وکیل مهاجرت به کانادا در دبی

وکیل مهاجرت به کانادا در دبی

آشنایی با تیم مشاوره مهاجرت به کانادا در موسسه مهاجرتی تراست

مهمترین سوالی که باید از هر شرکت مهاجرتی بپرسید

اگر قصد مهاجرت به کانادا از دبی را دارید، در اولین قدم باید به دنبال وکیل مهاجرت خوب برای انجام امور خود باشید. اما یه وکیل مهاجرت خوب چه کسی است و چه خدماتی را ارائه می دهد؟ تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا به طور کامل در این باره صحبت کنیم.

شما می توانید از دبی و یا هر کجای دنیا با وکلا و مشاوران ما در موسسه مهاجرتی تراست که به طور تخصصی بر روی پرونده های مهاجرت به کانادا کار می کند، در تماس باشید و مشاوره دریافت کنید.

ویژگی‌ های یک وکیل مهاجرت به کانادا

1. وکیل قانونی مهاجرت به کانادا باید مجوزهای لازم را داشته باشد

برای جلوگیری از کلاهبرداری و نظارت بیشتر، دولت کانادا توصیه کرده برای پیگیری امور پرونده خود تنها از وکلا یا مشاورین مورد تایید اداره مهاجرت کانادا کمک گرفته شود.

این افراد که لازم است شهروند کانادا بوده یا اقامت دائم این کشور را داشته باشند پس از گذراندن دوره های آموزشی و شرکت در آزمون های مخصوص، مجوز لازم برای همکاری با اداره مهاجرت کانادا را دریافت می کنند و دائما تحت نظارت کانون مشاوران مهاجرت کانادا هستند.

 • در صورتی که از افرادی که مورد تایید اداره مهاجرت کانادا نباشند برای امور مهاجرتی خود کمک بگیرید، پرونده شما قابل دادرسی نخواهد بود.

برای بررسی اینکه آیا وکیل / مشاوری که با وی همکاری دارید مورد تایید اداره مهاجرت کانادا است یا خیر میتوانید به صفحه کالج مشاوران مهاجرت و شهروندی کانادا مراجعه نموده و نام مشاور خود را جستجو نمایید.

آموزش تصویری استعلام کد مشاور رسمی مهاجرت به کانادا با 3 کلیک!

مجوز فعالیت شروین مدنی از اداره مهاجرت کانادا

توجه! هر فرد با هر عنوان و سابقه کاری (نماینده یا ایجنت مدارس و دانشگاه ها، موسسه کاریابی و…) در صورتی که عضو کانون مشاورین مهاجرت و شهروندی کانادا نباشد مورد تایید اداره مهاجرت کانادا نخواهد بود.

این روزها خیلی از افراد مدعی تعداد زیادی پرونده موفق هستند و در اینستاگرام کار می کنند یا دارای دفاتری در ایران و کانادا هستند اما کارشان قانونی نیست و اگر طی همکاری با آنها به مشکل برخوردید امکان پیگیری قضایی را نخواهید داشت.

حتما دقت داشته باشید که در صورتی که با یک موسسه مهاجرتی کار می کنید، قرارداد شما باید توسط مشاور قانونی مهاجرت صاحب امتیاز آن موسسه امضا شود و امضای افراد دیگر اعتباری نداشته و قابل پیگیری از مراجع قانونی نیست.

2. قرارداد وکیل مهاجرت باید منطبق با فرمت اعلام شده توسط ICCRC-CRCIC باشد

همه مشاورین/ وکلای قانونی مهاجرت به کانادا باید از قراردادی تبعیت کنند که مطابق با فرمت تاییده شده ICCRC-CRCIC باشد. یک قرارداد معتبر، یک قرارداد دو طرفه است و به نفع وکیل و موکل است و علاوه بر اطلاعات وکیل و موکل و کد وکیل، بندهای زیر را پوشش می دهد:

 • طرفین قرارداد (Definitions)
 • وظایف و مسئولیتهای وکیل / مشاور (RCIC Responsibilities and Commitment)
 • وظایف و مسئولیتهای موکل (Client Responsibilities and Commitments)
 • روش پرداخت (Billing method)
 • مبلغ و شرایط پرداخت (Payment Terms and Conditions)
 • برنامه پرداخت (Payment Schedule)
 • سیاست برگشت وجه (Refund Policy)
 • حل و فصل اختلافات (Dispute Resolution Related to the Code of Professional Ethics)
 • محرمانگی (Confidentiality)
 • فورس ماژور (Force Majeure)
 • سیاست تغییرات (Change Policy)
 • اتمام قرارداد (Termination)
 • انصراف (Discharge or Withdrawal of Representation)
 • قوانین حاکم (Governing Law)

در قرارداد باید سیاست های موسسه یا مشاور در قبال هر یک از این مسائل کاملا مشخص بوده و طبق قوانین اداره مهاجرت باشد.

مبلغ قرارداد یکی از مواردی است که باید در قرارداد ذکر شود، و از همان شروع کار مشخص باشد.

در صورتی که قرارداد وکیل یا مشاور شما منطبق با این فرمت نیست می توانید به او اعتراض نمایید.

3. وکیل مهاجرت نباید کارهای غیرقانونی انجام دهد

ارائه مدارک جعلی یکی از مصادیق بارز کارهای غیرقانونی در امر مهاجرت به شمار می رود.

برخی موسسات مهاجرتی اقدام به جعل اسناد و مدارک در جهت قوی تر شدن پرونده فرد می نمایند. این کار از هر نظر غیرقانونی است و در صورتی که آفیسر پرونده متوجه شود (که به احتمال خیلی زیاد متوجه می شود) علاوه بر اینکه پرونده شما ریجکت خواهد شد، برای شما مدتی محرومیت نیز در نظر گرفته می شود.

حتی در صورتیکه که بعد از دریافت اقامت دائم، دولت کانادا متوجه جعلی بودن مدارک شما گردد، ممکن است شما را از کانادا اخراج نماید.

توجه! ارسال دعوتنامه های صوری، جعل سند ملک، سابقه کاری، سند ازدواج / طلاق، خرید و فروش جاب آفر، ایده و طرح بیزنس و… جزء امور غیرقانونی محسوب می شوند.

4. مشاور قانونی مهاجرت به کانادا باید دارای تجربه و تخصص لازم باشد

 • برای مهاجرت قانونی به کانادا می توانید از کمک وکلای مهاجرت یا مشاوران مهاجرت مورد تایید اداره مهاجرت کانادا استفاده نمایید.
 • وکلای مهاجرت باید علاوه بر مدرک لیسانس، مدرک کارشناسی ارشد حقوق مهاجرت و شهروندی را دریافت کرده باشند.
 • مشاوران قانونی مهاجرت نیز باید یک دوره حدودا یک ساله را طی کرده و مدرک دریافت نمایند.
 • در اغلب موارد از نظر دانش فنی و روال انجام کار فرقی بین وکیل و مشاور رسمی مهاجرت وجود ندارد.
 • در کنار دانش، تجربه نیز اهمیت زیادی دارد. داشتن پرونده های موفق نشان از تسلط مشاور و مجموعه بر قواعد مهاجرت است و اعتماد را برای کلاینت ساده تر می کند.

5. وکیل مهاجرت به کانادا باید شخصا پرونده شما را سابمیت کند

خیلی از وکلای نامدار مهاجرت صفر تا صد کار پیگیری مدارک و سابمیت ویزا را به کسانی می سپارند که در موسسه شان مشغول هستند و خود حتی در جریان پرونده شما هم قرار نمی گیرند.

یک وکیل / مشاور خوب کسی است که با اینکه از کارکنان خود کمک می گیرد اما در نهایت پرونده را خودش سابمیت کند. این موضوع حق شماست، چون شما به تجربه و تخصص آن فرد اعتماد کرده اید و نه به کسانی که برایش کار می کنند و ممکن است تازه کار باشند.

6. وکیل مهاجرت باید در دسترس باشد

بعضی از وکیل ها به واسطه مشغله ای که دارند فرصت ارتباط گرفتن با کلاینت را ندارند و سوالات و مشکلاتی که برای کلاینت به وجود می آید را تنها از طریق مشاورانی که در ایران یا کانادا دارند می توان پیگیری کرد. اما در موسسه مهاجرتی تراست، از لحظه عقد قرارداد، کلاینت با مشاور در ارتباط مستقیم است و می تواند مسائل خودش را مطرح بکند و وکیل نیز به تمام گفتگوهای کلاینت و مشاور نظارت دارند.

7. وکیل مهاجرت باید شفافیت را در تمامی مراحل رعایت کند

بعضی وکلا به هیچ عنوان اطلاعات ثبت شده برای کلاینت را در اختیار ایشان قرار نمی دهند و آن فرد را از روند انجام کار مطلع نمی کنند. در حالیکه در موسسه مهاجرتی تراست فرم هایی که قرار است سابمیت شوند در اختیار کلاینت قرار گرفته و توسط وی تایید می شوند.

اگر پرونده شما توسط یک فرد نامعتبر در حال پیگیری است ، برای بررسی دقیق وضعیت پرونده میتوانید درخواست Note Officer بدهید.

برای درخواست نوت آفیسر نیاز است که فردی که دارای اقامت و یا سیتیزن کانادا است این کار را به عنوان نماینده شما انجام دهد که شما بایستی رضایت نامه ای را طبق رضایت شما مبنی بر اینکه اطلاعات شما افشا شود را تاریخ بزنید و امضا کنید.

هزینه نوت آفیسر 5 دلار کانادا و مدت زمان تقریبی دریافت نوت آفیسر بین 30 الی 35 روز است.

آشنایی با آفیسرهای کانادا و نحوه تصمیم گیری آنها

خدمات موسسه تراست برای مهاجرت

تمامی پرونده های مهاجرتی موسسه تراست تحت نظارت مستقیم شروین مدنی، وکیل ارشد موسسه انجام می شود.

شروین مدنی وکیل ارشد موسسه تراست


 • وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا و دارای کد فعالیت در انجمن ICCRC
  (کد وکالت: RCIC# 506959)
 • عضو هیئت علمی کالج اشتون در رشته مهاجرت
 • سابقه فعالیت به عنوان آفیسر اداره مهاجرت
 • بیش از 10 سال سابقه وکالت امور مهاجرتی
 • تجربه کیس های موفق از بیش از ۲۰ ملیت مختلف
شروین مدنی

8. یک وکیل مهاجرت نباید وعده های غیر قانونی بدهد

فراموش نکنید که تنها افسر اداره مهاجرت کانادا است که می‌تواند درباره صدور ویزای کانادا تصمیم‌گیری کند؛ بنابراین، یک وکیل حرفه‌ای مهاجرت به کانادا هرگز درباره اخذ ۱۰۰ درصدی ویزای کانادا به شما تضمینی نخواهد داد.

تنها کاری که وکیل می تواند بکند این است که شرایط شما را به دقت بررسی کرده و اطلاعات تان را  به درستی سابمیت کند و به خوبی از شما در نامه دفاعیه وکیل دفاع نماید.

داشتن روابط و سابقه کار در اداره مهاجرت، سفارت و… نمی تواند باعث ضمانت ویزا شدن شما باشد.

ضمانت ویزا از نظر اداره مهاجرت کانادا غیرقانونی است! در همه قراردادهای تضمینی اخذ ویزا فقط ضمانت عودت وجه وجود دارد، که در اغلب آنها شرکت همه هزینه ها و سود خود را برداشته و در نهایت رقمی که به شما برمی گرداند کمتر از چیزی است که به او پرداخت کرده اید.

موسسه مهاجرتی تراست با رعایت اصول حرفه ای، قرارداد تضمینی ویزا ندارد!

دلیل این امر هم این است که از نظر ما، همه مشتری ها عضو خانواده تراست هستند و موفقیت شان برای ما حیاتی است!

ما قبل از قرارداد همه شرایط شما را بررسی می کنیم و فقط در صورتی پرونده شما را قبول می کنیم که از اخذ ویزای شما 90 درصد مطمئن باشیم و بعد از قرارداد برای موفقیت همه کلاینت های مان نهایت تلاشمان را می کنیم و کوچک و بزرگ بودن پرونده، روی عملکرد ما تاثیری ندارد. پس دلیلی هم ندارد که پول اضافه ای را از فرد دریافت کنیم و فقط شانس خودمان برای دریافت سود بیشتر را محک بزنیم!

توجه داشته باشید که بعضی موارد هستند که روی روش مهاجرتی که انتخاب می کنید و شانس اخذ ویزای شما تاثیر مستقیم دارند. برخی از شرکت های مهاجرتی وقتی می بینند فرد یکی از این شرایط مهم را ندارد برای اینکه مشتری خودشان را از دست ندهند آن شرط را از پیش پای فرد برمی دارند و به او تضمین اخذ ویزا را می دهند!

مثلا بعضی از روش ها نیاز به داشتن مدرک زبان دارند؛ مثل روش استارت آپ و این الزام از سمت اداره مهاجرت کانادا مشخص شده است، هیچکس نمی تواند به شما وعده بدهد که بدون داشتن مدرک زبان می توانید از این روش به کانادا مهاجرت کنید.

تضمین اخذ ویزای کانادا توسط وکیل مهاجرت

9. دارای دفاتر فعال در ایران و کانادا باشد

اجباری برای حضور وکیل در کانادا یا ایران وجود ندارد. اما به طور کلی بهتر است که موسسه مهاجرتی هم در ایران و هم در کانادا در دسترس باشد.

طبیعی است که وکیلی که در کانادا زندگی می کند اطلاعات واقع بینانه تری را می تواند در اختیار شما قرار بدهد و از سمت اداره مهاجرت هم نظارت بیشتری انجام می گیرد. برخی خدمات مثل دریافت Atip نیز تنها برای کسانی که در کانادا حضور دارند امکان پذیر است.

اما از طرفی کشوری مثل کانادا اختلاف زمانی زیادی با ایران دارد. اگر موسسه مهاجرتی فقط در کانادا دفتر داشته باشد ممکن است با توجه به ساعات کاری متفاوت و تعطیلات متفاوت کار پرونده شما با تاخیر مواجه شود. داشتن دفتر و مشاور در ایران می تواند کار شما را تسریع نماید.

10. دستمزد معقولی بابت ارائه خدمات دریافت کند

مبلغ مشخصی برای ارائه خدمات مهاجرتی توسط کانون مشاوران مهاجرت تعیین نشده است و به همین دلیل ممکن است دستمزدهایی که وکلای مهاجرت به کانادا برای انجام کارهای مهاجرتی اعلام می‌کنند با یکدیگر متفاوت باشد.

در اغلب موارد یک قیمت ثابت برای خدمات مهاجرتی وجود ندارد چون مقدار زمان و زحمتی که برای هر پرونده اختصاص می یابد متفاوت است که مشاور مهاجرتی باید دستمزدی متناسب با آن پرونده دریافت نماید. متاسفانه برخی موسسات قیمت های بسیار بالایی را برای یک پرونده به بهانه تضمین آن دریافت می نمایند که همانطور که در بندهای بالا ذکر شد غیرقانونی است. اما توجه داشته باشید از طرفی دستمزد پایین نیز ممکن است به قیمت کاهش کیفیت خدمات تمام شود. برخی موسسات انجام کار را بر عهده کارشناسان با سابقه کم می گذارند که باعث می شود نرخ دریافتی شان پایین باشد.

 برای اینکه متوجه شوید که آیا دستمزدی که مشاورتان قرار است دریافت کند متناسب است یا نه، حتما با چند موسسه مذاکره نمایید و جزییات خدمات را از آنها بپرسید تا بتوانید بهترین تصمیم را اخذ کنید.

در صورت همکاری با یکی از وکلای رسمی مهاجرت به کانادا از موسسه مهاجرتی تراست، تمامی خدمات ذکرشده در دسترس شما هم‌وطنان عزیز خواهد بود.

وکلای تراست به‌خوبی با قوانین و پیچیدگی‌های مهاجرت به کانادا آشنا هستند و اطلاعات درست و مطمئن را به‌راحتی در اختیار شما قرار خواهند داد. با توجه به این موضوع که وکلا و کارشناسان مجرب تراست در کشور کانادا اقامت دارند، به‌راحتی می‌توانید حتی بعد از ورود به کشور کانادا از راهنمایی‌ها و مشاوره‌های وکلای ما در تراست استفاده کنید.

با انجام کارهای مهاجرتی شما، به‌وسیله یکی از وکلای رسمی مهاجرت به کانادا در تیم تراست، به‌موقع در جریان آخرین پیشرفت‌های صورت گرفته در پرونده مهاجرتی خود قرار خواهید گرفت. همچنین، با در اختیار داشتن یک پنل کاربری اختصاصی در سایت تراست، همواره از آخرین اقدامات انجام‌شده در رابطه باکارهای مهاجرتی خود نیز مطلع خواهید شد. به شکلی که به‌راحتی می‌توانید پاسخ سؤالات خود را از طریق همین پنل کاربری دریافت کنید و در صورت نیاز به ارسال مدارک، می‌توانید به‌آسانی مدارک خود را نیز در این سیستم بارگذاری کنید.

پادکست بشنوید!

وظایف وکیل مهاجرت

مزایای داشتن یک وکیل مهاجرت قابل اعتماد در دبی

 1. جلوگیری از گمراه شدن

با وجود فضای گسترده اینترنت، اطلاعات بسیار زیاد و غیر قابل اعتمادی در سراسر فضای مجازی و وب سایت های مختلف وجود دارد؛ بنابراین اگر شما اطلاعات کافی و یا هیچ گونه تخصصی در این اطلاعات نامعتبر و اشتباه می تواند در آینده شما و تصمیماتتان تاثیر جدی بگذارد. بنابراین داشتن یک وکیل حرفه ای و با تجربه مهاجرت به کانادا در دبی، به شما این اطمینان را می دهد که تنها اطلاعات مورد نیازتان را دریافت می کنید و از صحت آن ها نیز اطمینان خاطر دارید.

 • جلوگیری از خسارت مالی

هر اشتباه مساوی از دست رفتن پول شماست. فرایند مهاجرت و استخدام وکیل مهاجرت، هزینه نسبتا زیادی خواهد داشت. انتخاب هرگونه راه اشتباه در این مسیر، نه تنها بر آینده شما تاثر خواهد گذاشت، بلکه موجب از دست رفتن تمام پولی که برای این فرآیند هزینه کرده اید نیز خواهد شد. بنابراین حتما باید قبل از انجام هر اقدامی، از اعتبار وکیل، موسسه مهاجرتی و مسیر انتخاب شده برای پرونده تان اطمینان حاصل کنید.

 • جلوگیری از سوءاستفاده افراد سودجو

تمایل زیاد افراد برای مهاجرت خود یک نقطه ضعف به حساب می آید و می تواند باعث سوء استفاده افراد سودجو شود. این اتفاق نه تنها موجب سوء استفاده از اعتماد شما می شود، بلکه ممکن است آن فرد به شما مدارک غیر معتبر ارائه دهد و کار شما را به درستی انجام ندهد. بنابراین داشتن یک وکیل حرفه ای و قابل اعتماد، به شما این ضمانت را می دهد که کار شما به درستی انجام می شود و مدارک شخصی شما در جای امنی است و جای هیچ گونه سوء استفاده نیست.

 • تاثیر در آینده

نتیجه کار برای آینده شماست! مسئولیت هر تصمیمی که می گیرید با خوتان است. در واقع دولت کانادا هیچ گونه بهانه ای را نمی پذیرد و در صورتی که وکیل شما از راه غیرقانونی و نامعتبر برای پرونده شما اقداماتی انجام دهد، مسئول آن شما خواهید بود و باید در وهله اول وکیل خود را با دقت انتخاب می کردید. پس داشتن یک وکیل مورد اعتماد که از راه قانونی پرونده شما را پیش ببرد مستقیما در آینده مهاجرتی شما به کانادا تاثیرگذار خواهد بود.

خدمات وکیل مهاجرتی در دبی

هر وکیل مهاجرت، متعهد است تا کامل ترین خدمات را در اختیار موکل خود قرار دهد. خدماتی که یک وکیل مهاجرتی در دبی موظف است به شما ارائه دهد، شامل موارد زیر است:

شفاف سازی و مشخص کردن شانس موکل برای مهاجرت

فردی که در حال دریافت مشاوره اولیه برای مهاجرت است، انتظار دارد که شانس خود را برای مهاجرت بداند؛ بنابراین این موضوع باید به صورت کاملا مسقیم و بدون پرده و با در نظر گرفتن همه موارد به موکل گفته شود و موکل باید بداند چه قدر می تواند به این کار امید داشته باشد.

در مووسه مهاجرتی تراست، همیشه سعی بر این بوده که به صورت کاملا واقع گرایانه به فرد مشاوره داده شود و در کنار آن نکاتی را که شانس دانشجو را برای مهاجرت و اعزام بالا می برد، به او معرفی کند.

برنامه ریزی دقیق

پس از اینکه شانس فرد برای مهاجرت با دقت کامل بررسی شد، وکیل مهاجرت باید برنامه ریزی دقیقی را برای مهاجرت فرد انجام دهید و تصویری دقیقی را از مسیر و مراحلی که باید طی شود، به فرد متقاضی ارائه دهد. در این مرحله فرد باید بتواند علاوه بر دانستن شانس خود برای مهاجرت، خطرات و ریسک های این مسیر را بشناسد و بداند هر اقدامی را باید در در چه زمانی انجام دهد.

تمامی این اطلاعات بر اساس به روز ترین اخبار و معتبر ترین منابع توسط مشاورین تراست در اختیار دانشجویان و متقاضیان قرار خواهد گرفت. یکی از اهداف موسسه تراست این است که تصویر روشنی برای فرد از آن چه پیش روی خود دارد ترسیم شود، تا فرد بتواند به صورت کاملا آگاهانه تصمیم بگیرد و فعالانه در این مسیر قدم بردارد.

پیگیری های مداوم و موثر

متقاضیان مهاجرت انتظار دارند که در جریان وضعیت پرونده خود قرار بگیرند و اطمینان داشته باشند که پرونده مهاجرت و اعزام آن ها دائما در حال پیگیری است و همینطور بدانند چه مدارک آن ها چه نواقصی دارد و باید به دنبال چه مدارکی برای تکمیل پرونده خود باشند. یکی از دلایلی که همیشه موکلین موسسه تراست از این موسسه رضایت کامل داشته اند، پیگیری دقیق و به موقع وکلای مهاجرتی آن است.

 شما می توانید با خیالی آسوده این مرحله را به مشاورین و وکلای موسسه تراست بسپارید و دیگر نیاز به پیگیری های شما نخواهد بود. وکلای این مجموعه، در صورت نیاز، شما را در جریان تمامی کم و کاستی ها و پیشرفت های پرونده شما قرار خواهند داد.

این موسسه حتی سیستمی را برای این کار طراحی کرده است که مشتریان، با استفاده از پنل کاربری خود در هر لحظه بدانند پرونده آن ها در چه وضعیتی قرار دارد و درخواست و سوالات خود را ارسال کنند. بنابراین فرد می تواند آسوده خاطر باشد که افرادی دلسوز، پیگیر پرونده مهاجرتی او هستند.

پیگیری های وکلای موسسه تراست در این جا به پایان نمی رسد. این مجموعه با حضور وکلا و مشاورین خود در کانادا، حتی بعد از ورود دانشجویان به کانادا نیز، همراه آن ها بوده و آماده ارائه راهنمایی و خدمات به ایشان خواهد بود.

دسترسی به وکیل

یک موسسه مهاجرت خوب، باید تمام تلاش خود را انجام دهد تا این موضوع محقق شود. این هدف باید در راس امور قرارداشته باشد چرا که هر سوال یا مشکلی در فرایند مهاجرت برای مشتری بوجود آید، باید بتواند سریعا با وکیل خود تماس بگیرد و جواب سوالش را دریافت کند و مشکل خود را در اسرع وقت برطرف کند.

بنابراین وکیل مهاجرت باید همیشه باید در دسترس باشد.

یکی از ویژگی های دیگر موسسه تراست، احترام به حقوق مشتری است و تمام سعی این مجموعه بر این است که بتواند همیشه پاسخگوی مشتری باشد. موکلین می توانند همیشه و در هر زمان و مکانی با برقراری تماس تلفنی و یا حتی پیام با موسسه در ارتباط باشند و پاسخ سوالات خود را دریافت کنند.

