سکویل

 • نام انگلیسی :Sackville
 • جمعیت :5.331 نفر
 • استان :نیوبرانزویک
 • مساحت :74.17 کیلومتر مربع
 • تراکم جمعیت :72 نفر در هر کیلومتر مربع
 • موقعیت روی نقشه
سکویل

سکویل کجاست

سکویل شهری در جنوب شرقی نیوبرانزویک کانادا است. این شهر محل دانشگاه Mount Allison است، یک دانشگاه هنرهای لیبرال در درجه کارشناسی. از نظر تاریخی اقتصاد این شهر بر اساس کشاورزی، کشتی سازی و تولید و اکنون نیز توسط دانشگاه و جهانگردی اداره می شود.

درباره مهاجرت به نیوبرانزویک و سرمایه‌ گذاری در نیوبرانزویک بیشتر بدانید.

نقشه سکویل

کتاب راهنمای عزیمت به کانادا
چک لیست عزیمت به کانادا
 • چک لیست مدارک و وسایل موردنیاز
 • راهنمای قوانین کانادا
 • شروع زندگی در کانادا

آب و هوای سکویل

ارتفاع شهر سکویل از سطح دریا 18 متر است. در این شهر، آب و هوا سرد و گاهی معتدل است. بارش در سکویل حتی در خشک ترین ماه سال فروان است. در سکویل میانگین سالانه دما 5.7 سانتی گراد ( 42.2 درجه فارنهایت) است. میزان بارش سالانه در حدود 1121 میلی متر است. در ماه آوریل میزان بارش در کمترین حد خود قرار دارد که میانگین آن 81 میلی متر بوده و در نوامبر، میزان بارش به بالاترین حد خود با میانگین 112 میلی متر می رسد.

با دمای میانگین 18.1 درجه سانتی گراد جولای گرم ترین ماه سال و با میانگین منفی 7 درجه سانتی گراد نیز ژانویه سردترین ماه سال است. بین خشک ترین و مرطوب ترین ماه سال، تفاوت میزان بارش 31 میلی متر است و تغییر در دمای سالانه در حدود 25.1 درجه سانتی گراد است.

میانگین دمای آب در طول سال در سکویل (خلیج فوندی) 7.50 درجه سانتی گراد است. در سپتامبر این دما در حدود 14.80 درجه سانتی گراد که در ماه مارس به کمترین دما یعنی حدود 0.60 درجه سانتی گراد می رسد. نزدیکترین اقیانوس به سکویل خلیج فوندی نام دارد که تقریبا 7.60 کیلومتر از این شهر فاصله دارد.

درباره آب و هوای کانادا و سرمای کانادا بیشتر بدانید.

تاریخچه سکویل

ریشه های اولیه سکویل را می توان به قلعه ای اتصال داد که در حوزه بدفورد ساخته شده بود تا از هالیفاکس در برابر سربازان فرانسوی و متحدان آنها دفاع کند. این پادگان کوچک و محوطه بزرگ آن در ارتفاعات نزدیک دهانه رودخانه سکویل واقع در بدفورد کنونی به افتخار لیونل کرانفیلد سکویل، سکویل نامیده شد. موقعیت استراتژیک این شهر ارتباط با جوامع آکادیان در دره آناپولیس را تسهیل کرده و دفاع هالیفاکس را تقویت می کرد.

موقعیت این شهر در راس حوزه بدفورد واقع شده که یک تقاطع اصلی برای مسافرانی است که به Truro و Windsor سفر می کنند. جاده Cobequid برای “پایان جریان آب”، از یک مسیر باریک و ناهموار به یک جاده اصلی تبدیل شد. به همین ترتیب، کشاورزان آکادیایی نیز این مسیر را به کار گرفتند. با دسترسی به جاده های مهم، سكویل به محلی برای توقف مسافران تبدیل شد. خانه مایلی، مسافرخانه ای که توسط خانواده فولتز اداره می شد، به زودی به یک مکان مهم در سکویل تبدیل شد. این خانه به مدت بیش از 50 سال با موفقیت کار کرد.

مزایای زندگی در سکویل

میانگین درآمد خالص ماهانه مشاغل تمام‌وقت در سکویل 3,815.56 دلار کانادا اعلام شده است و با مطالعه مخارج ماهانه در این شهر به آسانی می‌توان دریافت که زندگی در سکویل کانادا به نسبت ارزان و به‌صرفه است. از سویی دیگر آرامش و امنیت اولین هدیه برای مهاجرانی‌ست که زندگی در این شهر کوچک را برگزیده‌اند. بیشینه جمعیت این شهر زیبا را انگلیسی‌زبان‌ها تشکیل داده‌اند، اما حدود 200 خانواده فرانسوی زبان نیز در این شهر زندگی می‌کنند.

بیشتر مردم شهر در جاهایی مانند بیمارستان مموریال سکویل، دانشنگاه مونت الیسون، کارخانه فلزات راسل و در مرکز مخابراتی مونریس، بزرگترین شرکت فناوری مالی کانادا مشغول به کار می‌شوند. بنابراین یافتن شغل در این شهر کوچک چندان دشوار نیست. بسیاری از دانشجویان که بیشترین جمعیت در شهر را تشکیل می دهند، در طول دوران تحصیل به کارهای پاره‌وقت دانشجویی مشغول می‌شوند؛ بر اساس سیستم آموزشی کانادا دانشجویان بین‌المللی اجازه اشتغال تا سقف 20 ساعت در هفته را دارند. با کسب تجربه کار در کانادا پس از دوران تحصیل بهتر می‌توان کارفرمایان را برای استخدام متقاعد کرد.

هزینه های زندگی در سکویل

هزینه های زندگی در سکویل

*همه‌ی هزینه‌ها بر اساس دلار کانادا (C$) است.

درباره هزینه زندگی در کانادا و هزینه تحصیل در کانادا بیشتر بدانید.

هزینه رستوران ها در سکویل

توضیحمتوسط قیمتبازه ی قیمت
غذا (رستوران ارزان قیمت)1510 – 20
غذای دو یا سه نفره (رستوران متوسط)4035 – 80
مک دونالد109 – 12
کاپوچینوی معمولی44 – 6
پپسی / کوکا (330 سی سی)1.501– 2.5
آب ( 330 سی سی)1.751 – 2

هزینه خرید و اجاره ی ماهانه خانه در سکویل

توضیحاتمتوسط قیمتبازه قیمت
اجاره آپارتمان 1 اتاقه مرکز شهر858.331000– 650
اجاره آپارتمان 1 اتاقه حاشیه شهر723.33565-1200
اجاره آپارتمان 3 اتاقه مرکز شهر1,4751300-2300
اجاره آپارتمان 3 اتاقه حاشیه شهر1,2001000-2000

حقوق و وام در سکویل

توضیحاتمتوسطبازه
متوسط حقوق خالص ماهانه (بعد از کسر مالیات)2,833.33
نرخ سالانه بهره وام (%) به مدت 20 سال با نرخ ثابت4.17 %2.13 – 4.49

اقتصاد در سکویل

کسانی که در صنایع تولید کالا در این شهر و شهرهای دیگر استان نیوبرانزویک مشغول هستند بیشتر در زمینه ساخت و ساز مشغول به کار هستند، در حالی که کسانی که در بخش خدمات کار می کنند در زمینه کمک های اجتماعی، تجارت و مراقبت های بهداشتی فعال هستند. بخش عمده ای از اقتصاد این منطقه توسط گروه شرکت های اروینگ کنترل می شود که متشکل از دارایی های خانواده K. C. Irving است. این شرکت ها دارای بازار کار قابل توجهی در زمینه های کشاورزی، جنگلداری، فرآوری مواد غذایی، حمل و نقل بار (از جمله راه آهن و کامیون حمل بار)، رسانه، نفت و کشتی سازی هستند.

