مصاحبه ویزای تحصیلی کانادا

مصاحبه ویزای تحصیلی کانادا

سیستم آموزشی در کانادا از کیفیت بالایی برخوردار است و همین موضوع سبب شده که کانادا از دیر باز برای دانشجویان مقصدی محبوب به حساب آید . دانشگاه های کانادا و کالج های کانادا رتبه های خوبی در سطح جهانی به عنوان مرکزی برای آموزش عالی دارا هستند. دانشجویان از سراسر جهان برای تحصیل در موسسات برتر این کشور مانند دانشگاه تورنتو، دانشگاه یورک‌ ویل و دانشگاه بریتیش کلمبیا به کانادا مهاجرت می‌کنند.

دانشجویان باید ویزای دانشجویی دریافت کنند و از سوالات مصاحبه ویزای تحصیلی کانادا آگاهی داشته باشند.کانادا به افراد هنگام ورود به این کشور ویزا ارائه نمی دهد، بنابراین دانشجویان باید در کشور مادری خود برای ویزای کانادا اقدام کنند. پردازش ویزا با درخواست شروع می شود، سپس با ارائه مستندات و در نهایت مصاحبه فرد با سفارت کانادا به پایان می رسد.

مصاحبه تعیین می کند که آیا درخواست ویزا رد یا تایید می شود. سوالات مصاحبه سفارت کانادا برای ویزای دانشجویی بر اساس هدف، هویت، تایید مدارک، تحصیلات، برنامه ویزا و جزئیات مختلف دیگر خواهد بود.در ادامه با ما و موسسه مهاجرتی تراست همره باشید تا به جزئیات بیشتر در خصوص مصاحبه ویزای تحصیلی کانادا بپردازیم.

آمادگی برای مصاحبه ویزای تحصیلی کانادا

مصاحبه ویزای تحصیلی یک مرحله ضروری برای تحصیل در کانادا است. پس از ارسال درخواست خود با مدارک مناسب، باید مرحله انگشت نگاری ویزای کانادا را انجام دهید. پس از انجام مراحل، تماسی برای شرکت در مصاحبه دریافت خواهید کرد. با این حال حتی اگر تماسی دریافت نکردید، منتظر نباشید و خودتان پیگیری کنید.

نحوه عملکرد مصاحبه کننده در خصوص ویزای تحصیلی کانادا

افسر مهاجرت کانادا در کشور خودتان مصاحبه می کند.(ایرانیان باید به یکی از کشورهای همسایه مانند ترکیه یا ارمنستان سفر کنند) وظیفه افسر مهاجرت، ارزیابی درخواست شما و سپس تایید یا رد آن است. تنها هدف این مصاحبه این است که ثابت کند شما یک دانشجوی واقعی هستید که فقط برای تحصیل به کانادا می ‌روید.

اگر می خواهید در مصاحبه ویزای تحصیلی کانادا موفقی شوید، نکته کلیدی این است که به خوبی برای گفتگو آماده شوید. اولین قدم برای آماده سازی شما این است که اطمینان حاصل کنید که تمام مدارک لازم را دارید و از روش کار مطلع هستید. اگر همه چیز را می دانید، پس تبریک می گویم، نیمی از راه را رفته اید.

دومین بخش مهم، آماده شدن برای مصاحبه، آشنایی با انواع مختلف سوالاتی است که در مصاحبه پرسیده می شود. پاسخ های شما تاثیر مستقیمی در رد شدن یا تائيد شدن درخواست ویزای تحصیلی شما خواهد داشت.

کارشناسان ما لیستی از سوالاتی را که به احتمال زیاد از شما پرسیده می شود تهیه کرده اند.

 • طرح شغلی

افسر مهاجرت از شما در مورد برنامه های شغلی و جایی که قصد دارید در آینده کار کنید می پرسد. مطمئن شوید که همه پاسخ های شما به درستی و با صداقت تمام ارائه شود و در مورد برنامه شغلی خود به آن ها بگویید. همچنین، حتماً سوابق تحصیلی و شغلی خود را (در صورت وجود) درج کنید.

 • سوالاتی در مورد سابقه تحصیلی / شغلی شما

علاوه بر برنامه های شما، افسر مهاجرت می خواهد در مورد شغل فعلی شما بیشتر بداند. آن ها همچنین می‌خواهند ببینند که آیا گپ تحصیلی بین تحصیلات و سابقه اشتغال خود دارید یا خیر.

 • آزمون های مورد نیاز تحصیلی شما

افسر مهاجرت همچنین می خواهد آخرین مدارک و نمرات شما را در آزمون های مختلف مهارت زبان انگلیسی، یعنی آیلتس، آزمون تافل، آزمون جی آر ای برای کانادا و GMAT در صورت وجود بداند. مصاحبه کننده همچنین می خواهد بداند که سطح مهارت زبان انگلیسی یا زبان فرانسوی شما در چه حد است و آیا می توانید در دانشگاه با دروس ارتباط برقرار کنید یا خیر.

 • تصمیم شما برای تحصیل در کانادا

افسر مهاجرت از شما سوالاتی می پرسد مانند

 • درباره فرهنگ و کشور کانادا چه می دانید؟
 • در مورد سیستم آموزشی در کانادا چه می دانید؟
 • چرا رشته خاصی را در کشور خود نمی خوانید؟
 • تحصیل در کانادا چگونه به شما در برنامه های شغلی بلند مدت کمک می کند؟

در خصوص سوالاتی که در ویزای تحصیلی کانادا از شما پرسیده می شود، بعدا اطلاعات بیشتری را ارائه خواهیم داد.

 • سوابق مالی شما

افسر مهاجرت از شما در مورد وضعیت مالی خانواده سوال خواهد کرد. او همچنین از شما در مورد حمایت مالی یا وام هایی که شما یا خانواده تان گرفته اید می پرسد.

نکات مهم برای آمادگی در مصاحبه ویزای تحصیلی کانادا

1. توصیه می شود از تمام اطلاعات کاربردی ضروری، به ویژه تمام اطلاعات مربوط به وضعیت مالی خود آگاه باشید. همچنین باید قوانین مربوط به دانشجوی بین المللی در کانادا را به خوبی بلد باشید.

2. از اظهارات کلی اجتناب کنید و سعی کنید پاسخ های مبتنی بر دلیل بدهید. بنابراین توصیه می شود از اظهار نظرهای کلی خودداری شود. کلیه سخنان شما باید با ادله کافی باشد.

3. مطمئن شوید که پاسخ های خود را از قبل حفظ نمی کنید. اگر این کار را انجام دهید، افسر مهاجرت متوجه قضیه خواهد شد و این موضوع ممکن است باعث ریجکت ویزای تحصیلی کانادا شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر، روی این لینک کلیک کنید.

بیشتر بخوانید: رفع ریجکتی ویزای کانادا ، هزینه ویزای کانادا

سوالات مصاحبه ویزای تحصیلی کانادا

 • حالتون چطوره؟

این سوال برای ایجاد احساس راحتی و کاهش اضطراب دانشجویان مطرح می شود. دانشجویان در هنگام پاسخگویی به سوالات نباید مضطرب باشند و پاسخ به سوالات باید کوتاه و دقیق باشند.

 • آیا قبلا به کانادا رفته بودید؟

این یکی از سوالاتی است که دانشجو باید با بله یا خیر پاسخ دهد. اگر پاسخ شما مثبت است، شرح مختصری در خصوص تاریخ ورود و خروج به کانادا و علت مهاجرت به کانادا خود را ذکر کنید. به طور کلی سابقه سفر به کانادا در این سوال مورد بررسی قرار می گیرد.

 • چرا کانادا را انتخاب کردید؟

دانشجویان باید دلایل خود مبنی بر مهاجرت تحصیلی به کانادا را ذکر کنند. شما باید توضیح دهید که چرا یکی از دانشگاه های کانادا را به جای تحصیل در یکی از دانشگاه های کشور خود انتخاب کرده اید. در این سوال می توانید توضیح دهید که نتوانسته اید دوره دلخواه خود را برای ادامه تحصیل در دانشگاه های کشور خودتان پیدا کنید.

می توانید در خصوص کیفیت آموزشی دانشگاه های کانادا توضیح دهید و چشم انداز پردرآمد در مشاغلی که می توانید پس از اتمام دوره خود به آن ها دسترسی داشته باشید را شرح دهید.

 • چرا کالج یا دانشگاه خاصی را در کانادا انتخاب کردید؟

بر اساس تحقیقات خود، باید در مورد مزایای تحصیل در کانادا و کالج یا دانشگاهی که انتخاب کرده اید صحبت کنید. شما باید در مورد رتبه موسسه، سوابق تحصیلی قوی موسسه و دانشکده های آن صحبت کنید. سعی کنید به ویژگی ها و امکانات تحصیلی، تحقیقی و پژوهشی این دانشگاه اشاره کنید و از ویژگی های ممتاز این دانشگاه که شما را به خود جذب کرده صحبت کنید.

 • کدام برنامه را برای تحصیل انتخاب می کنید و چرا؟

مطمئن شوید که از شروع، تاریخ پایان و مدت برنامه آگاه هستید. شما باید در مورد دوره و برنامه درسی صحبت کنید. مزایای مطالعه آن برنامه خاص باید معتبر به نظر برسد. شما همچنین باید در مورد اینکه چرا احساس می کنید می توانید در این برنامه خاص عالی باشید صحبت کنید. همچنین، در مورد چشم اندازهای مرتبط با برنامه در کانادا گفت و گو کنید.

 • آیا اساتید دانشگاه مد نظرتان برای ادامه تحصیل در کانادا را می شناسید؟

پاسخ بله یا خیر است. اگر پاسخ مثبت است، باید نام، رابطه خود با آن شخص و اگر در حال حاضر با آن استاد در تماس هستید را ذکر کنید. اگر نه، باید نشان دهید که چقدر مشتاق به ادامه تحصیل در دانشگاه مد نظر خود هستید.

 • بورسیه دریافت کرده اید ؟

اگر بله، باید نام بورسیه و مبلغ و مزایای بورسیه را ذکر کنید. اگر نه، باید شرح دهید که تلاش می کنید واجد شرایط اخذ بورسیه تحصیلی کانادا شوید.

 • در چه آزمون هایی شرکت کرده اید؟ چه مدرک زبانی دارید؟

در خصوص آزمون هایی که در آن ها شرکت کرده اید مانند آیلتس، تافل و GMAT صحبت کنید و نمرات خود را بگویید. اگر هنوز نمی دانید چه نمره ای گرفتید، توضیح دهید که منتظر جواب آزمون هستید.

 • هزینه های تحصیل  شما را چه کسی تامین می کند؟

باید منبع هزینه زندگی در کانادا را ذکر کنید. خواه وام تحصیلی می گیرید یا والدینتان از شما حمایت مالی می کنند، باید تمام جزئیات را ذکر کنید. حتما در این خصوص صداقت داشته باشید چرا که با بررسی فرم های شما حقیقت روشن می شود.

 • پدر و مادر شما چه شغلی دارند ؟

در این سوال در خصوص شغل پدر و مادر خود صحبت کنید. حتی ممکن است از شما خواسته شود درآمد والدینتان را هم ذکر کنید.

 • آیا بستگان، دوستان و آشنایانی در کانادا دارید؟

این سوال را با بله و خیر پاسخ دهید. اگر پاسخ مثبت است باید نسبت خود را با شخص مورد نظر ذکر کنید. اگر هم بستگانی در کانادا ندارید، سعی کنید خود را به شدت علاقه‌مند و مشتاق به تحصیل در کانادا نشان دهید.

 • قصد اقامت در کدام استان و شهر کانادا را دارید؟

در این سوال شما باید به جزئیات محل اقامت خود بپردازید. حتما پیش از شروع جلسه مصاحبه در خصوص اقامتگاه‌ های دانشگاه مد نظرتان تحقیق و اطلاعاتی در این باره کسب کنید.

 • برای چه مقطعی قصد ادامه تحصیلی در کانادا را دارید؟

برای پاسخ به این سوال باید در خصوص اینکه می خواهید در چه مقطعی ادامه تحصیل دهید توضیح دهید. پاسخ به این سوال در نمره زبان آیلتس مورد نیاز برای ادامه تحصیلی در کانادا لازم است.

 • چرا این مقطع را برای ادامه تحصیلی در کانادا انتخاب می کنید؟

حال که در خصوص مقطع تحصیلی مد نظر خود برای ادامه تحصیل صحبت کردید باید علت آن را هم متذکر شوید. در خصوص آینده کاری خود در رشته مد نظر و برنامه هایی که برای بعد از فارغ التحصیلی دارید توضیح دهید.

اگر برای مقطع کارشناسی ارشد یا دکترا درخواست می دهید توضیح دهید که این برنامه ادامه مقاطع تحصیلی قبلی شما است و در آینده کاری شما موثر است.

 • مقطع قبلی تحصیلات خود را در کجا گذرانده اید؟

در خصوص دانشگاه قبلی خود صحبت کنید. اگر دانشگاهی که در آن مقطع قبلی تحصیلات خود را گذرانده اید رتبه خوبی دارد، در خصوص آن صحبت کنید.

 • مهارت ها و دستاوردهای تحصیلی و علمی شما چیست؟

به طور خاص در مورد موفقیت های تحصیلی خود صحبت کنید. مدارک، مدال ها و افتخارات علمی خود همراه با تاریخ آن ها را ذکر کنید.

 • چند فرزند هستید ؟

این سوال از آن جهت پرسیده می شود که درآمد خانواده شما برای خرج کردن و اسپانسر شما مشخص شود. مصاحبه کننده می خواهد ببیند که آیا پدر شما که احتمالا اسپانسر شما است می تواند با توجه به درآمدی که دارد از عهده هزینه های زندگی سایرین برمی آید یا خیر.

 • تاریخ شروع و پایان دوره تحصیل مد نظر شما چه زمانی است؟

مصاحبه کننده می خواهد بداند که آیا از طول دوره برنامه تحصیلی خود خبر دارید یا خیر. شما این تاریخ را باید قبل از مصاحبه به دست آورده باشید و در خصوص آن اطلاع داشته باشید. مدت زمان ویزای تحصیلی شما مساوی است با مدت زمان تحصیل شما در کانادا.

 • برنامت برای تحصیلات بین تحصیلی چیه؟

همانطور که می دانید شما می توانید در طول تعطیلات به طور تمام وقت در کانادا کار کنید. مصاحبه کننده از پرسش این سوال می خواهد بداند که آیا شما قصد کار در کانادا را دارید یا برای تعطیلات به کشورتان برمی گردید تا با خانواده تان دیدار کنید.

 • دانشگاهی که قصد تحصیل در آن را دارید کجاست؟

در این سوال در خصوص لوکیشن دانشگاه و استان و شهری که دانشگاه مد نظرتان در آن قرار دارد توضیح دهید. اگر این دانشگاه پردیس دارد، در خصوص پردیس های آن نیز توضیح دهید و بگویید که رشته تحصیلی شما در کدام پردیس ارائه می شود.

نکات طلایی برای مصاحبه موفق ویزای تحصیلی کانادا

 • به قوانین پایبند باشید

پیش از هر چیزی باید به قوانین مربوط به مصاحبه ویزای تحصیلی کانادا پایبند باشید. کمی زودتر از زمان مصاحبه در محل حاضر شوید و به سوالات به درستی و با صداقت پاسخ دهید. عدم صداقت بسیاری از مهاجران، مقامات کانادایی را وادار کرده است که دستورالعمل های سخت گیرانه تری برای مهاجرت اعمال کنند.

با توجه به سوال پرسیده شده، تمام اطلاعات لازم را در اختیار مصاحبه کننده قرار دهید، حتی اگر قبلاً دستگیر شده اید و در این خصوص سوالی پرسیده شد، با صداقت همه چیز را بگویید. اگر برخی از سوالات را متوجه نشدید، بهتر است از مصاحبه کننده توضیحات بیشتری بخواهید.

 • مدارک خود را آماده کنید

بررسی مدارک قبل از رفتن به مصاحبه ضروری است. بسیاری از مهاجران اغلب این اشتباه را مرتکب می شوند که فرم های خود را پس از دریافت آن از آژانس های مسافرتی خود دوباره چک نمی کنند. مراقب خطاها باشید و سریعا آن ها را اصلاح کنید.

 • پاسخ به سوالات را از پیش تمرین کنید

برای آشنایی با سوالات رایجی که در طول مصاحبه ویزای کانادا از شما پرسیده می شود، از یکی از دوستانتان کمک بگیرید. این کار را باعث می شود که اعتماد به نفستان بالا رود و بتوانید به هر سوال پاسخ درستی بدهید.

اگر نمی توانید سوالات را با تمرین کسب کنید، جلوی آینه ‌تان تمرین کنید. برخی از سوالات عبارتند از:

 • آیا کسی را در کانادا می شناسید؟
 • آیا قبلا به خارج از کشور سفر کرده اید؟
 • هدف شما از بازدید چیست؟
 • قصد دارید چند روز در کانادا باشید؟
 • تنها زندگی میکنید یا با پدر و مادرتان؟
 • آیا شما اسپانسر مالی دارید؟
 • آمادگی هایی که برای انجام مصاحبه لازم است را از قبل داشته باشید

در نظر داشته باشید که مصاحبه به زبان انگلیسی یا فرانسوی صورت می گیرد بنابراین حتما مطمئن شوید که تسلط کافی به یکی از این دو زبان را دارید. در روز مصاحبه، با خودتان همراه نبرید چرا که ممکن است باعث شلوغی در محل شود و فرد همراه شما باید در کل زمان مصاحبه شما در اتاق انتظار منتظر بماند.

در بیشتر موارد، تصمیم مصاحبه کننده برای تايید یا عدم تائید شما در دو دقیقه اول صورت می گیرد بنابراین شما از همان ابتدای شروع مصاحبه باید اثری ماندگار در مصاحبه کننده ایجاد کنید.

اگر مصاحبه کننده درخواست ویزای شما را رد کرد، از بحث و جدل با مصاحبه کننده پرهیز کنید و فقط خیلی مودبانه در خصوص علت ریجکت ویزای کانادا سوال کنید و برای دفعه بعدی آن ها را رفع کنید.

 • در روز مصاحبه آراسته و موقر باشید

نحوه لباس پوشیدن شما، اطلاعات زیادی را به مصاحبه کننده خواهد داد. لباس هایی رسمی بپوشید و لبخند بر لب داشته باشید. آرایش شما نباید به گونه ای باشد که حواس مصاحبه کننده را پرت کند اما آرایش ملایم بلامانع است.

حقیقت این است که برخی از مواردی که اغلب نادیده گرفته می شوند، می توانند شانس مصاحبه ویزا را کاهش دهند. نکته اصلی این است که طوری برای مصاحبه آماده شوید که گویی برای یک مصاحبه شغلی خیلی مهم می روید.

 • رفتار دوستانه ای با مصاحبه کننده داشته باشید

شما باید خودتان را فردی اجتماعی نشان دهید. در هنگام پاسخگویی به سوالات لبخند داشته باشید و تا جای ممکن خونسردی خود را حفظ کنید.

 • در پایان مصاحبه از مصاحبه کننده تشکر کنید

با یک جمله زیبا مانند جمله زیر، از مصاحبه کننده تشکر کنید:

Thank you so much for taking the time to talk with me, and I am really…

لیست مواردی که باید در طول مصاحبه ویزای کانادا از آن ها اجتناب کنید

داشتن اعتماد به نفس یک ویژگی ارزشمند است، اما مصاحبه کنندگان به زبان بدن توجه می کنند، بنابراین از اعتماد به نفس بیش از حد خودداری کنید.

 • رد شدن بی دلیل از سوالات

ارائه اطلاعات غیر ضروری می تواند منجر به رد صلاحیت در صورت عدم توجه شود.

 • پر حرفی ممنوع

مصاحبه کننده وقت آن را ندارد که پای صحبت قصه های طولانی متقاضیان بنشیند. پاسخ شما فقط باید در راستای سوال پرسیده شده باشد. مطمئن باشید اگر نیاز به اطلاعات دیگری باشد، مصاحبه کننده خود از شما خواهد پرسید.

 • وسط حرف مصاحبه کننده نپرسید

به هیچ عنوان سخنان مصاحبه کننده را قطع نکنید. اگر نیاز دارید تا مصاحبه کننده دوباره سوال خود را تکرار کند، صبر کنید تا انتهای سوال را بپرسد و سپس مودبانه درخواست کنید آن را بار دیگر تکرار کند یا توضیحات بیشتری را در خصوص آن به شما ارائه دهد.

ویژگی های عکس ویزای تحصیلی کانادا

 • از نظر اندازه باید ۳۵ میلی‌متر در ۴۵ میلی‌متر باشد.
 • پس زمینه عکس باید روشن باشد. (پست زمینه ترجیحا سفید باشد)
 • حالت چهره باید خنثی باشد و اخم یا خنده در آن دیده نشود.
 • لباس شما نباید بیش از حد روشن باشد جوری که مرز بین لباس و پس زمینه یکی شود.

سخن پایانی

در هنگام پاسخ به سوالات مربوط به مصاحبه ویزای تحصیلی کانادا حتما صادق باشید چرا که صحت تک تک جملات شما با یک بررسی ساده قابل پیگیری هستند. سوالات مربوط به تمکن مالی ویزای کانادا بسیار مهم هستند چرا که این سوالات تعیین کننده وضعیت، تائید یا ریجکت شدن ویزای تحصیلی شما هستند.

پیش از اینکه به سوالات پاسخ دهید، خوب به آن گوش کنید تا منظور آن را متوجه شوید و پاسخی کوتاه ولی کامل ارائه دهید. پاسخ های شما باید با آن چه در فرم ها پر کرده اید مطابقت داشته باشد.

در بالا سعی کردیم به برخی از مهمترین نکات و رایج ترین سوالاتی که در هنگام مصاحبه ویزای تحصیلی از شما پرسیده می شود اشاره کنیم. امیدواریم مطالب بالا برای شما عزیزان موثر واقع شده باشد. مشاوران ما در موسسه مهاجرتی تراست آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند. همین الان یک وقت مشاوره رزرو کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر، روی این لینک کلیک کنید.

همچنین بخوانید: سفارت کانادا در ترکیه ، سفارت کانادا در گرجستان و سفارت کانادا در دبی

خدمات موسسه تراست برای پذیرش و ویزای تحصیلی

تمامی پرونده های مهاجرتی موسسه تراست تحت نظارت مستقیم شروین مدنی، وکیل ارشد موسسه انجام می شود.

 • ارائه چک لیست مدارک برای اخذ پذیرش
 • بررسی مدارک آماده شده توسط متقاضی
 • بررسی دانشگاه ها، کالج ها و مدارس
 • تعیین رشته موردعلاقه متقاضی
 • مکاتبه با دانشگاه ها، کالج ها و مدارس جهت اخذ پذیرش مشروط به ارائه مدرک زبان
 • آماده سازی CV و SOP
 • (در صورت داشتن همراه) ارائه چک لیست مدارک لازم برای ویزای همراه
 • انجام مکاتبات نهایی با دانشگاه ها، کالج ها و مدارس
 • ساخت پروفایل متقاضی در وب سایت دانشگاه، پرداخت شهریه و دریافت نامه پذیرش
 • تدوین استادی پلن
 • ارائه چک لیست مدارک لازم جهت اخذ ویزای متقاضی و ویزای همراه
 • ثبت نام بیومتریک
 • پیگیری پرونده متقاضی تا اخذ ویزا
 • راهنمایی درخصوص پیکاپ ویزا و لندینگ در کانادا

شروین مدنی وکیل ارشد موسسه تراست


 • وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا و دارای کد فعالیت در انجمن ICCRC
  (کد وکالت: RCIC# 506959)
 • عضو هیئت علمی کالج اشتون در رشته مهاجرت
 • سابقه فعالیت به عنوان آفیسر اداره مهاجرت
 • بیش از 10 سال سابقه وکالت امور مهاجرتی
شروین مدنی

همراه شما در تمام مراحل!

تراست بسیار مفتخر است که وکلای مجربی را در تیم خود دارد که در تمامی مراحل مهاجرت همراه شما هستند. همین حالا می‌توانید وقت مشاوره آنلاین یا تلفنی رزرو کنید.

سوالات متداول

آیا از همه شرکت کنندگان با درخواست های ویزاهای مختلف، سوالات یکسانی پرسیده می شود؟

خیر. برای هر ویزا سوالات جداگانه ای وجود دارد که به نسبت ویزای مد نظر از شما پرسیده می شود.

چه دلایلی ممکن است منجر به ریجکت شدن ویزای تحصیلی کانادا در هنگام مصاحبه شغلی شود؟

عدم اثبات تمکن مالی
عدم صادق بودن
نداشتن ادله کافی برای اثبات صحبت های خود
ارائه ندادن مدارک خواسته شده در هنگام مصاحبه
نداشتن دلیل محکم برای بازگشت به کشور

زمان مصاحبه ویزای تحصیلی چقدر است؟

ابتدای شروع مصاحبه تا پایان مصاحبه تقریبا ۲۰ دقیقه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رزرو وقت مشاوره
تماس

تمامی حقوق مادی و معنوی مطالب متعلق به موسسه مهاجرتی تراست می باشد. استفاده از مطالب برای موارد غیرتجاری بلامانع است.