وکیل ویزای استارتاپ کانادا

وکیل ویزای استارتاپ کانادا

آشنایی با تیم مشاوره مهاجرت به کانادا در موسسه مهاجرتی تراست

مهمترین سوالی که باید از هر شرکت مهاجرتی بپرسید

برنامه استارتاپ کانادا

مدت ها است که کشور کانادا برخی از برنامه های مهاجرتی خود را جهت جذب استعدادهای برتر خارجی برای تقویت اقتصاد و پیشرفت نوآوری این کشور در نظر گرفته است. ویزای استارتاپ کانادا یکی از این برنامه ها است که برای تشویق کارآفرینان جهت ایجاد مشاغل جدید و تحریک رشد اقتصاد کانادا اجرا شده است.

به دنبال اخذ این ویزا، اقامت دائم کانادا به طور خودکار به شما تعلق می گیرد.  اما اخذ ویزای Start-Up کار آسانی نیست و نیاز به دانش گسترده و ایده های بزرگی همچون ایده مارک زاکربرگ دارد. بنابراین اگر شما به عنوان یک فرد نخبه، قصد مهاجرت به کانادا از طریق ویزای استارتاپ را دارید ، حتما به راهنمایی های یک وکیل ویزای استارتاپ کانادا نیاز خواهید داشت.

در واقع برنامه ای مانند استارت آپ کانادا به دلیل حساسیت و سخت گیری های دولت کانادا در رابطه با کیفیت ایده ارائه شده، تعداد محدودی متقاضی موفق خواهد داشت. شایان ذکر است ویزای کارآفرینی کانادا با ویزای استارتاپ متفاوت است. در ویزای کارآفرینی به متقاضی دو سال مهلت داده می شود تا یک کسب و کار را در کشور کانادا راه اندازی کند.

در غیر این صورت متقاضی باید بعد از دو سال به کشور خود بازگردد. اما فردی که موفق به اخذ ویزای استارتاپ کانادا شده است، حتی در صورت شکست ایده استارتاپ خود در این کشور باز هم شایستگی دریافت اقامت دائم کانادا را دارد و می تواند در بخش های دیگری مشغول به کار شود.

شما می توانید از طریق تماس یا مراجعه به موسسه مهاجرتی تراست با یک وکیل مهاجرت با تجربه در امور اخذ ویزای استارتاپ کانادا مشورت نمایید. در ادامه در خصوص ویزای استارتاپ و لزوم مشورت با یک وکیل ویزای استارتاپ کانادا بیشتر توضیح خواهیم.

پادکست بشنوید!

پادکست ویزای استارتاپ کانادا

رادیو تراست

موضوع: ویزای استارتاپ کانادا

ویژگی‌ های یک وکیل مهاجرت به کانادا

1. وکیل قانونی مهاجرت به کانادا باید مجوزهای لازم را داشته باشد

برای جلوگیری از کلاهبرداری و نظارت بیشتر، دولت کانادا توصیه کرده برای پیگیری امور پرونده خود تنها از وکلا یا مشاورین مورد تایید اداره مهاجرت کانادا کمک گرفته شود.

این افراد که لازم است شهروند کانادا بوده یا اقامت دائم این کشور را داشته باشند پس از گذراندن دوره های آموزشی و شرکت در آزمون های مخصوص، مجوز لازم برای همکاری با اداره مهاجرت کانادا را دریافت می کنند و دائما تحت نظارت کانون مشاوران مهاجرت کانادا هستند.

 • در صورتی که از افرادی که مورد تایید اداره مهاجرت کانادا نباشند برای امور مهاجرتی خود کمک بگیرید، پرونده شما قابل دادرسی نخواهد بود.

برای بررسی اینکه آیا وکیل / مشاوری که با وی همکاری دارید مورد تایید اداره مهاجرت کانادا است یا خیر میتوانید به صفحه کالج مشاوران مهاجرت و شهروندی کانادا مراجعه نموده و نام مشاور خود را جستجو نمایید.

آموزش تصویری استعلام کد مشاور رسمی مهاجرت به کانادا با 3 کلیک!

مجوز فعالیت شروین مدنی از اداره مهاجرت کانادا

توجه! هر فرد با هر عنوان و سابقه کاری (نماینده یا ایجنت مدارس و دانشگاه ها، موسسه کاریابی و…) در صورتی که عضو کانون مشاورین مهاجرت و شهروندی کانادا نباشد مورد تایید اداره مهاجرت کانادا نخواهد بود.

این روزها خیلی از افراد مدعی تعداد زیادی پرونده موفق هستند و در اینستاگرام کار می کنند یا دارای دفاتری در ایران و کانادا هستند اما کارشان قانونی نیست و اگر طی همکاری با آنها به مشکل برخوردید امکان پیگیری قضایی را نخواهید داشت.

حتما دقت داشته باشید که در صورتی که با یک موسسه مهاجرتی کار می کنید، قرارداد شما باید توسط مشاور قانونی مهاجرت صاحب امتیاز آن موسسه امضا شود و امضای افراد دیگر اعتباری نداشته و قابل پیگیری از مراجع قانونی نیست.

2. قرارداد وکیل مهاجرت باید منطبق با فرمت اعلام شده توسط ICCRC-CRCIC باشد

همه مشاورین/ وکلای قانونی مهاجرت به کانادا باید از قراردادی تبعیت کنند که مطابق با فرمت تاییده شده ICCRC-CRCIC باشد. یک قرارداد معتبر، یک قرارداد دو طرفه است و به نفع وکیل و موکل است و علاوه بر اطلاعات وکیل و موکل و کد وکیل، بندهای زیر را پوشش می دهد:

 • طرفین قرارداد (Definitions)
 • وظایف و مسئولیتهای وکیل / مشاور (RCIC Responsibilities and Commitment)
 • وظایف و مسئولیتهای موکل (Client Responsibilities and Commitments)
 • روش پرداخت (Billing method)
 • مبلغ و شرایط پرداخت (Payment Terms and Conditions)
 • برنامه پرداخت (Payment Schedule)
 • سیاست برگشت وجه (Refund Policy)
 • حل و فصل اختلافات (Dispute Resolution Related to the Code of Professional Ethics)
 • محرمانگی (Confidentiality)
 • فورس ماژور (Force Majeure)
 • سیاست تغییرات (Change Policy)
 • اتمام قرارداد (Termination)
 • انصراف (Discharge or Withdrawal of Representation)
 • قوانین حاکم (Governing Law)

در قرارداد باید سیاست های موسسه یا مشاور در قبال هر یک از این مسائل کاملا مشخص بوده و طبق قوانین اداره مهاجرت باشد.

مبلغ قرارداد یکی از مواردی است که باید در قرارداد ذکر شود، و از همان شروع کار مشخص باشد.

در صورتی که قرارداد وکیل یا مشاور شما منطبق با این فرمت نیست می توانید به او اعتراض نمایید.

3. وکیل مهاجرت نباید کارهای غیرقانونی انجام دهد

ارائه مدارک جعلی یکی از مصادیق بارز کارهای غیرقانونی در امر مهاجرت به شمار می رود.

برخی موسسات مهاجرتی اقدام به جعل اسناد و مدارک در جهت قوی تر شدن پرونده فرد می نمایند. این کار از هر نظر غیرقانونی است و در صورتی که آفیسر پرونده متوجه شود (که به احتمال خیلی زیاد متوجه می شود) علاوه بر اینکه پرونده شما ریجکت خواهد شد، برای شما مدتی محرومیت نیز در نظر گرفته می شود.

حتی در صورتیکه که بعد از دریافت اقامت دائم، دولت کانادا متوجه جعلی بودن مدارک شما گردد، ممکن است شما را از کانادا اخراج نماید.

توجه! ارسال دعوتنامه های صوری، جعل سند ملک، سابقه کاری، سند ازدواج / طلاق، خرید و فروش جاب آفر، ایده و طرح بیزنس و… جزء امور غیرقانونی محسوب می شوند.

4. مشاور قانونی مهاجرت به کانادا باید دارای تجربه و تخصص لازم باشد

 • برای مهاجرت قانونی به کانادا می توانید از کمک وکلای مهاجرت یا مشاوران مهاجرت مورد تایید اداره مهاجرت کانادا استفاده نمایید.
 • وکلای مهاجرت باید علاوه بر مدرک لیسانس، مدرک کارشناسی ارشد حقوق مهاجرت و شهروندی را دریافت کرده باشند.
 • مشاوران قانونی مهاجرت نیز باید یک دوره حدودا یک ساله را طی کرده و مدرک دریافت نمایند.
 • در اغلب موارد از نظر دانش فنی و روال انجام کار فرقی بین وکیل و مشاور رسمی مهاجرت وجود ندارد.
 • در کنار دانش، تجربه نیز اهمیت زیادی دارد. داشتن پرونده های موفق نشان از تسلط مشاور و مجموعه بر قواعد مهاجرت است و اعتماد را برای کلاینت ساده تر می کند.

5. وکیل مهاجرت به کانادا باید شخصا پرونده شما را سابمیت کند

خیلی از وکلای نامدار مهاجرت صفر تا صد کار پیگیری مدارک و سابمیت ویزا را به کسانی می سپارند که در موسسه شان مشغول هستند و خود حتی در جریان پرونده شما هم قرار نمی گیرند.

یک وکیل / مشاور خوب کسی است که با اینکه از کارکنان خود کمک می گیرد اما در نهایت پرونده را خودش سابمیت کند. این موضوع حق شماست، چون شما به تجربه و تخصص آن فرد اعتماد کرده اید و نه به کسانی که برایش کار می کنند و ممکن است تازه کار باشند.

6. وکیل مهاجرت باید در دسترس باشد

بعضی از وکیل ها به واسطه مشغله ای که دارند فرصت ارتباط گرفتن با کلاینت را ندارند و سوالات و مشکلاتی که برای کلاینت به وجود می آید را تنها از طریق مشاورانی که در ایران یا کانادا دارند می توان پیگیری کرد. اما در موسسه مهاجرتی تراست، از لحظه عقد قرارداد، کلاینت با مشاور در ارتباط مستقیم است و می تواند مسائل خودش را مطرح بکند و وکیل نیز به تمام گفتگوهای کلاینت و مشاور نظارت دارند.

7. وکیل مهاجرت باید شفافیت را در تمامی مراحل رعایت کند

بعضی وکلا به هیچ عنوان اطلاعات ثبت شده برای کلاینت را در اختیار ایشان قرار نمی دهند و آن فرد را از روند انجام کار مطلع نمی کنند. در حالیکه در موسسه مهاجرتی تراست فرم هایی که قرار است سابمیت شوند در اختیار کلاینت قرار گرفته و توسط وی تایید می شوند.

اگر پرونده شما توسط یک فرد نامعتبر در حال پیگیری است ، برای بررسی دقیق وضعیت پرونده میتوانید درخواست Note Officer بدهید.

برای درخواست نوت آفیسر نیاز است که فردی که دارای اقامت و یا سیتیزن کانادا است این کار را به عنوان نماینده شما انجام دهد که شما بایستی رضایت نامه ای را طبق رضایت شما مبنی بر اینکه اطلاعات شما افشا شود را تاریخ بزنید و امضا کنید.

