سرمایه‌ گذاری در یوکان

سرمایه‌ گذاری در استان یوکان

چرا سرمایه گذاری در کانادا ؟

 • حداقل میزان سرمایه موردنیاز: 100 هزار دلار کانادا
 • بهترین و راحت ترین کشور برای اخذ اقامت دائم برای خود و خانواده
 • برخورداری از بالاترین سطح رفاه و امکانات اجتماعی برای خود و خانواده
 • پایین ترین نرخ مالیات در کانادا نسبت به سایر کشورهای صنعتی عضو گروه جی هفت
 • بالاترین قوانین حمایتی ویژه کسب و کارهای نوپا
 • ثبات اقتصادی، کاهش ریسک سرمایه گذاری و امکان اتصال به بازارهای جهانی
 • عدم وجود محدودیت سنی و نمره زبان بالا در برنامه‌ های سرمایه گذاری

لینک های مفید مهاجرت سرمایه گذاری

سوالات پرتکرار!

راهنمای راه اندازی بیزینس های مختلف در کانادا

پادکست بشنوید!

پادکست سرمایه گذاری در کانادا

رادیو تراست

موضوع: سرمایه گذاری در کانادا

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در یوکان کانادا

اگر تا به حال با برنامه های مهاجرت استانی کانادا آشنایی نداشته اید، خوب است که بدانید سازمان مهاجرت کانادا برای ایالت های مختلف کانادا این امکان را فراهم کرده است که بخشی از نیاز های اقتصادی و نیرو های کاری خود را از طریق منابع خارجی و از شریان برنامه های کلان مهاجرتی کشور کانادا تامین نمایند.

به عبارت دیگر، استانها اجازه دارند به عنوان مثال، کمبود نیرو کاری خود در منابع انسانی و یا بخش خاصی از صنعت با قبول مهاجرین کارآمد، به صلاح دید خود جبران کرده و مهاجرین انتخاب شده به این منظور را به سازمان مهاجرت کانادا IRCC معرفی نمایند.

همه ساله، ادارات مهاجرتی محلی در استان های کانادا لیستی از برنامه های مهاجرتی خود مبتنی بر نیاز ها و برنامه های توسعه ی تدوین شده ی خود به صورت رسمی اعلام می کنند که در این مقاله، قصد داریم به یکی از این دسته برنامه ها که در سالیان اخیر از جانب استان یوکان جریان داشته است بپردازیم.

استان یوکان جزء مناطق شمالی و به تبع، سرد سیر کانادا است. این یکی از اولین ملاحظاتی است که در انتخاب مسیر های مهاجرتی منتهی به این منطقه باید در نظر داشت. چرا که مسیرهای مهاجرتی برنامه‌های استانی، که این مسیر مهاجرتی نیز جزء این دسته از مسیر های مهاجرتی هستند، به دنبال کاندیدا‌هایی هستند به دنبال زندگی دائمی در این استان هستند.

این مسیر مهاجرتی که زیر شاخه ای از برنامه های مهاجرتی استانی ایالت یوکان کاناداست، کارآفرینانی را هدف قرار می دهد که با تولید یک کسب و کار جدید و یا خرید و گسترش یک کسب و کار موجود در این منطقه، به رشد اقتصاد محلی کمک کنند.

روال کلی این برنامه ی مهاجرتی در قدم اول با ثبت اطلاعات اولیه در سیستم غربال‌گری اولیه ی Expression of Interest (EOI) شروع می شود و شرایط متقاضیان توسط سیستم امتیاز گذاری انحصاری استان یوکان ممیزی می شود. سپس افرادی که امتیاز حد نصاب اولیه را دریافت نمایند در لیست رقابت برای انتخاب قرار خواهند گرفت.

در صورت انتخاب شدن متقاضی برای مصاحبه ی حضوری دعوت شده و در صورت قبول در مصاحبه، به متقاضی ویزای کار موقت 2 ساله برای اجرای طرح اقتصادی خود داده می شود. متقاضی موظف خواهد بود که برنامه ی احداث کسب و کار خود را در این مدت دوساله به مرحله بهره برداری رسانده و به دست آورد های مشخص تعریف شده ای دست یابی کند.

در این صورت صلاحیت کارآفرین توسط اداره ی مهاجرت استان جزیره ی پرنس ادوارد تایید شده و به عنوان کاندیدای اقامت دائم برنامه های استان یا به اصطلاح Provincial Nominee به سازمان مهاجرت کانادا IRCC معرفی می شود. در نهایت کارآفرین قادر خواهد بود ویزای اقامت دائم کانادا برای خود و اعضای خانواده ی خود را دریافت کند.

درباره ویزای کانادا و ویزای کار در کانادا بیشتر بدانید.

حداقل شرایط سرمایه گذاری در یوکان کانادا

 • حداقل 3 سال سابقه مالکیت بیزنس یا سابقه مدیریتی در 5 سال گذشته
 • حداقل مدرک زبان CLB 4
سرمایه‌گذاری در یوکان

پیشنهاد ویژه تراست به مدیران

اگر دارای سابقه کار مدیریتی هستید، و نمی خواهید به عنوان کارمند به کانادا مهاجرت کنید ما به شما راه اندازی بیزینس در مناطق کم جمعیت کانادا را پیشنهاد می دهیم. با این روش با سرمایه گذاری حداقل 100 هزار دلاری می توانید کارفرما باشید.

برای راه اندازی بیزنس در کانادا هم نیازی نیست که در این زمینه سابقه کاری داشته باشید و سابقه مدیریتی کافی است. در این روش همسر شما نیز اجازه کار دریافت کرده و تحصیل فرزندان تان رایگان است. با کارشناسان ما همراه باشید.

پیش نیازهای کلی مسیر مهاجرتی کارآفرینی و سرمایه گذاری در یوکان

پیش نیازهای مربوط به متقاضیان مسیر مهاجرت کارآفرینی به یوکان

 • باید طبق سیستم امتیاز دهی EOI که در ادامه مطرح می گردد حداقل 65 نمره که 10 نمره از آن برای دانش زبان خارجی است را کسب و کنند.
 • حداقل 6 نمره از زبان انگلیسی یا 4 نمره از زبان فرانسوی دریافت کنند.
 • حداقل 3 سال سابقه ی کارآفرینی، مدیریت یا مالکیت یک کسب و کار را داشته باشند.
 • حداقل 5 سال سابقه ی کار مرتبط به کسب و کاری که برای احداث در یوکان پیشنهاد داده اند داشته باشند.
 • حداقل 500.000 دلار کانادا دارایی شخصی داشته باشند که قبل اثبات و خارج از هر گونه تعهد مالی باشد.
 • حداقل 300.000 دلار دارایی سیال قابل نقد شدن سریع باشند.
 • بتوانند اثبات کنند که تمامی دارایی های خود را از راه های قانونی کسب کرده اند.
 • تعهد دهند که قصد احداث کار و زندگی دائمی در یوکان را دارند.
 • تعهد دهند که مقر اصلی کسب و کارشان در یوکان به صورت دائمی خواهد ماند.

پیش نیاز های مربوط به طرح جامع اقتصادی کسب و کار پیشنهاد شده

طرح جامع اقتصادی یا Business Plan را زمانی که در سیستم EOI مورد انتخاب قرار گرفته اید باید همراه با تمامی مدارک دیگر تحویل دهید. در مرحله ی EOI شما تنها باید خلاصه ای از کلیات طرح اقتصادی خود ارائه دهید اما بیزینس پلن شما باید کامل، جامع و عاری از هیچ ابهام و موضوع پیش بینی نشده ای باشد.

در بیزینس پلن شما باید اعلام نمایید که قصد سرمایه گذاری حداقل 300.000 هزار دلار کانادا در یک کسب و کار و خرید حداقل 33% از سهام آن را خواهید داشت. شما باید اعلام کرده و نشان دهید که نقش مستقیمی بر انجام امورات کسب و کار خواهید داشت و تصمیم گیری ها، و تدابیر روزانه را اتخاذ خواهد کرد.

پیش نیاز های سال اول اقامت در استان یوکان به عنوان کارآفرین  

در بدو ورود به کانادا و استان یوکان باید خود را به نماینده ی اداره مهاجرت استان یوکان معرفی کنید. اگر وقفه ای در معرفی خود پیش آید باید مراتب را به اداره می مهاجرت یوکان اعلام کنید. استان یوکان مصر است که اسکان و شروع به کار متقاضی در سریع ترین حالت ممکن رخ دهد.

نماینده اداره ی مهاجرت استان یوکان به صورت ادواری از سایت احداث کسب و کار شما بازدید خواهند کرد و انتظار خواهند داشت که در اسرع وقت و ظرف مدت کمتر از یک سال پروژه ی احداث خود را به سر انجام برسانید. در این مدت تمامی مدارک و مستندات پروژه ی احداث را باید جمع آوری کنید و در انتها سال به اداره ی مهاجرت تحویل دهید.

درباره اقامت کانادا و کار در کانادا بیشتر بدانید.

پیش نیاز های سال دوم اقامت در استان یوکان به عنوان کارآفرین 

سال دوم اقامت موقت کاری شما در استان یوکان موعد راه اندازی و بهره برداری از کسب و کار است. در سال دوم اعضای خانواده ی متقاضی نیز باید در یوکان ساکن باشند و در اواسط یا انتهای سال متقاضی باید برای ثبت نام ویزای اقامت دائم خود را آماده کند. این آمادگی شما جمع آوری مدارک زیر می باشند:

 • اظهار نامه و تمامی گزارشات مالی انتهای سال دوم و همچنین سال اول اقامت
 • رسید های اجاره های داده شده یا وام های اخذ شده
 • رسید های هزینه های انجام شده
 • لیستی از تامین کنندگان و مشتریان کسب و کار متقاضی
 • سایر مدارکی که اداره مهاجرت آنها را اعلام می کند

نهایتاً در انتهای سال دوم یک بازدید نهایی از کسب و کار متقاضی انجام می پذیرد که وضعیت کسب و کار متقاضی را یک هیئت بررسی گزارش خواهند داد.

تاییدیه نهایی با درخواست کاندیداتوری اقامت دائم در استان یوکان کانادا

پس از بازدید نهایی از کسب و کار و بررسی تمامی مدارکی ارسال شده، هیئت بررسی صلاحیت متقاضیان رای نهایی خود را حول اجازه ادامه ی کار و حضور در استان خواهد داد. در صورت موفقیت در اخذ رای مثبت از اداره مهاجرت یوکان، متقاضی معرفی نامه ی کاندیداتوری اقامت دائم (Provincial Nominee) در استان یوکان را دریافت خواهد کرد که به وسیله ی آن متقاضی می تواند برای ثبت نام ویزای اقامت دائم از سازمان مهاجرت کانادا IRCC اقدام نماید.

متقاضی باید برای این منظور موارد زیر را به سازمان مهاجرت کانادا نشان دهد:

 • در دو سال گذشته در استان یوکان مستقر بوده است.
 • کسب و کار او فعال است.
 • پیش نیاز های سرمایه گذاری ابتدایی را بر کسب و کار خود انجام داده است.
 • سایر پیش نیاز های قرار داد حسن انجام کار را به خوب به پایان رسانده است.

موسسه مهاجرتی تراست در کنار تخصص و تجربه آقای مدنی با بیش از یک دهه سابقه مشاوره رسمی مهاجرت و 5 سال فعالیت به عنوان آفیسر اداره مهاجرت کانادا، و داشتن تیم تخصصی کاری و سرمایه گذاری و روابط کلیدی با صنایع مختلف و موسسات کاریابی در زمینه مهاجرت سرمایه گذاری به صورت متمایز فعالیت دارد.

پاسخ به سوالات شما از زبان مشاور رسمی مهاجرت به کانادا

تمامی پرونده های مهاجرتی موسسه تراست تحت نظارت مستقیم شروین مدنی، وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا و دارای کد فعالیت در انجمن ICCRC با بیش از 10 سال سابقه وکالت امور مهاجرتی و 5 سال سابقه آفیسری اداره مهاجرت کانادا انجام می شود.

 • محدودیت سنی و تحصیلی در ویزای سرمایه گذاری
 • لزوم انجام سفر اکتشافی
 • امکان فروش بیزینس پس از دریافت اقامت دائم
 • امکان راه اندازی بیزینس بدون داشتن تجربه قبلی در بیزینس
 • تفاوت ورک پرمیت در روش های مختلف مهاجرت و محاسن روش استانی

قرارداد موسسه مهاجرتی تراست: کمترین ریسک ممکن برای سرمایه گذاری

در قرارداد سرمایه گذاری موسسه مهاجرتی تراست سعی شده تا ریسک های موجود به حداقل برسند. ما برای بدترین سناریوها، راه های جایگزین را بررسی می کنیم تا در صورتی که یک پرونده با شکست مواجه شود بخش عمده هزینه باقی بماند و کماکان بتوان برای دریافت اقامت از طریق پیگیری پرونده قبلی (سابمیت مجدد یا کورت) یا یک پرونده جدید اقدام کرد.

نحوه ی نمره دهی به پرونده ی متقاضیان مسیر مهاجرتی سرمایه گذاری در یوکان

پرونده متقاضیان مسیر مهاجرتی سرمایه گذاری یوکان طبق هفت معیار زیر و امتیاز دهی جدول زیر انجام می پذیرد، متقاضی باید حداقل 65 امتیاز را از این سیستم نمره دهد دریافت کند که 10 امتیاز آن حداقل از دانش زبان خارجی کسب کنند.

معیار
انتخاب
امتیاز
ارزش سرمایه گذاریحداکثر 12 امتیاز
دارایی های سیالحداکثر 8 امتیاز
سرمایه شخصیحداکثر 8 امتیاز
سنحداکثر 10 امتیاز
سفر اکتشافیحداکثر 8 امتیاز
تحصیلات و مهارت هاحداکثر 20 امتیاز
تجربه ی کارآفرینی و مدیریتیحداکثر 10 امتیاز
تجربه ی کاریحداکثر 10 امتیاز
مهارت زبان خارجیحداکثر 12 امتیاز
محل پیشنهادی احداث کسب و کارحداکثر 5 امتیاز
مجموع امتیازات قابل دریافتحداکثر 103 امتیاز
حداقل امتیاز لازم به اخذحداقل 65 امتیاز

جدول امتیازدهی ارزش سرمایه گذاری در یوکان

این معیار به میزانی سرمایه ای که متقاضی قصد دارد در کسب و کار خود تزریق و به استان یوکان انتقال دهد امتیاز دهی می کند:

میزان سرمایه گذاری
اعلام شده
امتیاز
کمتر از 300.000 دلار کاناداغیر قابل قبول
بین 300 تا 400 هزار دلار کانادا 6 امتیاز
400 تا 750 هزار دلار کانادا8 امتیاز
بیش از 750 هزار دلار کانادا12 امتیاز

جدول امتیازدهی دارایی سیال برای سرمایه گذاری در یوکان

این معیار میزان دارایی های سیال و قابل نقد شوندگی سریع متقاضی از قبیل حساب های بانکی، پول نقد، ارز، طلا و غیره که به سرعت قابل انتقال به کانادا هستند را امتیاز دهی می کند:

دارایی سیالامتیاز
کمتر از 300.000 دلار کاناداغیر قابل قبول
300 تا  450 هزار دلار کانادا6 امتیاز
بیش از 450 هزار دلار کانادا8 امتیاز

جدول امتیازدهی سرمایه شخصی برای سرمایه گذاری در یوکان

معیار میزان سرمایه شخصی شامل تمامی دارایی های متقاضی و همسر متقاضی می شود که از قبیل دارایی ها سیال، املاک، سهام، اوراق سپرده گذاری و غیره است. امتیاز دهی به این معیار به شکل زیر می باشد:

سرمایه
شخصی
متقاضی
امتیاز
کمتر از 500.000 دلار کاناداغیر قابل قبول
بین 500 تا 750 هزار دلار کانادا6 امتیاز
بیش از 750 هزار دلار کانادا8 امتیاز

جدول امتیازدهی سن برای سرمایه گذاری در یوکان

سن متقاضی نیز در امتیاز دهی به پرونده ی وی و به شکل زیر تأثیر گذار است:

سن
متقاضی
امتیاز
21-49 سال10
50-و 51 سال8
52 و 53 سال6
54 و 55 سال4
بیش از 56 سال0 امتیاز

جدول امتیاز دهی سفر اکتشافی برای سرمایه گذاری در یوکان

اگر متقاضی نشان دهد که پیش از ارسال درخواست مهاجرت سفری اکتشافی به منطقه ی مورد نظر داشته و تحقیقات محلی انجام داده است امتیاز اضافی دریافت خواهد کرد:

مدت
زمان سفر
اکتشافی
امتیاز
کمتر از 3 روز0
3 تا 6 روز4
7 تا 10 روز6
بیش از 11 روز8 امتیاز

جدول امتیازدهی تحصیلات و مهارتها برای سرمایه گذاری در یوکان

سنوات تحصیلیسطح تحصیلامتیاز
12دیپلم10
12 یا 13 سالیک سال تحصیل پس از دیپلم12
14 تا 16 سالدو سال تحصیل پس از دیپلم16
17 تا 18 سالمدرک کارشناسی18
18 سال به بالاتحصیلات عالی دانشگاهی20 امتیاز

جدول امتیازدهی تجربه ی کارآفرینی و مدیریتی برای سرمایه گذاری در یوکان

متقاضی باید حتماً حداقل 3 سال تجربه ی کاری در سطح کارآفرینی یا مدیریتی داشته باشد. امتیاز دهی به این معیار به شکل زیر می باشد:

میزان
تجربه ی
مدیریتی
متقاضی
امتیاز
3 تا 5 سال8 امتیاز
بیش از 6 سال10 امتیاز

جدول امتیازدهی تجربه ی کاری برای سرمایه گذاری در یوکان

متقاضی باید بیش از 5 سال سابقه ی کاری در حوزه ی کاری ای قصد ایجاد کسب و کار آن را دارد داشته باشد. تجربه ی مدیریتی و کارآفرینی نیز جز این تجربه ی کاری محسوب می گردد.

میزان
تجربه ی کاری
متقاضی
امتیاز
5 تا 7 سال8 امتیاز
بیش از 8 سال10 امتیاز

جدول امتیازدهی مهارت زبان خارجی برای سرمایه گذاری در یوکان

امتیاز زبان خارجی به شکل جدول زیر لحاظ می گردد. متقاضی باید حداقل 10 امتیاز از یک زبان یا دو زبان خارجی انگلیسی و فرانسوی کسب و کند.

سطح
مهارت
زبان خارجی
امتیاز
Ielts 7  یا TEF 5 به بالا12 امتیاز
Ielts 6 یا TEF 48 امتیاز
Ielts 5 یا TEF 4 به پایین0 امتیاز

جدول امتیازدهی محل پیشنهادی احداث کسب و کار برای سرمایه گذاری در یوکان

محل معرفی شده برای احداث کسب و کار نیز طبق جدول زیر امتیاز گذاری می شود:

محل
احداث
کسب و کار
امتیاز
در منطقه ی Whitehorse و اطراف آن0 امتیاز
در مناطق محلی و کم جمعیت5 امتیاز

خدمات تراست برای سرمایه گذاری در کانادا

 • امکان اخذ مشاوره اولیه درخصوص سرمایه گذاری در کانادا
 • صرف زمان کافی و بررسی کامل شرایط متقاضیان و درخواست ها و اولویت های آنان در خصوص کسب و کارهایی که مد نظر دارند
 • طراحی نقشه راه دقیق و استراتژی هایی که در مسیر سرمایه گذاری در کانادا باید به کار گرفته شوند، به طور اختصاصی برای هر موکل و بر اساس شرایط منحصر به فرد آنها
 • ارائه چک لیست اسناد و مدارک قابل ارائه و همینطور فرم هایی که باید تکمیل شوند
 • بررسی دقیق تمامی اسناد، مدارک و فرم های ارائه شده توسط موکل جهت اطمینان از تکمیل و بی نقص بودن آن ها
 • ارائه لیستی از بیزینس های قابل خریداری در شهرهای مختلف کانادا بر اساس شرایط و خواسته های متقاضی
 • بررسی گزینه های موجود به همراه خود متقاضی و پیشنهاد بهترین های آنان
 • انجام تمامی کاغذ بازی ها و پروسه های قانونی پیچیده برای مشتری که باید طی شوند
 • عدم نیاز به طی کردن فرایندهای پیچیده توسط متقاضی و برعهده گرفتن تمامی آن ها توسط متخصصین تراست
 • اقدام به انجام تحقیقات کامل درخصوص سوابق مالی، وضعیت، عملکرد و سایر شرایط کسب و کار مد نظر
 • تهیه و تنظیم قرارداد بیزینس مربوطه که در آن سرمایه گذاری می شود
 • مطالعه کامل و دقیق متن قراردادی که برای خرید بیزنس تهیه و تنظیم شده است و ارائه هرگونه راهنمایی یا مشاوره ای که در ارتباط با آن لازم است
 • اطمینان از سودآوری و عدم وجود عوامل کلاهبرداری و مواردی مانند احتمال کلاهبرداری و ضررده بودن بیزینس برای سرمایه گذاری
 • انجام اقدامات لازم برای خریداری بیزینس مربوطه و سرمایه گذاری
 • تهیه بیزینس پلن جامع، کامل و بسیار دقیق با زمانبندی برای انجام هر مرحله از پیشبرد بیزینس
 • ارائه درخواست ارزیابی تاثیر بازار کار (LMIA) به همراه طرح تجاری مناسب
 • اطمینان از تمامی جوانب و تلاش برای دریافت LMIA مثبت
 • حمایت از موکل در پیشبرد بیزینس خریداری شده و تحقق تایم لاین تعیین شده
 • آماده سازی مدارک و فرم های مربوطه جهت درخواست برای اقامت دائم

شرایط لازم برای سرمایه گذاری در یوکان

شرایط هر استان و حتی گاهی شرایط هر کدام از شهرهای یک استان ممکن است با یکدیگر متفاوت باشد.

جدول شرایط عمومی و لازم برای سرمایه گذاری در کانادا

محدوده شهرسرمایهسابقه کارمدرک
تحصیلی
سنمدرک
زبان
داخل شهر تورنتو800 هزار دلار (سرمایه)
600 هزار دلار (سرمایه گذاری)
داشتن سابقه مدیریت به میزان 2 سال در 5 سال گذشتهدارای امتیاز و غیر الزامیبدون محدودیت سنیCLB 4
خارج شهر تورنتو400 هزار دلار (سرمایه)
200 هزار دلار  (سرمایه گذاری)
داشتن سابقه مدیریت به میزان 2 سال در 5 سال گذشتهدارای امتیاز و غیر الزامیدارای محدودیت سنی بر اساس منطقهCLB 4
بدون محدودیت در شهر600 هزار دلار  (سرمایه)
200 هزار دلار  (سرمایه گذاری)
داشتن 3 سال مالکیت مشاغل و تجارت
یا
4 سال سابقه مدیریت
(طی 10 سال گذشته)
حداقل مدرک فوق دیپلم (اگر متقاضی نشان دهد که 100 درصد مالکیت شغل و تجارتش را داراست، دیپلم کفیت می کند)دارای امتیاز تا 64 سالCLB 4
شهرهای خیلی کوچک با جمعیت کم300 هزار دلار  (سرمایه)
100 هزار دلار  (سرمایه گذاری)
داشتن 3 سال مالکیت مشاغل و تجارت
یا
4 سال سابقه مدیریت
(طی 5 سال گذشته)
حداقل مدرک تحصیلی دیپلمدارای سن بین 25 تا 49 سالCLB 5
شهرهای شمال کانادا600 هزار دلار  (سرمایه)
300 هزار دلار  (نقد)
250 هزار دلار  (سرمایه گذاری)
100 هزار دلار  (پیش پرداخت به دولت)
3 سال مالکیت بیزینش
یا سابقه مدیریت
(در 5 سال گذشته)
حداقل کاردانیدارای بیشترین امتیاز در سنین 35 تا 50 سالCLB5

محاسبه آنلاین مدت زمان صدور ویزا برای انواع مختلف روش های سرمایه گذاری

جهت بررسی مدت زمان صدور ویزای خود، وارد لینک زیر شده، نوع برنامه مهاجرتی خود را طبق تصویر زیر، از قسمت Select an application type انتخاب کنید، در قسمت Which temporary residence application گزینه مرتبط با روش مهاجرتی خود را انتخاب کرده و سپس بر روی دکمه get processing times مانند تصویر زیر کلیک کنید.

کسب و کارهای قابل قبول استراتژیک و غیر قابل قبول برای سرمایه گذاری در یوکان

دو لیست زیر بیان کننده ی کسب و کار های استراتژیک، پر اهمیت برای استان یوکان، و کسب و کار های غیر قابل قبول برای این استان است. با طرح کسب و کار های خارج از این لیست نیز می توانند برای این مسیر مهاجرتی اقدام به ثبت نام کرد.

حوزه های کاری استراتژیک در یوکان

 • فناوری اطلاعات IT
 • صنعت ساخت و ساز
 • صنایع فرآوری و ایجاد ارزش افزوده
 • صنایع مربوط به جنگل ها
 • مشاغل مربوط به توریسم، خدمات، تولید، اسکان، جذب و غیره
 • انرژِی
 • معدن و تحقیق و توسعه در صنایع معدن
 • کشاورزی
 • صنایع فرهنگی
 • صنعت سینما و تولید فیلم

کسب و کار های غیرقابل قبول برای سرمایه گذاری در یوکان

 • شرکت های هولدینگ
 • شرکت های خدمات مالی
 • شرکت های مشاوره ای
 • شرکت های توزیع، عمده فروش و خرده فروشی
 • رستوران ها
 • پمپ بنزین ها
 • بنگاه های معاملات مسکن
 • شرکت های سرمایه گذاری تضمینی

سرمایه گذاری در یوکان چرا با موسسه تراست؟

 • درصد بالای پرونده های سرمایه گذاری و موفقیت تبدیل آن به ویزا: آمار موفقیت در اخذ ویزای سرمایه گذاری کانادا در موسسه مهاجرتی تراست و در سال ‌های اخیر، بسیار چشمگیر بوده است.
 • متعهد به مشتری، مقید به نتیجه: صفر تا صد کار مهاجرت خود را با خیالی راحت به وکلا و مشاوران متعهد و مجرب تراست بسپارید و ویزای سرمایه گذاری کانادا را از ما دریافت کنید.
 • دریافت مشاوره از وکیل رسمی اداره مهاجرت در تمامی مراحل مهاجرت: تیم حرفه ای تراست افتخار دارد که از وکلای مجرب در همه مراحل مهاجرت برای انجام فرآیند مهاجرتی شما استفاده می کند.

با توجه به این موضوع که برای دریافت اقامت دائم در کانادا از طریق سرمایه گذاری و شرکت در برخی از برنامه های مهاجرتی، نیاز است تا تمام داوطلبان یک طرح تجاری و یا به اصطلاح بیزینس پلن خود را ارائه دهند، مشاوره با وکلای با تجربه تراست می تواند درصد قبولی و پذیرش طرح تجاری شما را نیز افزایش دهد.

وکلای مهاجرتی تراست ضمن آگاهی از شرایط و قوانین سرمایه گذاری در کانادا، شما را در تدوین بهترین بیزنس پلن به خوبی یاری خواهند کرد. بنابراین، شما می توانید از طریق رزرو وقت مشاوره و یا پر کردن فرم ارزیابی همین الان برای ارتباط با کارشناسان ما اقدام نمایید تا از شرایط خود برای اخذ تابعیت کانادا با سرمایه گذاری مطلع کنید.

اگر علاوه بر مزیت های ذکر شده در این متن، تشنه تجارت جهانی هستید و از سرمایه گذاری در یک تجارت سود آور لذت می برید، کانادا بستری مناسب و مطمئن برای سرمایه گذاری خواهد بود. این کشور به دلیل ارائه روش های متنوع سرمایه گذاری و جذب مثال زدنی و کم نظیر سرمایه گذاران خارجی توانسته به یکی از مقاصد مهم تجاری تبدیل شود. برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به کانادا، هیچ وقت دیر نیست.

کتاب راهنمای عزیمت به کانادا
چک لیست عزیمت به کانادا
 • چک لیست مدارک و وسایل موردنیاز
 • راهنمای قوانین کانادا
 • شروع زندگی در کانادا

خدمات موسسه تراست برای مهاجرت

تمامی پرونده های مهاجرتی موسسه تراست تحت نظارت مستقیم شروین مدنی، وکیل ارشد موسسه انجام می شود.

شروین مدنی وکیل ارشد موسسه تراست


 • وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا و دارای کد فعالیت در انجمن ICCRC
  (کد وکالت: RCIC# 506959)
 • عضو هیئت علمی کالج اشتون در رشته مهاجرت
 • سابقه فعالیت به عنوان آفیسر اداره مهاجرت
 • بیش از 10 سال سابقه وکالت امور مهاجرتی
شروین مدنی

همراه شما در تمام مراحل!

تراست بسیار مفتخر است که وکلای مجربی را در تیم خود دارد که در تمامی مراحل مهاجرت همراه شما هستند. همین حالا می‌توانید وقت مشاوره آنلاین یا تلفنی رزرو کنید.

دیدگاهتان را بنویسید