وکیل مهاجرت در ساسکاچوان

وکیل مهاجرت ایرانی در ساسکاچوان

وکیل مهاجرت ایرانی در ساسکاچوان

اگر به دنبال یک وکیل مهاجرت ایرانی در ساسکاچوان، (منطقه SK) هستید که در زمینه حقوق مهاجرت و در برخورد با انواع مسائل مهاجرت به کانادا تخصص کافی داشته باشد، ما به شما خدمات حقوقی وکلای سازمان مهاجراتی تراست را پیشنهاد می‌کنیم. ما در دفتر خود در ونکوور برای مشتریانی که با طیف گسترده‌ای از مسائل و مشکلات مهاجرتی روبرو هستند، خدمات متنوعی را ارائه می‌دهیم. به‌این‌ترتیب وکلای ما کمک می‌کنند تا ترس و نگرانی شما در مورد روند مهاجرت به کانادا کاهش یابد.

خدمات موسسه تراست برای مهاجرت

تمامی پرونده های مهاجرتی موسسه تراست تحت نظارت مستقیم شروین مدنی، وکیل ارشد موسسه انجام می شود.

شروین مدنی وکیل ارشد موسسه تراست


 • وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا و دارای کد فعالیت در انجمن ICCRC
  (کد وکالت: RCIC# 506959)
 • عضو هیئت علمی کالج اشتون در رشته مهاجرت
 • سابقه فعالیت به عنوان آفیسر اداره مهاجرت
 • بیش از 10 سال سابقه وکالت امور مهاجرتی
شروین مدنی

مجوز فعالیت شروین مدنی از اداره مهاجرت کانادا

پادکست بشنوید!

وظایف وکیل مهاجرت

وکلای ما از دهه‌ها تجربه در خصوص قوانین و برنامه‌های مهاجرت در ساسکاتون و مرکز ساسکاچوان، برخوردار هستند. هنگامی که از سازمان مهاجرتی تراست درخواست وکیل مهاجرت ایرانی در ساسکاچوان می‌کنید، می‌توانید نتیجه مطلوب‌تری در پرونده اقامت خود کسب نمایید.

هدف اساسی ما این است که به مشتریان خود کمک کنیم تا اهداف مربوط به مهاجرت خود را با موفقیت انجام دهند. ما در یک محیط رقابتی موفق شده‌ایم از طریق ارائه راه‌حل‌های پویا به مشتریان جهت مهاجرت به کانادا سایر شرکت‌های حقوقی مهاجرتی کانادا را به چالش بکشیم. همین‌الان فرم ارزیابی ما را پرکنید تا ببینید آیا واجد شرایط مهاجرت و اقامت دائم در کانادا هستید یا خیر. شما همچنین می‌توانید برای هرگونه مسئله مهاجرت به کانادا، از جمله برنامه‌های اجازه کار و تحصیل، تمدید یا تبدیل ویزای کانادا با ما تماس بگیرید.

آیا مهاجرت به ساسکاچوان آسان است؟

آیا مهاجرت به ساسکاچوان آسان است؟

ساسکاچوان یکی از استان‌های کانادا با بیشترین پذیرش مهاجر است. طبق تجربیات وکلای مجرب ما در سازمان مهاجرتی تراست، برای ورود به ساسکاتون به امتیاز CRS کمتری نیاز دارید و خوشبختانه برنامه PNP این استان نیز راه‌های مناسبی برای مهاجرت کارگران ماهر ارائه کرده است. البته این بدان معنا نیست که برای مهاجرت به ساسکاچوان نیازی به خدمات وکیل مهاجرت ایرانی در ساسکاچوان نیست.

در واقع حتی اگر مهارت، تحصیلات یا آموزش‌های حرفه‌ای مورد نظر استان را نیز داشته باشید، درصورتی‌که از پیچ‌وخم‌های قانونی مهاجرت به کانادا آگاه نباشید، باز هم احتمال موفقیت شما پایین است. مگر اینکه از تجارب و دانش یک وکیل مهاجرت ایرانی در ساسکاچوان بهره‌مند گردید. ما در سازمان مهاجرتی تراست می‌توانیم به شما کمک کنیم تا برنامه مناسبی را برای مهاجرت به کانادا انتخاب کنید. همچنین اگر قبلاً از ورود به ساسکاچوان منع شده‌اید، می‌توانید برای پرونده تجدیدنظر خود با ما مشورت نمایید.

