آینده موفق،

دانشجوی کانادایی شوید!

با شما، از ابتدا تا انتها

مشاوره و ارزیابی

با توجه به اینکه بسته های ماهانه، سه ماهه، شش بصورت خودکار برای مشترک تمدید می گردد

پذیرش تحصیلی

با توجه به اینکه بسته های ماهانه، سه ماهه، شش بصورت خودکار برای مشترک تمدید می گردد

ویزای تحصیلی

با توجه به اینکه بسته های ماهانه، سه ماهه، شش بصورت خودکار برای مشترک تمدید می گردد

تحصیل در کانادا
کانادا سرزمین فرصت هاست! فرصت تحصیل در برترین دانشگاه های دنیا، آموزش مقرون به صرفه، آموزش به زبان انگلیسی، جامعه ای سالم، امن و مهاجر پذیر و… باعث شده کانادا به مقصد اول بسیاری از دانشجویان برای ادامه تحصیل تبدیل شود. اگر کانادا را برای مقصد تحصیلی آینده خود انتخاب کرده اید با ویزالیزا همراه باشید. جامع ترین اطلاعات در مورد نحوه ی پذیرش، زندگی دانشجویی و ادامه تحصیل در کانادا را می توانید در اینجا مطالعه کنید. ویزالیزا از ابتدای تا انتهای پروسه ی مهاجرت تحصیلی همراه شماست تا بتوانید آینده موفق خود را رقم بزنید!
خدمات پذیرش و ویزای تحصیلی کانادا

هزینه تحصیل در کانادا

شهریه دانشگاه‌های کانادا عموماً پایین‌تر از دیگر کشورهای مطرح انگلیسی‌ زبان است اما هزینه تحصیل در این کشور به نوع دانشگاه، مقطع تحصیلی، شهر انتخابی، و عوامل دیگر بستگی دارد. برای مطالعه اطلاعات بیشتر در این باره همراه ما باشید.

   بیشتر          

ویزای تحصیلی کانادا

ویزای تحصیلی یا Study permit اجازه‌ای‌ست که دولت فدرال به شما می دهد تا بتوانید در کانادا تحصیل کنید. البته این اجازه برای ورود به کانادا کافی نیست و باید ویزای توریستی و یا مجوز سفر الکترونیکی (eTA) هم داشته باشید.

   بیشتر          

ویزای همراه کانادا

دولت کانادا به شادی شما فکر می کند! تحصیل در کشوری دیگر و دوری از خانواده دشواری های خاص خود را دارد. بستگان درجه یک فرد مهاجر می توانند از طریق دریافت ویزای همراه به کانادا بیایند و در کنار او باشند.

   بیشتر          

تحصیل در مدارس کانادا

تحصیل در مدارس کانادا، یکی از آسانترین راه های ورود به دانشگاه‌های این کشور است. متقاضیانی که از مدارس این کشور فارغ التحصیل میشوند، برای اخذ پذیرش تحصیلی شانس بالایی دارند. برای مطالعه اطلاعات بیشتر در این باره همراه ما باشید.

   بیشتر          

بورسیه تحصیلی کانادا

دانشجویان پس از فارغ‌التحصیلی، با دریافت اجازه کار یاpost-graduation work permit و اشتغال به کار تمام وقت می توانند مسیر زندگی و وضعیت اقامت خود را بهبو دهند. راهنمای کامل اقامت پس از تحصیل در کانادا را در ادامه بخوانید.

   بیشتر          

تحصیل کارشناسی در کانادا

تحصیل در دوره کارشناسی در کانادا برای بیشتر رشته ها حدود 4 سال زمان می برد. برای پذیرش تحصیل در مقطع کارشناسی در کانادا شرایط و مدارک خاصی مورد نیاز است که در ادامه شرح کامل آن را می توانید مطالعه کنید.

   بیشتر          

تحصیل کارشناسی ارشد در کانادا

تحصیل در دوره کارشناسی ارشد در دانشگاه های کانادا دارای مزایای بسیار و پراهمیتی است و همواره دانشجویان، به ویژه دانشجویان بین الملل، از تحصیل در دانشگاه های کانادا و ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد به خوبی استقبال می کنند.

   بیشتر          

تحصیل دکتری در کانادا

تحصیل در مقطع دکتری یکی از گزینه های مناسب برای مهاجرت به کانادا می باشد. دوره دکتری حدودا 3 تا 5 سال زمان می برد و به دلیل مزایای عالی تحصیل در این مقطع، نظر متقاضیان بسیاری را به خود جلب کرده است.

   بیشتر          

کار دانشجویی در کانادا

در کانادا دانشجویان اجازه انجام کار را دارند. آنها می‌توانند ۲۰ ساعت در هفته در طول ترم‌های تحصیلی و به‌ صورت تمام وقت در تعطیلات کار کنند. اطلاعات بیشتر درباره شرایط کار دانشجویی در کانادا را در ادامه بخوانید.

   بیشتر          
آرم سازمان بازرسی وکلای مهاجرت کانادا
دریافت خدمات از مشاورین رسمی
عضو کانون مشاورین مهاجرتی کانادا ICCRC
0
سال فعالیت
0
پرونده موفق
0
دانشجویی
اگر کانادا را برای مقصد تحصیلی آینده خود انتخاب کرده اید با تراست همراه باشید. جامع ترین اطلاعات در مورد نحوه ی پذیرش، زندگی دانشجویی و ادامه تحصیل در کانادا را می توانید در اینجا مطالعه کنید. تراست از ابتدای تا انتهای پروسه ی مهاجرت تحصیلی همراه شماست تا بتوانید آینده موفق خود را رقم بزنید!
0
توریستی و غیره
0
استانی
0
خویشاوندی
0
کار و سرمایه گذاری
فهرست دانشگاههای کانادا
دانشگاه های کانادا جزو بهترین مراکز تحقیقاتی و دانشگاهی دنیا هستند. در این بخش از شهروند اطلاعات کاملی از برترین دانشگاه های کانادا که در کشور ایران مورد تایید وزارت علوم هستند را برایتان فراهم آورده ایم.

سوالات متداول

برای تحصیل در کانادا، نیاز به به جمع آوری اطلاعات فراوان، جمع آوری مدارک مورد نیاز، پر کردن فرم های مهاجرتی و مکاتبات، انجام پرداخت های مالی و… وجود دارد. تراست، در تمامی این مراحل در کنار شما خواهد بود تا به کمک مشاوران خبره و با تکیه بر تجربه سالیان اخیر بتواند بهترین خدمات مورد نیاز شما از اخذ پذیرش تا دریافت ویزای تحصیلی برایتان فراهم آورد. برای دریافت خدمات کافیست فرم اولیه ارزیابی مهاجرتی رایگان را برای ما ارسال کنید.

تراست تجربه ی سالها نمایندگی متقاضیان مهاجرتی را دارد و توسط مشاورین و وکلای خبره و با تجربه خود، صدها پرونده موفق مهاجرتی را دارد. عضویت در انجمن مشاورین رسمی مهاجرت به کانادا (ICCRC)، اجازه ی قانونی تشکیل درخواست مهاجرتی برای تمامی سناریو های مهاجرتی و حقوقی را می دهد به علاوه تراست، نماینده رسمی دانشگاه ها و کالج های مختلف در سرتاسر کانادا می باشد.

سازمان مهاجرت کانادا امکان درخواست های مهاجرتی را هم از طرف اشخاص حقیقی و هم شرکت های حقوقی (شرکت های وکالت مهاجرتی رسمی کانادا) می پذیرد. شما می توانید به غیر از موارد معدود، تمامی اقدامات مهاجرتی خود را شخصاً انجام دهید. اما با توجه به گستردگی و پیچیدگی قوانین و مقررات مهاجرتی، این کار نیازمند صرف زمان زیاد و احتمال خطا در انجام روندهای قانونی است. استفاده از خدمات مشاوره ای و وکالتی، شما را آگاه تر، روند کار را سریعتر و احتمال موفقیت مهاجرت شما را بیشتر می کند. تراست، با اتکا به سالها تجربه و اطلاع دقیق از قوانین و مقررات اداره مهاجرت کانادا، به شما کمک می کند آینده ی زندگی خود در کانادا را آن طور که می خواهید طراحی کنید.

بورسیه تحصیلی معمولاً در مقطع دکترا اعطا می شود و شما باید رزومه ای قوی شامل مدرک زبان با نمره بالا، مقالات چاپ شده در مجلات علمی بین المللی، معدل بالا و … ارائه دهید.

پس از فارغ التحصیلی به مدت 9 ماه تا 3 سال به شما فرصت داده می شود تا در کشور کانادا به جستجوی کار بپردازید. در صورت یافتن کار پس از 3 سال می توانید اقامت دائم کانادا را کسب کنید.

Load More

رشته های تحصیلی در کانادا
کانادا یکی از مقاصد پرطرفدار تحصیلی برای بسیاری از دانشجویان بین المللی در تمام مقاطع به شمار می رود. در این بخش از سایت شهروند به معرفی پرطرفدارترین رشته های تحصیلی در کانادا پرداخته ایم.
مطالب اختصاصی تحصیلی

آخرین اخبار مهاجرتی را در لحظه دریافت کنید.

شهرهای کانادا

کانادا شهر ها و ایالت های مختلف با شرایط زندگی متفاوتی دارد و بهتر است شما قبل از مهاجرت به کانادا در مورد این مناطق اطلاعات کافی کسب کنید تا بهترین شهر را برای زندگی انتخاب کنید. در این بخش از شهروند اطلاعات جامعی از شهرهای مختلف کانادا را برایتان فراهم آورده ایم.

ابزارهای کاربردی

در این بخش از سایت تراست ابزارهای هوشمندی را طراحی کرده ایم
که به کمک آن می توانید شرایط خود را برای هرکدام از مسیرهای مهاجرتی
بسنجید و در صورت کسب امتیاز مناسب اقدام به اخذ پذیرش و ویزا نمایید.

محاسبه امتیاز اکسپرس انتری

با استفاده از این نرم افزار می توانید امتیاز خود در برنامه اکسپرس انتری را محاسبه کنید.

تبدیل امتیاز CLB

در اینجا امکانی را فراهم کرده ایم که به راحتی بتوانید نمره های زبان خود را به CLB تبدیل کنید.

ابزارهای کاربردی
در این بخش از سایت ویزالیزا ابزارهای هوشمندی را طراحی کرده ایم که به کمک آن می توانید شرایط خود را برای هرکدام از مسیرهای مهاجرتی بسنجید و در صورت کسب امتیاز مناسب اقدام به اخذ پذیرش و ویزا نمایید.
icon5

محاسبه امتیازبندی نیروی کار ماهر فدرال

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ

icon6

محاسبه امتیاز برنامه کارآفرینی بریتیش کلمبیا

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ

icon2

محاسبه امتیاز مهاجرت کاری به کبک

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ چاپگرها و متون بلکه روزنامه

icon4

محاسبه امتیاز اکسپرس انتری

با استفاده از این نرم افزار می توانید امتیاز خود در برنامه اکسپرس انتری را محاسبه کنید.

icon1

تبدیل نمره آزمون زبان

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ

icon3

جستجوی برنامه های دانشگاه ها

چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرلورم ایپسوم متن ساخت

آیا تمایل دارید با مرکز خدمات مهاجرتی تراست همکاری کنید؟

دوستان شما چه می گویند؟

به کلمات ما بسنده نکنید. نظرات استفاده کنندگان از خدمات ما را ببینید.

5/5
"حتما تایم رو به دوستانم معرفی میکنم. استفاده از راهنمایی هاشون به من کمک کرد که با خیال راحت ویزای تحصیلیم قبول بشه. حرفه ای، با اطلاع و دوستانه." review
رضا جوانشیر
"واقعا باورم نمیشه که چقدر زمان برای آماده کردن من صرف کردید و همه اطلاعات لازم رو که برای پذیرشم لازم بود به من دادید. واقعا سپاس"
سودی ن.
5/5
" .بهترینید. تیمتون عالیه. مخصوصا نازلی که تو همه مراحل با من بود و کمکم کرد"
رعنا س.
5/5
اخبار مهاجرت
افراد دارای تأییدیه اقامت دائم کانادا و ویزای اقامت دائم که تاریخ اعتبار آن منقضی شده می‌توانند به کانادا سفر کنند

افراد دارای تأییدیه اقامت دائم کانادا و ویزای اقامت دائم که تاریخ اعتبار آن منقضی شده می‌توانند به کانادا سفر کنند

اداره مهاجرت، پناهندگی و شهروندی کانادا (IRCC) اعلام کرد: افراد دارای تأییدیه اقامت دائم کانادا (COPR) و افراد دارای ویزای اقامت دائم (PRV) معاف از

   بیشتر