مشاوره اپلای

مشاوره اپلای

آشنایی با تیم مشاوره مهاجرت به کانادا در موسسه مهاجرتی تراست

مهمترین سوالی که باید از هر شرکت مهاجرتی بپرسید

مشاوره جهت اپلای

در نظر گرفتن یک هدف در زندگی موضوعی هیجان‌انگیز و در عین حال چالش برانگیز است. به گونه‌ای که هر هدفی که تعیین شود به تناسب بزرگی و اهمیت آن، پیچیدگی‌ها و دشواری‌های خاص خود را دارا است. ازجمله این اهداف، اهداف مرتبط با مسیر شغلی و یا تحصیلی هستند که به سبب طولانی بودن مسیر رشد و پیشرفت، وجود موانع مختلف و ابهام‌هایی از شرایط و چگونگی ادامه مسیر، نیازمند صرف انرژی و زمان زیادی هستند.

فرض کنید قصد ادامه تحصیل در یکی از دانشگاه‌های خارج از کشور را دارید. این تصمیم می‌تواند به دلایل مختلفی برای شما جذاب باشد و انگیزه فراوانی را در شما ایجاد نماید. برخی از این دلایل می‌تواند رتبه خوب دانشگاه در نظام‌های رتبه بندی جهانی باشد یا فرصت‌های احتمالی که می‌توانید در مسیر زندگی و شغلی خود با تحصیل در آن کشور خاص، برای خود ایجاد نمایید.

به عنوان مثال، اگر بخواهید برای دانشگاه‌های کشور کانادا اپلای کنید، دانشگاه‌های بسیار خوبی برای آموزش عالی در این کشور وجود دارند که از استانداردهای بالایی در جامعه آکادمیک برخوردارند.

به‌علاوه، با تحصیل در این دانشگاه‌ها ضمن کسب مهارت‌های تئوری مورد نیاز، از اعتبار لازم و کافی برای ورود حرفه‌ای و قدرتمند به بازار کار نیز برخوردار خواهید شد. اما مسأله اصلی و نگرانی از آن‌جایی شروع می‌شود که فاکتورهای زیاد و در برخی از موارد مبهمی برای پذیرش در دانشگاه مورد نظر و کسب موفقیت وجود دارند که رعایت نمودن همه این عوامل با هم و در سطح مورد نیاز آن هم در مدت زمانی کوتاه کاری بس دشوار و طاقت‌فرسا است که علاوه بر انگیزه کافی، نیاز به داشتن آگاهی لازم و برنامه‌ریزی درست نیز می‌باشد.

آیا شما هم قصد دارید تا برای ادامه تحصیل به یکی از دانشگاه‌های برتر دنیا درخواست خود را ارسال یا به اصطلاح اپلای کنید، ولی دقیقاَ نمی‌دانید از کجا شروع کنید و چگونه اپلای کنید؟ یا در نظر دارید تا برای ادامه مسیر شغلی و حرفه‌ای در زندگی خود به یکی از کشورهای پیشرفته مهاجرت کنید اما سوالات زیادی برای چگونگی ارائه درخواست شغلی خود به کارفرما دارید؟

در این مطلب، به موضوع اپلای تحصیلی و ارائه درخواست شغلی که شاید دغدغه بسیاری از شما باشد می‌پردازیم. همچنین، موسسه تراست با بهره‌گیری از کارشناسان با تجربه در حوزه مشاوره درخواست تحصیلی و پذیرش از دانشگاه‌های معتبر در کشور کانادا، و نیز مشاوره شغلی آمادگی دارد تا خدمات مرتبط در این زمینه را به شما عزیزان ارائه کند.

ویژگی‌ های یک وکیل مهاجرت به کانادا

1. وکیل قانونی مهاجرت به کانادا باید مجوزهای لازم را داشته باشد

برای جلوگیری از کلاهبرداری و نظارت بیشتر، دولت کانادا توصیه کرده برای پیگیری امور پرونده خود تنها از وکلا یا مشاورین مورد تایید اداره مهاجرت کانادا کمک گرفته شود.

این افراد که لازم است شهروند کانادا بوده یا اقامت دائم این کشور را داشته باشند پس از گذراندن دوره های آموزشی و شرکت در آزمون های مخصوص، مجوز لازم برای همکاری با اداره مهاجرت کانادا را دریافت می کنند و دائما تحت نظارت کانون مشاوران مهاجرت کانادا هستند.

 • در صورتی که از افرادی که مورد تایید اداره مهاجرت کانادا نباشند برای امور مهاجرتی خود کمک بگیرید، پرونده شما قابل دادرسی نخواهد بود.

برای بررسی اینکه آیا وکیل / مشاوری که با وی همکاری دارید مورد تایید اداره مهاجرت کانادا است یا خیر میتوانید به صفحه کالج مشاوران مهاجرت و شهروندی کانادا مراجعه نموده و نام مشاور خود را جستجو نمایید.

آموزش تصویری استعلام کد مشاور رسمی مهاجرت به کانادا با 3 کلیک!

مجوز فعالیت شروین مدنی از اداره مهاجرت کانادا

توجه! هر فرد با هر عنوان و سابقه کاری (نماینده یا ایجنت مدارس و دانشگاه ها، موسسه کاریابی و…) در صورتی که عضو کانون مشاورین مهاجرت و شهروندی کانادا نباشد مورد تایید اداره مهاجرت کانادا نخواهد بود.

این روزها خیلی از افراد مدعی تعداد زیادی پرونده موفق هستند و در اینستاگرام کار می کنند یا دارای دفاتری در ایران و کانادا هستند اما کارشان قانونی نیست و اگر طی همکاری با آنها به مشکل برخوردید امکان پیگیری قضایی را نخواهید داشت.

حتما دقت داشته باشید که در صورتی که با یک موسسه مهاجرتی کار می کنید، قرارداد شما باید توسط مشاور قانونی مهاجرت صاحب امتیاز آن موسسه امضا شود و امضای افراد دیگر اعتباری نداشته و قابل پیگیری از مراجع قانونی نیست.

2. قرارداد وکیل مهاجرت باید منطبق با فرمت اعلام شده توسط ICCRC-CRCIC باشد

همه مشاورین/ وکلای قانونی مهاجرت به کانادا باید از قراردادی تبعیت کنند که مطابق با فرمت تاییده شده ICCRC-CRCIC باشد. یک قرارداد معتبر، یک قرارداد دو طرفه است و به نفع وکیل و موکل است و علاوه بر اطلاعات وکیل و موکل و کد وکیل، بندهای زیر را پوشش می دهد:

 • طرفین قرارداد (Definitions)
 • وظایف و مسئولیتهای وکیل / مشاور (RCIC Responsibilities and Commitment)
 • وظایف و مسئولیتهای موکل (Client Responsibilities and Commitments)
 • روش پرداخت (Billing method)
 • مبلغ و شرایط پرداخت (Payment Terms and Conditions)
 • برنامه پرداخت (Payment Schedule)
 • سیاست برگشت وجه (Refund Policy)
 • حل و فصل اختلافات (Dispute Resolution Related to the Code of Professional Ethics)
 • محرمانگی (Confidentiality)
 • فورس ماژور (Force Majeure)
 • سیاست تغییرات (Change Policy)
 • اتمام قرارداد (Termination)
 • انصراف (Discharge or Withdrawal of Representation)
 • قوانین حاکم (Governing Law)

در قرارداد باید سیاست های موسسه یا مشاور در قبال هر یک از این مسائل کاملا مشخص بوده و طبق قوانین اداره مهاجرت باشد.

مبلغ قرارداد یکی از مواردی است که باید در قرارداد ذکر شود، و از همان شروع کار مشخص باشد.

در صورتی که قرارداد وکیل یا مشاور شما منطبق با این فرمت نیست می توانید به او اعتراض نمایید.

3. وکیل مهاجرت نباید کارهای غیرقانونی انجام دهد

ارائه مدارک جعلی یکی از مصادیق بارز کارهای غیرقانونی در امر مهاجرت به شمار می رود.

برخی موسسات مهاجرتی اقدام به جعل اسناد و مدارک در جهت قوی تر شدن پرونده فرد می نمایند. این کار از هر نظر غیرقانونی است و در صورتی که آفیسر پرونده متوجه شود (که به احتمال خیلی زیاد متوجه می شود) علاوه بر اینکه پرونده شما ریجکت خواهد شد، برای شما مدتی محرومیت نیز در نظر گرفته می شود.

حتی در صورتیکه که بعد از دریافت اقامت دائم، دولت کانادا متوجه جعلی بودن مدارک شما گردد، ممکن است شما را از کانادا اخراج نماید.

توجه! ارسال دعوتنامه های صوری، جعل سند ملک، سابقه کاری، سند ازدواج / طلاق، خرید و فروش جاب آفر، ایده و طرح بیزنس و… جزء امور غیرقانونی محسوب می شوند.

4. مشاور قانونی مهاجرت به کانادا باید دارای تجربه و تخصص لازم باشد

 • برای مهاجرت قانونی به کانادا می توانید از کمک وکلای مهاجرت یا مشاوران مهاجرت مورد تایید اداره مهاجرت کانادا استفاده نمایید.
 • وکلای مهاجرت باید علاوه بر مدرک لیسانس، مدرک کارشناسی ارشد حقوق مهاجرت و شهروندی را دریافت کرده باشند.
 • مشاوران قانونی مهاجرت نیز باید یک دوره حدودا یک ساله را طی کرده و مدرک دریافت نمایند.
 • در اغلب موارد از نظر دانش فنی و روال انجام کار فرقی بین وکیل و مشاور رسمی مهاجرت وجود ندارد.
 • در کنار دانش، تجربه نیز اهمیت زیادی دارد. داشتن پرونده های موفق نشان از تسلط مشاور و مجموعه بر قواعد مهاجرت است و اعتماد را برای کلاینت ساده تر می کند.

5. وکیل مهاجرت به کانادا باید شخصا پرونده شما را سابمیت کند

خیلی از وکلای نامدار مهاجرت صفر تا صد کار پیگیری مدارک و سابمیت ویزا را به کسانی می سپارند که در موسسه شان مشغول هستند و خود حتی در جریان پرونده شما هم قرار نمی گیرند.

یک وکیل / مشاور خوب کسی است که با اینکه از کارکنان خود کمک می گیرد اما در نهایت پرونده را خودش سابمیت کند. این موضوع حق شماست، چون شما به تجربه و تخصص آن فرد اعتماد کرده اید و نه به کسانی که برایش کار می کنند و ممکن است تازه کار باشند.

6. وکیل مهاجرت باید در دسترس باشد

بعضی از وکیل ها به واسطه مشغله ای که دارند فرصت ارتباط گرفتن با کلاینت را ندارند و سوالات و مشکلاتی که برای کلاینت به وجود می آید را تنها از طریق مشاورانی که در ایران یا کانادا دارند می توان پیگیری کرد. اما در موسسه مهاجرتی تراست، از لحظه عقد قرارداد، کلاینت با مشاور در ارتباط مستقیم است و می تواند مسائل خودش را مطرح بکند و وکیل نیز به تمام گفتگوهای کلاینت و مشاور نظارت دارند.

7. وکیل مهاجرت باید شفافیت را در تمامی مراحل رعایت کند

بعضی وکلا به هیچ عنوان اطلاعات ثبت شده برای کلاینت را در اختیار ایشان قرار نمی دهند و آن فرد را از روند انجام کار مطلع نمی کنند. در حالیکه در موسسه مهاجرتی تراست نه تنها فرم هایی که قرار است سابمیت شوند در اختیار کلاینت قرار می گیرند، بلکه گاهی اوقات اطلاعات ورود به پروفایل فرد هم در اختیار وی قرار می گیرد تا فرد بتواند مستقیما تحولات پرونده اش را رصد کند.

اگر پرونده شما توسط یک فرد نامعتبر در حال پیگیری است و اطلاعات ورود به حساب کاربری به شما داده نشده، برای بررسی دقیق وضعیت پرونده میتوانید درخواست Note Officer بدهید.

برای درخواست نوت آفیسر نیاز است که فردی که دارای اقامت و یا سیتیزن کانادا است این کار را به عنوان نماینده شما انجام دهد که شما بایستی رضایت نامه ای را طبق رضایت شما مبنی بر اینکه اطلاعات شما افشا شود را تاریخ بزنید و امضا کنید.

هزینه نوت آفیسر 5 دلار کانادا و مدت زمان تقریبی دریافت نوت آفیسر بین 30 الی 35 روز است.

آشنایی با آفیسرهای کانادا و نحوه تصمیم گیری آنها

خدمات موسسه تراست برای پذیرش و ویزای تحصیلی

تمامی پرونده های مهاجرتی موسسه تراست تحت نظارت مستقیم شروین مدنی، وکیل ارشد موسسه انجام می شود.

 • ارائه چک لیست مدارک برای اخذ پذیرش
 • بررسی مدارک آماده شده توسط متقاضی
 • بررسی دانشگاه ها، کالج ها و مدارس
 • تعیین رشته موردعلاقه متقاضی
 • مکاتبه با دانشگاه ها، کالج ها و مدارس جهت اخذ پذیرش مشروط به ارائه مدرک زبان
 • آماده سازی CV و SOP
 • (در صورت داشتن همراه) ارائه چک لیست مدارک لازم برای ویزای همراه
 • انجام مکاتبات نهایی با دانشگاه ها، کالج ها و مدارس
 • ساخت پروفایل متقاضی در وب سایت دانشگاه، پرداخت شهریه و دریافت نامه پذیرش
 • تدوین استادی پلن
 • ارائه چک لیست مدارک لازم جهت اخذ ویزای متقاضی و ویزای همراه
 • ثبت نام بیومتریک
 • پیگیری پرونده متقاضی تا اخذ ویزا
 • راهنمایی درخصوص پیکاپ ویزا و لندینگ در کانادا

شروین مدنی وکیل ارشد موسسه تراست


 • وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا و دارای کد فعالیت در انجمن ICCRC
  (کد وکالت: RCIC# 506959)
 • عضو هیئت علمی کالج اشتون در رشته مهاجرت
 • سابقه فعالیت به عنوان آفیسر اداره مهاجرت
 • بیش از 10 سال سابقه وکالت امور مهاجرتی
شروین مدنی

8. یک وکیل مهاجرت نباید وعده های غیر قانونی بدهد

فراموش نکنید که تنها افسر اداره مهاجرت کانادا است که می‌تواند درباره صدور ویزای کانادا تصمیم‌گیری کند؛ بنابراین، یک وکیل حرفه‌ای مهاجرت به کانادا هرگز درباره اخذ ۱۰۰ درصدی ویزای کانادا به شما تضمینی نخواهد داد.

تنها کاری که وکیل می تواند بکند این است که شرایط شما را به دقت بررسی کرده و اطلاعات تان را  به درستی سابمیت کند و به خوبی از شما در نامه دفاعیه وکیل دفاع نماید.

داشتن روابط و سابقه کار در اداره مهاجرت، سفارت و… نمی تواند باعث ضمانت ویزا شدن شما باشد.

ضمانت ویزا از نظر اداره مهاجرت کانادا غیرقانونی است! در همه قراردادهای تضمینی اخذ ویزا فقط ضمانت عودت وجه وجود دارد، که در اغلب آنها شرکت همه هزینه ها و سود خود را برداشته و در نهایت رقمی که به شما برمی گرداند کمتر از چیزی است که به او پرداخت کرده اید.

موسسه مهاجرتی تراست با رعایت اصول حرفه ای، قرارداد تضمینی ویزا ندارد!

دلیل این امر هم این است که از نظر ما، همه مشتری ها عضو خانواده تراست هستند و موفقیت شان برای ما حیاتی است!

ما قبل از قرارداد همه شرایط شما را بررسی می کنیم و فقط در صورتی پرونده شما را قبول می کنیم که از اخذ ویزای شما 90 درصد مطمئن باشیم و بعد از قرارداد برای موفقیت همه کلاینت های مان نهایت تلاشمان را می کنیم و کوچک و بزرگ بودن پرونده، روی عملکرد ما تاثیری ندارد. پس دلیلی هم ندارد که پول اضافه ای را از فرد دریافت کنیم و فقط شانس خودمان برای دریافت سود بیشتر را محک بزنیم!

توجه داشته باشید که بعضی موارد هستند که روی روش مهاجرتی که انتخاب می کنید و شانس اخذ ویزای شما تاثیر مستقیم دارند. برخی از شرکت های مهاجرتی وقتی می بینند فرد یکی از این شرایط مهم را ندارد برای اینکه مشتری خودشان را از دست ندهند آن شرط را از پیش پای فرد برمی دارند و به او تضمین اخذ ویزا را می دهند!

مثلا بعضی از روش ها نیاز به داشتن مدرک زبان دارند؛ مثل روش استارت آپ و این الزام از سمت اداره مهاجرت کانادا مشخص شده است، هیچکس نمی تواند به شما وعده بدهد که بدون داشتن مدرک زبان می توانید از این روش به کانادا مهاجرت کنید.

تضمین اخذ ویزای کانادا توسط وکیل مهاجرت

9. دارای دفاتر فعال در ایران و کانادا باشد

اجباری برای حضور وکیل در کانادا یا ایران وجود ندارد. اما به طور کلی بهتر است که موسسه مهاجرتی هم در ایران و هم در کانادا در دسترس باشد.

طبیعی است که وکیلی که در کانادا زندگی می کند اطلاعات واقع بینانه تری را می تواند در اختیار شما قرار بدهد و از سمت اداره مهاجرت هم نظارت بیشتری انجام می گیرد. برخی خدمات مثل دریافت Atip نیز تنها برای کسانی که در کانادا حضور دارند امکان پذیر است.

اما از طرفی کشوری مثل کانادا اختلاف زمانی زیادی با ایران دارد. اگر موسسه مهاجرتی فقط در کانادا دفتر داشته باشد ممکن است با توجه به ساعات کاری متفاوت و تعطیلات متفاوت کار پرونده شما با تاخیر مواجه شود. داشتن دفتر و مشاور در ایران می تواند کار شما را تسریع نماید.

10. دستمزد معقولی بابت ارائه خدمات دریافت کند

مبلغ مشخصی برای ارائه خدمات مهاجرتی توسط کانون مشاوران مهاجرت تعیین نشده است و به همین دلیل ممکن است دستمزدهایی که وکلای مهاجرت به کانادا برای انجام کارهای مهاجرتی اعلام می‌کنند با یکدیگر متفاوت باشد.

در اغلب موارد یک قیمت ثابت برای خدمات مهاجرتی وجود ندارد چون مقدار زمان و زحمتی که برای هر پرونده اختصاص می یابد متفاوت است که مشاور مهاجرتی باید دستمزدی متناسب با آن پرونده دریافت نماید. متاسفانه برخی موسسات قیمت های بسیار بالایی را برای یک پرونده به بهانه تضمین آن دریافت می نمایند که همانطور که در بندهای بالا ذکر شد غیرقانونی است. اما توجه داشته باشید از طرفی دستمزد پایین نیز ممکن است به قیمت کاهش کیفیت خدمات تمام شود. برخی موسسات انجام کار را بر عهده کارشناسان با سابقه کم می گذارند که باعث می شود نرخ دریافتی شان پایین باشد.

 برای اینکه متوجه شوید که آیا دستمزدی که مشاورتان قرار است دریافت کند متناسب است یا نه، حتما با چند موسسه مذاکره نمایید و جزییات خدمات را از آنها بپرسید تا بتوانید بهترین تصمیم را اخذ کنید.

در صورت همکاری با یکی از وکلای رسمی مهاجرت به کانادا از موسسه مهاجرتی تراست، تمامی خدمات ذکرشده در دسترس شما هم‌وطنان عزیز خواهد بود.

وکلای تراست به‌خوبی با قوانین و پیچیدگی‌های مهاجرت به کانادا آشنا هستند و اطلاعات درست و مطمئن را به‌راحتی در اختیار شما قرار خواهند داد. با توجه به این موضوع که وکلا و کارشناسان مجرب تراست در کشور کانادا اقامت دارند، به‌راحتی می‌توانید حتی بعد از ورود به کشور کانادا از راهنمایی‌ها و مشاوره‌های وکلای ما در تراست استفاده کنید.

با انجام کارهای مهاجرتی شما، به‌وسیله یکی از وکلای رسمی مهاجرت به کانادا در تیم تراست، به‌موقع در جریان آخرین پیشرفت‌های صورت گرفته در پرونده مهاجرتی خود قرار خواهید گرفت. همچنین، با در اختیار داشتن یک پنل کاربری اختصاصی در سایت تراست، همواره از آخرین اقدامات انجام‌شده در رابطه باکارهای مهاجرتی خود نیز مطلع خواهید شد. به شکلی که به‌راحتی می‌توانید پاسخ سؤالات خود را از طریق همین پنل کاربری دریافت کنید و در صورت نیاز به ارسال مدارک، می‌توانید به‌آسانی مدارک خود را نیز در این سیستم بارگذاری کنید.

پادکست بشنوید!

وظایف وکیل مهاجرت

مشاوره اپلای شامل چه خدماتی می‌شود

اگرچه موضوع اپلای شاید در نگاه اول ساده به نظر برسد اما نیازمند به‌کارگیری کوشش فراوان و صرف زمان زیادی است. باید در نظر داشته باشید که تنها شما نیستید که رویای خروج از کشور و ادامه تحصیل در یکی از بهترین دانشگاه‌های دنیا را در سر می‌پرورانید! بلکه افراد زیادی هم از ایران و هم از سایر کشورها برای پذیرش در یک دانشگاه خاص در کشوری مانند کانادا، که دانشگاه‌های تراز اول جهانی را در خود جای داده است، اپلای می‌کنند و امید دارند تا بتوانند روزی در یکی از این دانشگاه‌ها مشغول به تحصیل شوند.

حتی اگر بخواهید مسیر شغلی خود را در کشور دیگری دنبال کنید نیز، شرایط وضعیت دشوار خود را خواهد داشت. وجود درآمدهای بالا و به دلار یا یورو موجب می‌شود تا بسیاری برای داشتن کار در یک کشور جهان اول درخواست خود را ارسال کنند.

بنابراین، با توجه به اینکه در بسیاری از مواقع یکی از فاکتورهای تأثیرگذار سن متقاضی است، فرصت آزمایش کردن و داشتن خطا و اشتباه در روند اپلای بسیار کم خواهد بود. چرا که عموماَ با افزایش سن مجبور خواهید شد تا سایر پارامترهای تأثیرگذار را برجسته‌تر ارائه کنید تا شانس خود را برای پذیرش تحصیلی یا کاری حفظ کرده یا افزایش دهید.

تیم حرفه‌ای تراست با داشتن تخصص در زمینه اپلای تحصیلی و پذیرش کاری، آمادگی ارائه مشاوره و انجام کلیه امور مربوط به اپلای را از ابتدا تا انتها برای شما عزیزان که متقاضی مهاجرت هستید، دارد. بدین منظور می‌توانید هم اکنون با مراجعه به سایت تراست ضمن مشاهده کلیه خدمات ارائه شده از سوی تراست، درخواست خود را با مشاوران ما در میان بگذارید.

در ادامه مواردی را که عموماَ برای اپلای تحصیلی و کاری از شما درخواست می‌شود را بیان می‌کنیم و نکاتی را که می‌تواند در تهیه این مدارک برای شما مفید واقع شود را عنوان خواهیم کرد. پس با ما همراه باشید.

دلیل استخدام مشاور رسمی مهاجرت به کانادا

لینک های مفید مهاجرت تحصیلی

مرحله جمع آوری مدارک و برنامه ریزی

مرحله اقدام برای اپلای و پذیرش

مرحله ویزا و پس از آن

مشاوره اپلای برای نگارش رزومه

اولین گام در جهت ارائه درخواست تحصیلی و یا کاری درست کردن یک رزومه حرفه‌ای است. رزومه باید شامل تمامی موارد برجسته در سوابق تحصیلی و کاری شما باشد. شما می‌توانید در رزومه خود اطلاعات شخصی مانند نام، نام‌خانوادگی، سن، میزان تحصیلات، ملیت و مواردی از این دست را بیان کنید. به یاد داشته باشید که نوشتن رزومه تحصیلی با رزومه کاری تا حدی متفاوت است.

چراکه در رزومه تحصیلی مخاطب شما عموماَ کالج‌ها، دانشگاه‌ها و مراکز آکادمیک هستند و باید در رزومه خود بیشتر موارد مرتبط با سابقه تحصیلی و دستاوردها و موفقیت‌های خود را در دوران تحصیلی ذکر کنید. تراست با درنظرگیری همه جوانب و ویژگی‌هایی که باید یک رزومه‌ی حرفه‌ای با توجه به اهدافتان دارا باشد، در زمان مشاوره اپلای در تهیه یک رزومه حرفه‌ای و تأثیرگذار به شما کمک خواهد کرد.

اگر در یک کنفرانس شرکت کرده و احتمالاَ سخنرانی علمی داشته‌اید، مقالاتی در یک یا چند مجله علمی چاپ کرده و یا مقالاتی در حال بررسی دارید، جوایزی در دوران دانشگاه و مدرسه به علت ممتاز بودن و داشتن رتبه‌ برتر کسب کرده‌اید یا حتی دوران کارآموزی را در یک شرکت مرتبط با رشته تحصیلی خود گذرانده‌اید و دارای گواهی‌نامه‌های فنی و حرفه‌ای یا زبان هستید، این‌ها بهترین موارد برای ذکر کردن در رزومه تحصیلی شما هستند.

چنان‌چه احساس می‌کنید که رزومه پر باری ندارید و یا در نوشتن یک رزومه ایده‌آل دچار مشکل هستید، جای هیچ‌گونه نگرانی نیست. کارشناسان تراست با داشتن سال‌ها تجربه در امور مربوط به پذیرش تحصیلی و نگارش موارد بسیار زیادی از رزومه تحصیلی می‌توانند ضمن دریافت اطلاعات شما، با شنیدن آنچه که از مشخصات و سوابق خود بیان می‌کنید، شما را در نگارش یک رزومه تحصیلی مناسب به بهترین شکل یاری کنند.

این درحالی است که در یک رزومه کاری بیشتر باید به سوابق کاری خود، دستاوردها و تأثیرات مثبتی که در یک محیط کاری داشته‌اید بپردازید و به مخاطب خود که یک کارفرما، مدیر شرکت یا مدیر بخش منابع انسانی شرکت است ثابت کنید که شما شخصی مفید برای شرکت هستید و می‌توانید با مهارت‌های خود در چرخه سودآوری شرکت سهیم باشید.

البته سایت‌های زیادی هستند که می‌توانید در آنها مشخصات خود را وارد کرده و یک رزومه با ظاهر مناسب داشته باشید. برخی از آن‌ها به شکل رایگان و برخی دیگر با دریافت مبلغی اجازه استفاده از تمامی امکانات را به شما خواهند داد. در زیر نشانی یکی از سایت‌های خوبی که به‌عنوان یک رزومه‌ساز حرفه‌ای می‌توانید از آن برای ساخت رزومه خود به رایگان استفاده کنید قرار داده شده است:

https://resumebuilder.indeed.com/

ولی باید توجه داشته باشید که این سایت‌ها در صورتی هم که به رایگان تمامی امکانات خود را در اختیار شما قرار دهند، باز هم تنها اطلاعاتی که شما در آن وارد می‌کنید را در قالب رزومه‌ای که از قبل آماده است قرار می‌دهند. بنابراین، این موضوع که چه نکاتی را باید در نوشتن رزومه رعایت کرده و عنوان کنید تا بهترین تأثیرگذاری را داشته باشید، بر عهده شماست.

وکلای ما در تیم تراست با دریافت اطلاعات شما و با توجه به هدفی که برای آینده خود ترسیم نموده‌اید، اطلاعات شما را به درستی طبقه‌بندی کرده و شما را در نگارش یک رزومه حرفه‌ای و بیان نکاتی که شما را از سایر داوطلبین متمایز ساخته و شانس شما را برای پذیرش افزایش می‌دهد، یاری خواهند کرد.

مشاوره اپلای برای تهیه و اصلاح توصیه نامه

یکی دیگر از مدارکی که َ در هنگام اپلای تحصیلی برای یک دانشگاه و یا ارائه درخواست شغلی به کارفرما از شما خواسته می‌شود توصیه ‌نامه و یا letter of recommendation است. در حقیقت در یک توصیه ‌نامه به مهارت‌های مرتبط با زمینه کاری و یا تحصیلی فرد اشاره می شود.

نکته جالب توجه در مورد توصیه ‌نامه این است که برعکس رزومه که خود شما شخصاَ در نگارش آن نقش دارید و شما را به‌عنوان نویسنده آن می‌شناسند، توصیه‌نامه‌ها به‌وسیله هر یک از کارفرماها، اساتید، همکاران، کارمندان و یا معلمان سابق شما نوشته می‌شوند. این افراد در توصیه‌نامه‌ای که برای شما ارائه می‌دهند، به مهارت‌ها و توانمندی‌هایی از شما اشاره می‌کنند که ممکن است شما را به‌عنوان یک کاندیدای خوب برای یک برنامه تحصیلات تکمیلی در یک کالج، دانشگاه و یا یک موقعیت آکادمیک معرفی کند.

نکته دیگری که باید به آن توجه داشت این است که توصیه نامه باید از طرف یک فرد موجه و دارای اعتبار باشد. به شکلی که بعد از نگارش توصیه ‌نامه ، این فرد به شکل مستقیم آن‌را برای کارفرما، یا شخصی که شما را به خدمت می‌گیرد و یا دانشکده خواهد فرستاد.

ممکن است بتوانید قبل از ارسال توصیه ‌نامه ، نوشته‌ آن‌ها را مطالعه کنید، اما شما مجاز به ارسال توصیه ‌نامه نخواهید بود. مورد دیگری که باید در مورد توصیه نامه به خاطر داشته باشید این است که چگونه و از چه شخصی برای نوشتن آن در مورد خودتان کمک بخواهید که این فرد یا افراد بهترین گزینه باشند. در زیر آدرس یکی از سایت‌هایی که برای موقعیت‌های مختلف قالب‌های آماده‌ای از توصیه نامه را پیشنهاد می‌دهد، به شما معرفی می‌کنیم:

https://eforms.com/recommendation-letter/

نکته حائز اهمیت این است که توصیه ‌نامه باید مربوط به مهارت‌ها و ویژگی‌های شما باشد. به‌علاوه این‌که تأکید شما نیز باید روی آن دسته از مهارت‌هایی باشد که مورد نیاز برنامه آموزشی یا موقعیت شغلی مورد نظر شما است. همچنین، یک توصیه ‌نامه عالی باید از طرف شخصی باشد که ضمن آشنایی کامل با زمینه کاری یا تحصیلی شما، نسبت به مهارت‌های شما نیز دید مثبتی دارد.

در صورتی که در انتخاب این افراد دچار تردید هستید و یا نمی‌دانید که باید چگونه از چنین افرادی کمک بگیرید، و یا در انتخاب ویژگی‌هایی که باید در توصیه نامه عنوان شوند مطمئن نیستید، با کارشناسان مجموعه تراست تماس بگیرید. به علاوه، کارشناسان تراست شما را در نوشتن موارد ضروری و مورد نیاز برای هر موقعیت تحصیلی یا شغلی که ویژگی‌های خاص خود را دارد شما را یاری خواهند کرد.

مشاوره اپلای برای تهیه و ویرایش معرفی نامه

متأسفانه در اکثر مواقع توصیه نامه با معرفی نامه اشتباه گرفته می‌شود. در حقیقت معرفی نامه از این جهت با توصیه نامه تفاوت عمده‌ای دارد که به صورت کلی و عمومی به معرفی توانایی‌ها و مهارت‌های فرد در کنار مشخصات او می‌پردازد. در حالیکه یک توصیه نامه بیشتر جنبه حمایتی در مورد موضوع و موقعیت خاص دارد و بنابراین به صورت اختصاصی بر روی برخی از ویژگی‌های مورد نیاز آن موقعیت شغلی یا تحصیلی تمرکز می‌کند.

انواع معرفی نامه ها

 • معرفی‌نامه‌هایی که از یک شخص آکادمیک و دانشگاهی ارائه می‌شوند (Academic references)- این معرفی‌نامه‌ها از طرف اساتید، معلمان، مشاوران آموزشی و یا شخصی که شما را از طریق محیط دانشگاهی و علمی می‌شناسد ارائه می‌شوند.
 • معرفی نامه‌هایی که از طرف یک شخص مرتبط با محیط کاری سابق شما ارائه می‌شوند (Employment references)- این افراد همکاران، کارفرماها، مشتری‌ها و یا افرادی هستند که در محیط کاری گذشته و یا کنونی شما وجود داشته و به نوعی همکار شما محسوب می‌شدند.
 • معرفی‌نامه‌هایی که بیانگر ویژگی‌های شخصی شما هستند (Personal References)- در این معرفی نامه‌ شخصی، به بیان ویژگی‌ها و مهارت‌های شما می‌پردازد. توجه کنید که این نوع معرفی نامه لزوماَ از طرف یک همکار یا استاد شما نیست و باید از طرف فردی ارائه شود که نسبت به شما آشنایی خوبی دارد. یعنی نه تنها شما می‌توانید از افرادی که در دو نوع قبلی از معرفی نامه به آنها اشاره شد در نوشتن یک معرفی نامه شخصی کمک بگیرید، بلکه دوستان، مربیان شما، افراد مذهبی و یا حتی همسایگان شما نیز می‌توانند افرادی بالقوه برای نوشته این نوع معرفی نامه باشند.
 • معرفی‌نامه‌هایی که از طرف یک کسب و کار ارائه می‌شوند (Professional references)- در این حالت معرفی نامه از طرف شخصی که به خوبی شما را در یک کسب و کار می‌شناسد نوشته می‌شود.

همانطور که در بالا به آن اشاره شد، معرفی نامه ، انواع مختلفی دارد که معمولاَ در اکثر موارد از دو نوع اول به‌عنوان معرفی نامه استفاده می‌شود. اما باید در هنگام اپلای تحصیلی و مخصوصاَ درخواست شغلی به خوبی موارد مورد نیاز را که دانشگاه یا کارفرما ذکر کرده‌ است را مطالعه کرده، آنچه را که از شما خواسته شده است ارائه دهید. وکلا و مشاوران تراست ضمن بررسی موقعیتی که برای آن درخواست می‌دهید، شما را در تهیه یا ویرایش یک معرفی نامه یاری می‌کنند و مشاوره‌های لازم را به خوبی در خدمت شما عزیزان قرار خواهند داد.

مشاوره اپلای برای تهیه انگیزه نامه یا SOP

یکی دیگر از خدماتی که تراست در مشاوره اپلای به شما ارائه می‌دهد، مربوط به تهیه و نگارش یک انگیزه نامه خوب و منحصربه‌فرد است. قبل از پاسخ به این پرسش که چطور یک انگیزه نامه یا statement of purpose (SOP) خوب بنویسیم؟

ابتدا باید تعریف روشنی از یک انگیزه نامه ارائه دهیم. از انگیزه نامه معمولاَ در هنگام اپلای تحصیلی و در زمان اپلای برای دانشگاه‌ها و کالج‌ها استفاده می‌شود. این نامه از آن جهت اهمیت فراوان دارد که به کمیته پذیرش دانشگاه اطلاعاتی در مورد این که شما چه کسی هستید، چرا اپلای می‌کنید، چرا خود را یک داوطلب خوب برای برنامه مورد نظر می‌دانید و در آینده قصد انجام چه کارهایی دارید را ارائه می‌کند.

در حقیقت می‌توان گفت که در رزومه، شما در مورد سوابق کاری و تحصیلی خود در گذشته و آنچه که تا زمان کنونی توانسته‌اید انجام دهید، صحبت می‌کنید. اما در یک انگیزه نامه شما سوابق گذشته خود را به گونه‌ای موثر به اهداف آینده خود متصل می‌کنید.

گاهی در دانشگاه زمان‌هایی وجود دارد که از شما درخواست ‌می‌شود یک نگارش طولانی درباره موضوعی داشته باشید. بنابراین، شما باید در هنگام درخواست برای پذیرش تحصیلی، توانایی نوشتاری خود را به زبان معیارِ تدریس، در دوره‌ای که دانشگاه آن را برگذار می‌کند، به خوبی نشان دهید. یکی از مواردی که شما می‌توانید به خوبی این مهارت خود را به نمایش بگذارید، هنگام نوشتن انگیزه نامه است.

شما باید از مدت‌ها قبل خود را برای نگارش یک انگیزه نامه منحصر به فرد که به شکل اختصاصی توانایی و مشخصات شما را بازتاب می‌دهد، و به صورتی تأثیرگذار و انحصاری برای دانشگاه و دوره مورد نظرتان آماده شده است، آماده کنید. چراکه انگیزه نامه در حقیقت یکی از مهم‌ترین مدارک ارسالی شما به دانشگاه برای نشان دادن ویژگی‌ها و توانایی‌های شما است.

موارد قابل توجه برای نوشتن انگیزه نامه

 1. در هنگام نگارش یک انگیزه نامه به هیچ‌عنوان نباید خطاهای گرامری داشته باشید.
 2. نگارش شما باید محکم، شفاف و دقیق باشد. شما باید در داخل یک چهارچوب مشخص تمامی موارد مورد نیاز که باید در یک انگیزه نامه عنوان شوند را بیان کنید. پرداختن به هر موضوعی بدون در نظرگیری اهمیت آن می‌تواند با ریسک بالایی همراه باشد.
 3. از به کار بردن عبارات کلیشه‌ای خودداری کنید. به یاد داشته باشید که انگیزه نامه‌ شما باید منحصربه‌فرد باشد.
 4. زبان نوشتار باید رسمی باشد. از به کار بردن اصطلاحات عامیانه یا slang در انگیزه نامه خودداری کنید.
 5. سعی نکنید از کلمات و عباراتِ دشوار برای نوشتار خود استفاده کنید. انگیزه نامه شما باید به شکلی ساده اما تأثیرگذار مفاهیم مورد نظر را به خواننده انتقال دهد.
 6. در نهایت، در تمامی مراحل نگارش انگیزه نامه رویکردی مثبت و با اعتماد به‌نفس داشته باشید.

با توجه به مطالب بیان شده در بالا و اینکه فرصت کوتاهی برای ارائه درخواست به یک دانشگاه و تهیه همه مدارک مورد نیاز برای ثبت نام در یک دوره وجود دارد، توصیه ما به شما استفاده از خدمات نگارش انگیزه ‌نامه به همراه مشاوره اپلای از تیم تراست است. این موضوع به شما فرصت می‌دهد تا شما در مدتی که اپلای می‌کنید، مهارت‌های زبانی خود را تقویت کنید و ذهنتان را درگیر نگارش انگیزه‌نامه و اصلاح آن نکنید.

به علاوه، ممکن است تعداد دانشگاه‌هایی که قصد ثبت‌نام در آن‌ها را دارید و یا دوره‌های مورد نظرتان، بیشتر از یک دانشگاه و یک برنامه تحصیلی باشد. بنابراین، شما گاهی نیاز به تهیه بیش از یک مورد انگیزه‌نامه خواهید داشت. این موضوع نیازمند درنظرگیری یک برنامه بسیار دقیق و زمان بسیار زیاد است که کاری دشوار به نظر می‌رسد و ممکن است نتیجه‌ کار مورد دلخواه شما نباشد.

برای رهایی از این دغدغه، به راحتی کار را به کارشناسان ما در تراست بسپارید تا ضمن دریافت بهترین مشاوره اپلای برای نگارش یک انگیزه‌نامه خوب، از تجربه بسیار ارزنده‌ی متخصصان ما در حوزه اپلای که سالها سابقه تدوین و تهیه مدارک دانشگاهی را بر عهده دارند، بهره‌مند شوید.

مشاوره اپلای برای تعیین دانشگاه

نکته دیگری که باید در هنگام مشاوره اپلای مورد توجه باشد بحث مربوط به انتخاب دانشگاه است. انتخاب دانشگاه شاید مهم‌ترین بخش از مشاوره اپلای تحصیلی شما باشد. چرا که شما باید برای یک دانشگاه در نهایت تمامی مدارک مورد نظر را ارسال کنید. همچنین، با درنظر گیری موارد اعلام شده از سوی دانشگاه است که مدارک مورد تقاضا در زمان مشخص شده و به شیوه اعلام شده باید ارسال شوند. بنابراین، این دانشگاه است که روند و زمان اپلای شما را مشخص می‌کند.

همچنین، یک دانشگاه باید تمامی معیارهای مورد نظر را با توجه به سطح توانایی‌ها و انتظارات شما داشته باشد. به گونه‌ای که بهترین انتخاب ممکن صورت گیرد. به بیان دیگر با در نظرگیری تمامی امکانات و شرایط خود، بتوانید در بهترین دوره تحصیلی مطابق با اهداف و علایق خود و در مناسب‌ترین دانشگاه ثبت نام کنید.

موسسه تراست مفتخر است که با بهره‌گیری از تیمی کاملاَ با تجربه و حرفه‌ای که برنامه‌های دانشگاه‌های تراز اول جهان را به‌صورت کامل و مرتب دنبال می‌کنند، در تعیین دانشگاه مورد نظر شما مشاوره‌های لازم را که حاصل سال‌ها تجربه است به‌ بهترین شکل ارائه دهد.

 اما یک دانشگاه خوب دارای چه ویژگی‌هایی است؟ قطعاَ نمی‌توان صرف خارجی بودن یک دانشگاه یا داشتن برنامه تحصیلی مورد علاقه و مورد نظر شما را معیاری برای انتخاب یک دانشگاه خوب دانست.

عوامل متعدد در انتخاب یک دانشگاه خوب

 • امتیاز دانشگاه در نظام‌های رتبه‌بندی بین‌المللی. یکی از معیارهای مهم که معمولاَ اکثر دانشجوها برای انتخاب بهترین دانشگاه به آن مراجعه می‌کنند، نظام‌های رتبه‌بندی جهانی هستند. این نظام‌های رتبه‌بندی بر اساس شاخص‌های مختلفی اقدام به ارائه فهرستی از دانشگاه‌های کشورهای مختلف کرده و بر اساس هر معیار یک امتیاز به دانشگاه تخصیص داده می‌شود. معیارهایی مانند تعداد دانشجویان بین‌المللی، امکانات آزمایشگاهی و تعداد اساتید تمام وقت ازجمله این معیارها هستند که در امتیاز کلی دانشگاه برای قرارگیری در جایگاه بالاتر این رتبه‌بندی‌ها نقش دارند. رتبه‌بندی QS، رتبه‌بندی شانگهای و رتبه‌بندی times higher education از جمله رتبه‌بندی‌هایی هستند که هم دانشجویان و هم دانشگاه‌ها به آن‌ها مراجعه کرده و به نتایج آن استناد می‌کنند. در زیر آدرس این نظام‌های رتبه‌بندی قرار داده شده است:
 • نظام رتبه‌بندی شانگهای (http://www.shanghairanking.com/)
 • نظام رتبه‌بندی QS (https://www.topuniversities.com/)
 • نظام رتبه‌بندی times higher education (https://www.timeshighereducation.com/)
 • شرایط دوره تحصیلی اعلام شده در سایت دانشگاه. شاید این مورد را کمتر مورد توجه قرار داده باشید اما شما باید به دوران پس از پذیرش و اپلای نیز فکر کنید! طول مدت آموزشی، شهریه دوره، اساتیدی که دوره را برگذار خواهند کرد، میزان زمانی که باید در دوره‌های کارورزی یا کارآموزی بگذرانید، وجود یا عدم وجود کارآموزی‌های اجباری در خارج از دانشگاه، تجهیزات آزمایشگاهی، محل اقامت دانشجویان و موقعیت خوابگاه آنها در مقایسه با دانشگاه به همراه هزینه برخورداری از این امکانات و دروسی که در دوره تحصیلی مورد نظر شما تدریس خواهند شد، همگی از جمله شرایطی هستند که می‌توانند در انتخاب شما تأثیرگذار باشند.پیشنهاد ما این است که مشاوره اپلای درباره انتخاب دانشگاه را به موسسه تراست بسپارید و تمامی دغدغه خود را برطرف کنید. موسسه تراست با بهره گیری از سالها تجربه و آشنایی کامل با دانشگاه‌های برتر، در زمان مناسب بهترین دانشگاه را با توجه به شرایط اختصاصی شما، به شما معرفی خواهد کرد.
 • معیار دیگری که برای انتخاب بهترین دانشگاه مطرح است میزان ارائه بورسیه‌ها برای دانشجویان بین‌المللی و متناسب با شرایط شما است. معمولاَ دانشگاه‌ها بورسیه‌ها را با عناوین مختلفی در خدمت دانشجویان قرار می‌دهند. به‌عنوان مثال، از انواع بورسیه‌ها می‌توان به بورسیه‌ها برای دانشجویان ممتاز، بورسیه‌ها برای دانشجویان بین‌المللی و بورسیه‌ها برای یک دوره‌ و رشته خاص اشاره کرد. موسسه تراست به شما کمک می‌کند تا از فرصت‌های موجود برای ثبت‌ نام در بورسیه‌هایی که دارای شرایط آن هستید به‌خوبی با خبر شده و در کسب بهترین بورسیه شما را راهنمایی می‌کند.

پادکست بشنوید!

رادیو تراست

موضوع: معیارهای انتخاب بهترین موسسه مهاجرتی

مشاوره اپلای برای تعیین وقت سفارت و تهیه ویزا

نکته بسیار مهمی که باید در هنگام اپلای تحصیلی مورد توجه قرار دهید، تعیین وقت سفارت در زمان مناسب و انتخاب سفارت است. آماده کردن تمامی مدارک مورد نیاز برای صدور ویزا از جمله مراحل حساس و مهم در فرآیند اپلای کردن است.

موسسه تراست ضمن آشنایی از مراحل رسمی کار با سفارت خانه‌ها، شما را از زمان‌بندی دقیق مراجعه و ثبت نام برای ارائه درخواست ویزا آگاه می‌کند. به‌علاوه، گاهی نیاز به نامه‌نگاری و انجام مکاتبات اداری مانند ارسال ایمیل در موارد خاص است که در این مورد نیاز مشاوره اپلای موسسه تراست خیال شما را از هر بابت آسوده خواهد کرد.

همان‌گونه که در این مطلب مشاهده کردید، انجام فرآیند اپلای تحصیلی یا کاری، موضوعی بسیار وقت‌گیر و حساس است و کوشش فراوانی را می‌طلبد.

با توجه به محدودیت‌های زمانی و دغدغه دانشجویان و متقاضیان برای تهیه مدارک و انجام بدون نقص مراحل پذیرش تحصیلی یا شغلی، موسسه تراست بخشی را با عنوان مشاوره اپلای برای شما عزیزان در نظر گرفته است که می‌توانید ضمن تماس با موسسه، از تمامی خدمات ارائه شده در این مطلب استفاده کنید. مطمئن باشید که مشاوران متخصص و با تجربه تراست شما را در دست‌یابی آن‌چه که می‌خواهید، به بهترین شکل یاری خواهند کرد.

شانس اخذ ویزا با استخدام وکیل مهاجرت

چرا موکلین به موسسه مهاجرتی تراست اعتماد کرده‌اند؟

 1. تراست توسط مشاورین قانونی مهاجرت کانادا و عضو انجمن ICCRC اداره می‌شود

  شروین مدنی با سال‌ها سابقه وکالت امور مهاجرت و دارای کد فعالدیت RCIC در انجمن ICCRC به عنوان وکیل ارشد مجموعه تراست مشغول به فعالیت‌اند. مشاورین موسسه تراست نیز از اساتید دانشگاه های کانادا و افراد دارای تجربه تحصیل کانادایی هستند و همین امر نیز باعث ارائه مشاوره‌های با کیفیت، کاربردی و ملموس به متقاضیان شده است.

 2. آمار پرونده‌های موفق ما بالاست

  مهاجرت مسیری دشوار و سرنوشت ساز است. ما افتخار می‌کنیم که در این مسیر پر فراز و نشیب همراه مورد اعتماد هزاران ایرانی برای رسیدن به سرمقصد آرزوهایشان بوده‌ایم. داشتن بیش از شش هزار پرونده موفق در زمینه‌های مختلف اعم از تحصیلی، کاری و سرمایه گذاری نتیجه تلاش شبانه روزی تیم تراست جهت موفقیت مشتریانش در مسیر مهاجرت بوده است.

 3. ما نماینده رسمی مراکز آموزشی مقاطع مختلف در کانادا هستیم

  موسسه تراست نمایندگی رسمی اغلب دانشگاه‌ها و کالج‌ها و همچنین مدارس کانادا را دریافت کرده است. در برخی موارد نیز این موسسه به عنوان نماینده کلیدی (Key Agent) با مراکز آموزشی کانادایی همکاری دارد، همین امر نیز موجب سهولت مکاتبات با مراکز آموزشی و همچنین اخذ پذیرش بدون هیچ واسطه‌ای را فراهم آورده است.

 4. تراست، مرجعی قابل اعتماد برای اخبار و اطلاعات مهاجرت است

  وب سایت موسسه تراست
  با توجه به این که موسسه مهاجرتی تراست به صورت تخصصی خدمات مهاجرت به کانادا را ارائه می‌دهد به جرائت می‌توان گفت این وب سایت کامل‌ترین مرجع فارسی زبان در حوزه ارائه اطلاعات مهاجرت، تحصیل، کار و زندگی در کاناداست. به روزترین اخبار مهاجرت کانادا، قوانین اخذ ویزا و روش های مهاجرتی کانادا را در می‌توانید در وب سایت موسسه تراست دنبال کنید. تراست از ابتدای تا انتهای پروسه‌ی مهاجرت همراه شماست تا بتوانید آینده موفق خود را رقم بزنید.
  شبکه های اجتماعی موسسه تراست
  آینده شما همین امروزِ افرادی است که پیش از شما اقدام نموده اند. همیشه شنیدن تجربیات افرادی که پیش از شما  مسیر مهاجرت را طی کرده اند آموزنده خواهد بود. ما در صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام تراست با تهیه ویدئوهای مختلف اعم از گفتوگو با افراد موفق ایرانی در کانادا، لایوهای پرسش و پاسخ با وکیل مهاجرت و.. سعی کرده ایم این تجربیات ارزشمند را در اختیار مخاطبین قرار دهیم تا چراغ راهنمایی باشد برای طی کردن بهتر مسیر مهاجرت.

 5. هیچ فرصتی از دست نمی‌رود!

  دولت کانادا راه های زیادی برای متقاضیان مهاجرت به کانادا طراحی کرده است .ممکن است بیش از یک یا چند راه مهاجرتی برای شما وجود داشته باشد. اولین قدم شما، پیدا کردن مناسب ترین مسیر مهاجرتی است که منافع شما را به بهترین نحو تضمین کند. مشاورین موسسه تراست با توجه به شرایط تان بهترین مسیر مهاجرتی را به شما معرفی خواهند کرد و در این راستا تمامی فرصت های کاهش هزینه های مهاجرت، دریافت انواع بورسیه‌های تحصیلی و کمک هزینه‌ها با توجه به شرایط تان بررسی خواهد شد.

 6. به نظر ما وقت طلاست!

  دغدغه زمان برای بسیاری مهم است. ما ارزش ویژه‌ای برای وقت مشتریان خود قائل هستیم. مایه افتخار است که وکلا و مشاورین خبره ما با نهایت دقت، نتیجه دلخواه را در کمترین زمان ممکن برای مشتریان رقم می‌زنند. مهاجرت امری پر از استرس و نگرانی است؛ از این‌ رو تیم تراست، با انجام سریع و دقیق امور مهاجرتی مشتریان، به جای استرس، امید رسیدن به آرزوها را برایشان فراهم می‌ سازد.

 7. مشاورین تراست در تمام مراحل مهاجرت به کانادا همراه شما هستند!

  بدون دغدغه و با خیالی آسوده فرآیند مهاجرت خود را طی کنید. قوانین مهاجرت بسیار پیچیده است، ولی نگران نباشید. چراکه وکلای با تجربه و حرفه‌ای ما در تراست با تمامی روش‌های قانونی مهاجرت آشنا هستند و از ابتدا تا انتهای مسیر همراه‌تان خواهند بود.

 8. وکالت پرونده ‎ها با توجه به تجربه قبلی وکلا پذیرفته ‌می‌شود

  هر ماه تعداد بسیار زیادی تقاضا برای ارزیابی شرایط مهاجرت از سوی متقاضیان برای ما ارسال می‌شود. موسسه تراست بر مبنای اصول حرفه‌ای و اخلاقی فقط وکالت پرونده‌هایی را بر عهده می‌گیرد که به احتمال زیادی امکان موفق شدن و اخذ پذیرش و ویزا را داشته باشند.

 9. بهترین ها را به مشتری پیشنهاد می دهیم حتی به ضرر خودمان!

  با توجه به اصول و ارزش‌های سازمانی موسسه مهاجرتی تراست این قول را به مشتریانمان می‌دهیم که در ارائه خدمات و مشاوره‌ها تنها تابع هدفی که به دنبال کمینه کردن آن خواهیم بود هزینه‌های شماست و نیز تنها تابع هدفی که به دنبال بیشینه کردن آن هستیم منافع شما خواهد بود!

 10. توجه به جزئیات، عامل تمایز ماست!

  با توجه به حکم دادگاه فدرال کانادا وجود مغایرت و اطلاعات اشتباه در فرآیند مهاجرت اشتباهی بزرگ است! توجه به جزئیات و دقت فراوان در تنظیم پرونده های ارسالی به اداره مهاجرت می‌تواند متقاضیان مهاجرت را از بسیاری از عواقب پیش‌بینی نشده مصون دارد. وکلا و مشاورین تراست با ارائه اطلاعات صحیح و تکمیل تمامی مدارک موردنیاز به کمک متقاضی، به دقت و با وسواس فراوان پرونده مهاجرتی شما را دنبال می‌کنند.

 11. همواره در دسترس هستیم!

  آرمان تراست ایجاد محیطی سرشار از احترام به مشتری و ارائه خدمات برتر به مشتریان است، در همین راستا مشتریان تراست همواره از می توانند از طریق راه‌های مختلفی از جمله تماس، ارسال پیام و ایمیل با مشاورین تراست در ارتباط باشند. همواره سعی ما بر این است که چه در پاسخ به درخواست‌ها و چه در پیگیری‌ها خیالی آسوده و تجربه‌ای لذت بخش را برای مشتریانمان فراهم سازیم.

 12. دیوارهای تراست شیشه‌ای است!

  شفافیت در ارائه خدمات لازمه مشتری مداریست! در همین راستا موسسه تراست همواره شفافیت در خدمت رسانی و شفافیت در امور مرتبط به قرارداد و پرداخت‌های مالی را سرلوحه کار خود قرار داده است. شرح خدمات ارائه شده بابت هر پرداخت مالی برای مشتریان تراست به صورت کاملا شفاف مشخص است و همچنین موکلین به راحتی می‌توانند در هر مرحله از وضعیت پیشرفت امور مهاجرتی خود مطلع شوند.

چشم و گوش بسته انتخاب نکنید!

متخصصین موسسه تراست شرایط شما را به دقت ارزیابی میکنند و مناسب ترین روش مهاجرتی را به شما پیشنهاد میدهند.

دیدگاهتان را بنویسید