وقت گذاشتن و داشتن تمرکز بر روی پرونده

وکیل باید روی پرونده ای که در اختیار دارد، زمان کافی بگذارد و تمامی شرایط مشتری را بررسی کند و درک کاملی از آن داشته باشد. در این زمینه، وکیل مهاجرتی باید آپدیت باشد و از تمام اطلاعات به روز مربوط به مهاجرت دانشجو آگاهی داشته باشد تا بتواند به موکل خود موثر ترین راهنمایی ها و اطلاعات لازم را ارائه دهد و پرونده را در جهت صحیصی به جریان اندازد.

با توجه به اینکه مشاوران و وکلای موسسه تراست در کانادا نیز حضور دارند، از تمامی شرایط و تحولات مربوط به امور مهاجرتی کانادا اطلاع دارند و به روز ترین خدمات را در اختیار مشتری قرار می دهند.

محرمانه نگه داشتن اطلاعات موکل

با توجه به اینکه موکل باید برای انجام امور مهاجرت خود اطلاعات شخصی خود را در اختیار وکیل خود قرار دهد، وکیل مهاجرت باید اطلاعات شخصی موکل خود را در تمام طول مسیر مهاجرت حفظ کند.

موسسه تراست، در هر شرایطی اطلاعات مشتریان خود را محرمانه نگه می دارد و این موضوع باعث اعتماد کامل تمامی مشتریان تراست به این مجموعه شده است.

داشتن تخصص

موسسه مهاجرتی  باید تمامی امور مهاجرت مشتریان خود را به افراد کار بلد و متخصص این حوزه بسپارد و تنها برای قبول تعداد پرونده های بیشتر و منافع خود، پرونده موکلین خود را در دست کارآموزین و با افراد تازه کار این زمینه قرار ندهد زیرا شاید این افراد نتوانند آن طور که لازم است پرونده را از پیش ببرند و آگاهی و دانش یک وکیل تخصصی را نداشته باشند.

یکی از ویژگی های مرکز تراست این است که تمامی پرونده های مشتریان، توسط آقای شروین مدنی، وکیل ارشد مؤسسه تراست، شخصا مورد بررسی و پیگیری قرار می گیرند و با وجود صدها پرونده مهاجرتی که در اختیار دارند، حساسیت و دقت لازم و کافی را برای هر پرونده صرف می کنند.

شانس اخذ ویزا با استخدام وکیل مهاجرت

بهترین وکیل مهاجرت در دبی

اولین سوالی که احتمالا برای شما پیش می آید این است که چطور باید بهترین وکیل مهاجرت به کانادا در دبی را انتخاب کنم؟ قبل از هر اقدامی باید به دو نکته توجه کنید تا بتوانید یک وکیل مهاجرت مورد اعتماد و مناسب خود را پیدا کنید.

تعیین هدف

در اولین مرحله باید هدفتان را از مهاجرت مشخص کنید و مقصد و جزئیات آن را بدانید و با توجه به آن، وکیلی را که در این زمینه به صورت حرفه ای و تخصصی برای مهاجرت به مقصد مورد نظر شما کار می کند، انتخاب کنید. توجه داشته باشید شما باید وکیل را با توجه به شرایط خودتان انتخاب کنید؛ ممکن است یک وکیل خیلی عالی باشد اما مناسب شما نباشد.

در واقع شما باید بهترین گزینه را ابتدا با توجه به شرایط خودتان و سپس ویژگی های یک وکیل مهاجرت حرفه ای، که در ادامه مقاله به آن خواهیم پرداخت، انتخاب کنید.

تحقیق و جمع آوری اطلاعات

در مرحله دوم باید با تحقیق و جمع آوری اطلاعات از طریق اینترنت و یا آشنایان، درباره وکیلی که متناسب با شرایط خود انتخاب کردید، اطلاعات جمع آوری کنید و از اعتبار و تعهد او اطمینان حاصل کنید.

پس از اینکه از این موارد مطمئن شدید، باید به یاد داشته باشید که باید با دکیل خود تعامل دو طرفه داشته باشید و همانطور که وکیل نسبت به شما وطایفی دارد، شما هم وطیفه دارید تا همه چیز را در اختیار وکیل خود قرار دهید و با ایشان تعامل کامل و صادقانه داشته باشید.

پادکست بشنوید!

رادیو تراست

موضوع: معیارهای انتخاب بهترین موسسه مهاجرتی

ویژگی های وکیل مهاجرت قابل اعتماد

عوامل مختلفی وجود دارد که یک وکیل قابل اعتماد و حرفه ای را از دیگر افراد غیر متخصص متمایز می کند. توجه به این ویژگی ها در انتخاب آگاهانه در هنگام جستجوی بهترین وکیل مهاجرت در دبی تاثیرگذار خواهد بود.

 • ثبت در ICCRC و مجوز فعالیت

یک موسسه مهاجرتی و وکلای آن، باید لایسنس های لازم برای اجازه فعالیت در کانادا را داشته باشند. این مجوزها در واقع تایید کننده فعالیت وکیل و موسسه، تحت نظارت و کنترل اداره مهاجرت کانادا می باشد. اولین چیزی که باید تایید کنید صحت وکیل مهاجرتی شماست.

مشاوره باید ثبت شده در ICCRC باشد. RCIC مشاورانی هستند که یک برنامه دیپلم مشاور مهاجرت را تکمیل کرده اند. آنها همچنین اعضای خوبی در کالج مشاوران مهاجرت و شهروندی (CICC) هستند. بنابراین، می توانید مطمئن باشید که همیشه گزینه ها و اطلاعات مناسبی به شما پیشنهاد می شود که می تواند بر روند تصمیم گیری شما تأثیر بگذارد.

جناب آقای شروین مدنی، وکیل ارشد موسسه تراست، وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا بوده و دارای و دارای کد فعالیت در انجمن ICCRC (کد وکالت: IRCIC# 506959) هستند. علاوه بر این، ایشان عضو هیئت علمی کالج اشتون در رشته مهاجرت بوده و سابقه فعالیت به عنوان آفیسر اداره مهاجرت را داشته اند.

آقای مدنی با بیش از 10 سال سابقه وکالت امور مهاجرتی تمامی پرونده های واگذار شده به موسسه مهاجرتی تراست را بررسی می کنند و وقت و دقت کافی را برای هر پرونده صرف می کنند.

 • داشتن مجوز و تجربه

وکلا و سایر کارشناسان تیمی که پرونده مهاجرت شما را مدیریت می کنند باید از افراد دارای مجوز و با تجربه باشند.

تمامی وکلا و مشاورین موسسه تراست، سال هاست که در زمینه مهاجرت به کانادا به صورت تخصصی فعالیت می کنند. همچنین موسسه مهاجرتی تراست تمامی مجوزها و لایسنس های حقوقی لازم برای انجام امور مهاجرتی را دارا می باشد و شما می توانید این لایسنس ها را در سایت ما مشاهده کنید.

 • سابقه و تعداد پرونده های موفق

تعداد یا ارقام آماری درخواست هایی که توسط وکیل انتخابی شما با موفقیت پردازش شده اند، نقش مهمی در تعیین شانس شما برای تایید دارد.

موسسه تراست تا کنون بیش از 6000 پرونده موفق مهاجرت به کانادا را تحت نظر وکلای حرفه ای خود داشته است.

 • توجه شخصی و پیگیری

با دقت توجه کنید که آیا وکیل واقعاً به پرونده شما نظارت دارد یا فقط اطلاعات گسترده ای را در اختیار شما قرار می دهد. یک مشاور و کیل واقعی باید نقش شغلی، جنبه های مالی و سایر جزئیات را عمیقاً بررسی کند تا بدون دادن هیچ وعده دروغین، نظر شفافی در مورد شانس تأیید شما ارائه دهد.

هدف ما در موسسه تراست، صادق بودن با مشتری و شفاف سازی شانس موفقیت پرونده آن هاست. ما در ابتدای راه، تصویر روشنی از مراحل و مسیری که باید برای مهاجرت طی کنید، شانس شما برای اخذ پذیرش و مدارکی که نیاز دارید برای شما ترسیم خواهیم کرد تا تصویر واضحی از پروسه ای که پیش رو دارید در ذهن داشته باشید.

 • دانش و تخصص

به درستی گفته می شود که اهداف خوب زمان می برند. بنابراین، هنگام تحقیق در مورد وکیل مهاجرت، باید به دانش و تخصص آن ها توجه کنید. وکلا و مشاورین متخصص این زمینه از تمامی مسائل آگاهی دارند و در جریان تمامی گزینه های مهاجرت، مدارک لازم، زمان بندی ها و شرایط مورد نیاز دارند. آن ها همچنین باید اشراف کاملی به تحولات کانادا و تغییر مقررات داشته باشند.

مشاورین ما با حضور خود در دفاتر ایران و کانادا، از تمامی اخبار روز کانادا اطلاع دارند و با توجه به تجربه چندین ساله خود در این زمینه، دانش کاملی از روند پرونده های مهاجرتی متعدد با شرایط متفاوت دارند.

 • واقع گرایی

 وکیل شما به هیچ وجه نباید وعده های واهی و غیرواقع بینانه به مشتریان دهد. اگر متقاضی شانس کمی برای مهاجرت داشته باشد و یا تحت هیچ شرایطی واجد شرایط قوانین مهاجرت نباشد، باید این مسئله به طور واضح به ایشان گفته شود.

جالب است بدانید هر ماه تقاضاهای زیادی از سوی مشتریان برای ارزیابی شرایط مهاجرت به موسسه تراست ارسال می شود. اما موسسه مهاجرتی تراست بر مبنای اصول حرفه ای و اخلاقی خود، فقط و فقط وکالت پرونده هایی را به عهده می گیرد که احتمال زیادی برای موفق شدن و اخذ پذیرش و ویزا را دارند.

مشاوره وکیل مهاجرت در دبی

وکیل مهاجرتی شما در دبی باید خودش مسیر مهاجرت را تجربه کرده باشد. در واقع فردی که این مسیر را طی نکرده باشد نمی تواند از مشکلاتی که ممکن است در مسیر بوجود بیاید و یا اقدامات لازمی که باید انجام شود به طور دقیق آگاه باشد. علاوه بر این، اطلاعات فرد ممکن است به روز نباشد و مطالبی که به شما ارائه می دهد ناقص باشد.

آقای شروین مدنی یکی از وکلای شناخته شده مهاجرت به کانادا و مشاور ارشد موسسه مهاجرتی تراست هستند. ایشان همچنین به عنوان یکی از وکلای رسمی اداره مهاجرت کانادا، دارای کد فعالیت به شماره R506959 از انجمن ICCRC کانادا و عضو این انجمن کانادایی هستند.

در واقع ایشان ضمن برخورداری از تمامی مجوزهای لازم برای اشتغال به کار در زمینه وکالت و ارائه مشاوره برای کلیه امور مرتبط با مهاجرت به کشور کانادا، از به روز ترین اطلاعات لازم در زمینه مهاجرت به کانادا و قوانین این کشور برخوردار هستند و جدیدترین اخبارها و قانون ها را در اخیار شما می گذارند.

دلیل استخدام مشاور رسمی مهاجرت به کانادا

اعتماد به وکلای مهاجرت تراست

نه تنها در دبی، بلکه در هر شهری که سکونت دارید و به دنبال یک وکیل مهاجرت هستید، می‌توانید با معتبرترین موسسات مهاجرت در سراسر ایران و جهان در ارتباط باشید. شما می‌توانید امور مهاجرت خود را به موسسه ‌ای مانند موسسه مهاجرتی تراست بسپارید و در هر لحظه و هر مکان از سراسر کشور با مشاورین و وکلای ما در ارتباط باشید.

این مجموعه با مجرب‌ترین وکلای متخصص ادامه تحصیل در کانادا همکاری می‌کند و تا کنون با هزاران پرونده متفاوت کار کرده و موفق بوده است.

شما می توانید امور مهاجرت خود را با خیالی آسوده به ما بسپارید و اطمینان داشته باشید که پرونده شما توسط افرادی دلسوز و مسئولیت پذیر پیگیری خواهد شد و در تمام طول این مسیر شما را در جریان خواهد گذاشت. مشاورین ما برنامه ای دقیق و واقع بینانه را برای شما تنظیم می کنند و تصویری کامل از مسیر پیش رو برای شما ترسیم می کند.

موسسه تراست، تمامی مکاتبات آموزشی، اطلاع رسانی از دانشگاه‌های کانادا، اطلاع از رشته‌های محبوبی که دانشجوهای خارجی می‌پذیرند، مدت ویزای کانادا و همچنین زندگی پس از تحصیل در کانادا را برای شما متقاضیان عزیز انجام خواهد داد.

پس فرصت را تلف نکنید و همین الان با مشاوران ما در موسسه تراست تماس بگیرید. در صورت پذیرش پرونده شما توسط یکی از وکلای متخصص ما، احتمال قبولی شما برای ادامه تحصیل در کانادا بالاست. ما سعی می‌کنیم شانس شما را برای موفقیت به بیشترین میزان ممکن برسانیم.

شماره وکیل مهاجرت در دبی

شما می توانید در دبی و یا در هر نقطه از دنیا با مشاورین و وکلای ما در تماس باشید. برای برقراری ارتباط می توانید با شماره تلفن های دفاتر رسمی تراست در تهران و کانادا تماس بگیرید و یا در صورتی که در ایران نیستید، از طریق سایت موسسه تراست درخواست وقت مشاوره کنید و به صورت مستقیم و در کمترین زمان ممکن با وکلای ما در ارتباط باشید.

لینک های مفید شرایط زندگی در کانادا

چرا موکلین به موسسه مهاجرتی تراست اعتماد کرده‌اند؟

 1. تراست توسط مشاورین قانونی مهاجرت کانادا و عضو انجمن ICCRC اداره می‌شود

  شروین مدنی با سال‌ها سابقه وکالت امور مهاجرت و دارای کد فعالدیت RCIC در انجمن ICCRC به عنوان وکیل ارشد مجموعه تراست مشغول به فعالیت‌اند. مشاورین موسسه تراست نیز از اساتید دانشگاه های کانادا و افراد دارای تجربه تحصیل کانادایی هستند و همین امر نیز باعث ارائه مشاوره‌های با کیفیت، کاربردی و ملموس به متقاضیان شده است.

 2. آمار پرونده‌های موفق ما بالاست

  مهاجرت مسیری دشوار و سرنوشت ساز است. ما افتخار می‌کنیم که در این مسیر پر فراز و نشیب همراه مورد اعتماد هزاران ایرانی برای رسیدن به سرمقصد آرزوهایشان بوده‌ایم. داشتن بیش از شش هزار پرونده موفق در زمینه‌های مختلف اعم از تحصیلی، کاری و سرمایه گذاری نتیجه تلاش شبانه روزی تیم تراست جهت موفقیت مشتریانش در مسیر مهاجرت بوده است.

 3. ما نماینده رسمی مراکز آموزشی مقاطع مختلف در کانادا هستیم

  موسسه تراست نمایندگی رسمی اغلب دانشگاه‌ها و کالج‌ها و همچنین مدارس کانادا را دریافت کرده است. در برخی موارد نیز این موسسه به عنوان نماینده کلیدی (Key Agent) با مراکز آموزشی کانادایی همکاری دارد، همین امر نیز موجب سهولت مکاتبات با مراکز آموزشی و همچنین اخذ پذیرش بدون هیچ واسطه‌ای را فراهم آورده است.

 4. تراست، مرجعی قابل اعتماد برای اخبار و اطلاعات مهاجرت است

  وب سایت موسسه تراست
  با توجه به این که موسسه مهاجرتی تراست به صورت تخصصی خدمات مهاجرت به کانادا را ارائه می‌دهد به جرائت می‌توان گفت این وب سایت کامل‌ترین مرجع فارسی زبان در حوزه ارائه اطلاعات مهاجرت، تحصیل، کار و زندگی در کاناداست. به روزترین اخبار مهاجرت کانادا، قوانین اخذ ویزا و روش های مهاجرتی کانادا را در می‌توانید در وب سایت موسسه تراست دنبال کنید. تراست از ابتدای تا انتهای پروسه‌ی مهاجرت همراه شماست تا بتوانید آینده موفق خود را رقم بزنید.
  شبکه های اجتماعی موسسه تراست
  آینده شما همین امروزِ افرادی است که پیش از شما اقدام نموده اند. همیشه شنیدن تجربیات افرادی که پیش از شما  مسیر مهاجرت را طی کرده اند آموزنده خواهد بود. ما در صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام تراست با تهیه ویدئوهای مختلف اعم از گفتوگو با افراد موفق ایرانی در کانادا، لایوهای پرسش و پاسخ با وکیل مهاجرت و.. سعی کرده ایم این تجربیات ارزشمند را به رایگان در اختیار مخاطبین قرار دهیم تا چراغ راهنمایی باشد برای طی کردن بهتر مسیر مهاجرت.

 5. هیچ فرصتی از دست نمی‌رود!

  دولت کانادا راه های زیادی برای متقاضیان مهاجرت به کانادا طراحی کرده است .ممکن است بیش از یک یا چند راه مهاجرتی برای شما وجود داشته باشد. اولین قدم شما، پیدا کردن مناسب ترین مسیر مهاجرتی است که منافع شما را به بهترین نحو تضمین کند. مشاورین موسسه تراست با توجه به شرایط تان بهترین مسیر مهاجرتی را به شما معرفی خواهند کرد و در این راستا تمامی فرصت های کاهش هزینه های مهاجرت، دریافت انواع بورسیه‌های تحصیلی و کمک هزینه‌ها با توجه به شرایط تان بررسی خواهد شد.

 6. به نظر ما وقت طلاست!

  دغدغه زمان برای بسیاری مهم است. ما ارزش ویژه‌ای برای وقت مشتریان خود قائل هستیم. مایه افتخار است که وکلا و مشاورین خبره ما با نهایت دقت، نتیجه دلخواه را در کمترین زمان ممکن برای مشتریان رقم می‌زنند. مهاجرت امری پر از استرس و نگرانی است؛ از این‌ رو تیم تراست، با انجام سریع و دقیق امور مهاجرتی مشتریان، به جای استرس، امید رسیدن به آرزوها را برایشان فراهم می‌ سازد.

 7. مشاورین تراست در تمام مراحل مهاجرت به کانادا همراه شما هستند!

  بدون دغدغه و با خیالی آسوده فرآیند مهاجرت خود را طی کنید. قوانین مهاجرت بسیار پیچیده است، ولی نگران نباشید. چراکه وکلای با تجربه و حرفه‌ای ما در تراست با تمامی روش‌های قانونی مهاجرت آشنا هستند و از ابتدا تا انتهای مسیر همراه‌تان خواهند بود.

 8. وکالت پرونده ‎ها با توجه به تجربه قبلی وکلا پذیرفته ‌می‌شود

  هر ماه تعداد بسیار زیادی تقاضا برای ارزیابی شرایط مهاجرت از سوی متقاضیان برای ما ارسال می‌شود. موسسه تراست بر مبنای اصول حرفه‌ای و اخلاقی فقط وکالت پرونده‌هایی را بر عهده می‌گیرد که به احتمال زیادی امکان موفق شدن و اخذ پذیرش و ویزا را داشته باشند.

 9. بهترین ها را به مشتری پیشنهاد می دهیم حتی به ضرر خودمان!

  با توجه به اصول و ارزش‌های سازمانی موسسه مهاجرتی تراست این قول را به مشتریانمان می‌دهیم که در ارائه خدمات و مشاوره‌ها تنها تابع هدفی که به دنبال کمینه کردن آن خواهیم بود هزینه‌های شماست و نیز تنها تابع هدفی که به دنبال بیشینه کردن آن هستیم منافع شما خواهد بود!

 10. توجه به جزئیات، عامل تمایز ماست!

  با توجه به حکم دادگاه فدرال کانادا وجود مغایرت و اطلاعات اشتباه در فرآیند مهاجرت اشتباهی بزرگ است! توجه به جزئیات و دقت فراوان در تنظیم پرونده های ارسالی به اداره مهاجرت می‌تواند متقاضیان مهاجرت را از بسیاری از عواقب پیش‌بینی نشده مصون دارد. وکلا و مشاورین تراست با ارائه اطلاعات صحیح و تکمیل تمامی مدارک موردنیاز به کمک متقاضی، به دقت و با وسواس فراوان پرونده مهاجرتی شما را دنبال می‌کنند.

 11. همواره در دسترس هستیم!

  آرمان تراست ایجاد محیطی سرشار از احترام به مشتری و ارائه خدمات برتر به مشتریان است، در همین راستا مشتریان تراست همواره از می توانند از طریق راه‌های مختلفی از جمله تماس، ارسال پیام و ایمیل با مشاورین تراست در ارتباط باشند. همواره سعی ما بر این است که چه در پاسخ به درخواست‌ها و چه در پیگیری‌ها خیالی آسوده و تجربه‌ای لذت بخش را برای مشتریانمان فراهم سازیم.

 12. دیوارهای تراست شیشه‌ای است!

  شفافیت در ارائه خدمات لازمه مشتری مداریست! در همین راستا موسسه تراست همواره شفافیت در خدمت رسانی و شفافیت در امور مرتبط به قرارداد و پرداخت‌های مالی را سرلوحه کار خود قرار داده است. شرح خدمات ارائه شده بابت هر پرداخت مالی برای مشتریان تراست به صورت کاملا شفاف مشخص است و همچنین موکلین به راحتی می‌توانند در هر مرحله از وضعیت پیشرفت امور مهاجرتی خود مطلع شوند.

از کجا شروع کنم؟

اگر می‌خواهید در کمترین زمان فرآیند مهاجرت خود را طی کنید، همین حالا تماس بگیرید!

سوالات متداول

وظایف وکیل مهاجرت چیست؟

·  شفاف سازی و مشخص کردن شانس موکل برای مهاجرت
·  برنامه ریزی دقیق
· پیگیری های مداوم و موثر
·  در دسترس بودن
·  وقت گذاشتن و داشتن تمرکز بر روی پرونده
·  محرمانه نگه داشتن اطلاعات موکل
·  داشتن تخصص

چطور بهترین وکیل مهاجرت به کانادا را در دبی پیدا کنم؟

در ابتدا باید هدف خود را برای مهاجرت و مقصد و جزئیات آن را مشخص کنید و با توجه آن به وکیلی را که در این زمینه به صورت حرفه ای و تخصصی برای مهاجرت به مقصد مورد نظر شما کار می کند، انتخاب کنید. در مرحله بعدی باید با تحقیق و جمع آوری اطلاعات از هر طریقی، درباره وکیلی که متناسب با شرایط خود انتخاب کردید، اطلاعات جمع آوری کنید و از اعتبار و تعهد او اطمینان حاصل کنید.

چرا باید برای مهاجرت به کانادا از دبی وکیل داشته باشم؟

اطلاعات بسیار زیاد و غیر قابل اعتمادی در اینترنت وجود دارد که اگر شما اطلاعات کافی و یا هیچ گونه تخصصی در این زمینه نداشته باشید می تواند شما را گمراه کند. بنابراین داشتن یک وکیل حرفه ای و با تجربه مهاجرت به کانادا در دبی، به شما این اطمینان را می دهد که تنها اطلاعات مورد نیازتان را دریافت می کنید و از صحت آن ها نیز اطمینان خاطر دارید.
علاوه بر این هر اشتباه در این مسیر باعث از دست رفتن پول شما می شود پس باید به کمک یک وکیل متخصص مطمئن باشید که پولتان را برای کار درستی خرج می کنید.

به چه وکیل مهاجرتی می توان اعتماد کرد؟

وکیل مهاجرتی که انتخاب می کنید، باید از تمامی ویژگی های زیر برخوردار باشد.
· داشتن مجوز فعالیت
· طراحی و انتخاب بهترین مسیر مهاجرتی برای متقاضی
· واقع گرایی
· حضور فیزیکی و آنلاین
· تعهد کامل
· تجربه و سابقه بالا
· داشتن تخصص و تمرکز
· هزینه معقول و متناسب با خدمات
· اطلاعات و آگاهی

مهم ترین ویژگی وکیل مهاجرت در دبی چیست؟

وکیل مهاجرتی شما در دبی باید خودش مسیر مهاجرت را تجربه کرده باشد. در واقع فردی که این مسیر را طی نکرده باشد نمی تواند از مشکلاتی که ممکن است در مسیر بوجود بیاید و یا اقدامات لازمی که باید انجام شود به طور دقیق آگاه باشد. علاوه بر این، اطلاعات فرد ممکن است به روز نباشد و مطالبی که به شما ارائه می دهد ناقص باشد.

دیدگاهتان را بنویسید