وکیل مهاجرت در قزوین

وکیل مهاجرت در قزوین

آشنایی با تیم مشاوره مهاجرت به کانادا در موسسه مهاجرتی تراست

مهمترین سوالی که باید از هر شرکت مهاجرتی بپرسید

وکیل مهاجرت معتبر در قزوین

وکلای مهاجرت در مقایسه با سایر وکلا نقش منحصر به فردتری دارند. آنها به شما کمک خواهند کرد بدون نیاز به دانستن قوانین مهاجرت کشور میزبان، بتوانید ادامه زندگی خودتان را در کشوری که دوستش دارید ترسیم کنید. کلیه امور مربوط به مهاجرت و اخذ تابعیت کشورها، از جمله وظایف اصلی وکلای مهاجرت است.

مهاجرت موضوعی بسیار پیچیده مملو از قوانین سخت و سخت است که وقتی نام آن را می شنوید، به آرزوهای دست نیافتنی خود فکر می کنید. وکیل مهاجرت دقیقاً همان شخصی است که می تواند به آرزوهایتان رنگ واقعیت ببخشد. نقش وکیل مهاجرت آسان کردن مراحل مهاجرت شما است. آنها می توانند هرگونه مدارک مورد نیاز را از طرف شما گردآوری کنند که همین باعث صرفه جویی در وقع شما می شود. علاوه بر این دغدغه هایتان در جمع آوری و سازماندهی این اسناد و مدارک را هم برطرف می کند.

وقتی شما دانش کافی در این زمینه نداشته باشید، توصیه می کنیم که حتماً از کمک وکلای مهاجرت بهره بگیرید و درصد اشتباه خود را به صفر برسانید. مواردی از جمله درج ناصحیح اطلاعات در فرم های درخواست مهاجرت می تواند روند مهاجرت شما را پیچیده کند. اما یک وکیل مهاجرت با دانستن اینکه چه اطلاعاتی صحیح و ضروری است، می تواند در این زمینه کمک حال شما باشد. این باعث می شود دغدغه ذهنی شما برطرف شود و همچنین به انجام فرآیند مهاجرت شما نیز سرعت می بخشد.

اگر از هم وطنان ساکن قزوین هستید و قصد مهاجرت دارید، می توانید از وکلای مهاجرت باتجربه گروه تراست کمک بگیرید. قوانین مهاجرت بسیار پیچیده است، ولی اصلاً نگران نباشید؛ چراکه وکلای با تجربه و حرفه ای ما در تراست با تمامی روش های قانونی مهاجرت آشنا هستند و می توانید کار مهاجرت خود را به آنان بسپارید.

درباره زندگی در خارج از کشور ، تحصیل در خارج از کشور ، کار در خارج از کشور و همچنین بازار کار کانادا بیشتر بدانید.

ویژگی‌ های یک وکیل مهاجرت به کانادا

1. وکیل قانونی مهاجرت به کانادا باید مجوزهای لازم را داشته باشد

برای جلوگیری از کلاهبرداری و نظارت بیشتر، دولت کانادا توصیه کرده برای پیگیری امور پرونده خود تنها از وکلا یا مشاورین مورد تایید اداره مهاجرت کانادا کمک گرفته شود.

این افراد که لازم است شهروند کانادا بوده یا اقامت دائم این کشور را داشته باشند پس از گذراندن دوره های آموزشی و شرکت در آزمون های مخصوص، مجوز لازم برای همکاری با اداره مهاجرت کانادا را دریافت می کنند و دائما تحت نظارت کانون مشاوران مهاجرت کانادا هستند.

 • در صورتی که از افرادی که مورد تایید اداره مهاجرت کانادا نباشند برای امور مهاجرتی خود کمک بگیرید، پرونده شما قابل دادرسی نخواهد بود.

برای بررسی اینکه آیا وکیل / مشاوری که با وی همکاری دارید مورد تایید اداره مهاجرت کانادا است یا خیر میتوانید به صفحه کالج مشاوران مهاجرت و شهروندی کانادا مراجعه نموده و نام مشاور خود را جستجو نمایید.

آموزش تصویری استعلام کد مشاور رسمی مهاجرت به کانادا با 3 کلیک!

مجوز فعالیت شروین مدنی از اداره مهاجرت کانادا

توجه! هر فرد با هر عنوان و سابقه کاری (نماینده یا ایجنت مدارس و دانشگاه ها، موسسه کاریابی و…) در صورتی که عضو کانون مشاورین مهاجرت و شهروندی کانادا نباشد مورد تایید اداره مهاجرت کانادا نخواهد بود.

این روزها خیلی از افراد مدعی تعداد زیادی پرونده موفق هستند و در اینستاگرام کار می کنند یا دارای دفاتری در ایران و کانادا هستند اما کارشان قانونی نیست و اگر طی همکاری با آنها به مشکل برخوردید امکان پیگیری قضایی را نخواهید داشت.

حتما دقت داشته باشید که در صورتی که با یک موسسه مهاجرتی کار می کنید، قرارداد شما باید توسط مشاور قانونی مهاجرت صاحب امتیاز آن موسسه امضا شود و امضای افراد دیگر اعتباری نداشته و قابل پیگیری از مراجع قانونی نیست.

2. قرارداد وکیل مهاجرت باید منطبق با فرمت اعلام شده توسط ICCRC-CRCIC باشد

همه مشاورین/ وکلای قانونی مهاجرت به کانادا باید از قراردادی تبعیت کنند که مطابق با فرمت تاییده شده ICCRC-CRCIC باشد. یک قرارداد معتبر، یک قرارداد دو طرفه است و به نفع وکیل و موکل است و علاوه بر اطلاعات وکیل و موکل و کد وکیل، بندهای زیر را پوشش می دهد:

 • طرفین قرارداد (Definitions)
 • وظایف و مسئولیتهای وکیل / مشاور (RCIC Responsibilities and Commitment)
 • وظایف و مسئولیتهای موکل (Client Responsibilities and Commitments)
 • روش پرداخت (Billing method)
 • مبلغ و شرایط پرداخت (Payment Terms and Conditions)
 • برنامه پرداخت (Payment Schedule)
 • سیاست برگشت وجه (Refund Policy)
 • حل و فصل اختلافات (Dispute Resolution Related to the Code of Professional Ethics)
 • محرمانگی (Confidentiality)
 • فورس ماژور (Force Majeure)
 • سیاست تغییرات (Change Policy)
 • اتمام قرارداد (Termination)
 • انصراف (Discharge or Withdrawal of Representation)
 • قوانین حاکم (Governing Law)

در قرارداد باید سیاست های موسسه یا مشاور در قبال هر یک از این مسائل کاملا مشخص بوده و طبق قوانین اداره مهاجرت باشد.

مبلغ قرارداد یکی از مواردی است که باید در قرارداد ذکر شود، و از همان شروع کار مشخص باشد.

در صورتی که قرارداد وکیل یا مشاور شما منطبق با این فرمت نیست می توانید به او اعتراض نمایید.

3. وکیل مهاجرت نباید کارهای غیرقانونی انجام دهد

ارائه مدارک جعلی یکی از مصادیق بارز کارهای غیرقانونی در امر مهاجرت به شمار می رود.

برخی موسسات مهاجرتی اقدام به جعل اسناد و مدارک در جهت قوی تر شدن پرونده فرد می نمایند. این کار از هر نظر غیرقانونی است و در صورتی که آفیسر پرونده متوجه شود (که به احتمال خیلی زیاد متوجه می شود) علاوه بر اینکه پرونده شما ریجکت خواهد شد، برای شما مدتی محرومیت نیز در نظر گرفته می شود.

حتی در صورتیکه که بعد از دریافت اقامت دائم، دولت کانادا متوجه جعلی بودن مدارک شما گردد، ممکن است شما را از کانادا اخراج نماید.

توجه! ارسال دعوتنامه های صوری، جعل سند ملک، سابقه کاری، سند ازدواج / طلاق، خرید و فروش جاب آفر، ایده و طرح بیزنس و… جزء امور غیرقانونی محسوب می شوند.

4. مشاور قانونی مهاجرت به کانادا باید دارای تجربه و تخصص لازم باشد

 • برای مهاجرت قانونی به کانادا می توانید از کمک وکلای مهاجرت یا مشاوران مهاجرت مورد تایید اداره مهاجرت کانادا استفاده نمایید.
 • وکلای مهاجرت باید علاوه بر مدرک لیسانس، مدرک کارشناسی ارشد حقوق مهاجرت و شهروندی را دریافت کرده باشند.
 • مشاوران قانونی مهاجرت نیز باید یک دوره حدودا یک ساله را طی کرده و مدرک دریافت نمایند.
 • در اغلب موارد از نظر دانش فنی و روال انجام کار فرقی بین وکیل و مشاور رسمی مهاجرت وجود ندارد.
 • در کنار دانش، تجربه نیز اهمیت زیادی دارد. داشتن پرونده های موفق نشان از تسلط مشاور و مجموعه بر قواعد مهاجرت است و اعتماد را برای کلاینت ساده تر می کند.

5. وکیل مهاجرت به کانادا باید شخصا پرونده شما را سابمیت کند

خیلی از وکلای نامدار مهاجرت صفر تا صد کار پیگیری مدارک و سابمیت ویزا را به کسانی می سپارند که در موسسه شان مشغول هستند و خود حتی در جریان پرونده شما هم قرار نمی گیرند.

یک وکیل / مشاور خوب کسی است که با اینکه از کارکنان خود کمک می گیرد اما در نهایت پرونده را خودش سابمیت کند. این موضوع حق شماست، چون شما به تجربه و تخصص آن فرد اعتماد کرده اید و نه به کسانی که برایش کار می کنند و ممکن است تازه کار باشند.

6. وکیل مهاجرت باید در دسترس باشد

بعضی از وکیل ها به واسطه مشغله ای که دارند فرصت ارتباط گرفتن با کلاینت را ندارند و سوالات و مشکلاتی که برای کلاینت به وجود می آید را تنها از طریق مشاورانی که در ایران یا کانادا دارند می توان پیگیری کرد. اما در موسسه مهاجرتی تراست، از لحظه عقد قرارداد، کلاینت با مشاور در ارتباط مستقیم است و می تواند مسائل خودش را مطرح بکند و وکیل نیز به تمام گفتگوهای کلاینت و مشاور نظارت دارند.

7. وکیل مهاجرت باید شفافیت را در تمامی مراحل رعایت کند

بعضی وکلا به هیچ عنوان اطلاعات ثبت شده برای کلاینت را در اختیار ایشان قرار نمی دهند و آن فرد را از روند انجام کار مطلع نمی کنند. در حالیکه در موسسه مهاجرتی تراست فرم هایی که قرار است سابمیت شوند در اختیار کلاینت قرار گرفته و توسط وی تایید می شوند.

اگر پرونده شما توسط یک فرد نامعتبر در حال پیگیری است ، برای بررسی دقیق وضعیت پرونده میتوانید درخواست Note Officer بدهید.

برای درخواست نوت آفیسر نیاز است که فردی که دارای اقامت و یا سیتیزن کانادا است این کار را به عنوان نماینده شما انجام دهد که شما بایستی رضایت نامه ای را طبق رضایت شما مبنی بر اینکه اطلاعات شما افشا شود را تاریخ بزنید و امضا کنید.

هزینه نوت آفیسر 5 دلار کانادا و مدت زمان تقریبی دریافت نوت آفیسر بین 30 الی 35 روز است.

آشنایی با آفیسرهای کانادا و نحوه تصمیم گیری آنها

خدمات موسسه تراست برای مهاجرت

تمامی پرونده های مهاجرتی موسسه تراست تحت نظارت مستقیم شروین مدنی، وکیل ارشد موسسه انجام می شود.

شروین مدنی وکیل ارشد موسسه تراست


 • وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا و دارای کد فعالیت در انجمن ICCRC
  (کد وکالت: RCIC# 506959)
 • عضو هیئت علمی کالج اشتون در رشته مهاجرت
 • سابقه فعالیت به عنوان آفیسر اداره مهاجرت
 • بیش از 10 سال سابقه وکالت امور مهاجرتی
 • تجربه کیس های موفق از بیش از ۲۰ ملیت مختلف
شروین مدنی

8. یک وکیل مهاجرت نباید وعده های غیر قانونی بدهد

فراموش نکنید که تنها افسر اداره مهاجرت کانادا است که می‌تواند درباره صدور ویزای کانادا تصمیم‌گیری کند؛ بنابراین، یک وکیل حرفه‌ای مهاجرت به کانادا هرگز درباره اخذ ۱۰۰ درصدی ویزای کانادا به شما تضمینی نخواهد داد.

تنها کاری که وکیل می تواند بکند این است که شرایط شما را به دقت بررسی کرده و اطلاعات تان را  به درستی سابمیت کند و به خوبی از شما در نامه دفاعیه وکیل دفاع نماید.

داشتن روابط و سابقه کار در اداره مهاجرت، سفارت و… نمی تواند باعث ضمانت ویزا شدن شما باشد.

ضمانت ویزا از نظر اداره مهاجرت کانادا غیرقانونی است! در همه قراردادهای تضمینی اخذ ویزا فقط ضمانت عودت وجه وجود دارد، که در اغلب آنها شرکت همه هزینه ها و سود خود را برداشته و در نهایت رقمی که به شما برمی گرداند کمتر از چیزی است که به او پرداخت کرده اید.

موسسه مهاجرتی تراست با رعایت اصول حرفه ای، قرارداد تضمینی ویزا ندارد!

دلیل این امر هم این است که از نظر ما، همه مشتری ها عضو خانواده تراست هستند و موفقیت شان برای ما حیاتی است!

ما قبل از قرارداد همه شرایط شما را بررسی می کنیم و فقط در صورتی پرونده شما را قبول می کنیم که از اخذ ویزای شما 90 درصد مطمئن باشیم و بعد از قرارداد برای موفقیت همه کلاینت های مان نهایت تلاشمان را می کنیم و کوچک و بزرگ بودن پرونده، روی عملکرد ما تاثیری ندارد. پس دلیلی هم ندارد که پول اضافه ای را از فرد دریافت کنیم و فقط شانس خودمان برای دریافت سود بیشتر را محک بزنیم!

توجه داشته باشید که بعضی موارد هستند که روی روش مهاجرتی که انتخاب می کنید و شانس اخذ ویزای شما تاثیر مستقیم دارند. برخی از شرکت های مهاجرتی وقتی می بینند فرد یکی از این شرایط مهم را ندارد برای اینکه مشتری خودشان را از دست ندهند آن شرط را از پیش پای فرد برمی دارند و به او تضمین اخذ ویزا را می دهند!

مثلا بعضی از روش ها نیاز به داشتن مدرک زبان دارند؛ مثل روش استارت آپ و این الزام از سمت اداره مهاجرت کانادا مشخص شده است، هیچکس نمی تواند به شما وعده بدهد که بدون داشتن مدرک زبان می توانید از این روش به کانادا مهاجرت کنید.

تضمین اخذ ویزای کانادا توسط وکیل مهاجرت

9. دارای دفاتر فعال در ایران و کانادا باشد

اجباری برای حضور وکیل در کانادا یا ایران وجود ندارد. اما به طور کلی بهتر است که موسسه مهاجرتی هم در ایران و هم در کانادا در دسترس باشد.

طبیعی است که وکیلی که در کانادا زندگی می کند اطلاعات واقع بینانه تری را می تواند در اختیار شما قرار بدهد و از سمت اداره مهاجرت هم نظارت بیشتری انجام می گیرد. برخی خدمات مثل دریافت Atip نیز تنها برای کسانی که در کانادا حضور دارند امکان پذیر است.

اما از طرفی کشوری مثل کانادا اختلاف زمانی زیادی با ایران دارد. اگر موسسه مهاجرتی فقط در کانادا دفتر داشته باشد ممکن است با توجه به ساعات کاری متفاوت و تعطیلات متفاوت کار پرونده شما با تاخیر مواجه شود. داشتن دفتر و مشاور در ایران می تواند کار شما را تسریع نماید.

10. دستمزد معقولی بابت ارائه خدمات دریافت کند

مبلغ مشخصی برای ارائه خدمات مهاجرتی توسط کانون مشاوران مهاجرت تعیین نشده است و به همین دلیل ممکن است دستمزدهایی که وکلای مهاجرت به کانادا برای انجام کارهای مهاجرتی اعلام می‌کنند با یکدیگر متفاوت باشد.

در اغلب موارد یک قیمت ثابت برای خدمات مهاجرتی وجود ندارد چون مقدار زمان و زحمتی که برای هر پرونده اختصاص می یابد متفاوت است که مشاور مهاجرتی باید دستمزدی متناسب با آن پرونده دریافت نماید. متاسفانه برخی موسسات قیمت های بسیار بالایی را برای یک پرونده به بهانه تضمین آن دریافت می نمایند که همانطور که در بندهای بالا ذکر شد غیرقانونی است. اما توجه داشته باشید از طرفی دستمزد پایین نیز ممکن است به قیمت کاهش کیفیت خدمات تمام شود. برخی موسسات انجام کار را بر عهده کارشناسان با سابقه کم می گذارند که باعث می شود نرخ دریافتی شان پایین باشد.

 برای اینکه متوجه شوید که آیا دستمزدی که مشاورتان قرار است دریافت کند متناسب است یا نه، حتما با چند موسسه مذاکره نمایید و جزییات خدمات را از آنها بپرسید تا بتوانید بهترین تصمیم را اخذ کنید.

در صورت همکاری با یکی از وکلای رسمی مهاجرت به کانادا از موسسه مهاجرتی تراست، تمامی خدمات ذکرشده در دسترس شما هم‌وطنان عزیز خواهد بود.

وکلای تراست به‌خوبی با قوانین و پیچیدگی‌های مهاجرت به کانادا آشنا هستند و اطلاعات درست و مطمئن را به‌راحتی در اختیار شما قرار خواهند داد. با توجه به این موضوع که وکلا و کارشناسان مجرب تراست در کشور کانادا اقامت دارند، به‌راحتی می‌توانید حتی بعد از ورود به کشور کانادا از راهنمایی‌ها و مشاوره‌های وکلای ما در تراست استفاده کنید.

با انجام کارهای مهاجرتی شما، به‌وسیله یکی از وکلای رسمی مهاجرت به کانادا در تیم تراست، به‌موقع در جریان آخرین پیشرفت‌های صورت گرفته در پرونده مهاجرتی خود قرار خواهید گرفت. همچنین، با در اختیار داشتن یک پنل کاربری اختصاصی در سایت تراست، همواره از آخرین اقدامات انجام‌شده در رابطه باکارهای مهاجرتی خود نیز مطلع خواهید شد. به شکلی که به‌راحتی می‌توانید پاسخ سؤالات خود را از طریق همین پنل کاربری دریافت کنید و در صورت نیاز به ارسال مدارک، می‌توانید به‌آسانی مدارک خود را نیز در این سیستم بارگذاری کنید.

پادکست بشنوید!

وظایف وکیل مهاجرت

مزایای داشتن یک وکیل مهاجرت در قزوین

در اختیار داشتن یک وکیل مهاجرت مزیت های بسیار زیادی را برای شما به همراه دارد. یک وکیل مهاجرت قوانین مهاجرت را برای شما تفسیر می کند و به شما کمک خواهد کرد بهترین راه برای مهاجرت و اخذ اقامت دائم یک کشور را انتخاب کنید.

او در تمام مراحل مهاجرت نیز در کنار شما خواهد بود. مهاجرت، فرآیند پیچیده ای است و به کاغذبازی های بسیار زیادی نیاز دارد که شما به تنهایی نمی توانید از پس آنها برآیید. اما وقتی یک وکیل مهاجرت را استخدام کرده باشید، او وظیفه دارد فرآیند را برای شما آسان کند و علاوه بر این که تمام مدارک لازم را جمع آوری می کند، باعث می شود در وقت شما نیز صرفه جویی شود.

بدون کمک گرفتن از یک وکیل مهاجرت خیلی دشوار است بخواهید به اقامت دائم یک کشور دست پیدا کنید. استفاده از روش های مختلف مهاجرت به دانش بالایی نیاز دارد که یک متخصص در این حوزه می تواند بهترین راهنمای شما باشد.

یک وکیل مهاجرت به واسطه تجربه ای که دارد می تواند جلوی اشتباهاتی که احتمال دارد به خاطر ناآگاهی شما از ریز و درشت قوانین مهاجرت یک کشور رخ دهد را بگیرد. این فرد به عنوان یک متخصص در امر مهاجرت، مدارک مورد نیاز را جمع آوری می کند و فرم های مربوطه را به درستی پر خواهد کرد.

تجربه یک وکیل مهاجرت در مقایسه با افرادی که هیچ تجربه ای در زمینه مهاجرت ندارند، برگ برنده او است. در واقع شما با استخدام یک وکیل مهاجرت از تجربیات یک فرد متخصص استفاده خواهید کرد که پیش از شما، روی صدها پرونده مهاجرتی دیگر کار کرده و می تواند از تجربیات گذشته خود در به ثمر نشاندن پرونده شما و در نهایت اخذ اقامت دائم کشور دلخواهتان استفاده کند.

وکلای مهاجرت می توانند گزینه های مختلفی را روی میز بگذارند و به شما در انتخاب بهترین راه برای اخذ اقامت دائم یک کشور خارجی کمک کنند. وظیفه وکیل مهاجرت بررسی پرونده، اسناد و مدارک شما و سپس پیشنهاد بهترین راه های مهاجرت اعم از تحصیلی، کاری یا سرمایه گذاری به شما است.

و اما از بزرگ ترین مزیت هایی که استخدام یک وکیل مهاجرت به همراه دارد، به بعد از مهاجرت شما و اخذ اقامت دائم کشور میزبان مربوط می شود. وکیل مهاجرت به شما در پیدا کردن یک شغل قانونی، ارتباط گرفتن با افراد و شرکت های مختلف کمک خواهد کرد و با شرح فرصت های شغلی، به شما کمک می کند تا بتوانید کسب درآمد کنید.

خدمات وکیل مهاجرت در قزوین

شما باید پیش از سپردن پرونده مهاجرت خود به یک وکیل مهاجرت، از او بخواهید خدماتی که ارائه می کند را به شما شرح دهد. شما همچنین باید سوابق او را بررسی کنید و از او بخواهید بگوید که آیا تاکنون روی پرونده ای مشابه پرونده شما کار کرده است یا خیر.

با توجه به اینکه قوانین مهاجرتی هر کشوری با کشور دیگر متفاوت است، یک وکیل مهاجرت باید خدمات متنوعی را ارائه کند و گزینه های متعددی را برای مهاجرت شما به کشوری که دوستش دارید، پیش روی شما بگذارد.

تیم تراست برای رفاه حال متقاضیان، شرایط افراد برای مهاجرت را بررسی می کند. سپس بسته به شرایطی که پرونده هر متقاضی دارد، بهترین روش برای مهاجرت را به او پیشنهاد می کند. در زیر با برخی از بهترین روش های مهاجرت آشنا خواهید شد:

 1. مهاجرت از طریق تحصیل: یکی از متداول ترین روشهای مهاجرت برای افرادی که می خواهند در بهترین دانشگاه های کانادا یا کشورهای دیگر تحصیلات خود را به اتمام برسانند و یا اینکه شرایط را برای تحصیل فرزندانشان در مدارس کانادا فراهم کنند، مهاجرت از طریق ویزای تحصیلی کانادا است. وکلای مهاجرت تراست پرونده های مورد نیاز دانشگاه ها یا مدارس مقصد را جمع آوری کرده و با آنها جهت اخذ اپلای، مکاتبه خواهد کرد.
 2. مهاجرت از طریق سرمایه گذاری: کشورهای پیشرفته با آغوش باز از سرمایه گذاران خارجی استقبال می کنند. بنابراین اگر می خواهید علاوه بر این که از سرمایه های خود در یک کشور توسعه یافته محافظت کنید، اقامت دائم آن کشور را نیز اخذ کنید، از روش سرمایه گذاری استفاده کنید.
 3. مهاجرت از طریق مهارت و کار: کشورهای صنعتی و توسعه یافته به شدت علاقه مند به جذب نیروهای کار و افراد ماهر هستند. بنابراین اگر می خواهید فعالیت خودتان را در یک کشور پیشرفته مملو از امکانات ادامه دهید، می توانید با اخذ ویزای کاری، در نهایت به اقامت دائم کشور میزبان دست پیدا کنید. برای آشنایی با تمام مراحل اخذ ویزای کار کانادا می توانید به این لینک از وب سایت رسمی اداره مهاجرت کانادا مراجعه کنید.
 4. مهاجرت از طریق طرح اسپانسرشیپ: طرح اسپانسرشیپ به شما اجازه می دهد بتوانید با پدر و مادر، همسر و فرزندان یا هر شخص دیگری که می خواهید، برای زندگی به یک کشور دیگر مهاجرت کنید. البته شما باید به مأمور سفارت ثابت کنید که توانایی پوشش مالی این افراد در کشور میزبان را دارید.

درباره ویزای سرمایه گذاری ، سرمایه گذاری در کانادا و ویزای سرمایه گذاری در کانادا بیشتر بدانید. شما همچنین می توانید درباره مواردی چون تحصیل در کانادا ، بورسیه تحصیلی کانادا و پذیرش تحصیلی کانادا اطلاعات بیشتری کسب کنید.

شانس اخذ ویزا با استخدام وکیل مهاجرت

ویژگی های وکیل مهاجرت قابل اعتماد

شما قرار است به عنوان یک متقاضی مهاجرت، خصوصی ترین و مهم ترین اسناد زندگی‌تان را به وکیل مهاجرت بسپارید. آن شخص می تواند مستقیماً در نتیجه پرونده شما تأثیرگذار باشد و با تجربیات خود به اجرای آن سرعت ببخشد. پس مهم است بدانید که یک وکیل مهاجرت قابل اعتماد باید چه ویژگی هایی داشته باشد.

کارآزموده و باتجربه بودن از مهم ترین ویژگی های یک وکیل مهاجرت قابل اعتماد است. گرچه قوانین مهاجرت کشورها پیچیده هستند، اما یک وکیل مهاجرت خوب تجربه کافی را در این زمینه به دست آورده و می تواند از پس هر چالشی که سر راه پرونده مهاجرتی شما قرار داشته باشد، برآید تا در نهایت به اخذ اقامت دائم کشوری که دوستش دارید دست پیدا کنید.

یک وکیل مهاجرت قابل اعتماد باید در تمام طول فرآیند مهاجرت در کنار شما باشد. این حق شماست که بدانید در حال حاضر پرونده شما در چه مرحله ای قرار دارد و چه اقداماتی در حال انجام شدن است. یک وکیل مهاجرت قابل اعتماد موظف است که شما را در جریان تمام امور قرار داده و به هر ابهامی که در ذهنتان وجود داشت، پاسخ دهد.

همچنین مهم است از موسسه مهاجرتی خدمات دریافت کنید که در کشور میزبان دارای یک دفتر ثبت شده باشد.  موسسه حقوقی و مهاجرتی کانادایی تراست با شماره ثبت BC1268598 در استان بریتیش کلمبیا کانادا ثبت شده و با شماره R506959 در اداره مهاجرت کانادا قابل پیگیری است.

دفتر مرکزی تراست در ونکوور کانادا است و جهت تسهیل ارتباط و انجام امور متقاضیان ایرانی،‌ دفتر نمایندگی رسمی تراست در شهر تهران دایر شده و با مجوز رسمی فعالیت می کند. کلیه فعالیت‌های دفتر ایران در زمینه تحصیل و کاریابی طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران است.

درباره شهرهای کانادا بیشتر بدانید.

موسسه مهاجرتی با بهترین وکیل مهاجرت در قزوین

یک موسسه مهاجرت مرجعی است که می توانید از خدمات آن برای مهاجرت بدون دغدغه به یک کشور پیشرفته استفاده کنید. راهنمایی هایی که مشاوران یک موسسه مهاجرت در اختیار شما می گذارد، به شما راه های مختلف مهاجرت را معرفی خواهد کرد و اجازه می دهد بهترین روش را برای اخذ اقامت دائم یک کشور انتخاب کنید.

روش مهاجرتی که برای هر شخص تعیین می شود با شخص دیگر متفاوت است. در واقع وکلای مهاجرتی با بررسی شرایط و مدارک فرد متقاضی راهکارهایی که می تواند از طریق آنها به آسان ترین شکل مهاجرت کند را به او معرفی می کنند و در نهایت هموارترین مسیر را پیش روی او خواهند گذاشت.

وکلای مهاجرتی تراست با آشنایی کامل از قوانین کشور کانادا و دیگر کشورها، می توانند تجربیات موفق بیش از 6 هزار پرونده مهاجرتی مختلف اعم از تحصیلی، سرمایه گذاری و کاری را در اختیار متقاضیان قرار دهند. گفتنیست که هر کشوری با قوانین مختص به خود با مهاجران برخورد می کند. این یعنی قوانین مربوط به مهاجران در کشوری مثل کانادا، با یک کشور اروپایی مانند آلمان یا فرانسه متفاوت است.

داشتن یک وکیل مهاجرت و استفاده از خدمات یک موسسه مهاجرتی بسیار مهم است، اما باید در انتخاب یک گروه درست دقت داشته باشید. با توجه به افزایش تقاضای مهاجرت از سوی هم وطنان ایرانی، افراد زیادی با سودجویی از اطلاعات کم شهروندان نسبت به قوانین مهاجرتی هزینه های بیهوده ای را روی دست متقاضیان می گذارند و علاوه بر این، ممکن است با پر کردن ناصحیح فرم های مربوط به مهاجرت، پرونده مهاجرتی آنها را هم پیچیده تر کنند.

اگر می خواهید در کمترین زمان ممکن فرآیند مهاجرت خود را طی کنید، توصیه ما به شما انتخاب موسسه مهاجرت تراست است. تراست مفتخر است که مشتریان خود را با رضایت کامل به سوی مقصد خود راهی کند. شما می توانید صفر تا صد کار مهاجرت خود را به وکلا و مشاوران متعهد و پیگیر بسپارید و دیگر هیچ نگرانی از این بابت نداشته باشید.

درباره موسسه مهاجرت به خارج از کشور و موسسه مهاجرت به کانادا بیشتر بدانید.اطلاع از قوانین مهاجرتی یک کشور پیش از اخذ اقامت دائم آن یک بخش قضیه است. دانستن تمام قوانینی که شما بعد از مهاجرت موفق به آن کشور باید بدانید تا هیچ مشکلی در طول زندگی برایتان پیش نیاید هم بخش دیگری از قضیه است. پس مهم است که پیش از رفتن و اخذ اقامت به آن کشور، حتماً از قوانین آن مطلع باشید.

در صورتی که کشور کانادا، دومین کشور امن دنیا را برای مهاجرت انتخاب کرده اید، می توانید از طریق این لینک در وب سایت اداره مهاجرت کانادا با آخرین و به روزترین قوانین مهاجرت به این کشور آشنا شوید.

پادکست بشنوید!

رادیو تراست

موضوع: معیارهای انتخاب بهترین موسسه مهاجرتی

بهترین وکیل مهاجرت در قزوین

استخدام یک وکیل مهاجرت در قزوین برای متقاضیانی که می خواهند در کمترین زمان و بدون دغدغه اقامت دائم کشور میزبان را دریافت کنند ضروری است. اما هر وکیلی لزوماً نمی تواند بهترین وکیل مهاجرتی باشد که در این مسیر پر پیچ و خم در کنار شما قرار می گیرد.

انتخاب بهترین وکیل مهاجرت می تواند مهمترین گام در ابتدای مسیر باشد. این که چه کسی ناخدای کشتی شما باشد و چگونه مسیر را تا رسیدن به مقصد بپیماید اهمیت بسیار زیادی دارد. اگر ناخدای باتجربه ای را به خدمت بگیرید، قطعاً می تواند از پس هر پیچ و خمی که در راه وجود دارد برآید. اما آیا می توانید در این راه کشتی زندگی‌تان را به دست ناخدایی بسپارید که تجربه کافی و موفقی برای رساندن شما به ساحل نداشته باشد؟

اما چگونه باید بهترین وکیل مهاجرت در قزوین را پیدا کرد؟ یکی از مهم ترین مشخصه هایی که می تواند یک وکیل مهاجرت خوب داشته باشد، مشاوره اولیه مفید و سودمند آن است. برخی از موسسه های مهاجرتی معتبر این امکان را به شما می دهند بتوانید پیش از سپردن پرونده مهاجرتی خود به وکلایشان، با آنها مشاوره داشته باشید. توصیه ما به شما این است که برای پیدا کردن بهترین وکیل مهاجرت، نتایجی که از مشاوره وکلای مهاجرت مختلف به دست می آورید را کنار یکدیگر بگذارید و بهترین مشاوره را به عنوان وکیل مهاجرت خود انتخاب کنید.

همچنین در انتخاب بهترین وکیل مهاجرت، شما می توانید سوال هایی را از او بپرسید و پاسخ هایی که برایشان دارد را ارزیابی کنید. برخی از مهم ترین این سوالات را در اینجا ببینید:

 1. از وکیل مهاجرت خود بپرسید که در طول انجام فرآیند مهاجرت چند وقت یک بار و چگونه با شما در ارتباط خواهد بود. از آنجا که برخی پرونده های مهاجرتی ممکن است مدتی طول بکشد، مهم است بدانید که نماینده مهاجرت شما در طور این مدت ارتباط مستمری با شما دارد و پیگیر فرآیند مهاجرت شما است.
 2. شما باید بدانید که دقیقاً چه شخصی قصد دارد نماینده مهاجرت شما باشد. همه ی وکلای مهاجرتی که در موسسه های مهاجرتی فعالیت می کنند از سطح یکسانی برخوردار نیستند. پس باید پیش از سپردن پرونده خود، با اطلاعات دقیق و رزومه آن وکیل مهاجرت آشنایی پیدا کنید.
 3. از وکیل مهاجرت خود بخواهید فهرست هزینه خدماتی که ارائه می کند و تمام هزینه های جاری در طول انجام فرآیند مهاجرت را برای شما شرح دهد. این حقش شماست بدانید که قرار است چقدر در این مسیر هزینه کنید.
 4. همان ابتدای کار از وکیل مهاجرت خود در مورد درصد موفقیت پرونده مهاجرت خود سؤال کنید. یک وکیل مهاجرت باتجربه می تواند از تجربیات خود برای حدس زدن نتیجه نهایی پرونده شما با توجه به وضعیتی که دارید، گمانه زنی کند.

مشاوره وکیل مهاجرت در قزوین

قابل توجه هم وطنان ساکن قزوین: اگر قصد مهاجرت دارید، اما نمی دانید که از کجا و چگونه باید شروع کنید، می توانید از خدمات مشاوره تخصصی موسسه مهاجرت تراست استفاده کنید. دفتر مرکزی تراست در ونکوور قرار دارد و دفتر نمایندگی این گروه نیز در شهر تهران آماده ارائه خدمات است.

این گروه همچنین برای رفاه حال متقاضیان، شرایط افراد برای مهاجرت را از راه دور و به صورت نیز بررسی می کند. برای بهره مندی از این خدمات می توانید از طریق این لینک یک وقت مشاوره رزرو کنید. شما همچنین می توانید از طریق این لینک فرم ارزیابی را پر کرده و برای ما ارسال کنید و از طریق ایمیل یا تلفن خود منتظر تماس کارشناسان تراست باشید.

دلیل استخدام مشاور رسمی مهاجرت به کانادا

شماره وکیل مهاجرت در قزوین

جهت ارتباط با وکیل مهاجرت در قزوین می توانید از طریق راه های ارتباطی گوناگون، با وکلای مهاجرتی تراست ارتباط برقرار کنید. شما می توانید همین حالا از طریق این لینک یک وقت مشاوره رزرو کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وب سایت موسسه مهاجرتی تراست به نشانی Trustimm.com مراجعه فرمایید.

اعتماد به وکلای مهاجرت تراست

اعتماد کردن به یک وکیل مهاجرت اهمیت زیادی دارد. زیرا شما قرار است محرمانه و خصوصی ترین اطلاعاتتان را در اختیار او قرار دهید. شاید این سوال برای شما پیش آمده است که چگونه باید به وکلای مهاجرت تراست اعتماد کنیم. موسسه مهاجرتی تراست توسط مشاورین قانونی مهاجرت کانادا و عضو انجمن ICCRC اداره می شود.

وکیل ارشد این تیم نیز شروین مدنی با سابقه طولانی در امر وکالت مهاجران دارای کد فعالیت RCIC از انجمن ICCRC است. گروه مشاوران تراست نیز متشکل از اساتید دانشگاه های کانادایی و سایر افراد تحصیل کرده در دانشگاه های کانادا است که می توانند تجربیات خوبی را در اختیار شما بگذارند و مشاوره های باکیفیتی را ارائه کنند.

بیش از 6 هزار پرونده موفق مهاجرت اعم از تحصیلی، کاری و سرمایه گذاری گواهی بر ارائه خدمات باکیفیت و حاصل تلاش های شبانه روزی تیم تراست است. مهاجرت مسیری دشوار و سرنوشت ساز است. ما افتخار می کنیم که در این مسیر پر فراز و نشیب همراه مورد اعتماد هزاران ایرانی برای رسیدن به سرمقصد آرزوهایشان بوده ایم.

در همین مسیر وکلای مهاجرتی تراست تلاش می کنند از طریق تمامی راه های ارتباطی اعم از تماس تلفنی، ارسال پیام و ایمیل همواره با متقاضیان در ارتباط باشند. به همین خاطر هر سوالی که در طول این فرآیند در ذهن شما به وجود آمد، به آسانی توسط کارشناسان تیم تراست پاسخ داده خواهد شد.

لینک های مفید شرایط زندگی در کانادا

چرا موکلین به موسسه مهاجرتی تراست اعتماد کرده‌اند؟

 1. تراست توسط مشاورین قانونی مهاجرت کانادا و عضو انجمن ICCRC اداره می‌شود

  شروین مدنی با سال‌ها سابقه وکالت امور مهاجرت و دارای کد فعالدیت RCIC در انجمن ICCRC به عنوان وکیل ارشد مجموعه تراست مشغول به فعالیت‌اند. مشاورین موسسه تراست نیز از اساتید دانشگاه های کانادا و افراد دارای تجربه تحصیل کانادایی هستند و همین امر نیز باعث ارائه مشاوره‌های با کیفیت، کاربردی و ملموس به متقاضیان شده است.

 2. آمار پرونده‌های موفق ما بالاست

  مهاجرت مسیری دشوار و سرنوشت ساز است. ما افتخار می‌کنیم که در این مسیر پر فراز و نشیب همراه مورد اعتماد هزاران ایرانی برای رسیدن به سرمقصد آرزوهایشان بوده‌ایم. داشتن بیش از شش هزار پرونده موفق در زمینه‌های مختلف اعم از تحصیلی، کاری و سرمایه گذاری نتیجه تلاش شبانه روزی تیم تراست جهت موفقیت مشتریانش در مسیر مهاجرت بوده است.

 3. ما نماینده رسمی مراکز آموزشی مقاطع مختلف در کانادا هستیم

  موسسه تراست نمایندگی رسمی اغلب دانشگاه‌ها و کالج‌ها و همچنین مدارس کانادا را دریافت کرده است. در برخی موارد نیز این موسسه به عنوان نماینده کلیدی (Key Agent) با مراکز آموزشی کانادایی همکاری دارد، همین امر نیز موجب سهولت مکاتبات با مراکز آموزشی و همچنین اخذ پذیرش بدون هیچ واسطه‌ای را فراهم آورده است.

 4. تراست، مرجعی قابل اعتماد برای اخبار و اطلاعات مهاجرت است

  وب سایت موسسه تراست
  با توجه به این که موسسه مهاجرتی تراست به صورت تخصصی خدمات مهاجرت به کانادا را ارائه می‌دهد به جرائت می‌توان گفت این وب سایت کامل‌ترین مرجع فارسی زبان در حوزه ارائه اطلاعات مهاجرت، تحصیل، کار و زندگی در کاناداست. به روزترین اخبار مهاجرت کانادا، قوانین اخذ ویزا و روش های مهاجرتی کانادا را در می‌توانید در وب سایت موسسه تراست دنبال کنید. تراست از ابتدای تا انتهای پروسه‌ی مهاجرت همراه شماست تا بتوانید آینده موفق خود را رقم بزنید.
  شبکه های اجتماعی موسسه تراست
  آینده شما همین امروزِ افرادی است که پیش از شما اقدام نموده اند. همیشه شنیدن تجربیات افرادی که پیش از شما  مسیر مهاجرت را طی کرده اند آموزنده خواهد بود. ما در صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام تراست با تهیه ویدئوهای مختلف اعم از گفتوگو با افراد موفق ایرانی در کانادا، لایوهای پرسش و پاسخ با وکیل مهاجرت و.. سعی کرده ایم این تجربیات ارزشمند را در اختیار مخاطبین قرار دهیم تا چراغ راهنمایی باشد برای طی کردن بهتر مسیر مهاجرت.

 5. هیچ فرصتی از دست نمی‌رود!

  دولت کانادا راه های زیادی برای متقاضیان مهاجرت به کانادا طراحی کرده است .ممکن است بیش از یک یا چند راه مهاجرتی برای شما وجود داشته باشد. اولین قدم شما، پیدا کردن مناسب ترین مسیر مهاجرتی است که منافع شما را به بهترین نحو تضمین کند. مشاورین موسسه تراست با توجه به شرایط تان بهترین مسیر مهاجرتی را به شما معرفی خواهند کرد و در این راستا تمامی فرصت های کاهش هزینه های مهاجرت، دریافت انواع بورسیه‌های تحصیلی و کمک هزینه‌ها با توجه به شرایط تان بررسی خواهد شد.

 6. به نظر ما وقت طلاست!

  دغدغه زمان برای بسیاری مهم است. ما ارزش ویژه‌ای برای وقت مشتریان خود قائل هستیم. مایه افتخار است که وکلا و مشاورین خبره ما با نهایت دقت، نتیجه دلخواه را در کمترین زمان ممکن برای مشتریان رقم می‌زنند. مهاجرت امری پر از استرس و نگرانی است؛ از این‌ رو تیم تراست، با انجام سریع و دقیق امور مهاجرتی مشتریان، به جای استرس، امید رسیدن به آرزوها را برایشان فراهم می‌ سازد.

 7. مشاورین تراست در تمام مراحل مهاجرت به کانادا همراه شما هستند!

  بدون دغدغه و با خیالی آسوده فرآیند مهاجرت خود را طی کنید. قوانین مهاجرت بسیار پیچیده است، ولی نگران نباشید. چراکه وکلای با تجربه و حرفه‌ای ما در تراست با تمامی روش‌های قانونی مهاجرت آشنا هستند و از ابتدا تا انتهای مسیر همراه‌تان خواهند بود.

 8. وکالت پرونده ‎ها با توجه به تجربه قبلی وکلا پذیرفته ‌می‌شود

  هر ماه تعداد بسیار زیادی تقاضا برای ارزیابی شرایط مهاجرت از سوی متقاضیان برای ما ارسال می‌شود. موسسه تراست بر مبنای اصول حرفه‌ای و اخلاقی فقط وکالت پرونده‌هایی را بر عهده می‌گیرد که به احتمال زیادی امکان موفق شدن و اخذ پذیرش و ویزا را داشته باشند.

 9. بهترین ها را به مشتری پیشنهاد می دهیم حتی به ضرر خودمان!

  با توجه به اصول و ارزش‌های سازمانی موسسه مهاجرتی تراست این قول را به مشتریانمان می‌دهیم که در ارائه خدمات و مشاوره‌ها تنها تابع هدفی که به دنبال کمینه کردن آن خواهیم بود هزینه‌های شماست و نیز تنها تابع هدفی که به دنبال بیشینه کردن آن هستیم منافع شما خواهد بود!

 10. توجه به جزئیات، عامل تمایز ماست!

  با توجه به حکم دادگاه فدرال کانادا وجود مغایرت و اطلاعات اشتباه در فرآیند مهاجرت اشتباهی بزرگ است! توجه به جزئیات و دقت فراوان در تنظیم پرونده های ارسالی به اداره مهاجرت می‌تواند متقاضیان مهاجرت را از بسیاری از عواقب پیش‌بینی نشده مصون دارد. وکلا و مشاورین تراست با ارائه اطلاعات صحیح و تکمیل تمامی مدارک موردنیاز به کمک متقاضی، به دقت و با وسواس فراوان پرونده مهاجرتی شما را دنبال می‌کنند.

 11. همواره در دسترس هستیم!

  آرمان تراست ایجاد محیطی سرشار از احترام به مشتری و ارائه خدمات برتر به مشتریان است، در همین راستا مشتریان تراست همواره از می توانند از طریق راه‌های مختلفی از جمله تماس، ارسال پیام و ایمیل با مشاورین تراست در ارتباط باشند. همواره سعی ما بر این است که چه در پاسخ به درخواست‌ها و چه در پیگیری‌ها خیالی آسوده و تجربه‌ای لذت بخش را برای مشتریانمان فراهم سازیم.

 12. دیوارهای تراست شیشه‌ای است!

  شفافیت در ارائه خدمات لازمه مشتری مداریست! در همین راستا موسسه تراست همواره شفافیت در خدمت رسانی و شفافیت در امور مرتبط به قرارداد و پرداخت‌های مالی را سرلوحه کار خود قرار داده است. شرح خدمات ارائه شده بابت هر پرداخت مالی برای مشتریان تراست به صورت کاملا شفاف مشخص است و همچنین موکلین به راحتی می‌توانند در هر مرحله از وضعیت پیشرفت امور مهاجرتی خود مطلع شوند.

همراه شما در تمام مراحل!

تراست بسیار مفتخر است که وکلای مجربی را در تیم خود دارد که در تمامی مراحل مهاجرت همراه شما هستند. همین حالا می‌توانید وقت مشاوره آنلاین یا تلفنی رزرو کنید.

سوالات متداول

آیا استخدام یک وکیل مهاجرت ضروری است؟

بدون استخدام یک وکیل مهاجرت هم ممکن است پرونده شما با موفقیت انجام شود، اما با کمک گرفتن از یک متخصص در حوزه مهاجرت شما می توانید علاوه بر این که در وقت خود صرفه جویی کنید، بدون دغدغه و با خیالی آسوده اقامت دائم یک کشور پیشرفته را اخذ کنید.

استخدام یک وکیل مهاجرت چه مزیت هایی دارد؟

به خدمت گرفتن یک وکیل مهاجرت احتمال اشتباه در فرآیند پر کردن فرم ها و جمع آوری اسناد مختلف پرونده مهاجرتی شما را به صفر می رساند. یک وکیل مهاجرت راه های مختلف مهاجرت را به شما ارائه می کند تا بهترین راه را برای این مسیر انتخاب کنید. ضمن آنکه یک وکیل مهاجرت می تواند در کشور میزبان، در پیدا کردن یک شغل قانونی هم به شما کمک کند.

شماره وکیل مهاجرت در قزوین را چگونه به دست بیاوریم؟

برای ارتباط با وکیل مهاجرت در قزوین کافیست از طریق این لینک یک وقت مشاوره تخصصی با مشاوران موسسه مهاجرت تراست رزرو کنید یا با شماره واتساپ تراست درکانادا به شماره 12502012020 تماس حاصل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید