رشته هنر در کانادا

رشته هنر در کانادا

معرفی رشته هنر در کانادا

کانادا سابقه ی خوبی را در شکل دادن به استعداد کسانی دارد که خلاق اند و عاشق هنر هستند. این کشور خانه ی هزاران هنرمند با استعداد است که به مشتاقان تحصیل در رشته ی هنر در کانادا کمک می کنند تا مهارت های لازم را در درون خودشان رشد بدهند و زندگی حرفه ای خودشان را در این مسیر شکل بدهند. با وجود چنین جامعه ی هنری ای در کانادا، تحصیل در رشته ی هنر در دانشگاه های کانادا این امکان را برای شما فراهم می کند تا به بهترین صورت در رشته ی هنر به تحصیل بپردازید و بعد از فارغ التحصیلی، گام های مطمئنی را در زمینه ی شغلی بردارید.

اطلاعات کلی رشته هنر در کانادا

همچنین درباره رشته عکاسی در کانادا بخوانید.

اهمیت رشته هنر در کانادا

یکی از عواملی که تعیین می کند که آیا تحصیل در رشته ی هنر در کانادا کاری عاقلانه است یا نه، بازار شغلی این رشته در کانادا است. بازار کاری کشور کانادا، به شدت نیازمند افراد ماهری است که بتوانند در زمینه هایی مثل گرافیک، عکاسی، طراحی لباس، طراحی داخلی و موسیقی به فعالیت بپردازند و برای هر کدام از این دسته ها، فرصت های شغلی بسیار مناسبی در کانادا فراهم است که حقوق خوبی را نیز به دنبال خود می آورد. بنابراین، با این تفاسیر می توان گفت که تحصیل در رشته ی هنر در یکی از دانشگاه های کانادا به شدت کاری عاقلانه است.

در کنار بازار کاری مساعد این کشور، اداره ی مشاغل کانادا نیز شغل های مرتبط با رشته ی هنر را تحت کد 7294، 5135 و 5133 دسته بندی کرده است. این مسئله حاکی از این نکته است که نیاز روزافزون بازار کاری کانادا به فارغ التحصیلان رشته ی هنر موجب شده است که هنرمندان ماهر بتوانند از ویزای کارکنان ماهر فدرال کانادا استفاده کنند و از طریق این برنامه بتوانند اقامت دائم در کانادا را برای خود تضمین کنند. بنابراین، چه از نظر اشتغال و چه از نظر تضمین اقامت دائم، تحصیل در رشته ی هنر در کانادا کاری بسیار عاقلانه به نظر می رسد!

لینک های مفید!

مراحل اخذ پذیرش رشته هنر در کانادا

انگیزه مهاجرت به کانادا

مهم ترین و اولین قدم برای شروع فرآیند مهاجرت به کانادا تقویت انگیزه است. باید مطمئن شوید که آیا کانادا ارزش سختی هایش را دارد؟ با مهاجرت به کانادا چه چیزهایی را به دست می‌آورید؟ برای اولین و مهم ترین قدم خود وقت زیادی صرف کنید!!

با مراجعه به بخش تراست تی وی از تجربیات دیگران بهره‌مند شوید!

جسارت داشته باشید!

کانادا دهمین اقتصاد برتر جهان است. نیروی پیشرانه این اقتصاد مهاجران هستند. نا امید نشوید! با هر رزومه و هر تجربه ای در کانادا برای شما فرصتی وجود دارد! اولین قدم سخت ترین قدم است! کافیست جسارت داشته باشید و قدم اول را بردارید.

زمان بندی برای شرکت در آزمون های زبان

دو آزمون ایلتس و تافل برای نشان دادن تسلط بر روی زبان انگلیسی برای هر مرکز آموزشی اهمیت بالایی دارد و جزو مدارک ضروری جهت اخذ پذیرش محسوب می­ شود. فردی با سطح زبان خوب و متوسط تقریبا بین 3 تا 6 ماه و سطح زبان ضعیف حداقل یک سال باید وقت صرف­ کند تا به سطح مورد قبول دانشگاه ­های کانادا برسد.

رزومه و انگیزه نامه حرفه‌ای بنویسید.

یکی از مهم­ترین و تاثیرگذارترین بخش­ ها در گرفتن پذیرش از کمیته و جلب کردن نظر اساتید، آماده­ سازی یک رزومه و انگیزه نامه‌ حرفه­ ای است. وقت زیادی برای آن صرف کنید و هر چند وقت یکبار آن را آپدیت کنید.

تهیه مدارک مورد نیاز

یکی از مدارک مورد نیاز برای هر دانشگاه در مقطع ارشد و دکترا، داشتن توصیه نامه از اساتید که قبلا با آن­ها کار کرده ­اید یا درس داشته­ا ید، می باشد. توجه داشته باشید توصیه نامه خوب احتمال اخذ پذیرش را بسیار افزایش می دهد و تاثیر زیادی بر روی تصمیم کمیته پذیرش دارد. در این مرحله توصیه می کنیم اگر در دانشگاه دولتی تحصیل کرده اید اقدام به آزاد سازی مدرک خود از طریق سامانه سجاد نمایید.

یک اکسل تهیه کنید!

یک اکسل از مراکز آموزشی (دانشگاه، کالج یا مدرسه) و مدارک مورد نیاز آن‌ها، ددلاین اپلای، مبلغ مورد نیاز برای پرداخت اپ فی و نام اساتید مرتبط با حوزه­ ی تحقیق مورد علاقه­ ی خود تهیه کنید.

ما در تراست برای شما فایل اکسل کاملی در رابطه با اطلاعات مهم دانشگاه های کانادا تهیه کرده ایم که با مراجعه به لینک زیر و دانلود فایل، می توانید به صورت رایگان از اطلاعات مهم و کاربردی دانشگاه های کانادا برای پذیرش تحصیلی بهره مند شوید:

دانلود رایگان فایل اکسل اطلاعات دانشگاه های کانادا

ایمیل بزنید!

در این قسمت حتما باید به موضوع ایمیل، متن ایمیل و پیوست کردن سی وی دقت شود. تا جای ممکن از ایمیل تمپلیت استفاده نکنید! و با توجه به مهارت­ ها و حوزه تحقیقی خود استاد را متقاعد به خواندن ایمیل و جواب دادن کنید.

ناامید نشوید!!

رمز موفقیت صبر و داشتن امید است! در طول مسیر از مشورت دیگران استفاده کنید. خیلی از افراد شاید بیش از هزار ایمیل به اساتید مختلف داده و جواب نگرفته باشند، ولی ناامید نشده و ادامه دادند و موفق به دریافت پذیرش شده ­اند.

گرفتن پاسخ هایی امیدوار کننده!

