دامپزشکی در کانادا

رشته دامپزشکی در کانادا

اهمیت رشته دامپزشکی در کانادا

علم دامپزشکی در قرن هجدهم به یک رشته ی تخصصی بدل شد. از آن زمان، این رشته مسیر حرکت به حوزه ی علمی پیشرفته و پیچیده ای را طی کرده است. شبیه رشته های پزشکی که به سلامت انسان می پردازند، تحصیل در رشته ی دامپزشکی که بر سلامت حیوانات تمرکز می‌کند هم بسیار رقابتی است؛ چرا که تحصیل در آن موقعیت اجتماعی بسیار مناسبی را به ارمغان می آورد، شغل فارغ التحصیلان را تضمین می کند، حقوق بسیار بالایی را با خود می آورد و همچنین این رضایت درونی را در شخص دامپزشک ایجاد می کند که به بهبود سلامت و کیفیت زندگی حیوانات کمک کرده است.

اگر که در رشته ی دامپزشکی مشغول به تحصیل شوید، بسیاری از موضوعاتی را که در پزشکی خوانده می شود، با تمرکز بر حیوانات به جای انسان ها مطالعه خواهید کرد. درس های رشته ی دامپزشکی شامل آناتومی، مطالعه ی رفتار حیوانات، زیست شناسی سلولی، تغذیه، ژنتیک، داروسازی، مریضی های مسری، پاتولوژی و سلامت عمومی می شود. همچنین ممکن است این فرصت را پیدا کنید تا درس هایی نظیر مهارت های ارتباطی، حقوق و اخلاق و مدیریت کسب و کار را بگذارنید که هر چند به طور مستقیم با علم دامپزشکی در ارتباط نیستند، اما از شما دامپزشک بهتری می سازند.

تقاضای بالایی برای دامپزشکان در سراسر کانادا وجود دارد. بر اساس تحقیقی که انجمن دامپزشکی کانادا در سال گذشته انجام داده است، در حدود 97 درصد کسانی که از دانشگاه های کانادا در رشته ی دامپزشکی فارغ التحصیل شده اند شغلی مرتبط با رشته ی خود پیدا کرده اند و به دامپزشکی پرداخته اند. بیشتر این فرصت های شغلی، شغل هایی است که در مناطق روستایی برای دامپزشکان وجود دارد و یا شغل هایی دولتی است.

از طرف دیگر، بر اساس لیستی که اداره ی مشاغل کانادا منتشر کرده است، دامپزشکی از مشاغلی است که نیاز به آن در کشور کانادا بسیار بالاست و برای همین، مشاغل مربوط به این رشته تحت کد 3114 دسته بندی شده اند. چنین است که اگر دامپزشک هستید و قصدتان مهاجرت به کانادا است، یا دانشجویی هستید که می خواهید در این رشته به تحصیل بپردازید و بعد از فارغ التحصیلی در کانادا ساکن شوید، می توانید با بهره مند بودن از توانایی ها و مهارت های لازم، ویزای اقامت دائم را برای خودتان تضمین کنید. این ویزا به خاطر برنامه ی مهاجرت کارگران ماهر که دولت فدرال آن را دنبال می کند صادر می شود و می تواند زندگی شما را در کانادا تضمین کند.

اطلاعات کلی رشته دامپزشکی در کانادا

لینک های مفید!

مراحل اخذ پذیرش دامپزشکی در کانادا

انگیزه مهاجرت به کانادا

مهم ترین و اولین قدم برای شروع فرآیند مهاجرت به کانادا تقویت انگیزه است. باید مطمئن شوید که آیا کانادا ارزش سختی هایش را دارد؟ با مهاجرت به کانادا چه چیزهایی را به دست می‌آورید؟ برای اولین و مهم ترین قدم خود وقت زیادی صرف کنید!!

با مراجعه به بخش تراست تی وی از تجربیات دیگران بهره‌مند شوید!

جسارت داشته باشید!

کانادا دهمین اقتصاد برتر جهان است. نیروی پیشرانه این اقتصاد مهاجران هستند. نا امید نشوید! با هر رزومه و هر تجربه ای در کانادا برای شما فرصتی وجود دارد! اولین قدم سخت ترین قدم است! کافیست جسارت داشته باشید و قدم اول را بردارید.

زمان بندی برای شرکت در آزمون های زبان

دو آزمون ایلتس و تافل برای نشان دادن تسلط بر روی زبان انگلیسی برای هر مرکز آموزشی اهمیت بالایی دارد و جزو مدارک ضروری جهت اخذ پذیرش محسوب می­ شود. فردی با سطح زبان خوب و متوسط تقریبا بین 3 تا 6 ماه و سطح زبان ضعیف حداقل یک سال باید وقت صرف­ کند تا به سطح مورد قبول دانشگاه ­های کانادا برسد.

رزومه و انگیزه نامه حرفه‌ای بنویسید.

یکی از مهم­ترین و تاثیرگذارترین بخش­ ها در گرفتن پذیرش از کمیته و جلب کردن نظر اساتید، آماده­ سازی یک رزومه و انگیزه نامه‌ حرفه­ ای است. وقت زیادی برای آن صرف کنید و هر چند وقت یکبار آن را آپدیت کنید.

تهیه مدارک مورد نیاز

یکی از مدارک مورد نیاز برای هر دانشگاه در مقطع ارشد و دکترا، داشتن توصیه نامه از اساتید که قبلا با آن­ها کار کرده ­اید یا درس داشته­ا ید، می باشد. توجه داشته باشید توصیه نامه خوب احتمال اخذ پذیرش را بسیار افزایش می دهد و تاثیر زیادی بر روی تصمیم کمیته پذیرش دارد. در این مرحله توصیه می کنیم اگر در دانشگاه دولتی تحصیل کرده اید اقدام به آزاد سازی مدرک خود از طریق سامانه سجاد نمایید.

یک اکسل تهیه کنید!

یک اکسل از مراکز آموزشی (دانشگاه، کالج یا مدرسه) و مدارک مورد نیاز آن‌ها، ددلاین اپلای، مبلغ مورد نیاز برای پرداخت اپ فی و نام اساتید مرتبط با حوزه­ ی تحقیق مورد علاقه­ ی خود تهیه کنید.

ما در تراست برای شما فایل اکسل کاملی در رابطه با اطلاعات مهم دانشگاه های کانادا تهیه کرده ایم که با مراجعه به لینک زیر و دانلود فایل، می توانید به صورت رایگان از اطلاعات مهم و کاربردی دانشگاه های کانادا برای پذیرش تحصیلی بهره مند شوید:

دانلود رایگان فایل اکسل اطلاعات دانشگاه های کانادا

ایمیل بزنید!

در این قسمت حتما باید به موضوع ایمیل، متن ایمیل و پیوست کردن سی وی دقت شود. تا جای ممکن از ایمیل تمپلیت استفاده نکنید! و با توجه به مهارت­ ها و حوزه تحقیقی خود استاد را متقاعد به خواندن ایمیل و جواب دادن کنید.

