دانشگاه یورک ویل

Yorkville University

دانشگاه یورک ویل

شاید برایتان جالب باشد تا از زندگی دانشجویی و شرایط تحصیل در این مرکز علمی اطلاع پیدا کنید که شبکه‌های اجتماعی این دانشگاه اطلاعات جالبی را در این مورد ارائه داده است. در صورت نیاز به کسب آخرین اخبار می توانید از آدرس شبکه های اجتماعی این مرکز علمی استفاده کنید که در زیر آمده است

معرفی دانشگاه یورک ویل کانادا

دانشگاه یورک ویل کانادا یک دانشگاه تازه تاسیس است که در استان نیوبرانزویک قرار دارد. این دانشگاه یک دانشگاه خصوصی است که در سال ۲۰۰۳ افتتاح شد و اولین ورودی های خود را در سال ۲۰۰۴ ثبت نام کرد. محبوب ترین ویژگی دانشگاه یورک ویل، برگزاری کلاس های آنلاین و آموزش از راه دور است که همین امر باعث شده است دانشگاه یورک ویل کانادا در سال ۲۰۱۸ در رده برترین دانشگاه های آموزش آنلاین قرار گیرد.

تصاویر دانشگاه یورک ویل

لینک های مفید!

شرایط مورد نیاز برای اخذ پذیرش در دانشگاه یورک ویل کانادا

از اصلی ترین شرایط مورد نیاز برای تحصیل در دانشگاه یورک ویل، داشتن مهارت خوب در زبان انگلیسی، سوابق تحصیلی درخشان و تمکن مالی کافی برای پرداخت شهریه و زندگی در کانادا در طول تحصیل است. حداقل معدل لازم برای اپلای در این دانشگاه ۱۴ اعلام شده اشت.

برخی از شرایط لازم برای تحصیل در دانشگاه یورک ویل کانادا

 • داشتن افتخارات علمی یا مقالات چاپ شده معتبر
 • شرکت در آزمون زبان انگلیسی و کسب حداقل نمره مورد نیاز
 • داشتن دیپلم دبیرستان یا معادل آن

جبران معدل پایین برای اپلای در دانشگاه یورک ویل کانادا

از آن جایی که دانشگاه یورک ویل کانادا آزمون ورودی برای پذیرش متقاضیان در نظر نگرفته است، دانشجویان را با سوابق تحصیلیشان می سنجد اما گاهی متقاضیان معدل پایینی دارند و از شرط داشتن سوابق تحصیلی محروم اند.

در این حالت دانشگاه شرایط دیگری را برای متقاضیان در نظر گرفته است که افراد می توانند پایین بودن معدل خود را از طریق این روش ها جبران کنند.

برخی از کارآمدترین روش های جبران معدل پایین

 • داشتن مدرک زبان با نمره بالا برای جبران پایین بودن معدل برای اپلای

مهارت زبان انگلیسی و اثبات این توانایی همواره مورد توجه افراد برای پذیرش در دانشگاه یورک ویل کانادا بوده است به همین دلیل افرادی که نمره بالاتری نسبت به حداقل نمره لازمه برای اپلای دارند شانس بیشتری برای پذیرش در دانشگاه خواهند داشت.

 • رزومه قوی برای جبران پایین بودن معدل برای اپلای

یکی دیگر از راه های جبران معدل پایین برای اپلای داشتن رزومه تحصیلی و کاری قوی است. به عبارت دیگر کانادا به دنبال جذب افرادی توانمند و حرفه ای در رشته ها و حوزه های مختلف است و اگر اثبات شود شما این توانمندی ها را دارید، اهمیتی به پایین بودن نمرات و معدل شما در دبیرستان نمی دهد.

 • چاپ مقالات علمی معتبر برای جبران پایین بودن معدل برای اپلای

یکی دیگر از راه های جبران معدل پایین برای اپلای در دانشگاه یورک ویل کانادا، چاپ مقالات علمی است که خود بخشی از همان داشتن رزومه قوی به شمار می رود. این مقالات باید در سطح بین المللی به چاپ رسیده باشند و یا در مجلات معتبر منتشر شوند.

 • شرکت در کنفرانس های تخصصی مرتبط با رشته تحصیلی برای جبران پایین بودن معدل برای اپلای

یکی دیگر از راه های جبران معدل پایین برای اپلای در دانشگاه یورک ویل داشتن گواهی های شرکت در کنفرانس های مربوط به رشته تحصیلی تان است. داشتن گواهی های مربوط به این دوره ها و کنفرانس ها باعث می شود تا توجه دانشگاه به مهارت شما جلب شود و پایین بودن معدل شما جبران شود.

 • داشتن انگیزه نامه عالی برای جبران پایین بودن معدل برای اپلای

انگیزه نامه خوب یکی از مسائلی است که زیاد به آن توجه نمی شود اما آن را دست کم نگیرید. داشتن یک انگیزه نامه خوب برای تحصیل در دانشگاه یورک ویل باعث می شود که این دانشگاه پایین بودن معدل شما را نادیده بگیرد و با پذیرش شما موافقت کند.

 • داشتن توصیه نامه هایی از اساتید معتبر برای جبران پایین بودن معدل برای اپلای

هر چه معرفان شما از دانشگاه های معتبرتری باشند امکان جبران شدن معدل شما بیشتر است. سعی کنید با اساتید معروف ارتباط داشته باشید و از او بخواهید برای شما توصیه نامه خوبی بنویسد.

 • مکاتبه با اساتید دانشگاه برای جبران پایین بودن معدل برای اپلای

حتی اگر معدل پایینی دارید سعی کنید مکاتبه خوبی با اساتید دانشگاه یورک ویل داشته باشید تا بتوانید پذیرش خود را در این دانشگاه قطعی کنید. نکاتی که در خصوص مکاتبه با اساتید باید رعایت کنید، در ادامه همین مقاله آورده شده است.

مدارک لازم برای پذیرش در دانشگاه یورک ویل کانادا

برای درخواست برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد در دانشگاه یورک ویل، دانشجویان بین المللی باید قبل از پذیرش، مدارک زیر را ارائه دهند:

 • پر کردن فرم درخواست پذیرش به صورت آنلاین
 • پرداخت هزینه درخواست اپلیکیشن فی
 • ریز نمرات مدرک دیپلم
 • رونوشت های رسمی
 • نمره آزمون مهارت انگلیسی
 • دو توصیه نامه تحصیلی
 • ارائه انگیزه نامه
 • ارائه مقالات چاپ شده

مدرک زبان مورد نیاز برای اخذ پذیرش در دانشگاه یورک ویل کانادا

زبان آموزشی تحصیل در دانشگاه یورک ویل، انگلیسی است. به همین دلیل متقاضیانی که قصد تحصیل در این دانشگاه را دارند باید مهارت های زبان انگلیسی خود را اثبات کنند که این کار از طریق شرکت در یک آزمون انگلیسی معتبر صورت می گیرد.

مهمترین آزمون های مورد تائید دانشگاه یورک ویل کانادا

 • آزمون زبان انگلیسی دولینگو DET: حداقل نمره ۱۰۵
 • آزمون تافل iBT: حداقل نمره ۸۰
 • آزمون PTE Academic: حداقل نمره ۵۵
 • آزمون آیلتس آکادمیک: حداقل نمره ۶.۵
 • آزمون CAEL: حداقل نمره ۶۰

ددلاین اپلای دانشگاه یورک ویل کانادا

پذیرش برنامه های کارشناسی ارشد در ژانویه، می و سپتامبر و برنامه های کارشناسی در ژانویه، آوریل، ژوئیه و اکتبر است. این دانشگاه هر سال بیش از ۵۵۰۰ متقاضی بین المللی را از سراسر جهان ثبت نام می کند. سال تحصیلی در سپتامبر آغاز می شود و در مارس به پایان می رسد.

جدول ددلاین پذیرش در دانشگاه یورک ویل کانادا

ترمددلاینشروع کلاس
زمستان۲۳ دسامبر۶ ژانویه
بهار۱۳ مارس۲۰ آوریل
تابستان۱۲ ژوئن۶ ژوئیه
پاییز۱۱ سپتامبر۵ اکتبر

برای کسب اطلاعات بیشتر، روی این لینک کلیک کنید. همچنین درباره ددلاین دانشگاه های کانادا با مراجعه به لینک موردنظر، در تراست بیشتر بخوانید.

مکاتبه با اساتید دانشگاه یورک ویل کانادا

مکاتبه با استاید دانشگاه یورک ویل از دو جهت اهمیت دارد. یکی اینکه پذیرش شما را در این دانشگاه قطعی می کند و دیگر آن که می توانید فاند تحصیلی بگیرید. به همین دلیل بخش بسیار مهمی از مراحل اپلای کانادا در دانشگاه یورک ویل به مکاتبه با اساتید و تائید شدن شما بر میگردد. مکاتبه با اساتید بیشتر از طریق ایمیل صورت می گیرد بنابراین نکات زیر را در هنگام مکاتبه با اساتید به کار ببرید:

نکات مهم در خصوص ایمیل دادن به استاد

 • هر چقدر ایمیل شما با کیفیت تر باشد ترغیب استاد برای خواندن درخواست شما تا انتها بیشتر می شود.
 • حتما عنوان مناسبی برای ایمیل خود انتخاب کنید چرا که اساتید روزانه ایمیل های متعددی را از افراد مختلف دریافت می کنند و ممکن است متوجه ایمیل شما نشوند.
 • نحوه نگارش شما خود دلیلی بر توانمندیتان در مهارت رایتینگ است. بنابراین دقت کنید که غلط املایی نداشته باشید.
 • پیش از اینکه به استاد مد نظرتان ایمیل بزنید، در خصوص حوزه هایی که قبلا مقاله نوشته و یا علاقه به تحقیق در مورد آن ها است تحقیق و مطالعه کنید.
 • اگر در حال حاضر مدرک زبان دارید نمره آن را برای استاد بفرستید و اگر هنوز مدرک خود را نگرفته اید، تاریخ آزمون زبانتان را ذکر کنید.
 • علت انتخابتان از این دانشگاه و این رشته را توضیح دهید.
 • از دادن اطلاعات غلط پرهیز کنید چرا که این کار باعث بی اعتمادی استاد به شما می شود.
 • همزمان به چندین استاد از یک دانشکده ایمیل نزنید.

پس از اینکه ایمیل خود را فرستاید و استاد مد نظرتان آن را دریافت کرد با یکی از حالت های زیر مواجه می شوید:

 • جواب قطعی پذیرش شما و درخواست استاد برای مصاحبه حضوری
 • عدم موافقت و عدم تمایل استاد به همکاری با شما
 • درخواست اطلاعات بیشتر از طرف استاد برای بررسی بیشتر شرایط شما (قبولی با احتمال بسیار بالا)
 • عدم پاسخ قطعی به درخواست شما (نه تائید درخواست و نه رد درخواست)

هزینه‌ ها و شهریه‌ دانشجویان در دانشگاه یورک ویل کانادا

دانشگاه یورک ویل، فرصت دسترسی به آموزشی عالی را در رشته های مختلف آموزشی در هر ۳ پردیس خود در استان های مختلف کانادا، هم در مقطع کارشناسی و هم در تحصیلات تکمیلی در اختیار دانشجویان قرار می دهد. دانشجویان هر سال باید هزینه ای را بابت شهریه دانشگاه بپردازند.

شهریه برخی از رشته های موجود در دانشگاه یورک ویل کانادا

رشتهشهریه
کارشناسی ارشد روانشناسی مشاوره (آنلاین)۳۷,۷۳۰ دلار
کارشناسی ارشد آموزش در بزرگسالان (آنلاین)۲۶,۸۲۰ دلار
کارشناسی ارشد آموزش رهبری (آنلاین)۲۶,۸۲۰ دلار
کارشناسی ارشد مدیریت آموزشی۲۶,۸۲۰ دلار
کارشناسی ارشد رهبری در یادگیری۲۶,۸۲۰ دلار
دکترای مشاوره و روان درمانی (آنلاین)۴۵,۰۰۰ دلار
لیسانس مدیریت بازرگانی (آنلاین / در پردیس)۵۴,۰۰۰ دلار
مدیریت زنجیره تامین (آنلاین / در پردیس)۵۴,۰۰۰ دلار
حسابداری (آنلاین / در پردیس)۵۴,۰۰۰ دلار
مدیریت پروژه (آنلاین / در پردیس)۵۴,۰۰۰ دلار
مدیریت انرژی (آنلاین / در پردیس)۵۴,۰۰۰ دلار
لیسانس طراحی داخلی (آنلاین / در پردیس)۶۹,۳۰۰ دلار

برای کسب اطلاعات بیشتر، روی این لینک کلیک کنید.

همچنین بخوانید: هزینه تحصیل در کانادا

بورسیه‌ ها و کمک‌ هزینه بین‌ المللی دانشگاه یورک ویل کانادا

اگر به عنوان دانشجویی بین ‌المللی قصد ادامه ‌ی تحصیل در دانشگاه یورک ویل کانادا را دارید، می‌توانید با هزینه‌ بسیار کم یا حتی گاهی اوقات بدون پرداخت هزینه به هدف خود برسید. بورسیه ‌تحصیلی کانادا یا کمک‌ هزینه ‌های دانشجویی این دانشگاه از راه‌ های مختلف تامین می ‌شوند که می‌ توانند از طرف دولت، صندوق رفاه دانشگاه، سرمایه‌گذاران، مددکاران یا موسسات مالی در اختیار دانشجویان واجد الشرایط قرار گیرند.

دانشگاه‌ های سراسر جهان برای رفاه حال دانشجویان در تمامی مقاطع تحصیلی و رشته‌ های مختلف، بورسیه ‌هایی را برای آنها در نظر می ‌گیرند. گاهی این بورسیه‌ ها تمام هزینه‌ های شخصی و تحصیلی را پوشش داده و گاهی بخشی از هزینه ‌ها را تقبل می‌ کند. لازم به ذکر است که در هر صورت برای هر بورسیه شرایط و ضوابطی لازم است تا دانشجو جزو افراد واجد الشرایط قرار گیرد. برخی از این بورسیه‌ ها عبارت اند از:

 • بورسیه‌ های تشویقی

  بورسیه‌ های تشویقی به دانشجویان استعداد درخشان و همچنین مستعدی تعلق می ‌گیرد که در هر ترم تحصیلی، نتایج خوبی را به دست آورده و معدل بالایی کسب کنند.

 • بورسیه‌ های ورودی

  بورسیه ‌های ورودی به دانشجویان جدیدالورود تعلق می ‌گیرد و معمولا بر اساس شایستگی و معدل ترم در مقطع پیشین به آنها اعطا می‌ شود.

 • بورسیه ‌های تحقیقاتی یا RA

  بورسیه‌ های تحقیقاتی یا RA به دانشجویانی تعلق می ‌گیرد که در کنار تحصیلات خود به تحقیق و پژوهش و همچنین نگارش مقالات مختلف علمی می ‌پردازند.

 • بورسیه‌ های دستیار مدرس یا TA

  بورسیه‌ های دستیار مدرس یا TA به دانشجویانی تعلق می‌ گیرد که در کنار تحصیلات خود به تدریس دانشجویان ترم پایینی در کنار اساتید می ‌پردازند.

 • بورسیه‌ های کارآموزی

  بورسیه ‌های کارآموزی در کانادا به دانشجویانی تعلق می ‌گیرد که مشتاق انجام کارهای پاره وقت در کنار تحصیل خود هستند. این دانشجویان گاهی در پردیس‌ های دانشگاهی و گاهی در خارج از دانشگاه مشغول به فعالیت اند.

لازم به ذکر است که دانشجویان می ‌توانند علاوه بر بورسیه ‌ها و کمک ‌هزینه‌ های تحصیلی، وام ‌دانشجویی کانادا را نیز از صندوق رفاه دانشجویان دانشگاه یورک ویل بگیرند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بورسیه ‌ها و کمک هزینه دانشجویی در کانادا در رشته‌ ی مورد نظر، لازم است تا به سایت دانشگاه یورک ویل مراجعه کرده و از بورسیه‌ های مربوط به رشته ‌ی خود مطلع شوید.

همچنین سایت ‌هایی طراحی شده اند که شما می‌ توانید با ذکر نام دانشگاه و همچنین رشته‌ ی تحصیلی مورد نظر از بورسیه‌ های رشته‌ ی مربوطه مطلع شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد بورسیه ‌ها به سایت‌ های زیر مراجعه کنید.

آزمون و خطا نکنید!

بجای صرف ساعات طولانی برای جستجو و انتخاب رشته و دانشگاه، به راحتی می توانید از کمک وکلای تحصیلی موسسه تراست بهره ببرید.

مزایای تحصیل در دانشگاه یورک ویل کانادا

دانشگاه یورک ویل به دلیل در دسترس بودن دوره ها و برنامه های آنلاین محبوبیت زیادی در میان علاقه مندان به تحصیل دارد. به همین دلیل یکی از بهترین گزینه های ممکن برای افرادی است که می خواهند در کنار کار و زندگی تحصیل کنند اما این تمام ماجرا نیست. تحصیل در این دانشگاه مزیت های فراوانی دارد که در زیر به مهمترین آن ها می پردازیم.

برخی از مهمترین مزایای تحصیل در دانشگاه یورک ویل کانادا

 • امکان تحصیل در یک استان عالی

استان نیوبرانزویک، یکی از بهترین گزینه های در دسترس برای زندگی، کار و تحصیل در کانادا است. دانشگاه یورک ویل کانادا واقع در استان نیوبرانزویک است. این استان بسیار سرسبز بوده و حدودا ۸۵ درصد از آن را جنگل ها تشکیل داده اند. دانشجویانی که از دانشگاه یورک ویل کانادا فارغ التحصیل می شوند به راحتی می توانند در طیف گسترده ای از مشاغل کار کنند.

 • معتبر بودن کلیه مدارک دانشگاه یورک ویل در سراسر جهان

کلیه مدارک دانشگاه یورک ویل هم برنامه های آنلاین و هم برنامه های حضوری مورد تائید دولت های استانی نیوبرانزویک، انتاریو و بریتیش کلمبیا است. دانشجویان می توانند با خیال راحت با مدرکی که از این دانشگاه می گیرند کار پیدا کنند.

 • امکان استفاده از خدمات رفاهی و آموزشی و تحصیلی در دانشگاه یورک ویل کانادا

دانشگاه یورک ویل کانادا تمامی تلاش خود را کرده است تا اولا با اعطای بورسیه های تحصیلی مختلف حمایت خود را از دانشجویان بین المللی اعلام کند، دوما کلیه امکانات رفاهی، آموزشی، تفریحی و تحصیلی مختلف را در پردیس دانشگاه برای دانشجویان فراهم کرده است.

 • امکان اخذ اقامت دائم پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه یورک ویل کانادا

دانشجویان دانشگاه یورک ویل کانادا پس از فارغ التحصیلی می توانند درخواست مجوز کار پس از تحصیل در کانادا (PGWP) دهند و تا حدود ۳ سال در این کشور کار کنند. سپس می توانند با استفاده از تجربه کار کانادایی به راحتی وارد سیستم اکسپرس اینتری کانادا شده و درخواست اقامت کانادا را به صورت دائم دهند.

 • امکان تحصیل در کشوری با امنیت بالا

کانادا یکی از کشورهایی است که از امنیت بسیار بالایی برخوردار است و میزان جرم و جنایت در آن بسیار پایین تر از بسیاری از کشورها است. این امنیت حتی در برخی از استان های کانادا نیز بیشتر از سایر استان ها است. استان نیوبرانزیوک یکی از امن ترین استان ها برای زندگی است.

درباره امن ترین شهرهای کانادا بخوانید.

 • به کارگیری روش های نوین آموزشی دانشگاه یورک ویل کانادا

دانشگاه یورک ویل هر سال در برنامه آموزشی خود تغییراتی ایجاد می کند به گونه ای که هیچ گاه از یک روش معینی برای تدریس در آن سال استفاده نمی کند. این دانشگاه همیشه روش های تدریسی خود را آپدیت می کند و با برگزاری کنفرانس های آموزشی مختلف و سمینارهای متعدد به دانشجویان در خصوص آموزش تخصصی دروس یاری می کند.

 • امکان تحصیل در یک دانشگاه چند فرهنگی

هر سال بسیاری از متقاضیان از سراسر جهان برای تحصیل در دانشگاه یورک ویل اپلای می کنند و دانشجویان این امکان را دارند که در یک جامعه چند فرهنگی تحصیل کنند. این دانشگاه از همه دانشجویان از هر قشر، فرهنگ و مذهبی حمایت می کند.

 • شهریه معقول و مقرون به صرفه دانشگاه یورک ویل کانادا

دانشگاه هایی که در کانادا دوره های آنلاین را ارائه می دهند شهریه مقرون به صرفه تری دارند و دانشگاه یورک ویل کانادا نیز جزء همین دانشگاه های مقرون به صرفه است. دانشجویان از هر قشری از جامعه قادر خواهند بود تا از عهده پرداخت شهریه های خود برآیند و حتی می توانند برای پرداخت بخشی از هزینه های تحصیلی خود از بورسیه های تحصیلی دانشگاه (در صورت واجد شرایط بودن) استفاده کنند.

 • پذیرش آسان برای تحصیل در دانشگاه یورک ویل کانادا

دانشگاه یورک ویل کانادا یکی از دانشگاه هایی است که سخت گیری زیادی برای پذیرش دانشجویان ندارد. اولا اینکه گپ تحصیلی برای اپلای در این دانشگاه اهمیتی ندارد و دوما متقاضیان محدودیت سنی برای تحصیل در این دانشگاه نخواهند داشت به همین دلیل افراد با داشتن حداقل شرایط می توانند در این دانشگاه اپلای کنند.

 • فرصت انجام تحقیقات در دانشگاه یورک ویل

دانشجویان دانشگاه یورک ویل این امکان را دارند که هم به با اساتید و هم با سایر دانشجویان در حوزه پژوهشی مورد علاقه شان بتوانند همکاری کنند و مقاله بنویسند. هر سال تعداد زیادی مقاله از این دانشگاه به چاپ می رسد.

کمپ های دانشگاه یورک ویل کانادا

دانشگاه یورک ویل کانادا، ۳ پردیس یا شعبه در ۳ استان مختلف کانادا دارد. اولین پردیس آن در نیوبرانزویک است و دو شعبه دیگر در کنکورد و ونکوور دایر هستند. این سه پردیس با یکدیگر رشته های مختلفی را در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد آموزش می دهند و از نظر موقعیت به صورت زیر هستند:

 • پردیس نیوبرانزویک، واقع در شهر فردیکتون
 • پردیس انتاریو، واقع در کنکورد
 • پردیس بریتیش کلمبیا واقع در ونکوور

رشته های اصلی دانشگاه یورک ویل در این سه پردیس

پردیس نیوبرانزویک

 • کارشناسی مدیریت بازرگانی (BBA)
 • کارشناسی ارشد روانشناسی مشاوره
 • کارشناسی ارشد در رهبری آموزش
 • کارشناسی ارشد آموزش بزرگسالان

پردیس انتاریو

 • کارشناسی طراحی داخلی
 • کارشناسی مدیریت بازرگانی (BBA) تخصص مدیریت پروژه

پردیس بریتیش کلمبیا

 • کارشناسی مدیریت بازرگانی (BBA) تخصص در مدیریت زنجیره تامین
 • کارشناسی مدیریت بازرگانی (BBA) تخصص در حسابداری
 • کارشناسی مدیریت بازرگانی تخصص در مدیریت انرژي
 • کارشناسی مدیریت بازرگانی تخصص مدیریت پروژه

رشته های آنلاین دانشگاه یورک ویل کانادا

 • دکترای مشاوره و روان درمانی
 • مدیریت پروژه و مدیریت زنجیره تامین
 • کارشناسی ارشد آموزش بزرگسالان
 • رشته مدیریت انرژی
 • کارشناسی ارشد رهبری آموزش
 • کارشناسی مدیریت بازرگانی با گرایش حسابداری
 • کارشناسی مدیریت بازرگانی عمومی

تاریخچه دانشگاه یورک ویل کانادا

دانشگاه یورک ویل کانادا، یک دانشگاه خصوصی و آزاد به شمار می رود که در سال ۲۰۰۳ تاسیس شد. سپس مدتی بعد از تاسیس، در استان های انتاریو و بریتیش کلمبیا نیز شعبه تاسیس کرد. این پردیس ها طیف گسترده ای از برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد را به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای آموزش می دهند.

این دانشگاه کاملا مناسب افرادی است که می خواهند در یک محیط کاملا آرام و به دور از حاشیه به تحصیل بپرداند. رشته های مدیریت و طراحی داخلی این دانشگاه محبوب ترین رشته های این دانشگاه به شمار می روند. رشته های آنلاین این دانشگاه همچنین به صورت کاملا تخصصی و با استفاده از ویدئو کنفرانس با کیفیت بسیار بالا آموزش داده می شوند.

اهداف کلی دانشگاه یورک ویل کانادا

دانشگاه یورک ویل کانادا تمامی تلاش خود را کرده است تا بتواند خود را به جهانیان معرفی کند و هر سال تعداد بیشتری از دانشجویان بین المللی را ثبت نام کند به همین دلیل بهای زیادی به دانشجویان بین المللی می دهد و همواره از آن ها حمایت می کند. این دانشگاه برای دانشجویانی که علاقه مند به انجام تحقیقات هستند، بورسیه های مالی متعددی را در نظر گرفته است.

رنکینک دانشگاه یورک ویل کانادا

 • رنکینگ دانشگاه یورک ویل در جهان: ۷۶۷۹
 • رنکینگ دانشگاه یورک ویل در آمریکای شمالی: ۱۸۴۶
 • رنکینگ دانشگاه یورک ویل در کانادا: ۸۸
 • رنکینگ دانشگاه یورک ویل در نیوبرانزویک: ۵
 • رنکینگ دانشگاه یورک ویل در فردریکتون: ۳

رشته های تحصیلی در دانشگاه یورک ویل کانادا در مقاطع مختلف

مدرک کاردانی دکوراسیون داخلی (آنلاین) دانشگاه یورک ویل

برنامه آنلاین Decorating Associate Diploma (IDAD) در دانشگاه یورک ویل کانادا به شما این امکان را می دهد تا بتوانید به صورت کاملا حرفه ای مهارت های خود را در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی ارتقاء دهید. این برنامه به صورت آنلاین آموزش داده می شود و افراد در مدت ۲۴ ماه (۲ سال) آن را به اتمام می رسانند.

برنامه کاردانی دکوراسیون داخلی دانشگاه یورک ویل دانشجویان را با مهارت های عملی مورد نیاز برای مشاغل زیر آماده می کند:

شغلتوضیحات
دکوراسیون داخلی مسکونیفارغ التحصیلان اتاق ها را با استفاده از مبلمان، بافت، نور و رنگ به گونه ای طراحی می کنند تا زیبایی و عملکرد فضای داخلی مسکونی را افزایش دهند.
صحنه آرایی مسکونیفارغ التحصیلان از دکوراسیون داخلی خانه استفاده می کنند تا فضای دلنشینی را برای صاحب آن ساختمان با استفاده از صحنه آرایی وسایل خلق کنند.
طراحی نور و روشناییفارغ التحصیلان، از توانایی خود برای تعیین سیستم های روشنایی موجود در ساختمان استفاده می کنند.
تولید و طراحی مبلمانفارغ التحصیلان به عنوان مشاور طراحی با تولیدکنندگان و تامین کنندگان مبلمان همکاری می کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر، روی این لینک کلیک کنید.

رشته های تحصیلی در دانشگاه یورک ویل کانادا در مقطع کارشناسی

مدرک کارشناسی دکوراسیون داخلی (آنلاین) دانشگاه یورک ویل

برنامه کارشناسی دکوراسیون داخلی یک برنامه ۳ ساله است که دانشجویان به طور کاملا حرفه ای با طراحی دکوراسیون داخلی آشنا می شوند. در این برنامه دانشجویان به صورت عملی نیز دوره های مربوط به این رشته را می گذرانند و در دوره کارآموزی نیز شرکت می کنند.

ویژگی های اصلی تحصیل در این برنامه:

 • معتبر بودن این برنامه به دلیل به رسمیت شناخته شدن توسط انجمن طراحان داخلی انتاریو (ARIDO) و طراحان داخلی کانادا (ICD)
 • یادگیری برنامه در دوره دلخواهتان با انتخاب دوره مد نظرتان (در طول روز، عصرها یا آخر هفته ها)
 • آموزش سریع در مدت ۳ سال و ورود به بازار کار ظرف مدت کوتاه
 • تحصیلات مقرون به صرفه برنامه کارشناسی دکوراسیون داخلی دانشگاه یورک ویل کانادا
 • آموزش حرفه ای این رشته به دلیل وجود اساتید خبره
 • تمرکز دانشگاه یورک ویل روی مهارت های عملی دانشجویان دکوراسیون داخلی

برای کسب اطلاعات بیشتر، روی این لینک کلیک کنید.

مدرک کارشناسی دکوراسیون داخلی (حضوری) دانشگاه یورک ویل

این برنامه از لحاظ آموزشی دقیقا مشابه رشته ذکر شده در بالا است با این تفاوت که دوره های آموزشی این برنامه کاملا به صورت حضوری برگزار می شود. دانشجویان سیلابس درسی یکسانی را با دانشجویان دوره آنلاین می گذرانند و مدت زمان تحصیلی برنامه نیز به صورت همان ۳ ساله یا حتی کمتر به طول می انجامد.

فارغ التحصیلان از این برنامه قادر خواهند بود:

 • از اصول روان شناسی برای طراحی دکوراسیون داخلی استفاده کنند.
 • با طراحی های روز دنیا آشنا باشند و ارتباط طراحی ها را با فرهنگ و تاریخ کشور بدانند.
 • از یک فرایند طراحی سیستماتیک و خلاقانه برای طراحی استفاده کنند.
 • در صورت لزوم از ابزارهای لازم فیزیکی برای طراحی استفاده کنند.
 • ایده پردازی های خلاقانه ای برای طراحی داشته باشند.
 • رفتار و اخلاق حرفه ای در زمینه شغلی خود داشته باشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر، روی این لینک کلیک کنید.

مدرک کارشناسی مدیریت بازرگانی (آنلاین) دانشگاه یورک ویل

مدرک کارشناسی مدیریت بازرگانی دانشگاه یورک ویل کانادا به صورت آنلاین و در مدت ۲ سال و نیم برگزار می شود و افراد را با مهارت های مورد نیاز برای این رشته آشنا می کند. برنامه درسی توسط هیات علمی مجرب دانشگاه تدریس می شود و وظایف اصلی کسب و کار، از جمله رهبری، استراتژی های این رشته، مهارت های لازم، امور مالی و بازاریابی را پوشش می دهد.

دانشگاه یورک ویل به دانشجویان این امکان را می دهد تا با انواع مشاغل حرفه ای در کسب و کارها آشنا شوند و مهارت های خود را در رشته مدیریت بازرگانی تقویت کنند. همچنین دانشجویان می توانند با به عضویت درآمدن در برخی از انجمن های حرفه ای موجود در این زمینه، در کنار تحصیلات خود کار کنند.

ویژگی های برنامه کارشناسی مدیریت بازرگانی آنلاین دانشگاه یورک ویل:

 • برنامه ریزی زمانی بسیار عالی برای مطالعه
 • فارغ التحصیلی سریع تر نسبت به برنامه مدیریت بازرگانی حضوری
 • تقویت مهارت های فردی برای انجام گروهی
 • اهمیت به گذراندن کلاس های عملی به صورت حضوری

برای کسب اطلاعات بیشتر، روی این لینک کلیک کنید.

مدرک کارشناسی مدیریت بازرگانی (حضوری) دانشگاه یورک ویل

برنامه حضوری کارشناسی مدیریت بازرگانی به دانشجویان طیف وسیعی از عملکردهای مربوط به کسب و کار از جمله توانایی رهبری، استراتژی عملیات، حسابداری و بازاریابی را پوشش می دهد و دانشجویان را برای چالش های احتمالی موجود در این مسیر آشنا می کند.

ویژگی های برنامه کارشناسی مدیریت بازرگانی دانشگاه یورک ویل:

 • می توانید پس از فارغ التحصیلی از این رشته، مجوز کار پس از تحصیل (PGWP) را بگیرید و به مدت ۳ سال در کانادا تحصیل کنید.
 • دانشجویان پس از ۳ سال کار در کانادا می توانند درخواست اقامت دائم دهند.
 • وجود اساتید خبره با تحصیلات علمی بالا در این دانشگاه.
 • تمرکز روی بخش های علمی دانشگاه برای آمادگی ورود به بازار کار.

برای کسب اطلاعات بیشتر، روی این لینک کلیک کنید.

مدرک کارشناسی هنرهای خلاق (آنلاین) دانشگاه یورک ویل

برنامه مدرک آنلاین لیسانس هنرهای خلاق برای دانشجویان به گونه ای طراحی شده است تا مهارت های تجاری و رهبری پیشرفته مورد نیاز را در صنایع هنری در اختیار دانشجویان قرار دهد. این برنامه مخصوص دانشجویانی است که قبلا دیپلم خود را در یک رشته هنری گذرانده اند.

کارشناسی هنرهای خلاق یک برنامه ۱۵ ماهه است که باعث می شود افراد کلیه توانمندی های لازم را در خصوص بودجه بندی پروژه ها، برنامه ریزی مالی، ملاحظات قانونی و اخلاقی در هنر و… را به طور کامل آموزش ببینند.

 • امکان یادگیری کامل کلیه مهارت لازم در این رشته ظرف مدت ۱۵ ماه
 • حمایت دانشگاه از دانشجویان بین المللی این برنامه حتی بعد از فارغ التحصیلی
 • کمک مالی دانشگاه و اعطای بورسیه های مالی متعدد در این رشته

امکانات شغلی دانشجویان این برنامه عبارت اند از:

 • فیلمسازان می توانند به عنوان مدیر تولید، تهیه کننده یا سرپرست گروه مشغول به فعالیت شوند.
 • بازیگران می توانند به عنوان بازیگر یا مدیر مجموعه کار کنند.
 • فیلم نامه نویسان می توانند به عنوان تهیه کننده اجرایی، مشاور یا مدیر مشغول به کار شوند.
 • طراحان مد می توانند در طیف گسترده ای از مشاغل مربوط به طراحی مد کار کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر، روی این لینک کلیک کنید.

مدرک کارشناسی هنرهای خلاق (حضوری) دانشگاه یورک ویل

این برنامه همان برنامه ای است که در قسمت قبلی به توضیحات آن پرداختیم با این تفاوت که در اینجا کل دوره به صورت حضوری برگزار می شود و دانشجویان کلیه کلاس ها را به صورت حضوری به اتمام می رسانند.

گرایش های هنری مربوط به این رشته عبارت اند از:

 • نویسندگی برای فیلم و تلویزیون
 • طراحی گرافیکی
 • تولید فیلم
 • تولید ویدئو
 • طراحی بازی و انیمیشن
 • بازیگری فیلم، تلویزیون و تئاتر
 • طراحی مد
 • جلوه های بصری
 • توسعه بازی های ویدئویی

برای کسب اطلاعات بیشتر، روی این لینک کلیک کنید.

بیشتر بخوانید: تحصیل کارشناسی در کانادا

رشته های تحصیلی در دانشگاه یورک ویل کانادا در مقطع کارشناسی ارشد

مدرک کارشناسی ارشد در رشته مشاوره (آنلاین) دانشگاه یورک ویل

کارشناسی ارشد در روانشناسی مشاوره (MACP) در دانشگاه یورک ویل، یک برنامه کاملا حرفه ای در مشاوره است که به افراد کمک می کند به عنوان مشاور یا روان درمانگر مشغول به کار شوند. این برنامه که توسط کالج روان درمانگران ثبت شده انتاریو (CRPO) شناخته شده و شرایط آموزشی بسیاری از انجمن های استانی و ملی دیگر را برآورده می کند و به فارغ التحصیلان کمک می کند تا تغییری در زندگی مردم ایجاد کنند. موضوعات اصلی این برنامه شامل آشنایی با نظریات شخصیت شناسی، روش های مشاوره و مداخلات روان درمانی، بحران و آسیب در مشاوره، مشاوره اعتیاد و راهنمایی و مشاوره در مدارس است.

ویژگی های برنامه کارشناسی ارشد در رشته مشاوره (آنلاین) دانشگاه یورک ویل عبارت اند از:

 • امکان تحصیل کل دوره به صورت آنلاین و از راه دور با استفاده از امکانات آموزشی و رفاهی کامل
 • امکان به اتمام رساندن این برنامه در مدت ۲ سال و نیم یا کمتر از آن
 • امکان ورود به بازار کار بلافاصله پس از فارغ التحصیلی از این رشته
 • کار به صورت حرفه ای به عنوان مشاور یا روان درمانگر در کل کشور کانادا

فارغ التحصیلان از این رشته می توانند در مشاغل زیر فعالیت کنند:

 • مشاور
 • درمانگر
 • روان سنج
 • مشاور
 • روان درمانگر
 • محقق روان شناسی
 • محقق رفتاری

برای کسب اطلاعات بیشتر، روی این لینک کلیک کنید.

مدرک کارشناسی ارشد آموزش و پرورش در مقطع تحصیلی بزرگسالان (به صورت آنلاین)

مدرک کارشناسی ارشد آموزش و پرورش در مقطع تحصیلی بزرگسالان در دانشگاه یورک ویل، افراد را به طور کاملا حرفه ای با آموزش برای بزرگسالان آماده می کند. این برنامه به صورت کاملا آنلاین و در مدت ۲ سال در اختیار دانشجویان قرار گرفته است.

این برنامه یک برنامه درسی جامع شامل مهارت های تحقیقی، توسعه، برنامه ریزی و ارزیابی برنامه های آموزشی، تغییرات در سازمان های آموزشی، روندهای فناوری در آموزش و یادگیری، برابری و تنوع و فلسفه و اخلاق یادگیری بزرگسالان است.

ویژگی های برنامه کارشناسی ارشد آموزش و پرورش در مقطع تحصیلی بزرگسالان عبارت اند از:

 • امکان انتخاب دوره در طول روز، عصرها یا آخر هفته
 • امکان فارغ التحصیلی کمتر از ۲ سال
 • تمرکز ویژه روی مهارت های تفکر انتقادی

حوزه های کاری مربوط به این رشته عبارت اند از:

دانشگاه هادانشکده هاموسسات پلی تکنیک
علوم بهداشتیبخش های آموزشیکار اجتماعی

برای کسب اطلاعات بیشتر، روی این لینک کلیک کنید.

مدرک کارشناسی ارشد آموزش و پرورش در رهبری آموزشی (به صورت آنلاین) دانشگاه یورک ویل

این برنامه دانشجویان را کمک می کند تا افراد مهارت های رهبری را در سازمان های آموزشی مختلف به دست آورند. آموزشی گروهی و اعضای هیئت علمی با تجربه به دانشجویان کمک می کند تا تجربیات حرفه ای خود را به اشتراک بگذارند، چالش های سازمانی را تجزیه و تحلیل کرده و دانش، مهارت ها و چشم انداز خود را برای ایفای نقش های رهبری توسعه دهند.

برخی از مهمترین ویژگی های مهم این برنامه عبارت اند از:

 • امکان تحصیل در این برنامه در مدت ۲ سال یا کمتر از آن
 • امکان توسعه مهارت های بین فردی
 • افزایش مهارت های رهبری در سازمان های آموزشی مختلف
 • امکان پیشرفت شغلی و ارتقاء شغلی در آینده

برای کسب اطلاعات بیشتر، روی این لینک کلیک کنید.

بیشتر بخوانید: کارشناسی ارشد در کانادا

رشته های تحصیلی در دانشگاه یورک ویل کانادا در مقاطع دکتری

مدرک دکترای مشاوره و روان درمانی دانشگاه یورک ویل

مدرک دکترای مشاوره و روان درمانی به پزشکان بالینی کمک می کند تا بتوانند به بیماران از طریق مشاوره به درمان ‌آن ها بپردازند. فارغ التحصیلان از این برنامه دانش و مهارت لازم را در خصوص حرفه مشاوره و روان درمانگری به دست می آورند. این برنامه ۳ سال و نیم به طول می انجامد.

ویژگی های برنامه دکترای مشاوره و روان درمانی دانشگاه یورک ویل عبارت اند از:

 • دانشجویان قادر خواهند بود در مدت ۳.۵ سال این رشته را به صورت آنلاین بگذرانند.
 • پروژه پایانی دانشجویان شامل بینش های عملی تحقیقات پیشرفته مورد نیاز برای رسیدگی به مشکلات واقعی تمرین در مشاوره و روان درمانی است.
 • مدرک دکترای مشاوره و روان درمانی دانشگاه یورک ویل، بالاترین مدرک معتبر موجود در کانادا برای مشاوران و روان درمانگران فعال است.
 • برنامه درسی به گونه ای کاملا کاربردی تهیه شده است به گونه ای که افراد به طور تخصصی با این رشته آشنا خواهند شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر، روی این لینک کلیک کنید.

بیشتر بخوانید: تحصیل دکتری در کانادا

خوابگاه و شرایط اقامتی دانشگاه یورک ویل کانادا

دانشگاه یورک ویل کانادا در پردیس دانشگاه خود خوابگاهی در نظر نگرفته است اما دانشجویان می توانند از میان دیگر گزینه های در دسترس برای سکونت یکی را انتخاب کنند.

برخی از مهمترین اقامتگاه های موجود برای دانشجویان عبارت است از:

خانه های مشترک

برخی از دانشجویان ترجیح می دهند خانه ای را در نزدیکی دانشگاه یورک ویل اجاره کنند. از آنجایی که هزینه زندگی در این منازل کمی بالا است، دانشجویان چندین هم خانه دارند تا هزینه ها میان افراد تقسیم شوند.

زندگی با یک خانواده در کانادا

برخی از خانواده های کانادایی یکی از اتاق های خانه خود را به یک دانشجو اجاره می دهند و بسته به اینکه چند وعده غذایی در طول روز به آن فرد بدهند، مقدار اجاره هم متفاوت خواهد بود.

خرید یا اجاره یک خانه

این گزینه بیشتر مناسب افرادی است که به همراه خانواده خود به کانادا مهاجرت کرده اند و می خواهند با خانواده زندگی کنند. این گونه اقامتگاه ها کاملا مستقل هستند و هیچ شراکتی با سایر دانشجویان ندارد.

دانشگاه یورک ویل کانادا در کدام شهر و منطقه کشور قرار گرفته است

در زیر به حقایقی در خصوص زندگی در استان نیوبرانزویک می پردازیم:

 • فردریکتون پایتخت نیوبرانزویک است اگرچه سنت جان پرجمعیت ترین شهر است.
 • نیوبرانزویک تنها استان کانادا است که از نظر قانون اساسی دو زبانه است. تقریباً یک سوم مردم به ویژه مردم با اصالت آکادی ها، به زبان فرانسه صحبت می کنند.
 • نیوبرانزویک یکی از 13 استان و قلمرو کانادا است و در ساحل شرقی کانادا واقع شده است.
 • این استان یکی از چهار استان تشکیل دهنده آتلانتیک کانادا است.
 • تا آوریل 2019 ، جمعیت نیوبرانزویک حدود 750،000 نفر تخمین زده می شد.
 •  این استان هشتمین استان پرجمعیت کانادا است.

هزینه های زندگی در نیوبرانزویک

میانگین هزینه پرداختی برای غذا در استان نیوبرانزویک

هزینه پرداختی برای خرید مواد غذایی در استان نیوبرانزویک بسته به عوامل متعددی مانند کیفیت غذا، اشتهای فرد و تعداد افراد متفاوت است اما مردم به طور میانگین ۲۰۰ الی ۳۰۰ دلار برای هر نفر در ماه هزینه غذا و مواد غذایی می کنند. لازم به ذکر است که مواد غذایی مانند گوشت و لبنیات قیمت مناسب تری نسبت به بسیاری از استان های دیگر دارند.

میانگین هزینه پرداختی برای بیرون غذا خوردن در استان نیوبرانزویک

حداقل هزینه پرداختی برای یک وعده غذایی در یک رستوران ارزان، ۱۵ دلار است و این مبلغ در رستوران های گران بین ۵۰ تا ۸۰ دلار برآورد شده است. هزینه یک غذای معمولی فست فود معادل غذای مک دونالد تا 7.53 دلار است. به گفته دولت نیوبرانزویک، هزینه غذا برای یک سال به طور متوسط 6،082 دلار است.

میانگین هزینه پرداختی برای خدمات آب، برق و اینترنت در استان نیوبرانزویک

میانگین هزینه پرداختی برای هزینه آب، برق، گاز و سیستم دفع زباله برای هر فرد در ماه ۸۷.۷ دلار و ۱۳۵ دلار در ماه برای یک خانواده است. هزینه استفاده از تلفن و اینترنت نیز بسته به شرکت های تلفنی دارد. میانگین هزینه ای که مردم ساکن در استان نیوبرانزویک برای آب، برق و گاز می پردازند، پایین تر استان های دیگر و پایین تر از کل آمریکای شمالی برآورد شده است.

میانگین هزینه پرداختی برای حمل و نقل در استان نیوبرانزویک

کارت های حمل و نقل مخصوص در استان نیوبرانزویک ماهانه ۵۳.۵ دلار هزینه دارد و هزینه بلیط حمل و نقل معمولی 2.01 دلار و تاکسی 5 مایل (8 کیلومتر) 11.4 دلار است. قیمت متوسط بنزین و سایر سوخت ها در نیوبرانزویک ۲,۶۲۳ دلار در سال است.

میانگین هزینه پرداختی برای مراقبت های بهداشتی در استان نیوبرانزویک

مطابق دستورالعمل های دولت ملی، همه شهروندان و ساکنان دائمی نیوبرانزویک از مراقبت های بهداشتی عمومی و با بودجه عمومی برخوردار هستند. بنابراین استفاده از خدمات پزشکی ضروری برای همه افراد رایگان است مگر اینکه این هزینه جزء عمل های غیر ضروری مانند عمل زیبایی باشد.

میانگین هزینه پرداختی برای بیمه ماشین در استان نیوبرانزویک

هزینه بیمه بستگی به سن، سابقه راننده، نوع خودرو، محل زندگی، مسافت پیموده شده، نوع پوشش و سابقه کلی ایمنی خودرو دارد. با این حال، متوسط نرخ بیمه خودرو در نیوبرانزویک 867 دلار در سال یا حدود 75 دلار در ماه است.

میانگین هزینه پرداختی برای بیمه خانه در استان نیوبرانزویک

قیمت پوشش بیمه بسته به اندازه خانه، محل سکونت و نوع پوشش متفاوت است. به عنوان مثال، متوسط بیمه خانه برای صاحبان خانه 781 دلار در سال یا حدود 60 دلار در ماه است. همچنین بیمه آپارتمان حدود 40 دلار در ماه است، در حالی که بیمه آپارتمان (مستاجر) می تواند به اندازه 15 دلار در ماه باشد.

میانگین هزینه پرداختی برای املاک و اجاره در استان نیوبرانزویک

املاک نیوبرانزویک یکی از ارزان ترین املاک در کانادا است. به طور کلی، قیمت متوسط خانه در نیوبرانزویک 185،200 دلار است.

قیمت اجاره بسته به موقعیت، اندازه و نوع خانه متفاوت است. به عنوان مثال، یک آپارتمان ارزان 487 دلار و یک آپارتمان یک خوابه در مرکز شهر 647 دلار هزینه دارد. همچنین یک آپارتمان 3 خوابه در مرکز شهر 1023 دلار و یک آپارتمان ارزان 3 خوابه 749 دلار هزینه دارد.

میانگین هزینه پرداختی برای مالیات در استان نیوبرانزویک

حداقل دستمزد اجباری استان در حال حاضر 10.30 دلار در ساعت است. مالیات بر درآمد شخصی استان کمی بالاتر از میانگین کشوری است.

در نیوبرانزویک، هر شخصی که دارای مالکیت است یا از املاک اجاره می دهد (اعم از فدرال و استانی) مالیات بر دارایی می پردازد. نیوبرانزویک تنها استان کانادا با مالیات غیر اشغال شده توسط مالکان است. نرخ مالیات بر املاک استان برای مسکن مسکونی 11233 دلار به ازای هر 100 دلار ارزش گذاری است و نرخ دیگر املاک مسکونی 12173 دلار است. برای املاک غیر مسکونی، نرخ مالیات 21860 دلار به ازای هر 100 دلار ارزیابی است.

میانگین هزینه پرداختی برای تحصیلات در استان نیوبرانزویک

در کانادا، دولت کلیه شهروندان و ساکنان دائمی زیر 20 سال را تا دوره دبیرستان به صورت رایگان از طریق سیستم مدارس دولتی آموزش می دهد. هزینه دبستان بین المللی 9153 دلار در سال و پیش دبستانی یا مهد کودک 597 دلار در ماه است. نیوبرانزویک به عنوان یک استان دو زبانه، سیستم های مدارس دو زبان فرانسوی و انگلیسی از کودکستان تا کلاس 12 را برای دانش اموزان در نظر گرفته است.

وزارت آموزش و پرورش نیوبرانزویک به شهروندان و ساکنان دائمی وام، کمک هزینه و کمک هزینه تحصیلی استانی می دهد. همچنین، بسیاری از دانشگاه ها، کمک هزینه ها و بورسیه های تحصیلی متعددی را به دانشجویان اعطا می کنند.

سایر هزینه های پرداختی برای زندگی در استان نیوبرانزویک

بلیط سینما بسته به شهر استان نیوبرانزویک بین 10.25 تا 11.50 دلار هزینه دارد. همچنین هزینه مراقبت از کودکان در خارج از خانه حدود 2660 دلار و سالانه 1291 دلار در داخل خانه است. به طور متوسط، اردوهای کودکان و تجهیزات ورزشی حدود 770 دلار برای یک سال هزینه دارد. دولت نیوبرانزویک هزینه فعالیت های تفریحی را سالانه 3156 دلار تخمین زده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر، روی این لینک کلیک کنید.

خدمات موسسه تراست برای پذیرش و ویزای تحصیلی

تمامی پرونده های مهاجرتی موسسه تراست تحت نظارت مستقیم شروین مدنی، وکیل ارشد موسسه انجام می شود.

 • ارائه چک لیست مدارک برای اخذ پذیرش
 • بررسی مدارک آماده شده توسط متقاضی
 • بررسی دانشگاه ها، کالج ها و مدارس
 • تعیین رشته موردعلاقه متقاضی
 • مکاتبه با دانشگاه ها، کالج ها و مدارس جهت اخذ پذیرش مشروط به ارائه مدرک زبان
 • آماده سازی CV و SOP
 • (در صورت داشتن همراه) ارائه چک لیست مدارک لازم برای ویزای همراه
 • انجام مکاتبات نهایی با دانشگاه ها، کالج ها و مدارس
 • ساخت پروفایل متقاضی در وب سایت دانشگاه، پرداخت شهریه و دریافت نامه پذیرش
 • تدوین استادی پلن
 • ارائه چک لیست مدارک لازم جهت اخذ ویزای متقاضی و ویزای همراه
 • ثبت نام بیومتریک
 • پیگیری پرونده متقاضی تا اخذ ویزا
 • راهنمایی درخصوص پیکاپ ویزا و لندینگ در کانادا

شروین مدنی وکیل ارشد موسسه تراست


 • وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا و دارای کد فعالیت در انجمن ICCRC
  (کد وکالت: RCIC# 506959)
 • عضو هیئت علمی کالج اشتون در رشته مهاجرت
 • سابقه فعالیت به عنوان آفیسر اداره مهاجرت
 • بیش از 10 سال سابقه وکالت امور مهاجرتی
شروین مدنی

پذیرش تحصیلی کانادا با تراست

درصد بالای پرونده های تحصیلی موفق
دریافت مشاوره از وکیل رسمی اداره مهاجرت

سوالات متداول

چرا باید دانشگاه یورک ویل کانادا را برای ادامه تحصیل انتخاب کنم؟

برنامه های آموزشی دانشگاه یورک ویل مناسب افرادی است که به دنبال یک آموزش کاملا حرفه ای و تخصصی مخصوصا در زمینه های طراحی و مدیریت هستند. این دانشگاه کاملا از دانشجویان خود حمایت می کند و به آن ها در مسیر رسیدن به اهدافشان کمک می کند.
صرف نظر از جایی که در کانادا یا جهان هستید، می توانید امکان تحصیل در این دانشگاه را به صورت آنلاین یا حضوری یا ترکیبی انتخاب کنید. همچنین این امکان وجود دارد که زودتر از برنامه های آموزشی موجود در سایر دانشگاه ها فارغ التحصیل شوید.

چرا برنامه کاردانی دکوراسیون داخلی دانشگاه یورک ویل برای تحصیل مناسب است؟

زیرا این برنامه دانشجویان را در زمینه های مختلفی مانند طراحی دکوراسیون منازل مسکونی و سایر حوزه ها به صورت کاملا تخصصی آشنا می کند و افراد در مدت ۲ سال یا کمتر می توانند این برنامه را به اتمام برسانند.

آیا امکان کار به صورت تمام وقت و تحصیل وجود دارد؟

بله اگر دانشجویی بخواهد تمام وقت کار کند و در دانشگاه یورک ویل هم کار کند، باید گزینه آموزش آنلاین را انتخاب کند. این کار باعث می شود افراد برنامه درسی خود را متناسب با ساعات کاری خود انتخاب کنند.

آیا دانشگاه یورکویل برای ارائه برنامه های تحصیلی در کانادا معتبر است؟

بله. دانشگاه یورکویل به طور رسمی توسط دولت های استانی نیوبرانزویک، انتاریو و بریتیش کلمبیا برای ارائه برنامه های تحصیلی مورد تأیید قرار گرفته است.

آیا در صورت تحصیل در دانشگاه یورکویل می توانم برای PGWP درخواست کنم؟

دانشجویان بین المللی که به طور مداوم در اکثر دوره های خود در محوطه دانشگاه تحصیل می کنند (تحصیل حضوری) و فارغ التحصیل می شوند، همچنین می توانند برای مجوز کار پس از فارغ التحصیلی (PGWP) درخواست کنند، که می تواند تا سه سال معتبر باشد و راهی برای اقامت دائم کانادا به شمار می رود.

آیا امکان جایگزین کردن دوره های آنلاین با دوره های حضوری و بالعکس وجود دارد؟

بله، در صورت در دسترس بودن برنامه تا ۹۰ درصد از مواقع امکان جایگزینی دوره تحصیلی شما وجود دارد. با این حال ، برای دانشجویان بین المللی که مایل به درخواست مجوز کار پس از فارغ التحصیلی (PGWP) در کانادا هستند، حداقل 50 درصد از کل دوره ها باید به طور مداوم در محوطه دانشگاه با وضعیت دانشجویی تمام وقت گذرانده شود.

برنامه های آنلاین دانشگاه یورک ویل کانادا چگونه است؟

واحدهای آموزشی گروهی و کلاس های آنلاین قوی، محیط یادگیری و پیشرفته ای را در اختیار دانشجویان قرار می دهد. اعضای هیئت علمی مجرب در این دانشگاه سابقه ای دیرینه در خصوص آموزش آنلاین دارند. برنامه های آنلاین دانشگاه یورک ویل کانادا بسیار محبوب است چرا که دانشجویان در محل کار و یا در منزل به راحتی می توانند در آن شرکت کنند.

آیا دانشگاه یورک ویل اقامتگاه در محوطه دانشگاه دارد؟

دانشگاه یورک ویل در محوطه دانشگاه خوابگاهی در نظر نگرفته است اما دانشجویان می توانند از گزینه های دیگری مانند آپارتمان های متفرقه در نزدیکی دانشگاه استفاده کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رزرو وقت مشاوره
تماس

تمامی حقوق مادی و معنوی مطالب متعلق به موسسه مهاجرتی تراست می باشد. استفاده از مطالب برای موارد غیرتجاری بلامانع است.