رسیدن به این مرحله حاصل صبر و تلاش های شماست. تبریک می گوییم! بعد از پیدا کردن استاد یا گرفتن جواب­ های خوب و تشویق­ کننده به اپلای برای هر دانشگاه/کالج یا حتی جواب قطعی از استاد، باید شروع به پرکردن اپلیکیشن بکنید.

پرکردن اپلیکیشن مراکز آموزشی

پرکردن اپلیکیشن هر مرکز آموزشی یک سری مراحل دارد مانند : وارد کردن اطلاعات شخصی، وارد کردن مقاطع تحصیلی قبلی و آپلود ریز نمرات، ریپورت کردن نمرات زبان و جی آر ای، اپلود کردن سی وی و اس او پی، وارد کردن اطلاعات ریکامندرها و پرداخت اپ فی در مرحله ی آخر و سپس سابمیت کردن آن.

اخذ پذیرش از مراکز آموزشی

رویای شما به حقیقت می پیوندد! بعد از حدود دو ماه از ارسال اپلیکیشن فرم­ ها، نتایج پذیرش به افراد اعلام می­ شود که در صورت گرفتن پذیرش، هر فرد با توجه به معیارهای خود و نتایجی که از مراکز آموزشی دیگر می­ گیرد، آن را قبول یا رد می­ کند.

درخواست ویزای تحصیلی

بعد از اخذ مدرک پذیرش ، لازم است درخواست ویزای خود را سابمیت کنید. سعی و خطا نکنید! وکلای تراست در این مرحله آماده کمک به شما هستند.

آماده عزیمت به کانادا شوید!

بعد از اخذ ویزا، آماده ی عزیمت به کانادا شوید. تراست راهنمای جامعی برای عزیمت به کانادا برای شما آماده کرده است تا خوان هفتم را نیز بدون استرس پشت سر بگذارید!

شرایط لازم برای تحصیل در رشته هنر در کانادا

برای آن که بتوانید به تحصیل در کانادا بپردازید، لازم است که در ابتدا، رزومه ی تحصیلی (که می تواند شامل سابقه ی فعالیت های هنری شما، سابقه ی تحقیق و پژوهش شما در حوزه ی هنر، سابقه ی تدریس و موارد مشابهی باشد)، به همراه کارنامه ی تحصیلی مقاطع پیشین، توصیه نامه هایی که از اساتید مقاطع تحصیلی پیشین خود دریافت کرده اید و انگیزه نامه (که در آن به این مسئله می پردازید که اساسا چرا علاقمند هستید در رشته ی هنر در کانادا به تحصیل بپردازید) را در وبسایت دانشگاه آپلود کنید. شرکت در آزمون هایی مثل تافل و آیلتس نیز برای نشان دادن تخصصتان در زبان انگلیسی لازم است. از دیگر مسائلی که می بایست در نظر داشته باشید این است که برای تحصیل در رشته ی هنر در کانادا می بایست ویزای تحصیلی دریافت کنید.

در کنار این موارد، برای تحصیل در رشته ی هنر در کانادا می بایست شهریه بپردازید. اما اصلا جا نزنید! در ادامه ی متن راه هایی را به شما معرفی می کنیم که از طریق آن می توانید بورسیه های دانشگاه های کانادا را از آن خود کنید.

درباره آزمون تافل برای کانادا ، مدرک زبان مورد نیاز برای تحصیل در کانادا و تحصیل در کانادا بدون مدرک زبان بخوانید.

مدارک مورد نیاز برای اخذ پذیرش رشته هنر در کانادا

به طور عمومی، مدارکی را که دانشگاه های کانادا موقع اپلای در رشته ی هنر از شما طلب می کنند، می توان به سه دسته؛ مدرک زبان، کارنامه مقاطع تحصیلی پیشین و رزومه هنری و تحصیلی تقسیم کرد. از آن جا که دسته دوم نکته به خصوصی ندارد، تنها به دسته ی اول و سوم خواهیم پرداخت.

در مورد دسته ی اول می بایست گفت که از آن جا که در کانادا درس ها به یکی از دو زبان فرانسوی و یا انگلیسی ارائه می شوند، می بایست تخصص خودتان را در زبان فرانسوی از طریق شرکت در آزمون هایی که دانشگاه ها برگزار می کنند و برای زبان انگلیسی، از طریق شرکت در آزمون هایی مثل تافل یا آیلتس نشان بدهید.

در مورد دسته ی سوم هم گفتن این نکته ضرورت دارد که می توانید این موارد را در رزومه ی خودتان بگنجانید:

 • سابقه ی فعالیت های هنری
 • سابقه ی تحقیق و پژوهش در زمینه ی هنر
 • نمایشگاه ها و کنفرانس هایی که در آن شرکت کرده اید
 • سابقه ی همکاری با اساتید
 • سابقه ی تدریس

همچنین اگر توصیه نامه ای از اساتید خود دریافت کنید، می توانید به دانشگاه نشان بدهید که مواردی که در رزومه ی خود ذکر کرده اید واقعی هستند.

درباره پذیرش تحصیلی کانادا ، شرط معدل برای تحصیل در کانادا و مدارک مورد نیاز برای اپلای کانادا بخوانید.

شهریه و مدت زمان دوره های آموزشی هنر در کانادا

تحصیل در مقطع لیسانس در رشته ی هنر در یکی از دانشگاه های کانادا عموما چهار سال زمان می برد. تحصیل در همین رشته در مقطع تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد و یا دکتری) در حدود دو تا سه سال از شما وقت خواهد گرفت.

در مقایسه با دیگر کشورها، تحصیل در رشته ی هنر در کانادا به شدت مقرون به صرفه است و بین 20000 تا 30000 دلار کانادا در سال خرج بر می دارد. اما اگر از پس پرداخت این ارقام بر نمی آیید، خیالتان تخت باشد که در ادامه متن از راه هایی حرف می زنیم که می توانید کمک هزینه های دانشگاه ها را به خودتان اختصاص بدهید.

همچنین برای دسترسی به اطلاعات بیشتر درباره هزینه تحصیل در کانادا ، هزینه ویزای کانادا و کمک هزینه دانشجویی در کانادا به لینک مرتبط به هر محتوا مراجعه کنید.

