وکیل مهاجرت در وحیدیه

وکیل مهاجرت در وحیدیه

بهترین وکیل مهاجرت در وحیدیه

قصد دارید از طریق فرصت شغلی، ثبت‌نام در دانشگاه، ازدواج یا اسپانسری مهاجرت کنید؟ بدون شک قوانین مهاجرت برای کشورهای مختلف پیچیده است و گرفتن شهروندی، ملیت، کارت اقامت موقت یا دائم هر کدام قوانین خاص خود را دارند. بنابراین داشتن وکیل مهاجرت با تجربه، می‌تواند کمکی مهم و قابل توجه برای شما باشد.

وکیل مهاجرت در وحیدیه

اگر به دنبال وکیل مهاجرت در وحیدیه هستید، در این مقاله با موسسه مهاجرتی تراست، بهترین موسسه مهاجرتی آشنا می‌شوید و می‌توانید فقط با یک تماس، فرآیند مهاجرت خود را شروع کنید. در هر کجای ایران که باشید، تراست آماده ارائه خدمات به صورت آنلاین به شما مشتریان عزیز است.

پادکست بشنوید!

وظایف وکیل مهاجرت

رادیو تراست

موضوع : وظایف وکیل مهاجرت

موسسه مهاجرت در وحیدیه

تراست موسسه مهاجرتی با تجربه‌ای است که دفتر مرکزی آن در شهر ونکوور کانادا (وکیل مهاجرت ایرانی در ونکوور) قرار دارد و یک دفتر نیز در تهران دارد. در هر کجای ایران که باشید، فقط به یک خط تلفن یا اینترنت نیاز دارید تا فرآیند مهاجرت خود را شروع کنید؛ با یک تماس تلفنی یا از طریق سایت موسسه مهاجرتی تراست (با گرفتن وقت مشاوره) می‌توانید با وکلای مهاجرتی تراست تماس بگیرید و پرونده مهاجرتی خود را تشکیل دهید.

وکلای مهاجرتی تراست در درجه اول به دنبال این هستند که به مشتریان خود کمک کنند تا بتوانند با موفقیت مراحل مهاجرت خود را پیش ببرند. راز موفقیت موسسه مهاجرتی تراست در محیط رقابتی و پر چالش موسسات مهاجرتی، ارائه راه‌حل‌های پویا و کارآمد برای مشکلات و مسائل مختلف مهاجرت بوده است.

بهترین وکیل مهاجرت در وحیدیه

وکلای مهاجرت در خصوص موضوعاتی چون درخواست ویزا، شهروندی و ملیت، دیپورت، کاریابی و غیره می‌توانند به شما مشاوره دهند و شما را در خصوص بهترین استراتژی ممکن، بر اساس ویژگی‌های پرونده‌تان، راهنمایی کنند. بدون شک شما متقاضی عزیز که می‌خواهید وکیل مهاجرت بگیرید، به دنبال انتخاب بهترین وکیل هستید چرا که از اهمیت نقش او در فرآیند مهاجرت خود آگاهید. اگر می‌خواهید از همان ابتدا تصمیم درست را گرفته باشید، تراست گزینه مورد اعتماد شماست. وکلای ما در موسسه مهاجرتی تراست از استانداردهای لازم تحصیلی، حرفه‌ای و مهارتی برخوردار هستند؛ به همین دلیل، با انتخاب می‌توانید مطمئن باشید که پرونده‌تان بهترین نتیجه ممکن را خواهد داشت.

وکلای موسسه مهاجرت تراست سه اصل کاری دارند: نتیجه محور بودن، صداقت و پیگیری. با تکیه بر این سه اصل توانسته‌اند بیش از شش هزار پرونده مهاجرتی را با موفقیت به نتیجه برسانند. در طول این مسیر، با سال‌ها تلاش بی‌وقفه، به موضوعات قانونی مهاجرت و باید و نبایدهای آن اشراف کامل پیدا کرده‌اند.

بهترین وکیل مهاجرت در وحیدیه

درباره موسسه مهاجرت به کانادا و مشاوره اپلای و همچنین موسسه مهاجرت به خارج از کشور بیشتر بخوانید.

خدمات وکیل مهاجرتی در وحیدیه

موسسه مهاجرتی تراست در زمینه خدمات وکیل مهاجرتی در وحیدیه، تسهیلات مختلفی را پیش‌بینی کرده است که یکی از مهمترینِ آن‌ها، مشاوره رایگان و جامع در زمینه مهاجرت است؛ وکلای ما در موسسه مهاجرتی تراست فرم مشاوره شما را با دقت و بدون عجله بررسی می‌کنند. یکی از تمهیدات ما مشاوره رایگان است، برخلاف بسیاری از موسسات دیگر که برای مشاوره نیز هزینه دریافت می‌کنند. در واقعی یکی از اهداف ما ساده کردن فرآیند مهاجرت برای شما مشتریان محترم است؛ پول اولویت اصلی ما نیست، بلکه آنچه برای ما حرف اول را می‌زند این است که به بهترین شکلی نماینده و وکیل شما در امر مهاجرت باشیم.

موسسه مهاجرتی تراست، برای راه‌های مهاجرتی زیر خدمات می‌دهد:

 1. مهاجرت از طریق تحصیل
 2. مهاجرت از طریق کار
 3. مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری
 4. مهاجرت از طریق اسپانسری
 5. مهاجرت از طریق ازدواج

درباره ویزای کانادا و ویزای سرمایه گذاری و ویزای تحصیلی کانادا و همچنین ویزای اسپانسرشیپ کانادا بیشتر بخوانید.

مزایای داشتن وکیل مهاجرت در وحیدیه

توصیه ما به شما عزیزانی که قصد مهاجرت دارید این است که خودتان برای مهاجرت اقدام نکنید بلکه از خدمات وکیل مهاجرتی استفاده کنید. علت آن نیز پیچیدگی‌های مهاجرت و ملاحظات و پیامدهای قانونی آن است. بدون شک برخی مراحل مهاجرت و فرم‌های مربوط به روش‌های مختلف مهاجرت دشوار نیستند، اما جنبه‌های قانونی و تبعات اشتباهات احتمالی در تشکیل پرونده مهاجرت، بسیار پیچیده‌اند. اگر اشتباهی در پرونده مهاجرت رخ دهد، چه بسا عواقبی چون تاخیرهای پر هزینه و پاسخ منفی به درخواست مهاجرت شما را به دنبال داشته باشد. در بیشتر موارد، پرونده‌های مهاجرتی که به مشکل برخورد کرده‌اند، پرونده افرادی بوده که خودشان، بدون کمک گرفتن از وکیل مهاجرت، اقدام کرده‌اند.

اگر می‌خواهید با این مشکلات روبه‌رو نشوید، به موسسه مهاجرت تراست مراجعه کنید و از راهنمایی‌های مشاوران و وکلای با تجربه و دلسوز ما بهره‌مند شوید. کارشناسان با تجربه و با استعداد موسسه مهاجرتی تراست، در تمام مراحل پرونده همکاری کامل را با شما خواهند داشت و از همه مهمتر بسیار پایبند به اصول اخلاق حرفه‌ای هستند.

با کمک وکیلی که سالیان سال آموزش دیده و تجربه امور مهاجرت را به دست آورده است، پرونده مهاجرتتان سریع‌تر و به نحو مطلوب‌تر به نتیجه خواهد رسید؛ وکیل مهاجرت می‌داند چه مدارکی باید در پرونده بگنجاند تا مسئول بررسی مدارک را متقاعد کند؛ نقاط قوت پرونده را می‌شناسد و همچنین در ورود اطلاعات خطا نکرده یا مطلبی را جا نمی‌اندازد.

وکلای مهاجرت تراست دائماً اطلاعات خود را به روز رسانی می‌کنند و از تغییراتی که در وضعیت و شرایط مهاجرت رخ می‌دهد، با خبر می‌شوند. وکلای تراست از نحوه مهاجرت در شرایط استثنایی مثل پاندمی ویروس کرونا اطلاع دارند. قوانین مهاجرت تحت تاثیر پاندمی ویروس کرونا تغییرات بسیاری پیدا کرد و پیچیدگی‌های مهاجرت بیش از پیش شد. به عنوان مثال، شرایط ویژۀ مهاجرت کاری به اروپا در زمان پاندمی کرونا در این لینک قابل مشاهده است.

مزایای داشتن وکیل مهاجرت در وحیدیه

درباره مهاجرت به کانادا در کرونا بیشتر بخوانید.

وکلای تراست از تغییرات قوانین مهاجرت و شرایط جدید اطلاع دارند و می‌توانند راهکارهای مناسب برای تشکیل پرونده مهاجرت به شما پیشنهاد دهند.

اعتماد به وکلای مهاجرت تراست

آیا نگران این هستید که وقت و هزینه‌ای که صرف گرفتن وکیل می‌کنید به هدر برود؟ آیا نگرانید که جای مدارکی که در اختیار وکلای مهاجرت قرار می‌دهید امن است یا نه؟ با موسسه مهاجرتی تراست این نگرانی‌ها را نخواهید داشت چرا که وکلای مهاجرت تراست بسیار پایبند اصول اخلاقی، نتیجه محور، صادق و پیگیر هستند. این اصول و رویکردها تضمین می‌کنند که در صورت سپردن پرونده مهاجرت به وکلای مهاجرت تراست، هم جای مدارکتان امن باشد و از آنها سوء استفاده نشود، هم می‌دانید هزینه‌ای که برای انجام امور مهاجرت می‌پردازید، در جای درستی صرف می‌شود، زیرا افرادی به پرونده شما رسیدگی می‌کنند که پیگیرند و وجدان کاری بالایی دارند.

درباره مهاجرت به کانادا و ویزای کانادا و اقامت کانادا بیشتر بخوانید.

ویژگی های وکیل مهاجرت قابل اعتماد

پرداخت هزینه برای وکیل مهاجرت یعنی خرجی بر خرج‌های دیگر مهاجرت اضافه خواهد شد. اما گرفتن وکیل مهاجرت مزایای بسیاری دارد، از اینرو اکثر افراد ترجیح می‌دهند این روش را انتخاب کنند. ما معتقدیم پرداخت این هزینه زمانی برای شما قابل قبول است که بدانید وکیلی مهاجرتی که کار شما را به انجام خواهد داد، دارای ویژگی‌های زیر باشد:

 • کشور مورد نظر را به خوبی بشناسد؛
 • از روش‌های مهاجرتی کشور مورد نظر آگاه باشد و قادر باشد بهترین روش مهاجرتی را به شما پیشنهاد دهد؛
 • تجربه و سابقه کاری ارزشمندی داشته و پرونده‌های بسیاری را با موفقیت به انجام رسانده باشد؛
 • تجربه کاری‌اش در بخش‌های متنوعی باشد تا بتواند مشکلاتی که ممکن است در پرنده شما پیش بیاید، به خوبی پیش‌بینی کند. البته مهم است که تجربه حل این مشکلات را نیز داشته باشد.

مشاوره رایگان وکیل مهاجرت در وحیدیه

تیم تراست برای رفاه حال و صرفه‌جویی در هزینه‌های شما مشتریان عزیز، شرایط افراد را برای مهاجرت به صورت رایگان بررسی می‌کند. اگر می‌خواهید از خدمات مشاوره رایگان وکیل مهاجرت در وحیدیه استفاده کنید، فرم ارزیابی رایگان را پر کنید. همکاران ما در تراست، نتیجه مشاوره را از طریق ایمیل به آگاهی شما خواهند رساند.

مشاوره رایگان وکیل مهاجرت در وحیدیه

درباره هزینه ویزای کانادا و هزینه مهاجرت به کانادا و آسان­ترین راه مهاجرت به کانادا بیشتر بخوانید.

شماره وکیل مهاجرت در وحیدیه

اکنون که تصمیم گرفتید پرونده مهاجرت خود را در موسسه مهاجرتی تراست تشکیل دهید، همین حالا می‌توانید با متخصصان ما در تراست تماس بگیرید یا از طریق  فرم ارزیابی رایگان اقدام کنید. اگر می‌خواهید از خدمات مشاوره آنلاین بهره ببرید، به بخش رزرو وقت مشاوره بروید و نوبت بگیرید. وکلای ما در موسسه تراست به بهترین شکل ممکن به صورت آنلاین به شما مشاوره خواهند داد.

شماره تماس های وکیل مهاجرت در وحیدیه

دفتر تهران: 02166065913

دفتر ونکوور کانادا: 16047733475

برای تماس با دفتر ونکوور، از اپلیکیشن واتس اپ استفاده کنید.

چرا موکلین به موسسه مهاجرتی تراست اعتماد کرده‌اند؟

 1. تراست توسط مشاورین قانونی مهاجرت کانادا و عضو انجمن ICCRC اداره می‌شود

  شروین مدنی با سال‌ها سابقه وکالت امور مهاجرت و دارای کد فعالدیت RCIC در انجمن ICCRC به عنوان وکیل ارشد مجموعه تراست مشغول به فعالیت‌اند. مشاورین موسسه تراست نیز از اساتید دانشگاه های کانادا و افراد دارای تجربه تحصیل کانادایی هستند و همین امر نیز باعث ارائه مشاوره‌های با کیفیت، کاربردی و ملموس به متقاضیان شده است.

 2. آمار پرونده‌های موفق ما بالاست

  مهاجرت مسیری دشوار و سرنوشت ساز است. ما افتخار می‌کنیم که در این مسیر پر فراز و نشیب همراه مورد اعتماد هزاران ایرانی برای رسیدن به سرمقصد آرزوهایشان بوده‌ایم. داشتن بیش از شش هزار پرونده موفق در زمینه‌های مختلف اعم از تحصیلی، کاری و سرمایه گذاری نتیجه تلاش شبانه روزی تیم تراست جهت موفقیت مشتریانش در مسیر مهاجرت بوده است.

 3. ما نماینده رسمی مراکز آموزشی مقاطع مختلف در کانادا هستیم

  موسسه تراست نمایندگی رسمی اغلب دانشگاه‌ها و کالج‌ها و همچنین مدارس کانادا را دریافت کرده است. در برخی موارد نیز این موسسه به عنوان نماینده کلیدی (Key Agent) با مراکز آموزشی کانادایی همکاری دارد، همین امر نیز موجب سهولت مکاتبات با مراکز آموزشی و همچنین اخذ پذیرش بدون هیچ واسطه‌ای را فراهم آورده است.

 4. تراست، مرجعی قابل اعتماد برای اخبار و اطلاعات مهاجرت است

  وب سایت موسسه تراست
  با توجه به این که موسسه مهاجرتی تراست به صورت تخصصی خدمات مهاجرت به کانادا را ارائه می‌دهد به جرائت می‌توان گفت این وب سایت کامل‌ترین مرجع فارسی زبان در حوزه ارائه اطلاعات مهاجرت، تحصیل، کار و زندگی در کاناداست. به روزترین اخبار مهاجرت کانادا، قوانین اخذ ویزا و روش های مهاجرتی کانادا را در می‌توانید در وب سایت موسسه تراست دنبال کنید. تراست از ابتدای تا انتهای پروسه‌ی مهاجرت همراه شماست تا بتوانید آینده موفق خود را رقم بزنید.
  شبکه های اجتماعی موسسه تراست
  آینده شما همین امروزِ افرادی است که پیش از شما اقدام نموده اند. همیشه شنیدن تجربیات افرادی که پیش از شما  مسیر مهاجرت را طی کرده اند آموزنده خواهد بود. ما در صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام تراست با تهیه ویدئوهای مختلف اعم از گفتوگو با افراد موفق ایرانی در کانادا، لایوهای پرسش و پاسخ با وکیل مهاجرت و.. سعی کرده ایم این تجربیات ارزشمند را به رایگان در اختیار مخاطبین قرار دهیم تا چراغ راهنمایی باشد برای طی کردن بهتر مسیر مهاجرت.

 5. هیچ فرصتی از دست نمی‌رود!

  دولت کانادا راه های زیادی برای متقاضیان مهاجرت به کانادا طراحی کرده است .ممکن است بیش از یک یا چند راه مهاجرتی برای شما وجود داشته باشد. اولین قدم شما، پیدا کردن مناسب ترین مسیر مهاجرتی است که منافع شما را به بهترین نحو تضمین کند. مشاورین موسسه تراست با توجه به شرایط تان بهترین مسیر مهاجرتی را به شما معرفی خواهند کرد و در این راستا تمامی فرصت های کاهش هزینه های مهاجرت، دریافت انواع بورسیه‌های تحصیلی و کمک هزینه‌ها با توجه به شرایط تان بررسی خواهد شد.

 6. به نظر ما وقت طلاست!

  دغدغه زمان برای بسیاری مهم است. ما ارزش ویژه‌ای برای وقت مشتریان خود قائل هستیم. مایه افتخار است که وکلا و مشاورین خبره ما با نهایت دقت، نتیجه دلخواه را در کمترین زمان ممکن برای مشتریان رقم می‌زنند. مهاجرت امری پر از استرس و نگرانی است؛ از این‌ رو تیم تراست، با انجام سریع و دقیق امور مهاجرتی مشتریان، به جای استرس، امید رسیدن به آرزوها را برایشان فراهم می‌ سازد.

 7. مشاورین تراست در تمام مراحل مهاجرت به کانادا همراه شما هستند!

  بدون دغدغه و با خیالی آسوده فرآیند مهاجرت خود را طی کنید. قوانین مهاجرت بسیار پیچیده است، ولی نگران نباشید. چراکه وکلای با تجربه و حرفه‌ای ما در تراست با تمامی روش‌های قانونی مهاجرت آشنا هستند و از ابتدا تا انتهای مسیر همراه‌تان خواهند بود.

 8. وکالت پرونده ‎ها با توجه به تجربه قبلی وکلا پذیرفته ‌می‌شود

  هر ماه تعداد بسیار زیادی تقاضا برای ارزیابی شرایط مهاجرت از سوی متقاضیان برای ما ارسال می‌شود. موسسه تراست بر مبنای اصول حرفه‌ای و اخلاقی فقط وکالت پرونده‌هایی را بر عهده می‌گیرد که به احتمال زیادی امکان موفق شدن و اخذ پذیرش و ویزا را داشته باشند.

 9. بهترین ها را به مشتری پیشنهاد می دهیم حتی به ضرر خودمان!

  با توجه به اصول و ارزش‌های سازمانی موسسه مهاجرتی تراست این قول را به مشتریانمان می‌دهیم که در ارائه خدمات و مشاوره‌ها تنها تابع هدفی که به دنبال کمینه کردن آن خواهیم بود هزینه‌های شماست و نیز تنها تابع هدفی که به دنبال بیشینه کردن آن هستیم منافع شما خواهد بود!

 10. توجه به جزئیات، عامل تمایز ماست!

  با توجه به حکم دادگاه فدرال کانادا وجود مغایرت و اطلاعات اشتباه در فرآیند مهاجرت اشتباهی بزرگ است! توجه به جزئیات و دقت فراوان در تنظیم پرونده های ارسالی به اداره مهاجرت می‌تواند متقاضیان مهاجرت را از بسیاری از عواقب پیش‌بینی نشده مصون دارد. وکلا و مشاورین تراست با ارائه اطلاعات صحیح و تکمیل تمامی مدارک موردنیاز به کمک متقاضی، به دقت و با وسواس فراوان پرونده مهاجرتی شما را دنبال می‌کنند.

 11. همواره در دسترس هستیم!

  آرمان تراست ایجاد محیطی سرشار از احترام به مشتری و ارائه خدمات برتر به مشتریان است، در همین راستا مشتریان تراست همواره از می توانند از طریق راه‌های مختلفی از جمله تماس، ارسال پیام و ایمیل با مشاورین تراست در ارتباط باشند. همواره سعی ما بر این است که چه در پاسخ به درخواست‌ها و چه در پیگیری‌ها خیالی آسوده و تجربه‌ای لذت بخش را برای مشتریانمان فراهم سازیم.

 12. دیوارهای تراست شیشه‌ای است!

  شفافیت در ارائه خدمات لازمه مشتری مداریست! در همین راستا موسسه تراست همواره شفافیت در خدمت رسانی و شفافیت در امور مرتبط به قرارداد و پرداخت‌های مالی را سرلوحه کار خود قرار داده است. شرح خدمات ارائه شده بابت هر پرداخت مالی برای مشتریان تراست به صورت کاملا شفاف مشخص است و همچنین موکلین به راحتی می‌توانند در هر مرحله از وضعیت پیشرفت امور مهاجرتی خود مطلع شوند.

سوالات متداول

آیا برای انجام کارهای مهاجرت خود حتماً باید وکیل مهاجرت بگیرم؟

گرفتن وکیل مهاجرت اجباری نیست، اما توصیه ما به شما متقاضیان عزیز این است که برای انجام امور مهاجرت، از خدمات وکیل مهاجرت استفاده کنید. وکیل مهاجرت با قوانین و مدارک لازم برای هر نوع مهاجرتی آشناست؛ پیچیدگی‌های قوانین را می‌شناسد و در هر مرحله‌ای همراه شماست. بنابراین به شما این امکان را می‌دهد که بدون استرس مراحل مهاجرت خود را طی کنید.

در جستجوی وکیل برای مهاجرت توجه به چه نکاتی حائز اهمیت است؟

وکیل مهاجرت خوب، با جزئیات و قوانین انواع روش‌های مهاجرت آشنایی کامل دارد و می‌تواند مشکلات احتمالی پرونده شما را پیش‌بینی کرده و برای آنها راه‌حل ارائه کند. با توجه به سوابق و تجربیات وکیل مهاجرت می‌توایند وکیل خوبی انتخاب کنید. با دانستن آمار پرونده‌های مهاجرتی موفق وکیل مهاجرت، می‌توانید اطمینان پیدا کنید که پرونده شما نیز موفق خواهد شد. ضمناً دقت کنید که خوش نامی وکلا و موسسات مهاجرت نیز از اهمیت بالایی برخوردار است.

وکیل مهاجرت چه کمکی می تواند به من بکند؟

وکلای مهاجرت در زمینه‌های مختلف اطلاعات و آگاهی دارند، از جمله موضوعاتی مثل درخواست ویزا، کارت اقامت، شهروندی و گرفتن ملیت، موضوع دیپورت و کاریابی برای غیر شهروندان. اگر از خدمات وکلای مهاجرت کار آزموده و با تجربه استفاده کنید، پروسه مهاجرت شما ساده‌تر شده و استرس و نگرانی کمتری خواهید داشت.

آیا وکیل مهاجرت در تسریع پروسه مهاجرت نقش دارد؟

خیر، وکیل مهاجرت نمی‌تواند پرونده مهاجرت شما را تسریع کند، اما با توجه به دانش و تجربه‌ای که دارد، قادر است بهترین استراتژی مهاجرتی را بر مبنای پرونده شما پیشنهاد دهد. مزیت و فایده این امر این است که از تاخیرهای بی دلیل ناشی از نبود آگاهی و تخصص شما در این حوزه و مسائل قانونی مربوط، پیشگیری خواهد کرد.

آیا لازم است که برای گرفتن شهروندی کشوری دیگری حتماً وکیل بگیرم؟

خیر، اجباری در گرفتن وکیل مهاجرت ندارید، اما با گرفتن وکیل می‌توانید با اطمینان خاطر بیشتر و بدون نگرانی و استرس، کارهای مهاجرت خود را پیش ببرید. شاید با گرفتن وکیل مهاجرت برای شهروندی و هر نوع مهاجرت دیگری هزینه‌ای به هزینه‌های دیگر شما اضافه شود، اما حقیقت این است که اگر وکیل بگیرید، می‌توانید مطمئن باشید که خطا و اشتباهی در پرونده‌تان رخ نخواهد داد و اطلاعات به طور کامل در پرونده‌تان درج می‌شود. ضمن اینکه اگر درخواست شهروندی و مهاجرت شما مشکوک به رد شدن باشد، وکیل مهاجرت قادر است این مسئله را پیش‌بینی کرده و از همان ابتدا استراتژی مناسب با شرایط شما را در نظر بگیرد.

شرایط و قوانین مربوط به استفاده از سایت و حریم خصوصی را مطالعه کرده ام
0 نظر
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات