گرم ‌ترین شهرهای کانادا

گرم ‌ترین شهرهای کانادا

گرم ترین شهرهای کانادا

برای بسیاری از دانشجویان و خانواده‌هایی که قصد اقامت کانادا را دارند شرایط آب و هوایی و گرم بودن ایالتی که قصد سکونت در آن را دارند مهم است. این دسته از متقاضیان مهاجرت به کانادا لازم است بدانند که اکثر شهرهای گرم‌ کانادا، آن‌هایی هستند که در مجاورت یا در نزدیکی مرز آمریکا قرار گرفته‌اند. اگر شما هم جزء آن دسته از متقاضیان مهاجرت به کانادا هستید که تحمل زندگی در شهرهای سرد کانادا را ندارید در این مقاله برای انتخاب محل سکونت خود در شهرهای گرم کانادا با ما همراه باشید.

همچنین درباره آب و هوای کانادا و سرمای کانادا در تراست بخوانید.

معرفی شهرهای کانادا
  • هزینه ها و شرایط زندگی
  • برترین دانشگاه ها
  • میانگین درآمد و سایر اطلاعات ضروری

کلگری در آلبرتا

کلگری را می‌توان به عنوان گرم‌ترین ایالت در کانادا معرفی نمود زیرا این استان 333 روز از هوای گرم و آفتابی برخوردار است. در واقع در کلگری حتی فصل زمستان‌ هم هوا آفتابی است. جالب است بدانید که بیشتر بارندگی‌ها در کلگری مربوط به فصل تابستان است. جولای با دمای 16 درجه سانتیگراد، گرم‌ترین ماه در این شهر است.

درباره مهاجرت به آلبرتا، مهاجرت به کلگری و امن ‌ترین شهرهای کانادا بخوانید.

تورنتو در آنتاریو

تورنتو نیز یکی دیگر از شهرهای کانادا است که گرمای آن در مقایسه با سایر شهرها، محسوس‌تر است و بسیاری از دانشجویان ایرانی، برای تحصیل در کانادا، تورنتو را به دلیل شرایط آب و هوایی مساعد، برمی‌گزینند. تورنتو از اواخر جون تا اوایل ماه سپتامبر، گرم‌تر می‌شود.

همچنین بخوانید: مهاجرت به تورنتو

ونکوور در بریتیش کلمبیا

اکثر مهاجرین آسیایی، در میان ایالات کانادا، ونکوور را برای زندگی ترجیح می‌دهند؛ به این دلیل که ونکوور یکی از بهترین شهرهای کانادا از لحاظ گرمای هوا است و مردم آسیا که اکثرا به سرمای هوا در کانادا عادت ندارند راحت‌تر می‌توانند در ونکوور خود را با شرایط آب و هوایی تطبیق بدهند.

اگوست گرم‌ترین ماه سال در ونکوور است که تعداد زیادی از گردشگران نیز این ماه را برای بازدید از ونکوور انتخاب می‌کنند. مرطوب‌ترین ماه سال نیز با داشتن 200 میلی‌متر بارندگی، ماه نوامبر است. در جولای، هوای ونکوور معتدل است و شما می‌توانید به راحتی در ساحل ونکوور شنا کنید.

بیشتر بخوانید: مهاجرت به ونکوور ، مهاجرت به بریتیش کلمبیا

ویکتوریا در بریتیش کلمبیا

ویکتوریا از نظر شرایط آب و هوایی شهر ایده‌آلی در کانادا است و مکان مناسبی برای زندگی مهاجرینی است که عادت به گذران وقت در فضای باز دارند. در تابستان، ویکتوریا گرم است اما معمولا دمای هوا بالاتر از 30 درجه نخواهد بود. بارش برف و سرمای هوا در فصل زمستان آزاردهنده نیست و حتی می‌توان گفت که در ویکتوریا، بارش برف در مقایسه با سایر شهرهای کانادا کم‌تر مشاهده می‌شود. به همین دلیل در فصل زمستان، زندگی عادی مردم در شهر جریان دارد. به طور کلی زمستان در ویکتوریا فصل طولانی محسوب نمی‌شود و فصل بهار نیز ویکتوریا بسیار خوشایند است.

