وکیل مهاجرت در نیاوران

وکیل مهاجرت در نیاوران

آشنایی با تیم مشاوره مهاجرت به کانادا در موسسه مهاجرتی تراست

مهمترین سوالی که باید از هر شرکت مهاجرتی بپرسید

وکیل مهاجرتی در نیاوران

مسئله مهاجرت مانند بسیاری امور دیگر، کاری تخصصی است. همانطور که به عنوان مثال کار ترجمه خود را به مترجم می‌سپارید، برای مهاجرت نیز بهتر است کار خود را به وکیل مهاجرت بسپارید. اگر به دنبال وکیل مهاجرت در نیاوران هستید، در این مقاله با بهترین موسسه مهاجرتی آشنا می‌شوید و می‌توانید فقط با یک تماس، فرآیند مهاجرت خود را شروع کنید.

ویژگی‌ های یک وکیل مهاجرت به کانادا

1. وکیل قانونی مهاجرت به کانادا باید مجوزهای لازم را داشته باشد

برای جلوگیری از کلاهبرداری و نظارت بیشتر، دولت کانادا توصیه کرده برای پیگیری امور پرونده خود تنها از وکلا یا مشاورین مورد تایید اداره مهاجرت کانادا کمک گرفته شود.

این افراد که لازم است شهروند کانادا بوده یا اقامت دائم این کشور را داشته باشند پس از گذراندن دوره های آموزشی و شرکت در آزمون های مخصوص، مجوز لازم برای همکاری با اداره مهاجرت کانادا را دریافت می کنند و دائما تحت نظارت کانون مشاوران مهاجرت کانادا هستند.

 • در صورتی که از افرادی که مورد تایید اداره مهاجرت کانادا نباشند برای امور مهاجرتی خود کمک بگیرید، پرونده شما قابل دادرسی نخواهد بود.

برای بررسی اینکه آیا وکیل / مشاوری که با وی همکاری دارید مورد تایید اداره مهاجرت کانادا است یا خیر میتوانید به صفحه کالج مشاوران مهاجرت و شهروندی کانادا مراجعه نموده و نام مشاور خود را جستجو نمایید.

آموزش تصویری استعلام کد مشاور رسمی مهاجرت به کانادا با 3 کلیک!

مجوز فعالیت شروین مدنی از اداره مهاجرت کانادا

توجه! هر فرد با هر عنوان و سابقه کاری (نماینده یا ایجنت مدارس و دانشگاه ها، موسسه کاریابی و…) در صورتی که عضو کانون مشاورین مهاجرت و شهروندی کانادا نباشد مورد تایید اداره مهاجرت کانادا نخواهد بود.

این روزها خیلی از افراد مدعی تعداد زیادی پرونده موفق هستند و در اینستاگرام کار می کنند یا دارای دفاتری در ایران و کانادا هستند اما کارشان قانونی نیست و اگر طی همکاری با آنها به مشکل برخوردید امکان پیگیری قضایی را نخواهید داشت.

حتما دقت داشته باشید که در صورتی که با یک موسسه مهاجرتی کار می کنید، قرارداد شما باید توسط مشاور قانونی مهاجرت صاحب امتیاز آن موسسه امضا شود و امضای افراد دیگر اعتباری نداشته و قابل پیگیری از مراجع قانونی نیست.

2. قرارداد وکیل مهاجرت باید منطبق با فرمت اعلام شده توسط ICCRC-CRCIC باشد

همه مشاورین/ وکلای قانونی مهاجرت به کانادا باید از قراردادی تبعیت کنند که مطابق با فرمت تاییده شده ICCRC-CRCIC باشد. یک قرارداد معتبر، یک قرارداد دو طرفه است و به نفع وکیل و موکل است و علاوه بر اطلاعات وکیل و موکل و کد وکیل، بندهای زیر را پوشش می دهد:

 • طرفین قرارداد (Definitions)
 • وظایف و مسئولیتهای وکیل / مشاور (RCIC Responsibilities and Commitment)
 • وظایف و مسئولیتهای موکل (Client Responsibilities and Commitments)
 • روش پرداخت (Billing method)
 • مبلغ و شرایط پرداخت (Payment Terms and Conditions)
 • برنامه پرداخت (Payment Schedule)
 • سیاست برگشت وجه (Refund Policy)
 • حل و فصل اختلافات (Dispute Resolution Related to the Code of Professional Ethics)
 • محرمانگی (Confidentiality)
 • فورس ماژور (Force Majeure)
 • سیاست تغییرات (Change Policy)
 • اتمام قرارداد (Termination)
 • انصراف (Discharge or Withdrawal of Representation)
 • قوانین حاکم (Governing Law)

در قرارداد باید سیاست های موسسه یا مشاور در قبال هر یک از این مسائل کاملا مشخص بوده و طبق قوانین اداره مهاجرت باشد.

مبلغ قرارداد یکی از مواردی است که باید در قرارداد ذکر شود، و از همان شروع کار مشخص باشد.

در صورتی که قرارداد وکیل یا مشاور شما منطبق با این فرمت نیست می توانید به او اعتراض نمایید.

3. وکیل مهاجرت نباید کارهای غیرقانونی انجام دهد

ارائه مدارک جعلی یکی از مصادیق بارز کارهای غیرقانونی در امر مهاجرت به شمار می رود.

برخی موسسات مهاجرتی اقدام به جعل اسناد و مدارک در جهت قوی تر شدن پرونده فرد می نمایند. این کار از هر نظر غیرقانونی است و در صورتی که آفیسر پرونده متوجه شود (که به احتمال خیلی زیاد متوجه می شود) علاوه بر اینکه پرونده شما ریجکت خواهد شد، برای شما مدتی محرومیت نیز در نظر گرفته می شود.

حتی در صورتیکه که بعد از دریافت اقامت دائم، دولت کانادا متوجه جعلی بودن مدارک شما گردد، ممکن است شما را از کانادا اخراج نماید.

توجه! ارسال دعوتنامه های صوری، جعل سند ملک، سابقه کاری، سند ازدواج / طلاق، خرید و فروش جاب آفر، ایده و طرح بیزنس و… جزء امور غیرقانونی محسوب می شوند.

4. مشاور قانونی مهاجرت به کانادا باید دارای تجربه و تخصص لازم باشد

 • برای مهاجرت قانونی به کانادا می توانید از کمک وکلای مهاجرت یا مشاوران مهاجرت مورد تایید اداره مهاجرت کانادا استفاده نمایید.
 • وکلای مهاجرت باید علاوه بر مدرک لیسانس، مدرک کارشناسی ارشد حقوق مهاجرت و شهروندی را دریافت کرده باشند.
 • مشاوران قانونی مهاجرت نیز باید یک دوره حدودا یک ساله را طی کرده و مدرک دریافت نمایند.
 • در اغلب موارد از نظر دانش فنی و روال انجام کار فرقی بین وکیل و مشاور رسمی مهاجرت وجود ندارد.
 • در کنار دانش، تجربه نیز اهمیت زیادی دارد. داشتن پرونده های موفق نشان از تسلط مشاور و مجموعه بر قواعد مهاجرت است و اعتماد را برای کلاینت ساده تر می کند.

5. وکیل مهاجرت به کانادا باید شخصا پرونده شما را سابمیت کند

خیلی از وکلای نامدار مهاجرت صفر تا صد کار پیگیری مدارک و سابمیت ویزا را به کسانی می سپارند که در موسسه شان مشغول هستند و خود حتی در جریان پرونده شما هم قرار نمی گیرند.

یک وکیل / مشاور خوب کسی است که با اینکه از کارکنان خود کمک می گیرد اما در نهایت پرونده را خودش سابمیت کند. این موضوع حق شماست، چون شما به تجربه و تخصص آن فرد اعتماد کرده اید و نه به کسانی که برایش کار می کنند و ممکن است تازه کار باشند.

6. وکیل مهاجرت باید در دسترس باشد

بعضی از وکیل ها به واسطه مشغله ای که دارند فرصت ارتباط گرفتن با کلاینت را ندارند و سوالات و مشکلاتی که برای کلاینت به وجود می آید را تنها از طریق مشاورانی که در ایران یا کانادا دارند می توان پیگیری کرد. اما در موسسه مهاجرتی تراست، از لحظه عقد قرارداد، کلاینت با مشاور در ارتباط مستقیم است و می تواند مسائل خودش را مطرح بکند و وکیل نیز به تمام گفتگوهای کلاینت و مشاور نظارت دارند.

7. وکیل مهاجرت باید شفافیت را در تمامی مراحل رعایت کند

بعضی وکلا به هیچ عنوان اطلاعات ثبت شده برای کلاینت را در اختیار ایشان قرار نمی دهند و آن فرد را از روند انجام کار مطلع نمی کنند. در حالیکه در موسسه مهاجرتی تراست فرم هایی که قرار است سابمیت شوند در اختیار کلاینت قرار گرفته و توسط وی تایید می شوند.

اگر پرونده شما توسط یک فرد نامعتبر در حال پیگیری است ، برای بررسی دقیق وضعیت پرونده میتوانید درخواست Note Officer بدهید.

برای درخواست نوت آفیسر نیاز است که فردی که دارای اقامت و یا سیتیزن کانادا است این کار را به عنوان نماینده شما انجام دهد که شما بایستی رضایت نامه ای را طبق رضایت شما مبنی بر اینکه اطلاعات شما افشا شود را تاریخ بزنید و امضا کنید.

هزینه نوت آفیسر 5 دلار کانادا و مدت زمان تقریبی دریافت نوت آفیسر بین 30 الی 35 روز است.

آشنایی با آفیسرهای کانادا و نحوه تصمیم گیری آنها

خدمات موسسه تراست برای مهاجرت

تمامی پرونده های مهاجرتی موسسه تراست تحت نظارت مستقیم شروین مدنی، وکیل ارشد موسسه انجام می شود.

شروین مدنی وکیل ارشد موسسه تراست


 • وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا و دارای کد فعالیت در انجمن ICCRC
  (کد وکالت: RCIC# 506959)
 • عضو هیئت علمی کالج اشتون در رشته مهاجرت
 • سابقه فعالیت به عنوان آفیسر اداره مهاجرت
 • بیش از 10 سال سابقه وکالت امور مهاجرتی
 • تجربه کیس های موفق از بیش از ۲۰ ملیت مختلف
شروین مدنی

8. یک وکیل مهاجرت نباید وعده های غیر قانونی بدهد

فراموش نکنید که تنها افسر اداره مهاجرت کانادا است که می‌تواند درباره صدور ویزای کانادا تصمیم‌گیری کند؛ بنابراین، یک وکیل حرفه‌ای مهاجرت به کانادا هرگز درباره اخذ ۱۰۰ درصدی ویزای کانادا به شما تضمینی نخواهد داد.

تنها کاری که وکیل می تواند بکند این است که شرایط شما را به دقت بررسی کرده و اطلاعات تان را  به درستی سابمیت کند و به خوبی از شما در نامه دفاعیه وکیل دفاع نماید.

داشتن روابط و سابقه کار در اداره مهاجرت، سفارت و… نمی تواند باعث ضمانت ویزا شدن شما باشد.

ضمانت ویزا از نظر اداره مهاجرت کانادا غیرقانونی است! در همه قراردادهای تضمینی اخذ ویزا فقط ضمانت عودت وجه وجود دارد، که در اغلب آنها شرکت همه هزینه ها و سود خود را برداشته و در نهایت رقمی که به شما برمی گرداند کمتر از چیزی است که به او پرداخت کرده اید.

موسسه مهاجرتی تراست با رعایت اصول حرفه ای، قرارداد تضمینی ویزا ندارد!

دلیل این امر هم این است که از نظر ما، همه مشتری ها عضو خانواده تراست هستند و موفقیت شان برای ما حیاتی است!

ما قبل از قرارداد همه شرایط شما را بررسی می کنیم و فقط در صورتی پرونده شما را قبول می کنیم که از اخذ ویزای شما 90 درصد مطمئن باشیم و بعد از قرارداد برای موفقیت همه کلاینت های مان نهایت تلاشمان را می کنیم و کوچک و بزرگ بودن پرونده، روی عملکرد ما تاثیری ندارد. پس دلیلی هم ندارد که پول اضافه ای را از فرد دریافت کنیم و فقط شانس خودمان برای دریافت سود بیشتر را محک بزنیم!

توجه داشته باشید که بعضی موارد هستند که روی روش مهاجرتی که انتخاب می کنید و شانس اخذ ویزای شما تاثیر مستقیم دارند. برخی از شرکت های مهاجرتی وقتی می بینند فرد یکی از این شرایط مهم را ندارد برای اینکه مشتری خودشان را از دست ندهند آن شرط را از پیش پای فرد برمی دارند و به او تضمین اخذ ویزا را می دهند!

مثلا بعضی از روش ها نیاز به داشتن مدرک زبان دارند؛ مثل روش استارت آپ و این الزام از سمت اداره مهاجرت کانادا مشخص شده است، هیچکس نمی تواند به شما وعده بدهد که بدون داشتن مدرک زبان می توانید از این روش به کانادا مهاجرت کنید.

تضمین اخذ ویزای کانادا توسط وکیل مهاجرت

9. دارای دفاتر فعال در ایران و کانادا باشد

اجباری برای حضور وکیل در کانادا یا ایران وجود ندارد. اما به طور کلی بهتر است که موسسه مهاجرتی هم در ایران و هم در کانادا در دسترس باشد.

طبیعی است که وکیلی که در کانادا زندگی می کند اطلاعات واقع بینانه تری را می تواند در اختیار شما قرار بدهد و از سمت اداره مهاجرت هم نظارت بیشتری انجام می گیرد. برخی خدمات مثل دریافت Atip نیز تنها برای کسانی که در کانادا حضور دارند امکان پذیر است.

اما از طرفی کشوری مثل کانادا اختلاف زمانی زیادی با ایران دارد. اگر موسسه مهاجرتی فقط در کانادا دفتر داشته باشد ممکن است با توجه به ساعات کاری متفاوت و تعطیلات متفاوت کار پرونده شما با تاخیر مواجه شود. داشتن دفتر و مشاور در ایران می تواند کار شما را تسریع نماید.

10. دستمزد معقولی بابت ارائه خدمات دریافت کند

مبلغ مشخصی برای ارائه خدمات مهاجرتی توسط کانون مشاوران مهاجرت تعیین نشده است و به همین دلیل ممکن است دستمزدهایی که وکلای مهاجرت به کانادا برای انجام کارهای مهاجرتی اعلام می‌کنند با یکدیگر متفاوت باشد.

در اغلب موارد یک قیمت ثابت برای خدمات مهاجرتی وجود ندارد چون مقدار زمان و زحمتی که برای هر پرونده اختصاص می یابد متفاوت است که مشاور مهاجرتی باید دستمزدی متناسب با آن پرونده دریافت نماید. متاسفانه برخی موسسات قیمت های بسیار بالایی را برای یک پرونده به بهانه تضمین آن دریافت می نمایند که همانطور که در بندهای بالا ذکر شد غیرقانونی است. اما توجه داشته باشید از طرفی دستمزد پایین نیز ممکن است به قیمت کاهش کیفیت خدمات تمام شود. برخی موسسات انجام کار را بر عهده کارشناسان با سابقه کم می گذارند که باعث می شود نرخ دریافتی شان پایین باشد.

 برای اینکه متوجه شوید که آیا دستمزدی که مشاورتان قرار است دریافت کند متناسب است یا نه، حتما با چند موسسه مذاکره نمایید و جزییات خدمات را از آنها بپرسید تا بتوانید بهترین تصمیم را اخذ کنید.

در صورت همکاری با یکی از وکلای رسمی مهاجرت به کانادا از موسسه مهاجرتی تراست، تمامی خدمات ذکرشده در دسترس شما هم‌وطنان عزیز خواهد بود.

وکلای تراست به‌خوبی با قوانین و پیچیدگی‌های مهاجرت به کانادا آشنا هستند و اطلاعات درست و مطمئن را به‌راحتی در اختیار شما قرار خواهند داد. با توجه به این موضوع که وکلا و کارشناسان مجرب تراست در کشور کانادا اقامت دارند، به‌راحتی می‌توانید حتی بعد از ورود به کشور کانادا از راهنمایی‌ها و مشاوره‌های وکلای ما در تراست استفاده کنید.

با انجام کارهای مهاجرتی شما، به‌وسیله یکی از وکلای رسمی مهاجرت به کانادا در تیم تراست، به‌موقع در جریان آخرین پیشرفت‌های صورت گرفته در پرونده مهاجرتی خود قرار خواهید گرفت. همچنین، با در اختیار داشتن یک پنل کاربری اختصاصی در سایت تراست، همواره از آخرین اقدامات انجام‌شده در رابطه باکارهای مهاجرتی خود نیز مطلع خواهید شد. به شکلی که به‌راحتی می‌توانید پاسخ سؤالات خود را از طریق همین پنل کاربری دریافت کنید و در صورت نیاز به ارسال مدارک، می‌توانید به‌آسانی مدارک خود را نیز در این سیستم بارگذاری کنید.

پادکست بشنوید!

وظایف وکیل مهاجرت

مزایای داشتن وکیل مهاجرت در نیاوران

شاید بپرسید چرا توصیه می‌کنیم به جای اینکه خودتان برای مهاجرت اقدام کنید، از خدمات وکیل مهاجرتی استفاده کنید.

در جواب باید بگوییم، درست است برخی مراحل مهاجرت و فرم‌های مربوط ساده هستند، ملاحظات قانونی و پیامدهای قانونی ناشی از آنها بسیار پیچیده‌اند. انجام اقدامات اشتباه در تشکیل پرونده مهاجرت منجر به عواقبی چون تاخیرهای پر هزینه و پاسخ منفی به درخواست مهاجرت می‌شود.

بیشتر خطاهایی که در پرونده‌های مهاجرت دیده می شود، مربوط به افرادی است که خودشان، بدون کمک گرفتن از وکلای مهاجرت، اقدام کرده‌اند. با مراجعه به موسسه مهاجرت تراست و استفاده از راهنمایی‌های مشاوران و وکلای با تجربه و دلسوز تراست، از این اشتباهات جلوگیری کنید.

در موسسه مهاجرتی تراست، از کمک کارشناسان باتجربه و با استعدادی بهره‌مند خواهید شد که در تمام مراحل پرونده همکاری کامل را انجام می‌دهند و به اصول اخلاق حرفه‌ای شدیداً پایبند هستند.

داشتنی وکیلی که سال‌ها برای این کار آموزش دیده و تجربه به دست آورده است، نتیجه ای سریع‌تر و مطلوب‌تر را به دنبال خواهد داشت؛ علت آن این است که از طرفی می‌داند چه مدارک قانع کننده‌ای در پرونده بگنجاند و نقاط قوت پرونده را تشخیص می‌دهد و از طرف دیگر، از خطا و اشتباه یا جا انداختن اطلاعات جلوگیری می‌کند.

همچنین وکلای مهاجرت تراست دائماً در حال به روز رسانی اطلاعات خود هستند و از جدیدترین تغییرات در وضعیت و شرایط مهاجرت با خبر می‌شوند. به عنوان مثال، در شرایط پاندمی ویروس کرونا، قوانین مهاجرت کشورهای مختلف دستخوش تغییرات بسیاری شد و پیچیدگی‌های مهاجرت بیشتر از پیش گردید. مثلاً می‌توان به مهاجرت به کانادا در زمان پاندمی کرونا در این لینک اشاره کرد.

با کمک وکلای تراست که از این تغییرات و شرایط جدید اطلاع دارند، می‌توانید راهکارهای مناسب برای تشکیل پرونده مهاجرت خود پیدا کنید.

خدمات وکیل مهاجرتی در نیاوران

قبل از هر چیز در خصوص خدمات وکیل مهاجرتی در نیاوران باید به مشاوره تخصصی و جامع اشاره کنیم؛ وکلای مهاجرتی تراست با دقت و بدون عجله به بررسی فرم مشاوره شما می‌پردازند. موسسات بسیاری برای مشاوره دادن هزینه دریافت می‌کنند اما در تراست شما بدون هیچ هزینه‌ای از وکلای مهاجرتی ما مشاوره می‌گیرید. بخشی از هدف ما این است که فرآیند مهاجرت تا حد امکان برایتان راحت باشد و بدانید که پول اولویت اصلی ما نیست، بلکه این است که به بهترین نحو نماینده و وکیل شما در امر مهاجرت باشیم.

موسسه مهاجرتی تراست، به روش‌های زیر خدمات مهاجرتی ارائه می‌کنند:

 1. مهاجرت از طریق تحصیل
 2. مهاجرت از طریق کار
 3. مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری
 4. مهاجرت از طریق اسپانسری
 5. مهاجرت از طریق ازدواج

درباره آسانترین راه مهاجرت به کانادا و سفارت کانادا و اداره مهاجرت کانادا بیشتر بخوانید.

شانس اخذ ویزا با استخدام وکیل مهاجرت

ویژگی های وکیل مهاجرت قابل اعتماد در نیاوران

حقیقت این است که گرفتن وکیل مهاجرت به معنای اضافه شدن خرجی بر خرج‌های دیگر است. اما با توجه به مزایای گرفتن وکیل مهاجرت، اکثر افراد ترجیح می‌دهند این روش را انتخاب کنند. از طرفی پرداخت این هزینه زمانی برای شما قابل قبول است که وکیلی کار مهاجرت شما را به عهده بگیرد که ویژگی‌های خاصی داشته باشد. ویژگی‌های وکیل مهاجرت قابل اعتماد عبارتند از:

 • شناخت کافی از کشور مورد نظر داشته باشد؛
 • با روش‌های مهاجرتی کشور مورد نظر آشنا باشد و بتواند بهترین روش مهاجرتی را به شما پیشنهاد دهد؛
 • سابقه کاری قابل توجه و تعداد پرونده‌های موفق زیادی داشته باشد؛
 • تجربه کاری متنوعی داشته باشد تا بتواند مشکلات احتمالی پرونده‌ها را پیش‌بینی کند. همچنین تجربه حل این مشکلات را نیز داشته باشد.

درباره موسسه مهاجرت به خارج از کشور و تحصیل در خارج از کشور و زندگی در خارج از کشور بخوانید.

موسسه مهاجرت با بهترین وکیل مهاجرت در نیاوران

موسسه مهاجرتی تراست، موسسه‌ای فعال در زمینه مهاجرت است که دفتر مرکزی آن در شهر ونکوور کانادا واقع شده است و دفتری نیز در تهران دارد. نگران نباشید، هر کجای ایران و همچنین شهر تهران که باشید می‌توانید تلفنی یا به صورت آنلاین (با گرفتن وقت مشاوره) با وکلای مهاجرتی تراست تماس بگیرید و پرونده مهاجرتی خود را تشکیل دهید.

بنابراین، اگر به دنبال وکیل مهاجرت در نیاوران هستید، کافی است با وکلای مهاجرت تراست تماس بگیرید و با مشاوره تخصصی، کار مهاجرت خود را شروع کنید.

هدف اصلی ما در تراست این است که به مشتریان خود کمک کنیم با موفقیت کارهای مهاجرت خود را انجام دهند. تراست همواره در محیط رقابتی و پر چالش موسسات مهاجرتی موفق بوده و بر دیگران پیشی گرفته است؛ راز موفقیت موسسه مهاجرتی تراست ارائه راه‌حل‌های پویا و کارآمد برای مشکلات و مسائل مختلف مهاجرت به کانادا بوده است.

درباره وکیل مهاجرت ایرانی در ونکوور بیشتر بدانید.

پادکست بشنوید!

رادیو تراست

موضوع: معیارهای انتخاب بهترین موسسه مهاجرتی

بهترین وکیل مهاجرت در نیاوران

انتخاب بهترین وکیل مهاجرت نقش بسیار مهمی در فرآیند مهاجرت دارد، بنابراین ارزشش را دارد که از همان ابتدا به درستی تصمیم بگیرید. وکلای مهاجرت تراست استانداردهای لازم تحصیلی، حرفه‌ای و مهارتی را دارند؛ بنابراین با انتخاب موسسه مهاجرتی تراست، می‌توانید مطمئن باشید که پرونده‌تان بهترین نتیجه ممکن را خواهد گرفت.

وکلای موسسه مهاجرت تراست به موضوعات قانونی مهاجرت و باید و نبایدهای آن اشراف کامل دارند. وکلای ما دانش و تجربه خود را مدیون سال‌ها تلاش بی‌وقفه خود در پرونده‌های مهاجرتی هستند. گواه این مهم بیش از شش هزار پرونده موفق مهاجرتی است که در موسسه مهاجرتی تراست به نتیجه رسیده‌اند. باور ما در تراست این است که بهترین وکیل مهاجرت باید نتیجه محور، صادق و پیگیر باشد.

شماره وکیل مهاجرت در نیاوران

همین حالا می‌توانید با متخصصان ما در تراست تماس بگیرید یا از طریق  فرم ارزیابی اقدام کنید. اگر قصد دارید از خدمات مشاوره آنلاین بهره ببرید، به بخش رزرو وقت مشاوره بروید و نوبت بگیرید. وکلای ما در موسسه تراست به بهترین شکل ممکن به صورت آنلاین به شما مشاوره خواهند داد.

مشاوره وکیل مهاجرت در نیاوران

تیم تراست برای رفاه حال و صرفه‌جویی در هزینه‌های شما مشتریان عزیز، شرایط افراد برای مهاجرت را به صورت تخصصی بررسی می‌کند. برای مشاوره وکیل مهاجرت در نیاوران، فرم ارزیابی را پر کنید. نتیجه مشاوره از طریق ایمیل به آگاهی شما خواهد رسید.

دلیل استخدام مشاور رسمی مهاجرت به کانادا

اعتماد به وکلای مهاجرت تراست

وقتی تصمیم می‌گیرید برای مهاجرت اقدام کنید، دو نگرانی بزرگ دارید. یکی اینکه آیا وقت و هزینه‌ای که می‌گذارید به هدر نمی‌رود و دیگر اینکه آیا جای مدارکی که در اختیار وکلا قرار می‌دهید امن است.

همانطور که گفتیم، وکلای مهاجرت تراست افرادی بسیار پایبند اصول اخلاقی، نتیجه محور، صادق و پیگیر هستند. در نتیجه، با سپردن پرونده مهاجرت خود به وکلای مهاجرت تراست، از طرفی مطمئن خواهید بود که جای مدارکتان امن است و از آنها سوء استفاده نمی‌شود؛ از طرف دیگر می‌دانید هزینه‌ای که برای پرونده مهاجرت خود می‌پردازید، ارزشش را دارد چون افرادی پیگیر و با وجدان کاری به پرونده شما رسیدگی می‌کنند.

لینک های مفید شرایط زندگی در کانادا

چرا موکلین به موسسه مهاجرتی تراست اعتماد کرده‌اند؟

 1. تراست توسط مشاورین قانونی مهاجرت کانادا و عضو انجمن ICCRC اداره می‌شود

  شروین مدنی با سال‌ها سابقه وکالت امور مهاجرت و دارای کد فعالدیت RCIC در انجمن ICCRC به عنوان وکیل ارشد مجموعه تراست مشغول به فعالیت‌اند. مشاورین موسسه تراست نیز از اساتید دانشگاه های کانادا و افراد دارای تجربه تحصیل کانادایی هستند و همین امر نیز باعث ارائه مشاوره‌های با کیفیت، کاربردی و ملموس به متقاضیان شده است.

 2. آمار پرونده‌های موفق ما بالاست

  مهاجرت مسیری دشوار و سرنوشت ساز است. ما افتخار می‌کنیم که در این مسیر پر فراز و نشیب همراه مورد اعتماد هزاران ایرانی برای رسیدن به سرمقصد آرزوهایشان بوده‌ایم. داشتن بیش از شش هزار پرونده موفق در زمینه‌های مختلف اعم از تحصیلی، کاری و سرمایه گذاری نتیجه تلاش شبانه روزی تیم تراست جهت موفقیت مشتریانش در مسیر مهاجرت بوده است.

 3. ما نماینده رسمی مراکز آموزشی مقاطع مختلف در کانادا هستیم

  موسسه تراست نمایندگی رسمی اغلب دانشگاه‌ها و کالج‌ها و همچنین مدارس کانادا را دریافت کرده است. در برخی موارد نیز این موسسه به عنوان نماینده کلیدی (Key Agent) با مراکز آموزشی کانادایی همکاری دارد، همین امر نیز موجب سهولت مکاتبات با مراکز آموزشی و همچنین اخذ پذیرش بدون هیچ واسطه‌ای را فراهم آورده است.

 4. تراست، مرجعی قابل اعتماد برای اخبار و اطلاعات مهاجرت است

  وب سایت موسسه تراست
  با توجه به این که موسسه مهاجرتی تراست به صورت تخصصی خدمات مهاجرت به کانادا را ارائه می‌دهد به جرائت می‌توان گفت این وب سایت کامل‌ترین مرجع فارسی زبان در حوزه ارائه اطلاعات مهاجرت، تحصیل، کار و زندگی در کاناداست. به روزترین اخبار مهاجرت کانادا، قوانین اخذ ویزا و روش های مهاجرتی کانادا را در می‌توانید در وب سایت موسسه تراست دنبال کنید. تراست از ابتدای تا انتهای پروسه‌ی مهاجرت همراه شماست تا بتوانید آینده موفق خود را رقم بزنید.
  شبکه های اجتماعی موسسه تراست
  آینده شما همین امروزِ افرادی است که پیش از شما اقدام نموده اند. همیشه شنیدن تجربیات افرادی که پیش از شما  مسیر مهاجرت را طی کرده اند آموزنده خواهد بود. ما در صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام تراست با تهیه ویدئوهای مختلف اعم از گفتوگو با افراد موفق ایرانی در کانادا، لایوهای پرسش و پاسخ با وکیل مهاجرت و.. سعی کرده ایم این تجربیات ارزشمند را به رایگان در اختیار مخاطبین قرار دهیم تا چراغ راهنمایی باشد برای طی کردن بهتر مسیر مهاجرت.

 5. هیچ فرصتی از دست نمی‌رود!

  دولت کانادا راه های زیادی برای متقاضیان مهاجرت به کانادا طراحی کرده است .ممکن است بیش از یک یا چند راه مهاجرتی برای شما وجود داشته باشد. اولین قدم شما، پیدا کردن مناسب ترین مسیر مهاجرتی است که منافع شما را به بهترین نحو تضمین کند. مشاورین موسسه تراست با توجه به شرایط تان بهترین مسیر مهاجرتی را به شما معرفی خواهند کرد و در این راستا تمامی فرصت های کاهش هزینه های مهاجرت، دریافت انواع بورسیه‌های تحصیلی و کمک هزینه‌ها با توجه به شرایط تان بررسی خواهد شد.

 6. به نظر ما وقت طلاست!

  دغدغه زمان برای بسیاری مهم است. ما ارزش ویژه‌ای برای وقت مشتریان خود قائل هستیم. مایه افتخار است که وکلا و مشاورین خبره ما با نهایت دقت، نتیجه دلخواه را در کمترین زمان ممکن برای مشتریان رقم می‌زنند. مهاجرت امری پر از استرس و نگرانی است؛ از این‌ رو تیم تراست، با انجام سریع و دقیق امور مهاجرتی مشتریان، به جای استرس، امید رسیدن به آرزوها را برایشان فراهم می‌ سازد.

 7. مشاورین تراست در تمام مراحل مهاجرت به کانادا همراه شما هستند!

  بدون دغدغه و با خیالی آسوده فرآیند مهاجرت خود را طی کنید. قوانین مهاجرت بسیار پیچیده است، ولی نگران نباشید. چراکه وکلای با تجربه و حرفه‌ای ما در تراست با تمامی روش‌های قانونی مهاجرت آشنا هستند و از ابتدا تا انتهای مسیر همراه‌تان خواهند بود.

 8. وکالت پرونده ‎ها با توجه به تجربه قبلی وکلا پذیرفته ‌می‌شود

  هر ماه تعداد بسیار زیادی تقاضا برای ارزیابی شرایط مهاجرت از سوی متقاضیان برای ما ارسال می‌شود. موسسه تراست بر مبنای اصول حرفه‌ای و اخلاقی فقط وکالت پرونده‌هایی را بر عهده می‌گیرد که به احتمال زیادی امکان موفق شدن و اخذ پذیرش و ویزا را داشته باشند.

 9. بهترین ها را به مشتری پیشنهاد می دهیم حتی به ضرر خودمان!

  با توجه به اصول و ارزش‌های سازمانی موسسه مهاجرتی تراست این قول را به مشتریانمان می‌دهیم که در ارائه خدمات و مشاوره‌ها تنها تابع هدفی که به دنبال کمینه کردن آن خواهیم بود هزینه‌های شماست و نیز تنها تابع هدفی که به دنبال بیشینه کردن آن هستیم منافع شما خواهد بود!

 10. توجه به جزئیات، عامل تمایز ماست!

  با توجه به حکم دادگاه فدرال کانادا وجود مغایرت و اطلاعات اشتباه در فرآیند مهاجرت اشتباهی بزرگ است! توجه به جزئیات و دقت فراوان در تنظیم پرونده های ارسالی به اداره مهاجرت می‌تواند متقاضیان مهاجرت را از بسیاری از عواقب پیش‌بینی نشده مصون دارد. وکلا و مشاورین تراست با ارائه اطلاعات صحیح و تکمیل تمامی مدارک موردنیاز به کمک متقاضی، به دقت و با وسواس فراوان پرونده مهاجرتی شما را دنبال می‌کنند.

 11. همواره در دسترس هستیم!

  آرمان تراست ایجاد محیطی سرشار از احترام به مشتری و ارائه خدمات برتر به مشتریان است، در همین راستا مشتریان تراست همواره از می توانند از طریق راه‌های مختلفی از جمله تماس، ارسال پیام و ایمیل با مشاورین تراست در ارتباط باشند. همواره سعی ما بر این است که چه در پاسخ به درخواست‌ها و چه در پیگیری‌ها خیالی آسوده و تجربه‌ای لذت بخش را برای مشتریانمان فراهم سازیم.

 12. دیوارهای تراست شیشه‌ای است!

  شفافیت در ارائه خدمات لازمه مشتری مداریست! در همین راستا موسسه تراست همواره شفافیت در خدمت رسانی و شفافیت در امور مرتبط به قرارداد و پرداخت‌های مالی را سرلوحه کار خود قرار داده است. شرح خدمات ارائه شده بابت هر پرداخت مالی برای مشتریان تراست به صورت کاملا شفاف مشخص است و همچنین موکلین به راحتی می‌توانند در هر مرحله از وضعیت پیشرفت امور مهاجرتی خود مطلع شوند.

مشاوره معتبر بگیرید!

قوانین مهاجرت بسیار پیچیده است، ولی اصلاً نگران نباشید؛ چراکه وکلای با تجربه و حرفه‌ای تراست با تمامی روش‌های قانونی مهاجرت آشنا هستند.

سوالات متداول

آیا برای انجام کارهای مهاجرت خود باید وکیل مهاجرت بگیرم؟

گرچه گرفتن وکیل مهاجرت اجباری نیست، اما توصیه می‌شود که برای انجام امور مهاجرت، از خدمات وکیل مهاجرت استفاده کنید. وکیل مهاجرت با جزئیات قوانین و مدارک لازم برای هر نوع مهاجرتی آشنایی دارد؛ پیچیدگی‌های قوانین را می‌داند و در هر مرحله ای همراه شماست. بنابراین می‌توانید بدون ناراحتی و استرس مراحل مهاجرت خود را طی کنید.

هنگام جستجوی وکیل مهاجرت به چه نکاتی توجه کنم؟

وکیل مهاجرت خوب کسی است که آشنایی کامل با جزئیات و قوانین انواع روش‌های مهاجرت داشته باشد و بتواند مشکلات احتمالی هر پرونده را پیش‌بینی و برای آنها راه‌حل ارائه کند. توجه به سوابق و تجربیات وکیل مهاجرت می‌تواند به شما در انتخاب وکیل خوب مهاجرت کمک کند. آمار پرونده‌های مهاجرتی موفق وکیل مهاجرت می‌تواند به شما این اطمینان را بدهد که پرونده شما نیز موفق خواهد شد. همچنین دقت کنید که به دنبال وکلا و موسسات مهاجرت خوش نام باشید.

وکیل مهاجرت چه کاری می تواند برای شما انجام دهد؟

وکلای مهاجرت در خصوص موضوعاتی مثل درخواست ویزا، کارت اقامت، شهروندی و ملیت گرفتن، موضوع دیپورت و کاریابی برای غیر شهروندان آگاهی و تجربه دارند. با مراجعه به وکلای مهاجرت کار آزموده و با تجربه، پروسه مهاجرتتان ساده‌تر و با استرس و نگرانی کمتر پیش خواهد رفت.

آیا وکیل مهاجرت می تواند پروسه مهاجرت را تسریع کند؟

گرچه وکیل مهاجرت نمی‌تواند پرونده مهاجرت شما را به آن معنا «تسریع کند»، به خاطر دانش و تجربه‌ای که دارد، می‌تواند بهترین استراتژی و انتخاب‌ها را برای پرونده شما پیشنهاد دهد. این امر بدون شک از تاخیرهای بی دلیل که به خاطر نبود آگاهی و تخصص شما در این حوزه و مسائل قانونی مربوط پیش می‌آید، پیشگیری خواهد کرد.

آیا برای گرفتن شهروندی کشوری خارجی باید حتماً وکیل بگیرم؟

خیر، گرفتن وکیل اجباری نیست، اما معمولاً افراد اقدام به گرفتن وکیل مهاجرت می کنند تا با اطمینان خاطر بیشتر و بدون نگرانی و استرس کارهای مهاجرت خود را پیش ببرند. با اینکه گرفتن وکیل مهاجرت برای شهروندی و هر نوع مهاجرت دیگری هزینه ای اضافی به شما تحمیل می‌کند، با گرفتن وکیل می‌توانید مطمئن باشید که خطا و اشتباهی در پرونده‌تان رخ نمی دهد و اطلاعات را به طور کامل در پرونده خود درج می‌کنید. همچنین اگر درخواست شهروندی و مهاجرت شما مشکوک به رد شدن باشد، وکیل مهاجرت می‌تواند این مسئله را پیش‌بینی کند و از هما ابتدا استراتژی مناسب برای شما در نظر بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

https://t.me/TrustImmigrationhttps://www.instagram.com/trustimms/https://www.youtube.com/c/Trustimm

تمامی حقوق مادی و معنوی مطالب متعلق به موسسه مهاجرتی تراست می باشد. استفاده از مطالب برای موارد غیرتجاری بلامانع است.