وکیل مهاجرت در تورنتو

آشنایی با تیم مشاوره مهاجرت به کانادا در موسسه مهاجرتی تراست

مهمترین سوالی که باید از هر شرکت مهاجرتی بپرسید

وکیل مهاجرت ایرانی در تورنتو

فعالیت سازمان مهاجرتی تراست، منحصراً به حوزه مهاجرت ایرانیان به کانادا اختصاص‌یافته است. دفتر حقوقی تراست در شهر ونکوور مستقر است. بااین‌حال اگر به دنبال وکیل مهاجرت ایرانی در تورنتو ، آنتاریو ، آلبرتا و دیگر شهرها هستید می‌توانید از طریق ایمیل، تلفن و چت آنلاین با ما در تماس باشید. ما بهترین برنامه‌های مهاجرتی را با هزینه‌های معقول به مشتریان خود ارائه می‌دهیم.

ویژگی‌ های یک وکیل مهاجرت به کانادا

1. وکیل قانونی مهاجرت به کانادا باید مجوزهای لازم را داشته باشد

برای جلوگیری از کلاهبرداری و نظارت بیشتر، دولت کانادا توصیه کرده برای پیگیری امور پرونده خود تنها از وکلا یا مشاورین مورد تایید اداره مهاجرت کانادا کمک گرفته شود.

این افراد که لازم است شهروند کانادا بوده یا اقامت دائم این کشور را داشته باشند پس از گذراندن دوره های آموزشی و شرکت در آزمون های مخصوص، مجوز لازم برای همکاری با اداره مهاجرت کانادا را دریافت می کنند و دائما تحت نظارت کانون مشاوران مهاجرت کانادا هستند.

 • در صورتی که از افرادی که مورد تایید اداره مهاجرت کانادا نباشند برای امور مهاجرتی خود کمک بگیرید، پرونده شما قابل دادرسی نخواهد بود.

برای بررسی اینکه آیا وکیل / مشاوری که با وی همکاری دارید مورد تایید اداره مهاجرت کانادا است یا خیر میتوانید به صفحه کالج مشاوران مهاجرت و شهروندی کانادا مراجعه نموده و نام مشاور خود را جستجو نمایید.

مجوز فعالیت شروین مدنی از اداره مهاجرت کانادا

توجه! هر فرد با هر عنوان و سابقه کاری (نماینده یا ایجنت مدارس و دانشگاه ها، موسسه کاریابی و…) در صورتی که عضو کانون مشاورین مهاجرت و شهروندی کانادا نباشد مورد تایید اداره مهاجرت کانادا نخواهد بود.

این روزها خیلی از افراد مدعی تعداد زیادی پرونده موفق هستند و در اینستاگرام کار می کنند یا دارای دفاتری در ایران و کانادا هستند اما کارشان قانونی نیست و اگر طی همکاری با آنها به مشکل برخوردید امکان پیگیری قضایی را نخواهید داشت.

حتما دقت داشته باشید که در صورتی که با یک موسسه مهاجرتی کار می کنید، قرارداد شما باید توسط مشاور قانونی مهاجرت صاحب امتیاز آن موسسه امضا شود و امضای افراد دیگر اعتباری نداشته و قابل پیگیری از مراجع قانونی نیست.

2. قرارداد وکیل مهاجرت باید منطبق با فرمت اعلام شده توسط ICCRC-CRCIC باشد

همه مشاورین/ وکلای قانونی مهاجرت به کانادا باید از قراردادی تبعیت کنند که مطابق با فرمت تاییده شده ICCRC-CRCIC باشد. یک قرارداد معتبر، یک قرارداد دو طرفه است و به نفع وکیل و موکل است و علاوه بر اطلاعات وکیل و موکل و کد وکیل، بندهای زیر را پوشش می دهد:

 • طرفین قرارداد (Definitions)
 • وظایف و مسئولیتهای وکیل / مشاور (RCIC Responsibilities and Commitment)
 • وظایف و مسئولیتهای موکل (Client Responsibilities and Commitments)
 • روش پرداخت (Billing method)
 • مبلغ و شرایط پرداخت (Payment Terms and Conditions)
 • برنامه پرداخت (Payment Schedule)
 • سیاست برگشت وجه (Refund Policy)
 • حل و فصل اختلافات (Dispute Resolution Related to the Code of Professional Ethics)
 • محرمانگی (Confidentiality)
 • فورس ماژور (Force Majeure)
 • سیاست تغییرات (Change Policy)
 • اتمام قرارداد (Termination)
 • انصراف (Discharge or Withdrawal of Representation)
 • قوانین حاکم (Governing Law)

در قرارداد باید سیاست های موسسه یا مشاور در قبال هر یک از این مسائل کاملا مشخص بوده و طبق قوانین اداره مهاجرت باشد.

مبلغ قرارداد یکی از مواردی است که باید در قرارداد ذکر شود، و از همان شروع کار مشخص باشد.

در صورتی که قرارداد وکیل یا مشاور شما منطبق با این فرمت نیست می توانید به او اعتراض نمایید.

3. وکیل مهاجرت نباید کارهای غیرقانونی انجام دهد

ارائه مدارک جعلی یکی از مصادیق بارز کارهای غیرقانونی در امر مهاجرت به شمار می رود.

برخی موسسات مهاجرتی اقدام به جعل اسناد و مدارک در جهت قوی تر شدن پرونده فرد می نمایند. این کار از هر نظر غیرقانونی است و در صورتی که آفیسر پرونده متوجه شود (که به احتمال خیلی زیاد متوجه می شود) علاوه بر اینکه پرونده شما ریجکت خواهد شد، برای شما مدتی محرومیت نیز در نظر گرفته می شود.

