سرمایه ‌گذاری در مانیتوبا

سرمایه ‌گذاری در استان مانیتوبا

سرمایه ‌گذاری در مانیتوبا کانادا

استان مانیتوبا در جنوب غرب کانادا قرار دارد و با استان‌های انتاریو و ساسکاچوان هم جوار است. این منطقه دارای آب ‌و هوای اقیانوسی است که بارش و دما از جنوب به شمال کاهش و از شرق به غرب افزایش می‌یابد و به همین علت، بستر بسیار مناسبی برای فعالیت صنعت کشاورزی است. جمعیت در این محدوده معادل 1.4 میلیون نفر و به عبارتی پنجمین ایالت پرجمعیت کانادا است. اقتصاد ایالت مانیتوبا با رشد 2.4 درصد در سال 2008، اقتصادی رو به رشد بوده است و در سال‌های اخیر، روند رو به رشد خود را به طور نسبی حفظ کرده است. بخش اقتصادی استان مانیتوبا، به‌صورت عمده از منابع طبیعی تأمین می‌شود.

سرمایه گذاری در منیتوبا

عمده فعالیت‌های اقتصادی استان مانیتوبا به دلیل دارا بودن 12 درصد کل مزارع کشور، در حوزه مزرعه‌داری است که به ترتیب 34.5 درصد به دامپروری، 19 درصد به کاشت غلات و 8 درصد به کاشت دانه‌های روغنی اختصاص ‌یافته است. در همین راستا برنامه‌ای برای جذب سرمایه در حوزه مزرعه‌داری تحت عنوان برنامه سرمایه‌گذاری در بخش مزرعه‌داری (FIP) معرفی ‌شده است که جایگزین برنامه استخدام استراتژیک متخصصین (FSRI) است. سرمایه‌گذاری در بخش مزرعه‌داری (FIP) بخشی از برنامه جذب سرمایه در استان مانیتوبا است که به افراد متقاضی امکان فعالیت و سرمایه‌گذاری مؤثر در حوزه مزرعه‌داری را می‌دهد.

سرمایه‌گذاری در بخش مزرعه‌داری (FIP) برای سرمایه‌گذاری در مناطق روستایی استان مانیتوبا است. بدین‌ صورت که متقاضیان امر بایستی سرمایه‌گذاری و فعالیت مستقیم در این مناطق داشته باشند. محصولات تولیدی در برنامه سرمایه‌گذاری در بخش مزرعه‌داری (FIP) بر اساس برنامه کلی صنعت مزرعه‌داری استان مانیتوبا مشخص می‌شود. برای پذیرش، متقاضیان واجد شرایط بایستی مدارک لازم را به قسمت برنامه‌های پیشنهادی استان مانیتوبا (MPNP) ارسال کنند.

درباره فرصت سرمایه گذاری در صنعت کشاورزی در کانادا بیشتر بدانید.

شرایط ممیزی پرونده‌ی متقاضیان و مدارک لازم برای احراز صلاحیت متقاضیان برنامه سرمایه‌گذاری در بخش مزرعه‌داری استان مانیتوبا به ‌صورت جدول زیر است.

حداقل شرایط مورد نیاز برای تجربه کار در صنعت کشاورزی و مزرعه‌داری
تجربه حداقل 3 سال کار مدیریتی در صنعت مزرعه‌داری یا مالکیت مزرعه شخصی که با مدارک معتبر مورد تایید باشد.
حداقل شرایط مورد نیاز برای داشتن تسلط لازم به زبان رسمی
داشتن تسلط کافی به هر یک از زبان‌های رسمی کشور (انگلیسی یا فرانسه) از دید متولیان برنامه سرمایه‌گذاری در بخش مزرعه‌داری (FIP) باعث افزایش توانایی انطباقی با محیط و سرعت بخشیدن به رشد اقتصادی فرد متقاضی در مناطق روستایی استان مانیتوبا می‌شود.
انتظار می‌رود که متقاضیان دعوت به مصاحبه برای برنامه سرمایه‌گذاری در بخش مزرعه‌داری (FIP)، دانش مکفی در زبان‌های رسمی کشور را دارا باشند و توانایی انجام مصاحبه با زبان انگلیسی یا فرانسه را داشته‌باشند.
حداقل شرایط مورد نیاز برای سرمایه‌گذاری مستقیم در بخش مزرعه‌داری
حداقل سرمایه مورد نیاز برای سرمایه گذاری در بخش مزرعه‌داری مناطق روستایی استان مانیتوبا 000/300 دلار کانادا در نظر گرفته شده‌است.
سرمایه‌گذاری در بخش مزرعه‌داری استان مانیتوبا بایستی شرایط ذکر شده در قسمت برنامه‌های پیشنهادی استان مانیتوبا (MPNP) را دارا باشد.
بایستی متقاضیان سرمایه‌گذاری در بخش مزرعه‌داری، هدف اقتصادی مشخص برای فعالیت‌های خود داشته‌باشند.
سرمایه‌گذاری با هدف جذب سرمایه‌های منفعل یا اهداف سوداگرانه صرف از نظر متولیان برنامه سرمایه‌گذاری در بخش مزرعه‌داری (FIP) قابل قبول نمی‌باشد.
حداقل شرایط مورد نیاز برای بازدید میدانی از فعالیت‌های مزرعه داری
متقاضیان سرمایه‌گذاری در بخش مزرعه‌داری استان مانیتوبا بایستی برای بازدید میدانی و آشنایی با فعالیت‌های صورت گرفته در بخش مزرعه‌داری به استان مانیتوبا سفری داشته‌باشند.
حداقل شرایط مورد نیاز برای فعالیت‌های مدنظر در امر مزرعه‌داری
فعالیت‌های مدنظر در امر مزرعه‌داری در مناطق روستایی استان مانیتوبا بایستی پویا و با دوام باشد.
انتظار می‌رود که محل زندگی متقاضیان سرمایه‌گذاری در بخش مزرعه‌داری بعد از پذیرش در مزرعه محل کار باشد و تمامی امور مدیریتی به صورت فعال از داخل استان مانیتوبا هدایت شود.
عمده فعالیت‌های مدنظر در برنامه سرمایه‌گذاری در بخش مزرعه‌داری (FIP) بر پایه امور کشاورزی می‌باشد و این فعالیت‌ها بایستی از نظر اقتصادی توجیه پذیر باشد.
متقاضیان سرمایه‌گذاری در بخش مزرعه‌داری (FIP) توسط قسمت برنامه‌های پیشنهادی استان مانیتوبا (MPNP) ملزم به داشتن فعالیت‌های مؤثر با ارزش افزوده مکفی شده‌اند. بدین صورت که اهداف سوداگرانه صرف و بهره‌مندی از مدیریت ثالث از نظر قسمت برنامه‌های پیشنهادی استان مانیتوبا (MPNP) مردود می‌باشد.
متقاضیان سرمایه‌گذاری در بخش مزرعه‌داری (FIP) بایستی با هم‌افزایی با صنعت مزرعه‌داری استان مانیتوبا، توانایی‌ها دانش تکنیکی و تجربیات خود را با محیط استان مانیتوبا سازگار کرده و با محیط تبادل سازنده داشته‌باشند.
حداقل ارزش دارایی های شخصی باید بیشتر از 000/500 دلار کانادا باشد.
استفاده بردن از شخص ثالث به عنوان تأمین کننده سرمایه از نظر قسمت برنامه‌های پیشنهادی استان مانیتوبا (MPNP) مورد تأیید می‌باشد.
در صورت استفاده از تأمین کننده ثالث گزارش تأیید سرمایه مکفی بایستی ظرف مدت 120 روز پس از دریافت مجوز پذیرش به قسمت برنامه‌های پیشنهادی استان مانیتوبا (MPNP) ارائه شود.

پادکست بشنوید!

پادکست سرمایه گذاری در کانادا

رادیو تراست

موضوع: سرمایه گذاری در کانادا

راهنمای ثبت انواع شرکت در کانادا

جدول مقایسه راه اندازی و خرید بیزینس در کانادا

راه اندازی بیزینس جدید در کانادا

 • هزینه: کم (بیش از ۵۰ هزار دلار)
 • ریسک (سود احتمالی): بالا
 • زمان فعالیت بیزینس قبل از اقدام برای اقامت دائم: حداقل ۱۲ ماه
 • دشواری انجام بیزینس: دشوار
 • شرایط اقدام برای اقامت دائم: فعال بودن در کانادا، داشتن دفتر تجاری، به کارگیری حداقل ۱ کارمند کانادایی، ۱۲ ماه فعالیت

خرید بیزینس در کانادا

 • هزینه: بالا (بیش از ۱۵۰ هزار دلار)
 • ریسک (سود احتمالی): متوسط
 • زمان فعالیت بیزینس قبل از اقدام برای اقامت دائم: حداقلی تعیین نشده
 • دشواری انجام بیزینس: متوسط
 • شرایط اقدام برای اقامت دائم: دارا بودن حداقل ۵۱ درصد از سهام شرکت، فعال بودن شرکت، به کارگیری حداقل ۱ کارمند کانادایی

خرید سهام یک بیزینس در کانادا

 • هزینه: متوسط (بیش از ۱۰۰ هزار دلار)
 • ریسک (سود احتمالی): متوسط
 • زمان فعالیت بیزینس قبل از اقدام برای اقامت دائم: حداقلی تعیین نشده
 • دشواری انجام بیزینس: آسان
 • شرایط اقدام برای اقامت دائم: حداقل ۱۲ ماه از تاسیس شرکت گذشته باشد، فعال بودن شرکت، وجود سرمایه کافی در شرکت

خرید فرانچایز در کانادا

 • هزینه: متوسط (بیش از ۱۰۰ هزار دلار)
 • ریسک (سود احتمالی): کم
 • زمان فعالیت بیزینس قبل از اقدام برای اقامت دائم: حداقلی تعیین نشده
 • دشواری انجام بیزینس: آسان
 • شرایط اقدام برای اقامت دائم: فعال بودن شرکت، به کارگیری حداقل ۱ کارمند کانادایی
کتاب راهنمای عزیمت به کانادا
چک لیست عزیمت به کانادا
 • چک لیست مدارک و وسایل موردنیاز
 • راهنمای قوانین کانادا
 • شروع زندگی در کانادا

مهاجرت از طریق سرمایه‌ گذاری در بخش کارآفرینی ایالت مانیتوبا

استان مانیتوبا در بخش‌های دشتی کانادا واقع و دارای مراتع فراوان است. اقتصاد استان مانیتوبا مبتنی بر کشاورزی، توریست، برق، نفت، معادن و جنگل‌داری است. با در نظر گرفتن موقعیت جغرافیایی استان مانیتوبا، می‌توان مشاهده کرد که عمده فعالیت‌های اقتصادی و تجاری بیشتر کمپانی‌های بزرگ ایالت مانیتوبا در امر مرتبط با بخش کشاورزی است. با وجود محدودیت فعالیت‌های اقتصادی در استان مانیتوبا و کوچکی مساحت آن نسبت به استان‌های همجوار انتاریو و ساسکاچوان، به دلیل میزان کمتر سرمایه لازم برای سرمایه‌گذاری در بخش کارآفرینی، افراد واجد شرایط با سرمایه‌ای کمتر می‌توانند در استان مانیتوبا ساکن شوند و اقامت دائم کشور کانادا را دریافت کنند.

درباره مشاغل پردرآمد در کانادا  و طبقه‌بندی ملی مشاغل کانادا (NOC) بیشتر بخوانید.

برنامه مهاجرتی از طریق سرمایه‌گذاری در بخش کارآفرینی استان مانیتوبا از سلسله برنامه‌های پیشنهادی استان مانیتوبا (MPNP) است. برنامه سرمایه‌گذاری در بخش کارآفرینی به مسئولین ایالت مانیتوبا این اجازه را می‌دهد که با انتخاب متخصصین و سرمایه‌گذاران مستعد خارجی، مشاغل جدیدی را ایجاد کنند. سرمایه‌گذاران با سرمایه‌گذاری در تجارت‌های جدید یا مشارکت با تجارت‌های موجود می‌توانند کمک شایانی در راستای رشد اقتصادی استان مانیتوبا داشته‌ باشند. برنامه سرمایه‌گذاری در بخش کارآفرینی با EIO pool در ارتباط است. در همین راستا متقاضیان ذی‌صلاح بایستی برای ساختن EIO خود، یک نمایه شخصی بسازند تا بتوانند امتیازات لازم را برای دریافت اقامت کسب کنند. امتیازات کسب‌ شده بر اساس پاسخ‌های دریافتی از طریق فرم ارزیابی شخصی مشخص می‌شود.

درباره مهاجرت به کانادا از طریق تخصص کاری در استان های کانادا و مهاجرت به مانیتوبا بیشتر بخوانید.

مدارک لازم برای احراز صلاحیت متقاضیان برنامه سرمایه‌گذاری در بخش کارآفرینی استان مانیتوبا به‌صورت جدول زیر است:

معیارحداقل شرایط موردنیاز
تجربه کاری در بخش تجارتمتقاضی می‌بایست حداقل پنج سال سابقه کار داشته که سه سال آن را تحت عنوان مدیر ارشد یا مالک یک تجارت موفق مشغول کار بوده است. مالکیت تجارت دارای امتیاز بیشتری نسبت به مدیر ارشدی است. برای کسب امتیاز مالکیتی بایستی حداقل یک‌ سوم (33%) مالکیت تجارت از آن متقاضی باشد.
زبانحداقل سطح زبان مورد نیاز برای درخواست مهاجرت، متوسط ابتدایی (CLB5) است.
میزان تحصیلاتمتقاضیان بایستی دارای حداقل مدرک تحصیلی دیپلم معادل مورد قبول دولت کانادا باشند.
سنبرای برنامه سرمایه‌گذاری در بخش کارآفرینی، هیچ محدودیت سنی وجود ندارد ولی امتیازاتی برای افراد بین 25 تا 49 سال اختصاص ‌یافته است.
حداقل میزان سرمایه‌گذاریحداقل سرمایه موردنیاز برای برنامه سرمایه‌گذاری در بخش کارآفرینی ایالت مانیتوبا، بستگی به منطقه موردنظر سرمایه‌گذاری دارد. بدین ‌صورت که حداقل سرمایه لازم برای مناطق مرکزی 250 هزار دلار و برای مناطق روستایی یا غیر مرکزی 150 هزار دلار است.  تجارت موردنظر برای سرمایه‌گذاری بایستی تحت عنوان‌های مورد قبول برنامه‌های پیشنهادی استان مانیتوبا (MPNP) باشد. تجارت سرمایه‌گذاری شده بایستی حداقل برای کانادایی یا فردی دارای اقامت دائم ساکن ایالت مانیتوبا موقعیتی شغلی ایجاد کند. ( مسئله اشتغال شامل مالک تجارت یا بستگان نزدیک فرد متقاضی نمی‌شود.)
بازدید از تجارت‌های موجودداشتن هدف مشخص برای تجارت امری واجب و اساسی در درخواست‌نامه‌ها است. با سفر به ایالت مانیتوبا و بازدید از تجارت‌های موجود استان، این امکان برای متقاضیان فراهم می‌شود که بتوانند دید درست و وسیعی از سرمایه‌گذاری در استان مانیتوبا داشته‌باشند. البته این امر کمک شایانی نیز در امر هدف‌گذاری به متقاضیان می‌کند. از زمان انجام بازدید از تجارت‌های موجود در استان مانیتوبا تا ثبت درخواست متقاضی (EOI) نباید بیشتر از یک سال گذشته باشد.
انطباق‌پذیریدر صورت داشتن موارد زیر امتیازاتی به شخص متقاضی اختصاص می‌یابد: همسر متقاضی دارای مدرک زبان متوسط ابتدایی (CBL5) یا بیشتر باشد. شخص متقاضی یا همسرش دارای مدرک زبان متوسط ابتدایی (CBL5) در زبان دوم کشور باشد. شخص متقاضی یا همسرش یا شریک قانونی‌اش دارای خویشاوندی نزدیک ساکن در ایالت مانیتوبا باشد. ( مدت سکونت بایستی بیشتر از یک سال باشد.) شخص متقاضی دارای فرزندی باشد که حداقل شش ماه قبل از ثبت درخواست مهاجرت (EOI) در مؤسسات آموزش عالی یا فنی حرفه‌ای استان مانیتوبا به ‌صورت تمام‌وقت مشغول تحصیل بوده است. شخص متقاضی یا همسرش یا شریک قانونی‌اش یک برنامه تحصیلی تمام‌وقت حداقل یک‌ساله را در مؤسسات آموزش عالی یا آموزشگاه‌های استان مانیتوبا گذرانده باشد. این امر زمانی مورد قبول است که فرد متقاضی به سن 17 سالگی رسیده و دارای شرایط لازم برای تحصیل باشد. شخص متقاضی یا همسرش یا شریک قانونی‌اش حداقل 6 ماه به‌صورت پیوسته و تمام‌وقت در ایالت مانیتوبا شاغل بوده باشد. سابقه کار تائید شده از طرف کارفرما و کپی اجازه کار بایستی در زمان ثبت درخواست مهاجرت ارائه شود.  
حداقل سرمایه خالص شخصیسرمایه کلی شخص متقاضی بایستی حداقل 500 هزار دلار باشد. سرمایه شخصی فرد متقاضی را فرد ثالث مورد تائید برنامه‌های پیشنهادی استان مانیتوبا (MPNP) نیز می‌تواند تأمین کند. گزارش تأیید بایستی در امتداد درخواست مهاجرت (EOI) حداقل 120 روز پس از دریافت مجوز درخواست مهاجرت (LAA) برای برنامه‌های پیشنهادی استان مانیتوبا (MPNP) ارسال شود.
توافق‌نامه تجاریپس از قبول درخواست متقاضی سرمایه‌گذاری در بخش کارآفرینی ایالت مانیتوبا، فرد متقاضی بایستی توافق‌نامه تجاری (BPA) را قبل از دریافت اجازه کار از برنامه‌های پیشنهادی استان مانیتوبا (MPNP) به امضا برساند.

درباره هزینه مهاجرت به کانادا و میانگین حقوق در کانادا بیشتر بخوانید.

خدمات موسسه تراست برای مهاجرت

تمامی پرونده های مهاجرتی موسسه تراست تحت نظارت مستقیم شروین مدنی، وکیل ارشد موسسه انجام می شود.

شروین مدنی وکیل ارشد موسسه تراست


 • وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا و دارای کد فعالیت در انجمن ICCRC
  (کد وکالت: RCIC# 506959)
 • عضو هیئت علمی کالج اشتون در رشته مهاجرت
 • سابقه فعالیت به عنوان آفیسر اداره مهاجرت
 • بیش از 10 سال سابقه وکالت امور مهاجرتی
شروین مدنی

مشاوره معتبر بگیرید!

قوانین مهاجرت بسیار پیچیده است، ولی اصلاً نگران نباشید؛ چراکه وکلای با تجربه و حرفه‌ای تراست با تمامی روش‌های قانونی مهاجرت آشنا هستند.

سوالات متداول

برای مهاجرت از طریق طرح اقتصادی در حوزه‌ی کشاورزی به مقصد ایالت مانیتوبا، چه اقداماتی لازم است و چه خدماتی از تراست می‌توان دریافت کرد؟

در تمامی برنامه‌های مهاجرتی، لازم است مستندات قانع‌کننده و تبلیغ مناسب از توانایی‌ها و شرایط کاری خود ارائه دهید. در این مسیر مهاجرتی به‌خصوص، شما باید، عمدتاً به‌صورت کتبی، بتوانید به افسران بررسی پرونده‌های مهاجرتی این موضوع را تفهیم کنید که شما یک فرد مفید و مؤثر برای مانیتوبا و کشور کانادا هستید. برای این منظور، خدمات تراست  تمامی مراحل از قبیل جمع‌آوری مستندات، تنظیم نامه‌نگاری‌ها و مکاتبات کمک شایان برای شما خواهد بود. خدمات حقوقی تراست  به شما کمک خواهد کرد قراردادهای دقیق‌تر و سودمندتری تنظیم نمایید و از اشتباهات پرهزینه جلوگیری نمایید.
یکی از مهم‌ترین اقداماتی که پیش از ارائه مدارک خود برای ثبت‌نام انجام دهید، مستندسازی ریز جزئیات کسب‌وکار خود در حوزه‌ی کشاورزی است. به‌عنوان‌مثال اطلاعات مالی و دفترهای ثبت وقایع روزانه، گزارش‌های مالیاتی و حسابداری‌های حقوق و دستمزد کارگران بسیار مورد اهمیت است. این موضوع را باید در نظر بگیرید که بهترین کاندیداها اگر اطلاعات کافی و تبلیغ مناسب از توانایی‌های خود ارائه ندهند، دیده و انتخاب نخواهند شد. برای این منظور، مشاورین تراست  با داشتن فهم عمیق از دیدگاه ادارات مهاجرتی کانادا، برای چشمگیر کردن هر چه بیشتر پرونده مهاجرتی شما کمک خواهند کرد.

آیا اقامت دائم پس از پذیرفته شدن برای برنامه‌ی مهاجرتی جذب کشاورزان مانیتوبا داده خواهد شد؟

خیر، این مسیر مهاجرتی و بسیاری دیگر از مسیرهای مهاجرتی که به‌واسطه‌ی انجام کاری و ای کارآفرینی تدوین‌شده‌اند، برای اطمینان یافتن از عملکرد متقاضی و اجرایی شدن اهداف برنامه‌ی مهاجرتی، در چند مرحله پاداش‌های مهاجرتی متقاضیان را خواهند داد. بدین‌صورت که ابتدا پس از پذیرفته شدن پرونده، متقاضی باید یک قرارداد تضمینی برای اجرای مدت‌دار طرح خود با ایالات امضا نماید و بنابراین قرارداد، تنها درصورتی‌که به مفاد قرارداد یا به‌عبارت‌دیگر اجراشدن طرح خود در مدت معین عمل نماید می‌تواند برای اقامت دائم اقدام کند. در غیر این صورت، ویزای اقامت موقت متقاضی نیز باطل خواهد شد و مجبور به ترک کشور می‌شود.

برنامه‌ی مهاجرتی جذب کارآفرینان صنعت کشاورزی استان مانیتوبا چیست و به چه کسانی توصیه می‌شود؟

محصولات کشاورزی بخش بسیار مهمی از تولید ناخالص یا منطقه محسوب می‌شود و از صنایع بسیار پراهمیت برای رشد و رونق یک اقتصاد پیشرفته است.  بسیاری از دولت‌های جهان بنا به اهمیت فراوان این موضوع، طرح‌های حمایتی متعدد و متنوعی برای توسعه‌ی صنعت کشاورزی حوزه‌ی استحفاظی خودکرده‌اند. در کشور کانادا و الاخصوص دولت محلی مانیتوبا نیز این برنامه‌های حمایتی وجود دارند و در بخش برنامه‌های مهاجرتی نیز گنجانده‌شده‌اند. بدین واسطه، دولت استان مانیتوبا، این مسیر مهاجرتی کشاورزی را برای افرادی تعبیه کرده است که به توانند با احداث یک مزرعه‌ی جدید و پویا به اقتصاد و تولید ناخالص محلی کمک کنند.
اما این برنامه‌ی مهاجرتی برای متقاضیان طراحی‌شده است که بتوانند در ابعاد بزرگ دست به اشتغال‌زایی بزنند و توانایی و مهارت‌های تعریف‌شده‌ای برای حصول این مطلوب را داشته باشند. عنوان مثال، تجربه‌ی بیش از 3 سال مالکیت و موفقیت‌آمیز یک مزرعه‌ی کشاورزی و داشتن حداقل سرمایه‌ی شخصی به ارزش 500.000 دلار کانادا جزئی از پیش‌نیازهای این مسیر مهاجرتی است که نشان‌دهنده‌ی کلان بودن فعالیت‌های قبلی متقاضی است. لذا درصورتی‌که پیش‌نیازهای اولیه این مسیر مهاجرتی را داشته باشید، می‌توانید برای این مسیر مهاجرتی اقدام و از پاداش‌های مهاجرتی آن بهره‌مند شوید.

آیا می‌توان پس از انتقال سرمایه به مانیتوبا، محل خود را تغییر دهیم و یا به استانی دیگر سفر کنیم؟

تحت برنامه‌ی مهاجرتی‌ای که در ابتدا اقدام کرده‌اید خیر. مگر آنکه برنامه‌ی مهاجرتی خود را تغییر دهید که این مستلزم انجام مجدد دوباره‌ی تمامی پروسه‌ی انجام داده‌شده و یا حتی خروج از خاک کانادا است. دقت نمایید انجام چنین کاری می‌تواند نقطه‌ی منفی از برای پرونده شما باشد و قبول شدن تلاش مجدد شمارا نیز ریسکی‌تر کند. لذا به تمام متقاضیان توصیه می‌شود مطالعات جامع و کامل در مورد تمامی شرایط مهاجرتی از قبیل مقصد، مسیر مهاجرتی و تمامی احتمالات پیش رو را انجام دهند.
دقت نمایید که بخشی از برنامه‌های مهاجرتی کانادا به مدیریت و کنترل جمعیت اختصاص دارد و به همین واسطه، قوانین مشخص و  غیرقابل تغییری درزمینه تغییر مکان و شناوری جمعیت اجرا می شود. در اکثر موارد، از متقاضیان خواسته می شود که سه چهار از زمان خود را در محدوده ی 100 کیلومتری محدوده ی از پیش تعیین‌شده مستقر باشند که البته آزادی عمل متقاضیان تا حد قابل قبولی در این شرط حفظ می‌شود و امکان مسافرت و تغییر مکان‌های موقتی برای ایشان وجود خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رزرو وقت مشاوره
تماس
تلفن ایران تلفن کانادا واتساپ کانادا پیج اینستاگرام
https://t.me/TrustImmigrationhttps://www.instagram.com/trustimms/https://www.youtube.com/c/Trustimm

تمامی حقوق مادی و معنوی مطالب متعلق به موسسه مهاجرتی تراست می باشد. استفاده از مطالب برای موارد غیرتجاری بلامانع است.