وکیل مهاجرت در کلگری

وکیل مهاجرت ایرانی در کلگری

وکیل مهاجرت ایرانی در کلگری

وکیل مهاجرت ایرانی در کلگری، متخصص در کمک به مهاجران ایرانی برای گرفتن انواع ویزا و اقامت کانادا نظیر ویزای کاری، ویزای تجاری و سرمایه‌گذاری، ویزای دانشجویی، ویزای ازدواج و همین‌طور تمدید و تبدیل انواع ویزاها است. ما در گروه مهاجرتی تراست، انواع راه‌حل‌های مهاجرت به کانادا را برای شما مشتریان عزیز ارائه می‌دهیم. اگر قصد زندگی، تحصیل و کار در بزرگ‌ترین شهر استان آلبرتا یعنی کلگری را دارید همین‌الان با ما تماس بگیرید. این منطقه از کانادا امکانات و فرصت‌های بی‌شماری را برای کسانی که به دنبال گسترش تجارت، استخدام، تحصیل و موارد دیگر هستند، فراهم کرده است. بااین‌حال، برای پیگیری امور اقامت خود در کلگری، باید حتماً مطابق با مقررات کانادا عمل کنید. وکلای ما در سازمان مهاجرتی تراست به شما در اخذ انواع ویزا نظیر اجازه کار در کلگری کمک می‌کنند.

وکیل مهاجرت در کلگری

با دریافت کمک از یک وکیل مهاجرت ایرانی در کلگری که از تخصص و تجربه کافی برای انواع برنامه مهاجرتی به این شهر بزرگ برخوردار است، می‌توانید احتمال پذیرش قانونی درخواست ویزا یا تمدید آن را به‌طور چشمگیری افزایش دهید؛ بنابراین، به وکیل مهاجرتی خود اجازه دهید ابتدا تا انتهای امور مهاجرت شما در کانادا را مدیریت کند و کمک کند تا ورود قانونی شما به این کشور به‌صورت سریع، کارآمد و بدون استرس انجام گردد.

پادکست بشنوید!

وظایف وکیل مهاجرت

رادیو تراست

موضوع : وظایف وکیل مهاجرت

آیا می خواهید به کلگری مهاجرت کنید؟

آیا به زندگی و کار در کلگری فکر می‌کنید؟ کلگری پایتخت و بزرگ‌ترین شهر آلبرتا است که در منطقه‌ای از کوهپایه‌ها و چمن‌زارها، تقریباً 80 کیلومتری شرق رشته‌کوه‌های راکی ​​کانادا واقع‌شده است. خوشبختانه این شهر فرصت‌های شگفت‌انگیزی را برای مهاجران واجد شرایط خود فراهم کرده است. برای مثال آلبرتا اخیراً APNP را جهت پشتیبانی بیشتر از نیروی کار ماهر خارجی ساده‌تر کرده است. به‌این‌ترتیب پیشرفت‌های انجام‌شده در برنامه نامزدهای استانی آلبرتا برای کارگران ماهر، به شما و خانواده شما کمک می‌کند تا به‌سرعت در این کشور پیشرفته مستقر شوید و از یک‌خانه جدید در کلگری برخوردار گردید.

مهاجرت به کلگری

اگر می‌خواهید صلاحیت مهاجرت خود به کلگری را موردبررسی قرار دهید می‌توانید فرم ارزیابی رایگان سازمان مهاجرتی تراست را تکمیل کنید. پس از ارسال این فرم متخصصان ما در کانادا در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت. وکلای مهاجرت ما این دانش را دارند که اگر صلاحیت مهاجرت به کلگری را داشته باشید به شما اطلاع دهند.

اگر قصد مهاجرت به کلگری (AB)، کانادا را دارید باید برای مشورت با یک وکیل مهاجرت ایرانی در کلگری اقدام کنید. دفتر شرکت ما در ونکوور مستقر است. بااین‌حال از توانایی ارائه خدمات مهاجرتی در بیشتر شهرهای کانادا برخوردار هستیم؛ بنابراین حتی اگر دفتر اصلی ما در کلگری واقع نشده است، باز هم به‌سرعت می‌توانیم به هرکسی کمک کنیم تا به آلبرتا و شهر کلگری مهاجرت کند. اگر شما هم علاقه‌مند به اخذ اقامت کلگری هستید، حتماً با دفتر حقوقی ما تماس بگیرید.

بهترین وکیل مهاجرت ایرانی در کلگری

سازمان مهاجرتی تراست شامل خدمات کامل پشتیبانی از مشتری است. بر این اساس، تیم وکلای حقوقی ما در صورت رد درخواست‌های مشتریان برای اخذ ویزای کانادا، از طریق تجدیدنظرخواهی در امور مهاجرت در دادگاه‌های فدرال به تغییر وضعیت پرونده مهاجرتی آن‌ها کمک می‌کنند؛ بنابراین چنانچه درخواست تمدید یا تبدیل ویزای شما رد شده است یا با خطر اخراج از کانادا روبه‌رو هستید حتماً با حضور در دفتر ما یا از طریق راه‌های ارتباطی دیگر با ما در ارتباط باشید. ما رایزنی‌های لازم را برای بررسی پرونده و تعیین اینکه چه اقداماتی می‌تواند برای نتیجه پرونده شما مؤثر باشد، انجام می‌دهیم.

بهترین وکیل مهاجرت ایرانی در کلگری

بهترین وکیل‌های مهاجرت ایرانی در کلگری را می‌توانید در سازمان مهاجرتی تراست پیدا کنید. تجربه وکلای ما در قانون مهاجرت کانادا به شما کمک می‌کند تا از مقررات، شرایط و ضوابط گیج‌کننده و همین‌طور روندهای پیچیده درخواست ویزا و اقامت کانادا آگاه شوید. ما به شما در جمع‌آوری تمام اسناد باارزش جهت تکمیل پرونده مهاجرت کانادا و اخذ مجوز برای زندگی در کلگری کمک خواهیم کرد.

 برای همین منظور ابتدا اطمینان حاصل می‌کنیم که همه فرم‌ها به‌درستی پرشده‌اند و درنتیجه شما روند درخواست ویزای خود را صحیح دنبال می‌کنید. همچنین اگر مشکلی در ارائه اسناد شما وجود داشته باشد به‌طوری‌که وضعیت حقوقی شما به خطر بیفتد، ما به شما کمک می‌کنیم تا به روند درست برگردید. ما همه گزینه‌ها را تجزیه‌وتحلیل می‌کنیم تا بتوانید در کانادا بمانید.

خدمات وکیل مهاجرت ایرانی در کلگری

مهاجرت به کانادا خصوصاً برای افرادی که با قانون مهاجرت در کانادا آشنا نیستند می‌تواند استرس‌زا و چالش‌برانگیز باشد؛ اما، نگران نباشید! وکیل مهاجرت ایرانی در کلگری آماده کمک و پشتیبانی از مهاجرت شما به کانادا است. برای دریافت خدمات یک وکیل حرفه‌ای مهاجرت همین‌الان با سازمان مهاجرتی تراست تماس بگیرید.

در دفتر حقوقی مهاجرتی تراست، وکلای ما مشکلات و نگرانی‌های شما را هنگام انتقال به کشور جدید و زندگی در شهر کلگری یا دیگر شهرهای کانادا درک می‌کنند. به همین خاطر ما اینجا هستیم تا در هر مرحله از روند درخواست مهاجرت به شما کمک کنیم. ما می‌خواهیم بهترین کیفیت خدمات مهاجرت را به مشتریان و هم‌وطنان عزیز ایرانی خود ارائه دهیم؛ بنابراین وکلای مهاجرت ما در کلگری می‌توانند برای برطرف کردن هرگونه موانع قانونی مهاجرت، در کنار شما باشند. ما می‌توانیم تجربه‌های قبلی مهاجرت مشتریان خود را به شما منتقل نماییم.

خدمات وکیل مهاجرت ایرانی در کلگری

وکلای ما از طریق یک‌روند قانونی مهاجرت به کانادا به شما کمک می‌کنند تا خیلی زود با خانواده خود در کانادا گردهم جمع شوید و زندگی جدیدی را در کلگری یا دیگر شهرهای کانادا شروع کنید. وکلا و مشاوران مهاجرتی ما در تراست در ارائه خدمات زیر تجربه دارند:

انواع اقامت دائم کانادا

تیم مهاجرتی ما می‌تواند طرحی از نحوه درخواست شما برای اقامت دائم کانادا را ارائه دهد. اکسپرس اینتری، ویزای کارگران ماهر، ویزای تجارت و سرمایه‌گذاری، کلاس تجربه کانادایی، برنامه نامزدهای استانی کلگری و موارد دیگر.

انواع اقامت موقت کانادا و تمدید و تبدیل آنها

خدمات ما همچنین می‌تواند انواع اقامت موقت کانادا مانند ویزای دانشجویی و همین‌طور مجوزهای بازدید و کار، دعوت‌نامه (اجازه اقامت موقت) و یا تبدیل ویزای اقامت موقت و همین‌طور تمدید آن را تحت پوشش قرار دهد.

حمایت مالی خانواده یا اسپانسرشیپ خانوادگی

یکی از محبوب‌ترین راه‌های ورود به کانادا و البته راهی عالی برای شروع زندگی در کانادا، اسپانسرشیپ خانوادگی است. اگر صلاحیت لازم برای حمایت مالی از خانواده و یا کمک به انتقال بستگان خود به کانادا را دارید، خوشحال خواهیم شد که در این راه به شما کمک کنیم.

حمایت مالی خانواده یا اسپانسرشیپ خانوادگی

خدمات اضافی ما شامل کمک در تکمیل برنامه‌های تمدید کارت PR و شهروندی کانادا است. همچنین اگر خدمتی که می‌خواهید در این صفحه مشاهده نمی‌شود، اصلاً نا امید نباشید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع برنامه‌های مهاجرت به کانادا در سازمان مهاجرتی تراست لطفاً با ما تماس بگیرید.

مزایای داشتن یک وکیل مهاجرت ایرانی در کلگری


انتقال به یک کشور جدید، چه به‌طور موقت یا به‌طور دائم، یک تصمیم مهم و تغییردهنده برای زندگی و آینده هر شخص به شمار می‌رود. این حقیقت را برخی از وکلای ما در سازمان مهاجرتی تراست خودشان تجربه کرده‌اند؛ بنابراین اگر در مسیر اخذ اقامت کانادا دچار مشکل شده‌اید ما از تجربه کافی برای کمک به شما برخوردار هستیم. تخصص ما برای آینده شما و خانواده شما در کانادا مفید است.

در دفتر حقوقی مهاجرتی تراست کلیه خدمات مهاجرتی در زیر یک سقف جمع شده است. وکلای ما برای کمک به مشتریان در برنامه‌های مهاجرت به استان‌ها و شهرهای کانادا از دانش و تجربه لازم برخوردار هستند. دفتر اصلی ما در شهر ونکوور است. بااین‌وجود شما می‌توانید از هرکجای کانادا تنها با ارسال یک ایمیل یا پیام با ما در تماس باشید. ما به شما کمک خواهیم کرد تا درخواست ویزایی که تهیه می‌کنید، شرایط اقامت شما را به‌طور واضح و مؤثر به افسران مهاجرت کانادا ارائه دهد. علاوه بر این درخواست مهاجرت شما قبل از ارسال توسط وکلای ما کاملاً بررسی خواهد شد.

ویژگی­‌های وکیل مهاجرت ایرانی در کلگری

وکیل مهاجرت ایرانی در کلگری درصورتی‌که از تخصص و دانش کافی برخوردار باشد، متعهد به ارائه خدمات باکیفیت و همین‌طور ارائه راهکارهای مهاجرتی مناسب برای شما، همسرتان و دیگر اعضای خانواده خواهد بود. خوشبختانه وکلای ما در سازمان مهاجرتی تراست از چنین ویژگی‌هایی برخوردار هستند و تمام اطلاعات لازم برای درخواست مهاجرت را به شما ارائه می‌دهند؛ بنابراین اگر به دنبال اطلاعات ارزشمند برای مهاجرت به کانادا و زندگی و کار در کلگری یا دیگر شهرهای کانادا هستید با دفتر حقوقی ما در ونکوور تماس بگیرید. ما مجموعه‌ای از مشاوره‌های عینی و مستقل را در مورد همه جنبه‌های مهاجرت به کانادا ارائه خواهیم داد.