حتی در صورتیکه که بعد از دریافت اقامت دائم، دولت کانادا متوجه جعلی بودن مدارک شما گردد، ممکن است شما را از کانادا اخراج نماید.

توجه! ارسال دعوتنامه های صوری، جعل سند ملک، سابقه کاری، سند ازدواج / طلاق، خرید و فروش جاب آفر، ایده و طرح بیزنس و… جزء امور غیرقانونی محسوب می شوند.

4. مشاور قانونی مهاجرت به کانادا باید دارای تجربه و تخصص لازم باشد

 • برای مهاجرت قانونی به کانادا می توانید از کمک وکلای مهاجرت یا مشاوران مهاجرت مورد تایید اداره مهاجرت کانادا استفاده نمایید.
 • وکلای مهاجرت باید علاوه بر مدرک لیسانس، مدرک کارشناسی ارشد حقوق مهاجرت و شهروندی را دریافت کرده باشند.
 • مشاوران قانونی مهاجرت نیز باید یک دوره حدودا یک ساله را طی کرده و مدرک دریافت نمایند.
 • در اغلب موارد از نظر دانش فنی و روال انجام کار فرقی بین وکیل و مشاور رسمی مهاجرت وجود ندارد.
 • در کنار دانش، تجربه نیز اهمیت زیادی دارد. داشتن پرونده های موفق نشان از تسلط مشاور و مجموعه بر قواعد مهاجرت است و اعتماد را برای کلاینت ساده تر می کند.

5. وکیل مهاجرت به کانادا باید شخصا پرونده شما را سابمیت کند

خیلی از وکلای نامدار مهاجرت صفر تا صد کار پیگیری مدارک و سابمیت ویزا را به کسانی می سپارند که در موسسه شان مشغول هستند و خود حتی در جریان پرونده شما هم قرار نمی گیرند.

یک وکیل / مشاور خوب کسی است که با اینکه از کارکنان خود کمک می گیرد اما در نهایت پرونده را خودش سابمیت کند. این موضوع حق شماست، چون شما به تجربه و تخصص آن فرد اعتماد کرده اید و نه به کسانی که برایش کار می کنند و ممکن است تازه کار باشند.

6. وکیل مهاجرت باید در دسترس باشد

بعضی از وکیل ها به واسطه مشغله ای که دارند فرصت ارتباط گرفتن با کلاینت را ندارند و سوالات و مشکلاتی که برای کلاینت به وجود می آید را تنها از طریق مشاورانی که در ایران یا کانادا دارند می توان پیگیری کرد. اما در موسسه مهاجرتی تراست، از لحظه عقد قرارداد، کلاینت با مشاور در ارتباط مستقیم است و می تواند مسائل خودش را مطرح بکند و وکیل نیز به تمام گفتگوهای کلاینت و مشاور نظارت دارند.

7. وکیل مهاجرت باید شفافیت را در تمامی مراحل رعایت کند

بعضی وکلا به هیچ عنوان اطلاعات ثبت شده برای کلاینت را در اختیار ایشان قرار نمی دهند و آن فرد را از روند انجام کار مطلع نمی کنند. در حالیکه در موسسه مهاجرتی تراست فرم هایی که قرار است سابمیت شوند در اختیار کلاینت قرار گرفته و توسط وی تایید می شوند.

اگر پرونده شما توسط یک فرد نامعتبر در حال پیگیری است ، برای بررسی دقیق وضعیت پرونده میتوانید درخواست Note Officer بدهید.

برای درخواست نوت آفیسر نیاز است که فردی که دارای اقامت و یا سیتیزن کانادا است این کار را به عنوان نماینده شما انجام دهد که شما بایستی رضایت نامه ای را طبق رضایت شما مبنی بر اینکه اطلاعات شما افشا شود را تاریخ بزنید و امضا کنید.

هزینه نوت آفیسر 5 دلار کانادا و مدت زمان تقریبی دریافت نوت آفیسر بین 30 الی 35 روز است.

آشنایی با آفیسرهای کانادا و نحوه تصمیم گیری آنها

خدمات موسسه تراست برای مهاجرت

تمامی پرونده های مهاجرتی موسسه تراست تحت نظارت مستقیم شروین مدنی، وکیل ارشد موسسه انجام می شود.

شروین مدنی وکیل ارشد موسسه تراست


 • وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا و دارای کد فعالیت در انجمن ICCRC
  (کد وکالت: RCIC# 506959)
 • عضو هیئت علمی کالج اشتون در رشته مهاجرت
 • سابقه فعالیت به عنوان آفیسر اداره مهاجرت
 • بیش از 10 سال سابقه وکالت امور مهاجرتی
 • تجربه کیس های موفق از بیش از ۲۰ ملیت مختلف
شروین مدنی

8. یک وکیل مهاجرت نباید وعده های غیر قانونی بدهد

فراموش نکنید که تنها افسر اداره مهاجرت کانادا است که می‌تواند درباره صدور ویزای کانادا تصمیم‌گیری کند؛ بنابراین، یک وکیل حرفه‌ای مهاجرت به کانادا هرگز درباره اخذ ۱۰۰ درصدی ویزای کانادا به شما تضمینی نخواهد داد.

تنها کاری که وکیل می تواند بکند این است که شرایط شما را به دقت بررسی کرده و اطلاعات تان را  به درستی سابمیت کند و به خوبی از شما در نامه دفاعیه وکیل دفاع نماید.

داشتن روابط و سابقه کار در اداره مهاجرت، سفارت و… نمی تواند باعث ضمانت ویزا شدن شما باشد.

ضمانت ویزا از نظر اداره مهاجرت کانادا غیرقانونی است! در همه قراردادهای تضمینی اخذ ویزا فقط ضمانت عودت وجه وجود دارد، که در اغلب آنها شرکت همه هزینه ها و سود خود را برداشته و در نهایت رقمی که به شما برمی گرداند کمتر از چیزی است که به او پرداخت کرده اید.

موسسه مهاجرتی تراست با رعایت اصول حرفه ای، قرارداد تضمینی ویزا ندارد!

دلیل این امر هم این است که از نظر ما، همه مشتری ها عضو خانواده تراست هستند و موفقیت شان برای ما حیاتی است!

ما قبل از قرارداد همه شرایط شما را بررسی می کنیم و فقط در صورتی پرونده شما را قبول می کنیم که از اخذ ویزای شما 90 درصد مطمئن باشیم و بعد از قرارداد برای موفقیت همه کلاینت های مان نهایت تلاشمان را می کنیم و کوچک و بزرگ بودن پرونده، روی عملکرد ما تاثیری ندارد. پس دلیلی هم ندارد که پول اضافه ای را از فرد دریافت کنیم و فقط شانس خودمان برای دریافت سود بیشتر را محک بزنیم!

توجه داشته باشید که بعضی موارد هستند که روی روش مهاجرتی که انتخاب می کنید و شانس اخذ ویزای شما تاثیر مستقیم دارند. برخی از شرکت های مهاجرتی وقتی می بینند فرد یکی از این شرایط مهم را ندارد برای اینکه مشتری خودشان را از دست ندهند آن شرط را از پیش پای فرد برمی دارند و به او تضمین اخذ ویزا را می دهند!

مثلا بعضی از روش ها نیاز به داشتن مدرک زبان دارند؛ مثل روش استارت آپ و این الزام از سمت اداره مهاجرت کانادا مشخص شده است، هیچکس نمی تواند به شما وعده بدهد که بدون داشتن مدرک زبان می توانید از این روش به کانادا مهاجرت کنید.

تضمین اخذ ویزای کانادا توسط وکیل مهاجرت

9. دارای دفاتر فعال در ایران و کانادا باشد

اجباری برای حضور وکیل در کانادا یا ایران وجود ندارد. اما به طور کلی بهتر است که موسسه مهاجرتی هم در ایران و هم در کانادا در دسترس باشد.

طبیعی است که وکیلی که در کانادا زندگی می کند اطلاعات واقع بینانه تری را می تواند در اختیار شما قرار بدهد و از سمت اداره مهاجرت هم نظارت بیشتری انجام می گیرد. برخی خدمات مثل دریافت Atip نیز تنها برای کسانی که در کانادا حضور دارند امکان پذیر است.

اما از طرفی کشوری مثل کانادا اختلاف زمانی زیادی با ایران دارد. اگر موسسه مهاجرتی فقط در کانادا دفتر داشته باشد ممکن است با توجه به ساعات کاری متفاوت و تعطیلات متفاوت کار پرونده شما با تاخیر مواجه شود. داشتن دفتر و مشاور در ایران می تواند کار شما را تسریع نماید.

10. دستمزد معقولی بابت ارائه خدمات دریافت کند

مبلغ مشخصی برای ارائه خدمات مهاجرتی توسط کانون مشاوران مهاجرت تعیین نشده است و به همین دلیل ممکن است دستمزدهایی که وکلای مهاجرت به کانادا برای انجام کارهای مهاجرتی اعلام می‌کنند با یکدیگر متفاوت باشد.

در اغلب موارد یک قیمت ثابت برای خدمات مهاجرتی وجود ندارد چون مقدار زمان و زحمتی که برای هر پرونده اختصاص می یابد متفاوت است که مشاور مهاجرتی باید دستمزدی متناسب با آن پرونده دریافت نماید. متاسفانه برخی موسسات قیمت های بسیار بالایی را برای یک پرونده به بهانه تضمین آن دریافت می نمایند که همانطور که در بندهای بالا ذکر شد غیرقانونی است. اما توجه داشته باشید از طرفی دستمزد پایین نیز ممکن است به قیمت کاهش کیفیت خدمات تمام شود. برخی موسسات انجام کار را بر عهده کارشناسان با سابقه کم می گذارند که باعث می شود نرخ دریافتی شان پایین باشد.

 برای اینکه متوجه شوید که آیا دستمزدی که مشاورتان قرار است دریافت کند متناسب است یا نه، حتما با چند موسسه مذاکره نمایید و جزییات خدمات را از آنها بپرسید تا بتوانید بهترین تصمیم را اخذ کنید.

در صورت همکاری با یکی از وکلای رسمی مهاجرت به کانادا از موسسه مهاجرتی تراست، تمامی خدمات ذکرشده در دسترس شما هم‌وطنان عزیز خواهد بود.

وکلای تراست به‌خوبی با قوانین و پیچیدگی‌های مهاجرت به کانادا آشنا هستند و اطلاعات درست و مطمئن را به‌راحتی در اختیار شما قرار خواهند داد. با توجه به این موضوع که وکلا و کارشناسان مجرب تراست در کشور کانادا اقامت دارند، به‌راحتی می‌توانید حتی بعد از ورود به کشور کانادا از راهنمایی‌ها و مشاوره‌های وکلای ما در تراست استفاده کنید.

با انجام کارهای مهاجرتی شما، به‌وسیله یکی از وکلای رسمی مهاجرت به کانادا در تیم تراست، به‌موقع در جریان آخرین پیشرفت‌های صورت گرفته در پرونده مهاجرتی خود قرار خواهید گرفت. همچنین، با در اختیار داشتن یک پنل کاربری اختصاصی در سایت تراست، همواره از آخرین اقدامات انجام‌شده در رابطه باکارهای مهاجرتی خود نیز مطلع خواهید شد. به شکلی که به‌راحتی می‌توانید پاسخ سؤالات خود را از طریق همین پنل کاربری دریافت کنید و در صورت نیاز به ارسال مدارک، می‌توانید به‌آسانی مدارک خود را نیز در این سیستم بارگذاری کنید.

پادکست بشنوید!

وظایف وکیل مهاجرت

آیا به یک وکیل مهاجرت ایرانی در تورنتو نیاز دارید

کانادا از مهاجران در سراسر جهان استقبال زیادی کرده است. دولت کانادا اتباع خارجی را که به کانادا مهاجرت می‌کنند سرمایه‌های ارزشمندی می‌داند که مهارت و توانایی را در این کشور افزایش می‌دهند و به رونق کانادا کمک می‌کنند. اگر قصد دارید به همراه خانواده خود به این کشور مهاجرت کنید ، وکیل مهاجرت ایرانی در تورنتو به شما کمک می‌کند تا آینده درخشان خود را در این کشور بسازید.

تورنتو یکی از شهرهای مشهور و چند فرهنگی کانادا است و هرساله ده‌ها هزار مهاجر از سراسر جهان این شهر را به‌عنوان خانه جدید خود انتخاب می‌کنند. فرهنگ‌ها و جوامع متنوع مهاجران به ایجاد هویت تورنتو به‌عنوان یک شهر پر جنب‌وجوش جهانی کمک کرده است. فراموش نکنید تورنتو قطب تجارت در کشور کانادا است. بنابراین اگر قصد مهاجرت به کانادا و سرمایه‌گذاری در این شهر را دارید قطعاً به یک وکیل مهاجرت ایرانی باتجربه که به انواع درخواست‌های ویزا ، درخواست‌های مهاجرت و تجدیدنظر خواهی جهت اقامت در تورنتو تسلط داشته باشد نیاز خواهید داشت.

تجربه وکلای مهاجرت ایرانیان در تورنتو ، شانس موافقت با درخواست ویزای شما را بسیار افزایش می‌دهد. یک وکیل باتجربه می‌تواند به شما بگوید که بهترین راه برای ثبت درخواست ویزا و اقامت در تورنتو چیست. برای کسب اطلاعات بیشتر و پاسخ به سؤالات مهاجرتی خود همین‌الان با ما تماس بگیرید.

همچنین بدانید: قیمت دلار کانادا در تورنتو

دلیل استخدام مشاور رسمی مهاجرت به کانادا

مزایای بهترین وکیل مهاجرت ایرانی در تورنتو

همه وکلای مهاجرتی در تورنتو یکسان نیستند. هرکسی مهارت کافی برای انجام درست امور مهاجرتی شما را ندارد. به همین دلیل شما باید وکیلی را انتخاب کنید که از سابقه درخشانی در انواع پرونده‌های مهاجرت ایرانیان به کانادا برخوردار باشد.

اعتبار تراست مبتنی بر اعتماد و کسب نتایج عالی شما مشتریان عزیز است. ما به این افتخار می‌کنیم و اطمینان حاصل خواهیم کرد که در این شرکت به انواع درخواست‌های مهاجرت شما نظیر تمدید و تبدیل ویزا به‌درستی رسیدگی می‌شود. خوشبختانه با مشاوره ما ایرانیان زیادی توانسته‌اند به‌طور قانونی در کانادا و در شهرهای تورنتو ، ونکوور ، آلبرتا و … اقامت گزیده و زندگی سعادتمند و مرفهی را سپری کنند.

راه‌های زیادی برای اخذ اقامت دائم کانادا و تبدیل ویزای موقت به ویزای دائم وجود دارد.  اما اگر بخواهید این کار را به‌تنهایی انجام دهید ، یافتن ویزای مهاجرتی مناسب ممکن است برای شما دشوار باشد. بنابراین مطمئن شوید که با یک وکیل مهاجرتی باسابقه در تورنتو صحبت کرده‌اید و از مزایا و معایب هر یک از پرونده‌های مهاجرتی مطلع هستید.

با تجربه‌ترین وکیل مهاجرت ایرانی در تورنتو می‌داند که هر درخواست مهاجرت و ویزا متفاوت است و هیچ دونفری برنامه یکسانی برای مهاجرت و اقامت در کانادا را نخواهند داشت. بنابراین در پرونده‌های مهاجرتی توجه فردی از اهمیت بالایی برخوردار است. زیرا تا زمانی که نیازهای شما درک نشود ، نمی‌توانید نتایج مورد انتظار خود را به دست آورید.

هنگامی‌که مشتریان ما با درخواست و مشکلات مهاجرت و ویزا به ما مراجعه می‌کنند، ما نیازهای هرکدام از مشتریانمان را به‌خوبی درک کرده و درخواست مهاجرت و اقامت آن‌ها را به‌درستی ثبت خواهیم کرد تا بهترین نتیجه را دریافت نمایند.

خدمات وکیل مهاجرت ایرانی در تورنتو

سازمان مهاجرتی تراست انواع مختلف خدمات مهاجرت را متناسب با نیازهای قانونی مهاجرتی شما ارائه می‌دهد:

 • انواع خدمات مربوط به اخذ یا تمدید ویزا و پرمیت
 • انواع خدمات مربوط به مهاجرت و اقامت دائم درکانادا
 • انواع خدمات مربوط به تبدیل ویزا
 • رسیدگی به پرونده‌ها و درخواست‌های مهاجرت؛ جلسات دادرسی و تجدیدنظرخواهی در مورد پرونده‌های اخراج از کانادا
 • انواع خدمات مربوط به اخذ شهروندی کانادا
 • تسلط به قانون مهاجرت تجاری به کانادا
 • دریافت اجازه تحصیل و اجازه کار (LMIA) در کانادا
 • تسهیل پذیرش و‌ دریافت ویزای دانش‌آموزی برای فرزندان شما
 • تسلط کامل به انواع پرونده‌های حمایت مالی و مهاجرت خانوادگی به کانادا و …
شانس اخذ ویزا با استخدام وکیل مهاجرت

چگونه به وکیل مهاجرت ایرانی در تورنتو اعتماد کنیم

برای پیدا کردن یک وکیل مهاجرت مطمئن در تورنتو باید از قبل تحقیقات لازم را انجام دهید. پرس‌وجو از دوستان و بررسی سوابق و مجوزهای شرکت‌های مهاجرتی و وکلای آن‌ها به شما کمک می‌کند تا بهترین وکیل مهاجرتی تورنتو را پیدا کنید.

سازمان مهاجرتی تراست مکانی عالی برای شروع سفر شما به دنیای مهاجرت به کانادا است. وکلای ما تابه‌حال به تعداد بی‌شماری از ایرانیانی که اکنون در کانادا زندگی می‌کنند ، کار می‌کنند و یا با خانواده خود به تحصیل مشغول هستند خدمات ارائه کرده‌اند.  وکلای ما با ارزیابی وضعیت و صلاحیت شما مصمم هستند تا اطمینان حاصل کنند که شما به نتیجه دلخواه خود برای اخذ اقامت کانادا رسیده‌اید. ما حتی پس از تأیید شدن درخواست شما ، باز هم با شما در تماس خواهیم بود تا در صورت نیاز به کمک بیشتر در هر زمان ، همیشه در دسترس شما باشیم.

برنامه‌های مهاجرتی وکیل مهاجرت ایرانی در تورنتو

رسیدگی به درخواست ویزاهای موقت یا تمدید آن‌ها (برای بازدیدکنندگان ، دانشجویان و کارگران در تورنتو)

برای افرادی که می‌خواهند به‌طور موقت به کانادا و شهر تورنتو بیایند ، ویزاهای بسیار متنوعی در دسترس است. وکلای ما می‌توانند به افرادی که به هر دلیلی قصد اقامت در کانادا را دارند کمک کنند.

اگر دانشجوی ایرانی هستید و می‌خواهید در کانادا و در یکی از دانشگاه های شهر تورنتو تحصیل کنید ، تیم ما می‌تواند به شما در گرفتن ویزای دانشجویی کمک کند. ما همچنین می‌توانیم این امکان را برای شما فراهم کنیم تا در طول مدت تحصیل در تورنتو مشغول به کار شوید. بنابراین دانشجویانی که تمایل به کار دارند برای دریافت مجوز کار حین تحصیل با ما تماس بگیرند.

ما در گرفتن مجوز کار در کانادا برای دانشجویان و کارگران ماهر تبحر داریم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویزای دانشجویی و کار و همین‌طور تمدید انواع ویزاها با ما تماس بگیرید. همچنین اگر برای بازدید کوتاه‌مدت از کانادا به این کشور سفر کرده‌اید و قصد تمدید ویزای موقت و یا تبدیل آن به ویزاهای دیگر را دارید و یا به هر دلیلی مدارک شما گم‌شده‌اند ما می‌توانیم به شما کمک کنیم.

وکلای مجرب ما در تراست همچنین می‌توانند به افراد واجد شرایط کمک کنند تا ویزای تجاری ، ویزای توریستی ، پزشکی و یا سوپر ویزا دریافت نمایند. ما درخواست‌های ویزای موقت را در دفتر خود در ونکوور برای شما آماده و ارسال می‌کنیم.

رسیدگی به درخواست‌های اقامت دائم در تورنتو

سازمان مهاجرتی تراست می‌تواند به کارگران خارجی که به دنبال گرفتن اقامت دائم در کانادا هستند ، کمک کند تا کار پیدا کنند و ویزای اقامت موقت خود را به ویزای اقامت دائم (PR) تبدیل نمایند. بهترین وکیل مهاجرت ایرانی در تورنتو در رسیدگی به انواع مختلفی از برنامه‌های اقامت دائم تجربه کافی دارد:

– برنامه مهاجرتی برای کارگران ماهر (Skilled Worker )

– برنامه مهاجرتی برای سرمایه‌گذاران

– برنامه مهاجرت تجاری و …

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر یک از برنامه‌های فوق ، با دفتر ما تماس بگیرید. ما با کمال میل به سؤالات شما پاسخ خواهیم داد و گزینه‌های شما برای اخذ اقامت دائم را ارزیابی می‌کنیم.

رسیدگی به درخواست ویزای اسپانسرشیپ برای اعضای خانواده

ما در تورنتو تا به‌حال به بسیاری از درخواست‌های ویزای اسپانسرشیپ برای اعضای خانواده رسیدگی کرده‌ایم. خواه یک شهروند کانادایی و مقیم دائم کانادا باشید که می‌خواهید از یکی از اعضای خانواده خود در ایران حمایت مالی کنید تا به شما در تورنتو بپیوندد. یا اگر یکی از اعضای خانواده فرد مقیم کانادا هستید که قصد دارید از طریق ویزای اسپانسرشیب به کانادا مهاجرت کنید، ما می‌توانیم در کل مراحل کار به شما کمک کنیم.

به یاد داشته باشید حمایت مالی از اعضای خانواده برای مهاجرت به کانادا روندی زمانبر و دشوار است.  اما خوشبختانه ما از کلیه الزامات و مقررات برنامه ویزای اسپانسرشیپ خانوادگی در کانادا آگاه هستیم. برای ارزیابی کامل و دیدن اینکه آیا واجد شرایط این نوع ویزا هستید یا نه ، با دفتر مهاجرتی ما تماس بگیرید.

رسیدگی به درخواست اسپانسرشیپ همسر در تورنتو

وکلای ما در تراست به‌طور تخصصی در مورد رسیدگی به درخواست اسپانسرشیپ همسر در تورنتو فعالیت می‌کند. ما در تورنتو تعداد بیشماری از برنامه‌های حمایت مالی همسر را انجام داده‌ایم و مفتخر و خرسند خواهیم بود که به شما در اخذ ویزای حمایت مالی همسرتان کمک کنیم. برای تمام سؤالات مربوط به ویزای اسپانسرشیپ همسر در کانادا ، با دفتر مهاجرتی ما تماس بگیرید.

درخواست اسپانسرشیپ همسر یک فرایند بسیار پیچیده است. وکلای ما در تورنتو از تمام جنبه‌های دشوار آن پشتیبانی می‌کند. بنابراین مطمئن باشید که درخواست شما توسط بهترین و درخشان‌ترین تیم مهاجرتی پیگیری خواهد شد.

برنامه نامزدهای استانی انتاریو

انتاریو مانند هر استان دیگری در کانادا ، برنامه نامزدهای استانی (PNP) خود را دارد. PNP انتاریو یکی از تخصص‌های وکلای ما در کانادا است. از طریق این برنامه ، مهاجرانی که تجربه و مهارت موردنیاز این استان را دارند می‌توانند یک نامزد استانی از انتاریو دریافت کنند و پس‌ازآن جهت اخذ اقامت دائم کانادا اقدام نمایند. سه برنامه  PNP برای انتاریو وجود دارد :

 • گروه سرمایه انسانی (جریان‌های ورود سریع انتاریو و جریان‌های فارغ‌التحصیلان بین‌المللی)
 • دسته پیشنهادهای شغلی کارفرمایان (برای کارگران خارجی انتاریو و دانشجویان بین‌المللی انتاریو)
 • رده تجاری (کارآفرینی)

اگر می‌خواهید درباره برنامه نامزدهای استانی انتاریو بیشتر بیاموزید و بفهمید آیا می‌توانید واجد شرایط درخواست یکی از سه دسته موجود آن باشید ، با دفتر مهاجرتی ما در ونکوور تماس بگیرید. یک وکیل مهاجرت ایرانی در تورنتو می‌تواند در تمام مراحل کار به شما کمک کند که این امر مستلزم گرفتن پیشنهاد کار دائمی از یک کارفرمای کانادایی است که شما را برای برنامه معرفی می‌کند. هنگامی‌که شما به‌عنوان نامزد تأیید شوید ، دفتر مهاجرتی ما در تورنتو درخواست شما را برای اقامت دائم پیگیری می‌کند و تا زمانی که در خانه و زندگی جدید خود در انتاریو مستقر می‌شوید ، همراه شما خواهد بود. Ontario PNP یک برنامه ویژه است و کسانی که واجد شرایط هستند می‌توانند سریع‌تر از برخی دیگر از برنامه‌های اقامتی در کانادا ، اقامت دائم خود را به دست آورند. بنابراین اگر کارگر ماهر یا سرمایه‌گذار هستید و مایل به اقامت در انتاریو هستید با دفتر مهاجرتی ما تماس بگیرید.

تخصص ما تنها در PNP انتاریو نیست ، بلکه ما در دیگر برنامه‌های نامزدی استان‌ها نیز به شما کمک می‌کنیم. بنابراین اگر به PNP برای هر استان دیگری علاقه‌مند هستید ، وکلای ما می‌توانند شما را در مسیر درست هدایت کنند. همین امروز برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر یک از برنامه‌های کاندیداهای استانی با ما تماس بگیرید.

پادکست بشنوید!

رادیو تراست

موضوع: معیارهای انتخاب بهترین موسسه مهاجرتی

وکیل مهاجرت ایرانی در تورنتو با قیمت مناسب

وکلای ما در سازمان مهاجرتی تراست خدمات حقوقی خود را با کیفیت بسیار بالا و درعین‌حال با نرخ مقرون به‌صرفه در تورنتو به شما مشتریان عزیز ارائه می‌دهند. ما افتخار می‌کنیم که به شما بگوییم وکلای مهاجرتی ما توانسته‌اند نتایج بسیار خوبی را در کل طیف امور مهاجرتی در شهرهای کانادا شاهد باشند. ما به ایجاد ارتباط مستقیم و شفاف با مشتریان اعتقاد داریم. تعهد نسبت به کار و ارتباط با مشتری در ارائه اطلاعات منظم و به‌روز به مشتریان از اهداف ما در تراست است.

ما همچنین اعتقاد داریم قبل از تعهد به تکلیف جدید ، یک بحث روشن در مورد ساختار هزینه‌هایمان با مشتریان داشته باشیم. به این ترتیب جهت رسیدگی به پرونده مهاجرتی خود در تورنتو و دیگر شهرها اصلاً نگران هزینه‌های سنگین وکلای مهاجرتی نباشید و همین الان با ما تماس بگیرید.

لینک های مفید شرایط زندگی در کانادا

چرا موکلین به موسسه مهاجرتی تراست اعتماد کرده‌اند

 1. تراست توسط مشاورین قانونی مهاجرت کانادا و عضو انجمن ICCRC اداره می‌شود

  شروین مدنی با سال‌ها سابقه وکالت امور مهاجرت و دارای کد فعالدیت RCIC در انجمن ICCRC به عنوان وکیل ارشد مجموعه تراست مشغول به فعالیت‌اند. مشاورین موسسه تراست نیز از اساتید دانشگاه های کانادا و افراد دارای تجربه تحصیل کانادایی هستند و همین امر نیز باعث ارائه مشاوره‌های با کیفیت، کاربردی و ملموس به متقاضیان شده است.

 2. آمار پرونده‌های موفق ما بالاست

  مهاجرت مسیری دشوار و سرنوشت ساز است. ما افتخار می‌کنیم که در این مسیر پر فراز و نشیب همراه مورد اعتماد هزاران ایرانی برای رسیدن به سرمقصد آرزوهایشان بوده‌ایم. داشتن بیش از شش هزار پرونده موفق در زمینه‌های مختلف اعم از تحصیلی، کاری و سرمایه گذاری نتیجه تلاش شبانه روزی تیم تراست جهت موفقیت مشتریانش در مسیر مهاجرت بوده است.

 3. ما نماینده رسمی مراکز آموزشی مقاطع مختلف در کانادا هستیم

  موسسه تراست نمایندگی رسمی اغلب دانشگاه‌ها و کالج‌ها و همچنین مدارس کانادا را دریافت کرده است. در برخی موارد نیز این موسسه به عنوان نماینده کلیدی (Key Agent) با مراکز آموزشی کانادایی همکاری دارد، همین امر نیز موجب سهولت مکاتبات با مراکز آموزشی و همچنین اخذ پذیرش بدون هیچ واسطه‌ای را فراهم آورده است.

 4. تراست، مرجعی قابل اعتماد برای اخبار و اطلاعات مهاجرت است

  وب سایت موسسه تراست
  با توجه به این که موسسه مهاجرتی تراست به صورت تخصصی خدمات مهاجرت به کانادا را ارائه می‌دهد به جرائت می‌توان گفت این وب سایت کامل‌ترین مرجع فارسی زبان در حوزه ارائه اطلاعات مهاجرت، تحصیل، کار و زندگی در کاناداست. به روزترین اخبار مهاجرت کانادا، قوانین اخذ ویزا و روش های مهاجرتی کانادا را در می‌توانید در وب سایت موسسه تراست دنبال کنید. تراست از ابتدای تا انتهای پروسه‌ی مهاجرت همراه شماست تا بتوانید آینده موفق خود را رقم بزنید.
  شبکه های اجتماعی موسسه تراست
  آینده شما همین امروزِ افرادی است که پیش از شما اقدام نموده اند. همیشه شنیدن تجربیات افرادی که پیش از شما  مسیر مهاجرت را طی کرده اند آموزنده خواهد بود. ما در صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام تراست با تهیه ویدئوهای مختلف اعم از گفتوگو با افراد موفق ایرانی در کانادا، لایوهای پرسش و پاسخ با وکیل مهاجرت و.. سعی کرده ایم این تجربیات ارزشمند را در اختیار مخاطبین قرار دهیم تا چراغ راهنمایی باشد برای طی کردن بهتر مسیر مهاجرت.

 5. هیچ فرصتی از دست نمی‌رود!

  دولت کانادا راه های زیادی برای متقاضیان مهاجرت به کانادا طراحی کرده است .ممکن است بیش از یک یا چند راه مهاجرتی برای شما وجود داشته باشد. اولین قدم شما، پیدا کردن مناسب ترین مسیر مهاجرتی است که منافع شما را به بهترین نحو تضمین کند. مشاورین موسسه تراست با توجه به شرایط تان بهترین مسیر مهاجرتی را به شما معرفی خواهند کرد و در این راستا تمامی فرصت های کاهش هزینه های مهاجرت، دریافت انواع بورسیه‌های تحصیلی و کمک هزینه‌ها با توجه به شرایط تان بررسی خواهد شد.

 6. به نظر ما وقت طلاست!

  دغدغه زمان برای بسیاری مهم است. ما ارزش ویژه‌ای برای وقت مشتریان خود قائل هستیم. مایه افتخار است که وکلا و مشاورین خبره ما با نهایت دقت، نتیجه دلخواه را در کمترین زمان ممکن برای مشتریان رقم می‌زنند. مهاجرت امری پر از استرس و نگرانی است؛ از این‌ رو تیم تراست، با انجام سریع و دقیق امور مهاجرتی مشتریان، به جای استرس، امید رسیدن به آرزوها را برایشان فراهم می‌ سازد.

 7. مشاورین تراست در تمام مراحل مهاجرت به کانادا همراه شما هستند!

  بدون دغدغه و با خیالی آسوده فرآیند مهاجرت خود را طی کنید. قوانین مهاجرت بسیار پیچیده است، ولی نگران نباشید. چراکه وکلای با تجربه و حرفه‌ای ما در تراست با تمامی روش‌های قانونی مهاجرت آشنا هستند و از ابتدا تا انتهای مسیر همراه‌تان خواهند بود.

 8. وکالت پرونده ‎ها با توجه به تجربه قبلی وکلا پذیرفته ‌می‌شود

  هر ماه تعداد بسیار زیادی تقاضا برای ارزیابی شرایط مهاجرت از سوی متقاضیان برای ما ارسال می‌شود. موسسه تراست بر مبنای اصول حرفه‌ای و اخلاقی فقط وکالت پرونده‌هایی را بر عهده می‌گیرد که به احتمال زیادی امکان موفق شدن و اخذ پذیرش و ویزا را داشته باشند.

 9. بهترین ها را به مشتری پیشنهاد می دهیم حتی به ضرر خودمان!

  با توجه به اصول و ارزش‌های سازمانی موسسه مهاجرتی تراست این قول را به مشتریانمان می‌دهیم که در ارائه خدمات و مشاوره‌ها تنها تابع هدفی که به دنبال کمینه کردن آن خواهیم بود هزینه‌های شماست و نیز تنها تابع هدفی که به دنبال بیشینه کردن آن هستیم منافع شما خواهد بود!

 10. توجه به جزئیات، عامل تمایز ماست!

  با توجه به حکم دادگاه فدرال کانادا وجود مغایرت و اطلاعات اشتباه در فرآیند مهاجرت اشتباهی بزرگ است! توجه به جزئیات و دقت فراوان در تنظیم پرونده های ارسالی به اداره مهاجرت می‌تواند متقاضیان مهاجرت را از بسیاری از عواقب پیش‌بینی نشده مصون دارد. وکلا و مشاورین تراست با ارائه اطلاعات صحیح و تکمیل تمامی مدارک موردنیاز به کمک متقاضی، به دقت و با وسواس فراوان پرونده مهاجرتی شما را دنبال می‌کنند.

 11. همواره در دسترس هستیم!

  آرمان تراست ایجاد محیطی سرشار از احترام به مشتری و ارائه خدمات برتر به مشتریان است، در همین راستا مشتریان تراست همواره از می توانند از طریق راه‌های مختلفی از جمله تماس، ارسال پیام و ایمیل با مشاورین تراست در ارتباط باشند. همواره سعی ما بر این است که چه در پاسخ به درخواست‌ها و چه در پیگیری‌ها خیالی آسوده و تجربه‌ای لذت بخش را برای مشتریانمان فراهم سازیم.

 12. دیوارهای تراست شیشه‌ای است!

  شفافیت در ارائه خدمات لازمه مشتری مداریست! در همین راستا موسسه تراست همواره شفافیت در خدمت رسانی و شفافیت در امور مرتبط به قرارداد و پرداخت‌های مالی را سرلوحه کار خود قرار داده است. شرح خدمات ارائه شده بابت هر پرداخت مالی برای مشتریان تراست به صورت کاملا شفاف مشخص است و همچنین موکلین به راحتی می‌توانند در هر مرحله از وضعیت پیشرفت امور مهاجرتی خود مطلع شوند.

مشاوره معتبر بگیرید!

قوانین مهاجرت بسیار پیچیده است، ولی اصلاً نگران نباشید؛ چراکه وکلای با تجربه و حرفه‌ای تراست با تمامی روش‌های قانونی مهاجرت آشنا هستند.

پاسخ‌گوی سوالات شما هستیم

سوال شما توسط کارشناسان ما پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی می‌شود

دیدگاهتان را بنویسید

 • رضا

  با سلام همسر من در کانادا با ویزای دانشجویی درس خوانده و تمام هزینه تحصیل و زندگی ایشان‌ در کانادا را من پرداخت کرده ام‌ و با یک سال تاخیر با ویزای همراه دانشجو وارد کانادا شده ام. الان‌ که فارغ التحصیل شده اند و میخواهند‌ تغییر استاتوس به ویزای pgwp بدهند‌ مدارک من را به عنوان همسرشان برای تمدید ویزای owp نمی فرستند تا مرا به ایران بازگردانند. راه حل این موضوع چیست؟ در ضمن ما طلاق نگرفته ایم. ممنون میشوم راهنمایی کنین.

  • مشاور موسسه تراست

   با سلام. بصورت کلی زمانی که همسرتان مجوز (تحصیل یا کار) دارا هستند شما نیز میتوانید در کانادا بمانید. بهتر است پرونده تان بررسی دقیق تر شود. اگر تمایل دارید یک وقت مشاوره جهت راهنمایی رزرو فرمایید.

 • ابولفظل

  دخترم با ویزای تحصیلی ژانویه ۲۰۲۰ به تورنتو رفت و همسرش آوریل ۲۰۲۱ به عنوان همراه دنبالش رفت. الان با وکیل توی ایران از هم طلاق گرفتند. دخترم کجا باید طلاقش را اعلام کند تا دیگر همسرش نتواند از پرمیت او استفاده کند؟ همسرش چند ماهی است جدا زندگی میکند ولی رسما آدرسش را تغییر نداده و همان آدرس دخترم است. چه راه حلی دارید؟

  • مشاور موسسه تراست

   با سلام. همسر دخترتان تا آخرین مهلتی که دختر شما استادی پرمیت دارد، ورک پرمیت خواهد داشت و برای تمدید open work permit احتیاج دارند که همسرشان post schedule work permit بگیرند و در صورتی که خودشان اشتغال به کار داشته باشند میتوانند تمدید کنند. در غیر این صورت نمیتوانند ورک پرمیت را تمدید کنند و باید برگردند. و اگر دوست دارند که ایشان ورک پرمیتشان زودتر باطل بشود باید مراجعه بکنند به اداره مهاجرت که استاتوسشان عوض شده و طلاق گرفته اند و اگر رسیدگی بشود به آن اقا اطلاع میدهند که باید کانادا را ترک کنند.

 • حمید رحمانی

  مدت اعتبار هر قرارداد چقدر است و در صورت عدم موفقیت آیا وجهی عودت داده میشود؟

  • مشاور موسسه تراست

   با سلام. باید در جلسه مشاوره شرکت کنید تا شرایط شما مورد بررسی قرار بگیرد که برای چه روش مهاجرتی پتانسیل دارید. سپس هزینه های قرارداد، امکان عودت وجه و سایر موارد به صورت کامل به شما توضیح داده خواهد شد.

 • Asif

  سلام من از دانمارک میخوام با شما در مورد مهاجرت در کانادا صحبت کنیم

  • کارشناس تراست

   سلام وقت بخیر ممنون از همراهیتون. می تونید در ساعات کاری با دفتر کانادا تماس بگیرید یا فرم ارزیابی رایگان رو تکمیل کنید همکاران ما باهاتون ارتباط می گیرند و وقت مشاوره رزرو می کنند.