سفارت کانادا در آلمان

سفارت کانادا در آلمان

لینک های مفید!

شما می توانید سفارت کانادا را در چندین شهر مختلف آلمان پیدا کنید. طبق این لینک سفارت کانادا در آلمان در شهرهای برلین، دوسلدورف، مونیخ و اشتوتگارت در حال انجام امور مرتبط با اخذ ویزای کانادا برای متقاضیان است.

بنابراین اگر در حال حاضر در آلمان هستید برای اخذ اقامت کانادا می توانید به یکی از سفارتخانه های کانادا در کشور آلمان که به مکان زندگی شما نزدیک تر است مراجعه نمایید.

این مراکز طیف گسترده ای از خدمات کنسولی نظیر پردازش انگشت نگاری ویزای کانادا را به متقاضیان این ویزا که در آلمان زندگی می کنند و یا از کشورهایی نظیر ایران برای دریافت ویزای کانادا اقدام کرده اند ارائه می نماید. برای دریافت وقت سفارت کانادا در آلمان کافی است به سایت www.germany.gc.ca مراجعه نمایید.

همچنین اگر در خصوص تاریخ و ساعت فعالیت هر کدام از سفارتخانه های کانادا در آلمان و همینطور آخرین قوانین ثبت تقاضای ویزای کانادا در این مراکز سوالی دارید، کافی است با شماره تلفن آن مرکز تماس بگیرید.

شما می توانید در ادامه همین مقاله، اطلاعات کامل تماس، آدرس وب سایت و همینطور آدرس سفارتخانه های کانادا در آلمان در شهرهای برلین، دوسلدورف، مونیخ، اشتوتگارت و هامبورگ را مشاهده کنید. همچنان با موسسه مهاجرتی تراست همراه باشید.

تیم مهاجرتی موسسه تراست در کلیه مراحل اخذ ویزای کانادا و دریافت وقت سفارت کانادا از کشورهای گوناگون در کنار شما است. اگر می خواهید بدانید مناسب ترین کشور یا مرکز جهت دریافت وقت سفارت کانادا برای شما کدام است همین امروز با ما تماس بگیرید. 

کتاب راهنمای عزیمت به کانادا
چک لیست عزیمت به کانادا
 • چک لیست مدارک و وسایل موردنیاز
 • راهنمای قوانین کانادا
 • شروع زندگی در کانادا

آدرس سفارتخانه های کانادا در آلمان

آدرس سفارت کانادا در آلمان در شهرهای برلین، دوسلدورف، مونیخ و اشتوتگارت طبق  این لینک عبارتند از:

سفارت کانادا در شهر برلین

سفارت کانادا در شهر دوسلدورف

سفارت کانادا در شهر مونیخ

 • آدرس سفارت کانادا در مونیخ:  Tal 29, Munich, Germany, 80331
 • ساعات کاری سفارت کانادا در مونیخ: دوشنبه تا جمعه: 12:۰۰ – 09:0۰
 • تلفن سفارت کانادا در مونیخ برای مسائل کلی: +49892199570
 • ایمیل سفارت کانادا در مونیخ برای مسائل کلی: [email protected]

کنسولگری افتخاری کانادا در اشتوتگارت

 • دوشنبه تا جمعه: 12:3۰ – 08:3۰
 • پنجشنبه: 17:3۰ – 14:3۰
 • تلفن سفارت کانادا در اشتوتگارت برای مسائل کلی: +497112239678
 • ایمیل سفارت کانادا در اشتوتگارت برای مسائل کلی: [email protected]

مرکز ارسال ویزای کانادا در برلین

سفارت کانادا در هامبورگ

 • آدرس سفارت کانادا در هامبورگ طبق این لینک: Ballindamm 35 20095 Hamburg
 • تلفن سفارت کانادا در هامبورگ: (011 49 40) 46 00 27 0
 • فکس سفارت کانادا در هامبورگ: (011 49 40) 46 00 27 20
 • ایمیل سفارت کانادا در هامبورگ: [email protected]

توجه: کنسولگری کانادا در آلمان در روزهای دوشنبه تا جمعه بین ساعت 09:00 تا 12:00 و با تعیین وقت قبلی باز است. دفاتر کنسولگری ممکن است در تعطیلات رسمی آلمان و کانادا بسته باشند. لطفا برای تایید ساعات کاری با کنسولگری تماس بگیرید.

وقت سفارت کانادا در آلمان

آلمانی ها و همینطور افرادی که شهروندی آلمان را اخد کرده اند، معاف از دریافت ویزای کانادا هستند و فقط برای بازدیدهای کوتاه مدت (180 روز در هر ورود) به eTA نیاز دارند که دریافت آن نیز کار آسانی است و می توان به صورت آنلاین برای آن درخواست داد.

اما برای بازدیدهای طولانی‌مدت یا به دلایلی که تحت قانون eTA کانادا مستثنی شده‌ است، جهت ورود به کانادا به اخذ ویزای کانادا نیاز خواهد بود.

همچنین ایرانیانی که در حال حاضر در آلمان زندگی می کنند ولی سیتیزن آلمان نیستند، مثلا برای ادامه تحصیل به آلمان مهاجرت کرده اند و هم اکنون قصد مهاجرت به کانادا را دارند باید تمام مراحل اخذ ویزای کانادا را طی نمایند.

همانطور که اشاره شد اولین مرحله برای درخواست ویزای کانادا، دریافت وقت سفارت کانادا در آلمان ترجیحا به صورت آنلاین و با ورود به وب سایت http://www.germany.gc.ca  است. در ادامه در این خصوص بیشتر توضیح خواهیم داد.

دریافت وقت سفارت کانادا به صورت آنلاین و حضوری

طبق توصیه وکلای ما در موسسه مهاجرتی تراست، بهترین روش برای دریافت وقت سفارت کانادا، ثبت نام آنلاین ویزای کانادا در آدرس اینترنتی فوق می باشد. ایرانیانی که در کشور آلمان زندگی می کنند بسته به محل سکونتشان می توانند وقت سفارت کانادا را در یکی از شهرهای برلین، دوسلدورف، مونیخ، اشتوتگارت و هامبورگ به صورت اینترنتی رزرو نمایند.

طبق قوانین موجود در صورتی که برای اخذ ویزای کانادا و دریافت وقت سفارت این کشور به صورت آنلاین اقدام کنید، سرعت پردازش درخواست ویزای شما افزایش می یابد. بنابراین توصیه می کنیم حتما مراحل اولیه درخواست ویزا یعنی پر کردن فرم های مهاجرتی و ارسال مدارک لازم جهت دریافت وقت سفارت کانادا را با ورود به آدرس اینترنتی در نظر گرفته شده انجام دهید.

با این حال اگر می خواهید به صورت حضوری اقدام کنید اول با سفارت خانه مورد نظر تماس بگیرید و در مورد قوانین موجود سوال کنید.

پس از اینکه به آدرس اینترنتی سفارت کانادا در آلمان مراجعه کردید، باید برای درخواست ویزای کانادا در آلمان یک حساب کاربری در این وب سایت ایجاد نمایید. ایجاد حساب کاربری به شما این امکان را می دهد که یک برنامه مهاجرتی به کانادا را شروع کنید، درخواست خود را ارسال کرده و هزینه آن را پرداخت کنید، پیام های مربوط به درخواست خود را دریافت کنید، وضعیت درخواست خود را بررسی کنید و اطلاعات برنامه های مهاجرتی خود را به روز نگه دارید.

در ادامه به مراحل و نکات اخذ ویزای کانادا که در رابطه با سفارت کانادا در آلمان است اشاره خواهیم کرد. همچنان با موسسه مهاجرتی تراست همراه باشید.

نوع ویزای کانادا را مشخص کنید

در مرحله اول شما باید تعیین کنید که برای سفر به کانادا به کدام نوع ویزای کانادا (ویزای توریستی کانادا، ویزای اقامت موقت کانادا، مجوز تحصیل در کانادا، مجوز کار کانادا و غیره) احتیاج دارید.

همچنین شما باید بررسی کنید که آیا واجد شرایط درخواست ویزای مورد نظرتان هستید یا خیر. برای این منظور می توانید روی  این لینک کلیک کنید و گزینه An application package را انتخاب نمایید. در این مرحله می توانید یکی از دسته های مربوط به ویزا نظیر دسته ویزای بازدید کننده، مجوز کار و مجوز تحصیل را انتخاب کنید.

در مرحله بعدی باید هدفتان از درخواست ویزا را مشخص کنید و در نهایت نوع برنامه و فعالیت خود را مشخص کرده و سپس روی دکمهget the application package کلیک کنید. در اینجا می توانید کلیه مجوزهای لازم برای اخذ ویزای مورد نظر خود را مشاهده کنید.

