وکیل مهاجرتی در تهران

وکیل مهاجرتی در تهران

زمانی که صحبت از مهاجرت و اخذ اقامت در یک کشور خارجی به میان می آید، داشتن یا نداشتن وکیل مهاجرتی یکی از موضوعاتی است که همواره مطرح می شود و ذهن متقاضیان مهاجرت را به خود مشغول می سازد. گروهی از افراد بر این باور هستند که خودشان می توانند به تنهایی با پرس و جو از دیگران و جستجو در اینترنت، مسیر اپلای و مهاجرت را طی نمایند و پرداخت هزینه برای استفاده از خدمات وکیل مهاجرتی را یک خرج اضافه می دانند. گروهی دیگر اما معتقدند که بهره مندی از خدمات و راهنمایی های یک وکیل مهاجرتی حرفه ای و باتجربه نه تنها هزینه اضافی نیست بلکه باعث صرفه جویی در بسیاری از هزینه های جانبی دیگر می گردد و مسیر مهاجرت را برای آن ها آسان و سریع می سازد. اگر شما هم جزء آن دسته از افراد در تهران هستید که تصمیم به مهاجرت دارید اما هنوز اقدامی برای انتخاب یک وکیل مهاجرتی نکرده اید، محتوای مقاله پیش رو می تواند برای شما کمک کننده باشد. در این مقاله ویژگی های یک وکیل خوب مهاجرتی را بررسی می نماییم و شما را با موسسه مهاجرتی تراست، یکی از بهترین و معتبرترین موسسات مهاجرتی فعال در کشور، آشنا می کنیم.

وکیل مهاجرتی در تهران

درباره ویزای کانادا و اقامت کانادا بیشتر بدانید.

اگرچه قوانین مهاجرت پیچیده است اما جای نگرانی نیست! وکلا و مشاوران حرفه ای و با تجربه ما در تیم تراست گرد هم آمده اند تا خدماتی کم نظیر در عرصه مهاجرت را ارائه دهند و همراه مطمئن شما در این مسیر باشند.

فواید داشتن یک وکیل مهاجرتی خوب در تهران چیست

فرآیند اپلای، اخذ ویزا، سرمایه گذاری و مهاجرت، مراحل و قوانین پیچیده ای دارد که برخی از آن ها برای هر کشور خاص متفاوت می باشند. آگاهی از آخرین قوانین مهاجرتی تصویب شده در کشور مقصد و ددلاین های زمانی حساس،  تسلط بر زبان کشور مقصد در مکاتبات اداری و اطمینان از انجام نقل و انتقالات مالی ایمن از جمله مواردی است که متقاضیان مهاجرتی نمی توانند با جست و جو در سایت های اینترنتی و خواندن تجربیات دیگران، به خوبی از آن ها آگاه شوند. در این زمان است که حضور و همراهی یک وکیل مهاجرتی باسابقه در کنارتان می تواند شما را از این استرس و سردرگمی نجات دهد و بخش زیادی از بار مسئولیت را بر خودش خود بگذارد. از جمله مزیت های داشتن یک وکیل مهاجرتی خوب در تهران عبارت است از:

 • انتخاب روش مهاجرتی مطمئن
 • آگاهی از اخرین قوانین مهاجرتی کشور مقصد
 • از دست ندادن بازه های زمانی حساس و ددلاین ها
 • پیگیری اسناد و مدارک ارسالی و کسب اطمینان از صحیح و کامل بودن آن ها
 • پیگیری فرآیند اخذ ویزا از سفارت
 • صرفه جویی در هزینه های اضافی
 • امکان نقل و انتقالات مالی مطمئن
 • آگاهی از شرایط مصاحبه
 • پیگیری اقدامات قضایی در کشور مقصد در صورت لزوم
 • و سایر موارد…

درباره مشاوره اپلای بیشتر بدانید.

بهترین موسسه مهاجرتی در تهران

بهترین موسسه مهاجرتی در تهران

مهاجرت به یک کشور خارجی دارای مراحل متعددی است که زنجیروار به دیگران متصل هستند و وجود خطا در هر یک از آن ها می تواند منجر به ایجاد مشکل در کل پروسه گردد. بنابراین برخورداری از خدمات یک موسسه مهاجرتی معتبر در تهران که بتواند مجموعه ای خدمات مهاجرتی را از طریق مشاوران و وکلای حرفه ای و مجرب خود در اختیار متقاضیان مهاجرت قرار دهد، امتیاز بزرگی است که شانس موفقیت متقاضیان را چندین برابر می نماید. موسسه مهاجرتی تراست در تهران در تلاش است تا با ارائه بهترین خدمات مهاجرتی به متقاضیان، پروسه سخت مهاجرت را به مسیری دل‌چسب و آسان تبدیل نماید.

آن دسته از هم‌وطنان که تصمیم به مهاجرت دارند و به دنبال یک موسسه مهاجرتی با وکلای مجرب در تهران می گردند، می توانند جهت برخورداری از راهنمایی های مشاوران و استفاده از خدمات حقوقی وکلای مهاجرتی با تیم موسسه مهاجرتی تراست ارتباط برقرار نمایند. مشاوران و وکلای فعال در دفتر اصلی موسسه تراست در شهر ونکوور کانادا و دفتر نمایندگی آن در شهر تهران، همه روزه پاسخگوی متقاضیان می باشند. شما عزیزان می توانید از خدمات آنلاین و تلفنی مشاوران و وکلای مهاجرتی موسسه تراست به راحتی برخوردار شوید.

هم اکنون می توانید با ما در تراست تماس بگیرید و یا از طریق تکمیل فرم ارزیابی رایگان در سایت موسسه مهاجرتی تراست، ما را از شرایط خود آگاه کنید. بدون شک راهنمایی های مشاوران حرفه ای ما، مسیر پیش روی شما برای مهاجرت را روشن و شفاف می سازند.

خدمات موسسه مهاجرتی معتبر برای انواع مهاجرت در تهران

خدمات موسسه مهاجرتی معتبر برای انواع مهاجرت در تهران

یک موسسه مهاجرتی خوب باید تیمی متشکل از مشاوران و وکلای حرفه ای و با سابقه داشته باشد که بتوانند ابتدا شرایط شما را با توجه به قوانین کشور مقصد مورد ارزیابی قرار دهند و میزان موفقیت شما را پیش بینی نمایند سپس با توجه به شرایط، شیوه مهاجرتی مناسب که بالاترین شانس موفقیت را دارد و در کوتاه ترین زمان ممکن به نتیجه می رسد را پیشنهاد دهند.

روش های مهاجرتی مختلفی وجود دارند که هر یک دارای شرایط و قوانین خاص خود می باشند. وکلای باتجربه تیم تراست شما را با انواع این روش ها و جزئیات آن ها آشنا می کنند. روش های مهاجرتی متداول عبارت اند از:

 • وکیل مهاجرتی برای مهاجرت از طریق تحصیل

مهاجرت از طریق دریافت ویزای تحصیلی در تهران از جمله پرطرفدارترین روش های مهاجرتی است که مراحل و مدارک آن با توجه به دانشگاه مقصد متفاوت می باشد. وکیل مهاجرتی در تهران می تواند به طور دقیق شما را از تمام مراحل و اسناد و مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای تحصیلی آگاه سازد و مکاتبات لازم را در بازه های زمانی تعیین شده از سوی شما انجام دهد.

درباره تحصیل در کانادا ، بورسیه تحصیلی کانادا و پذیرش تحصیلی کانادا بیشتر بدانید.

 • وکیل مهاجرتی برای مهاجرت از طریق کار

در صورتی که قصد مهاجرت از طریق دریافت ویزای کاری را دارید باید بدانید که قوانین مربوط به مهاجرت با ویزای کاری نه تنها در کشورهای مختلف بلکه در برخی موارد در ایالت های مختلف یک کشور نیز با یکدیگر متفاوت است. وکیل مهاجرتی باسابقه در تهران که به این قوانین آگاهی کامل داشته باشد می تواند برگ برنده شما برای مهاجرت از طریق ویزای کاری باشد.

درباره کار در کانادا ، قانون کار کانادا و دوره های کوآپ کانادا بیشتر بدانید.

 • وکیل مهاجرتی برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

سرمایه گذاری یکی از بهترین روش های مهاجرتی است که تعداد زیادی از ایرانیان برای دریافت ویزای کشورهای خارجی و نهایتا دریافت اقامت دائم از آن استفاده می کنند. عدم آگاهی دقیق از مسیرهای قانونی سرمایه گذاری در هر کشور خارجی و امکان گرفتار شدن در دام موسسات کلاه‌بردار می تواند آینده فرد سرمایه گذار را نابود سازد. داشتن وکیل مهاجرتی باسابقه که از قوانین سرمایه گذاری کشور مقصد آگاه باشد به شما کمک می کند تا یک سرمایه گذاری ایمن و مطمئن را تجربه نمایید.

درباره حداقل مبلغ سرمایه گذاری در کانادا و خرید بیزنس در کانادا بیشتر بدانید.

 • وکیل مهاجرتی برای مهاجرت از طریق ازدواج

اگر تصمیم دارید که از طریق ازدواج مسیر مهاجرت خود را طی نموده و تابعیت دولت متبوع همسر خود را دریافت نمایید لازم است که به قوانین و محدودیت های کشور مقصد در این زمینه تسلط کافی داشته باشید. اقدام از طریق یک وکیل مهاجرتی معتبر در تهران که پرونده های این چنینی داشته است می تواند راهنمای خوب شما در این مسیر باشد.

درباره دعوت همسر به کانادا بیشتر بدانید.

 • وکیل مهاجرتی برای مهاجرت از طریق اسپانسرشیپ

در بسیاری از موارد متقاضیان تمایل دارند که به همراه خانواده خود در کشور مقصد اقامت داشته باشند. در این حالت باید از طرح اسپانسرشیپ استفاده کنند که بر اساس آن یک نفر به عنوان متقاضی اصلی و اسپانسر در سفارت شناخته می شود و همسر، فرزند، پدر ، مادر و سایر اشخاص مورد نظر خود را به عنوان همراه معرفی می نماید. این روش مهاجرت نیازمند پشت سر گذاشتن مراحلی است که در طی آن کارمند سفارت باید اطمینان یابد که شما در طول مدت زندگی در کشور مقصد اشخاص همراه را از لحاظ مالی سرپرستی می نمایید. در روش مهاجرتی از طریق اسپانسرشیپ نیز مانند سایر روش‌ها قوانینی از سوی کشورها وضع شده است که اکثر متقاضیان از آن بی اطلاع هستند و برخورداری از راهنمایی های یک وکیل مهاجرتی مجرب می تواند ضامن موفقیت آن ها باشد.

درباره اسپانسرشیپ کانادا بیشتر بدانید.

وکلای با تجربه ما در موسسه مهاجرتی تراست، شرایط شما را برای مهاجرت بررسی می‌کنند و بهترین راهکار را پیش روی شما قرار می‌دهند.

ویژگی های یک وکیل مهاجرتی خوب در تهران

اگر به دنبال اخذ ویزای یکی از کشورهای مهاجرپذیر و پرطرفدار از جمله کانادا و استرالیا هستید، شک نکنید که در یک فضای رقابتی حضور دارید که هر روز به تعداد متقاضیان ان افزوده می شود. در این میان آن کسانی شانس پیروزی دارند که مسیر خود را با حداقل خطا طی می کنند. برخورداری از دانش و تخصص یک وکیل مهاجرت خوب و قابل اعتماد همان چیزی است که می تواند برگ برنده شما در این رقابت باشد. اما به راستی یک وکیل مهاجرتی خوب چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ در ادامه به برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل مهاجرتی خوب اشاره می نماییم.

 • دارای مجوز معتبر برای انجام امور حقوقی و بین المللی می باشد
 • نسبت به قوانین سفارت خانه ها، اخذ ویزا و امور حقوقی کشورهای مهاجرپذیر آگاهی دارد.
 • در حفظ اطلاعات شخصی موکلین خود امین است
 • در ارائه اطلاعات مربوط به قوانین و هزینه ها و ارزیابی شرایط با موکل خود صادق و شفاف است
 • پرونده های مهاجرتی را با روحیه ای خستگی ناپذیر و به طور پیوسته دنبال می نماید
 • توانایی حل خلاقانه و ابتکاری مسائل موجود در پرونده های مهاجرتی و ارائه راهکارهای استراتژیک را دارد
 • با وکلای بین المللی در سایر کشورهای مهاجرپذیر در ارتباط می باشد

درباره موسسه مهاجرت به خارج از کشور بیشتر بدانید.

وکلای مهاجرتی تیم تراست در تهران در زمره بهترین و باتجربه ترین متخصصان این زمینه قرار دارند که تا کنون بیش از هزار پرونده مهاجرتی را با موفقیت به اتمام رسانده اند. هم اکنون می توانید با مشاوران موسسه مهاجرتی تراست به صورت آنلاین و تلفنی ارتباط برقرار نموده و از خدمات وکلای مجرب آن بهره مند شوید.

وجه تمایز وکلای مهاجرتی تراست با وکلای سایر موسسات

وجه تمایز وکلای مهاجرتی تراست با وکلای سایر موسسات

اگر شما هم متقاضی مهاجرت به کانادا یا یک کشور پیشرفته هستید اما با مراحل و قوانین مهاجرت آشنایی کافی ندارید، دچار سردرگمی و استرس نشوید! وکلای حرفه ای و قابل اعتماد موسسه مهاجرتی تراست در تهران می توانند راهگشای شما در این مسیر پیچیده باشند. با اطمینان خاطر پرونده مهاجرت خود را به آن ها بسپارید و مهاجرتی ایمن را تجربه کنید.

چه چیزی وکلای موسسه مهاجرتی تراست را از سایر وکلای مهاجرتی متمایز می سازد

 • وکلای حرفه ای ما در تیم تراست تا کنون سابقه به نتیجه رساندن بیش از هزار پرونده مهاجرتی را دارند که بسیاری از آن ها دارای شرایط پیچیده بودند و یا در ابتدا شانس به ظاهر کمی برای موفقیت داشتند اما توانستند به راحتی پذیرش خود را اخذ نمایند.
 • اعضای تیم تراست آشنایی و آگاهی کامل نسبت به قوانین مهاجرتی و داخلی کشورهای مهاجر پذیر از جمله کانادا را دارند که یکی از برترین مقاصد مهاجرتی در جهان است.
 • دریافت ویزا فرآیندی زمان‌بر و دارای جزئیات است که اشتباه در ارسال و بارگذاری هر یک از مدارک آن در مراحل مختلف می تواند زحمات و هزینه های شما را هدر دهد. از این رو وکلای دقیق و منضبط موسسه مهاجرتی تراست، پرونده و مدارک شما را با دقت هرچه بیشتر جهت دریافت ویزا پیگیری می نمایند.
 • وکلای تیم تراست در تمام مراحل مصاحبه همراه شما هستند و با توجه به تجربه و آگاهی که دارند شما را گام به گام برای داشتن مصاحبه ای عالی آماده می سازند.
 • وکلای تیم تراست در تمام مراحل مهاجرت، امین موکل خود هستند و با رعایت موازین اخلاقی از اطلاعات و مدارک آن ها محافظت می نمایند.
مشاوره رایگان در موسسه مهاجرتی معتبر در تهران

مشاوره رایگان در موسسه مهاجرتی معتبر در تهران

انتخاب شیوه مهاجرت وابسته به شرایط، محدودیت ها و نیازهای هر متقاضی متفاوت می باشد. ارزیابی وضعیت فعلی و پیش بینی شرایط آتی می تواند مسیر را برای شما روشن سازد و بخش زیادی از نگرانی ها و تردیدها را از بین ببرد. بسیاری از موسسات مهاجرتی در صورت دریافت هزینه ، شرایط فرد متقاضی ار ارزیابی می نمایند. موسسه مهاجرتی تراست، امکان بهره مندی از مشاوره رایگان جهت ارزیابی شرایط شما برای مهاجرت را فراهم نموده است. همین حالا با مشاوران ما در تراست تماس بگیرید و یا فرم ارزیابی رایگان را در سایت موسسه تکمیل نمایید. متخصصان حرفه ای ما پس از ارزیابی شرایط شما، نتیجه را به صورت ایمیل برایتان ارسال می نمایند.

هزینه وکیل مهاجرتی خوب در تهران

دقت داشته باشید که علاوه بر تعرفه مشخص شده از سوی کانون وکلا برای پرونده های مهاجرتی، هزینه برخورداری از خدمات یک وکیل خوب در موسسه مهاجرتی به عوامل مختلفی از جمله شرایط پرونده، بازه زمانی مهاجرت، شیوه مهاجرت و کشور مقصد بستگی دارد. با توجه به هزینه های سنگینی که مهاجرت برای هر فرد به همراه دارد، امکان استفاده از یک وکیل حرفه ای و مجرب با هزینه ای مقرون به صرفه از جمله مزایای یک موسسه مهاجرتی خوب محسوب می شود.

درباره هزینه مهاجرت به کانادا بیشتر بدانید.

بر همین اساس برخی از  موسسات مهاجرتی هیچ نرخ مشخصی برای خدمات خود ندارند و بعضا هزینه های غیر معقولی را دریافت می نمایند. موسسه مهاجرتی تراست در تهران در تمام مراحل به طور شفاف هزینه ها را به موکلین خود توضیح می دهد و خدمات حرفه ای خود را با دریافت هزینه ای معقول و مقرون به صرفه ارائه می نماید. هم اکنون با مشاوران ما در تراست تماس بگیرید!

با تراست بهترین وکیل مهاجرتی را در اختیار بگیرید

با تراست بهترین وکیل مهاجرتی را در اختیار بگیرید

موسسه مهاجرتی تراست با ارائه عالی ترین خدمات مشاوره‌ای و برخورداری از وکلای حرفه ای و مجرب در زمینه مهاجرت، بهترین گزینه برای متقاضیان مهاجرت در ایران است که خدمات خود را با هزینه ای مقرون به صرفه ارائه می نماید. عمده خدمات ارائه شده توسط تیم وکلای مهاجرتی تراست به شرح زیر می باشند:

 • باز کردن پرونده مهاجرتی در مراجع قانونی و تکمیل فرم های اولیه
 • تکمیل فرم های مربوط به ویزا
 • تنظیم قراردادهای کاری و مالی
 • نقل و انتقالات مالی
 • پرداخت های بین المللی در فرآیند ثبت درخواست و دریافت ویزا
 • کسب اطمینان از کیفیت و کمیت مدارک و مستندات ارسالی
 • رسیدگی به اقدامات قضایی و اعتراضات
 • پیگیری رجکت شدن پرونده متقاضی
 • اقدامات مالی و اداری ثبت شرکت

و بسیاری موارد مالی و قضایی دیگر.

هم‌وطنان عزیز ما در تهران در صورتی که تصمیم جدی برای مهاجرت دارید اما به دلیل پیچیدگی ها و ابهامات موجود در مسیر مهاجرت دچار تردید و سردرگمی هستید، می توانید پروسه مهاجرت خود را از طریق تماس با مشاوران حرفه ای و با تجربه تیم تراست در تهران آغاز نمایید و سایر مراحل را به وکلای متخصص ما بسپارید. موسسه مهاجرتی تراست در تمام مراحل ، از ابتدا تا انتها در کنار شما خواهد بود. با تراست مهاجرتی ایمن و آسان را تجربه کنید.

شرایط و قوانین مربوط به استفاده از سایت و حریم خصوصی را مطالعه کرده ام
0 نظر
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات