آب و هوای کانادا

آب و هوای کانادا

یکی از پرسش‌هایی که قبل از سفر و مهاجرت به کانادا به ذهن بازدیدکنندگان و مهاجرانی که قصد اقامت کانادا را دارند می‌رسد، مربوط به مسائل و شرایط آب و هوایی کشور کانادا است. معمولاَ قبل از هر سفری یکی از کارهایی که انجام می‌شود، بررسی وضعیت آب و هوا در مقصد مورد نظر است. حال اگر قصد مهاجرت به خارج از کشور داشته باشیم، این موضوع اهمیت بیشتری نیز پیدا می‌کند. چرا که ممکن است مدت زمان بیشتری و یا احتمالاَ تمام عمر خود را در منطقه‌ای جدید سپری کنیم. بنابراین، آگاهی از وضیعت آب و هوای کانادا و اقلیم این کشور مخصوصاَ برای مهاجران اهمیت فراوانی پیدا می‌کند.

از آنجایی که این کشور در قاره‌ای متفاوت و با فاصله بسیاری دوری از کشور ما قرار دارد، طبیعی است که سوال در مورد چگونگی آب و هوا در کانادا مطرح شود. بنابراین، در این مطلب قصد داریم تا به طور کامل به بررسی دقیق آب و هوا در این کشور رویایی بپردازیم. بدین منظور، بعد از نگاهی مختصر به اقلیم کانادا، وضعیت آب و هوای شهرهای کانادا و استان‌های مختلف را به طور کامل مورد بررسی قرار می‌دهیم. در نهایت نیز با طرح سوال‎ های رایج در مورد کانادا، سوالات‌تان را پاسخ خواهیم داد.

آب و هوای کانادا برای زندگی

آب و هوای کانادا برای زندگی

دمای هوا بسته به جغرافیای کانادا از منطقه‌ای به منطقه‌ای دیگر متفاوت است. ممکن است زمستان‌ها در کانادا، مخصوصاَ در نواحی دارای آب و هوای قاره ای تا حدی سرد شوند در حالی که برخی دیگر از مناطق، در همین زمان، دارای هوایی گرم هستند! در مناطق غیر ساحلی، زمین ممکن است 6 ماه از سال پوشیده از برف باشد. این در حالی است که در بخش‌هایی از شمال کانادا، تمام طول سال می‌تواند برفی باشد. تصور وجود آب و هوایی بسیار سرد در تمامی نقاط کانادا را به کلی فراموش کنید! چرا که با مطالعه این مطلب خواهید دید که آب و هوای کانادا واقعا مناسب زندگی است و گزینه‌های متنوعی برای هر سلیقه‌ای وجود دارد.

اگر کنجکاو هستید و می‌خواهید از اسرار آب و هوایی کانادا سریع‌تر با خبر شوید، اجازه دهید کمی از این شگفتی آب و هوایی را بر ملا کنیم! سواحل استان بریتیش کلمبیا دارای اقلیمی معتدل است. به شکلی که زمستان‌ها در این قسمت از کانادا معتدل و بارانی است.

در سواحل شرقی و غربی کشور کانادا، میانگین حداکثر دما عموماَ کمتر از 20 درجه سانتی‌گراد است. در حالی که در مناطق بین این سواحل، میانگین حداکثر دما در فصل تابستان از 25 درجه سانتی‌گراد الی 30 درجه سانتی‌گراد متغیر است. البته در برخی مناطق ممکن است دمای هوا به حدود 40 درجه سانتی‌گراد نیز برسد.

اغلب مناطق شمالی کانادا پوشیده از یخ و آینده این مناطق نیز نامعین است. دلیل این موضوع نیز گرمتر شدن زمین و وقوع تغییرات اقلیمی در کانادا است. این موضوع به شکلی است که این کشور از سال 1948 تا به امروز، حدود 1.7 درجه سانتی‌گراد گرمتر شده است. در ادامه با معرفی آب و هوای کانادا به تفکیک هر منطقه از این کشور می‌کوشیم تا دید بسیار خوبی از اقلیم کانادا را برای شما فراهم کنیم. اگر قصد دارید که به کانادا مهاجرت کنید ما مقاله چگونه به کانادا مهاجرت کنیم را منتشر کرده ایم که به صورت کامل و دقیق تمام اطلاعات مهاجرت به کانادا را توضیح داده ایم

همچنین درباره سرمای کانادا و گرم ‌ترین شهرهای کانادا با مراجعه به هر لینک، در تراست بخوانید.

آب و هوای بریتیش کلمبیا کانادا

آب و هوای بریتیش کلمبیا کانادا

بریتیش کلمبیا غربی‌ترین استان کانادا است که بین اقیانوس آرام و کوه‌های راکی قرار دارد. تقاضای مهاجرت به بریتیش کلمبیا هم کم نیست. این تقاضا می‌تواند در قالب تحصیل در استان بریتیش کلمبیا باشد و یا کار در بریتیش کلمبیا یا سرمایه‌ گذاری در بریتیش کلمبیا.

به دلیل وجود همین خطوط ساحلی و مناطق کوهستانی است که دمای هوا و اقلیم در سطح استان از نقطه‌ای به نقطه دیگر متفاوت است. به شکلی که آب و هوای بریتیش کلمبیا در سواحل جنوبی استان، از اقلیم اقیانوسی بارانی و معتدلی برخوردار است. دریاچه هندرسون در ونکوور آیلند به طور میانگین بارش سالانه حدود بیش از 6900 میلی‌متر است. آب و هوای کانادا در شهر ویکتوریا در استان بریتیش کلمبیا به شکلی است که میانگین دمای سالانه در این شهر 11.2 درجه سانتی‌گراد است.

به دلیل حضور مناطق کوهستانی، اقلیم در بخش داخلی برخی دره‌های این کوهستان‌ها، نیمه خشک محسوب می‌شود. به شکلی که بارش سالانه در این مناطق حدود کمتر از 250 میلی‌متر است. میانگین دمای سالانه در اکثر مناطق پر جمعیت استان بریتیش کلمبیا کانادا، حدود 12 درجه سانتی‌گراد است. بنابراین، با زندگی در مناطق پر جمعیت بریتیش کلمبیا، معتدل‌ترین آب و هوای کانادا را تجربه خواهید کرد.

دره‌های واقع در بخش‌های جنوبی استان، زمستان‌های کوتاهی دارند و گاهی برف‌های سنگینی نیز در این مناطق می‌بارد. در حالی که بخش‌های مرکزی استان، مانند کاریبو، آب و هوای سردتری در زمستان دارند. این در حالی است که همین مناطق در مقایسه با سایر مناطق در عرض‌های جغرافیایی مشابه در کانادا، شدت سردی و زمان فصل سرما هم کمتر است. همچنین، میانگین بارش برف در مناطق ساحلی در فصل زمستان حدود بین 25 الی 30 سانتی‌متر در سال است.

به طور کلی، اگرچه استان بریتیش کلمبیا برای ورزش‌هایی مانند اسکی یکی از بهترین مناطق جهان محسوب می‌شود، اما شاید برای شما جالب باشد که برخی مناطق ساحلی این استان از دمای هوای بیشتر و اقلیم معتدل در زمستان سود می‌برند! به شکلی که معتدل‌ترین زمستان‌ها در کانادا متعلق به مناطق ساحلی استان بریتیش کلمبیاست، و دمای هوا در این مدت به ندرت به زیر صفر درجه سانتی‌گراد می‌رسد!

تابستان‌ها نیز در این مناطق گرم و میانگین دمای هوا حدود 20 درجه سانتی‌گراد در روز است.

آب و هوای ونکوور کانادا

آب و هوای ونکوور کانادا

شهر ونکوور کانادا که در استان بریتیش کلمبیا واقع شده است، در منطقه‌ی غربیِ کانادا قرار دارد. پر جمعیت‌ترین شهر استان بریتیش کلمبیا، یعنی شهر ونکوور در کانادا، همواره در فهرست 5 شهر برتر جهان برای زندگی قرار دارد و شاید بتوان دلیلش را مربوط به آب و هوای آن دانست.

تقاضای مهاجرت به ونکوور هم کم نیست. این تقاضا می‌تواند در قالب تحصیل در ونکوور باشد و یا کار در ونکوور و حتی سرمایه‌ گذاری در ونکوور. ونکوور یکی از گرم‌ترین شهرهای کانادا در فصل زمستان است. اقلیم شهر ونکوور با توجه به استانداردهای کانادایی، اقلیمی معتدل محسوب می‌شود. در حالی که در فصل تابستان، دمای هوا در مناطق مختلف کانادا عموماَ بالاست، ونکوور کانادا خنک‌ترین تابستان‌های کشور را دارد.

آب و هوای کانادا در ونکوور طوری است که معمولاَ فصل تابستان در ونکوور، فصلی خشک محسوب می‌شود و در فاصله بین ماه‌های جولای و اوت میلادی، از هر 5 روز فقط یک روز به طور میانگین بارانی است. اما اگر تصور می‌کنید که ونکوور شهری خشک و کم آب است، سخت در اشتباهید! در حالی که اکثر روزها در فاصله زمانی بین ماه نوامبر و مارس میلادی، از بارش‌های جوی برخوردار است، ونکوور یکی از بارانی‌ترین شهرهای کانادا محسوب می‌شود. به شکلی که میانگین بارش سالانه در ونکوور کانادا به اندازه 1189 میلی‌متر گزارش شده است. اما میزان این بارش‌ها در مناطق مختلف این کلان شهر متفاوت است.

با توجه به گرم‌تر شدن هوا در فصل زمستان در شهر ونکوور کانادا، که در مقایسه با سایر نقاط کاناداست، تعداد روزهای برفی در ونکوور حدود 9 روز در سال است. اگرچه میانگین بارش‌های برف در سال حدود بیش از 38 سانتی‌متر است، اما معمولاَ برف‌ها در ونکوور برای مدت طولانی روی زمین باقی نخواهند ماند. 

اگر به دنبال دریافت اطلاعات دقیقی درباره وضعیت دمای ونکوور هستید، بهتر است بدانید که میانگین حداکثر دما در ماه ژانویه میلای در این شهر برابر با 6.9 درجه سانتی‌گراد و میانگین حداقل دمای ژانویه معادل با 1.4 درجه سانتی‌گراد است. در مورد فصل گرم سال نیز میانگین دمای حداکثر در ماه جولای میلادی برابر با 22.2 درجه سانتی‌گراد و میانگین دمای حداقل در همین ماه برابر با 13.7 درجه سانتی‌گراد گزارش شده است. در مورد میانگین دمای سالانه‌ی ونکوور نیز، دما در این شهر محدوده‌ای بین 6.8 درجه سانتی‌گراد الی 13.9 درجه سانتی‌گراد دارد.

به طور خلاصه بهتر است بدانید که اگر برای مهاجرت به کانادا، ونکوور را انتخاب کرده‌اید، به شما تبریک می‌گوییم، یکی از بهترین‌ها از نظر آب و هوا در انتظار شما است! این شهر یکی از چندین شهر بریتیش کلمبیا است که زمستان‌های معتدلی دارد. به شکلی که دمای هوا در ونکوور در زمستان به اندازه‌ای خوشایند و گرم است که از بیرون ماندن احساس لذت و سرخوشی می‌کنید. شاید بتوان آب و هوای کانادا در ونکوور را در فصل زمستان رقیبی برای فلوریدا و یا هاوایی دانست!

آب و هوای تورنتو کانادا

آب و هوای تورنتو کانادا

تورنتو، مرکز استان آنتاریو و پر جمعیت‌ترین شهر کانادایی است. این شهر با قرار گرفتن در ساحل شمال غربی دریاچه‌ آنتاریو، از شرق با استان کبک کانادا و از جنوب شرقی و جنوب غربی به ترتیب با ایالت‌های نیویورک و میشیگان در آمریکا مرزهای مشترک دارد.

شهر تورنتو در کانادا دارای اقلیم قاره‌ای و مرطوب است. با برخورداری از چهار فصل متفاوت، تورنتو یکی از متنوع‌ترین شرایط آب و هوایی کانادا را در طول سال داراست. اما آب و هوای تورنتو به شکلی است که دمای هوا به شکل روزانه و در طول سال تغییر می‌کند. تقاضای مهاجرت به تورنتو هم کم نیست. این تقاضا می‌تواند در قالب تحصیل در تورنتو باشد و یا کار در تورنتو یا حتی سرمایه‌ گذاری در تورنتو.

آب و هوای تورنتو طوری است که به طور میانگین، در ماه‌های مختلف سال، دمای هوا در طول شب و در قسمت‌های شهری تورنتو در مقایسه با بخش‌های حاشیه‌ای شهر، حدود 3 درجه سانتی‌گراد گرم‌تر است. هرچند گفته می‌شود که تابستان‌های شهر تورنتو بسیار گرم است، اما به دلیل وجود دریاچه انتاریو، وزش بادهای خنک در فصل تابستان، از دمای هوا در روزهای گرم سال در این منطقه از کانادا می‌کاهد. دمای روزانه در فصل تابستان در شهر تورنتو معمولاَ بالای 20 درجه سانتی‌گراد است و گاهی به بیش از 30 درجه سانتی‌گراد نیز می‌رسد.

نکته جالب در مورد تورنتو مربوط به فصل تابستان است. چرا که فصل تابستان در شهر تورنتو، پر بارش‌ترین روزهای سال را به خود اختصاص داده است! میانگین بارش سالانه در تورنتو حدود 831 میلی‌متر گزارش شده است. اما بارش برف را در این شهر دست کم نگیرید! چرا که میانگین بارش برف در تورنتو انتاریو حدود 1220 میلی‌متر در سال است. این درحالی است که شهر تورنتو بیشترین میزان ساعت‌های آفتابی را در ماه جولای و کمترین میزان تابش آفتاب را در ماه دسامبر دارد.

معمولاَ دمای هوا در فصل‌های بهار و پاییز خنک‌تر و معتدل‌تر است. به شکلی که روزهای بارانی و آفتابی به تناوب در فصل‌های سال مشاهده می‌شود. در فصل‌های سال، تورنتو دمای روزانه‌ای حدود 10 الی 12 درجه سانتی‌گراد را تجربه می‌کند. زمستان‌ها نیز در تورنتو سرد و به تناوب دارای بارش‌هایی برفی است. به شکلی که در فصل زمستان معمولاَ دمای هوا کمتر از صفر درجه سانتی‌گراد خواهد بود.

اما میانگین حداکثر دما در ماه ژانویه میلادی برابر با 1.5- درجه سانتی‌گراد است. در ماه جولای نیز میانگین حداکثر دما مقداری برابر با 27.1 درجه سانتی‌گراد و میانگین حداقل دمای همین ماه برابر با 15.8 درجه سانتی‌گراد گزارش شده است. میانگین دمای سالانه تورنتو انتاریو از 3.3 درجه سانتی‌گراد الی 13 درجه سانتی‌گراد متغیر است. بنابراین، اگر در فصل زمستان به تورنتو سفر می‌کنید، بوت‌های زمستانی، کلاه و لباس گرم خود را حتماَ همراه داشته باشید. هر چند در اکثر روزهای سال، آب و هوای کانادا در تورنتو گرم است.

در کنارتان هستیم!

وکلای و مشاورین باتجربه تراست با تمام روش‌های قانونی مهاجرت آشنا هستند و از ابتدا تا انتهای مسیر همراه‌تان خواهد ماند

آب و هوای کبک کانادا

آب و هوای کبک کانادا

کبک بزرگترین استان کانادا است. بخش‌های غربی و جنوبی کبک پر جمعیت‌ترین مناطق کبک هستند و از اقلیم مرطوب قاره‌ای برخوردارند. تقاضای مهاجرت به کبک هم کم نیست. این تقاضا می‌تواند در قالب تحصیل در کبک باشد و یا کار در کبک کانادا و حتی سرمایه‌ گذاری در کبک.

تابستان‌های طولانی، گرم و مرطوب همراه با زمستان‌های سرد از ویژگی این بخش از اقلیم کبک است. اما به دلیل گرمای هوا و وجود جشن‌های مختلف، معمولاَ محبوب‌ترین فصل سال برای بازدید از کبک، فصل تابستان است. برای آب و هوای کانادا در کبک تقریباَ در تمامی ماه‌های سال مقداری بارش گزارش شده است. به شکلی که میزان بارش‌ها از ماه می الی ماه دسامبر بیشتر از سایر ماه‌هاست.

فصل بهار در کبک فصلی معتدل و مرطوب است. از جنوب به شمال میانگین دمای هوا در تابستان حدود 25 درجه سانتی‌گراد تا 5 درجه سانتی‌گراد است. در حالی که دمای هوا در زمستان تا کمتر از 10- درجه سانتی‌گراد نیز گزارش شده است. به طور کلی، آب و هوای کانادا در استان کبک سرد و مرطوب است. همچنین، میانگین بارش‌ها به حدود 1190 میلی‌متر در سال می‌رسد. بنابراین، با توجه به عصرهای خنک تابستان، بهترین زمان برای رفتن به استان کبک از ماه ژوئن الی ماه سپتامبر و در فصل گرم سال است. اگر به شکل دقیق و منظم می‌خواهید آب و هوای کبک را دنبال کنید، به سایت رسمی دولت کانادا در این لینک مراجعه کنید.

آب و هوای مونترل کانادا

آب و هوای مونترال کانادا

دومین شهر پر جمعیت در کانادا شهر مونترال واقع در استان کبک است. اگرچه در مورد آب و هوای کانادا در استان کبک در بخش قبلی توضیحاتی ارائه شد، اما در این قسمت به شکل اختصاصی در مورد آب و هوای مونترال مطالبی خواهیم گفت. تقاضای مهاجرت به مونترال هم کم نیست. این تقاضا می‌تواند در قالب تحصیل در شهر مونترال باشد و یا کار در مونترال، سرمایه گذاری در مونترال و حتی زندگی در مونترال.

در حقیقت، آب و هوا در مونترال دارای اقلیم قاره‌ای مرطوب و گرم تابستانی است. به شکلی که عموماَ شهر مونترال از اواخر آوریل تا اواخر اکتبر بدون برف است. اگرچه در زمستان‌ها بارش‌ها اغلب به صورت برف و به طور میانگین حدود 8 روز از ماه‌های ژانویه و فوریه نیز بارانی است.

دریاچه‌های Great Lakes در منطقه آمریکای شمالی و وجود بادهای غربی غالب، موجب شده است تا دمای هوا در فصل‌های زمستان و تابستان در مونترال تا اندازه‌ای تعدیل شود. به شکلی که میانگین دمای هوا در ماه ژانویه حدود 9- درجه سانتی‌گراد و میانگین دمای هوا در ماه جولای، 22 درجه سانتی‌گراد ثبت شده است. همچنین، ممکن است در برخی روزهای تابستان رطوبت زیاد و دمایی بالاتر از 30 درجه سانتی‌گراد را در مونترال کانادا شاهد باشیم. مجموع بارش‌ها نیز در مونترال کانادا به 2.2 متر در سال می‌رسد.

اگر بخواهیم آمار بیشتری از وضعیت دما و آب و هوای مونترال ارائه دهیم، در فصل سرد سال و در ماه ژانویه، این شهر از حداکثر دمایی برابر با 5.3- درجه سانتی‌گراد برخوردار است. این در حالی است که در فصل تابستان، حداقل دمای هوا در ماه جولای میلادی 16.1 درجه سانتی‌گراد و حداکثر دمای هوا در این ماه برابر با 26.3 درجه سانتی‌گراد ثبت شده است.

در طول سال در شهر مونترال میانگین دمای سالانه هوا از 2 درجه سانتی‌گراد الی 11.5 درجه سانتی‌گراد متغیر خواهد بود. با توجه به وضعیت آب و هوای مونترال در روزهای مختلف سال، چنانچه قصد بازدید از مونترال کانادا را دارید، فصل‌های بهار و پاییز را برای بازدید از این شهر زیبا انتخاب کنید. چرا که شهر مونترال در این فصل‌ها از هوای معتدل و بسیار خوبی برخوردار است.

آب و هوای آلبرتا کانادا

آب و هوای آلبرتا کانادا

طبق گزارش‌های منتشر شده در سال 2016 میلادی، استان آلبرتا در کانادا یکی از جذاب‌ترین مقاصد مهاجرتی کانادا بوده است. یکی از دلایل تاثیرگذار بر جذب مهاجران در این منطقه از کانادا، موقعیت و آب و هوای آلبرتا است که موجب به وجود آمدن مناظر طبیعیِ شگفت‌انگیزی در این منطقه شده است. به شکلی که زیباترین منطقه در کانادا را می‌توان استان آلبرتا دانست.

تقاضای مهاجرت به آلبرتا هم کم نیست. این تقاضا می‌تواند در قالب تحصیل در آلبرتا باشد و یا کار در آلبرتا، سرمایه ‌گذاری در استان آلبرتا و حتی زندگی در آلبرتا. این استان که از سمت غرب با استان بریتیش کلمبیا، از سمت شرق با استان ساسکاچوان و از جنوب با ایالت مونتانا در ایالات متحده آمریکا هم مرز است، با برخورداری از فاصله‌ای حدود بیش از 1200 کیلومتر از شمال تا جنوب در این استان، اقلیم بسیار متنوعی دارد. همچنین، دمای هوا در این استان می‌تواند در بازه‌های زمانی کوتاهی تغییر کند.

در حقیقت، آب و هوای کانادا در استان آلبرتا را می‌توان از نوع اقلیم مرطوب قاره‌ای دانست. در تابستان توده‌های هوای قاره‌ای، دمای هوا را تا 32 درجه سانتی‌گراد افزایش می‌دهند. همچنین، این استان در معرض جریان‌های آب و هوایی سرد قطبی از سمت شمال است که در برخی مواقع زمستان‌های سردی را در این منطقه به وجود می‌آورند. اما آلبرتا را باید استانی آفتابی دانست. به شکلی که مناطق شمالی آلبرتا در فصل تابستان تا 18 ساعت در روز از تابش خورشید برخوردارند.

به علاوه، آب و هوای آلبرتا تحت تأثیر کوه‌های راکی در قسمت جنوب غربی این استان است. به شکلی که کوه‌های راکی با قرار گرفتن در مسیر بادهای غربی، موجب می‌شوند تا رطوبت ناشی از جریان‌های هوایی قبل از رسیدن به استان در سمت شیب غربی دامنه‌ی کوه‌ها باقی بماند. بارش سالانه در استان آلبرتا از 300 میلی‌متر تا 450 میلی‌متر متغیر است. از آنجایی که مناطق شمالی و غربی آلبرتا از بارش بیشتر و میزان تبخیر کمتری برخوردارند، تابستان‌های خنک‌تر را در این بخش از کانادا شاهد هستیم. 

چنانچه بخواهیم آمار بیشتری از وضعیت آب و هوای آلبرتا ارائه دهیم باید گفت که میانگین حداقل دمای هوا در فصل زمستان و در ماه ژانویه میلادی به 12.5- درجه سانتی‌گراد و میانگین حداکثر دما نیز در این ماه به 3.9- درجه سانتی‌گراد می‌رسد. در فصل گرم سال، میانگین حداقل و حداکثر دما در ماه جولای میلادی به ترتیب 14.1 درجه سانتی‌گراد و 23.2 درجه سانتی‌گراد گزارش شده است. به طور کلی، میانگین حداقل دمای سالانه در استان آلبرتا کانادا 1.3 درجه سانتی‌گراد و میانگین حداکثر دمای سالانه نیز 9.6 درجه سانتی‌گراد ثبت شده است. به طور کلی آب و هوای آلبرتا را می‌توان در فصل تابستان، آب و هوایی مطلوب دانست.

آب و هوای واترلو کانادا

شهر واترلو در فاصله‌ای تقریباَ برابر با 94 کیلومتری از جنوب غربی شهر تورنتو و در استان آنتاریو کانادا قرار دارد. آب و هوای کانادا در واترلو به شکلی است که اقلیم قاره‌ای مرطوب بر این منطقه حکم فرما است. این بدان معنا است که تفاوت‌های زیادی در آب و هوای واترلو قابل مشاهده است. فصل تابستان در واترلو که گاهی با رطوبت نیز همراه است، می‌تواند بسیار گرم باشد. در حالی که در فصل زمستان روزها ممکن است بسیار سرد باشد.

تقاضای مهاجرت به واترلو هم کم نیست. این تقاضا می‌تواند در قالب تحصیل در شهر واترلو باشد و یا کار در واترلو، سرمایه‌ گذاری در واترلو و حتی زندگی در واترلو.

اما برای قضاوت در مورد وضعیت آب و هوای واترلو عجله نکنید! چرا که در مقایسه با برخی نقاط کانادا، واترلو از آب و هوای معتدلی برخوردار است. زمستان واترلو معمولاَ از اواسط ماه دسامبر تا اواسط مارس ادامه دارد. درحالی که تابستان عموماَ از اواسط ماه می تا اواخر سپتامبر طول می‌کشد. به شکلی که دمای هوا ممکن است در چند روز مختلف به بیش از 30 درجه سانتی‌گراد در سال برسد.

میانگین مجموع بارش‌ها در واترلو کانادا حدود 777 میلی‌متر در سال است. این بارش‌ها به شکلی است که معمولاَ در تمامی ماه‌های سال، بارش‌های جوی را در واترلو مشاهده خواهید کرد. طوری که میانگین تعداد روزهای بارانی در واترلو کانادا حدود 119 روز است و بیشتر بارش‌ها بین ماه‌های آوریل و نوامبر است. روزهای برفی سال نیز معمولاَ از ماه نوامبر الی مارس قابل ادامه دارد. همچنین، میانگین رطوبت نسبی در تمام ماه‌های سال و هنگام صبح، حدود 80 درصد و یا بیشتر خواهد بود.

آب و هوای کلگری کانادا

آب و هوای کلگری کانادا

کلگری شهری آفتابی با عصرهایی خنک و دلچسب در فصل تابستان است! کلگری یکی از شهرهای واقع در استان آلبرتا است که در 80 کیلومتری از شرق کوه‌های راکی کانادا قرار دارد. اقلیم شهر کلگری طوری است که در بخش‌های شرقی این شهر اقلیم مرطوب قاره‌ای و در بخش‌های غربی، آب و هوا قطبی است. تابستان‌های گرم و زمستان‌های سرد و خشک از ویژگی‌های آب و هوای کلگری در طول سال است.

کلگری زمستان‌های سردی دارد. به شکلی که دمای هوا به طور میانگین در 22 روز از سال به 20- درجه سانتی‌گراد نیز می‌رسد. اما لازم نیست نگران سرمای هوا در زمستان‌ها باشید. چرا که با وزیدن بادهای خشک و گرم به استان آلبرتا، دمای هوا دوباره در مدت چند ساعت تا 20 درجه سانتی‌گراد افزایش می‌باید. به شکلی که پایداری در دمای هوا ممکن است تا چند روز ادامه داشته باشد. بنابراین، با وجود کوه‌های راکی، زمستان‌ها تا حدی در کلگری معتدل می‌شوند.

میانگین حداکثر دمای هوا در ماه ژانویه میلادی برابر با 0.9- درجه سانتی گراد و میانگین حداقل دما در همین ماه برابر با 13.2- درجه سانتی گراد است. در ماه جولای میلادی نیز، میانگین حداکثر دمای هوا معادل 23.2 درجه سانتی گراد و میانگین حداقل دما در این ماه برابر با 9.8 درجه سانتی گراد است. یکی از نکات جذاب در مورد آب و هوای کانادا در کلگری در مورد فصل تابستان و عصرهای آن است. به شکلی که معمولاَ در عصرهای تابستان در کلگری، دمای هوا خنک تر شده و تا کمتر از 10 درجه سانتی گراد نیز می رسد.

زمستان ها در کلگری با آب و هوایی سرد است. اما جالب است بدانید که در بین 100 شهر بزرگ در کانادا، شهر کلگری دارای بیشترین روزهای آفتابی است. طوری که با مهاجرت به کلگری در کانادا، بیش از 332 روز از سال را با روزهای آفتابی سپری خواهد کرد! همچنین، میانگین رطوبت نسبی در فصل زمستان در کلگری برابر با 55 درصد و در فصل تابستان برابر با 45 درصد گزارش شده است.

به علاوه، میانگین بارش سالانه در کلگری کانادا حدود 418 میلی‌متر ثبت شده است که اکثر این بارش‌ها به شکل باران است. بیشترین میزان بارش باران در ماه ژوئن میلادی و بیشترین میزان بارش برف نیز در ماه مارس میلادی رخ داده است. نکته جالب دیگر در مورد کلگری این است که، تقریباَ در همه ماه‌های سال در این شهر بارش برف هست!

آب و هوای ادمونتون کانادا

آب و هوای ادمونتون کانادا

از آنجایی که ادمونتون مرکز استان آلبرتا است، آب و هوای کانادا در شهر ادمونتون نیز مانند این استان، از نوع آب و هوای مرطوب قاره‌ای است. تابستان‌ها در ادمونتون کانادا از ژوئن الی اوایل سپتامبر و  زمستان‌ها عموماَ از نوامبر الی مارس است. شدت سرما و مدت فصل زمستان در ادمونتون متغیر است. مناطق جنوبی ادمونتون دارای آب و هوای سردتری در فصل زمستان هستند.

به طور کلی آب و هوای ادمونتون نسبت به برخی مناطق دیگر در کانادا مانند رجاینا، در فصل زمستان معتدل‌تر است. ماه‌های پاییز و بهار نیز در ادمونتون کانادا کوتاه هستند. تقاضای مهاجرت به ادمونتون هم کم نیست. این تقاضا می‌تواند در قالب تحصیل در ادمونتون باشد و یا کار در ادمونتون، سرمایه‌ گذاری در ادمونتون و حتی زندگی در ادمونتون.

ادمونتون تقریباَ دارای اقلیم خشکی است و بارش‌ها در این منطقه غالباَ به شکل بارانی هستند. از اواخر اکتبر الی اواخر آوریل می‌توان انتظار بارش برف در ادمونتون را داشت. میانگین دما حداقل در ماه ژانویه حدود 14.8- درجه سانتی‌گراد و میانگین حداکثر دما در همین ماه 6- درجه سانتی‌گراد است. در حالی که میانگین حداقل دما در ماه جولای میلادی و در فصل تابستان در حدود 12.3 درجه سانتی‌گراد و میانگین دمای حداکثر در ماه جولای برابر با 23.1 درجه سانتی‌گراد خواهد بود.

میزان بارش‌ها نیز حدود 456 میلی‌متر در سال است. معمولاَ بارش‌ها در اواخر فصل بهار و تابستان و در اوایل فصل پاییز شدت بیشتری دارند. به طور کلی، با وجود تقریباَ 77 روز بارانی در سال، ادمونتون کانادا یکی از آفتابی‌ترین شهرهای این کشور محسوب می‌شود.

آب و هوای اتاوا کانادا

آب و هوای اتاوا کانادا

شهر اتاوا، پایتخت کانادا است که در ساحل جنوبی روخانه اتاوا و در استان انتاریو واقع شده است. آب و هوای کانادا در اتاوا دارای اقلیمی قاره‌ای و چهار فصل است. تابستان‌هایی گرم و مرطوب در کنار زمستان‌های همراه با برف و یخ، از ویژگی‌های آب و هوایی در اتاوا است. اما گرمی هوا در تابستان به اندازه‌ای نیست که سبب گرمازدگی شود. به شکلی که میانگین دمای حداقل و حداکثر در فصل گرم سال و برای ماه جولای در اتاوا به ترتیب برابر با 15.5 و 26.5 درجه سانتی‌گراد است.

این در حالی است که به طور میانگین فقط در 11 روز از فصل تابستان در اتاوا دمای هوا به بیش از 30 درجه سانتی‌گراد می‌رسد. همچنین، میانگین رطوبت نسبی در شهر اتاوا هنگام بعد از ظهر و در فصل تابستان 54 درصد و در هنگام صبح 84 درصد است. تقاضای مهاجرت به اتاوا هم کم نیست. این تقاضا می‌تواند در قالب تحصیل در اتاوا باشد و یا کار در اتاوا، سرمایه‌ گذاری در اتاوا و حتی زندگی در اتاوا.

 زمستان‌ها در اتاوا به شکلی است که در این شهر به طور متوسط، سالانه 224 سانتی‌متر برف می‌بارد. اما به طور کلی، میانگین بارش سالانه در اتاوا در حدود 940 میلی‌متر است. دمای هوا در زمستان و در شهر اتاوا ممکن است به 25- درجه سانتی‌گراد نیز برسد.

اما به طور کلی میانگین حداقل دمای هوا در سردترین ماه سال و در ماه ژانویه حدود 10- درجه سانتی‌گراد است و میانگین دمای حداکثر نیز در همین ماه برابر با 5.8- درجه سانتی‌گراد گزارش شده است. فصل‌های پاییز و بهار در اتاوا طوری است که به سختی می‌توان پیش‌بینی دقیقی از نوسانات دمایی در این زمان از سال داشت.

آب و هوای انتاریو کانادا

آب و هوای انتاریو کانادا

برخلاف تصور بسیاری از افراد که فکر می‌کنند در زمستان، آب و هوای کانادا در انتاریو و در تمامی نقاط این استان سرد است، جالب است بدانید که یکی از گرم‌ترین نقاط کانادا در فصل سرما، عموماَ متعلق به شهر سنت کاترینز واقع در انتاریو است. اما آب و هوای انتاریو کانادا چگونه است؟

 • به طور کلی، انتاریو دارای اقلیمی قاره‌ای و مرطوب است. به شکلی که می‌توان سه منطقه اصلی از لحاظ اقلیمی را در انتاریو در نظر گرفت:
  • منطقه جنوبی انتاریو که تحت تأثیر نواحی Great Lakes است و دارای آب و هوای گرم تا بسیار گرم، تابستان‌های مرطوب و زمستان‌های سرد است.
  • مناطق مرکزی و شرقی انتاریو که دارای اقلیم مرطوب معتدل قاره‌ای است
  • شمال شرقی انتاریو، که نسبت به عرض‌های جغرافیایی مشابه در کانادا تابستان‌های خنک تری دارد.

بارش‌ها در استان انتاریو کانادا منطقه Great Lakes از 750 الی 1000 میلی‌متر در سال متغیر است. اما پراکندگی بارش‌ها به شکلی است که تقریباَ در تمام ماه‌های سال، آب و هوای انتاریو در کانادا بارش باران را به ساکنان خود هدیه می‌دهد. در ماه‌های پاییز و زمستان، گرمای حاصل از منطقه Great Lakes این منطقه را تحت‌تأثیر قرار می‌دهد. به شکلی که آب و هوا در سواحل دریاچه‌ها تعدیل می‌شود.

بخش‌های جنوبی انتاریو دارای زمستان‌های معتدل‌تر نسبت دیگر مناطق کاناداست. تقاضای مهاجرت به آنتاریو هم کم نیست. این تقاضا می‌تواند در قالب تحصیل در آنتاریو باشد و یا کار در انتاریو، سرمایه‌ گذاری در آنتاریو و حتی زندگی در انتاریو.

آب و هوای نوا اسکوشیا کانادا

آب و هوای نوا اسکوشیا کانادا

دمای سالانه در منطقه نوا اسکوشیا کانادا در فصل بهار از 1 درجه سانتی‌گراد الی 17 درجه سانتی‌گراد متغیر است. معمولاَ دمای هوا در فصل تابستان در نوا اسکوشیا بین 14 درجه سانتی‌گراد الی 25 درجه سانتی‌گراد است. همچنین، فصل پاییز در این منطقه از کانادا عموماَ دمایی کمتر از 5 درجه سانتی‌گراد و بیشتر از 20 درجه سانتی‌گراد را تجربه نخواهد کرد.

تقاضای مهاجرت به نوا اسکوشیا هم کم نیست. این تقاضا می‌تواند در قالب تحصیل در نوا اسکشیا باشد و یا کار در نوا اسکوشیا، سرمایه ‌گذاری در نوا اسکوشیا و حتی زندگی در نوا اسکوشیا.

اگر قصد بازدید از زیباترین ساحل شرقی کانادا در فصل زمستان را دارید، گرم‌ترین شهر برای سفر، شهر هلیفکس، مرکز استان نوا اسکوشیا است. آب و هوای هلیفکس کانادا در مقایسه با سایر شهرهای هم استانی خود، دارای زمستان‌های معتدل‌تری است. با توجه به ناآگاهی گردشگران از این موضوع، یکی دیگر از مزایای بازدید از هلیفکس نوا اسکوشیا در زمستان این است که، در این زمان از سال نسبت به تابستان شهر خلوت‌تر است و جمعیت کمتری از گردشگران را شاهد خواهید بود.

آب و هوای نیو فاندلاند کانادا

آب و هوای نیوفاندلاند و لابرادور کانادا

با توجه به اقلیم دریایی منطقه نیوفاندلاند و لابرادور، دما بیش از اندازه سرد یا گرم را در آب و هوای این منطقه نخواهید دید. به دلیل وسعت منطقه، میزان تنوع در وضعیت آب و هوای نیوفاندلاند و لابرادور قابل توجه است. جزیره نیوفاندلند دارای میانگین دمای هوا به اندازه 16 درجه سانتی‌گراد در فصل تابستان است. درحالی که در زمستان میانگین دمای هوا عموماَ پیرامون صفر درجه سانتی‌گراد خواهد بود. اگرچه فصل تابستان در لابرادور کوتاه است اما آب و هوای نیوفاندلاند در این منطقه و در این زمان بسیار دلچسب است.

به دلیل تعدیل جریان‌های آب و هوایی گولف استریم در منطقه سنت جونز (St. John’s) نیوفاندلاند، انتظار آب و هوای بسیار سرد و ناگهانی را در زمستان‌ها نخواهید داشت. آب و هوای سنت جونز نیوفاندلاند به شکلی است که شاید دمای هوا در زمستان اندکی پایین‌تر از شهر معتدل کلونا در بریتیش کلمبیا باشد. بنابراین، به دلیل دمای بالاتر هوا در این قسمت از نیوفاندلند، معمولاَ برف‌ها در زمستان زودتر آب می‌شوند.

تقاضای مهاجرت به استان نیوفاندلند و لابرادور هم کم نیست. این تقاضا می‌تواند در قالب تحصیل در نیوفاندلند و لابرادور باشد و یا کار در نیوفاندلند و لابرادور، سرمایه‌ گذاری در استان نیوفاندلاند و حتی زندگی در نیوفاندلاند.

آب و هوای نوناووت کانادا

آب و هوای کانادا در نوناووت دارای اقلیم قطبی است. تقریباَ در تمام طول سال، دمای هوا در نوناووت پایین است. به شکلی که تابستان‌های خنکی دارد. اما ممکن است گاهی دمای هوا در برخی مناطق به 30 درجه سانتی‌گراد در فصل تابستان نیز برسد.

تقاضای مهاجرت به نوناووت هم کم نیست. این تقاضا می‌تواند در قالب تحصیل در نوناووت باشد و یا کار در نوناووت، سرمایه‌گذاری در استان نوناووت و حتی زندگی در نوناووت.

آب و هوای ساسکاچوان کانادا

آب و هوای ساسکاچوان کانادا

تابستان‌های ساسکاچوان گرم و خشک است. به شکلی که حداکثر دما در ماه‌های جولای و آگوست بین 15 درجه سانتی‌گراد الی 30 درجه سانتی‌گراد متغیر است. بیشترین میزان تابش خورشید متعلق به این استان است. اما شب‌های ساسکاچوان در فصل تابستان خنک هستند.

آب و هوای ساسکاچوان در زمستان معمولاَ به شکلی است که، دمای هوا به کمتر از صفر درجه سانتی‌گراد می‌رسد. شروع فصل زمستان در ساسکاچوان را باید از ماه نوامبر دانست. آب و هوای کانادا در فصل بهار ساسکاچوان معتدل است و از ماه آوریل شروع می‌شود.

تقاضای مهاجرت به ساسکاچوان هم کم نیست. این تقاضا می‌تواند در قالب تحصیل در ساسکاچوان باشد و یا کار در ساسکاچوان، سرمایه‌ گذاری در ساسکاچوان و حتی زندگی در ساسکاچوان.

آب و هوای نیوبرانزویک کانادا

نیوبرانزویک که در مناطق شرقی کشور کانادا قرار دارد، دارای اقلیم قاره‌ای و تابستان‌های گرم و دلپذیر است. دمای هوا در تابستان ممکن است تا 32 درجه سانتی‌گراد نیز برسد، اما این افزایش دما معمولاَ به ندرت رخ می‌دهد. اثرات تغییرات اقلیمی با وجود میزان بارش‌های زیاد در این قسمت از کانادا قابل مشاهده است.

همچنین، مرکز استان نیوبرانزویک، شهر فردریکتون، دارای اقلیم آفتابی است. به شکلی که آب و هوای کانادا در زمستان‌های فردریکتون عموماَ موجب پدید آمدن روزهای آفتابی می‌شود. برای دریافت اطلاعات بیشتری در مورد وضعیت آب و هوای نیوبرانزویک کانادا، می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

تقاضای مهاجرت به نیوبرانزویک هم کم نیست. این تقاضا می‌تواند در قالب تحصیل در نیوبرانزویک باشد و یا کار در نیوبرانزویک، سرمایه‌ گذاری در نیوبرانزویک و حتی زندگی در نیوبرانزویک.

آب و هوای جزیره پرنس ادوارد کانادا

آب و هوای جزیره پرنس ادوارد کانادا

آب و هوای کانادا در کوچک‌ترین استان این کشور، پرنس ادوارد آیلند، دارای اقلیم دریایی معتدل است. به شکلی که میزان بارش‌های سالانه در این منطقه حدود بیش از 1000 میلی‌متر گزارش شده است. میانگین دمای هوا نیز در ژانویه حدود 7- درجه سانتی‌گراد و در جولای حدود 19 درجه سانتی‌گراد است.

تقاضای مهاجرت به پرنس ادوارد هم کم نیست. این تقاضا می‌تواند در قالب تحصیل در جزیره پرنس ادوارد باشد و یا کار در پرنس ادوارد، سرمایه‌ گذاری در پرنس ادوارد و حتی زندگی در جزیره پرنس ادوارد.

تراست مفتخر است که مشتریان خود را با رضایت کامل به سوی مقصد خود راهی کند. شما می‌توانید صفر تا صد کار مهاجرت خود را به وکلا و مشاوران متعهد و پیگیر بسپارید و دیگر هیچ نگرانی از این بابت نداشته باشید. برای تماس با وکلا و گرفتن مشاورۀ تخصصی می‌توانید همین الان جلسۀ خصوصی رزرو کنید.

خدمات موسسه تراست برای مهاجرت

تمامی پرونده های مهاجرتی موسسه تراست تحت نظارت مستقیم شروین مدنی، وکیل ارشد موسسه انجام می شود.

شروین مدنی وکیل ارشد موسسه تراست


 • وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا و دارای کد فعالیت در انجمن ICCRC
  (کد وکالت: RCIC# 506959)
 • عضو هیئت علمی کالج اشتون در رشته مهاجرت
 • سابقه فعالیت به عنوان آفیسر اداره مهاجرت
 • بیش از 10 سال سابقه وکالت امور مهاجرتی
شروین مدنی

شرایط خود را بسنجید!

نمی دانید از کجا شروع کنید؟ مشاوران ما برای راهنمایی شما آماده هستند!

سوالات متداول

بهترین زمان برای سفر به اتاوا در کانادا چه زمانی از سال است؟

اگر قصد بازدید از شهر اتاوا را دارید، خوب است بدانید که بهترین زمان برای بازدید از این شهر، از اواسط ماه می تا اواخر سپتامبر است. البته ذکر این نکته ضروری است که در ماه جولای و اوایل اوت اوج گرمای تابستان است. در ماه می و اوایل ژوئن نیز هنوز آب و هوای کانادا در اتاوا کمی سرد است. اما می‌توانید تغییرات دمایی و بارش باران را در این زمان از سال نیز انتظار داشته باشید.

آب و هوای کانادا چگونه است؟

آب و هوای کانادا بسیار متنوع است. به شکلی که مناظر طبیعی شگفت‌انگیزی در نتیجه این گوناگونی اقلیمی در کانادا پدید آمده است. آب و هوای کانادا به اندازه‌ای متغیر است که در تمام روزهای سال، برای هر نوع فعالیت در محیط بیرون، گزینه‌ای به دوستداران طبیعت پیشنهاد داده است. به شکلی که دمای هوا در فصل‌های تابستان و زمستان از یک منطقه به منطقه دیگر متفاوت است.
در حالی که زمستان‌ها در مناطق دارای اقلیم قاره‌ای می‌تواند بسیار سرد باشد و در مناطق غیر ساحلی بارش برف به تناوب رخ دهد، مناطق ساحلی بریتیش کلمبیا اقلیمی معتدل دارد. به شکلی که زمستان‌های بارانی و معتدل از ویژگی‌های آب و هوای کانادا در بریتیش کلمبیا است. اگرچه میانگین حداکثر دما در فصل تابستان و در مناطق بین ساحلی در کشور کانادا در محدوده‌ای بین 25 درجه سانتی‌گراد الی 30 درجه سانتی‌گراد قرار دارد، در سواحل شرقی و غربی کانادا این میزان کمتر از 20 درجه سانتی‌گراد است. از طرف دیگر، مناطق پوشیده از یخ در شمال کانادا چشم‌اندازهای خیره‌کننده‌ای را ایجاد کرده است.
بنابراین، یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد و جذاب کانادا که آن را از سایر کشورها متمایز می‌کند،  آب و هوای کانادا است. تغییرات دمایی در نقاط مختلف کانادا این اجازه را به ساکنان آن داده است تا طیف وسیعی از شرایط آب و هوایی را در طول سال تجربه کنند.

بهترین آب و هوا در کانادا متعلق به کدام شهر است؟

آیا این گونه فکر می‌کنید که آب و هوای کانادا برای زندگی در فصل زمستان بسیار سرد است؟ در پاسخ به این سوال در ابتدا بهتر است بدانید که، کشور کانادا در تمامی مناطق خود آب و هوای یکسانی ندارد. به شکلی که برخی مناطق کانادا آب و هوا معتدلی در زمستان دارند! اگر به دنبال گرم‌ترین مناطق کانادا در فصل زمستان هستید، مرکز استان بریتیش کلمبیا یعنی شهر ویکتوریا، بهترین آب و هوا در کانادا را در فصل سرد سال دارا است.
به شکلی که بالاترین میانگین دمایی در کشور کانادا و در ماه ژانویه متعلق به شهر ویکتوریا بریتیش کلمبیا است. اگر به دنبال دلیل این موضوع هستید که چرا بسیاری از افراد به دنبال سپری کردن دوران بازنشستگی خود در ویکتوریا بریتیش کلمبیا هستند، بهتر است بدانید که آب و هوای کانادا در این منطقه در فصل زمستان بسیار دلچسب و معتدل است!

 نیوفاندلاند کجاست؟

نیوفاندلاند و لابرادور شرقی‌ترین استان کانادا است. با توجه به اینکه این استان در منطقه آتلانتیک کانادا قرار دارد، از جزیره فاندلاند و منطقه قاره‌ای لابرادور تشکیل شده است.

آب و هوای مانیتوبا چگونه است؟

آب و هوای کانادا در منیتوبا به شکل تقریبا اقلیمی خشک، با تغییرات زیاد دمایی بین فصل‌ها است. وجود زمستان‌های سرد و تابستان‌های گرم در این منطقه از کانادا موضوعی طبیعی است. به طور کلی، دما و میزان بارش‌ها از جنوب به شمال در این منطقه از کانادا کاهش می‌یابد.  

آب و هوای یوکان چگونه است؟

اقلیم یوکان از نوع زیر قطبی و در اغلب مناطق، دارای شرایط آب و هوایی نیمه خشک است. میانگین دمای هوا در تابستان‌های یوکان 25 درجه سانتی‌گراد است. آب و هوای یوکان به گونه‌ای است که در فصل تابستان روزهای این منطقه از کانادا طولانی هستند. به شکلی که میزان روشنایی روز در ماه‌های جولای و ژوئن بیشترین مقدار در بین ماه‌های سال است.

گرم ترین شهرهای کانادا در فصل زمستان کدامند؟

اگر از سرمای هوا در کانادا چندان لذت نمی‌برید و به ورزش‌های زمستانی مانند هاکی و اسکی علاقه‌ای ندارید، اما دوست دارید در زمستان به کانادا سفر کنید، بیش از 10 شهر در کانادا وجود دارند که آب و هوای کانادا در این مناطق و در زمستان دلچسب و گرم است!
ویکتوریا، ونکوور و کلونا در استان بریتیش کلمبیا، شهر سنت کاترینز در استان اونتاریو، هالیفاکس در نوا اسکوشیا و سنت جونز در نیوفاندلاند از جمله این مناطق هستند، که با توجه به موارد ذکر شده توصیه می‌کنیم در زمستان، بیشتر وقت خود را در کشور کانادا و در یکی از این مناطق سپری کنید. چرا که در حقیقت، بهترین مکان‌های کانادا از نظر آب و هوا در زمستان، این مناطق هستند.

چطور می توان به کانادا مهاجرت کرد؟

کانادا یکی از بیشترین روش‌های مهاجرتی را در جهان به خود اختصاص داده است. در حقیقت، بر خلاف بسیاری از کشورهای مهاجر پذیر که روش‌های اندک و عموماَ دشواری را برای پذیرش مهاجران در نظر گرفته‌اند، کانادا در پذیرش مهاجران از هیچ کوششی دریغ نکرده است.
مثال بسیار روشن از میزان مهاجر پذیری کشور کانادا، برنامه اکسپرس اینتری این کشور است. مطالب بسیار جامع و مفیدی درباره انواع روش‌های مهاجرت به کانادا در سایت تیم تراست برای شما عزیزان مهیا شده است. برای آگاهی از کامل‌ترین، جدیدترین و دقیق‌ترین مطالب درباره روش‌های مهاجرتی به کانادا، می‌توانید به سایر مقالات منتشر شده در سایت تیم تراست مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید