وکیل مهاجرت در تورنتو

وکیل مهاجرت ایرانی در تورنتو

فعالیت سازمان مهاجرتی تراست، منحصراً به حوزه حقوق مهاجرت ایرانیان به کانادا اختصاص‌یافته است. دفتر حقوقی تراست در شهر ونکوور مستقر است. بااین‌حال اگر به دنبال وکیل مهاجرت ایرانی در تورنتو ، آنتاریو ، آلبرتا و دیگر شهرها هستید می‌توانید از طریق ایمیل، تلفن و چت آنلاین با ما در تماس باشید. ما بهترین برنامه‌های مهاجرتی را با هزینه‌های معقول به مشتریان خود ارائه می‌دهیم.

تراست یک شرکت حقوقی مهاجرتی با فعالیت‌های مجاز و طبق قوانین دولت کانادا و جمهوری اسلامی ایران است که به‌طور تخصصی در زمینه انواع قانون مهاجرت ایرانیان به کانادا تمرکز دارد. اگر به دنبال یک وکیل مهاجرت ایرانی در تورنتو هستیدکه به کلیه پرونده‌های مهاجرت ، از Express Entry تا برنامه‌های تجاری و Enforcement تسلط داشته باشد می‌توانید با سازمان مهاجرتی تراست تماس بگیرید. ما افتخار می‌کنیم که با پرونده‌های مهاجرتی خود نماینده بسیاری از افراد ، تجار و شرکت‌ها در کانادا بوده‌ایم و در کمک به ایرانیان برای شروع زندگی و مشاغل جدید در کانادا و همین‌طور تمدید اقامت موقت آن‌ها و یا تبدیل آن به اقامت دائم نقش داشته‌ایم.

وکلای ما از همه جنبه‌های قانون مهاجرت و شهروندی در کانادا باخبر هستند و می‌توانند بهترین برنامه مهاجرتی را برای اخذ اقامت دائم کانادا برای شما در نظر بگیرند.

آیا به یک وکیل مهاجرت ایرانی در تورنتو نیاز دارید؟

کانادا از مهاجران در سراسر جهان استقبال زیادی کرده است. دولت کانادا اتباع خارجی را که به کانادا مهاجرت می‌کنند سرمایه‌های ارزشمندی می‌داند که مهارت و توانایی را در این کشور افزایش می‌دهند و به رونق کانادا کمک می‌کنند. اگر قصد دارید به همراه خانواده خود به این کشور مهاجرت کنید ، وکیل مهاجرت ایرانی در تورنتو به شما کمک می‌کند تا آینده درخشان خود را در این کشور بسازید.

آیا به یک وکیل مهاجرت ایرانی در تورنتو نیاز دارید؟

تورنتو یکی از شهرهای مشهور و چند فرهنگی کانادا است و هرساله ده‌ها هزار مهاجر از سراسر جهان این شهر را به‌عنوان خانه جدید خود انتخاب می‌کنند. فرهنگ‌ها و جوامع متنوع مهاجران به ایجاد هویت تورنتو به‌عنوان یک شهر پر جنب‌وجوش جهانی کمک کرده است. فراموش نکنید تورنتو قطب تجارت در کشور کانادا است. بنابراین اگر قصد مهاجرت به کانادا و سرمایه‌گذاری در این شهر را دارید قطعاً به یک وکیل مهاجرت ایرانی باتجربه که به انواع درخواست‌های ویزا ، درخواست‌های مهاجرت و تجدیدنظر خواهی جهت اقامت در تورنتو تسلط داشته باشد نیاز خواهید داشت.

تجربه وکلای مهاجرت ایرانیان در تورنتو ، شانس موافقت با درخواست ویزای شما را بسیار افزایش می‌دهد. یک وکیل باتجربه می‌تواند به شما بگوید که بهترین راه برای ثبت درخواست ویزا و اقامت در تورنتو چیست. برای کسب اطلاعات بیشتر و پاسخ به سؤالات مهاجرتی خود همین‌الان با ما تماس بگیرید.

مزایای بهترین وکیل مهاجرت ایرانی در تورنتو

همه وکلای مهاجرتی در تورنتو یکسان نیستند. هرکسی مهارت کافی برای انجام درست امور مهاجرتی شما را ندارد. به همین دلیل شما باید وکیلی را انتخاب کنید که از سابقه درخشانی در انواع پرونده‌های مهاجرت ایرانیان به کانادا برخوردار باشد.

