مهاجرت به نیوبرانزویک

مهاجرت به نیوبرانزویک

مهاجرت به استان نیوبرانزویک

(Provinical Nominee Program) برنامه مهاجرت استانی نیوبرانزویک کانادا (NBPNP) جز یکی از سیستم‌های برنامه‌های مهاجرت استانی کاناداست که با توجه به نیاز نیروی انسانی محلی این استان تنظیم و تهیه شده‌ است. با پیمودن مسیرهای مهاجرتیء که در این برنامه استانی طراحی شده است می‌توانید اقامت دائم خود به همراه خانواده در این استان را دریافت کنید. در ادامه، برای آشنایی با چگونگی مهاجرت به نیوبرانزویک به تراست همراه باشید.

استان نیوبرانزویک (New Brunswick) در جنوب شرقی کانادا قرار دارد و دارای آب ‌و هوایی نسبتاً معتدل، مخصوصاً در قسمت‌های جنوبی است. سواحل رویایی، مناظر چشمگیر و طبیعت غنی، این استان را به مقصدی جذاب برای توریست‌ها و مهاجران تبدیل کرده است.

استان نیوبرانزویک به طور رسمی دو زبانه محسوب می‌شود و پس از زبان‌انگلیسی، زبان فرانسوی زبان دوم و رسمی این ایالت است. حدود یک سوم از مردم نیوبرانزویک به فرانسوی صحبت می‌کنند و دانستن زبان فرانسوی مزیتی خوب برای مهاجرت و اقامت کانادا به طور دائم در این استان به شمار می‌رود. از جمله شهرهای مهم و پرجمعیت این استان شهر فردریکون، سنت جان و مانکتون هستند که علاوه بر وجود طبیعت و بافت شهری زیبا، فرهنگی غنی و جامعه‌ای چند ملیتی، دارای اقتصادی پویا همراستا با اقتصاد کانادا و صنعتی مدرن نیز است.

 مهاجرت به استان نیوبرانزویک

از لحاظ اقتصادی، استان نیوبرانزویک جایگاه مهمی در میان استان‌های کانادا دارد. جمعیت استان حدود 800 هزار نفر جمعیت و تولید ناخالص سالیانه آن بیش از 37 هزار میلیارد دلار کاناداست. ارقام سرانه شاخص‌های مربوط به تولید ناخالص نسبت به جمعیت و درآمد میانگین این استان نیز در رده‌های میانی استان‌های کانادا قرار دارد. کیفیت زندگی در نیوبرانزویک همراستا با دیگر شهرهای کاناداست. فاکتورهایی مانند فرهنگ جامعه، طبیعت و زیر ساخت‌های موجود در این استان، نوید بخش بستری بسیار مناسب برای داشتن زندگیء آرام و امن است.

برای مهاجرت به این استان چندین مسیر مهاجرتی وجود دارد. اول اقدام از طریق مسیرهای مهاجرتی فدرال است که می‌توان بدون محدودیت در اسکان و کار، به این استان مهاجرت کرد. در صورتی که مقصد قطعی شما استان نیوبرانزویک باشد، برنامه‌های مهاجرت استانی مختص نیوبرانزویک مناسب‌ترین راه است که به اختصار NBPNP نامیده می‌شود. اقدام از طریق برنامه‌های مهاجرت استانی نیوبرانزویک، امنجر به اقامت دائم متقاضی در این استان خواهد شد. در نظر داشته باشید که برنامه‌های مهاجرت استانی کانادا، مشروط به اقامت دائم و کار در نیوبرانزویک مقصد هستند. یعنی تا زمانی که شهروندی کانادا را دریافت نکنید، اجازه ندارید به استان دیگری نقل مکان و یا کار کنید. این محدودیت‌ها برای مدیریت جمعیت استان‌های کاناداست.

درباره برنامه های مهاجرت استانی کانادا بیشتر بخوانید.

برای اطلاع از هزینه مهاجرت به کانادا و اینکه برای مهاجرت چه باید کرد روی لینک‌های مرتبط کلیک کنید.

 مهاجرت به استان نیوبرانزویک

اگر ایالت نیوبرانزویک را به‌ عنوان مقصد قطعی خود انتخاب کردید، باید با مسیر‌های مهاجرتی استانی نیوبرانزویک هم آشنا شوید. 5 دسته کلی در برنامه‌های مهاجرتی این استان وجود دارد که همگی بر مبنای جذب افرادی شایسته و سودمند برای مهاجرت و ورود به جامعه‌ی نیوبرانزویک طراحی شدند. در مسیرهای مهاجرتی برنامه‌های استانی، بررسی پرونده‌ها و ممیزی صلاحیت متقاضیان بر عهده استان‌هاست. در نتیجه، بخش زیادی از اقدامات مهاجرتی با اداره ی مهاجرتی استان نیوبرانزویک خواهد بود. برای مطالعه شرایط دقیق برنامه‌های استانی نیوبرانزویک و ثبت‌نام در مسیر‌های مهاجرتی به وب سایت رسمی برنامه های مهاجرتی این استان مراجعه کنید.

درباره مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در برنامه های استانی و فدرال بیشتر بخوانید.

برنامه های مهاجرت استانی نیوبرانزویک

برنامه‌های مهاجرت استانی نیوبرانزویک شامل دسته‌های زیر هستند:

  • برنامه جذب نیروی کاری اکسپرس اینتری نیوبرانزویک
  • برنامه جذب کارگران ماهر با حمایت کارفرما
  • برنامه مهاجرتی جذب دانش‌آموختگان کارآفرین
  • برنامه جذب مهاجر کارآفرین و سرمایه‌گذار
  • برنامه مهاجرتی کارگران ماهر با حمایت خانواده

برنامه جذب نیروی کاری اکسپرس اینتری نیوبرانزویک 

Express Entry Labour Market Stream برنامه مهاجرتی جذب نیروی کاری براساس نیازهای بازاره کار و جمعیتی استان نیوبرانزویک است. روال مهاجرت از این مسیر مهاجرتی به این صورت است که در ابتدا باید لیست‌های سالیانه‌ی اعلام نیاز استان را پیگیری و مطالعه کنید و پس از آن باید از طریق سیستم Expression of Interest مختص این برنامه مهاجرتی به صورت آنلاین تمایل خود را اعلام کنید. پس از ممیزی و امتیازدهی به شرایط متقاضی، در صورت اعلام نیاز استان، با استفاده از گواهی اعلام نیاز استانی در سیستم اکسپرس انتری فدرال ثبت‌نام کنید. در این صورت احتمال پذیرش شما بسیار بالا خواهد بود.

درباره ویزای اکسپرس انتری کانادا و ثبت نام آنلاین ویزای کانادا بیشتر بخوانید.

برنامه جذب کارگران ماهر با حمایت کارفرما نیوبرانزویک  

Skilled Workers With Employer Support برنامه برای جذب کارگران ماهری طراحی شده است که پیشنهاد کاری معتبر و رسمی از کارفرمایی کانادایی در استان نیوبرانزویک دارند. پیشنهاد کار در کانادا در استان نیوبرانزویک باید به صورت دائمی و تمام‌وقت باشد.

برنامه جذب کارگران ماهر با حمایت کارفرما نیوبرانزویک

برنامه مهاجرتی جذب دانش آموختگان کارآفرین نیوبرانزویک

با استفاده از برنامه مهاجرتی Post-Graduate Entrepreneurial Stream ،دانش‌آموختگان دانشگاهی یا فارغ‌التحصیل از موسسات آموزشی که پس از تحصیل، کسب و کاری راه‌اندازی یا امتیازش را خریداری کرده باشند، می‌توانند اقامت دائم استان نیو برانزویک را دریافت کنند.

درباره تحصیل در نیوبرانزویک و تبدیل ویزای تحصیلی به کاری در کانادا بیشتر بخوانید.

برنامه جذب مهاجر کارآفرین و سرمایه‌ گذار نیوبرانزویک

Entrepreurial Stream برنامه مهاجرتی است که در مسیر جذب افراد با داشتن منابع مالی و سرمایه شخصی و تجربه‌ی کافی حرکت می‌کند. برای شرکت در این برنامه مهاجرتی متقاضی باید کسب و کاری پویا و سودآور را در نیوبرانزویک راه‌اندازی کند. کسب و کار می تواند جدید و یا اینکه امتیاز کسب و کاری در استان را خریداری کرده باشیم. براساس این برنامه مهاجرتی، متقاضی سرمایه گذاری در استان نیوبرانزویک ابتدا ویزای کار در کانادا در نیوبرانزویک دوساله‌ی اقامت موقت کاری دریافت و در این مدت کسب و کار خود را راه‌اندازی می‌کند. در صورت موفقیت طرح کسب و کار، پس از دوسال می‌تواند اقامت دائم استان نیوبرانزویک را دریافت کند.

درباره مهاجرت به کانادا از طریق خوداشتغالی بیشتر بخوانید.

برنامه جذب مهاجر کارآفرین و سرمایه‌ گذار نیوبرانزویک

برنامه مهاجرتی کارگران ماهر با حمایت خانواده نیوبرانزویک 

* توجه: این برنامه مهاجرتی از ابتدای 2019 به  صورت موقتی به تعلیق در آمده است.

براساس برنامه مهاجرتی Skilled Workers With Family Support ، افرادی که سابقه کار در استان نیوبرانزویک را دارند و همینطور، اگر اعضای خانواده یا بستگان درجه‌ی اول در این استان حضور داشته باشند می‌توانند اقامت دائم دریافت کنند.

تراست همواره به دنبال جلب اعتماد شما مشتریان عزیز است. شما می‌توانید به‌ راحتی و بدون هزینۀ خاصی برای بررسی شرایط خود برای اخذ اقامت کانادا با تراست تماس بگیرید و از مشاورۀ رایگان در این خصوص بهره‌مند شوید.