اپلای بیوفیزیک

اپلای رشته بیوفیزیک

بیوفیزیک شاخه ای از علم است که از روش های فیزیک برای مطالعه فرایند های زیستی استفاده می کند. فیزیک از قوانین ریاضی برای توضیح جهان طبیعی استفاده کرده و می توان آن را در مورد موجودات و سیستم های زیستی به کار برد تا بینشی نسبت به کار آن ها به دست آورد. تحقیقات در بیوفیزیک به جلوگیری و درمان بیماری، پیشرفت در تولیدات دارو و ایجاد فناوری کمک کرده است تا به انسان ها اجازه دهد راحت تر زندگی کنند و از محیط در حال تغییر محافظت کنند. رشته بیوفیزیک یکی از محبوب ترین رشته های دانشگاهی است که هر ساله علاقه مندان زیادی برای تحصیل در این رشته اپلای می کنند. این رشته نیز مانند بسیاری دیگر از رشته ها نیازمند به الزامات خاصی برای تحصیل است. در ادامه با ما در تیم تراست همراه باشید تا به این رشته و شرایط اپلای آن در خارج از کشور بپردازیم و جزئیات بیشتری را در مورد رشته ی دانشگاهی بیوفیزیک در اختیار شما قرار دهیم.

در مورد رشته بیوفیزیک

بیوفیزیک علمی بین رشته ای به حساب می آید که به سرعت در حال تکامل است و تئوری ها و روش های علوم فیزیکی را در مورد پرسش های زیست شناسی به کار می گیرد. بیوفیزیک رشته های زیادی از جمله فیزیک، شیمی، ریاضیات، زیست شناسی، بیوشیمی، پزشکی، فارماکولوژی، فیزیولوژی و علوم اعصاب را در بر می گیرد و ضروری است دانشمندانی که در زمینه های متنوع کار می کنند از تحقیقات دیگر همکارانشان استفاده کنند. بسیاری از دانشگاه ها علاوه بر کارشناسی بیوفیزیک تحصیلات تکمیلی هم ارائه می دهند. اما برخی از دانشگاه ها در رشته بیوفیزیک تنها به آموزش بیوفیزیک در برخی از مقاطع (بیشتر کارشناسی ارشد و دکتری) می پردازند. بیوفیزیک کاملا با دروس فیزیک و شیمی مرتبط است و دانشجویان علاوه بر داشتن اطلاعات در رشته فیزیک، باید در رشته های ریاضی و شیمی نیز قوی باشند. یکی از مهم ترین مسائل مربوط به رشته بیوفیزیک، تحقیقات است. بسیاری از دانشگاه ها انجام تحقیقات آزمایشی را برای رشته بیوفیزیک اجباری کرده اند و لزوم به پایان رساندن دوره تحصیلی را انجام این تحقیقات می دانند.

علم بیوفیزیک علمی است که با رشته هایی مانند ریاضی، شیمی، فیزیک، کامپیوتر و زیست شناسی ارتباط نزدیکی دارد و نمی توان آن را جدای از آن ها تصور کرد. این رشته برای درک چگونگی کارکرد مولکول های مختلف و عملکرد بخش های یک سلول و اینکه چگونه سیستم های پیچیده در بدن، مغز، گردش خون و سیستم ایمنی بدن کار می کنند کمک شایانی می کند. بیوفیزیک رشته ای پویا است که افراد علاقه مند به این رشته در آن با ریاضی، فیزیک، مهندسی، داروسازی و علم مواد سر و کار دارند. یکی از مهم ترین مسائل مربوطه به رشته بیوفیزیک این است که این رشته همواره به بررسی و حل مشکلات قدیمی می پردازد و گاهی هم راه حل هایی برای حل مشکلات احتمالی در آینده ارائه می دهد. به همین علت بیوفیزیک نقش موثری در ریشه کن کردن بیماری ها و یا کاهش معضلات جهانی از جمله قحطی و سوء تغذیه دارد.

درباره اصطلاحات اپلای و اینکه چگونه اپلای کنیم بخوانید.

اپلای رشته بیوفیزیک در خارج از کشور

دانشجویانی که می خواهند برای رشته بیوفیزیک اقدام به اپلای در خارج از کشور کنند، باید مهارت های محاسباتی و تحلیل بسیار خوبی داشته باشند. این افراد باید پیشینه ای قوی از کار با کامپیوتر را داشته و با طراحی برنامه ها و درس C++  آشنا باشند. متقاضیان این رشته ملزم به داشتن مهارت کافی در دروس فیزیک، زیست شناسی و ریاضیات هستند تا بتوانند به جزئیات توجه کنند. برخی از دانشجویانی که در مقطع کارشناسی تحصیل می کنند، اگر قصد ادامه تحصیل در رشته بیوفیزیک را دارند باید در دوران تحصیل خود در مقطع کارشناسی سعی به ایجاد رزومه ای قوی و پربار برای اپلای در مقاطع بالاتر داشته باشند. از محبوب ترین برنامه هایی که دانشجویان در مقطع کارشناسی ارشد بیوفیزیک اپلای می کنند، زیست فناوری دریا، زیست شناسی و ژنتیک، فیزیک پزشکی و مهندسی پروتئین است.

درباره آزادسازی مدرک تحصیلی، معافیت تحصیلی برای اپلای و اپلای حین سربازی بخوانید.

اپلای رشته بیوفیزیک در خارج از کشور

ادامه تحصیل رشته بیوفیزیک در خارج از کشور

متقاضیانی که قصد ادامه ی تحصیل در مقطع کارشناسی رشته بیوفیزیک را دارند و می خواهند برای اپلای در خارج از کشور اقدام کنند، در ۲ سال اول، به دروس پایه ی بیوفیزیک از جمله ریاضی، فیزیک، شیمی و زیست شناسی می پردازند و در ۲ سال دوم دروس تخصصی را مورد مطالعه قرار می دهند که این دوره های تخصصی شامل دوره های فیزیک و زیست شناسی است. نکته قابل توجه در رشته بیوفیزیک این است که این برنامه، دانشجویان را برای انجام تحقیقات مستقل آماده می کند. همان طور که پیش تر هم گفته شد تنوع رشته های بیوفیزیک به علت بین رشته ای بودن آن بسیار زیاد است. تحصیلات تکمیلی در رشته ی بیوفیزیک به شدت پژوهش محور است و انتظار می رود دانشجویانی که قصد تحصیل در مقاطع بالاتر رشته بیوفیزیک را دارند هم در علوم زیستی و هم در علوم فیزیک اطلاعات کافی را داشته باشند. واضح است که به دلیل گستردگی این رشته، نمی توان انتظار داشت که فردی بتواند در همه حوزه ها ورود کند. به عنوان مثال دانشجویانی که در رشته مهندسی پروتئین (از مهم ترین گرایش های رشته بیوفیزیک) تحصیل می کنند، باید پیشینه ای قوی در فیزیک آماری، علوم محاسباتی و شیمی داشته باشند. در ادامه با ما در تیم تراست همراه باشید تا به گرایشات و زیر شاخه های این رشته و سایر موضوعات در مورد رشته ی بیوفیزیک بپردازیم.

گرایش های بیوفیزیک در خارج از کشور

رشته بیوفیزیک گرایش های بسیاری دارد که در جدول زیر به برخی از پر کاربرد ترین و محبوب ترین آن ها اشاره خواهیم کرد.

نام گرایشتوضیحات
بیوفیزیک نجوم / اختر بیوفیزیکبیوفیزیک نجوم یا اختر بیوفیزیک یکی از پرکاربرد ترین و همین طور از پر متقاضی ترین شاخه های بیوفیزیک است که ترکیبی از رشته های اختر فیزیک و بیوفیزیک است و به مطالعه تاثیر پدیده های اخترفیزیکی بر زندگی روی سیاره زمین یا به طور کلی دیگر سیاره ها می پردازد. توجه داشته باشید که این رشته با رشته اختر شناسی که به جست و جوی زندگی بر سیاره های دیگر می پردازد، کاملا متفاوت است.  
فیزیک پزشکیفیزیک پزشکی (که فیزیک زیست پزشکی، بیوفیزیک پزشکی، فیزیک کاربردی در پزشکی، کاربرد های فیزیک در علوم پزشکی، فیزیک رادیولوژی یا رادیو فیزیک بیمارستانی نیز نامیده می شود) به طور کلی کاربرد مفاهیم فیزیک، تئوری ها و روش های مربوط به حوزه ی پزشکی یا بهداشت و درمان است.  فیزیک پزشکی ممکن است در بیمارستان ها یا دانشگاه ها کاربرد داشته باشد. این گرایش از رشته ی بیوفیزیک به طور کلی به دو زیر گروه عمده تقسیم می شود. به طور کلی پرتو درمانی و رادیولوژی فیزیک پزشکی شامل تکنیک های تصویربرداری پزشکی مانند تصویربرداری رزوننس مغناطیسی، سونوگرافی، توموگرافی محاسباتی، توموگرافی و اشعه ایکس است. اصطلاح فیزیکدان پزشکی، عنوانی برای یک حرفه ی بهداشتی خاص است که آن ها معمولاً در داخل بیمارستان ها یا کلینیک ها کار می کنند. فیزیکدانان پزشکی اغلب در تخصص های زیر در حوزه ی بهداشت و درمان فعالیت دارند:
آنکولوژی تابش، رادیولوژی تشخیصی و مداخله ای (که با نام های تصویربرداری پزشکی نیز شناخته می شود)، پزشکی هسته ای و حفاظت از تابش. این رشته دانشگاهی می تواند به دو شاخه تقسیم شود:
نوع اول عمدتاً دانشجویان را برای کار به عنوان فیزیکدان پزشکی در بیمارستان آماده می کند و انجام تحقیقات از اهمیت زیادی برخوردار است.
نوع دوم به طور کلی با نام فیزیک زیست پزشکی شناخته می شود و دامنه بسیار گسترده تری دارد و ممکن است شامل تحقیقات در هر گونه کاربرد های فیزیک تا پزشکی از مطالعه ساختار زیست مولکولی گرفته تا میکروسکوپ و نانو مدیسین (نانو پزشکی) را شامل شود.
بیوفیزیک بالینیبیوفیزیک بالینی شاخه ای از علم پزشکی است که به مطالعه فرایند عمل و اثرات انرژی های فیزیکی غیر یونی می پردازد و برای مقاصد درمانی مورد استفاده قرار می گیرد. انرژی فیزیکی را می توان برای اهداف تشخیصی یا درمانی به کار برد. این اصل که بیوفیزیک بالینی بر اساس آن استوار است، با تشخیص پذیری و ویژگی سیگنال فیزیکی اعمال شده، نشان داده می شود. بنابراین به طور کلی می توان گفت یک بیوفیزیکدان بالینی به مطالعه و تحلیل فرایند های زیستی و اثرات آن ها از انرژی های فیزیکی مورد استفاده در فرایند های درمانی می پردازد.  
بیوفیزیک مولکولیبه جرات می توان گفت رشته بیوفیزیک مولکولی علاوه بر محبوبیت بسیار در رشته های بیوفیزیک، از کاربردی ترین گرایش های این رشته نیز به شمار می رود. چرا که این رشته مفاهیم فیزیک، شیمی، مهندسی، ریاضیات و زیست شناسی را با هم ترکیب می کند.  
بیوفیزیک کاربردییک بیوفیزیکدان کاربردی به مطالعه ی تحقیقات کاربردی و مبانی آن می پردازد و اثرات موادی مانند هورمون ها و داروها را بر جنبه های زیستی مورد مطالعه قرار می دهد.  
بیوفیزیک جمعیت های سلولیرشد سلول ها و تقسیم سلولی یک شاخه مستقل در دانشگاه است که به عنوان یکی از گرایش های رشته بیوفیزیک تدریس می شود. مطالعه سلول های سرطانی نیز در این حوزه مورد بررسی قرار می گیرند.  
مهندسی پروتئینمهندسی پروتئین یکی از کاربردی ترین و مهم ترین رشته های بیوفیزیک است که در درمان بسیاری از بیماری ها نقش مهمی دارد. گفتنی است که این گرایش در بین گرایش های نو ظهور رشته ی بیو فیزیک است.  
بیوفیزیکدان پزشکی قانونییک بیوفیزیکدان پزشکی قانونی به مطالعه ی مقالات پزشکی قانونی جمع آوری شده در طول صحنه های جرم می پردازد و آزمایش های بیشتری را در این باره انجام می دهد.
گرایش های بیوفیزیک در خارج از کشور

بهترین گرایش رشته بیوفیزیک برای اپلای در خارج از کشور

بی شک کاربردهای فراوان رشته ها و گرایش های رشته بیوفیزیک بر هیچ کس پوشیده نیست و همه ی گرایش های بیوفیزیک بسته به جایی که به آن ها نیاز پیدا می شود، کاربرد دارند و اهمیت پیدا می کنند. هیچ کدام از گرایش های رشته بیوفیزیک بر دیگری برتری ندارد و نمی توان گفت کدام رشته برای اپلای بهتر است. اما موسسه ی خدمات مهاجرتی تراست بعد از تحقیقات بسیار به لیستی از مشاغل زیر دست پیدا کرده است که فارغ التحصیلان رشته بیوفیزیک در این مشاغل بیشترین میزان موفقیت را کسب کرده اند. این گرایشات از بیوفیزیک عبارت اند از:

رشته و گرایشتوضیحات
تجزیه و تحلیل داده ها و ساختارساختار DNA در سال ۱۹۵۳ با استفاده از بیوفیزیک حل شد و این کشف برای نشان دادن چگونگی کارکرد ساختار DNA مانند دریچه ای جدید برای ادامه حیات انسان ها بود. حالا ما می توانیم توالی های DNA را از هزاران انسان و تمام انواع موجودات زنده بخوانیم. تکنیک های بیوفیزیکی نیز برای تجزیه و تحلیل مقادیر گسترده ای از داده ها ضروری هستند. بنابراین تجزیه و تحلیل داده ها و ساختار یکی از پرکاربردی ترین رشته ها برای بیوفیزیک است.  
مدل سازی کامپیوتربیوفیزیکدانان از روش های مدل سازی کامپیوتر برای دیدن و دستکاری اشکال و ساختارهای پروتئین ها، ویروس ها و دیگر مولکول های پیچیده، کسب اطلاعات بسیار مهم مورد نیاز برای اهداف دارویی جدید یا درک چگونگی جهش پروتئین ها و ایجاد رشد تومورها استفاده می کنند.  
مولکول های در حرکتبیوفیزیکدانان چگونگی حرکت هورمون ها در اطراف سلول و چگونگی ارتباط سلول ها با یکدیگر را مورد مطالعه قرار می دهند. بیوفیزیکدانان با استفاده از پیگمنت های فلورسنت توانسته اند سلول ها را مانند گوی رنگی در زیر میکروسکوپ به نمایش بگذارند تا راحت تر آن را مورد مطالعه و بررسی قرار دهند.  
علوم اعصاببیوفیزیکدانان در حال ساخت مدل های کامپیوتری به نام شبکه های عصبی برای مدل سازی نحوه کار مغز و سیستم عصبی هستند که منجر به درک جدیدی از چگونگی پردازش اطلاعات بینایی و شنوایی می شود. بنابراین این رشته همواره یکی از پر متقاضی ترین رشته ها برای اپلای در رشته بیوفیزیک بوده است.
مهندسی زیستی، فناوری نانو، زیست ماده  بیوفیزیک همچنین برای درک زیست مکانیکی و به کارگیری این اطلاعات در طراحی اندام مصنوعی بهتر و فناوری نانو مورد استفاده قرار می گیرد.
تصویر برداریبیوفیزیکدانان تکنیک های پیچیده تصویربرداری تشخیصی از جمله MRI، سی تی اسکن و اسکن PET را به کار گرفته اند. همچنین این رشته برای توسعه فناوری امن تر، سریع تر و دقیق تر برای بهبود کیفیت تصویربرداری پزشکی و آموزش بیشتر به ما در مورد کارهای درونی بدن کمک می کنند.  
کاربرد های پزشکیبیوفیزیک برای درمان بسیاری از بیماری ها و دستگاه های احیا یا نجات دهنده ی زندگی از جمله دیالیز کلیه، پرتودرمانی، دفیبریلاتور های قلبی و دریچه های قلب مصنوعی ضروری است به همین علت یکی از مهم ترین گرایش های بیوفیزیک در حیطه ی پزشکی به شمار می رود.  
اکوسیستمبیوفیزیک زیست محیطی تمام جنبه های محیط زیست را از استراتوسفر تا دریچه های عمیق اقیانوس اندازه گیری و بررسی می کند. بیوفیزیکدانان محیط زیست در مورد جوامع میکروبی متنوعی که در هر گوشه ای از این سیاره ساکن هستند، تحقیق می کنند، آلاینده ها را در سراسر جو ردیابی می کنند و در حال پیدا کردن راه هایی برای تبدیل جلبک ها به سوخت های زیستی هستند.  

درباره اپلای با مدرک دانشگاه آزاد، اپلای با معدل پایین و اپلای بدون مدرک زبان در صورت نیاز و با مراجعه به هر لینک بخوانید.

بورسیه رشته بیوفیزیک در خارج از کشور

اگر به عنوان دانشجویی بین ‌المللی قصد ادامه‌ ی تحصیل در خارج از کشور را دارید، می ‌توانید با هزینه ‌ی بسیار کم یا حتی گاهی اوقات بدون پرداخت هزینه به اهداف خود برسید. بورسیه ‌های تحصیلی یا کمک ‌هزینه‌ های دانشجویی از راه‌ های مختلف تامین می ‌شوند که می ‌توانند از طرف دولت، صندوق رفاه دانشگاه، سرمایه ‌گذاران، مددکاران یا موسسات مالی در اختیار دانشجویان واجد الشرایط قرار گیرند.

دانشگاه‌ های سراسر جهان برای رفاه حال دانشجویان در تمامی مقاطع تحصیلی و رشته‌ های مختلف، بورسیه‌ هایی را برای آنها در نظر می ‌گیرند. گاهی این بورسیه‌ ها تمام هزینه ‌های شخصی و تحصیلی را پوشش داده و گاهی بخشی از هزینه ‌ها را تقبل می‌ کند. لازم به ذکر است که در هر صورت برای هر بورسیه شرایط و ضوابطی لازم است تا دانشجو جزو افراد واجد الشرایط قرار گیرد. برخی از این بورسیه‌ ها عبارت اند از:

 • بورسیه ‌های تشویقی

بورسیه ‌های تشویقی به دانشجویان استعداد درخشان و همچنین مستعدی تعلق می‌ گیرد که در هر ترم تحصیلی، نتایج خوبی را به دست آورند و معدل بالایی کسب کنند.

 • بورسیه‌ های ورودی

بورسیه ‌های ورودی به دانشجویان جدید الورود تعلق می‌ گیرد و معمولا بر اساس شایستگی و معدل ترم در مقطع پیشین به آن ها اعطا می ‌شود.

 • بورسیه‌ های تحقیقاتی یا RA

بورسیه‌ های تحقیقاتی یا RA به دانشجویانی تعلق می‌ گیرد که در کنار تحصیلات خود به تحقیق و پژوهش و همچنین نگارش مقالات مختلف علمی می ‌پردازند.

 • بورسیه ‌های دستیار مدرس یا TA

بورسیه‌ های دستیار مدرس یا TA به دانشجویانی تعلق می ‌گیرد که در کنار تحصیلات خود به تدریس دانشجویان ترم پایینی در کنار اساتید می ‌پردازند.

 • بورسیه ‌های کارآموزی

بورسیه ‌های کار آموزی به دانشجویانی تعلق می‌ گیرد که مشتاق انجام کار های پاره وقت در کنار تحصیل خود هستند. این دانشجویان گاهی در پردیس ‌های دانشگاهی و گاهی در خارج از دانشگاه مشغول به فعالیت اند.

همچنین درباره بورسیه‌ تحصیلی خارج از کشور ، کارآموزی در خارج از کشور و تاثیر مقاله بر اپلای بخوانید.

لازم به ذکر است که دانشجویان می ‌توانند علاوه بر بورسیه‌ ها و کمک‌ هزینه ‌های تحصیلی، وام‌ هایی را نیز از صندوق رفاه دانشجویان دانشگاه بگیرند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بورسیه ‌ها و کمک‌ هزینه ‌های تحصیلی در رشته‌ ی بیوفیزیک لازم است تا به سایت دانشگاه مورد نظر خود مراجعه کرده و از بورسیه ‌های مربوط به رشته‌ ی بیو فیزیک مطلع شوید. همچنین سایت ‌هایی طراحی شده اند که شما می ‌توانید با ذکر نام دانشگاه و همچنین رشته‌ ی تحصیلی مورد نظر از بورسیه ‌های رشته ‌ی مربوطه مطلع شوید.

بورسیه رشته بیوفیزیک در خارج از کشور

دانشگاه های برتر رشته بیوفیزیک در خارج از کشور

رشته ی بیوفیزیک یکی از رشته های محبوب در بین دانشجویان است که در بسیاری از دانشگاه های سراسر جهان ارائه می شود.

برخی از مهم ترین دانشگاه ها در رشته بیوفیزیک و گرایش های آن

نام دانشگاهتوضیحات
دانشگاه استنفورددانشگاه استنفورد که یک دانشگاه خصوصی بزرگ در حومه ی کالیفرنیا است، یکی از بهترین دانشگاه های جهان در رشته بیوفیزیک به شمار می رود که ۴ برنامه از گرایشات بیوفیزیک را در خود ارائه می دهد. آموزش های عالی دانشگاه استنفورد در رشته بیوفیزیک باعث شده است که این دانشگاه در سال ۲۰۱۰ عنوان دومین دانشکده ی برتر رشته بیوفیزیک به شمار برود. رشته بیوفیزیک در دانشکده پزشکی دانشگاه استنفورد آموزش داده می شود و آن چه باعث محبوبیت این رشته نسبت به سایر رشته ها در این دانشگاه شده است این است که دانشجویان بیوفیزیک هر ساله به انجام تحقیقات بسیاری در این رشته می پردازند که نتایج این تحقیقات کمک شایانی به علم بیوفیزیک در جهان کرده است.  
دانشگاه هاروارددانشگاه هاروارد ۲ برنامه بیوفیزیک را برای دانشجویان خود در نظر گرفته است و یک دانشگاه بسیار مهم در زمینه رشته بیوفیزیک است. دانشگاه هاروارد از سال ۲۰۱۰ به عنوان یک دانشکده بسیار عالی برای رشته بیوفیزیک انتخاب شده است. رشته بیوفیزیک در سال ۱۹۵۹ به این دانشگاه اضافه شد و آموزش آن در دانشکده علوم و هنر صورت می گیرد. دانشجویان در این رشته از تخصص بیش از ۶۰ نفر از اعضای هیئت علمی در طیف گسترده ای از موضوعات و حوزه ها بهره مند می شوند.  
موسسه فناوری ماساچوست (MIT)دانشگاه MIT‌ همواره در میان بهترین دانشگاه های جهان در رشته بیوفیزیک مشاهده می شود. نکته قابل توجه در مورد موسسه فناوری ماساچوست این است که دانشجویان بیوفیزیک با سایر گروه های دیگر مانند مهندسی زیستی، مهندسی شیمی و علوم کامپیوتر تعامل و همکاری دارند. برگزاری سخنرانی های متعدد مرتبط با رشته بیوفیزیک دانشجویان این رشته را برای آینده آماده تر می کند.  
دانشگاه ییلاز منحصر به فرد ترین برنامه های دانشگاه ییل بیوفیزیک و بیوشیمی است که منجر به دریافت جوایز بسیار زیادی در این رشته ها شده است. سطح بالای آموزش رشته بیوفیزیک در دانشگاه ییل دانشجویان را برای تحصیلات حرفه ای رشته ی بیوفیزیک و یا ورود به رشته پزشکی نیز آماده می سازد. هر دو سطح آموزش بیوفیزیک با همکاری دانشکده پزشکی ییل که یکی از بخش های برتر تحقیقات پزشکی در کشور است، انجام می شود.  

اخذ ویزا برای اپلای رشته بیوفیزیک در خارج از کشور

روند اخذ ویزا در کشورهای مختلف با یکدیگر متفاوت است اما آنچه اهمیت دارد این است که متقاضی بتواند تمامی مراحل را به درستی انجام دهد؛ چرا که هر گونه نقص و خطا در این روند ممکن است شما را از ادامه ‌ی تحصیل در خارج از کشور باز دارد و یا باعث تاخیر در فرایند مهاجرت شما شود. بنابراین انتخاب مشاوران با تجربه در این زمینه، به اخذ ویزای شما کمک خواهد کرد. موسسه ی خدمات مهاجرتی تراست با کسب سال‌ ها تجربه ‌ی کاری در زمینه ی اخذ ویزا، شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری می ‌کند.

روند کلی اخذ ویزا در رشته‌ بیوفیزیک

 • انتخاب یک تیم مشاوره ‌معتبر برای آشنایی با مهاجرت
 • درخواست مصاحبه در سفارت و گرفتن نوبت به صورت آنلاین
 • پر کردن فرم درخواست ویزا
 • تعیین رشته مورد نظر (در اینجا رشته‌ بیوفیزیک)
 • همراه داشتن نامه‌ ی پذیرش دانشگاه
 • همراه داشتن گذرنامه
 • اثبات تمکن مالی
 • همراه داشتن مدارک شناسایی از جمله شناسنامه و کارت ملی (ترجمه‌ شناسنامه الزامی است)
 • داشتن حداقل ۲ قطعه عکس و حداکثر ۵ قطعه عکس مناسب برای گذرنامه
 • ارائه‌ آخرین مدرک تحصیلی
 • همراه داشتن مدرک دیپلم به همراه ترجمه
 • همراه داشتن مدرک زبان انگلیسی یا مدرک زبان کشور مورد نظر با حداقل نمره ی مورد نیاز
 • پرداخت هزینه‌ ی صدور ویزا
 • همراه داشتن نامه‌ ی سوء پیشینه
 • ارائه‌ مقالاتی که چاپ شده اند

دقت داشته باشید که مراحل ذکر شده در قسمت بالا به صورت کلی در نظر گرفته شده اند و در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر و دقیق تر می ‌توانید با ما در تیم مهاجرتی تراست تماس بگیرید و یا به سایت دانشگاه مربوطه مراجعه فرمایید.

همچنین بخوانید: ویزای تحصیلی چیست ، ویزای تحصیلی کانادا ، مدت زمان صدور ویزای تحصیلی کانادا

روند کلی اخذ ویزا در رشته‌ بیوفیزیک

اپلای رشته بیوفیزیک در مقطع کارشناسی در خارج از کشور

مدرک کارشناسی بیوفیزیک برای افرادی مناسب است که می خواهند برای انجام تحقیقات تحصیلات تکمیلی مربوط به زیست شناسی آماده شوند. افرادی که برای این مقطع اپلای می کنند، در دروسی مانند زیست شناسی، بیوشیمی، مهندسی زیستی، مهندسی شیمی، زیست شناسی محاسباتی، فیزیک پزشکی، زیست شناسی مولکولی و فیزیولوژی آماده می شوند. مدرک کارشناسی بیوفیزیک برای افرادی مناسب است که می خواهند در مشاوره، بیوتکنولوژی، تحقیقات صنعتی، روزنامه نگاری، پزشکی و آموزش علوم کار کنند.

درباره تحصیل کارشناسی در کانادا با مراجعه به لینک اطلاعات کاملی بدست آورید.

اپلای رشته بیوفیزیک در مقطع کارشناسی ارشد در خارج از کشور

 کارشناسی ارشد بیوفیزیک یا کارشناسی ارشد علوم در بیوفیزیک، از تکنیک های علوم فیزیک برای مطالعه سیستم های زیستی استفاده می کند این دوره ها شامل دوره های زیست شناسی و زیست شناسی مولکولی، مکانیک زیستی، زیست شناسی ساختاری، بیوشیمی و شیمی، علوم کامپیوتر، شیمی محاسباتی، بیوانفورماتیک، ریاضیات، پزشکی، علوم اعصاب، فارماکولوژی، فیزیک، بیوفیزیک کوانتومی و زراعت و کشاورزی است.

همچنین درباره اپلای برای ارشد، اپلای برای ارشد مجدد و کارشناسی ارشد در کانادا بخوانید.

اپلای رشته بیوفیزیک در مقطع دکتری در خارج از کشور

دکترای بیوفیزیک یک مدرک دکترای سه ساله است که دانش نظری و همچنین عملی را فراهم خواهد کرد که لازم است به عنوان بیوفیزیکدان یا کاردان ثبت شود. بیوفیزیکدانان در مقطع دکتری به پدیده های فیزیکی و فرایندهای فیزیکی در موجودات زنده، در مقیاس هایی که مولکول ها، سلول ها، بافت ها و موجودات را در بر می گیرد، می پردازند. برنامه ی دکتری در بیوفیزیک، آموزش تحقیقاتی در بیوفیزیک تجربی و نظری، بیونانوتکنولوژی، فیزیک پزشکی و فناوری پزشکی را فراهم می کند. هدف از اپلای در مقطع دکتری و تحصیل در این رشته بررسی مشکلات زیستی و انجام تحقیقات در شاخه های مختلف رشته بیوفیزیک است.

همچنین بخوانید: اپلای برای دکتری ، اپلای برای پست داک ، تحصیل دکتری در کانادا

مدارک مورد نیاز برای اپلای رشته بیوفیزیک در خارج از کشور

مدارک مورد نیاز برای تحصیل در رشته بیوفیزیک بسته به دانشگاهی که قصد تحصیل در آن را دارید با یکدیگر متفاوت است. تیم مهاجرتی تراست بعد از بررسی های لازم لیست زیر را به عنوان مدارکی که بین این دانشگاه ها در رشته بیوفیزیک مشترک هستند را جمع آوری کرده است. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر، مدارک مورد نیاز را از سایت دانشگاه مورد نظر بررسی نمایید.

 • رشته و دانشگاه مورد نظر خود را انتخاب کنید
 • فرم پذیرش آنلاین از دانشگاه مورد نظرتان را در سایت دانشگاه پر کنید.
 • برای دریافت اخبار مربوط به پذیرش یا عدم پذیرش حتما یک ایمیل معتبر وارد کنید.
 • بسته به دانشگاه مورد نظرتان ۲ تا ۳ توصیه نامه نیاز دارید.
 • در صورتی که رزومه کاری دارید حتما مدارک آن را ارسال کنید.
 • مدارک اثبات تمکن مالی را بفرستید.
 • لیست مقالاتی که چاپ کرده اید را ارسال کنید.
 • نمرات آخرین مدرک تحصیلی تان به همراه ترجمه آن نیز از الزامات اپلای است.

همچنین بخوانید: مدارک مورد نیاز برای اپلای کانادا

بازار کار رشته بیوفیزیک در خارج از کشور

بازار کار رشته بیوفیزیک در خارج از کشور بسته به کشوری که قصد کار کردن در آن را دارید یا عوامل دیگر مانند میزان تخصص شما، گرایشی که در آن مشغول به تحصیل بوده اید، مقطع تحصیلی شما و ساعات اضافه کاری شما، ممکن است با هم متفاوت باشد. بیوفیزیکدانان در دانشگاه ها، صنعت، مراکز درمانی، موسسات دولتی و تحقیقاتی می توانند کار کنند. بیوفیزیکدانان و محققان زیست شناسی در رشته های مهندسی و فیزیک و بسیاری دیگر از رشته ها خبره هستند و به همین علت در حوزه های مختلفی می توانند کار کنند. آن ها می توانند در ساختمان های اداری، موسسات آموزشی و یا در آزمایشگاه ها مشغول به کار شوند. در برخی از مشاغل ممکن است مجبور شوند که برای شرکت در کنفرانس ها و ارائه ی نتایج تحقیقات خود به سفر کاری بروند و یا این که ساعات اضافه کاری زیادی داشته باشند.

بازار کار رشته بیوفیزیک در خارج از کشور

میانگین درآمد بیوفیزیکدانان در کشور ها

سایت salary expert، یکی از معروف ترین سایت های موجود در زمینه بررسی و تخمین حقوق مشاغل مختلف در سراسر جهان در کشورهای مختلف است. جدول زیر، برخی از مهم ترین درآمد کشورها را در رشته بیوفیزیک نشان می دهد. توجه داشته باشید که این سایت هر روز اطلاعات خود را به روز رسانی می کند و ماهانه ممکن است تنها تفاوت اندکی در میان این ارقام مشاهده شود. در صورتی که به اطلاعات حقوق و درآمد ها به صورت روزانه نیاز داشتید، اطلاعات مورد نیاز خود را از این سایت بررسی کنید.

نام کشورتوضیحات و درآمد
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها در اتریشمیانگین حقوق بیوفیزیکدان ها به صورت کلی: ۸۳,۳۴۵ یورو
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها در هر ساعت: ۴۰ یورو
میانگین درآمد بیوفیزیکدان ها از ساعات اضافه کاری: ۲,۰۷۵ یورو
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها با تجربه‌ ی کاری کم: (۱ تا ۳ سال) ۵۸,۳۸۶ یورو
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها با تجربه‌ ی کاری زیاد: (بیشتر از ۸ سال) ۱۰۳,۳۸۳ یورو
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها در استرالیامیانگین حقوق بیوفیزیکدان ها به صورت کلی: ۱۳۹,۳۹۳ دلار
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها در هر ساعت: ۶۷ دلار
میانگین درآمد بیوفیزیکدان ها از ساعات اضافه کاری: ۳,۴۷۱ دلار
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها با تجربه ‌ی کاری کم: (۱ تا ۳ سال) ۹۷,۸۶۴ دلار
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها با تجربه‌ ی کاری زیاد: (بیشتر از ۸ سال) ۱۷۳,۲۸۷ دلار
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها در باهامامیانگین حقوق بیوفیزیکدان ها به صورت کلی: ۸۰,۱۷۴ دلار
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها در هر ساعت: ۳۹ دلار
میانگین درآمد بیوفیزیکدان ها از ساعات اضافه کاری: ۱,۹۹۶ دلار
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها با تجربه‌ ی کاری کم: (۱ تا ۳ سال) ۵۶,۳۰۲ دلار
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها ‌ با تجربه‌ ی کاری زیاد: (بیشتر از ۸ سال) ۹۹,۶۹۴ دلار
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها در بلغارستانمیانگین حقوق بیوفیزیکدان ها به صورت کلی: ۳۵,۱۴۵ لو
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها در هر ساعت: ۱۷ لو
میانگین درآمد بیوفیزیکدان ها از ساعات اضافه کاری: ۸۷۵ لو
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها با تجربه ‌ی کاری کم: (۱ تا ۳ سال) ۲۵,۰۸۸ لو
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها با تجربه ‌ی کاری زیاد: (بیشتر از ۸ سال) ۴۴,۴۲۳ لو
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها در بلاروسمیانگین حقوق بیوفیزیکدان ها به صورت کلی: ۱۵,۹۱۷ روبل
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها در هر ساعت: ۸ روبل
میانگین درآمد بیوفیزیکدان ها از ساعات اضافه کاری: ۳۹۶ روبل
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها با تجربه‌ ی کاری کم: (۱ تا ۳ سال) ۱۱,۳۱۱ روبل
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها با تجربه‌ ی کاری زیاد: (بیشتر از ۸ سال) ۲۰,۰۲۹ روبل
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها در برمودامیانگین حقوق بیوفیزیکدان ها به صورت کلی: ۱۱۱,۲۴۵ دلار
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها در هر ساعت: ۵۳ دلار
میانگین درآمد بیوفیزیکدان ها از ساعات اضافه کاری: ۲,۷۷۰ دلار
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها با تجربه‌ ی کاری کم: (۱ تا ۳ سال) ۷۸,۱۸۰ دلار
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها با تجربه ‌ی کاری زیاد: (بیشتر از ۸ سال) ۱۳۸,۴۳۳ دلار
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها در کانادامیانگین حقوق بیوفیزیکدان ها به صورت کلی: ۱۲۰,۲۹۶ دلار
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها در هر ساعت: ۵۸ دلار
میانگین درآمد بیوفیزیکدان ها از ساعات اضافه کاری: ۲,۹۹۵ دلار
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها با تجربه ‌ی کاری کم: (۱ تا ۳ سال) ۸۴,۳۲۰ دلار
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها با تجربه ‌ی کاری زیاد: (بیشتر از ۸ سال)  ۱۴۹,۳۰۳ دلار
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها در چینمیانگین حقوق بیوفیزیکدان ها به صورت کلی: ۲۸۷,۹۳۵ یوان
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها در هر ساعت: ۱۳۸ یوان
میانگین درآمد بیوفیزیکدان ها از ساعات اضافه کاری: ۷,۱۷۰ یوان
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها با تجربه ‌ی کاری کم: (۱ تا ۳ سال) ۲۰۳,۹۹۸ یوان
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها با تجربه ‌ی کاری زیاد: (بیشتر از ۸ سال) ۳۶۱,۲۱۶ یوان
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها در کاستاریکامیانگین حقوق بیوفیزیکدان ها به صورت کلی: ۱۸,۲۲۹,۸۷۸ کولون
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها در هر ساعت: ۸,۷۶۴ کولون
میانگین درآمد بیوفیزیکدان ها از ساعات اضافه کاری: ۴۵۳,۹۲۴ کولون
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها با تجربه ‌ی کاری کم: (۱ تا ۳ سال) ۱۲,۸۶۰,۲۶۱ کولون
میانگین حقوق  بیوفیزیکدان ها با تجربه‌ ی کاری زیاد: (بیشتر از ۸ سال) ۲۲,۷۷۱,۴۳۵ کولون
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها در جمهوری چکمیانگین حقوق بیوفیزیکدان ها به صورت کلی: ۹۴۰,۳۹۸ کرونا
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها در هر ساعت: ۴۵۲ کرونا
میانگین درآمد بیوفیزیکدان ها از ساعات اضافه کاری: ۲۳,۴۱۶ کرونا
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها با تجربه ‌ی کاری کم: (۱ تا ۳ سال) ۶۵۸,۷۷۶ کرونا
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها با تجربه‌ ی کاری زیاد: (بیشتر از ۸ سال) ۱,۱۶۶,۴۸۴ کرونا
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها در مراکشمیانگین حقوق بیوفیزیکدان ها به صورت کلی: ۱۹۸,۰۳۱ درهم
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها در هر ساعت: ۹۵ درهم
میانگین درآمد بیوفیزیکدان ها از ساعات اضافه کاری: ۴,۹۳۱ درهم
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها با تجربه‌ ی کاری کم: (۱ تا ۳ سال) ۱۳۹,۳۳۸ درهم
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها با تجربه‌ ی کاری زیاد: (بیشتر از ۸ سال) ۲۴۶,۷۲۳ درهم
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها در مصرمیانگین حقوق بیوفیزیکدان ها به صورت کلی: ۲۰۶,۱۵۸ پوند
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها در هر ساعت: ۹۹ پوند
میانگین درآمد بیوفیزیکدان ها از ساعات اضافه کاری: ۵,۱۳۳ پوند
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها با تجربه‌ ی کاری کم: (۱ تا ۳ سال) ۱۴۶,۵۳۵ پوند
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها با تجربه‌ ی کاری زیاد: (بیشتر از ۸ سال) ۲۵۹,۴۶۷ پوند
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها در نیوزیلندمیانگین حقوق بیوفیزیکدان ها به صورت کلی: ۱۲۷,۵۴۷ دلار
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها در هر ساعت: ۶۱ دلار
میانگین درآمد بیوفیزیکدان ها از ساعات اضافه کاری: ۳,۱۷۶ دلار
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها با تجربه‌ ی کاری کم: (۱ تا ۳ سال) ۸۹,۴۷۶ دلار
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها با تجربه ‌ی کاری زیاد: (بیشتر از ۸ سال) ۱۵۸,۴۳۵ دلار
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها در فنلاندمیانگین حقوق بیوفیزیکدان ها به صورت کلی: ۷۷,۶۶۹ یورو
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها در هر ساعت: ۳۷ یورو
میانگین درآمد بیوفیزیکدان ها از ساعات اضافه کاری: ۱,۹۳۴ یورو
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها با تجربه‌ ی کاری کم: (۱ تا ۳ سال) ۵۴,۳۴۳ یورو
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها با تجربه ‌ی کاری زیاد: (بیشتر از ۸ سال) ۹۶,۲۲۴ یورو
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها در فرانسهمیانگین حقوق بیوفیزیکدان ها به صورت کلی: ۷۳,۹۰۸ یورو
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها در هر ساعت: ۳۶ یورو
میانگین درآمد بیوفیزیکدان ها از ساعات اضافه کاری: ۱,۸۴۰ یورو
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها با تجربه ‌ی کاری کم: (۱ تا ۳ سال) ۵۱,۷۷۵ یورو
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها با تجربه ‌ی کاری زیاد: (بیشتر از ۸ سال) ۹۱,۶۷۷ یورو
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها در گرجستانمیانگین حقوق بیوفیزیکدان ها به صورت کلی: ۱۲۹,۱۲۲ لاری
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها در هر ساعت: ۶۲ لاری
میانگین درآمد بیوفیزیکدان ها از ساعات اضافه کاری: ۳,۲۱۵ لاری
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها با تجربه‌ ی کاری کم: (۱ تا ۳ سال) ۹۲,۲۹۴ لاری
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها با تجربه‌ ی کاری زیاد: (بیشتر از ۸ سال) ۱۶۳,۴۲۳ لاری
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها در پرتغالمیانگین حقوق بیوفیزیکدان ها به صورت کلی: ۴۴,۱۹۴ یورو
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها در هر ساعت: ۲۱ یورو
میانگین درآمد بیوفیزیکدان ها از ساعات اضافه کاری: ۱,۱۰۰ یورو
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها با تجربه‌ ی کاری کم: (۱ تا ۳ سال) ۳۰,۹۰۱ یورو
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها با تجربه ‌ی کاری زیاد: (بیشتر از ۸ سال) ۵۴,۷۱۶ یورو  
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها در پاکستانمیانگین حقوق بیوفیزیکدان ها به صورت کلی: ۲,۱۶۵,۳۱۹ روپیه
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها در هر ساعت: ۱,۰۴۱ روپیه
میانگین درآمد بیوفیزیکدان ها از ساعات اضافه کاری: ۵۳,۹۱۶ روپیه
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها با تجربه‌ ی کاری کم: (۱ تا ۳ سال) ۱,۵۴۲,۴۹۸ روپیه
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها با تجربه‌ ی کاری زیاد: (بیشتر از ۸ سال) ۲,۷۳۱,۲۷۴ روپیه
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها در مجارستانمیانگین حقوق بیوفیزیکدان ها به صورت کلی: ۱۰,۲۳۱,۴۶۰ فورینت
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها در هر ساعت: ۴,۹۱۹ فورینت
میانگین درآمد بیوفیزیکدان ها از ساعات اضافه کاری: ۲۵۴,۷۶۳ فورینت
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها با تجربه ی کاری کم: (۱ تا ۳ سال)۷,۱۸۱,۳۶۰  فورینت
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها با تجربه‌ ی کاری زیاد: (بیشتر از ۸ سال) ۱۲,۷۱۵,۹۰۶ فورینت
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها در اوکراینمیانگین حقوق بیوفیزیکدان ها به صورت کلی: ۴۷۸,۲۵۲ گریونا
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها در هر ساعت: ۲۳۰ گریونا
میانگین درآمد بیوفیزیکدان ها از ساعات اضافه کاری: ۱۱,۹۰۸ گریونا
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها با تجربه ‌ی کاری کم: (۱ تا ۳ سال) ۳۴۰,۶۹۰ گریونا
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها با تجربه‌ ی کاری زیاد: (بیشتر از ۸ سال) ۶۰۳,۲۵۴ گریونا
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها در ایالات متحده‌ی عربیمیانگین حقوق بیوفیزیکدان ها به صورت کلی: ۳۱۷,۸۸۲ درهم
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها در هر ساعت: ۱۵۳ درهم
میانگین درآمد بیوفیزیکدان ها از ساعات اضافه کاری: ۷,۹۱۵ درهم
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها با تجربه ‌ی کاری کم: (۱ تا ۳ سال) ۲۲۳,۹۱۸ درهم
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها با تجربه‌ ی کاری زیاد: (بیشتر از ۸ سال) ۳۹۶,۴۸۸ درهم
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها در ایالات متحده‌ی آمریکامیانگین حقوق بیوفیزیکدان ها به صورت کلی: ۱۰۸,۸۲۵ دلار
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها در هر ساعت: ۵۲ دلار
میانگین درآمد بیوفیزیکدان ها از ساعات اضافه کاری: ۲,۷۱۰ دلار
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها با تجربه ‌ی کاری کم: (۱ تا ۳ سال) ۷۶,۲۷۹ دلار
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها با تجربه ‌ی کاری زیاد: (بیشتر از ۸ سال) ۱۳۵,۰۶۶ دلار
 میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها در کره‌ی جنوبیمیانگین حقوق بیوفیزیکدان ها به صورت کلی: ۶۱,۹۴۹,۴۷۰ وون
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها در هر ساعت: ۲۹,۷۸۳ وون
میانگین درآمد بیوفیزیکدان ها از ساعات اضافه کاری: ۱,۵۴۲,۵۴۲ وون
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها با تجربه‌ ی کاری کم: (۱ تا ۳ سال) ۴۳,۶۴۷,۱۰۷ وون
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها با تجربه ‌ی کاری زیاد: (بیشتر از ۸ سال) ۷۷,۲۸۵,۱۵۳ وون
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها در سوئدمیانگین حقوق بیوفیزیکدان ها به صورت کلی: ۶۵۸,۲۹۰ کرون
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها در هر ساعت: ۳۱۶ کرون
میانگین درآمد بیوفیزیکدان ها از ساعات اضافه کاری: ۱۶,۳۹۱ کرون
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها با تجربه‌ ی کاری کم: (۱ تا ۳ سال) ۴۶۱,۱۵۱ کرون
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها با تجربه‌ ی کاری زیاد: (بیشتر از ۸ سال) ۸۱۶,۵۵۲ کرون
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها در سنگاپورمیانگین حقوق بیوفیزیکدان ها به صورت کلی: ۱۰۹,۳۲۱ دلار
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها در هر ساعت: ۵۳ دلار
میانگین درآمد بیوفیزیکدان ها از ساعات اضافه کاری: ۲,۷۲۲ دلار
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها با تجربه ‌ی کاری کم: (۱ تا ۳ سال) ۷۶,۹۲۰ دلار
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها با تجربه ‌ی کاری زیاد: (بیشتر از ۸ سال) ۱۳۶,۲۰۱ دلار
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها در فیلیپینمیانگین حقوق بیوفیزیکدان ها به صورت کلی: ۶۹۲,۱۰۴ پزو
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها در هر ساعت: ۳۳۳ پزو
میانگین درآمد بیوفیزیکدان ها از ساعات اضافه کاری: ۱۷,۲۳۳ پزو
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها با تجربه‌ ی کاری کم: (۱ تا ۳ سال) ۴۸۹,۲۹۵ پزو
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها با تجربه ‌ی کاری زیاد: (بیشتر از ۸ سال) ۸۶۶,۳۸۶ پزو
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها در آفریقای جنوبیمیانگین حقوق بیوفیزیکدان ها به صورت کلی: ۴۹۸,۴۳۶ راند
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها در هر ساعت: ۲۴۰ راند
میانگین درآمد بیوفیزیکدان ها از ساعات اضافه کاری: ۱۲,۴۱۱ راند
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها با تجربه ‌ی کاری کم: (۱ تا ۳ سال) ۳۵۲,۳۷۸ راند
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها با تجربه‌ ی کاری زیاد: (بیشتر از ۸ سال) ۶۲۳,۹۵۰ راند
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها در مکزیکمیانگین حقوق بیوفیزیکدان ها به صورت کلی: ۴۲۱,۷۳۰ پزو
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها در هر ساعت: ۲۰۳ پزو
میانگین درآمد بیوفیزیکدان ها از ساعات اضافه کاری: ۱۰,۵۰۱ پزو
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها با تجربه ‌ی کاری کم: (۱ تا ۳ سال) ۲۹۶,۸۰۴ پزو
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها با تجربه‌ ی کاری زیاد: (بیشتر از ۸ سال) ۵۲۵,۵۴۵ پزو
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها در ژاپنمیانگین حقوق بیوفیزیکدان ها به صورت کلی: ۹,۹۸۳,۸۲۰ ین
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها در هر ساعت: ۴,۸۰۰ ین
میانگین درآمد بیوفیزیکدان ها از ساعات اضافه کاری: ۲۴۸,۵۹۷ ین
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها با تجربه ‌ی کاری کم: (۱ تا ۳ سال) ۶,۹۸۷,۶۱۶ ین
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها با تجربه ‌ی کاری زیاد: (بیشتر از ۸ سال) ۱۲,۳۷۲,۸۴۸ ین
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها در قزاقستانمیانگین حقوق بیوفیزیکدان ها به صورت کلی: ۵,۶۸۵,۶۲۰ تنگه
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها در هر ساعت: ۲,۷۳۳ تنگه
میانگین درآمد بیوفیزیکدان ها از ساعات اضافه کاری: ۱۴۱,۵۷۲ تنگه
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها با تجربه ‌ی کاری کم: (۱ تا ۳ سال) ۴,۰۳۱,۶۰۲ تنگه
میانگین حقوق بیوفیزیکدان ها با تجربه‌ ی کاری زیاد: (بیشتر از ۸ سال) ۷,۱۳۸,۶۸۷ تنگه

اگر می‌خواهید در کمترین زمان ممکن فرآیند مهاجرت خود را طی کنید. بدون شک تراست یکی از بهترین انتخاب های شما است. مشاوران و وکلای با تجربه ی ما در موسسه ی مهاجرتی تراست با سال ‌ها تجربه در زمینه ‌ی مهاجرت از ابتدا تا انتهای مسیر همراهتان خواهد ماند.

شرایط و قوانین مربوط به استفاده از سایت و حریم خصوصی را مطالعه کرده ام
0 نظر
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات