وکیل مهاجرت در نیاوران

وکیل مهاجرت در نیاوران

انتخاب بهترین وکیل مهاجرت در نیاوران

مسئله مهاجرت مانند بسیاری امور دیگر، کاری تخصصی است. همانطور که به عنوان مثال کار ترجمه خود را به مترجم می‌سپارید، برای مهاجرت نیز بهتر است کار خود را به وکیل مهاجرت بسپارید. اگر به دنبال وکیل مهاجرت در نیاوران هستید، در این مقاله با بهترین موسسه مهاجرتی آشنا می‌شوید و می‌توانید فقط با یک تماس، فرآیند مهاجرت خود را شروع کنید.

خدمات موسسه تراست برای مهاجرت

تمامی پرونده های مهاجرتی موسسه تراست تحت نظارت مستقیم شروین مدنی، وکیل ارشد موسسه انجام می شود.

شروین مدنی وکیل ارشد موسسه تراست


 • وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا و دارای کد فعالیت در انجمن ICCRC
  (کد وکالت: RCIC# 506959)
 • عضو هیئت علمی کالج اشتون در رشته مهاجرت
 • سابقه فعالیت به عنوان آفیسر اداره مهاجرت
 • بیش از 10 سال سابقه وکالت امور مهاجرتی
شروین مدنی

مجوز فعالیت شروین مدنی از اداره مهاجرت کانادا

پادکست بشنوید!

وظایف وکیل مهاجرت

موسسه مهاجرت در نیاوران

موسسه مهاجرتی تراست، موسسه‌ای فعال در زمینه مهاجرت است که دفتر مرکزی آن در شهر ونکوور کانادا واقع شده است و دفتری نیز در تهران دارد. نگران نباشید، هر کجای ایران و همچنین شهر تهران که باشید می‌توانید تلفنی یا به صورت آنلاین (با گرفتن وقت مشاوره) با وکلای مهاجرتی تراست تماس بگیرید و پرونده مهاجرتی خود را تشکیل دهید. بنابراین، اگر به دنبال وکیل مهاجرت در نیاوران هستید، کافی است با وکلای مهاجرت تراست تماس بگیرید و با مشاوره تخصصی، کار مهاجرت خود را شروع کنید.

هدف اصلی ما در تراست این است که به مشتریان خود کمک کنیم با موفقیت کارهای مهاجرت خود را انجام دهند. تراست همواره در محیط رقابتی و پر چالش موسسات مهاجرتی موفق بوده و بر دیگران پیشی گرفته است؛ راز موفقیت موسسه مهاجرتی تراست ارائه راه‌حل‌های پویا و کارآمد برای مشکلات و مسائل مختلف مهاجرت به کانادا بوده است.

درباره وکیل مهاجرت ایرانی در ونکوور بیشتر بدانید.

بهترین وکیل مهاجرت در نیاوران

بهترین وکیل مهاجرت در نیاوران

انتخاب بهترین وکیل مهاجرت نقش بسیار مهمی در فرآیند مهاجرت دارد، بنابراین ارزشش را دارد که از همان ابتدا به درستی تصمیم بگیرید. وکلای مهاجرت تراست استانداردهای لازم تحصیلی، حرفه‌ای و مهارتی را دارند؛ بنابراین با انتخاب موسسه مهاجرتی تراست، می‌توانید مطمئن باشید که پرونده‌تان بهترین نتیجه ممکن را خواهد گرفت.

وکلای موسسه مهاجرت تراست به موضوعات قانونی مهاجرت و باید و نبایدهای آن اشراف کامل دارند. وکلای ما دانش و تجربه خود را مدیون سال‌ها تلاش بی‌وقفه خود در پرونده‌های مهاجرتی هستند. گواه این مهم بیش از شش هزار پرونده موفق مهاجرتی است که در موسسه مهاجرتی تراست به نتیجه رسیده‌اند. باور ما در تراست این است که بهترین وکیل مهاجرت باید نتیجه محور، صادق و پیگیر باشد.

خدمات وکیل مهاجرتی در نیاوران

قبل از هر چیز در خصوص خدمات وکیل مهاجرتی در نیاوران باید به مشاوره تخصصی و جامع اشاره کنیم؛ وکلای مهاجرتی تراست با دقت و بدون عجله به بررسی فرم مشاوره شما می‌پردازند. موسسات بسیاری برای مشاوره دادن هزینه دریافت می‌کنند اما در تراست شما بدون هیچ هزینه‌ای از وکلای مهاجرتی ما مشاوره می‌گیرید. بخشی از هدف ما این است که فرآیند مهاجرت تا حد امکان برایتان راحت باشد و بدانید که پول اولویت اصلی ما نیست، بلکه این است که به بهترین نحو نماینده و وکیل شما در امر مهاجرت باشیم.

موسسه مهاجرتی تراست، به روش‌های زیر خدمات مهاجرتی ارائه می‌کنند:

 1. مهاجرت از طریق تحصیل
 2. مهاجرت از طریق کار
 3. مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری
 4. مهاجرت از طریق اسپانسری
 5. مهاجرت از طریق ازدواج

درباره آسانترین راه مهاجرت به کانادا و سفارت کانادا و اداره مهاجرت کانادا بیشتر بخوانید.

مزایای داشتن وکیل مهاجرت در نیاوران

مزایای داشتن وکیل مهاجرت در نیاوران

شاید بپرسید چرا توصیه می‌کنیم به جای اینکه خودتان برای مهاجرت اقدام کنید، از خدمات وکیل مهاجرتی استفاده کنید.

در جواب باید بگوییم، درست است برخی مراحل مهاجرت و فرم‌های مربوط ساده هستند، ملاحظات قانونی و پیامدهای قانونی ناشی از آنها بسیار پیچیده‌اند. انجام اقدامات اشتباه در تشکیل پرونده مهاجرت منجر به عواقبی چون تاخیرهای پر هزینه و پاسخ منفی به درخواست مهاجرت می‌شود. بیشتر خطاهایی که در پرونده‌های مهاجرت دیده می شود، مربوط به افرادی است که خودشان، بدون کمک گرفتن از وکلای مهاجرت، اقدام کرده‌اند. با مراجعه به موسسه مهاجرت تراست و استفاده از راهنمایی‌های مشاوران و وکلای با تجربه و دلسوز تراست، از این اشتباهات جلوگیری کنید. در موسسه مهاجرتی تراست، از کمک کارشناسان باتجربه و با استعدادی بهره‌مند خواهید شد که در تمام مراحل پرونده همکاری کامل را انجام می‌دهند و به اصول اخلاق حرفه‌ای شدیداً پایبند هستند.

داشتنی وکیلی که سال‌ها برای این کار آموزش دیده و تجربه به دست آورده است، نتیجه ای سریع‌تر و مطلوب‌تر را به دنبال خواهد داشت؛ علت آن این است که از طرفی می‌داند چه مدارک قانع کننده‌ای در پرونده بگنجاند و نقاط قوت پرونده را تشخیص می‌دهد و از طرف دیگر، از خطا و اشتباه یا جا انداختن اطلاعات جلوگیری می‌کند.

همچنین وکلای مهاجرت تراست دائماً در حال به روز رسانی اطلاعات خود هستند و از جدیدترین تغییرات در وضعیت و شرایط مهاجرت با خبر می‌شوند. به عنوان مثال، در شرایط پاندمی ویروس کرونا، قوانین مهاجرت کشورهای مختلف دستخوش تغییرات بسیاری شد و پیچیدگی‌های مهاجرت بیشتر از پیش گردید. مثلاً می‌توان به مهاجرت به کانادا در زمان پاندمی کرونا در این لینک اشاره کرد.

با کمک وکلای تراست که از این تغییرات و شرایط جدید اطلاع دارند، می‌توانید راهکارهای مناسب برای تشکیل پرونده مهاجرت خود پیدا کنید.