چرا موکلین به موسسه مهاجرتی تراست اعتماد کرده‌اند؟

 1. تراست توسط مشاورین قانونی مهاجرت کانادا و عضو انجمن ICCRC اداره می‌شود

  شروین مدنی با سال‌ها سابقه وکالت امور مهاجرت و دارای کد فعالدیت RCIC در انجمن ICCRC به عنوان وکیل ارشد مجموعه تراست مشغول به فعالیت‌اند. مشاورین موسسه تراست نیز از اساتید دانشگاه های کانادا و افراد دارای تجربه تحصیل کانادایی هستند و همین امر نیز باعث ارائه مشاوره‌های با کیفیت، کاربردی و ملموس به متقاضیان شده است.

 2. آمار پرونده‌های موفق ما بالاست

  مهاجرت مسیری دشوار و سرنوشت ساز است. ما افتخار می‌کنیم که در این مسیر پر فراز و نشیب همراه مورد اعتماد هزاران ایرانی برای رسیدن به سرمقصد آرزوهایشان بوده‌ایم. داشتن بیش از شش هزار پرونده موفق در زمینه‌های مختلف اعم از تحصیلی، کاری و سرمایه گذاری نتیجه تلاش شبانه روزی تیم تراست جهت موفقیت مشتریانش در مسیر مهاجرت بوده است.

 3. ما نماینده رسمی مراکز آموزشی مقاطع مختلف در کانادا هستیم

  موسسه تراست نمایندگی رسمی اغلب دانشگاه‌ها و کالج‌ها و همچنین مدارس کانادا را دریافت کرده است. در برخی موارد نیز این موسسه به عنوان نماینده کلیدی (Key Agent) با مراکز آموزشی کانادایی همکاری دارد، همین امر نیز موجب سهولت مکاتبات با مراکز آموزشی و همچنین اخذ پذیرش بدون هیچ واسطه‌ای را فراهم آورده است.

 4. تراست، مرجعی قابل اعتماد برای اخبار و اطلاعات مهاجرت است

  وب سایت موسسه تراست
  با توجه به این که موسسه مهاجرتی تراست به صورت تخصصی خدمات مهاجرت به کانادا را ارائه می‌دهد به جرائت می‌توان گفت این وب سایت کامل‌ترین مرجع فارسی زبان در حوزه ارائه اطلاعات مهاجرت، تحصیل، کار و زندگی در کاناداست. به روزترین اخبار مهاجرت کانادا، قوانین اخذ ویزا و روش های مهاجرتی کانادا را در می‌توانید در وب سایت موسسه تراست دنبال کنید. تراست از ابتدای تا انتهای پروسه‌ی مهاجرت همراه شماست تا بتوانید آینده موفق خود را رقم بزنید.
  شبکه های اجتماعی موسسه تراست
  آینده شما همین امروزِ افرادی است که پیش از شما اقدام نموده اند. همیشه شنیدن تجربیات افرادی که پیش از شما  مسیر مهاجرت را طی کرده اند آموزنده خواهد بود. ما در صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام تراست با تهیه ویدئوهای مختلف اعم از گفتوگو با افراد موفق ایرانی در کانادا، لایوهای پرسش و پاسخ با وکیل مهاجرت و.. سعی کرده ایم این تجربیات ارزشمند را به رایگان در اختیار مخاطبین قرار دهیم تا چراغ راهنمایی باشد برای طی کردن بهتر مسیر مهاجرت.

 5. هیچ فرصتی از دست نمی‌رود!

  دولت کانادا راه های زیادی برای متقاضیان مهاجرت به کانادا طراحی کرده است .ممکن است بیش از یک یا چند راه مهاجرتی برای شما وجود داشته باشد. اولین قدم شما، پیدا کردن مناسب ترین مسیر مهاجرتی است که منافع شما را به بهترین نحو تضمین کند. مشاورین موسسه تراست با توجه به شرایط تان بهترین مسیر مهاجرتی را به شما معرفی خواهند کرد و در این راستا تمامی فرصت های کاهش هزینه های مهاجرت، دریافت انواع بورسیه‌های تحصیلی و کمک هزینه‌ها با توجه به شرایط تان بررسی خواهد شد.

 6. به نظر ما وقت طلاست!

  دغدغه زمان برای بسیاری مهم است. ما ارزش ویژه‌ای برای وقت مشتریان خود قائل هستیم. مایه افتخار است که وکلا و مشاورین خبره ما با نهایت دقت، نتیجه دلخواه را در کمترین زمان ممکن برای مشتریان رقم می‌زنند. مهاجرت امری پر از استرس و نگرانی است؛ از این‌ رو تیم تراست، با انجام سریع و دقیق امور مهاجرتی مشتریان، به جای استرس، امید رسیدن به آرزوها را برایشان فراهم می‌ سازد.

 7. مشاورین تراست در تمام مراحل مهاجرت به کانادا همراه شما هستند!

  بدون دغدغه و با خیالی آسوده فرآیند مهاجرت خود را طی کنید. قوانین مهاجرت بسیار پیچیده است، ولی نگران نباشید. چراکه وکلای با تجربه و حرفه‌ای ما در تراست با تمامی روش‌های قانونی مهاجرت آشنا هستند و از ابتدا تا انتهای مسیر همراه‌تان خواهند بود.

 8. وکالت پرونده ‎ها با توجه به تجربه قبلی وکلا پذیرفته ‌می‌شود

  هر ماه تعداد بسیار زیادی تقاضا برای ارزیابی شرایط مهاجرت از سوی متقاضیان برای ما ارسال می‌شود. موسسه تراست بر مبنای اصول حرفه‌ای و اخلاقی فقط وکالت پرونده‌هایی را بر عهده می‌گیرد که به احتمال زیادی امکان موفق شدن و اخذ پذیرش و ویزا را داشته باشند.

 9. بهترین ها را به مشتری پیشنهاد می دهیم حتی به ضرر خودمان!

  با توجه به اصول و ارزش‌های سازمانی موسسه مهاجرتی تراست این قول را به مشتریانمان می‌دهیم که در ارائه خدمات و مشاوره‌ها تنها تابع هدفی که به دنبال کمینه کردن آن خواهیم بود هزینه‌های شماست و نیز تنها تابع هدفی که به دنبال بیشینه کردن آن هستیم منافع شما خواهد بود!

 10. توجه به جزئیات، عامل تمایز ماست!

  با توجه به حکم دادگاه فدرال کانادا وجود مغایرت و اطلاعات اشتباه در فرآیند مهاجرت اشتباهی بزرگ است! توجه به جزئیات و دقت فراوان در تنظیم پرونده های ارسالی به اداره مهاجرت می‌تواند متقاضیان مهاجرت را از بسیاری از عواقب پیش‌بینی نشده مصون دارد. وکلا و مشاورین تراست با ارائه اطلاعات صحیح و تکمیل تمامی مدارک موردنیاز به کمک متقاضی، به دقت و با وسواس فراوان پرونده مهاجرتی شما را دنبال می‌کنند.

 11. همواره در دسترس هستیم!

  آرمان تراست ایجاد محیطی سرشار از احترام به مشتری و ارائه خدمات برتر به مشتریان است، در همین راستا مشتریان تراست همواره از می توانند از طریق راه‌های مختلفی از جمله تماس، ارسال پیام و ایمیل با مشاورین تراست در ارتباط باشند. همواره سعی ما بر این است که چه در پاسخ به درخواست‌ها و چه در پیگیری‌ها خیالی آسوده و تجربه‌ای لذت بخش را برای مشتریانمان فراهم سازیم.

 12. دیوارهای تراست شیشه‌ای است!

  شفافیت در ارائه خدمات لازمه مشتری مداریست! در همین راستا موسسه تراست همواره شفافیت در خدمت رسانی و شفافیت در امور مرتبط به قرارداد و پرداخت‌های مالی را سرلوحه کار خود قرار داده است. شرح خدمات ارائه شده بابت هر پرداخت مالی برای مشتریان تراست به صورت کاملا شفاف مشخص است و همچنین موکلین به راحتی می‌توانند در هر مرحله از وضعیت پیشرفت امور مهاجرتی خود مطلع شوند.

شرایط و قوانین مربوط به استفاده از سایت و حریم خصوصی را مطالعه کرده ام
0 نظر
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات