مهندسی برق در کانادا

رشته ی مهندسی برق در کانادا

معرفی رشته مهندسی برق در کانادا

مهندسی برق یکی از شاخه‌ های نوین مهندسی است که قدمت آن به اواخر قرن نوزدهم برمی‌گردد. مهندسی برق به آن شاخه از مهندسی گفته می ‌شود که سر و کارش با تکنولوژی‌ های مرتبط با الکتریسیته است. مهندسان برق روی دسته ‌های متنوعی از تجهیزات، وسایل و سیستم‌ ها کار می‌کنند؛ از میکروچیپ‌ ها گرفته تا ژنراتور های عظیم در نیروگاه ‌های تولید انرژی.

مهندسان برق تجهیزات برقی نظیر موتور های الکتریکی، رادار ها و دیگر دستگاه ‌های موقعیت‌ یابی، سیستم‌ های ارتباطی و تولید انرژی را طراحی می ‌کنند، توسعه می ‌دهند و به آزمایش می ‌گذارند. در دنیای واقعی و در عمل، همه‌ ی دستگاه‌ هایی که در زندگی روزمره به آن ‌ها برمی‌خوریم، یا برق تولید می ‌کنند و یا از برق و تجهیزات برقی برای انجام وظایف خود بهره می‌ گیرند. به همین خاطر، یک مهندس برق در تمامی جنبه ‌های زندگی حضور دارد و نقش حیاتی ‌ای را بر عهده دارد.

اطلاعات کلی رشته مهندسی برق در کانادا

ببینید و بشنوید!

ویدیو گفتگو با امین ؛ دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی برق در دانشگاه یورک کانادا

پادکست گفتگو با امین ؛ دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی برق در دانشگاه یورک کانادا

رادیو تراست

موضوع: مهندسی برق در کانادا

لینک های مفید مهاجرت تحصیلی!

مرحله جمع آوری مدارک و برنامه ریزی

مرحله اقدام برای اپلای و پذیرش

مرحله ویزا و پس از آن

مراحل اخذ پذیرش مهندسی برق در کانادا

انگیزه مهاجرت به کانادا

مهم ترین و اولین قدم برای شروع فرآیند مهاجرت به کانادا تقویت انگیزه است. باید مطمئن شوید که آیا کانادا ارزش سختی هایش را دارد؟ با مهاجرت به کانادا چه چیزهایی را به دست می‌آورید؟ برای اولین و مهم ترین قدم خود وقت زیادی صرف کنید!!

با مراجعه به بخش تراست تی وی از تجربیات دیگران بهره‌مند شوید!

جسارت داشته باشید!

کانادا دهمین اقتصاد برتر جهان است. نیروی پیشرانه این اقتصاد مهاجران هستند. نا امید نشوید! با هر رزومه و هر تجربه ای در کانادا برای شما فرصتی وجود دارد! اولین قدم سخت ترین قدم است! کافیست جسارت داشته باشید و قدم اول را بردارید.

زمان بندی برای شرکت در آزمون های زبان

دو آزمون ایلتس و تافل برای نشان دادن تسلط بر روی زبان انگلیسی برای هر مرکز آموزشی اهمیت بالایی دارد و جزو مدارک ضروری جهت اخذ پذیرش محسوب می­ شود. فردی با سطح زبان خوب و متوسط تقریبا بین 3 تا 6 ماه و سطح زبان ضعیف حداقل یک سال باید وقت صرف­ کند تا به سطح مورد قبول دانشگاه ­های کانادا برسد.

رزومه و انگیزه نامه حرفه‌ای بنویسید.

یکی از مهم­ترین و تاثیرگذارترین بخش­ ها در گرفتن پذیرش از کمیته و جلب کردن نظر اساتید، آماده­ سازی یک رزومه و انگیزه نامه‌ حرفه­ ای است. وقت زیادی برای آن صرف کنید و هر چند وقت یکبار آن را آپدیت کنید.

تهیه مدارک مورد نیاز

یکی از مدارک مورد نیاز برای هر دانشگاه در مقطع ارشد و دکترا، داشتن توصیه نامه از اساتید که قبلا با آن­ها کار کرده ­اید یا درس داشته­ا ید، می باشد. توجه داشته باشید توصیه نامه خوب احتمال اخذ پذیرش را بسیار افزایش می دهد و تاثیر زیادی بر روی تصمیم کمیته پذیرش دارد. در این مرحله توصیه می کنیم اگر در دانشگاه دولتی تحصیل کرده اید اقدام به آزاد سازی مدرک خود از طریق سامانه سجاد نمایید.

یک اکسل تهیه کنید!

یک اکسل از مراکز آموزشی (دانشگاه، کالج یا مدرسه) و مدارک مورد نیاز آن‌ها، ددلاین اپلای، مبلغ مورد نیاز برای پرداخت اپ فی و نام اساتید مرتبط با حوزه­ ی تحقیق مورد علاقه­ ی خود تهیه کنید.

ما در تراست برای شما فایل اکسل کاملی در رابطه با اطلاعات مهم دانشگاه های کانادا تهیه کرده ایم که با مراجعه به لینک زیر و دانلود فایل، می توانید به صورت رایگان از اطلاعات مهم و کاربردی دانشگاه های کانادا برای پذیرش تحصیلی بهره مند شوید:

دانلود رایگان فایل اکسل اطلاعات دانشگاه های کانادا

ایمیل بزنید!

در این قسمت حتما باید به موضوع ایمیل، متن ایمیل و پیوست کردن سی وی دقت شود. تا جای ممکن از ایمیل تمپلیت استفاده نکنید! و با توجه به مهارت­ ها و حوزه تحقیقی خود استاد را متقاعد به خواندن ایمیل و جواب دادن کنید.

ناامید نشوید!!

رمز موفقیت صبر و داشتن امید است! در طول مسیر از مشورت دیگران استفاده کنید. خیلی از افراد شاید بیش از هزار ایمیل به اساتید مختلف داده و جواب نگرفته باشند، ولی ناامید نشده و ادامه دادند و موفق به دریافت پذیرش شده ­اند.

گرفتن پاسخ هایی امیدوار کننده!

رسیدن به این مرحله حاصل صبر و تلاش های شماست. تبریک می گوییم! بعد از پیدا کردن استاد یا گرفتن جواب­ های خوب و تشویق­ کننده به اپلای برای هر دانشگاه/کالج یا حتی جواب قطعی از استاد، باید شروع به پرکردن اپلیکیشن بکنید.

پرکردن اپلیکیشن مراکز آموزشی

پرکردن اپلیکیشن هر مرکز آموزشی یک سری مراحل دارد مانند : وارد کردن اطلاعات شخصی، وارد کردن مقاطع تحصیلی قبلی و آپلود ریز نمرات، ریپورت کردن نمرات زبان و جی آر ای، اپلود کردن سی وی و اس او پی، وارد کردن اطلاعات ریکامندرها و پرداخت اپ فی در مرحله ی آخر و سپس سابمیت کردن آن.

اخذ پذیرش از مراکز آموزشی

رویای شما به حقیقت می پیوندد! بعد از حدود دو ماه از ارسال اپلیکیشن فرم­ ها، نتایج پذیرش به افراد اعلام می­ شود که در صورت گرفتن پذیرش، هر فرد با توجه به معیارهای خود و نتایجی که از مراکز آموزشی دیگر می­ گیرد، آن را قبول یا رد می­ کند.

درخواست ویزای تحصیلی

بعد از اخذ مدرک پذیرش ، لازم است درخواست ویزای خود را سابمیت کنید. سعی و خطا نکنید! وکلای تراست در این مرحله آماده کمک به شما هستند.

آماده عزیمت به کانادا شوید!

بعد از اخذ ویزا، آماده ی عزیمت به کانادا شوید. تراست راهنمای جامعی برای عزیمت به کانادا برای شما آماده کرده است تا خوان هفتم را نیز بدون استرس پشت سر بگذارید!

اهمیت رشته مهندسی برق در کانادا

اگر قصد مهاجرت به کانادا به عنوان یک مهندس برق دارید، بخت به شما رو کرده است! بازار کاری کشور کانادا به شدت محتاج مهندسان برق است و برای همین، آن ‌ها می‌ توانند با داشتن و یا حتی نداشتن پیشنهاد شغلی، اقدام به دریافت اقامت دائم در این کشور کنند. از آن‌جا که در بیشتر شهرهای بزرگ کانادا تقاضا برای مهندسان برق بالاست (البته به جز مناطق محدودی چون ایالت کبک)، حقوق پایه برای این افراد از 70000 دلار کانادا در ماه شروع می‌شود و به تدریج افزایش می‌ یابد و برای متخصصانی که سابقه‌ ی کاری لازم را داشته باشند، به 125000 تا 130000 دلار افزایش می‌یابد. مهندسان برق در کانادا، بیشترین حقوق را در مناطقی چون کلگری، تورنتو، ونکوور و ادمونتون می ‌گیرند.

در مجموع، برای متقاضیان دریافت اقامت دائم در کانادا، می ‌بایست این نکته حائز توجه باشد که مهندسان برقی که برای ویزای مهاجرتی کانادا اقدام کرده‌اند، در میان ده شغلی قرار دارند که بیشترین میزان پذیرش درخواست مهاجرت را از آن خود کرده‌اند. برای همین راه ‌های زیادی برای مهاجرت به کانادا به عنوان یک مهندس برق وجود دارد.

درباره اپلای مهندسی برق بخوانید.

شرایط تحصیل در رشته‌ مهندسی برق در کانادا

به طور عمومی برای تحصیل در کانادا (و از جمله تحصیل در رشته ‌ی مهندسی برق در کانادا) شرایط کلی ‌ای وجود دارد که متناسب با رشته‌ ی مورد نظر و دانشگاهی که درخواست تحصیل برای آن فرستاده می‌شود ممکن است قدری متفاوت باشد. متقاضیان برای تحصیل در مقطع لیسانس و مقاطع بالاتر، می‌بایست با نمره‌ های قابل‌ قبول، مقطع قبلی را در کانادا و یا در موسسه‌ی معادلی در کشوری دیگر به پایان رسانده باشند. از طرف دیگر، از آن‌ جا که بیشتر دانشگاه ‌های این کشور دوره ‌های تحصیلی خود را به انگلیسی ارائه می‌دهند (و در موارد محدودی به فرانسوی)، متقاضی می ‌بایست مدرکی داشته باشد که تسلط او را به انگلیسی یا فرانسوی نشان بدهد. برای زبان انگلیسی این کار از طریق شرکت در آزمون‌ هایی مثل آزمون تافل برای کانادا یا آیلتس انجام می ‌شود. البته معمولا دانشگاه‌های فرانسوی‌ زبان کانادا از متقاضیان تحصیل در این دانشگاه‌ها می ‌خواهند تا در آزمون زبانی که خودشان برگزار می‌کنند شرکت کنند.

به غیر از این شرایط عمومی که عموما برای تحصیل در رشته‌ ی لیسانس صادق است، کسانی که می‌ خواهند در مقطع تحصیلات تکمیلی (یعنی کارشناسی ارشد و دکتری) در دانشگاه های کانادا تحصیل کنند، می ‌بایست سوابق کار های پژوهشی خود را (مثل مقالات، شرکت در کنفرانس ‌ها و دوره‌ های اینترنشیپ) را به همراه توصیه ‌نامه ‌هایی که از اساتید خود دریافت کرده‌ اند، برای دانشگاه مقصد ارسال کنند. این شرایط از دانشگاهی به دانشگاه دیگر متفاوت است و برای اطلاع دقیق از آن ‌ها، می‌ بایست به وبسایت دانشگاه مدنظر خود مراجعه کنید.

همچنین بعضی از دانشگاه ‌ها ارسال مدارک از طریق پست را الزامی می‌ دانند و از دانشجو می‌ خواهند تا نسخه‌ ی فیزیکی مدارک خود را (مثل کارنامه، مدارک هویتی و اسناد مشابه) ترجمه کنند، به تایید نهاد های قضایی موجود در کشور خود برسانند و سپس آن‌ها را به دانشگاه ارسال کنند.

شهریه و مدت زمان دوره ‌های آموزشی رشته مهندسی برق در کانادا

مدت زمان تحصیل در رشته ای در کانادا در مقطع لیسانس بین سه تا چهار سال در نوسان است و به دانشگاهی که در آن تحصیل خواهید کرد بستگی خواهد داشت. تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در کانادا و همینطور دکتری، بنا به نوع مدرکی که در حال گرفتن آن باشید، بین یک تا سه سال طول خواهد کشید. سال تحصیلی در کانادا معمولا از سپتامبر آغاز می شود و تا آوریل یا می ادامه خواهد داشت و از دو ترم تشکیل می شود. بیشتر دانشگاه ها ترم سومی را هم در تابستان ارائه می دهند. برای دانشجویان ممکن است که در نقاط مختلفی از سال تحصیل خود را در دانشگاه آغاز کنند اما در بیشتر موارد آغاز ترم تحصیلی در سپتامبر و یا ژانویه خواهد بود.

تعیین میزان شهریه ی دانشگاه های کانادا بر عهده ی خود این موسسات است و به چند عامل بستگی دارد: این که در چه رشته ای و چه مقطعی علاقمند به تحصیل هستید، این که آیا کانادایی هستید و یا از کشوری دیگر اقدام به تحصیل در کانادا کرده اید و این که متقاضی تحصیل در دوره ی تحصیلات تکمیلی هستید و یا لیسانس. بر طبق آخرین گزارشی که اداره ی آمار در کانادا تهیه کرده است، میزان این شهریه از 7000 دلار تا 20000 دلار در نوسان است. اما بد به دلتان راه ندهید! اگر که سابقه ی تحصیلی مناسبی در مقاطع پیشین دارید، بورسیه ها و کمک هزینه های زیادی در کانادا وجود دارد که می تواند به شما کمک کند تا بدون نگرانی از مسائل مالی، در رشته ی مهندسی برق، در هر کدام از دانشگاه های کانادا به تحصیل بپردازید.

دسترسی به اطلاعات مهم دانشگاه های کانادا

دانشگاه/
وبسایت
برنامه هاددلاینتوضیحات
اپلیکیشن
الزاماتشهریهبورسیه‌ها
و جوایز
وبسایت دانشگاه تورنتوبرنامه های دانشگاه تورنتوددلاین دانشگاه تورنتوتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه تورنتوالزامات دانشگاه تورنتوبورسیه ها و جوایز دانشگاه تورنتو
وبسایت دانشگاه بریتیش کلمبیابرنامه های دانشگاه بریتیش کلمبیاددلاین دانشگاه بریتیش کلمبیاتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه بریتیش کلمبیاالزامات دانشگاه بریتیش کلمبیاشهریه دانشگاه بریتیش کلمبیابورسیه ها و جوایز دانشگاه بریتیش کلمبیا
وبسایت دانشگاه مک گیلبرنامه های دانشگاه مک گیلددلاین دانشگاه مک گیلتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه مک گیلالزامات دانشگاه مک گیلشهریه دانشگاه مک گیلبورسیه ها و جوایز دانشگاه مک گیل
وبسایت دانشگاه مک مستربرنامه های دانشگاه مک مستر
وبسایت دانشگاه مونترالبرنامه های دانشگاه مونترالددلاین دانشگاه مونترالتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه مونترالالزامات دانشگاه مونترالبورسیه ها و جوایز دانشگاه مونترال
وبسایت دانشگاه آلبرتابرنامه های دانشگاه آلبرتاددلاین دانشگاه آلبرتاتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه آلبرتاالزامات دانشگاه آلبرتاشهریه دانشگاه آلبرتابورسیه ها و جوایز دانشگاه آلبرتا
وبسایت دانشگاه اتاوابرنامه های دانشگاه اتاواددلاین دانشگاه اتاواتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه اتاواالزامات دانشگاه اتاواشهریه دانشگاه اتاوابورسیه ها و جوایز دانشگاه اتاوا
وبسایت دانشگاه سایمون فریزربرنامه های دانشگاه سایمون فریزرددلاین دانشگاه سایمون فریزرالزامات دانشگاه سایمون فریزر
وبسایت دانشگاه واترلوبرنامه های دانشگاه واترلوددلاین دانشگاه واترلوتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه واترلوالزامات دانشگاه واترلوشهریه دانشگاه واترلوبورسیه ها و جوایز دانشگاه واترلو
وبسایت دانشگاه وسترن انتاریوددلاین دانشگاه وسترن انتاریوالزامات دانشگاه وسترن انتاریوشهریه دانشگاه وسترن انتاریوبورسیه ها و جوایز دانشگاه وسترن انتاریو
وبسایت دانشگاه دالهاوزیبرنامه های دانشگاه دالهاوزیتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه دالهاوزیالزامات دانشگاه دالهاوزیبورسیه ها و جوایز دانشگاه دالهاوزی
وبسایت دانشگاه لاوالبرنامه های دانشگاه لاوالددلاین دانشگاه لاوالتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه لاوالالزامات دانشگاه لاوالشهریه دانشگاه لاوالبورسیه ها و جوایز دانشگاه لاوال
وبسایت دانشگاه کویینزبرنامه های دانشگاه کویینزددلاین دانشگاه کویینزتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کویینزالزامات دانشگاه کویینزشهریه دانشگاه کویینزبورسیه ها و جوایز دانشگاه کویینز
وبسایت دانشگاه مانیتوبابرنامه های دانشگاه مانیتوباددلاین دانشگاه مانیتوباشهریه دانشگاه مانیتوبابورسیه ها و جوایز دانشگاه مانیتوبا
وبسایت دانشگاه ویکتوریابرنامه های دانشگاه ویکتوریاددلاین دانشگاه ویکتوریاتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه ویکتوریاالزامات دانشگاه ویکتوریاشهریه دانشگاه ویکتوریابورسیه ها و جوایز دانشگاه ویکتوریا
وبسایت دانشگاه یورکبرنامه های دانشگاه یورکددلاین دانشگاه یورکتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه یورکالزامات دانشگاه یورکشهریه دانشگاه یورکبورسیه ها و جوایز دانشگاه یورک
وبسایت دانشگاه گوئلفبرنامه های دانشگاه گوئلفددلاین دانشگاه گوئلفتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه گوئلفالزامات دانشگاه گوئلفشهریه دانشگاه گوئلفبورسیه ها و جوایز دانشگاه گوئلف
وبسایت دانشگاه ساسکاچوانبرنامه های دانشگاه ساسکاچوانددلاین دانشگاه ساسکاچوانتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه ساسکاچوانالزامات دانشگاه ساسکاچوانشهریه دانشگاه ساسکاچوانبورسیه ها و جوایز دانشگاه ساسکاچوان
وبسایت دانشگاه کارلتونبرنامه های دانشگاه کارلتونددلاین دانشگاه کارلتونتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کارلتونشهریه دانشگاه کارلتونبورسیه ها و جوایز دانشگاه کارلتون
وبسایت دانشگاه کنکوردیابرنامه های دانشگاه کنکوردیاددلاین دانشگاه کنکوردیاتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کنکوردیاالزامات دانشگاه کنکوردیاشهریه دانشگاه کنکوردیابورسیه ها و جوایز دانشگاه کنکوردیا
وبسایت دانشگاه مموریال نیوفاندلندبرنامه های دانشگاه مموریال نیوفاندلندددلاین دانشگاه مموریال نیوفاندلندتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه مموریال نیوفاندلندالزامات دانشگاه مموریال نیوفاندلندشهریه دانشگاه مموریال نیوفاندلندبورسیه ها و جوایز دانشگاه مموریال نیوفاندلند
وبسایت دانشگاه تکنولوژی انتاریوبرنامه های دانشگاه تکنولوژی انتاریوددلاین دانشگاه تکنولوژی انتاریوتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه تکنولوژی انتاریوالزامات دانشگاه تکنولوژی انتاریوشهریه دانشگاه تکنولوژی انتاریوبورسیه ها و جوایز دانشگاه تکنولوژی انتاریو
وبسایت دانشگاه کبک مونترالبرنامه های دانشگاه کبک مونترالتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کبک مونترالالزامات دانشگاه کبک مونترالشهریه دانشگاه کبک مونترالبورسیه ها و جوایز دانشگاه کبک مونترال
وبسایت دانشگاه رجاینابرنامه های دانشگاه رجایناددلاین دانشگاه رجایناتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه رجایناالزامات دانشگاه رجایناشهریه دانشگاه رجاینابورسیه ها و جوایز دانشگاه رجاینا
وبسایت دانشگاه وینزوربرنامه های دانشگاه وینزورالزامات دانشگاه وینزورشهریه دانشگاه وینزوربورسیه ها و جوایز دانشگاه وینزور
وبسایت دانشگاه لیکهدبرنامه های دانشگاه لیکهدددلاین دانشگاه لیکهدتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه لیکهدالزامات دانشگاه لیکهدشهریه دانشگاه لیکهدبورسیه ها و جوایز دانشگاه لیکهد
وبسایت دانشگاه رایرسونبرنامه های دانشگاه رایرسونددلاین دانشگاه رایرسونتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه رایرسونالزامات دانشگاه رایرسونشهریه دانشگاه رایرسونبورسیه ها و جوایز دانشگاه رایرسون
وبسایت دانشگاه سنت فرانسیس خاویربرنامه های دانشگاه سنت فرانسیس خاویرددلاین دانشگاه سنت فرانسیس خاویرتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه سنت فرانسیس خاویرالزامات دانشگاه سنت فرانسیس خاویرشهریه دانشگاه سنت فرانسیس خاویربورسیه ها و جوایز دانشگاه سنت فرانسیس خاویر
وبسایت دانشگاه بریتیش کلمبیای شمالیبرنامه های دانشگاه بریتیش کلمبیای شمالیددلاین دانشگاه بریتیش کلمبیای شمالیتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه بریتیش کلمبیای شمالیالزامات دانشگاه بریتیش کلمبیای شمالیشهریه دانشگاه بریتیش کلمبیای شمالیبورسیه ها و جوایز دانشگاه بریتیش کلمبیای شمالی
وبسایت دانشگاه شربروکتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه شربروک
وبسایت دانشگاه کلگریبرنامه های دانشگاه کلگریددلاین دانشگاه کلگریتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کلگریالزامات دانشگاه کلگریشهریه دانشگاه کلگریبورسیه ها و جوایز دانشگاه کلگری
وبسایت دانشگاه براکبرنامه های دانشگاه براکددلاین دانشگاه براکتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه براکالزامات دانشگاه براکشهریه دانشگاه براکبورسیه ها و جوایز دانشگاه براک
وبسایت دانشگاه آکادیابرنامه های دانشگاه آکادیاتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه آکادیاشهریه دانشگاه آکادیابورسیه ها و جوایز دانشگاه آکادیا
وبسایت دانشگاه آلگومابرنامه های دانشگاه آلگوماددلاین دانشگاه آلگوماتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه آلگوماالزامات دانشگاه آلگوماشهریه دانشگاه آلگومابورسیه ها و جوایز دانشگاه آلگوما
وبسایت دانشگاه آتاباسکابرنامه های دانشگاه آتاباسکاددلاین دانشگاه آتاباسکاتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه آتاباسکاالزامات دانشگاه آتاباسکاشهریه دانشگاه آتاباسکابورسیه ها و جوایز دانشگاه آتاباسکا
وبسایت دانشگاه بوثبرنامه های دانشگاه بوثددلاین دانشگاه بوثتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه بوثالزامات دانشگاه بوثشهریه دانشگاه بوثبورسیه ها و جوایز دانشگاه بوث
وبسایت دانشگاه براندونبرنامه های دانشگاه براندونددلاین دانشگاه براندونتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه براندونالزامات دانشگاه براندونشهریه دانشگاه براندونبورسیه ها و جوایز دانشگاه براندون
وبسایت دانشگاه منونایتبرنامه های دانشگاه منونایتددلاین دانشگاه منونایتتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه منونایتالزامات دانشگاه منونایتشهریه دانشگاه منونایتبورسیه ها و جوایز دانشگاه منونایت
وبسایت دانشگاه کیپ برتونبرنامه های دانشگاه کیپ برتونددلاین دانشگاه کیپ برتونتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کیپ برتونالزامات دانشگاه کیپ برتونشهریه دانشگاه کیپ برتونبورسیه ها و جوایز دانشگاه کیپ برتون
وبسایت دانشگاه کپیلانوبرنامه های دانشگاه کپیلانوتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کپیلانوالزامات دانشگاه کپیلانوشهریه دانشگاه کپیلانوبورسیه ها و جوایز دانشگاه کپیلانو
وبسایت دانشگاه کراندالبرنامه های دانشگاه کراندالتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کراندالالزامات دانشگاه کراندالشهریه دانشگاه کراندالبورسیه ها و جوایز دانشگاه کراندال
وبسایت کالج دانشگاهی دومینیکنالزامات کالج دانشگاهی دومینیکنشهریه کالج دانشگاهی دومینیکنبورسیه ها و جوایز کالج دانشگاهی دومینیکن
وبسایت دانشگاه هنر و طراحی امیلی کاربرنامه های دانشگاه هنر و طراحی امیلی کارددلاین دانشگاه هنر و طراحی امیلی کارتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه هنر و طراحی امیلی کارشهریه دانشگاه هنر و طراحی امیلی کاربورسیه ها و جوایز دانشگاه هنر و طراحی امیلی کار
وبسایت دانشگاه فرست نیشنزتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه فرست نیشنزبورسیه ها و جوایز دانشگاه فرست نیشنز
وبسایت کالج دانشگاهی هورنبرنامه های کالج دانشگاهی هورنددلاین کالج دانشگاهی هورنتوضیحات اپلیکیشن کالج دانشگاهی هورنالزامات کالج دانشگاهی هورنبورسیه ها و جوایز کالج دانشگاهی هورن
وبسایت دانشگاه کینگزوودبرنامه های دانشگاه کینگزوودتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کینگزوودالزامات دانشگاه کینگزوودشهریه دانشگاه کینگزوودبورسیه ها و جوایز دانشگاه کینگزوود
وبسایت دانشگاه پلی تکنیک کوانتلنبرنامه های دانشگاه پلی تکنیک کوانتلنددلاین دانشگاه پلی تکنیک کوانتلنتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه پلی تکنیک کوانتلنالزامات دانشگاه پلی تکنیک کوانتلنشهریه دانشگاه پلی تکنیک کوانتلنبورسیه ها و جوایز دانشگاه پلی تکنیک کوانتلن
وبسایت دانشگاه لارنتینبرنامه های دانشگاه لارنتینددلاین دانشگاه لارنتینتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه لارنتینالزامات دانشگاه لارنتینشهریه دانشگاه لارنتینبورسیه ها و جوایز دانشگاه لارنتین
وبسایت دانشگاه مک ایوانبرنامه های دانشگاه مک ایوانددلاین دانشگاه مک ایوان
وبسایت دانشگاه مونت آلیسونبرنامه های دانشگاه مونت آلیسونددلاین دانشگاه مونت آلیسونتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه مونت آلیسونالزامات دانشگاه مونت آلیسونشهریه دانشگاه مونت آلیسونبورسیه ها و جوایز دانشگاه مونت آلیسون
وبسایت دانشگاه مانت سنت وینسنتبرنامه های دانشگاه مانت سنت وینسنتددلاین دانشگاه مانت سنت وینسنتتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه مانت سنت وینسنتشهریه دانشگاه مانت سنت وینسنتبورسیه ها و جوایز دانشگاه مانت سنت وینسنت
وبسایت دانشگاه مونت رویالبرنامه های دانشگاه مونت رویالددلاین دانشگاه مونت رویالتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه مونت رویالالزامات دانشگاه مونت رویالشهریه دانشگاه مونت رویالبورسیه ها و جوایز دانشگاه مونت رویال
وبسایت موسسه تکنولوژی نیویورکبرنامه های موسسه تکنولوژی نیویورکددلاین موسسه تکنولوژی نیویورکتوضیحات اپلیکیشن موسسه تکنولوژی نیویورکالزامات موسسه تکنولوژی نیویورکشهریه موسسه تکنولوژی نیویورکبورسیه ها و جوایز موسسه تکنولوژی نیویورک
وبسایت دانشگاه نیپیسینگبرنامه های دانشگاه نیپیسینگددلاین دانشگاه نیپیسینگتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه نیپیسینگالزامات دانشگاه نیپیسینگشهریه دانشگاه نیپیسینگبورسیه ها و جوایز دانشگاه نیپیسینگ
وبسایت دانشگاه اکادبرنامه های دانشگاه اکادددلاین دانشگاه اکادتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه اکادالزامات دانشگاه اکادشهریه دانشگاه اکادبورسیه ها و جوایز دانشگاه اکاد
وبسایت دانشگاه ردیمربرنامه های دانشگاه ردیمرددلاین دانشگاه ردیمرتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه ردیمرالزامات دانشگاه ردیمرشهریه دانشگاه ردیمربورسیه ها و جوایز دانشگاه ردیمر
وبسایت دانشگاه سنت پاولبرنامه های دانشگاه سنت پاولددلاین دانشگاه سنت پاولتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه سنت پاولالزامات دانشگاه سنت پاولشهریه دانشگاه سنت پاولبورسیه ها و جوایز دانشگاه سنت پاول
وبسایت دانشگاه سنت ماریزبرنامه های دانشگاه سنت ماریزالزامات دانشگاه سنت ماریز
وبسایت دانشگاه سنت توماسددلاین دانشگاه سنت توماستوضیحات اپلیکیشن دانشگاه سنت توماسالزامات دانشگاه سنت توماسشهریه دانشگاه سنت توماسبورسیه ها و جوایز دانشگاه سنت توماس
وبسایت دانشگاه سنت استفانزبرنامه های دانشگاه سنت استفانزددلاین دانشگاه سنت استفانزتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه سنت استفانزالزامات دانشگاه سنت استفانزشهریه دانشگاه سنت استفانزبورسیه ها و جوایز دانشگاه سنت استفانز
وبسایت کالج دانشگاهی کینگزبرنامه های کالج دانشگاهی کینگزددلاین کالج دانشگاهی کینگزتوضیحات اپلیکیشن کالج دانشگاهی کینگزالزامات کالج دانشگاهی کینگزشهریه کالج دانشگاهی کینگزبورسیه ها و جوایز کالج دانشگاهی کینگز
وبسایت دانشگاه کالج کینگزبرنامه های دانشگاه کالج کینگزددلاین دانشگاه کالج کینگزتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کالج کینگزالزامات دانشگاه کالج کینگزشهریه دانشگاه کالج کینگزبورسیه ها و جوایز دانشگاه کالج کینگز
وبسایت دانشگاه تامسون ریورزبرنامه های دانشگاه تامسون ریورزددلاین دانشگاه تامسون ریورزتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه تامسون ریورزالزامات دانشگاه تامسون ریورزشهریه دانشگاه تامسون ریورزبورسیه ها و جوایز دانشگاه تامسون ریورز
وبسایت دانشگاه ترنتبرنامه های دانشگاه ترنتددلاین دانشگاه ترنتتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه ترنتالزامات دانشگاه ترنتشهریه دانشگاه ترنتبورسیه ها و جوایز دانشگاه ترنت
وبسایت دانشگاه ترینیتی وسترنبرنامه های دانشگاه ترینیتی وسترنددلاین دانشگاه ترینیتی وسترنتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه ترینیتی وسترنالزامات دانشگاه ترینیتی وسترنشهریه دانشگاه ترینیتی وسترنبورسیه ها و جوایز دانشگاه ترینیتی وسترن
وبسایت کالج دانشگاهی تیندالبرنامه های کالج دانشگاهی تیندالددلاین کالج دانشگاهی تیندالتوضیحات اپلیکیشن کالج دانشگاهی تیندالالزامات کالج دانشگاهی تیندالشهریه کالج دانشگاهی تیندالبورسیه ها و جوایز کالج دانشگاهی تیندال
وبسایت دانشگاه مونکتونددلاین دانشگاه مونکتونتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه مونکتونالزامات دانشگاه مونکتونشهریه دانشگاه مونکتونبورسیه ها و جوایز دانشگاه مونکتون
وبسایت دانشگاه کبک اوتاوایسبرنامه های دانشگاه کبک اوتاوایسددلاین دانشگاه کبک اوتاوایستوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کبک اوتاوایسالزامات دانشگاه کبک اوتاوایسشهریه دانشگاه کبک اوتاوایسبورسیه ها و جوایز دانشگاه کبک اوتاوایس
وبسایت دانشگاه سنت بونیفیسبرنامه های دانشگاه سنت بونیفیسددلاین دانشگاه سنت بونیفیستوضیحات اپلیکیشن دانشگاه سنت بونیفیسالزامات دانشگاه سنت بونیفیسشهریه دانشگاه سنت بونیفیسبورسیه ها و جوایز دانشگاه سنت بونیفیس
وبسایت دانشگاه کبک تراویس ریورزتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کبک تراویس ریورزشهریه دانشگاه کبک تراویس ریورزبورسیه ها و جوایز دانشگاه کبک تراویس ریورز
وبسایت دانشگاه کبک ریموسکیبرنامه های دانشگاه کبک ریموسکیتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کبک ریموسکیالزامات دانشگاه کبک ریموسکیشهریه دانشگاه کبک ریموسکیبورسیه ها و جوایز دانشگاه کبک ریموسکی
وبسایت دانشگاه سنت آنبرنامه های دانشگاه سنت آنددلاین دانشگاه سنت آنتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه سنت آنالزامات دانشگاه سنت آنشهریه دانشگاه سنت آنبورسیه ها و جوایز دانشگاه سنت آن
وبسایت دانشگاه کبک چیکوتیمیبرنامه های دانشگاه کبک چیکوتیمیددلاین دانشگاه کبک چیکوتیمیتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کبک چیکوتیمیالزامات دانشگاه کبک چیکوتیمیشهریه دانشگاه کبک چیکوتیمی
وبسایت دانشگاه آبیتیبی تمیسکامینگ کبکبرنامه های دانشگاه آبیتیبی تمیسکامینگ کبکددلاین دانشگاه آبیتیبی تمیسکامینگ کبکتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه آبیتیبی تمیسکامینگ کبکالزامات دانشگاه آبیتیبی تمیسکامینگ کبکشهریه دانشگاه آبیتیبی تمیسکامینگ کبکبورسیه ها و جوایز دانشگاه آبیتیبی تمیسکامینگ کبک
وبسایت دانشگاه کانادا وستبرنامه های دانشگاه کانادا وستبرای اطلاع از ددلاین، با دفتر دانشگاه تماس بگیرید: تماس با دانشگاه کانادا وستتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کانادا وستالزامات دانشگاه کانادا وستشهریه دانشگاه کانادا وستبورسیه ها و جوایز دانشگاه کانادا وست
وبسایت دانشگاه لتبریجبرنامه های دانشگاه لتبریجددلاین دانشگاه لتبریجتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه لتبریجبورسیه ها و جوایز دانشگاه لتبریج
وبسایت دانشگاه پرنس ادواردبرنامه های دانشگاه پرنس ادواردددلاین دانشگاه پرنس ادواردتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه پرنس ادواردالزامات دانشگاه پرنس ادواردشهریه دانشگاه پرنس ادواردبورسیه ها و جوایز دانشگاه پرنس ادوارد
وبسایت دانشگاه وینیپگبرنامه های دانشگاه وینیپگددلاین دانشگاه وینیپگتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه وینیپگالزامات دانشگاه وینیپگشهریه دانشگاه وینیپگ
وبسایت کالج دانشگاهی شمالبرنامه های کالج دانشگاهی شمالددلاین کالج دانشگاهی شمالتوضیحات اپلیکیشن کالج دانشگاهی شمالالزامات کالج دانشگاهی شمالشهریه کالج دانشگاهی شمال
وبسایت دانشگاه فریزر ولیبرنامه های دانشگاه فریزر ولیددلاین دانشگاه فریزر ولیتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه فریزر ولیالزامات دانشگاه فریزر ولیشهریه دانشگاه فریزر ولیبورسیه ها و جوایز دانشگاه فریزر ولی
وبسایت دانشگاه ونکوور آیلندبرنامه های دانشگاه ونکوور آیلندددلاین دانشگاه ونکوور آیلندتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه ونکوور آیلندالزامات دانشگاه ونکوور آیلندشهریه دانشگاه ونکوور آیلند
وبسایت دانشگاه ویلفرد لوریهبرنامه های دانشگاه ویلفرد لوریهددلاین دانشگاه ویلفرد لوریهتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه ویلفرد لوریهالزامات دانشگاه ویلفرد لوریهشهریه دانشگاه ویلفرد لوریهبورسیه ها و جوایز دانشگاه ویلفرد لوریه

بورسیه تحصیلی رشته مهندسی برق در کانادا

همان طور که در بخش قبل گفته شد، دانشگاه های کانادا کمک هزینه های فراوانی را ارائه می کنند تا مسائل مالی مانع از آن نشود که دانشجوی مستعدی از تحصیل در کانادا باز بماند. برای اطلاع از هر کدام از این کمک هزینه ها، می بایست به سایت موسسه ی آموزشی موردنظر خود مراجعه کنید و شرایط دریافت این کمک هزینه ها را از نظر بگذرانید. دریافت بورسیه تحصیلی کانادا عموما بر اساس سابقه ی تحصیلی در مقطع پیشین انجام می شود (ملاک هایی مثل معدل، مقالاتی که در ژورنال ها و کنفرانس ها ارائه شده است و توصیه نامه های اساتید) و گاهی برای دانشجویانی که از یک منطقه ی خاص (نظیر خاورمیانه) می آیند امتیاز های خاص و یا بورسیه ی جداگانه ای در نظر گرفته می شود. اپلای برای هر کدام از این کمک هزینه ها زمان مشخصی را دارد که نباید از یاد ببرید و با مراجعه به سایت دانشگاه ها از آن اطلاع پیدا خواهید کرد.

دانشگاه ها دارای رشته برق در کانادا

دست شما برای تحصیل در رشته ی مهندسی برق در کانادا بسیار باز است! چرا که بیش از هجده دانشگاه در این کشور وجود دارد که این رشته را ارائه می دهد. اما بنا بر معیار QS (که هر ساله دانشگاه ها را بر اساس کیفیت آن ها دسته بندی می کند)، بهترین دانشگاه های کانادا برای تحصیل در رشته ی مهندسی برق در سال 2020 عبارتند از:

درباره رنکینگ دانشگاه های کانادا ، ارزان ترین دانشگاه های کانادا و بهترین شهرهای کانادا برای تحصیل بخوانید.

ببینید و بشنوید!

ویدیو گفتگو با امیررضا ؛ تجربه تحصیل مهندسی بـرق در دانشگـاه ای تی اس مونتـرال کانـادا

پادکست گفتگو با امیررضا ؛ تجربه تحصیل مهندسی بـرق در دانشگـاه ای تی اس مونتـرال کانـادا

گفتگو با امیررضا ؛ تجربه تحصیل در دانشگاه ای تی اس مونترال

رادیو تراست

موضوع: تجربه تحصیل در دانشگاه ای تی اس مونترال

کد مشاغل رشته مهندسی برق در کانادا

مهندسان برق تحت دسته‌ ی 2133 کد مشاغل در کانادا قرار می گیرند و می توانند در این مشاغل مشغول به کار شوند:

طراحی آنتن، مهندس صدا، مهندس متخصص مخابرات، مهندس برق قدرت، مهندس پخش تلوزیونی و رادیویی، مهندس طراحی مدار مهندس سیستم های کنترلی، مهندس طراحی و توسعه، مهندس طراحی سیستم های انتقال انرژی، مهندس شبکه های برق، مهندس رادار، مهندس نور پردازی در مسیر های ریلی، مهندس آنتن های ماهواره ای، مهندس سیستم های الکترونیکی هواپیما ها، مهندس سیستم های تلوزیونی و مهندس توزیع برق در شبکه های زیرزمینی.

درباره کار در کانادا ، طبقه بندی ملی مشاغل کانادا و کار پس از تحصیل در کانادا بخوانید.

مسیر شغلی رشته مهندسی برق در کانادا

بدیهی است که مهاجرت به کانادا از طریق مهندسی برق دستکم به مدرک لیسانس در مهندسی برق یا رشته ای معادل با آن نیاز دارد. گاهی ممکن است که دارا بودن مدرک کارشناسی ارشد یا دکترا در این رشته نیز لازم باشد و یا امتیاز به حساب بیاید. پس از آن، برای مشغول به کار شدن در زمینه ای مرتبط با مهندسی برق، لازم است که از طریق شعبه ی محلی یا استانی انجمن مهندسان حرفه ای، مجوز فعالیت دریافت کنید. این موسسه مدارک شما را بررسی می کند و در صورتی که این مدارک از صحت و اعتبار لازم برخوردار باشد، صلاحیت فعالیت در رشته ی مهندسی برق را به شما اعطا خواهد کرد. مهندسان به محض فارغ التحصیلی در رشته ی مربوطه می توانند برای اخذ این مجوز اقدام کنند و پس از گذراندن سه یا چهار سال کار زیر نظر یک متخصص تعیین شده و گذراندن آزمون، پروانه ی فعالیت مستقل خود را دریافت کنند. این پروانه به شما کمک می کند تا فعالیت مستقل خود را آغاز کنید و پیشرفت های شغلی و حرفه ای را تجربه کنید.

لینک های مفید شرایط زندگی در کانادا

خدمات موسسه تراست برای پذیرش و ویزای تحصیلی

تمامی پرونده های مهاجرتی موسسه تراست تحت نظارت مستقیم شروین مدنی، وکیل ارشد موسسه انجام می شود.

 • ارائه چک لیست مدارک برای اخذ پذیرش
 • بررسی مدارک آماده شده توسط متقاضی
 • بررسی دانشگاه ها، کالج ها و مدارس
 • تعیین رشته موردعلاقه متقاضی
 • مکاتبه با دانشگاه ها، کالج ها و مدارس جهت اخذ پذیرش مشروط به ارائه مدرک زبان
 • آماده سازی CV و SOP
 • (در صورت داشتن همراه) ارائه چک لیست مدارک لازم برای ویزای همراه
 • انجام مکاتبات نهایی با دانشگاه ها، کالج ها و مدارس
 • ساخت پروفایل متقاضی در وب سایت دانشگاه، پرداخت شهریه و دریافت نامه پذیرش
 • تدوین استادی پلن
 • ارائه چک لیست مدارک لازم جهت اخذ ویزای متقاضی و ویزای همراه
 • ثبت نام بیومتریک
 • پیگیری پرونده متقاضی تا اخذ ویزا
 • راهنمایی درخصوص پیکاپ ویزا و لندینگ در کانادا

شروین مدنی وکیل ارشد موسسه تراست


 • وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا و دارای کد فعالیت در انجمن ICCRC
  (کد وکالت: RCIC# 506959)
 • عضو هیئت علمی کالج اشتون در رشته مهاجرت
 • سابقه فعالیت به عنوان آفیسر اداره مهاجرت
 • بیش از 10 سال سابقه وکالت امور مهاجرتی
شروین مدنی

آزمون و خطا نکنید!

بجای صرف ساعات طولانی برای جستجو و انتخاب رشته و دانشگاه، به راحتی می توانید از کمک وکلای تحصیلی موسسه تراست بهره ببرید.

سوالات متداول

مهندس برق شدن در کانادا چقدر زمان می‌برد؟

دانشجویان می‌توانند در بسیاری از دانشگاه‌های ارائه دهنده BSEE (لیسانس علوم مهندسی برق) و BSCpE (لیسانس علوم مهندسی کامپیوتر) که بسیار به هم مرتبط هستند را مطالعه کنند. دوره کارشناسی مهندسی بسته به دانشگاه و دیگر تحصیل‌های تخصصی معمولاً 4 یا 5 سال طول می‌کشد.

کدام دانشگاه‌ها برای مهندسی برق در کانادا بهترین هستند؟

بهترین دانشگاه‌های کانادا برای مهندسی برق و الکترونیک:
دانشگاه آلبرتا (University of Alberta.)
دانشگاه کارلتون دانشگاه تورنتو (Carleton University)
دانشگاه کنکوردیا (Concordia University)
دانشگاه رایرسون (Ryerson University)
دانشگاه ویکتوریا (University of Victoria)
دانشگاه مانیتوبا (University of Manitoba)
دانشگاه مک گیل (McGill University)

آیا رشته مهندسی برق در کانادا بازار کار مناسبی دارد؟

مهندسان برق در سراسر کانادا از بازار کار خوبی برخوردارند. بیشترین تقاضا برای مهندسان برق در مراکز عمده شهر کانادا است، به ویژه مراکزی که ارتباط قوی با صنعت‌های الکترونیک و فناوری دارند.

آیا تحصیل در رشته مهندسی برق در کانادا سخت است؟

رشته مهندسی برق یکی از دشوارترین رشته‌های دانشگاهی مهندسی است و مهم‌ترین دلیلی که دانشجویان برای توضیح سخت بودن آن ذکر می کنند: اینکه تفکر انتزاعی زیادی در این زمینه وجود دارد.

سخت‌ترین موضوعات مهندسی برق در کانادا کدامند؟

مهندسان برق در درجه اول بر روی فیزیک و ریاضیات برق، الکترونیک و مغناطیس تمرکز دارند. دانشجویان مهندسی برق را سخت‌ترین رشته مهندسی می‌دانند. بیشتر به دلیل تفکر انتزاعی آن است.

مهندسان برق در کانادا به چه مهارت‌هایی نیاز دارند؟

ده مهارت ضروری برای مهندس برق:
مهارت حل مسئله به علاوه از نظم و انضباط .
مهارت‌های تفکر انتقادی
دانش مدار اولیه
شوق یادگیری
مهارت‌های ارتباطی
مهارت‌های سازمانی
مهارت‌های عددی
مهارت‌های تفکر خلاق

چگونه مهندس برق خوبی در کانادا بشویم؟

4 قانون ساده برای مهندس برق بهتری شدن:
اول راهش بنداز، بعد مرتبش کن. این قانون ممکن است به اندازه کافی ساده به نظر برسد، اما برای مهندس برق همه چیز است یعنی وقتی روی پروژه‌ای کار می‌کنید فقط به محصول نهایی فکر کنید.
اگر اتفاقی بتواند به طور تصادفی رخ دهد، اتفاق می‌افتد.
از ابزار خوب استفاده کنید.
در هنگام تولید حواستان به مواد باشد.

هزینه تحصیل مهندسی برق در کانادا چقدر است؟

هزینه تحصیل برای کارشناسی ارشد مهندسی برق در کانادا بسته به دانشگاه‌ها به طور معمول از 10000 دلار تا 34000 دلار در سال است. مراحل پذیرش دانشجویان خارجی در کانادا برای کارشناسی ارشد مهندسی برق معمولاً در 3 ترم پاییز، زمستان و تابستان انجام می‌شود.

بهترین دوره‌های تحصیلی مهندسی برق در کانادا کدامند؟

دوره‌های برتر مهندسی برق در کانادا:
تجزیه و تحلیل مدار الکتریکی،: الکترونیک، مهندسی برق.
توزیع اصول مهندسی برق
تسلط بر بهینه‌سازی سیستم انرژی
مهندسی بلندگو: نحوه طراحی کراس اوورهای بلندگو

آیا کانادا کشور خوبی برای مهندسان برق است؟

مهندسی برق جز مشاغل پُر متقاضی برای مهاجرت به کاناداست و مسیر اقامت دائم برای افراد دارای مهارت و تجربه‌ای غنی  هموار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رزرو وقت مشاوره
تماس
تلفن ایران واتساپ کانادا پیج اینستاگرام

تمامی حقوق مادی و معنوی مطالب متعلق به موسسه مهاجرتی تراست می باشد. استفاده از مطالب برای موارد غیرتجاری بلامانع است.