مزایای بهترین وکیل مهاجرت ایرانی در تورنتو

اعتبار تراست مبتنی بر اعتماد و کسب نتایج عالی شما مشتریان عزیز است. ما به این افتخار می‌کنیم و اطمینان حاصل خواهیم کرد که در این شرکت به انواع درخواست‌های مهاجرت شما نظیر تمدید و تبدیل ویزا به‌درستی رسیدگی می‌شود. خوشبختانه با مشاوره ما ایرانیان زیادی توانسته‌اند به‌طور قانونی در کانادا و در شهرهای تورنتو ، ونکوور ، آلبرتا و … اقامت گزیده و زندگی سعادتمند و مرفهی را سپری کنند.

راه‌های زیادی برای اخذ اقامت دائم کانادا و تبدیل ویزای موقت به ویزای دائم وجود دارد.  اما اگر بخواهید این کار را به‌تنهایی انجام دهید ، یافتن ویزای مهاجرتی مناسب ممکن است برای شما دشوار باشد. بنابراین مطمئن شوید که با یک وکیل مهاجرتی باسابقه در تورنتو صحبت کرده‌اید و از مزایا و معایب هر یک از پرونده‌های مهاجرتی مطلع هستید.

با تجربه‌ترین وکیل مهاجرت ایرانی در تورنتو می‌داند که هر درخواست مهاجرت و ویزا متفاوت است و هیچ دونفری برنامه یکسانی برای مهاجرت و اقامت در کانادا را نخواهند داشت. بنابراین در پرونده‌های مهاجرتی توجه فردی از اهمیت بالایی برخوردار است. زیرا تا زمانی که نیازهای شما درک نشود ، نمی‌توانید نتایج مورد انتظار خود را به دست آورید.

هنگامی‌که مشتریان ما با درخواست و مشکلات مهاجرت و ویزا به ما مراجعه می‌کنند، ما نیازهای هرکدام از مشتریانمان را به‌خوبی درک کرده و درخواست مهاجرت و اقامت آن‌ها را به‌درستی ثبت خواهیم کرد تا بهترین نتیجه را دریافت نمایند.

خدمات وکیل مهاجرت ایرانی در تورنتو

سازمان مهاجرتی تراست انواع مختلف خدمات مهاجرت را متناسب با نیازهای قانونی مهاجرتی شما ارائه می‌دهد:

– انواع خدمات مربوط به اخذ یا تمدید ویزا و پرمیت

– انواع خدمات مربوط به مهاجرت و اقامت دائم درکانادا

-انواع خدمات مربوط به تبدیل ویزا

– رسیدگی به پرونده‌ها و درخواست‌های مهاجرت؛ جلسات دادرسی و تجدیدنظرخواهی در مورد پرونده‌های اخراج از کانادا

– انواع خدمات مربوط به اخذ شهروندی کانادا

– تسلط به قانون مهاجرت تجاری به کانادا

– دریافت اجازه تحصیل و اجازه کار (LMIA) در کانادا

– تسهیل پذیرش و‌ دریافت ویزای دانش‌آموزی برای فرزندان شما

– تسلط کامل به انواع پرونده‌های حمایت مالی و مهاجرت خانوادگی به کانادا و …

خدمات وکیل مهاجرت ایرانی در تورنتو

چگونه به وکیل مهاجرت ایرانی در تورنتو اعتماد کنیم؟

برای پیدا کردن یک وکیل مهاجرت مطمئن در تورنتو باید از قبل تحقیقات لازم را انجام دهید. پرس‌وجو از دوستان و بررسی سوابق و مجوزهای شرکت‌های مهاجرتی و وکلای آن‌ها به شما کمک می‌کند تا بهترین وکیل مهاجرتی تورنتو را پیدا کنید.

سازمان مهاجرتی تراست مکانی عالی برای شروع سفر شما به دنیای مهاجرت به کانادا است. وکلای ما تابه‌حال به تعداد بی‌شماری از ایرانیانی که اکنون در کانادا زندگی می‌کنند ، کار می‌کنند و یا با خانواده خود به تحصیل مشغول هستند خدمات ارائه کرده‌اند.  وکلای ما با ارزیابی وضعیت و صلاحیت شما مصمم هستند تا اطمینان حاصل کنند که شما به نتیجه دلخواه خود برای اخذ اقامت کانادا رسیده‌اید. ما حتی پس از تأیید شدن درخواست شما ، باز هم با شما در تماس خواهیم بود تا در صورت نیاز به کمک بیشتر در هر زمان ، همیشه در دسترس شما باشیم.

برنامه‌های مهاجرتی وکیل مهاجرت ایرانی در تورنتو

رسیدگی به درخواست ویزاهای موقت یا تمدید آن‌ها (برای بازدیدکنندگان ، دانشجویان و کارگران در تورنتو)

برای افرادی که می‌خواهند به‌طور موقت به کانادا و شهر تورنتو بیایند ، ویزاهای بسیار متنوعی در دسترس است. وکلای ما می‌توانند به افرادی که به هر دلیلی قصد اقامت در کانادا را دارند کمک کنند.

اگر دانشجوی ایرانی هستید و می‌خواهید در کانادا و در یکی از دانشگاه های شهر تورنتو تحصیل کنید ، تیم ما می‌تواند به شما در گرفتن ویزای دانشجویی کمک کند. ما همچنین می‌توانیم این امکان را برای شما فراهم کنیم تا در طول مدت تحصیل در تورنتو مشغول به کار شوید. بنابراین دانشجویانی که تمایل به کار دارند برای دریافت مجوز کار حین تحصیل با ما تماس بگیرند.

ما در گرفتن مجوز کار در کانادا برای دانشجویان و کارگران ماهر تبحر داریم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویزای دانشجویی و کار و همین‌طور تمدید انواع ویزاها با ما تماس بگیرید. همچنین اگر برای بازدید کوتاه‌مدت از کانادا به این کشور سفر کرده‌اید و قصد تمدید ویزای موقت و یا تبدیل آن به ویزاهای دیگر را دارید و یا به هر دلیلی مدارک شما گم‌شده‌اند ما می‌توانیم به شما کمک کنیم.

وکلای مجرب ما در تراست همچنین می‌توانند به افراد واجد شرایط کمک کنند تا ویزای تجاری ، ویزای توریستی ، پزشکی و یا سوپر ویزا دریافت نمایند. ما درخواست‌های ویزای موقت را در دفتر خود در ونکوور برای شما آماده و ارسال می‌کنیم.

رسیدگی به درخواست‌های اقامت دائم در تورنتو

سازمان مهاجرتی تراست می‌تواند به کارگران خارجی که به دنبال گرفتن اقامت دائم در کانادا هستند ، کمک کند تا کار پیدا کنند و ویزای اقامت موقت خود را به ویزای اقامت دائم (PR) تبدیل نمایند. بهترین وکیل مهاجرت ایرانی در تورنتو در رسیدگی به انواع مختلفی از برنامه‌های اقامت دائم تجربه کافی دارد:

– برنامه مهاجرتی برای کارگران ماهر (Skilled Worker )

– برنامه مهاجرتی برای سرمایه‌گذاران

– برنامه مهاجرت تجاری و …

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر یک از برنامه‌های فوق ، با دفتر ما تماس بگیرید. ما با کمال میل به سؤالات شما پاسخ خواهیم داد و گزینه‌های شما برای اخذ اقامت دائم را ارزیابی می‌کنیم.

رسیدگی به درخواست ویزای اسپانسرشیپ برای اعضای خانواده

ما در تورنتو تا به‌حال به بسیاری از درخواست‌های ویزای اسپانسرشیپ برای اعضای خانواده رسیدگی کرده‌ایم. خواه یک شهروند کانادایی و مقیم دائم کانادا باشید که می‌خواهید از یکی از اعضای خانواده خود در ایران حمایت مالی کنید تا به شما در تورنتو بپیوندد. یا اگر یکی از اعضای خانواده فرد مقیم کانادا هستید که قصد دارید از طریق ویزای اسپانسرشیب به کانادا مهاجرت کنید، ما می‌توانیم در کل مراحل کار به شما کمک کنیم.

رسیدگی به درخواست ویزای اسپانسرشیپ برای اعضای خانواده

به یاد داشته باشید حمایت مالی از اعضای خانواده برای مهاجرت به کانادا روندی زمانبر و دشوار است.  اما خوشبختانه ما از کلیه الزامات و مقررات برنامه ویزای اسپانسرشیپ خانوادگی در کانادا آگاه هستیم. برای ارزیابی کامل و دیدن اینکه آیا واجد شرایط این نوع ویزا هستید یا نه ، با دفتر مهاجرتی ما تماس بگیرید.

رسیدگی به درخواست اسپانسرشیپ همسر در تورنتو

وکلای ما در تراست به‌طور تخصصی در مورد رسیدگی به درخواست اسپانسرشیپ همسر در تورنتو فعالیت می‌کند. ما در تورنتو تعداد بیشماری از برنامه‌های حمایت مالی همسر را انجام داده‌ایم و مفتخر و خرسند خواهیم بود که به شما در اخذ ویزای حمایت مالی همسرتان کمک کنیم. برای تمام سؤالات مربوط به ویزای اسپانسرشیپ همسر در کانادا ، با دفتر مهاجرتی ما تماس بگیرید.

درخواست اسپانسرشیپ همسر یک فرایند بسیار پیچیده است. وکلای ما در تورنتو از تمام جنبه‌های دشوار آن پشتیبانی می‌کند. بنابراین مطمئن باشید که درخواست شما توسط بهترین و درخشان‌ترین تیم مهاجرتی پیگیری خواهد شد.

برنامه نامزدهای استانی انتاریو

انتاریو مانند هر استان دیگری در کانادا ، برنامه نامزدهای استانی (PNP) خود را دارد. PNP انتاریو یکی از تخصص‌های وکلای ما در کانادا است. از طریق این برنامه ، مهاجرانی که تجربه و مهارت موردنیاز این استان را دارند می‌توانند یک نامزد استانی از انتاریو دریافت کنند و پس‌ازآن جهت اخذ اقامت دائم کانادا اقدام نمایند. سه برنامه  PNP برای انتاریو وجود دارد :

  • گروه سرمایه انسانی (جریان‌های ورود سریع انتاریو و جریان‌های فارغ‌التحصیلان بین‌المللی)
  • دسته پیشنهادهای شغلی کارفرمایان (برای کارگران خارجی انتاریو و دانشجویان بین‌المللی انتاریو)
  • رده تجاری (کارآفرینی)
برنامه نامزدهای استانی انتاریو

اگر می‌خواهید درباره برنامه نامزدهای استانی انتاریو بیشتر بیاموزید و بفهمید آیا می‌توانید واجد شرایط درخواست یکی از سه دسته موجود آن باشید ، با دفتر مهاجرتی ما در ونکوور تماس بگیرید. یک وکیل مهاجرت ایرانی در تورنتو می‌تواند در تمام مراحل کار به شما کمک کند که این امر مستلزم گرفتن پیشنهاد کار دائمی از یک کارفرمای کانادایی است که شما را برای برنامه معرفی می‌کند. هنگامی‌که شما به‌عنوان نامزد تأیید شوید ، دفتر مهاجرتی ما در تورنتو درخواست شما را برای اقامت دائم پیگیری می‌کند و تا زمانی که در خانه و زندگی جدید خود در انتاریو مستقر می‌شوید ، همراه شما خواهد بود. Ontario PNP یک برنامه ویژه است و کسانی که واجد شرایط هستند می‌توانند سریع‌تر از برخی دیگر از برنامه‌های اقامتی در کانادا ، اقامت دائم خود را به دست آورند. بنابراین اگر کارگر ماهر یا سرمایه‌گذار هستید و مایل به اقامت در انتاریو هستید با دفتر مهاجرتی ما تماس بگیرید.

تخصص ما تنها در PNP انتاریو نیست ، بلکه ما در دیگر برنامه‌های نامزدی استان‌ها نیز به شما کمک می‌کنیم. بنابراین اگر به PNP برای هر استان دیگری علاقه‌مند هستید ، وکلای ما می‌توانند شما را در مسیر درست هدایت کنند. همین امروز برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر یک از برنامه‌های کاندیداهای استانی با ما تماس بگیرید.

وکیل مهاجرت ایرانی در تورنتو با قیمت مناسب

وکلای ما در سازمان مهاجرتی تراست خدمات حقوقی خود را با کیفیت بسیار بالا و درعین‌حال با نرخ مقرون به‌صرفه در تورنتو به شما مشتریان عزیز ارائه می‌دهند. ما افتخار می‌کنیم که به شما بگوییم وکلای مهاجرتی ما توانسته‌اند نتایج بسیار خوبی را در کل طیف امور مهاجرتی در شهرهای کانادا شاهد باشند. ما به ایجاد ارتباط مستقیم و شفاف با مشتریان اعتقاد داریم. تعهد نسبت به کار و ارتباط با مشتری در ارائه اطلاعات منظم و به‌روز به مشتریان از اهداف ما در تراست است.

ما همچنین اعتقاد داریم قبل از تعهد به تکلیف جدید ، یک بحث روشن در مورد ساختار هزینه‌هایمان با مشتریان داشته باشیم. به این ترتیب جهت رسیدگی به پرونده مهاجرتی خود در تورنتو و دیگر شهرها اصلاً نگران هزینه‌های سنگین وکلای مهاجرتی نباشید و همین الان با ما تماس بگیرید.

شرایط و قوانین مربوط به استفاده از سایت و حریم خصوصی را مطالعه کرده ام
0 نظر
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات