مزایای زندگی در کانادا

مزیت زندگی در کانادا

زندگی در کانادا چه مزایایی به همراه دارد

امروزه کانادا به عنوان کشوری مهاجر‌پذیر و مدرن به مقصدی جذاب برای مهاجرت تبدیل شده است. برای هر فردی دوری از خانواده و تحمل غربت قابل تحمل نیست اما ازآنجایی‌که در کانادا سیاستی متعادل حاکم است و اهالی آن از ادب و منش برخوردارند تصمیم‌گیری را آسان‌تر می‌کند.

می‌توانید با سفر به کانادا در میان مردمانی مهمان‌نواز و دوست‌داشتنی اوقات خوشی را سپری کنید و از امکانات این کشور به خوبی استفاده کنید. اکثر مردم برای مهاجرت به خارج از کشور، کانادا را انتخاب می‌کنند چراکه طبق نظرسنجی‌های اعلام‌شده، 82 درصد شهروندان این کشور راضی هستند و این انگیزه‌ایست برای ارتقای سطح زندگی در زمینه‌های مختلف ازجمله تحصیل، کار و تجارت و همان‌طور که می‌دانید، مهاجرت به کشوری دیگر با فراز و نشیب‌هایی بسیاری نیز همراه‌ست.

ممکن است این سؤال برایتان به وجود آید که برای مهاجرت به کانادا تحمل این سختی‌ها معقولانه است یا نه؟ ما در این مقاله در رابطه با مزایای موجود در این کشور صحبت خواهیم کرد تا تصمیم‌گیری راحت‌تری داشته باشید لذا پیشنهاد می‌شود تا انتهای مطلب با تیم تراست همراه باشید. همچنین شما میتوانید از مقاله روش های مهاجرت به کانادا اطلاعات تکمیلی در مورد مهاجرت کانادا را دریافت کنید

همچنین بخوانید: اقامت کانادا، دلایل مهاجرت از ایران و آسان­ترین راه مهاجرت به کانادا

وضعیت اقتصادی مطلوب در کانادا

یکی از مهم‌ترین دلایل مهاجرت ایرانی‌ها به کانادا وضعیت اقتصادی با ثبات و قدرتمند این کشور است که از تجارت گسترده آن با امریکا و حضورش در سازمان تجارت جهانی نشأت می‌گیرد. همچنین وجود منابع غنی مانند نفت، گاز و جنگل‌های انبوه، تولید و صادرات کانادا را تا حد زیادی بالا برده است.

بستر مناسب برای سرمایه‌ گذاری در کانادا، سرمایه‌گذاران زیادی را هر ساله برای انجام فعالیت‌های تجاری و تولیدی به کانادا سرازیر می‌کند. وجود سرمایه‌های هنگفت و نیروی انسانی متخصص در کانادا این کشور را به یکی از قدرت‌های دنیا در عرصه اقتصاد و تجارت تبدیل کرده است.

درباره حداقل مبلغ سرمایه گذاری در کانادا، اقتصاد کانادا و بهترین بیزنس در کانادا بیشتر بخوانید.

نرخ پایین بیکاری در کانادا

رشد اقتصادی هر کشوری سبب می‌شود تا ظرفیت‌های شغلی افزایش پیدا کند. در کانادا تولید زیاد در صنایع مختلف، رونق صنعت توریست و صادرات محصولات چوبی به کشورهای دیگر موقعیت‌های شغلی فراوانی را برای متقاضیان به وجود آورده است. همچنین وجود معادن متعدد در بیشتر ایالات کانادا زمینه را برای استخدام مهندسان در گرایش‌های مختلف تحصیلی فراهم کرده است.

در کنار فرصت‌های شغلی بی‌نظیری که در کانادا برای اشخاص ماهر وجود دارد باید به این مزیت هم اشاره کرد که در کانادا، این فرصت برای مهاجران فراهم شده تا در رقابت با بومیان کانادا، وارد بازار کار در کانادا شوند. مانند دیگر متقاضیان، شما نیز می‌توانید برای کارفرما رزومه ارسال کنید و در مصاحبه‌های متعددی که به منظور استخدام نیروی کار برگزار می‌شود شرکت کنید.

درباره قانون کار کانادا ، کاریابی در کانادا و سایت های کاریابی کانادا بیشتر بدانید.

نرخ پایین بیکاری در کانادا

طبیعت زیبای کانادا

در کانادا گونه‌های مختلف جانوری و گیاهی در کنار دریاچه‌ها و جنگل‌ها طبیعتی شگفت‌انگیز را به وجود آورده است به‌طوری‌که هر بیننده‌ای را متحیر می‌کند. کانادا نیز مانند ایران چهار فصل است و همین امر سبب شده تا فصل‌های مختلف تفریح‌های متنوعی در این کشور وجود داشته باشد. در کانادا تنوع اکوسیستم‌های مختلف فوق‌العاده است.

در نقطه‌به‌نقطه این کشور حیواناتی مانند سنجاب، سمور، راسو، راکون و غازهای وحشی به چشم می‌خورد که خود را بازندگی انسان‌ها وفق داده‌اند، تا جایی که باغچه‌ها و فضاهای سبز شهری به محل زیست این دسته حیوانات تبدیل ‌شده است. کانادا کشوری است با مساحت بسیار و بعد از روسیه پهناورترین کشور محسوب می‌شود.

اکوسیستم کانادا شامل 25 درصد زمین‌های مرطوب، 16 درصد مناطق قطبی و 15 درصد پوشش جنگلی است. به‌منظور بهره‌مندی بهتراز طبیعت در کوه‌های راکی، پارک‌های ملی بنف و جاسپر احداث ‌شد به طوری که 8 درصد مساحت انتاریو را پارک‌های آن تشکیل داده که از نوا اسکوشیا و جزیره پرنس ادوارد هم بزرگ‌تر است و یکی از جاذبه های گردشگری کانادا محسوب می‌شود.

درباره دریاچه های کانادا، طبیعت کانادا، حیوانات کانادا و جاهای دیدنی کانادا در تراست بخوانید.

کانادا کشوری مهاجر پذیر

 در عرصه‌ی بین‌المللی کانادا کشوری مهاجرپذیر است که از تازه‌واردان استقبال و آن‌ها را در یافتن شغل مناسب یاری می‌کند. شهرهای استان آنتاریو از امکانات بالایی برای زندگی برخوردارند. در این شهرها خدمات ارزنده‌ای مانند خدمات بهداشتی و اجتماعی، چگونگی انطباق با جامعه‌ی جدید و کمک هزینه‌ی مسکن ارائه می‌شود.

بعضی از شهرهای کانادا در لیست بهترین مکان‌ها برای زندگی قرار دارند، بر این اساس شهر ونکوور مانند مونیخ، المان، نیوزلند و اوکلند در رده سوم جهانی است و شهرهای تورنتو و مونترال در جایگاه‌های شانزدهم و بیست و یکم قرار دارند. اکثر ایرانیان قصد دارند به شهرهای تورنتو و اتاوا و ونکوور و کلگری و ادمونتون مهاجرت کنند.

جالب است بدانید شهر اکویل واقع‌شده در انتاریوی جنوبی بر اساس معیارهایی همچون اقتصاد قوی، هزینه‌ی مناسب زندگی، مالیات کم، آمار پایین جرم و جنایت، شرایط مساعد آب و هوایی و امکانات مطلوب زندگی در سال 2018 میلادی به‌عنوان بهترین شهر کانادا معرفی ‌شده است.

درباره دانستنی های کانادا و معایب زندگی در کانادا بخوانید.

کانادا کشوری امن

کانادا را می‌توان جزء یکی از کشورهای امن و آرام و بدون هیاهو دانست. دور بودن از کشورهایی که با بحران داخلی و یا جنگ درگیرند سبب شده تا خطر تروریست‌های داخلی و خارجی در کانادا به پایین‌ترین میزان رسد.  از دیگر موارد تأثیرگذاردر امنیت کانادا کاهش جرم جنایت در این کشور است که بر اساس آمار میزان قتل در میان 100 هزار نفر حدود 1.4 درصد است.

بیشتر بخوانید: امن ‌ترین شهرهای کانادا

حمایت دولت در کشور کانادا

برخی دولت‌ها هنگام روبرویی با مشکلات و بحران‌های سخت به دغدغه‌های شهروندان توجهی ندارند و به‌راحتی از کنار مسائل عبور می‌کنند اما خوشبختانه کانادا جز این دسته کشورها نیست و در شرایط دشوار مانند شیوع بیماری یا دوران بیکاری از شهروندان حمایت می‌کند تا به زندگی عادی برگردند.

این خدمات در زمینه‌های مختلف از سوی سازمان‌ها اعم از دولتی یا خصوصی ارائه می‌شود تا شهروندان ازنظر بهداشت، مواد غذایی، مسکن و خدمات آموزشی تأمین شوند. در موارد زیر به چند نمونه از حمایت‌های اجتماعی در نظر گرفته‌شده برای شهروندان می‌پردازیم:

 • در نظر گرفتن بیمه برای ایام بیکاری
 • حمایت‌های مالی از خانواده‌های کم درآمد و کسانی که قادر به انجام کار نیستند.

درباره بیمه در کانادا و بهداشت و درمان در کانادا بخوانید.

کانادا کشوری جذاب در آموزش

دولت کانادا برای تمامی کودکان شرایطی را مهیا کرده تا بتوانند بدون صرف هیچ هزینه‌ای به فراگیری علم بپردازند این فرآیند به دو دوره‌ی ابتدایی و متوسطه تقسیم می‌شود که هرکدام 6 سال طول می‌کشند. تمامی کودکان کانادایی ملزم به فراگیری سواد هستند و هرسال با کنترل سطح آموزش سعی می‌کنند تا همه‌ی دانش‌آموزان از شرایط برابر برخوردار باشند.

درباره تحصیل رایگان در کانادا، دبستان در کانادا و دبیرستان در کانادا بیشتر بخوانید.

معمولاً انتخاب دانشجویان برای ادامه‌ی تحصیل، کاناداست؛ زیرا مقرون‌به‌صرفه تر از کشورهای استرالیا و آمریکا است و بدون پرداخت هزینه‌های گزاف امکان تحصیل در بهترین دانشگاه های کانادا را خواهید داشت. پس از پایان تحصیلات می‌توانید اقدامات مربوط به اقامت پس از تحصیل در کانادا را انجام دهید.

روزهایی که در کانادا مشغول تحصیل هستید به‌عنوان اقامت به‌حساب می‌آید و زمینه‌ای است برای اخذ پاسپورت کانادایی، درواقع پس از گذشت 2 سال از زمانی که مدرک تحصیلی‌تان را در هر مقطعی به پایان رساندید، شهروند کانادایی محسوب می‌شوید. بعضی از استان‌های کانادا پس از تحصیل هفتاد درصد شهریه پرداخت‌شده را به‌عنوان معافیت مالیاتی به دانشجو بازمی‌گردانند. در کانادا دانشجویان همراه با گذراندن دوره‌های درسی، مجاز به فعالیت و کسب‌وکارند، درحالی که برخی کشورها مانند آمریکا چنین مجوزی را به دانشجویان نمی‌دهند. درباره کار دانشجویی در کانادا با مراجعه به لینک بخوانید.

دانشجو می‌تواند قبل یا هنگام ورود به کانادا برای همسر و فرزندان خود ویزای کار کانادا اخذ کند. همسر فرد متقاضی بدون داشتن هیچ‌گونه محدودیتی امکان کسب‌وکار دارد. پس از دریافت ویزای کانادا امکان تغییر دانشگاه یا حتی رشته تحصیلی‌تان را دارید. در صورت تمایل می‌توانید به زبان فرانسوی ادامه تحصیل دهید. برای اخذ ویزای تحصیلی کانادا برای فرزندان زیر 16 سال نیازی به حضور در سفارت کانادا نیست. در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری امکان استفاده از بورسیه‌های دولتی وجود دارد.

طبق گزارش‌های اعلام‌شده بر اساس oecd سیستم آموزشی کانادا از سطح بالایی برخوردار است به‌طوری‌که دانشگاه‌های آن در عرصه‌ی بین‌المللی از شهرت زیادی برخوردارند و در مقایسه با دیگر دانشگاه‌ها بالاترین رتبه را دارند که این امر شامل کالج‌ها و مدارس آن نیز می‌شود. در سال 2018 دانشگاه تورنتو رتبه سی و یکم را به خود اختصاص داد و علاوه بر آن، دانشگاه مک گیل واقع‌شده در مونترال رتبه سی و دوم و دانشگاه بریتیش کلمبیا رتبه پنجاه و یکم را کسب کردند، بااینکه این موسسه‌ها در رده‌بندی‌ها کمتر به چشم می‌خورند ولیکن دانشگاه مونترال در رتبه یک‌صد قرارگرفته است.

اطلاعات انتشاریافته از سوی موسسه اعتبار سنجی QS نشان‌دهنده این است که بعضی از شهرهای کانادا بهترین دانشگاه‌ها را دارند و بر این اساس مونترال در رتبه چهارم قرار دارد و از جایگاه برتری نسبت به تورنتو و ونکوور با رتبه‌های سیزدهم و هفدهم برخوردار است.

درباره دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم در کانادا، رنکینگ دانشگاه های کانادا و کالج در کانادا در تراست با مراجعه به هر لینک بخوانید.

کانادا تلفیقی از فرهنگ‌ های گوناگون

کانادا تلفیقی از فرهنگ انگلیس، فرانسه و کانادا است که کشوری چند فرهنگی را به وجود آورده است. عضویت نماینده‌هایی با ملیت‌های متفاوت در پارلمان، نمایانگر جامعه‌ای چند فرهنگی است که به‌صورت مسالمت‌آمیز در کنار یکدیگر زندگی می‌کنند. با قدم زدن در سطح شهر متوجه زبان و گویش‌های خاصی خواهید شد که معمولاً از اروپا، آسیا و آمریکای مرکزی مهاجرت کرده‌اند. این روند امری طبیعی است که اهالی هر کشور رستوران مختص به خود را داشته باشد و این خود زمینه ایست برای تجربه غذاهای دیگر ملیت‌ها.

درباره زبان کانادا و فرهنگ مردم کانادا بخوانید.

هزینه‌ های معقول زندگی در کانادا

میزان خرج و مخارج در کانادا نسبت به ایران بیشتر و این تفاوت در اجاره‌ی خانه بسیار محسوس است می‌شود اما با این ‌وجود در کانادا مردم نسبت به ایران قدرت خرید بیشتری دارند. برای درک بهتر به این مثال توجه کنید: اگر میانگین درآمد ماهیانه یک ایرانی، 10700000 تومان باشد درآمد هر شهروند کانادایی، 4 برابر این مبلغ خواهد بود لذا اگر بتوانید به‌عنوان شهروند کانادایی به فعالیت بپردازید قدرت خرید بالاتری خواهید داشت. اما باید در نظر داشته باشید که با اخذ ویزای توریستی یا تحصیلی شهروند کانادا محسوب نمی‌شوید و باید هزینه‌های سرسام‌آور زندگی را مدنظر بگیرید.

درباره هزینه زندگی در کانادا ، هزینه مهاجرت به کانادا و ویزای توریستی کانادا بیشتر بخوانید.

آینده‌ ای روشن با داشتن پاسپورت کانادا

مهاجران می‌توانند بعد از 3 سال اقامت در کانادا با استفاده از ویزای دائم تقاضای پاسپورت کانادایی کنند و از مزایای آن استفاده کنند که یکی از مزیت‌های آن عبارت است از جواز ورود به کشورهای دیگر مانند آمریکا و اتحادیه اروپا که این به دلیل بی‌طرف بودن کشور کانادا در سطح بین‌المللی است. با استفاده از این پاسپورت امکان کار در کشورهایی همچون انگلستان استرالیا و آمریکا را خواهید داشت.

در کانادا مهاجران پس از اخذ اقامت دائم از تمامی حقوق شهروندی کانادا به‌جز حق رأی برخوردار می‌شوند بنابراین لازم نیست برای تحصیل کودکان خود هزینه کنید چراکه همچون شهروندان کانادایی می‌توانند از آموزش رایگان بهره‌مند شوند و از دیگر مزایا همچون خدمات بهداشتی و درمانی استفاده کنند.

 • با اخذ ویزای دائم و شهروندی کانادا می‌توانید برای خانواده‌ی خود دعوتنامه کانادا ارسال و تقاضای ویزای توریستی کنید، البته این امر زمانی محقق می‌شود که این درخواست برای اقوام نزدیک باشد.
 •  بدون نیاز به اخذ ویزا با دریافت پاسپورت و تابعیت کانادا امکان سفر به 100 کشور را خواهید داشت
 • فردی که دارای تابعیت کانادا است می‌تواند با در نظر گرفتن توافق nafta شرایط کاری خود را به آمریکا انتقال دهد
 • افراد تازه ‌وارد به کانادا می‌توانند قبل از اقدام به ورود، مالیاتشان را کاهش دهند یا حتی آن را صفر کنند.
 • هر کودک متولدشده در کانادا به‌صورت ماهانه 400 دلار دریافت می‌کند که این روند تا 18 سالگی ادامه دارد.
 • در صورت از دست دادن شغل و ناتوانایی در انجام کار، نگران هزینه‌های زندگی نباشید چراکه دولت ماهانه 2000 دلار را به عنوان مستمری به شهروندان پرداخت می‌کند
 •  دولت برای افرادی که درآمد بالایی ندارند و سالمندانی که قادر به تهیه مسکن نیستند شرایط مناسبی را فراهم کرده است.
 • از دیگر مزایای مهاجرت به کانادا امکان سفر بدون ویزا به آمریکا و اروپا و دیگر کشورهای خاورمیانه برای کار یا درس است .

درباره تمدید پاسپورت ایرانی در کانادا، تاثیر ویزای شینگن بر اخذ ویزای کانادا و اینکه با ویزای کانادا به کدام کشورها می‌توان سفر کرد در تراست بخوانید.

ثبات سیاسی کانادا

کانادا کشوری به دور از تنش‌های داخلی و خارجی است. روابط کانادا با کشور همسایه خود یعنی آمریکا و سایر کشورها دوستانه است و همین امر سبب آرامش سیاسی کانادا شده است. از لحاظ سیاسی نیز رقابت بین احزاب گروه‌های مختلف در کانادا مسالمت‌آمیز بوده و معمولا در این کشور درگیری میان گروه‌های مختلف سیاسی کم‌تر دیده می‌شود.

همچنین بخوانید: سیستم سیاسی در کانادا

تنوع دین در کانادا

به دلیل حضور مهاجران از کشورهای مختلف تنوع دین درکانادا زیاد است و در واقع همچون تنوع فرهنگی، شاهد تنوع دینی هم هستیم. البته اکثر مردم کانادا مسیحی‌اند و درصدی هم که جزء اقلیت محسوب می‌شوند مسلمان، هندو و سیک و برخی نیز لائیک هستند.

درباره دین کانادا بیشتر بدانید.

کانادا کشوری به دور از نژاد‌پرستی

یکی از جذابیت‌های کانادا برای مهاجران، پایان تبعیض نژادی در این کشور است. این در حالی است که در آمریکا و بسیاری از کشورهای اروپایی از جمله فرانسه و انگلیس، رفتارهای نژادپرستانه از سوی دولت و بومیان، مهاجران را به ستوه آورده است. البته لازم به ذکر است که در کانادا، مهاجران نمی‌توانند در انتخابات فدرال و ایالتی شرکت کنند و همچنین برای مهاجران امکان ورود به مشاغل سیاسی وجود ندارد اما در زمینه‌ی شغلی و فعالیت‌های اجتماعی با محدودیتی روبرو نیستند.

استاندارد بالای زندگی در کانادا

در دنیا معیارهایی وجود دارد که تعیین کننده‌ی سطح کیفیت زندگی مردم هر جامعه است. این معیارها عبارتند از نظام آموزشی با کیفیت، رفاه اقتصادی، آزادی اجتماعی و… که در کانادا تمامی معیارهای در سطح بالایی وجود دارند.

خدمات بازنشستگی مطلوب در کانادا

در کانادا شهروندان بابت زندگی خود در دوران بازنشستگی نگرانی ندارند چون خدمات خوبی از سوی دولت به بازنشستگان ارائه می‌شود. حقوق بازنشستگی در کانادا بر اساس میزان مالیات پرداخت شده به دولت، پرداخت می‌شود.

بیشتر بخوانید: معایب زندگی در کانادا ، حقایق جالب در مورد کانادا

راهنمای تازه واردان استان آنتاریو
راهنمای تازه واردان استان آنتاریو
 • چک لیست مدارک و وسایل موردنیاز
 • راهنمای قوانین آنتاریو
 • شروع زندگی در آنتاریو
راهنمای تازه واردان استان آلبرتا
راهنمای تازه واردان استان آلبرتا
 • چک لیست مدارک و وسایل موردنیاز
 • راهنمای قوانین آلبرتا
 • شروع زندگی در آلبرتا

خدمات موسسه تراست برای مهاجرت

تمامی پرونده های مهاجرتی موسسه تراست تحت نظارت مستقیم شروین مدنی، وکیل ارشد موسسه انجام می شود.

شروین مدنی وکیل ارشد موسسه تراست


 • وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا و دارای کد فعالیت در انجمن ICCRC
  (کد وکالت: RCIC# 506959)
 • عضو هیئت علمی کالج اشتون در رشته مهاجرت
 • سابقه فعالیت به عنوان آفیسر اداره مهاجرت
 • بیش از 10 سال سابقه وکالت امور مهاجرتی
شروین مدنی

مشاوره تخصصی بگیرید!

قوانین مهاجرت بسیار پیچیده است، ولی اصلاً نگران نباشید؛ چراکه وکلای با تجربه و حرفه‌ای تراست با تمامی روش‌های قانونی مهاجرت آشنا هستند.

سوالات متداول

زندگی در کانادا چه مزایایی برای مهاجران دارد؟

وضعیت اقتصادی مطلوب، نرخ پایین بیکاری، امنیت بالا، سیستم آموزشی برتر، هزینه‌ های معقول زندگی، ثبات سیاسی، تنوع دین، استاندارد بالای زندگی و خدمات بازنشستگی مطلوب تنها بخشی از مزایای مهاجرت به کانادا می باشد.

آیا می توانم در کانادا موقعیت شغلی مناسبی پیدا کنم؟

بله؛ فرصت ‌های شغلی بی ‌نظیری برای اشخاص ماهر در کانادا وجود دارد. علاوه بر این مهاجران می توانند در رقابت با بومیان کانادا، وارد بازار کار در این کشور شوند.

شهروندی کانادا چه مزایایی دارد؟

مزایای اجتماعی و اقتصادی بی شماری در دسترس مهاجرانی است که موفق به دریافت شهروندی کانادا می شوند. این مزایا شامل خانواده های آنها نیز می شود. بعد از اینکه شهروند دائم کانادا شدید، می توانید از خانواده خود حمایت کنید تا در کانادا به شما بپیوندند. علاوه بر این پاسپورت کانادایی جواز ورود شما به کشورهای دیگر مانند آمریکا و اتحادیه اروپا نیز می باشد.

تحصیل در کانادا چه مزایایی دارد؟

تحصیل در کانادا مقرون ‌به ‌صرفه تر از کشورهای استرالیا و آمریکا است و بدون پرداخت هزینه ‌های گزاف امکان تحصیل در بهترین دانشگاه های کانادا برای شما فراهم می باشد.
اخذ ویزا برای همسر و فرزندان نیز یکی دیگر از مزایای تحصیل در کانادا است. پس از پایان تحصیلات هم می ‌توان اقدامات مربوط به اقامت دائم کانادا را انجام داد.

چرا استاندارد زندگی در کانادا بالاست؟

در دنیا معیارهایی وجود دارد که تعیین کننده‌ سطح کیفیت زندگی مردم هر جامعه است. این معیارها عبارتند از نظام آموزشی با کیفیت، رفاه اقتصادی، آزادی اجتماعی و غیره که در کانادا تمامی معیارها در سطح بالایی قرار دارند.

خدمات بازنشستگی در کانادا چگونه است؟

بابت زندگی خود در کانادا در دوران بازنشستگی اصلا نگران نباشید، چون خدمات خوبی از سوی دولت این کشور به بازنشستگان ارائه می ‌شود. حقوق بازنشستگی در کانادا بر اساس میزان مالیات پرداخت شده به دولت، پرداخت می‌ گردد.

مهم ترین خدمات دولت کانادا به شهروندان چیست؟

خدمات دولت کانادا در زمینه‌ های مختلف از سوی سازمان ‌های دولتی یا خصوصی ارائه می‌ شود تا شهروندان از نظر بهداشت، مواد غذایی، مسکن و خدمات آموزشی تأمین شوند. در نظر گرفتن بیمه برای ایام بیکاری و حمایت ‌های مالی از خانواده‌ های کم درآمد و افراد ناتوان بخشی از این خدمات است.

کدام شهرهای کانادا در لیست بهترین مکان‌ ها برای زندگی قرار دارند؟

شهر ونکوور مانند مونیخ، المان، نیوزلند و اوکلند در رده سوم جهانی است و شهرهای تورنتو و مونترال نیز در جایگاه‌ های شانزدهم و بیست و یکم قرار دارند.

اکثر ایرانیان به کدام شهرهای کانادا مهاجرت می کنند؟

ایرانیان اغلب قصد دارند به شهرهای تورنتو، اتاوا، ونکوور، کلگری و ادمونتون مهاجرت کنند.

چرا شهر اکویل یکی از بهترین شهرهای کانادا شناخته می شود؟

به خاطر معیارهایی همچون اقتصاد قوی، هزینه مناسب زندگی، مالیات کم، آمار پایین جرم و جنایت، شرایط مساعد آب و هوایی و امکانات مطلوب زندگی

پاسخ‌گوی سوالات شما هستیم

سوال شما توسط کارشناسان ما پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی می‌شود

دیدگاهتان را بنویسید