وکیل مهاجرت در قزوین

وکیل مهاجرت در قزوین

وکلای مهاجرت در مقایسه با سایر وکلا نقش منحصر به فردتری دارند. آنها به شما کمک خواهند کرد بدون نیاز به دانستن قوانین مهاجرت کشور میزبان، بتوانید ادامه زندگی خودتان را در کشوری که دوستش دارید ترسیم کنید. کلیه امور مربوط به مهاجرت و اخذ تابعیت کشورها، از جمله وظایف اصلی وکلای مهاجرت است.

وکیل مهاجرت در قزوین

مهاجرت موضوعی بسیار پیچیده مملو از قوانین سخت و سخت است که وقتی نام آن را می شنوید، به آرزوهای دست نیافتنی خود فکر می کنید. وکیل مهاجرت دقیقاً همان شخصی است که می تواند به آرزوهایتان رنگ واقعیت ببخشد. نقش وکیل مهاجرت آسان کردن مراحل مهاجرت شما است. آنها می توانند هرگونه مدارک مورد نیاز را از طرف شما گردآوری کنند که همین باعث صرفه جویی در وقع شما می شود. علاوه بر این دغدغه هایتان در جمع آوری و سازماندهی این اسناد و مدارک را هم برطرف می کند.

وقتی شما دانش کافی در این زمینه نداشته باشید، توصیه می کنیم که حتماً از کمک وکلای مهاجرت بهره بگیرید و درصد اشتباه خود را به صفر برسانید. مواردی از جمله درج ناصحیح اطلاعات در فرم های درخواست مهاجرت می تواند روند مهاجرت شما را پیچیده کند. اما یک وکیل مهاجرت با دانستن اینکه چه اطلاعاتی صحیح و ضروری است، می تواند در این زمینه کمک حال شما باشد. این باعث می شود دغدغه ذهنی شما برطرف شود و همچنین به انجام فرآیند مهاجرت شما نیز سرعت می بخشد.

اگر از هم وطنان ساکن قزوین هستید و قصد مهاجرت دارید، می توانید از وکلای مهاجرت باتجربه گروه تراست کمک بگیرید. قوانین مهاجرت بسیار پیچیده است، ولی اصلاً نگران نباشید؛ چراکه وکلای با تجربه و حرفه ای ما در تراست با تمامی روش های قانونی مهاجرت آشنا هستند و می توانید کار مهاجرت خود را به آنان بسپارید.

درباره زندگی در خارج از کشور ، تحصیل در خارج از کشور ، کار در خارج از کشور و همچنین بازار کار کانادا بیشتر بدانید.

موسسه مهاجرت در قزوین

موسسه مهاجرت در قزوین

یک موسسه مهاجرت مرجعی است که می توانید از خدمات آن برای مهاجرت بدون دغدغه به یک کشور پیشرفته استفاده کنید. راهنمایی هایی که مشاوران یک موسسه مهاجرت در اختیار شما می گذارد، به شما راه های مختلف مهاجرت را معرفی خواهد کرد و اجازه می دهد بهترین روش را برای اخذ اقامت دائم یک کشور انتخاب کنید.

روش مهاجرتی که برای هر شخص تعیین می شود با شخص دیگر متفاوت است. در واقع وکلای مهاجرتی با بررسی شرایط و مدارک فرد متقاضی راهکارهایی که می تواند از طریق آنها به آسان ترین شکل مهاجرت کند را به او معرفی می کنند و در نهایت هموارترین مسیر را پیش روی او خواهند گذاشت.

وکلای مهاجرتی تراست با آشنایی کامل از قوانین کشور کانادا و دیگر کشورها، می توانند تجربیات موفق بیش از 6 هزار پرونده مهاجرتی مختلف اعم از تحصیلی، سرمایه گذاری و کاری را در اختیار متقاضیان قرار دهند. گفتنیست که هر کشوری با قوانین مختص به خود با مهاجران برخورد می کند. این یعنی قوانین مربوط به مهاجران در کشوری مثل کانادا، با یک کشور اروپایی مانند آلمان یا فرانسه متفاوت است.

داشتن یک وکیل مهاجرت و استفاده از خدمات یک موسسه مهاجرتی بسیار مهم است، اما باید در انتخاب یک گروه درست دقت داشته باشید. با توجه به افزایش تقاضای مهاجرت از سوی هم وطنان ایرانی، افراد زیادی با سودجویی از اطلاعات کم شهروندان نسبت به قوانین مهاجرتی هزینه های بیهوده ای را روی دست متقاضیان می گذارند و علاوه بر این، ممکن است با پر کردن ناصحیح فرم های مربوط به مهاجرت، پرونده مهاجرتی آنها را هم پیچیده تر کنند. اگر می خواهید در کمترین زمان ممکن فرآیند مهاجرت خود را طی کنید، توصیه ما به شما انتخاب موسسه مهاجرت تراست است. تراست مفتخر است که مشتریان خود را با رضایت کامل به سوی مقصد خود راهی کند. شما می توانید صفر تا صد کار مهاجرت خود را به وکلا و مشاوران متعهد و پیگیر بسپارید و دیگر هیچ نگرانی از این بابت نداشته باشید.

درباره موسسه مهاجرت به خارج از کشور و موسسه مهاجرت به کانادا بیشتر بدانید.

اطلاع از قوانین مهاجرتی یک کشور پیش از اخذ اقامت دائم آن یک بخش قضیه است. دانستن تمام قوانینی که شما بعد از مهاجرت موفق به آن کشور باید بدانید تا هیچ مشکلی در طول زندگی برایتان پیش نیاید هم بخش دیگری از قضیه است. پس مهم است که پیش از رفتن و اخذ اقامت به آن کشور، حتماً از قوانین آن مطلع باشید. در صورتی که کشور کانادا، دومین کشور امن دنیا را برای مهاجرت انتخاب کرده اید، می توانید از طریق این لینک در وب سایت اداره مهاجرت کانادا با آخرین و به روزترین قوانین مهاجرت به این کشور آشنا شوید.

بهترین وکیل مهاجرت در قزوین

بهترین وکیل مهاجرت در قزوین

استخدام یک وکیل مهاجرت در قزوین برای متقاضیانی که می خواهند در کمترین زمان و بدون دغدغه اقامت دائم کشور میزبان را دریافت کنند ضروری است. اما هر وکیلی لزوماً نمی تواند بهترین وکیل مهاجرتی باشد که در این مسیر پر پیچ و خم در کنار شما قرار می گیرد. انتخاب بهترین وکیل مهاجرت می تواند مهمترین گام در ابتدای مسیر باشد. این که چه کسی ناخدای کشتی شما باشد و چگونه مسیر را تا رسیدن به مقصد بپیماید اهمیت بسیار زیادی دارد. اگر ناخدای باتجربه ای را به خدمت بگیرید، قطعاً می تواند از پس هر پیچ و خمی که در راه وجود دارد برآید. اما آیا می توانید در این راه کشتی زندگی‌تان را به دست ناخدایی بسپارید که تجربه کافی و موفقی برای رساندن شما به ساحل نداشته باشد؟

اما چگونه باید بهترین وکیل مهاجرت در قزوین را پیدا کرد؟ یکی از مهم ترین مشخصه هایی که می تواند یک وکیل مهاجرت خوب داشته باشد، مشاوره اولیه مفید و سودمند آن است. برخی از موسسه های مهاجرتی معتبر این امکان را به شما می دهند بتوانید پیش از سپردن پرونده مهاجرتی خود به وکلایشان، با آنها مشاوره داشته باشید. توصیه ما به شما این است که برای پیدا کردن بهترین وکیل مهاجرت، نتایجی که از مشاوره وکلای مهاجرت مختلف به دست می آورید را کنار یکدیگر بگذارید و بهترین مشاوره را به عنوان وکیل مهاجرت خود انتخاب کنید.

همچنین در انتخاب بهترین وکیل مهاجرت، شما می توانید سوال هایی را از او بپرسید و پاسخ هایی که برایشان دارد را ارزیابی کنید. برخی از مهم ترین این سوالات را در اینجا ببینید:

  1. از وکیل مهاجرت خود بپرسید که در طول انجام فرآیند مهاجرت چند وقت یک بار و چگونه با شما در ارتباط خواهد بود. از آنجا که برخی پرونده های مهاجرتی ممکن است مدتی طول بکشد، مهم است بدانید که نماینده مهاجرت شما در طور این مدت ارتباط مستمری با شما دارد و پیگیر فرآیند مهاجرت شما است.
  2. شما باید بدانید که دقیقاً چه شخصی قصد دارد نماینده مهاجرت شما باشد. همه ی وکلای مهاجرتی که در موسسه های مهاجرتی فعالیت می کنند از سطح یکسانی برخوردار نیستند. پس باید پیش از سپردن پرونده خود، با اطلاعات دقیق و رزومه آن وکیل مهاجرت آشنایی پیدا کنید.
  3. از وکیل مهاجرت خود بخواهید فهرست هزینه خدماتی که ارائه می کند و تمام هزینه های جاری در طول انجام فرآیند مهاجرت را برای شما شرح دهد. این حقش شماست بدانید که قرار است چقدر در این مسیر هزینه کنید.
  4. همان ابتدای کار از وکیل مهاجرت خود در مورد درصد موفقیت پرونده مهاجرت خود سؤال کنید. یک وکیل مهاجرت باتجربه می تواند از تجربیات خود برای حدس زدن نتیجه نهایی پرونده شما با توجه به وضعیتی که دارید، گمانه زنی کند.
خدمات وکیل مهاجرت در قزوین

خدمات وکیل مهاجرت در قزوین

شما باید پیش از سپردن پرونده مهاجرت خود به یک وکیل مهاجرت، از او بخواهید خدماتی که ارائه می کند را به شما شرح دهد. شما همچنین باید سوابق او را بررسی کنید و از او بخواهید بگوید که آیا تاکنون روی پرونده ای مشابه پرونده شما کار کرده است یا خیر. با توجه به اینکه قوانین مهاجرتی هر کشوری با کشور دیگر متفاوت است، یک وکیل مهاجرت باید خدمات متنوعی را ارائه کند و گزینه های متعددی را برای مهاجرت شما به کشوری که دوستش دارید، پیش روی شما بگذارد.

تیم تراست برای رفاه حال متقاضیان، شرایط افراد برای مهاجرت را به رایگان بررسی می کند. سپس بسته به شرایطی که پرونده هر متقاضی دارد، بهترین روش برای مهاجرت را به او پیشنهاد می کند. در زیر با برخی از بهترین روش های مهاجرت آشنا خواهید شد:

  1. مهاجرت از طریق تحصیل: یکی از متداول ترین روشهای مهاجرت برای افرادی که می خواهند در بهترین دانشگاه های کانادا یا کشورهای دیگر تحصیلات خود را به اتمام برسانند و یا اینکه شرایط را برای تحصیل فرزندانشان در مدارس کانادا فراهم کنند، مهاجرت از طریق ویزای تحصیلی کانادا است. وکلای مهاجرت تراست پرونده های مورد نیاز دانشگاه ها یا مدارس مقصد را جمع آوری کرده و با آنها جهت اخذ اپلای، مکاتبه خواهد کرد.
  2. مهاجرت از طریق سرمایه گذاری: کشورهای پیشرفته با آغوش باز از سرمایه گذاران خارجی استقبال می کنند. بنابراین اگر می خواهید علاوه بر این که از سرمایه های خود در یک کشور توسعه یافته محافظت کنید، اقامت دائم آن کشور را نیز اخذ کنید، از روش سرمایه گذاری استفاده کنید.
  3. مهاجرت از طریق مهارت و کار: کشورهای صنعتی و توسعه یافته به شدت علاقه مند به جذب نیروهای کار و افراد ماهر هستند. بنابراین اگر می خواهید فعالیت خودتان را در یک کشور پیشرفته مملو از امکانات ادامه دهید، می توانید با اخذ ویزای کاری، در نهایت به اقامت دائم کشور میزبان دست پیدا کنید. برای آشنایی با تمام مراحل اخذ ویزای کار کانادا می توانید به این لینک از وب سایت رسمی اداره مهاجرت کانادا مراجعه کنید.
  4. مهاجرت از طریق طرح اسپانسرشیپ: طرح اسپانسرشیپ به شما اجازه می دهد بتوانید با پدر و مادر، همسر و فرزندان یا هر شخص دیگری که می خواهید، برای زندگی به یک کشور دیگر مهاجرت کنید. البته شما باید به مأمور سفارت ثابت کنید که توانایی پوشش مالی این افراد در کشور میزبان را دارید.

درباره ویزای سرمایه گذاری ، سرمایه گذاری در کانادا و ویزای سرمایه گذاری در کانادا بیشتر بدانید. شما همچنین می توانید درباره مواردی چون تحصیل در کانادا ، بورسیه تحصیلی کانادا و پذیرش تحصیلی کانادا اطلاعات بیشتری کسب کنید.

مزایای داشتن یک وکیل مهاجرت در قزوین

مزایای داشتن یک وکیل مهاجرت در قزوین

در اختیار داشتن یک وکیل مهاجرت مزیت های بسیار زیادی را برای شما به همراه دارد. یک وکیل مهاجرت قوانین مهاجرت را برای شما تفسیر می کند و به شما کمک خواهد کرد بهترین راه برای مهاجرت و اخذ اقامت دائم یک کشور را انتخاب کنید. او در تمام مراحل مهاجرت نیز در کنار شما خواهد بود. مهاجرت، فرآیند پیچیده ای است و به کاغذبازی های بسیار زیادی نیاز دارد که شما به تنهایی نمی توانید از پس آنها برآیید. اما وقتی یک وکیل مهاجرت را استخدام کرده باشید، او وظیفه دارد فرآیند را برای شما آسان کند و علاوه بر این که تمام مدارک لازم را جمع آوری می کند، باعث می شود در وقت شما نیز صرفه جویی شود.

بدون کمک گرفتن از یک وکیل مهاجرت خیلی دشوار است بخواهید به اقامت دائم یک کشور دست پیدا کنید. استفاده از روش های مختلف مهاجرت به دانش بالایی نیاز دارد که یک متخصص در این حوزه می تواند بهترین راهنمای شما باشد.

یک وکیل مهاجرت به واسطه تجربه ای که دارد می تواند جلوی اشتباهاتی که احتمال دارد به خاطر ناآگاهی شما از ریز و درشت قوانین مهاجرت یک کشور رخ دهد را بگیرد. این فرد به عنوان یک متخصص در امر مهاجرت، مدارک مورد نیاز را جمع آوری می کند و فرم های مربوطه را به درستی پر خواهد کرد.

تجربه یک وکیل مهاجرت در مقایسه با افرادی که هیچ تجربه ای در زمینه مهاجرت ندارند، برگ برنده او است. در واقع شما با استخدام یک وکیل مهاجرت از تجربیات یک فرد متخصص استفاده خواهید کرد که پیش از شما، روی صدها پرونده مهاجرتی دیگر کار کرده و می تواند از تجربیات گذشته خود در به ثمر نشاندن پرونده شما و در نهایت اخذ اقامت دائم کشور دلخواهتان استفاده کند.

وکلای مهاجرت می توانند گزینه های مختلفی را روی میز بگذارند و به شما در انتخاب بهترین راه برای اخذ اقامت دائم یک کشور خارجی کمک کنند. وظیفه وکیل مهاجرت بررسی پرونده، اسناد و مدارک شما و سپس پیشنهاد بهترین راه های مهاجرت اعم از تحصیلی، کاری یا سرمایه گذاری به شما است.

و اما از بزرگ ترین مزیت هایی که استخدام یک وکیل مهاجرت به همراه دارد، به بعد از مهاجرت شما و اخذ اقامت دائم کشور میزبان مربوط می شود. وکیل مهاجرت به شما در پیدا کردن یک شغل قانونی، ارتباط گرفتن با افراد و شرکت های مختلف کمک خواهد کرد و با شرح فرصت های شغلی، به شما کمک می کند تا بتوانید کسب درآمد کنید.

اعتماد به وکلای مهاجرت تراست

اعتماد کردن به یک وکیل مهاجرت اهمیت زیادی دارد. زیرا شما قرار است محرمانه و خصوصی ترین اطلاعاتتان را در اختیار او قرار دهید. شاید این سوال برای شما پیش آمده است که چگونه باید به وکلای مهاجرت تراست اعتماد کنیم. موسسه مهاجرتی تراست توسط مشاورین قانونی مهاجرت کانادا و عضو انجمن ICCRC اداره می شود. وکیل ارشد این تیم نیز شروین مدنی با سابقه طولانی در امر وکالت مهاجران دارای کد فعالیت RCIC از انجمن ICCRC است. گروه مشاوران تراست نیز متشکل از اساتید دانشگاه های کانادایی و سایر افراد تحصیل کرده در دانشگاه های کانادا است که می توانند تجربیات خوبی را در اختیار شما بگذارند و مشاوره های باکیفیتی را ارائه کنند.

بیش از 6 هزار پرونده موفق مهاجرت اعم از تحصیلی، کاری و سرمایه گذاری گواهی بر ارائه خدمات باکیفیت و حاصل تلاش های شبانه روزی تیم تراست است. مهاجرت مسیری دشوار و سرنوشت ساز است. ما افتخار می کنیم که در این مسیر پر فراز و نشیب همراه مورد اعتماد هزاران ایرانی برای رسیدن به سرمقصد آرزوهایشان بوده ایم. در همین مسیر وکلای مهاجرتی تراست تلاش می کنند از طریق تمامی راه های ارتباطی اعم از تماس تلفنی، ارسال پیام و ایمیل همواره با متقاضیان در ارتباط باشند. به همین خاطر هر سوالی که در طول این فرآیند در ذهن شما به وجود آمد، به آسانی توسط کارشناسان تیم تراست پاسخ داده خواهد شد.

ویژگی های وکیل مهاجرت قابل اعتماد

ویژگی های وکیل مهاجرت قابل اعتماد

شما قرار است به عنوان یک متقاضی مهاجرت، خصوصی ترین و مهم ترین اسناد زندگی‌تان را به وکیل مهاجرت بسپارید. آن شخص می تواند مستقیماً در نتیجه پرونده شما تأثیرگذار باشد و با تجربیات خود به اجرای آن سرعت ببخشد. پس مهم است بدانید که یک وکیل مهاجرت قابل اعتماد باید چه ویژگی هایی داشته باشد.

کارآزموده و باتجربه بودن از مهم ترین ویژگی های یک وکیل مهاجرت قابل اعتماد است. گرچه قوانین مهاجرت کشورها پیچیده هستند، اما یک وکیل مهاجرت خوب تجربه کافی را در این زمینه به دست آورده و می تواند از پس هر چالشی که سر راه پرونده مهاجرتی شما قرار داشته باشد، برآید تا در نهایت به اخذ اقامت دائم کشوری که دوستش دارید دست پیدا کنید.

یک وکیل مهاجرت قابل اعتماد باید در تمام طول فرآیند مهاجرت در کنار شما باشد. این حق شماست که بدانید در حال حاضر پرونده شما در چه مرحله ای قرار دارد و چه اقداماتی در حال انجام شدن است. یک وکیل مهاجرت قابل اعتماد موظف است که شما را در جریان تمام امور قرار داده و به هر ابهامی که در ذهنتان وجود داشت، پاسخ دهد.

همچنین مهم است از موسسه مهاجرتی خدمات دریافت کنید که در کشور میزبان دارای یک دفتر ثبت شده باشد.  موسسه حقوقی و مهاجرتی کانادایی تراست با شماره ثبت BC1268598 در استان بریتیش کلمبیا کانادا ثبت شده و با شماره R506959 در اداره مهاجرت کانادا قابل پیگیری است. دفتر مرکزی تراست در ونکوور کانادا است و جهت تسهیل ارتباط و انجام امور متقاضیان ایرانی،‌ دفتر نمایندگی رسمی تراست در شهر تهران دایر شده و با مجوز رسمی فعالیت می کند. کلیه فعالیت‌های دفتر ایران در زمینه تحصیل و کاریابی طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران است.

درباره شهرهای کانادا بیشتر بدانید.

مشاوره رایگان وکیل مهاجرت در قزوین

قابل توجه هم وطنان ساکن قزوین: اگر قصد مهاجرت دارید، اما نمی دانید که از کجا و چگونه باید شروع کنید، می توانید از خدمات مشاوره رایگان موسسه مهاجرت تراست استفاده کنید. دفتر مرکزی تراست در ونکوور قرار دارد و دفتر نمایندگی این گروه نیز در شهر تهران آماده ارائه خدمات است. این گروه همچنین برای رفاه حال متقاضیان، شرایط افراد برای مهاجرت را از راه دور و به صورت رایگان نیز بررسی می کند. برای بهره مندی از این خدمات می توانید از طریق این لینک یک وقت مشاوره رزرو کنید. شما همچنین می توانید از طریق این لینک فرم ارزیابی رایگان را پر کرده و برای ما ارسال کنید و از طریق ایمیل یا تلفن خود منتظر تماس کارشناسان تراست باشید.

شماره وکیل مهاجرت در قزوین

شماره وکیل مهاجرت در قزوین

جهت ارتباط با وکیل مهاجرت در قزوین می توانید از طریق راه های ارتباطی گوناگون، با وکلای مهاجرتی تراست ارتباط برقرار کنید. شما می توانید همین حالا با واتس اپ کانادا تراست به شماره 16047733475 تماس بگیرید. و یا از طریق این لینک یک وقت مشاوره رزرو کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وب سایت موسسه مهاجرتی تراست به نشانی Trustimm.com مراجعه فرمایید.

سوالات متداول

آیا استخدام یک وکیل مهاجرت ضروری است؟

بدون استخدام یک وکیل مهاجرت هم ممکن است پرونده شما با موفقیت انجام شود، اما با کمک گرفتن از یک متخصص در حوزه مهاجرت شما می توانید علاوه بر این که در وقت خود صرفه جویی کنید، بدون دغدغه و با خیالی آسوده اقامت دائم یک کشور پیشرفته را اخذ کنید.

استخدام یک وکیل مهاجرت چه مزیت هایی دارد؟

به خدمت گرفتن یک وکیل مهاجرت احتمال اشتباه در فرآیند پر کردن فرم ها و جمع آوری اسناد مختلف پرونده مهاجرتی شما را به صفر می رساند. یک وکیل مهاجرت راه های مختلف مهاجرت را به شما ارائه می کند تا بهترین راه را برای این مسیر انتخاب کنید. ضمن آنکه یک وکیل مهاجرت می تواند در کشور میزبان، در پیدا کردن یک شغل قانونی هم به شما کمک کند.

شماره وکیل مهاجرت در قزوین را چگونه به دست بیاوریم؟

برای ارتباط با وکیل مهاجرت در قزوین کافیست از طریق این لینک یک وقت مشاوره رایگان با مشاوران موسسه مهاجرت تراست رزرو کنید یا با شماره واتساپ تراست درکانادا به شماره 16047733475 تماس حاصل کنید.

شرایط و قوانین مربوط به استفاده از سایت و حریم خصوصی را مطالعه کرده ام
0 نظر
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات