وکیل مهاجرت در مونترال

وکیل مهاجرت در مونترال

وکیل مهاجرت ایرانی در مونترال

اگر به فکر مهاجرت به مونترال هستید باید با وکیل مهاجرت ایرانی در مونترال در عین حال تجربه و دانش کافی در زمینه مهاجرت به مونترال صحبت کنید.  سازمان مهاجرتی تراست شامل تیمی کامل از وکلا و مشاوران متخصص برای کمک به شما در مورد هر یک از نیازهای مهاجرتی کانادا است. هم اکنون مشاوران حرفه‌ای ما در امور مهاجرت کانادا برای ارزیابی وضعیت شما و کمک به شما در طراحی بهترین مسیر مهاجرت به کانادا در دسترس هستند.

خدمات موسسه تراست برای مهاجرت

تمامی پرونده های مهاجرتی موسسه تراست تحت نظارت مستقیم شروین مدنی، وکیل ارشد موسسه انجام می شود.

شروین مدنی وکیل ارشد موسسه تراست


 • وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا و دارای کد فعالیت در انجمن ICCRC
  (کد وکالت: RCIC# 506959)
 • عضو هیئت علمی کالج اشتون در رشته مهاجرت
 • سابقه فعالیت به عنوان آفیسر اداره مهاجرت
 • بیش از 10 سال سابقه وکالت امور مهاجرتی
شروین مدنی

مجوز فعالیت شروین مدنی از اداره مهاجرت کانادا

برنامه ویزای شما هرچه باشد خواه دیداری کوتاه، تحصیل یا اقامت دائم، سازمان مهاجرتی تراست پرونده شما را به بهترین نحو ممکن رسیدگی خواهد کرد. تیم ما در شورای تنظیم مقررات مشاوران مهاجرت کانادا (ICCRC)  و همینطور کنوانسیون‌ها و دوره‌های منظم شرکت میکنند تا همیشه در جریان جدیدترین قوانین مهاجرت به کانادا قرار بگیرند. می‌توانید برای رسیدگی به امور مهاجرت خود سری به دفتر مرکزی ما واقع در ونکوور بزنید و یا از طریق چت آنلاین، ایمیل و سایت با ما در ارتباط باشید.

پادکست بشنوید!

وظایف وکیل مهاجرت
آیا قصد مهاجرت به مونترال دارید

قیمت دلار کانادا مونترال

آیا قصد مهاجرت به مونترال دارید

مدتی است که مونترال به عنوان یکی از جذاب‌ترین مقاصد مهاجرت در میان مردم سراسر جهان به خصوص ایرانیان شناخته می‌شود. مونترال بزرگترین شهر استان کبک و همینطور دومین شهر بزرگ در کل کانادا با جمعیتی حدود 3.8 میلیون نفر است. این شهر پس از پاریس، دومین شهر بزرگ فرانسه زبان جهان نیز به شمار می‌رود. آب و هوای مونترال از فصلی به فصلی دیگر متفاوت است. مونترال بابت زندگی چند فرهنگی خود مشهور است. مُد و طراحی، موسیقی زنده، فیلم، هنرهای تجسمی و تئاتر در مونترال شهرت زیادی دارند.  

مشهورترین دانشگاه مونترال دانشگاه مک گیل است. مک گیل به طور مداوم در فهرست سه دانشگاه برتر کانادا و 100 دانشگاه برتر جهان قرار دارد. این شهر همچنین نقش مهمی در صنایع از جمله هوا فضا، نرم افزار، الکترونیک، داروسازی، ساخت و حمل و نقل دارد. به این ترتیب باید گفت فرصت‌های شغلی زیادی برای مهاجرت به مونترال وجود دارد. همچنین اگر به زبان فرانسه تسلط دارید مهاجرت و زندگی در مونترال بسیار آسان‌تر خواهد بود.

از آنجا که مونترال متعلق به استان کبک است، بنابراین برای بررسی برنامه‌های مهاجرتی این شهر باید جریان‌های مهاجرت کبک همچون مهاجرت به کانادا از طریق تجربه کبکی را دنبال کنید. آیا می‌خواهید برای مسافرت، تحصیل در شهر مونترال، کار در مونترال یا مهاجرت به مونترال اقدام کنید؟ آیا درخواست تابعیت و کارت اقامت دائم کانادا را دارید؟ برای دانستن جزئیات بیشتر در مورد مهاجرت به مونترال همین الان با وکیل مهاجرت در مونترال تماس بگیرید.

درباره موسسه مهاجرت به کانادا بیشتر بخوانید.

بهترین وکیل مهاجرت ایرانی در مونترال

سازمان مهاجرتی تراست از هر گوشه کانادا یا کشورهای دیگر به اتباع خارجی به خصوص هموطنان عزیز ایرانی خدمات مهاجرتی ارائه می‌دهد. مهم نیست از کجا آمده‌اید و می‌خواهید کجای کانادا زندگی کنید، وکلای مهاجرت تراست می‌توانند شما را با سریع‌ترین و کارآمدترین روش ممکن به هدفتان برسانند. ما در طی این سال‌ها به تعداد بی‌شماری از افراد و خانواده‌ها در خصوص مهاجرت به کانادا کمک کرده‌ایم و همچنان به مشتریان مشاوره می‌دهیم. وکلای ما در سازمان مهاجرتی تراست به خوبی از پیچیدگی‌های مهاجرت به کانادا آگاه هستند.

ما می‌دانیم کوچکترین خطا می‌تواند منجر به تاخیر یا امتناع از دریافت اقامت شما شود. به همین دلیل است که فقط از بهترین و به روزترین منابع موجود استفاده می‌کنیم تا بتوانیم بهترین خدمات را به متقاضیان مهاجرت به کانادا ارائه دهیم. دفتر حقوقی مهاجرتی تراست می‌تواند در انواع برنامه‌های مهاجرتی از ویزاهای موقت گرفته تا اقامت دائم، جلوگیری از خروج و همینطور اخذ تابعیت به شما کمک کند. خدمات ما شامل ارائه انواع گزینه‌های موقت برای دریافت مجوز اقامت کوتاه مدت در مونترال و همینطور انواع گزینه‌های دائم برای دریافت مجوز اقامت بلند مدت و همیشگی در مونترال است.

مزایای وکیل مهاجرت ایرانی در مونترال

بهترین وکیل مهاجرت ایرانی در مونترال می‌تواند به خوبی در تمام موارد مهاجرت یا ویزای کانادا به شما کمک کند. برنامه‌های مختلف اقامت دائم کانادا به افراد و خانواده‌ها کمک می‌کند تا در شهر زیبای مونترال زندگی، تحصیل و کار کنند و آینده خود را بسازند. پس از ارزیابی دقیق و مشورت با وکیل مهاجرت ایرانی در مونترال در سازمان مهاجرتی تراست، بهتر تصمیم خواهید گرفت که کدام یک از گزینه‌های مهاجرت به مونترال با نیاز شما مطابقت دارد و کدام برنامه بهترین مسیر برای اخذ اقامت دائم کانادا است.

از آنجا که مهاجرت برای هر فرد و در هر شرایطی متفاوت است، توصیه می‌شود قبل از تصمیم‌گیری با وکیل مهاجرت ایرانی در مونترال صحبت کنید. وکلای ما از الزامات هر برنامه به خوبی آگاه هستند. بنابراین اگر می‌خواهید از باز یا بسته بودن هر نوع برنامه مهاجرت به کانادا مطلع شوید می‌توانید با ما تماس بگیرید. مهم نیست موقعیت یا وضعیت شما چیست زیرا در هر صورت وکلای ما می‌توانند برنامه مناسبی را برایتان انتخاب و در تمامی مراحل مهاجرت کانادا شما را راهنمایی کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مهاجرت به کانادا و زندگی در مونترال، با دفتر تراست تماس بگیرید و همین امروز از مشاوره‌ با وکیل مهاجرت ایرانی در مونترال بهره ببرید.

ویژگی ‌های وکیل مهاجرت ایرانی در مونترال

اگر قصد مهاجرت به مونترال کانادا را دارید پس به وکیل مهاجرت نیاز خواهید داشت تا از اطلاعات کافی و به روز در مورد مهاجرت به کانادا مطلع شوید. دفتر سازمان مهاجرتی تراست در ونکوور واقع شده است. با این وجود وکلای این شرکت به مراحل اخذ اقامت شهرهای دیگر کانادا نیز تسلط کامل دارند و به شما کمک می‌کنند تا در شهر مورد نظر خود همچون مونترال، تورنتو، آلبرتا و … به راحتی زندگی کنید. وکلای ما تا کنون هزاران درخواست ویزای کانادا را به خوبی پردازش کرده اند. بنابراین کاملاً مطمئنیم که می‌توانیم در امر مهاجرت به شما هم کمک کنیم.

هنگامی که با موسسه حقوقی مهاجرتی ما کار می‌کنید وکلای ما اطمینان می‌دهند که تمام منابع لازم برای اقامت مناسب در کانادا را در اختیارتاتن قرار دهند. اگر شما هم به مهاجرت و زندگی در مونترال علاقه‌مند هستید، حتماً با دفتر حقوقی تراست تماس بگیرید تا یکی از کارشناسان مجرب ما پرونده مهاجرتی شما را ارزیابی کند.

خدمات وکیل مهاجرت ایرانی در مونترال

خدمات وکیل مهاجرت ایرانی در مونترال

از آنجایی که اغلب امکان تغییر مقررات و شرایط مهاجرت به کانادا آن هم بدون اطلاع قبلی وجود دارد، بنابراین برای مهاجرت به این کشور شما به وکلای آموزش دیده مهاجرت نیاز دارید تا با اطمینان خاطر روند مهاجرت خود به کانادا را پیش ببرید. وکیل مهاجرت ایرانی در مونترال به خوبی درک می کند که مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت این کشور برای شما بسیار مهم است. از این رو با استفاده ار تخصص و دانشی که در این زمینه دارد ، نهایت تلاش خود را می کند تا شما را به هدفتان برساند. وکلای ما در سازمان مهاجرتی تراست دارای تخصص قانونی مهاجرت به کانادا هستند.

اولین مرحله مهاجرت به کانادا و زندگی در شهر زیبای مونترال، مشورت با یک وکیل مهاجرت ایرانی در مونترال است. برای این منظور می توانید فرم ارزیابی ما را در سایت سازمان مهاجرتی تراست تکمیل نمایید. پس از دریافت ، ما اطلاعات شما را بررسی می کنیم و بهترین و سریع ترین گزینه های مهاجرت را برای شروع روند مهاجرت کانادایی به شما ارائه می دهیم. شرکت مهاجرت تراست تا زمان اقامت دائم کانادا شما را در هر مرحله از درخواست مهاجرت راهنمایی می‌کند.

وکیل مهاجرت ایرانی در مونترال که در دفتر حقوقی مهاجرتی تراست فعالیت دارد می‌تواند در زمینه انواع مسائل مهاجرت به کانادا و زندگی در شهر مونترال از جمله ارزیابی میزان شانس مهاجرت به این شهر به شما کمک کند. علاوه بر این در روند مهاجرت از ابتدا تا انتها در کنارتان هستیم. در صورت بروز هر مشکل مهاجرتی با دفتر ما در ونکوور تماس بگیرید.

درباره موسسه مهاجرت به خارج از کشور بیشتر بخوانید.

چگونه به وکیل مهاجرت ایرانی در مونترال اعتماد کنیم

مونترال با بسیاری از فرصت‌های شغلی، مراقبت‌های بهداشت جهانی، مسکن و هزینه‌های مناسب زندگی، سیستم آموزشی درجه یک و فرهنگ غنی، مقصد محبوب بسیاری از مهاجران است. با چنین جمعیت بسیار و فرهنگ متنوعی، تازه واردان احساس می‌کنند در سرزمین خود هستند. اما برای زندگی در این شهر بی‌نظیر ابتدا نیاز است با وکیل مهاجرت در مونترال مشورت کنید.

اینکه چگونه می‌توان به وکیل مهاجرت ایرانی در مونترال اعتماد کرد به مسائل زیادی بستگی دارد. مثلا قبل از هر اقدامی ابتدا باید در خصوص مجوز و فعالیت قانونی شرکت مهاجرتی مطمئن شوید و بعد سوابق کاری و مهارت وکلای آن را بررسی کنید. جریان‌های مختلفی وجود دارد که می‌توان از طریق آن‌ها به کبک و یا مونترال مهاجرت کرد. وکیلی که انتخاب می‌کنید باید از همه جریان‌ها و برنامه های مهاجرتی مطلع باشد. خوشبختانه وکلای مهاجرتی تراست این دانش را دارند که صلاحیت شما را برای مهاجرت به کبک و مونترال بررسی کنند.

پادکست بشنوید!

رادیو تراست

موضوع: معیارهای انتخاب بهترین موسسه مهاجرتی

چرا موکلین به موسسه مهاجرتی تراست اعتماد کرده‌اند؟

 1. تراست توسط مشاورین قانونی مهاجرت کانادا و عضو انجمن ICCRC اداره می‌شود

  شروین مدنی با سال‌ها سابقه وکالت امور مهاجرت و دارای کد فعالدیت RCIC در انجمن ICCRC به عنوان وکیل ارشد مجموعه تراست مشغول به فعالیت‌اند. مشاورین موسسه تراست نیز از اساتید دانشگاه های کانادا و افراد دارای تجربه تحصیل کانادایی هستند و همین امر نیز باعث ارائه مشاوره‌های با کیفیت، کاربردی و ملموس به متقاضیان شده است.

 2. آمار پرونده‌های موفق ما بالاست

  مهاجرت مسیری دشوار و سرنوشت ساز است. ما افتخار می‌کنیم که در این مسیر پر فراز و نشیب همراه مورد اعتماد هزاران ایرانی برای رسیدن به سرمقصد آرزوهایشان بوده‌ایم. داشتن بیش از شش هزار پرونده موفق در زمینه‌های مختلف اعم از تحصیلی، کاری و سرمایه گذاری نتیجه تلاش شبانه روزی تیم تراست جهت موفقیت مشتریانش در مسیر مهاجرت بوده است.

 3. ما نماینده رسمی مراکز آموزشی مقاطع مختلف در کانادا هستیم

  موسسه تراست نمایندگی رسمی اغلب دانشگاه‌ها و کالج‌ها و همچنین مدارس کانادا را دریافت کرده است. در برخی موارد نیز این موسسه به عنوان نماینده کلیدی (Key Agent) با مراکز آموزشی کانادایی همکاری دارد، همین امر نیز موجب سهولت مکاتبات با مراکز آموزشی و همچنین اخذ پذیرش بدون هیچ واسطه‌ای را فراهم آورده است.

 4. تراست، مرجعی قابل اعتماد برای اخبار و اطلاعات مهاجرت است

  وب سایت موسسه تراست
  با توجه به این که موسسه مهاجرتی تراست به صورت تخصصی خدمات مهاجرت به کانادا را ارائه می‌دهد به جرائت می‌توان گفت این وب سایت کامل‌ترین مرجع فارسی زبان در حوزه ارائه اطلاعات مهاجرت، تحصیل، کار و زندگی در کاناداست. به روزترین اخبار مهاجرت کانادا، قوانین اخذ ویزا و روش های مهاجرتی کانادا را در می‌توانید در وب سایت موسسه تراست دنبال کنید. تراست از ابتدای تا انتهای پروسه‌ی مهاجرت همراه شماست تا بتوانید آینده موفق خود را رقم بزنید.
  شبکه های اجتماعی موسسه تراست
  آینده شما همین امروزِ افرادی است که پیش از شما اقدام نموده اند. همیشه شنیدن تجربیات افرادی که پیش از شما  مسیر مهاجرت را طی کرده اند آموزنده خواهد بود. ما در صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام تراست با تهیه ویدئوهای مختلف اعم از گفتوگو با افراد موفق ایرانی در کانادا، لایوهای پرسش و پاسخ با وکیل مهاجرت و.. سعی کرده ایم این تجربیات ارزشمند را در اختیار مخاطبین قرار دهیم تا چراغ راهنمایی باشد برای طی کردن بهتر مسیر مهاجرت.

 5. هیچ فرصتی از دست نمی‌رود!

  دولت کانادا راه های زیادی برای متقاضیان مهاجرت به کانادا طراحی کرده است .ممکن است بیش از یک یا چند راه مهاجرتی برای شما وجود داشته باشد. اولین قدم شما، پیدا کردن مناسب ترین مسیر مهاجرتی است که منافع شما را به بهترین نحو تضمین کند. مشاورین موسسه تراست با توجه به شرایط تان بهترین مسیر مهاجرتی را به شما معرفی خواهند کرد و در این راستا تمامی فرصت های کاهش هزینه های مهاجرت، دریافت انواع بورسیه‌های تحصیلی و کمک هزینه‌ها با توجه به شرایط تان بررسی خواهد شد.

 6. به نظر ما وقت طلاست!

  دغدغه زمان برای بسیاری مهم است. ما ارزش ویژه‌ای برای وقت مشتریان خود قائل هستیم. مایه افتخار است که وکلا و مشاورین خبره ما با نهایت دقت، نتیجه دلخواه را در کمترین زمان ممکن برای مشتریان رقم می‌زنند. مهاجرت امری پر از استرس و نگرانی است؛ از این‌ رو تیم تراست، با انجام سریع و دقیق امور مهاجرتی مشتریان، به جای استرس، امید رسیدن به آرزوها را برایشان فراهم می‌ سازد.

 7. مشاورین تراست در تمام مراحل مهاجرت به کانادا همراه شما هستند!

  بدون دغدغه و با خیالی آسوده فرآیند مهاجرت خود را طی کنید. قوانین مهاجرت بسیار پیچیده است، ولی نگران نباشید. چراکه وکلای با تجربه و حرفه‌ای ما در تراست با تمامی روش‌های قانونی مهاجرت آشنا هستند و از ابتدا تا انتهای مسیر همراه‌تان خواهند بود.

 8. وکالت پرونده ‎ها با توجه به تجربه قبلی وکلا پذیرفته ‌می‌شود

  هر ماه تعداد بسیار زیادی تقاضا برای ارزیابی شرایط مهاجرت از سوی متقاضیان برای ما ارسال می‌شود. موسسه تراست بر مبنای اصول حرفه‌ای و اخلاقی فقط وکالت پرونده‌هایی را بر عهده می‌گیرد که به احتمال زیادی امکان موفق شدن و اخذ پذیرش و ویزا را داشته باشند.

 9. بهترین ها را به مشتری پیشنهاد می دهیم حتی به ضرر خودمان!

  با توجه به اصول و ارزش‌های سازمانی موسسه مهاجرتی تراست این قول را به مشتریانمان می‌دهیم که در ارائه خدمات و مشاوره‌ها تنها تابع هدفی که به دنبال کمینه کردن آن خواهیم بود هزینه‌های شماست و نیز تنها تابع هدفی که به دنبال بیشینه کردن آن هستیم منافع شما خواهد بود!

 10. توجه به جزئیات، عامل تمایز ماست!

  با توجه به حکم دادگاه فدرال کانادا وجود مغایرت و اطلاعات اشتباه در فرآیند مهاجرت اشتباهی بزرگ است! توجه به جزئیات و دقت فراوان در تنظیم پرونده های ارسالی به اداره مهاجرت می‌تواند متقاضیان مهاجرت را از بسیاری از عواقب پیش‌بینی نشده مصون دارد. وکلا و مشاورین تراست با ارائه اطلاعات صحیح و تکمیل تمامی مدارک موردنیاز به کمک متقاضی، به دقت و با وسواس فراوان پرونده مهاجرتی شما را دنبال می‌کنند.

 11. همواره در دسترس هستیم!

  آرمان تراست ایجاد محیطی سرشار از احترام به مشتری و ارائه خدمات برتر به مشتریان است، در همین راستا مشتریان تراست همواره از می توانند از طریق راه‌های مختلفی از جمله تماس، ارسال پیام و ایمیل با مشاورین تراست در ارتباط باشند. همواره سعی ما بر این است که چه در پاسخ به درخواست‌ها و چه در پیگیری‌ها خیالی آسوده و تجربه‌ای لذت بخش را برای مشتریانمان فراهم سازیم.

 12. دیوارهای تراست شیشه‌ای است!

  شفافیت در ارائه خدمات لازمه مشتری مداریست! در همین راستا موسسه تراست همواره شفافیت در خدمت رسانی و شفافیت در امور مرتبط به قرارداد و پرداخت‌های مالی را سرلوحه کار خود قرار داده است. شرح خدمات ارائه شده بابت هر پرداخت مالی برای مشتریان تراست به صورت کاملا شفاف مشخص است و همچنین موکلین به راحتی می‌توانند در هر مرحله از وضعیت پیشرفت امور مهاجرتی خود مطلع شوند.

چشم و گوش بسته انتخاب نکنید!

متخصصین موسسه تراست شرایط شما را به دقت ارزیابی میکنند و مناسب ترین روش مهاجرتی را به شما پیشنهاد میدهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رزرو وقت مشاوره
تماس

تمامی حقوق مادی و معنوی مطالب متعلق به موسسه مهاجرتی تراست می باشد. استفاده از مطالب برای موارد غیرتجاری بلامانع است.