رشته مدیریت بازرگانی در کانادا

رشته مدیریت بازرگانی در کانادا

ممکن است رشته مدیریت بازرگانی با دو عنوان مختلف در مراکز آموزشی تدریس شود. اما بهتر است بدانید که رشته مدیریت بازرگانی با عنوان Business management و رشته مدیریت بازرگانی با عنوان Business administration با یکدیگر متفاوت هستند.

اگرچه عموماَ هر دو عبارتِ انگلیسی، در زبان فارسی به مدیریت بازرگانی ترجمه شده است.

رشته مدیریت بازرگانی تحت اولین عنوان ذکر شده، به دانشجویان این امکان را می‌دهد تا بینشی وسیع‌ از مهارت‌های ضروری و مورد نیاز برای اداره یک سازمان را کسب نمایند. از طرف دیگر، با تحصیل در رشته مدیریت بازرگانی تحت عنوان دوم، مهارت‌ های شما جزئی‌ تر بوده و به موضوعاتی که برای تحصیل در دانشگاه انتخاب می‌ کنید بستگی دارد.

موضوعاتی مانند حسابداری، مدیریت منابع انسانی، قانون کسب و کار و اخلاق از جمله موضوعات درسی در  رشته Business administration هستند. همچنین، کار با برنامه ‌های کامپیوتر مانند مایکروسافت آفیس نیز معمولاَ در برنامه‌های درسی این رشته تحصیلی قرار دارد.

موضوعات تخصصی نیز عبارت خواهند بود از بازاریابی، مدیریت مالی، استراتژی‌های فروش و خدمات مشتریان. به طور کلی، اگر می‌خوهید به تازگی وارد بازار کار در کانادا شوید، تحصیل در رشته مدیریت بازرگانی در کانادا با عنوان Business administration برای شما مناسب‌تر خواهد بود. همچنین، معمولاَ تحصیل در این رشته تحصیلی نسبت به Business management به زمان کمتری نیاز خواهد داشت. بنابراین، زودتر می ‌توانید تحصیل خود را به پایان رسانده و جذب بازار کار شوید.

با تحصیل در رشته مدیریت بازرگانی در کانادا (Business management) شما واحد‌های درسی بیشتری مانند قوانین کسب و کار و تجارت، سیستم‌های اطلاعاتی، تجارت بین الملل و اصول مدیریت را خواهید آموخت. بنابراین، اگر قصد شما انجام کارهای مدیریتی است و یا در یک کسب و کار، به اندازه کافی تجربه دارید، بهتر است رشته مدیریت بازرگانی با عنوان Business management را برای ادامه تحصیل در کانادا انتخاب کنید. همچنین، در این رشته تحصیلی، اغلب ادامه تحصیل در مقاطع کارشناسی و بالاتر امکان پذیر خواهد بود.

در ادامه برای آشنایی بیشتر با رشته مدیریت بازرگانی در کانادا با تراست همراه باشید.

لینک های مفید!

مراحل اخذ پذیرش مدیریت بازرگانی در کانادا

انگیزه مهاجرت به کانادا

مهم ترین و اولین قدم برای شروع فرآیند مهاجرت به کانادا تقویت انگیزه است. باید مطمئن شوید که آیا کانادا ارزش سختی هایش را دارد؟ با مهاجرت به کانادا چه چیزهایی را به دست می‌آورید؟ برای اولین و مهم ترین قدم خود وقت زیادی صرف کنید!!

با مراجعه به بخش تراست تی وی از تجربیات دیگران بهره‌مند شوید!

جسارت داشته باشید!

کانادا دهمین اقتصاد برتر جهان است. نیروی پیشرانه این اقتصاد مهاجران هستند. نا امید نشوید! با هر رزومه و هر تجربه ای در کانادا برای شما فرصتی وجود دارد! اولین قدم سخت ترین قدم است! کافیست جسارت داشته باشید و قدم اول را بردارید.

زمان بندی برای شرکت در آزمون های زبان

دو آزمون ایلتس و تافل برای نشان دادن تسلط بر روی زبان انگلیسی برای هر مرکز آموزشی اهمیت بالایی دارد و جزو مدارک ضروری جهت اخذ پذیرش محسوب می­ شود. فردی با سطح زبان خوب و متوسط تقریبا بین 3 تا 6 ماه و سطح زبان ضعیف حداقل یک سال باید وقت صرف­ کند تا به سطح مورد قبول دانشگاه ­های کانادا برسد.

رزومه و انگیزه نامه حرفه‌ای بنویسید.

یکی از مهم­ترین و تاثیرگذارترین بخش­ ها در گرفتن پذیرش از کمیته و جلب کردن نظر اساتید، آماده­ سازی یک رزومه و انگیزه نامه‌ حرفه­ ای است. وقت زیادی برای آن صرف کنید و هر چند وقت یکبار آن را آپدیت کنید.

تهیه مدارک مورد نیاز

یکی از مدارک مورد نیاز برای هر دانشگاه در مقطع ارشد و دکترا، داشتن توصیه نامه از اساتید که قبلا با آن­ها کار کرده ­اید یا درس داشته­ا ید، می باشد. توجه داشته باشید توصیه نامه خوب احتمال اخذ پذیرش را بسیار افزایش می دهد و تاثیر زیادی بر روی تصمیم کمیته پذیرش دارد. در این مرحله توصیه می کنیم اگر در دانشگاه دولتی تحصیل کرده اید اقدام به آزاد سازی مدرک خود از طریق سامانه سجاد نمایید.

یک اکسل تهیه کنید!

یک اکسل از مراکز آموزشی (دانشگاه، کالج یا مدرسه) و مدارک مورد نیاز آن‌ها، ددلاین اپلای، مبلغ مورد نیاز برای پرداخت اپ فی و نام اساتید مرتبط با حوزه­ ی تحقیق مورد علاقه­ ی خود تهیه کنید.

ما در تراست برای شما فایل اکسل کاملی در رابطه با اطلاعات مهم دانشگاه های کانادا تهیه کرده ایم که با مراجعه به لینک زیر و دانلود فایل، می توانید به صورت رایگان از اطلاعات مهم و کاربردی دانشگاه های کانادا برای پذیرش تحصیلی بهره مند شوید:

دانلود رایگان فایل اکسل اطلاعات دانشگاه های کانادا

ایمیل بزنید!

در این قسمت حتما باید به موضوع ایمیل، متن ایمیل و پیوست کردن سی وی دقت شود. تا جای ممکن از ایمیل تمپلیت استفاده نکنید! و با توجه به مهارت­ ها و حوزه تحقیقی خود استاد را متقاعد به خواندن ایمیل و جواب دادن کنید.

ناامید نشوید!!

رمز موفقیت صبر و داشتن امید است! در طول مسیر از مشورت دیگران استفاده کنید. خیلی از افراد شاید بیش از هزار ایمیل به اساتید مختلف داده و جواب نگرفته باشند، ولی ناامید نشده و ادامه دادند و موفق به دریافت پذیرش شده ­اند.

گرفتن پاسخ هایی امیدوار کننده!

رسیدن به این مرحله حاصل صبر و تلاش های شماست. تبریک می گوییم! بعد از پیدا کردن استاد یا گرفتن جواب­ های خوب و تشویق­ کننده به اپلای برای هر دانشگاه/کالج یا حتی جواب قطعی از استاد، باید شروع به پرکردن اپلیکیشن بکنید.

پرکردن اپلیکیشن مراکز آموزشی

پرکردن اپلیکیشن هر مرکز آموزشی یک سری مراحل دارد مانند : وارد کردن اطلاعات شخصی، وارد کردن مقاطع تحصیلی قبلی و آپلود ریز نمرات، ریپورت کردن نمرات زبان و جی آر ای، اپلود کردن سی وی و اس او پی، وارد کردن اطلاعات ریکامندرها و پرداخت اپ فی در مرحله ی آخر و سپس سابمیت کردن آن.

اخذ پذیرش از مراکز آموزشی

رویای شما به حقیقت می پیوندد! بعد از حدود دو ماه از ارسال اپلیکیشن فرم­ ها، نتایج پذیرش به افراد اعلام می­ شود که در صورت گرفتن پذیرش، هر فرد با توجه به معیارهای خود و نتایجی که از مراکز آموزشی دیگر می­ گیرد، آن را قبول یا رد می­ کند.

درخواست ویزای تحصیلی

بعد از اخذ مدرک پذیرش ، لازم است درخواست ویزای خود را سابمیت کنید. سعی و خطا نکنید! وکلای تراست در این مرحله آماده کمک به شما هستند.

آماده عزیمت به کانادا شوید!

بعد از اخذ ویزا، آماده ی عزیمت به کانادا شوید. تراست راهنمای جامعی برای عزیمت به کانادا برای شما آماده کرده است تا خوان هفتم را نیز بدون استرس پشت سر بگذارید!

اهمیت رشته مدیریت بازرگانی در کانادا

رشته مدیریت بازرگانی در کانادا برای اداره هر سازمان و شرکتی ضروری است. مدیریت بازرگانی یا مدیریت کسب و کار، رشته ‌‌ای است که به منظور تحلیل، برنامه ‌ریزی و سازماندهی طیف وسیعی از کسب و کارها راه اندازی شده‌ است. دلیل اینکه این رشته خیلی کلی و عمومی به نظر می‌رسد، این است که در واقع، رشته مدیریت بازرگانی، بسیاری از زمینه‌های کاری را پوشش می‌دهد. در حقیقت، با تحصیل در رشته مدیریت بازرگانی، دانشجویان مهارت ‌هایی را می ‌آموزند که برای اداره‌ بهینه‌ ی هر سازمانی مورد نیاز خواهد بود. بنابراین، تفاوتی ندارد که برای اداره ‌ی یک شرکت بزرگ استخدام شده باشید یا قصد راه اندازی کسب و کار محلی و کوچکی را داشته باشید، در هر صورت برای موفقیت در شغل خود، به مهارت ‌های موجود در رشته مدیریت بازرگانی در کانادا نیاز خواهید داشت.

درباره پذیرش تحصیلی کانادا و کار پس از تحصیل در کانادا بخوانید.

دانشگاه های دارای رشته مدیریت بازرگانی در کانادا

دانشجویان بین المللی برای ادامه تحصیل در رشته مدیریت بازرگانی در کانادا هیچ مشکلی نخواهند داشت چرا که دانشگاه‌ های متعددی در کانادا به ارائه‌ ی برنامه‌ های مختلف تحصیلی در رشته مدیریت بازرگانی می پردازند. در ادامه اسامی 10 دانشگاه برتر برای ادامه تحصیل و اپلای در رشته مدیریت بازرگانی در کانادا ارائه شده است:

درباره رنکینگ دانشگاه های کانادا بیشتر بخوانید.

دانشگاه Toronto که در مرکز شهر تورنتو واقع شده است، یکی از بهترین دوره‌های مربوط به رشته مدیریت بازرگانی در کانادا را ارائه می ‌دهد. دانشجویان می ‌توانند در دانشکده مدیریت Rotman، دوره ‌های کارشناسی و تحصیلات تکمیلی را در کنار دوره‌ های مشترک، که در بدست آوردن تجربه در سایر رشته‌ ها کمک کننده هستند، برای ادامه تحصیل انتخاب نمایند. دانشکده بازرگانی در دانشگاه British Columbia، به عنوان دانشکده پیشرو در بین تمامی دانشکده ‌های بازرگانی شناخته شده است. دانشکده بازرگانی در دانشگاه بریتیش کلمبیا به بیش از 4000 دانشجوی بومی و بین المللی برنامه ‌های خود را ارائه می‌دهد. این دانشکده که در شهر ونکوور کانادا واقع شده است، نگرش جهانی در رشته بازرگانی را از طریق نحوه تدریس و آموزش رشته بازرگانی در کانادا فراهم کرده است. از دیگر ویژگی‌ های این دانشکده، ارائه ‌ی فرصت‌ های مطالعاتی بین المللی و بسیار متعدد به دانشجویان است. ارائه‌ی 6 دوره کارشناسی ارشد به همراه 9 دوره دکتری در ارتباط با رشته مدیریت بازرگانی، توجه ویژه این دانشگاه را به رشته مدیریت بازرگانی در کانادا نشان می‌دهد.

دانشگاه Alberta در سال 1916 میلادی تأسیس شده است. دانشکده بازرگانی در دانشگاه آلبرتا به عنوان یکی از موسسات پیشرو در زمینه‌ ی پژوهش و آموزش رشته مدیریت بازرگانی در کانادا است. دانشجویان رشته بازرگانی در آلبرتا می توانند از بین 6 تخصص و 7 مدرک ارائه شده در دوره‌ های مشترک، یک حوزه را برای ادامه تحصیل انتخاب نمایند. دانشکده بازرگانی دانشگاه آلبرتا دانشجویان را برای شرکت در دوره MBA به منظور کسب تجربه در دنیای واقعی تشویق می‌ نماید.

دانشکده بازرگانی در دانشگاه western که در شهر لندن کانادا در ایالت انتاریو واقع شده است، دانشجویان را از طریق آموزش به روش مطالعه موردی، برای کسب موفقیت آماده می ‌کند. با استفاده از این روش، دانشجویان سناریو‌ های متعدد بازرگانی که در زندگی واقعی وجود دارد را فرا می ‌گیرند. همچنین، دانشکده بازرگانی در دانشگاه وسترن شبکه قدرتمندی از دانش آموختگان رشته بازرگانی در کانادا را ایجاد کرده و فرصت‌های شغلی بسیار خوبی را خلق کرده است.