سنت کاترینز در بریتیش کلمبیا

سنت کاترینز در بریتیش کلمبیا

سنت‌ کاترینز یکی از شهرهای بندری و گرم کانادا است. این شهر به دلیل نزدیک بودن به منطقه نیاگارا از آب و هوای مطلوبی برای زندگی برخوردار است. میانگین دمای سالانه در سنت‌کاترینز، 8.4 است.

کلونا در بریتیش کلمبیا

این شهر برای مهاجرینی که زندگی در یک شهر گرم و کم بارش را ترجیح می‌دهند محل مناسبی است. کلونا در منطقه اوکاناگان قرار گرفته است.

ابوتسفورد در بریتیش کلمبیا

یکی از شهرهای گرم در کانادا ابوتسفورد است که به دلیل برخورداری از شرایط آب و هوایی مناسب، به یکی از شهرهای پر رونق کانادا در عرصه کشاورزی تبدیل شده است. تقریبا 70 درصد از اراضی این شهر کاربری کشاورزی دارد. ابوتسفورد یکی از شهرهایی است که ساکنین در آن روزهای یخبندان را کم‌تر مشاهده می‌کنند.

ویندزور در آنتاریو

ویندزور در آنتاریو

ویندزور یکی از شهرهای گرم کانادا است که در ایالت آنتاریو قرار گرفته و درجه دمای آن به طور میانگین، 4/14 است. این شهر در نزدیکی ایالت متحده آمریکا قرار دارد و از آب و هوای مرطوب قاره‌ای برخوردار است. دمای ویندزور در فصل تابستان به 3 درجه سانتی‌گراد می‌رسد.

هلیفکس در نوا اسوکشیا

در هلیفکس، ماه جولای با 18 درجه سانتیگراد گرم‌ترین ماه سال و ژانویه با 5 درجه زیر صفر، سردترین ماه سال محسوب می‌شود. در ماه جولای خورشید به مدت 9 ساعت در طول روز بر شهر می‌تابد. نوامبر نیز با برخورداری از 100 میلی‌متر بارندگی مرطوب‌ترین ماه است. در ماه اگوست دمای ساحل هلیفکس 17 درجه است و شما می‌توانید از شنا و تفریح در ساحل لذت ببرید.

همیلتون در آنتاریو

ساکنان شهر همیلتون در کانادا، تابستان‌های نسبتأ گرمی را پشت سر می‌گذارند. دمای هوا در این فصل، 22 درجه سانتی‌گراد است. فصل بهار نیز در این شهر معتدل و بارانی است. ماه‌های سپتامبر و اکتبر بهترین زمان برای مسافرت به همیلتون است.

اوشاوا در آنتاریو

در بین شهرهای مختلف در آنتاریو، اوشاوا با تجربه کردن دمای هوای 17 درجه سانتی‌گراد یکی از شهرهای گرم این ایالت محسوب می‌شود. آب و هوای اوشاوا برای ایرانی‌هایی که قصد مهاجرت به کانادا و اقامت در ایالت آنتاریو را دارند لذت‌بخش خواهد بود. همچنین شهر آشاوا به دلیل برخورداری از آب و هوای گرم در مقایسه با سایر شهرها، به یکی از مقاصد گردشگری در آنتاریو تبدیل شده است.

در تراست بخوانید: آسان­ترین راه مهاجرت به کانادا ، ویزای کانادا ، مزایای زندگی در کانادا

خدمات موسسه تراست برای مهاجرت

تمامی پرونده های مهاجرتی موسسه تراست تحت نظارت مستقیم شروین مدنی، وکیل ارشد موسسه انجام می شود.

شروین مدنی وکیل ارشد موسسه تراست


  • وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا و دارای کد فعالیت در انجمن ICCRC
    (کد وکالت: RCIC# 506959)
  • عضو هیئت علمی کالج اشتون در رشته مهاجرت
  • سابقه فعالیت به عنوان آفیسر اداره مهاجرت
  • بیش از 10 سال سابقه وکالت امور مهاجرتی
شروین مدنی

خدمات موسسه مهاجرتی تراست

مهاجرت تحصیلی به کانادا
مهاجرت کاری به کانادا
مهاجرت سرمایه گذاری به کانادا

سوالات متداول

بهترین شهرهای کانادا برای مهاجرت ایرانیان از نظر آب و هوا کدام اند؟

کلگری در آلبرتا، تورنتو در آنتاریو، برخی از شهرهای بریتیش کلمبیا نظیر ونکوور، ویکتوریا، سنت کاترینز، کلونا و ابوتسفورد و همینطور شهرهای ویندزور، همیلتون و اوشاوا در آنتاریو و شهر هلیفکس در نوا اسوکشیا به عنوان گرم ترین شهرهای کانادا شناخته می شوند و برای ایرانی ‌هایی که قصد مهاجرت به کانادا را دارند مناسب تر هستند.

گرم ترین ایالت در کانادا کدام است؟

کلگری در آلبرتا را می‌ توان به عنوان گرم ‌ترین منطقه در کانادا معرفی نمود. زیرا این استان 333 روز از هوای گرم و آفتابی برخوردار است. در کلگری حتی فصل زمستان‌ هم هوا آفتابی است.

تورنتو در چه ماه هایی از سال بیشترین درجه حرارت را دارد؟

تورنتو از اواخر جون تا اوایل ماه سپتامبر، گرم‌تر از همیشه می ‌شود.

کدام شهر کانادا از نظر آب و هوایی برای مهاجران آسیایی مناسب تر است؟

اکثر مهاجرین آسیایی، در میان ایالات کانادا، ونکوور را برای زندگی ترجیح می‌ دهند؛ به این دلیل که ونکوور یکی از بهترین شهرهای کانادا از لحاظ گرمای هوا است و مردم آسیا که اکثرا به سرمای هوا در کانادا عادت ندارند راحت‌ تر می‌ توانند در ونکوور خود را با شرایط آب و هوایی تطبیق بدهند.

در کدام شهرهای کانادا بارش برف در زمستان کم تر است؟

در ویکتوریا، بارش برف در مقایسه با سایر شهرهای کانادا کم ‌تر مشاهده می ‌شود. به همین دلیل در فصل زمستان، زندگی عادی مردم در شهر جریان دارد.

بهترین زمان برای مسافرت به همیلتون آنتاریو در کانادا چه زمانی است؟

ماه ‌های سپتامبر و اکتبر

کدام شهرهای کانادا در فصل زمستان امسال برای مسافرت مناسب تر هستند؟

سنت کاترینز در بریتیش کلمبیا، کلونا در بریتیش کلمبیا، ونکوور در بریتیش کلمبیا، هلیفکس در نوا اسوکشیا و ویکتوریا در بریتیش کلمبیا به ترتیب گرم ترین شهرهای کانادا در فصل زمستان امسال هستند و مکان خوبی برای اقامت شما در این فصل خواهند بود.

گرم ترین شهرهای کانادا در حال حاضر کدام اند؟

دو شهر ویندزور در آنتاریو و کلونا در بریتیش کلمبیا در حال حاضر دارای بالاترین میانگین روزانه حداکثر دما هستند.

بیشترین و کمترین دمای شهر هلیفکس در نوا اسوکشیا چقدر است؟

در هلیفکس، ماه جولای با 18 درجه سانتی گراد گرم ‌ترین ماه سال و ژانویه با 5 درجه زیر صفر، سردترین ماه سال محسوب می ‌شود.

آب و هوای شهر بندری سنت کاترینز در بریتیش کلمبیا چگونه است؟

سنت‌ کاترینز یکی از شهرهای بندری و گرم کانادا است. این شهر به دلیل نزدیک بودن به منطقه نیاگارا از آب و هوای مطلوبی برای زندگی برخوردار است. میانگین دمای سالانه در سنت‌کاترینز، 8.4 است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رزرو وقت مشاوره
تماس
تلفن ایران واتساپ کانادا پیج اینستاگرام

تمامی حقوق مادی و معنوی مطالب متعلق به موسسه مهاجرتی تراست می باشد. استفاده از مطالب برای موارد غیرتجاری بلامانع است.