وکیل مهاجرت در بجنورد

وکیل مهاجرت در بجنورد

بهترین وکیل مهاجرت در بجنورد

شاید به نظر برسد که صرفا با مطالعه مطالب وب سایت ها می توان از قوانین مهاجرت به خارج از کشور و چالش های موجود سر درآورد، اما این همه ماجرا نیست!

در واقع مهاجرت یک فرآیند بسیار پیچیده است. حتی کوچکترین سهل انگاری نسبت به سیاست ها و قوانین سختگیرانه مهاجرت، می تواند روی پرونده افراد تاثیر منفی زیادی داشته باشد و اگر شخص جزئیات قوانین را فراموش کرده باشد، تایید ویزا و موفقیت در انواع روش های مهاجرت به این سادگی ها ممکن نیست؛ اما اگر یک وکیل مهاجرت باتجربه و حرفه ای استخدام کنید، فرآیند مهاجرت آزاردهنده نخواهد بود. زیرا قانونی بودن تمام مدارک و فرم های پرشده توسط وكیل رسیدگی شده و این باعث می شود قدرت پرونده یک شخص در برابر قضات مهاجرت افزایش یابد، زیرا کلیه مقررات رعایت شده است.

خدمات موسسه تراست برای مهاجرت

تمامی پرونده های مهاجرتی موسسه تراست تحت نظارت مستقیم شروین مدنی، وکیل ارشد موسسه انجام می شود.

شروین مدنی وکیل ارشد موسسه تراست


 • وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا و دارای کد فعالیت در انجمن ICCRC
  (کد وکالت: RCIC# 506959)
 • عضو هیئت علمی کالج اشتون در رشته مهاجرت
 • سابقه فعالیت به عنوان آفیسر اداره مهاجرت
 • بیش از 10 سال سابقه وکالت امور مهاجرتی
شروین مدنی

مجوز فعالیت شروین مدنی از اداره مهاجرت کانادا

پیشنهاد ما به شما وکلای مهاجرتی موسسه تراست هستند. موسسه مهاجرت به کانادا تراست که هزاران پرونده مهاجرت موفق را در سابقه درخشانش ثبت کرده، سالهاست در خدمت مشتاقان و مهاجران بالقوه به کشورهای مختلف از جمله کانادا و استرالیاست. جالب است بدانید که برخی از وکلای مهاجرتی تراست، در دانشگاه های کانادا تدریس می کنند و یا از فارغ التحصیلان مراکز آموزش عالی این کشور هستند. شما می توانید توسط موسسه تراست، از خدمات وکیل مهاجرت در بجنورد و سایر شهرهای ایران برخوردار شوید.

پادکست بشنوید!

وظایف وکیل مهاجرت

همچنین بخوانید: موسسه مهاجرتی در بجنورد ، وکیل مهاجرت به کانادا ، موسسه مهاجرت به خارج از کشور

بهترین وکیل مهاجرت در بجنورد

یک وکیل مهاجرت با برخورداری از دانش، تخصص و تجربه لازم، مهارت کافی را دارد تا به همه افرادی که در حال حاضر به دنبال مهاجرت هستند کمک کند و با ارائه خدماتش، آرزو و تلاش متقاضیان را به سرانجام برساند.

با توجه به اطلاعات مهاجرتی به دست آمده و آمارهای موجود، اگر یک وکیل مهاجرت برای گرفتن ویزای کار و تحصیل و یا پیگیری سایر روش های مهاجرت نظیر سرمایه گذاری، اقامت دائم و یا مهاجرت از طریق ازدواج اقدام کند، شانس پذیرش درخواست او حداقل دو برابر زمانی است که اشخاص معمولی بدون اطلاعات حقوقی درخواست می دهند.

اما در عین حال باید هوشیار باشید! حقیقت این است که بسیاری از افراد، ادعا می کنند که می توانند شما را در گذراندن موفقیت آمیز پروسه مهاجرت یاری کنند. اما برخی از آنها از دانش و مهارت کافی برخوردار نیستند و اقدامات آنها، به راحتی منجربه رد پرونده و نابودشدن آرزوهایتان در این رابطه می شود.

خبر خوب اینکه بهترین وکیل مهاجرت در بجنورد و سایر شهرهای ایران که با موسسه تراست همکاری دارند، با تعهدی بالا در دسترس هستند تا مهاجران بالقوه را در این امر خطیر یاری دهند. آنها به طور کامل، می توانند قوانین مهاجرت را برایتان شرح داده و بهترین روش مهاجرت را با توجه به شرایط و موقعیت تان به شما پیشنهاد دهند. در نتیجه توصیه می کنیم که در ابتدا برای آشنایی بیشتر با این موسسه و ایجاد ارتباط بهتر، فرم ارزیابی تراست را در اینجا مشاهده و پر کنید.

همچنین درباره راحت ترین کشور برای مهاجرت ایرانیان و دلایل مهاجرت از ایران بخوانید.

خدمات وکیل مهاجرتی در بجنورد

خدمات وکیل مهاجرتی در بجنورد و سایر شهرهای ایران، از سوی موسسه کانادایی تراست ارائه می شود که دفتر مرکزی آن در ونکوور واقع شده است. این موسسه، قادر به ارائه خدماتی بسیار مفید و کارآمد در انواع روش های مهاجرت به کانادا از جمله تحصیل در کانادا، کار در کانادا، سرمایه گذاری در کانادا، ارائه سابقه کیفری و حقوقی و حتی روش های مبتنی بر ازدواج در کانادا است. اگر می خواهید درباره این روش های مهاجرتی بیشتر بدانید، از این سایت دیدن کنید.

متقاضیان می توانند به دفتر موسسه مهاجرتی تراست در تهران مراجعه کرده و یا به صورت آنلاین و تلفنی از مشاوره و خدمات این موسسه برخوردار شوند. گفتنی است که موسسه تراست و وکلای آن، ارتباط تنگاتنگی با وکلای بین المللی کشورهای مختلف دنیا از جمله کانادا و استرالیا دارند که این امر به نوبه خود، می تواند تاثیر شگرفی بر پیشبرد بهتر پرونده مهاجرتی تان داشته باشد.

درباره آسان­ترین راه مهاجرت به کانادا، مهاجرت به کانادا در کرونا و ویزای کانادا بخوانید.

دلایل نیاز به وکیل مهاجرت

به طور کلی وجود یک وکیل مهاجرت در کنار شما، در طی کردن فرآیند مهاجرت بسیار مفید خواهد بود. اما برخی اوقات، شرایط به قدری اضطراری است که در هر صورت باید یک وکیل مهاجرت استخدام کنید. توصیه می کنیم اجازه ندهید به این شرایط اضطراری برسید و خود و خانواده تان در دل بحران های مهاجرت گرفتار شوید. در هر صورت شما به دلایل مختلف نظیر موارد زیر، به حضور یک وکیل مهاجرت نیاز خواهید داشت:

 • عدم اطمینان از واجد الشرایط بودن برای دریافت مزایای مهاجرتی نظیر گرین کارت
 • برخورداری و حفظ کمک های دولتی از سوی کشور مقصد
 • ایجاد اشکال یا تاخیر در دریافت ویزا، گرین کارت، تابعیت خاک و اقامت
 • اقدام به تبعید یا اخراج شما از سوی مراجع کشور مقصد
 • ریجکت شدن درخواست مهاجرت
 • داشتن سابقه کیفری
 • عدم دریافت پیشنهاد شغلی از سوی کارفرما در کشور مقصد
 • مشکل بودن تهیه مدارک کافی و پرکردن فرم ها و درخواست های مربوط به مهاجرت

برای دسترسی به اطلاعات بیشتر درباره اینکه چه زمانی به وکیل مهاجرت نیاز است، به این لینک مراجعه کنید.

مزایای داشتن یک وکیل مهاجرت در بجنورد

مزایای داشتن یک وکیل مهاجرت در بجنورد

وقتی خودتان به تنهایی می خواهید پروسه مهاجرت را اداره کنید، کل این فرآیند می تواند بسیار استرس زا باشد و به لحاظ روانی شما را در فشار قرار دهد. مهاجرت کار پیچیده ای است و قوانین مهاجرت در هر کشور، می تواند شما را بسیار سردرگم کند. بنابراین عاقلانه ترین کار این است که یک وکیل مهاجرت استخدام کنید تا به شما در این رابطه کمک کند. شما به دلایل زیر به استخدام یک وکیل مهاجرت نیاز خواهید داشت:

 • وکیل مهاجرت روند مهاجرت شما را سریع تر می‌کند

تایید درخواست مهاجرت شما از طرف مسئولین کشور مقصد، می تواند مدت ها و حتی سال ها طول بکشد. این دوره طولانی انتظار را می توان با استخدام یک وکیل مهاجرت، به یک دوره بسیار کوتاه تر بدل کرد.

توضیح اینکه وکلای مهاجرت، دارای تخصص بالا و همچنین لینک هایی هستند که برای سرعت بخشیدن به روند کار ضروری است. دلیل دیگر تاخیر نتیجه گیری، ممکن است دلیل خطاهای فنی در پرکردن فرم ها باشد. این در حالی است که پرکردن فرم توسط وکلای مهاجرت حرفه ای، می تواند کاملا عاری از چنین خطاهایی باشد و این امر به نوبه خود و به صورت خودکار، روند مهاجرت را سرعت می بخشد.

 • یک وکیل مهاجرت خوب، به شما مشاوره تخصصی می‌دهد

یک وکیل مهاجرت باتجربه، می تواند در کل مراحل مهاجرت به شما کمک کند. آنها از کلیه قوانین مربوط به کشور مقصد آگاهی دارند. واقعیت این است که قوانین مهاجرتی دائما در حال تغییر بوده و افراد عادی به دلیل ناآگاهی، عموما از آنها بی خبر هستند و بر طبق آنها عمل نمی کنند. این در حالی است که وکلای مهاجرت، همیشه در جریان تغییرات بوده و بنابراین می توانند با رعایت تمام قوانین و روش های به روز شده، پرونده شما را از ریجکت شدن نجات دهند.

 • صرفه جویی در هزینه ها با حضور وکیل مهاجرت

در طی روند مهاجرت، حتی کوچکترین اشتباه ممکن است منجر به از دست دادن هزاران دلار از طرف متقاضی و همچنین منجر به لغو مراحل طی شده شود. در این صورت، متقاضی ملزم به شروع کل مراحل مهاجرت از ابتداست. اما یک وکیل مهاجرت، می تواند شما را در طی کردن کلیه مراحل فرآیند مهاجرت بدون اشتباه راهنمایی کند و کار شما را پیش ببرد. در این صورت لازم نیست هزینه ای بابت اشتباهات‌تان از دست بدهید.

 • وکیل مهاجرت یک منبع دفاع قوی است

استخدام یک وکیل مهاجرت باتجربه ضروری است؛ زیرا قادر به دفاع از منافع و حقوق شماست. اخذ تابعیت، می تواند یک فرآیند مهم باشد. این فرآیند نیاز به داشتن مهارت فراوان برای پاسخگویی به تمام سوالات و جزئیات دارد.

وکلای مهاجرت می توانند برای حقوق افراد بجنگند، حتی اگر آنها سابقه کیفری داشته باشند. آنها از استراتژی ها و تاکتیک های مورد نیاز در تایید درخواست مهاجرت آگاه هستند و کمک شان برای افرادی که می خواهند تابعیت کشور مقصد را بدست آورند، بسیار مفید است.

 • روند آسان درخواست

شما ممکن است در میان انبوه قانونمندی ها، فرم ها و برنامه ها گیر بیفتید و به نظر می رسد روند کار کاملا ترسناک است. یک وکیل مهاجرت حرفه ای می تواند به شما در پردازش درخواست کمک کند، زیرا وی دارای تخصص و تجربه است تا پرونده شما را به پرونده ای قوی بدل کند که احتمال رد شدن آن بسیار اندک است.

 • کمک در تهیه مصاحبه با کنسولگری

بیشتر اوقات مصاحبه شخصی با افسران مهاجرت، یک الزام است و یک وکیل مهاجرت می تواند به شما در پیشبرد مصاحبه با کنسولگری کمک کند. کوچکترین اشتباهات در طی چنین مصاحبه ای، می تواند منجر به لغو روند مهاجرت شما شود.

وقتی یک وکیل مهاجرت را استخدام می كنید، می توانید توسط او به روشی موثر و کارآمد آماده شوید و به درستی به تمام سوالاتی که از شما پرسیده می شود پاسخ دهید. وکیل همچنین در جمع آوری تمام اسناد و مدارک مورد نیاز برای موفقیت در روند مهاجرت به شما کمک خواهد کرد.

 • ارائه راه حل برای مسائل توسط وکیل مهاجرت

یک وکیل مهاجرت می تواند به شما کمک کند تا انواع مشکلات و مسائل مربوط به اداره مهاجرت را حل کنید؛ خواه مشکل از گرین کارت باشد یا برخی از مشکلات مربوط به ویزا. وکلای مهاجرت با مهارت در زمینه مقابله با چنین مشکلاتی به استراتژی های کارآمدی مسلط هستند که مسائل را حل می کنند. آنها همچنین در بخش های مختلف اداره مهاجرت آشنایانی دارند. بعلاوه می توانند مسایل مربوط به تابعیت را به خوبی حل کنند.

وکلای مهاجرت همچنین برای افرادی مفید هستند که حتی پس از ارائه درخواست شان در مهاجرت موفق نبوده اند. وکلا می توانند در برنامه ای که مدتی است معوق مانده، اقداماتی انجام دهند و شما را به هدف برسانند. اطلاعات تکمیلی را می توانید از طریق این وبسایت بدست آورید.

درباره ثبت نام آنلاین ویزای کانادا، جواب ویزای کانادا و طولانی شدن جواب ویزای کانادا در صورت نیاز و با مراجعه به هر لینک اطلاعات کاملی کسب کنید.

پادکست بشنوید!

رادیو تراست

موضوع: معیارهای انتخاب بهترین موسسه مهاجرتی

ویژگی ‌های وکیل مهاجرت قابل اعتماد

بدیهی است که هر متقاضی مهاجرت می خواهد بهترین وکیل را داشته باشد تا از بهترین مشاوره های حقوقی و نتایج بهره مند شود. جستجوی یک وکیل مهاجرت، از طریق اینترنت یا دوستان و آشنایان کافی نیست. بلکه باید جلساتی حضوری یا غیرحضوری را با وکیل داشته باشید تا بتوانید از وجود ویژگی های زیر در صحبت ها و عملکرد وکیل مهاجرت مطمئن شوید:

 • تجربه و دانش

همانطور که گفته شد، فرآیند و قوانین مهاجرت بسیار پیچیده است و در عین حال به سرعت در حال تغییر می باشد. اما وکلای حرفه ای که در زمینه حقوق مهاجرت تخصص دارند، به صورت تمام وقت دراین بخش متمرکز هستند. واقعیت این است که زمینه های قوانین مهاجرت بسیار گسترده بوده و شامل پناهندگان و پناهندگی، مهاجرت تجاری، مهاجرت خانوادگی، دانشجویان بین المللی، رسیدگی کیفری و قضایی می شود. در نتیجه وکلای برجسته مهاجرت، تمام وقت خود را در زمینه مطالعه و بررسی انواع قوانین مهاجرت صرف می کنند تا اطمینان حاصل کنند که از تجربه و دانش تخصصی و به روز در همه زمینه ها برخوردارند.

 • استقامت

صرف نظر از سطح مشاوره حقوقی مورد نیاز شما، داشتن یک وکیل مهاجرت که همیشه در طول این فرآیند در کنارتان باشد بسیار مفید و آرامش بخش است. حقیقت این است که چرخ های پیشرفت در دنیای مهاجرت، ممکن است به آرامی حرکت کنند و همه چیز لزوما همیشه طبق برنامه پیش نمی رود.

اگر در مقابل ضرب الاجل ها یا سازمان هایی قرار دارید که نیاز به توضیحات بیشتری از سوی شما دارند، عملکرد و نگرش مثبت وکیل شما می تواند خیالتان را راحت کند. در این صورت وکیل مهاجرتی، باید از استقامت و ثبات بالایی برخوردار باشد و در شرایط سخت جا نزند.

 • دقت بالا و توجه به جزئیات

خدمات وکالت در زمینه مهاجرت نیاز به دقت بالایی دارد، به نحوی که وکیل باید از تمام جزئیات پرونده تان باخبر باشد و در موقعیت های مختلف، بتواند بهترین واکنش را از خود نشان دهد. هرگونه اقدام نادرست، می تواند ماه ها یا سال ها کارتان را به تاخیر بیندازد؛ به همین دلیل وجود یک وکیل مهاجرتی از یک موسسه مهاجرتی نظیر موسسه تراست که به جزئیات دقت می کند، به نفع شماست. در این صورت او می تواند در صورت مشاهده هرگونه بی نظمی یا اشکال در پر کردن فرم های مورد نیاز و قبل از ارسال آنها، به بررسی شان بپردازد و شما را از استرس های اضافی در روند مهاجرت خلاص کند.

 • شفقت و در دسترس بودن

وکلای مهاجرتی ممکن است افرادی بسیار پرمشغله باشند و بنابراین برخی از آنها غیر قابل دسترس به نظر می رسند. اما وکلای دلسوز، طبیعتا وقت کافی برای پاسخگویی به وکلا صرف می کنند و در تمام مراحل فرآیند مهاجرت، تا حد امکان در دسترس هستند. آنها به احساس شما اهمیت می دهند و نظرات شما را در مورد یک موضوع مورد بررسی قرار می دهند. آنها به دنبال تحقق منافع شما هستند.

 • سابقه در یک شرکت حقوقی معتبر

بهترین وکلای مهاجرت، در شرکت های مهاجرتی خوش سابقه کار می کنند که پرونده های بسیاری را با موفقیت به پایان رسانده اند. هنگام انتخاب وکیل مهاجرت، بهتر است در مورد موسسه ای که با آنها کار می کند نیز تحقیق کنید. در گوگل سرچ کنید و اطلاعات شرکت و کامنت های موکلین موسسه مربوطه را بخوانید و از حسن سابقه آنها اطمینان حاصل کنید.

 • حرفه ای بودن، ادب و دوستی

مهاجرت، سختی ها و بحران های خود را دارد و یک وکیل مهاجرت در این دوره بسیار دشوار از زندگی تان با شما کار می کند. بنابراین باید بتوانید به طور ضمنی به وی اعتماد کرده و ارتباط برقرار کنید، زیرا گاهی اوقات چندین ماه لازم است تا وکیل روی پرونده تان کار کند و به موفقیت برسد.

بهترین وکلای مهاجرتی بسیار حرفه ای بوده و در عین حال، نهایت ادب و احترام و صمیمیت را در برخورد با موکلین از خود نشان می دهند. بنابراین قبل از هر گونه توافق و اخذ قرارداد با وکیل مهاجرت، لازم است که یکی دو جلسه حضوری یا غیر حضوری با او داشته باشید و رفتارش را مورد ارزیابی قرار دهید.

 اگر فرد بی ادب و پرخاشگر است، بلافاصله قیدش را بزنید و به دنبال یک وکیل مهاجرت دیگر باشید، زیرا دیر یا زود حتی اگر در نیمه راه مهاجرت باشید ناچار خواهید شد که وکیل تان را تغییر دهید.

 • تسلط به زبان کشور مقصد

وکیل مهاجرتی شما باید بتواند به صورت روان به زبان کشور مقصد صحبت کند، زیرا موارد بسیاری پیش می آید که به جای شما به مسئولین مهاجرت پاسخگو خواهد بود و باید بتواند به راحتی از شما دفاع کند. بعلاوه برای مطالعه دقیق قوانین مهاجرت کشور مقصد و آگاهی از آنها به تسلط به زبان آن کشور نیاز خواهد بود. بنابراین پیشنهاد می کنیم که حتما در این رابطه تحقیق نمایید.

در نهایت پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر در این رابطه، این سایت و این سایت را نیز مطالعه کنید.

همچنین بخوانید: کانال تلگرام مهاجرت به کانادا

اعتماد به وکلای مهاجرت تراست

یک قرارداد کتبی در بدو توافق با وکیل مهاجرت الزامی است، زیرا قرار است که مدارک محرمانه تان را به او بسپارید. بعلاوه اگر در طی کار از عملکرد وکیل راضی نبودید و یا به هر نحوی خواستید این همکاری را لغو کنید و یا حتی پس از اینکه پروسه مهاجرت به پایان رسید، بر طبق این قرارداد وکیل موظف به بازگرداندن تمام مدارک و اسناد شخصی شما در کوتاهترین زمان ممکن است.

این قرارداد، در کنار تحقیقاتی که برای انتخاب وکیل و اعتماد به او طی می کنید الزامی است. بعلاوه مشخص می کند که پروسه مهاجرت شما توسط وکیل، طبق چه برنامه ای و با چه هزینه ای در هر مرحله به سرانجام خواهد رسید. در واقع وکیل مهاجرتی قابل اعتماد باید در هر شرایطی متعهد به موکلش بوده و حتی المقدور در زمان هایی که به راهنمایی و کمکش احتیاج دارید در دسترس باشد. در ضمن وقت کافی صرف مطالعه دقیق اسناد و مدارک متقاضی نماید و تمام جزئیات را مدنظر داشته باشد.

همه آنچه گفته شد، از تعهدات و الزامات کاری تیم تراست و وکلای مهاجرتی این موسسه هستند. در حقیقت موسسه تراست، سابقه ای درخشان در ارائه خدمات مهاجرتی در طول سالیان متمادی داشته و بیش از 6 هزار پرونده موفق در این رابطه را در رزومه خود دارد. وکیل مهاجرت در بجنورد و سایر وکلای مهاجرتی تراست، به انواع روش های مهاجرت به کشورهای مختلف از جمله کانادا و استرالیا مسلط هستند و با توجه به موقعیت و شرایط شما، می توانند راهکارهای موثری پیش رویتان قرار دهند.

درباره هزینه مهاجرت به کانادا بخوانید.

مشاوره وکیل مهاجرت در بجنورد

مشاوره وکیل مهاجرت در بجنورد

خبر خوب اینکه وکلای تراست جلسات مشاوره تخصصی را برای مشتاقان مهاجرت ترتیب می دهند و بدین ترتیب هزینه های مشاوره، از سایر هزینه هایی که باید برای پروسه مهاجرت متقبل شوید حذف می شوند.

وکلای مهاجرت در بجنورد و یا دفتر تهران و یا هر نقطه ای از ایران، برای مشاوره تخصصی در خدمت شما هستند. اما اگر مایل باشید، می توانید از مشاوره های آنلاین و تلفنی با وکیل مهاجرت ایرانی در ونکوور نیز بهره مند شوید.

شماره وکیل مهاجرت در بجنورد

همانطور که اشاره شد، شما می توانید با دفتر مرکزی موسسه تراست در ونکوور کانادا تماس بگیرید و به صورت آنلاین یا تلفنی از مشاوره با وکیل مهاجرت برخوردار شوید. در این رابطه کافی است با واتساپ تراست در کانادا به شماره 12502012020 تماس بگیرید.

اما برای تماس و دسترسی به وکیل مهاجرت در بجنورد و سایر شهرهای ایران، پیشنهاد می کنیم سری به وب سایت Trustimm.com بزنید و اطلاعات کافی را در این رابطه بدست آورید.

چک لیست عزیمت به کانادا
 • چک لیست مدارک و وسایل موردنیاز
 • راهنمای قوانین کانادا
 • شروع زندگی در کانادا

چرا موکلین به موسسه مهاجرتی تراست اعتماد کرده‌اند؟

 1. تراست توسط مشاورین قانونی مهاجرت کانادا و عضو انجمن ICCRC اداره می‌شود

  شروین مدنی با سال‌ها سابقه وکالت امور مهاجرت و دارای کد فعالدیت RCIC در انجمن ICCRC به عنوان وکیل ارشد مجموعه تراست مشغول به فعالیت‌اند. مشاورین موسسه تراست نیز از اساتید دانشگاه های کانادا و افراد دارای تجربه تحصیل کانادایی هستند و همین امر نیز باعث ارائه مشاوره‌های با کیفیت، کاربردی و ملموس به متقاضیان شده است.

 2. آمار پرونده‌های موفق ما بالاست

  مهاجرت مسیری دشوار و سرنوشت ساز است. ما افتخار می‌کنیم که در این مسیر پر فراز و نشیب همراه مورد اعتماد هزاران ایرانی برای رسیدن به سرمقصد آرزوهایشان بوده‌ایم. داشتن بیش از شش هزار پرونده موفق در زمینه‌های مختلف اعم از تحصیلی، کاری و سرمایه گذاری نتیجه تلاش شبانه روزی تیم تراست جهت موفقیت مشتریانش در مسیر مهاجرت بوده است.

 3. ما نماینده رسمی مراکز آموزشی مقاطع مختلف در کانادا هستیم

  موسسه تراست نمایندگی رسمی اغلب دانشگاه‌ها و کالج‌ها و همچنین مدارس کانادا را دریافت کرده است. در برخی موارد نیز این موسسه به عنوان نماینده کلیدی (Key Agent) با مراکز آموزشی کانادایی همکاری دارد، همین امر نیز موجب سهولت مکاتبات با مراکز آموزشی و همچنین اخذ پذیرش بدون هیچ واسطه‌ای را فراهم آورده است.

 4. تراست، مرجعی قابل اعتماد برای اخبار و اطلاعات مهاجرت است

  وب سایت موسسه تراست
  با توجه به این که موسسه مهاجرتی تراست به صورت تخصصی خدمات مهاجرت به کانادا را ارائه می‌دهد به جرائت می‌توان گفت این وب سایت کامل‌ترین مرجع فارسی زبان در حوزه ارائه اطلاعات مهاجرت، تحصیل، کار و زندگی در کاناداست. به روزترین اخبار مهاجرت کانادا، قوانین اخذ ویزا و روش های مهاجرتی کانادا را در می‌توانید در وب سایت موسسه تراست دنبال کنید. تراست از ابتدای تا انتهای پروسه‌ی مهاجرت همراه شماست تا بتوانید آینده موفق خود را رقم بزنید.
  شبکه های اجتماعی موسسه تراست
  آینده شما همین امروزِ افرادی است که پیش از شما اقدام نموده اند. همیشه شنیدن تجربیات افرادی که پیش از شما  مسیر مهاجرت را طی کرده اند آموزنده خواهد بود. ما در صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام تراست با تهیه ویدئوهای مختلف اعم از گفتوگو با افراد موفق ایرانی در کانادا، لایوهای پرسش و پاسخ با وکیل مهاجرت و.. سعی کرده ایم این تجربیات ارزشمند را به رایگان در اختیار مخاطبین قرار دهیم تا چراغ راهنمایی باشد برای طی کردن بهتر مسیر مهاجرت.

 5. هیچ فرصتی از دست نمی‌رود!

  دولت کانادا راه های زیادی برای متقاضیان مهاجرت به کانادا طراحی کرده است .ممکن است بیش از یک یا چند راه مهاجرتی برای شما وجود داشته باشد. اولین قدم شما، پیدا کردن مناسب ترین مسیر مهاجرتی است که منافع شما را به بهترین نحو تضمین کند. مشاورین موسسه تراست با توجه به شرایط تان بهترین مسیر مهاجرتی را به شما معرفی خواهند کرد و در این راستا تمامی فرصت های کاهش هزینه های مهاجرت، دریافت انواع بورسیه‌های تحصیلی و کمک هزینه‌ها با توجه به شرایط تان بررسی خواهد شد.

 6. به نظر ما وقت طلاست!

  دغدغه زمان برای بسیاری مهم است. ما ارزش ویژه‌ای برای وقت مشتریان خود قائل هستیم. مایه افتخار است که وکلا و مشاورین خبره ما با نهایت دقت، نتیجه دلخواه را در کمترین زمان ممکن برای مشتریان رقم می‌زنند. مهاجرت امری پر از استرس و نگرانی است؛ از این‌ رو تیم تراست، با انجام سریع و دقیق امور مهاجرتی مشتریان، به جای استرس، امید رسیدن به آرزوها را برایشان فراهم می‌ سازد.

 7. مشاورین تراست در تمام مراحل مهاجرت به کانادا همراه شما هستند!

  بدون دغدغه و با خیالی آسوده فرآیند مهاجرت خود را طی کنید. قوانین مهاجرت بسیار پیچیده است، ولی نگران نباشید. چراکه وکلای با تجربه و حرفه‌ای ما در تراست با تمامی روش‌های قانونی مهاجرت آشنا هستند و از ابتدا تا انتهای مسیر همراه‌تان خواهند بود.

 8. وکالت پرونده ‎ها با توجه به تجربه قبلی وکلا پذیرفته ‌می‌شود

  هر ماه تعداد بسیار زیادی تقاضا برای ارزیابی شرایط مهاجرت از سوی متقاضیان برای ما ارسال می‌شود. موسسه تراست بر مبنای اصول حرفه‌ای و اخلاقی فقط وکالت پرونده‌هایی را بر عهده می‌گیرد که به احتمال زیادی امکان موفق شدن و اخذ پذیرش و ویزا را داشته باشند.

 9. بهترین ها را به مشتری پیشنهاد می دهیم حتی به ضرر خودمان!

  با توجه به اصول و ارزش‌های سازمانی موسسه مهاجرتی تراست این قول را به مشتریانمان می‌دهیم که در ارائه خدمات و مشاوره‌ها تنها تابع هدفی که به دنبال کمینه کردن آن خواهیم بود هزینه‌های شماست و نیز تنها تابع هدفی که به دنبال بیشینه کردن آن هستیم منافع شما خواهد بود!

 10. توجه به جزئیات، عامل تمایز ماست!

  با توجه به حکم دادگاه فدرال کانادا وجود مغایرت و اطلاعات اشتباه در فرآیند مهاجرت اشتباهی بزرگ است! توجه به جزئیات و دقت فراوان در تنظیم پرونده های ارسالی به اداره مهاجرت می‌تواند متقاضیان مهاجرت را از بسیاری از عواقب پیش‌بینی نشده مصون دارد. وکلا و مشاورین تراست با ارائه اطلاعات صحیح و تکمیل تمامی مدارک موردنیاز به کمک متقاضی، به دقت و با وسواس فراوان پرونده مهاجرتی شما را دنبال می‌کنند.

 11. همواره در دسترس هستیم!

  آرمان تراست ایجاد محیطی سرشار از احترام به مشتری و ارائه خدمات برتر به مشتریان است، در همین راستا مشتریان تراست همواره از می توانند از طریق راه‌های مختلفی از جمله تماس، ارسال پیام و ایمیل با مشاورین تراست در ارتباط باشند. همواره سعی ما بر این است که چه در پاسخ به درخواست‌ها و چه در پیگیری‌ها خیالی آسوده و تجربه‌ای لذت بخش را برای مشتریانمان فراهم سازیم.

 12. دیوارهای تراست شیشه‌ای است!

  شفافیت در ارائه خدمات لازمه مشتری مداریست! در همین راستا موسسه تراست همواره شفافیت در خدمت رسانی و شفافیت در امور مرتبط به قرارداد و پرداخت‌های مالی را سرلوحه کار خود قرار داده است. شرح خدمات ارائه شده بابت هر پرداخت مالی برای مشتریان تراست به صورت کاملا شفاف مشخص است و همچنین موکلین به راحتی می‌توانند در هر مرحله از وضعیت پیشرفت امور مهاجرتی خود مطلع شوند.

همراه شما در تمام مراحل!

تراست بسیار مفتخر است که وکلای مجربی را در تیم خود دارد که در تمامی مراحل مهاجرت همراه شما هستند. همین حالا می‌توانید وقت مشاوره آنلاین یا تلفنی رزرو کنید.

سوالات متداول

وکیل مهاجرت در بجنورد چه خدماتی ارائه می دهد؟

بهترین وکلای تیم تراست در بجنورد و سایر شهرهای ایران، از میان اساتید دانشگاه های کانادا و فارغ التحصیلان این کشور انتخاب شده اند و می توانند در زمینه انواع روش های مهاجرتی از جمله تحصیل، اشتغال، سرمایه گذاری، ازدواج و اسپانسرشیپ خدمات ارزنده ای را به موکلین خود ارائه دهند.

چرا باید وکیل مهاجرتی داشته باشیم؟

وکلای مهاجرت قادرند در زمینه ها و حوزه های مختلف مهاجرت، مشاوره ها و خدماتی ارائه کنند تا پروسه مهاجرت شما در کوتاه ترین زمان ممکن و به بهترین نحو و با کمترین ریسک ها به سرانجام برسد. وکلای مهاجرتی موسسه تراست به شما اطمینان می دهند که در کلیه مراحل مهاجرت از جمله پرکردن فرم ها، ارائه اسناد و مدارک و شرکت در مصاحبه های مربوطه، بدون خطا و اشتباه عمل کرده و آرزوی مهاجرت شما را تحقق بخشند.

آیا استخدام یک وکیل مهاجرتی الزامی است؟

شما خودتان هم می توانید با مطالعه و تحقیق و پیگیری های لازم و ارائه اسناد و مدارک و پرکردن فرم های مربوطه، مراحل مهاجرت را طی کنید. اما این کار برایتان یک روند فرسایشی و پراسترس خواهد بود، چرا که مهاجرت اساسا یک فرآیند پیچیده است و نیاز به داشتن آگاهی های بسیاری راجع به قوانین متغیر و فراوان مهاجرت می باشد. قطعا وجود یک وکیل مهاجرت در کنار شما، راه را به بهترین نحو برایتان هموار خواهد کرد.

یک وکیل مهاجرت قابل اعتماد، از چه ویژگی هایی برخوردار است؟

وکلای مهاجرتی باتجربه و حرفه ای، از جمله وکلای تراست با برخورداری از از دانش و تجربه کافی و به ثمر رساندن پرونده های مهاجرتی بسیار زیاد، تسلط به زبان های مختلف، مهارت های ارتباطی بالا، شفقت و صداقت، استقامت در شرایط سخت و بحرانی فرآیند مهاجرت و توجه به جزئیات اسناد و مدارک و دقت بالا، سابقه ای درخشان را در حوزه مهاجرت کسب کرده اند. 

مزایای داشتن یک وکیل مهاجرت کدامند؟

با وجود یک وکیل مهاجرت حرفه ای می توانید از مزایایی نظیر سرعت و سهولت در روند مهاجرت، مشاوره تخصصی، کمک گرفتن در مصاحبه های کنسولگری، دریافت راه حل برای مسائل موجود و آگاهی از بهترین روش مهاجرت با توجه به شرایط و موقعیت تان برخوردار شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رزرو وقت مشاوره
تماس

تمامی حقوق مادی و معنوی مطالب متعلق به موسسه مهاجرتی تراست می باشد. استفاده از مطالب برای موارد غیرتجاری بلامانع است.