هزینه نوت آفیسر 5 دلار کانادا و مدت زمان تقریبی دریافت نوت آفیسر بین 30 الی 35 روز است.

آشنایی با آفیسرهای کانادا و نحوه تصمیم گیری آنها

خدمات موسسه تراست برای مهاجرت

تمامی پرونده های مهاجرتی موسسه تراست تحت نظارت مستقیم شروین مدنی، وکیل ارشد موسسه انجام می شود.

شروین مدنی وکیل ارشد موسسه تراست


 • وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا و دارای کد فعالیت در انجمن ICCRC
  (کد وکالت: RCIC# 506959)
 • عضو هیئت علمی کالج اشتون در رشته مهاجرت
 • سابقه فعالیت به عنوان آفیسر اداره مهاجرت
 • بیش از 10 سال سابقه وکالت امور مهاجرتی
 • تجربه کیس های موفق از بیش از ۲۰ ملیت مختلف
شروین مدنی

8. یک وکیل مهاجرت نباید وعده های غیر قانونی بدهد

فراموش نکنید که تنها افسر اداره مهاجرت کانادا است که می‌تواند درباره صدور ویزای کانادا تصمیم‌گیری کند؛ بنابراین، یک وکیل حرفه‌ای مهاجرت به کانادا هرگز درباره اخذ ۱۰۰ درصدی ویزای کانادا به شما تضمینی نخواهد داد.

تنها کاری که وکیل می تواند بکند این است که شرایط شما را به دقت بررسی کرده و اطلاعات تان را  به درستی سابمیت کند و به خوبی از شما در نامه دفاعیه وکیل دفاع نماید.

داشتن روابط و سابقه کار در اداره مهاجرت، سفارت و… نمی تواند باعث ضمانت ویزا شدن شما باشد.

ضمانت ویزا از نظر اداره مهاجرت کانادا غیرقانونی است! در همه قراردادهای تضمینی اخذ ویزا فقط ضمانت عودت وجه وجود دارد، که در اغلب آنها شرکت همه هزینه ها و سود خود را برداشته و در نهایت رقمی که به شما برمی گرداند کمتر از چیزی است که به او پرداخت کرده اید.

موسسه مهاجرتی تراست با رعایت اصول حرفه ای، قرارداد تضمینی ویزا ندارد!

دلیل این امر هم این است که از نظر ما، همه مشتری ها عضو خانواده تراست هستند و موفقیت شان برای ما حیاتی است!

ما قبل از قرارداد همه شرایط شما را بررسی می کنیم و فقط در صورتی پرونده شما را قبول می کنیم که از اخذ ویزای شما 90 درصد مطمئن باشیم و بعد از قرارداد برای موفقیت همه کلاینت های مان نهایت تلاشمان را می کنیم و کوچک و بزرگ بودن پرونده، روی عملکرد ما تاثیری ندارد. پس دلیلی هم ندارد که پول اضافه ای را از فرد دریافت کنیم و فقط شانس خودمان برای دریافت سود بیشتر را محک بزنیم!

توجه داشته باشید که بعضی موارد هستند که روی روش مهاجرتی که انتخاب می کنید و شانس اخذ ویزای شما تاثیر مستقیم دارند. برخی از شرکت های مهاجرتی وقتی می بینند فرد یکی از این شرایط مهم را ندارد برای اینکه مشتری خودشان را از دست ندهند آن شرط را از پیش پای فرد برمی دارند و به او تضمین اخذ ویزا را می دهند!

مثلا بعضی از روش ها نیاز به داشتن مدرک زبان دارند؛ مثل روش استارت آپ و این الزام از سمت اداره مهاجرت کانادا مشخص شده است، هیچکس نمی تواند به شما وعده بدهد که بدون داشتن مدرک زبان می توانید از این روش به کانادا مهاجرت کنید.

تضمین اخذ ویزای کانادا توسط وکیل مهاجرت

9. دارای دفاتر فعال در ایران و کانادا باشد

اجباری برای حضور وکیل در کانادا یا ایران وجود ندارد. اما به طور کلی بهتر است که موسسه مهاجرتی هم در ایران و هم در کانادا در دسترس باشد.

طبیعی است که وکیلی که در کانادا زندگی می کند اطلاعات واقع بینانه تری را می تواند در اختیار شما قرار بدهد و از سمت اداره مهاجرت هم نظارت بیشتری انجام می گیرد. برخی خدمات مثل دریافت Atip نیز تنها برای کسانی که در کانادا حضور دارند امکان پذیر است.

اما از طرفی کشوری مثل کانادا اختلاف زمانی زیادی با ایران دارد. اگر موسسه مهاجرتی فقط در کانادا دفتر داشته باشد ممکن است با توجه به ساعات کاری متفاوت و تعطیلات متفاوت کار پرونده شما با تاخیر مواجه شود. داشتن دفتر و مشاور در ایران می تواند کار شما را تسریع نماید.

10. دستمزد معقولی بابت ارائه خدمات دریافت کند

مبلغ مشخصی برای ارائه خدمات مهاجرتی توسط کانون مشاوران مهاجرت تعیین نشده است و به همین دلیل ممکن است دستمزدهایی که وکلای مهاجرت به کانادا برای انجام کارهای مهاجرتی اعلام می‌کنند با یکدیگر متفاوت باشد.

در اغلب موارد یک قیمت ثابت برای خدمات مهاجرتی وجود ندارد چون مقدار زمان و زحمتی که برای هر پرونده اختصاص می یابد متفاوت است که مشاور مهاجرتی باید دستمزدی متناسب با آن پرونده دریافت نماید. متاسفانه برخی موسسات قیمت های بسیار بالایی را برای یک پرونده به بهانه تضمین آن دریافت می نمایند که همانطور که در بندهای بالا ذکر شد غیرقانونی است. اما توجه داشته باشید از طرفی دستمزد پایین نیز ممکن است به قیمت کاهش کیفیت خدمات تمام شود. برخی موسسات انجام کار را بر عهده کارشناسان با سابقه کم می گذارند که باعث می شود نرخ دریافتی شان پایین باشد.

 برای اینکه متوجه شوید که آیا دستمزدی که مشاورتان قرار است دریافت کند متناسب است یا نه، حتما با چند موسسه مذاکره نمایید و جزییات خدمات را از آنها بپرسید تا بتوانید بهترین تصمیم را اخذ کنید.

در صورت همکاری با یکی از وکلای رسمی مهاجرت به کانادا از موسسه مهاجرتی تراست، تمامی خدمات ذکرشده در دسترس شما هم‌وطنان عزیز خواهد بود.

وکلای تراست به‌خوبی با قوانین و پیچیدگی‌های مهاجرت به کانادا آشنا هستند و اطلاعات درست و مطمئن را به‌راحتی در اختیار شما قرار خواهند داد. با توجه به این موضوع که وکلا و کارشناسان مجرب تراست در کشور کانادا اقامت دارند، به‌راحتی می‌توانید حتی بعد از ورود به کشور کانادا از راهنمایی‌ها و مشاوره‌های وکلای ما در تراست استفاده کنید.

با انجام کارهای مهاجرتی شما، به‌وسیله یکی از وکلای رسمی مهاجرت به کانادا در تیم تراست، به‌موقع در جریان آخرین پیشرفت‌های صورت گرفته در پرونده مهاجرتی خود قرار خواهید گرفت. همچنین، با در اختیار داشتن یک پنل کاربری اختصاصی در سایت تراست، همواره از آخرین اقدامات انجام‌شده در رابطه باکارهای مهاجرتی خود نیز مطلع خواهید شد. به شکلی که به‌راحتی می‌توانید پاسخ سؤالات خود را از طریق همین پنل کاربری دریافت کنید و در صورت نیاز به ارسال مدارک، می‌توانید به‌آسانی مدارک خود را نیز در این سیستم بارگذاری کنید.

پادکست بشنوید!

وظایف وکیل مهاجرت

مراحل اخذ ویزای استارتاپ در یک نگاه!

طراحی ایده اصلی کسب و کار

این ایده باید دارای شرایط زیر باشد

 • خلاقانه باشد و نوآوری جدیدی داشته باشد.
 • برای شهروندان کانادایی فرصت های شغلی به وجود بیاورد.
 • توانایی رقابت در مقیاس جهانی داشته باشد.
 • قابلیت رشد سریع در مدت زمان کوتاهی داشته باشد.

تهیه بیزینس پلن

در این مرحله بایستی بیزینس پلن برای ایده پیشنهادی تهیه شود. جزئیات مربوط به تحلیل بازار مشتریان، میزان سرمایه موردنیاز و پیش بینی های آتی برای رشد کسب و کار باید در تهیه بیزنس پلن در نظر گرفته شود.

کارشناسان با تجربه تراست به خوبی در تهیه این طرح پیشنهادی، شما را یاری خواهند کرد.

اخذ Letter of Support

در این مرحله بایستی سازمانی مناسب برای حمایت از بیزینس پلن و ایده پیشنهادی خود پیدا کنید.
پس از این که توافق های لازم برای دریافت Letter of Support بین طرفین به انجام رسید، یکی از سازمان هایی که مسئولیت حمایت از کسب و کار شما را برعهده گرفته است، باید این مدرک بسیار مهم را در اختیار شما قرار دهد.

این نامه باید اظهار کند که سازمان سرمایه گذاری مورد نظر، قرار است بودجه مورد نیاز برای بسط و گسترش ایده کسب و کارتان را در اختیار شما قرار دهد. وکلای با تجربه تراست می‌توانند شما را در یافتن سرمایه گذار مناسب و اخذ نامه حمایتی یاری کنند.

آماده سازی مدارک

اکنون باید درخواست ویزا برای افراد ضروری استارتاپ را به اداره مهاجرت کانادا ارسال کنید.

برای انجام این کار، نیاز به جمع آوری تمامی اسناد و مدارک و تکمیل فرم های مورد نیاز دارید که می توانید از طریق مشورت با وکلا و مشاوران تراست از آن ها آگاهی پیدا کنید.

اثبات تمکن مالی

شما باید به دولت کانادا ثابت کنید از تمکن و توانایی مالی لازم برای سکونت در این کشور برخوردار هستید و می توانید حمایت مالی خودتان و سایر اعضای خانواده خود را برعهده بگیرید.

دولت کانادا هیچ کمک هزینه مالی به کارآفرینان مهاجر برای زندگی در این کشور ارائه نمی کند

Peer Review

این مرحله برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده های احتمالی و اطمینان از قانونی بودن توافق طرفین وجود دارد.

در این مرحله، سازمان NACO برای کنترل کار گروه های Angel و سازمان CVCA نیز برای کنترل کار گروه های Venture Capital وارد عمل می شوند و تمامی شرایط حمایت مالی و موارد دیگر را بررسی می کنند تا سوء استفاده ای صورت نگرفته باشد

مزایای داشتن ویزای استارتاپ کانادا

یکی از مزایای داشتن یک ویزای استارتاپ کانادا، دریافت راحت کارت اقامت دائم از این کشور است. برنامه ویزای استارتاپ کانادا اخیرا به برنامه های مهاجرتی کانادا اضافه شده است. این برنامه در ابتدا کارت PR متقاضیان واجد شرایط را ظرف مدت 6 ماه صادر می کرد، اما با توجه به افزایش متقاضیان در این مدت، بررسی پرونده های آن ها معمولا تا 2 سال نیز به طول می انجامد. به همین خاطر دولت کانادا قوانینی را در نظر گرفته است که به موجب آن متقاضی به محض دریافت Letters of Support ، می تواند برای ویزای کار کانادا (work permit) اقدام کرده و به کانادا مهاجرت نماید تا کارهای اداری لازم برای صدور کارت PR تکمیل شود.

برخی از مزایای داشتن ویزای استارتاپ کانادا عبارتند از:

 • این ویزا یکی از سریع ترین روش های اخذ اقامت دائم کانادا است که به مصاحبه هم نیازی ندارد.
 • این برنامه کمک بزرگی به دانشجویان نخبه در سراسر جهان می کند تا ایده تجاری خود را به بازارهای بین المللی برسانند.
 • با استفاده از کمک یک سازمان حامی مالی می توانید به سرمایه اولیه 75000 تا 250،000 دلار برای شروع تجارت در کانادا دسترسی پیدا کنید.
 • افرادی که موفق به شرکت در این برنامه شده اند می توانند بازدهی قابل توجهی را در آینده مطابق با درصد مشارکت در مالکیت خود دریافت کنند و در نتیجه می توانند یک زندگی کاملا مرفه را در کشور کانادا به همراه خانواده خود تجربه نمایند.
 • اقامت دائم کانادا به هر 5 عضو اصلی تیم استارتاپ و خانواده های آن ها اعطا خواهد شد.
 • حتی اگر ایده تجاری شما موفق نشود، وضعیت اقامت شما در کانادا هرگز لغو نمی شود.

درباره ثبت نام آنلاین ویزای کانادا ، بک گراند چک ویزای کانادا و رفع ریجکتی ویزای کانادا بخوانید.

شانس اخذ ویزا با استخدام وکیل مهاجرت

مهم ترین شرایط برای اخذ ویزای استارتاپ کانادا چیست

به منظور واجد شرایط بودن برای اخذ ویزای استارتاپ کانادا، متقاضیان باید شرایط زیر را داشته باشند:

 • برخورداری از حداقل مدرک لازم برای زبان انگلیسی یا فرانسوی (حداقل 5 امتیاز در هر 4 بخش آزمون زبان استاندارد)
 • برخورداری از بودجه کافی برای اقامت در کانادا قبل اینکه ایده شما در این کشور به سودآوری برسد.
 • اخد مجوزهای امنیتی و پزشکی لازم
 • اثبات مالکیت ایده تجاری (مالکیت حداقل 50٪ سهام در تجارت پیشنهادی شما)
 • طرح تجاری + نامه Letters of Support از یک سازمان تعیین شده

همچنین درباره مهاجرت کاری به کانادا بدون مدرک زبان ، تمکن مالی ویزای کانادا و اسکان در کانادا بخوانید.

داشتن هم گروهی در روش استارتاپ کانادا، چه مزایا و معایبی دارد؟

خدمات وکیل استارتاپ کانادا

برای واجد شرایط بودن برنامه ویزای استارتاپ کانادا، باید نامه حمایت یا گواهی تعهد (Letters of Support) را از یک سازمان مشخص در کانادا دریافت کنید. Letters of Support در واقع همان توافق نامه ای است که هنگام بستن قرارداد با سازمان های مربوطه به شما تعلق می گیرد و از طریق آن می توان برای ویزای اقامت دائم کانادا اقدام کرد.

چنانچه واجد شرایط این ویزا باشید، می توانید با یک یا چند سازمان تعیین شده در این خصوص هماهنگی های لازم را انجام دهید. قطعا برای دریافت راهنمایی های تخصصی در زمینه اخذ ویزای استارتاپ کانادا و راه اندازی و فعالیت شرکت خود در کانادا به خدمات وکیل استارتاپ کانادا نیاز خواهید داشت. وکلای ما در موسسه مهاجرتی تراست به متقاضیان ویزای استارتاپ اطلاعات لازم در خصوص سازمان های حمایت کننده از ایده تجاری را ارائه می دهند. به طور کلی سه دسته از سازمان ها در کانادا وجود دارند که از برنامه ویزای استارتاپ به شکل های مختلف حمایت می کنند که عبارتند از:

 • angel investor groups

این سازمان ها که معمولا شرکت های خصوصی و تخصصی هستند، طرح هایی را قبول می کنند که به مراحل بالای business scale رسیده باشند. یعنی طرح هایی که به این دسته از سازمان ها ارائه می شوند باید به سودآوری خیلی نزدیک تر باشند. چرا که این سازمان ها به دنبال سودآوری کوتاه مدت بوده و حتی ممکن است به نمونه فروش هم احتیاج داشته باشند. در صورتی که این سازمان متقاعد شود حداقل 200 هزار دلار بر روی طرح شما سرمایه گذاری نماید، دولت کانادا کارت اقامت دائم را برای شما صادر خواهد کرد. شایان ذکر است پذیرفتن پرونده ویزای استارتاپ کانادا توسط این دسته از موسسات دشوار است. با این وجود اگر فکر می کنید از شرایط لازم برای متقاعد سازی angel investor groups برخوردار هستید ، برای کسب راهنمایی های بیشتر با ما تماس بگیرید.

 • venture capital funds

این دسته از موسسات حامی استارتاپ ها در کانادا، که ممکن است به طور تخصصی در حوزه خاصی نظیر الکترونیک یا IT فعالیت داشته باشند، ایده تجاری شما را در صورتی که ابعاد کاری کوچکتری نسبت به دسته قبلی داشته باشد حتی در مراحل قبل تر از سودآوری نیز می پذیرند. اما باید طرح شما از حداقل ریسک برخوردار باشد. طبق قوانین دولت کانادا در صورتی که دسته VC ها متقاعد شود حداقل 75 هزار دلار بر روی طرح شما سرمایه گذاری نماید و به اصطلاح نامه حمایت از جانب آن ها به شما تعلق بگیرد، کارت PR کانادا برای شما صادر می گردد.

 • business incubator organizations

اگر طرح شما در مراحل اولیه قرار دارد یعنی ایده ای مطرح شده که تا این لحظه به مدت یک یا دو سال بر روی آن تمرکز داشته اید، اما هنوز به مراحل اجرایی نرسیده است، باید با این دسته از شرکت های کانادایی به توافق برسید. این شرکت ها بر روی طرح یا ایده تجاری شما سرمایه گذاری نمی کنند اما بستری را فراهم می سازند تا استارتاپ شما شکل بگیرد. این بستر شامل ارائه آموزش و مشاوره های اقتصادی و همینطور ارائه امکانات آزمایشگاهی در صورت نیاز است. این دسته همچنین به شما کمک می کند تا سازمان هایی را برای جذب سرمایه گذاری پیدا کنید. شایان ذکر است incubator ها در ازای دریافت 20 هزار تا 50 هزار دلار، خدمات و برنامه های آموزشی خود را در چند ماه به متقاضیان ارائه می دهند و آن ها را برای پیاده سازی استارتاپ آماده می کنند.

 بر اساس تجربیات کارشناسان متخصص ما در موسسه مهاجرتی تراست از میان سه دسته فوق بیشترین مراجعه مربوط به دسته سوم برای استارپ های نوپا بوده است. زیرا طرح های تجاری که به فاز سودآوری رسیده باشند نسبت به سایر طرح ها از تعداد کمتری برخوردار هستند. اگر در خصوص هر یک از این موسسات حامی پروژه های استارتاپ در کانادا سوالی دارید می توانید با وکلای خبره تراست تماس بگیرید. ما در خدمات ویژه ای که برای اخذ ویزای استارتاپ کانادا به متقاضیان خود ارائه می دهیم ، به شما برای دریافت Letters of Support یکی از موسسات فوق کمک خواهیم کرد.

همچنین بخوانید: آسانترین راه مهاجرت به کانادا ، شهروندی کانادا

بهترین وکیل ویزای استارتاپ کانادا

اگر برای برنامه ویزای استارتاپ کانادا اقدام کنید و متقاضی موفقی باشید ، می توانید اقامت دائم کانادا را دریافت کنید. اما همانطور که گفته شد روند اخذ ویزای استارتاپ کانادا پیچیدگی های خاص خود را دارد و به راحتی برای هر کسی امکان پذیر نیست.

در واقع شما و گروهتان در ایران باید بتوانید ایده تجاری خود را در اختیار سازمان ها و موسسه های ذی ربط در کانادا قرار دهید و آن ها را متقاعد کنید که در تجارت جدید شما سرمایه گذاری کنند یا از آن حمایت کنند.

یکی از مهم ترین جذابیت های ویزای استارتاپ کانادا صدور کارت PR برای تمامی اعضای اصلی گروه استارتاپ در صورت موفقیت ایده است. البته در عمل این کار ساده ای نیست و نیاز به آگاهی از شرایط و قوانین ویژه مهاجرت با ویزای استارتاپ کانادا را دارد. البته شایان ذکر است که بیش از پنج تبعه خارجی نمی توانند به عنوان بخشی از یک فعالیت تجاری تحت برنامه Start-Up Visa درخواست اقامت دائم کانادا را داشته باشند.

همچنین در صورت تایید ایده تجاری شما حتی اگر بودجه مالی کافی برای تأمین هزینه های پیاده سازی این ایده را در کانادا نداشته باشید، باز هم دولت کانادا شما را حمایت خواهد کرد. به این ترتیب برخلاف سایر برنامه های سرمایه گذاری در کانادا که شما را ملزم به پرداخت تمام هزینه های سرمایه گذاری لازم برای مهاجرت می کند، سازمان هایی در کانادا وجود دارند که از ایده های بکر و فوق العاده دانشجویان نخبه در سراسر جهان، حتی با سرمایه های اندک، حمایت می کنند.

پس این فرصت را از دست ندهید و همین الان با بهترین وکیل ویزای استارت آپ کانادا در موسسه مهاجرتی تراست تماس بگیرید. فقط مشورت با بهترین وکیل ویزای استارت آپ کانادا شما را به رویای زندگی و کار در کانادا می رساند.

پادکست بشنوید!

رادیو تراست

موضوع: معیارهای انتخاب بهترین موسسه مهاجرتی

شماره تماس وکیل ویزای استارتاپ کانادا

برای دسترسی به شانس دریافت ویزای استارتاپ کانادا و شروع مراحل درخواست خود همین امروز با وکیل ویزای استارتاپ کانادا در موسسه مهاجرتی تراست تماس بگیرید. هنگام مشاوره با کارشناسان ما تفاوت را احساس خواهید کرد. ما با تعهد خود به حرفه ای بودن ، اخلاق و همینطور اعتقاد در ارائه دسترسی مشتری به بهترین مشاوره های مهاجرت، شما را به هدفتان یعنی اخذ اقامت دائم کانادا می رسانیم.

بیشتر بخوانید: جواب ویزای کانادا ، مزایای زندگی در کانادا ، معایب زندگی در کانادا

مشاوره وکیل ویزای استارتاپ کانادا

ما درک می کنیم که این روزها، دولت های خارجی در کشورهای پیشرفته ای همچون کانادا، موانع پیچیده ای را برای ورود مهاجران از سراسر جهان ایجاد کرده اند و به دنبال آن قوانین و مقررات مهاجرت نیز بسیار پیچیده تر شده است. برای مهاجرت به خارج از کشور، باید مناسب ترین برنامه مهاجرتی را مطابق با شرایط و امکانات خود، هدف قرار دهید و سپس بهترین پرونده مهاجرتی خود را به مقامات مهاجرت ارائه دهید تا با صدور ویزای شما موافقت کنند.

ویزای استارتاپ نیز یکی از برنامه های مهاجرتی پیچیده کانادا است که در عین حال از مزایای زیادی برخوردار است. بنابراین اگر قصد اخذ این ویزا را دارید باید از تمام شرایط و قوانین مربوطه پیروی کنید.

مشاوره وکیل ویزای استارتاپ کانادا در موسسه مهاجرتی تراست به شما کمک می کند تا پیش از هر اقدامی صلاحیت خود را در خصوص اخذ این ویزا ارزیابی نمایید. برای این منظور می توانید با ما تماس بگیرید. هدف اصلی ما این است که بهترین روش ممکن برای شروع اخذ ویزای استارتاپ کانادا را به مشتریان خود ارائه دهیم.

دلیل استخدام مشاور رسمی مهاجرت به کانادا

اعتماد به وکلای مهاجرت تراست

اگرچه این برنامه فرصت فوق العاده ای را برای اخذ اقامت دائم کانادا ارائه می دهد ، اما به هر حال روند درخواست آن می تواند پیچیده باشد و ممکن است به راهنمایی یک متخصص راه انداری تجارت در کانادا و همینطور یک مشاور مهاجرت نیاز داشته باشید.

اگر دوست ندارید به دلیل داشتن یک طرح تجاری ناقص و ناسازگار، درخواست ویزای شما رد شود، پیشنهاد می کنیم حتما با وکلای مورد اعتماد ما در موسسه مهاجرتی تراست تماس بگیرید. تیم متخصص و باتجربه ما در تهیه و ارسال درخواست شما برای دستیابی به بهترین نتیجه ممکن کمک خواهند کرد. اعتماد به وکلای مهاجرت تراست ، رمز موفقیت شماست.

همچنین درباره انگشت نگاری ویزای کانادا ، طولانی شدن جواب ویزای کانادا و مدت زمان صدور ویزای کانادا بعد از انگشت نگاری بخوانید.

لینک های مفید شرایط زندگی در کانادا

چرا موکلین به موسسه مهاجرتی تراست اعتماد کرده‌اند؟

 1. تراست توسط مشاورین قانونی مهاجرت کانادا و عضو انجمن ICCRC اداره می‌شود

  شروین مدنی با سال‌ها سابقه وکالت امور مهاجرت و دارای کد فعالدیت RCIC در انجمن ICCRC به عنوان وکیل ارشد مجموعه تراست مشغول به فعالیت‌اند. مشاورین موسسه تراست نیز از اساتید دانشگاه های کانادا و افراد دارای تجربه تحصیل کانادایی هستند و همین امر نیز باعث ارائه مشاوره‌های با کیفیت، کاربردی و ملموس به متقاضیان شده است.

 2. آمار پرونده‌های موفق ما بالاست

  مهاجرت مسیری دشوار و سرنوشت ساز است. ما افتخار می‌کنیم که در این مسیر پر فراز و نشیب همراه مورد اعتماد هزاران ایرانی برای رسیدن به سرمقصد آرزوهایشان بوده‌ایم. داشتن بیش از شش هزار پرونده موفق در زمینه‌های مختلف اعم از تحصیلی، کاری و سرمایه گذاری نتیجه تلاش شبانه روزی تیم تراست جهت موفقیت مشتریانش در مسیر مهاجرت بوده است.

 3. ما نماینده رسمی مراکز آموزشی مقاطع مختلف در کانادا هستیم

  موسسه تراست نمایندگی رسمی اغلب دانشگاه‌ها و کالج‌ها و همچنین مدارس کانادا را دریافت کرده است. در برخی موارد نیز این موسسه به عنوان نماینده کلیدی (Key Agent) با مراکز آموزشی کانادایی همکاری دارد، همین امر نیز موجب سهولت مکاتبات با مراکز آموزشی و همچنین اخذ پذیرش بدون هیچ واسطه‌ای را فراهم آورده است.

 4. تراست، مرجعی قابل اعتماد برای اخبار و اطلاعات مهاجرت است

  وب سایت موسسه تراست
  با توجه به این که موسسه مهاجرتی تراست به صورت تخصصی خدمات مهاجرت به کانادا را ارائه می‌دهد به جرائت می‌توان گفت این وب سایت کامل‌ترین مرجع فارسی زبان در حوزه ارائه اطلاعات مهاجرت، تحصیل، کار و زندگی در کاناداست. به روزترین اخبار مهاجرت کانادا، قوانین اخذ ویزا و روش های مهاجرتی کانادا را در می‌توانید در وب سایت موسسه تراست دنبال کنید. تراست از ابتدای تا انتهای پروسه‌ی مهاجرت همراه شماست تا بتوانید آینده موفق خود را رقم بزنید.
  شبکه های اجتماعی موسسه تراست
  آینده شما همین امروزِ افرادی است که پیش از شما اقدام نموده اند. همیشه شنیدن تجربیات افرادی که پیش از شما  مسیر مهاجرت را طی کرده اند آموزنده خواهد بود. ما در صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام تراست با تهیه ویدئوهای مختلف اعم از گفتوگو با افراد موفق ایرانی در کانادا، لایوهای پرسش و پاسخ با وکیل مهاجرت و.. سعی کرده ایم این تجربیات ارزشمند را در اختیار مخاطبین قرار دهیم تا چراغ راهنمایی باشد برای طی کردن بهتر مسیر مهاجرت.

 5. هیچ فرصتی از دست نمی‌رود!

  دولت کانادا راه های زیادی برای متقاضیان مهاجرت به کانادا طراحی کرده است .ممکن است بیش از یک یا چند راه مهاجرتی برای شما وجود داشته باشد. اولین قدم شما، پیدا کردن مناسب ترین مسیر مهاجرتی است که منافع شما را به بهترین نحو تضمین کند. مشاورین موسسه تراست با توجه به شرایط تان بهترین مسیر مهاجرتی را به شما معرفی خواهند کرد و در این راستا تمامی فرصت های کاهش هزینه های مهاجرت، دریافت انواع بورسیه‌های تحصیلی و کمک هزینه‌ها با توجه به شرایط تان بررسی خواهد شد.

 6. به نظر ما وقت طلاست!

  دغدغه زمان برای بسیاری مهم است. ما ارزش ویژه‌ای برای وقت مشتریان خود قائل هستیم. مایه افتخار است که وکلا و مشاورین خبره ما با نهایت دقت، نتیجه دلخواه را در کمترین زمان ممکن برای مشتریان رقم می‌زنند. مهاجرت امری پر از استرس و نگرانی است؛ از این‌ رو تیم تراست، با انجام سریع و دقیق امور مهاجرتی مشتریان، به جای استرس، امید رسیدن به آرزوها را برایشان فراهم می‌ سازد.

 7. مشاورین تراست در تمام مراحل مهاجرت به کانادا همراه شما هستند!

  بدون دغدغه و با خیالی آسوده فرآیند مهاجرت خود را طی کنید. قوانین مهاجرت بسیار پیچیده است، ولی نگران نباشید. چراکه وکلای با تجربه و حرفه‌ای ما در تراست با تمامی روش‌های قانونی مهاجرت آشنا هستند و از ابتدا تا انتهای مسیر همراه‌تان خواهند بود.

 8. وکالت پرونده ‎ها با توجه به تجربه قبلی وکلا پذیرفته ‌می‌شود

  هر ماه تعداد بسیار زیادی تقاضا برای ارزیابی شرایط مهاجرت از سوی متقاضیان برای ما ارسال می‌شود. موسسه تراست بر مبنای اصول حرفه‌ای و اخلاقی فقط وکالت پرونده‌هایی را بر عهده می‌گیرد که به احتمال زیادی امکان موفق شدن و اخذ پذیرش و ویزا را داشته باشند.

 9. بهترین ها را به مشتری پیشنهاد می دهیم حتی به ضرر خودمان!

  با توجه به اصول و ارزش‌های سازمانی موسسه مهاجرتی تراست این قول را به مشتریانمان می‌دهیم که در ارائه خدمات و مشاوره‌ها تنها تابع هدفی که به دنبال کمینه کردن آن خواهیم بود هزینه‌های شماست و نیز تنها تابع هدفی که به دنبال بیشینه کردن آن هستیم منافع شما خواهد بود!

 10. توجه به جزئیات، عامل تمایز ماست!

  با توجه به حکم دادگاه فدرال کانادا وجود مغایرت و اطلاعات اشتباه در فرآیند مهاجرت اشتباهی بزرگ است! توجه به جزئیات و دقت فراوان در تنظیم پرونده های ارسالی به اداره مهاجرت می‌تواند متقاضیان مهاجرت را از بسیاری از عواقب پیش‌بینی نشده مصون دارد. وکلا و مشاورین تراست با ارائه اطلاعات صحیح و تکمیل تمامی مدارک موردنیاز به کمک متقاضی، به دقت و با وسواس فراوان پرونده مهاجرتی شما را دنبال می‌کنند.

 11. همواره در دسترس هستیم!

  آرمان تراست ایجاد محیطی سرشار از احترام به مشتری و ارائه خدمات برتر به مشتریان است، در همین راستا مشتریان تراست همواره از می توانند از طریق راه‌های مختلفی از جمله تماس، ارسال پیام و ایمیل با مشاورین تراست در ارتباط باشند. همواره سعی ما بر این است که چه در پاسخ به درخواست‌ها و چه در پیگیری‌ها خیالی آسوده و تجربه‌ای لذت بخش را برای مشتریانمان فراهم سازیم.

 12. دیوارهای تراست شیشه‌ای است!

  شفافیت در ارائه خدمات لازمه مشتری مداریست! در همین راستا موسسه تراست همواره شفافیت در خدمت رسانی و شفافیت در امور مرتبط به قرارداد و پرداخت‌های مالی را سرلوحه کار خود قرار داده است. شرح خدمات ارائه شده بابت هر پرداخت مالی برای مشتریان تراست به صورت کاملا شفاف مشخص است و همچنین موکلین به راحتی می‌توانند در هر مرحله از وضعیت پیشرفت امور مهاجرتی خود مطلع شوند.

مشاوره معتبر بگیرید!

قوانین مهاجرت بسیار پیچیده است، ولی اصلاً نگران نباشید؛ چراکه وکلای با تجربه و حرفه‌ای تراست با تمامی روش‌های قانونی مهاجرت آشنا هستند.

دیدگاهتان را بنویسید