رشته مدیریت منابع انسانی در کانادا

رشته مدیریت منابع انسانی در کانادا

به طور کلی، رشته‌ ی مدیریت منابع انسانی شامل عملکرد‌ های مدیریتی مانند برنامه‌ ریزی، سازمان‌ دهی، هدایت و کنترل مواردی که در ادامه آورده شده اند می‌شود:

 • اقدامات پیش از استخدام، توسعه و نگهداری از منابع انسانی
 • کمک به دستیابی به اهداف فردی، سازمانی و اجتماعی
 • روحیه ‌کار تیمی و انجام کار گروهی

بنابراین، اولین قدم برای وارد شدن به این رشته، انتخاب دانشگاه و تحصیل در رشته ‌ی مدیریت منابع انسانی است. اما یکی از گزینه‌ های بسیار خوبی که می ‌توان برای ادامه تحصیل در رشته ‌ی مدیریت منابع انسانی انتخاب کرد، ادامه تحصیل و اپلای رشته‌ ی مدیریت منابع انسانی در کانادا است.

بر اساس آمار منتشر شده، از سوی سایت gallup، کشور کانادا به عنوان بهترین کشور در پذیرش مهاجران و گزینه‌ ی نخست برای افرادی است که این کشور را برای ادامه تحصیل، کار و زندگی انتخاب می ‌کنند. دانشگاه‌های تراز اول جهانی که در کشور کانادا واقع شده ‌اند، این فرصت را به متقاضیان تحصیل در رشته ‌ی مدیریت منابع انسانی در کانادا می‌دهند تا از معتبرترین و برجسته ترین موسسات آموزش عالی فارغ التحصیل شوند.

اطلاعات کلی رشته مدیریت منابع انسانی در کانادا

لینک های مفید!

مراحل اخذ پذیرش مدیریت منابع انسانی در کانادا

انگیزه مهاجرت به کانادا

مهم ترین و اولین قدم برای شروع فرآیند مهاجرت به کانادا تقویت انگیزه است. باید مطمئن شوید که آیا کانادا ارزش سختی هایش را دارد؟ با مهاجرت به کانادا چه چیزهایی را به دست می‌آورید؟ برای اولین و مهم ترین قدم خود وقت زیادی صرف کنید!!

با مراجعه به بخش تراست تی وی از تجربیات دیگران بهره‌مند شوید!

جسارت داشته باشید!

کانادا دهمین اقتصاد برتر جهان است. نیروی پیشرانه این اقتصاد مهاجران هستند. نا امید نشوید! با هر رزومه و هر تجربه ای در کانادا برای شما فرصتی وجود دارد! اولین قدم سخت ترین قدم است! کافیست جسارت داشته باشید و قدم اول را بردارید.

زمان بندی برای شرکت در آزمون های زبان

دو آزمون ایلتس و تافل برای نشان دادن تسلط بر روی زبان انگلیسی برای هر مرکز آموزشی اهمیت بالایی دارد و جزو مدارک ضروری جهت اخذ پذیرش محسوب می­ شود. فردی با سطح زبان خوب و متوسط تقریبا بین 3 تا 6 ماه و سطح زبان ضعیف حداقل یک سال باید وقت صرف­ کند تا به سطح مورد قبول دانشگاه ­های کانادا برسد.

رزومه و انگیزه نامه حرفه‌ای بنویسید.

یکی از مهم­ترین و تاثیرگذارترین بخش­ ها در گرفتن پذیرش از کمیته و جلب کردن نظر اساتید، آماده­ سازی یک رزومه و انگیزه نامه‌ حرفه­ ای است. وقت زیادی برای آن صرف کنید و هر چند وقت یکبار آن را آپدیت کنید.

تهیه مدارک مورد نیاز

یکی از مدارک مورد نیاز برای هر دانشگاه در مقطع ارشد و دکترا، داشتن توصیه نامه از اساتید که قبلا با آن­ها کار کرده ­اید یا درس داشته­ا ید، می باشد. توجه داشته باشید توصیه نامه خوب احتمال اخذ پذیرش را بسیار افزایش می دهد و تاثیر زیادی بر روی تصمیم کمیته پذیرش دارد. در این مرحله توصیه می کنیم اگر در دانشگاه دولتی تحصیل کرده اید اقدام به آزاد سازی مدرک خود از طریق سامانه سجاد نمایید.

یک اکسل تهیه کنید!

یک اکسل از مراکز آموزشی (دانشگاه، کالج یا مدرسه) و مدارک مورد نیاز آن‌ها، ددلاین اپلای، مبلغ مورد نیاز برای پرداخت اپ فی و نام اساتید مرتبط با حوزه­ ی تحقیق مورد علاقه­ ی خود تهیه کنید.

ما در تراست برای شما فایل اکسل کاملی در رابطه با اطلاعات مهم دانشگاه های کانادا تهیه کرده ایم که با مراجعه به لینک زیر و دانلود فایل، می توانید به صورت رایگان از اطلاعات مهم و کاربردی دانشگاه های کانادا برای پذیرش تحصیلی بهره مند شوید:

دانلود رایگان فایل اکسل اطلاعات دانشگاه های کانادا

ایمیل بزنید!

در این قسمت حتما باید به موضوع ایمیل، متن ایمیل و پیوست کردن سی وی دقت شود. تا جای ممکن از ایمیل تمپلیت استفاده نکنید! و با توجه به مهارت­ ها و حوزه تحقیقی خود استاد را متقاعد به خواندن ایمیل و جواب دادن کنید.

ناامید نشوید!!

رمز موفقیت صبر و داشتن امید است! در طول مسیر از مشورت دیگران استفاده کنید. خیلی از افراد شاید بیش از هزار ایمیل به اساتید مختلف داده و جواب نگرفته باشند، ولی ناامید نشده و ادامه دادند و موفق به دریافت پذیرش شده ­اند.

گرفتن پاسخ هایی امیدوار کننده!

رسیدن به این مرحله حاصل صبر و تلاش های شماست. تبریک می گوییم! بعد از پیدا کردن استاد یا گرفتن جواب­ های خوب و تشویق­ کننده به اپلای برای هر دانشگاه/کالج یا حتی جواب قطعی از استاد، باید شروع به پرکردن اپلیکیشن بکنید.

پرکردن اپلیکیشن مراکز آموزشی

پرکردن اپلیکیشن هر مرکز آموزشی یک سری مراحل دارد مانند : وارد کردن اطلاعات شخصی، وارد کردن مقاطع تحصیلی قبلی و آپلود ریز نمرات، ریپورت کردن نمرات زبان و جی آر ای، اپلود کردن سی وی و اس او پی، وارد کردن اطلاعات ریکامندرها و پرداخت اپ فی در مرحله ی آخر و سپس سابمیت کردن آن.

اخذ پذیرش از مراکز آموزشی

رویای شما به حقیقت می پیوندد! بعد از حدود دو ماه از ارسال اپلیکیشن فرم­ ها، نتایج پذیرش به افراد اعلام می­ شود که در صورت گرفتن پذیرش، هر فرد با توجه به معیارهای خود و نتایجی که از مراکز آموزشی دیگر می­ گیرد، آن را قبول یا رد می­ کند.

درخواست ویزای تحصیلی

بعد از اخذ مدرک پذیرش ، لازم است درخواست ویزای خود را سابمیت کنید. سعی و خطا نکنید! وکلای تراست در این مرحله آماده کمک به شما هستند.

آماده عزیمت به کانادا شوید!

بعد از اخذ ویزا، آماده ی عزیمت به کانادا شوید. تراست راهنمای جامعی برای عزیمت به کانادا برای شما آماده کرده است تا خوان هفتم را نیز بدون استرس پشت سر بگذارید!

اهمیت رشته مدیریت منابع انسانی در کانادا

به دنبال هر کالایی که تولید شده و یا خدمتی که عرضه می ‌شود، یک تفکر و کوشش انسانی نهفته است. در حقیقت اینطور باید گفته شود که هیچ کالا یا خدمتی ارائه نخواهد شد مگر آنکه نیروی انسانی در تولید و عرضه ‌ی آن نقش داشته باشد. بنابراین، انسان منبعی اولیه در تولید و ساخت هر چیزی محسوب می ‌شود. این آرزوی هر سازمانی است که از افراد ماهر برخوردار بوده، تا بتواند سازمان خود را رقابتی کرده و به عنوان بهترین سازمان معرفی نماید. در بین 5 شاخه مدیریتی، یعنی مدیریت روش ‌ها، مدیریت مواد، مدیریت ماشین آلات و تجهیزات، مدیریت پول و سرمایه و مدیریت نیروی کاری، رشته‌ی مدیریت منابع انسانی با انسان‌ها سر و کار دارد که در بین حوزه‌ های ذکر شده مدیریت آن اصلاَ ساده به نظر نمی رسد. چرا که هر انسان با انسان دیگر متفاوت است و ویژگی‌ های منحصر به فرد خاص خود را دارد. این درحالی است که در بین حوزه‌ های مدیریتی که در اینجا به آنها اشاره شد، تنها این انسان است که قدرت تفکر دارد و می ‌تواند تصمیم بگیرد که چه چیزی برای او خوب است.

اما رشته ‌ی مدیریت منابع انسانی در کانادا جایگاه ویژه ‌ای در بین سازمان‌ ها و شرکت ‌ها دارد. در سال 2019، بازار کار کانادا دارای نرخ بیکاری بین 5.5 الی 5.8 درصد بوده است که انتظار می ‌رود این نرخ پایین بیکاری در سال 2020 نیز وجود داشته باشد. بنابراین، متخصصان نیروی منابع انسانی در کانادا نقش برجسته ای در جذب، به کار‌گیری و نگهداری نیرو‌های متخصص ایفا می‌ کنند. نقش متخصصان منابع انسانی در کانادا زمانی بیشتر به چشم می ‌خورد که بدانیم، این متخصصان در برخی از مواقع باید نیروهایی را جذب شرکت ‌ها و سازمان‌ ها کنند که این افراد در شغل‌ هایی که با عنوان اسکیلد تریدز در کانادا شناخته می ‌شوند و یا مشاغل حوزه آی تی، با محدوده‌ ی وسیعی از فرصت‌ های شغلی روبه رو هستند. این در حالی است که شرکت ‌ها با کمبود نیرو در این بخش مواجه شده اند. همزمان با پیشرفت ابزارهای موجود در رشته مدیریت منابع انسانی، انتظار می ‌رود تا متخصصان رشته ‌ی مدیریت منابع انسانی در کانادا نیز مهارت های خود را در بازار کار کانادا به نمایش بگذارند.

درباره بازار کار مدیریت منابع انسانی در کانادا و کار پس از تحصیل در کانادا بیشتر بخوانید.

اهمیت رشته مدیریت منابع انسانی در کانادا

دانشگاه های دارای رشته مدیریت منابع انسانی در کانادا

علاوه بر مدارک دانشگاهی در سطح کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری، دانشگاه‌ های کانادا اقدام به ارائه ی دوره‌ های مختلفی در ارتباط با رشته‌ ی مدیریت منابع انسانی در کانادا می ‌کنند. در پایان این دوره‌ ها گواهی نامه ‌های مرتبط با پایان دوره به دانشجویان اعطا خواهد شد. در ادامه فهرست برخی از دانشگاه ‌هایی که اقدام به ارائه‌ ی دوره ‌های مرتبط با رشته مدیریت منابع انسانی در کانادا می ‌کنند، آورده شده است:

درباره رنکینگ دانشگاه های کانادا بخوانید.

دانشگاه Toronto که بر طبق فهرست رده بندی دانشگاه‌ های جهان در سایت QS، در سال 2020 میلای در ردیف 29 جهان قرار دارد، اقدام به ارائه مدرک CHRP در رشته منابع انسانی در کانادا می ‌کند. البته دانشکده منابع انسانی در دانشگاه تورنتو دوره ‌های متنوعی را در رابطه با رشته منابع انسانی برای دانشجویان در نظر گرفته است. دانشگاه McGill نیز اقدام به ارائه‌ ی دوره های رشته مدیریت منابع انسانی در کانادا می‌ کند. دیپلم مدیریت منابع انسانی و گواهی‌ نامه ‌های مربوطه، از جمله دوره ‌هایی هستند که این دانشگاه برای رشته مدیریت منابع انسانی در کانادا در نظر گرفته است. برای مشاهده فهرست کامل دوره ‌ها می ‌توانید به این لینک مراجعه کنید. بنابر اطلاعاتی که در سایت دانشگاه York آورده شده است، این دانشگاه به عنوان پرچم دار رشته مدیریت منابع انسانی در کانادا شناخته می‌شود. به گونه ‌ای که دانشکده مدیریت منابع انسانی دانشگاه یورک با برخورداری از حدود بیش از 1000 دانشجو در سطح کارشناسی و تحصیلات تکمیلی، بزرگترین واحد دانشگاهی در رابطه با رشته‌ ی مدیریت منابع انسانی در کانادا است. دوره‌ های کارشناسی ارشد و دکتری در دانشکده مدیریت منابع انسانی دانشگاه یورک کانادا در دومین سال پی در پی به عنوان بهترین دوره ‌ها در این زمینه در کانادا انتخاب شده ‌اند. دانشگاه Alberta نیز اقدام به ارائه ‌ی گواهی مرتبط با رشته ‌ی مدیریت منابع انسانی در کانادا می‌ کند. برای آگاهی از شرایط این دوره به این لینک مراجعه کنید. همچنین، دانشکده روانشناسی دانشگاه واترلو اقدام به ارائه ‌ی دوره مدیریت منابع انسانی در کانادا می ‌کند. برای آگاهی از دوره‌ های رشته مدیریت منابع انسانی در دانشگاه Waterloo به این لینک مراجعه کنید.

دانشگاه های دارای رشته مدیریت منابع انسانی در کانادا

شرایط تحصیل در رشته مدیریت منابع انسانی در کانادا

با توجه به اینکه شرایط تحصیلی در هر دانشگاه در رشته مدیریت منابع انسانی در کانادا ممکن است متفاوت باشد، بنابراین، پیشنهاد می‌کنیم برای اطلاع از شرایط دقیق هر دوره، به دانشگاه مورد نظر مراجعه کنید. در ادامه شرایط تحصیل در رشته ‌ی مدیریت منابع انسانی در کانادا برای چند دانشگاه برتر در این کشور آورده شده است.

 • دانشگاه تورنتو

دانشگاه تورنتو اقدام به ارائه 3 گواهی در رشته مدیریت منابع انسانی در کانادا از جمله در زمینه‌ ی CHRP می‌کند. برای مشاهده مشخصات دوره‌های مربوط به این رشته در دانشگاه تورنتو به این لینک مراجعه کنید. دانشجویان با کسب این مدرک ‌ها می‌توانند مهارت ‌های لازم را که در مسائل مرتبط با رشته مدیریت منابع انسانی در کانادا مورد استفاده قرار می ‌گیرد، بدست‌ آورند. همچنین، برای شرکت در این دوره ‌ها و آگاهی از جزئیات بیشتر می‌توانید با مسئول دانشکده تماس بگیرید.   

 • دانشگاه مک گیل

با توجه به شرایط دانشجویان و دوره ‌های مختلفی که دانشگاه مک گیل در رشته منابع انسانی ارائه می‌ دهد، می‌توانید وارد یکی از دوره ‌های مربوطه شوید. برای شرکت در دوره‌ی مربوط به دیپلم مدیریت منابع انسانی در این دانشگاه، دانشجویان باید از حداقل معدل GPA برابر با 3، در 2 سال آخر مدرک تحصیلی دانشگاهی خود برخوردار بوده باشند. به علاوه، دانشجویان باید تسلط خود را به زبان انگلیسی نشان دهند. بدین منظور، نمره 90 از تافل آی بی تی و یا نمره حداقل 6.5 از امتحان آیلتس آکادمیک مورد نیاز است. همچنین، اگر مدرک کارشناسی شما در یکی از رشته‌ های مرتبط با روابط صنعتی یا تجاری است، و نیز حداقل معدل شما در دو سال آخر مدرک کارشناسی برابر با GPA مساوی با 3 و یا بیشتر باشد، بهتر است در دوره‌ی مربوط به فارغ التحصیلان که منجر به ارائه‌ ی گواهی مدیریت منابع انسانی می ‌شود شرکت کنید. برای مشاهده جزئیات بیشتر از شرایط دوره می‌ توانید به نشانی موجود در این لینک مراجعه کنید.

 • دانشگاه یورک

این دانشگاه، در سطح کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در رشته مدیریت منابع انسانی دوره‌ های خود را در کانادا ارائه می ‌دهد. برای شرکت در دوره ‌های کارشناسی ارشد نیاز به ارائه‌ ی یک مدرک کارشناسی 4 ساله است. همچنین، لازم است تا حداقل معدل دو سال آخر تحصیلی دانشجو معادل B+ باشد. شرایط دوره های تحصیلات تکمیلی دانشگاه یورک برای دانشجویان بین المللی در این لینک آورده شده است. شرایط شرکت در دوره دکتری مدیریت منابع انسانی در کانادا برخورداری از یک مدرک کارشناسی ارشد در رشته مدیریت منابع انسانی یا مدرکی مرتبط با این رشته از یک دانشگاه معتبر با حداقل معدل برابر با B+ است.

 • دانشگاه وسترن

دوره‌ ای که به صورت آنلاین برای رشته منابع انسانی در دانشگاه western ارائه می ‌شود نیازمند یک مدرک کارشناسی از یک دانشگاه معتبر است. برای دریافت اطلاعات بیشتر از این دوره به این لینک مراجعه کنید.

همچنین می توانید درباره شرط معدل برای تحصیل در کانادا و آزمون تافل برای کانادا در لینک های مرتبط به هر کدام، بیشتر بخوانید.

شهریه و مدت زمان دوره های آموزشی رشته مدیریت منابع انسانی در کانادا

 • دانشگاه تورنتو

دوره‌ ای که به ارائه‌ی گواهی CHRP از دانشگاه تورنتو منجر می ‌شود به طول 13 هفته خواهد بود. همچنین، شهریه این دوره 795 دلار اعلام شده است.

 • دانشگاه مک گیل

دوره ‌های مربوط به گواهی نامه و دیپلم مدیریت منابع انسانی در دانشگاه مک گیل کانادا حدود 13 هفته طول خواهد کشید. برای مشاهده هزینه‌ ی مربوط به دوره دیپلم مدیریت منابع انسانی در دانشگاه مک گیل کانادا و دریافت هزینه‌ هر واحد درسی برای دانشجویان بین المللی، به این لینک مراجعه کنید.

 • دانشگاه یورک

دوره کارشناسی ارشد مدیریت منابع انسانی دانشگاه یورک کانادا دوره‌ ای است که به دو شکل پاره وقت و تمام وقت ارائه می ‌شود. اگر به صورت تمام وقت مشغول به تحصیل شوید، تقریباَ 1.5 سال مدت دوره خواهد بود و در صورتی که به صورت پاره وقت اقدام به تحصیل کنید، مدت زمان تقریبی دوره، 2.5 سال اعلام شده است. طول دوره دکتری رشته مدیریت منابع انسانی کانادا دانشگاه یورک حدوداَ 4 الی 5 سال خواهد بود. دانشجویان دوره دکتری مدیریت منابع انسانی در کانادا دانشگاه یورک، در سال سوم اقدام به ارائه‌ی پروپوزال کرده و در سال چهارم یا پنجم اقدام به دفاع از آن خواهند کرد. برای اطلاع از میزان شهریه دوره، به این لینک مراجعه کنید.

 • دانشگاه وسترن

دوره‌ای که به صورت آنلاین برای رشته منابع انسانی در دانشگاه western ارائه می‌شود، به صورت تمام وقت (مدت دوره 1 سال) با شهریه 14 هزار دلار برای دانشجویان بین المللی است و به صورت پاره وقت (مدت دوره 2 سال) خواهد بود.

شهریه و مدت زمان دوره های آموزشی رشته مدیریت منابع انسانی در کانادا

بورسیه تحصیلی رشته مدیریت منابع انسانی در کانادا

عموماَ دانشگاه‌ های کانادا بورسیه‌های متنوعی را برای دانشجویان در رشته مدیریت منابع انسانی در کانادا در نظر گرفته‌ اند. به عنوان مثال، دانشگاه مک گیل بورسیه ‌های بسیار زیادی را برای دانشجویان رشته مدیریت منابع انسانی در کانادا در نظر گرفته است که با مراجعه به این لینک می‌توانید شرایط و مقدار هر یک از بورسیه ‌ها را مشاهده کنید. و یا دانشگاه یورک، اگرچه برای دوره کارشناسی ارشد مدیریت منابع انسانی در کانادا، بورسیه‌ های خاصی را در نظر نگرفته است، اما دانشجویان می‌توانند از طریق کار بر روی فرصت ‌های پژوهشی در دانشگاه، به جبران برخی از هزینه‌های خود بپردازند. در جدول زیر به برخی از بورسیه ‌های ارائه شده به وسیله‌ی 2 دانشگاه‌ مطرح، برای رشته مدیریت منابع انسانی در کانادا اشاره شده است:

دانشگاهنوع بورسیهمقدار بورسیه
دانشگاه مک گیلبورسیه های ترم پاییز 2020 میلادیاز 500 دلار الی 1500 دلار در دوره‌ای 1 ساله
دانشگاه یورکبورسیه دوره دکتری تمام وقتتقریباَ 22,500 دلار در سال اول

درباره بورسیه تحصیلی کانادا بیشتر بخوانید.

کد مشاغل رشته مدیریت منابع انسانی در کانادا

کد شغلی برای رشته مدیریت منابع انسانی در کانادا بر اساس طبقه بندی ملی مشاغل کانادا (NOC)، 0112 اعلام شده است. برای مشاهده سایر مشاغلی که در این گروه شغلی قرار دارند و مطالعه جزئیات بیشتر به این لینک مراجعه کنید. 

مسیر شغلی رشته مدیریت منابع انسانی در کانادا

مسیر شغلی رشته مدیریت منابع انسانی در کانادا

یک فارغ التحصیل رشته‌ی مدیریت منابع انسانی در کانادا می ‌تواند در حوزه‌های مختلفی در بازار کار کانادا مشغول به کار شود. به گونه ‌ای که بهترین شغل در بین تمامی حوزه‌ های مرتبط با رشته منابع انسانی در کانادا، متعلق به مدیر منابع انسانی خواهد بود. مدیران منابع انسانی بر فعالیت و عملکرد کارکنان شرکت ‌ها و سازمان‌ ها نظارت دارند. بنابراین، حضور این گروه از متخصصان از این جهت در کانادا ضروری است که این افراد می ‌توانند متخصصان مورد نیاز هر شرکت را تأمین کرده و آنها را در موقعیت شغلی صحیحِ خود در یک سازمان و یا شرکت قرار دهند. در این صورت هم کارکنان آن سازمان رضایت لازم را خواهند داشت و هم سازمان در مسیر رشد مورد نظر خود قرار خواهد گرفت. بر همین اساس، سایت randstad اقدام به ارائه‌ ی فهرستی از بهترین مشاغل موجود در رشته منابع انسانی در کانادا کرده است که یک فارغ التحصیل رشته‌ی مدیریت منابع انسانی در کانادا می تواند وارد آنها شود. فهرست برخی از این مشاغل در ادامه آورده شده اند:

 • مدیر منابع انسانی
 • متخصص گزینش و استخدام نیروی انسانی
 • شریک تجاری منابع انسانی
 • متخصص جذب نیروی کار ماهر
 • تکنسین منابع انسانی

در آخر تراست بسیار مفتخر است که متخصصان و وکلای مجربی را در تیم خود دارد که در تمامی مراحل مهاجرت همراه شما هستند. همین الان می‌توانید وقت مشاورۀ تخصصی با وکلای حرفه‌ای ما رزرو کنید.

جدول اطلاعات مهم دانشگاه های کانادا

(جهت مشاهده همه ستون های جدول درون موبایل، جدول را به راست بکشید)

دانشگاه/وبسایتبرنامه هاددلاینتوضیحات
اپلیکیشن
الزاماتشهریهبورسیه‌ها
و جوایز
وبسایت دانشگاه تورنتوبرنامه های دانشگاه تورنتوددلاین دانشگاه تورنتوتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه تورنتوالزامات دانشگاه تورنتوبورسیه ها و جوایز دانشگاه تورنتو
وبسایت دانشگاه بریتیش کلمبیابرنامه های دانشگاه بریتیش کلمبیاددلاین دانشگاه بریتیش کلمبیاتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه بریتیش کلمبیاالزامات دانشگاه بریتیش کلمبیاشهریه دانشگاه بریتیش کلمبیابورسیه ها و جوایز دانشگاه بریتیش کلمبیا
وبسایت دانشگاه مک گیلبرنامه های دانشگاه مک گیلددلاین دانشگاه مک گیلتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه مک گیلالزامات دانشگاه مک گیلشهریه دانشگاه مک گیلبورسیه ها و جوایز دانشگاه مک گیل
وبسایت دانشگاه مک مستربرنامه های دانشگاه مک مستر
وبسایت دانشگاه مونترالبرنامه های دانشگاه مونترالددلاین دانشگاه مونترالتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه مونترالالزامات دانشگاه مونترالبورسیه ها و جوایز دانشگاه مونترال
وبسایت دانشگاه آلبرتابرنامه های دانشگاه آلبرتاددلاین دانشگاه آلبرتاتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه آلبرتاالزامات دانشگاه آلبرتاشهریه دانشگاه آلبرتابورسیه ها و جوایز دانشگاه آلبرتا
وبسایت دانشگاه اتاوابرنامه های دانشگاه اتاواددلاین دانشگاه اتاواتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه اتاواالزامات دانشگاه اتاواشهریه دانشگاه اتاوابورسیه ها و جوایز دانشگاه اتاوا
وبسایت دانشگاه سایمون فریزربرنامه های دانشگاه سایمون فریزرددلاین دانشگاه سایمون فریزرالزامات دانشگاه سایمون فریزر
وبسایت دانشگاه واترلوبرنامه های دانشگاه واترلوددلاین دانشگاه واترلوتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه واترلوالزامات دانشگاه واترلوشهریه دانشگاه واترلوبورسیه ها و جوایز دانشگاه واترلو
وبسایت دانشگاه وسترن انتاریوددلاین دانشگاه وسترن انتاریوالزامات دانشگاه وسترن انتاریوشهریه دانشگاه وسترن انتاریوبورسیه ها و جوایز دانشگاه وسترن انتاریو
وبسایت دانشگاه دالهاوزیبرنامه های دانشگاه دالهاوزیتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه دالهاوزیالزامات دانشگاه دالهاوزیبورسیه ها و جوایز دانشگاه دالهاوزی
وبسایت دانشگاه لاوالبرنامه های دانشگاه لاوالددلاین دانشگاه لاوالتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه لاوالالزامات دانشگاه لاوالشهریه دانشگاه لاوالبورسیه ها و جوایز دانشگاه لاوال
وبسایت دانشگاه کویینزبرنامه های دانشگاه کویینزددلاین دانشگاه کویینزتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کویینزالزامات دانشگاه کویینزشهریه دانشگاه کویینزبورسیه ها و جوایز دانشگاه کویینز
وبسایت دانشگاه مانیتوبابرنامه های دانشگاه مانیتوباددلاین دانشگاه مانیتوباشهریه دانشگاه مانیتوبابورسیه ها و جوایز دانشگاه مانیتوبا
وبسایت دانشگاه ویکتوریابرنامه های دانشگاه ویکتوریاددلاین دانشگاه ویکتوریاتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه ویکتوریاالزامات دانشگاه ویکتوریاشهریه دانشگاه ویکتوریابورسیه ها و جوایز دانشگاه ویکتوریا
وبسایت دانشگاه یورکبرنامه های دانشگاه یورکددلاین دانشگاه یورکتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه یورکالزامات دانشگاه یورکشهریه دانشگاه یورکبورسیه ها و جوایز دانشگاه یورک
وبسایت دانشگاه گوئلفبرنامه های دانشگاه گوئلفددلاین دانشگاه گوئلفتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه گوئلفالزامات دانشگاه گوئلفشهریه دانشگاه گوئلفبورسیه ها و جوایز دانشگاه گوئلف
وبسایت دانشگاه ساسکاچوانبرنامه های دانشگاه ساسکاچوانددلاین دانشگاه ساسکاچوانتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه ساسکاچوانالزامات دانشگاه ساسکاچوانشهریه دانشگاه ساسکاچوانبورسیه ها و جوایز دانشگاه ساسکاچوان
وبسایت دانشگاه کارلتونبرنامه های دانشگاه کارلتونددلاین دانشگاه کارلتونتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کارلتونشهریه دانشگاه کارلتونبورسیه ها و جوایز دانشگاه کارلتون
وبسایت دانشگاه کنکوردیابرنامه های دانشگاه کنکوردیاددلاین دانشگاه کنکوردیاتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کنکوردیاالزامات دانشگاه کنکوردیاشهریه دانشگاه کنکوردیابورسیه ها و جوایز دانشگاه کنکوردیا
وبسایت دانشگاه مموریال نیوفاندلندبرنامه های دانشگاه مموریال نیوفاندلندددلاین دانشگاه مموریال نیوفاندلندتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه مموریال نیوفاندلندالزامات دانشگاه مموریال نیوفاندلندشهریه دانشگاه مموریال نیوفاندلندبورسیه ها و جوایز دانشگاه مموریال نیوفاندلند
وبسایت دانشگاه تکنولوژی انتاریوبرنامه های دانشگاه تکنولوژی انتاریوددلاین دانشگاه تکنولوژی انتاریوتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه تکنولوژی انتاریوالزامات دانشگاه تکنولوژی انتاریوشهریه دانشگاه تکنولوژی انتاریوبورسیه ها و جوایز دانشگاه تکنولوژی انتاریو
وبسایت دانشگاه کبک مونترالبرنامه های دانشگاه کبک مونترالتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کبک مونترالالزامات دانشگاه کبک مونترالشهریه دانشگاه کبک مونترالبورسیه ها و جوایز دانشگاه کبک مونترال
وبسایت دانشگاه رجاینابرنامه های دانشگاه رجایناددلاین دانشگاه رجایناتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه رجایناالزامات دانشگاه رجایناشهریه دانشگاه رجاینابورسیه ها و جوایز دانشگاه رجاینا
وبسایت دانشگاه وینزوربرنامه های دانشگاه وینزورالزامات دانشگاه وینزورشهریه دانشگاه وینزوربورسیه ها و جوایز دانشگاه وینزور
وبسایت دانشگاه لیکهدبرنامه های دانشگاه لیکهدددلاین دانشگاه لیکهدتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه لیکهدالزامات دانشگاه لیکهدشهریه دانشگاه لیکهدبورسیه ها و جوایز دانشگاه لیکهد
وبسایت دانشگاه رایرسونبرنامه های دانشگاه رایرسونددلاین دانشگاه رایرسونتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه رایرسونالزامات دانشگاه رایرسونشهریه دانشگاه رایرسونبورسیه ها و جوایز دانشگاه رایرسون
وبسایت دانشگاه سنت فرانسیس خاویربرنامه های دانشگاه سنت فرانسیس خاویرددلاین دانشگاه سنت فرانسیس خاویرتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه سنت فرانسیس خاویرالزامات دانشگاه سنت فرانسیس خاویرشهریه دانشگاه سنت فرانسیس خاویربورسیه ها و جوایز دانشگاه سنت فرانسیس خاویر
وبسایت دانشگاه بریتیش کلمبیای شمالیبرنامه های دانشگاه بریتیش کلمبیای شمالیددلاین دانشگاه بریتیش کلمبیای شمالیتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه بریتیش کلمبیای شمالیالزامات دانشگاه بریتیش کلمبیای شمالیشهریه دانشگاه بریتیش کلمبیای شمالیبورسیه ها و جوایز دانشگاه بریتیش کلمبیای شمالی
وبسایت دانشگاه شربروکتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه شربروک
وبسایت دانشگاه کلگریبرنامه های دانشگاه کلگریددلاین دانشگاه کلگریتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کلگریالزامات دانشگاه کلگریشهریه دانشگاه کلگریبورسیه ها و جوایز دانشگاه کلگری
وبسایت دانشگاه براکبرنامه های دانشگاه براکددلاین دانشگاه براکتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه براکالزامات دانشگاه براکشهریه دانشگاه براکبورسیه ها و جوایز دانشگاه براک
وبسایت دانشگاه آکادیابرنامه های دانشگاه آکادیاتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه آکادیاشهریه دانشگاه آکادیابورسیه ها و جوایز دانشگاه آکادیا
وبسایت دانشگاه آلگومابرنامه های دانشگاه آلگوماددلاین دانشگاه آلگوماتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه آلگوماالزامات دانشگاه آلگوماشهریه دانشگاه آلگومابورسیه ها و جوایز دانشگاه آلگوما
وبسایت دانشگاه آتاباسکابرنامه های دانشگاه آتاباسکاددلاین دانشگاه آتاباسکاتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه آتاباسکاالزامات دانشگاه آتاباسکاشهریه دانشگاه آتاباسکابورسیه ها و جوایز دانشگاه آتاباسکا
وبسایت دانشگاه بوثبرنامه های دانشگاه بوثددلاین دانشگاه بوثتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه بوثالزامات دانشگاه بوثشهریه دانشگاه بوثبورسیه ها و جوایز دانشگاه بوث
وبسایت دانشگاه براندونبرنامه های دانشگاه براندونددلاین دانشگاه براندونتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه براندونالزامات دانشگاه براندونشهریه دانشگاه براندونبورسیه ها و جوایز دانشگاه براندون
وبسایت دانشگاه منونایتبرنامه های دانشگاه منونایتددلاین دانشگاه منونایتتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه منونایتالزامات دانشگاه منونایتشهریه دانشگاه منونایتبورسیه ها و جوایز دانشگاه منونایت
وبسایت دانشگاه کیپ برتونبرنامه های دانشگاه کیپ برتونددلاین دانشگاه کیپ برتونتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کیپ برتونالزامات دانشگاه کیپ برتونشهریه دانشگاه کیپ برتونبورسیه ها و جوایز دانشگاه کیپ برتون
وبسایت دانشگاه کپیلانوبرنامه های دانشگاه کپیلانوتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کپیلانوالزامات دانشگاه کپیلانوشهریه دانشگاه کپیلانوبورسیه ها و جوایز دانشگاه کپیلانو
وبسایت دانشگاه کراندالبرنامه های دانشگاه کراندالتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کراندالالزامات دانشگاه کراندالشهریه دانشگاه کراندالبورسیه ها و جوایز دانشگاه کراندال
وبسایت کالج دانشگاهی دومینیکنالزامات کالج دانشگاهی دومینیکنشهریه کالج دانشگاهی دومینیکنبورسیه ها و جوایز کالج دانشگاهی دومینیکن
وبسایت دانشگاه هنر و طراحی امیلی کاربرنامه های دانشگاه هنر و طراحی امیلی کارددلاین دانشگاه هنر و طراحی امیلی کارتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه هنر و طراحی امیلی کارشهریه دانشگاه هنر و طراحی امیلی کاربورسیه ها و جوایز دانشگاه هنر و طراحی امیلی کار
وبسایت دانشگاه فرست نیشنزتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه فرست نیشنزبورسیه ها و جوایز دانشگاه فرست نیشنز
وبسایت کالج دانشگاهی هورنبرنامه های کالج دانشگاهی هورنددلاین کالج دانشگاهی هورنتوضیحات اپلیکیشن کالج دانشگاهی هورنالزامات کالج دانشگاهی هورنبورسیه ها و جوایز کالج دانشگاهی هورن
وبسایت دانشگاه کینگزوودبرنامه های دانشگاه کینگزوودتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کینگزوودالزامات دانشگاه کینگزوودشهریه دانشگاه کینگزوودبورسیه ها و جوایز دانشگاه کینگزوود
وبسایت دانشگاه پلی تکنیک کوانتلنبرنامه های دانشگاه پلی تکنیک کوانتلنددلاین دانشگاه پلی تکنیک کوانتلنتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه پلی تکنیک کوانتلنالزامات دانشگاه پلی تکنیک کوانتلنشهریه دانشگاه پلی تکنیک کوانتلنبورسیه ها و جوایز دانشگاه پلی تکنیک کوانتلن
وبسایت دانشگاه لارنتینبرنامه های دانشگاه لارنتینددلاین دانشگاه لارنتینتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه لارنتینالزامات دانشگاه لارنتینشهریه دانشگاه لارنتینبورسیه ها و جوایز دانشگاه لارنتین
وبسایت دانشگاه مک ایوانبرنامه های دانشگاه مک ایوانددلاین دانشگاه مک ایوان
وبسایت دانشگاه مونت آلیسونبرنامه های دانشگاه مونت آلیسونددلاین دانشگاه مونت آلیسونتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه مونت آلیسونالزامات دانشگاه مونت آلیسونشهریه دانشگاه مونت آلیسونبورسیه ها و جوایز دانشگاه مونت آلیسون
وبسایت دانشگاه مانت سنت وینسنتبرنامه های دانشگاه مانت سنت وینسنتددلاین دانشگاه مانت سنت وینسنتتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه مانت سنت وینسنتشهریه دانشگاه مانت سنت وینسنتبورسیه ها و جوایز دانشگاه مانت سنت وینسنت
وبسایت دانشگاه مونت رویالبرنامه های دانشگاه مونت رویالددلاین دانشگاه مونت رویالتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه مونت رویالالزامات دانشگاه مونت رویالشهریه دانشگاه مونت رویالبورسیه ها و جوایز دانشگاه مونت رویال
وبسایت موسسه تکنولوژی نیویورکبرنامه های موسسه تکنولوژی نیویورکددلاین موسسه تکنولوژی نیویورکتوضیحات اپلیکیشن موسسه تکنولوژی نیویورکالزامات موسسه تکنولوژی نیویورکشهریه موسسه تکنولوژی نیویورکبورسیه ها و جوایز موسسه تکنولوژی نیویورک
وبسایت دانشگاه نیپیسینگبرنامه های دانشگاه نیپیسینگددلاین دانشگاه نیپیسینگتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه نیپیسینگالزامات دانشگاه نیپیسینگشهریه دانشگاه نیپیسینگبورسیه ها و جوایز دانشگاه نیپیسینگ
وبسایت دانشگاه اکادبرنامه های دانشگاه اکادددلاین دانشگاه اکادتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه اکادالزامات دانشگاه اکادشهریه دانشگاه اکادبورسیه ها و جوایز دانشگاه اکاد
وبسایت دانشگاه ردیمربرنامه های دانشگاه ردیمرددلاین دانشگاه ردیمرتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه ردیمرالزامات دانشگاه ردیمرشهریه دانشگاه ردیمربورسیه ها و جوایز دانشگاه ردیمر
وبسایت دانشگاه سنت پاولبرنامه های دانشگاه سنت پاولددلاین دانشگاه سنت پاولتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه سنت پاولالزامات دانشگاه سنت پاولشهریه دانشگاه سنت پاولبورسیه ها و جوایز دانشگاه سنت پاول
وبسایت دانشگاه سنت ماریزبرنامه های دانشگاه سنت ماریزالزامات دانشگاه سنت ماریز
وبسایت دانشگاه سنت توماسددلاین دانشگاه سنت توماستوضیحات اپلیکیشن دانشگاه سنت توماسالزامات دانشگاه سنت توماسشهریه دانشگاه سنت توماسبورسیه ها و جوایز دانشگاه سنت توماس
وبسایت دانشگاه سنت استفانزبرنامه های دانشگاه سنت استفانزددلاین دانشگاه سنت استفانزتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه سنت استفانزالزامات دانشگاه سنت استفانزشهریه دانشگاه سنت استفانزبورسیه ها و جوایز دانشگاه سنت استفانز
وبسایت کالج دانشگاهی کینگزبرنامه های کالج دانشگاهی کینگزددلاین کالج دانشگاهی کینگزتوضیحات اپلیکیشن کالج دانشگاهی کینگزالزامات کالج دانشگاهی کینگزشهریه کالج دانشگاهی کینگزبورسیه ها و جوایز کالج دانشگاهی کینگز
وبسایت دانشگاه کالج کینگزبرنامه های دانشگاه کالج کینگزددلاین دانشگاه کالج کینگزتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کالج کینگزالزامات دانشگاه کالج کینگزشهریه دانشگاه کالج کینگزبورسیه ها و جوایز دانشگاه کالج کینگز
وبسایت دانشگاه تامسون ریورزبرنامه های دانشگاه تامسون ریورزددلاین دانشگاه تامسون ریورزتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه تامسون ریورزالزامات دانشگاه تامسون ریورزشهریه دانشگاه تامسون ریورزبورسیه ها و جوایز دانشگاه تامسون ریورز
وبسایت دانشگاه ترنتبرنامه های دانشگاه ترنتددلاین دانشگاه ترنتتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه ترنتالزامات دانشگاه ترنتشهریه دانشگاه ترنتبورسیه ها و جوایز دانشگاه ترنت
وبسایت دانشگاه ترینیتی وسترنبرنامه های دانشگاه ترینیتی وسترنددلاین دانشگاه ترینیتی وسترنتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه ترینیتی وسترنالزامات دانشگاه ترینیتی وسترنشهریه دانشگاه ترینیتی وسترنبورسیه ها و جوایز دانشگاه ترینیتی وسترن
وبسایت کالج دانشگاهی تیندالبرنامه های کالج دانشگاهی تیندالددلاین کالج دانشگاهی تیندالتوضیحات اپلیکیشن کالج دانشگاهی تیندالالزامات کالج دانشگاهی تیندالشهریه کالج دانشگاهی تیندالبورسیه ها و جوایز کالج دانشگاهی تیندال
وبسایت دانشگاه مونکتونددلاین دانشگاه مونکتونتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه مونکتونالزامات دانشگاه مونکتونشهریه دانشگاه مونکتونبورسیه ها و جوایز دانشگاه مونکتون
وبسایت دانشگاه کبک اوتاوایسبرنامه های دانشگاه کبک اوتاوایسددلاین دانشگاه کبک اوتاوایستوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کبک اوتاوایسالزامات دانشگاه کبک اوتاوایسشهریه دانشگاه کبک اوتاوایسبورسیه ها و جوایز دانشگاه کبک اوتاوایس
وبسایت دانشگاه سنت بونیفیسبرنامه های دانشگاه سنت بونیفیسددلاین دانشگاه سنت بونیفیستوضیحات اپلیکیشن دانشگاه سنت بونیفیسالزامات دانشگاه سنت بونیفیسشهریه دانشگاه سنت بونیفیسبورسیه ها و جوایز دانشگاه سنت بونیفیس
وبسایت دانشگاه کبک تراویس ریورزتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کبک تراویس ریورزشهریه دانشگاه کبک تراویس ریورزبورسیه ها و جوایز دانشگاه کبک تراویس ریورز
وبسایت دانشگاه کبک ریموسکیبرنامه های دانشگاه کبک ریموسکیتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کبک ریموسکیالزامات دانشگاه کبک ریموسکیشهریه دانشگاه کبک ریموسکیبورسیه ها و جوایز دانشگاه کبک ریموسکی
وبسایت دانشگاه سنت آنبرنامه های دانشگاه سنت آنددلاین دانشگاه سنت آنتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه سنت آنالزامات دانشگاه سنت آنشهریه دانشگاه سنت آنبورسیه ها و جوایز دانشگاه سنت آن
وبسایت دانشگاه کبک چیکوتیمیبرنامه های دانشگاه کبک چیکوتیمیددلاین دانشگاه کبک چیکوتیمیتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کبک چیکوتیمیالزامات دانشگاه کبک چیکوتیمیشهریه دانشگاه کبک چیکوتیمی
وبسایت دانشگاه آبیتیبی تمیسکامینگ کبکبرنامه های دانشگاه آبیتیبی تمیسکامینگ کبکددلاین دانشگاه آبیتیبی تمیسکامینگ کبکتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه آبیتیبی تمیسکامینگ کبکالزامات دانشگاه آبیتیبی تمیسکامینگ کبکشهریه دانشگاه آبیتیبی تمیسکامینگ کبکبورسیه ها و جوایز دانشگاه آبیتیبی تمیسکامینگ کبک
وبسایت دانشگاه کانادا وستبرنامه های دانشگاه کانادا وستبرای اطلاع از ددلاین، با دفتر دانشگاه تماس بگیرید: تماس با دانشگاه کانادا وستتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کانادا وستالزامات دانشگاه کانادا وستشهریه دانشگاه کانادا وستبورسیه ها و جوایز دانشگاه کانادا وست
وبسایت دانشگاه لتبریجبرنامه های دانشگاه لتبریجددلاین دانشگاه لتبریجتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه لتبریجبورسیه ها و جوایز دانشگاه لتبریج
وبسایت دانشگاه پرنس ادواردبرنامه های دانشگاه پرنس ادواردددلاین دانشگاه پرنس ادواردتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه پرنس ادواردالزامات دانشگاه پرنس ادواردشهریه دانشگاه پرنس ادواردبورسیه ها و جوایز دانشگاه پرنس ادوارد
وبسایت دانشگاه وینیپگبرنامه های دانشگاه وینیپگددلاین دانشگاه وینیپگتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه وینیپگالزامات دانشگاه وینیپگشهریه دانشگاه وینیپگ
وبسایت کالج دانشگاهی شمالبرنامه های کالج دانشگاهی شمالددلاین کالج دانشگاهی شمالتوضیحات اپلیکیشن کالج دانشگاهی شمالالزامات کالج دانشگاهی شمالشهریه کالج دانشگاهی شمال
وبسایت دانشگاه فریزر ولیبرنامه های دانشگاه فریزر ولیددلاین دانشگاه فریزر ولیتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه فریزر ولیالزامات دانشگاه فریزر ولیشهریه دانشگاه فریزر ولیبورسیه ها و جوایز دانشگاه فریزر ولی
وبسایت دانشگاه ونکوور آیلندبرنامه های دانشگاه ونکوور آیلندددلاین دانشگاه ونکوور آیلندتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه ونکوور آیلندالزامات دانشگاه ونکوور آیلندشهریه دانشگاه ونکوور آیلند
وبسایت دانشگاه ویلفرد لوریهبرنامه های دانشگاه ویلفرد لوریهددلاین دانشگاه ویلفرد لوریهتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه ویلفرد لوریهالزامات دانشگاه ویلفرد لوریهشهریه دانشگاه ویلفرد لوریهبورسیه ها و جوایز دانشگاه ویلفرد لوریه

خدمات موسسه تراست برای پذیرش و ویزای تحصیلی

تمامی پرونده های مهاجرتی موسسه تراست تحت نظارت مستقیم شروین مدنی، وکیل ارشد موسسه انجام می شود.

 • ارائه چک لیست مدارک برای اخذ پذیرش
 • بررسی مدارک آماده شده توسط متقاضی
 • بررسی دانشگاه ها، کالج ها و مدارس
 • تعیین رشته موردعلاقه متقاضی
 • مکاتبه با دانشگاه ها، کالج ها و مدارس جهت اخذ پذیرش مشروط به ارائه مدرک زبان
 • آماده سازی CV و SOP
 • (در صورت داشتن همراه) ارائه چک لیست مدارک لازم برای ویزای همراه
 • انجام مکاتبات نهایی با دانشگاه ها، کالج ها و مدارس
 • ساخت پروفایل متقاضی در وب سایت دانشگاه، پرداخت شهریه و دریافت نامه پذیرش
 • تدوین استادی پلن
 • ارائه چک لیست مدارک لازم جهت اخذ ویزای متقاضی و ویزای همراه
 • ثبت نام بیومتریک
 • پیگیری پرونده متقاضی تا اخذ ویزا
 • راهنمایی درخصوص پیکاپ ویزا و لندینگ در کانادا

شروین مدنی وکیل ارشد موسسه تراست


 • وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا و دارای کد فعالیت در انجمن ICCRC
  (کد وکالت: RCIC# 506959)
 • عضو هیئت علمی کالج اشتون در رشته مهاجرت
 • سابقه فعالیت به عنوان آفیسر اداره مهاجرت
 • بیش از 10 سال سابقه وکالت امور مهاجرتی
شروین مدنی

آزمون و خطا نکنید!

بجای صرف ساعات طولانی برای جستجو و انتخاب رشته و دانشگاه، به راحتی می توانید از کمک وکلای تحصیلی موسسه تراست بهره ببرید.

سوالات متداول

چطور می‌توان یک مدیر منابع انسانی در کانادا شد؟

برای اینکه به یک متخصص در امور منابع انسانی در کانادا تبدیل شوید، نیاز است تا یک گواهی دیپلم و یا یک مدرک دانشگاهی در ارتباط با مدیریت منابع انسانی در کانادا داشته باشید. همچنین، داشتن یک مدرک در سایر رشته ‌های مرتبط با رشته‌ ی مدیریت منابع انسانی در کانادا مانند مدیریت بازرگانی، عموماَ مورد نیاز است.

کسب مدرک در کدام مهارت در رشته منابع انسانی در کانادا مناسب‌ تر است؟

شناخته‌ شده ‌ترین مدرک در رشته مدیریت منابع انسانی در کانادا، مدرک CHRP است. آن دسته از متخصصانی که گواهی مربوط به این مهارت را دارند ضمن برخورداری از حقوق بالاتر در یک سازمان یا شرکت، ارتقای شغلی سریع ‌تری را نیز کسب خواهند کرد.

برای یافتن یک شغل در رشته منابع انسانی در کانادا به چه مهارت ‌هایی نیاز است؟

اگر می‌خواهید در رشته‌‌ی مدیریت منابع انسانی در کانادا مشغول به کار شوید، باید به نرم افزارها و ابزارهای این رشته به خوبی آشنا باشید. نرم افزارهایی مانند TMS، HRIS، ATS و مایکروسافت آفیس از جمله ابزار‌های مورد نیاز هستند.

آیا تقاضا برای رشته مدیریت منابع انسانی در کانادا وجود دارد؟

بر اساس گزارشی که سایت randstad عنوان کرده است، در سال 2020 میلادی، انتظار می رود تا تقاضای بسیار زیادی برای متخصصان و فارغ التحصیلان رشته‌ی مدیریت منابع انسانی در کانادا وجود داشته باشد. چرا که متخصصان مدیریت منابع انسانی می‌ توانند با کارکنان سازمان، ارتباط دوستانه و سازنده ‌ای برقرار کنند. با توجه به کمبود نیروی کار ماهر در کانادا و نیز کمبود نیروهای متخصص در برخی از مشاغل مانند مشاغل فنی و مهندسی، انتظار می ‌رود تا حضور فارغ التحصیلان رشته‌ ی مدیریت منابع انسانی در کانادا برای سازمان ‌ها، بسیار حیاتی باشد. این متخصصان، با برقراری روابط دوستانه و سازنده با کارکنان شرکت ‌ها، می ‌توانند در حفظ و استخدام نیروهای مورد نیاز شرکت ‌ها بسیار تأثیرگذار باشند.

درآمد رشته مدیریت منابع انسانی در کانادا چقدر است؟

بر اساس اطلاعاتی که سایت randstad ارائه کرده است، میانگین درآمد فارغ التحصیلان رشته مدیریت منابع انسانی در کانادا در سال 2020 میلادی 64,250 دلار بوده است، که نسبت به میانگین درآمد رشته منابع انسانی در کانادا در سال 2019 میلادی تغییراتی نداشته است. انتظار می رود که رشته مدیریت منابع انسانی در کانادا همچنان یکی از بهترین شغل ‌ها از نظر میزان درآمد در سال ‌های آتی باشد. این موضوع به گونه‌ای است که حداقل میانگین درآمد رشته مدیریت منابع انسانی در کانادا برابر با 40,950 دلار و حداکثر درآمد آن 100,000 دلار و یا بیشتر بوده است.

پاسخ‌گوی سوالات شما هستیم

سوال شما توسط کارشناسان ما پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی می‌شود

دیدگاهتان را بنویسید

 • مرجان گودرزی

  سلام ، وقت بخیر
  برای تحصیل در رسته مدیریت منابع انسانی الزاما باید مدرک لیسانس یا فوق لیسانس مدیریت داشت ؟ آیا با فوق لیسانس صنایع غذایی می شه برای فوق لیسانس این رشته اپلای کرد؟ ممنون