وکیل مهاجرتی در تبریز

وکیل مهاجرتی در تبریز

به دنبال افزایش روز افزون تعداد متقاضیان مهاجرت به کشورهای اروپایی، آمریکایی و کانادا، ضرورت وجود موسسات و وکلای مهاجرتی که بتوانند راهنمای مهاجران در این مسیر نسبتا دشوار باشند؛ بیش از پیش احساس می شود. به ویژه برای ان دسته از متقاضیان مهاجرت که در طی انجام روند کارهای اداری و حقوقی مهاجرت خود، درگیری های شغلی دارند و زمان کافی برای پیگیری های حقوقی را ندارند و همچنین برای کسانی که به زبان انگلیسی و مکاتبات به این زبان تسلط کافی ندارند، بهره گیری از تیم وکلای مهاجرتی معتبر و حرفه ای می تواند بهترین گزینه برای داشتن مهاجرتی آسان و موفقیت آمیز باشد. وکیل مهاجرتی شما می تواند اسناد قانونی را به عنوان نماینده شما تشکیل دهد و در تمام مراحل و مصاحبه های مربوط به مهاجرت در کنار شما حضور داشته باشد.

وکیل مهاجرتی در تبریز

امروزه، کشور کانادا تبدیل به یکی از پرطرفدارترین مقاصد مهاجرتی برای ایرانیان شده است که قوانین مخصوص به خود را برای هر یک از انواع مهاجرت دارا می باشد. عدم توجه به هر یک از این قوانین می تواند شانس شما را برای مهاجرت به این کشور پیشرفته از بین برده و سرمایه شما را نابود کند. اگرچه قوانین مهاجرت پیچیده است اما جای نگرانی نیست! وکلا و مشاوران حرفه ای و با تجربه ما در تیم تراست گرد هم آمده اند تا خدماتی کم نظیر در عرصه مهاجرت را ارائه دهند و همراه مطمئن شما در این مسیر باشند.

ضرورت بهره گیری از وکیل مهاجرتی در تبریز

ضرورت بهره گیری از وکیل مهاجرتی در تبریز

آیا می خواهید در کانادا زندگی و کار کنید اما هنوز نسبت به استخدام یک وکیل مهاجرتی اطمینان ندارید؟ اگرچه به لحاظ قانونی اجباری برای استخدام وکیل مهاجرتی وجود ندارد اما تصمیم به طی کردن مسیر مهاجرت بدون کمک گرفتن از یک وکیل و متخصص در امور مهاجرت می تواند اشتباه بسیار بزرگی باشد که آینده شما را تحت تاثیر قرار می دهد. در ادامه چهار دلیل مهم برای استخدام یک وکیل مهاجرتی را بررسی نموده ایم.

درباره مزایای زندگی در کانادا و معایب زندگی در کانادا بیشتر بدانید.

 • دانش و تخصص کافی

هنگام مهاجرت به کانادا معمولاً با مراحل قانونی پیچیده ای رو به رو می شوید که عدم تسلط بر هر یک از این مراحل و قوانین می تواند پروسه مهاجرت شما را با مشکل جدی مواجه نماید. بنابراین به شما توصیه می کنیم به دنبال وکلا و مشاورانی حرفه ای باشید تا بتوانند راهنمای شما در این مسیر باشند. در غیر این صورت باید خطر رد شدن پرونده مهاجرتی خود را در نظر بگیرید.

 • برنامه زمانی را از دست ندهید

هنگامی که یک وکیل مهاجرتی استخدام می کنید تا پرونده شما را پیگیری نماید، مسئولیت اطمینان از موجود بودن، صحیح بودن و تحویل به موقع تمام اسناد و مدارک بر عهده وی است. فراموش کردن یک اقدام ضروری در بازه زمانی مشخص می تواند کل پرونده مهاجرتی شما را با خطر رد شدن رو به رو سازد اما استخدام یک وکیل مهاجرتی حرفه ای استرس این کار را از دوش شما برمی‌دارد.

 • کاهش هزینه های مهاجرت

برخلاف تصور بسیاری از متقاضیان مهاجرت که استفاده از خدمات وکلای مهاجرتی را هدر دادن پول می دانند، تجربه ثابت کرده است که استفاده از وکیل مهاجرت می تواند هزینه های شما را تا حد قابل توجهی کاهش دهد. در صورتی که دارای وکیل مهاجرتی حرفه ای و با تجربه باشید، در انتخاب شیوه مهاجرت، دریافت ویزا و ارسال مدارک دچار اشتباه نمی شوید و در نتیجه مجبور به طی کردن دوباره مراحل و پرداخت هزینه های مجدد و اضافی نخواهید شد.

عقب ماندن از هر یک از مراحل برنامه مهاجرتی و اشتباه در هر یک از اقدامات مالی می تواند ضرر و زیان قابل توجه ای را متوجه شما سازد. در حالی که بهره گیری از وکلای معتبر در بسیاری موارد هزینه کمتری برای شما به همراه دارد. موسسه مهاجرتی تراست همراه با تیم با تجربه خود بدون اینکه هیچ حقیقتی را از شما پنهان کند، به طور شفاف شما را با تمام مراحل مهاجرت آشنا می سازد و هزینه مناسبی برای خدمات حرفه ای خود دریافت می نماید که می تواند ضامن جلوگیری از هدر رفت سرمایه شما به دنبال اشتباهات مهاجرتی باشد.

 • افزایش شانس موفقیت در مهاجرت

اگرچه تضمین صد درصد جهت پذیرش درخواست ویزا برای زندگی، تحصیل و کار در کانادا در بسیاری از موارد وجود ندارد اما استخدام یک وکیل مهاجرتی که تعداد بسیار زیادی پرونده مهاجرتی موفق در کانادا داشته است می تواند ضامن قابل اعتماد شما برای اخذ پذیرش از کانادا باشد. وکلای تیم تراست با داشتن سابقه بیش از هزار پرونده مهاجرتی موفق برای متقاضیان مهاجرت به کانادا، می توانند نماینده باتجربه و برگ برنده شما در مسیر رقابتی مهاجرت باشند.

درباره تحصیل در کانادا و ویزای کانادا بیشتر بدانید.

موسسه مهاجرتی معتبر در تبریز

موسسه مهاجرتی معتبر در تبریز

آن دسته از هم‌وطنان عزیز که متقاضی مهاجرت هستند و در تبریز سکونت دارند، می توانند جهت برخورداری از راهنمایی های مشاوران و استفاده از خدمات حقوقی وکلای مهاجرتی با تیم موسسه مهاجرتی تراست ارتباط برقرار نمایند. مشاوران و وکلای فعال در دفتر اصلی موسسه مهاجرتی تراست در شهر ونکوور کانادا و دفتر نمایندگی آن در شهر تهران، همه روزه پاسخگوی متقاضیان می باشند. شما عزیزان می توانید از خدمات آنلاین و تلفنی مشاوران و وکلای مهاجرتی موسسه تراست به راحتی برخوردار شوید. در صورت برقراری تماس با مشاوران تیم تراست، شرایط اولیه شما برای مهاجرت به طور رایگان مورد ارزیابی قرار می گیرد. هم اکنون می توانید با ما در تراست تماس بگیرید و یا از طریق تکمیل فرم ارزیابی رایگان در سایت موسسه تراست، ما را از شرایط خود آگاه کنید. بدون شک راهنمایی های مشاوران حرفه ای تیم تراست، مسیر پیش روی شما برای مهاجرت را روشن و شفاف می سازند.

روش های مهاجرتی مختلفی وجود دارند که هر یک دارای شرایط و قوانین خاص خود می باشند. وکلای باتجربه تیم تراست شما را با انواع این روش ها و جزئیات آن ها آشنا می کنند. روش های مهاجرتی متداول عبارت اند از:

 • مهاجرت از طریق تحصیل
 • مهاجرت از طریق کار
 • مهاجرت از طریق سرمایه گذاری
 • مهاجرت از طریق ازدواج
 • مهاجرت از طریق اسپانسرشیپ

درباره مهاجرت به کانادا از طریق اسپانسرشیپ و سرمایه گذاری در کانادا بیشتر بدانید.

ما در تراست در تلاش هستیم تا ابتدا شنونده شرایط و خواسته های شما در مسیر مهاجرت باشیم سپس با کنار هم قرار دادن قطعات این پازل پیچیده از طریق مشاوران حرفه ای خود، بهترین و سریع ترین شیوه مهاجرتی را به شما پیشنهاد دهیم.

ویژگی های یک وکیل خوب در موسسه مهاجرتی در تبریز

ویژگی های یک وکیل خوب در موسسه مهاجرتی در تبریز

یک وکیل مهاجرتی حرفه ای و قابل اعتماد باید دارای تجربه چندین پرونده موفق مهاجرتی در شیوه های مختلف مهاجرت باشد. وکیل مهاجرتی خوب کسی است که بتواند شرایط متقاضی را تجزیه و تحلیل نماید و استراتژی های منحصر به فرد و ابتکاری متناسب با شرایط و نیازهای خاص هر پرونده را ارائه دهد به گونه ای که متقاضی بیشترین شانس را برای اخذ پذیرش از کشور مقصد داشته باشد. در اینجا چند ویژگی از یک وکیل مهاجرتی خوب را بیان می کنیم.

 • جزئی نگر باشد
 • مهارت های ارتباطی قوی داشته باشد
 • اطلاعات به روز در زمینه اخذ ویزا، فرآیند مهاجرت و آخرین قوانین مصوب و اجرایی آن داشته باشد
 • توانایی حل خلاقانه و ابتکاری مسائل موجود در پرونده های مهاجرتی را داشته باشد.
 • با پشتکار و پیگیر باشد
 • در ارائه اطلاعات به متقاضی مهاجرت در مورد شیوه مهاجرتی و مسائل مربوط به آن صادق و شفاف باشد
وکیل مهاجرتی قابل اعتماد در تبریز

وکیل مهاجرتی قابل اعتماد در تبریز

اگر شما هم مانند بسیاری دیگر از اطرافیان خود در تبریز متقاضی مهاجرت به یک کشور پیشرفته هستید اما با مراحل و قوانین مهاجرت آشنایی کافی ندارید، دچار سردرگمی و استرس نشوید! وکلای حرفه ای و قابل اعتماد ما در موسسه مهاجرتی تراست در تبریز می توانند راهگشای شما در این مسیر پیچیده باشند. با اطمینان خاطر پرونده مهاجرت خود را به ما در تراست بسپارید و مهاجرتی ایمن را تجربه کنید.

 • چه چیزی وکلای موسسه مهاجرتی تراست را از سایر وکلای مهاجرتی متمایز می سازد؟
 • وکلای حرفه ای ما در تیم تراست تا کنون سابقه به نتیجه رساندن بیش از هزار پرونده مهاجرتی را دارند که بسیاری از آن ها دارای شرایط پیچیده بودند و یا در ابتدا شانس به ظاهر کمی برای موفقیت داشتند اما توانستند به راحتی پذیرش خود را اخذ نمایند.
 • اعضای تیم تراست آشنایی و آگاهی کامل نسبت به قوانین مهاجرتی و داخلی کشورهای مهاجرپذیر از جمله کانادا را دارند که یکی از برترین مقاصد مهاجرتی در جهان است.
 • دریافت ویزا فرآیندی زمان بر و دارای جزئیات است که اشتباه در ارسال و بارگذاری هر یک از مدارک آن در مراحل مختلف می تواند زحمات و هزینه های شما را هدر دهد. از این رو وکلای دقیق و منضبط موسسه مهاجرتی تراست، پرونده و مدارک شما را با دقت هرچه بیشتر جهت دریافت ویزا پیگیری می نمایند.
 • وکلای تیم تراست در تمام مراحل مصاحبه همراه شما هستند و با توجه به تجربه و آگاهی که دارند شما را گام به گام برای داشتن مصاحبه ای عالی آماده می سازند.

همچنین در بسیاری از موارد دیده شده است که موسسات متقلب مهاجرتی با انجام اعمال غیر قانونی و پنهان سازی، مدارک و اطلاعات مراجعان خود را در اختیار گروه هایی برای کلاه‌برداری و اخاذی قرار می دهند. اگر این موضوع شما را نگران کرده است و به دنبال موسسه ای مهاجرتی هستید که بتوانید با اطمینان خاطر اطلاعات شخصی و مبادلات مالی خود را به آن ها بسپارید، موسسه مهاجرتی تراست می تواند گزینه قابل اعتمادی برای شما باشد. وکلای تیم تراست در تمام مراحل مهاجرت، امین موکل خود هستند و با رعایت موازین اخلاقی از اطلاعات و مدارک آن ها محافظت می نمایند.

موسسه مهاجرتی با مشاوره رایگان در تبریز

انتخاب شیوه مهاجرت، مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزا و برخورداری از سایر امکانات در کشور مقصد باید متناسب با شرایط و برخورداری های فرد متقاضی باشد. عدم آگاهی کامل از مطابقت شرایط خود با مقصد و برنامه مهاجرتی انتخابی می تواند تمام آینده شما را تحت تاثیر قرار دهد. تراست، موسسه مهاجرتی است که امکان بهره‌مندی از مشاوره رایگان جهت ارزیابی شرایط شما برای مهاجرت را فراهم نموده است. همین حالا با مشاوران ما در تراست تماس بگیرید و یا فرم ارزیابی رایگان تراست را تکمیل نمایید. متخصصان حرفه ای ما پس از ارزیابی شرایط شما، نتیجه را به صورت ایمیل برایتان ارسال می نمایند.

وکیل مهاجرت با روابط بین المللی در تبریز

وکیل مهاجرت با روابط بین المللی در تبریز

طبیعتا یک وکیل مهاجرتی نمی تواند به تنهایی از تمام قوانین و شرایط خاص هر کشور برای مهاجرت آگاهی داشته باشد. بنابراین وجود ارتباطات بین‌المللی میان وکیل مهاجرتی و سایر وکلای بین‌المللی و سازمان مهاجرتی کشورهای مهاجرپذیر امری ضروری و لازم است. قرار گرفتن دفتر اصلی موسسه مهاجرتی تراست در شهر ونکوور، یکی از پیشرفته ترین و چند فرهنگی ترین شهرهای جهان، امکان ارتباط گسترده بین‌المللی وکلای این مجموعه با سایر دفاتر وکلای مهاجرتی در سطح جهانی را امکان پذیر نموده است.

هزینه وکیل مهاجرتی خوب در تبریز

به طور کلی هزینه استفاده از موسسات و وکلای مهاجرتی به نوع خدماتی که از آن ها دریافت می نمایید بستگی دارد. همچنین کشور مقصد، شیوه مهاجرتی و برنامه زمانی از جمله دیگر مواردی است که هزینه خدمات موسسه مهاجرتی را تعیین می نماید.

دقت داشته باشید در صورتی که شرایط پرونده شما به گونه ای پیش برود که نیازمند اقامه دعوا در کشور مقصد از سوی وکیل مهاجرتی باشید، باید علاوه بر پرداخت هزینه های مربوط به پروسه مهاجرت، حق‌الوکاله مربوط به شکایت جدید را نیز پرداخت نمایید.

برخلاف بسیاری از موسسات مهاجرتی که هیچ نرخ مشخصی برای خدمات خود ندارند و هزینه های غیر معقولی را دریافت می نمایند، موسسه مهاجرتی تراست در تمام مراحل به طور شفاف هزینه ها را به موکلین خود توضیح می دهد و با دریافت هزینه های معقول و مقرون به صرفه خدماتی حرفه ای را ارائه می دهد. هم اکنون با مشاوران ما در تراست تماس بگیرید!

خدمات ارائه شده توسط موسسه مهاجرتی در تبریز

خدمات ارائه شده توسط موسسه مهاجرتی در تبریز

فرآیند مهاجرت، پروسه ای پیچیده است که تمام مراحل آن به صورت زنجیروار به یکدیگر متصل هستند و ایجاد مشکل در هر یک از آن ها می تواند موفقیت در سایر مراحل را نیز تحت‌الشعاع قرار دهد. موسسه مهاجرتی تراست در تبریز، خدمات خود را در دو بخش مشاوره ای و وکالت ارائه می دهد که این خدمات تمام مراحل مهاجرتی شما را از ابتدا تا انتها تحت پوشش خود قرار می دهند. عمده خدمات ارائه شده توسط تیم وکلای مهاجرتی تراست به شرح زیر است:

 • باز کردن پرونده مهاجرتی در مراجع قانونی و تکمیل فرم های اولیه
 • تکمیل فرم های مربوط به ویزا
 • تنظیم قراردادهای کاری و مالی
 • نقل و انتقالات مالی
 • پرداخت های بین‌المللی در فرآیند ثبت درخواست و دریافت ویزا
 • کسب اطمینان از کیفیت و کمیت مدارک و مستندات ارسالی
 • رسیدگی به اقدامات قضایی و اعتراضات
 • پیگیری ریجکت شدن پرونده متقاضی
 • اقدامات مالی و اداری ثبت شرکت
 • و بسیاری موارد مالی و قضایی دیگر

هم وطنان عزیز ما در تبریز در صورتی که تصمیم جدی برای مهاجرت دارید اما به دلیل پیچیدگی ها و ابهامات موجود در مسیر مهاجرت دچار تردید و سردرگمی هستید، می توانید پروسه مهاجرت خود را از طریق تماس با مشاوران حرفه ای و با تجربه تیم تراست در تبریز آغاز نمایید و سایر مراحل را به وکلای متخصص ما بسپارید. موسسه مهاجرتی تراست در تمام مراحل مهاجرت در کنار شما خواهد بود.

شرایط و قوانین مربوط به استفاده از سایت و حریم خصوصی را مطالعه کرده ام
0 نظر
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات