بهترین کشور برای اپلای تحصیلی

بهترین کشورها برای مهاجرت تحصیلی

مهاجرت تحصیلی یکی از موضوعاتی است که همیشه مورد توجه افراد قرار داشته و سالیانه افراد زیادی از این طریق اقدام به مهاجرت به خارج از کشور می­‌کنند. متقاضیان ایرانی بنا به دلایل زیادی به دیگر کشورهای جهان مهاجرت تحصیلی می­‌کنند.

یکی از مهم­ترین دلایل، بیکاری، تورم، شرایط نامناسب جامعه، برخورداری از امکانات بهتر تحصیل و فرصت ­های شغلی بهتر است. کیفیت سطح علمی دانشگاه­‌های کشورهای خارجی و اعتبار مدارک این دانشگاه­‌ها و هزینه تحصیل کم و یا امکان تحصیل رایگان از علت­‌های اصلی مهاجرت و تحصیل در خارج از کشور است.

اگر قصد مهاجرت به خارج از کشور از راه تحصیل را دارید باید عوامل و فاکتورهای مهمی را مورد بررسی قرار دهید تا بتوانید تصمیم درستی بگیرید. به منظور انتخاب بهترین کشور برای تحصیل باید به صورت دقیق در رابطه با کشور مورد نظرتان تحقیق کنید و شرایط آن را با معیارهای خودتان مقایسه کنید.

اگر قصد ادامه تحصیل در کشوری دیگر را دارید، اول باید کشوری که قصد مهاجرت به آن دارید را انتخاب کنید. اگر هدف­تان این است که پس از اتمام تحصیلات، اقدام به اخذ اقامت آن کشور کنید و مشغول به کار شوید، پس باید کشوری را برای ادامه تحصیل انتخاب کنید که از نظر کار و زندگی شرایط مناسبی داشته باشد، به عنوان مثال در کشورهای پیشرفته مانند کانادا، آمریکا، انگلستان و آلمان، نرخ بیکاری و تورم و هزینه‌ های تحصیل کمتر است و امکان کار پس از تحصیل، اخذ بورسیه تحصیلی و اقامت آن کشور با انتخاب این کشورها فراهم می­‌شود.

همچنین بخوانید: تحصیل در کانادا

در این مقاله به بررسی بهترین کشورها برای تحصیل ایرانیان از نظر هزینه‌ها، بورسیه، اجازه کار، امکان داشتن همراه و اخذ اقامت خواهیم پرداخت. در ادامه با تراست همراه باشید.

لینک های مفید مهاجرت تحصیلی!

مرحله جمع آوری مدارک و برنامه ریزی

مرحله اقدام برای اپلای و پذیرش

مرحله ویزا و پس از آن

بهترین کشور برای اپلای تحصیلی از نظر هزینه

هنگامی که تصمیم به ادامه تحصیل در کشورهای خارجی می­‌گیرید، باید عوامل مختلفی را بررسی کنید. برخی از این عوامل تاثیر گذار در انتخاب کشور مناسب برای تحصیل، هزینه­‌ی تحصیل و شرایط بورسیه شدن است.

عده­‌ی زیادی از افراد به دنبال پیدا کردن بهترین کشور برای تحصیل رایگان یا با هزینه‌­ی کم به همراه بورسیه تحصیلی هستند. می­‌توانید با تحصیل در دانشگاه‌­های معتبر، موفق به اخذ اقامت کاری پس از تحصیل در کشورهایی مانند کانادا شوید.

همچنین با اخذ بورسیه­‌های تحصیلی و اخذ کمک هزینه زندگی در کشورهایی مانند کانادا و آمریکا، هزینه­‌ها را تا حدودی کاهش دهید. در نظر داشته باشید که در برخی از کشورها امکان تحصیل به صورت رایگان وجود دارد.

درباره هزینه تحصیل در خارج از کشور و هزینه تحصیل در کانادا در تراست بخوانید.

امکان اخذ اقامت با مهاجرت به بهترین کشور برای اپلای تحصیلی

افرادی که از طریق ادامه‌­ی تحصیل به کشورهای دیگر مهاجرت کردند، با رعایت چند شرط می­‌توانند اقدام به اخذ تابعیت این کشورها کنند.

متقاضی از طریق مهاجرت تحصیلی می­‌تواند اقامت دائم و تابعیت کشورهای دیگر را دریافت کند. متقاضی با دریافت مجوز اقامت دائم می­‌تواند در همه کشورهای اروپایی، زندگی و کار و اقامت داشته باشد و به این کشورها بدون دریافت سفر کند.

درباره اقامت پس از تحصیل در کانادا و تبدیل ویزای تحصیلی به کاری در کانادا بخوانید.

بهترین کشور برای اپلای تحصیلی از نظر اخذ بورسیه و کار دانشجویی

یکی از مهم ترین اطلاعاتی که می‌­تواند به افراد در انتخاب بهترین کشور برای تحصیل کمک کند، بررسی این است که امکان دریافت بورسیه تحصیلی در کدام کشور راحت‌­تر است و اینکه آیا امکان کار دانشجویی وجود دارد یا نه. متقاضیان تحصیل در کشورهای خارجی با اخذ بورسیه تحصیلی خارج از کشور در مقاطع مختلف می‌­توانند هزینه‌­های تحصیل را کاهش دهند یا به صورت رایگان در برخی از کشورها تحصیل کنند.

ناگفته نماند که متقاضیان باید قادر به فراهم کردن هزینه‌­های زندگی خود باشند، به همین علت انجام کار دانشجویی حائز اهمیت است. افراد هنگام تحصیل می‌­توانند مدت زمان مشخصی را به کار مشغول شوند. امکان کار دانشجویی می­ تواند تاثیر زیادی در زمینه‌­ی انتخاب کشور مقصد داشته باشد، چون تحصیل رایگان یا با دریافت بورسیه به همراه امکان کار دانشجویی از موقعیت­‌های ایده‌آل برای متقاضیان مهاجرت از راه تحصیل است.

فردی که ویزای تحصیلی کانادا را دارد، قبل از ورود به کشور باید از شرایط بورسیه تحصیلی، هزینه تحصیل و هزینه زندگی و اینکه امکان کار دانشجویی در این کشور وجود دارد یا خیر، اطلاعات کافی داشته باشد.

درباره بورسیه تحصیلی کانادا، کار دانشجویی در کانادا و زندگی دانشجویی در کانادا بخوانید.

بهترین کشور برای اپلای تحصیلی از نظر اخذ ویزای همراه

یکی از عوامل مهمی که می­‌تواند در انتخاب بهترین کشور برای تحصیل نقش زیادی داشته باشد، شرایط اخذ ویزای همراه است. از مهمترین امکاناتی که هر متقاضی مهاجرت به دنبال آن است، این است که فردی که به عنوان همراه با او به کشور مقصد مهاجرت کرده، امکان و اجازه­‌ی کار داشته باشد.

بیشتر کشور­ها به شما اجازه­‌ی اخذ ویزای همراه را می­‌دهند. کشورهایی مانند آلمان، دانمارک، سوئد و فرانسه این امکان را برای شما فراهم می‌کنند تا بتوانید بدون ریسک در زمینه­‌ی دریافت ویزا، به همراه همراهان خود مهاجرت کنید. برای متقاضیان مهاجرت، امکان کار و تحصیل برای همراه متقاضی نقش مهمی در انتخاب کشور موردنظر برای تحصیل دارد.

برای همسر فرد متقاضی این امکان فراهم است تا در برخی کشور­ها مانند کانادا، آلمان اجازه­‌ی کار به صورت تمام وقت را داشته باشد و تنها در بعضی از کشور­ها همسر متقاضی اجازه­‌ی کار ندارد.

بیشتر بخوانید: ویزای همراه کانادا

بهترین کشور برای اپلای تحصیلی از نظر اعتبار دانشگاه

از مهم ترین معیار­های انتخاب بهترین کشور برای تحصیل، تجزیه و تحلیل اعتبار دانشگاه­‌های آن کشور است. متقاضیان برای تحصیل در کشورهای برتر باید اعتبار و ارزش علمی دانشگاه را بررسی کنند. اعتبار و ارزش مدارک دانشگاهی از این نظر اهمیت دارد که متقاضی بعد از پایان تحصیلات می‌تواند با مدرک معتبر در همان کشور مشغول به کار شود و یا به کشورهای دیگر مهاجرت کند.

اگر این کالج‌­ها و دانشگاه‌­ها مدرک معتبری ارائه دهند، حتی می­‌توانید در زمینه­‌ی شغلی هم پیشرفت کنید و در بهترین موقعیت‌­ها مشغول به کار شوید. کشور­هایی از جمله کانادا، آمریکا، انگلستان، سوئیس، آلمان، فرانسه بهترین دانشگاه‌­های دنیا را دارند و با تحصیل در این کشور­ها می­‌توانید با اخذ مدرک معتبر، آینده‌­تان را تضمین کنید.

یکی از مهم­ترین نکات هنگام مهاجرت تحصیلی، بررسی شرایط اخذ اقامت بعد از اتمام تحصیلات است. می‌توانید بعد از ۳ سال اقامت کاری در کانادا اقامت دائم این کشور و بعد از ۵ سال تابعیت کشور کانادا را اخذ کنید.

بیشتر بخوانید: بهترین دانشگاه‌ های جهان ، دانشگاه های کانادا ، کالج های کانادا

بهترین کشور برای اپلای تحصیلی از نظر پیدا کردن کار

یکی از معیارهای مهم در انتخاب کشور مناسب برای مهاجرت تحصیلی، نرخ بیکاری کشور مقصد است. عده­‌ای از افراد علاوه بر تحصیل به دنبال پیدا کردن کار هم هستند و یکی از اهداف آنها اخذ اقامت کشور کانادا است. بنابراین، انتخاب بهترین کشور برای مهاجرت تحصیلی از نظر پیدا کردن کار اهمیت زیادی دارد. بعضی از کشورها نیازمند افراد متخصص در رشته‌های خاص هستند که بعد از بررسی مشاغل مورد نیاز کشور و تحصیل در همان رشته امکان اشتغال برای متقاضیان فراهم می‌­شود.

همچنین بخوانید: کار پس از تحصیل در کانادا

بهترین کشور برای اپلای تحصیلی از نظر شانس ویزا

یکی از مهم­ترین نکاتی که متقاضیان برای مهاجرت تحصیلی باید در نظر بگیرند، شانس ویزای آن‌ها در کشور مورد نظر است.

کم هزینه‌­ترین مقصد، به معنای بهترین کشور برای تحصیل نیست و افراد باید به پروسه­‌ی اخذ ویزا توجه کنند. افراد برای تحصیل در کشور دیگر باید ویزای تحصیلی آن کشور را دریافت کنند. موضوع دیگری که باید به آن توجه کنید، بررسی سن و رشته­‌ی تحصیلی‌­تان هنگام اقدام به مهاجرت است. در حال حاضر، برخی از کشورها مانند کانادا به این موضوع حساس هستند و متقاضیان باید با توجه به شرایط­شان، بهترین کشور را برای مهاجرت تحصیلی انتخاب کنند.

بیشتر بخوانید: مدارک لازم برای ویزای تحصیلی کانادا

فاکتورهای تاثیر گذار در انتخاب بهترین کشور برای اپلای تحصیلی

 • شرایط تحصیلی و سیستم آموزشی
 • کاهش نرخ بیکاری
 • تحصیل رایگان
 • اقامت دائم
 • امنیت، رفاه اقتصادی و اجتماعی
 • شرایط آب و هوایی
 • الزامی نبودن مدرک زبان انگلیسی
 • امکان مهاجرت همراه با خانواده

پادکست بشنوید!

پادکست تحصیل در کانادا

رادیو تراست

موضوع: تحصیل در کانادا

معرفی بهترین کشور برای اپلای تحصیلی

مهاجرت تحصیلی به کانادا

تعدادی از دانشگاه­‌های برتر جهان در کشور کانادا قرار دارند. دانشگاه‌ ­های کانادا، دانشگاه‌­هایی معتبر و دارای رفاه اجتماعی هستند. کانادا به علت کیفیت بالای آموزشی برای افرادی که به دنبال کسب موفقیت هستند، یک انتخاب مناسب برای مهاجرت است.

یکی از مزایای دیگر زندگی در کشور کانادا این است که استانداردهای زندگی در این کشور بالا است. اخذ ویزای تحصیلی کشور کانادا در مقایسه با کشورهای دیگر کم دردسرتر است. کشور کانادا شرایطی را فراهم کرده تا متقاضی مهاجرت تحصیلی بتواند بعد از اتمام تحصیلات وارد بازار کار شود.

در این کشور، نرخ بیکاری خیلی پایین است و با داشتن شغلی مناسب می‌توانید هزینه‌های زندگی­تان را فراهم کنید. با انتخاب کشور کانادا می­ توانید اقامت دائم این کشور را اخذ کنید.

مهاجرت تحصیلی به آمریکا

کشور آمریکا دارای یکی از بهترین سیستم­‌های آموزشی دنیا است. متقاضی مهاجرت تحصیلی در آمریکا باید شرایط تمکن مالی بسیار خوبی داشته باشد. امکان اشتغال حین تحصیل، بورسیه و کمک هزینه‌­ی تحصیلی، ادامه تحصیل در دانشگاه­‌های برتر و امکان اخذ اقامت، از عواملی است که باعث افزایش اشتیاق متقاضیان به انتخاب کشور آمریکا برای مهاجرت تحصیلی می­‌شود.

مهاجرت تحصیلی به قبرس

از مهم‌ترین مزایای انتخاب کشور قبرس برای ادامه تحصیل، مقرون به صرفه بودن هزینه تحصیل و زندگی در این کشور است. از مزایای دیگر تحصیل در قبرس، آب‌ و هوای معتدل، امنیت، الزامی نبودن مدرک زبان انگلیسی و امکان مهاجرت همراه با خانواده است. هزینه‌های تحصیل در این کشور پایین است و کشور ایده‌آلی برای مهاجرت است.

مهاجرت تحصیلی به اسپانیا

از عواملی که کشور اسپانیا را به کشور مناسبی برای مهاجرت تحصیلی تبدیل کرده، استاندارد زندگی بالا، شرایط آب و هوایی خوب و شرایط اقتصادی و رفاهی مناسب است.

مهاجرت تحصیلی به مکزیک

یکی دیگر از کشورهای مناسب برای تحصیل، کشور مکزیک است. از عواملی که باعث شده که متقاضیان مهاجرت تحصیلی این کشور را انتخاب کنند، آب‌ و هوای فوق‌العاده خوب، هزینه‌ی پایین زندگی است که باعث شده این کشور را برای مهاجرت انتخاب کنند.

مهاجرت تحصیلی به تایوان

در کشور تایوان، هزینه‌های تحصیل و زندگی بسیار مناسب است. عواملی مانند بهره‌مندی افراد از سطح بالای زندگی و امکانات رفاهی مناسب، کشور تایوان را به یکی از بهترین کشورها برای مهاجرت تحصیلی تبدیل کرده است.

مهاجرت تحصیلی به آلمان

کشور آلمان، از کشورهای صنعتی‎ است و متقاضیان زیادی این کشور برای ادامه تحصیل انتخاب می­کنند. دولت آلمان امکان تحصیل رایگان در دانشگاه‌ها را فراهم کرده و این ویژگی این کشور را تبدیل به یکی از بهترین گزینه­‌ها برای مهاجرت تحصیلی کرده است. از علت‌های اصلی انتخاب کشور آلمان برای مهاجرت تحصیلی، وجود دانشگاه‌­های معتبر، امکان تحصیل رایگان، سطح بالای زندگی و هزینه‌­های نسبتاً پایین است.

مهاجرت تحصیلی به ایتالیا

کشور ایتالیا برای متقاضیان مهاجرت تحصیلی، امکاناتی مانند امکان کاریابی بعد از تحصیل و هزینه­‌های تحصیلی مناسب را فراهم می‌­کند.

تراست مفتخر است که مشتریان خود را با رضایت کامل به سوی مقصد خود راهی کند. شما می‌توانید صفر تا صد کار مهاجرت خود را به وکلا و مشاوران متعهد و پیگیر بسپارید و دیگر هیچ نگرانی از این بابت نداشته باشید. برای تماس با وکلا و گرفتن مشاورۀ تخصصی می‌توانید همین الان جلسۀ خصوصی رزرو نمایید.

مراحل اخذ پذیرش تحصیلی کانادا

انگیزه مهاجرت به کانادا

مهم ترین و اولین قدم برای شروع فرآیند مهاجرت به کانادا تقویت انگیزه است. باید مطمئن شوید که آیا کانادا ارزش سختی هایش را دارد؟ با مهاجرت به کانادا چه چیزهایی را به دست می‌آورید؟ برای اولین و مهم ترین قدم خود وقت زیادی صرف کنید!!

با مراجعه به بخش تراست تی وی از تجربیات دیگران بهره‌مند شوید!

جسارت داشته باشید!

کانادا دهمین اقتصاد برتر جهان است. نیروی پیشرانه این اقتصاد مهاجران هستند. نا امید نشوید! با هر رزومه و هر تجربه ای در کانادا برای شما فرصتی وجود دارد! اولین قدم سخت ترین قدم است! کافیست جسارت داشته باشید و قدم اول را بردارید.

زمان بندی برای شرکت در آزمون های زبان

دو آزمون ایلتس و تافل برای نشان دادن تسلط بر روی زبان انگلیسی برای هر مرکز آموزشی اهمیت بالایی دارد و جزو مدارک ضروری جهت اخذ پذیرش محسوب می­ شود. فردی با سطح زبان خوب و متوسط تقریبا بین 3 تا 6 ماه و سطح زبان ضعیف حداقل یک سال باید وقت صرف­ کند تا به سطح مورد قبول دانشگاه ­های کانادا برسد.

رزومه و انگیزه نامه حرفه‌ای بنویسید.

یکی از مهم­ترین و تاثیرگذارترین بخش­ ها در گرفتن پذیرش از کمیته و جلب کردن نظر اساتید، آماده­ سازی یک رزومه و انگیزه نامه‌ حرفه­ ای است. وقت زیادی برای آن صرف کنید و هر چند وقت یکبار آن را آپدیت کنید.

تهیه مدارک مورد نیاز

یکی از مدارک مورد نیاز برای هر دانشگاه در مقطع ارشد و دکترا، داشتن توصیه نامه از اساتید که قبلا با آن­ها کار کرده ­اید یا درس داشته­ا ید، می باشد. توجه داشته باشید توصیه نامه خوب احتمال اخذ پذیرش را بسیار افزایش می دهد و تاثیر زیادی بر روی تصمیم کمیته پذیرش دارد. در این مرحله توصیه می کنیم اگر در دانشگاه دولتی تحصیل کرده اید اقدام به آزاد سازی مدرک خود از طریق سامانه سجاد نمایید.

یک اکسل تهیه کنید!

یک اکسل از مراکز آموزشی (دانشگاه، کالج یا مدرسه) و مدارک مورد نیاز آن‌ها، ددلاین اپلای، مبلغ مورد نیاز برای پرداخت اپ فی و نام اساتید مرتبط با حوزه­ ی تحقیق مورد علاقه­ ی خود تهیه کنید.

ما در تراست برای شما فایل اکسل کاملی در رابطه با اطلاعات مهم دانشگاه های کانادا تهیه کرده ایم که با مراجعه به لینک زیر و دانلود فایل، می توانید به صورت رایگان از اطلاعات مهم و کاربردی دانشگاه های کانادا برای پذیرش تحصیلی بهره مند شوید:

دانلود رایگان فایل اکسل اطلاعات دانشگاه های کانادا

ایمیل بزنید!

در این قسمت حتما باید به موضوع ایمیل، متن ایمیل و پیوست کردن سی وی دقت شود. تا جای ممکن از ایمیل تمپلیت استفاده نکنید! و با توجه به مهارت­ ها و حوزه تحقیقی خود استاد را متقاعد به خواندن ایمیل و جواب دادن کنید.

ناامید نشوید!!

رمز موفقیت صبر و داشتن امید است! در طول مسیر از مشورت دیگران استفاده کنید. خیلی از افراد شاید بیش از هزار ایمیل به اساتید مختلف داده و جواب نگرفته باشند، ولی ناامید نشده و ادامه دادند و موفق به دریافت پذیرش شده ­اند.

گرفتن پاسخ هایی امیدوار کننده!

رسیدن به این مرحله حاصل صبر و تلاش های شماست. تبریک می گوییم! بعد از پیدا کردن استاد یا گرفتن جواب­ های خوب و تشویق­ کننده به اپلای برای هر دانشگاه/کالج یا حتی جواب قطعی از استاد، باید شروع به پرکردن اپلیکیشن بکنید.

پرکردن اپلیکیشن مراکز آموزشی

پرکردن اپلیکیشن هر مرکز آموزشی یک سری مراحل دارد مانند : وارد کردن اطلاعات شخصی، وارد کردن مقاطع تحصیلی قبلی و آپلود ریز نمرات، ریپورت کردن نمرات زبان و جی آر ای، اپلود کردن سی وی و اس او پی، وارد کردن اطلاعات ریکامندرها و پرداخت اپ فی در مرحله ی آخر و سپس سابمیت کردن آن.

اخذ پذیرش از مراکز آموزشی

رویای شما به حقیقت می پیوندد! بعد از حدود دو ماه از ارسال اپلیکیشن فرم­ ها، نتایج پذیرش به افراد اعلام می­ شود که در صورت گرفتن پذیرش، هر فرد با توجه به معیارهای خود و نتایجی که از مراکز آموزشی دیگر می­ گیرد، آن را قبول یا رد می­ کند.

درخواست ویزای تحصیلی

بعد از اخذ مدرک پذیرش ، لازم است درخواست ویزای خود را سابمیت کنید. سعی و خطا نکنید! وکلای تراست در این مرحله آماده کمک به شما هستند.

آماده عزیمت به کانادا شوید!

بعد از اخذ ویزا، آماده ی عزیمت به کانادا شوید. تراست راهنمای جامعی برای عزیمت به کانادا برای شما آماده کرده است تا خوان هفتم را نیز بدون استرس پشت سر بگذارید!

مهاجرت تحصیلی به کانادا با موسسه تراست

دریافت وقت مشاوره اولیه

در این مرحله کافی است تا با یک تماس تلفنی و یا پر کردن فرم ارزیابی در سایت، یک وقت مشاوره از کارشناسان ما دریافت کنید

تنظیم قرارداد

بعد از تشریح کامل شرایط و خواسته های شما، راهنمایی های لازم از طرف کارشناس به شما داده خواهد شد و با عقد قرارداد، فرآیند اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی کانادا آغاز می شود

دریافت مدارک اولیه

در این مرحله کافی است مدارک خواسته شده را به کارشناس مجموعه تحویل دهید. در حالی که با خیالی آسوده به سایر کارهای خود می رسید، مطمئن هستید که کارشناسان تراست پیوسته در حال پیگیری کارهای شما هستند

معرفی فهرست دانشگاه ها

در این مرحله با توجه به شرایط شما فهرستی از دوره های موجود در رشته مورد علاقه تان در اختیار شما قرار می گیرد

اپلای دانشگاه کانادا و ارسال مدارک

در این مرحله، فرم های مورد نیاز دانشگاه مورد نظر شما تکمیل، و به همراه مدارک برای دانشگاه ارسال خواهند شد.

پرداخت شهریه و سایر هزینه ها

پس از اخذ پذیرش تحصیلی، شهریه دانشگاه پرداخت می شود. نکته جالب توجه این است که کارشناسان با تجربه تراست می توانند با توجه به شرایط شما، بیشترین مقدار ممکن از بورسیه تحصیلی را برای شما دریافت کنند. بنابراین ممکن است نیاز به پرداخت شهریه در ترم های بعدی را نداشته باشید.

دریافت نامه پذیرش

در این مرحله نامه پذیرش از دانشگاه در دستان شماست. به شما تبریک می گوییم! آماده تحصیل در کانادا شوید.

دریافت ویزای تحصیلی

در نهایت، با توجه به دریافت نامه پذیرش از دانشگاه، برای صدور ویزای تحصیلی کانادا اقدامات لازم برای شما انجام می شود

فعالیت موسسه مهاجرتی تراست، اختصاصا در حوزه مهاجرت به کانادا، شامل روش های تحصیلی، کاری و سرمایه گذاری می باشد.

خدمات موسسه تراست برای پذیرش و ویزای تحصیلی

تمامی پرونده های مهاجرتی موسسه تراست تحت نظارت مستقیم شروین مدنی، وکیل ارشد موسسه انجام می شود.

 • ارائه چک لیست مدارک برای اخذ پذیرش
 • بررسی مدارک آماده شده توسط متقاضی
 • بررسی دانشگاه ها، کالج ها و مدارس
 • تعیین رشته موردعلاقه متقاضی
 • مکاتبه با دانشگاه ها، کالج ها و مدارس جهت اخذ پذیرش مشروط به ارائه مدرک زبان
 • آماده سازی CV و SOP
 • (در صورت داشتن همراه) ارائه چک لیست مدارک لازم برای ویزای همراه
 • انجام مکاتبات نهایی با دانشگاه ها، کالج ها و مدارس
 • ساخت پروفایل متقاضی در وب سایت دانشگاه، پرداخت شهریه و دریافت نامه پذیرش
 • تدوین استادی پلن
 • ارائه چک لیست مدارک لازم جهت اخذ ویزای متقاضی و ویزای همراه
 • ثبت نام بیومتریک
 • پیگیری پرونده متقاضی تا اخذ ویزا
 • راهنمایی درخصوص پیکاپ ویزا و لندینگ در کانادا

شروین مدنی وکیل ارشد موسسه تراست


 • وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا و دارای کد فعالیت در انجمن ICCRC
  (کد وکالت: RCIC# 506959)
 • عضو هیئت علمی کالج اشتون در رشته مهاجرت
 • سابقه فعالیت به عنوان آفیسر اداره مهاجرت
 • بیش از 10 سال سابقه وکالت امور مهاجرتی
شروین مدنی

شرایط خود را بسنجید!

نمی دانید از کجا شروع کنید؟ مشاوران ما برای راهنمایی شما آماده هستند!

دیدگاهتان را بنویسید