وکیل ویزای استارتاپ کانادا

وکیل ویزای استارتاپ کانادا

مدت ها است که کشور کانادا برخی از برنامه های مهاجرتی خود را جهت جذب استعدادهای برتر خارجی برای تقویت اقتصاد و پیشرفت نوآوری این کشور در نظر گرفته است. ویزای استارتاپ کانادا یکی از این برنامه ها است که برای تشویق کارآفرینان جهت ایجاد مشاغل جدید و تحریک رشد اقتصاد کانادا اجرا شده است. به دنبال اخذ این ویزا، اقامت دائم کانادا به طور خودکار به شما تعلق می گیرد.  اما اخذ ویزای Start-Up کار آسانی نیست و نیاز به دانش گسترده و ایده های بزرگی همچون ایده مارک زاکربرگ دارد. بنابراین اگر شما به عنوان یک فرد نخبه، قصد مهاجرت به کانادا از طریق ویزای استارتاپ را دارید ، حتما به راهنمایی های یک وکیل ویزای استارتاپ کانادا نیاز خواهید داشت.

وکیل ویزای استارتاپ کانادا

در واقع برنامه ای مانند استارت آپ کانادا به دلیل حساسیت و سخت گیری های دولت کانادا در رابطه با کیفیت ایده ارائه شده، تعداد محدودی متقاضی موفق خواهد داشت. شایان ذکر است ویزای کارآفرینی کانادا با ویزای استارتاپ متفاوت است. در ویزای کارآفرینی به متقاضی دو سال مهلت داده می شود تا یک کسب و کار را در کشور کانادا راه اندازی کند. در غیر این صورت متقاضی باید بعد از دو سال به کشور خود بازگردد. اما فردی که موفق به اخذ ویزای استارتاپ کانادا شده است، حتی در صورت شکست ایده استارتاپ خود در این کشور باز هم شایستگی دریافت اقامت دائم کانادا را دارد و می تواند در بخش های دیگری مشغول به کار شود.

شما می توانید از طریق تماس یا مراجعه به موسسه مهاجرتی تراست با یک وکیل مهاجرت با تجربه در امور اخذ ویزای استارتاپ کانادا مشورت نمایید. در ادامه در خصوص ویزای استارتاپ و لزوم مشورت با یک وکیل ویزای استارتاپ کانادا بیشتر توضیح خواهیم.

همچنین درباره اقامت کانادا ، مهاجرت به کانادا از طریق کار و دلایل مهاجرت از ایران بخوانید.

بهترین وکیل ویزای استارتاپ کانادا

اگر برای برنامه ویزای استارتاپ کانادا اقدام کنید و متقاضی موفقی باشید ، می توانید اقامت دائم کانادا را دریافت کنید. اما همانطور که گفته شد روند اخذ ویزای استارتاپ کانادا پیچیدگی های خاص خود را دارد و به راحتی برای هر کسی امکان پذیر نیست. در واقع شما و گروهتان در ایران باید بتوانید ایده تجاری خود را در اختیار سازمان ها و موسسه های ذی ربط در کانادا قرار دهید و آن ها را متقاعد کنید که در تجارت جدید شما سرمایه گذاری کنند یا از آن حمایت کنند.

پادکست بشنوید!

یکی از مهم ترین جذابیت های ویزای استارتاپ کانادا صدور کارت PR برای تمامی اعضای اصلی گروه استارتاپ در صورت موفقیت ایده است. البته در عمل این کار ساده ای نیست و نیاز به آگاهی از شرایط و قوانین ویژه مهاجرت با ویزای استارتاپ کانادا را دارد. البته شایان ذکر است که بیش از پنج تبعه خارجی نمی توانند به عنوان بخشی از یک فعالیت تجاری تحت برنامه Start-Up Visa درخواست اقامت دائم کانادا را داشته باشند.

همچنین در صورت تایید ایده تجاری شما حتی اگر بودجه مالی کافی برای تأمین هزینه های پیاده سازی این ایده را در کانادا نداشته باشید، باز هم دولت کانادا شما را حمایت خواهد کرد. به این ترتیب برخلاف سایر برنامه های سرمایه گذاری در کانادا که شما را ملزم به پرداخت تمام هزینه های سرمایه گذاری لازم برای مهاجرت می کند، سازمان هایی در کانادا وجود دارند که از ایده های بکر و فوق العاده دانشجویان نخبه در سراسر جهان، حتی با سرمایه های اندک، حمایت می کنند. پس این فرصت را از دست ندهید و همین الان با بهترین وکیل ویزای استارت آپ کانادا در موسسه مهاجرتی تراست تماس بگیرید. فقط مشورت با بهترین وکیل ویزای استارت آپ کانادا شما را به رویای زندگی و کار در کانادا می رساند.

درباره هزینه ویزای کانادا ، هزینه مهاجرت به کانادا و هزینه زندگی در کانادا بخوانید.

مهم ترین شرایط برای اخذ ویزای استارتاپ کانادا چیست

به منظور واجد شرایط بودن برای اخذ ویزای استارتاپ کانادا، متقاضیان باید شرایط زیر را داشته باشند:

 • برخورداری از حداقل مدرک لازم برای زبان انگلیسی یا فرانسوی (حداقل 5 امتیاز در هر 4 بخش آزمون زبان استاندارد)
 • برخورداری از بودجه کافی برای اقامت در کانادا قبل اینکه ایده شما در این کشور به سودآوری برسد.
 • اخد مجوزهای امنیتی و پزشکی لازم
 • اثبات مالکیت ایده تجاری (مالکیت حداقل 50٪ سهام در تجارت پیشنهادی شما)
 • طرح تجاری + نامه Letters of Support از یک سازمان تعیین شده

همچنین درباره مهاجرت کاری به کانادا بدون مدرک زبان ، تمکن مالی ویزای کانادا و اسکان در کانادا بخوانید.

مهم ترین شرایط برای اخذ ویزای استارتاپ کانادا چیست

خدمات وکیل استارتاپ کانادا

برای واجد شرایط بودن برنامه ویزای استارتاپ کانادا، باید نامه حمایت یا گواهی تعهد (Letters of Support) را از یک سازمان مشخص در کانادا دریافت کنید. Letters of Support در واقع همان توافق نامه ای است که هنگام بستن قرارداد با سازمان های مربوطه به شما تعلق می گیرد و از طریق آن می توان برای ویزای اقامت دائم کانادا اقدام کرد.

چنانچه واجد شرایط این ویزا باشید، می توانید با یک یا چند سازمان تعیین شده در این خصوص هماهنگی های لازم را انجام دهید. قطعا برای دریافت راهنمایی های تخصصی در زمینه اخذ ویزای استارتاپ کانادا و راه اندازی و فعالیت شرکت خود در کانادا به خدمات وکیل استارتاپ کانادا نیاز خواهید داشت. وکلای ما در موسسه مهاجرتی تراست به متقاضیان ویزای استارتاپ اطلاعات لازم در خصوص سازمان های حمایت کننده از ایده تجاری را ارائه می دهند. به طور کلی سه دسته از سازمان ها در کانادا وجود دارند که از برنامه ویزای استارتاپ به شکل های مختلف حمایت می کنند که عبارتند از:

 • angel investor groups

این سازمان ها که معمولا شرکت های خصوصی و تخصصی هستند، طرح هایی را قبول می کنند که به مراحل بالای business scale رسیده باشند. یعنی طرح هایی که به این دسته از سازمان ها ارائه می شوند باید به سودآوری خیلی نزدیک تر باشند. چرا که این سازمان ها به دنبال سودآوری کوتاه مدت بوده و حتی ممکن است به نمونه فروش هم احتیاج داشته باشند. در صورتی که این سازمان متقاعد شود حداقل 200 هزار دلار بر روی طرح شما سرمایه گذاری نماید، دولت کانادا کارت اقامت دائم را برای شما صادر خواهد کرد. شایان ذکر است پذیرفتن پرونده ویزای استارتاپ کانادا توسط این دسته از موسسات دشوار است. با این وجود اگر فکر می کنید از شرایط لازم برای متقاعد سازی angel investor groups برخوردار هستید ، برای کسب راهنمایی های بیشتر با ما تماس بگیرید.

 • venture capital funds

این دسته از موسسات حامی استارتاپ ها در کانادا، که ممکن است به طور تخصصی در حوزه خاصی نظیر الکترونیک یا IT فعالیت داشته باشند، ایده تجاری شما را در صورتی که ابعاد کاری کوچکتری نسبت به دسته قبلی داشته باشد حتی در مراحل قبل تر از سودآوری نیز می پذیرند. اما باید طرح شما از حداقل ریسک برخوردار باشد. طبق قوانین دولت کانادا در صورتی که دسته VC ها متقاعد شود حداقل 75 هزار دلار بر روی طرح شما سرمایه گذاری نماید و به اصطلاح نامه حمایت از جانب آن ها به شما تعلق بگیرد، کارت PR کانادا برای شما صادر می گردد.

 • business incubator organizations

اگر طرح شما در مراحل اولیه قرار دارد یعنی ایده ای مطرح شده که تا این لحظه به مدت یک یا دو سال بر روی آن تمرکز داشته اید، اما هنوز به مراحل اجرایی نرسیده است، باید با این دسته از شرکت های کانادایی به توافق برسید. این شرکت ها بر روی طرح یا ایده تجاری شما سرمایه گذاری نمی کنند اما بستری را فراهم می سازند تا استارتاپ شما شکل بگیرد. این بستر شامل ارائه آموزش و مشاوره های اقتصادی و همینطور ارائه امکانات آزمایشگاهی در صورت نیاز است. این دسته همچنین به شما کمک می کند تا سازمان هایی را برای جذب سرمایه گذاری پیدا کنید. شایان ذکر است incubator ها در ازای دریافت 20 هزار تا 50 هزار دلار، خدمات و برنامه های آموزشی خود را در چند ماه به متقاضیان ارائه می دهند و آن ها را برای پیاده سازی استارتاپ آماده می کنند.

 بر اساس تجربیات کارشناسان متخصص ما در موسسه مهاجرتی تراست از میان سه دسته فوق بیشترین مراجعه مربوط به دسته سوم برای استارپ های نوپا بوده است. زیرا طرح های تجاری که به فاز سودآوری رسیده باشند نسبت به سایر طرح ها از تعداد کمتری برخوردار هستند. اگر در خصوص هر یک از این موسسات حامی پروژه های استارتاپ در کانادا سوالی دارید می توانید با وکلای خبره تراست تماس بگیرید. ما در خدمات ویژه ای که برای اخذ ویزای استارتاپ کانادا به متقاضیان خود ارائه می دهیم ، به شما برای دریافت Letters of Support یکی از موسسات فوق کمک خواهیم کرد.

همچنین بخوانید

آسانترین راه مهاجرت به کانادا

شهروندی کانادا

مهاجرت به کانادا در کرونا

مزایای داشتن ویزای استارتاپ کانادا

یکی از مزایای داشتن یک ویزای استارتاپ کانادا، دریافت راحت کارت اقامت دائم از این کشور است. برنامه ویزای استارتاپ کانادا اخیرا به برنامه های مهاجرتی کانادا اضافه شده است. این برنامه در ابتدا کارت PR متقاضیان واجد شرایط را ظرف مدت 6 ماه صادر می کرد، اما با توجه به افزایش متقاضیان در این مدت، بررسی پرونده های آن ها معمولا تا 2 سال نیز به طول می انجامد. به همین خاطر دولت کانادا قوانینی را در نظر گرفته است که به موجب آن متقاضی به محض دریافت Letters of Support ، می تواند برای ویزای کار کانادا (work permit) اقدام کرده و به کانادا مهاجرت نماید تا کارهای اداری لازم برای صدور کارت PR تکمیل شود.

برخی از مزایای داشتن ویزای استارتاپ کانادا عبارتند از:

 • این ویزا یکی از سریع ترین روش های اخذ اقامت دائم کانادا است که به مصاحبه هم نیازی ندارد.
 • این برنامه کمک بزرگی به دانشجویان نخبه در سراسر جهان می کند تا ایده تجاری خود را به بازارهای بین المللی برسانند.
 • با استفاده از کمک یک سازمان حامی مالی می توانید به سرمایه اولیه 75000 تا 250،000 دلار برای شروع تجارت در کانادا دسترسی پیدا کنید.
 • افرادی که موفق به شرکت در این برنامه شده اند می توانند بازدهی قابل توجهی را در آینده مطابق با درصد مشارکت در مالکیت خود دریافت کنند و در نتیجه می توانند یک زندگی کاملا مرفه را در کشور کانادا به همراه خانواده خود تجربه نمایند.
 • اقامت دائم کانادا به هر 5 عضو اصلی تیم استارتاپ و خانواده های آن ها اعطا خواهد شد.
 • حتی اگر ایده تجاری شما موفق نشود، وضعیت اقامت شما در کانادا هرگز لغو نمی شود.

درباره ثبت نام آنلاین ویزای کانادا ، بک گراند چک ویزای کانادا و رفع ریجکتی ویزای کانادا بخوانید.

اعتماد به وکلای مهاجرت تراست

اگرچه این برنامه فرصت فوق العاده ای را برای اخذ اقامت دائم کانادا ارائه می دهد ، اما به هر حال روند درخواست آن می تواند پیچیده باشد و ممکن است به راهنمایی یک متخصص راه انداری تجارت در کانادا و همینطور یک مشاور مهاجرت نیاز داشته باشید. اگر دوست ندارید به دلیل داشتن یک طرح تجاری ناقص و ناسازگار، درخواست ویزای شما رد شود، پیشنهاد می کنیم حتما با وکلای مورد اعتماد ما در موسسه مهاجرتی تراست تماس بگیرید. تیم متخصص و باتجربه ما در تهیه و ارسال درخواست شما برای دستیابی به بهترین نتیجه ممکن کمک خواهند کرد. اعتماد به وکلای مهاجرت تراست ، رمز موفقیت شماست.

همچنین درباره انگشت نگاری ویزای کانادا ، طولانی شدن جواب ویزای کانادا و مدت زمان صدور ویزای کانادا بعد از انگشت نگاری بخوانید.

اعتماد به وکلای مهاجرت تراست

مشاوره رایگان وکیل ویزای استارتاپ کانادا

ما درک می کنیم که این روزها، دولت های خارجی در کشورهای پیشرفته ای همچون کانادا، موانع پیچیده ای را برای ورود مهاجران از سراسر جهان ایجاد کرده اند و به دنبال آن قوانین و مقررات مهاجرت نیز بسیار پیچیده تر شده است. برای مهاجرت به خارج از کشور، باید مناسب ترین برنامه مهاجرتی را مطابق با شرایط و امکانات خود، هدف قرار دهید و سپس بهترین پرونده مهاجرتی خود را به مقامات مهاجرت ارائه دهید تا با صدور ویزای شما موافقت کنند.

ویزای استارتاپ نیز یکی از برنامه های مهاجرتی پیچیده کانادا است که در عین حال از مزایای زیادی برخوردار است. بنابراین اگر قصد اخذ این ویزا را دارید باید از تمام شرایط و قوانین مربوطه پیروی کنید. مشاوره رایگان وکیل ویزای استارتاپ کانادا در موسسه مهاجرتی تراست به شما کمک می کند تا پیش از هر اقدامی صلاحیت خود را در خصوص اخذ این ویزا ارزیابی نمایید. برای این منظور می توانید با ما تماس بگیرید. هدف اصلی ما این است که بهترین روش ممکن برای شروع اخذ ویزای استارتاپ کانادا را به مشتریان خود ارائه دهیم.

شماره تماس وکیل ویزای استارتاپ کانادا

برای دسترسی به شانس دریافت ویزای استارتاپ کانادا و شروع مراحل درخواست خود همین امروز با وکیل ویزای استارتاپ کانادا در موسسه مهاجرتی تراست تماس بگیرید. هنگام مشاوره با کارشناسان ما تفاوت را احساس خواهید کرد. ما با تعهد خود به حرفه ای بودن ، اخلاق و همینطور اعتقاد در ارائه دسترسی مشتری به بهترین مشاوره های مهاجرت، شما را به هدفتان یعنی اخذ اقامت دائم کانادا می رسانیم.

بیشتر بخوانید

جواب ویزای کانادا

مزایای زندگی در کانادا

معایب زندگی در کانادا

شرایط و قوانین مربوط به استفاده از سایت و حریم خصوصی را مطالعه کرده ام
0 نظر
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات