رشته اقتصاد در کانادا

رشته MBA در کانادا

معرفی رشته اقتصاد در کانادا

رشته اقتصاد رشته ای است که سوالات مرتبط با تخصیص منابع، انگیزه ها و ثروت را مورد بررسی قرار می دهد. اقتصاد با حوزه هایی نظیر مدیریت کسب و کار، حقوق، روابط عمومی و بسیاری از حوزه های دیگر در ارتباط است. دانشجویان رشته اقتصاد معمولا تحصیلاتشان در این رشته را با تقویت دانششان در اقتصاد خرد، اقتصاد کلان و ریاضیات آغاز می کنند؛ این درس ها مسیر را برای برداشتن دیگر درس های تخصصی و انجام پژوهش ها هموار می کند. آن هایی که علاقمند هستند تا با کاربرد اقتصاد در حوزه ی سیاست ‌گذاری آشنا شوند، ممکن است که تمایل داشته باشند تا در کلاس هایی شرکت کنند که مسائل دنیای واقعی را تحلیل می کنند.

درس های پایه ای رشته اقتصاد معمولا مفاهیمی نظیر مدل سازی پایه ای اقتصاد، خروجی های بازار و سیاست های پولی و مالی را در بر می گیرند. بعد از گذراندن این پیش نیاز ها دانشجوها قادر می شوند تا در درس هایی که به مباحث تخصصی تری می پردازند شرکت کنند؛ درس هایی مثل اقتصاد نیروهای کار، تجارت بین الملل و نظریه بازی ها.

دانشجویان رشته اقتصاد یاد می گیرند که تصمیم گیری انسان ها و تعاملات میان آن ها را ارزیابی کنند و مطالبی را که آموخته اند، در بازه وسیعی، از تصمیمات اشخاص تا روابط میان دولت ها پیاده کنند

اطلاعات کلی رشته اقتصاد در کانادا

لینک های مفید!

مراحل اخذ پذیرش اقتصاد در کانادا

انگیزه مهاجرت به کانادا

مهم ترین و اولین قدم برای شروع فرآیند مهاجرت به کانادا تقویت انگیزه است. باید مطمئن شوید که آیا کانادا ارزش سختی هایش را دارد؟ با مهاجرت به کانادا چه چیزهایی را به دست می‌آورید؟ برای اولین و مهم ترین قدم خود وقت زیادی صرف کنید!!

با مراجعه به بخش تراست تی وی از تجربیات دیگران بهره‌مند شوید!

جسارت داشته باشید!

کانادا دهمین اقتصاد برتر جهان است. نیروی پیشرانه این اقتصاد مهاجران هستند. نا امید نشوید! با هر رزومه و هر تجربه ای در کانادا برای شما فرصتی وجود دارد! اولین قدم سخت ترین قدم است! کافیست جسارت داشته باشید و قدم اول را بردارید.

زمان بندی برای شرکت در آزمون های زبان

دو آزمون ایلتس و تافل برای نشان دادن تسلط بر روی زبان انگلیسی برای هر مرکز آموزشی اهمیت بالایی دارد و جزو مدارک ضروری جهت اخذ پذیرش محسوب می­ شود. فردی با سطح زبان خوب و متوسط تقریبا بین 3 تا 6 ماه و سطح زبان ضعیف حداقل یک سال باید وقت صرف­ کند تا به سطح مورد قبول دانشگاه ­های کانادا برسد.

رزومه و انگیزه نامه حرفه‌ای بنویسید.

یکی از مهم­ترین و تاثیرگذارترین بخش­ ها در گرفتن پذیرش از کمیته و جلب کردن نظر اساتید، آماده­ سازی یک رزومه و انگیزه نامه‌ حرفه­ ای است. وقت زیادی برای آن صرف کنید و هر چند وقت یکبار آن را آپدیت کنید.

تهیه مدارک مورد نیاز

یکی از مدارک مورد نیاز برای هر دانشگاه در مقطع ارشد و دکترا، داشتن توصیه نامه از اساتید که قبلا با آن­ها کار کرده ­اید یا درس داشته­ا ید، می باشد. توجه داشته باشید توصیه نامه خوب احتمال اخذ پذیرش را بسیار افزایش می دهد و تاثیر زیادی بر روی تصمیم کمیته پذیرش دارد. در این مرحله توصیه می کنیم اگر در دانشگاه دولتی تحصیل کرده اید اقدام به آزاد سازی مدرک خود از طریق سامانه سجاد نمایید.

یک اکسل تهیه کنید!

یک اکسل از مراکز آموزشی (دانشگاه، کالج یا مدرسه) و مدارک مورد نیاز آن‌ها، ددلاین اپلای، مبلغ مورد نیاز برای پرداخت اپ فی و نام اساتید مرتبط با حوزه­ ی تحقیق مورد علاقه­ ی خود تهیه کنید.

ما در تراست برای شما فایل اکسل کاملی در رابطه با اطلاعات مهم دانشگاه های کانادا تهیه کرده ایم که با مراجعه به لینک زیر و دانلود فایل، می توانید به صورت رایگان از اطلاعات مهم و کاربردی دانشگاه های کانادا برای پذیرش تحصیلی بهره مند شوید:

دانلود رایگان فایل اکسل اطلاعات دانشگاه های کانادا

ایمیل بزنید!

در این قسمت حتما باید به موضوع ایمیل، متن ایمیل و پیوست کردن سی وی دقت شود. تا جای ممکن از ایمیل تمپلیت استفاده نکنید! و با توجه به مهارت­ ها و حوزه تحقیقی خود استاد را متقاعد به خواندن ایمیل و جواب دادن کنید.

ناامید نشوید!!

رمز موفقیت صبر و داشتن امید است! در طول مسیر از مشورت دیگران استفاده کنید. خیلی از افراد شاید بیش از هزار ایمیل به اساتید مختلف داده و جواب نگرفته باشند، ولی ناامید نشده و ادامه دادند و موفق به دریافت پذیرش شده ­اند.

گرفتن پاسخ هایی امیدوار کننده!

رسیدن به این مرحله حاصل صبر و تلاش های شماست. تبریک می گوییم! بعد از پیدا کردن استاد یا گرفتن جواب­ های خوب و تشویق­ کننده به اپلای برای هر دانشگاه/کالج یا حتی جواب قطعی از استاد، باید شروع به پرکردن اپلیکیشن بکنید.

پرکردن اپلیکیشن مراکز آموزشی

پرکردن اپلیکیشن هر مرکز آموزشی یک سری مراحل دارد مانند : وارد کردن اطلاعات شخصی، وارد کردن مقاطع تحصیلی قبلی و آپلود ریز نمرات، ریپورت کردن نمرات زبان و جی آر ای، اپلود کردن سی وی و اس او پی، وارد کردن اطلاعات ریکامندرها و پرداخت اپ فی در مرحله ی آخر و سپس سابمیت کردن آن.

اخذ پذیرش از مراکز آموزشی

رویای شما به حقیقت می پیوندد! بعد از حدود دو ماه از ارسال اپلیکیشن فرم­ ها، نتایج پذیرش به افراد اعلام می­ شود که در صورت گرفتن پذیرش، هر فرد با توجه به معیارهای خود و نتایجی که از مراکز آموزشی دیگر می­ گیرد، آن را قبول یا رد می­ کند.

درخواست ویزای تحصیلی

بعد از اخذ مدرک پذیرش ، لازم است درخواست ویزای خود را سابمیت کنید. سعی و خطا نکنید! وکلای تراست در این مرحله آماده کمک به شما هستند.

آماده عزیمت به کانادا شوید!

بعد از اخذ ویزا، آماده ی عزیمت به کانادا شوید. تراست راهنمای جامعی برای عزیمت به کانادا برای شما آماده کرده است تا خوان هفتم را نیز بدون استرس پشت سر بگذارید!

شرایط لازم برای تحصیل در رشته اقتصاد در کانادا

 • دانشکده های اقتصاد دانشگاه های مختلف در سراسر کانادا از شما خواهند خواست تا برای اخذ پذیرش در رشته ی اقتصاد، کارنامه ی تحصیلی مدارک پیشین خود را در سایت این دانشگاه ها آپلود کنید.
 • داشتنتوصیه نامه
 • داشتن انگیزه نامه (یا SOP که در آن به هدف خود از تحصیل در رشته ی اقتصاد در کانادا می پردازید)
 • داشتن مدرک زبان (که با شرکت در آزمون هایی مثل تافل یا آیتلس بدست می آید)
 • مدرک GRE (آزمونی که مهارت های زبان تخصصی شما را می سنجد)
 • تحصیل در رشته ی اقتصاد در کانادا نیازمند آن است که در یکی از سفارت خانه های کانادا حضور پیدا کنید و ویزای دانشجویی اخذ کنید.
 • از آن جا که دانشگاه های کانادا خصوصی هستند، برای تحصیل در آن ها باید شهریه بپردازید.

مدارک مورد نیاز برای اخذ پذیرش رشته اقتصاد در کانادا

مدارکی که می بایست داوطلبان اخذ پذیرش در رشته ی اقتصاد از یکی از دانشگاه های کانادا در اختیار دانشگاه قرار بدهند عبارتند از:

 • کارنامه تحصیلی مقاطع پیشین
 • توصیه نامه
 • مدارک زبان
 • نمره آزمون GRE
 • رزومه تحصیلی و حرفه ای

اگر برایتان سوال پیش آمده است که چه مواردی را می توانید در رزومه ی خود بگنجانید، می توانید به این مثال ها نگاه کنید:

 • سابقه ی تدریس
 • سابقه ی همکاری با اساتید
 • مقالاتی که به چاپ رسانده اید
 • کنفرانس هایی که در آن ها شرکت کرده اید
 • کارآموزی هایی که گذارنده اید
 • محل هایی که در آن ها کار کرده اید

شهریه و مدت زمان دوره های آموزشی اقتصاد در کانادا

دانشگاه های کانادا بر اساس چندین معیار، میزان شهریه ی خود را مشخص می کنند:

 • این که تمایل دارید در چه رشته ای به تحصیل بپردازید
 • این که آیا دانشجوی بین المللی هستید و از کشوری دیگر به کانادا می آیید یا تابعیت کانادایی دارید
 • این که می خواهید در مقطع لیسانس به تحصیل بپردازید و یا تمایل دارید در مقطع تحصیلات تکمیلی به تحصیل بپردازید

اما به طور متوسط می توان گفت که تحصیل در مقطع لیسانس در رشته ی اقتصاد برای دانشجویان بین المللی سالانه به طور متوسط 6000 دلار کانادا خرج دارد. برای تحصیل در مقطع تحصیلات تکمیلی در رشته ی اقتصاد در کانادا نیز به طور متوسط می بایست 13000 دلار کانادا بپردازید. همانطور که در بخش های قبلی گفته شد، دانشگاه های کانادا بورسیه ها، اسکالرشیپ ها، کمک هزینه ها و گرنت هایی را به دانشجویان اعطا می کنند که می توانید آن ها را به خود اختصاص بدهید.

تحصیل در مقطع لیسانس در رشته ی اقتصاد در کانادا به طور متوسط چهار سال، تحصیل در مقطع ارشد بین یک تا دو سال و تحصیل در مقطع دکتری در رشته ی اقتصاد در کانادا بین چهار تا پنج سال از شما وقت خواهد گرفت.

بورسیه تحصیلی رشته اقتصاد در کانادا

همچنین برخی از دانشگاه ها بر اساس افتخارات هنری و ورزشی دانشجو، جنسیت او و نیز منطقه یا کشوری که پیش از سفر به کانادا در آن زندگی می کرده است کمک هزینه هایی را اختصاص می دهند. برای اطلاع دقیق تر از این کمک هزینه ها به وبسایت دانشگاهی که می خواهید از آن پذیرش بگیرید مراجعه کنید.

گفتیم که می توانید بورسیه ها، اسکالرشیپ ها، گرنت ها و کمک هزینه هایی را که دانشگاه های کانادا ارائه می دهند را به خود اختصاص دهید. برای این کار، می بایست از سابقه ی تحصیلی نسبتا مناسبی برخودار باشید و مدرک تحصیلی مقاطع پیشین، رزومه ی تحصیلی و حرفه ای (که مواردی که می توانید در آن بگنجانید در بخش های پیشین آورده شد)، توصیه نامه هایی که از اساتید دریافت کرده اید و نامه ی هدف خود را در سایت دانشگاه آپلود کنید. دانشگاه های کانادا تخصیص بورسیه ها را در زمان معینی انجام می دهند و برای آن که این کمک هزینه ها را از دست ندهید، لازم است که در زمان مناسب دست به اپلای بزنید.

درباره بورسیه تحصیلی کانادا ، فاند تحصیلی کانادا و تحصیل رایگان در کانادا بخوانید.

آینده شغلی رشته اقتصاد در کانادا

از آنجا که انجام هیچ کاری بدون پول و انجام محاسبات مالی ممکن نیست، در هر شغلی جایی برای کسی که در رشته ی اقتصاد صاحب تخصص است وجود دارد. اما به طور عمده، فارغ التحصیلان رشته ی اقتصاد در محیط های کاری ای مثل موسسات دولتی، دانشگاه ها و موسسات پژوهشی، کسب و کارهای مرتبط با مدیریت و مشاوره ی تکنیکی و سرمایه گذاری و بیمه مشغول به کار می شوند. بنابراین اگر آینده ی آکادمیکی را برای خود در نظر داشته باشید، می توانید به رویای این آینده در دانشگاه های مختلف در سراسر کانادا و موسسات پژوهشی جامه ی عمل بپوشایند و اگر هم علاقمند هستید که آینده ی خود را در حوزه های کاری مختلف بسازید، فرصت های شغلی بسیار زیادی پیش پای شما وجود دارد که می توانید از آن ها استفاده کنید و آینده ی خود را بسازید.

دانشگاه های رشته اقتصاد در کانادا

از سوال های بسیار مهمی که ذهن دانشجویان را در زمان اپلای درگیر خود می کند، این سوال است که چه دانشگاهی را برای تحصیل انتخاب کنیم. ممکن است این سوال ذهن شما را هم درگیر کرده باشد و به دنبال جواب آن باشید که چه دانشگاهی را برای تحصیل در رشته ی اقتصاد در کانادا انتخاب کنید. موسسات فراوانی در سراسر جهان وجود دارند که برای پاسخ به همین سوال به وجود آمده اند. یکی از معتبرترین موسساتی که دانشگاه های مختلف را رده بندی می کند و انتخاب را برای دانشجویان راحت تر می کند موسسه ی QS است. این موسسه سالانه دانشگاه های مختلف را بر اساس کیفیت درس هایی که در آن ها ارائه می شود و نیز کیفیت خدمات رفاهی ای که به دانشجویان ارائه می کنند دسته بندی می کند. استفاده از گزارش سالانه ی این موسسه تصویر بسیار دقیقی را از وضعیت دانشگاه ها در کانادا به شما ارائه خواهد داد و انتخاب را برای شما آسان تر خواهد کرد. بر اساس گزارش این موسسه در سال 2020، هجده دانشگاه در سراسر کانادا رشته ی اقتصاد را ارائه می دهند. برای همین دست شما برای انتخاب بسیار باز است و می توانید از میان دانشگاه های بسیار متنوعی دست به انتخاب بزنید. ده دانشگاه برتر کانادا در رشته ی اقتصاد بر اساس این معیار عبارتند از:

درباره اپلای اقتصاد، رنکینگ دانشگاه های کانادا و ارزان ترین دانشگاه های کانادا بخوانید.

گرایش های رشته اقتصاد در کانادا

شاید در یک جمله بتوان علم اقتصاد را علم تخصیص منابع دانست. توجه به همین جمله عامل پیشرفت علم اقتصاد را نشان می دهد. از آن جا که به مرور و در طی تاریخ منابع تنوع بیشتری پیدا کرده اند و تخصیص آن ها با ظرافت های بیشتری همراه شده است، علم اقتصاد به تدریج پیچیده تر و پیچیده تر شده است. با پیچیده تر شدن و گسترده تر شدن علم اقتصاد، گرایش های مختلفی در این رشته به وجود آمده اند تا به دانشجویان کمک کنند تا در بخشی از این رشته ی وسیع به تخصص برسند. آشنایی با این گرایش ها به شما کمک می کند تا گرایشی را که بیشتر از همه با علایق شما متناسب است انتخاب کنید، وقت خود را صرف آن کنید و در آن به تخصص برسید. در این جا برخی از مهمترین گرایش های رشته ی اقتصاد را گردآوری کرده ایم. البته می بایست در نظر داشته باشید که گرایش های اقتصاد به این موارد محدود نمی شوند:

 • اقتصاد نئوکلاسیک
 • اقتصاد توسعه
 • اقتصاد محیط زیست
 • اقتصاد رفتاری
 • اقتصاد نیروهای کار
 • اقتصاد انرژی
 • اقتصاد مالی
 • اقتصاد بین الملل
 • اقتصاد منابع
 • اقتصاد قانون اساسی

بهترین استان های کانادا برای کار بعد از فراغت از رشته اقتصاد

استان هایی مثل آلبرتا (با پرداختی متوسط 99000 دلار کانادا در سال)، آنتاریو (با پرداختی متوسط 84000 دلار کانادا در سال)، بریتیش کلمبیا (با پرداختی متوسط 76000 دلار کانادا در سال) و کبک (با پرداختی متوسط 68000 دلار کانادا در سال) از استان هایی هستند که فارغ التحصیلان رشته ی اقتصاد در آن ها بیشترین میزان حقوق را دریافت می کنند. بنابراین، می توانید با ساکن شدن در این استان ها بعد از پایان دوران تحصیلتان در رشته ی اقتصاد، آینده ی شغلی بسیار مناسبی را برای خود رقم بزنید و به رویاهای خودتان جامه ی عمل بپوشانید.

درباره کار در آلبرتا ، کار در انتاریو ، کار در بریتیش کلمبیا و کار در کبک بیشتر بخوانید.

کد مشاغل رشته اقتصاد در کانادا

در کانادا برنامه ای تحت عنوان مهاجرت کارکنان ماهر در جریان است که به کسانی در رشته های به خصوصی صاحب مهارت باشند کمک می کنند تا از تسهیلاتی که دولت کانادا برای اخذ اقامت دائم فراهم کرده استفاده کنند و بتوانند در کانادا مشغول به کار شوند. مشاغل مرتبط با رشته ی اقتصاد یکی از این تخصص هاست که در برنامه ی مهاجرت کارکنان ماهر پیش بینی شده و به کسانی که در رشته ی اقتصاد از یکی از دانشگاه های کانادا فارغ التحصیل شده اند کمک می کند تا در این کشور بمانند و آینده ی خود را بسازند. اداره ی مشاغل کانادا، شغل های مرتبط با رشته ی اقتصاد را تحت کد 4162 دسته بندی کرده است و بر این اساس فارغ التحصیلان رشته ی اقتصاد می توانند این مشاغل را بر عهده بگیرند: اقتصاددان کشاورزی، تحلیلگر اقتصادی، اقتصاددان بازار، اقتصاددان توسعه، مشاور اقتصادی، محقق سیاستگذاری اقتصادی، اقتصاددان مالی، اقتصاددان صنعتی، اقتصاددان نیروی کار، اقتصاددان تجارت بین الملل، اقتصاددان منابع، اقتصاددان جابجایی و اقتصاددان مالیات.

درباره بازار کار اقتصاددان در کانادا بخوانید.

مسیر شغلی رشته اقتصاد در کانادا

برای آن که بتوانید در مشاغل مرتبط با رشته ی اقتصاد در کانادا مشغول به کار بشوید، در وهله ی نخست لازم است که حداقل مدرک کارشناسی ارشد خود را در این رشته از یکی از دانشگاه های کانادا اخذ بکنید. البته ممکن است که برای بدست آوردن بعضی از شغل ها لازم باشد که در رشته ی اقتصاد دارای مدرک دکتری باشید. به محض فارغ التحصیل شدن، می توانید برای مشغول به کار شدن در حوزه ای مرتبط با رشته ی اقتصاد درخواست بدهید.

وظایف شغلی رشته اقتصاد در کانادا

اقتصاددانان در دوران زندگی حرفه ای خود می بایست یک یا چند تا از وظایف زیر را بر عهده بگیرند:

 • انجام پژوهش و توسعه مدل ها به منظور تحلیل، تبیین و پیش بینی رفتارها و الگوهای اقتصادی
 • پیش بینی درآمدها و مخارج یک بنگاه اقتصادی و نیز نرخ سود و مبادله
 • تحلیل عواملی که رشد اقتصادی را ممکن می کنند
 • توصیه به نهادهای دولتی برای اتخاذ سیاست هایی که به رشد فعالیت های اقتصادی کمک می کند
 • دست و پنجه نرم کردن با مسائلی که با فعالیت اقتصادی افراد و بنگاه های اقتصادی مرتبط است
 • دنبال کردن روندهای اقتصادی منطقه ای و محلی

زمینه های کاری اقتصاد در کانادا

پس از آن که از رشته ی اقتصاد در کانادا فارغ التحصیل شدید، می توانید در این زمینه ها در کانادا مشغول به کار شوید:

 • موسسات دولتی
 • تدریس در دانشگاه ها در رشته ی اقتصاد
 • تحقیق و پژوهش در دانشگاه ها و موسسات پژوهشی در زمینه ی اقتصاد
 • کسب و کارهای مرتبط با مدیریت و مشاوره تکنیکی
 • بنگاه های سرمایه گذاری
 • صنعت بیمه

حداکثر و حداقل حقوق اقتصاددانان در کانادا

اقتصاددانانی که در کانادا مشغول به کارند، به طور متوسط در سال 82965 دلار کانادا حقوق می گیرند. این مسئله به این معنی است که هر اقتصاددان در کانادا به طور متوسط ساعتی 42 دلار کانادا حقوق می گیرد. حداقل حقوق اقتصاددانان در کانادا برابر با 43000 دلار کانادا در سال است که می تواند با افزایش تجربه و سابقه ی کاری به 134000 دلار کانادا در سال نیز برسد.

درباره درآمد در کانادا بیشتر بخوانید.

میانگین درآمد رشته اقتصاد در استان‌ های کانادا

نام استانحداقل درآمدمیانگین درآمدحداکثر درآمد
آلبرتا35.92 دلار کانادا47.73 دلار کانادا74.31 دلار کانادا
بریتیش کلمبیا20.14 دلار کانادا38.78 دلار کانادا60.56 دلار کانادا
مانیتوبا20.63 دلار کانادا35.03 دلار کانادا68.88 دلار کانادا
انتاریو27.43 دلار کانادا42.09 دلار کانادا69.74 دلار کانادا
کبک30.29 دلار کانادا46.15 دلار کانادا66.67 دلار کانادا
ساسکاچوان24.12 دلار کانادا42.09 دلار کانادا69.94 دلار کانادا

اهمیت رشته اقتصاد در کانادا

آقای جاکوبسون، مدیر عامل موسسه جاکوبسون که یکی از مهم ترین موسسات اقتصادی کانادا است، در مصاحبه ای گفته است که هر چند ممکن است افرادی که در رشته ی اقتصاد از دانشگاه ها فارغ التحصیل می شوند خیال کنند که آینده ی شغلی آن ها ترسناک است، اما افق های شغلی بسیار روشنی برای فارغ التحصیلان رشته ی اقتصاد در کانادا وجود دارد.

او در این مصاحبه افزوده است که بسیاری از ما (صاحبان و گردانندگان موسسات معتبر اقتصادی) پیش بینی می کنیم که فرصت بسیار مناسبی پیش پای اقتصاددانان جوان است؛ چرا که به نسبت کسانی که سنی از آن ها گذشته است حقوق کمتری می گیرند و مهارت های فنی بسیاری از آن ها به مراتب از مهارت های فنی اقتصاددانان مسن تر بیشتر است.

او همچنین معتقد است که اگر کسانی که علاقمند هستند تا در رشته ی اقتصاد به تحصیل بپردازند مدرک مناسبی را از دانشگاه قابل قبولی دریافت کنند، فرصت های شغلی مناسبی در بازار کاری کانادا وجود خواهد داشت که انتظار آنان را می کشد.

مهارت های مورد نیاز برای کار اقتصاددانان در کانادا

برای آن که بتوانید اقتصاددان موفقی باشید که کسب و کارهای مختلف برای به استخدام درآوردن شما سر و کله بزنند، می بایست این مهارت ها را داشته باشید:

 • تفکر منطقی و انتقادی
 • توانایی آسان سازی مسائل پیچیده و جمع آوری اطلاعات مرتبط
 • توانایی تحلیل اطلاعات
 • توانایی برقراری ارتباط شفاهی و کتبی
 • توانایی حل مسائل با استفاده از خلاقیت
 • مدیریت زمان
 • آگاهی اقتصادی و فرهنگی
 • توانایی کار گروهی و برقراری ارتباط میان شخصی

جدول اطلاعات مهم دانشگاه های کانادا

(جهت مشاهده همه ستون های جدول درون موبایل، جدول را به راست بکشید)

دانشگاه/وبسایتبرنامه هاددلاینتوضیحات
اپلیکیشن
الزاماتشهریهبورسیه‌ها
و جوایز
وبسایت دانشگاه تورنتوبرنامه های دانشگاه تورنتوددلاین دانشگاه تورنتوتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه تورنتوالزامات دانشگاه تورنتوبورسیه ها و جوایز دانشگاه تورنتو
وبسایت دانشگاه بریتیش کلمبیابرنامه های دانشگاه بریتیش کلمبیاددلاین دانشگاه بریتیش کلمبیاتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه بریتیش کلمبیاالزامات دانشگاه بریتیش کلمبیاشهریه دانشگاه بریتیش کلمبیابورسیه ها و جوایز دانشگاه بریتیش کلمبیا
وبسایت دانشگاه مک گیلبرنامه های دانشگاه مک گیلددلاین دانشگاه مک گیلتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه مک گیلالزامات دانشگاه مک گیلشهریه دانشگاه مک گیلبورسیه ها و جوایز دانشگاه مک گیل
وبسایت دانشگاه مک مستربرنامه های دانشگاه مک مستر
وبسایت دانشگاه مونترالبرنامه های دانشگاه مونترالددلاین دانشگاه مونترالتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه مونترالالزامات دانشگاه مونترالبورسیه ها و جوایز دانشگاه مونترال
وبسایت دانشگاه آلبرتابرنامه های دانشگاه آلبرتاددلاین دانشگاه آلبرتاتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه آلبرتاالزامات دانشگاه آلبرتاشهریه دانشگاه آلبرتابورسیه ها و جوایز دانشگاه آلبرتا
وبسایت دانشگاه اتاوابرنامه های دانشگاه اتاواددلاین دانشگاه اتاواتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه اتاواالزامات دانشگاه اتاواشهریه دانشگاه اتاوابورسیه ها و جوایز دانشگاه اتاوا
وبسایت دانشگاه سایمون فریزربرنامه های دانشگاه سایمون فریزرددلاین دانشگاه سایمون فریزرالزامات دانشگاه سایمون فریزر
وبسایت دانشگاه واترلوبرنامه های دانشگاه واترلوددلاین دانشگاه واترلوتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه واترلوالزامات دانشگاه واترلوشهریه دانشگاه واترلوبورسیه ها و جوایز دانشگاه واترلو
وبسایت دانشگاه وسترن انتاریوددلاین دانشگاه وسترن انتاریوالزامات دانشگاه وسترن انتاریوشهریه دانشگاه وسترن انتاریوبورسیه ها و جوایز دانشگاه وسترن انتاریو
وبسایت دانشگاه دالهاوزیبرنامه های دانشگاه دالهاوزیتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه دالهاوزیالزامات دانشگاه دالهاوزیبورسیه ها و جوایز دانشگاه دالهاوزی
وبسایت دانشگاه لاوالبرنامه های دانشگاه لاوالددلاین دانشگاه لاوالتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه لاوالالزامات دانشگاه لاوالشهریه دانشگاه لاوالبورسیه ها و جوایز دانشگاه لاوال
وبسایت دانشگاه کویینزبرنامه های دانشگاه کویینزددلاین دانشگاه کویینزتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کویینزالزامات دانشگاه کویینزشهریه دانشگاه کویینزبورسیه ها و جوایز دانشگاه کویینز
وبسایت دانشگاه مانیتوبابرنامه های دانشگاه مانیتوباددلاین دانشگاه مانیتوباشهریه دانشگاه مانیتوبابورسیه ها و جوایز دانشگاه مانیتوبا
وبسایت دانشگاه ویکتوریابرنامه های دانشگاه ویکتوریاددلاین دانشگاه ویکتوریاتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه ویکتوریاالزامات دانشگاه ویکتوریاشهریه دانشگاه ویکتوریابورسیه ها و جوایز دانشگاه ویکتوریا
وبسایت دانشگاه یورکبرنامه های دانشگاه یورکددلاین دانشگاه یورکتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه یورکالزامات دانشگاه یورکشهریه دانشگاه یورکبورسیه ها و جوایز دانشگاه یورک
وبسایت دانشگاه گوئلفبرنامه های دانشگاه گوئلفددلاین دانشگاه گوئلفتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه گوئلفالزامات دانشگاه گوئلفشهریه دانشگاه گوئلفبورسیه ها و جوایز دانشگاه گوئلف
وبسایت دانشگاه ساسکاچوانبرنامه های دانشگاه ساسکاچوانددلاین دانشگاه ساسکاچوانتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه ساسکاچوانالزامات دانشگاه ساسکاچوانشهریه دانشگاه ساسکاچوانبورسیه ها و جوایز دانشگاه ساسکاچوان
وبسایت دانشگاه کارلتونبرنامه های دانشگاه کارلتونددلاین دانشگاه کارلتونتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کارلتونشهریه دانشگاه کارلتونبورسیه ها و جوایز دانشگاه کارلتون
وبسایت دانشگاه کنکوردیابرنامه های دانشگاه کنکوردیاددلاین دانشگاه کنکوردیاتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کنکوردیاالزامات دانشگاه کنکوردیاشهریه دانشگاه کنکوردیابورسیه ها و جوایز دانشگاه کنکوردیا
وبسایت دانشگاه مموریال نیوفاندلندبرنامه های دانشگاه مموریال نیوفاندلندددلاین دانشگاه مموریال نیوفاندلندتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه مموریال نیوفاندلندالزامات دانشگاه مموریال نیوفاندلندشهریه دانشگاه مموریال نیوفاندلندبورسیه ها و جوایز دانشگاه مموریال نیوفاندلند
وبسایت دانشگاه تکنولوژی انتاریوبرنامه های دانشگاه تکنولوژی انتاریوددلاین دانشگاه تکنولوژی انتاریوتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه تکنولوژی انتاریوالزامات دانشگاه تکنولوژی انتاریوشهریه دانشگاه تکنولوژی انتاریوبورسیه ها و جوایز دانشگاه تکنولوژی انتاریو
وبسایت دانشگاه کبک مونترالبرنامه های دانشگاه کبک مونترالتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کبک مونترالالزامات دانشگاه کبک مونترالشهریه دانشگاه کبک مونترالبورسیه ها و جوایز دانشگاه کبک مونترال
وبسایت دانشگاه رجاینابرنامه های دانشگاه رجایناددلاین دانشگاه رجایناتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه رجایناالزامات دانشگاه رجایناشهریه دانشگاه رجاینابورسیه ها و جوایز دانشگاه رجاینا
وبسایت دانشگاه وینزوربرنامه های دانشگاه وینزورالزامات دانشگاه وینزورشهریه دانشگاه وینزوربورسیه ها و جوایز دانشگاه وینزور
وبسایت دانشگاه لیکهدبرنامه های دانشگاه لیکهدددلاین دانشگاه لیکهدتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه لیکهدالزامات دانشگاه لیکهدشهریه دانشگاه لیکهدبورسیه ها و جوایز دانشگاه لیکهد
وبسایت دانشگاه رایرسونبرنامه های دانشگاه رایرسونددلاین دانشگاه رایرسونتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه رایرسونالزامات دانشگاه رایرسونشهریه دانشگاه رایرسونبورسیه ها و جوایز دانشگاه رایرسون
وبسایت دانشگاه سنت فرانسیس خاویربرنامه های دانشگاه سنت فرانسیس خاویرددلاین دانشگاه سنت فرانسیس خاویرتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه سنت فرانسیس خاویرالزامات دانشگاه سنت فرانسیس خاویرشهریه دانشگاه سنت فرانسیس خاویربورسیه ها و جوایز دانشگاه سنت فرانسیس خاویر
وبسایت دانشگاه بریتیش کلمبیای شمالیبرنامه های دانشگاه بریتیش کلمبیای شمالیددلاین دانشگاه بریتیش کلمبیای شمالیتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه بریتیش کلمبیای شمالیالزامات دانشگاه بریتیش کلمبیای شمالیشهریه دانشگاه بریتیش کلمبیای شمالیبورسیه ها و جوایز دانشگاه بریتیش کلمبیای شمالی
وبسایت دانشگاه شربروکتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه شربروک
وبسایت دانشگاه کلگریبرنامه های دانشگاه کلگریددلاین دانشگاه کلگریتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کلگریالزامات دانشگاه کلگریشهریه دانشگاه کلگریبورسیه ها و جوایز دانشگاه کلگری
وبسایت دانشگاه براکبرنامه های دانشگاه براکددلاین دانشگاه براکتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه براکالزامات دانشگاه براکشهریه دانشگاه براکبورسیه ها و جوایز دانشگاه براک
وبسایت دانشگاه آکادیابرنامه های دانشگاه آکادیاتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه آکادیاشهریه دانشگاه آکادیابورسیه ها و جوایز دانشگاه آکادیا
وبسایت دانشگاه آلگومابرنامه های دانشگاه آلگوماددلاین دانشگاه آلگوماتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه آلگوماالزامات دانشگاه آلگوماشهریه دانشگاه آلگومابورسیه ها و جوایز دانشگاه آلگوما
وبسایت دانشگاه آتاباسکابرنامه های دانشگاه آتاباسکاددلاین دانشگاه آتاباسکاتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه آتاباسکاالزامات دانشگاه آتاباسکاشهریه دانشگاه آتاباسکابورسیه ها و جوایز دانشگاه آتاباسکا
وبسایت دانشگاه بوثبرنامه های دانشگاه بوثددلاین دانشگاه بوثتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه بوثالزامات دانشگاه بوثشهریه دانشگاه بوثبورسیه ها و جوایز دانشگاه بوث
وبسایت دانشگاه براندونبرنامه های دانشگاه براندونددلاین دانشگاه براندونتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه براندونالزامات دانشگاه براندونشهریه دانشگاه براندونبورسیه ها و جوایز دانشگاه براندون
وبسایت دانشگاه منونایتبرنامه های دانشگاه منونایتددلاین دانشگاه منونایتتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه منونایتالزامات دانشگاه منونایتشهریه دانشگاه منونایتبورسیه ها و جوایز دانشگاه منونایت
وبسایت دانشگاه کیپ برتونبرنامه های دانشگاه کیپ برتونددلاین دانشگاه کیپ برتونتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کیپ برتونالزامات دانشگاه کیپ برتونشهریه دانشگاه کیپ برتونبورسیه ها و جوایز دانشگاه کیپ برتون
وبسایت دانشگاه کپیلانوبرنامه های دانشگاه کپیلانوتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کپیلانوالزامات دانشگاه کپیلانوشهریه دانشگاه کپیلانوبورسیه ها و جوایز دانشگاه کپیلانو
وبسایت دانشگاه کراندالبرنامه های دانشگاه کراندالتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کراندالالزامات دانشگاه کراندالشهریه دانشگاه کراندالبورسیه ها و جوایز دانشگاه کراندال
وبسایت کالج دانشگاهی دومینیکنالزامات کالج دانشگاهی دومینیکنشهریه کالج دانشگاهی دومینیکنبورسیه ها و جوایز کالج دانشگاهی دومینیکن
وبسایت دانشگاه هنر و طراحی امیلی کاربرنامه های دانشگاه هنر و طراحی امیلی کارددلاین دانشگاه هنر و طراحی امیلی کارتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه هنر و طراحی امیلی کارشهریه دانشگاه هنر و طراحی امیلی کاربورسیه ها و جوایز دانشگاه هنر و طراحی امیلی کار
وبسایت دانشگاه فرست نیشنزتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه فرست نیشنزبورسیه ها و جوایز دانشگاه فرست نیشنز
وبسایت کالج دانشگاهی هورنبرنامه های کالج دانشگاهی هورنددلاین کالج دانشگاهی هورنتوضیحات اپلیکیشن کالج دانشگاهی هورنالزامات کالج دانشگاهی هورنبورسیه ها و جوایز کالج دانشگاهی هورن
وبسایت دانشگاه کینگزوودبرنامه های دانشگاه کینگزوودتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کینگزوودالزامات دانشگاه کینگزوودشهریه دانشگاه کینگزوودبورسیه ها و جوایز دانشگاه کینگزوود
وبسایت دانشگاه پلی تکنیک کوانتلنبرنامه های دانشگاه پلی تکنیک کوانتلنددلاین دانشگاه پلی تکنیک کوانتلنتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه پلی تکنیک کوانتلنالزامات دانشگاه پلی تکنیک کوانتلنشهریه دانشگاه پلی تکنیک کوانتلنبورسیه ها و جوایز دانشگاه پلی تکنیک کوانتلن
وبسایت دانشگاه لارنتینبرنامه های دانشگاه لارنتینددلاین دانشگاه لارنتینتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه لارنتینالزامات دانشگاه لارنتینشهریه دانشگاه لارنتینبورسیه ها و جوایز دانشگاه لارنتین
وبسایت دانشگاه مک ایوانبرنامه های دانشگاه مک ایوانددلاین دانشگاه مک ایوان
وبسایت دانشگاه مونت آلیسونبرنامه های دانشگاه مونت آلیسونددلاین دانشگاه مونت آلیسونتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه مونت آلیسونالزامات دانشگاه مونت آلیسونشهریه دانشگاه مونت آلیسونبورسیه ها و جوایز دانشگاه مونت آلیسون
وبسایت دانشگاه مانت سنت وینسنتبرنامه های دانشگاه مانت سنت وینسنتددلاین دانشگاه مانت سنت وینسنتتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه مانت سنت وینسنتشهریه دانشگاه مانت سنت وینسنتبورسیه ها و جوایز دانشگاه مانت سنت وینسنت
وبسایت دانشگاه مونت رویالبرنامه های دانشگاه مونت رویالددلاین دانشگاه مونت رویالتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه مونت رویالالزامات دانشگاه مونت رویالشهریه دانشگاه مونت رویالبورسیه ها و جوایز دانشگاه مونت رویال
وبسایت موسسه تکنولوژی نیویورکبرنامه های موسسه تکنولوژی نیویورکددلاین موسسه تکنولوژی نیویورکتوضیحات اپلیکیشن موسسه تکنولوژی نیویورکالزامات موسسه تکنولوژی نیویورکشهریه موسسه تکنولوژی نیویورکبورسیه ها و جوایز موسسه تکنولوژی نیویورک
وبسایت دانشگاه نیپیسینگبرنامه های دانشگاه نیپیسینگددلاین دانشگاه نیپیسینگتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه نیپیسینگالزامات دانشگاه نیپیسینگشهریه دانشگاه نیپیسینگبورسیه ها و جوایز دانشگاه نیپیسینگ
وبسایت دانشگاه اکادبرنامه های دانشگاه اکادددلاین دانشگاه اکادتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه اکادالزامات دانشگاه اکادشهریه دانشگاه اکادبورسیه ها و جوایز دانشگاه اکاد
وبسایت دانشگاه ردیمربرنامه های دانشگاه ردیمرددلاین دانشگاه ردیمرتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه ردیمرالزامات دانشگاه ردیمرشهریه دانشگاه ردیمربورسیه ها و جوایز دانشگاه ردیمر
وبسایت دانشگاه سنت پاولبرنامه های دانشگاه سنت پاولددلاین دانشگاه سنت پاولتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه سنت پاولالزامات دانشگاه سنت پاولشهریه دانشگاه سنت پاولبورسیه ها و جوایز دانشگاه سنت پاول
وبسایت دانشگاه سنت ماریزبرنامه های دانشگاه سنت ماریزالزامات دانشگاه سنت ماریز
وبسایت دانشگاه سنت توماسددلاین دانشگاه سنت توماستوضیحات اپلیکیشن دانشگاه سنت توماسالزامات دانشگاه سنت توماسشهریه دانشگاه سنت توماسبورسیه ها و جوایز دانشگاه سنت توماس
وبسایت دانشگاه سنت استفانزبرنامه های دانشگاه سنت استفانزددلاین دانشگاه سنت استفانزتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه سنت استفانزالزامات دانشگاه سنت استفانزشهریه دانشگاه سنت استفانزبورسیه ها و جوایز دانشگاه سنت استفانز
وبسایت کالج دانشگاهی کینگزبرنامه های کالج دانشگاهی کینگزددلاین کالج دانشگاهی کینگزتوضیحات اپلیکیشن کالج دانشگاهی کینگزالزامات کالج دانشگاهی کینگزشهریه کالج دانشگاهی کینگزبورسیه ها و جوایز کالج دانشگاهی کینگز
وبسایت دانشگاه کالج کینگزبرنامه های دانشگاه کالج کینگزددلاین دانشگاه کالج کینگزتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کالج کینگزالزامات دانشگاه کالج کینگزشهریه دانشگاه کالج کینگزبورسیه ها و جوایز دانشگاه کالج کینگز
وبسایت دانشگاه تامسون ریورزبرنامه های دانشگاه تامسون ریورزددلاین دانشگاه تامسون ریورزتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه تامسون ریورزالزامات دانشگاه تامسون ریورزشهریه دانشگاه تامسون ریورزبورسیه ها و جوایز دانشگاه تامسون ریورز
وبسایت دانشگاه ترنتبرنامه های دانشگاه ترنتددلاین دانشگاه ترنتتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه ترنتالزامات دانشگاه ترنتشهریه دانشگاه ترنتبورسیه ها و جوایز دانشگاه ترنت
وبسایت دانشگاه ترینیتی وسترنبرنامه های دانشگاه ترینیتی وسترنددلاین دانشگاه ترینیتی وسترنتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه ترینیتی وسترنالزامات دانشگاه ترینیتی وسترنشهریه دانشگاه ترینیتی وسترنبورسیه ها و جوایز دانشگاه ترینیتی وسترن
وبسایت کالج دانشگاهی تیندالبرنامه های کالج دانشگاهی تیندالددلاین کالج دانشگاهی تیندالتوضیحات اپلیکیشن کالج دانشگاهی تیندالالزامات کالج دانشگاهی تیندالشهریه کالج دانشگاهی تیندالبورسیه ها و جوایز کالج دانشگاهی تیندال
وبسایت دانشگاه مونکتونددلاین دانشگاه مونکتونتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه مونکتونالزامات دانشگاه مونکتونشهریه دانشگاه مونکتونبورسیه ها و جوایز دانشگاه مونکتون
وبسایت دانشگاه کبک اوتاوایسبرنامه های دانشگاه کبک اوتاوایسددلاین دانشگاه کبک اوتاوایستوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کبک اوتاوایسالزامات دانشگاه کبک اوتاوایسشهریه دانشگاه کبک اوتاوایسبورسیه ها و جوایز دانشگاه کبک اوتاوایس
وبسایت دانشگاه سنت بونیفیسبرنامه های دانشگاه سنت بونیفیسددلاین دانشگاه سنت بونیفیستوضیحات اپلیکیشن دانشگاه سنت بونیفیسالزامات دانشگاه سنت بونیفیسشهریه دانشگاه سنت بونیفیسبورسیه ها و جوایز دانشگاه سنت بونیفیس
وبسایت دانشگاه کبک تراویس ریورزتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کبک تراویس ریورزشهریه دانشگاه کبک تراویس ریورزبورسیه ها و جوایز دانشگاه کبک تراویس ریورز
وبسایت دانشگاه کبک ریموسکیبرنامه های دانشگاه کبک ریموسکیتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کبک ریموسکیالزامات دانشگاه کبک ریموسکیشهریه دانشگاه کبک ریموسکیبورسیه ها و جوایز دانشگاه کبک ریموسکی
وبسایت دانشگاه سنت آنبرنامه های دانشگاه سنت آنددلاین دانشگاه سنت آنتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه سنت آنالزامات دانشگاه سنت آنشهریه دانشگاه سنت آنبورسیه ها و جوایز دانشگاه سنت آن
وبسایت دانشگاه کبک چیکوتیمیبرنامه های دانشگاه کبک چیکوتیمیددلاین دانشگاه کبک چیکوتیمیتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کبک چیکوتیمیالزامات دانشگاه کبک چیکوتیمیشهریه دانشگاه کبک چیکوتیمی
وبسایت دانشگاه آبیتیبی تمیسکامینگ کبکبرنامه های دانشگاه آبیتیبی تمیسکامینگ کبکددلاین دانشگاه آبیتیبی تمیسکامینگ کبکتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه آبیتیبی تمیسکامینگ کبکالزامات دانشگاه آبیتیبی تمیسکامینگ کبکشهریه دانشگاه آبیتیبی تمیسکامینگ کبکبورسیه ها و جوایز دانشگاه آبیتیبی تمیسکامینگ کبک
وبسایت دانشگاه کانادا وستبرنامه های دانشگاه کانادا وستبرای اطلاع از ددلاین، با دفتر دانشگاه تماس بگیرید: تماس با دانشگاه کانادا وستتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کانادا وستالزامات دانشگاه کانادا وستشهریه دانشگاه کانادا وستبورسیه ها و جوایز دانشگاه کانادا وست
وبسایت دانشگاه لتبریجبرنامه های دانشگاه لتبریجددلاین دانشگاه لتبریجتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه لتبریجبورسیه ها و جوایز دانشگاه لتبریج
وبسایت دانشگاه پرنس ادواردبرنامه های دانشگاه پرنس ادواردددلاین دانشگاه پرنس ادواردتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه پرنس ادواردالزامات دانشگاه پرنس ادواردشهریه دانشگاه پرنس ادواردبورسیه ها و جوایز دانشگاه پرنس ادوارد
وبسایت دانشگاه وینیپگبرنامه های دانشگاه وینیپگددلاین دانشگاه وینیپگتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه وینیپگالزامات دانشگاه وینیپگشهریه دانشگاه وینیپگ
وبسایت کالج دانشگاهی شمالبرنامه های کالج دانشگاهی شمالددلاین کالج دانشگاهی شمالتوضیحات اپلیکیشن کالج دانشگاهی شمالالزامات کالج دانشگاهی شمالشهریه کالج دانشگاهی شمال
وبسایت دانشگاه فریزر ولیبرنامه های دانشگاه فریزر ولیددلاین دانشگاه فریزر ولیتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه فریزر ولیالزامات دانشگاه فریزر ولیشهریه دانشگاه فریزر ولیبورسیه ها و جوایز دانشگاه فریزر ولی
وبسایت دانشگاه ونکوور آیلندبرنامه های دانشگاه ونکوور آیلندددلاین دانشگاه ونکوور آیلندتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه ونکوور آیلندالزامات دانشگاه ونکوور آیلندشهریه دانشگاه ونکوور آیلند
وبسایت دانشگاه ویلفرد لوریهبرنامه های دانشگاه ویلفرد لوریهددلاین دانشگاه ویلفرد لوریهتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه ویلفرد لوریهالزامات دانشگاه ویلفرد لوریهشهریه دانشگاه ویلفرد لوریهبورسیه ها و جوایز دانشگاه ویلفرد لوریه

خدمات موسسه تراست برای پذیرش و ویزای تحصیلی

تمامی پرونده های مهاجرتی موسسه تراست تحت نظارت مستقیم شروین مدنی، وکیل ارشد موسسه انجام می شود.

 • ارائه چک لیست مدارک برای اخذ پذیرش
 • بررسی مدارک آماده شده توسط متقاضی
 • بررسی دانشگاه ها، کالج ها و مدارس
 • تعیین رشته موردعلاقه متقاضی
 • مکاتبه با دانشگاه ها، کالج ها و مدارس جهت اخذ پذیرش مشروط به ارائه مدرک زبان
 • آماده سازی CV و SOP
 • (در صورت داشتن همراه) ارائه چک لیست مدارک لازم برای ویزای همراه
 • انجام مکاتبات نهایی با دانشگاه ها، کالج ها و مدارس
 • ساخت پروفایل متقاضی در وب سایت دانشگاه، پرداخت شهریه و دریافت نامه پذیرش
 • تدوین استادی پلن
 • ارائه چک لیست مدارک لازم جهت اخذ ویزای متقاضی و ویزای همراه
 • ثبت نام بیومتریک
 • پیگیری پرونده متقاضی تا اخذ ویزا
 • راهنمایی درخصوص پیکاپ ویزا و لندینگ در کانادا

شروین مدنی وکیل ارشد موسسه تراست


 • وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا و دارای کد فعالیت در انجمن ICCRC
  (کد وکالت: RCIC# 506959)
 • عضو هیئت علمی کالج اشتون در رشته مهاجرت
 • سابقه فعالیت به عنوان آفیسر اداره مهاجرت
 • بیش از 10 سال سابقه وکالت امور مهاجرتی
شروین مدنی

شرایط خود را بسنجید!

نمی دانید از کجا شروع کنید؟ مشاوران ما برای راهنمایی شما آماده هستند!

سوالات متداول

با مدرک اقتصاد در کانادا چه کارهایی می‌توان انجام داد؟

تحلیلگر مطالعات جمعیت
 اقتصاددان مالیاتی
 برنامه ریز حمل و نقل
تحلیلگر تحقیقات بانکی
مدیر اعتبار / وام تجاری
مدیر اعتبار مصرف‌کننده
تحلیلگر تحقیقات (مالی)

کجا می‌توانم در کانادا اقتصاد بخوانم؟

دانشگاه تورنتو
 دانشگاه مک گیل
دانشگاه کوئینز
دانشگاه وینیپگ

هزینه تحصیل رشته اقتصاد در کانادا چقدر است؟

در مقایسه با بسیاری از کشورها، تحصیل در کانادا بسیار مقرون به صرفه است. برای پوشش شهریه احتمالاً سالیانه به 20000 تا 30000 دلار کانادا نیاز خواهید داشت. این میزان حد متوسط ​​است و با توجه به موسسه و برنامه‌ای که در آن ثبت‌نام کرده‌اید متفاوت خواهد بود.

آیا تحصیل در رشته اقتصاد در کانادا ارزشش را دارد؟

بسیاری از متخصصان امور بانکی و حسابداری دارای مدرک اقتصادی هستند. برای هر شغل مرتبط با امور مالی ، مدرک اقتصاد نقش مهمی ایفا می‌کند. برای کسانی که شغل مستقیمی با اقتصاد را می‌خواهند، مطالعه بیشتر توصیه می‌شود.

آیا اقتصاددانان در کانادا تقاضا دارند؟

چشم‌انداز اشتغال برای اقتصاددانان تا سال 2025 ثابت خواهد بود. بیشتر مشاغل در مترو ونکوور و ویکتوریا است. متوسط ​​رشد سالانه اشتغال در منطقه ونکوور بزرگ 1.3٪ است.

آیا مطالعه رشته اقتصاد درکانادا سخت است؟

اگر اقتصاد یکی از علوم اجتماعی است، می‌تواند به سختی هر یک از دروس چالش برانگیز دانشگاهی، از جمله ریاضیات ، شیمی و … دشوار و طاقت فرسا باشد. پیشرفت خوب در اقتصاد به زمان و عادت‌های خوب مطالعاتی نیاز دارد.

اخذ دکتری در رشته اقتصاد در کانادا چقدر سخت است؟

دکترا در هر زمینه نه تنها اقتصاد دشوار است، نه به دلیل محتوا یا نیاز بلکه به عنوان تمرینی آموزشی پژوهشی، در حال یادگیری و استفاده از مهارت‌ها و توانایی‌هایی هستید که احتمالاً قبلاً هرگز نداشته‌اید یا حداقل توانایی‌هایی داشتید که خیلی خوب توسعه نبوده را توسعه دهید.

چه مهارت‌هایی برای اقتصاددان بودن در کانادا لازم است؟

مهارت‌های تحلیلی. اقتصاددانان باید بتوانند داده‌ها را مرور کنند، الگوها را مشاهده کنند و نتیجه منطقی بگیرند
مهارت‌های ارتباطی
مهارت‌های تفکر انتقادی
جزئیات گرا
 مهارت‌های ریاضی
مهارت‌های نوشتن

تحصیل در رشته اقتصاد در کانادا چقدر زمان می‌برد؟

بیشتر مدارک اقتصادی سه یا چهار سال طول می‌کشد و اصولاً از طریق سخنرانی و سمینار تدریس می‌شود. محتوای دوره تحصیلات اقتصاد بسیار وابسته به انتخاب دانشجو برای ادامه‌ی تحصیلات تکمیلی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رزرو وقت مشاوره
تماس
تلفن ایران واتساپ کانادا پیج اینستاگرام

تمامی حقوق مادی و معنوی مطالب متعلق به موسسه مهاجرتی تراست می باشد. استفاده از مطالب برای موارد غیرتجاری بلامانع است.