گرم ‌ترین شهرهای کانادا

گرم ‌ترین شهرهای کانادا

گرم ترین شهرهای کانادا

برای بسیاری از دانشجویان و خانواده‌هایی که قصد اقامت در کانادا را دارند شرایط آب و هوایی و گرم بودن ایالتی که قصد سکونت در آن را دارند مهم است. این دسته از متقاضیان مهاجرت به کانادا لازم است بدانند که اکثر شهرهای گرم‌ کانادا، آن‌هایی هستند که در مجاورت یا در نزدیکی مرز آمریکا قرار گرفته‌اند. اگر شما هم جزء آن دسته از متقاضیان مهاجرت به کانادا هستید که تحمل زندگی در شهرهای سرد کانادا را ندارید در این مقاله برای انتخاب محل سکونت خود در شهرهای گرم کانادا با ما همراه باشید

کلگری در آلبرتا

کلگری در آلبرتا

کلگری را می‌توان به عنوان گرم‌ترین ایالت در کانادا معرفی نمود زیرا این استان 333 روز از هوای گرم و آفتابی برخوردار است. در واقع در کلگری حتی فصل زمستان‌ هم هوا آفتابی است.جالب است بدانید که بیشتر بارندگی‌ها در کلگری مربوط به فصل تابستان است. جولای با دمای 16 درجه سانتیگراد ، گرم‌ترین ماه در این شهر است.

تورنتو در آنتاریو

تورنتو نیز یکی دیگر از شهرهای کانادا است که گرمای آن در مقایسه با سایر شهرها، محسوس‌تر است و بسیاری از دانشجویان ایرانی، برای تحصیل در کانادا، تورنتو را به دلیل شرایط آب و هوایی مساعد، برمی‌گزینند. تورنتو از اواخر جون تا اوایل ماه سپتامبر، گرم‌تر می‌شود.

ونکوور در بریتیش کلمبیا

اکثر مهاجرین آسیایی، در میان ایالات کانادا، ونکوور را برای زندگی ترجیح می‌دهند به این دلیل که  ونکوور یکی از بهترین شهرهای کانادا از لحاظ گرمای هوا است و مردم آسیا که اکثرا به سرما هوا در کانادا عادت ندارند راحت‌تر می‌توانند در ونکوور خود را با شرایط آب و هوایی تطبیق بدهند.

 اگوست گرم‌ترین ماه سال در ونکوور است که تعداد زیادی از گردشگران نیز این ماه را برای بازدید از ونکوور انتخاب می‌کنند. مرطوب‌ترین ماه سال نیز با داشتن 200 میلی‌متر بارندگی، ماه نوامبر است. در جولای، هوای ونکوور معتدل است و شما می‌توانید به راحتی در ساحل ونکوور شنا کنید.

ونکوور در بریتیش کلمبیا

ویکتوریا در بریتیش کلمبیا

ویکتوریا از نظر شرایط آب و هوایی شهر ایده‌آلی در کانادا است و مکان مناسبی برای زندگی مهاجرینی است که عادت به گذران وقت در فضای باز دارند. در تابستان، ویکتوریا گرم است اما معمولا دمای هوا بالاتر از 30 درجه نخواهد بود. بارش برف و سرمای هوا در فصل زمستان آزاردهنده نیست و حتی می‌توان گفت که در ویکتوریا، بارش برف در مقایسه با سایر شهرهای کانادا کم‌تر مشاهده می‌شود. به همین دلیل در فصل زمستان، زندگی عادی مردم در شهر جریان دارد. به طور کلی زمستان در ویکتوریا فصل طولانی محسوب نمی‌شود و فصل بهار نیز ویکتوریا بسیار خوشایند است.

سنت کاترینز در بریتیش کلمبیا

سنت‌کاترینر یکی از شهرهای بندری و گرم کانادا است. این شهر به دلیل نزدیک بودن به منطقه نیاگارا از آب و هوای مطلوبی برای زندگی برخوردار است. میانگین دمای سالانه در سنت‌کاترینز، 8.4 است.

سنت کاترینز در بریتیش کلمبیا

کلونا در بریتیش کلمبیا

این شهر برای مهاجرینی که زندگی در یک شهر گرم و کم بارش را ترجیح می‌دهند محل مناسبی است. کلونا در منطقه اوکاناگان قرار گرفته است.

ابوتسفورد در بریتیش کلمبیا

یکی از شهرهای گرم در کانادا ابوتسفورد است که به دلیل برخورداری از شرایط آب و هوایی مناسب، به یکی از شهرهای پر رونق کانادا در عرصه کشاورزی تبدیل شده است. تقریبا 70 درصد از اراضی این شهر کاربری کشاورزی دارد. ابوتسفورد یکی از شهرهایی است که ساکنین در آن روزهای یخبندان را کم‌تر مشاهده می‌کنند.

ویندزور در آنتاریو

یکی از شهرهای گرم کانادا است که در ایالت آنتاریو قرار گرفته و درجه دمای آن به طور میانگین، 4/14 است. این شهر در نزدیکی ایالت متحده آمریکا قرار دارد و از آب و هوای مرطوب قاره‌ای برخوردار است. دمای ویندزور در فصل تابستان به 3 درجه سانتی‌گراد می‌رسد.

ویندزور در آنتاریو

هلیفکس در نوااسکشیا

در هلیفکس، ماه جولای با 18 درجه سانتیگراد گرم‌ترین ماه سال و ژانویه با 5 درجه زیر صفر، سردترین ماه سال محسوب می‌شود. در ماه جولای خورشید به مدت 9 ساعت در طول روز بر شهر می‌تابد. نوامبر نیز با برخورداری از 100 میلی‌متر بارندگی مرطوب‌ترین ماه است. در ماه اگوست دمای ساحل هلیفکس 17 درجه است و شما می‌توانید از شنا و تفریح در ساحل لذت ببرید.

همیلتون در آنتاریو

ساکنان شهر همیلتون در کانادا، تابستان‌های نسبتأ گرمی را پشت سر می‌گذارند. دمای هوا در این فصل، 22 درجه سانتی‌گراد است. فصل بهار نیز در این شهر معتدل و بارانی است. ماه‌های سپتامبر و اکتبر بهترین زمان برای مسافرت به همیلتون است.

 آشاوا در آنتاریو

در بین شهرهای مختلف در آنتاریو، آشاوا با تجربه کردن دمای هوای 17 درجه سانتی‌گراد یکی از شهرهای گرم این ایالت محسوب می‌شود. آب و هوای آشاوا برای ایرانی‌هایی که قصد مهاجرت به کانادا و اقامت در ایالت آنتاریو را دارند لذت‌بخش خواهد بود. همچنین شهر آشاوا به دلیل برخورداری از آب و هوای گرم در مقایسه با سایر شهرها، به یکی از مقاصد گردشگری در آنتاریو تبدیل شده است.

شرایط و قوانین مربوط به استفاده از سایت و حریم خصوصی را مطالعه کرده ام
0 نظر
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات