موسسه مهاجرتی در بجنورد

موسسه مهاجرتی در بجنورد

برای بهره مندی از خدمات مشاوره موسسه مهاجرتی تراست در دفاتر ایران و کانادا، نیازی به مراجعه حضوری نیست و می توانید به صورت غیرحضوری از طریق تماس تلفنی یا اینترنتی مشاوره مهاجرتی دریافت نمایید. توجه داشته باشید که هم اکنون دفاتر ما در شهرهای تهران، کاشان، ونکوور و ریچموند فعال هستند. برای برقراری ارتباط می توانید مستقیما با شماره ۰۲۱۹۱۳۰۲۹۲۹ تماس حاصل فرمائید.

معتبرترین موسسه مهاجرتی در بجنورد

مهاجرت به کانادا آسان نیست. برای مهاجرت موفقیت آمیز به کانادا، مراحل زیادی وجود دارد که باید طی شوند. همچنین، این روند می تواند چندین ماه و در برخی موارد چند سال طول بکشد. اما اگر از وکلای مهاجرتی و مشاوران خبره موسسه مهاجرتی تراست در بجنورد مشاوره و کمک بگیرید، می توانید شانس موفقیت پرونده مهاجرتی خود را افزایش دهید.

اگر علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد روش های مهاجرت به کانادا هستید، به سایت موسسه مهاجرتی تراست مراجعه کنید و از مشاوران مجرب تیم موسسه مهاجرتی تراست در بجنورد مشاوره بگیرید.

شما می توانید از طریق مرکز مهاجرتی تراست در بجنورد یاد بگیرید که چگونه از طریق تحصیل، کار و یا سرمایه گذاری به کانادا مهاجرت کنید. تمام پرونده های ما توسط متخصصان باتجربه که به موسسه مهاجرتی تراست وابسته هستند رسیدگی می شوند. این متخصصان متشکل از وکلای مهاجرت و مشاورانی هستند که در موسسه مهاجرتی تراست فعالیت می کنند.

همچنین بخوانید: وکیل مهاجرت در بجنورد

خدمات موسسه تراست برای مهاجرت

تمامی پرونده های مهاجرتی موسسه تراست تحت نظارت مستقیم شروین مدنی، وکیل ارشد موسسه انجام می شود.

شروین مدنی وکیل ارشد موسسه تراست


 • وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا و دارای کد فعالیت در انجمن ICCRC
  (کد وکالت: RCIC# 506959)
 • عضو هیئت علمی کالج اشتون در رشته مهاجرت
 • سابقه فعالیت به عنوان آفیسر اداره مهاجرت
 • بیش از 10 سال سابقه وکالت امور مهاجرتی
 • تجربه کیس های موفق از بیش از ۲۰ ملیت مختلف
شروین مدنی

ویژگی‌ های وکیل موسسه مهاجرتی در بجنورد

1. وکیل قانونی مهاجرت به کانادا باید مجوزهای لازم را داشته باشد

برای جلوگیری از کلاهبرداری و نظارت بیشتر، دولت کانادا توصیه کرده برای پیگیری امور پرونده خود تنها از وکلا یا مشاورین مورد تایید اداره مهاجرت کانادا کمک گرفته شود.

این افراد که لازم است شهروند کانادا بوده یا اقامت دائم این کشور را داشته باشند پس از گذراندن دوره های آموزشی و شرکت در آزمون های مخصوص، مجوز لازم برای همکاری با اداره مهاجرت کانادا را دریافت می کنند و دائما تحت نظارت کانون مشاوران مهاجرت کانادا هستند.

 • در صورتی که از افرادی که مورد تایید اداره مهاجرت کانادا نباشند برای امور مهاجرتی خود کمک بگیرید، پرونده شما قابل دادرسی نخواهد بود.

برای بررسی اینکه آیا وکیل / مشاوری که با وی همکاری دارید مورد تایید اداره مهاجرت کانادا است یا خیر میتوانید به صفحه کالج مشاوران مهاجرت و شهروندی کانادا مراجعه نموده و نام مشاور خود را جستجو نمایید.

مجوز فعالیت شروین مدنی از اداره مهاجرت کانادا

توجه! هر فرد با هر عنوان و سابقه کاری (نماینده یا ایجنت مدارس و دانشگاه ها، موسسه کاریابی و…) در صورتی که عضو کانون مشاورین مهاجرت و شهروندی کانادا نباشد مورد تایید اداره مهاجرت کانادا نخواهد بود.

این روزها خیلی از افراد مدعی تعداد زیادی پرونده موفق هستند و در اینستاگرام کار می کنند یا دارای دفاتری در ایران و کانادا هستند اما کارشان قانونی نیست و اگر طی همکاری با آنها به مشکل برخوردید امکان پیگیری قضایی را نخواهید داشت.

حتما دقت داشته باشید که در صورتی که با یک موسسه مهاجرتی کار می کنید، قرارداد شما باید توسط مشاور قانونی مهاجرت صاحب امتیاز آن موسسه امضا شود و امضای افراد دیگر اعتباری نداشته و قابل پیگیری از مراجع قانونی نیست.

2. قرارداد وکیل مهاجرت باید منطبق با فرمت اعلام شده توسط ICCRC-CRCIC باشد

همه مشاورین/ وکلای قانونی مهاجرت به کانادا باید از قراردادی تبعیت کنند که مطابق با فرمت تاییده شده ICCRC-CRCIC باشد. یک قرارداد معتبر، یک قرارداد دو طرفه است و به نفع وکیل و موکل است و علاوه بر اطلاعات وکیل و موکل و کد وکیل، بندهای زیر را پوشش می دهد:

 • طرفین قرارداد (Definitions)
 • وظایف و مسئولیتهای وکیل / مشاور (RCIC Responsibilities and Commitment)
 • وظایف و مسئولیتهای موکل (Client Responsibilities and Commitments)
 • روش پرداخت (Billing method)
 • مبلغ و شرایط پرداخت (Payment Terms and Conditions)
 • برنامه پرداخت (Payment Schedule)
 • سیاست برگشت وجه (Refund Policy)
 • حل و فصل اختلافات (Dispute Resolution Related to the Code of Professional Ethics)
 • محرمانگی (Confidentiality)
 • فورس ماژور (Force Majeure)
 • سیاست تغییرات (Change Policy)
 • اتمام قرارداد (Termination)
 • انصراف (Discharge or Withdrawal of Representation)
 • قوانین حاکم (Governing Law)

در قرارداد باید سیاست های موسسه یا مشاور در قبال هر یک از این مسائل کاملا مشخص بوده و طبق قوانین اداره مهاجرت باشد.

مبلغ قرارداد یکی از مواردی است که باید در قرارداد ذکر شود، و از همان شروع کار مشخص باشد.

در صورتی که قرارداد وکیل یا مشاور شما منطبق با این فرمت نیست می توانید به او اعتراض نمایید.

3. وکیل مهاجرت نباید کارهای غیرقانونی انجام دهد

ارائه مدارک جعلی یکی از مصادیق بارز کارهای غیرقانونی در امر مهاجرت به شمار می رود.

برخی موسسات مهاجرتی اقدام به جعل اسناد و مدارک در جهت قوی تر شدن پرونده فرد می نمایند. این کار از هر نظر غیرقانونی است و در صورتی که آفیسر پرونده متوجه شود (که به احتمال خیلی زیاد متوجه می شود) علاوه بر اینکه پرونده شما ریجکت خواهد شد، برای شما مدتی محرومیت نیز در نظر گرفته می شود.

حتی در صورتیکه که بعد از دریافت اقامت دائم، دولت کانادا متوجه جعلی بودن مدارک شما گردد، ممکن است شما را از کانادا اخراج نماید.

توجه! ارسال دعوتنامه های صوری، جعل سند ملک، سابقه کاری، سند ازدواج / طلاق، خرید و فروش جاب آفر، ایده و طرح بیزنس و… جزء امور غیرقانونی محسوب می شوند.

4. وکیل مهاجرت باید در دسترس باشد

بعضی از وکیل ها به واسطه مشغله ای که دارند فرصت ارتباط گرفتن با کلاینت را ندارند و سوالات و مشکلاتی که برای کلاینت به وجود می آید را تنها از طریق مشاورانی که در ایران یا کانادا دارند می توان پیگیری کرد. اما در موسسه مهاجرتی تراست، از لحظه عقد قرارداد، کلاینت با مشاور در ارتباط مستقیم است و می تواند مسائل خودش را مطرح بکند و وکیل نیز به تمام گفتگوهای کلاینت و مشاور نظارت دارند.

5. دارای دفاتر فعال در ایران و کانادا باشد

اجباری برای حضور وکیل در کانادا یا ایران وجود ندارد. اما به طور کلی بهتر است که موسسه مهاجرتی هم در ایران و هم در کانادا در دسترس باشد.

طبیعی است که وکیلی که در کانادا زندگی می کند اطلاعات واقع بینانه تری را می تواند در اختیار شما قرار بدهد و از سمت اداره مهاجرت هم نظارت بیشتری انجام می گیرد. برخی خدمات مثل دریافت Atip نیز تنها برای کسانی که در کانادا حضور دارند امکان پذیر است.

اما از طرفی کشوری مثل کانادا اختلاف زمانی زیادی با ایران دارد. اگر موسسه مهاجرتی فقط در کانادا دفتر داشته باشد ممکن است با توجه به ساعات کاری متفاوت و تعطیلات متفاوت کار پرونده شما با تاخیر مواجه شود. داشتن دفتر و مشاور در ایران می تواند کار شما را تسریع نماید.

آشنایی با تیم مشاوره مهاجرت به کانادا در موسسه مهاجرتی تراست

مهمترین سوالی که باید از هر شرکت مهاجرتی بپرسید

انواع خدمات موسسه مهاجرتی در بجنورد

موسسه مهاجرتی تراست در بجنورد خدمات مهاجرتی متنوعی از قبیل مهاجرت تحصیلی به کانادا، مهاجرت کاری به کانادا، سرمایه گذاری در کانادا، اخذ ویزای تحصیلی کانادا و اخذ ویزای کار کانادا را ارائه می دهد. لطفا توجه داشته باشید که پروسه مهاجرت به کانادا یک پروسه پیچیده است و یک مسئله به ظاهر جزئی می تواند پرونده مهاجرتی شما را مختل کند.

توصیه می کنیم اگر مایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات مهاجرتی موسسه تراست در بجنورد هستید، برای اخذ مشاوره ابتدا فرم ارزیابی رایگان را در سایت موسسه مهاجرتی تراست پر کنید و یا از طریق یکی از مسیر های ارتباطی ذکر شده با ما تماس بگیرید.

برای مهاجرت به کانادا روش های بسیار زیادی وجود دارد. برخی از این روش ها زمان بر و برخی دیگر از روش های مهاجرتی سریع تر و آسان تر می باشند. موسسه مهاجرتی تراست در بجنورد مناسب ترین و آسان­ترین راه مهاجرت به کانادا را به متقاضیان خود معرفی می کند.

پادکست بشنوید!

رادیو تراست

موضوع: معیارهای انتخاب بهترین موسسه مهاجرتی

برخی از سریع ترین روش های مهاجرت به کانادا

برنامه اکسپرس اینتری کانادا

برنامه اکسپرس اینتری کانادا به مهاجران اجازه می دهد که به عنوان کارگر ماهر در کانادا زندگی و کار کنند. این سیستم جدید به اداره شهروندی و مهاجرت کانادا اجازه می دهد تا مهاجرانی را که ماهر هستند و یا دارای صلاحیت های مربوطه تحت برنامه های مهاجرت اقتصادی فدرال هستند، به طور فعال ارزیابی، انتخاب و جذب کند. برنامه های مهاجرت اقتصادی فدرال عبارتند از:

برنامه های
مهاجرت
توضیحات
برنامه کارگر ماهر فدرالاین برنامه به متخصصان ماهری که می توانند به توسعه اقتصاد کانادا کمک کنند، اقامت دائم کانادا را اعطا می کند.
برنامه تجارت ماهر فدرالتاجران باتجربه و خانواده آنان می توانند از طریق برنامه تجارت ماهر فدرال، اقامت دائم کانادا را اخذ نمایند.
کلاس تجربه کاناداییافرادی که دارای تجربه کاری در کانادا می باشند، می توانند از طریق این برنامه اقامت دائم کانادا را اخذ کنند.

درباره مهاجرت به کانادا از طریق تخصص بیشتر بخوانید.

برنامه اکسپرس اینتری همچنین به استان ها و مناطق خاص اجازه می دهد تا از این سیستم برای جذب نامزدهای مناسب به عنوان بخشی از برنامه نامزدهای استانی (PNP) استفاده کنند تا خواسته های بازار کار منطقه خود را برآورده نمایند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره برنامه اکسپرس انتری به این لینک مراجعه کنید. موسسه مهاجرتی تراست در بجنورد انواع خدمات مربوط به مهاجرت به کانادا از طریق اکسپرس اینتری را به علاقه مندان ارائه می دهد.

مهاجرت به کانادا از طریق حمایت مالی خانواده

پیوستن به خانواده همچنان سنگ بنای سیاست مهاجرت به کانادا است. خانواده ها در کانادا می توانند بستگان خود را حمایت کنند تا به طور دائم به کانادا بیایند. برای اینکه بتوانید از خانواده خود حمایت مالی کنید، باید یک شهروند کانادایی باشید و یا اقامت دائم کانادا را داشته باشید.

افرادی که می توانید از آنها حمایت کنید عبارتند از: همسر و فرزندان زیر 22 سال شما (البته در برخی از موارد می توانید دیگر اعضای خانواده خود را نیز از این طریق به کانادا بیاورید). در صورت داشتن اقامت دائم کانادا، اقوام شما می توانند در کانادا زندگی، تحصیل و کار کنند. به طور کلی افرادی که حداقل 18 سال سن دارند در صورتیکه که دارای شهروندی کانادا باشند و یا اقامت دائم کانادا را داشته باشند، می توانند اقوام خاص خود را حمایت کنند تا به کانادا بیایند.

حمایت مالی از خانواده راهی برای اتحاد مجدد خانواده ها در کانادا است. در حقیقت، دولت کانادا معتقد است که باید اعضای خانواده را در کنار هم نگه دارد و به همین علت رسیدگی به درخواست های حمایت مالی خانواده را در اولویت قرار می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مهاجرت به کانادا از طریق اعضای خانواده می توانید به این لینک مراجعه نمایید و یا با مشاوران ما در موسسه مهاجرتی تراست در بجنورد در ارتباط باشید. همچنین درباره اسپانسرشیپ کانادا و ویزای اسپانسرشیپ کانادا بیشتر بخوانید.

تعداد
مهاجران
سال
1958002020
2030502021
2120502022

کار در کانادا بر پایه تأییدیه وزارت کار

مهاجرت به کانادا از طریق مجوز کار بسیار معمول است و همانطور که بسیاری از افراد می دانند، مجوزهای کار مختلف زیادی در دسترس است. چالش واقعی این است که متوجه شوید کدام یک از مجوز ها و ویزا های کاری متناسب با شرایط شما می باشد. LMIA (ارزیابی تاثیر بازار کانادا) نوعی مجوز کار است که از دپارتمان استخدام و توسعه اجتماعی کانادا اخذ می شود.

آن دسته از کارفرمایان کانادایی که می خواهند یک کارگر خارجی استخدام کنند باید درخواست خود برای اخذ مجوز کار LMIA را به همراه کلیه مستندات لازم به دپارتمان استخدام و توسعه اجتماعی کانادا ارسال نمایند. مجوز کار LMIA نشان می دهد که کارفرمای کانادایی نتوانسته است یک کارگر یا کارمند کانادایی شایسته را برای فرصت شغلی موردنظر پیدا کند و به همین دلیل اجازه دارد برای این موقعیت شغلی یک کارگر خارجی را استخدام کند.

هر کارفرمایی که مایل به استخدام کارمند خارجی است باید مجوز LMIA را از دپارتمان استخدام و توسعه اجتماعی کانادا دریافت کند. اگر ارزیابی توسط ESDC مثبت باشد، LMIA شرایط کار مورد نظر، نام کارمند و مدت اعتبار مجوز را مشخص می کند. هنگامی که کارفرمای کانادایی LMIA را دریافت کرد، این مجوز به یک کارمند خارجی ارسال می شود. فقط هنگامی که ارزیابی تأثیر بازار کار به دست می آید، کارمند خارجی می تواند برای اخذ ویزا و اجازه کار اقدام کند.

لطفا توجه داشته باشید که کبک دارای برخی مراحل خاص و سیاست های مشخص در مورد LMIA است. برای اطلاعات کامل در مورد روند LMIA کبک، به این لینک مراجعه کنید. کارشناسان مرکز مهاجرتی تراست در بجنورد می توانند شما را در زمینه مهاجرت کاری از طریق مجوز کار LMIA راهنمایی کنند.

برنامه های نامزد استانی کانادا

برنامه های نامزد استانی (PNP) در حال تبدیل شدن به یک روش محبوب برای مهاجرت به کانادا می باشند. استان هایی مانند آلبرتا، آنتاریو، بریتیش کلمبیا و سایر استان های کانادا برنامه های مهاجرتی خود را توسعه داده اند. با این حال، برنامه های نامزد استانی PNP معمولا پس از ورود به کانادا، متقاضیان را در استان های مربوطه اقامت می دهند.

به علاوه، در اکثر برنامه های نامزد استانی، متقاضیان برای واجد شرایط بودن نیاز به پیشنهاد کار از یک کارفرمای کانادایی دارند. این برنامه مناسب افرادی است که دارای مهارت، تحصیلات و تجربه کاری برای کمک به اقتصاد یک استان یا منطقه خاص در کانادا باشند و قصد دارند در آن استان زندگی کنند و ساکن دائمی کانادا شوند.

 برای کسب اطلاعات بیشتر درباره برنامه های نامزد استانی به این لینک مراجعه کنید و یا با مشاوران مجرب موسسه مهاجرتی تراست در بجنورد در ارتباط باشید. مشاوران و کارشناسان شرکت مهاجرتی تراست در بجنورد اطلاعاتی به روز و دقیق را درخصوص برنامه های نامزد استانی در اختیار شما قرار می دهند.

همچنین درباره برنامه های مهاجرت استانی کانادا و مهاجرت به کانادا از طریق تخصص شغلی در استان های کانادا بخوانید.

موسسه مهاجرتی در بجنورد برای سرمایه گذاری در کانادا

برنامه مهاجرت از طریق سرمایه گذاری برای افرادی با ارزش خالص دارایی زیاد که صاحب مشاغل مدیریتی هستند، طراحی شده است. تجار و بازرگانان باتجربه خارجی با سرمایه گذاری در کانادا، به رشد و شکوفایی اقتصاد کانادا کمک می کنند. اساسا دو برنامه سرمایه گذاری در کانادا وجود دارد: برنامه سرمایه گذاران فدرال و برنامه سرمایه گذاری کبک.

هر دو برنامه تا حدودی مشابه هستند و نیاز دارند که متقاضیان از ارزش خالص دارایی زیادی برخوردار باشند و به مدت 5 سال سرمایه گذاری زیادی را در یک صندوق سرمایه گذاری مصوب انجام دهند. مهاجران سرمایه گذار می توانند همسر و فرزندان خود را به عنوان اعضای خانواده وابسته به کانادا بیاورند.

برنامه های سرمایه گذاری به تجار ثروتمند اجازه می دهد تا به کانادا مهاجرت کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره برنامه مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری می توانید به این لینک مراجعه کنید. علاقه مندان به مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در کانادا می توانند از وکلای حقوقی و کارشناسان موسسه مهاجرتی تراست در بجنورد مشاوره بگیرند.

بیشتر بخوانید: مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در برنامه های استانی و فدرال ، خرید بیزینس در کانادا ، حداقل مبلغ سرمایه گذاری در کانادا

لینک های مفید مهاجرت سرمایه گذاری

سوالات پرتکرار!

راهنمای راه اندازی بیزینس های مختلف در کانادا

موسسه مهاجرتی در بجنورد برای تحصیل در کانادا

کانادا 21 دانشگاه از 500 دانشگاه برتر جهان و 32 دانشگاه از 1000 دانشگاه برتر جهان را در خود جای داده است. بسیاری از دانشجویان بین المللی پس از اتمام تحصیلات خود در کانادا، تصمیم می گیرند در کانادا بمانند و اقامت دائم کانادا را اخذ نمایند. دولت کانادا پروسه مهاجرت به کانادا را برای دانشجویان بین المللی آسان کرده است.

خوشبختانه برای اخذ اقامت کانادا مسیرهای زیادی در دسترس دانشجویان بین المللی قرار دارد. موسسه مهاجرت تحصیلی تراست به دلیل تعامل با بسیاری از دانشگاه های کانادا بهترین خدمات مهاجرت تحصیلی به کانادا را به متقاضیان ارائه می دهد. هر ساله بیش از 130000 دانشجو برای تحصیل به کانادا می آیند. برای تحصیل در کانادا ابتدا باید مجوز تحصیل صادر شده توسط دولت کانادا را دریافت کنید.

این مجوز، که نوعی ویزای اقامت موقت کانادا (TRV) است، به دانشجویان اجازه می دهد برای مدت زمانی موقت در کانادا تحصیل کنند و به طور معمول نشان دهنده موسسه آموزشی است که دانشجویان بین المللی در آن تحصیل می کنند. برای تحصیل در کانادا، متقاضی باید مجموعه خاصی از شرایط را داشته باشد. داشتن معدل بالا در دوره های تحصیلی گذشته و مدرک زبان معتبر دو شرط مهم و الزامی برای اخذ پذیرش تحصیلی کانادا می باشند. شرایط اخذ پذیرش هر یک از دانشگاه های کانادا با یکدیگر متفاوت است.

داوطلبانی که قصد دارند از یکی از دانشگاه های کانادا پذیرش یا بورسیه تحصیلی اخذ نمایند می توانند از طریق مسیرهای ارتباطی مختلف با موسسه مهاجرت تحصیلی تراست در بجنورد در ارتباط باشند. مشاوران ما در موسسه مهاجرتی تراست به روزترین اطلاعات درباره شرایط اخذ پذیرش تحصیلی و بورسیه تحصیلی کانادا را در اختیار شما قرار می دهند.

 بسیاری از برنامه های مهاجرت کانادا به مقدار مشخصی مهارت و تجربه کاری نیاز دارند، که این موضوع ممکن است شانس دانشجویان بین المللی را برای اخذ اقامت دائم کانادا کاهش دهد. با این حال، اکثر فارغ التحصیلان دانشجویی بین المللی در کانادا واجد شرایط درخواست مجوز کار پس از تحصیل در کانادا (PGWP) هستند.

مجوز کار پس از فارغ التحصیلی به فارغ التحصیلان بین المللی در کانادا اجازه می دهد تا در کانادا کار و زندگی کنند. برنامه های مهاجرت تحصیلی بسیار متنوعی در دسترس دانشجویان بین المللی است. برنامه هایی که در زیر ذکر شده است ممکن است باعث تسریع پروسه اقامت پس از تحصیل در کانادا برای دانشجویان بین المللی شوند. این برنامه ها عبارتند از:

 • مجوز کار پس از فارغ التحصیلی
 • کلاس تجربه کانادایی
 • برنامه کارگر ماهر فدرال
 • برنامه های نامزد استانی
 • برنامه های مهاجرتی کبک

مجوز کار پس از فارغ التحصیلی در کانادا

پس از اتمام تحصیلات خود در کانادا، می توانید با اخذ مجوز کار پس از فارغ التحصیلی، تجربه کاری کانادایی کسب کنید که بسته به مدت زمان برنامه دانشگاهی شما در دانشگاه های کانادا، شما را قادر می سازد تا حدود سه سال در کانادا کار کنید.

آن دسته از دانشجویان بین المللی که در یکی از دانشگاه های کانادا تحصیل می کنند تا 90 روز پس از فارغ التحصیلی فرصت دارند برای اخذ مجوز کار پس از فارغ التحصیلی (PGWP) اقدام کنند. مدت اعتبار این مجوز بین 8 ماه تا 3 سال می باشد و به مدت زمان تحصیل دانشجو در دانشگاه های کانادا بستگی دارد. دانشجو باید حداقل در یک دوره 8 ماهه در یکی از دانشگاه های کانادا تحصیل کرده باشد.

فارغ التحصیلان می توانند بعد از پیدا کردن کار مناسب در کانادا، پس از گذشت یک سال برای اخذ اقامت دائم کانادا اقدامات لازم را انجام دهند. علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مجوز کار پس از فارغ التحصیلی به وب سایت IRCC مراجعه نمایند.

در حالی که مجوز PGWP را در اختیار دارید، می توانید تعدادی از برنامه های اقامت دائم فدرال و استانی را نیز دنبال کنید، مانند:

 • برنامه اکسپرس اینتری برای دانشجویان بین المللی

یکی از برجسته ترین روش های اخذ اقامت دائم برای دانشجویان بین المللی در کانادا، شرکت در برنامه اکسپرس اینتری (Express Entry) است. برنامه اکسپرس انتری یکی از اصلی ترین و مناسب ترین راه های اخذ اقامت دائم کانادا برای دانشجویان بین المللی است.

داوطلبان اکسپرس انتری از طریق سیستم جامع رتبه بندی ارزیابی می شوند. سیستم جامع رتبه بندی به داوطلبانی که جوان، دارای تحصیلات و تجربه کاری کانادایی و مهارت زبان انگلیسی و یا فرانسوی هستند، امتیاز بالایی می دهد. این خصوصیاتی است که بسیاری از دانشجویان بین المللی کانادا از آن برخوردارند. بنابراین دانشجویان بین المللی کانادا شانس زیادی برای اخذ اقامت دائم کانادا از طریق برنامه اکسپرس اینتری خواهند داشت.

از طریق برنامه اکپرس اینتری، دانشجویان بین المللی و فارغ التحصیلان در کانادا می توانند از شرایط لازم برای برنامه محبوب کلاس تجربه کانادایی نیز برخوردار شوند. برنامه کلاس تجربه کانادایی این امکان را می دهد که سالانه علاوه بر کارگران خارجی، ده ها هزار از دانشجویان بین المللی که از دانشگاه های معتبر کانادا فارغ التحصیل شده اند، اقامت دائم کانادا را اخذ کنند.

 • برنامه نامزدهای استانی برای دانشجویان بین المللی

برنامه نامزدهای استانی (PNP) به استان ها و مناطق سرتاسر کانادا اجازه می دهد نامزدهای مهاجرت را که نیازهای اقتصادی محلی آن ها را برآورده می کنند، شناسایی و جذب کنند. بسیاری از برنامه های PNP به دانشجویان بین المللی که از یکی از دانشگاه های معتبر کانادا فارغ التحصیل شده اند، امتیاز ویژه ای می دهد. بسیاری از دانشجویان بین المللی در کانادا پس از فارغ التحصیلی موفق شده اند از طریق برنامه نامزدهای استانی اقامت دائم کانادا را اخذ کنند.

 • برنامه های مهاجرتی کبک برای دانشجویان بین المللی

کبک دومین استان بزرگ کانادا است و شهر مونترال در استان کبک مقصد محبوب دانشجویان خارجی در کانادا است. این استان سیستم مهاجرت خود را با برنامه هایی متفاوت از برنامه های ارائه شده توسط دولت فدرال و برنامه های PNP اجرا می کند. کبک همچنین آن دسته از دانشجویان بین المللی را که از دانشگاه های معتبر کانادا فارغ التحصیل شده اند، ترغیب می کند تا از طریق برنامه های مهاجرتی کبک اقامت دائم کانادا را اخذ نمایند.

دانشجویان بین المللی که تحصیلات خود را در کانادا به پایان می رسانند فرصت های زیادی برای تمدید مدت اقامت و در نهایت اخذ اقامت دائم کانادا را دارند. اگر قصد مهاجرت تحصیلی به کانادا را دارید تیم متخصص ما در موسسه مهاجرتی تراست در بجنورد می تواند در تمامی مراحل مهاجرت تحصیلی با شما همراه باشد.

تیم موسسه مهاجرتی تراست در بجنورد خدمات ارزنده ای را در زمینه مهاجرت تحصیلی به کانادا ارائه می دهد. ما در موسسه مهاجرتی تراست در بجنورد همواره تلاش می کنیم تا بهترین خدمات مهاجرت تحصیلی را به متقاضیان ارائه دهیم.

همچنین بخوانید: مشاوره اپلای ، مدارک مورد نیاز برای اپلای کانادا

خدمات موسسه تراست برای پذیرش و ویزای تحصیلی

تمامی پرونده های مهاجرتی موسسه تراست تحت نظارت مستقیم شروین مدنی، وکیل ارشد موسسه انجام می شود.

 • ارائه چک لیست مدارک برای اخذ پذیرش
 • بررسی مدارک آماده شده توسط متقاضی
 • بررسی دانشگاه ها، کالج ها و مدارس
 • تعیین رشته موردعلاقه متقاضی
 • مکاتبه با دانشگاه ها، کالج ها و مدارس جهت اخذ پذیرش مشروط به ارائه مدرک زبان
 • آماده سازی CV و SOP
 • (در صورت داشتن همراه) ارائه چک لیست مدارک لازم برای ویزای همراه
 • انجام مکاتبات نهایی با دانشگاه ها، کالج ها و مدارس
 • ساخت پروفایل متقاضی در وب سایت دانشگاه، پرداخت شهریه و دریافت نامه پذیرش
 • تدوین استادی پلن
 • ارائه چک لیست مدارک لازم جهت اخذ ویزای متقاضی و ویزای همراه
 • ثبت نام بیومتریک
 • پیگیری پرونده متقاضی تا اخذ ویزا
 • راهنمایی درخصوص پیکاپ ویزا و لندینگ در کانادا

لینک های مفید مهاجرت تحصیلی

مرحله جمع آوری مدارک و برنامه ریزی

مرحله اقدام برای اپلای و پذیرش

مرحله ویزا و پس از آن

موسسه مهاجرتی در بجنورد برای کار در کانادا

موسسه مهاجرت کاری تراست در بجنورد انواع خدمات مهاجرتی را با بالاترین کیفیت به متقاضیان ارائه می دهد. برای جستجوی کار در کانادا دو راه اصلی وجود دارد. یکی از راه ها اخذ ویزای اقامت دائم است. راه دیگر این است که با اجازه کار موقت به کانادا بیایید.

تشخیص اینکه آیا شما واجد شرایط مهاجرت به کانادا هستید یا شرایط دریافت مجوز کار را دارید دشوار است. به عنوان مثال، برخی از برنامه ها قبل از ورود به کانادا نیاز به پیشنهاد کاری دارند. برخی از برنامه های دیگر انعطاف پذیرتر هستند. بعضی از برنامه های خاص در سطح دولت استانی ارائه می شود.

بعضی دیگر از برنامه ها توسط دولت فدرال ارائه می شوند. معمولا برای اینکه بتوانید در کشور کانادا مشغول به کار شوید به یک پیشنهاد کاری از طرف کارفرمای کانادایی و یک مجوز کار نیاز دارید. در برخی موارد، شما می توانید بدون مجوز کار یا پیشنهاد کاری در کانادا کار کنید. کار در کانادا برای بسیاری از کارگران ماهر خارجی از سراسر جهان گزینه جذابی به نظر می رسد.

هر ساله نزدیک به 200000 کارگر ماهر خارجی برای کار به کانادا می آیند. به طور کلی برای کار در کانادا، کارگران ماهر خارجی باید از یک کارفرمای کانادایی پیشنهاد داشته باشند و از طرف اداره منابع انسانی و توسعه مهارت های کانادا مجوز کار را دریافت کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مهاجرت کاری به کانادا می توانید از کارشناسان موسسه مهاجرتی تراست در بجنورد مشاوره بگیرید.

خدمات موسسه تراست برای مهاجرت کاری

تمامی پرونده های مهاجرتی موسسه تراست تحت نظارت مستقیم شروین مدنی، وکیل ارشد موسسه انجام می شود.

 • ارائه چک لیست مدارک
 • انجام امور مربوط به انطباق مدارک
 • تهیه CV
 • بررسی بیزینس های موردنظر و شروع مکاتبات اولیه
 • انجام مکاتبات نهایی با کارفرمای کانادایی
 • اخذ تاییدیه LMIA
 • شروع مراحل اخذ ویزا
 • ثبت نام بیومتریک
 • پیگیری ویزای همراه
 • مشااوره متقاضی پس از ورود تا شروع پروسه اخذ PR

لینک های مفید مهاجرت کاری

خدمات موسسه مهاجرتی تراست در بجنورد

اگر رویای مهاجرت به کانادا را دارید، موسسه مهاجرتی تراست در بجنورد بهترین گزینه برای شماست. تراست یک موسسه مهاجرت به کانادا است که در استان بریتیش کلمبیا به شماره BC1268598 و در اداره مهاجرت کانادا به شماره R506959 به ثبت رسیده است.

دفاتر مرکزی موسسه مهاجرتی تراست در شهرهای ونکوور و ریچموند کانادا واقع شده اند. موسسه مهاجرتی تراست در بجنورد خدمات حقوقی مهاجرتی با کیفیت و مقرون به صرفه ای را در حوزه های مهاجرت برای تحصیل در کانادا، کار در کانادا، سرمایه گذاری در کانادا و اخذ ویزای کانادا ارائه می دهد.

شرکت مهاجرتی تراست با داشتن نمایندگی و دفاتر در کانادا و شهرهای مختلف ایران، یکی از بزرگترین ارائه دهندگان خدمات حقوقی مهاجرت به کانادا است.کارشناسان، وکلای حقوقی و مشاوران مجرب تیم موسسه مهاجرتی در بجنورد پس از بررسی شرایط متقاضیان بهترین مشاوره ها را در زمینه مهاجرت به کانادا در اختیار آنان قرار می دهند.

افرادی که قصد مهاجرت به کشور کانادا را دارند می توانند با مراجعه به سایت موسسه مهاجرتی تراست فرم ارزیابی رایگان را پر کنند. مشاوران موسسه مهاجرتی تراست در بجنورد پس از بررسی فرم ارزیابی، در اسرع وقت با شما تماس می گیرند و اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار می دهند. علاقه مندان می توانند از طریق راه های ارتباطی مختلف مانند تلفن، واتساپ، اینستاگرام و ایمیل با گروه موسسه مهاجرتی تراست در بجنورد در تماس باشند.

مسیرهای ارتباطی موسسه مهاجرتی تراست

 • واتساپ کانادا: 12502012020
 • ایمیل: لطفا کلیک کنید.
 • اینستاگرام: trustimms@

لینک های مفید شرایط زندگی در کانادا

چرا موکلین به موسسه مهاجرتی تراست اعتماد کرده‌اند؟

 1. تراست توسط مشاورین قانونی مهاجرت کانادا و عضو انجمن ICCRC اداره می‌شود

  شروین مدنی با سال‌ها سابقه وکالت امور مهاجرت و دارای کد فعالدیت RCIC در انجمن ICCRC به عنوان وکیل ارشد مجموعه تراست مشغول به فعالیت‌اند. مشاورین موسسه تراست نیز از اساتید دانشگاه های کانادا و افراد دارای تجربه تحصیل کانادایی هستند و همین امر نیز باعث ارائه مشاوره‌های با کیفیت، کاربردی و ملموس به متقاضیان شده است.

 2. آمار پرونده‌های موفق ما بالاست

  مهاجرت مسیری دشوار و سرنوشت ساز است. ما افتخار می‌کنیم که در این مسیر پر فراز و نشیب همراه مورد اعتماد هزاران ایرانی برای رسیدن به سرمقصد آرزوهایشان بوده‌ایم. داشتن بیش از شش هزار پرونده موفق در زمینه‌های مختلف اعم از تحصیلی، کاری و سرمایه گذاری نتیجه تلاش شبانه روزی تیم تراست جهت موفقیت مشتریانش در مسیر مهاجرت بوده است.

 3. ما نماینده رسمی مراکز آموزشی مقاطع مختلف در کانادا هستیم

  موسسه تراست نمایندگی رسمی اغلب دانشگاه‌ها و کالج‌ها و همچنین مدارس کانادا را دریافت کرده است. در برخی موارد نیز این موسسه به عنوان نماینده کلیدی (Key Agent) با مراکز آموزشی کانادایی همکاری دارد، همین امر نیز موجب سهولت مکاتبات با مراکز آموزشی و همچنین اخذ پذیرش بدون هیچ واسطه‌ای را فراهم آورده است.

 4. تراست، مرجعی قابل اعتماد برای اخبار و اطلاعات مهاجرت است

  وب سایت موسسه تراست
  با توجه به این که موسسه مهاجرتی تراست به صورت تخصصی خدمات مهاجرت به کانادا را ارائه می‌دهد به جرائت می‌توان گفت این وب سایت کامل‌ترین مرجع فارسی زبان در حوزه ارائه اطلاعات مهاجرت، تحصیل، کار و زندگی در کاناداست. به روزترین اخبار مهاجرت کانادا، قوانین اخذ ویزا و روش های مهاجرتی کانادا را در می‌توانید در وب سایت موسسه تراست دنبال کنید. تراست از ابتدای تا انتهای پروسه‌ی مهاجرت همراه شماست تا بتوانید آینده موفق خود را رقم بزنید.
  شبکه های اجتماعی موسسه تراست
  آینده شما همین امروزِ افرادی است که پیش از شما اقدام نموده اند. همیشه شنیدن تجربیات افرادی که پیش از شما  مسیر مهاجرت را طی کرده اند آموزنده خواهد بود. ما در صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام تراست با تهیه ویدئوهای مختلف اعم از گفتوگو با افراد موفق ایرانی در کانادا، لایوهای پرسش و پاسخ با وکیل مهاجرت و.. سعی کرده ایم این تجربیات ارزشمند را به رایگان در اختیار مخاطبین قرار دهیم تا چراغ راهنمایی باشد برای طی کردن بهتر مسیر مهاجرت.

 5. هیچ فرصتی از دست نمی‌رود!

  دولت کانادا راه های زیادی برای متقاضیان مهاجرت به کانادا طراحی کرده است .ممکن است بیش از یک یا چند راه مهاجرتی برای شما وجود داشته باشد. اولین قدم شما، پیدا کردن مناسب ترین مسیر مهاجرتی است که منافع شما را به بهترین نحو تضمین کند. مشاورین موسسه تراست با توجه به شرایط تان بهترین مسیر مهاجرتی را به شما معرفی خواهند کرد و در این راستا تمامی فرصت های کاهش هزینه های مهاجرت، دریافت انواع بورسیه‌های تحصیلی و کمک هزینه‌ها با توجه به شرایط تان بررسی خواهد شد.

 6. به نظر ما وقت طلاست!

  دغدغه زمان برای بسیاری مهم است. ما ارزش ویژه‌ای برای وقت مشتریان خود قائل هستیم. مایه افتخار است که وکلا و مشاورین خبره ما با نهایت دقت، نتیجه دلخواه را در کمترین زمان ممکن برای مشتریان رقم می‌زنند. مهاجرت امری پر از استرس و نگرانی است؛ از این‌ رو تیم تراست، با انجام سریع و دقیق امور مهاجرتی مشتریان، به جای استرس، امید رسیدن به آرزوها را برایشان فراهم می‌ سازد.

 7. مشاورین تراست در تمام مراحل مهاجرت به کانادا همراه شما هستند!

  بدون دغدغه و با خیالی آسوده فرآیند مهاجرت خود را طی کنید. قوانین مهاجرت بسیار پیچیده است، ولی نگران نباشید. چراکه وکلای با تجربه و حرفه‌ای ما در تراست با تمامی روش‌های قانونی مهاجرت آشنا هستند و از ابتدا تا انتهای مسیر همراه‌تان خواهند بود.

 8. وکالت پرونده ‎ها با توجه به تجربه قبلی وکلا پذیرفته ‌می‌شود

  هر ماه تعداد بسیار زیادی تقاضا برای ارزیابی شرایط مهاجرت از سوی متقاضیان برای ما ارسال می‌شود. موسسه تراست بر مبنای اصول حرفه‌ای و اخلاقی فقط وکالت پرونده‌هایی را بر عهده می‌گیرد که به احتمال زیادی امکان موفق شدن و اخذ پذیرش و ویزا را داشته باشند.

 9. بهترین ها را به مشتری پیشنهاد می دهیم حتی به ضرر خودمان!

  با توجه به اصول و ارزش‌های سازمانی موسسه مهاجرتی تراست این قول را به مشتریانمان می‌دهیم که در ارائه خدمات و مشاوره‌ها تنها تابع هدفی که به دنبال کمینه کردن آن خواهیم بود هزینه‌های شماست و نیز تنها تابع هدفی که به دنبال بیشینه کردن آن هستیم منافع شما خواهد بود!

 10. توجه به جزئیات، عامل تمایز ماست!

  با توجه به حکم دادگاه فدرال کانادا وجود مغایرت و اطلاعات اشتباه در فرآیند مهاجرت اشتباهی بزرگ است! توجه به جزئیات و دقت فراوان در تنظیم پرونده های ارسالی به اداره مهاجرت می‌تواند متقاضیان مهاجرت را از بسیاری از عواقب پیش‌بینی نشده مصون دارد. وکلا و مشاورین تراست با ارائه اطلاعات صحیح و تکمیل تمامی مدارک موردنیاز به کمک متقاضی، به دقت و با وسواس فراوان پرونده مهاجرتی شما را دنبال می‌کنند.

 11. همواره در دسترس هستیم!

  آرمان تراست ایجاد محیطی سرشار از احترام به مشتری و ارائه خدمات برتر به مشتریان است، در همین راستا مشتریان تراست همواره از می توانند از طریق راه‌های مختلفی از جمله تماس، ارسال پیام و ایمیل با مشاورین تراست در ارتباط باشند. همواره سعی ما بر این است که چه در پاسخ به درخواست‌ها و چه در پیگیری‌ها خیالی آسوده و تجربه‌ای لذت بخش را برای مشتریانمان فراهم سازیم.

 12. دیوارهای تراست شیشه‌ای است!

  شفافیت در ارائه خدمات لازمه مشتری مداریست! در همین راستا موسسه تراست همواره شفافیت در خدمت رسانی و شفافیت در امور مرتبط به قرارداد و پرداخت‌های مالی را سرلوحه کار خود قرار داده است. شرح خدمات ارائه شده بابت هر پرداخت مالی برای مشتریان تراست به صورت کاملا شفاف مشخص است و همچنین موکلین به راحتی می‌توانند در هر مرحله از وضعیت پیشرفت امور مهاجرتی خود مطلع شوند.

همراه شما در تمام مراحل!

تراست بسیار مفتخر است که وکلای مجربی را در تیم خود دارد که در تمامی مراحل مهاجرت همراه شما هستند. همین حالا می‌توانید وقت مشاوره آنلاین یا تلفنی رزرو کنید.

سوالات متداول

آیا برای مهاجرت به کانادا باید به موسسه مهاجرتی تراست مراجعه کنم؟

اگر قصد دارید به کانادا مهاجرت کنید، بهتر است از وکلای مهاجرتی و کارشناسان مجرب موسسه مهاجرتی تراست در بجنورد مشاوره بگیرید. مشاوران موسسه مهاجرتی در بجنورد پس از بررسی مشخصات و شرایط شما، تمام اطلاعات لازم درخصوص مهاجرت به کانادا را در اختیار شما قرار می دهند. اگر بخواهید خودتان تمام کارهای مربوط به پرونده مهاجرتی را انجام دهید با چالش های بسیار زیادی رو به رو خواهید شد زیرا تخصص و اطلاعات لازم را ندارید. در صورتیکه متخصصان و کارشناسان مهاجرت کارهای مربوط به پرونده مهاجرتی شما را انجام ندهند، خطر رد پرونده مهاجرتی شما توسط دولت کانادا افزایش می یابد.

موسسه مهاجرتی تراست در بجنورد چه خدماتی را در زمینه مهاجرت ارائه می دهد؟

موسسه مهاجرتی تراست در بجنورد  انواع خدمات مهاجرتی از قبیل مهاجرت تحصیلی به کانادا، مهاجرت کاری به کانادا، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در کانادا، اخذ ویزای تحصیلی و کاری و بسیاری از خدمات دیگر را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به متقاضیان ارائه می دهد.
وکلای مهاجرتی و مشاوران موسسه مهاجرتی تراست در بجنورد قوانین پیچیده مهاجرت را به زبان ساده برای شما توضیح می دهند. آن ها اطمینان حاصل می کنند که شما همه مراحل مربوط به مهاجرت را به طور دقیق متوجه می شوید و بسته به شرایط فعلی و برنامه های آینده می توانید بهترین گزینه ها و برنامه های مهاجرتی را انتخاب کنید.

آیا موسسه مهاجرتی تراست معتبر است؟

بله، موسسه مهاجرتی تراست جزو یکی از معتبرترین موسسه های مهاجرتی کانادا می باشد. موسسه مهاجرتی تراست در استان بریتیش کلمبیا به شماره BC1268598 و در اداره مهاجرت کانادا به شماره R506959 به ثبت رسیده است.

چگونه می توانم برای مهاجرت به کانادا از مشاوران موسسه مهاجرتی تراست در بجنورد کمک بگیرم؟

مشاوران موسسه مهاجرتی تراست در بجنورد هموراه تلاش می کنند تا بهترین خدمات مهاجرتی را به متقاضیان ارائه دهند. علاقه مندان می تواند جهت اخذ مشاوره درباره مهاجرت به کانادا، در ابتدا به سایت موسسه مهاجرتی تراست مراجعه کنند و فرم ارزیابی رایگان را تکمیل نمایند. پس از تکمیل و ارسال فرم ارزایابی، مشاوران موسسه مهاجرتی تراست در بجنورد در اسرع وقت با شما تماس می گیرند و اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار می دهند. متقاضیان همچنین می توانند از طریق واتساپ کانادا، ایمیل و اینستاگرام نیز با کارشناسان و مشاوران موسسه مهاجرتی تراست در ارتباط باشند.

آیا وکلای مهاجرتی موسسه تراست در بجنورد می توانند باعث افزایش سرعت روند بررسی پرونده های مهاجرتی شوند؟

وکلای مهاجرتی موسسه تراست به دلیل آشنا بودن با قوانین مهاجرتی کانادا می توانند سرعت روند بررسی پرونده های مهاجرتی را بهبود بخشند. یک وکیل مهاجرت می تواند درخواست های ویژه خود را با ارگان های دولتی مربوطه در میان بگذارد تا متوجه شود آیا مسئله ای در پرونده شما مانع روند کار شده است یا خیر.

دفتر مرکزی موسسه مهاجرتی تراست در کجا واقع شده است؟

دفاتر مرکزی موسسه مهاجرتی تراست در دو شهر ونکوور و ریچموند کانادا واقع شده اند. موسسه مهاجرتی تراست در سرتاسر ایران و جهان حضوری فعال دارد و خدمات مهاجرتی برجسته ای را به متقاضیان ارائه می دهد. در هر جای ایران و جهان که باشید، می توانید از خدمات موسسه مهاجرتی تراست بهره مند شوید.

دیدگاهتان را بنویسید