وکلای ما در سازمان مهاجرتی تراست واقع در ونکوور کانادا، سابقه طولانی در کمک به مشتریان خود در یافتن راه‌حل‌های مناسب جهت موفقیت در انواع پرونده‌های مهاجرت به کانادا دارند. صدها مشتری دقیقاً مثل شما به ما اعتماد کرده‌اند تا به آن‌ها کمک کنیم تا رویای زندگی و کار در کانادا را برآورده سازند. می‌توانید همین امروز یک مشاوره از ما دریافت نمایید. همچنین برای سهولت کار می‌توانید فرم ارزیابی سازمان مهاجرتی تراست را پرکنید تا در اولین فرصت متخصصان ما با شما تماس بگیرند.

درخواست تجدیدنظر پرونده مهاجرت در ساسکاچوان

برای درخواست تجدیدنظر در پرونده های عدم صدور مجوز اقامت یا منع اقامت در استان ساسکاچوان، اولین قدم این است که تعیین کنید آیا درخواست تجدیدنظر بهتر است یا اینکه برای بار دوم درخواست اقامت در ساسکاچوان را ارائه دهید. برای بهترین تصمیم‌گیری توصیه می‌کنیم حتماً با یک وکیل مهاجرت ایرانی در ساسکاتون مشورت کنید. یکی از اولین اقدامات وکلای ما در سازمان مهاجرتی تراست پیشبرد و تشکیل درخواست تجدیدنظر است، زیرا شما برای انجام این کار فقط 30 روز فرصت دارید.

اگر به دستور منع اقامت در کانادا اعتراض دارید ما به شما کمک می‌کنیم تا اعتراض خود را به مقام‌های مهاجرتی کانادا نشان دهید. پس از آن، ما حقایق پرونده شما از جمله کلیه دلایل منع اقامت شما در کانادا را از دولت این کشور دریافت خواهیم کرد. وکلای ما همه دلایلی را که دولت به دنبال اخراج شما از این کشور است را موردبررسی قرار می‌دهند. این به ما امکان می‌دهد تا یک استراتژی قانونی برای پذیرش پرونده شما بسازیم که به‌احتمال‌زیاد موفق خواهد شد.

بسته به پیچیدگی پرونده و دلایل رد درخواست اقامت شما در ساسکاچوان، درخواست تجدیدنظر می تواند شش ماه تا دو سال طول بکشد. در این مدت شما باید صبور باشید و از این زمان به نفع خود استفاده کنید که این تنها با استخدام یک وکیل مهاجرت ایرانی در ساسکاتون امکان‌پذیر خواهد بود.گرچه انتظار طولانی می‌تواند کمی ناامیدکننده باشد، اما همچنین فرصتی عالی برای جمع‌آوری تمام شواهدی است که برای موفقیت پرونده مهاجرتی شما در فرآیند حل اختلاف (ANR) یا دادرسی نهایی در مورد مهاجرت به کانادا نیاز است.

بهترین وکیل مهاجرت ایرانی در ساسکاچوان

بهترین وکیل مهاجرت ایرانی در ساسکاچوان

ساسکاچوان یک استان خوش آب‌وهوا و سرسبز و همین‌طور یکی از قطب‌های سیاسی و خدماتی کانادا است که دارای یک جامعه فرهنگی پر رونق است. مشهورترین شهرهای استان ساسکاچوان شامل شهر رجینا، مرکز استان و همچنین ساسکاتون است. پارک‌ها، تئاترها، موزه‌ها و گالری‌های هنری زیادی در شهرهای این استان وجود دارد. صفحه اصلی وب‌سایت شهر ساسکاتون نیز این شهر را به‌عنوان یکی از آفتابی‌ترین شهرهای کانادا توصیف کرده و همچنین یادآور می‌شود که یک مجله ملی آن را دارای تمیزترین آب‌وهوا در کل کشور دانسته است.

به‌این‌ترتیب می‌توان نتیجه گرفت ساسکاچوان از جمله استان‌هایی است که تلاش برای اخذ تابعیت کانادا و زندگی در آن بسیار زیاد است. اگر تصمیم دارید برای اقامت در ساسکاچوان اقدام کنید، قطعاًداشتن یک وکیل مهاجرت دقیق و آگاه می‌تواند شانس شما را برای دستیابی به این موفقیت بیشتر کند.

بسیار مهم است که شما چه وکیلی را برای اخذ اقامت در ساسکاچوان و دیگر استان‌های کانادا انتخاب می‌کنید. بهترین وکیل مهاجرت وکیلی است که به شما کمک می‌کند تا شرایط لازم برای اخذ اقامت دائم کانادا را پیدا کنید و در این راه همه‌چیز را به‌صورت شفاف به شما توضیح می‌دهد. یک وکیل مهاجرت ایرانی در ساسکاچوان باید تجربه عملی از نحوه کار در ساسکاتون را داشته باشد.اگر به دنبال یک متخصص معتبر در زمینه مهاجرت به ساسکاچوان هستید با ما تماس بگیرید.

خدمات وکیل مهاجرت ایرانی در ساسکاچوان

خدمات وکیل مهاجرت ایرانی در ساسکاچوان

قانون مهاجرت کانادا پیچیده و همیشه در حال تغییر است؛ بنابراین فقط وکلا (نه مشاوران) می‌توانند با توجه به موارد قانون تابعیت در کانادا، در دادگاه فدرال از حقوق مهاجرتی شما دفاع کنند.

گروه وکلای متخصص ما در سازمان مهاجرتی تراست طیف کاملی از خدمات حقوقی مهاجرتی به کانادا را در سراسر این کشور ارائه می‌دهند. ما بر برنامه‌های تجاری و کارفرمایی تأکید داریم. وکلای ما با شهروندی، اجازه کار، انواع ویزای اقامت موقت و تمدید اقامت در کانادا، تبدیل ویزا، اسپانسرشیپ خانوادگی یا حمایت مالی از همسر، پناهندگی، مجوز تحصیل و همین‌طور اقامت دائم برای کارگران ماهر، کارآفرینان، سرمایه‌گذاران کلان و خانواده‌های آن‌ها سروکار دارند. استان ساسکاچوان از مهاجران بسیار استقبال می‌کند؛ بنابراین وکلای مجرب ما می‌توانند از طریق برنامه نامزدی مهاجران ساسکاچوان (SINP) به درخواست‌های اقامت دائم شما کمک کنند. برخی از برنامه‌های تخصصی ما برای اقامت در کانادا و زندگی در ساسکاچوان عبارت‌اند از:

 • ویزای بازار کار (LMIA)
 • برنامه‌های نامزدی استان ساسکاچوان (SINP)
 • ویزاهای بازدید کننده کانادا (حرفه‌ای و تجاری)
 • تبدیل ویزای توریستی به ویزای کار یا تحصیل کانادا
 • تمدید ویزای موقت کانادا و …

دلایل مختلفی وجود دارد که ممکن است مقامات مهاجرت کانادا وضعیت شخصی را برای اقامت دائم کانادا غیرقابل‌قبول بدانند. اگر به دلیل مسائل پزشکی، محکومیت‌های کیفری قبلی یا هر موضوع دیگری در موردپذیرش اقامت خود در کانادا نگران هستید با وکلای مجرب ما در دفتر حقوقی مهاجرتی تراست تماس بگیرید.

هدف اصلی ما در تراست این است که به جامعه، به‌ویژه هم‌وطنان ایرانی‌مان، دسترسی به یک دفتر حقوقی قانونی را که می‌تواند با دقت و صداقت به آن‌ها در امور حقوقی کمک کند، فراهم نماییم.

پادکست بشنوید!

رادیو تراست

موضوع: معیارهای انتخاب بهترین موسسه مهاجرتی

مزایای داشتن یک وکیل مهاجرتی در ساسکاچوان

تلاش شما برای حل‌وفصل یک مسئله حقوقی مربوط به مهاجرت به‌خودی‌خود می‌تواند نتیجه منفی بر وضعیت اقامتتان در کانادا داشته باشد. وکلای معتبر ما در سازمان مهاجرتی تراست می‌دانند که مسائل حقوقی پیش رو می‌تواند برای افراد خواهان اقامت و ویزای کانادا استرس‌زا و طاقت‌فرسا باشد. به همین دلیل ما به پرونده‌های مشتریان خود توجه بیشتری می‌کنیم تا سریع‌تر آن‌ها را به اهدافشان یعنی مهاجرت به کانادا برسانیم. وقتی با ما کار می‌کنید از مزایای زیر بهره‌مند می‌شوید:

 • استفاده از دانش و مهارت بهترین وکلای مجرب مهاجرت در کانادا
 • ارائه انواع برنامه‌های مهاجرتی برای هر استان کانادا که مدنظر مشتریان است
 • هزینه‌های معقول وکیل مهاجرت در کانادا
 • پیگیری دادخواست‌ها و تجدیدنظرهای مرتبط با پرونده‌های مهاجرت در دادگاه‌های کانادا و …

ویژگی­‌های وکیل مهاجرت ایرانی در ساسکاچوان

شما باید اطمینان حاصل کنید که وکیل مورد نظرتان می‌تواند به‌طور قانونی از پرونده مهاجرتی شما دفاع کند تا درنهایت شما را به مجوز کار و تحصیل در ساسکاچوان برساند. اگر وکیل منصوب شما شرایط لازم را نداشته باشد، قطعاً نمی‌تواند به پرونده شما رسیدگی کند؛ بنابراین قبل از عقد قرارداد حتماً از سوابق و مدارک وکیل خود مطمئن شوید.

وضعیت هر مشتری برای اخذ اقامت کانادا متفاوت است و عوامل مختلفی می‌توانند بر میزان کار وکیل در پرونده مهاجرتی تأثیر بگذارند؛ بنابراین، وکلای مهاجرت مبالغ مختلفی را برای خدمات خود دریافت می‌کنند. اگر تازه وارد هستید حتماً باید در مورد انواع خدمات مهاجرت و هزینه هر کدام مطلع شوید. حتماً خدمات و قیمت‌های وکلای مختلف مهاجرت را با یکدیگر مقایسه کنید. اگر از هزینه‌های دریافت شده توسط وکیل راضی نیستید، لازم نیست با او قرارداد ببندید.

همچنین اگر با وکیل مهاجرت ساسکاچوان مشکلی دارید، ابتدا سعی کنید با صحبت مشکلات را برطرف کنید. در صورت ادامه مشکلات نیز می‌توانید از روند مهاجرت خود شکایت کنید. جهت جلوگیری از هر گونه شکست یا مشکل در روند پرونده مهاجرتی خود بهتر است از همان ابتدا بهترین وکیل مهاجرت ایرانی در ساسکاچوان استخدام کنید. برای همین منظور می‌توانید از وکلای ما در سازمان مهاجرتی تراست مشورت بگیرید.

چرا موکلین به موسسه مهاجرتی تراست اعتماد کرده‌اند؟

 1. تراست توسط مشاورین قانونی مهاجرت کانادا و عضو انجمن ICCRC اداره می‌شود

  شروین مدنی با سال‌ها سابقه وکالت امور مهاجرت و دارای کد فعالدیت RCIC در انجمن ICCRC به عنوان وکیل ارشد مجموعه تراست مشغول به فعالیت‌اند. مشاورین موسسه تراست نیز از اساتید دانشگاه های کانادا و افراد دارای تجربه تحصیل کانادایی هستند و همین امر نیز باعث ارائه مشاوره‌های با کیفیت، کاربردی و ملموس به متقاضیان شده است.

 2. آمار پرونده‌های موفق ما بالاست

  مهاجرت مسیری دشوار و سرنوشت ساز است. ما افتخار می‌کنیم که در این مسیر پر فراز و نشیب همراه مورد اعتماد هزاران ایرانی برای رسیدن به سرمقصد آرزوهایشان بوده‌ایم. داشتن بیش از شش هزار پرونده موفق در زمینه‌های مختلف اعم از تحصیلی، کاری و سرمایه گذاری نتیجه تلاش شبانه روزی تیم تراست جهت موفقیت مشتریانش در مسیر مهاجرت بوده است.

 3. ما نماینده رسمی مراکز آموزشی مقاطع مختلف در کانادا هستیم

  موسسه تراست نمایندگی رسمی اغلب دانشگاه‌ها و کالج‌ها و همچنین مدارس کانادا را دریافت کرده است. در برخی موارد نیز این موسسه به عنوان نماینده کلیدی (Key Agent) با مراکز آموزشی کانادایی همکاری دارد، همین امر نیز موجب سهولت مکاتبات با مراکز آموزشی و همچنین اخذ پذیرش بدون هیچ واسطه‌ای را فراهم آورده است.

 4. تراست، مرجعی قابل اعتماد برای اخبار و اطلاعات مهاجرت است

  وب سایت موسسه تراست
  با توجه به این که موسسه مهاجرتی تراست به صورت تخصصی خدمات مهاجرت به کانادا را ارائه می‌دهد به جرائت می‌توان گفت این وب سایت کامل‌ترین مرجع فارسی زبان در حوزه ارائه اطلاعات مهاجرت، تحصیل، کار و زندگی در کاناداست. به روزترین اخبار مهاجرت کانادا، قوانین اخذ ویزا و روش های مهاجرتی کانادا را در می‌توانید در وب سایت موسسه تراست دنبال کنید. تراست از ابتدای تا انتهای پروسه‌ی مهاجرت همراه شماست تا بتوانید آینده موفق خود را رقم بزنید.
  شبکه های اجتماعی موسسه تراست
  آینده شما همین امروزِ افرادی است که پیش از شما اقدام نموده اند. همیشه شنیدن تجربیات افرادی که پیش از شما  مسیر مهاجرت را طی کرده اند آموزنده خواهد بود. ما در صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام تراست با تهیه ویدئوهای مختلف اعم از گفتوگو با افراد موفق ایرانی در کانادا، لایوهای پرسش و پاسخ با وکیل مهاجرت و.. سعی کرده ایم این تجربیات ارزشمند را در اختیار مخاطبین قرار دهیم تا چراغ راهنمایی باشد برای طی کردن بهتر مسیر مهاجرت.

 5. هیچ فرصتی از دست نمی‌رود!

  دولت کانادا راه های زیادی برای متقاضیان مهاجرت به کانادا طراحی کرده است .ممکن است بیش از یک یا چند راه مهاجرتی برای شما وجود داشته باشد. اولین قدم شما، پیدا کردن مناسب ترین مسیر مهاجرتی است که منافع شما را به بهترین نحو تضمین کند. مشاورین موسسه تراست با توجه به شرایط تان بهترین مسیر مهاجرتی را به شما معرفی خواهند کرد و در این راستا تمامی فرصت های کاهش هزینه های مهاجرت، دریافت انواع بورسیه‌های تحصیلی و کمک هزینه‌ها با توجه به شرایط تان بررسی خواهد شد.

 6. به نظر ما وقت طلاست!

  دغدغه زمان برای بسیاری مهم است. ما ارزش ویژه‌ای برای وقت مشتریان خود قائل هستیم. مایه افتخار است که وکلا و مشاورین خبره ما با نهایت دقت، نتیجه دلخواه را در کمترین زمان ممکن برای مشتریان رقم می‌زنند. مهاجرت امری پر از استرس و نگرانی است؛ از این‌ رو تیم تراست، با انجام سریع و دقیق امور مهاجرتی مشتریان، به جای استرس، امید رسیدن به آرزوها را برایشان فراهم می‌ سازد.

 7. مشاورین تراست در تمام مراحل مهاجرت به کانادا همراه شما هستند!

  بدون دغدغه و با خیالی آسوده فرآیند مهاجرت خود را طی کنید. قوانین مهاجرت بسیار پیچیده است، ولی نگران نباشید. چراکه وکلای با تجربه و حرفه‌ای ما در تراست با تمامی روش‌های قانونی مهاجرت آشنا هستند و از ابتدا تا انتهای مسیر همراه‌تان خواهند بود.

 8. وکالت پرونده ‎ها با توجه به تجربه قبلی وکلا پذیرفته ‌می‌شود

  هر ماه تعداد بسیار زیادی تقاضا برای ارزیابی شرایط مهاجرت از سوی متقاضیان برای ما ارسال می‌شود. موسسه تراست بر مبنای اصول حرفه‌ای و اخلاقی فقط وکالت پرونده‌هایی را بر عهده می‌گیرد که به احتمال زیادی امکان موفق شدن و اخذ پذیرش و ویزا را داشته باشند.

 9. بهترین ها را به مشتری پیشنهاد می دهیم حتی به ضرر خودمان!

  با توجه به اصول و ارزش‌های سازمانی موسسه مهاجرتی تراست این قول را به مشتریانمان می‌دهیم که در ارائه خدمات و مشاوره‌ها تنها تابع هدفی که به دنبال کمینه کردن آن خواهیم بود هزینه‌های شماست و نیز تنها تابع هدفی که به دنبال بیشینه کردن آن هستیم منافع شما خواهد بود!

 10. توجه به جزئیات، عامل تمایز ماست!

  با توجه به حکم دادگاه فدرال کانادا وجود مغایرت و اطلاعات اشتباه در فرآیند مهاجرت اشتباهی بزرگ است! توجه به جزئیات و دقت فراوان در تنظیم پرونده های ارسالی به اداره مهاجرت می‌تواند متقاضیان مهاجرت را از بسیاری از عواقب پیش‌بینی نشده مصون دارد. وکلا و مشاورین تراست با ارائه اطلاعات صحیح و تکمیل تمامی مدارک موردنیاز به کمک متقاضی، به دقت و با وسواس فراوان پرونده مهاجرتی شما را دنبال می‌کنند.

 11. همواره در دسترس هستیم!

  آرمان تراست ایجاد محیطی سرشار از احترام به مشتری و ارائه خدمات برتر به مشتریان است، در همین راستا مشتریان تراست همواره از می توانند از طریق راه‌های مختلفی از جمله تماس، ارسال پیام و ایمیل با مشاورین تراست در ارتباط باشند. همواره سعی ما بر این است که چه در پاسخ به درخواست‌ها و چه در پیگیری‌ها خیالی آسوده و تجربه‌ای لذت بخش را برای مشتریانمان فراهم سازیم.

 12. دیوارهای تراست شیشه‌ای است!

  شفافیت در ارائه خدمات لازمه مشتری مداریست! در همین راستا موسسه تراست همواره شفافیت در خدمت رسانی و شفافیت در امور مرتبط به قرارداد و پرداخت‌های مالی را سرلوحه کار خود قرار داده است. شرح خدمات ارائه شده بابت هر پرداخت مالی برای مشتریان تراست به صورت کاملا شفاف مشخص است و همچنین موکلین به راحتی می‌توانند در هر مرحله از وضعیت پیشرفت امور مهاجرتی خود مطلع شوند.

مشاوره معتبر بگیرید!

قوانین مهاجرت بسیار پیچیده است، ولی اصلاً نگران نباشید؛ چراکه وکلای با تجربه و حرفه‌ای تراست با تمامی روش‌های قانونی مهاجرت آشنا هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رزرو وقت مشاوره
تماس

تمامی حقوق مادی و معنوی مطالب متعلق به موسسه مهاجرتی تراست می باشد. استفاده از مطالب برای موارد غیرتجاری بلامانع است.