دانشگاه آمبروز

Ambrose University

دانشگاه آمبروز
 • سال تاسیس :1921
 • نوع موسسه :خصوصی
 • تعداد دانشجویان :1160 در سال 2016
 • رنکینگ کانادا :82
 • رنکینگ بین المللی :4783
 • شهر :کلگری
 • استان :آلبرتا
 • زبان :انگلیسی
 • رئیس دانشگاه :گاردن تی اسمیت
 • سایت رسمی دانشگاه

شما می ‌توانید از طریق این لینک به اطلاعات مربوط به زندگی دانشجویی در کانادا دسترسی داشته باشید. البته، باید گفت شبکه ‌های اجتماعی این مرکز علمی نیز بهترین اطلاعات را در مورد تحصیل و زندگی در تورنتو ارائه داده ‌اند که در ادامه معرفی می شوند.

معرفی دانشگاه آمبروز کانادا

دانشگاه آمبروز (Ambrose University) یک دانشگاه خصوصی هنرهای لیبرال مسیحی است که در شهر کلگری، استان آلبرتا کانادا واقع شده است. این دانشگاه به طور رسمی توسط وزارت آموزش عالی آلبرتا شناخته شده است. دانشگاه آمبروز (AUC) دوره ها و برنامه هایی را ارائه می دهد که منجر به اخذ مدارک رسمی آموزش عالی در چندین زمینه تحصیلی می شود.

این دانشگاه دارای دوره‌های الهیات و مطالعات انجیل و همینطور رشته های دیگری در زمینۀ هنر، علوم، آموزش و کسب‌وکار ارائه می‌ دهد و مدارک معتبری را در  این زمینه ها به دانشجویان خود اعطا می کند. تاریخ تأسیس این دانشگاه به سال ۱۹۲۱ باز می‌گردد و امروزه، حدود دو هزار نفر دانشجو در مقطع کارشناسی این دانشگاه تحصیل می کنند.

یکی از کتابخانه‌ های بزرگ خصوصی در غرب کانادا در این دانشگاه واقع شده است. از مهم‌ترین ویژگی های تحصیل در دانشگاه امبروز کانادا هزینه‌ ی مقرون ‌به‌ صرفه‌ تحصیل در مقطع کارشناسی است. دانشگاه امبروز بورسیه و کمک هزینه های تحصیلی فراوانی را به دانشجویان خود اعطا می کند. حدود 90 درصد دانشجویان دانشگاه آمبروز کمک هزینه تحصیلی دریافت می کنند.

تصاویر دانشگاه آمبروز

لینک های مفید!

تاریخچه دانشگاه آمبروز

دانشگاه آمبروز در سال 2007 ، زمانی که کالج دانشگاه آلیانس و کالج دانشگاه نازارین به یکدیگر پیوستند تا برنامه‌های آکادمیک جدید و قوی‌تری را برای عموم مردم فراهم کنند، تشکیل شد. در سال 2008، آمبروز به یک پردیس 40 هکتاری در جنوب غربی کلگری با ظرفیت پذیرش 1000 دانشجو در برنامه های رو به رشد خود نقل مکان کرد. بنابراین میراث آمبروز بر اساس تاریخچه طولانی خدمات آموزشی این دو موسسه بنا شده است.

نام آمبروز در سال 2006 طی فرآیندی با حضور فارغ التحصیلان، دانشجویان، اساتید و کارکنان، انتخاب شد. این نام از آمبروز میلان گرفته شده است. آمبروز یک مسیحی قرن چهارم بود که از یک شغل موفق در مناصب دولتی دعوت شد تا رئیس کلیسای مسیحی در میلان ایتالیا شود. آمبروز اثر خود را به عنوان سرود نویس، واعظ، کشیش، و آموزگار بر جای گذاشت و به عنوان یکی از مسیحیان بزرگ نسل خود ایستاده است: یک رهبر خدمتگزار در کلیسا و جامعه. او فردی است که مظهر ارزش های این موسسه است.

درباره دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم در کانادا، تحصیل در کانادا و پذیرش تحصیلی کانادا در تراست بخوانید.

خلاصه ‌ای از آمار مهم دانشگاه

سال تاسیس دانشگاه1921
تعداد دانشجویانحدود 1160 نفر در سال 2016
کارکنان50 تا 99 نفر برای مشاهده لیست کارکنان، هیئت علمی، هیئت علمی حوزه و اعضای هیئت مدیره می توانید به این لینک مراجعه کنید.
کتابخانهیکی از کتابخانه‌ های بزرگ خصوصی در غرب کانادا
تعداد کمپ های دانشگاهدانشگاه امبروز تشکل ها و کمپ های دانشجویی مختلفی از جمله گروه های موسیقی، برنامه دو و میدانی، انجمن تیم هاکی دانشگاه و انجمن های دانشجویی مختلف دارد.
کمک هزینه هابرای دیدن لیست کمک هزینه های دانشگاه امبروز می توانید به این لینک مراجعه کنید.

شرایط مورد نیاز برای اخذ پذیرش در دانشگاه آمبروز

مدارک مورد نیاز برای اپلای کانادا و اخذ پذیرش تحصیلی کانادا در دانشگاه آمبروز در مقاطع مختلف به شرح زیر است:

شرایط مورد نیاز برای اخذ پذیرش

متقاضیان بین المللی

به طور کلی اگر از کشوری غیر از کانادا هستید، پذیرش شما بر اساس تکمیل تحصیلات معادل پایه دوازدهم آلبرتا خواهد بود. اگر ریز نمرات رسمی دبیرستان شما به زبانی غیر از انگلیسی باشد، باید ترجمه انگلیسی تایید شده کارنامه خود را به دانشگاه امبروز ارائه دهید. به شما توصیه می شود یک سال قبل از ثبت نام پیش بینی شده خود، فرآیند درخواست را آغاز کنید.

همه دانشجویان کشورهایی غیر از کانادا باید دارای مجوز تحصیلی معتبر و پاسپورت قبل از ورود به کانادا، یا مقیم دائم یا شهروند کانادا باشند. دانشجویان بین المللی باید نامه پذیرش خود را از دانشگاه امبروز و مدارک مالی برای پوشش هزینه تحصیل در کانادا و زندگی در کانادا را به مقامات مهاجرت کانادا ارائه دهند.

مدارک مورد نیاز دانشجویان بین المللی

متقاضیان بین المللی باید مدرکی معادل مدرک تحصیلی ارشد آلبرتا ارائه دهند تا برای پذیرش در نظر گرفته شوند. به طور معمول، این بدان معناست که چنین متقاضیانی باید معادل شرایط اولیه پذیرش این دانشگاه را ارائه دهند، که معمولاً به معنای گواهینامه ها یا مدارک رسمی است که با دوره های پایه 12 کانادا هم تراز است.

توجه: اگر مدارک، گواهینامه ها، کارنامه و یا اعتبارنامه های رسمی به زبان انگلیسی ترجمه باشند، باید ترجمه رسمی به انگلیسی ضمیمه مدارک اصلی باشند.

با اطمینان از تکمیل درخواست پذیرش شروع کنید:

ترتیبی دهید که یک نسخه رسمی از ریز نمرات آموزشی قبلی یا فعلی را مستقیماً از موسسه آموزشی خود به بخش ثبت نام دانشگاه امبروز ارسال کنید. این نمرات شامل نمرات دبیرستان و یا هر نوع تحصیلات پس از متوسطه است که شما گذرانده اید.

پس از رسیدن درخواست شما، دانشگاه فرم های تکمیلی را برای شما ارسال می کند.

مدارک مورد نیاز مالی

متقاضیان بین المللی باید مدرکی مبنی بر تمکن مالی ارائه دهند ؛ زیرا این مورد میتواند مستقیما بر روند پذیرش شما اثر بگذارد.

مدارک مورد نیاز آزمون زبان انگلیسی به عنوان زبان خارجی

حداقل نمره 560 در آزمون کتبی TOEFL یا حداقل نمره 83 در آزمون تافل اینترنتی. اطلاعات بیشتر در مورد آزمون تافل در اینجا موجود است. کد موسسه تافل برای دانشگاه آمبروز 8915 است.

حداقل نمره 6.5 در آزمون آیلتس آکادمیک. اطلاعات بیشتر در مورد آیلتس در این لینک موجود است.

حداقل نمره 110 در آزمون Duolingo. برای اطلاعات بیشتر در مورد آزمون Duolingo به این لینک مراجعه کنید.

همچنین بخوانید: آزمون دولینگو برای کانادا ، آزمون تافل برای کانادا ، نمره آیلتس برای تحصیل در کانادا

توجه: در مواردی که دانشجو در یکی از مؤسسات معادل در آمریکای شمالی تحصیل کرده باشد یا بتواند مهارت زبان انگلیسی را از طریق دیگر نشان دهد، ممکن است به تشخیص دانشگاه از این شرایط صرف نظر شود.

حداقل از شش ماه تا یک سال کامل برای تکمیل کل فرآیند ورود به کانادا برای تحصیل در این دانشگاه را در نظر بگیرید. متقاضیان برای ترم پاییز که از سپتامبر شروع می شود باید در تاریخ 1 مارس یا قبل از آن درخواست دهند و متقاضیان برای ترم زمستانی که از ژانویه شروع می شود باید در تاریخ 1 ژوئیه یا قبل از آن درخواست دهند. مدارک متقاضیانی که پس از این تاریخ ها فرم درخواست خود را ارسال کنند نیز بررسی خواهند شد، اما اولویت با دانشجویانی است که در تاریخ مشخص شده یا قبل از مهلت مقرر اقدام کرده اند.

درباره اینکه چگونه اپلای کنیم بیشتر بخوانید.

مدارک زبان مورد نیاز برای اخذ پذیرش در دانشگاه آمبروز

آزموننمره
تافل560 در آزمون کتبی و 83 در آزمون اینترنتی
آیلتس6.5
CAEL (آزمون زبان انگلیسی آکادمیک کانادایی)70
Duolingo110

توجه داشته باشید که هر چه نمرات شما بالاتر، بدون شک شانس بیشتری برای پذیرش دانشگاه خواهید داشت.

ددلاین اپلای دانشگاه آمبروز

 شرایط اخذ و پذیرش و همچنین ددلاین دانشگاه های کانادا و آخرین‌مهلت تحویل مدارک موردنیاز بر اساس رشته‌ی موردنظر شما متفاوت است. پس به تاریخ تحویل مدارکتان دقت کنید.

فرم درخواست تکمیل شده شما، تمامی مدارک، رونوشت های رسمی و هزینه درخواست پذیرش باید برای متقاضیان خارج از کانادا یا ایالات متحده آمریکا در مهلت های زمانی زیر ارسال شود:

 • 1 مارس (11 اسفند) برای ترم پاییز
 • 1 ژوئیه (10 تیر) برای ترم زمستان

هزینه‌ ها و شهریه‌ دانشجویان در دانشگاه آمبروز

شهریه

برای حضور در دانشگاه آمبروز ، ملزم به پرداخت شهریه خواهید شد. شهریه یک سال کامل این دانشگاه برای دانشجویان بین المللی 20155 دلار (1890 برای هر درس سه واحدی، 81 دلار هزینه های اجباری و 90 دلار هزینه انجمن دانشجویی)، و برای مدرسه مذهبی این دانشگاه شهریه سالانه 15295 دلار مشخص گردیده است.

گروهکل شهریه (دلار)گروهکل شهریه (دلار)
طرح بهداشت و دندانپزشکی450 دلار برای 2022برنامه موسیقی30 دلار در هر ترم
برنامه علوم رفتاری/ روانشناسی50 دلار در هر ترمبرنامه مدرسه وزارت50 دلار در هر ترم
برنامه کسب و کار30 دلار در هر ترمبرنامه علمی30 دلار در هر ترم
برنامه مطالعات مسیحی25 دلار در هر ترمبرنامه تئاتر30 دلار در هر ترم
برنامه انگلیسی25 دلار در هر ترمعضویت و تمرین130 دلار در هر ترم
برنامه مطالعات عمومی25 دلار در هر ترمانجمن معلمان آلبرتا21 دلار در هر ترم
برنامه تاریخچه25 دلار در هر ترمبرنامه غذایی داوطلبانه252 دلار تا 735 دلار
برنامه حوزه علمیه50 دلار در هر ترمبرنامه های ورزشی: فوتبال (فوتسال)، بسکتبال، والیبال500 دلار در هر ترم

هزینه های زندگی در شهر کلگری

 • هزینه زندگی برای یک نفر و بدون اجاره بها: ۱۱۸۷ دلار
 • هزینه زندگی برای چهار نفر و بدون اجاره بها: ۴۲۰۰ دلار
 • هزینه یک وعده غذایی در رستوران ارزان: ۲۰ دلار
 • هزینه وعده غذایی برای دو نفر: ۷۵ دلار
 • بطری آب ۳۰۰ میلی لیتری: ۱.۸۱ دلار
 • یک لیتر شیر: ۲.۲۴ دلار
 • یک کیلو برنج: ۲.۸۹ دلار
 • بلیط یک طرفه محلی: ۳.۵ دلار
 • هزینه‌های گوناگون منزل مانند برق، آب و … : ۲۰۸ دلار
 • اجاره آپارتمان ۱ خوابه در مرکز شهر: ۱۲۱۷ دلار

بورسیه‌ ها و کمک‌ هزینه بین‌ المللی دانشگاه آمبروز

قبل از تصمیم گیری در مورد ادامه تحصیل، مهم است که همه گزینه ها را برای کمک مالی در نظر بگیرید. به احتمال زیاد شما تنها کسی نیستید که مایل به سرمایه گذاری در آموزش خود هستید! معمولا گزینه هایی برای پشتیبانی وجود دارد که می توانید در نظر بگیرید؛ مواردی از جمله:

بورسیه‌ ها و کمک‌ هزینه بین‌ المللی

پس انداز شخصی ؛ از پس انداز خود برای کاهش یا اجتناب از پرداخت وام استفاده کنید.

استخدام در دانشگاه و خارج از دانشگاه ؛ کار پاره وقت در حین تحصیل به شما کمک می کند تا بخشی از هزینه های تحصیلی و هزینه های زندگی خود را در حین رفتن پوشش دهید، که باعث کاهش اتکای شما به وام می شود. Ambrose فرصت هایی را برای دانشجویان فراهم می کند تا در محوطه دانشگاه کار کنند، و اگر واجد شرایط کار در کانادا هستید، می توانید در جاهای دیگر نیز کار پیدا کنید. برای این کار به تابلوی شغلی Ambrose: Ambrose Opportunities مراجعه کنید.

امتیاز Aeroplan®، TD Travel، Amex، CIBC، Scotiabank صحنه ؛ دانشگاه آمبروز در برنامه Higher Ed Points شرکت می کند، که به شما این امکان را می دهد تا امتیازهای خود را به کمک مالی برای تحصیل خود تبدیل کنید. امتیازات شرکت های متعدد را می توان به صورت اعتباری به حساب دانشجویی شما منتقل کرد که شامل شهریه، اقامت و هزینه برنامه غذایی شما می شود.

منابع بورسیه خارجی؛ به لیست سازمان های خارجی که به دانشجویان بورسیه ارائه می دهند، مراجعه کنید.

وام دانشجویی؛ دولت های استانی و فدرال به دانشجویان تمام وقت که شهروندی کانادا را دارند، مقیم دائم یا افراد تحت حمایت هستند وام ارائه می دهند. در بخش وام دانشجویی بیشتر بدانید.

بورسیه ها

بورسیه تحصیلی AMBROSE

Ambrose انواع بورسیه های ورودی را به دانشجویان ارائه می دهد. شما می توانید برای هر بورسیه ای که فکر می کنید واجد شرایط آن هستید، درخواست دهید.

همچنین درباره فاند تحصیلی کانادا بخوانید.

بورسیه های خارجی و بورسیه های تحصیلی

بسیاری از سازمان ها بر اساس عملکرد تحصیلی، نیازهای مالی، پیشینه شخصی و یا اهداف شغلی، بورسیه تحصیلی و کمک هزینه های تحصیلی متعددی را به دانشجویان ارائه می دهند. می توانید لینک های مفید مربوط به بورسیه ها ارائه شده را در وب سایت دولت کانادا بیابید.

همچنین بخوانید : بورسیه تحصیلی کانادا

همچنین می توانید برای مشاهده لیستی از بورسیه های موجود برای تحصیل در دانشگاه آمبروز به این لینک مراجعه کنید.

مزایای تحصیل در دانشگاه آمبروز

 • کلاس های کوچک در کنار هیئت علمی پیگیر

  کلاس های دانشگاه امبروز به اندازه کافی کوچک است که اساتید نام شما را بدانند و از سوالات و ایده های شما در داخل و خارج از کلاس استقبال کنند.

  در این محیط آموزشی نزدیک و صمیمی، اساتید به مربیانی برای شما تبدیل می‌شوند که می‌توانند هنگام یادگیری، تجربیات مفید خود را با شما به اشتراک بگذارند و برای برنامه های آینده شما را حمایت کنند. این ویژگی یک کیفیت آموزشی است که شاید نتوانید آن را در یک دانشگاه بزرگ تر دریافت کنید.

 • انجمنی قوی، محیطی حمایت کننده

  موفقیت به دست آمده از دوران دانشگاه، بیش از کلاس ها، آزمایشگاه ها و کنفرانس هاست. حضور در دانشگاه فرصتی است برای کشف و رشد شخصی فکری و معنوی. آمبروز به شما این فرصت را می دهد که خود و مسیر آینده خود را در زندگی تعریف کنید.
  فارغ از علایقتان، راهی برای مشارکت در آمبروز پیدا خواهید کرد. تشکل های دانشجویی و خدمات انجمن، فرصت های رهبری و ورزش به شما کمک می کنند جایگاه خود را در زندگی دانشگاهی پیدا کنید. علاوه بر این، خدمات اقامتی و توسعه دانشجویی دانشگاه برای حمایت از شما در این راه موجود است.
  به عنوان یک دانشجو در دانشگاه امبروز، شما بخشی از این جامعه خواهید بود. جامعه ای که به هویت شما و قابلیت های شما توجه می کند.

 • شهریه مقرون به صرفه

  بهترین سرمایه گذاری که تا به حال در آینده خود انجام خواهید داد، سرمایه گذاری است که امروز در آموزش خود انجام می دهید. موانع مالی هرگز نباید مانع تحصیل شما برای تحصیلات عالی شود. آمبروز متعهد به ارائه طیف وسیعی از جوایز و بورسیه هایی است که شما را قادر می سازد به رویاهای آکادمیک، حرفه ای و شخصی خود برسید. شما کارهای مهمی برای انجام دادن دارید و آمبروز روی شما سرمایه گذاری می کند.

 • رفت و آمد آسان

  چه با ماشین شخصی خود تا دانشگاه رانندگی کنید و چه از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنید، رسیدن به دانشگاه آمبروز آسان است. این دانشگاه در یک محله حومه شهر در جنوب غربی کلگری، در فاصله کوتاهی از مرکز شهر واقع است.

اهداف کلی دانشگاه آمبروز

دانشگاه آمبروز مردان و زنان را برای مشارکت خردمندانه، شاد و رستگارانه در کلیسا، جامعه و نظم ایجادشده از طریق آموزش عالی مسیحی پس از متوسطه آماده می کند. در امبروز، دانشجویان می توانند هنر، علوم و الهیات را در کنار رشته های حرفه ای مانند آموزش، تجارت و وزارت مسیحی مطالعه کنند. این رشته های مختلف با تلاش برای دانش، خرد، فضیلت و خدمت متحد می شوند.

رنکینگ دانشگاه آمبروز

طبق آخرین آمار سایت Uni Rank این دانشگاه رتبه 82 در کانادا و رتبه 4783 جهانی را دارد.

رشته ‌های تحصیلی در دانشگاه آمبروز در مقاطع مختلف

رشته تحصیلیرشته تحصیلی
هنرعلوم اجتماعی
بازیگریعلوم رفتاری
موسیقیروانشناسی
مدیریت کسب و کارعلوم پایه
مطالعات مسیحیزیست شناسی
انگلیسیدانشکده کسب و کار و بیزینس
مطالعات عمومیدانشکده آموزش
تاریخدانشکده وزارت
مطالعات دانشگاهیحوزه علمیه

خوابگاه و شرایط اقامتی دانشگاه آمبروز

دانشجویان از زندگی در خوابگاه تجربه های زیادی به دست می آورند. برنامه اقامت و خوابگاه این دانشگاه، بخش بزرگی از چیزی است که جامعه آمبروز را بسیار نزدیک، پرانرژی و حمایت کننده می کند.

برای تضمین محل اقامت خود باید تا 26 دی اقدام کنید.

لطفاً توجه داشته باشید: همه دانشجویان سال اول، تمام وقت و بدون انتقال زیر 21 سال که ازدواج نکرده اند و با والدین خود زندگی نمی کنند، باید در خوابگاه زندگی کنند و برنامه غذایی خریداری کنند.

هزینه های اقامت در خوابگاه

هزینه خوابگاه شامل هزینه های اتاق، برنامه غذایی، خشکشویی و وای فای شما می شود. هزینه اقامت در هر ترم 3950 دلار است.

اتاق سینگل

این دانشگاه با در نظر گرفتن روش‌های پیشنهادی فاصله‌گذاری اجتماعی  COVID-19، اتاق‌های یک نفره با فضای شخصی و حمام مشترک با یک دانش آموز دیگر را برای سال تحصیلی 2022 ارائه می کند. بنابراین دانشجویان امکان اتاق های دوتخته یا سه تخته با هم اتاقی را نخواهند داشت.

خدمات غذا خوری

برنامه غذایی برای هر دانشجوی مقیم کانادا ، صبحانه، ناهار و شام را شامل می شود.

درباره دانشگاه آمبروز کانادا و شهر کلگری بیشتر بدانید!

دانشگاه آمبروز در استان آلبرتا، در شهر کلگری واقع شده است. زندگی در کلگری به‌عنوان یکی از مهم‌ترین شهرهای ایالت آلبرتا مزایای زیادی را برای ساکنین آن به همراه دارد. شهر کلگری یکی از مراکز مهم اقتصادی و صنعتی کشور کانادا است که باید گفت، سهم زیادی در تولید ناخالص کشور و پیشرفت علمی کانادا دارد. البته، دانشگاه آلبرتا کانادا یک مرکز دیگر در شهر ادمونتون نیز دارد. در مورد شهر کلگری می‌توان بسیاری از جاذبه‌های توریستی و مراکز تفریحی را عنوان کرد که علاوه بر آن، خود دانشگاه آلبرتا نیز امکانات عالی را فراهم کرده است. در ادامه مراکز اصلی تفریحی شهر کلگری و ادمونتون را بیان می‌کنیم.

مکان های تفریحی مهم شهر کلگری

 • پارک ملی بنف آلبرتا
 • باغ وحش جذاب کلگری
 • برج شهر کلگری
 • موزه هوانوردی
 • موزه Glenbow

تعدادی از مکان های تفریحی شهر ادمونتون

 • موزه Royal Alberta
 • پارک ملی Elk Island
 • مرکز خرید ادمونتون
 • گالری هنرهای آلبرتا
 • موزه راه آهن آلبرتا
 • باغ وحش Edmonton Valley

خدمات موسسه تراست برای پذیرش و ویزای تحصیلی

تمامی پرونده های مهاجرتی موسسه تراست تحت نظارت مستقیم شروین مدنی، وکیل ارشد موسسه انجام می شود.

 • ارائه چک لیست مدارک برای اخذ پذیرش
 • بررسی مدارک آماده شده توسط متقاضی
 • بررسی دانشگاه ها، کالج ها و مدارس
 • تعیین رشته موردعلاقه متقاضی
 • مکاتبه با دانشگاه ها، کالج ها و مدارس جهت اخذ پذیرش مشروط به ارائه مدرک زبان
 • آماده سازی CV و SOP
 • (در صورت داشتن همراه) ارائه چک لیست مدارک لازم برای ویزای همراه
 • انجام مکاتبات نهایی با دانشگاه ها، کالج ها و مدارس
 • ساخت پروفایل متقاضی در وب سایت دانشگاه، پرداخت شهریه و دریافت نامه پذیرش
 • تدوین استادی پلن
 • ارائه چک لیست مدارک لازم جهت اخذ ویزای متقاضی و ویزای همراه
 • ثبت نام بیومتریک
 • پیگیری پرونده متقاضی تا اخذ ویزا
 • راهنمایی درخصوص پیکاپ ویزا و لندینگ در کانادا

شروین مدنی وکیل ارشد موسسه تراست


 • وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا و دارای کد فعالیت در انجمن ICCRC
  (کد وکالت: RCIC# 506959)
 • عضو هیئت علمی کالج اشتون در رشته مهاجرت
 • سابقه فعالیت به عنوان آفیسر اداره مهاجرت
 • بیش از 10 سال سابقه وکالت امور مهاجرتی
شروین مدنی

همراه شما در تمام مراحل!

تراست بسیار مفتخر است که وکلای مجربی را در تیم خود دارد که در تمامی مراحل مهاجرت همراه شما هستند. همین حالا می‌توانید وقت مشاوره آنلاین یا تلفنی رزرو کنید.

سوالات متداول

دانشگاه آمبروز در کدام منطقه کشور کانادا قرار دارد؟

دانشگاه آمبروز در استان آلبرتا شهر کلگری واقع شده است.

رنک دانشگاه آمبروز کانادا چند است؟

این دانشگاه رنک 82 در کانادا و 4783 در جهان را دارد.

دانشکده‌ها و رشته‌های تحصیلی این مرکز علمی کدام‌ها هستند؟

به طور کلی این دانشگاه در رشته های هنر، علوم انسانی، علوم اجتماعی، بیزینس، وزارت، آموزش و حوزه علمیه است.

مدارک موردنیاز پذیرش دانشگاه آمبروز کدام است؟

به طور کلی اگر از کشوری غیر از کانادا هستید، پذیرش شما بر اساس تکمیل تحصیلات معادل پایه دوازدهم آلبرتا خواهد بود. بنابراین باید ترجمه انگلیسی تایید شده کارنامه خود را به دانشگاه امبروز ارائه دهید. همینطور باید نامه پذیرش خود را از دانشگاه امبروز و مدارک مالی برای پوشش هزینه های تحصیل و زندگی در کانادا را به مقامات مهاجرت کانادا ارائه دهید. به علاوه باید مدارک زبان با نمرات قابل قبول دانشگاه برای پذیرش را نیز ارائه دهید.

مدرک زبان موردنیاز برای پذیرش از دانشگاه آمبروز کانادا چیست؟

شما باید نمره 560 در آزمون کتبی تافل، 83 در آزمون اینترنتی تافل، نمره 6.5 در آزمون ایلتس، نمره 110 آزمون Duolingo  و یا نمره  70 آزمون CAEL را برای پذیرش این دانشگاه داشته باشید.

شهریه دانشگاه آمبروز کانادا چقدر است؟

شهریه یک سال کامل این دانشگاه برای دانشجویان بین المللی 20155 دلار (1890 برای هر درس سه واحدی، 81 دلار هزینه های اجباری و 90 دلار هزینه انجمن دانشجویی)، و برای مدرسه مذهبی این دانشگاه شهریه سالانه 15295 دلار مشخص گردیده است.

هزینه زندگی در شهر کلگری چقدر است؟

هزینه زندگی برای یک نفر و بدون اجاره بها: ۱۱۸۷ دلار
اجاره آپارتمان ۱ خوابه در مرکز شهر: ۱۲۱۷ دلار

آیا می‌توان از بورسیه تحصیلی دانشگاه آمبروز کانادا استفاده کرد؟

بله؛ علاوه بر کمک هزینه ها و بورسیه های این دانشگاه می توانید از بورسیه های دولتی نیز برای ورود به این دانشگاه استفاده کنید.

تعداد دانشجویان دانشگاه آمبروز چند نفر است؟

طبق آخرین آمار در سال 2016، تعداد دانشجویان این دانشگاه 1160 نفر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.