وکیل مهاجرت در شیراز

وکیل مهاجرت در شیراز

بهترین وکیل مهاجرتی در شیراز

بسیاری از افرادی که قصد مهاجرت به خارج از کشور را دارند، با قوانین و حقوق مهاجرتی آشنایی ندارند و از روش‌ها و چگونگی اخذ ویزا و نحوه برخورد با افسر هم بی‌اطلاع هستند. طبیعی است این افراد برای پیش برد کارهای مهاجرتی خود باید از وکیل مهاجرت یا یک دفتر و موسسه مهاجرتی راهنمایی و خدمات لازم را دریافت کنند. با توجه به اینکه مهاجرت در این سال‌ها افزایش پیدا کرده است افرادی با کلاه‌برداری از متقاضیان مهاجرتی به دنبال سودجویی هستند. با توجه به این اوضاع چگونه می‌توان یک وکیل مهاجرت معتمد و متخصص پیدا کرد؟ در اینجا می‌خواهیم شما را با قوانین مهاجرت از نگاه وکیل آشنا کنیم تا در کار مهاجرت خود وقفه و مشکل ایجاد نشوید. می‌تواید با مراجعه به وکیل مهاجرت در شیراز با خیال راحت روند کار خود را پیش ببرید. برای آشنایی با وکیل مهاجرت در شیراز در ادامه با تراست همراه باشید.

خدمات موسسه تراست برای مهاجرت

تمامی پرونده های مهاجرتی موسسه تراست تحت نظارت مستقیم شروین مدنی، وکیل ارشد موسسه انجام می شود.

شروین مدنی وکیل ارشد موسسه تراست


 • وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا و دارای کد فعالیت در انجمن ICCRC
  (کد وکالت: RCIC# 506959)
 • عضو هیئت علمی کالج اشتون در رشته مهاجرت
 • سابقه فعالیت به عنوان آفیسر اداره مهاجرت
 • بیش از 10 سال سابقه وکالت امور مهاجرتی
شروین مدنی

مجوز فعالیت شروین مدنی از اداره مهاجرت کانادا

از دید بسیاری که قصد مهاجرت دارند، مهاجرت تصمیمی مهم برای بهتر شدن زندگی است، اما این بستگی به آگاهی از قوانین کشورها و انتخاب بهترین مسیر براساس شرایط شخصی هر فرد دارد. برای موفقیت در این راه باید اطلاع داشته باشید که چه کشوری مناسب اقامت شماست؟ زمانی که شما یک مشاور متخصص برای مهاجرت پیدا و شرایط خود را با او درمیان می‌گذارید، او شما را به بهترین شکل راهنمایی‌ می‌کند. این تازه اول راه است و شما تازه وارد مرحله مقدماتی عملی نظیر تعیین وقت سفارت، پُر کردن فرم‌های مربوط، مصاحبه با افسر، اخذ ویزا و دیگر موارد لازم می‌شوید.

همانطور که می‌دانید پروسه پیچیده و طولانی مهاجرت و مدت اخذ ویزا و رعایت قوانین مهاجرتی از کشوری به کشور دیگر فرق می‌کند، بدون کمک گرفتن از وکیل مهاجرتی متخصص و متعهد به تنهایی نمی‌توان این کار مهم را به سرانجام رساند. اینجاست که نقش وکیل متخصص در زمینه مهاجرت بیشتر نمایان می‌شود.

پادکست بشنوید!

وظایف وکیل مهاجرت
موسسه مهاجرت در شیراز

موسسه مهاجرت در شیراز

برای مهاجرت به کشورهای دیگر 6 روش برای اقامت طولانی مدت وجود دارد، این 6 روش شامل کار، تحصیل، سرمایه گذاری، تولد، ازدواج و پناهندگی است. در این روش‌ها برای اخذ ویزا از مدارک مورد نیاز گرفته تا طرز برخورد با افسر در هر کدام متفاوت است. توجه داشته باشید که با مراجعه به موسسه مهاجرت به خارج از کشور و سپردن کار خود به وکیلی کار بلد است که می توان در امر مهاجرت موفق بود. گفتنی است برخی دفاتر و موسسات مهاجرتی صرفا در یک یا چند زمینه خاص مهاجرتی فعالیت دارند، به عنوان مثال برخی در زمینه پناهندگی و برخی فقط در زمینه مهاجرت تحصیلی فعالیت می‌کنند. بنابراین باید اول هدف خود را از مهاجرت مشخص کنید. یک موسسه مهاجرتی در شیراز برای ارائه مشاوره و راهنمایی دقیق به مشتریان و موکلان خود باید دارای یک یا چند مشاور و متخصص در امور مهاجرتی باشد. موسسه حقوقی مهاجرتی تراست مفتخر است با داشتن شرایط ذکر شده و با سابقه درخشان در امر مهاجرت و برخورداری از مشاورین و وکلای متخصص بین‌المللی در کشورهای مختلف، آمادگی خود را برای ارائه خدمات در تمامی زمینه‌های قانونی مهاجرت اعلام کند.

بهترین وکیل مهاجرت در شیراز

وکیل خوب و کار بلد باید با وکلای خارج از کشور در ارتباط باشد تا بتواند تازه‌ترین قوانین حقوقی و جدیدترین روش‌ها و برنامه‌های مهاجرتی در زمینه‌های مختلف تحصیلی در دانشگاه‌های مختلف، سرمایه‌گذاری در زمینه خرید املاک و ثبت شرکت آگاهی داشته باشد و بر اساس آن مشاوره درستی به مشتریان ارائه کند و امور مهاجرتی متقاضی را متناسب با قوانین بروز جلو ببرد. یکی از شرایط و ملاک‌های که می‌توانید برای یک وکیل مهاجرت خوب در شیراز در نظر بگیرید، میزان سابقه کار او در حرفه مهاجرت است. هر چه میزان تجربه کاری و سابقه کار وکیل مهاجرتی در بازار کار مهاجرت بیشتر باشد به این معنی است که او تجربه بیشتری نسبت به بقیه رقیبان دارد و بهتر از دیگران عمل می‌کند. یکی دیگر از مواردی که وکیلی را بهتر جلوه می‌دهد تعداد مشتریانی است که از او و خدماتش به خوبی یاد می‌کنند.

خدمات وکیل مهاجرتی در شیراز

یک وکیل مهاجرت در شیراز باید از توانایی‌های بسیار خوبی برخوردار باشد و به غیر از مشاوره صحیح، تخصصی و اخلاق خوب قادر باشد خدمات متنوع و وسیعی را به موکلان ارائه دهد. بعد از اینکه شما مسیر اقامت و کشور مناسب را انتخاب کردید، نوبت به پروسه اخذ ویزای کانادا می‌رسد از تعیین وقت سفارت گرفته تا تکمیل فرم تخصصی درخواست ویزا و تهیه مدارک مورد نیاز ویزا. تهیه مدارک مورد نیاز و نحوه چیدمان آن‌ها از جمله خدماتی هستند که دفتر مهاجرتی و وکیل مهاجرت در شیراز ارائه می‌دهد. وکیل متخصص مهاجرتی توانایی این را دارد که مسیر پُر پیچ و خم و پُر ابهام اخذ ویزا، مجوز کاری، مجوز اقامت تحصیلی، مجوز سرمایه‌گذاری در کانادا در زمینه‌های مختلف در کشورهای متفاوت را برایتان ساده کند. در اخذ تابعیت و پاسپورت این تضمین را می‌دهد که در محدوده زمانی مشخص متقاضی را به نتیجه مورد نظرش می‌رساند.

مزایای داشتن یک وکیل مهاجرت در شیراز

مزایای داشتن یک وکیل مهاجرت در شیراز

می توانید با داشتن وکیل مهاجرت در شیراز و مشاوره از وکیل با قوانین کشورهای مختلف آشنا شوید. زمانی که پرونده مهاجرتی شما از سوی وکیل مورد بررسی و اجرا قرار گیرد کار پرونده شما سریع‌تر پیش می‌رود، زیرا وکلای باتجربه و فعال در زمینه مهاجرت از طریق راه‌های اصولی و درست پرونده اخذ ویزای مهاجرتی شما را انجام می‌دهند. هزینه‌های مربوط به کشورهای دیگر برای شما مشخص می‌شود و می‌توانید با توجه به وضعیت مالی خود بهترین انتخاب را داشته باشید.

برای اطلاع از اینکه برای مهاجرت چه باید کرد روی لینک کلیک کنید.

اعتماد به وکلای مهاجرت تراست

موسسه حقوقی تراست با سابقه درخشان خود توانسته است اعتبار قابل قبولی در میان متقاضیان خود کسب کند. می‌توانید قبل از انتخاب وکیل مهاجرت در شیراز از مجموعه تراست دیدن کنید و تعداد پرونده‌های انجام شده، ویزاهای اخذ شده را بررسی تا از میزان اعتبار موسسه تراست آگاهی کامل پیدا کنید. حتما یکی از روش‌ها در بررسی میزان اعتبار یک موسسه شنیدن اظهار نظر موکلین و میزان رضایت‌مندی آن‌ها از خدمات موسسه است که می توانید تمامی این نظرات را در سایت تراست مشاهده کنید. با توجه به ارتباط کارشناسان با وکلای بین‌المللی و اطلاع از کلیه قوانین و حقوق بین‌الملل، می‌توان از میزان تجربه و مهارت تیم تراست اطمینان حاصل کرد. تمامی مراحل اقدام در مسیر اخذ ویزای موکلین در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام می‌شود. همه نکات گفته شده در تعیین میزان اعتبارسنجی موسسه حقوقی فعال در امر مهاجرت مهم و قابل اهمیت هستند.

درباره آسان­ترین راه مهاجرت به کانادا بیشتر بخوانید

ویژگی های وکیل مهاجرت قابل اعتماد

یک دفتر مهاجرتی خوب و قابل اعتماد برای ارائه مشاوره و راهنمایی دقیق می‌بایست دارای یک یا چند مشاوره تخصصی در زمینه مهاجرت باشد. مشاور مهاجرتی با تجربه و حرفه‌ای باید از شرایط و ویژگی‌های زیر برخوردار باشد:

 • داشتن سرعت عمل در سنجش شرایط متقاضی و همچنین پاسخگویی به سوالات افراد
 • فن بیان عالی و رسا در ارائه قوانین و مسیرهای مهاجرتی به مشتریان مختلف
 • تسلط به یک یا چند زبان خارجی
 • ادانش و تخصص کافی در زمینه قوانین مهاجرتی کشورهای مختلف
 • ارائه مناسب‌ترین راهکار
 • اخلاق مداری نسبت به مشتریان
 • داشتن مدارک در رشته حقوق و وکالت یا گذراندن دوره‌های مرتبط بین‌المللی
 • سنجش دقیق شرایط متقاضی مهاجرت و ارائه بهترین مسیر و مقصد مهاجرتی.

پادکست بشنوید!

رادیو تراست

موضوع: معیارهای انتخاب بهترین موسسه مهاجرتی

مشاوره وکیل مهاجرت در شیراز

قبل از هرگونه اتلاف وقتی می توانید از طریق انجام مشاوره تخصصی با مشاوران تراست متوجه شوید که وکیل مهاجرت در شیراز در چه زمینه‌هایی و تا چه اندازه می‌تواند در زمینه مهاجرت به شما کمک کند. برای اینکه بدانید وکیل مهاجرت تا چه اندازه می‌تواند برایتان مفید باشد، می‌توانید از طریق تماس یا ایمیل با کارشناس مربوطه و بدون پرداخت هزینه‌ای فقط در چند دقیقه از خدمات مشاوره‌ای تخصصی بهره ببرید. بعد از دریافت تلفنی اطلاعات مورد نیازدر صورت مفید بودن مشاوره می‌توانید برای مشاوره حضوری به موسسه مراجعه کنید تا از اطلاعات ریز و دقیق‌تر وکیل‌های با تجربه در شیراز بهرمند شوید. برای استفاده بهینه از وقتتان پیشنهاد می‌کنیم قبل از مراجعه به موسسه وقت مشاوره خود را رزرو کنید. مشاوران تلاش می‌کنند تا در کم‌ترین زمان اطلاعات دقیق و مناسبی در اختیارتان قرار دهند تا با توجه به شرایط خود بهترین تصمیم را برای مهاجرت به کشورهای دیگر بگیرید.

درباره موسسه مهاجرت به کانادا بیشتر بخوانید.

شماره وکیل مهاجرت در شیراز

با مراجعه به سایت تراست می‌توانید به کلیه خدمات ارائه شده موسسه تراست در زمینه‌های مختلف دست پیدا کنید و از طریق همین وب‌سایت می‌توانید شماره تلفن و آدرس موسسه وکیل مهاجرت خبره را بیابید و برای انجام پرونده مهاجرتی خود با آن‌ها تماس بگیرید. وکیل مهاجرت در موسسه تراست در تمامی زمینه‌های مهاجرت شما را راهنمایی می‌کند و تمامی تلاش خود را خواهد کرد تا در انتهای کار نتیجه مثبت را بگیرید. هر چه وکیل حرفه‌ای تر باشد، با وکلای کشورهای دیگر ارتباط بیشتری دارد در نتیجه می‌تواند در پرونده‌های خود موفقیت بیشتری کسب کند. سایت تراست با اطلاعات به روز در وب سایت خود شما را در انتخاب وکیل مهاجرتی و اخذ ویزای کانادا یاری می‌کند. شما همراهان می‌توانید سوالات خود را در مورد انتخاب وکیل مهاجرت در شیراز در سایت بپرسید و در مدت زمان کوتاهی به شما پاسخ داده می‌شود.

چک لیست عزیمت به کانادا
 • چک لیست مدارک و وسایل موردنیاز
 • راهنمای قوانین کانادا
 • شروع زندگی در کانادا

چرا موکلین به موسسه مهاجرتی تراست اعتماد کرده‌اند؟

 1. تراست توسط مشاورین قانونی مهاجرت کانادا و عضو انجمن ICCRC اداره می‌شود

  شروین مدنی با سال‌ها سابقه وکالت امور مهاجرت و دارای کد فعالدیت RCIC در انجمن ICCRC به عنوان وکیل ارشد مجموعه تراست مشغول به فعالیت‌اند. مشاورین موسسه تراست نیز از اساتید دانشگاه های کانادا و افراد دارای تجربه تحصیل کانادایی هستند و همین امر نیز باعث ارائه مشاوره‌های با کیفیت، کاربردی و ملموس به متقاضیان شده است.

 2. آمار پرونده‌های موفق ما بالاست

  مهاجرت مسیری دشوار و سرنوشت ساز است. ما افتخار می‌کنیم که در این مسیر پر فراز و نشیب همراه مورد اعتماد هزاران ایرانی برای رسیدن به سرمقصد آرزوهایشان بوده‌ایم. داشتن بیش از شش هزار پرونده موفق در زمینه‌های مختلف اعم از تحصیلی، کاری و سرمایه گذاری نتیجه تلاش شبانه روزی تیم تراست جهت موفقیت مشتریانش در مسیر مهاجرت بوده است.

 3. ما نماینده رسمی مراکز آموزشی مقاطع مختلف در کانادا هستیم

  موسسه تراست نمایندگی رسمی اغلب دانشگاه‌ها و کالج‌ها و همچنین مدارس کانادا را دریافت کرده است. در برخی موارد نیز این موسسه به عنوان نماینده کلیدی (Key Agent) با مراکز آموزشی کانادایی همکاری دارد، همین امر نیز موجب سهولت مکاتبات با مراکز آموزشی و همچنین اخذ پذیرش بدون هیچ واسطه‌ای را فراهم آورده است.

 4. تراست، مرجعی قابل اعتماد برای اخبار و اطلاعات مهاجرت است

  وب سایت موسسه تراست
  با توجه به این که موسسه مهاجرتی تراست به صورت تخصصی خدمات مهاجرت به کانادا را ارائه می‌دهد به جرائت می‌توان گفت این وب سایت کامل‌ترین مرجع فارسی زبان در حوزه ارائه اطلاعات مهاجرت، تحصیل، کار و زندگی در کاناداست. به روزترین اخبار مهاجرت کانادا، قوانین اخذ ویزا و روش های مهاجرتی کانادا را در می‌توانید در وب سایت موسسه تراست دنبال کنید. تراست از ابتدای تا انتهای پروسه‌ی مهاجرت همراه شماست تا بتوانید آینده موفق خود را رقم بزنید.
  شبکه های اجتماعی موسسه تراست
  آینده شما همین امروزِ افرادی است که پیش از شما اقدام نموده اند. همیشه شنیدن تجربیات افرادی که پیش از شما  مسیر مهاجرت را طی کرده اند آموزنده خواهد بود. ما در صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام تراست با تهیه ویدئوهای مختلف اعم از گفتوگو با افراد موفق ایرانی در کانادا، لایوهای پرسش و پاسخ با وکیل مهاجرت و.. سعی کرده ایم این تجربیات ارزشمند را در اختیار مخاطبین قرار دهیم تا چراغ راهنمایی باشد برای طی کردن بهتر مسیر مهاجرت.

 5. هیچ فرصتی از دست نمی‌رود!

  دولت کانادا راه های زیادی برای متقاضیان مهاجرت به کانادا طراحی کرده است .ممکن است بیش از یک یا چند راه مهاجرتی برای شما وجود داشته باشد. اولین قدم شما، پیدا کردن مناسب ترین مسیر مهاجرتی است که منافع شما را به بهترین نحو تضمین کند. مشاورین موسسه تراست با توجه به شرایط تان بهترین مسیر مهاجرتی را به شما معرفی خواهند کرد و در این راستا تمامی فرصت های کاهش هزینه های مهاجرت، دریافت انواع بورسیه‌های تحصیلی و کمک هزینه‌ها با توجه به شرایط تان بررسی خواهد شد.

 6. به نظر ما وقت طلاست!

  دغدغه زمان برای بسیاری مهم است. ما ارزش ویژه‌ای برای وقت مشتریان خود قائل هستیم. مایه افتخار است که وکلا و مشاورین خبره ما با نهایت دقت، نتیجه دلخواه را در کمترین زمان ممکن برای مشتریان رقم می‌زنند. مهاجرت امری پر از استرس و نگرانی است؛ از این‌ رو تیم تراست، با انجام سریع و دقیق امور مهاجرتی مشتریان، به جای استرس، امید رسیدن به آرزوها را برایشان فراهم می‌ سازد.

 7. مشاورین تراست در تمام مراحل مهاجرت به کانادا همراه شما هستند!

  بدون دغدغه و با خیالی آسوده فرآیند مهاجرت خود را طی کنید. قوانین مهاجرت بسیار پیچیده است، ولی نگران نباشید. چراکه وکلای با تجربه و حرفه‌ای ما در تراست با تمامی روش‌های قانونی مهاجرت آشنا هستند و از ابتدا تا انتهای مسیر همراه‌تان خواهند بود.

 8. وکالت پرونده ‎ها با توجه به تجربه قبلی وکلا پذیرفته ‌می‌شود

  هر ماه تعداد بسیار زیادی تقاضا برای ارزیابی شرایط مهاجرت از سوی متقاضیان برای ما ارسال می‌شود. موسسه تراست بر مبنای اصول حرفه‌ای و اخلاقی فقط وکالت پرونده‌هایی را بر عهده می‌گیرد که به احتمال زیادی امکان موفق شدن و اخذ پذیرش و ویزا را داشته باشند.

 9. بهترین ها را به مشتری پیشنهاد می دهیم حتی به ضرر خودمان!

  با توجه به اصول و ارزش‌های سازمانی موسسه مهاجرتی تراست این قول را به مشتریانمان می‌دهیم که در ارائه خدمات و مشاوره‌ها تنها تابع هدفی که به دنبال کمینه کردن آن خواهیم بود هزینه‌های شماست و نیز تنها تابع هدفی که به دنبال بیشینه کردن آن هستیم منافع شما خواهد بود!

 10. توجه به جزئیات، عامل تمایز ماست!

  با توجه به حکم دادگاه فدرال کانادا وجود مغایرت و اطلاعات اشتباه در فرآیند مهاجرت اشتباهی بزرگ است! توجه به جزئیات و دقت فراوان در تنظیم پرونده های ارسالی به اداره مهاجرت می‌تواند متقاضیان مهاجرت را از بسیاری از عواقب پیش‌بینی نشده مصون دارد. وکلا و مشاورین تراست با ارائه اطلاعات صحیح و تکمیل تمامی مدارک موردنیاز به کمک متقاضی، به دقت و با وسواس فراوان پرونده مهاجرتی شما را دنبال می‌کنند.

 11. همواره در دسترس هستیم!

  آرمان تراست ایجاد محیطی سرشار از احترام به مشتری و ارائه خدمات برتر به مشتریان است، در همین راستا مشتریان تراست همواره از می توانند از طریق راه‌های مختلفی از جمله تماس، ارسال پیام و ایمیل با مشاورین تراست در ارتباط باشند. همواره سعی ما بر این است که چه در پاسخ به درخواست‌ها و چه در پیگیری‌ها خیالی آسوده و تجربه‌ای لذت بخش را برای مشتریانمان فراهم سازیم.

 12. دیوارهای تراست شیشه‌ای است!

  شفافیت در ارائه خدمات لازمه مشتری مداریست! در همین راستا موسسه تراست همواره شفافیت در خدمت رسانی و شفافیت در امور مرتبط به قرارداد و پرداخت‌های مالی را سرلوحه کار خود قرار داده است. شرح خدمات ارائه شده بابت هر پرداخت مالی برای مشتریان تراست به صورت کاملا شفاف مشخص است و همچنین موکلین به راحتی می‌توانند در هر مرحله از وضعیت پیشرفت امور مهاجرتی خود مطلع شوند.

چشم و گوش بسته انتخاب نکنید!

متخصصین موسسه تراست شرایط شما را به دقت ارزیابی میکنند و مناسب ترین روش مهاجرتی را به شما پیشنهاد میدهند.

سوالات متداول

عناوین دفاتر مهاجرتی در ایران چیست؟

در ایران دفاتر مهاجرتی با عناوینی از جمله دفاتر اعزام دانشجو به خارج, دفاتر کاریابی خارجی و همچنین موسسات حقوقی مشغول بکارند.

فعالیت دفاتر اعزام دانشجو و موسسه های حقوقی در ایران محدود است؟

باید در جواب بگوییم بله, دامنه فعالیتی موسسه‌های اعزام دانشجو با توجه به نوع فعالیتی که دارند و اختیارات‌شان دارای محدودیت است.

آیا موسسه های حقوقی در ایران دارای محدودیت از نظر فعالیت هستند؟

پاسخ منفی است, این موسسه‌های حقوقی با همکاری با وکلای دادگستری و قوه قضاییه می‌توانند گستره فعالیت خود را افزایش دهند.

از ویژگی های مهم دفاتر مهاجرت در شیراز چیست؟

دارای مجوز از جمله فعالیت در زمینه اعزام دانشجو و موسسات حقوقی.

محدوده فعالیت موسسات اعزام دانشجو چگونه است؟

طبق مجوزی صادره از وزارت علوم برای این موسسات، حق فعالیت اعزام دانشجو فقط حداکثر برای ۲ یا ۳ کشور است.

سایت گرفتن وکیل مهاجرت در شیراز کدام است؟

trustimm.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رزرو وقت مشاوره
تماس
تلفن ایران واتساپ کانادا پیج اینستاگرام

تمامی حقوق مادی و معنوی مطالب متعلق به موسسه مهاجرتی تراست می باشد. استفاده از مطالب برای موارد غیرتجاری بلامانع است.