دانشکده مدیریت دانشگاه McGill که در مرکز شهر مونترال واقع شده است، دوره‌ های متنوع و انعطاف ‌پذیری را ارائه می ‌دهد. دانشکده بازرگانی دانشگاه یورک که خارج از مرکز شهر تورنتو قرار دارد، بر روی بازرگانی بین الملل تمرکز دارد. این دانشکده به داشتن شرکای آموزشی در هر قاره معروف است. دانشکده بازرگانی دانشگاه کویینز واقع در ایالت انتاریو کانادا نیز پذیرای دانشجویان بین المللی از بیش از 100 کشور جهان است. دانشکده بازرگانی دانشگاه مک مستر که در انتاریو واقع شده است، دانشجویان را تشویق به یادگیری از طریق گذراندن دوره‌ های کارآموزی می‌ کند.

دانشگاه مونترال که دوره‌های خود را به زبان فرانسوی ارائه می‌دهد، با 133 موسسه از 40 کشور جهان همکاری آموزشی دارد. اگرچه دانشگاه واترلو دانشکده بازرگانی ندارد اما دوره های مرتبط را برای دانشجویان ارائه می‌دهد. این دوره‌ ها برای دانشجویان، تجربه داشتن کار در حدود 500 شرکت را فراهم می‌ کند.

درباره کار‌آموزی در کانادا و دوره های کوآپ کانادا بیشتر بخوانید.

دانشگاه های دارای رشته مدیریت بازرگانی در کانادا

شرایط تحصیل در رشته مدیریت بازرگانی در کانادا

به صورت کلی برای شرکت در دوره‌ های رشته مدیریت بازرگانی در کانادا، از شما یک دیپلم معادل با دیپلم ارائه شده در دبیرستان‌ های کانادا به همراه حداقل نمره زبان 5.5 (عموماَ برای دیپلم مدیریت بازرگانی) و حداقل نمره زبان 6.5 (عموماَ برای دوره‌های کارشناسی و بالاتر) در امتحان آیلتس آکادمیک خواسته می ‌شود. توجه داشته باشید که این نمره زبان با توجه به هر دوره و دانشگاه محل تحصیل متفاوت خواهد بود.

در ادامه شرایط برخی از دوره‌های رشته مدیریت بازرگانی در کانادا آورده شده است:

 • دانشگاه تورنتو

دانشگاه تورنتو در سطح کارشناسی اقدام به ارائه‌ ی دو دوره با عنوان‌ های مدیریت بازرگانی و دوره کارشناسی مدیریت و تجارت بین الملل می‌کند. دوره کارشناسی مدیریت بازرگانی با عنوان Bachelor of Business Administration (BBA) در دانشگاه تورنتو منطقه Mississauga ارائه می‌شود که دانشجویان برای اطلاع از شرایط این دوره با مراجعه به این لینک می‌ توانند با مشاور آکادمیک دانشگاه تماس بگیرند. دوره کارشناسی رشته مدیریت و تجارت بین الملل در منطقه‌ Scarborough ارائه خواهد شد. با توجه به اینکه دانشگاه با 150 دانشگاه در 50 کشور همکاری‌ های آموزشی دارد، دانشجویان می‌ توانند ترم سوم در رشته مدیریت و تجارت بین الملل دانشگاه تورنتو را در یکی از دانشگاه‌ های طرف همکاری با این دانشگاه بگذرانند. برای مشاهده فهرست این دانشگاه‌ها و سایر شرایط به این لینک مراجعه کنید.

 • دانشگاه بریتیش کلمبیا

دانشکده بازرگانی در دانشگاه بریتیش کلمبیا دوره ‌های متنوعی از رشته مدیریت بازرگانی در کانادا را ارائه کرده است. دوره کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در رشته مدیریت بازرگانی از جمله این دوره‌ ها هستند. همچنین، دیپلم بازاریابی و فروش و دیپلم حسابداری از جمله سایر دوره‌ های دانشکده بازرگانی در دانشگاه بریتیش کلمبیا است. برای مشاهده جزئیات بیشتر مربوط به هر یک از دوره‌ها به نشانی دانشگاه در این لینک مراجعه کنید. حداقل نمره زبان انگلیسی برای دانشجویان بین المللی جهت ثبت نام در دوره‌های کارشناسی مدیریت بازرگانی در دانشگاه بریتیش کلمبیا کانادا نمره 6.5 آیلتس آکادمیک است که باید در هر مهارت از نمره 6 کمتر نباشد. همچنین، حداقل نمره تافل آی بی تی 90 در نظر گرفته شده که نیاز است نمره در مهارت‌ های درک مطلب و شنیداری حداقل 22 و در مهارت‌ های دیگر حداقل 21 ارائه شود. سابقه تحصیلی دانشجویان نیز برای شرکت در دوره‌ های مدیریت بازرگانی در این دانشگاه بسیار مهم است و از بین بهترین داوطلبان گزینش برای شرکت در دوره‌ ها انجام خواهد شد.

این دانشگاه در سطح کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی نیز 5 دوره را ارائه می ‌دهد. شرایط شرکت در هر دوره نیز متفاوت است. به عنوان مثال، دوره کارشناسی ارشد تحلیل بازرگانی که در شهر ونکوور کانادا ارائه می شود، دارای 4 ماه کارآموزی در شرکت ‌های معتبر است. همچنین دروس مرتبط با تحلیل داده و کاربرد آن در مدیریت بازرگانی در این دوره ارائه می‌ شوند. دوره کارشناسی ارشد مدیریت نیز یکی دیگر از دوره ‌های این دانشگاه است. از ویژگی‌ های این دوره این است که برای دانشجویانی که دارای مدرک کارشناسی غیر از رشته‌ مدیریت بازرگانی هستند، طراحی شده است. برای دریافت جزئیات مربوط به این دوره می ‌توانید به آدرس سایت دانشگاه در این لینک مراجعه کنید.

همچنین می توانید درباره مدرک زبان مورد نیاز برای تحصیل در کانادا و آزمون تافل برای کانادا بیشتر بخوانید.

شرایط تحصیل در رشته مدیریت بازرگانی در کانادا

شهریه و مدت زمان دوره های آموزشی رشته مدیریت بازرگانی در کانادا

 • دانشگاه تورنتو

دوره کارشناسی رشته مدیریت بازرگانی و دوره کارشناسی رشته مدیریت و تجارت بین الملل در این دانشگاه، دوره ‌هایی 4 ساله هستند. هزینه ‌تحصیل در رشته مدیریت و تجارت بین الملل در دانشگاه تورنتو برابر با 57,020 دلار اعلام شده است.

 • دانشگاه بریتیش کلمبیا

دوره کارشناسی رشته مدیریت بازرگانی در این دانشگاه دوره‌ای 4 ساله است که دانشجویان را برای تبدیل شدن به یک مدیر بازرگانی آماده می‌ کند. همچنین، دوره کارشناسی ارشد تحلیل بازرگانی، دوره‌ای 12 ماهه است. شهریه شرکت در این دوره برای دانشجویان بین المللی 57,374 دلار کانادا اعلام شده است. به علاوه، دوره کارشناسی ارشد مدیریت دوره‌ ای 9 ماهه است که شهریه شرکت در دوره برای دانشجویان بین المللی در سال اول 46,797.10 دلار اعلام شده است.

درباره هزینه تحصیل در کانادا بیشتر بخوانید.

بورسیه تحصیلی رشته مدیریت بازرگانی در کانادا

آن زمان‌ که دانشجویان بتوانند بخشی یا تمام هزینه‌های تحصیلی را از طریق دریافت بورسیه تحصیلی جبران کنند، تحصیل در خارج از کشور می‌ تواند از لذت بیشتری برخوردار باشد. جالب است بدانید که دانشجویان بین المللی از روش های مختلفی می‌ توانند برای دریافت کمک هزینه‌ های تحصیلی و بورسیه جهت تحصیل در رشته مدیریت بازرگانی در کانادا اقدام کنند. دولت کانادا و بسیاری از موسسات آموزشی اقدام به ارائه بورسیه‌ های تحصیلی تحت عنوان‌ های مختلف به دانشجویان بین المللی می ‌کنند.

 به عنوان مثال، چنانچه قصد اپلای رشته مدیریت بازرگانی در کانادا در دانشگاه بریتیش کلمبیا را داشته باشید، این دانشگاه بعد از ثبت نام، به صورت خودکار شما را برای بورسیه ‌های این دانشگاه در نظر خواهد گرفت. بورسیه های تحصیلی برخلاف وام‌های دانشجویی از این مزیت ویژه برخوردار هستند که دانشجویان نیازی نیست تا مقدار بورسیه دریافت شده را بازگردانند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره چگونگی اخذ بورسیه از دانشگاه های خارجی، می توانید به محتوای بورسیه تحصیلی خارج از کشور مراجعه کنید.

در ادامه برخی از بورسیه‌ های ارائه شده در رشته مدیریت بازرگانی در دانشگاه‌ های کانادا آورده شده است:

مقدار بورسیهنوع بورسیهدانشگاه
5 هزار الی 10 هزار دلاربورسیه دوره کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی برای دانشجویان ممتاز آسیایی
بورسیه دوره کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی برای دانشجویان ممتاز خاورمیانه
دانشگاه بریتیش کلمبیا
500 دلار الی 20 هزار دلاربورسیه دوره کارشناسی دانشکده بازرگانیدانشگاه آلبرتا
250 بورسیه هر کدام به ارزش 8 هزار دلاربورسیه ورودی برای دانشجویان با سابقه تحصیلی درخشاندانشگاه وسترن

همچنین، یکی از سایت ‌های بسیار خوبی که دانشجویان می ‌توانند با مراجعه به آن، از انواع بورسیه‌ ها و کمک هزینه‌های تحصیلی در رشته‌ های مختلف مانند رشته مدیریت بازرگانی در کانادا با خبر شوند، سایت FinAid است. برای مشاهده جزئیات بیشتر می ‌توانید به آدرس سایت در این لینک مراجعه کنید.

بورسیه تحصیلی رشته مدیریت بازرگانی در کانادا

کد مشاغل رشته مدیریت بازرگانی در کانادا

کد شغلی برای رشته مدیریت بازرگانی در کانادا بر اساس طبقه بندی ملی مشاغل کانادا (NOC)، با عنوان مشاغل ارائه‌ دهنده ‌ی مشاوره‌ ی مدیریت بازرگانی، با شماره 1122 ذکر شده است. برای مشاهده جزئیات مربوط به رشته‌های مرتبط با این کد شغلی به این لینک مراجعه کنید.

مسیر شغلی رشته مدیریت بازرگانی در کانادا

بعد از بدست آوردن یک مدرک دیپلم از کالج‌ های کانادا یا مدرک کارشناسی از دانشگاه‌ های این کشور در رشته مدیریت بازرگانی در کانادا، می‌ توانید فرصت‌ های شغلی خوبی در کانادا داشته باشید. همچنین، برخی از شرکت ‌ها در کانادا ممکن است برای مشاغل مشاوره مدیریتی، گواهی تأیید صلاحیت از انجمن مشاوران مدیریت در ایالت مورد نظر را درخواست کنند. به علاوه، اگر مشاوره‌ های مدیریتی در بخش های مرتبط با حوزه بهداشت و درمان صورت بگیرد، ممکن است نیاز به ارائه‌ ی گواهی از طرف سازمان CHIMA در کانادا وجود داشته باشد.

در ادامه به معرفی برخی از مشاغلی که فارغ التحصیلان رشته مدیریت بازرگانی در کانادا ممکن است در آنها مشغول به کار شوند می‌پردازیم:

 • یکی از شغل‌ هایی که می‌توانید با دریافت مدرک در رشته مدیریت بازرگانی در کانادا انتخاب کنید، فرصت شغلی به عنوان مجری توسعه بازرگانی است. در این موقعیت شغلی، شما مسئول توسعه کلی کسب و کار هستید. بنابراین، روابط شرکت را با مشتری ‌ها و سهامداران آن بهبود و گسترش می‌دهید. شغل دیگری که می‌توانید با داشتن مدرکی در رشته مدیریت بازرگانی وارد آن شوید، مشغول به کار شدن به عنوان مشاور مدیریت در کانادا است. در این موقعیت شغلی، شما مسئول بهبود بخشیدن به ارزش کسب و کار سازمان هستید. همچنین، حل مشکلات مربوطه نیز بخشی از وظایف شما است.
 • دستیار فروش از دیگر فرصت‌ های شغلی برای یک فارغ التحصیل رشته مدیریت بازرگانی در کانادا است. در این موقعیت شغلی شما مسئول فروش کالا و خدمات سازمان به مشتریان و نمایندگان دولتی و خصوصی هستید. همچنین، شغل‌ هایی مانند حسابداری و نمایندگی خدمات مشتریان از جمله شغل‌ هایی هستند که با تحصیل در رشته مدیریت بازرگانی در کانادا می‌توانید در آنها مشغول به کار شوید.

جدول اطلاعات مهم دانشگاه های کانادا

(جهت مشاهده همه ستون های جدول درون موبایل، جدول را به راست بکشید)

دانشگاه/وبسایتبرنامه هاددلاینتوضیحات
اپلیکیشن
الزاماتشهریهبورسیه‌ها
و جوایز
وبسایت دانشگاه تورنتوبرنامه های دانشگاه تورنتوددلاین دانشگاه تورنتوتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه تورنتوالزامات دانشگاه تورنتوبورسیه ها و جوایز دانشگاه تورنتو
وبسایت دانشگاه بریتیش کلمبیابرنامه های دانشگاه بریتیش کلمبیاددلاین دانشگاه بریتیش کلمبیاتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه بریتیش کلمبیاالزامات دانشگاه بریتیش کلمبیاشهریه دانشگاه بریتیش کلمبیابورسیه ها و جوایز دانشگاه بریتیش کلمبیا
وبسایت دانشگاه مک گیلبرنامه های دانشگاه مک گیلددلاین دانشگاه مک گیلتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه مک گیلالزامات دانشگاه مک گیلشهریه دانشگاه مک گیلبورسیه ها و جوایز دانشگاه مک گیل
وبسایت دانشگاه مک مستربرنامه های دانشگاه مک مستر
وبسایت دانشگاه مونترالبرنامه های دانشگاه مونترالددلاین دانشگاه مونترالتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه مونترالالزامات دانشگاه مونترالبورسیه ها و جوایز دانشگاه مونترال
وبسایت دانشگاه آلبرتابرنامه های دانشگاه آلبرتاددلاین دانشگاه آلبرتاتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه آلبرتاالزامات دانشگاه آلبرتاشهریه دانشگاه آلبرتابورسیه ها و جوایز دانشگاه آلبرتا
وبسایت دانشگاه اتاوابرنامه های دانشگاه اتاواددلاین دانشگاه اتاواتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه اتاواالزامات دانشگاه اتاواشهریه دانشگاه اتاوابورسیه ها و جوایز دانشگاه اتاوا
وبسایت دانشگاه سایمون فریزربرنامه های دانشگاه سایمون فریزرددلاین دانشگاه سایمون فریزرالزامات دانشگاه سایمون فریزر
وبسایت دانشگاه واترلوبرنامه های دانشگاه واترلوددلاین دانشگاه واترلوتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه واترلوالزامات دانشگاه واترلوشهریه دانشگاه واترلوبورسیه ها و جوایز دانشگاه واترلو
وبسایت دانشگاه وسترن انتاریوددلاین دانشگاه وسترن انتاریوالزامات دانشگاه وسترن انتاریوشهریه دانشگاه وسترن انتاریوبورسیه ها و جوایز دانشگاه وسترن انتاریو
وبسایت دانشگاه دالهاوزیبرنامه های دانشگاه دالهاوزیتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه دالهاوزیالزامات دانشگاه دالهاوزیبورسیه ها و جوایز دانشگاه دالهاوزی
وبسایت دانشگاه لاوالبرنامه های دانشگاه لاوالددلاین دانشگاه لاوالتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه لاوالالزامات دانشگاه لاوالشهریه دانشگاه لاوالبورسیه ها و جوایز دانشگاه لاوال
وبسایت دانشگاه کویینزبرنامه های دانشگاه کویینزددلاین دانشگاه کویینزتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کویینزالزامات دانشگاه کویینزشهریه دانشگاه کویینزبورسیه ها و جوایز دانشگاه کویینز
وبسایت دانشگاه مانیتوبابرنامه های دانشگاه مانیتوباددلاین دانشگاه مانیتوباشهریه دانشگاه مانیتوبابورسیه ها و جوایز دانشگاه مانیتوبا
وبسایت دانشگاه ویکتوریابرنامه های دانشگاه ویکتوریاددلاین دانشگاه ویکتوریاتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه ویکتوریاالزامات دانشگاه ویکتوریاشهریه دانشگاه ویکتوریابورسیه ها و جوایز دانشگاه ویکتوریا
وبسایت دانشگاه یورکبرنامه های دانشگاه یورکددلاین دانشگاه یورکتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه یورکالزامات دانشگاه یورکشهریه دانشگاه یورکبورسیه ها و جوایز دانشگاه یورک
وبسایت دانشگاه گوئلفبرنامه های دانشگاه گوئلفددلاین دانشگاه گوئلفتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه گوئلفالزامات دانشگاه گوئلفشهریه دانشگاه گوئلفبورسیه ها و جوایز دانشگاه گوئلف
وبسایت دانشگاه ساسکاچوانبرنامه های دانشگاه ساسکاچوانددلاین دانشگاه ساسکاچوانتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه ساسکاچوانالزامات دانشگاه ساسکاچوانشهریه دانشگاه ساسکاچوانبورسیه ها و جوایز دانشگاه ساسکاچوان
وبسایت دانشگاه کارلتونبرنامه های دانشگاه کارلتونددلاین دانشگاه کارلتونتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کارلتونشهریه دانشگاه کارلتونبورسیه ها و جوایز دانشگاه کارلتون
وبسایت دانشگاه کنکوردیابرنامه های دانشگاه کنکوردیاددلاین دانشگاه کنکوردیاتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کنکوردیاالزامات دانشگاه کنکوردیاشهریه دانشگاه کنکوردیابورسیه ها و جوایز دانشگاه کنکوردیا
وبسایت دانشگاه مموریال نیوفاندلندبرنامه های دانشگاه مموریال نیوفاندلندددلاین دانشگاه مموریال نیوفاندلندتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه مموریال نیوفاندلندالزامات دانشگاه مموریال نیوفاندلندشهریه دانشگاه مموریال نیوفاندلندبورسیه ها و جوایز دانشگاه مموریال نیوفاندلند
وبسایت دانشگاه تکنولوژی انتاریوبرنامه های دانشگاه تکنولوژی انتاریوددلاین دانشگاه تکنولوژی انتاریوتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه تکنولوژی انتاریوالزامات دانشگاه تکنولوژی انتاریوشهریه دانشگاه تکنولوژی انتاریوبورسیه ها و جوایز دانشگاه تکنولوژی انتاریو
وبسایت دانشگاه کبک مونترالبرنامه های دانشگاه کبک مونترالتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کبک مونترالالزامات دانشگاه کبک مونترالشهریه دانشگاه کبک مونترالبورسیه ها و جوایز دانشگاه کبک مونترال
وبسایت دانشگاه رجاینابرنامه های دانشگاه رجایناددلاین دانشگاه رجایناتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه رجایناالزامات دانشگاه رجایناشهریه دانشگاه رجاینابورسیه ها و جوایز دانشگاه رجاینا
وبسایت دانشگاه وینزوربرنامه های دانشگاه وینزورالزامات دانشگاه وینزورشهریه دانشگاه وینزوربورسیه ها و جوایز دانشگاه وینزور
وبسایت دانشگاه لیکهدبرنامه های دانشگاه لیکهدددلاین دانشگاه لیکهدتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه لیکهدالزامات دانشگاه لیکهدشهریه دانشگاه لیکهدبورسیه ها و جوایز دانشگاه لیکهد
وبسایت دانشگاه رایرسونبرنامه های دانشگاه رایرسونددلاین دانشگاه رایرسونتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه رایرسونالزامات دانشگاه رایرسونشهریه دانشگاه رایرسونبورسیه ها و جوایز دانشگاه رایرسون
وبسایت دانشگاه سنت فرانسیس خاویربرنامه های دانشگاه سنت فرانسیس خاویرددلاین دانشگاه سنت فرانسیس خاویرتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه سنت فرانسیس خاویرالزامات دانشگاه سنت فرانسیس خاویرشهریه دانشگاه سنت فرانسیس خاویربورسیه ها و جوایز دانشگاه سنت فرانسیس خاویر
وبسایت دانشگاه بریتیش کلمبیای شمالیبرنامه های دانشگاه بریتیش کلمبیای شمالیددلاین دانشگاه بریتیش کلمبیای شمالیتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه بریتیش کلمبیای شمالیالزامات دانشگاه بریتیش کلمبیای شمالیشهریه دانشگاه بریتیش کلمبیای شمالیبورسیه ها و جوایز دانشگاه بریتیش کلمبیای شمالی
وبسایت دانشگاه شربروکتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه شربروک
وبسایت دانشگاه کلگریبرنامه های دانشگاه کلگریددلاین دانشگاه کلگریتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کلگریالزامات دانشگاه کلگریشهریه دانشگاه کلگریبورسیه ها و جوایز دانشگاه کلگری
وبسایت دانشگاه براکبرنامه های دانشگاه براکددلاین دانشگاه براکتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه براکالزامات دانشگاه براکشهریه دانشگاه براکبورسیه ها و جوایز دانشگاه براک
وبسایت دانشگاه آکادیابرنامه های دانشگاه آکادیاتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه آکادیاشهریه دانشگاه آکادیابورسیه ها و جوایز دانشگاه آکادیا
وبسایت دانشگاه آلگومابرنامه های دانشگاه آلگوماددلاین دانشگاه آلگوماتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه آلگوماالزامات دانشگاه آلگوماشهریه دانشگاه آلگومابورسیه ها و جوایز دانشگاه آلگوما
وبسایت دانشگاه آتاباسکابرنامه های دانشگاه آتاباسکاددلاین دانشگاه آتاباسکاتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه آتاباسکاالزامات دانشگاه آتاباسکاشهریه دانشگاه آتاباسکابورسیه ها و جوایز دانشگاه آتاباسکا
وبسایت دانشگاه بوثبرنامه های دانشگاه بوثددلاین دانشگاه بوثتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه بوثالزامات دانشگاه بوثشهریه دانشگاه بوثبورسیه ها و جوایز دانشگاه بوث
وبسایت دانشگاه براندونبرنامه های دانشگاه براندونددلاین دانشگاه براندونتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه براندونالزامات دانشگاه براندونشهریه دانشگاه براندونبورسیه ها و جوایز دانشگاه براندون
وبسایت دانشگاه منونایتبرنامه های دانشگاه منونایتددلاین دانشگاه منونایتتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه منونایتالزامات دانشگاه منونایتشهریه دانشگاه منونایتبورسیه ها و جوایز دانشگاه منونایت
وبسایت دانشگاه کیپ برتونبرنامه های دانشگاه کیپ برتونددلاین دانشگاه کیپ برتونتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کیپ برتونالزامات دانشگاه کیپ برتونشهریه دانشگاه کیپ برتونبورسیه ها و جوایز دانشگاه کیپ برتون
وبسایت دانشگاه کپیلانوبرنامه های دانشگاه کپیلانوتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کپیلانوالزامات دانشگاه کپیلانوشهریه دانشگاه کپیلانوبورسیه ها و جوایز دانشگاه کپیلانو
وبسایت دانشگاه کراندالبرنامه های دانشگاه کراندالتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کراندالالزامات دانشگاه کراندالشهریه دانشگاه کراندالبورسیه ها و جوایز دانشگاه کراندال
وبسایت کالج دانشگاهی دومینیکنالزامات کالج دانشگاهی دومینیکنشهریه کالج دانشگاهی دومینیکنبورسیه ها و جوایز کالج دانشگاهی دومینیکن
وبسایت دانشگاه هنر و طراحی امیلی کاربرنامه های دانشگاه هنر و طراحی امیلی کارددلاین دانشگاه هنر و طراحی امیلی کارتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه هنر و طراحی امیلی کارشهریه دانشگاه هنر و طراحی امیلی کاربورسیه ها و جوایز دانشگاه هنر و طراحی امیلی کار
وبسایت دانشگاه فرست نیشنزتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه فرست نیشنزبورسیه ها و جوایز دانشگاه فرست نیشنز
وبسایت کالج دانشگاهی هورنبرنامه های کالج دانشگاهی هورنددلاین کالج دانشگاهی هورنتوضیحات اپلیکیشن کالج دانشگاهی هورنالزامات کالج دانشگاهی هورنبورسیه ها و جوایز کالج دانشگاهی هورن
وبسایت دانشگاه کینگزوودبرنامه های دانشگاه کینگزوودتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کینگزوودالزامات دانشگاه کینگزوودشهریه دانشگاه کینگزوودبورسیه ها و جوایز دانشگاه کینگزوود
وبسایت دانشگاه پلی تکنیک کوانتلنبرنامه های دانشگاه پلی تکنیک کوانتلنددلاین دانشگاه پلی تکنیک کوانتلنتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه پلی تکنیک کوانتلنالزامات دانشگاه پلی تکنیک کوانتلنشهریه دانشگاه پلی تکنیک کوانتلنبورسیه ها و جوایز دانشگاه پلی تکنیک کوانتلن
وبسایت دانشگاه لارنتینبرنامه های دانشگاه لارنتینددلاین دانشگاه لارنتینتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه لارنتینالزامات دانشگاه لارنتینشهریه دانشگاه لارنتینبورسیه ها و جوایز دانشگاه لارنتین
وبسایت دانشگاه مک ایوانبرنامه های دانشگاه مک ایوانددلاین دانشگاه مک ایوان
وبسایت دانشگاه مونت آلیسونبرنامه های دانشگاه مونت آلیسونددلاین دانشگاه مونت آلیسونتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه مونت آلیسونالزامات دانشگاه مونت آلیسونشهریه دانشگاه مونت آلیسونبورسیه ها و جوایز دانشگاه مونت آلیسون
وبسایت دانشگاه مانت سنت وینسنتبرنامه های دانشگاه مانت سنت وینسنتددلاین دانشگاه مانت سنت وینسنتتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه مانت سنت وینسنتشهریه دانشگاه مانت سنت وینسنتبورسیه ها و جوایز دانشگاه مانت سنت وینسنت
وبسایت دانشگاه مونت رویالبرنامه های دانشگاه مونت رویالددلاین دانشگاه مونت رویالتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه مونت رویالالزامات دانشگاه مونت رویالشهریه دانشگاه مونت رویالبورسیه ها و جوایز دانشگاه مونت رویال
وبسایت موسسه تکنولوژی نیویورکبرنامه های موسسه تکنولوژی نیویورکددلاین موسسه تکنولوژی نیویورکتوضیحات اپلیکیشن موسسه تکنولوژی نیویورکالزامات موسسه تکنولوژی نیویورکشهریه موسسه تکنولوژی نیویورکبورسیه ها و جوایز موسسه تکنولوژی نیویورک
وبسایت دانشگاه نیپیسینگبرنامه های دانشگاه نیپیسینگددلاین دانشگاه نیپیسینگتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه نیپیسینگالزامات دانشگاه نیپیسینگشهریه دانشگاه نیپیسینگبورسیه ها و جوایز دانشگاه نیپیسینگ
وبسایت دانشگاه اکادبرنامه های دانشگاه اکادددلاین دانشگاه اکادتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه اکادالزامات دانشگاه اکادشهریه دانشگاه اکادبورسیه ها و جوایز دانشگاه اکاد
وبسایت دانشگاه ردیمربرنامه های دانشگاه ردیمرددلاین دانشگاه ردیمرتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه ردیمرالزامات دانشگاه ردیمرشهریه دانشگاه ردیمربورسیه ها و جوایز دانشگاه ردیمر
وبسایت دانشگاه سنت پاولبرنامه های دانشگاه سنت پاولددلاین دانشگاه سنت پاولتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه سنت پاولالزامات دانشگاه سنت پاولشهریه دانشگاه سنت پاولبورسیه ها و جوایز دانشگاه سنت پاول
وبسایت دانشگاه سنت ماریزبرنامه های دانشگاه سنت ماریزالزامات دانشگاه سنت ماریز
وبسایت دانشگاه سنت توماسددلاین دانشگاه سنت توماستوضیحات اپلیکیشن دانشگاه سنت توماسالزامات دانشگاه سنت توماسشهریه دانشگاه سنت توماسبورسیه ها و جوایز دانشگاه سنت توماس
وبسایت دانشگاه سنت استفانزبرنامه های دانشگاه سنت استفانزددلاین دانشگاه سنت استفانزتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه سنت استفانزالزامات دانشگاه سنت استفانزشهریه دانشگاه سنت استفانزبورسیه ها و جوایز دانشگاه سنت استفانز
وبسایت کالج دانشگاهی کینگزبرنامه های کالج دانشگاهی کینگزددلاین کالج دانشگاهی کینگزتوضیحات اپلیکیشن کالج دانشگاهی کینگزالزامات کالج دانشگاهی کینگزشهریه کالج دانشگاهی کینگزبورسیه ها و جوایز کالج دانشگاهی کینگز
وبسایت دانشگاه کالج کینگزبرنامه های دانشگاه کالج کینگزددلاین دانشگاه کالج کینگزتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کالج کینگزالزامات دانشگاه کالج کینگزشهریه دانشگاه کالج کینگزبورسیه ها و جوایز دانشگاه کالج کینگز
وبسایت دانشگاه تامسون ریورزبرنامه های دانشگاه تامسون ریورزددلاین دانشگاه تامسون ریورزتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه تامسون ریورزالزامات دانشگاه تامسون ریورزشهریه دانشگاه تامسون ریورزبورسیه ها و جوایز دانشگاه تامسون ریورز
وبسایت دانشگاه ترنتبرنامه های دانشگاه ترنتددلاین دانشگاه ترنتتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه ترنتالزامات دانشگاه ترنتشهریه دانشگاه ترنتبورسیه ها و جوایز دانشگاه ترنت
وبسایت دانشگاه ترینیتی وسترنبرنامه های دانشگاه ترینیتی وسترنددلاین دانشگاه ترینیتی وسترنتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه ترینیتی وسترنالزامات دانشگاه ترینیتی وسترنشهریه دانشگاه ترینیتی وسترنبورسیه ها و جوایز دانشگاه ترینیتی وسترن
وبسایت کالج دانشگاهی تیندالبرنامه های کالج دانشگاهی تیندالددلاین کالج دانشگاهی تیندالتوضیحات اپلیکیشن کالج دانشگاهی تیندالالزامات کالج دانشگاهی تیندالشهریه کالج دانشگاهی تیندالبورسیه ها و جوایز کالج دانشگاهی تیندال
وبسایت دانشگاه مونکتونددلاین دانشگاه مونکتونتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه مونکتونالزامات دانشگاه مونکتونشهریه دانشگاه مونکتونبورسیه ها و جوایز دانشگاه مونکتون
وبسایت دانشگاه کبک اوتاوایسبرنامه های دانشگاه کبک اوتاوایسددلاین دانشگاه کبک اوتاوایستوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کبک اوتاوایسالزامات دانشگاه کبک اوتاوایسشهریه دانشگاه کبک اوتاوایسبورسیه ها و جوایز دانشگاه کبک اوتاوایس
وبسایت دانشگاه سنت بونیفیسبرنامه های دانشگاه سنت بونیفیسددلاین دانشگاه سنت بونیفیستوضیحات اپلیکیشن دانشگاه سنت بونیفیسالزامات دانشگاه سنت بونیفیسشهریه دانشگاه سنت بونیفیسبورسیه ها و جوایز دانشگاه سنت بونیفیس
وبسایت دانشگاه کبک تراویس ریورزتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کبک تراویس ریورزشهریه دانشگاه کبک تراویس ریورزبورسیه ها و جوایز دانشگاه کبک تراویس ریورز
وبسایت دانشگاه کبک ریموسکیبرنامه های دانشگاه کبک ریموسکیتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کبک ریموسکیالزامات دانشگاه کبک ریموسکیشهریه دانشگاه کبک ریموسکیبورسیه ها و جوایز دانشگاه کبک ریموسکی
وبسایت دانشگاه سنت آنبرنامه های دانشگاه سنت آنددلاین دانشگاه سنت آنتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه سنت آنالزامات دانشگاه سنت آنشهریه دانشگاه سنت آنبورسیه ها و جوایز دانشگاه سنت آن
وبسایت دانشگاه کبک چیکوتیمیبرنامه های دانشگاه کبک چیکوتیمیددلاین دانشگاه کبک چیکوتیمیتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کبک چیکوتیمیالزامات دانشگاه کبک چیکوتیمیشهریه دانشگاه کبک چیکوتیمی
وبسایت دانشگاه آبیتیبی تمیسکامینگ کبکبرنامه های دانشگاه آبیتیبی تمیسکامینگ کبکددلاین دانشگاه آبیتیبی تمیسکامینگ کبکتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه آبیتیبی تمیسکامینگ کبکالزامات دانشگاه آبیتیبی تمیسکامینگ کبکشهریه دانشگاه آبیتیبی تمیسکامینگ کبکبورسیه ها و جوایز دانشگاه آبیتیبی تمیسکامینگ کبک
وبسایت دانشگاه کانادا وستبرنامه های دانشگاه کانادا وستبرای اطلاع از ددلاین، با دفتر دانشگاه تماس بگیرید: تماس با دانشگاه کانادا وستتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کانادا وستالزامات دانشگاه کانادا وستشهریه دانشگاه کانادا وستبورسیه ها و جوایز دانشگاه کانادا وست
وبسایت دانشگاه لتبریجبرنامه های دانشگاه لتبریجددلاین دانشگاه لتبریجتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه لتبریجبورسیه ها و جوایز دانشگاه لتبریج
وبسایت دانشگاه پرنس ادواردبرنامه های دانشگاه پرنس ادواردددلاین دانشگاه پرنس ادواردتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه پرنس ادواردالزامات دانشگاه پرنس ادواردشهریه دانشگاه پرنس ادواردبورسیه ها و جوایز دانشگاه پرنس ادوارد
وبسایت دانشگاه وینیپگبرنامه های دانشگاه وینیپگددلاین دانشگاه وینیپگتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه وینیپگالزامات دانشگاه وینیپگشهریه دانشگاه وینیپگ
وبسایت کالج دانشگاهی شمالبرنامه های کالج دانشگاهی شمالددلاین کالج دانشگاهی شمالتوضیحات اپلیکیشن کالج دانشگاهی شمالالزامات کالج دانشگاهی شمالشهریه کالج دانشگاهی شمال
وبسایت دانشگاه فریزر ولیبرنامه های دانشگاه فریزر ولیددلاین دانشگاه فریزر ولیتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه فریزر ولیالزامات دانشگاه فریزر ولیشهریه دانشگاه فریزر ولیبورسیه ها و جوایز دانشگاه فریزر ولی
وبسایت دانشگاه ونکوور آیلندبرنامه های دانشگاه ونکوور آیلندددلاین دانشگاه ونکوور آیلندتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه ونکوور آیلندالزامات دانشگاه ونکوور آیلندشهریه دانشگاه ونکوور آیلند
وبسایت دانشگاه ویلفرد لوریهبرنامه های دانشگاه ویلفرد لوریهددلاین دانشگاه ویلفرد لوریهتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه ویلفرد لوریهالزامات دانشگاه ویلفرد لوریهشهریه دانشگاه ویلفرد لوریهبورسیه ها و جوایز دانشگاه ویلفرد لوریه

خدمات موسسه تراست برای پذیرش و ویزای تحصیلی

تمامی پرونده های مهاجرتی موسسه تراست تحت نظارت مستقیم شروین مدنی، وکیل ارشد موسسه انجام می شود.

 • ارائه چک لیست مدارک برای اخذ پذیرش
 • بررسی مدارک آماده شده توسط متقاضی
 • بررسی دانشگاه ها، کالج ها و مدارس
 • تعیین رشته موردعلاقه متقاضی
 • مکاتبه با دانشگاه ها، کالج ها و مدارس جهت اخذ پذیرش مشروط به ارائه مدرک زبان
 • آماده سازی CV و SOP
 • (در صورت داشتن همراه) ارائه چک لیست مدارک لازم برای ویزای همراه
 • انجام مکاتبات نهایی با دانشگاه ها، کالج ها و مدارس
 • ساخت پروفایل متقاضی در وب سایت دانشگاه، پرداخت شهریه و دریافت نامه پذیرش
 • تدوین استادی پلن
 • ارائه چک لیست مدارک لازم جهت اخذ ویزای متقاضی و ویزای همراه
 • ثبت نام بیومتریک
 • پیگیری پرونده متقاضی تا اخذ ویزا
 • راهنمایی درخصوص پیکاپ ویزا و لندینگ در کانادا

شروین مدنی وکیل ارشد موسسه تراست


 • وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا و دارای کد فعالیت در انجمن ICCRC
  (کد وکالت: RCIC# 506959)
 • عضو هیئت علمی کالج اشتون در رشته مهاجرت
 • سابقه فعالیت به عنوان آفیسر اداره مهاجرت
 • بیش از 10 سال سابقه وکالت امور مهاجرتی
شروین مدنی

آزمون و خطا نکنید!

بجای صرف ساعات طولانی برای جستجو و انتخاب رشته و دانشگاه، به راحتی می توانید از کمک وکلای تحصیلی موسسه تراست بهره ببرید.

سوالات متداول

آیا تحصیل در رشته مدیریت بازرگانی در کانادا خوب است؟

بدست آوردن یک دیپلم در رشته مدیریت بازرگانی در کانادا می ‌تواند شما را در صنایع مختلف کانادا مشغول به کار کند. بسیاری از موسسات آموزشی عالی در جهان اقدام به ارائه‌ ی دیپلم در رشته مدیریت بازرگانی می ‌کنند، اما دانشجویان بیشتر ترجیح می ‌دهند تا این دوره را در کشور کانادا داشته باشند. در حقیقت از سال 2017 تا کنون، در حدود 494 هزار دانشجوی بین المللی در کانادا تحصیل کرده‌ اند که نسبت به سال 2010 یک افزایش 119 درصدی را نشان می‌ دهد. این موضوع به علت کیفیت بالای آموزشی است که کشور کانادا به دانشجویان بین المللی ارائه می‌ دهد.

مدرک کارشناسی ارشد رشته مدیریت بازرگانی در کانادا در افزایش حقوق تأثیر دارد؟

طبق آماری که در سال 2017 گزارش شده است، فارغ التحصیلان مدرک کارشناسی ارشد در رشته مدیریت بازرگانی در کانادا با برخورداری از درآمدی در حدود 85 هزار دلار در سال، در بین پر درآمدترین گروه فارغ التحصیلان در کانادا قرار داشتند.

آیا دانشجویان رشته مدیریت بازرگانی در کانادا اجازه کار همزمان با تحصیل را دارند؟

دانشجویان اجازه کار همزمان با تحصیل را به اندازه 20 ساعت در هفته خواهند داشت. همچنین، اجازه‌ ی کار به صورت تمام وقت نیز در زمان تعطیلات وجود دارد. برای آگاهی از جزئیات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.

آیا تقاضا برای رشته مدیریت بازرگانی در کانادا وجود دارد؟

در فهرستی که بر طبق سایت trade schools منتشر شده است، موقعیت شغلی برای مشاوران مدیریت بازرگانی در کانادا، به عنوان یکی از 17 شغل پر تقاضا در کشور کانادا معرفی شده است.

درآمد رشته مدیریت بازرگانی در کانادا چقدر است؟

درآمد رشته مدیریت بازرگانی در کانادا به عوامل مختلفی بستگی دارد که از جمله می ‌توان به موقعیت شغلی اشاره کرد. به عنوان مثال، اگر به عنوان یک دستیار فروش در کانادا مشغول به کار شوید، درآمدی در حدود 40,400 دلار کانادا در سال را به طور میانگین خواهید داشت. در حالی که یک مجری مدیریت بازرگانی درآمدی در حدود 60,500 دلار کانادا در سال  را به طور میانگین دارد. همچنین، مشاوران مدیریتی می‌توانند به طور میانگین درآمدی در حدود 77,800 دلار کانادا را در سال داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید