وکیل مهاجرت در رشت

وکیل مهاجرت در رشت

بهترین وکیل مهاجرت در رشت

امروزه شاهد هجوم مداوم افرادی مشتاق هستیم که امیدوار به زندگی، کار و تحصیل بهتر فرای مرزهای خود هستند. وکلای مهاجرت نیز در این رابطه می توانند به افراد، خانواده ها و مشاغل کمک کنند تا در مسیرهای مختلف و غالبا پیچیده مهاجرت با کمترین ریسک و کوتاه ترین زمان پیش بروند.

خدمات موسسه تراست برای مهاجرت

تمامی پرونده های مهاجرتی موسسه تراست تحت نظارت مستقیم شروین مدنی، وکیل ارشد موسسه انجام می شود.

شروین مدنی وکیل ارشد موسسه تراست


 • وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا و دارای کد فعالیت در انجمن ICCRC
  (کد وکالت: RCIC# 506959)
 • عضو هیئت علمی کالج اشتون در رشته مهاجرت
 • سابقه فعالیت به عنوان آفیسر اداره مهاجرت
 • بیش از 10 سال سابقه وکالت امور مهاجرتی
شروین مدنی

مجوز فعالیت شروین مدنی از اداره مهاجرت کانادا

پادکست بشنوید!

وظایف وکیل مهاجرت

واقعیت این است که وضعیت مهاجرتی شخص ممکن است بر سایر موارد حقوقی وی مانند قانون خانواده، حقوق کیفری، تجارت و قانون مالیات نیز اثر بگذارد. بنابراین تبحر در قانون مهاجرت، برای وکلایی که در مناطق موردنظر فعالیت می کنند، امری بسیار ضروری است.

باید گفت معمولا قوانین مهاجرت، فوق العاده پیچیده هستند. شما صرفا با مطالعه و سرچ در وب سایت ها، نمی توانید توانایی و اطلاعات کافی را در این رابطه بدست آوردید. در بسیاری از موارد، استخدام وكیل مهاجرتی می تواند موجب صرفه جویی در وقت و هزینه شما شده و فشار روانی و استرس ها را کاهش دهد.  البته به شرطی که وکیل شما، به اندازه کافی باتجربه و حرفه ای باشد!

و یکی گزینه های بسیار عالی در پیش روی شما، وکلای موسسه مهاجرتی تراست هستند. موسسه تراست، یک شرکت کانادایی است که با برخورداری از وکلا و مشاورینی خبره، سالها خدمات و بیش از 6 هزار پرونده موفق را در رزومه خود دارد و تعهد به موکلین و مسئولیت پذیری را سرلوحه خدماتش قرار داده است.

بهترین وکیل مهاجرت در رشت

وکیل مهاجرت، یک متخصص مستقل و غیر وابسته به کشور مقصد است که به متقاضیان کمک می کند تا با طیف گسترده ای از مسائل مربوط به ویزا، اقامت، تابعیت خاک، اشتغال و سرمایه گذاری در کشور موردنظر آشنا شوند و در این راه پیش روند.

درباره اقامت کانادا ، ویزای کار کانادا و همچنین سرمایه گذاری در کانادا بیشتر بدانید.

وکلای مهاجرتی را می توانید در محیط های مختلف حقوقی پیدا کنید، از شرکت های بزرگ حقوقی گرفته تا بیزینس های کوچک و از آژانس های دولتی گرفته تا سازمان های غیرانتفاعی.

اما نکته اینجاست که مدعیان در هر زمینه ای، از جمله امور مهاجرتی کم نیستند و لزوما هر وکیل مهاجرتی، نمی تواند شما را به هدفتان برساند. بسیاری از افراد مدعی، صرفا پول و وقت شما را هدر می دهند و در صورت عدم دانش، می توانند به راحتی با اشتباهاتی نظیر خطا در پر کردن فرم ها و یا ارسال نادرست مدارک، آینده مهاجرت شما و خانواده تان را به مخاطره بیندازند.

اما به شما مژده می دهیم که بهترین وکلای مهاجرت تراست در رشت به بهترین نحو قوانین را برایتان تفسیر می کنند، به شما کمک می کنند حقوق و امکانات و استراتژی های خود را تجزیه و تحلیل کنید و در هر مرحله از مراحل پیچیده مهاجرت، شما را راهنمایی می نمایند.

بهترین وکیل مهاجرت در رشت، دارای ویژگی هایی است که ما به تفصیل در همین مقاله به آنها خواهیم پرداخت. با آگاهی از این خصوصیات و همچنین مشاوره با وکلای مختلف از موسسات دیگر، می توانید خودتان نیز این اشخاص و موسسات وابسته را تحلیل و ارزیابی کنید و در نهایت موردی را انتخاب کنید که برایتان بهترین کارایی را دارند.

و یک خبر خوب دیگر اینکه تیم تراست، در بدو امر شرایط شما را مورد بررسی قرار می دهد. بنابراین در صورت تمایل، می توانید فرم ارزیابی ما را در اینجا مشاهده و پر کنید.

خدمات وکیل مهاجرتی در رشت

خدمات وکیل مهاجرتی در رشت

در مورد خدمات موسسه تراست در رشت، باید خاطرنشان کنیم که شعبه مرکزی این موسسه در شهر ونکوور کانادا واقع شده و البته برای سهولت و رفاه حال متقاضیان ساکن ایران، دفاتری نیز در شهر تهران و سایر شهرستان ها دارد. این موسسه با وجود بهترین وکلا که در شمار اساتید دانشگاه های کانادا هستند و یا در این کشور تحصیل کرده اند، می توانند خدمات ارزشمندی در زمینه های تحصیلی، اشتغال و سرمایه گذاری و کلیه روش های مهاجرتی به علاقه‌مندان ارائه دهد. 

درباره وکیل مهاجرتی در تهران و همچنین مشاوره اپلای بیشتر بدانید.

در موسسه تراست، هدف ارائه خدمات بر پایه حصول بهترین نتیجه و پاسخگویی بر اساس اعتماد و صداقت است. بعلاوه باید گفت که وکلای این مجموعه، با وکلای بین المللی در کشورهای مختلف دنیا از جمله کانادا و استرالیا در ارتباط‌اند و از این رهگذر، توانایی بررسی و اقدام روی پرونده های مختلفی را دارند.

درباره بهترین کشور برای تحصیل و بهترین کشورها برای مهاجرت تحصیلی بیشتر بدانید.

این وکلا با آخرین و جدیدترین قوانین مهاجرت کشورهای مختلف آشنایی داشته و شما را در رابطه با روش های مختلف مهاجرت یعنی مهاجرت از طریق سرمایه گذاری، اشتغال، تحصیل، ازدواج و از طریق اسپانسرشیپ یاری می رسانند. هر چند که می توانید خودتان نیز اطلاعاتی در این زمینه کسب کنید. بعنوان مثال اگر به دنبال اطلاعاتی در زمینه روش های مهاجرت به کانادا هستید، بهتر است به این سایت معتبر نیز سر بزنید.

درباره آسان­ترین راه مهاجرت به کانادا بیشتر بدانید.

دلایل نیاز به وکیل مهاجرت

قطعا دلایل و شرایط بسیاری پیش خواهد آمد که شما را نیازمند مشاوره یا کمک گرفتن از یک وکیل مهاجرتی نماید. در ادامه به برخی از مهم ترین این دلایل اشاره خواهیم کرد:

 • شما در مورد واجد شرایط بودن خود برای دریافت گرین کارت یا سایر مزایای مهاجرت مطمئن نیستید.
 • در هنگام زندگی در کشور مقصد، از کمک های دولت برخوردار بوده اید و می خواهید این موقعیت را حفظ کنید.
 • نیاز به شرایط یا موقعیت ویژه ای نظیر پناهندگی یا معافیت دارید که معمولا به هر کسی ارائه نمی شود.
 • دریافت ویزا، گرین کارت یا تابعیت و اقامت و سایر مزایای مهاجرتی برایتان دشوار است و از شما خواسته شده مدارک و مستندات بیشتری ارائه دهید.
 • در زمینه مهاجرت به کمک اضطراری نیاز دارید.
 • به شما اطلاع داده شده است که اقدامات تبعید یا اخراج علیه شما آغاز شده است.
 • شما از کشور مقصد اخراج شده اید و می خواهید برای بازگشت درخواست دهید.
 • درخواست مهاجرت شما در گذشته رد شده است.
 • به جرم کیفری محکوم شده اید یا مرتکب جرمی شده اید و می خواهید وارد کشور مقصد شوید و مانع از دیپورت شوید.
 • قصد دارید برای کار مهاجرت کنید و کارفرما در کشور مقصد کمکی به شما نکرده است.
 • شما مراحل درخواست را بررسی کرده اید و متوجه شده اید که تعداد فرم ها و اسنادی که باید تهیه کنید، بسیار گیج کننده یا وقت گیر است و نمی توانید به تنهایی از پس آنها برآیید.
 • شما متقاضی ویزای مبتنی بر سرمایه گذاری هستید.

همچنین درباره موسسه مهاجرت به خارج از کشور ، تحصیل در خارج از کشور و همچنین زندگی در خارج از کشور بیشتر بدانید.

مزایای داشتن یک وکیل مهاجرت در رشت

مزایای داشتن یک وکیل مهاجرت در رشت

حقیقت این است که بسیاری از اطلاعات مهاجران بالقوه، به خوبی ارائه نمی شود و این کمبود اطلاعات مانعی برای ورود به کشور مقصد و اقامت قانونی در آنجا می شود. اجازه ندهید که وکالت حقوقی ضعیف و یا ناآگاهی و اشتباهات وکیل مهاجرتی در ارائه اطلاعات تان به کشور مقصد، شما را برای طولانی مدت و یا برای همیشه از رسیدن به هدفتان و مهاجرت به کشور محبوبتان بازدارد. 

از طرفی دیگر کسانی که پروسه مهاجرت را طی کرده اند، قطعا به شما خواهند گفت سردرآوردن از قانون مهاجرت، کاری نیست که بخواهید به تنهایی انجام دهید و به کمک یک وکیل مهاجرت نیاز خواهید داشت. یک پروسه کاغذ بازی گسترده همراه با مهاجرت وجود دارد که حتی خود شهروندان کشور مقصد نیز با آن دست و پنجه نرم می کنند، چه رسد به مهاجران کشورهای دیگر !

با این تفاسیر، ممکن است بخواهید یک وکیل مهاجرتی حرفه ای استخدام کنید تا از مزایای زیر برخوردار شوید:

 • یک وکیل مهاجرت خوب و باتجربه، از بروز اشتباهات جلوگیری می کند

پر کردن صحیح فرم ها و ارائه مدارک صحیح، بخش مهمی از مراحل اخذ ویزا و پذیرفته شدن برای اقامت در کشور مقصد است. این مدارک، معمولا بسیار متنوع و زیاد و پیچیده هستند و بدون کمک یک متخصص، امکان خطا برایتان وجود خواهد داشت و این امر کل برنامه مهاجرتتان را در معرض خطر قرار خواهد داد.

در عوض یک وکیل مهاجرت باتجربه می تواند مراحل صحیحی را برای درخواست مجوز کار، ازدواج، اشتغال، سرمایه گذاری و تابعیت طی کند بدون اینکه هیچ خطا و اشتباهی رخ دهد و شانس شما برای پذیرفته شدن این اسناد مهم توسط مسئولین در کشور مقصد از بین برود.

 • وکیل مهاجرت در مورد فرصت ها و فصول پذیرش در هر زمینه ای اطلاعات کافی دارد

یکی از مهم ترین مزایای استخدام وکیل مهاجرت، همین مزیت است. استخدام یک وکیل مهاجرت که قبلا کار موردنظر شما را برای هزاران نفر در همان موقعیت شما انجام داده، بسیار ارزشمند است. قانون را همه می توانند درک کنند، اما مساله این است که یک وکیل باتجربه بتواند در زمانی مناسب، بهترین پیشنهادات را برای کسب موفقیت در اختیار موکلینش قرار دهد.

تنها در این صورت می توانید بدون دغدغه، صفر تا 100 کار را به او بسپارید. در این رابطه، وکلای موسسه مهاجرتی تراست، دارای بهترین سوابق هستند و رویای مهاجرت را برای بسیاری از علاقه‌مندان تحقق بخشیده اند.

 • وكلای مهاجرت، می توانند روی مجوزها و مقررات مانور دهند

یک وکیل مهاجرت خوب و متخصص چه در مورد  اخذ مجوز کار و سرمایه گذاری، و چه اخذ اقامت دائم یا تابعیت کامل و یا نهایی کردن ازدواج با یک مهاجر، تمام مانورهای رویه ای لازم برای رسیدن شما به هدف مورد نظرتان را می داند.

شاید بتوانید خودتان به تنهایی از پس این فرایند پیچیده برآیید، اما این احتمال وجود دارد که در برنامه های مختلف خود چیزی کم داشته باشید و همین امر باعث رد شدن درخواست شما در سیستم نظارتی پیچیده کشور مقصد شود. بنابراین چرا باید در مورد آینده تان قمار کنید؟

 • وکلای مهاجرت می توانند گزینه های موجود و مناسب را برای شما توضیح دهند

در هر شرایطی که باشید، برای مهاجرت گزینه هایی را در پیش رو خواهید داشت. اما این وکیل مهاجرت است که می تواند این گزینه ها را متناسب با شرایط و موقعیت شما، برایتان شرح دهد و راه هایی را پیش رویتان بگذارد.

حتی ممکن است با شرایطی اضطراری نظیر اخراج از کشور مقصد مواجه شوید و اطلاعات و زمان کافی برای بررسی موقعیت خود نداشته باشید. در این صورت چه کسی جز یک وکیل مهاجرتی خبره و باتجربه، می تواند شما را از دام ها و مشکلات پیش آمده برهاند و در مسیر امن و کم ریسک یا بدون ریسک قرار دهد؟

 • یک وکیل مهاجرت می تواند شما را برای اقامت دائم راهنمایی کند

حتی پس از اخذ ویزای کار یا اقامت دائم، مهاجران هنوز مشمول قوانین ویژه ای هستند. بنابراین اگر در طول مدت حضور در کشور مقصد از این قوانین پیروی نکنند، ممکن است حتی قبل از انقضای ویزا یا پس از کسب ا قامت دائم نیز، از کشور موردنظرشان دیپورت شوند. یک وکیل مهاجرت ماهر، می تواند در درک این قوانین به شما کمک کند تا وضعیت تان را به عنوان یک مهاجر دارای حق اقامت به خطر نیندازید.

 • یک وکیل می تواند به شما در یافتن یک شغل قانونی کمک کند

بطور کلی به دست آوردن یک شغل قانونی معمولی در کشور مقصد می تواند بسیار دشوار باشد، چه رسد به اینکه به دنبال شغل ها و موقعیت های پررقابت باشید.

یک وکیل مهاجرت می تواند در روند درخواست کار، تعامل با کارفرمایان خارجی و جستجوی فرصت های شغلی به شما کمک کند. به عنوان یک مهاجر، احتمالا ممکن است با تمام امکانات و ابزارهای موجود برای شهروندان کشور مقصد در جهت یافتن شغل آشنا نباشید. اما خوشبختانه وکلای مهاجرتی تراست، اغلب چنین اطلاعاتی را دارند و می توانند شما را به خوبی راهنمایی کنند و در این پروسه یاری دهند.

 • یک وکیل مهاجرت خوب می تواند راهی برای شهروندی باز کند

بسیاری از مهاجران بالقوه، در رویای مهاجرت و بهره مندی از حقوق شهروندی و تابعیت کامل در کشور مقصد به سر می برند. حقیقت این است که  یک وکیل خبره، قبلا این رویا را برای هزاران مهاجر به واقعیت بدل کرده و رزومه ای پربار از تبدیل شدن یک مهاجر به یک شهروند در کشور مقصد دارد.

به عبارتی دیگر یک وکیل مهاجرت، دانش عمیقی در مورد طرح تابعیت دارد و می تواند در تمام مراحل گیج کننده و پیچیده این فرآیند، خرد و آگاهی اش را به شما نیز منتقل کند.

در کل باید بدانید که هیچ کدام از روش های مهاجرت آسان نیستند و در اکثر اوقات مراحل زیادی وجود دارند تا پرونده و درخواست شما بررسی شود و به نتیجه برسد. و در اینجاست که یک وکیل مهاجرت ماهر، می تواند شما را در این روند پیچیده راهنمایی کند. برای کسب اطلاعات تکمیلی در این رابطه بهتر است این سایت را نیز مطالعه کنید.

پادکست بشنوید!

رادیو تراست

موضوع: معیارهای انتخاب بهترین موسسه مهاجرتی

ویژگی ‌های وکیل مهاجرت قابل اعتماد

ویژگی ‌های وکیل مهاجرت قابل اعتماد

وقتی شما درگیر مسائل مهاجرت هستید و می خواهید یک وکیل مهاجرتی استخدام کنید تا به شما در پیشرفت اینکار کمک کند، ممکن است گزینه های متعددی پیش رو داشته باشید. اما بررسی و تحقیق در مورد اینکه کدام یک از وکلا واقعا قابل اعتماد هستند نیز، می تواند به نوبه خود یک کار زمان‌بر باشد.

به هر حال وکیل مهاجرتی می تواند مستقیما روی پرونده تان تاثیر بگذارد و اگر به دلیل بی کفایتی او امور مهاجرتی شما به تعویق بیفتد، ممکن است تاثیرات منفی همیشگی یا طولانی مدت دامن‌گیرتان شود. در ادامه، به ویژگی های یک وکیل مهاجرت قابل اعتماد اشاره کرده ایم تا به شما در انتخاب بهترین متخصص در این رابطه کمک کنیم. اگر وکیل مهاجرت شما واجد این ویژگی ها باشد، می توانید مطمئن باشید که تمام مراحل پروسه مهاجرت به خوبی و با کمترین اشکال و ریسک پیش خواهد رفت:

 • تجربه

همان‌طور که پیشتر اشاره شد، قوانین مهاجر بسیار پیچیده هستند و فرایندهای مربوط به انواع مختلف امور مهاجرت نیز می توانند به همین پیچیدگی باشند. در نتیجه، استخدام یک وکیل مهاجرت که تجربه رسیدگی به انواع امور مهاجرت را دارد بسیار مهم است.

در این صورت، می توانید با خیال راحت اطمینان حاصل کنید که پرونده شما با حداکثر کارایی و سودمندی جلو می رود. برای آگاهی از میزان تجربه یک وکیل می توانید وب سایت او را بررسی کنید، با او تماس بگیرید و به صورت تلفنی یا آنلاین و یا حضوری، از میزان اطلاعات و سابقه کار و تجربیاتش در مورد انواع پرونده ها اطلاعاتی کسب کنید.

 • سابقه درخشان در کانون وکلای ایالتی

اگر هر وکیلی سابقه ای ناخوشایند در پرونده اش داشته باشد یا شکایتی رسمی از وی وجود داشته باشد، این سوابق توسط کانون وکلای ایالت موردنظر به ثبت رسیده است. بنابراین در بدو امر، پیشنهاد می کنیم به کانون وکلا مراجعه کنید و در این رابطه تحقیق نمایید.

 • مهارت ارتباطی خوب

توانایی برقراری ارتباط خوب در مذاکرات و در زمان ارائه پرونده، بسیار ضروری است. غالبا وكیل مهاجرتی باید در مورد چالش های موجود در زمان مذاکره  فكر كرده باشد و در زمانش به آنها پاسخ دهد و باید این كار را با اطمینان انجام دهد.

بعلاوه وکیل باید باشخصیت و مسلط به خودش باشد. او نماینده شماست و اگر به راحتی عصبانی شود و یا بی ادبی و پرخاش نماید، پرونده تان دچار مشکل خواهد شد. آنچه مسلم است این است که  مقامات مهاجرت ترجیح می دهند با آن دسته از وکلای مهاجرت کار کنند که می توانند به طور حرفه ای ارتباط برقرار کرده، منطقی به نظر برسند، دانش کافی داشته باشند و به اندازه کافی به موکل خود متعهد باشند.

بنابراین لزوما هر وکیل مهاجرت، شفقت و احترام واقعی نسبت به موکلین خود ندارد. یک مشاوره اولیه با وکیل، به شما کمک میکند که در این رابطه تا حد زیادی بتوانید اطلاعاتی بدست آورید و شخصیت و مهارت های ارتباطی او را ارزیابی نمایید.

 • در دسترس بودن

اگرچه 100 درصد وقت وکیل مهاجرت به شما تعلق نمی گیرد، اما ممکن است انتظار داشته باشید که یک وکیل مهاجرت خوب در صورت نیاز، در دسترس شما باشد و هنگامی که با یک وضعیت اضطراری روبرو می شوید، وکیل باید بتواند به سرعت به وضعیت شما پاسخ دهد. همچنین، در صورت عدم دسترسی به وكیل در آن زمان، باید بتوانید از كسی كه پشتیبان حرفه ای است كمك بگیرید.

در هر مقطع زمانی که مسائل مهاجرت شما رو به جلو پیش می رود هم ممکن است بخواهید در جریان پرونده تان قرار بگیرید و از چالش ها و وضعیت های موجود باخبر شوید. این بدان معنی است که باید بتوانید به راحتی با وکیل مهاجرتی در تماس باشید و او به شما اطلاعات لازم را ارائه دهد و حتی المقدور در دسترس باشد.

برای اطمینان می توانید در بدو آشنایی، سوالاتی از او بپرسید تا بتوانید مهارت های ارتباطی او را ارزیابی نمایید. بعنوان مثال بپرسید که در آینده چند بار در رابطه با پرونده، با شما ارتباط برقرار خواهد کرد و یا اگر با او تماس بگیرید و در مورد پرونده جویا شوید، چقدر در برقراری ارتباط و پاسخگویی سریع عمل خواهد کرد. ایده بهتر این است که با موکلین سابق وی نیز تماس بگیرید و در مورد نحوه عملکرد وکیل مهاجرتی اطلاعاتی کسب کنید.

 • تسلط به چند زبان

حتی اگر خود شما هم به زبان انگلیسی یا زبان کشور مقصد مسلط باشید، کافی نیست و وکیل شما نیز باید به زبان های مورد نیاز تسلط داشته باشد و آنها را روان صحبت کند. بنابراین لازم است که در این رابطه تحقیق نموده و اطمینان حاصل کنید. 

 • صداقت

در نهایت با یکی دو جلسه مشاوره، باید بتوانید میزان صداقت وکیل مهاجرت را ارزیابی کنید. اگر در طول این جلسات بازخورد یا برداشتی نامناسب از یک وکیل می گیرید و به اندازه کافی راحت نیستید، بهتر است به دنبال یک وکیل مهاجرتی دیگر باشید. در مورد صداقت نیز می توانید با سایر موکلین سابق وکیل مهاجرتی گفتگویی داشته باشید و اطلاعاتی بدست آورید.

و در نهایت اینکه باید خاطرنشان کنیم اگر وكیل شما بدون درك كلی از جزئیات پرونده تان، وکالت شما را پذیرفت و یا وعده و وعیدهایی مبنی بر اخذ ویزا و گرین کارت و غیره ارائه داد و یا از تماس شما بسیار هیجان زده شد، یا تظاهر به ابرقهرمانی کرد، اینها هیچ‌کدام نشانه خوبی نیستند. بهتر است به طور کلی، چنین وکلایی را نادیده بگیرید وگرنه ممکن است سرانجام پرونده تان را با اشکالاتی جبران ناپذیر مواجه نمایید. در نهایت اینکه می توانید اطلاعات بیشتر را با مراجعه به این سایت نیز بدست آورید.

اعتماد به وکلای مهاجرت تراست

اعتماد به وکلای مهاجرت تراست

یکی از مهم ترین نکاتی که در مشاوره با وکلای مهاجرت باید در نظر داشته باشید، این است که شما ملزم به ارائه اسناد و مدارک شخصی و محرمانه تان به وکیل موردنظر خواهید بود. بدیهی است که به یک توافق نامه رسمی و کتبی در این رابطه نیاز است تا بتوانید به وکیل مهاجرتی اعتماد کنید.

بعلاوه وکیل مهاجرتی، موظف به تدوین برنامه ای است که زمان انجام فرآیند موردنظر شما را همراه با هزینه هایی که برایتان در برخواهد داشت مشخص نماید. در این مرحله، لازم است که مدارک و اسنادتان را در اختیار وکیل قرار دهید. در نظر داشته باشید که تعهد وکیل در قبال شما صرفا به پیشبرد فرآیند مهاجرت محدود نمی شود، بلکه وکیل موظف است در دسترس و پاسخگوی شما باشد و در مراحل مختلف کار، شما را در جریان شرایط و موقعیت تان قرار دهد.

در ضمن ممکن است در پایان کار و یا در طول فرآیند، بخواهید همکاری با وکیل را منتفی کنید. در این صورت وکیل باید ظرف 7 روز، تمام مدارک و اسناد را به شما بازگرداند.

تمام موارد فوق، به شدت به صداقت و مورد اعتماد بودن وکیل مهاجرتی وابسته هستند. تیم تراست مفتخر است که مشاوره ها و خدماتش را در طول سالیان، با کیفیت بالا و به صورت کاربردی و ملموس به مخاطبانش ارائه داده و از هیچ کوششی برای اعتمادسازی و ایجاد آرامش و اطمینان قلبی برای موکلینش دریغ نکرده است.

آنچه مسلم است راه های متعددی برای مهاجرت به خارج از کشور وجود دارد و اولین اقدام وکیل مهاجرتی تراست، پیدا کردن بهترین و مناسب ترین مسیر مهاجرت است تا در کمترین زمان بتوانید به هدفتان نایل شوید.

مشاوره وکیل مهاجرت در رشت

در رشت یا هر کجای ایران که باشید، به راحتی می توانید از خدمات مشاوره با وکلای تراست در دفتر تهران بهره مند شوید و یا به صورت غیرحضوری از خدمات موردنظرتان توسط مشاورین و متخصصین دفتر مهاجرتی تراست در ونکوور کانادا برخوردار شوید.

شماره وکیل مهاجرت در رشت

دفتر اصلی تراست در ونکوور کاناداست، اما شما در هر جایی که باشید می توانید به صورت آنلاین و تلفنی از وکلای تراست مشاوره بگیرید. برای دسترسی به وکیل مهاجرت در رشت، می توانید به وب سایت Trustimm.com سر بزنید و یا با واتساپ تراست در کانادا به شماره 12502012020 تماس بگیرید.

چک لیست عزیمت به کانادا
 • چک لیست مدارک و وسایل موردنیاز
 • راهنمای قوانین کانادا
 • شروع زندگی در کانادا

چرا موکلین به موسسه مهاجرتی تراست اعتماد کرده‌اند؟

 1. تراست توسط مشاورین قانونی مهاجرت کانادا و عضو انجمن ICCRC اداره می‌شود

  شروین مدنی با سال‌ها سابقه وکالت امور مهاجرت و دارای کد فعالدیت RCIC در انجمن ICCRC به عنوان وکیل ارشد مجموعه تراست مشغول به فعالیت‌اند. مشاورین موسسه تراست نیز از اساتید دانشگاه های کانادا و افراد دارای تجربه تحصیل کانادایی هستند و همین امر نیز باعث ارائه مشاوره‌های با کیفیت، کاربردی و ملموس به متقاضیان شده است.

 2. آمار پرونده‌های موفق ما بالاست

  مهاجرت مسیری دشوار و سرنوشت ساز است. ما افتخار می‌کنیم که در این مسیر پر فراز و نشیب همراه مورد اعتماد هزاران ایرانی برای رسیدن به سرمقصد آرزوهایشان بوده‌ایم. داشتن بیش از شش هزار پرونده موفق در زمینه‌های مختلف اعم از تحصیلی، کاری و سرمایه گذاری نتیجه تلاش شبانه روزی تیم تراست جهت موفقیت مشتریانش در مسیر مهاجرت بوده است.

 3. ما نماینده رسمی مراکز آموزشی مقاطع مختلف در کانادا هستیم

  موسسه تراست نمایندگی رسمی اغلب دانشگاه‌ها و کالج‌ها و همچنین مدارس کانادا را دریافت کرده است. در برخی موارد نیز این موسسه به عنوان نماینده کلیدی (Key Agent) با مراکز آموزشی کانادایی همکاری دارد، همین امر نیز موجب سهولت مکاتبات با مراکز آموزشی و همچنین اخذ پذیرش بدون هیچ واسطه‌ای را فراهم آورده است.

 4. تراست، مرجعی قابل اعتماد برای اخبار و اطلاعات مهاجرت است

  وب سایت موسسه تراست
  با توجه به این که موسسه مهاجرتی تراست به صورت تخصصی خدمات مهاجرت به کانادا را ارائه می‌دهد به جرائت می‌توان گفت این وب سایت کامل‌ترین مرجع فارسی زبان در حوزه ارائه اطلاعات مهاجرت، تحصیل، کار و زندگی در کاناداست. به روزترین اخبار مهاجرت کانادا، قوانین اخذ ویزا و روش های مهاجرتی کانادا را در می‌توانید در وب سایت موسسه تراست دنبال کنید. تراست از ابتدای تا انتهای پروسه‌ی مهاجرت همراه شماست تا بتوانید آینده موفق خود را رقم بزنید.
  شبکه های اجتماعی موسسه تراست
  آینده شما همین امروزِ افرادی است که پیش از شما اقدام نموده اند. همیشه شنیدن تجربیات افرادی که پیش از شما  مسیر مهاجرت را طی کرده اند آموزنده خواهد بود. ما در صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام تراست با تهیه ویدئوهای مختلف اعم از گفتوگو با افراد موفق ایرانی در کانادا، لایوهای پرسش و پاسخ با وکیل مهاجرت و.. سعی کرده ایم این تجربیات ارزشمند را به رایگان در اختیار مخاطبین قرار دهیم تا چراغ راهنمایی باشد برای طی کردن بهتر مسیر مهاجرت.

 5. هیچ فرصتی از دست نمی‌رود!

  دولت کانادا راه های زیادی برای متقاضیان مهاجرت به کانادا طراحی کرده است .ممکن است بیش از یک یا چند راه مهاجرتی برای شما وجود داشته باشد. اولین قدم شما، پیدا کردن مناسب ترین مسیر مهاجرتی است که منافع شما را به بهترین نحو تضمین کند. مشاورین موسسه تراست با توجه به شرایط تان بهترین مسیر مهاجرتی را به شما معرفی خواهند کرد و در این راستا تمامی فرصت های کاهش هزینه های مهاجرت، دریافت انواع بورسیه‌های تحصیلی و کمک هزینه‌ها با توجه به شرایط تان بررسی خواهد شد.

 6. به نظر ما وقت طلاست!

  دغدغه زمان برای بسیاری مهم است. ما ارزش ویژه‌ای برای وقت مشتریان خود قائل هستیم. مایه افتخار است که وکلا و مشاورین خبره ما با نهایت دقت، نتیجه دلخواه را در کمترین زمان ممکن برای مشتریان رقم می‌زنند. مهاجرت امری پر از استرس و نگرانی است؛ از این‌ رو تیم تراست، با انجام سریع و دقیق امور مهاجرتی مشتریان، به جای استرس، امید رسیدن به آرزوها را برایشان فراهم می‌ سازد.

 7. مشاورین تراست در تمام مراحل مهاجرت به کانادا همراه شما هستند!

  بدون دغدغه و با خیالی آسوده فرآیند مهاجرت خود را طی کنید. قوانین مهاجرت بسیار پیچیده است، ولی نگران نباشید. چراکه وکلای با تجربه و حرفه‌ای ما در تراست با تمامی روش‌های قانونی مهاجرت آشنا هستند و از ابتدا تا انتهای مسیر همراه‌تان خواهند بود.

 8. وکالت پرونده ‎ها با توجه به تجربه قبلی وکلا پذیرفته ‌می‌شود

  هر ماه تعداد بسیار زیادی تقاضا برای ارزیابی شرایط مهاجرت از سوی متقاضیان برای ما ارسال می‌شود. موسسه تراست بر مبنای اصول حرفه‌ای و اخلاقی فقط وکالت پرونده‌هایی را بر عهده می‌گیرد که به احتمال زیادی امکان موفق شدن و اخذ پذیرش و ویزا را داشته باشند.

 9. بهترین ها را به مشتری پیشنهاد می دهیم حتی به ضرر خودمان!

  با توجه به اصول و ارزش‌های سازمانی موسسه مهاجرتی تراست این قول را به مشتریانمان می‌دهیم که در ارائه خدمات و مشاوره‌ها تنها تابع هدفی که به دنبال کمینه کردن آن خواهیم بود هزینه‌های شماست و نیز تنها تابع هدفی که به دنبال بیشینه کردن آن هستیم منافع شما خواهد بود!

 10. توجه به جزئیات، عامل تمایز ماست!

  با توجه به حکم دادگاه فدرال کانادا وجود مغایرت و اطلاعات اشتباه در فرآیند مهاجرت اشتباهی بزرگ است! توجه به جزئیات و دقت فراوان در تنظیم پرونده های ارسالی به اداره مهاجرت می‌تواند متقاضیان مهاجرت را از بسیاری از عواقب پیش‌بینی نشده مصون دارد. وکلا و مشاورین تراست با ارائه اطلاعات صحیح و تکمیل تمامی مدارک موردنیاز به کمک متقاضی، به دقت و با وسواس فراوان پرونده مهاجرتی شما را دنبال می‌کنند.

 11. همواره در دسترس هستیم!

  آرمان تراست ایجاد محیطی سرشار از احترام به مشتری و ارائه خدمات برتر به مشتریان است، در همین راستا مشتریان تراست همواره از می توانند از طریق راه‌های مختلفی از جمله تماس، ارسال پیام و ایمیل با مشاورین تراست در ارتباط باشند. همواره سعی ما بر این است که چه در پاسخ به درخواست‌ها و چه در پیگیری‌ها خیالی آسوده و تجربه‌ای لذت بخش را برای مشتریانمان فراهم سازیم.

 12. دیوارهای تراست شیشه‌ای است!

  شفافیت در ارائه خدمات لازمه مشتری مداریست! در همین راستا موسسه تراست همواره شفافیت در خدمت رسانی و شفافیت در امور مرتبط به قرارداد و پرداخت‌های مالی را سرلوحه کار خود قرار داده است. شرح خدمات ارائه شده بابت هر پرداخت مالی برای مشتریان تراست به صورت کاملا شفاف مشخص است و همچنین موکلین به راحتی می‌توانند در هر مرحله از وضعیت پیشرفت امور مهاجرتی خود مطلع شوند.

همراه شما در تمام مراحل!

تراست بسیار مفتخر است که وکلای مجربی را در تیم خود دارد که در تمامی مراحل مهاجرت همراه شما هستند. همین حالا می‌توانید وقت مشاوره آنلاین یا تلفنی رزرو کنید.

سوالات متداول

وکیل مهاجرت در رشت چه خدماتی ارائه می دهد؟

در مورد وکیل مهاجرت در رشت  باید خاطرنشان کنیم بهترین وکلای تیم تراست که در شمار اساتید دانشگاه های کانادا هستند و یا در این کشور تحصیل کرده اند، می توانند خدمات ارزشمندی در زمینه های تحصیلی، اشتغال، ازدواج و سرمایه گذاری به علاقه‌مندان ارائه دهد. 

نقش وکیل مهاجرتی در جریان پرونده مهاجرت چیست؟

وکلای مهاجرت در مواردی نظیر درخواست ویزا، گرین کارت، تابعیت و اقامت، سرمایه گذاری، ازدواج و مسائل مربوط به اخراج برای افراد غیر شهروند در کشور مقصد مشاوره و راهنمایی ارائه می کنند و با مطالعه پرونده موکلین، به آنها در رسیدن به اهداف فوق یاری می رسانند. وکیل مهاجرتی تراست می تواند بعنوان نماینده شما، اسناد قانونی تان را به مسئولین مربوطه ارائه دهد و به جای شما در مصاحبه های مربوط به مهاجرت شرکت کند.

آیا استخدام یک وکیل مهاجرتی الزامی است؟

خیر. شما خود به تنهایی می توانید تمام اطلاعات موردنیازتان را در رابطه با پروسه مهاجرت کسب کنید و اینکار را به سرانجام برسانید. اما با توجه به اینکه قوانین هر کشوری می تواند پیچیدگی های خود را داشته باشد و بعلاوه روش های مختلفی برای مهاجرت به یک کشور وجود دارد، با بهره مندی از راهنمایی ها و اقدامات یک وکیل مهاجرتی می توانید این مسیر را با کمترین ریسک طی کنید و از هدر رفتن هزینه ها و زمانتان جلوگیری کنید.

ویژگی های یک وکیل مهاجرت قابل اعتماد کدامند؟

بطور کلی میزان تجربه و تعداد پرونده های موفق یک وکیل بعلاوه تسلط به چند زبان، سابقه درخشان در کانون وکلا، صداقت، مهارت های ارتباطی و در دسترس بودن می تواند از مشخصه های یک وکیل مهاجرت قابل اعتماد باشند.

از چه وکلای مهاجرتی باید اجتناب کنید؟

وکلایی که بدون مطالعه کامل پرونده در مورد آن اظهار نظر می کنند و بدون اطلاعات کافی از شرایط شما، برای قبول وکالت هیجان زده هستند، چندان قابل اعتماد نمی باشند. بعلاوه تظاهر به ابرقهرمانی و ارائه وعده وعیدهای مختلف در شروع کار، می تواند نشانه ای منفی باشد و پرونده مهاجرت شما را با مخاطراتی مواجه نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رزرو وقت مشاوره
تماس

تمامی حقوق مادی و معنوی مطالب متعلق به موسسه مهاجرتی تراست می باشد. استفاده از مطالب برای موارد غیرتجاری بلامانع است.