وکیل مهاجرت در کبک

وکیل مهاجرت ایرانی در کبک

آشنایی با تیم مشاوره مهاجرت به کانادا در موسسه مهاجرتی تراست

مهمترین سوالی که باید از هر شرکت مهاجرتی بپرسید

وکیل مهاجرت ایرانی در کبک

اگر قصد زندگی، کار و تحصیل در استان کبک (QC) را دارید، بهتر است قبل از هر اقدامی ابتدا با یک وکیل مهاجرت ایرانی در کبک مشورت کنید. ملاقات با وکیل مهاجرت یک تصمیم هوشمندانه برای یک رویداد تغییردهنده زندگی، مانند مهاجرت به یک کشور جدید است.

یک وکیل مهاجرت حرفه‌ای و متعهد می‌تواند در طولانی‌مدت منجر به کاهش هزینه‌ها و چالش‌های پیش روی شما در مهاجرت گردد. به یاد داشته باشید امور مهاجرت به کانادا گاهی اوقات می‌تواند بسیار پیچیده باشد، بنابراین توصیه می‌شود جهت انتخاب کارآمدترین روش مهاجرت به این کشور حتماً از خدمات یک وکیل مهاجرت معتبر استفاده نمایید.

ویژگی‌ های یک وکیل مهاجرت به کانادا

1. وکیل قانونی مهاجرت به کانادا باید مجوزهای لازم را داشته باشد

برای جلوگیری از کلاهبرداری و نظارت بیشتر، دولت کانادا توصیه کرده برای پیگیری امور پرونده خود تنها از وکلا یا مشاورین مورد تایید اداره مهاجرت کانادا کمک گرفته شود.

این افراد که لازم است شهروند کانادا بوده یا اقامت دائم این کشور را داشته باشند پس از گذراندن دوره های آموزشی و شرکت در آزمون های مخصوص، مجوز لازم برای همکاری با اداره مهاجرت کانادا را دریافت می کنند و دائما تحت نظارت کانون مشاوران مهاجرت کانادا هستند.

 • در صورتی که از افرادی که مورد تایید اداره مهاجرت کانادا نباشند برای امور مهاجرتی خود کمک بگیرید، پرونده شما قابل دادرسی نخواهد بود.

برای بررسی اینکه آیا وکیل / مشاوری که با وی همکاری دارید مورد تایید اداره مهاجرت کانادا است یا خیر میتوانید به صفحه کالج مشاوران مهاجرت و شهروندی کانادا مراجعه نموده و نام مشاور خود را جستجو نمایید.

آموزش تصویری استعلام کد مشاور رسمی مهاجرت به کانادا با 3 کلیک!

مجوز فعالیت شروین مدنی از اداره مهاجرت کانادا

توجه! هر فرد با هر عنوان و سابقه کاری (نماینده یا ایجنت مدارس و دانشگاه ها، موسسه کاریابی و…) در صورتی که عضو کانون مشاورین مهاجرت و شهروندی کانادا نباشد مورد تایید اداره مهاجرت کانادا نخواهد بود.

این روزها خیلی از افراد مدعی تعداد زیادی پرونده موفق هستند و در اینستاگرام کار می کنند یا دارای دفاتری در ایران و کانادا هستند اما کارشان قانونی نیست و اگر طی همکاری با آنها به مشکل برخوردید امکان پیگیری قضایی را نخواهید داشت.

حتما دقت داشته باشید که در صورتی که با یک موسسه مهاجرتی کار می کنید، قرارداد شما باید توسط مشاور قانونی مهاجرت صاحب امتیاز آن موسسه امضا شود و امضای افراد دیگر اعتباری نداشته و قابل پیگیری از مراجع قانونی نیست.

2. قرارداد وکیل مهاجرت باید منطبق با فرمت اعلام شده توسط ICCRC-CRCIC باشد

همه مشاورین/ وکلای قانونی مهاجرت به کانادا باید از قراردادی تبعیت کنند که مطابق با فرمت تاییده شده ICCRC-CRCIC باشد. یک قرارداد معتبر، یک قرارداد دو طرفه است و به نفع وکیل و موکل است و علاوه بر اطلاعات وکیل و موکل و کد وکیل، بندهای زیر را پوشش می دهد:

 • طرفین قرارداد (Definitions)
 • وظایف و مسئولیتهای وکیل / مشاور (RCIC Responsibilities and Commitment)
 • وظایف و مسئولیتهای موکل (Client Responsibilities and Commitments)
 • روش پرداخت (Billing method)
 • مبلغ و شرایط پرداخت (Payment Terms and Conditions)
 • برنامه پرداخت (Payment Schedule)
 • سیاست برگشت وجه (Refund Policy)
 • حل و فصل اختلافات (Dispute Resolution Related to the Code of Professional Ethics)
 • محرمانگی (Confidentiality)
 • فورس ماژور (Force Majeure)
 • سیاست تغییرات (Change Policy)
 • اتمام قرارداد (Termination)
 • انصراف (Discharge or Withdrawal of Representation)
 • قوانین حاکم (Governing Law)

در قرارداد باید سیاست های موسسه یا مشاور در قبال هر یک از این مسائل کاملا مشخص بوده و طبق قوانین اداره مهاجرت باشد.

مبلغ قرارداد یکی از مواردی است که باید در قرارداد ذکر شود، و از همان شروع کار مشخص باشد.

در صورتی که قرارداد وکیل یا مشاور شما منطبق با این فرمت نیست می توانید به او اعتراض نمایید.

3. وکیل مهاجرت نباید کارهای غیرقانونی انجام دهد

ارائه مدارک جعلی یکی از مصادیق بارز کارهای غیرقانونی در امر مهاجرت به شمار می رود.

برخی موسسات مهاجرتی اقدام به جعل اسناد و مدارک در جهت قوی تر شدن پرونده فرد می نمایند. این کار از هر نظر غیرقانونی است و در صورتی که آفیسر پرونده متوجه شود (که به احتمال خیلی زیاد متوجه می شود) علاوه بر اینکه پرونده شما ریجکت خواهد شد، برای شما مدتی محرومیت نیز در نظر گرفته می شود.

حتی در صورتیکه که بعد از دریافت اقامت دائم، دولت کانادا متوجه جعلی بودن مدارک شما گردد، ممکن است شما را از کانادا اخراج نماید.

توجه! ارسال دعوتنامه های صوری، جعل سند ملک، سابقه کاری، سند ازدواج / طلاق، خرید و فروش جاب آفر، ایده و طرح بیزنس و… جزء امور غیرقانونی محسوب می شوند.

4. مشاور قانونی مهاجرت به کانادا باید دارای تجربه و تخصص لازم باشد

 • برای مهاجرت قانونی به کانادا می توانید از کمک وکلای مهاجرت یا مشاوران مهاجرت مورد تایید اداره مهاجرت کانادا استفاده نمایید.
 • وکلای مهاجرت باید علاوه بر مدرک لیسانس، مدرک کارشناسی ارشد حقوق مهاجرت و شهروندی را دریافت کرده باشند.
 • مشاوران قانونی مهاجرت نیز باید یک دوره حدودا یک ساله را طی کرده و مدرک دریافت نمایند.
 • در اغلب موارد از نظر دانش فنی و روال انجام کار فرقی بین وکیل و مشاور رسمی مهاجرت وجود ندارد.
 • در کنار دانش، تجربه نیز اهمیت زیادی دارد. داشتن پرونده های موفق نشان از تسلط مشاور و مجموعه بر قواعد مهاجرت است و اعتماد را برای کلاینت ساده تر می کند.

5. وکیل مهاجرت به کانادا باید شخصا پرونده شما را سابمیت کند

خیلی از وکلای نامدار مهاجرت صفر تا صد کار پیگیری مدارک و سابمیت ویزا را به کسانی می سپارند که در موسسه شان مشغول هستند و خود حتی در جریان پرونده شما هم قرار نمی گیرند.

یک وکیل / مشاور خوب کسی است که با اینکه از کارکنان خود کمک می گیرد اما در نهایت پرونده را خودش سابمیت کند. این موضوع حق شماست، چون شما به تجربه و تخصص آن فرد اعتماد کرده اید و نه به کسانی که برایش کار می کنند و ممکن است تازه کار باشند.

6. وکیل مهاجرت باید در دسترس باشد

بعضی از وکیل ها به واسطه مشغله ای که دارند فرصت ارتباط گرفتن با کلاینت را ندارند و سوالات و مشکلاتی که برای کلاینت به وجود می آید را تنها از طریق مشاورانی که در ایران یا کانادا دارند می توان پیگیری کرد. اما در موسسه مهاجرتی تراست، از لحظه عقد قرارداد، کلاینت با مشاور در ارتباط مستقیم است و می تواند مسائل خودش را مطرح بکند و وکیل نیز به تمام گفتگوهای کلاینت و مشاور نظارت دارند.

7. وکیل مهاجرت باید شفافیت را در تمامی مراحل رعایت کند

بعضی وکلا به هیچ عنوان اطلاعات ثبت شده برای کلاینت را در اختیار ایشان قرار نمی دهند و آن فرد را از روند انجام کار مطلع نمی کنند. در حالیکه در موسسه مهاجرتی تراست فرم هایی که قرار است سابمیت شوند در اختیار کلاینت قرار گرفته و توسط وی تایید می شوند.

اگر پرونده شما توسط یک فرد نامعتبر در حال پیگیری است ، برای بررسی دقیق وضعیت پرونده میتوانید درخواست Note Officer بدهید.

برای درخواست نوت آفیسر نیاز است که فردی که دارای اقامت و یا سیتیزن کانادا است این کار را به عنوان نماینده شما انجام دهد که شما بایستی رضایت نامه ای را طبق رضایت شما مبنی بر اینکه اطلاعات شما افشا شود را تاریخ بزنید و امضا کنید.

هزینه نوت آفیسر 5 دلار کانادا و مدت زمان تقریبی دریافت نوت آفیسر بین 30 الی 35 روز است.

آشنایی با آفیسرهای کانادا و نحوه تصمیم گیری آنها

خدمات موسسه تراست برای مهاجرت

تمامی پرونده های مهاجرتی موسسه تراست تحت نظارت مستقیم شروین مدنی، وکیل ارشد موسسه انجام می شود.

شروین مدنی وکیل ارشد موسسه تراست


 • وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا و دارای کد فعالیت در انجمن ICCRC
  (کد وکالت: RCIC# 506959)
 • عضو هیئت علمی کالج اشتون در رشته مهاجرت
 • سابقه فعالیت به عنوان آفیسر اداره مهاجرت
 • بیش از 10 سال سابقه وکالت امور مهاجرتی
 • تجربه کیس های موفق از بیش از ۲۰ ملیت مختلف
شروین مدنی

8. یک وکیل مهاجرت نباید وعده های غیر قانونی بدهد

فراموش نکنید که تنها افسر اداره مهاجرت کانادا است که می‌تواند درباره صدور ویزای کانادا تصمیم‌گیری کند؛ بنابراین، یک وکیل حرفه‌ای مهاجرت به کانادا هرگز درباره اخذ ۱۰۰ درصدی ویزای کانادا به شما تضمینی نخواهد داد.

تنها کاری که وکیل می تواند بکند این است که شرایط شما را به دقت بررسی کرده و اطلاعات تان را  به درستی سابمیت کند و به خوبی از شما در نامه دفاعیه وکیل دفاع نماید.

داشتن روابط و سابقه کار در اداره مهاجرت، سفارت و… نمی تواند باعث ضمانت ویزا شدن شما باشد.

ضمانت ویزا از نظر اداره مهاجرت کانادا غیرقانونی است! در همه قراردادهای تضمینی اخذ ویزا فقط ضمانت عودت وجه وجود دارد، که در اغلب آنها شرکت همه هزینه ها و سود خود را برداشته و در نهایت رقمی که به شما برمی گرداند کمتر از چیزی است که به او پرداخت کرده اید.

موسسه مهاجرتی تراست با رعایت اصول حرفه ای، قرارداد تضمینی ویزا ندارد!

دلیل این امر هم این است که از نظر ما، همه مشتری ها عضو خانواده تراست هستند و موفقیت شان برای ما حیاتی است!

ما قبل از قرارداد همه شرایط شما را بررسی می کنیم و فقط در صورتی پرونده شما را قبول می کنیم که از اخذ ویزای شما 90 درصد مطمئن باشیم و بعد از قرارداد برای موفقیت همه کلاینت های مان نهایت تلاشمان را می کنیم و کوچک و بزرگ بودن پرونده، روی عملکرد ما تاثیری ندارد. پس دلیلی هم ندارد که پول اضافه ای را از فرد دریافت کنیم و فقط شانس خودمان برای دریافت سود بیشتر را محک بزنیم!

توجه داشته باشید که بعضی موارد هستند که روی روش مهاجرتی که انتخاب می کنید و شانس اخذ ویزای شما تاثیر مستقیم دارند. برخی از شرکت های مهاجرتی وقتی می بینند فرد یکی از این شرایط مهم را ندارد برای اینکه مشتری خودشان را از دست ندهند آن شرط را از پیش پای فرد برمی دارند و به او تضمین اخذ ویزا را می دهند!

مثلا بعضی از روش ها نیاز به داشتن مدرک زبان دارند؛ مثل روش استارت آپ و این الزام از سمت اداره مهاجرت کانادا مشخص شده است، هیچکس نمی تواند به شما وعده بدهد که بدون داشتن مدرک زبان می توانید از این روش به کانادا مهاجرت کنید.

تضمین اخذ ویزای کانادا توسط وکیل مهاجرت

9. دارای دفاتر فعال در ایران و کانادا باشد

اجباری برای حضور وکیل در کانادا یا ایران وجود ندارد. اما به طور کلی بهتر است که موسسه مهاجرتی هم در ایران و هم در کانادا در دسترس باشد.

طبیعی است که وکیلی که در کانادا زندگی می کند اطلاعات واقع بینانه تری را می تواند در اختیار شما قرار بدهد و از سمت اداره مهاجرت هم نظارت بیشتری انجام می گیرد. برخی خدمات مثل دریافت Atip نیز تنها برای کسانی که در کانادا حضور دارند امکان پذیر است.

اما از طرفی کشوری مثل کانادا اختلاف زمانی زیادی با ایران دارد. اگر موسسه مهاجرتی فقط در کانادا دفتر داشته باشد ممکن است با توجه به ساعات کاری متفاوت و تعطیلات متفاوت کار پرونده شما با تاخیر مواجه شود. داشتن دفتر و مشاور در ایران می تواند کار شما را تسریع نماید.

10. دستمزد معقولی بابت ارائه خدمات دریافت کند

مبلغ مشخصی برای ارائه خدمات مهاجرتی توسط کانون مشاوران مهاجرت تعیین نشده است و به همین دلیل ممکن است دستمزدهایی که وکلای مهاجرت به کانادا برای انجام کارهای مهاجرتی اعلام می‌کنند با یکدیگر متفاوت باشد.

در اغلب موارد یک قیمت ثابت برای خدمات مهاجرتی وجود ندارد چون مقدار زمان و زحمتی که برای هر پرونده اختصاص می یابد متفاوت است که مشاور مهاجرتی باید دستمزدی متناسب با آن پرونده دریافت نماید. متاسفانه برخی موسسات قیمت های بسیار بالایی را برای یک پرونده به بهانه تضمین آن دریافت می نمایند که همانطور که در بندهای بالا ذکر شد غیرقانونی است. اما توجه داشته باشید از طرفی دستمزد پایین نیز ممکن است به قیمت کاهش کیفیت خدمات تمام شود. برخی موسسات انجام کار را بر عهده کارشناسان با سابقه کم می گذارند که باعث می شود نرخ دریافتی شان پایین باشد.

 برای اینکه متوجه شوید که آیا دستمزدی که مشاورتان قرار است دریافت کند متناسب است یا نه، حتما با چند موسسه مذاکره نمایید و جزییات خدمات را از آنها بپرسید تا بتوانید بهترین تصمیم را اخذ کنید.

در صورت همکاری با یکی از وکلای رسمی مهاجرت به کانادا از موسسه مهاجرتی تراست، تمامی خدمات ذکرشده در دسترس شما هم‌وطنان عزیز خواهد بود.

وکلای تراست به‌خوبی با قوانین و پیچیدگی‌های مهاجرت به کانادا آشنا هستند و اطلاعات درست و مطمئن را به‌راحتی در اختیار شما قرار خواهند داد. با توجه به این موضوع که وکلا و کارشناسان مجرب تراست در کشور کانادا اقامت دارند، به‌راحتی می‌توانید حتی بعد از ورود به کشور کانادا از راهنمایی‌ها و مشاوره‌های وکلای ما در تراست استفاده کنید.

با انجام کارهای مهاجرتی شما، به‌وسیله یکی از وکلای رسمی مهاجرت به کانادا در تیم تراست، به‌موقع در جریان آخرین پیشرفت‌های صورت گرفته در پرونده مهاجرتی خود قرار خواهید گرفت. همچنین، با در اختیار داشتن یک پنل کاربری اختصاصی در سایت تراست، همواره از آخرین اقدامات انجام‌شده در رابطه باکارهای مهاجرتی خود نیز مطلع خواهید شد. به شکلی که به‌راحتی می‌توانید پاسخ سؤالات خود را از طریق همین پنل کاربری دریافت کنید و در صورت نیاز به ارسال مدارک، می‌توانید به‌آسانی مدارک خود را نیز در این سیستم بارگذاری کنید.

پادکست بشنوید!

وظایف وکیل مهاجرت

وکلای مجرب ما در سازمان مهاجرتی تراست آماده پاسخگویی به هرگونه سؤال شما در مورد روند مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت دائم در شهرهای مختلف کانادا هستند. دفتر اصلی با در شهر ونکوور مستقر است، بااین‌وجود در صورتی که در شهر ونکوور زندگی نمی‌کنید، می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی دیگر با مشاوران و وکلای حرفه‌ای ما در ارتباط باشید.

وکلای ما متعهد به یافتن راه‌حل‌هایی برای نیازهای مهاجرتی شما و دریافت نتایج موردنظرتان هستند. چه به دنبال راه حلی برای درخواست اقامت دائم خود باشید و چه درخواست انواع ویزای اقامت موقت کانادا، تمدید و تبدیل آن‌ها را داشته باشید، ما می‌توانیم این کار را برای شما انجام دهیم.

ما می‌دانیم که روند مهاجرت به یک کشور جدید چقدر می‌تواند طاقت‌فرسا باشد. به همین خاطر متعهد هستیم که در هر مرحله از راه در دسترس شما باشیم و توجه شخصی و یک‌به‌یک به پرونده‌های مهاجرتی شما داشته باشیم.

مزایای داشتن یک وکیل مهاجرت ایرانی در کبک

هر ساله، کبک پذیرای هزاران مهاجر است که مهارت‌های آن‌ها به نیازهای خاص بازار پاسخ می‌دهد و یافتن کار را برای آن‌ها آسان می‌کند. چرا که این استان دارای یکی از متنوع‌ترین و پویاترین برنامه‌های نامزدی استانی (PNP) است که جریان‌ها و دسته‌هایی را برای استقبال از کارگران ماهر، فارغ‌التحصیلان و مهاجران تجاری در نظر گرفته است.

اگر شما هم می‌خواهید شانس خود را برای اقامت در یک شهر زیبای پیشرفته امتحان کنید همین‌الان با یک وکیل مهاجرت ایرانی در کبک تماس بگیرید.

سازمان مهاجرتی تراست تیمی متشکل از وکلای مهاجرتی و متخصصان حقوقی است که در زمینه انواع ویزای کانادا و امور مهاجرت به افراد کمک می‌کنند. ما در همه جنبه‌های کاربردی و تجدیدنظر پرونده‌های مهاجرتی به مشتریان خود کمک می‌کنیم.

ازآنجاکه مراحل مهاجرت بسیار فنی است. هنگام پر کردن فرم‌ها، جمع‌آوری اسناد و راهبردهای برنامه مهاجرتی و یا درخواست تجدیدنظر، باید بسیار دقیق باشید. ما از تجربه بهترین وکلای مهاجرت برای این منظور کمک می‌گیریم. وکلای ما باتجربه عظیم خود ، سابقه آوردن هزاران نفر به کانادا و پیوند صدها همسر و خانواده در این کشور را دارند.

خدمات وکیل مهاجرت ایرانی در کبک

طیف گسترده‌ای از فرصت‌های شغلی و روند مهاجرت که چندان هم دشوار نیست یکی از دلایل مهاجرت افراد به کبک است. هرساله، استان کبک هزاران مهاجر را بر اساس مهارت‌ها، توانایی‌ها و پتانسیل آن‌ها برای کمک به اقتصاد کبک انتخاب می‌کند.

مهاجرت به کبک می‌تواند فرصت‌ها و امکانات بی‌نهایتی را برای شما و خانواده‌تان فراهم کند. البته بستگی دارد که کدام‌یک از برنامه‌ها را برای مهاجرت به کبک انتخاب می‌کنید؛ بنابراین حتماً باید با یک وکیل مهاجرت ایرانی در کبک مشورت کنید تا بهترین گزینه‌ها را به شما پیشنهاد دهد.

 تیم متخصصان مهاجرت ما در سازمان مهاجرتی تراست می‌توانند ارزیابی از شرایط شما انجام دهند و واجد شرایط بودن شما را بررسی کنند. پس از ارسال موفقیت‌آمیز اسناد به کمک وکلای مجرب ما، اداره مهاجرت کبک شروع به پردازش درخواست شما کرده و تصمیم نهایی خود را به ما اطلاع می‌دهد.

همچنین اگر در حال حاضر برای کار یا تحصیل در کبک زندگی می‌کنید و می‌خواهید به‌طور دائمی اقامت کانادا را بگیرید، وکلای مجرب ما می‌توانند روند مهاجرت دائمی شما را سریع و آسان کنند.

شما به یک وکیل مهاجرت بسیار خوب و باتجربه در کبک نیاز دارید که بتواند در هنگام تکمیل مراحل مهاجرت به کانادا در زمینه درخواست‌های مهاجرتی یا مواردی که با آن‌ها روبرو هستید به شما کمک کند. قطعاً یافتن یک وکیل مهاجرت بسیار خوب در کبک بسیار دشوار است؛ اما، این بدان معنا نیست که شما هرگز یکی از آن‌ها را پیدا نخواهید کرد. وکلای ما در سازمان مهاجرتی تراست از سابقه و دانش کافی برای حل مسائل مربوط به مجوز اقامت کانادا برخوردار هستند.

شانس اخذ ویزا با استخدام وکیل مهاجرت

آیا مهاجرت به کبک آسان است

استان کبک در سال‌های اخیر عملکرد اقتصادی خوبی داشته است که نتیجه‌ی چندین عامل از جمله تنوع‌بخش صنعت، روحیه کارآفرینی افراد تجاری و سایر سرمایه‌گذاری‌های تحقیق و توسعه در این استان است. چنین تقویت اقتصادی در استان نیاز به نیروی انسانی بیشتر و همین‌طور نیروی کار ماهر از سراسر کشور یا در سطح بین‌المللی دارد. همین امر منجر به مهاجرت تعداد زیادی از افراد و نیروی کار ماهر به این استان شده است.

افرادی که به دنبال مهاجرت به کانادا و اقامت دائم در این کشور هستند اغلب به کار و زندگی در استان کبک فکر می‌کنند. چراکه کبک یکی از استان‌های کانادا است که پس از انتاریو هرساله بیشترین میزان مهاجرت را به خود اختصاص داده است. استان کبک تعداد زیادی جریان مهاجرتی دارد و همین‌طور روند ارزیابی مختص به خود را دارد که به همین خاطر به کاندیداهای بیشتری مجوز زندگی در کبک و در نتیجه اقامت دائم کانادا را می‌دهد.

بنابراین درصورتی‌که شما از شرایط اقامت در کبک برخوردار باشید می‌توان گفت مهاجرت به کبک ممکن است ساده‌ترین راه برای آمدن شما به کانادا باشد. فقط باید برای انتخاب راه درست مهاجرت حتماً با یک وکیل مهاجرت ایرانی در کبک مشورت نمایید. وکلای ما در سازمان مهاجرتی تراست شرایط شما برای مهاجرت به کبک را ارزیابی می‌کنند. کافی است مشخصات خود را برای ما ارسال کنید تا با شما تماس بگیریم.

بهترین وکیل مهاجرت ایرانی در کبک

هر فردی دلایل خاص خود را برای مهاجرت به کبک دارد. برخی از افراد می‌خواهند برای تبدیل‌شدن به یک کارمند ثابت به کبک مهاجرت کنند، درحالی‌که برخی از افراد با احتمال شروع کار جدید به این استان مهاجرت می‌کنند. برخی دیگر نیز می‌خواهند به دانشگاه‌های معتبر خارجی بپیوندند و در کبک تحصیل کنند.

به‌این‌ترتیب همان‌طور که علایق از فردی به فرد دیگر متفاوت است، روند مهاجرت به کبک نیز بر اساس هر کدام از شرایط متفاوت خواهد بود. فرقی ندارد شما می‌خواهید با کدام برنامه مهاجرتی به کبک بیایید، درهرصورت به یاد داشته باشید مشورت با بهترین وکیل مهاجرت ایرانی در کبک، بهترین راه برای رسیدن به موفقیت در مسیر مهاجرت دائم به کانادا است.

کبک فرصت‌های بیشماری را به افرادی که مایل به مهاجرت به این استان و اقامت در آن هستند، ارائه می‌دهد. برای مثال افرادی که دوره تحصیلات تکمیلی خود را در استان کبک گذرانده‌اند، می‌توانند با درخواست یک برنامه اشتغال مناسب؛ ویزای اقامت دائم کبک را دریافت کنند.

علاوه بر این، طبق تجربیات وکلای ما برنامه کارگران ماهر نیز یکی از آسان‌ترین و همچنین ترجیحی‌ترین روش‌های مهاجرت به کبک است. اگر در این زمینه و یا هرگونه برنامه مهاجرتی دیگر به استان کبک به کمک نیاز دارید حتماً با وکلای ما در سازمان مهاجرتی تراست تماس بگیرید.

پادکست بشنوید!

رادیو تراست

موضوع: معیارهای انتخاب بهترین موسسه مهاجرتی

چرا باید با یک وکیل مهاجرت ایرانی در کبک مشورت کنید

شما می‌توانید با اهداف زیادی از جمله بازدید موقت از کانادا، اهداف آموزشی و کار و یا اقامت دائم، در کانادا حضور پیدا کنید. اگر می‌خواهید یک اقامت بدون دردسر در کانادا داشته باشید باید تمام مراحل مهاجرت را به‌درستی طی کنید.

این روند به‌طور قطع نمی‌تواند به‌آسانی طی شود. به همین دلیل، مطمئناً به کمک یک وکیل مهاجرت باتجربه در کبک یا شهرهای دیگر نیاز خواهید داشت. بدیهی است که ملاقات یا تماس با یک وکیل مهاجرت ایرانی در کبک برای انجام کل مراحل مهاجرت به کانادا و دریافت اقامت دائم و شهروندی کانادا بسیار ضروری است.

شما با هر هدفی که قصد مهاجرت به کانادا را داشته باشید این وکلا همواره در دسترس شما هستند و راهنمایی‌های لازم را ارائه می‌دهند. آن‌ها راه‌حل‌های خاصی را برای مشکلات مهاجرتی شما ارائه می‌دهند که می‌تواند بسیار مؤثر باشد.

وکلای مجرب با در سازمان مهاجرتی تراست می‌توانند به شما کمک کنند تا به پاسخ درست تمام سؤالات مهاجرتی خود دست‌یابید. درخواست مهاجرت شما باید تحت نظارت یک وکیل مهاجرت خوب و باتجربه پر شود تا به‌هیچ‌وجه با مشکل روبرو نشوید. وکلای مهاجرتی ما می‌توانند رسیدگی به موارد پیچیده پرونده مهاجرتی شما را به دست بگیرند.

یک وکیل مهاجرت خوب می‌تواند شما را در مسیر درست راهنمایی کند. بنابراین همین الان به‌صورت آنلاین با وکلای ما در سازمان مهاجرتی تراست مشورت کنید. در هر زمان از روز می‌توانید هر تعداد سؤال که می‌خواهید از وکلای مهاجرتی آنلاین ما بپرسید.

دلیل استخدام مشاور رسمی مهاجرت به کانادا

لینک های مفید شرایط زندگی در کانادا

چرا موکلین به موسسه مهاجرتی تراست اعتماد کرده‌اند؟

 1. تراست توسط مشاورین قانونی مهاجرت کانادا و عضو انجمن ICCRC اداره می‌شود

  شروین مدنی با سال‌ها سابقه وکالت امور مهاجرت و دارای کد فعالدیت RCIC در انجمن ICCRC به عنوان وکیل ارشد مجموعه تراست مشغول به فعالیت‌اند. مشاورین موسسه تراست نیز از اساتید دانشگاه های کانادا و افراد دارای تجربه تحصیل کانادایی هستند و همین امر نیز باعث ارائه مشاوره‌های با کیفیت، کاربردی و ملموس به متقاضیان شده است.

 2. آمار پرونده‌های موفق ما بالاست

  مهاجرت مسیری دشوار و سرنوشت ساز است. ما افتخار می‌کنیم که در این مسیر پر فراز و نشیب همراه مورد اعتماد هزاران ایرانی برای رسیدن به سرمقصد آرزوهایشان بوده‌ایم. داشتن بیش از شش هزار پرونده موفق در زمینه‌های مختلف اعم از تحصیلی، کاری و سرمایه گذاری نتیجه تلاش شبانه روزی تیم تراست جهت موفقیت مشتریانش در مسیر مهاجرت بوده است.

 3. ما نماینده رسمی مراکز آموزشی مقاطع مختلف در کانادا هستیم

  موسسه تراست نمایندگی رسمی اغلب دانشگاه‌ها و کالج‌ها و همچنین مدارس کانادا را دریافت کرده است. در برخی موارد نیز این موسسه به عنوان نماینده کلیدی (Key Agent) با مراکز آموزشی کانادایی همکاری دارد، همین امر نیز موجب سهولت مکاتبات با مراکز آموزشی و همچنین اخذ پذیرش بدون هیچ واسطه‌ای را فراهم آورده است.

 4. تراست، مرجعی قابل اعتماد برای اخبار و اطلاعات مهاجرت است

  وب سایت موسسه تراست
  با توجه به این که موسسه مهاجرتی تراست به صورت تخصصی خدمات مهاجرت به کانادا را ارائه می‌دهد به جرائت می‌توان گفت این وب سایت کامل‌ترین مرجع فارسی زبان در حوزه ارائه اطلاعات مهاجرت، تحصیل، کار و زندگی در کاناداست. به روزترین اخبار مهاجرت کانادا، قوانین اخذ ویزا و روش های مهاجرتی کانادا را در می‌توانید در وب سایت موسسه تراست دنبال کنید. تراست از ابتدای تا انتهای پروسه‌ی مهاجرت همراه شماست تا بتوانید آینده موفق خود را رقم بزنید.
  شبکه های اجتماعی موسسه تراست
  آینده شما همین امروزِ افرادی است که پیش از شما اقدام نموده اند. همیشه شنیدن تجربیات افرادی که پیش از شما  مسیر مهاجرت را طی کرده اند آموزنده خواهد بود. ما در صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام تراست با تهیه ویدئوهای مختلف اعم از گفتوگو با افراد موفق ایرانی در کانادا، لایوهای پرسش و پاسخ با وکیل مهاجرت و.. سعی کرده ایم این تجربیات ارزشمند را به رایگان در اختیار مخاطبین قرار دهیم تا چراغ راهنمایی باشد برای طی کردن بهتر مسیر مهاجرت.

 5. هیچ فرصتی از دست نمی‌رود!

  دولت کانادا راه های زیادی برای متقاضیان مهاجرت به کانادا طراحی کرده است .ممکن است بیش از یک یا چند راه مهاجرتی برای شما وجود داشته باشد. اولین قدم شما، پیدا کردن مناسب ترین مسیر مهاجرتی است که منافع شما را به بهترین نحو تضمین کند. مشاورین موسسه تراست با توجه به شرایط تان بهترین مسیر مهاجرتی را به شما معرفی خواهند کرد و در این راستا تمامی فرصت های کاهش هزینه های مهاجرت، دریافت انواع بورسیه‌های تحصیلی و کمک هزینه‌ها با توجه به شرایط تان بررسی خواهد شد.

 6. به نظر ما وقت طلاست!

  دغدغه زمان برای بسیاری مهم است. ما ارزش ویژه‌ای برای وقت مشتریان خود قائل هستیم. مایه افتخار است که وکلا و مشاورین خبره ما با نهایت دقت، نتیجه دلخواه را در کمترین زمان ممکن برای مشتریان رقم می‌زنند. مهاجرت امری پر از استرس و نگرانی است؛ از این‌ رو تیم تراست، با انجام سریع و دقیق امور مهاجرتی مشتریان، به جای استرس، امید رسیدن به آرزوها را برایشان فراهم می‌ سازد.

 7. مشاورین تراست در تمام مراحل مهاجرت به کانادا همراه شما هستند!

  بدون دغدغه و با خیالی آسوده فرآیند مهاجرت خود را طی کنید. قوانین مهاجرت بسیار پیچیده است، ولی نگران نباشید. چراکه وکلای با تجربه و حرفه‌ای ما در تراست با تمامی روش‌های قانونی مهاجرت آشنا هستند و از ابتدا تا انتهای مسیر همراه‌تان خواهند بود.

 8. وکالت پرونده ‎ها با توجه به تجربه قبلی وکلا پذیرفته ‌می‌شود

  هر ماه تعداد بسیار زیادی تقاضا برای ارزیابی شرایط مهاجرت از سوی متقاضیان برای ما ارسال می‌شود. موسسه تراست بر مبنای اصول حرفه‌ای و اخلاقی فقط وکالت پرونده‌هایی را بر عهده می‌گیرد که به احتمال زیادی امکان موفق شدن و اخذ پذیرش و ویزا را داشته باشند.

 9. بهترین ها را به مشتری پیشنهاد می دهیم حتی به ضرر خودمان!

  با توجه به اصول و ارزش‌های سازمانی موسسه مهاجرتی تراست این قول را به مشتریانمان می‌دهیم که در ارائه خدمات و مشاوره‌ها تنها تابع هدفی که به دنبال کمینه کردن آن خواهیم بود هزینه‌های شماست و نیز تنها تابع هدفی که به دنبال بیشینه کردن آن هستیم منافع شما خواهد بود!

 10. توجه به جزئیات، عامل تمایز ماست!

  با توجه به حکم دادگاه فدرال کانادا وجود مغایرت و اطلاعات اشتباه در فرآیند مهاجرت اشتباهی بزرگ است! توجه به جزئیات و دقت فراوان در تنظیم پرونده های ارسالی به اداره مهاجرت می‌تواند متقاضیان مهاجرت را از بسیاری از عواقب پیش‌بینی نشده مصون دارد. وکلا و مشاورین تراست با ارائه اطلاعات صحیح و تکمیل تمامی مدارک موردنیاز به کمک متقاضی، به دقت و با وسواس فراوان پرونده مهاجرتی شما را دنبال می‌کنند.

 11. همواره در دسترس هستیم!

  آرمان تراست ایجاد محیطی سرشار از احترام به مشتری و ارائه خدمات برتر به مشتریان است، در همین راستا مشتریان تراست همواره از می توانند از طریق راه‌های مختلفی از جمله تماس، ارسال پیام و ایمیل با مشاورین تراست در ارتباط باشند. همواره سعی ما بر این است که چه در پاسخ به درخواست‌ها و چه در پیگیری‌ها خیالی آسوده و تجربه‌ای لذت بخش را برای مشتریانمان فراهم سازیم.

 12. دیوارهای تراست شیشه‌ای است!

  شفافیت در ارائه خدمات لازمه مشتری مداریست! در همین راستا موسسه تراست همواره شفافیت در خدمت رسانی و شفافیت در امور مرتبط به قرارداد و پرداخت‌های مالی را سرلوحه کار خود قرار داده است. شرح خدمات ارائه شده بابت هر پرداخت مالی برای مشتریان تراست به صورت کاملا شفاف مشخص است و همچنین موکلین به راحتی می‌توانند در هر مرحله از وضعیت پیشرفت امور مهاجرتی خود مطلع شوند.

چشم و گوش بسته انتخاب نکنید!

متخصصین موسسه تراست شرایط شما را به دقت ارزیابی میکنند و مناسب ترین روش مهاجرتی را به شما پیشنهاد میدهند.

دیدگاهتان را بنویسید