شما همچنین می توانید در مورد شرایط اخذ ویزای دلخواهتان از وکلای موسسه مهاجرتی تراست نیز کمک بگیرید.

نکته: فراموش نکنید حتما برای هر گونه درخواست ویزا باید برنامه درخواست ویزای خود را طبق دستورالعمل های مربوط به دسته ویزا پیش ببرید تا شانس موفقیت پرونده مهاجرتی شما افزایش یابد.

فرم درخواست ویزای کانادا را پر کنید

فرم اخذ ویزای کانادا را دانلود کرده و به صورت الکترونیکی پر نمایید. شما می توانید فرم درخواست ویزای مورد نظرتان را در این لینک پیدا کنید. در آدرس اینترنتی فوق می توانید گزینه A form or a checklist  را انتخاب کرده و فرم مورد نظر را دانلود کنید.

فرم تکمیل شده (شامل برگه های بارکد) باید با استفاده از چاپگر لیزری بر روی کاغذ سفید، با کیفیت و غیر براق چاپ شود. شما باید مدارک پشتیبان را طبق چک لیست اسناد IRCC مربوط به دسته ویزای خود تکمیل کنید.

سپس در ادامه روند اخذ ویزا و دریافت وقت سفارت کانادا در آلمان ، فرم تکمیل شده را همراه با مدارک لازم به صورت آنلاین در وب سایت مهاجرت، پناهندگی و شهروندی کانادا (IRCC) بارگذاری نمایید.

در صورتی که در تعیین شماره فرم مورد نیاز یا تکمیل فرم ویزای کانادا به مشاوره نیار دارید، همین امروز با وکلای مهاجرت به کانادا در موسسه مهاجرتی تراست تماس بگیرید.

یک قرار ملاقات با سفارت کانادا در آلمان رزرو کنید

شما باید برای انجام عملیات بیومتریک یا همان انگشت نگاری یک وقت ملاقات با کارکنان سفارت کانادا در یکی از شهرهای آلمان رزرو نمایید. همچنین سفارت کانادا لزوم مصاحبه برای اخذ ویزا را به شما اطلاع خواهد داد.

بعد از رزرو آنلاین وقت سفارت کانادا در آلمان در یکی از شهرهای برلین، دوسلدورف، مونیخ و اشتوتگارت کارکنان مدارک شما را بررسی کرده و در صورت تایید یک ایمیل تایید قرار به همراه نامه تاییدیه برای شما ارسال می کنند.

در این ایمیل یک مهلت ۳۰ روزه جهت انگشت نگاری در سفارت کانادا در شهر مورد نظر و مصاحبه در صورت لزوم در نظر گرفته شده است.

هزینه های مربوطه را پرداخت کنید

طبق قوانین مهاجرتی کانادا متقاضیان باید هزینه درخواست ویزای کانادا و هزینه عملیات بیومتریک را به دولت کانادا بپردازند.

برای این منظور شما می توانید هزینه درخواست ویزای کانادا را به صورت اینترنتی به شماره حساب ذکر شده در سایت واریز کرده و رسید پرداخت خود را پرینت بگیرید و هنگام حضور در سفارت کانادا به مرکز درخواست ویزا تحویل دهید. یا اینکه هزینه های مربوطه را در زمان قرار ملاقات در سفارت به صورت حضوری پرداخت کنید.

به سفارتخانه کانادا در آلمان مراجعه کنید

اگر مراحل رزرو وقت سفارت کانادا در آلمان را به صورت آنلاین سپری نکرده باشید باید فرم کامل درخواست ویزای خود را شخصاً به مرکز درخواست ویزا ارائه دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ساعات کاری و ساز وکار سفارتخانه مورد نظر حتما از قبل با سفارتخانه تماس بگیرید.

پس از تایید درخواست، زمانی برای ارائه مشخصات بیومتریک (در صورت نیاز) در نظر گرفته می شود که از طریق ایمیل یا کد پیگیری به شما اطلاع داده می شود. شما همچنین باید هزینه های لازم را پرداخت کرده و رسید دریافت کنید. شما می توانید با استفاده از شماره پیگیری که توسط این مرکز ارائه می شود پیشرفت برنامه خود را به صورت آنلاین پیگیری کنید.

پر كردن فرم سفارت كانادا در آلمان

پر كردن فرم سفارت كانادا در آلمان با کشورهای دیگر تفاوتی ندارد و شما باید فرم های مهاجرت کانادا را از این قسمت در سایت رسمی سفارت کانادا پیدا کنید.

همچنین توجه داشته باشید که ماهیت این فرم ها را در اصل نوع ویزای مورد نظر شما که می تواند ویزای توریستی کانادا ، ویزای دانشجویی کانادا ، ورک پرمیت کانادا و غیره باشد تعیین می کند. بنابراین شما باید حتما فرم مهاجرتی متناسب با نوع ویزای مدنظر خود را دانلود و تکمیل کنید.

طبق توصیه تیم وکلای ما در موسسه مهاجرتی تراست این فرم باید با دقت بسیار بالایی تکمیل شود و همه اطلاعات ثبت شده در آن واقعی باشند تا شانس موفقیت شما برای اخذ ویزای کانادا بیشتر شود. بنابراین متقاضیانی که تجربه کافی در زمینه تکمیل فرم های مهاجرتی ندارند جهت جلوگیری از ریجکت ویزای کانادا، بهتر است فرم مهاجرتی خود را زیر نظر یک وکیل مهاجرتی تکمیل کنند.

درباره رفع ریجکتی ویزای کانادا نیز، با مراجعه به لینک اطلاعات کاملی کسب کنید.

جواب سفارت کانادا در آلمان

کارکنان سفارت کانادا در آلمان ابتدا مدارک و اطلاعات ثبت شده توسط متقاضیان ویزای کانادا را بررسی کرده و صحت آن را ارزیابی می کنند سپس در صورت تایید، یک ایمیل برای شخص متقاضی جهت حضور درکنسولگری ارسال می کنند.

حضور در کنسولگری کانادا به جهت انجام امور انگشت نگاری و مصاحبه (در صورت لزوم) می باشد.در این ایمیل به متقاضی ۳۰ روز مهلت داده می شود تا همراه با کلیه مدارک مورد نیاز مثل رسید انگشت نگاری، به کنسولگری در کانادا در شهر مورد نظر مراجعه کند.

پس از انجام عملیات بیومتریک و مصاحبه در مراحل پایانی، ایمیلی مبنی بر قبولی کامل درخواست ویزا دریافت خواهید کرد که در نهایت با پرداخت هزینه اضافی و ارسال پاسپورت به آدرس سفارت و تایید آن، ویزا به همراه پاسپورت با استفاده از خدمات پستی به شما بازگردانده می شود که به اصطلاح به آن پیکاپ ویزای کانادا گفته می شود.

استفاده از خدمات پیکاپ ویزای کانادا به شما کمک می کند تا برای اخذ ویزای مدنظرتان مجبور نباشید دوباره به سفارت کانادا مراجعه کنید. به این ترتیب از لحاظ هزینه و زمان برای متقاضی ویزا صرفه جویی خواهد شد.

انگشت نگاری سفارت کانادا در آلمان

همانطور که گفته شده رزرو وقت سفارت کانادا برای انگشت نگاری یا بیومتریک و در صورت لزوم مصاحبه است. هنگام حضور در سفارت کانادا در آلمان برای انجام مراحل باقی مانده نباید رسید انگشت نگاری و اصل پاسپورت خود را فراموش کنید.

قوانین و مدارک لازم برای انجام عملیات بیومتریک در سفارت کانادا در آلمان از قوانین دیگر کنسولگری های این کشور پیروی می کند. پروسه انگشت نگاری ویزای کانادا تنها در عرض چند دقیقه کامل می شود. بعد از آن در صورتی که به مصاحبه نیاز باشد باید برای مصاحبه در این مرکز آماده شوید، در غیر این صورت در این لحظه کار شما تمام شده و می توانید به خانه بازگردید و منتظر نتیجه درخواست ویزا بمانید.

 روند صدور ویزای کانادا و مهلت زمان صدور آن برای انواع مختلف ویزای کانادا متفاوت است و ممکن است چندین هفته طول بکشد. برای مثال مدت زمان صدور ویزای توریستی کانادا بنابر اعلام سایت رسمی سفارت کانادا حداقل 2 هفته و حداکثر 121 روز کاری می باشد.

اگر در نهایت با درخواست ویزای شما موافقت شد یک ایمیل از سمت سفارت کانادا با محتوای تایید درخواست ویزا دریافت خواهید کرد که در این صورت باید برای پیکاپ ویزای کانادا از سفارت آلمان اقدام کنید.

همچنین درباره مدت زمان صدور ویزای کانادا بعد از انگشت نگاری بخوانید.

هزینه انگشت نگاری سفارت کانادا در آلمان

دستورالعمل‌های پرداخت ویزای کانادا در برگه هزینه‌های خدمات درخواست ویزا قابل مشاهده است. شما همچنین می توانید جدیدترین دستورالعمل های مربوط به پرداخت هزینه اخذ ویزای کانادا را در این لینک مشاهده کنید.

به طور کلی هزینه انگشت نگاری سفارت کانادا جهت اخذ ویزای این کشور برای هر متقاضی، ۸۵ دلار کانادا عنوان شده است. شایان ذکر است طبق قوانین موجود هزینه انگشت نگاری فقط از پدر و مادر خانواده دریافت می شود. بنابراین حداکثر پرداختی هزینه انگشت نگاری یک خانواده ۱۷۰ دلار کانادا می باشد.

بیشتر بخوانید: هزینه ویزای کانادا ، هزینه مهاجرت به کانادا

مصاحبه سفارت کانادا در آلمان

داره مهاجرت کانادا به منظور صدور برخی از ویزاها نظیر ویزای تحصیلی کانادا از متقاضیان می خواهد که برای انجام یک مصاحبه در سفارت کانادا حضور پیدا کنند. این موضوع معمولا از طریق ایمیل یا در سیستم پیگیری درخواست آنلاین به شما اطلاع داده می شود.

توجه داشته باشید که سوالات مصاحبه ویزای کانادا در سفارت آلمان مانند سفارتخانه های دیگر اکثرا به همان فرم‌ هایی مربوط می شود که شما هنگام ثبت نام آنلاین برای درخواست ویزا آنها را دانلود و تکمیل کرده اید. در واقع کارکنان سفارت کانادا بیشتر می خواهند از صحت این اطلاعات مطمئن شوند.

برای مثال در صورتی که شما قصد اخذ ویزای تحصیلی کانادا را داشته باشید و برای این منظور فرم ویزای تحصیلی کانادا را تکمیل کرده باشید از شما در خصوص اهداف تحصیلی تان در کشور کانادا سوال پرسیده می شود.

برای مصاحبه ویزای تحصیلی کانادا حتما با یک لباس رسمی و مناسب به سفارت کانادا در آلمان در شهر مورد نظر مراجعه کنید و با دقت به سوالات افسر مهاجرت پاسخ دهید. اگر در این زمینه به راهنمایی بیشتری نیاز دارید حتما با کارشناسان ما تماس بگیرید.

مدارک لازم برای سفارت کانادا در آلمان

جهت آماده کردن مدارک لازم برای سفارت کانادا در آلمان حتما چک لیست بروز شده در وب سایت مهاجرت، پناهندگی و شهروندی کانادا (IRCC) را بررسی کنید. به طور کلی نوع ویزا و هدفتان از سفر به کشور کانادا مدارک لازم برای اخذ ویزای کانادا را مشخص می کند.

بنابراین شما باید فرم‌های درخواست ویزای کانادا و کلیه مدارک مورد نیاز دیگر را بر همین اساس آماده کنید. جهت اطلاع کامل از این مدارک می توانید به بخش انواع ویزای کانادا مراجعه کرده و پیوندهای مربوطه را دنبال کنید. در اینجا به برخی از متداول ترین مدارک لازم برای درخواست ویزای کانادا اشاره خواهیم کرد.

 • فرم های تکمیل شده برای درخواست ویزای کانادا (این فرم ها باید به صورت صحیح، خوانا و بدون خط خوردگی تکمیل شده باشند.)
 • اصل و کپی شناسنامه فرد متقاضی به همراه ترجمه رسمی
 • اصل و کپی از پاسپورت (پاسپورت فرد متقاضی باید حداقل دارای 6 ماه اعتبار قانونی باشد.)
 • دو قطعه عکس رنگی با پس زمینه سفید
 • سند مالکیت فرد متقاضی ( این سند نشان می دهد که شما پس از اتمام مدت زمان ویزای خود به کشور ایران یا به کشوری که در حال حاضر در آن اقامت دارید باز می گردید.)
 • مدرک رزرو هتل یا محل اقامت در کانادا و همینطور رزرواسیون بلیط رفت و برگشت به کشور کانادا
 • ارائه صورتحساب مالی ( این صورتحساب نشان می دهد شما توانایی لازم برای پرداخت هزینه های مربوط به سفر کانادا را دارید.)
 •  دعوت ‌نامه (در صورت وجود) به همراه مدارک شناسایی شخص دعوت کننده و مدارکی که توان مالی وی را ثابت می کند.

مدارک لازم برای پیکاپ ویزای کانادا در آلمان

مدارک لازم برای پیکاپ ویزای کانادا در آلمان به نوع ویزای شما بستگی دارد. در صورتی که برای اخذ ویزای مهاجرتی کانادا اقدام کرده باشید به اصل پاسپورت، پرینت ایمیل سفارت، 2 قطعه عکس 5*7 ( مهر، تاریخ، آدرس و شماره عکاسی الزامی است) و همینطور تکمیل صفحه آخر ایمیل سفارت (ایمیل شخصی، آدرس، شماره تلفن) نیاز خواهید داشت. اما برای ویزای غیر مهاجرتی تنها اصل پاسپورت، پرینت ایمیل سفارت و رسید بیومتریک نیاز است.

تیم مهاجرتی تراست در تمام مراحل اخذ ویزای کانادا از رزرو وقت سفارت کانادا تا پیکاپ ویزای کانادا در کنار شما خواهد بود. برای دریافت مشاوره اختصاصی همین امروز با ما تماس بگیرید.

خدمات موسسه تراست برای مهاجرت

تمامی پرونده های مهاجرتی موسسه تراست تحت نظارت مستقیم شروین مدنی، وکیل ارشد موسسه انجام می شود.

شروین مدنی وکیل ارشد موسسه تراست


 • وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا و دارای کد فعالیت در انجمن ICCRC
  (کد وکالت: RCIC# 506959)
 • عضو هیئت علمی کالج اشتون در رشته مهاجرت
 • سابقه فعالیت به عنوان آفیسر اداره مهاجرت
 • بیش از 10 سال سابقه وکالت امور مهاجرتی
شروین مدنی

همراه شما در تمام مراحل!

تراست بسیار مفتخر است که وکلای مجربی را در تیم خود دارد که در تمامی مراحل مهاجرت همراه شما هستند. همین حالا می‌توانید وقت مشاوره آنلاین یا تلفنی رزرو کنید.

سوالات متداول

سفارت کانادا در کدام شهرهای آلمان قرار دارد؟

آدرس سفارت کانادا در آلمان در شهرهای برلین، دوسلدورف، مونیخ، هامبورگ و اشتوتگارت در مقاله بالا آمده است.

آیا برای سفر از آلمان به کانادا به ویزا نیاز دارم؟

آلمانی ها و همینطور افرادی که سیتیزن آلمان هستند معاف از دریافت ویزای کانادا هستند و فقط برای بازدیدهای کوتاه مدت (180 روز در هر ورود) به eTA نیاز دارند که دریافت آن کار آسانی است و می توان به صورت آنلاین نیز برای آن درخواست داد.
اما برای بازدیدهای طولانی ‌مدت یا به دلایلی که تحت قانون eTA کانادا مستثنی شده‌ است جهت ورود به کانادا به اخذ ویزای کانادا نیاز دارند. همچنین ایرانیانی که سیتیزن آلمان نیستند و مثلا برای ادامه تحصیل به آلمان مهاجرت کرده اند برای مهاجرت به کانادا باید تمام مراحل اخذ ویزای کانادا را طی نمایند.

آدرس وب سایت سفارت کانادا در آلمان برای دریافت وقت سفارت چیست؟

http://www.germany.gc.ca

هزینه انگشت نگاری سفارت کانادا در آلمان چقدر است؟

به طور کلی هزینه انگشت نگاری سفارت کانادا در دفاتر زیر مجموعه آن برای هر متقاضی، ۸۵ دلار کانادا است.

برای انگشت نگاری سفارت کانادا در آلمان چند روز وقت داریم؟

تنها ۳۰ روز بعد از دریافت ایمیل تایید، برای انگشت نگاری در سفارت کانادا در کشور آلمان مهلت دارید.

هنگام حضور در سفارت کانادا در آلمان برای انجام عملیات بیومتریک به چه مدارکی نیاز است؟

هنگام حضور در سفارت کانادا در آلمان باید حتما رسید انگشت نگاری و اصل پاسپورت خود را به همراه داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رزرو وقت مشاوره
تماس
تلفن ایران تلفن کانادا واتساپ کانادا پیج اینستاگرام
https://t.me/TrustImmigrationhttps://www.instagram.com/trustimms/https://www.youtube.com/c/Trustimm

تمامی حقوق مادی و معنوی مطالب متعلق به موسسه مهاجرتی تراست می باشد. استفاده از مطالب برای موارد غیرتجاری بلامانع است.