اعتماد به وکلای مهاجرت تراست

وقتی تصمیم می‌گیرید برای مهاجرت اقدام کنید، دو نگرانی بزرگ دارید. یکی اینکه آیا وقت و هزینه‌ای که می‌گذارید به هدر نمی‌رود و دیگر اینکه آیا جای مدارکی که در اختیار وکلا قرار می‌دهید امن است.

همانطور که گفتیم، وکلای مهاجرت تراست افرادی بسیار پایبند اصول اخلاقی، نتیجه محور، صادق و پیگیر هستند. در نتیجه، با سپردن پرونده مهاجرت خود به وکلای مهاجرت تراست، از طرفی مطمئن خواهید بود که جای مدارکتان امن است و از آنها سوء استفاده نمی‌شود؛ از طرف دیگر می‌دانید هزینه‌ای که برای پرونده مهاجرت خود می‌پردازید، ارزشش را دارد چون افرادی پیگیر و با وجدان کاری به پرونده شما رسیدگی می‌کنند.

ویژگی های وکیل مهاجرت قابل اعتماد

حقیقت این است که گرفتن وکیل مهاجرت به معنای اضافه شدن خرجی بر خرج‌های دیگر است. اما با توجه به مزایای گرفتن وکیل مهاجرت، اکثر افراد ترجیح می‌دهند این روش را انتخاب کنند. از طرفی پرداخت این هزینه زمانی برای شما قابل قبول است که وکیلی کار مهاجرت شما را به عهده بگیرد که ویژگی‌های خاصی داشته باشد. ویژگی‌های وکیل مهاجرت قابل اعتماد عبارتند از:

 • شناخت کافی از کشور مورد نظر داشته باشد؛
 • با روش‌های مهاجرتی کشور مورد نظر آشنا باشد و بتواند بهترین روش مهاجرتی را به شما پیشنهاد دهد؛
 • سابقه کاری قابل توجه و تعداد پرونده‌های موفق زیادی داشته باشد؛
 • تجربه کاری متنوعی داشته باشد تا بتواند مشکلات احتمالی پرونده‌ها را پیش‌بینی کند. همچنین تجربه حل این مشکلات را نیز داشته باشد.

درباره موسسه مهاجرت به خارج از کشور و تحصیل در خارج از کشور و زندگی در خارج از کشور بخوانید.

پادکست بشنوید!

رادیو تراست

موضوع: معیارهای انتخاب بهترین موسسه مهاجرتی

مشاوره وکیل مهاجرت در نیاوران

تیم تراست برای رفاه حال و صرفه‌جویی در هزینه‌های شما مشتریان عزیز، شرایط افراد برای مهاجرت را به صورت تخصصی بررسی می‌کند. برای مشاوره وکیل مهاجرت در نیاوران، فرم ارزیابی را پر کنید. نتیجه مشاوره از طریق ایمیل به آگاهی شما خواهد رسید.

شماره وکیل مهاجرت در نیاوران

شماره وکیل مهاجرت در نیاوران

همین حالا می‌توانید با متخصصان ما در تراست تماس بگیرید یا از طریق  فرم ارزیابی اقدام کنید. اگر قصد دارید از خدمات مشاوره آنلاین بهره ببرید، به بخش رزرو وقت مشاوره بروید و نوبت بگیرید. وکلای ما در موسسه تراست به بهترین شکل ممکن به صورت آنلاین به شما مشاوره خواهند داد.

شماره تماس های وکیل مهاجرت در نیاوران

 • دفتر تهران: 02191302929
 • دفتر ونکوور کانادا: 12502012020

برای تماس با دفتر ونکوور، از اپلیکیشن واتس اپ استفاده کنید.

چک لیست عزیمت به کانادا
 • چک لیست مدارک و وسایل موردنیاز
 • راهنمای قوانین کانادا
 • شروع زندگی در کانادا

چرا موکلین به موسسه مهاجرتی تراست اعتماد کرده‌اند؟

 1. تراست توسط مشاورین قانونی مهاجرت کانادا و عضو انجمن ICCRC اداره می‌شود

  شروین مدنی با سال‌ها سابقه وکالت امور مهاجرت و دارای کد فعالدیت RCIC در انجمن ICCRC به عنوان وکیل ارشد مجموعه تراست مشغول به فعالیت‌اند. مشاورین موسسه تراست نیز از اساتید دانشگاه های کانادا و افراد دارای تجربه تحصیل کانادایی هستند و همین امر نیز باعث ارائه مشاوره‌های با کیفیت، کاربردی و ملموس به متقاضیان شده است.

 2. آمار پرونده‌های موفق ما بالاست

  مهاجرت مسیری دشوار و سرنوشت ساز است. ما افتخار می‌کنیم که در این مسیر پر فراز و نشیب همراه مورد اعتماد هزاران ایرانی برای رسیدن به سرمقصد آرزوهایشان بوده‌ایم. داشتن بیش از شش هزار پرونده موفق در زمینه‌های مختلف اعم از تحصیلی، کاری و سرمایه گذاری نتیجه تلاش شبانه روزی تیم تراست جهت موفقیت مشتریانش در مسیر مهاجرت بوده است.

 3. ما نماینده رسمی مراکز آموزشی مقاطع مختلف در کانادا هستیم

  موسسه تراست نمایندگی رسمی اغلب دانشگاه‌ها و کالج‌ها و همچنین مدارس کانادا را دریافت کرده است. در برخی موارد نیز این موسسه به عنوان نماینده کلیدی (Key Agent) با مراکز آموزشی کانادایی همکاری دارد، همین امر نیز موجب سهولت مکاتبات با مراکز آموزشی و همچنین اخذ پذیرش بدون هیچ واسطه‌ای را فراهم آورده است.

 4. تراست، مرجعی قابل اعتماد برای اخبار و اطلاعات مهاجرت است

  وب سایت موسسه تراست
  با توجه به این که موسسه مهاجرتی تراست به صورت تخصصی خدمات مهاجرت به کانادا را ارائه می‌دهد به جرائت می‌توان گفت این وب سایت کامل‌ترین مرجع فارسی زبان در حوزه ارائه اطلاعات مهاجرت، تحصیل، کار و زندگی در کاناداست. به روزترین اخبار مهاجرت کانادا، قوانین اخذ ویزا و روش های مهاجرتی کانادا را در می‌توانید در وب سایت موسسه تراست دنبال کنید. تراست از ابتدای تا انتهای پروسه‌ی مهاجرت همراه شماست تا بتوانید آینده موفق خود را رقم بزنید.
  شبکه های اجتماعی موسسه تراست
  آینده شما همین امروزِ افرادی است که پیش از شما اقدام نموده اند. همیشه شنیدن تجربیات افرادی که پیش از شما  مسیر مهاجرت را طی کرده اند آموزنده خواهد بود. ما در صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام تراست با تهیه ویدئوهای مختلف اعم از گفتوگو با افراد موفق ایرانی در کانادا، لایوهای پرسش و پاسخ با وکیل مهاجرت و.. سعی کرده ایم این تجربیات ارزشمند را به رایگان در اختیار مخاطبین قرار دهیم تا چراغ راهنمایی باشد برای طی کردن بهتر مسیر مهاجرت.

 5. هیچ فرصتی از دست نمی‌رود!

  دولت کانادا راه های زیادی برای متقاضیان مهاجرت به کانادا طراحی کرده است .ممکن است بیش از یک یا چند راه مهاجرتی برای شما وجود داشته باشد. اولین قدم شما، پیدا کردن مناسب ترین مسیر مهاجرتی است که منافع شما را به بهترین نحو تضمین کند. مشاورین موسسه تراست با توجه به شرایط تان بهترین مسیر مهاجرتی را به شما معرفی خواهند کرد و در این راستا تمامی فرصت های کاهش هزینه های مهاجرت، دریافت انواع بورسیه‌های تحصیلی و کمک هزینه‌ها با توجه به شرایط تان بررسی خواهد شد.

 6. به نظر ما وقت طلاست!

  دغدغه زمان برای بسیاری مهم است. ما ارزش ویژه‌ای برای وقت مشتریان خود قائل هستیم. مایه افتخار است که وکلا و مشاورین خبره ما با نهایت دقت، نتیجه دلخواه را در کمترین زمان ممکن برای مشتریان رقم می‌زنند. مهاجرت امری پر از استرس و نگرانی است؛ از این‌ رو تیم تراست، با انجام سریع و دقیق امور مهاجرتی مشتریان، به جای استرس، امید رسیدن به آرزوها را برایشان فراهم می‌ سازد.

 7. مشاورین تراست در تمام مراحل مهاجرت به کانادا همراه شما هستند!

  بدون دغدغه و با خیالی آسوده فرآیند مهاجرت خود را طی کنید. قوانین مهاجرت بسیار پیچیده است، ولی نگران نباشید. چراکه وکلای با تجربه و حرفه‌ای ما در تراست با تمامی روش‌های قانونی مهاجرت آشنا هستند و از ابتدا تا انتهای مسیر همراه‌تان خواهند بود.

 8. وکالت پرونده ‎ها با توجه به تجربه قبلی وکلا پذیرفته ‌می‌شود

  هر ماه تعداد بسیار زیادی تقاضا برای ارزیابی شرایط مهاجرت از سوی متقاضیان برای ما ارسال می‌شود. موسسه تراست بر مبنای اصول حرفه‌ای و اخلاقی فقط وکالت پرونده‌هایی را بر عهده می‌گیرد که به احتمال زیادی امکان موفق شدن و اخذ پذیرش و ویزا را داشته باشند.

 9. بهترین ها را به مشتری پیشنهاد می دهیم حتی به ضرر خودمان!

  با توجه به اصول و ارزش‌های سازمانی موسسه مهاجرتی تراست این قول را به مشتریانمان می‌دهیم که در ارائه خدمات و مشاوره‌ها تنها تابع هدفی که به دنبال کمینه کردن آن خواهیم بود هزینه‌های شماست و نیز تنها تابع هدفی که به دنبال بیشینه کردن آن هستیم منافع شما خواهد بود!

 10. توجه به جزئیات، عامل تمایز ماست!

  با توجه به حکم دادگاه فدرال کانادا وجود مغایرت و اطلاعات اشتباه در فرآیند مهاجرت اشتباهی بزرگ است! توجه به جزئیات و دقت فراوان در تنظیم پرونده های ارسالی به اداره مهاجرت می‌تواند متقاضیان مهاجرت را از بسیاری از عواقب پیش‌بینی نشده مصون دارد. وکلا و مشاورین تراست با ارائه اطلاعات صحیح و تکمیل تمامی مدارک موردنیاز به کمک متقاضی، به دقت و با وسواس فراوان پرونده مهاجرتی شما را دنبال می‌کنند.

 11. همواره در دسترس هستیم!

  آرمان تراست ایجاد محیطی سرشار از احترام به مشتری و ارائه خدمات برتر به مشتریان است، در همین راستا مشتریان تراست همواره از می توانند از طریق راه‌های مختلفی از جمله تماس، ارسال پیام و ایمیل با مشاورین تراست در ارتباط باشند. همواره سعی ما بر این است که چه در پاسخ به درخواست‌ها و چه در پیگیری‌ها خیالی آسوده و تجربه‌ای لذت بخش را برای مشتریانمان فراهم سازیم.

 12. دیوارهای تراست شیشه‌ای است!

  شفافیت در ارائه خدمات لازمه مشتری مداریست! در همین راستا موسسه تراست همواره شفافیت در خدمت رسانی و شفافیت در امور مرتبط به قرارداد و پرداخت‌های مالی را سرلوحه کار خود قرار داده است. شرح خدمات ارائه شده بابت هر پرداخت مالی برای مشتریان تراست به صورت کاملا شفاف مشخص است و همچنین موکلین به راحتی می‌توانند در هر مرحله از وضعیت پیشرفت امور مهاجرتی خود مطلع شوند.

مشاوره معتبر بگیرید!

قوانین مهاجرت بسیار پیچیده است، ولی اصلاً نگران نباشید؛ چراکه وکلای با تجربه و حرفه‌ای تراست با تمامی روش‌های قانونی مهاجرت آشنا هستند.

سوالات متداول

آیا برای انجام کارهای مهاجرت خود باید وکیل مهاجرت بگیرم؟

گرچه گرفتن وکیل مهاجرت اجباری نیست، اما توصیه می‌شود که برای انجام امور مهاجرت، از خدمات وکیل مهاجرت استفاده کنید. وکیل مهاجرت با جزئیات قوانین و مدارک لازم برای هر نوع مهاجرتی آشنایی دارد؛ پیچیدگی‌های قوانین را می‌داند و در هر مرحله ای همراه شماست. بنابراین می‌توانید بدون ناراحتی و استرس مراحل مهاجرت خود را طی کنید.

هنگام جستجوی وکیل مهاجرت به چه نکاتی توجه کنم؟

وکیل مهاجرت خوب کسی است که آشنایی کامل با جزئیات و قوانین انواع روش‌های مهاجرت داشته باشد و بتواند مشکلات احتمالی هر پرونده را پیش‌بینی و برای آنها راه‌حل ارائه کند. توجه به سوابق و تجربیات وکیل مهاجرت می‌تواند به شما در انتخاب وکیل خوب مهاجرت کمک کند. آمار پرونده‌های مهاجرتی موفق وکیل مهاجرت می‌تواند به شما این اطمینان را بدهد که پرونده شما نیز موفق خواهد شد. همچنین دقت کنید که به دنبال وکلا و موسسات مهاجرت خوش نام باشید.

وکیل مهاجرت چه کاری می تواند برای شما انجام دهد؟

وکلای مهاجرت در خصوص موضوعاتی مثل درخواست ویزا، کارت اقامت، شهروندی و ملیت گرفتن، موضوع دیپورت و کاریابی برای غیر شهروندان آگاهی و تجربه دارند. با مراجعه به وکلای مهاجرت کار آزموده و با تجربه، پروسه مهاجرتتان ساده‌تر و با استرس و نگرانی کمتر پیش خواهد رفت.

آیا وکیل مهاجرت می تواند پروسه مهاجرت را تسریع کند؟

گرچه وکیل مهاجرت نمی‌تواند پرونده مهاجرت شما را به آن معنا «تسریع کند»، به خاطر دانش و تجربه‌ای که دارد، می‌تواند بهترین استراتژی و انتخاب‌ها را برای پرونده شما پیشنهاد دهد. این امر بدون شک از تاخیرهای بی دلیل که به خاطر نبود آگاهی و تخصص شما در این حوزه و مسائل قانونی مربوط پیش می‌آید، پیشگیری خواهد کرد.

آیا برای گرفتن شهروندی کشوری خارجی باید حتماً وکیل بگیرم؟

خیر، گرفتن وکیل اجباری نیست، اما معمولاً افراد اقدام به گرفتن وکیل مهاجرت می کنند تا با اطمینان خاطر بیشتر و بدون نگرانی و استرس کارهای مهاجرت خود را پیش ببرند. با اینکه گرفتن وکیل مهاجرت برای شهروندی و هر نوع مهاجرت دیگری هزینه ای اضافی به شما تحمیل می‌کند، با گرفتن وکیل می‌توانید مطمئن باشید که خطا و اشتباهی در پرونده‌تان رخ نمی دهد و اطلاعات را به طور کامل در پرونده خود درج می‌کنید. همچنین اگر درخواست شهروندی و مهاجرت شما مشکوک به رد شدن باشد، وکیل مهاجرت می‌تواند این مسئله را پیش‌بینی کند و از هما ابتدا استراتژی مناسب برای شما در نظر بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رزرو وقت مشاوره
تماس
تلفن ایران واتساپ کانادا پیج اینستاگرام

تمامی حقوق مادی و معنوی مطالب متعلق به موسسه مهاجرتی تراست می باشد. استفاده از مطالب برای موارد غیرتجاری بلامانع است.