ایالت یوکان

  آشنایی با ایالت یوکان

  درباره ایالت یوکان

  • یوکان، غربی‌ترین ایالت در کانادا است و تنها شهر آن، وایت‌ هورس نام دارد.
  • تعداد ساکنین در این ایالات بسیار کم است و تقریبا 35000 نفر در آن سکونت دارند.
  • مساحت یوکان، تقریبا نیم میلیون متر مکعب است.

  نقشه یوکان

  شهرهای یوکان

  وایت هورس
  • وایت هورس
  کتاب راهنمای عزیمت به کانادا
  چک لیست عزیمت به کانادا
  • چک لیست مدارک و وسایل موردنیاز
  • راهنمای قوانین کانادا
  • شروع زندگی در کانادا

  آب و هوای یوکان

  • زمستان در یوکان، سرد و تابستان گرم و کوتاه است.
  • دمای هوا در استان یوکان از منفی ۱۸ درجه سانتی‌گراد در ژانویه تا دمای ۱۴ درجه سانتی گراد در ماه جولای متغیر است.

  درباره آب و هوای کانادا ، گرم ‌ترین شهرهای کانادا و سرمای کانادا بیشتر بدانید.

  جغرافیای یوکان

  بیشتر قلمرو یوکان در مناطق شمالگانی قرار دارد. حیواناتی مانند شیر آمریکایی، ماموت پشمالو، گوزن شمالی و خرس خاکستری در یوکان یافت می‌شوند.

  درباره جغرافیای کانادا و جمعیت کانادا بیشتر بدانید.

  تاریخچه یوکان

  • مردم از عصر یخبندان در یوکان زندگی می‌کرده‌اند.
  • اولین ساکنان یوکان، 30000 سال قبل از تنگه برینگ وارد این ایالت شدند.
  • در سال 1896، خبر کشف معادن طلا در یوکان باعث شد تعداد زیادی از جویندگان طلا وارد این منطقه بشوند.
  • احداث بزرگراه برینگ در طول مدت جنگ جهانی دوم تاثیر زیادی در تحول و پیشرفت یوکان داشته است و از آن تاریخ به بعد، یوکان وارد مرحله جدیدی شد.

  همچنین درباره تاریخچه کشور کانادا بیشتر بخوانید.

  برنامه مهاجرتی ایالت یوکان 

  در حال حاضر متقاضیان مهاجرت به یوکان از طریق یکی از 4 برنامه مهاجرتی زیر می‌توانند اقدام کنند:

  • اکسپرس اینتری یوکانYukon Express Entry (YEE)). در این برنامه مهاجرتی، متقاضیان با ثبت نام و طی نمودن پروسه شرکت در برنامه، به کارفرمایی که نتوانسته است کارمند مورد نظر خود را از میان متقاضیان کانادایی پیدا کند معرفی می‌شوند.

  درباره اکسپرس اینتری کانادا بیشتر بدانید.

  • برنامه نیروی متخصص (Skilled Worker). با شرکت در این برنامه این فرصت برای شما ایجاد می‌شود تا بتوانید با کارفرمایان کانادایی که به دنبال همکاری با نیروهای متخصص هستند آشنا شوید. در واقع در برنامه مهاجرتی نیروی متخصص، یکی از طرفینی که در این برنامه حضور فعال دارد، کارفرمای کانادایی است. در برنامه نیروی متخصص باید تمام تلاش خود را برای جلب توجه یک کارفرما انجام دهید.
  • نیروهایی با تاثیر بسیار مهم (Critical Impact Worker). در این برنامه مهاجرتی، متقاضیانی که جزء نیروی کار نیمه متخصص محسوب می‌شوند می‌توانند حضور پیدا کنند. در برنامه مهاجرتی یوکان که در آن نیروهای با تاثیر بسیار مهم به استخدام در ‌می‌آیند، سابقه شغلی متقاضی از اهمیت زیادی برخوردار است.
  • انتخاب از طریق کسب و کار Business Nominee)) . در این برنامه مهاجرتی، اشخاصی شرکت می‌کنند که قصد سرمایه‌گذاری در یوکان را دارند. در واقع تعدادی از متقاضیان، سرمایه‌ای را جهت همکاری با یک فعالیت اقتصادی فعال در یوکان وارد این ایالت می‌نمایند و برخی دیگر به قصد راه‌اندازی سرمایه‌گذاری جدیدی که تماما متعلق به خودشان باشد در این برنامه مهاجرتی شرکت می‌کنند.
  • مهاجرت از طریق شرکت در برنامه کارآفرینی. برنامه سرمایه‌گذاری از طریق کار‌آفرینی در تمام ایالات کانادا از جمله ایالت یوکان فعال است.  در ایالت یوکان برنامه مهاجرت از طریق برنامه کار‌آفرینی با استقبال زیادی از سوی متقاضیان مهاجرت به یوکان مواجه شده است. در این برنامه مهاجرتی، ضوابطی لحاظ شده است که به دست آوردن هر یک از آن‌ها امتیاز مشخصی را برای متقاضی مهاجرت در این ایالت به همراه دارد. در نهایت مجموع امتیازات شما بیانگر این است که آیا قابلیت کارآفرینی در ایالت یوکان را دارید یا خیر.

  مهاجرت از طریق کار‌آفرینی مزایایی زیادی را برای متقاضی مهاجرت به کانادا به وجود می‌آورد دارد که در ادامه به ذکر آن‌ها می‌پردازیم:

  • روند صدور ویزای کاری برای متقاضی که از طریق کار‌آفرینی اقدام به مهاجرت می‌نماید کوتاه‌تر است و تقریبا پروسه صدور، 12 تا 14 ماه طول می‌کشد.
  • بابت مقدار سرمایه لازم جهت کارآفرینی در یوکان نگران نباشید زیرا الزامی برای ورود سرمایه کلان به این حوزه وجود ندارد. این مزیت سبب شده تا سرمایه‌های علمی و تخصصی زیادی به کشور کانادا وارد شود.
  • متقاضیان مهاجرت از طریق کارآفرینی از اختیارات گسترده برای شیوه هزینه کردن سرمایه مالی اولیه در تجارت خاص برخوردار هستند.
  • هزینه‌های دریافتی از سوی دولت کانادا از متقاضیان مهاجرت با استفاده از روش کارآفرینی، کم‌تر از سایر برنامه‌های مهاجرتی است.

  لازم به ذکر است که در هر یک از ایالات کانادا مقررات متفاوتی برای کارآفرینی وضع گردیده است اما چند ضابطه وجود دارد که در تمام ایالات از جمله در یوکان رعایت می‌شوند:

  • ارائه مدرکی که با آن بتوانید توانایی خود برای مدیریت یک کسب و کار جدید را ثابت کنید.
  • متقاضیانی بتوانند با شرکت در این برنامه، امتیاز بیشتری را در مقایسه با سایر شرکت‌کنندگان کسب کنند دعوت به مصاحبه می‌شوند.

  تحصیل در یوکان

  در ایالت یوکان، دانش‌آموزان از سن 5 یا 6 سالگی وارد دوره آمادگی می‌شوند. در این مرحله آموزش‌های لازم جهت ایجاد توانایی و آشنایی کودکان با برخی از مفاهیم درسی ارائه می‌گردد. سپس کودکان وارد مدرسه می‌شوند و تا سن 18 سالگی در آنجا مشغول به تحصیل هستند.

  در مدارس یوکان، دروس مختلفی برای دانش‌آموزان تدریس می‌شود که برخی از آن‌ها برای ایجاد توانایی بهتر جهت ورود به بازار کار تدوین شده‌اند. دروس اختیاری مانند آموزش تعمیر خودرو می‌تواند در مدارس مستقر در مناطق مختلف ایالت، تا حدودی متفاوت باشند. در واقع ارائه دروسی مانند ریاضی و هنر در تمامی مدارس اجباری است اما ارائه دورس اختیاری تا حدودی بستگی به نیاز بازار کار دارد.

  دانش‌آموزان پس از پایان مدرسه و با دریافت مدرک دیپلم، وارد کالج یا دانشگاه می‌شوند. لازم به ذکر است که دانش‌آموزان در مدارس ایالت یوکان از حق تحصیل رایگان برخوردار هستند و فرزند مهاجرین هم پس از دریافت مجوز اقامت دائم، به صورت رایگان تحصیل می‌کنند اما تا قبل از آن باید شهریه بپردازند.

  دانشگاه‌ ها در ایالت یوکان

  کالج یوکان: در کالج یوکان تقریبا 1000 دانشجوی تمام وقت و 3000 دانشجوی پاره‌وقت مشغول به تحصیل هستند. این کالج در ارائه رشته هنر موفق عمل کرده است و دوره‌های آموزشی کامپیوتر، مدیریت تجاری و مدیریت منابع نیز متقاضیان زیادی دارد.   

  اقتصاد ایالت یوکان

  اقتصاد یوکان بستگی به رونق استخراج منابع طبیعی دارد. صنعت معدن در ایالت یوکان، مهم‌ترین بخش فعالیت اقتصادی در این ایالت محسوب می‌شود و حتی طبق آمار منتشر شده، رتبه اول را در کانادا به خود اختصاص داده است.

  معادن طلای موجود در این ایالت، ثروت مهمی است که تعداد قابل توجهی از مردم کانادا و همچنین مهاجرین را به سوی ایالت یوکان روانه کرده است. در حال حاضر صنعت توریست نیز نقش مهمی را در شکوفایی اقتصاد استان، ایفا نموده است. سالانه تعداد زیادی از گردشگران، ایالت یوکان را به عنوان تفریحگاه خود در کانادا انتخاب می‌کنند.

  سرمایه‌گذاری در یوکان

  کار در ایالت یوکان

   یافتن شغل در یوکان منوط به این است که حضور شما در کانادا، قانونی باشد. همچنین در هر مصاحبه‌ای که شرکت کنید کد 9 رقمی SIN را از شما می‌خواهند. همچنین مدارکی که به سازمان مهاجرتی کانادا ارائه کرده‌اید باید معتبر باشد.

  درباره کار در کانادا ، قانون کار کانادا ، دوره های کوآپ کانادا و سایت های کاریابی کانادا بیشتر بدانید.

  کتاب بازار کار کانادا
  کتاب بازار کار کانادا

  امور مالی در یوکان

  هر مهاجری باید در روزهای اول حضور یوکان برای افتتاح حساب بانکی جهت انجام امور مالی اقدام کند. در یوکان بانک‌های دولتی و خصوصی فعالیت دارند و شما می‌توانید با گشایش حساب در هر یک از این بانک‌ها از تسهیلات مالی استفاده کنید.

  پیشنهاد می‌شود که بانک‌های جدید را برای انجام امور مالی خود انتخاب کنید زیرا بانک‌های قدیمی‌تر به مشتریانی که به مدت چندین سال در شعب آن‌ها حساب بانکی داشته‌اند تسهیلات و اعتبارات مالی می‌دهند اما بانک‌های جدید چنین ضوابط سختی را اعمال نمی‌کنند.

  درباره خدمات بانکی در کانادا ، مالیات در کانادا ، کارت اعتباری در کانادا و انتقال پول از کانادا به ایران بیشتر بدانید.

  مسکن در یوکان

  یکی از امتیازات قابل توجهی که زندگی در یوکان برای ساکنین آن به همراه داشته قیمت ارزان مسکن است که کمک شایانی به مهاجرین برای زندگی در این ایالت می‌نماید. این در حالی است که در شهرهای بزرگ کانادا، قیمت بالای مسکن، بسیاری از مهاجرین را به زندگی در مناطق حاشیه وادار می‌کند.

  درباره اسکان در کانادا ، وام مسکن در کانادا و خرید خانه در کانادا بیشتر بدانید.

  بهداشت و درمان در ایالت یوکان

  در کانادا، شهروندان در تمام ایالات از خدمات درمانی رایگان برخوردار هستند و تنها در برخی از آزمایش‌های پزشکی و خدمات دندانپزشکی باید هزینه بپردازند. هزینه عمل جراحی زیبایی نیز رایگان نیست. در هر ایالت، لیست خدمات پزشکی که تحت پوشش دولتی نیستند هر سال اعلام می‌شود. مهاجرین در ایالت یوکان تا زمانی که کارت سلامت خود را دریافت نکرده باشند باید هزینه درمان و استفاده از امکانات پزشکی را بپردازند. تا زمان صدور کارت سلامت می‌توانید با شرکت بیمه خصوصی برای پوشش هزینه‌های درمانی، قرارداد ببندید.

  درباره بهداشت و درمان در کانادا ، بیمه در کانادا بیشتر بدانید.

  دولت یوکان

  به این دلیل که یوکان بیشتر یک محدوده محسوب می‌شود، دولت مستقر در این ایالت، اختیارات کم‌تری در مقایسه با سایر ایالات دارد. در یوکان نیز همانند سایر ایالات در کانادا، مجلس قانون‌گذاری ایالتی مشغول به فعالیت است و قوانین را برای اجرا در قلمرو یوکان وضع می‌کند. در حال حاضر 18 نماینده در پارلمان یوکان حضور دارند. لازم به ذکر است که یوکان، در مجلس فدرال کانادا نیز نماینده دارد.

  درباره بهداشت و درمان در کانادا ، بیمه در کانادا بیشتر بخوانید.

  استاندارد زندگی در یوکان

  • این ایالت به دلیل برخورداری از آب و هوای پاکیزه یکی از مقاصد جذاب برای مهاجرین است
  • وجود منابع غنی به رشد اقتصادی و در نتیجه رونق بازار کار کمک نموده است
  • حضور یوکان در برنامه مهاجرتی کانادا و همکاری با دولت فدرال برای جذب مهاجرین، به یکی از انتخاب‌های افراد متخصص و سرمایه‌گذاران برای اقامت در کانادا تبدیل شده است.
  • وجود امکانات رفاهی و تفریحی نیز یکی دیگر از مزایای زندگی در یوکان است.

  هزینه های زندگی در یوکان

  هزینه های زندگی در یوکان به شرح زیر هستند و تمامی هزینه‌ها به دلار کانادا محاسبه شده‌اند.

  هزینه رستوران در یوکان

  رستوران هاقیمتمحدوده قیمتی
  یک وعده، رستوران ارزان۱۹۱۸ – ۲۰
  یک وعده برای دو نفر، رستوران با قیمت متوسط، با پیش غذا، غذای اصلی و دسر۶۵۵۰ – ۸۰
  وعده غذایی مک در مک دونالد (یا وعده غذایی مشابه)۱۰.۲۵۹.۵۰ – ۱۱
  کاپوچینو (معمولی)۵۴ – ۶
  نوشابه کوکاکولا/ پپسی (بطری ۰.۳۳ لیتری)۲.۳۳۲ – ۳
  آب (بطری ۰.۳۳ لیتری)۲.۵۰۲ – ۳

  هزینه اقلام غذایی در یوکان

  اقلام غذاییقیمت
  شیر (معمولی)۳.۰۱
  یک قرص نان سفید تازه (۵۰۰ گرم)۳.۳۳
  تخم مرغ (معمولی) (۱۲)۳.۵۰
  پنیر محلی (۱ کیلوگرم)۷
  فیله مرغ (۱ کیلوگرم)۲۱.۵۹
  سیب (۱ کیلوگرم)۴
  موز (۱ کیلوگرم)۱.۴۳
  پرتغال (۱ کیلوگرم)۲
  گوجه فرنگی (۱کیلوگرم)۳.۵۰
  پیاز (۱ کیلوگرم)۱.۹۸
  کاهو (۱ عدد)۲.۵۰
  آب (بطری ۱.۵ لیتری)۳

  هزینه حمل و نقل در یوکان

  حمل و نقلقیمتمحدوده قیمتی
  بلیط یک طرفه (حمل و نقل محلی)۲.۵۰۲.۳۰ – ۲.۵۰
  بلیط ماهیانه (قیمت معمولی)۶۲۶۰ – ۷۵
  تاکسی (تعرفه معمولی)۴.۳۳۳.۵۰ – ۷
  تاکسی به ازای هر کیلومتر (تعرفه معمولی)۱.۵۰۱ – ۱.۸۴
  تاکسی به ازای هر ساعت توقف (تعرفه معمولی)۳۴۳۴ – ۷۵
  بنزین (۱ لیتر)۱.۳۸۱.۲۵ – ۱.۵۲
  فولکس واگن گلف ترندلاین (یا خودروی نو مشابه)۲۸۰۰۰
  تویوتا کرولا سدان کامفورت (یا خودروی نو مشابه)۲۴۶۰۰۲۵۰۰۰ – ۲۵۴۰۰

  هزینه تسهیلات عمومی در یوکان

  هزینه های اشتراک (ماهانه)قیمتمحدوده قیمتی
  پایه (برق، گرمایش، سرمایش، آب، زباله) برای یک آپارتمان ۸۵ متر مربع۲۱۸۹۰ – ۳۸۵.۲۳
  یک دقیقه هزینه تلفن همراه از پیش پرداخت شده با تعرفه معمولی (بدون تخفیف و طرح)۰.۷۵
  اینترنت (۶۰ مگابیت بر ثانیه یا بیشتر، نامحدود، کابل/ ADSL)۱۴۳.۳۸۹۰ – ۲۰۰

  هزینه ورزش و تفریح در یوکان

  تفریح و ورزشقیمتمحدوده قیمتی
  باشگاه بدنسازی، هزینه ماهانه برای یک فرد بالغ۵۵۴۵ – ۷۰
  سینما، اکران بین المللی، یک صندلی۱۱.۵۰۹.۴۵ – ۱۹

  هزینه مراقبت از کودک در یوکان

  هزینه نگهداری از کودکانقیمتمحدوده قیمتی
  پیش دبستانی (یا مهد کودک)، کل روز، خصوصی، ماهانه برای یک کودک۱۳۵۰۹۵۰ – ۱۶۰۰

  هزینه کفش و لباس در یوکان

  کفش و لباسقیمتمحدوده قیمتی
  شلوار جین (لویز ۵۰۱ یا مشابه)۶۸۲۵ – ۹۰
  لباس تابستانی در مغازه های زنجیره ای (زارا، H & M و …)۵۱.۲۵۲۰ – ۷۰
  یک جفت کفش پیاده روی نایکی (قیمت متوسط)۱۰۰۸۰ – ۱۲۰
  یک جفت کفش چرمی مردانه۱۷۷.۵۰۷۵ – ۲۰۰

  هزینه خرید و اجاره ‌ی ماهانه خانه در یوکان

  اجاره ماهانهقیمتمحدوده قیمتی
  آپارتمان (یک خوانه) مرکز شهر۱۴۰۰۱۲۰۰ – ۱۶۰۰
  آپارتمان (یک خوابه) خارج از مرکز شهر۱۲۵۸.۳۳۱۰۰۰ – ۱۶۰۰
  آپارتمان (سه خوابه) مرکز شهر۲۲۲۰۱۸۰۰ – ۲۵۰۰
  آپارتمان (سه خوابه) خارج از مرکز شهر۱۸۸۰۱۵۰۰ – ۲۳۰۰

  حقوق و وام در یوکان

  حقوق و درآمدقیمت
  میانگین حقوق ماهانه (بعد از پرداخت مالیات)۳۳۲۱.۴۸
  نرخ درصد سود سپرده گذاری (٪)، سالانه، برای سپرده گذاری ۲۰ ساله۴.۰۴

  جاذبه‌ های گردشگری در ایالت یوکان

  • جنگل تابلوهای ترافیکی: این جنگل یکی از جاذبه‌های گردشگری در یوکان است که گردشگران زیادی از آن بازدید می‌کنند. هر گردشگری مجاز است بین 2 تا 3 ساعت در جنگل حفاظت شده حضور داشته باشد. جالب است بدانید که بازدید از این مکان گردشگری، رایگان است.

  آدرس: Alaska Hwy, Watson Lake, Yukon, Canada

  • پارک ملی ناهانی: این پارک بسیار زیبا که در آن آبشاراهای وسیع و شگرف جریان دارند به یکی از مناطق بسیار جذاب برای گردشگران تبدیل شده است.

  آدرس: Fort Smith, Unorganized, NT, Canada

  فرهنگ غذایی مردم یوکان

  در قلمرو یوکان کشاورزی انجام نمی‌شود به همین دلیل محصولات کشاورزی برای این ایالت از سایر مناطق وارد می‌شود و همین امر باعث شده است تا مردم در وعده‌های غذایی خود کم‌تر از گیاهان خوراکی استفاده کنند. مردم ساکن در قلمرو یوکان از غذاهای گوشتی استفاده می‌کنند.

  خدمات موسسه تراست برای مهاجرت

  تمامی پرونده های مهاجرتی موسسه تراست تحت نظارت مستقیم شروین مدنی، وکیل ارشد موسسه انجام می شود.

  شروین مدنی وکیل ارشد موسسه تراست


  • وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا و دارای کد فعالیت در انجمن ICCRC
   (کد وکالت: RCIC# 506959)
  • عضو هیئت علمی کالج اشتون در رشته مهاجرت
  • سابقه فعالیت به عنوان آفیسر اداره مهاجرت
  • بیش از 10 سال سابقه وکالت امور مهاجرتی
  شروین مدنی

  مشاوره معتبر بگیرید!

  قوانین مهاجرت بسیار پیچیده است، ولی اصلاً نگران نباشید؛ چراکه وکلای با تجربه و حرفه‌ای تراست با تمامی روش‌های قانونی مهاجرت آشنا هستند.

  سوالات متداول

 • آیا یوکان در کاناداست یا در آلاسکا؟
 • یوکان، واقع در قلمرو شمال غربی کانادا می باشد و منطقه ای از کوه های ناهموار و فلات های مرتفع است. این استان از شرق به قلمروهای شمال غربی، از جنوب به بریتیش کلمبیا و از غرب به ایالت آلاسکا ایالات متحده محدود می شود و به سمت شمال بالای دایره قطب شمال تا دریای بوفور امتداد می یابد.

 • آیا یوکان شهر خوبی برای مهاجران است؟
 • مهاجرانی که یوکان را به‌عنوان مقصد خود انتخاب می‌کنند، می ‌توانند انتظار داشته باشند که از یک سبک زندگی فعال و در عین حال صلح‌ آمیز با رویدادهای فرهنگی بسیار در تمام طول سال لذت ببرند. همچنین یوکان یک جامعه فعال فرانسوی زبان و همچنین بسیاری از گروه های قومی و فرهنگی است.

 • چه برنامه های مهاجرتی برای مهاجرت به یوکان موجود است؟
 • در حال حاضر متقاضیان مهاجرت به یوکان از طریق یکی از 4 برنامه مهاجرتی زیر می ‌توانند اقدام کنند:
  در حال حاضر متقاضیان مهاجرت به یوکان از طریق یکی از 4 برنامه مهاجرتی زیر می ‌توانند اقدام کنند:
  اکسپرس اینتری یوکانYukon Express Entry (YEE))
  در این برنامه مهاجرتی، متقاضیان با ثبت نام و طی نمودن پروسه شرکت در برنامه، به کارفرمایی که نتوانسته است کارمند مورد نظر خود را از میان متقاضیان کانادایی پیدا کند معرفی می‌ شوند.
  برنامه نیروی متخصص (Skilled Worker)
   با شرکت در این برنامه این فرصت برای شما ایجاد می ‌شود تا بتوانید با کارفرمایان کانادایی که به دنبال همکاری با نیروهای متخصص هستند آشنا شوید.
  نیروهایی با تاثیر بسیار مهم (Critical Impact Worker)
   در این برنامه مهاجرتی، متقاضیانی که جزء نیروی کار نیمه متخصص محسوب می‌ شوند می ‌توانند حضور پیدا کنند.
  انتخاب از طریق کسب و کار Business Nominee))
  در این برنامه مهاجرتی، اشخاصی شرکت می‌ کنند که قصد سرمایه‌گذاری در یوکان را دارند. در واقع تعدادی از متقاضیان، سرمایه‌ای را جهت همکاری با یک فعالیت اقتصادی فعال در یوکان وارد این ایالت می‌نمایند و برخی دیگر به قصد راه‌اندازی سرمایه‌گذاری جدیدی که تماما متعلق به خودشان باشد در این برنامه مهاجرتی شرکت می‌کنند.
  مهاجرت از طریق شرکت در برنامه کارآفرینی.
  برنامه سرمایه‌گذاری از طریق کار‌آفرینی در تمام ایالات کانادا از جمله ایالت یوکان فعال است.  در ایالت یوکان برنامه مهاجرت از طریق برنامه کار‌آفرینی با استقبال زیادی از سوی متقاضیان مهاجرت به یوکان مواجه شده است.

  آب و هوای یوکان چگونه است؟

  زمستان در یوکان، سرد  و تابستان گرم و کوتاه است. دمای هوا در استان یوکان از منفی ۱۸ درجه سانتی‌گراد در ژانویه تا دمای ۱۴ درجه سانتی گراد در ماه جولای متغیر است.

  هزینه زندگی در یوکان چقدر است؟

  هزینه های تخمینی ماهانه برای یک خانواده چهار نفره: 5789 دلار کانادا
  هزینه های تخمینی ماهانه برای یک نفر: 2815 دلار کانادا
  اجاره ماهانه یک واحد 85 متر مربع مبله در منطقه معمولی 1531 دلار کانادا
  هزینه امکانات (گرمایش، برق، گاز …) ماهانه برای 2 نفر در آپارتمان 85 متری 253 دلار کانادا

  میزان درآمد در یوکان چقدر است؟

  متوسط حقوق یوکان در کانادا 69000 دلار در سال یا 35.38 دلار در ساعت است. درآمد مشاغل در سطح اولیه از 46339 دلار در سال شروع می شود و اکثر کارگران با تجربه این منطقه تا 94620 دلار در سال درآمد دارند.

  استاندارد زندگی در یوکان چگونه است؟

  این ایالت به دلیل برخورداری از آب و هوای پاکیزه یکی از مقاصد جذاب برای مهاجرین است.
  وجود منابع غنی به رشد اقتصادی و در نتیجه رونق بازار کار کمک نموده است
  حضور یوکان در برنامه مهاجرتی کانادا و همکاری با دولت فدرال برای جذب مهاجرین، به یکی از انتخاب ‌های افراد متخصص و سرمایه‌ گذاران برای اقامت در کانادا تبدیل شده است.
  وجود امکانات رفاهی و تفریحی نیز یکی دیگر از مزایای زندگی در یوکان است.

  دیدگاهتان را بنویسید