ویزای کانادا

قدم اول را محکم بردارید

ویزای کانادا

قصد سفر به کانادا را دارید؟ شاید یکی و یا چند تن از اقوام و یا آشنایانتان در کانادا هستند و می خواهید پس از مدت به آنها سری بزنید. شاید قصد داشته باشید برای تحصیل به کانادا بروید و یا فرزندتان را برای این منظور به کانادا بفرسید. یا اینکه قصد دارید به همراه خانواده به کانادا مهاجرت کنید. اگر پاسپورت ایرانی دارید، باید بدانید که برای سفر به کانادا به هر منظوری احتیاج به دریافت ویزای کانادا را دارید. ممکن است دریافت ویزای کانادا برای بسیاری کاری سخت و گیج کننده باشد. ما در تراست، با اتکا به مشاورین و وکلای خبره مهاجرتی در تمامی مسیر اخذ ویزای کانادا در کنار شما هستیم. برای دریافت ویزای کانادا، پیش از هر کار، لازم است ویزا های کانادا را بشناسید و ویزای متناسب با شرایط خود را انتخاب نمایید.

رزرو وقت مشاوره

ویزاهای اقامت موقت کانادا

سوپر ویزای کانادا

سوپر ویزای کانادا سریعترین راه برای آوردن والدین و یا پدربزرگ و مادربزرگان به کانادا است. این ویزا به صورت برای مدت زمان اقامت 2 سال صادر می شود و با ویزای اقامت دائم اسپانسرشیپ اعضای خانواده تفاوت دارد. ویزا اسپانسرشیپ برای اقامت دائم و سوپر ویزا برای اقامت موقت والدین تدارک دیده شده است.

بیشتر

ویزای بیزینس کانادا

این ویزا برای افرادی صادر می شود که قصد یک سفر کاری موقت در کانادا را دارند. با ارائه ی مدارک کاری و یا اعلام قصد از سفر، و یا دریافت دعوت نامه می توان برای این ویزا اقدام نمود. مسیر های مهاجرتی سرمایه گذاری، به عنوان مثال، در مراحل اول خود نیاز به یک سفر کاری تحقیقاتی دارند که به برای این منظور، دریافت ویزای کاری لازم است.

بیشتر

ویزای تولد فرزند در کانادا

این ویزا برای زوجینی صادر می شود که و قصد دارند در کانادا فرزند خود را به دنیا بیاورند. به دنیا آمدن فرزند در یکی از بیمارستان های کانادا به معنای دریافت شهروندی این کشور است و این کار، سرمایه گذاری مهمی برای فرزند شماست. این ویزا تنها در صورتی صادر می شود که ورود متقاضی باردار در مدت زمان خطرآفرین بارداری نباشد.

بیشتر

ویزای کار در کانادا

ویزای کار کانادا برای کسانی است که می خواهند برای کار در کانادا موقتاً اقامت داشته باشند. کانادا در حال حاضر با کمبود نیروی کار مواجه است نیاز های کوتاه مدت نیروهای انسانی را از این طریق تامین می کند. این ویزا به چند دسته مختلف تقسیم می شود که به تناسب نوع کار، پیش نیاز های متفاوتی دارند.

بیشتر

ویزای توریستی کانادا

برای موارد خاص و محدود تری نیز در لیست ویزا های کانادا انتخاب هایی وجود دارد که می توان مواردی همچون، ویزا های دیپلماتیک، افتخاری، شرکت در همایش های خاص، سرمایه گذاری موقت و غیره را نام برد. این ویزا های با توجه به نوع درخواست، دعوت نامه ها و مدارک تسلیم شده صادر می شوند.

بیشتر

ویزای مولتی کانادا

ویزای توریستی، مجوز ورود به کانادا برای مقاصد توریستی و یا دیدار با آشنایان صادر می گردد. این ویزا در دو حالت یک بار ورود و یا ورود متعدد صادر می گردد. در صورتی دلیلی برای ورود متعدد داشته باشید، می توانید ویزای توریستی به اختصار ویزای مولتی و یا ویزای مالتیپل (Multi و یا Multiple) را دریافت کنید که 5 تا 10 سال اعتبار دارد.

بیشتر

ویزاهای اقامت دائم کانادا

ویزای افراد خود اشتغال کانادا

ویزای افراد خود اشتغال برای مسیر های مهاجرتی خود اشتغالان ایجاد شده است. افرادی مانند هنرمندان، ورزش کاران، بازرگانان، کشاورزان خود اشتغال می توانند با دریافت این ویزا به صورت دائمی وارد خاک کانادا شده و در این کشور اسکان و مشغولیت کاری داشته باشند.

بیشتر

ویزای برنامه مددکاری اجتماعی کانادا

این ویزا به افرادی داده می شود که شرایط لازم برای سرپرستی، پرستاری و مددکاری سالمندان کم توان و یا کودکان نیازمند و یا کم توانان جسمی و یا روحی را داشته باشند. افرادی که این ویزا را دریافت می نمایند باید شایستگی و قصد انجام این خدمات را داشته باشند.

بیشتر

اکسپرس اینتری کانادا

ویزای اکسپرس انتری برای جذب سریع نیرو های متخصص کاری طراحی شده است. این ویزا دارای چهار شاخه ی مختلف است که برای مسیر های مهاجرتی متفاوت اکسپرس انتری تدوین شده اند. این چهار مسیر مهاجرتی عبارت اند از: کارکنان ماهر فدرال (FSTP)؛ نیروی متخصص فدرال (FSWP)؛ برنامه انتخاب استانی (PNP) و تجربه کانادایی.

بیشتر

ویزای کارکنان ماهر فدرال کانادا

این ویزا برای متقاضیان برنامه ی جذب سریع نیروهای ماهر کاری فدرال تدوین شده است. این برنامه ی مهاجرتی، تکنسین های فعال در حوزه های کاری نجاری، تعمیرات هواپیما، ماشین های سنگین، مکانیکی حرفه ای، لوله کشی، برق کاران حرفه ای، جوشکاری و سایر مهارت های فنی را هدف قرار می دهد.

بیشتر

برنامه های مهاجرت استانی کانادا

ویزای برنامه های انتخابی استانی و یا به اختصار PNP visa، برای برنامه های مهاجرتی استانی اختصاص یافته است که بدین وسیله، به دولت های محلی کانادا این اجازه را می دهد که برای جذب نیرو های انسانی مورد نیازشان کاندیدا های مهاجرتی اعلام نمایند. این ویزا بنا به درخواست استان ها از سازمان مهاجرت کانادا صادر می شود.

بیشتر

ویزای تجربه کانادایی

این ویزا را تنها افرادی می توانند دریافت نمایند که در کانادا حداقل 1 سال تجربه ی کار تمام وقت داشته اند. با دارا بودن این تجربه ی اسکان و کار، متقاضی می تواند از طریق ویزای تجربه ی کانادایی، شانس مهاجرتی بیشتری نسبت به سایر ویزا های اکسپرس انتری داشته باشد.

بیشتر

ویزای اسپانسرشیپ کانادا

ویزای اسپانسرشیپ یا حمایت مالی کانادا این اجازه را به دارندگان اقامت دائم و یا شهروندان کانادا می دهد که اعضای نزدیک خانواده ی خود را به صورت دائمی به کانادا بیاورند. برای آوردن تحت حمایت گرفتن هر عضو از اعضای خانواده و نزدیکان، سطح درآمدی مشخصی وجود دارد و متقاضی باید تعهدات کامل حمایتی از اعضای اسپانسر شده را بدهد.

بیشتر

ویزای سرمایه گذاری کانادا

ویزای سرمایه گذاری کانادا برای افرادی صادر می شود که مبلغ کلانی از سرمایه خود را در بخش های صنعتی کانادا به مدت حداقل 5 سال سرمایه گذاری بودن سود نمایند. در حال حاضر تنها ایالت کبک این ویزا را صادر می کند که برای مسیر مهاجرتی سرمایه گذرای کبک تدوین شده است.

بیشتر

مهم ترینهای
مهاجرت به کانادا

اولین قدم شما، پیدا کردن مناسب ترین مسیر مهاجرتی است که منافع شما را به بهترین نحو تضمین کند.

دریافت خدمات
از مشاورین رسمی عضو
کانون مشاورین مهاجرتی کانادا
ICCRC

9سال فعالیت
2500پرونده توریستی
1500پرونده دانشجویی
2000کار و سرمایه گذاری
بیش از 6000 پرونده موفق

اگر قصد دریافت ویزای کانادا را دارید با ما همراه شوید. ما در تراست، با اتکا به مشاورین و وکلای خبره مهاجرتی در تمامی مسیر اخذ ویزای کانادا در کنار شما هستیم. برای دریافت ویزای کانادا، پیش از هر کار، لازم است ویزا های کانادا را بشناسید و ویزای متناسب با شرایط خود را انتخاب نمایید.

فهرست دانشگاههای کانادا

دانشگاه های کانادا جزو بهترین مراکز تحقیقاتی و دانشگاهی دنیا هستند. در این بخش از سایت تراست اطلاعات کاملی از برترین دانشگاه های کانادا که در کشور ایران مورد تایید وزارت علوم هستند را برایتان فراهم آورده ایم.

ابزارهای کاربردی

در این بخش از سایت تراست ابزارهای هوشمندی را طراحی کرده ایم که به کمک آن می توانید شرایط خود را برای هرکدام از مسیرهای مهاجرتی بسنجید و در صورت کسب امتیاز مناسب اقدام به اخذ پذیرش و ویزا نمایید.

رشته های تحصیلی در کانادا

کانادا یکی از مقاصد پرطرفدار تحصیلی برای بسیاری از دانشجویان بین المللی در تمام مقاطع به شمار می رود. در این بخش از سایت تراست به معرفی پرطرفدارترین رشته های تحصیلی در کانادا پرداخته ایم.

همه رشته ها
مهندسی برق
MBA
داروسازی
روانشناسی
اقتصاد
پزشکی

مطالب اختصاصی

Mailchimp Opt-in

شهرهای کانادا

کانادا شهر ها و ایالت های مختلف با شرایط زندگی متفاوتی دارد و بهتر است شما قبل از مهاجرت به کانادا در مورد این مناطق اطلاعات کافی کسب کنید تا بهترین شهر را برای زندگی انتخاب کنید. در این بخش از سایت تراست اطلاعات جامعی از شهرهای مختلف کانادا را برایتان فراهم آورده ایم.

همه شهرها
تورنتو
ونکوور
مونترال
اتاوا
هلیفکس
ویکتوریا

قصد همکاری به عنوان نماینده موسسه مهاجرتی تراست را دارید؟

اخبار مهاجرت

بازار کار مشاغل در کانادا

کانادا کشوری آزاد، پویا و مملو از فرصت‌های شغلی است. بازارهای کاری کانادا بسیار گسترده هستند و تقریباً تمامی صنایع روز دنیا در این کشور فعال اند. کشور کانادا از نظر شاخص‌های کیفیت زندگی، ثبات سیاسی و بازار کار در رده‌ی بهترین کشورها در جهان قرار دارد. برای ورود به بازارهای کاری کشور کانادا باید شناخت کافی از شرایط استخدام هر رشته و فرصت های شغلی موجود کسب کرد. در این بخش از سایت تراست اطلاعات جامعی از بازار کار مشاغل مختلف در کانادا برایتان فراهم آورده ایم.

همه مشاغل
پرستاری در کانادا
مهندسی عمران در کانادا
حسابداری در کانادا
مهندس مکانیک در کانادا