بورسیه تحصیلی رشته هنر در کانادا

در قسمت های قبلی گفتیم که علی رغم آن که دانشگاه های کانادا برای تحصیل در رشته ی هنر شهریه طلب می کنند، اما می توان از کمک هزینه ها، گرنت ها، اسکالرشیپ ها و بورسیه هایی بهره برد که این دانشگاه ها به دانشجویان مستعد ارائه می دهند تا مبادا دغدغه ی مسائل مالی مانع از آن شود که بتوانند در رشته ی هنر در کانادا به تحصیل بپردازند. شما نیز می توانید با بهره مند بودن از کارنامه ی تحصیلی قابل قبول، رزومه ی تحصیلی و هنری مناسب، دریافت توصیه نامه از اساتیدتان در مقطع های قبلی و نیز نوشتن نامه ی هدف، این کمک هزینه ها را از آن خود کنید. در نظر داشته باشید که گاهی دانشگاه ها بر اساس افتخارات ورزشی یا هنری، جنسیت و منطقه و کشوری که متقاضی ساکن در آن هاست کمک هزینه ای را به او اختصاص می دهند.

این کمک هزینه ها در بسیاری از موارد تمام هزینه ی تحصیلی دانشجو را پوشش می دهند و حتی در مواردی به او کمک می کنند که هزینه زندگی در کانادا را نیز حین تحصیل بپردازد. برای اطلاع دقیق از مدت زمانی اپلای برای هرکدام از این کمک هزینه ها و میزان دقیق آن ها به وبسایت دانشگاه مورد نظر خود سر بزنید.

درباره بورسیه تحصیلی کانادا ، تحصیل رایگان در کانادا و فاند تحصیلی کانادا بیشتر بخوانید.

بورسیه تحصیلی رشته هنر در کانادا

آینده شغلی هنر در کانادا

بسته به آن که در چه شاخه ای از هنر صاحب تخصص شوید، فرصت های شغلی بسیار زیادی پیش پای شما در کانادا قرار می گیرد که می توانید از آن ها بهره بگیرید. از جمله ی این فرصت های شغلی می توان به مواردی مثل استادی در دروس مرتبط با هنر، متنقد معماری، متخصص آثار عتیقه، مشاور طراحی، گرافیست، مسئول موزه، طراح نور، طراح اتوموبیل، ادیتور فیلم، موزیسین، طراح داخلی، طراح لباس و عکاس اشاره کرد. اگر هم علاقمند باشید تا مسیری آکادمیک را پیش بگیرید، موسسات تحقیقاتی و پژوهشی بسیار و نیز دانشگاه های متعددی در کانادا وجود دارند که این امکان را برای شما فراهم می کنند تا در آن ها مشغول به کار شوید و در زمینه ی مورد علاقه ی خود در هنر، به کار تحقیق و پژوهش بپردازید. همه ی این مسائل حاکی از آن است که بازار کاری کانادا به شدت مهیای حضور فارغ التحصیلان رشته ی هنر است و فرصت های شغلی بسیار مناسبی را به آنان عرضه می کند.

همچنین درباره کار در کانادا ، کار پس از تحصیل در کانادا و قانون کار کانادا بخوانید.

دانشگاه های دارای رشته هنر در کانادا

شکی نیست که اگر متقاضی تحصیل در رشته ی هنر در یکی از دانشگاه های کانادا باشید، این فکر را در ذهن خودتان بالا و پایین می کنید که کدام دانشگاه کانادا برای تحصیل در رشته ی هنر نسبت به باقی دانشگاه ها مناسب تر است. برای پاسخ به این سوال می بایست به دو عامل توجه داشت:

 • کیفیت تدریس در کدام دانشگاه کانادا در رشته هنر نسبت به باقی دانشگاه ها بهتر است؟
 • کیفیت خدمات رفاهی کدام دانشگاه نسبت به باقی دانشگاه ها مناسب تر است؟

برای پاسخ دادن به این دو سوال، موسسات فراوانی در دنیا به وجود آمده اند که دانشگاه ها را رتبه بندی می کنند و از این طریق، کار دانشجو را برای انتخاب دانشگاه راحتتر می کنند. معتبرترین معیاری که در این زمینه وجود دارد معیار QS است که سالانه لیستی را از رتبه بندی دانشگاه ها ارائه می دهد. بر اساس گزارش این موسسه که در سال 2020 منتشر شده است، هشت دانشگاه در کانادا وجود دارند که رشته ی هنر را ارائه می دهند. این هشت دانشگاه به ترتیب عبارتند از:

همچنین درباره رنکینگ دانشگاه های کانادا ، ارزان ترین دانشگاه های کانادا و بهترین شهرهای کانادا برای تحصیل بیشتر بخوانید.

گرایش های رشته هنر در کانادا

به طور کلی، می توان شاخه های متفاوت و متنوعی را که در رشته ی هنر وجود دارند، به سه دسته ی کلی تقسیم کرد. این سه دسته، هر کدام گرایش هایی را در درون خودشان دارند. دسته ی نخست هنرهای تصویری است. گرایش هایی مثل معماری، سفالکاری، طراحی، فیلم سازی، نقاشی، عکاسی و مجسمه سازی در این دسته جای می گیرند. دسته ی دوم را می توان هنرهای مرتبط با ادبیات دانست و قصه نویسی، نمایشنامه نویسی و شعر در آن می گنجند. در دسته سوم که هنرهای اجرایی هستند، مواردی مثل رقص، موسیقی و تئاتر جای می گیرند. البته واضح است که رشته ی هنر از رشته هایی است که گرایش های بسیار متعددی در آن وجود دارد و گرایش های آن به مواردی که در این دسته بندی آورده شد محدود نمی شوند. ممکن است در مقاطع تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد و دکتری) با گرایش های بسیار بیشتری روبرو بشوید.

درباره کارشناسی ارشد در کانادا ، شرایط سنی تحصیل در کانادا و اقامت پس از تحصیل در کانادا بخوانید.

بهترین استان های کانادا برای کار بعد از فراغت از رشته هنر

بسته به این بخواهید در چه شاخه ای از هنر مشغول به کار بشوید، بهترین استانی که می توانید در آن زندگی کنید متفاوت است. اگر که طراحی را برگزینید، استان هایی مثل ونکوور و بریتیش کلمبیا می توانند بهترین انتخاب شما باشند. اگر به سراغ طراحی بروید، بیشترین حقوق در استان آلبرتا پرداخت می شود. عکاسان می توانند از بهترین بازار کاری در استان کبک بهره ببرند. اگر انتخاب شما نقاشی، سفالکاری، مجسمه سازی و یا هنرمندی دیجیتال باشد، در استان بریتیش کلمبیا بهترین حقوق را دریافت خواهید کرد. طراحان لباس بهترین شرایط زندگی را در آنتاریو دارند و انتخاب درست برای طراحان داخلی آنتاریو است. برای همین، می بایست برای انتخاب درست استان محل زندگی خود بعد از فراغت از رشته ی هنر در کانادا، به این مسئله توجه کنید که تخصص شما در چه زمینه ای است و علاقه مند هستید که در چه شاخه ای از هنر زندگی حرفه ای خود را آغاز کنید.

درباره کاریابی در کانادا ، سایت های کاریابی کانادا و کارآموزی در کانادا بخوانید.

کد مشاغل رشته هنر در کانادا

بر اساس طبقه بندی ملی مشاغل کانادا توسط اداره ی مشاغل کانادا، مشاغل مرتبط با نقاشی و طراحی در کد 7294، مشاغل مرتبط با بازیگری در کد 5135 و مشاغل مرتبط با موسیقی در کد 5135 دسته بندی شده اند. بر اساس این دسته بندی، نقاشان و طراحان می توانند مشاغلی مثل طراحی و نقاشی صنعتی، نقاشی ساختمان، نقاشی پل و طراحی دکوراسیون را برعهده بگیرند. بازیگران نیز می توانند در کارهایی مثل بازیگری، دوبله ی فیلم، استادی بازیگری، قصه گویی و استندآپ کمدین مشغول به کار شوند. موسیقیدان هم کارهایی مثل نوازندگی در کنسرت، آموزش انواع سازها، نوازندگی به صورت انفرادی و اجرای موسیقی در خیابان را عهده دار شوند.

مسیر شغلی رشته هنر در کانادا

بعد از آن که از رشته ی هنر در کانادا فارغ التحصیل شوید، می توانید با اتکا به مدرک تحصیلی خود به کار در این زمینه بپردازید. البته می بایست در نظر داشته باشید که می بایست در مصاحبه ای مهارت خود را در زمینه ی موردعلاقه ی خود به اثبات برسانید و گاهی اوقات نیز ممکن است لازم باشد که در اتحادیه یا گروهی که به شغلتان ارتباط داشته باشد عضو شوید.

همچنین بخوانید: بازار کار هنر در کانادا ، بازار کار شغل عکاسی در کانادا

وظایف شغلی رشته هنر در کانادا

هنرمندان در زندگی حرفه ای خود (بنا به تخصصی که دارند) یکی یا چند تا از این وظایف را بر عهده می گیرند:

 • اجرای موسیقی به صورت انفرادی یا در کنسرت ها
 • اجرای موسیقی به صورت انفرادی یا در کنار گروه به منظور ضبط
 • خواندن و حفظ کردن فیلم نامه
 • رقصیدن و آواز خواندن
 • خواندن جزییات و تعیین میزان مواد لازم برای انجام کار

زمینه های کاری هنر در کانادا

پس از آن که مراحلی را که ذکر شد برای ورود به زندگی حرفه ای هنری طی کردید، می توانید در این زمینه ها مشغول به کار شوید:

 • استادی در دروس مرتبط با هنر
 • منتقد معماری
 • متخصص آثار عتیقه
 • مشاور طراحی
 • گرافیست
 • مسئول موزه
 • طراح نور
 • طراح اتومبیل
 • ادیتور فیلم
 • موزیسین
 • طراح داخلی
 • طراح لباس
 • عکاس
 • تحقیق و پژوهش در موسسات پژوهشی، هنری و دانشگاهی

حداکثر و حداقل حقوق هنرمندان در کانادا

هنرمندان در کانادا به طور متوسط 35000 دلار کانادا در سال (یا 18 دلار کانادا به ازای هر ساعت) درآمد دارند. این حقوق از 21000 دلار کانادا در سال شروع می شود و بعد از آن که تجربه ی لازم را در زندگی حرفه ای خود بدست آوردید، می تواند به 59000 دلار کانادا در سال نیز برسد.

درباره درآمد در کانادا بیشتر بخوانید.

مهارت های مورد نیاز برای کار هنرمندان در کانادا

لازم است که هنرمندان مهارت هایی را داشته باشند تا به آن ها کمک کند تا در زندگی حرفه ای خود موفق باشند. برخی از این مهارت ها عبارتند از:

 • مهارت همکاری با دیگران
 • مهارت توسعه ی ایده های شخصی
 • مهارت های قوی مشاهده، تحقیق و تحلیل
 • مهارت حل خلاق مسئله
 • مهارت یادگیری از انتقادات
 • عدم مقاومت در برابر ایده ها و مفاهیم تازه

بیشتر بخوانید: زمان مناسب برای اپلای تحصیلی کانادا ، اپلای بدون مدرک زبان ، اپلای با مدرک دانشگاه آزاد

جدول اطلاعات مهم دانشگاه های کانادا

(جهت مشاهده همه ستون های جدول درون موبایل، جدول را به راست بکشید)

دانشگاه/وبسایتبرنامه هاددلاینتوضیحات
اپلیکیشن
الزاماتشهریهبورسیه‌ها
و جوایز
وبسایت دانشگاه تورنتوبرنامه های دانشگاه تورنتوددلاین دانشگاه تورنتوتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه تورنتوالزامات دانشگاه تورنتوبورسیه ها و جوایز دانشگاه تورنتو
وبسایت دانشگاه بریتیش کلمبیابرنامه های دانشگاه بریتیش کلمبیاددلاین دانشگاه بریتیش کلمبیاتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه بریتیش کلمبیاالزامات دانشگاه بریتیش کلمبیاشهریه دانشگاه بریتیش کلمبیابورسیه ها و جوایز دانشگاه بریتیش کلمبیا
وبسایت دانشگاه مک گیلبرنامه های دانشگاه مک گیلددلاین دانشگاه مک گیلتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه مک گیلالزامات دانشگاه مک گیلشهریه دانشگاه مک گیلبورسیه ها و جوایز دانشگاه مک گیل
وبسایت دانشگاه مک مستربرنامه های دانشگاه مک مستر
وبسایت دانشگاه مونترالبرنامه های دانشگاه مونترالددلاین دانشگاه مونترالتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه مونترالالزامات دانشگاه مونترالبورسیه ها و جوایز دانشگاه مونترال
وبسایت دانشگاه آلبرتابرنامه های دانشگاه آلبرتاددلاین دانشگاه آلبرتاتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه آلبرتاالزامات دانشگاه آلبرتاشهریه دانشگاه آلبرتابورسیه ها و جوایز دانشگاه آلبرتا
وبسایت دانشگاه اتاوابرنامه های دانشگاه اتاواددلاین دانشگاه اتاواتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه اتاواالزامات دانشگاه اتاواشهریه دانشگاه اتاوابورسیه ها و جوایز دانشگاه اتاوا
وبسایت دانشگاه سایمون فریزربرنامه های دانشگاه سایمون فریزرددلاین دانشگاه سایمون فریزرالزامات دانشگاه سایمون فریزر
وبسایت دانشگاه واترلوبرنامه های دانشگاه واترلوددلاین دانشگاه واترلوتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه واترلوالزامات دانشگاه واترلوشهریه دانشگاه واترلوبورسیه ها و جوایز دانشگاه واترلو
وبسایت دانشگاه وسترن انتاریوددلاین دانشگاه وسترن انتاریوالزامات دانشگاه وسترن انتاریوشهریه دانشگاه وسترن انتاریوبورسیه ها و جوایز دانشگاه وسترن انتاریو
وبسایت دانشگاه دالهاوزیبرنامه های دانشگاه دالهاوزیتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه دالهاوزیالزامات دانشگاه دالهاوزیبورسیه ها و جوایز دانشگاه دالهاوزی
وبسایت دانشگاه لاوالبرنامه های دانشگاه لاوالددلاین دانشگاه لاوالتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه لاوالالزامات دانشگاه لاوالشهریه دانشگاه لاوالبورسیه ها و جوایز دانشگاه لاوال
وبسایت دانشگاه کویینزبرنامه های دانشگاه کویینزددلاین دانشگاه کویینزتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کویینزالزامات دانشگاه کویینزشهریه دانشگاه کویینزبورسیه ها و جوایز دانشگاه کویینز
وبسایت دانشگاه مانیتوبابرنامه های دانشگاه مانیتوباددلاین دانشگاه مانیتوباشهریه دانشگاه مانیتوبابورسیه ها و جوایز دانشگاه مانیتوبا
وبسایت دانشگاه ویکتوریابرنامه های دانشگاه ویکتوریاددلاین دانشگاه ویکتوریاتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه ویکتوریاالزامات دانشگاه ویکتوریاشهریه دانشگاه ویکتوریابورسیه ها و جوایز دانشگاه ویکتوریا
وبسایت دانشگاه یورکبرنامه های دانشگاه یورکددلاین دانشگاه یورکتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه یورکالزامات دانشگاه یورکشهریه دانشگاه یورکبورسیه ها و جوایز دانشگاه یورک
وبسایت دانشگاه گوئلفبرنامه های دانشگاه گوئلفددلاین دانشگاه گوئلفتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه گوئلفالزامات دانشگاه گوئلفشهریه دانشگاه گوئلفبورسیه ها و جوایز دانشگاه گوئلف
وبسایت دانشگاه ساسکاچوانبرنامه های دانشگاه ساسکاچوانددلاین دانشگاه ساسکاچوانتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه ساسکاچوانالزامات دانشگاه ساسکاچوانشهریه دانشگاه ساسکاچوانبورسیه ها و جوایز دانشگاه ساسکاچوان
وبسایت دانشگاه کارلتونبرنامه های دانشگاه کارلتونددلاین دانشگاه کارلتونتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کارلتونشهریه دانشگاه کارلتونبورسیه ها و جوایز دانشگاه کارلتون
وبسایت دانشگاه کنکوردیابرنامه های دانشگاه کنکوردیاددلاین دانشگاه کنکوردیاتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کنکوردیاالزامات دانشگاه کنکوردیاشهریه دانشگاه کنکوردیابورسیه ها و جوایز دانشگاه کنکوردیا
وبسایت دانشگاه مموریال نیوفاندلندبرنامه های دانشگاه مموریال نیوفاندلندددلاین دانشگاه مموریال نیوفاندلندتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه مموریال نیوفاندلندالزامات دانشگاه مموریال نیوفاندلندشهریه دانشگاه مموریال نیوفاندلندبورسیه ها و جوایز دانشگاه مموریال نیوفاندلند
وبسایت دانشگاه تکنولوژی انتاریوبرنامه های دانشگاه تکنولوژی انتاریوددلاین دانشگاه تکنولوژی انتاریوتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه تکنولوژی انتاریوالزامات دانشگاه تکنولوژی انتاریوشهریه دانشگاه تکنولوژی انتاریوبورسیه ها و جوایز دانشگاه تکنولوژی انتاریو
وبسایت دانشگاه کبک مونترالبرنامه های دانشگاه کبک مونترالتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کبک مونترالالزامات دانشگاه کبک مونترالشهریه دانشگاه کبک مونترالبورسیه ها و جوایز دانشگاه کبک مونترال
وبسایت دانشگاه رجاینابرنامه های دانشگاه رجایناددلاین دانشگاه رجایناتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه رجایناالزامات دانشگاه رجایناشهریه دانشگاه رجاینابورسیه ها و جوایز دانشگاه رجاینا
وبسایت دانشگاه وینزوربرنامه های دانشگاه وینزورالزامات دانشگاه وینزورشهریه دانشگاه وینزوربورسیه ها و جوایز دانشگاه وینزور
وبسایت دانشگاه لیکهدبرنامه های دانشگاه لیکهدددلاین دانشگاه لیکهدتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه لیکهدالزامات دانشگاه لیکهدشهریه دانشگاه لیکهدبورسیه ها و جوایز دانشگاه لیکهد
وبسایت دانشگاه رایرسونبرنامه های دانشگاه رایرسونددلاین دانشگاه رایرسونتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه رایرسونالزامات دانشگاه رایرسونشهریه دانشگاه رایرسونبورسیه ها و جوایز دانشگاه رایرسون
وبسایت دانشگاه سنت فرانسیس خاویربرنامه های دانشگاه سنت فرانسیس خاویرددلاین دانشگاه سنت فرانسیس خاویرتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه سنت فرانسیس خاویرالزامات دانشگاه سنت فرانسیس خاویرشهریه دانشگاه سنت فرانسیس خاویربورسیه ها و جوایز دانشگاه سنت فرانسیس خاویر
وبسایت دانشگاه بریتیش کلمبیای شمالیبرنامه های دانشگاه بریتیش کلمبیای شمالیددلاین دانشگاه بریتیش کلمبیای شمالیتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه بریتیش کلمبیای شمالیالزامات دانشگاه بریتیش کلمبیای شمالیشهریه دانشگاه بریتیش کلمبیای شمالیبورسیه ها و جوایز دانشگاه بریتیش کلمبیای شمالی
وبسایت دانشگاه شربروکتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه شربروک
وبسایت دانشگاه کلگریبرنامه های دانشگاه کلگریددلاین دانشگاه کلگریتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کلگریالزامات دانشگاه کلگریشهریه دانشگاه کلگریبورسیه ها و جوایز دانشگاه کلگری
وبسایت دانشگاه براکبرنامه های دانشگاه براکددلاین دانشگاه براکتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه براکالزامات دانشگاه براکشهریه دانشگاه براکبورسیه ها و جوایز دانشگاه براک
وبسایت دانشگاه آکادیابرنامه های دانشگاه آکادیاتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه آکادیاشهریه دانشگاه آکادیابورسیه ها و جوایز دانشگاه آکادیا
وبسایت دانشگاه آلگومابرنامه های دانشگاه آلگوماددلاین دانشگاه آلگوماتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه آلگوماالزامات دانشگاه آلگوماشهریه دانشگاه آلگومابورسیه ها و جوایز دانشگاه آلگوما
وبسایت دانشگاه آتاباسکابرنامه های دانشگاه آتاباسکاددلاین دانشگاه آتاباسکاتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه آتاباسکاالزامات دانشگاه آتاباسکاشهریه دانشگاه آتاباسکابورسیه ها و جوایز دانشگاه آتاباسکا
وبسایت دانشگاه بوثبرنامه های دانشگاه بوثددلاین دانشگاه بوثتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه بوثالزامات دانشگاه بوثشهریه دانشگاه بوثبورسیه ها و جوایز دانشگاه بوث
وبسایت دانشگاه براندونبرنامه های دانشگاه براندونددلاین دانشگاه براندونتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه براندونالزامات دانشگاه براندونشهریه دانشگاه براندونبورسیه ها و جوایز دانشگاه براندون
وبسایت دانشگاه منونایتبرنامه های دانشگاه منونایتددلاین دانشگاه منونایتتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه منونایتالزامات دانشگاه منونایتشهریه دانشگاه منونایتبورسیه ها و جوایز دانشگاه منونایت
وبسایت دانشگاه کیپ برتونبرنامه های دانشگاه کیپ برتونددلاین دانشگاه کیپ برتونتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کیپ برتونالزامات دانشگاه کیپ برتونشهریه دانشگاه کیپ برتونبورسیه ها و جوایز دانشگاه کیپ برتون
وبسایت دانشگاه کپیلانوبرنامه های دانشگاه کپیلانوتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کپیلانوالزامات دانشگاه کپیلانوشهریه دانشگاه کپیلانوبورسیه ها و جوایز دانشگاه کپیلانو
وبسایت دانشگاه کراندالبرنامه های دانشگاه کراندالتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کراندالالزامات دانشگاه کراندالشهریه دانشگاه کراندالبورسیه ها و جوایز دانشگاه کراندال
وبسایت کالج دانشگاهی دومینیکنالزامات کالج دانشگاهی دومینیکنشهریه کالج دانشگاهی دومینیکنبورسیه ها و جوایز کالج دانشگاهی دومینیکن
وبسایت دانشگاه هنر و طراحی امیلی کاربرنامه های دانشگاه هنر و طراحی امیلی کارددلاین دانشگاه هنر و طراحی امیلی کارتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه هنر و طراحی امیلی کارشهریه دانشگاه هنر و طراحی امیلی کاربورسیه ها و جوایز دانشگاه هنر و طراحی امیلی کار
وبسایت دانشگاه فرست نیشنزتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه فرست نیشنزبورسیه ها و جوایز دانشگاه فرست نیشنز
وبسایت کالج دانشگاهی هورنبرنامه های کالج دانشگاهی هورنددلاین کالج دانشگاهی هورنتوضیحات اپلیکیشن کالج دانشگاهی هورنالزامات کالج دانشگاهی هورنبورسیه ها و جوایز کالج دانشگاهی هورن
وبسایت دانشگاه کینگزوودبرنامه های دانشگاه کینگزوودتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کینگزوودالزامات دانشگاه کینگزوودشهریه دانشگاه کینگزوودبورسیه ها و جوایز دانشگاه کینگزوود
وبسایت دانشگاه پلی تکنیک کوانتلنبرنامه های دانشگاه پلی تکنیک کوانتلنددلاین دانشگاه پلی تکنیک کوانتلنتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه پلی تکنیک کوانتلنالزامات دانشگاه پلی تکنیک کوانتلنشهریه دانشگاه پلی تکنیک کوانتلنبورسیه ها و جوایز دانشگاه پلی تکنیک کوانتلن
وبسایت دانشگاه لارنتینبرنامه های دانشگاه لارنتینددلاین دانشگاه لارنتینتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه لارنتینالزامات دانشگاه لارنتینشهریه دانشگاه لارنتینبورسیه ها و جوایز دانشگاه لارنتین
وبسایت دانشگاه مک ایوانبرنامه های دانشگاه مک ایوانددلاین دانشگاه مک ایوان
وبسایت دانشگاه مونت آلیسونبرنامه های دانشگاه مونت آلیسونددلاین دانشگاه مونت آلیسونتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه مونت آلیسونالزامات دانشگاه مونت آلیسونشهریه دانشگاه مونت آلیسونبورسیه ها و جوایز دانشگاه مونت آلیسون
وبسایت دانشگاه مانت سنت وینسنتبرنامه های دانشگاه مانت سنت وینسنتددلاین دانشگاه مانت سنت وینسنتتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه مانت سنت وینسنتشهریه دانشگاه مانت سنت وینسنتبورسیه ها و جوایز دانشگاه مانت سنت وینسنت
وبسایت دانشگاه مونت رویالبرنامه های دانشگاه مونت رویالددلاین دانشگاه مونت رویالتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه مونت رویالالزامات دانشگاه مونت رویالشهریه دانشگاه مونت رویالبورسیه ها و جوایز دانشگاه مونت رویال
وبسایت موسسه تکنولوژی نیویورکبرنامه های موسسه تکنولوژی نیویورکددلاین موسسه تکنولوژی نیویورکتوضیحات اپلیکیشن موسسه تکنولوژی نیویورکالزامات موسسه تکنولوژی نیویورکشهریه موسسه تکنولوژی نیویورکبورسیه ها و جوایز موسسه تکنولوژی نیویورک
وبسایت دانشگاه نیپیسینگبرنامه های دانشگاه نیپیسینگددلاین دانشگاه نیپیسینگتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه نیپیسینگالزامات دانشگاه نیپیسینگشهریه دانشگاه نیپیسینگبورسیه ها و جوایز دانشگاه نیپیسینگ
وبسایت دانشگاه اکادبرنامه های دانشگاه اکادددلاین دانشگاه اکادتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه اکادالزامات دانشگاه اکادشهریه دانشگاه اکادبورسیه ها و جوایز دانشگاه اکاد
وبسایت دانشگاه ردیمربرنامه های دانشگاه ردیمرددلاین دانشگاه ردیمرتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه ردیمرالزامات دانشگاه ردیمرشهریه دانشگاه ردیمربورسیه ها و جوایز دانشگاه ردیمر
وبسایت دانشگاه سنت پاولبرنامه های دانشگاه سنت پاولددلاین دانشگاه سنت پاولتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه سنت پاولالزامات دانشگاه سنت پاولشهریه دانشگاه سنت پاولبورسیه ها و جوایز دانشگاه سنت پاول
وبسایت دانشگاه سنت ماریزبرنامه های دانشگاه سنت ماریزالزامات دانشگاه سنت ماریز
وبسایت دانشگاه سنت توماسددلاین دانشگاه سنت توماستوضیحات اپلیکیشن دانشگاه سنت توماسالزامات دانشگاه سنت توماسشهریه دانشگاه سنت توماسبورسیه ها و جوایز دانشگاه سنت توماس
وبسایت دانشگاه سنت استفانزبرنامه های دانشگاه سنت استفانزددلاین دانشگاه سنت استفانزتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه سنت استفانزالزامات دانشگاه سنت استفانزشهریه دانشگاه سنت استفانزبورسیه ها و جوایز دانشگاه سنت استفانز
وبسایت کالج دانشگاهی کینگزبرنامه های کالج دانشگاهی کینگزددلاین کالج دانشگاهی کینگزتوضیحات اپلیکیشن کالج دانشگاهی کینگزالزامات کالج دانشگاهی کینگزشهریه کالج دانشگاهی کینگزبورسیه ها و جوایز کالج دانشگاهی کینگز
وبسایت دانشگاه کالج کینگزبرنامه های دانشگاه کالج کینگزددلاین دانشگاه کالج کینگزتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کالج کینگزالزامات دانشگاه کالج کینگزشهریه دانشگاه کالج کینگزبورسیه ها و جوایز دانشگاه کالج کینگز
وبسایت دانشگاه تامسون ریورزبرنامه های دانشگاه تامسون ریورزددلاین دانشگاه تامسون ریورزتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه تامسون ریورزالزامات دانشگاه تامسون ریورزشهریه دانشگاه تامسون ریورزبورسیه ها و جوایز دانشگاه تامسون ریورز
وبسایت دانشگاه ترنتبرنامه های دانشگاه ترنتددلاین دانشگاه ترنتتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه ترنتالزامات دانشگاه ترنتشهریه دانشگاه ترنتبورسیه ها و جوایز دانشگاه ترنت
وبسایت دانشگاه ترینیتی وسترنبرنامه های دانشگاه ترینیتی وسترنددلاین دانشگاه ترینیتی وسترنتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه ترینیتی وسترنالزامات دانشگاه ترینیتی وسترنشهریه دانشگاه ترینیتی وسترنبورسیه ها و جوایز دانشگاه ترینیتی وسترن
وبسایت کالج دانشگاهی تیندالبرنامه های کالج دانشگاهی تیندالددلاین کالج دانشگاهی تیندالتوضیحات اپلیکیشن کالج دانشگاهی تیندالالزامات کالج دانشگاهی تیندالشهریه کالج دانشگاهی تیندالبورسیه ها و جوایز کالج دانشگاهی تیندال
وبسایت دانشگاه مونکتونددلاین دانشگاه مونکتونتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه مونکتونالزامات دانشگاه مونکتونشهریه دانشگاه مونکتونبورسیه ها و جوایز دانشگاه مونکتون
وبسایت دانشگاه کبک اوتاوایسبرنامه های دانشگاه کبک اوتاوایسددلاین دانشگاه کبک اوتاوایستوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کبک اوتاوایسالزامات دانشگاه کبک اوتاوایسشهریه دانشگاه کبک اوتاوایسبورسیه ها و جوایز دانشگاه کبک اوتاوایس
وبسایت دانشگاه سنت بونیفیسبرنامه های دانشگاه سنت بونیفیسددلاین دانشگاه سنت بونیفیستوضیحات اپلیکیشن دانشگاه سنت بونیفیسالزامات دانشگاه سنت بونیفیسشهریه دانشگاه سنت بونیفیسبورسیه ها و جوایز دانشگاه سنت بونیفیس
وبسایت دانشگاه کبک تراویس ریورزتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کبک تراویس ریورزشهریه دانشگاه کبک تراویس ریورزبورسیه ها و جوایز دانشگاه کبک تراویس ریورز
وبسایت دانشگاه کبک ریموسکیبرنامه های دانشگاه کبک ریموسکیتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کبک ریموسکیالزامات دانشگاه کبک ریموسکیشهریه دانشگاه کبک ریموسکیبورسیه ها و جوایز دانشگاه کبک ریموسکی
وبسایت دانشگاه سنت آنبرنامه های دانشگاه سنت آنددلاین دانشگاه سنت آنتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه سنت آنالزامات دانشگاه سنت آنشهریه دانشگاه سنت آنبورسیه ها و جوایز دانشگاه سنت آن
وبسایت دانشگاه کبک چیکوتیمیبرنامه های دانشگاه کبک چیکوتیمیددلاین دانشگاه کبک چیکوتیمیتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کبک چیکوتیمیالزامات دانشگاه کبک چیکوتیمیشهریه دانشگاه کبک چیکوتیمی
وبسایت دانشگاه آبیتیبی تمیسکامینگ کبکبرنامه های دانشگاه آبیتیبی تمیسکامینگ کبکددلاین دانشگاه آبیتیبی تمیسکامینگ کبکتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه آبیتیبی تمیسکامینگ کبکالزامات دانشگاه آبیتیبی تمیسکامینگ کبکشهریه دانشگاه آبیتیبی تمیسکامینگ کبکبورسیه ها و جوایز دانشگاه آبیتیبی تمیسکامینگ کبک
وبسایت دانشگاه کانادا وستبرنامه های دانشگاه کانادا وستبرای اطلاع از ددلاین، با دفتر دانشگاه تماس بگیرید: تماس با دانشگاه کانادا وستتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کانادا وستالزامات دانشگاه کانادا وستشهریه دانشگاه کانادا وستبورسیه ها و جوایز دانشگاه کانادا وست
وبسایت دانشگاه لتبریجبرنامه های دانشگاه لتبریجددلاین دانشگاه لتبریجتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه لتبریجبورسیه ها و جوایز دانشگاه لتبریج
وبسایت دانشگاه پرنس ادواردبرنامه های دانشگاه پرنس ادواردددلاین دانشگاه پرنس ادواردتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه پرنس ادواردالزامات دانشگاه پرنس ادواردشهریه دانشگاه پرنس ادواردبورسیه ها و جوایز دانشگاه پرنس ادوارد
وبسایت دانشگاه وینیپگبرنامه های دانشگاه وینیپگددلاین دانشگاه وینیپگتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه وینیپگالزامات دانشگاه وینیپگشهریه دانشگاه وینیپگ
وبسایت کالج دانشگاهی شمالبرنامه های کالج دانشگاهی شمالددلاین کالج دانشگاهی شمالتوضیحات اپلیکیشن کالج دانشگاهی شمالالزامات کالج دانشگاهی شمالشهریه کالج دانشگاهی شمال
وبسایت دانشگاه فریزر ولیبرنامه های دانشگاه فریزر ولیددلاین دانشگاه فریزر ولیتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه فریزر ولیالزامات دانشگاه فریزر ولیشهریه دانشگاه فریزر ولیبورسیه ها و جوایز دانشگاه فریزر ولی
وبسایت دانشگاه ونکوور آیلندبرنامه های دانشگاه ونکوور آیلندددلاین دانشگاه ونکوور آیلندتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه ونکوور آیلندالزامات دانشگاه ونکوور آیلندشهریه دانشگاه ونکوور آیلند
وبسایت دانشگاه ویلفرد لوریهبرنامه های دانشگاه ویلفرد لوریهددلاین دانشگاه ویلفرد لوریهتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه ویلفرد لوریهالزامات دانشگاه ویلفرد لوریهشهریه دانشگاه ویلفرد لوریهبورسیه ها و جوایز دانشگاه ویلفرد لوریه

خدمات موسسه تراست برای پذیرش و ویزای تحصیلی

تمامی پرونده های مهاجرتی موسسه تراست تحت نظارت مستقیم شروین مدنی، وکیل ارشد موسسه انجام می شود.

 • ارائه چک لیست مدارک برای اخذ پذیرش
 • بررسی مدارک آماده شده توسط متقاضی
 • بررسی دانشگاه ها، کالج ها و مدارس
 • تعیین رشته موردعلاقه متقاضی
 • مکاتبه با دانشگاه ها، کالج ها و مدارس جهت اخذ پذیرش مشروط به ارائه مدرک زبان
 • آماده سازی CV و SOP
 • (در صورت داشتن همراه) ارائه چک لیست مدارک لازم برای ویزای همراه
 • انجام مکاتبات نهایی با دانشگاه ها، کالج ها و مدارس
 • ساخت پروفایل متقاضی در وب سایت دانشگاه، پرداخت شهریه و دریافت نامه پذیرش
 • تدوین استادی پلن
 • ارائه چک لیست مدارک لازم جهت اخذ ویزای متقاضی و ویزای همراه
 • ثبت نام بیومتریک
 • پیگیری پرونده متقاضی تا اخذ ویزا
 • راهنمایی درخصوص پیکاپ ویزا و لندینگ در کانادا

شروین مدنی وکیل ارشد موسسه تراست


 • وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا و دارای کد فعالیت در انجمن ICCRC
  (کد وکالت: RCIC# 506959)
 • عضو هیئت علمی کالج اشتون در رشته مهاجرت
 • سابقه فعالیت به عنوان آفیسر اداره مهاجرت
 • بیش از 10 سال سابقه وکالت امور مهاجرتی
شروین مدنی

آزمون و خطا نکنید!

بجای صرف ساعات طولانی برای جستجو و انتخاب رشته و دانشگاه، به راحتی می توانید از کمک وکلای تحصیلی موسسه تراست بهره ببرید.

سوالات متداول

بهترین آموزشگاه‌های هنر در  کانادا کدامند؟

دانشگاه هنر آلبرتا
دانشگاه آلبرتا ، گروه هنرهای زیبا
دانشگاه کنکوردیا
موسسه هنر و طراحی امیلی کار
کالج جورج براون
کالج هنر و طراحی نوا اسکوشیا

هزینه تحصیل در رشته هنر در کانادا چقدر است؟

برای ساکنان کانادا شهریه سالانه در برنامه های متفاوت از 3،537 تا 19،646 $  است.
شهریه سالانه دانشجویان خارجی از 14330 دلار تا 26350 دلار متغیر است.

آیا تحصیل در رشته هنر در کانادا سخت است؟

یادگیری و تحصیل در مقاطع عالی رشته هنر بسیار سخت است. زمان لازم برای این رشته با زمان مورد نیاز دانشجوی پزشکی برابر است اما از لحاظ ذهنی و فکری درگیری بیشتری دارد.

آیا اخذ مدرک ارشد رشته هنر در کانادا ارزش دارد؟

گرفتن مدرک ارشد در رشته هنرهای زیبا برای دانشجویانی که می‌خواهند زندگی خود را به عنوان نقاش، عکاس ، مجسمه ساز و غیره ادامه دهند انتخاب خوبی است. برای کسانی که کمی انعطاف‌پذیری بیشتری می‌خواهند ارشد هنر کلاس‌های مختلفی ارائه می‌دهد و باعث آشنایی با شغل‌های متنوع می‌شود.

دوره‌های هنری ارائه شده در کانادا کدامند؟

دوره‌های هنری که می‌توانید در کانادا انتخاب کنید:
لیسانس هنر (BA) در انگلیسی، ادبیات و نویسندگی خلاق، تاریخ، روانشناسی، روزنامه‌نگاری و ارتباطات جمعی، اقتصاد، جامعه‌شناسی یا هر زبان منطقه‌ای. لیسانس مدیریت بازرگانی (BBA) در امور مالی، حسابداری یا اقتصاد. هنرهای زیبا و مدیریت هتل.

کدام دوره برای دانشجویان هنر در کانادا بهترین است؟

طراحی مد / طراحی داخلی
مدیریت خرده فروشی.
کسب و کار
مدیریت سفر و گردشگری
انیمیشن و ساخت فیلم
طراحی بازی / طراحی گرافیک
روزنامه‌نگاری و ارتباطات جمعی
تحصیلات

آیا در رشته هنرهای زیبا در کانادا می‌توان مدرک دکترا گرفت؟

مدرک دکترا در هنرهای زیبا می‌تواند در مدت دو سال کسب شود، به شرطی که دانش‌آموزان بتوانند به طور تمام‌وقت در مدرسه شرکت کنند و برنامه‌های درسی و سایر شرایط مورد نیاز را طبق برنامه انجام دهند.

آیا تحصیل در رشته هنر در کانادا ارزش دارد؟

از نظر مالی، تحصیل در رشته‌‌ی هنر در کانادا اصلا پیشنهاد نمی‌شود چون احتمال پیدا کردن شغل بعد از فارغ‌التحصیلی با درآمد  متوسط  هم سخت است چه برسد با درآممد بالا، حتی اگر هنرهای زیبا را انتخاب کرده باشید. پس از نظر اقتصادی جواب این سوال خیر است.

دانشجویان هنر در کانادا در چه شاخه‌هایی می‌توانند تحصیل کنند؟

این دوره‌های هنر برای دانش‌آموزان هنر در دبیرستان است:
هنرهای خلاق و تجسمی
انگلیسی
علوم سیاسی
روانشناسی
هنرهای تئاتر
زبانشناسی
موسیقی
ارتباط جمعی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رزرو وقت مشاوره
تماس
تلفن ایران واتساپ کانادا پیج اینستاگرام

تمامی حقوق مادی و معنوی مطالب متعلق به موسسه مهاجرتی تراست می باشد. استفاده از مطالب برای موارد غیرتجاری بلامانع است.