ناامید نشوید!!

رمز موفقیت صبر و داشتن امید است! در طول مسیر از مشورت دیگران استفاده کنید. خیلی از افراد شاید بیش از هزار ایمیل به اساتید مختلف داده و جواب نگرفته باشند، ولی ناامید نشده و ادامه دادند و موفق به دریافت پذیرش شده ­اند.

گرفتن پاسخ هایی امیدوار کننده!

رسیدن به این مرحله حاصل صبر و تلاش های شماست. تبریک می گوییم! بعد از پیدا کردن استاد یا گرفتن جواب­ های خوب و تشویق­ کننده به اپلای برای هر دانشگاه/کالج یا حتی جواب قطعی از استاد، باید شروع به پرکردن اپلیکیشن بکنید.

پرکردن اپلیکیشن مراکز آموزشی

پرکردن اپلیکیشن هر مرکز آموزشی یک سری مراحل دارد مانند : وارد کردن اطلاعات شخصی، وارد کردن مقاطع تحصیلی قبلی و آپلود ریز نمرات، ریپورت کردن نمرات زبان و جی آر ای، اپلود کردن سی وی و اس او پی، وارد کردن اطلاعات ریکامندرها و پرداخت اپ فی در مرحله ی آخر و سپس سابمیت کردن آن.

اخذ پذیرش از مراکز آموزشی

رویای شما به حقیقت می پیوندد! بعد از حدود دو ماه از ارسال اپلیکیشن فرم­ ها، نتایج پذیرش به افراد اعلام می­ شود که در صورت گرفتن پذیرش، هر فرد با توجه به معیارهای خود و نتایجی که از مراکز آموزشی دیگر می­ گیرد، آن را قبول یا رد می­ کند.

درخواست ویزای تحصیلی

بعد از اخذ مدرک پذیرش ، لازم است درخواست ویزای خود را سابمیت کنید. سعی و خطا نکنید! وکلای تراست در این مرحله آماده کمک به شما هستند.

آماده عزیمت به کانادا شوید!

بعد از اخذ ویزا، آماده ی عزیمت به کانادا شوید. تراست راهنمای جامعی برای عزیمت به کانادا برای شما آماده کرده است تا خوان هفتم را نیز بدون استرس پشت سر بگذارید!

شرایط تحصیل در رشته دامپزشکی در کانادا

برای آن که بتوانید در رشته ی دامپزشکی در یکی از دانشگاه های کانادا مشغول به تحصیل شوید، لازم است که سابقه ی آکادمیک مناسبی را در درس هایی نظیر شیمی و زیست شناسی داشته باشید. هر چند که داشتن نمره ی مناسبی در فیزیک و ریاضیات اجباری نیست، اما ممکن است که به شما در فرآیند اخذ پذیرش یاری برساند. برای تحصیل در مقطع تحصیلات تکمیلی در رشته ی دامپزشکی لازم است که تحصیل در مقاطع پیشین را با نمره های مناسبی به پایان رسانده باشید، از رزومه ی قابل قبولی برخوردار باشید (که می تواند شامل سوابق پژوهشی شما، کنفرانس هایی که در آن شرکت کرده اید، پروژه ها و کارآموزی هایی باشد که با موفقیت در آن ها حضور پیدا کرده اید) و از اساتید مقاطع پیشین خود بخواهید برای شما توصیه نامه بنویسند.

دانشگاه های کانادا خصوصی هستند و برای همین، به منظور تحصیل در آن ها باید شهریه پرداخت کنید. اما خیالتان راحت! با بهره مند بودن از سابقه ی آکادمیک مناسب می توانید از اسکالرشیپ ها و بورسیه هایی بهره مند شوید که دانشگاه های کانادا ارائه می کنند.

گفتن ندارد که تحصیل در کانادا نیازمند اخذ ویزای دانشجویی هم هست که می توانید با حضور در یکی از سفارت خانه های کانادا در یکی از کشورهای همسایه به اخذ آن مبادرت کنید.

همچنین درباره سفارت کانادا بخوانید.

رشته دامپزشکی در کانادا

مدارک لازم برای اخذ پذیرش رشته دامپزشکی در کانادا

شبیه دیگر رشته هایی که مرتبط با علم پزشکی است، برای آن که بتوانید در رشته ی دامپزشکی در کانادا مشغول به تحصیل شوید، در ابتدا می بایست دو سال را در رشته ی دیگری به تحصیل بپردازید و پس از اتمام این دوره، برای دکتری دامپزشکی اپلای کنید. در کنار این مسئله، می بایست رزومه ی تحصیلی خودتان را که شامل سوابق پژوهشی، علمی و کاری شما می شود و توصیه نامه هایی را که از اساتید اخذ کرده اید در سایت دانشگاه مورد نظر خود اپلای کنید. در برخی از موارد از شما خواسته می شود که انگیزه نامه بنویسید و در آن به این مسئله بپردازید که چرا علاقه مند هستید در این رشته تحصیل کنید.

دوره های تحصیلی در کانادا به یکی از دو زبان فرانسوی یا انگلیسی ارائه می شوند. بنابراین، می بایست با شرکت در آزمونی مثل تافل یا آیتلس برای زبان انگلیسی و شرکت در آزمون هایی که خود دانشگاه برگزار می کنند برای زبان فرانسوی، تخصص خودتان را در یکی از این دو زبان به اثبات برسانید.

درباره آزمون تافل برای کانادا بیشتر بخوانید.

شهریه و مدت زمان دوره های آموزشی دامپزشکی در کانادا

همانطور که گفته شد، برای تحصیل در رشته ی دامپزشکی در کانادا لازم است که در ابتدا دوره ای دو ساله را در دانشگاه در یکی از رشته ها بگذرانید و سپس برای تحصیل در رشته ی دامپزشکی اقدام کنید. دوره ی دکتری دامپزشکی نیز معمولا چهار سال طول می کشد. بنابراین، می توان گفت که تحصیل در رشته ی دامپزشکی در کانادا دستکم شش سال طول خواهد کشید و در انتهای این دوره، شما مدرک DVM که مخفف دکتری علوم دامپزشکی است دریافت خواهید کرد.

برخلاف بسیاری دیگر از کشورها، هزینه تحصیل در کانادا به نسبت معقول است. تحصیل در مقطع تحصیلات تکمیلی دامپزشکی، به طور متوسط در سال 10.099 دلار کانادا خرج بر می دارد. همچنین اگر بخواهید در دوره ی دو ساله ای که باید قبل از تحصیل در دکتری دامپزشکی بگذارنید به تحصیل در دروسی مرتبط با دامپزشکی بپردازید، می بایست سالانه 63.323 دلار پرداخت کنید. البته خیالتان راحت باشد! با برخورداری از سابقه ی تحصیلی مناسب می توانید از اسکالرشیپ ها، بورسیه ها و گرنت هایی بهره مند شوید که دانشگاه های کانادا ارائه می کنند تا دانشجویان مستعد به خاطر مسائل مالی از تحصیل در دانشگاه های کانادا بازنمانند.

بورسیه تحصیلی رشته دامپزشکی در کانادا

همان طور که در بخش های قبلی گفته شد، دانشگاه های کانادا متناسب با میزان شایستگی متقاضی، بورسیه ها، اسکالرشیپ ها، گرنت ها و کمک هزینه هایی را ارائه می کنند که به دانشجو کمک می کند تا بدون مشغله ی مسائل مالی بتواند در رشته ای که علاقمند است به تحصیل بپردازد. برای آن که بتوانید این کمک هزینه ها را به خود اختصاص بدهید، می بایست رزومه ی تحصیلی خودتان را (که مواردی مثل مقاله ها، سابقه ی تدریس، سابقه ی تحقیق و پژوهش همراه با اساتید، کنفرانس هایی که در آن ها شرکت کرده اید و کارآموزی هایی که از سر گذارنده اید در آن می گنجند) را به همراه کارنامه ی تحصیلیتان و توصیه نامه هایی که از اساتید دریافت کرده اید در سایت دانشگاه آپلود کنید.

در نظر داشته باشید که برخی از دانشگاه ها برخی از سهمیه های کمک هزینه ها را به دانشجویانی اختصاص می دهند که از منطقه ی خاصی اپلای می کنند و یا در زمینه های هنری و ورزشی افتخاری کسب کرده اند. اپلای کردن برای هر کدام از این کمک هزینه ها مهلت معینی دارد که می بایست از طریق وبسایت دانشگاه موردنظرتان از آن مطلع شوید و در زمان معین به اپلای بپردازید.

درباره تاثیر مقاله بر اپلای ، بورسیه تحصیلی کانادا و تحصیل رایگان در کانادا بیشتر بخوانید.

آینده شغلی رشته دامپزشکی در کانادا

بیشتر فارغ التحصیلان رشته ی دامپزشکی در کلینیک های خصوصی و بیمارستان ها مشغول به کار می شوند. دیگر دامپزشکان به مناطق روستایی سفر می کنند تا به کشاورزان کمک کنند که از دام هایشان محافظت کنند. در واقع، دامپزشکانی که به درمان اسب ها و حیواناتی می پردازند که به منظور استفاده از گوشتشان پرورش پیدا می کنند، ممکن است میان مطبشان و مزارع در سفر باشند. دیگر محیط های کاری ای که دامپزشکان می توانند در آن ها به امرار معاش بپردازند، باغ وحش هاست. در کنار این مشاغل، فارغ التحصیلان رشته ی دامپزشکی می توانند به تحصیل این رشته در دانشگاه ها بپردازند و یا در موسسات پژوهشی و آزمایشگاه ها به کار تحقیق و پژوهش مشغول شوند.

همچنین درباره کار پس از تحصیل در کانادا و اقامت پس از تحصیل در کانادا بخوانید.
آینده شغلی دامپزشکی در کانادا

دانشگاه های دارای رشته دامپزشکی در کانادا

برای متقاضیان تحصیل در دانشگاه های کانادا مهم است که بدانند کیفیت دروسی که در دانشگاه ها ارائه می شود به چه صورت است و خدماتی که این دانشگاه ها ارائه می دهند در چه سطحی قرار دارد. برای همین موسسات فراوانی به وجود آمده اند که بر اساس این دو معیار دانشگاه ها را رتبه بندی می کنند و اطلاعات لازم را در این زمینه برای متقاضیان تحصیل در دانشگاه فراهم می آورند. معیار QS یکی از این معیارها است که سالانه در گزارشی به رتبه بندی دانشگاه ها می پردازد و به نحوی، معتبرترین معیار برای رتبه بندی دانشگاه ها به شمار می آید. بر اساس این معیار، سه دانشگاه در کانادا رشته ی دامپزشکی را ارائه می دهند که به ترتیب کیفیت عبارتند از:

همچنین درباره رنکینگ دانشگاه های کانادا بخوانید.

گرایش های رشته دامپزشکی در کانادا

همه ی شاخه های دانش بشری در مسیری تکاملی قرار گرفته اند و روز به روز کامل تر و پیچیده تر شده اند. رشته ی دامپزشکی هم از این مسئله مستثنی نیست، برای همین گرایش های بسیار فراوانی در طی زمان در این رشته به وجود آمده است. تنوع گرایش ها از دو جهت کار را برای دانشجو راحت تر می کند: 1- باعث می شود که بتواند با دست باز تری شاخه و گرایشی را که علاقمند است در آن صاحب تخصص شود انتخاب کند و 2- بعد از انتخاب، این مجال را برای او فراهم می آورد که در این گرایش متمرکز شود و در طی دوران تحصیل خود، اطلاعات فراوان و متمرکزی را حول این گرایش بدست آورد. در این جا برخی از مهم ترین گرایش های رشته ی دامپزشکی را گردآوری کرده ایم. اما می بایست در نظر داشته باشید که گرایش های رشته ی دامپزشکی به این موارد محدود نمی شوند و بسته به مقطع تحصیلی و دانشگاهی که در آن به تحصیل بپردازید، ممکن است با گرایش های بیشتری روبرو شوید.

 • بیهوشی حیوانات
 • رفتار
 • دندان پزشکی حیوانات
 • درمان در شرایط بحرانی
 • پزشکی داخلی حیوانات: متخصص قلب، مغز و غده شناسی
 • میکروبیولوژی
 • تغذیه
 • پاتولوژی
 • داروسازی برای حیوانات
 • رادیولوژی
 • جراحی
 • درمان حیوانات باغ وحش

بهترین استان های کانادا برای کار بعد از فراغت از رشته دامپزشکی

در نگاه نخست، بریتیش کلمبیا برای فارغ التحصیلان رشته ی دامپزشکی استان جذابی به نظر می رسد. دلایل موجهی نیز برای این مسئله وجود دارد. چرا که به طور متوسط میزان حقوق در این استان از سایر استان ها بالاتر است و ساعت های کاری نیز در این استان به نسبت دیگر استان ها کمتر است. اما اگر که عاملی مانند هزینه‌های زندگی را نیز در محاسبات دخیل کنیم، به این نتیجه می رسیم که استان کبک بهترین استان برای زندگی بعد از فارغ التحصیلی از رشته دامپزشکی است. در کنار هزینه‌های پایین تر زندگی، میزان حقوق یک دامپزشک تازه کار نیز از دیگر استان ها بیشتر است و اگر بریتیش کلمبیا را کنار بگذاریم، ساعات کاری نیز در مقایسه با دیگر استان ها کمتر است.

درباره کار در بریتیش کلمبیا و کار در کبک کانادا بیشتر بخوانید.

کد مشاغل رشته دامپزشکی در کانادا

اداره ی مشاغل کانادا شغل‌های مرتبط با دامپزشکی را در کد 3114 طبقه بندی کرده است. بر اساس طبقه ‌بندی ملی مشاغل کانادا، دامپزشکان می توانند چنین مشاغلی را بر عهده بگیرند: پاتولوژیست حیوانات، دامپزشک مزرعه، متخصص غذای حیوانات، دامپزشک ماکیان، متخصص حیوانات ریزجثه، آناتومیست حیوانات، دندان پزشک حیوانات، میکروبیولوژیست حیوانات، جراح حیوانات، دامپزشک مزرعه و انگل شناس.

مسیر شغلی رشته دامپزشکی در کانادا

برای آن که بتوانید به عنوان یک دامپزشک در کانادا مشغول به تحصیل شوید، اولین کاری که باید بکنید این است که از شعبه ی کالج کانادایی دامپزشکان در استان مدنظر خود مجوز فعالیت کسب کنید. اگر که در کشور خود به کار دامپزشکی پرداخته اید، می بایست از اداره ی NEB کانادا مجوز دریافت کنید که این مسئله با شرکت در آزمون های این موسسه ممکن خواهد شد. بعد از انجام این کار، می توانید در بیمارستان ها و کلینیک ها مشغول به کار شوید و یا مطلب شخصی خود را تاسیس کنید.

همچنین درباره بازار کار دامپزشکی در کانادا بخوانید.

مسیر شغلی رشته دامپزشکی در کانادا

وظایف شغلی رشته دامپزشکی در کانادا

دامپزشکان یک یا تعدادی از وظایف زیر را بر عهده می گیرند:

 • معاینه ی حیوانات و تشخیص بیماری ها و مشکلات آن ها
 • درمان حیوانات مجروح و یا مریض
 • واکسن زدن به حیوانات به منظور جلوگیری از مریض شدن آن ها
 • ارائه ی خدمات دندان پزشکی به حیوانات
 • ارائه ی توصیه به صاحبان حیوانات برای حفاظت از آنان

زمینه های کاری دامپزشکی در کانادا

پس از آن که مجوز‌های مربوطه را که در بخش های پیشین گفته شد دریافت کردید، می توانید در یکی از محیط های زیر به عنوان دامپزشک مشغول به کار شوید:

 • کلینیک های خصوصی و بیمارستان ها
 • مطب شخصی
 • مزارع و محیط های روستایی
 • باغ وحش ها
 • تدریس در رشته ی دامپزشکی
 • تحقیق و پژوهش در موسسات پژوهشی و آزمایشگاه ها

حداکثر و حداقل حقوق دامپزشکان در کانادا

به طور متوسط، دامپزشکان در کانادا در سال 87.500 دلار کانادا به جیب می زنند. این میزان از حقوق به معنای 44.87 دلار در ساعت است. افرادی که به تازگی وارد این رشته شده اند و تجربه ی چندانی ندارند، در سال 25.838 دلار کانادا حقوق می گیرند. پس از آن که سابقه ی کافی کاری را پیدا کردید و در شغل خود به شهرت و تخصص رسیدید، می توانید انتظار داشته باشید که در سال 124.445 دلار کانادا حقوق کسب کنید.

همچنین درباره مشاغل پردرآمد در کانادا و درآمد در کانادا بخوانید.

مهارت های مورد نیاز برای کار دامپزشک در کانادا

برای آن که بتوانید در شغل خود به عنوان یک دامپزشک در کانادا موفق باشید و حقوق خوبی در بیاورید لازم است که چنین مهارت هایی را داشته باشید:

 • عطوفت در رفتار با حیوانات
 • مهارت تصمیم گیری
 • مهارت های برقراری ارتباط شفاهی و کتبی
 • مهارت های مدیریت
 • مهارت های حل مسئله

جدول اطلاعات مهم دانشگاه های کانادا

(جهت مشاهده همه ستون های جدول درون موبایل، جدول را به راست بکشید)

دانشگاه/وبسایتبرنامه هاددلاینتوضیحات
اپلیکیشن
الزاماتشهریهبورسیه‌ها
و جوایز
وبسایت دانشگاه تورنتوبرنامه های دانشگاه تورنتوددلاین دانشگاه تورنتوتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه تورنتوالزامات دانشگاه تورنتوبورسیه ها و جوایز دانشگاه تورنتو
وبسایت دانشگاه بریتیش کلمبیابرنامه های دانشگاه بریتیش کلمبیاددلاین دانشگاه بریتیش کلمبیاتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه بریتیش کلمبیاالزامات دانشگاه بریتیش کلمبیاشهریه دانشگاه بریتیش کلمبیابورسیه ها و جوایز دانشگاه بریتیش کلمبیا
وبسایت دانشگاه مک گیلبرنامه های دانشگاه مک گیلددلاین دانشگاه مک گیلتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه مک گیلالزامات دانشگاه مک گیلشهریه دانشگاه مک گیلبورسیه ها و جوایز دانشگاه مک گیل
وبسایت دانشگاه مک مستربرنامه های دانشگاه مک مستر
وبسایت دانشگاه مونترالبرنامه های دانشگاه مونترالددلاین دانشگاه مونترالتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه مونترالالزامات دانشگاه مونترالبورسیه ها و جوایز دانشگاه مونترال
وبسایت دانشگاه آلبرتابرنامه های دانشگاه آلبرتاددلاین دانشگاه آلبرتاتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه آلبرتاالزامات دانشگاه آلبرتاشهریه دانشگاه آلبرتابورسیه ها و جوایز دانشگاه آلبرتا
وبسایت دانشگاه اتاوابرنامه های دانشگاه اتاواددلاین دانشگاه اتاواتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه اتاواالزامات دانشگاه اتاواشهریه دانشگاه اتاوابورسیه ها و جوایز دانشگاه اتاوا
وبسایت دانشگاه سایمون فریزربرنامه های دانشگاه سایمون فریزرددلاین دانشگاه سایمون فریزرالزامات دانشگاه سایمون فریزر
وبسایت دانشگاه واترلوبرنامه های دانشگاه واترلوددلاین دانشگاه واترلوتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه واترلوالزامات دانشگاه واترلوشهریه دانشگاه واترلوبورسیه ها و جوایز دانشگاه واترلو
وبسایت دانشگاه وسترن انتاریوددلاین دانشگاه وسترن انتاریوالزامات دانشگاه وسترن انتاریوشهریه دانشگاه وسترن انتاریوبورسیه ها و جوایز دانشگاه وسترن انتاریو
وبسایت دانشگاه دالهاوزیبرنامه های دانشگاه دالهاوزیتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه دالهاوزیالزامات دانشگاه دالهاوزیبورسیه ها و جوایز دانشگاه دالهاوزی
وبسایت دانشگاه لاوالبرنامه های دانشگاه لاوالددلاین دانشگاه لاوالتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه لاوالالزامات دانشگاه لاوالشهریه دانشگاه لاوالبورسیه ها و جوایز دانشگاه لاوال
وبسایت دانشگاه کویینزبرنامه های دانشگاه کویینزددلاین دانشگاه کویینزتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کویینزالزامات دانشگاه کویینزشهریه دانشگاه کویینزبورسیه ها و جوایز دانشگاه کویینز
وبسایت دانشگاه مانیتوبابرنامه های دانشگاه مانیتوباددلاین دانشگاه مانیتوباشهریه دانشگاه مانیتوبابورسیه ها و جوایز دانشگاه مانیتوبا
وبسایت دانشگاه ویکتوریابرنامه های دانشگاه ویکتوریاددلاین دانشگاه ویکتوریاتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه ویکتوریاالزامات دانشگاه ویکتوریاشهریه دانشگاه ویکتوریابورسیه ها و جوایز دانشگاه ویکتوریا
وبسایت دانشگاه یورکبرنامه های دانشگاه یورکددلاین دانشگاه یورکتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه یورکالزامات دانشگاه یورکشهریه دانشگاه یورکبورسیه ها و جوایز دانشگاه یورک
وبسایت دانشگاه گوئلفبرنامه های دانشگاه گوئلفددلاین دانشگاه گوئلفتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه گوئلفالزامات دانشگاه گوئلفشهریه دانشگاه گوئلفبورسیه ها و جوایز دانشگاه گوئلف
وبسایت دانشگاه ساسکاچوانبرنامه های دانشگاه ساسکاچوانددلاین دانشگاه ساسکاچوانتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه ساسکاچوانالزامات دانشگاه ساسکاچوانشهریه دانشگاه ساسکاچوانبورسیه ها و جوایز دانشگاه ساسکاچوان
وبسایت دانشگاه کارلتونبرنامه های دانشگاه کارلتونددلاین دانشگاه کارلتونتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کارلتونشهریه دانشگاه کارلتونبورسیه ها و جوایز دانشگاه کارلتون
وبسایت دانشگاه کنکوردیابرنامه های دانشگاه کنکوردیاددلاین دانشگاه کنکوردیاتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کنکوردیاالزامات دانشگاه کنکوردیاشهریه دانشگاه کنکوردیابورسیه ها و جوایز دانشگاه کنکوردیا
وبسایت دانشگاه مموریال نیوفاندلندبرنامه های دانشگاه مموریال نیوفاندلندددلاین دانشگاه مموریال نیوفاندلندتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه مموریال نیوفاندلندالزامات دانشگاه مموریال نیوفاندلندشهریه دانشگاه مموریال نیوفاندلندبورسیه ها و جوایز دانشگاه مموریال نیوفاندلند
وبسایت دانشگاه تکنولوژی انتاریوبرنامه های دانشگاه تکنولوژی انتاریوددلاین دانشگاه تکنولوژی انتاریوتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه تکنولوژی انتاریوالزامات دانشگاه تکنولوژی انتاریوشهریه دانشگاه تکنولوژی انتاریوبورسیه ها و جوایز دانشگاه تکنولوژی انتاریو
وبسایت دانشگاه کبک مونترالبرنامه های دانشگاه کبک مونترالتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کبک مونترالالزامات دانشگاه کبک مونترالشهریه دانشگاه کبک مونترالبورسیه ها و جوایز دانشگاه کبک مونترال
وبسایت دانشگاه رجاینابرنامه های دانشگاه رجایناددلاین دانشگاه رجایناتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه رجایناالزامات دانشگاه رجایناشهریه دانشگاه رجاینابورسیه ها و جوایز دانشگاه رجاینا
وبسایت دانشگاه وینزوربرنامه های دانشگاه وینزورالزامات دانشگاه وینزورشهریه دانشگاه وینزوربورسیه ها و جوایز دانشگاه وینزور
وبسایت دانشگاه لیکهدبرنامه های دانشگاه لیکهدددلاین دانشگاه لیکهدتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه لیکهدالزامات دانشگاه لیکهدشهریه دانشگاه لیکهدبورسیه ها و جوایز دانشگاه لیکهد
وبسایت دانشگاه رایرسونبرنامه های دانشگاه رایرسونددلاین دانشگاه رایرسونتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه رایرسونالزامات دانشگاه رایرسونشهریه دانشگاه رایرسونبورسیه ها و جوایز دانشگاه رایرسون
وبسایت دانشگاه سنت فرانسیس خاویربرنامه های دانشگاه سنت فرانسیس خاویرددلاین دانشگاه سنت فرانسیس خاویرتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه سنت فرانسیس خاویرالزامات دانشگاه سنت فرانسیس خاویرشهریه دانشگاه سنت فرانسیس خاویربورسیه ها و جوایز دانشگاه سنت فرانسیس خاویر
وبسایت دانشگاه بریتیش کلمبیای شمالیبرنامه های دانشگاه بریتیش کلمبیای شمالیددلاین دانشگاه بریتیش کلمبیای شمالیتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه بریتیش کلمبیای شمالیالزامات دانشگاه بریتیش کلمبیای شمالیشهریه دانشگاه بریتیش کلمبیای شمالیبورسیه ها و جوایز دانشگاه بریتیش کلمبیای شمالی
وبسایت دانشگاه شربروکتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه شربروک
وبسایت دانشگاه کلگریبرنامه های دانشگاه کلگریددلاین دانشگاه کلگریتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کلگریالزامات دانشگاه کلگریشهریه دانشگاه کلگریبورسیه ها و جوایز دانشگاه کلگری
وبسایت دانشگاه براکبرنامه های دانشگاه براکددلاین دانشگاه براکتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه براکالزامات دانشگاه براکشهریه دانشگاه براکبورسیه ها و جوایز دانشگاه براک
وبسایت دانشگاه آکادیابرنامه های دانشگاه آکادیاتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه آکادیاشهریه دانشگاه آکادیابورسیه ها و جوایز دانشگاه آکادیا
وبسایت دانشگاه آلگومابرنامه های دانشگاه آلگوماددلاین دانشگاه آلگوماتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه آلگوماالزامات دانشگاه آلگوماشهریه دانشگاه آلگومابورسیه ها و جوایز دانشگاه آلگوما
وبسایت دانشگاه آتاباسکابرنامه های دانشگاه آتاباسکاددلاین دانشگاه آتاباسکاتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه آتاباسکاالزامات دانشگاه آتاباسکاشهریه دانشگاه آتاباسکابورسیه ها و جوایز دانشگاه آتاباسکا
وبسایت دانشگاه بوثبرنامه های دانشگاه بوثددلاین دانشگاه بوثتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه بوثالزامات دانشگاه بوثشهریه دانشگاه بوثبورسیه ها و جوایز دانشگاه بوث
وبسایت دانشگاه براندونبرنامه های دانشگاه براندونددلاین دانشگاه براندونتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه براندونالزامات دانشگاه براندونشهریه دانشگاه براندونبورسیه ها و جوایز دانشگاه براندون
وبسایت دانشگاه منونایتبرنامه های دانشگاه منونایتددلاین دانشگاه منونایتتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه منونایتالزامات دانشگاه منونایتشهریه دانشگاه منونایتبورسیه ها و جوایز دانشگاه منونایت
وبسایت دانشگاه کیپ برتونبرنامه های دانشگاه کیپ برتونددلاین دانشگاه کیپ برتونتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کیپ برتونالزامات دانشگاه کیپ برتونشهریه دانشگاه کیپ برتونبورسیه ها و جوایز دانشگاه کیپ برتون
وبسایت دانشگاه کپیلانوبرنامه های دانشگاه کپیلانوتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کپیلانوالزامات دانشگاه کپیلانوشهریه دانشگاه کپیلانوبورسیه ها و جوایز دانشگاه کپیلانو
وبسایت دانشگاه کراندالبرنامه های دانشگاه کراندالتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کراندالالزامات دانشگاه کراندالشهریه دانشگاه کراندالبورسیه ها و جوایز دانشگاه کراندال
وبسایت کالج دانشگاهی دومینیکنالزامات کالج دانشگاهی دومینیکنشهریه کالج دانشگاهی دومینیکنبورسیه ها و جوایز کالج دانشگاهی دومینیکن
وبسایت دانشگاه هنر و طراحی امیلی کاربرنامه های دانشگاه هنر و طراحی امیلی کارددلاین دانشگاه هنر و طراحی امیلی کارتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه هنر و طراحی امیلی کارشهریه دانشگاه هنر و طراحی امیلی کاربورسیه ها و جوایز دانشگاه هنر و طراحی امیلی کار
وبسایت دانشگاه فرست نیشنزتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه فرست نیشنزبورسیه ها و جوایز دانشگاه فرست نیشنز
وبسایت کالج دانشگاهی هورنبرنامه های کالج دانشگاهی هورنددلاین کالج دانشگاهی هورنتوضیحات اپلیکیشن کالج دانشگاهی هورنالزامات کالج دانشگاهی هورنبورسیه ها و جوایز کالج دانشگاهی هورن
وبسایت دانشگاه کینگزوودبرنامه های دانشگاه کینگزوودتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کینگزوودالزامات دانشگاه کینگزوودشهریه دانشگاه کینگزوودبورسیه ها و جوایز دانشگاه کینگزوود
وبسایت دانشگاه پلی تکنیک کوانتلنبرنامه های دانشگاه پلی تکنیک کوانتلنددلاین دانشگاه پلی تکنیک کوانتلنتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه پلی تکنیک کوانتلنالزامات دانشگاه پلی تکنیک کوانتلنشهریه دانشگاه پلی تکنیک کوانتلنبورسیه ها و جوایز دانشگاه پلی تکنیک کوانتلن
وبسایت دانشگاه لارنتینبرنامه های دانشگاه لارنتینددلاین دانشگاه لارنتینتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه لارنتینالزامات دانشگاه لارنتینشهریه دانشگاه لارنتینبورسیه ها و جوایز دانشگاه لارنتین
وبسایت دانشگاه مک ایوانبرنامه های دانشگاه مک ایوانددلاین دانشگاه مک ایوان
وبسایت دانشگاه مونت آلیسونبرنامه های دانشگاه مونت آلیسونددلاین دانشگاه مونت آلیسونتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه مونت آلیسونالزامات دانشگاه مونت آلیسونشهریه دانشگاه مونت آلیسونبورسیه ها و جوایز دانشگاه مونت آلیسون
وبسایت دانشگاه مانت سنت وینسنتبرنامه های دانشگاه مانت سنت وینسنتددلاین دانشگاه مانت سنت وینسنتتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه مانت سنت وینسنتشهریه دانشگاه مانت سنت وینسنتبورسیه ها و جوایز دانشگاه مانت سنت وینسنت
وبسایت دانشگاه مونت رویالبرنامه های دانشگاه مونت رویالددلاین دانشگاه مونت رویالتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه مونت رویالالزامات دانشگاه مونت رویالشهریه دانشگاه مونت رویالبورسیه ها و جوایز دانشگاه مونت رویال
وبسایت موسسه تکنولوژی نیویورکبرنامه های موسسه تکنولوژی نیویورکددلاین موسسه تکنولوژی نیویورکتوضیحات اپلیکیشن موسسه تکنولوژی نیویورکالزامات موسسه تکنولوژی نیویورکشهریه موسسه تکنولوژی نیویورکبورسیه ها و جوایز موسسه تکنولوژی نیویورک
وبسایت دانشگاه نیپیسینگبرنامه های دانشگاه نیپیسینگددلاین دانشگاه نیپیسینگتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه نیپیسینگالزامات دانشگاه نیپیسینگشهریه دانشگاه نیپیسینگبورسیه ها و جوایز دانشگاه نیپیسینگ
وبسایت دانشگاه اکادبرنامه های دانشگاه اکادددلاین دانشگاه اکادتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه اکادالزامات دانشگاه اکادشهریه دانشگاه اکادبورسیه ها و جوایز دانشگاه اکاد
وبسایت دانشگاه ردیمربرنامه های دانشگاه ردیمرددلاین دانشگاه ردیمرتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه ردیمرالزامات دانشگاه ردیمرشهریه دانشگاه ردیمربورسیه ها و جوایز دانشگاه ردیمر
وبسایت دانشگاه سنت پاولبرنامه های دانشگاه سنت پاولددلاین دانشگاه سنت پاولتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه سنت پاولالزامات دانشگاه سنت پاولشهریه دانشگاه سنت پاولبورسیه ها و جوایز دانشگاه سنت پاول
وبسایت دانشگاه سنت ماریزبرنامه های دانشگاه سنت ماریزالزامات دانشگاه سنت ماریز
وبسایت دانشگاه سنت توماسددلاین دانشگاه سنت توماستوضیحات اپلیکیشن دانشگاه سنت توماسالزامات دانشگاه سنت توماسشهریه دانشگاه سنت توماسبورسیه ها و جوایز دانشگاه سنت توماس
وبسایت دانشگاه سنت استفانزبرنامه های دانشگاه سنت استفانزددلاین دانشگاه سنت استفانزتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه سنت استفانزالزامات دانشگاه سنت استفانزشهریه دانشگاه سنت استفانزبورسیه ها و جوایز دانشگاه سنت استفانز
وبسایت کالج دانشگاهی کینگزبرنامه های کالج دانشگاهی کینگزددلاین کالج دانشگاهی کینگزتوضیحات اپلیکیشن کالج دانشگاهی کینگزالزامات کالج دانشگاهی کینگزشهریه کالج دانشگاهی کینگزبورسیه ها و جوایز کالج دانشگاهی کینگز
وبسایت دانشگاه کالج کینگزبرنامه های دانشگاه کالج کینگزددلاین دانشگاه کالج کینگزتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کالج کینگزالزامات دانشگاه کالج کینگزشهریه دانشگاه کالج کینگزبورسیه ها و جوایز دانشگاه کالج کینگز
وبسایت دانشگاه تامسون ریورزبرنامه های دانشگاه تامسون ریورزددلاین دانشگاه تامسون ریورزتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه تامسون ریورزالزامات دانشگاه تامسون ریورزشهریه دانشگاه تامسون ریورزبورسیه ها و جوایز دانشگاه تامسون ریورز
وبسایت دانشگاه ترنتبرنامه های دانشگاه ترنتددلاین دانشگاه ترنتتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه ترنتالزامات دانشگاه ترنتشهریه دانشگاه ترنتبورسیه ها و جوایز دانشگاه ترنت
وبسایت دانشگاه ترینیتی وسترنبرنامه های دانشگاه ترینیتی وسترنددلاین دانشگاه ترینیتی وسترنتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه ترینیتی وسترنالزامات دانشگاه ترینیتی وسترنشهریه دانشگاه ترینیتی وسترنبورسیه ها و جوایز دانشگاه ترینیتی وسترن
وبسایت کالج دانشگاهی تیندالبرنامه های کالج دانشگاهی تیندالددلاین کالج دانشگاهی تیندالتوضیحات اپلیکیشن کالج دانشگاهی تیندالالزامات کالج دانشگاهی تیندالشهریه کالج دانشگاهی تیندالبورسیه ها و جوایز کالج دانشگاهی تیندال
وبسایت دانشگاه مونکتونددلاین دانشگاه مونکتونتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه مونکتونالزامات دانشگاه مونکتونشهریه دانشگاه مونکتونبورسیه ها و جوایز دانشگاه مونکتون
وبسایت دانشگاه کبک اوتاوایسبرنامه های دانشگاه کبک اوتاوایسددلاین دانشگاه کبک اوتاوایستوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کبک اوتاوایسالزامات دانشگاه کبک اوتاوایسشهریه دانشگاه کبک اوتاوایسبورسیه ها و جوایز دانشگاه کبک اوتاوایس
وبسایت دانشگاه سنت بونیفیسبرنامه های دانشگاه سنت بونیفیسددلاین دانشگاه سنت بونیفیستوضیحات اپلیکیشن دانشگاه سنت بونیفیسالزامات دانشگاه سنت بونیفیسشهریه دانشگاه سنت بونیفیسبورسیه ها و جوایز دانشگاه سنت بونیفیس
وبسایت دانشگاه کبک تراویس ریورزتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کبک تراویس ریورزشهریه دانشگاه کبک تراویس ریورزبورسیه ها و جوایز دانشگاه کبک تراویس ریورز
وبسایت دانشگاه کبک ریموسکیبرنامه های دانشگاه کبک ریموسکیتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کبک ریموسکیالزامات دانشگاه کبک ریموسکیشهریه دانشگاه کبک ریموسکیبورسیه ها و جوایز دانشگاه کبک ریموسکی
وبسایت دانشگاه سنت آنبرنامه های دانشگاه سنت آنددلاین دانشگاه سنت آنتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه سنت آنالزامات دانشگاه سنت آنشهریه دانشگاه سنت آنبورسیه ها و جوایز دانشگاه سنت آن
وبسایت دانشگاه کبک چیکوتیمیبرنامه های دانشگاه کبک چیکوتیمیددلاین دانشگاه کبک چیکوتیمیتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کبک چیکوتیمیالزامات دانشگاه کبک چیکوتیمیشهریه دانشگاه کبک چیکوتیمی
وبسایت دانشگاه آبیتیبی تمیسکامینگ کبکبرنامه های دانشگاه آبیتیبی تمیسکامینگ کبکددلاین دانشگاه آبیتیبی تمیسکامینگ کبکتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه آبیتیبی تمیسکامینگ کبکالزامات دانشگاه آبیتیبی تمیسکامینگ کبکشهریه دانشگاه آبیتیبی تمیسکامینگ کبکبورسیه ها و جوایز دانشگاه آبیتیبی تمیسکامینگ کبک
وبسایت دانشگاه کانادا وستبرنامه های دانشگاه کانادا وستبرای اطلاع از ددلاین، با دفتر دانشگاه تماس بگیرید: تماس با دانشگاه کانادا وستتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کانادا وستالزامات دانشگاه کانادا وستشهریه دانشگاه کانادا وستبورسیه ها و جوایز دانشگاه کانادا وست
وبسایت دانشگاه لتبریجبرنامه های دانشگاه لتبریجددلاین دانشگاه لتبریجتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه لتبریجبورسیه ها و جوایز دانشگاه لتبریج
وبسایت دانشگاه پرنس ادواردبرنامه های دانشگاه پرنس ادواردددلاین دانشگاه پرنس ادواردتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه پرنس ادواردالزامات دانشگاه پرنس ادواردشهریه دانشگاه پرنس ادواردبورسیه ها و جوایز دانشگاه پرنس ادوارد
وبسایت دانشگاه وینیپگبرنامه های دانشگاه وینیپگددلاین دانشگاه وینیپگتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه وینیپگالزامات دانشگاه وینیپگشهریه دانشگاه وینیپگ
وبسایت کالج دانشگاهی شمالبرنامه های کالج دانشگاهی شمالددلاین کالج دانشگاهی شمالتوضیحات اپلیکیشن کالج دانشگاهی شمالالزامات کالج دانشگاهی شمالشهریه کالج دانشگاهی شمال
وبسایت دانشگاه فریزر ولیبرنامه های دانشگاه فریزر ولیددلاین دانشگاه فریزر ولیتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه فریزر ولیالزامات دانشگاه فریزر ولیشهریه دانشگاه فریزر ولیبورسیه ها و جوایز دانشگاه فریزر ولی
وبسایت دانشگاه ونکوور آیلندبرنامه های دانشگاه ونکوور آیلندددلاین دانشگاه ونکوور آیلندتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه ونکوور آیلندالزامات دانشگاه ونکوور آیلندشهریه دانشگاه ونکوور آیلند
وبسایت دانشگاه ویلفرد لوریهبرنامه های دانشگاه ویلفرد لوریهددلاین دانشگاه ویلفرد لوریهتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه ویلفرد لوریهالزامات دانشگاه ویلفرد لوریهشهریه دانشگاه ویلفرد لوریهبورسیه ها و جوایز دانشگاه ویلفرد لوریه

خدمات موسسه تراست برای پذیرش و ویزای تحصیلی

تمامی پرونده های مهاجرتی موسسه تراست تحت نظارت مستقیم شروین مدنی، وکیل ارشد موسسه انجام می شود.

 • ارائه چک لیست مدارک برای اخذ پذیرش
 • بررسی مدارک آماده شده توسط متقاضی
 • بررسی دانشگاه ها، کالج ها و مدارس
 • تعیین رشته موردعلاقه متقاضی
 • مکاتبه با دانشگاه ها، کالج ها و مدارس جهت اخذ پذیرش مشروط به ارائه مدرک زبان
 • آماده سازی CV و SOP
 • (در صورت داشتن همراه) ارائه چک لیست مدارک لازم برای ویزای همراه
 • انجام مکاتبات نهایی با دانشگاه ها، کالج ها و مدارس
 • ساخت پروفایل متقاضی در وب سایت دانشگاه، پرداخت شهریه و دریافت نامه پذیرش
 • تدوین استادی پلن
 • ارائه چک لیست مدارک لازم جهت اخذ ویزای متقاضی و ویزای همراه
 • ثبت نام بیومتریک
 • پیگیری پرونده متقاضی تا اخذ ویزا
 • راهنمایی درخصوص پیکاپ ویزا و لندینگ در کانادا

شروین مدنی وکیل ارشد موسسه تراست


 • وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا و دارای کد فعالیت در انجمن ICCRC
  (کد وکالت: RCIC# 506959)
 • عضو هیئت علمی کالج اشتون در رشته مهاجرت
 • سابقه فعالیت به عنوان آفیسر اداره مهاجرت
 • بیش از 10 سال سابقه وکالت امور مهاجرتی

آزمون و خطا نکنید!

بجای صرف ساعات طولانی برای جستجو و انتخاب رشته و دانشگاه، به راحتی می توانید از کمک وکلای تحصیلی موسسه تراست بهره ببرید.

سوالات متداول

تحصیل دامپزشکی در کانادا چند سال طول می‌کشد؟

به طور کلی، از زمانی که شما در دبیرستان فارغ‌التحصیل می‌شوید 8-10 سال طول می‌کشد تا دامپزشک شوید. پس از اتمام برنامه چهار ساله لیسانس اولیه، چهار سال اضافی آموزشگاه دامپزشکی طول می‌کشد تا دکترای دامپزشکی (DVM) شوید و مجوز فعالیت در ایالت خود را بدست آورید.

در کانادا کجا می‌توانم در رشته دامپزشکی تحصیل کنم؟

دانشکده‌های دامپزشکی:
کالج دامپزشکی آتلانتیک (AVC) دانشگاه جزیره پرنس (University of Prince Edward Island.)
دانشکده دامپزشکی (FMV) دانشگاه مونترال (Université de Montréal)
کالج دامپزشکی انتاریو (OVC) دانشگاه گلف (University of Guelph)
کالج وسترن دامپزشکی (WCVM)
دانشگاه کلگری (University of Calgary) – دانشکده دامپزشکی (UCVM)

هزینه اخذ مدرک دامپزشکی در کانادا چقدر است؟

اکنون یک مدرک دامپزشکی شش ساله 57568 دلار هزینه دارد و با هزینه‌های فارغ‌التحصیلی که 22 سال طول می‌کشد بدهی آن 100000دلار است.

آیا تحصیل رشته دامپزشکی در کانادا سخت است؟

دانشکده‌های دامپزشکی کانادا منطقه‌ای هستند، بنابراین متقاضیان بر اساس محل اقامت خود، به یکی از 5 دانشکده مراجعه می‌کنند. ورود به دانشکده دامپزشکی از نظر آماری دشوارتر از سایر مشاغل بهداشتی مانند دانشکده پزشکی است زیرا موقعیت‌های بسیار کمی وجود دارد.

آیا دامپزشکان در کانادا تقاضای زیادی دارند؟

برای دامپزشکان، طی دوره 2019-2028 ، فرصت‌های شغلی جدید (ناشی از تقاضای گسترش و تقاضای جایگزینی) پیش‌بینی شده است که در مجموع 3،600 نفر است، در حالی که انتظار می‌رود 3900 متقاضی کار جدید (ناشی از ترک تحصیل، مهاجرت و تحرک) برای پر کردن آن‌ها در دسترس باشد.

برای دامپزشک شدن در کانادا به چه نوع آموزش نیاز دارید؟

برای دامپزشکی شدن معمولاً باید مدرک معتبر علوم دامپزشکی را در دانشگاه تکمیل کنید. متناوباً ، می‌توانید یک درجه مرتبط مانند علوم، علوم دامی یا علوم زیست دامپزشکی و سپس یک دکتر دامپزشکی را به پایان برسانید.

آیا تحصیل در دانشکده دامپزشکی در کانادا سخت است؟

دامپزشکی انتخابی حرفه‌ای و بسیار محبوب در صنعت حیوانات است، حتی اگر این کار به آموزشی چالش‌برانگیز و طلبکارانه نیاز داشته باشد ممکن است پذیرش در دانشکده دامپزشکی دشوار باشد، اما ارزش تلاش آن را در دراز مدت را دارد.

برای دامپزشک شدن در کانادا به چه مهارت‌هایی نیاز دارید؟

دامپزشکان همچنین باید دارای ویژگی‌های خاص زیر باشند:
رحم و شفقت – دلسوزی. دامپزشکان هنگام کار با حیوانات و صاحبان آنها باید دلسوز باشند.
مهارت‌های تصمیم گیری.
مهارت‌های بین فردی
مهارت‌های مدیریتی.
مهارت دستی.
مهارت حل مسئله.

چگونه می‌توانم حرفه دامپزشکی را در کانادا شروع کنم؟

چگونه در 8 مرحله دامپزشک شویم:
در دوره دانشگاهی پیش نیازهای دوره را خوب یاد بگیرید.
تا آنجا که ممکن است تجربه کسب کنید
برای اپلای دامپزشکی اقدام کنید.
DVM(دکترا دامپزشکی) خود را تهیه کنید.
برای اخذ مدرک NAVLE درس بخوانید و بگذرانید.
هرگونه نیاز اضافی را کامل کنید.
در صورت تمایل به ادامه آموزش بپردازید.
دامپزشکی خود را آغاز کنید.

کدام شاخه‌های دامپزشکی در کانادا بیشترین درآمد را دارند؟

تخصص‌هایی که بالاترین درآمد متوسط ​​را دارند چشم پزشکی (199000 دلار) ، داروی حیوانات آزمایشگاهی (169000 دلار) ، پاتولوژی (157000 دلار)، جراحی (133000 دلار)، داخلی (127000 دلار)، رادیولوژی (121000 دلار) و گرایش‌شناسی (121000 دلار)  هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.