درباره کار در نیوبرانزویک بیشتر بدانید.

ایالات متحده بزرگ ترین بازار صادراتی استان است، به طوری که 92٪ از تجارت خارجی با ارزش تقریبی 13 میلیارد دلار در سال 2014 را تشکیل می دهد. به این صورت که نفت تصفیه شده 63٪ آن را تشکیل داده و باقیمانده را محصولات غذایی دریایی، کاغذ و محصولات چوبی و مواد معدنی فلزی (عمدتا پتاس) تشکیل می دهند. ارزش صادرات، عمدتا به ایالات متحده، 1.6 میلیارد دلار در سال 2016 بود که حدود نیمی از این مقدار را صادرات خرچنگ تشکیل می داد. محصولات دیگر نیز شامل ماهی قزل آلا و شاه ماهی بود. در سال 2015 ، هزینه‌های گردشگری غیرمقیم در نیوبرانزویک 441 میلیون دلار بود که 87 میلیون دلار درآمد مالیاتی فراهم کرد.

کتاب بازار کار کانادا
کتاب بازار کار کانادا

تحصیل در سکویل

بر اساس سیستم آموزشی کانادا برای تحصیل در سکویل مانند دیگر شهرهای این کشور پهناور باید نامه پذیرش تحصیلی کانادا دریافت کرد. اما پیش از هر اقدامی باید اطلاعات کافی از مقصد مهاجرت تحصیلی به کانادا کسب کرد؛ چراکه آب و هوای محل زندگی و وضعیت اقتصادی شهر مقصد در انتخاب بسیار تأثیرگذار است. پس از گزینش شهر، دانشگاه و رشته تحصیلی باید سایت رسمی شهر و دانشگاه مورد نظر به دقت مطالعه شود. معمولا در سایت رسمی دانشگاه منتخب شرایط دریافت پذیرش تحصیلی، هزینه‌های تحصیل و اقامت و خدمات دانشگاه به تفضیل بیان می‌شود. پس از شناخت شهر و دانشگاه مورد نظر نوبت به دریافت لیست مدارک مورد نیاز پذیرش تحصیلی می‌رسد.

درباره تحصیل در کانادا و تحصیل در نیوبرانزویک بیشتر بدانید.

دانشگاه های سکویل

دانشگاه مونت آلیسون تنها دانشگاه مشهور این شهر است که به همراه موسسات آموزشی نام‌آوری همچون دانشگاه نیوبرانزویک و دانشگاه یورک‌ویل نام استان نیوبرانزویک را در لیست مقاصد مهاجرت تحصیلی به کانادا آورده‌اند.

دانشگاه مونت الیسون

شهر سکویل به دلیل میزبانی از دانشگاه مونت الیسون Mount Allison University (یا دانشگاه مونت آلیسون) در میان پژوهشگران و محققان به شهرت رسیده است. دانشگاه موت الیسون که به اختصار Mount A یا MtA هم خوانده می‌شود، یکی از دانشگاه های دولتی کانادا برشمرده می‌شود که در مرکز شهر سکویل قرار گرفته است. نام دانشگاه مونت الیسون در29 سال گذشته 21 بار توسط مجله مکلین به عنوان برترین دانشگاه کانادا معرفی شده است. نسبت یک به 17 دانشجو به استادان دانشگاه نام این دانشگاه را در موسسات رتبه‌بندی جهانی ثبت و تکرار کرده است.

سالانه بیش از 2200 دانشجو دانشگاه مونت آلیسون را برای ادامه تحصیل برمی‌گزینند؛ بیش از 2200 دانشجو در مقاطع کارشناسی و باقی با انتخاب برنامه تحصیلی متنوع در مقاطع عالی این دانشگاه مشغول به تحصیل می‌شوند. دانشگاه مونت الیسون امروزی اولین دانشگاه امپراتوری بریتانیاست که به یک زن مدرک لیسانس اعطا کرده است؛ خانم گریس آنی لاکهارت Grace Annie Lockhart در سال 1875 از این دانشگاه مدرک لیسانس دریافت کرد.

چیزهایی که باید در مورد سکویل بدانید

فرودگاه سکویل

سکویل فرودگاه مستقلی ندارد اما با نزدیک ترین فرودگاه بین المللی یعنی فرودگاه هالیفکس (Halifax Stanfield International Airport) تنها 17 کیلومتر فاصله دارد. به وسیله این فرودگاه می توانید پروازهای مستقیم و بدون توقف را به چندین فرودگاه بین المللی یا داخلی امتحان کنید.

فرودگاه بین المللی هالیفاکس استنفیلد یک فرودگاه کانادایی است که جوامع روستایی و شهرهای کوچک منطقه را نیز سرویس دهی می کند. این فرودگاه هشتمین فرودگاه شلوغ کانادا از نظر جابجایی مسافر است و ظرفیت آن در سال 2018 به 4.316.079 مسافر رسید. این فرودگاه مرکزی برای ایرلاین های کانادایی یعنی Air Express، هلیکوپترهایCougar ،Maritime Air Charter ، PAL Airlines و SkyLink Express است.

آدرس فرودگاه: 747 Bell Blvd, Goffs, NS B2T 1K2, Canada

تلفن فرودگاه: +1 902-873-4422

حمل و نقل عمومی در سکویل

حمل و نقل عمومی در سکویل

سکویل به عنوان بخشی مرکزی نیوبرانزویک از بیش از 18.000 کیلومتر بزرگراه و جاده فرعی و اتصال هوایی مناسب به شهرهای بزرگ در سراسر آمریکای شمالی و چندین مقصد در اروپا و همچنین ارتباطات ریلی و دریایی از طریق زیرساخت های حمل و نقل مدرن، برخوردار است. بنادر موجود در منطقه سنت جان و بلدون این منطقه را به بازارهای بزرگ جهانی متصل می کند.

این منطقه دارای شبکه ای از بزرگراه ها است که به خوبی نگهداری شده و از کیلومترها بزرگراه چهار خطه که مراکز اصلی را از طریق بزرگراه Trans-Canada ، به هم متصل می کنند، تشکیل شده اند. محدودیت سرعت به کیلومتر در ساعت ارسال می شود و اکثر بزرگراه های اصلی دارای سرعت 100 کیلومتر در ساعت (62 مایل در ساعت) هستند که بخش های چهار خطه آن 110 کیلومتر در ساعت (68 مایل در ساعت) است. حداکثر سرعت نیز 80 کیلومتر در ساعت (50 مایل در ساعت) در بزرگراه های استانی و 50 کیلومتر در ساعت (30 مایل در ساعت) در مناطق شهری است، مگر اینکه خلاف آن مشخص شده باشد.

کمربند ایمنی برای رانندگان و مسافران اجباری است. کودکان زیر پنج سال و زیر 18 کیلوگرم (40 پوند) باید در یک حامل نوزاد یا مهار کودک مجاز باشند. وسایل نقلیه در منطقه همان طور که در تمام استان ها و سرزمین های کانادا انجام می شود از سمت راست حرکت می کنند و از سمت چپ باز می گردند.

استفاده از تلفن های همراه و سایر دستگاه های دستی هنگام رانندگی در همه جای استان غیرقانونی است. این شامل تلفن های همراه دستی، GPS قابل حمل و دستگاه های سرگرمی دیگر نیز هست.

درباره گواهینامه در کانادا بیشتر بدانید.

نیوبرانزویک از طریق خطوط هوایی اصلی از جمله ایر کانادا، وست جت، خطوط هوایی قاره ای و خطوط هوایی دلتا به بقیه آمریکای شمالی و اروپا متصل می شود. نیوبرانزویک دارای سه فرودگاه ملی با سرویس های برنامه ریزی شده است: فردریکتون، مونتکتون و سنت جان. فرودگاه Bathurst همچنین دارای سرویس های پروازی برنامه ریزی شده است. علاوه بر این، فرودگاه های کوچک نیز در اطراف سکویل وجود دارد.

سرویس راه آهن مسافرتی رفت و برگشت از طریق نیوبرانزویک سه روز در هفته توسط Rail on the Ocean، یک قطار درجه یک با توقف در Moncton ، Miramichi ، Bathurst ، Campbellton و چندین مرکز کوچک تر ارائه می شود. خدمات حمل و نقل از طریق استان توسط CN Rail، با خدمات بین مدلی در حیاط Moncton ارائه می شود. این استان همچنین دارای دو خط آهن کوتاه است که خدمات حمل و نقل را ارائه می دهند. راه آهن جنوب سکویل بین سنت جان و مرز کانادا و ایالات متحده و خط آهن ساحل نیوبرانزویک بین مونکتون و کمپبلتون فعالیت می کند.

این استان توسط شبکه گسترده ای از کشتی های کوچک و بزرگ خدمات رسانی می شود. شبکه حمل و نقل در طول سال و بصورت روزانه خدمات بین جزیره دیر و لته را انجام می دهد و شبکه ای از کشتی ها را در امتداد رودخانه های پایین سن جان و کنبکاسیس اداره می کند. حمل و نقل ساحلی خدمات سالانه خود را بین جزیره Grand Manan و Blacks Harbour و Grand Manan و White Head Island به نمایندگی از استان انجام می دهد و East Coast Ferries یک سرویس فصلی خصوصی (آخر هفته گذشته ژوئن تا روز کارگر) بین جزیره Deer و Campobello را انجام می دهد.

خدمات اتوبوس بین شهری با اتصال به بقیه کانادا و ایالات متحده بین بسیاری از جوامع نیوبرانزویک در دسترس است. بزرگترین ارائه دهنده خدمات اتوبوس دریایی است. فردریکتون، مونتکتون و سنت جان سیستم های حمل و نقل شهری جامعی را به ساکنان و بازدید کنندگان خود ارائه می دهند.

درباره مردم سکویل

درباره مردم سکویل

اکثریت انگلیسی زبان این شهر عمدتاً از فرزندان مهاجران اسکاتلندی، ایرلندی و انگلیسی قرن 18 و 19 به همراه فرزندان کسانی هستند که از انقلاب آمریکا گریخته اند و در مناطق جنوبی و غربی استان متمرکز شده است. اقلیت فرانسوی زبان این شهر که به حدود یک سوم جمعیت رسیده است، از فرزندان مهاجران آکادیایی قرن هفدهم تشکیل شده است که توسط کانادایی های فرانسوی از کبک تقویت شده اند و در شهرستان های شمالی و شرقی متمرکز شده اند.

درباره زبان کانادا بیشتر بدانید.

فرزندان اولین ساکنان استان یعنی سرخپوستان، در تعداد اندکی از مناطق اداره شده توسط دولت فدرال در امتداد ساحل شرقی یا دره سنت جان زندگی کرده یا در جوامع همسایه ادغام شده اند. چندین هزار سیاه پوست که عمدتا از فرزندان برده های کانادا و آمریکا هستند نیز در این استان وجود دارند. در قرن بیستم، مناطق کوچک مهاجران اروپای شرقی، هلندی، آلمانی، ایتالیایی و آسیایی ابعادی چند فرهنگی را بیشتر در مناطق بزرگ تر شهری اضافه کردند. کاتولیک های روم در استان بیشتر از پروتستان ها هستند که بیشتر از فرقه های باپتیست، کلیسای متحد کانادا، آنگلیکان، پنطیکاستال و فرقه های پروتستان تشکیل شده اند.

وضعیت بهداشت در سکویل

این شهر و شهرهای اطراف دارای شبکه ای از بیمارستان های مدرن است که بزرگ ترین آنها بیمارستان های منطقه ای با امکانات و تجهیزات تخصصی است. خدمات درمانی بیمارستان و پزشکی هر دو از بودجه عمومی تأمین می شوند و توسط مالیات استانی حمایت می شوند. خدمات بیمه اجتماعی توسط دولت استانی اداره می شود و استانداردهای مشابه در کل استان اعمال می شود. یک اداره مسکن استان برای خانواده های کم درآمد و افراد مسن پروژه هایی را طراحی و توسعه می دهد. برنامه های بهداشت، آموزش و رفاه اجتماعی همه از حمایت مالی فدرال برخوردار شده اند.

درباره بهداشت و درمان در کانادا بیشتر بدانید.

سیاست در سکویل

طبق قانون فدرالیسم کانادا، قدرت بین دولت های فدرال و استانی تقسیم شده است. از جمله مناطق تحت حکومت فدرال می توان به تابعیت، امور خارجه، دفاع ملی، شیلات، قوانین کیفری، سیاست های بومی و بسیاری موارد دیگر اشاره کرد. حوزه قضایی استان، اراضی عمومی، بهداشت، آموزش و پرورش و دولت محلی را نیز شامل می شود. صلاحیت قضایی برای مهاجرت، بازنشستگی، کشاورزی و رفاه نیز مشترک است.

سیستم پارلمانی دولتی از سیستم وست مینستر انگلیس الگو گرفته است. چهل و نه نماینده، تقریباً همیشه اعضای احزاب سیاسی به مجلس قانون گذاری نیوبرانزویک انتخاب می شوند. رئیس دولت سکویل نیز نخست وزیر نیوبرانزویک است، به طور معمول رهبر حزب یا ائتلاف با بیشترین کرسی در مجلس قانون گذاری نیز به حساب می آید. وظایف تشریفاتی سلطنت در نیوبرانزویک بیشتر توسط فرماندار ستوان نیوبرانزویک انجام می شود.

بر اساس اصلاحیه قانون مجمع قانون گذاری استان در سال 2007، هر چهار سال یک انتخابات استانی برگزار می شود. دو حزب سیاسی بزرگ این شهر عبارت اند از: انجمن لیبرال نیوبرانزویک و حزب محافظه کار پیشرو نیوبرانزویک. از زمان انتخابات 2018، احزاب جزئی حزب سبز نیوبرانزویک و اتحاد خلق نیوبرانزویک هستند.

درباره سیستم سیاسی در کانادا بیشتر بدانید.

فرهنگ در سکویل

فرهنگ در سکویل

فرهنگ این شهر با غلبه دو گروه بزرگ زبانی انگلیسی و فرانسوی شکل می گیرد. قومیت همچنان تعیین کننده فعالیت های فرهنگی در برخی مناطق، مانند جشنواره سالانه ایرلند که در میرامیچی برگزار می شود، است. جشنواره های تابستانی و نمایشگاه های پاییزه عطر و بوی گذشته و سنت های ساکنان اولیه استان را حفظ می کنند. سلیقه های محبوب موسیقی شامل اصطلاحات محلی ایرلندی، اسکاتلندی و آکادیایی و مشتقات موسیقی کانتری در آمریکای شمالی است.

هنرهای زیبا با برخی کارهای برجسته در نقاشی، آواز سرود و ادبیات خلاق متمایز می شوند. هنرمندان سکویل در دهه های 1930 و 40 ، مانند میلر بریتین و جک همفری، در توصیف افسردگی و جنگ تفسیرهای اجتماعی چشمگیری ارائه دادند. جشنواره های موسیقی منطقه ای و استانی اجرای موسیقی را در بین جوانان تشویق می کنند و نوازندگان مشهور بین المللی در جشنواره های موسیقی مجلسی تابستانی در لامک و فردریکتون به اجرای برنامه می پردازند.

کارمن و سر چارلز جی دی رابرتز، مسلماً بنیان گذاران اولین مکتب شعر کانادا بودند. جشنواره ادبی دو زبانه Northrop Frye در Moncton که در سال 2000 تاسیس شده است، مشارکت بین المللی را به خود جلب کرده است. آنتونین میلت، رمان نویس و نمایشنامه نویس آکادیایی از Bouctouche، برای نوشتن خود به زبان فرانسه، به شهرت بین المللی دست یافت.

موزه این شهر، قدیمی ترین موزه کانادا است که گنجینه های بایگانی از گذشته استان را در خود دارد. مکان های تاریخی مانند پارک تاریخی ملی فورت بوزجور در نزدیکی سکویل بازدید کنندگان با ریشه های سرخپوستی، فرانسوی و انگلیسی این استان آشنا می کند. یک سازمان استانی در این شهر فعالیت فرهنگی را پرورش می دهد و به ویژه در توسعه و ترویج صنایع دستی خوب موفق بوده است.

درباره تاریخچه کشور کانادا بیشتر بدانید.

 نمایشگاه های صنایع دستی با کارهای عالی در زمینه چوب، سفال و سایر رسانه ها در تابستان و پاییز بسیار محبوب هستند. دانشمندان به کتابخانه های دانشگاه، موزه نیوبرانزویک، بایگانی استانی در فردریکتون و مرکز مطالعات آکادیان در دانشگاه مونتون دعوت می شوند و در مراسم گوناگون شرکت می کنند.

جاذبه های دیدنی سکویل

جاذبه های دیدنی سکویل

سکویل  در حاشیه رودخانه تانتامارار و سواحل برکه Chignecto در منطقه جنوب شرقی نیوبرانزویک کانادا واقع شده است. از جاذبه های دیدنی این شهر که بیشترین فعالیت های توریستی شهر را شامل می شود دیدن پرندگان نایاب، گشت و گذار در علفزارها، بازی گلف، پیک نیک، دوچرخه سواری، پیاده روی و اسکی است. از محبوب ترین مکان های دیدنی منطقه می توان به پارک پرندگان آبزی سکویل، پارک بیچ هیل، مرکز تالاب های تانتامار، مسیرهای آبی و زرد و پناهگاه پرندگان Amherst Point اشاره کرد.

اگر قصد سفر به کانادا را دارید و مطمئن نیستید که سکویل  باید در برنامه سفر شما قرار بگیرد، باید بدانید که این شهر یکی از بکرترین محیط های طبیعی را دارد که می توانید با تجربه دیدار از آن لذت زندگی در طبیعت را هرچند کوتاه بچشید.

خدمات موسسه تراست برای مهاجرت

تمامی پرونده های مهاجرتی موسسه تراست تحت نظارت مستقیم شروین مدنی، وکیل ارشد موسسه انجام می شود.

شروین مدنی وکیل ارشد موسسه تراست


 • وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا و دارای کد فعالیت در انجمن ICCRC
  (کد وکالت: RCIC# 506959)
 • عضو هیئت علمی کالج اشتون در رشته مهاجرت
 • سابقه فعالیت به عنوان آفیسر اداره مهاجرت
 • بیش از 10 سال سابقه وکالت امور مهاجرتی
شروین مدنی

مشاوره معتبر بگیرید!

قوانین مهاجرت بسیار پیچیده است، ولی اصلاً نگران نباشید؛ چراکه وکلای با تجربه و حرفه‌ای تراست با تمامی روش‌های قانونی مهاجرت آشنا هستند.

سوالات متداول

فاصله سکویل تا فردریکتون چقدر است؟

مسافت زمینی این شهر تا فردریکتون ، مرکز استان نیوبرانزویک حدود 224 کیلومتر است که با ماشین حدود 2 ساعت و 30 دقیقه به طول می انجامد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رزرو وقت مشاوره
تماس

تمامی حقوق مادی و معنوی مطالب متعلق به موسسه مهاجرتی تراست می باشد. استفاده از مطالب برای موارد غیرتجاری بلامانع است.