رشته عکاسی در کانادا

رشته عکاسی در کانادا

معرفی رشته عکاسی در کانادا

دانشجویان عکاسی یاد می گیرند که چگونه از دوربین استفاده کنند تا افکارشان را بیان کنند، احساسات دیگران را برانگیخته کنند و دست به انتقال اطلاعات بزنند. اگر در رشته ی عکاسی در کانادا مشغول به کار شوید، فرصت این را پیدا می کنید که مهارت هایتان را در تکنیک های اساسی عکاسی (مثل عکاسی سیاه و سفید، عکاسی رنگی، عکاسی دیجیتال، فرآیندهایی که در اتاق تاریک ظهور عکس باید انجام شود و تنظیم رنگ) تقویت کنید. بسیاری از دانشگاه های کانادا، برنامه ی درسی ای را برای دانشجویان رشته ی عکاسی تدوین کرده اند که طی آن ها، دانشجو یاد می گیرد که در زمینه ای از عکاسی که بیشتر از همه با علایق شخصی او متناسب است متخصص شود؛ این زمینه ها می توانند مواردی مثل عکاسی تبلیغاتی، عکاسی تجاری، رسانه های تصویری، عکاسی خبرنگاری و هنرهای زیبا را در بر بگیرند.

برنامه های تحصیلی عکاسی همچنین این امکان را برای دانشجو فراهم می آورند که وجهه ی حرفه ای و هنرمندانه ی خودش را بسازد. در این مسیر دانشجو دست به یادگیری مهارت هایی می زند و در فضاهایی حضور پیدا می کند که مسیر دگردیسی او را از یک دانشجوی صرف عکاسی به یک هنرمند حرفه ای که از راه هنر خودش امرار معاش می کند فراهم می آورند.

اطلاعات کلی رشته عکاسی در کانادا

لینک های مفید!

مراحل اخذ پذیرش عکاسی در کانادا

انگیزه مهاجرت به کانادا

مهم ترین و اولین قدم برای شروع فرآیند مهاجرت به کانادا تقویت انگیزه است. باید مطمئن شوید که آیا کانادا ارزش سختی هایش را دارد؟ با مهاجرت به کانادا چه چیزهایی را به دست می‌آورید؟ برای اولین و مهم ترین قدم خود وقت زیادی صرف کنید!!

با مراجعه به بخش تراست تی وی از تجربیات دیگران بهره‌مند شوید!

جسارت داشته باشید!

کانادا دهمین اقتصاد برتر جهان است. نیروی پیشرانه این اقتصاد مهاجران هستند. نا امید نشوید! با هر رزومه و هر تجربه ای در کانادا برای شما فرصتی وجود دارد! اولین قدم سخت ترین قدم است! کافیست جسارت داشته باشید و قدم اول را بردارید.

زمان بندی برای شرکت در آزمون های زبان

دو آزمون ایلتس و تافل برای نشان دادن تسلط بر روی زبان انگلیسی برای هر مرکز آموزشی اهمیت بالایی دارد و جزو مدارک ضروری جهت اخذ پذیرش محسوب می­ شود. فردی با سطح زبان خوب و متوسط تقریبا بین 3 تا 6 ماه و سطح زبان ضعیف حداقل یک سال باید وقت صرف­ کند تا به سطح مورد قبول دانشگاه ­های کانادا برسد.

رزومه و انگیزه نامه حرفه‌ای بنویسید.

یکی از مهم­ترین و تاثیرگذارترین بخش­ ها در گرفتن پذیرش از کمیته و جلب کردن نظر اساتید، آماده­ سازی یک رزومه و انگیزه نامه‌ حرفه­ ای است. وقت زیادی برای آن صرف کنید و هر چند وقت یکبار آن را آپدیت کنید.

تهیه مدارک مورد نیاز

یکی از مدارک مورد نیاز برای هر دانشگاه در مقطع ارشد و دکترا، داشتن توصیه نامه از اساتید که قبلا با آن­ها کار کرده ­اید یا درس داشته­ا ید، می باشد. توجه داشته باشید توصیه نامه خوب احتمال اخذ پذیرش را بسیار افزایش می دهد و تاثیر زیادی بر روی تصمیم کمیته پذیرش دارد. در این مرحله توصیه می کنیم اگر در دانشگاه دولتی تحصیل کرده اید اقدام به آزاد سازی مدرک خود از طریق سامانه سجاد نمایید.

یک اکسل تهیه کنید!

یک اکسل از مراکز آموزشی (دانشگاه، کالج یا مدرسه) و مدارک مورد نیاز آن‌ها، ددلاین اپلای، مبلغ مورد نیاز برای پرداخت اپ فی و نام اساتید مرتبط با حوزه­ ی تحقیق مورد علاقه­ ی خود تهیه کنید.

ما در تراست برای شما فایل اکسل کاملی در رابطه با اطلاعات مهم دانشگاه های کانادا تهیه کرده ایم که با مراجعه به لینک زیر و دانلود فایل، می توانید به صورت رایگان از اطلاعات مهم و کاربردی دانشگاه های کانادا برای پذیرش تحصیلی بهره مند شوید:

دانلود رایگان فایل اکسل اطلاعات دانشگاه های کانادا

ایمیل بزنید!

در این قسمت حتما باید به موضوع ایمیل، متن ایمیل و پیوست کردن سی وی دقت شود. تا جای ممکن از ایمیل تمپلیت استفاده نکنید! و با توجه به مهارت­ ها و حوزه تحقیقی خود استاد را متقاعد به خواندن ایمیل و جواب دادن کنید.

ناامید نشوید!!

رمز موفقیت صبر و داشتن امید است! در طول مسیر از مشورت دیگران استفاده کنید. خیلی از افراد شاید بیش از هزار ایمیل به اساتید مختلف داده و جواب نگرفته باشند، ولی ناامید نشده و ادامه دادند و موفق به دریافت پذیرش شده ­اند.

گرفتن پاسخ هایی امیدوار کننده!

رسیدن به این مرحله حاصل صبر و تلاش های شماست. تبریک می گوییم! بعد از پیدا کردن استاد یا گرفتن جواب­ های خوب و تشویق­ کننده به اپلای برای هر دانشگاه/کالج یا حتی جواب قطعی از استاد، باید شروع به پرکردن اپلیکیشن بکنید.

پرکردن اپلیکیشن مراکز آموزشی

پرکردن اپلیکیشن هر مرکز آموزشی یک سری مراحل دارد مانند : وارد کردن اطلاعات شخصی، وارد کردن مقاطع تحصیلی قبلی و آپلود ریز نمرات، ریپورت کردن نمرات زبان و جی آر ای، اپلود کردن سی وی و اس او پی، وارد کردن اطلاعات ریکامندرها و پرداخت اپ فی در مرحله ی آخر و سپس سابمیت کردن آن.

اخذ پذیرش از مراکز آموزشی

رویای شما به حقیقت می پیوندد! بعد از حدود دو ماه از ارسال اپلیکیشن فرم­ ها، نتایج پذیرش به افراد اعلام می­ شود که در صورت گرفتن پذیرش، هر فرد با توجه به معیارهای خود و نتایجی که از مراکز آموزشی دیگر می­ گیرد، آن را قبول یا رد می­ کند.

درخواست ویزای تحصیلی

بعد از اخذ مدرک پذیرش ، لازم است درخواست ویزای خود را سابمیت کنید. سعی و خطا نکنید! وکلای تراست در این مرحله آماده کمک به شما هستند.

آماده عزیمت به کانادا شوید!

بعد از اخذ ویزا، آماده ی عزیمت به کانادا شوید. تراست راهنمای جامعی برای عزیمت به کانادا برای شما آماده کرده است تا خوان هفتم را نیز بدون استرس پشت سر بگذارید!

اهمیت رشته عکاسی در کانادا

توسعه ی سریع تکنولوژی عکاسی موجب شده است که از سال 2014 تا 2019، صنعت عکاسی در کانادا به طور کلی متحول شود. به طور خاص می توان گفت که سهولتی که در عکاسی دیجیتال پدید آمده است، و این توانایی که اکنون هر کس می تواند با گوشی هوشمندی که در دست دارد عکس هایی با کیفیت بالا تولید کند، موجب شده است که تقاضا برای عکاسان در کانادا دچار کاهش شود. اما متخصصان بازار کاری در این کشور بر این اعتقادند که صنعت عکاسی، از سال 2019 تا دستکم سال 2024، دچار جهشی جدی خواهد شد و بازار کاری بسیار مناسبی برای عکاسان در این کشور پدید خواهد آمد. آنان علت این مسئله را این نکته می دانند که علی رغم پیشرفتی که در تکنولوژی عکاسی ایجاد شده و دوربین هایی که در دسترس همه ی آدم ها قرار گرفته اند و عکاسی را بسیار آسان کرده اند، افراد و شرکت هایی که به تبلیغات شرکت خودشان اهمیت می دهند و برای بهبود این تبلیغات نیاز به عکس هایی با کیفیت هنری بالا دارند، به سراغ کسانی می روند که عکاسی حرفه ی اصلی آن ها باشد تا در بازار دست بالا را به خود اختصاص بدهند.

اهمیت رشته عکاسی در کانادا

شرایط لازم برای تحصیل در رشته عکاسی در کانادا

کسانی که علاقمند هستند در رشته ی عکاسی در یکی از دانشگاه های کانادا مشغول به تحصیل شوند می بایست این نکته را در نظر داشته باشند که برای تحصیل در رشته ی عکاسی در کانادا در مقطع لیسانس، می بایست نمره ی قابل قبولی در زبان انگلیسی گرفته باشید. بیشتر دانشگاه ها به متقاضیان به شدت توصیه می کنند که اطلاعات کلیدی ای را از نحوه ی کار دوربین و تجربه ی عکاسی داشته باشند. برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری، می بایست رزومه ی خود را که شامل مواردی مثل سابقه ی کار، سابقه ی فعالیت های هنری، سابقه ی شرکت در کنفرانس ها و نمایشگاه های هنری، سابقه ی تدریس  و سابقه ی تحقیق و پژوهش در حوزه ی عکاسی می شود به همراه کارنامه ی مقاطع پیشین خود در سایت دانشگاه موردنظر خود آپلود کنید. بعضی از دانشگاه ها نیز ممکن است که از شما بخواهند پورتفولیویی را در مدارک خود بگنجانید.

برای تحصیل در رشته ی عکاسی در دانشگاه های کانادا می بایست شهریه بپردازید. اما دلتان قرص باشد! دانشگاه های کانادا بورسیه ها، اسکالرشیپ ها و کمک هزینه هایی را ارائه می کنند که در ادامه ی متن به شما خواهیم گفت چگونه می توانید این کمک هزینه ها را از آن خود کنید.

تحصیل در کانادا نیازمند اخذ ویزای دانشجویی است که می توانید این کار را از طریق حضور در یکی از سفارتخانه های کانادا انجام دهید.

درباره ویزای تحصیلی کانادا و سفارت کانادا بخوانید.

مدارک مورد نیاز برای اخذ پذیرش رشته عکاسی در کانادا

مدارکی را که دانشگاه های کانادا برای پذیرش دانشجو در رشته ی عکاسی به طور عمومی درخواست می کنند می توان به پنج دسته تقسیم کرد: 1- رزومه ی تحصیلی (شامل سابقه ی کارهای هنری، سابقه ی تحقیق و پژوهش در زمینه ی عکاسی، سابقه ی کار با اساتید، سابقه ی کنفرانس ها و نمایشگاه هایی که در آن ها شرکت کرده اید و موارد مشابه)؛ 2- کارنامه ی تحصیلی مقاطع پیشین (برای لیسانس مدرک دبیرستان و برای مقاطع تحصیلات تکمیلی، مدرک لیسانس یا کارشناسی ارشد)؛ 3- انگیزه نامه (در این نامه این مسئله را توضیح می دهید که چرا علاقمندید در رشته ی عکاسی در کانادا به تحصیل بپردازید)؛ 4- مدرک زبان (برای زبان انگلیسی می بایست در آزمونی مثل تافل یا آیتلس مهارت خود را به اثبات برسانید و برای زبان فرانسوی، می بایست در آزمون های خود دانشگاه ها شرکت کنید) و 5- پورتفولیو. لازم به ذکر است که این موارد ممکن است از دانشگاهی به دانشگاه دیگر تفاوت داشته باشند و برای اطلاع دقیقتر، باید به وبسایت دانشگاه موردعلاقه ی خود سر بزنید.

درباره اپلای عکاسی ، پذیرش تحصیلی کانادا و شرط معدل برای تحصیل در کانادا بیشتر بخوانید.

شهریه و مدت زمان دوره های آموزشی عکاسی در کانادا

برای دانشجویانی که از دیگر کشورها به کانادا می آیند و می خواهند در رشته ی عکاسی به تحصیل بپردازند، تحصیل در رشته ی عکاسی در حدود 27000 دلار کانادا در هر سال خرج بر می دارد. اما احتیاجی به نگرانی نیست! همان طور که گفتیم، در ادامه ی متن به راه هایی می پردازیم که می توان بورسیه ها، گرنت ها، اسکالرشیپ ها و کمک هزینه هایی را که دانشگاه های کانادا برای رشته ی عکاسی ارائه می دهند از آن خود کنید.

تحصیل در رشته ی عکاسی در مقطع لیسانس در کانادا در حدود چهار سال و تحصیل در مقطع تحصیلات تکمیلی در رشته ی عکاسی در کانادا در حدود یک تا دو سال زمان می برد. البته مدت زمان دقیق دوره های آموزشی عکاسی در کانادا بستگی به دانشگاهی نیز دارد که می خواهید در آن به تحصیل بپردازید. برای همین، اگر که می خواهید اطلاعات دقیقتری داشته باشید، بهترین راه سر زدن به سایت دانشگاهی است که علاقمندید در آن به تحصیل بپردازید.

درباره هزینه تحصیل در کانادا ، تحصیل رایگان در کانادا و بهترین شهر های کانادا برای تحصیل بخوانید.

آزمون و خطا نکنید!

بجای صرف ساعات طولانی برای جستجو و انتخاب رشته و دانشگاه، به راحتی می توانید از کمک وکلای تحصیلی موسسه تراست بهره ببرید.

بورسیه تحصیلی رشته عکاسی در کانادا

گفتیم که دانشگاه های کانادا بورسیه ها، گرنت ها، اسکالرشیپ ها و کمک هزینه هایی را ارائه می دهند تا مبادا دانشجویان با استعدادی که علاقمندند در رشته ی عکاسی به تحصیل بپردازند، به خاطر مسائل مالی ای که ممکن است برای آن ها وجود داشته باشد، از تحصیل در این رشته در کانادا بازبمانند. شما هم می توانید با دارا بودن رزومه ی تحصیلی و حرفه ای مناسب، نمرات قابل قبول در مقاطع پیشین، توصیه نامه هایی که از اساتید مقاطع پیشین خود دریافت کرده اید و نیز به خوبی نوشتن نامه ی هدف، این کمک هزینه ها را از آن خود کنید و بدون دغدغه ی مالی، در رشته ی عکاسی در کانادا به تحصیل بپردازید. این کمک هزینه ها در مواردی شهریه های دانشگاه را می پردازند و در مواردی، حتی هزینه های زندگی را نیز پوشش می دهند.

همچنین در نظر داشته باشید که بعضی از دانشگاه های کانادا، متناسب با افتخارات هنری و ورزشی، جنسیت متقاضی و منطقه و کشوری که در آن به دنیا آمده است، بوسیه هایی را اعطا می کنند.

اپلای کردن برای هرکدام از این کمک هزینه ها مهلت معینی دارد که می بایست با سر زدن به وبسایت دانشگاه موردنظر خود، مهلت دقیق را پیدا کرده و در طی آن زمان دست به اپلای برای این کمک هزینه ها بزنید.

همچنین درباره بورسیه تحصیلی کانادا ، زمان مناسب برای اپلای تحصیلی کانادا و اینکه چگونه اپلای کنیم بخوانید.

آینده شغلی عکاسی در کانادا

بعد از آن که از رشته ی عکاسی از یکی از دانشگاه های کانادا فارغ التحصیل شدید، می توانید مهارت هایی را که یاد گرفته اید، در راه هنرهای تصویری، عکاسی تبلیغاتی و طراحی سایت و در زمینه ی منتقد هنر در انتشارات به کار بگیرید. همچنین می توانید به عنوان مشاور خرید آثار هنری، مدیریت مراکز هنری و نیز کارگردان تبلیغات مشغول به کار شوید. شاید هم ترجیح بدهید که مسیر آکادمیک را در پیش بگیرید. در این صورت، می توانید در دانشگاه ها به تدریس دروس مرتبط با رشته ی عکاسی بپردازید و یا در موسسات هنری، تحقیقی و پژوهشی که در زمینه ی عکاسی فعالیت می کنند، به کار تحقیق و پژوهش در حوزه های مرتبط با عکاسی بپردازید. بنابراین، برای یک فارغ التحصیل رشته ی عکاسی، بازار کاری بسیار متنوعی وجود دارد که می تواند بعد از فارغ التحصیل شدن از رشته ی عکاسی، در آن زمینه ها بخت آزمایی کند!

درباره بازار کار شغل عکاسی در کانادا بخوانید.

دانشگاه های دارای رشته عکاسی در کانادا

اگر که عزمتان را جزم کرده اید تا در دانشگاه های کانادا به تحصیل در رشته ی عکاسی بپردازید، بی شک یکی از سوال هایی که ذهنتان را درگیر کرده این است که کیفیت تدریس و ارائه ی درس ها در کدام یک از دانشگاه های کانادا بهتر است؟ در کنار این سوال، احتمالا باید برایتان مهم باشد که کیفیت خدماتی که دانشگاه ها به دانشجویان ارائه می کنند در کدام دانشگاه بهتر است. برای پاسخ به این سوال، معیاری به نام QS را به شما معرفی می کنیم. QS موسسه ای است که سالانه دانشگاه ها را بر اساس کیفیت تدریس در آن ها و امکانات رفاهی ای که به دانشجویان ارائه می کنند رده بندی می کند. در گزارش سالانه ی این موسسه در سال 2020 آمده است که در کانادا، دانشگاه بریتیش کلمبیا و دانشگاه تورنتو رشته ی عکاسی را ارائه می کنند. در این رتبه بندی، دانشگاه بریتیش کلمبیا مقام نخست و دانشگاه تورنتو مقام دوم را به خود اختصاص داده است.

همچنین بخوانید: رنکینگ دانشگاه های کانادا ، ارزان ترین دانشگاه های کانادا

گرایش های رشته عکاسی در کانادا

خبر خوشی برای متقاضیان تحصیل در رشته ی عکاسی در کانادا داریم! گرایش های رشته ی عکاسی در این کشور به اندازه ای متنوع هستند که امکان این را برای دانشجو فراهم می کنند که به راحتی، زمینه ی موردعلاقه ی خود را انتخاب کند، در این زمینه دست به تحصیل و عکاسی بزند و دست آخر، بعد از فارغ التحصیلی، در همین گرایش موردعلاقه ی خود مشغول به کار شود. در این قسمت برخی از مهم ترین گرایش های رشته ی عکاسی را در کانادا گردآوری کرده ایم. لازم به ذکر است که گرایش های رشته ی عکاسی تنها به این موارد محدود نمی شوند و ممکن است که در دانشگاه های کانادا، با گرایش دیگری روبرو شوید که بیشتر چشمتان را بگیرد. برخی از مهم ترین گرایش های رشته ی عکاسی در کانادا عبارتند از:

 • عکاسی منظره
 • عکاسی در شب
 • عکاسی خیابانی
 • عکاسی پرتره
 • عکاسی ماکرو
 • عکاسی از گل های وحشی
 • عکاسی مد
 • هنرهای زیبا
 • عکاسی مستند
 • عکاسی صنعتی

بهترین استان های کانادا برای کار بعد از فراغت از رشته عکاسی

بهترین استان های کانادا برای مشغول به کار شدن بعد از فارغ التحصیلی از رشته ی عکاسی در کانادا در جدول زیر خلاصه شده اند. در این جدول ستون اول نام استان ها و ستون دوم میزان متوسط حقوقی را نشان می دهد که عکاسان به طور سالانه در این استان ها از آن خود می کنند. میزان حقوق بر اساس دلار کانادا آورده شده است.

کبک46000
انتاریو40000
ساسکاچوان39000
مانیتوبا39000
آلبرتا39000
نوا اسکوشیا36000

درباره کار پس از تحصیل در کانادا بخوانید.

کد مشاغل رشته عکاسی در کانادا

عکاسی یکی از رشته هایی است که آینده ی شغلی به شدت مناسبی در کانادا دارد. برای همین است که سازمان طبقه بندی ملی مشاغل کانادا آن را تحت کد 5221 دسته بندی کرده است. این مسئله به این معنی است که کسانی که در رشته ی عکاسی در کانادا به تحصیل پرداخته باشند، می توانند از تسهیلاتی که برنامه ی مهاجرتی این کشور فراهم می کند بهره ببرند و اقامت دائم دریافت کنند. بر اساس این دسته بندی، بعضی از مشاغلی که فارغ التحصیلان رشته ی عکاسی در کانادا می توانند در آن ها مشغول به کار شوند عبارتند از: عکاسی صنعتی، عکاسی مد و لباس، عکاسی تجاری، عکاسی پزشکی، عکاسی خبری، عکاسی پرتره، عکاسی خیابانی، عکاسی حیات وحش و عکاسی پلیسی.

درباره اقامت کانادا و اقامت پس از تحصیل در کانادا و تبدیل ویزای تحصیلی به کاری در کانادا بخوانید.

مسیر شغلی رشته عکاسی در کانادا

 به منظور این که بتوانید در حوزه های مرتبط با عکاسی در کانادا مشغول به تحصیل بشوید، می بایست سه مرحله را طی کنید:

 • باید حداقل مدرک لیسانس خود را در رشته عکاسی به پایان برده باشید
 • در زمینه عکاسی کامپیوتری و پردازش دیجیتال عکس دانش و تجربه قابل قبولی را داشته باشید
 • خلاقیت و توانایی های فنی خود را از طریق یک پروتفولیو به اثبات رسانده باشید

با گذراندن این سه مرحله، فارغ از این که چه ملیتی دارید، می توانید در کانادا مشغول به کار در زمینه ی عکاسی شوید و زندگی شخصی و حرفه ای خوبی را برای خودتان به ارمغان بیاورید.

مسیر شغلی رشته عکاسی در کانادا

وظایف شغلی رشته عکاسی در کانادا

لازم است که عکاسان در زندگی حرفه ای خود یکی یا چندتا از وظایف زیر را برعهده بگیرند:

 • کمپوزیسیون عکس را تعیین کنند و اصلاحات فنی را روی تجهیزات عکاسی و نیز سوژه ی عکاسی اعمال کنند.
 • از کامپیوترها استفاده کنند تا به پردازش دیجیتال تصاویر دست بزنند.
 • از تجهیزات ظریفی مثل میکروسکوپ ها استفاده کنند و آن ها را به دوربینشان متصل کنند.
 • مهارت ظاهر کردن فیلم های آنالوگ عکاسی را داشته باشند.
 • بتوانند در کنار فعالان در حوزه ی درمان به عکاسی در زمینه ی پزشکی بپردازند.

زمینه های کاری عکاسی در کانادا

بعد از شروع زندگی حرفه ایتان به عنوان یک عکاس در کانادا، می توانید در این زمینه ها مشغول به کار شوید:

 • هنرهای تصویری
 • عکاسی تبلیغاتی و صنعتی
 • طراحی سایت
 • مدیر موسسات هنری
 • مشاور خرید و فروش آثار هنری
 • تحقیق و پژوهش در موسسات هنری و آکادمیک در زمینه ی عکاسی
 • تدریس در درس های مرتبط با عکاسی در دانشگاه ها و موسسات آموزشی
 • کارگردان تبلیغات

حداکثر و حداقل حقوق عکاسان در کانادا

میزان متوسط حقوق عکاسان در کانادا از 39000 دلار کانادا در سال (یعنی 20 دلار کانادا به ازای هر ساعت) شروع می شود و بعد از اندوختن دانش و تجربه ی لازم، به 66000 دلار کانادا در سال می رسد.

همچنین بخوانید درباره درآمد در کانادا بخوانید.

مهارت های مورد نیاز برای کار عکاسان در کانادا

یک عکاس موفق در کانادا می بایست این مهارت ها را در خود داشته باشد تا در زندگی حرفه ای خود به موفقیت برسد:

 • خلاقیت
 • دانش فنی در زمینه ی عکاسی
 • تمرکز و صبوری
 • توجه به جزییات
 • مهارت شبکه سازی قوی
 • مهارت های کار گروهی

جدول اطلاعات مهم دانشگاه های کانادا

(جهت مشاهده همه ستون های جدول درون موبایل، جدول را به راست بکشید)

دانشگاه/وبسایتبرنامه هاددلاینتوضیحات
اپلیکیشن
الزاماتشهریهبورسیه‌ها
و جوایز
وبسایت دانشگاه تورنتوبرنامه های دانشگاه تورنتوددلاین دانشگاه تورنتوتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه تورنتوالزامات دانشگاه تورنتوبورسیه ها و جوایز دانشگاه تورنتو
وبسایت دانشگاه بریتیش کلمبیابرنامه های دانشگاه بریتیش کلمبیاددلاین دانشگاه بریتیش کلمبیاتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه بریتیش کلمبیاالزامات دانشگاه بریتیش کلمبیاشهریه دانشگاه بریتیش کلمبیابورسیه ها و جوایز دانشگاه بریتیش کلمبیا
وبسایت دانشگاه مک گیلبرنامه های دانشگاه مک گیلددلاین دانشگاه مک گیلتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه مک گیلالزامات دانشگاه مک گیلشهریه دانشگاه مک گیلبورسیه ها و جوایز دانشگاه مک گیل
وبسایت دانشگاه مک مستربرنامه های دانشگاه مک مستر
وبسایت دانشگاه مونترالبرنامه های دانشگاه مونترالددلاین دانشگاه مونترالتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه مونترالالزامات دانشگاه مونترالبورسیه ها و جوایز دانشگاه مونترال
وبسایت دانشگاه آلبرتابرنامه های دانشگاه آلبرتاددلاین دانشگاه آلبرتاتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه آلبرتاالزامات دانشگاه آلبرتاشهریه دانشگاه آلبرتابورسیه ها و جوایز دانشگاه آلبرتا
وبسایت دانشگاه اتاوابرنامه های دانشگاه اتاواددلاین دانشگاه اتاواتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه اتاواالزامات دانشگاه اتاواشهریه دانشگاه اتاوابورسیه ها و جوایز دانشگاه اتاوا
وبسایت دانشگاه سایمون فریزربرنامه های دانشگاه سایمون فریزرددلاین دانشگاه سایمون فریزرالزامات دانشگاه سایمون فریزر
وبسایت دانشگاه واترلوبرنامه های دانشگاه واترلوددلاین دانشگاه واترلوتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه واترلوالزامات دانشگاه واترلوشهریه دانشگاه واترلوبورسیه ها و جوایز دانشگاه واترلو
وبسایت دانشگاه وسترن انتاریوددلاین دانشگاه وسترن انتاریوالزامات دانشگاه وسترن انتاریوشهریه دانشگاه وسترن انتاریوبورسیه ها و جوایز دانشگاه وسترن انتاریو
وبسایت دانشگاه دالهاوزیبرنامه های دانشگاه دالهاوزیتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه دالهاوزیالزامات دانشگاه دالهاوزیبورسیه ها و جوایز دانشگاه دالهاوزی
وبسایت دانشگاه لاوالبرنامه های دانشگاه لاوالددلاین دانشگاه لاوالتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه لاوالالزامات دانشگاه لاوالشهریه دانشگاه لاوالبورسیه ها و جوایز دانشگاه لاوال
وبسایت دانشگاه کویینزبرنامه های دانشگاه کویینزددلاین دانشگاه کویینزتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کویینزالزامات دانشگاه کویینزشهریه دانشگاه کویینزبورسیه ها و جوایز دانشگاه کویینز
وبسایت دانشگاه مانیتوبابرنامه های دانشگاه مانیتوباددلاین دانشگاه مانیتوباشهریه دانشگاه مانیتوبابورسیه ها و جوایز دانشگاه مانیتوبا
وبسایت دانشگاه ویکتوریابرنامه های دانشگاه ویکتوریاددلاین دانشگاه ویکتوریاتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه ویکتوریاالزامات دانشگاه ویکتوریاشهریه دانشگاه ویکتوریابورسیه ها و جوایز دانشگاه ویکتوریا
وبسایت دانشگاه یورکبرنامه های دانشگاه یورکددلاین دانشگاه یورکتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه یورکالزامات دانشگاه یورکشهریه دانشگاه یورکبورسیه ها و جوایز دانشگاه یورک
وبسایت دانشگاه گوئلفبرنامه های دانشگاه گوئلفددلاین دانشگاه گوئلفتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه گوئلفالزامات دانشگاه گوئلفشهریه دانشگاه گوئلفبورسیه ها و جوایز دانشگاه گوئلف
وبسایت دانشگاه ساسکاچوانبرنامه های دانشگاه ساسکاچوانددلاین دانشگاه ساسکاچوانتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه ساسکاچوانالزامات دانشگاه ساسکاچوانشهریه دانشگاه ساسکاچوانبورسیه ها و جوایز دانشگاه ساسکاچوان
وبسایت دانشگاه کارلتونبرنامه های دانشگاه کارلتونددلاین دانشگاه کارلتونتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کارلتونشهریه دانشگاه کارلتونبورسیه ها و جوایز دانشگاه کارلتون
وبسایت دانشگاه کنکوردیابرنامه های دانشگاه کنکوردیاددلاین دانشگاه کنکوردیاتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کنکوردیاالزامات دانشگاه کنکوردیاشهریه دانشگاه کنکوردیابورسیه ها و جوایز دانشگاه کنکوردیا
وبسایت دانشگاه مموریال نیوفاندلندبرنامه های دانشگاه مموریال نیوفاندلندددلاین دانشگاه مموریال نیوفاندلندتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه مموریال نیوفاندلندالزامات دانشگاه مموریال نیوفاندلندشهریه دانشگاه مموریال نیوفاندلندبورسیه ها و جوایز دانشگاه مموریال نیوفاندلند
وبسایت دانشگاه تکنولوژی انتاریوبرنامه های دانشگاه تکنولوژی انتاریوددلاین دانشگاه تکنولوژی انتاریوتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه تکنولوژی انتاریوالزامات دانشگاه تکنولوژی انتاریوشهریه دانشگاه تکنولوژی انتاریوبورسیه ها و جوایز دانشگاه تکنولوژی انتاریو
وبسایت دانشگاه کبک مونترالبرنامه های دانشگاه کبک مونترالتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کبک مونترالالزامات دانشگاه کبک مونترالشهریه دانشگاه کبک مونترالبورسیه ها و جوایز دانشگاه کبک مونترال
وبسایت دانشگاه رجاینابرنامه های دانشگاه رجایناددلاین دانشگاه رجایناتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه رجایناالزامات دانشگاه رجایناشهریه دانشگاه رجاینابورسیه ها و جوایز دانشگاه رجاینا
وبسایت دانشگاه وینزوربرنامه های دانشگاه وینزورالزامات دانشگاه وینزورشهریه دانشگاه وینزوربورسیه ها و جوایز دانشگاه وینزور
وبسایت دانشگاه لیکهدبرنامه های دانشگاه لیکهدددلاین دانشگاه لیکهدتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه لیکهدالزامات دانشگاه لیکهدشهریه دانشگاه لیکهدبورسیه ها و جوایز دانشگاه لیکهد
وبسایت دانشگاه رایرسونبرنامه های دانشگاه رایرسونددلاین دانشگاه رایرسونتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه رایرسونالزامات دانشگاه رایرسونشهریه دانشگاه رایرسونبورسیه ها و جوایز دانشگاه رایرسون
وبسایت دانشگاه سنت فرانسیس خاویربرنامه های دانشگاه سنت فرانسیس خاویرددلاین دانشگاه سنت فرانسیس خاویرتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه سنت فرانسیس خاویرالزامات دانشگاه سنت فرانسیس خاویرشهریه دانشگاه سنت فرانسیس خاویربورسیه ها و جوایز دانشگاه سنت فرانسیس خاویر
وبسایت دانشگاه بریتیش کلمبیای شمالیبرنامه های دانشگاه بریتیش کلمبیای شمالیددلاین دانشگاه بریتیش کلمبیای شمالیتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه بریتیش کلمبیای شمالیالزامات دانشگاه بریتیش کلمبیای شمالیشهریه دانشگاه بریتیش کلمبیای شمالیبورسیه ها و جوایز دانشگاه بریتیش کلمبیای شمالی
وبسایت دانشگاه شربروکتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه شربروک
وبسایت دانشگاه کلگریبرنامه های دانشگاه کلگریددلاین دانشگاه کلگریتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کلگریالزامات دانشگاه کلگریشهریه دانشگاه کلگریبورسیه ها و جوایز دانشگاه کلگری
وبسایت دانشگاه براکبرنامه های دانشگاه براکددلاین دانشگاه براکتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه براکالزامات دانشگاه براکشهریه دانشگاه براکبورسیه ها و جوایز دانشگاه براک
وبسایت دانشگاه آکادیابرنامه های دانشگاه آکادیاتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه آکادیاشهریه دانشگاه آکادیابورسیه ها و جوایز دانشگاه آکادیا
وبسایت دانشگاه آلگومابرنامه های دانشگاه آلگوماددلاین دانشگاه آلگوماتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه آلگوماالزامات دانشگاه آلگوماشهریه دانشگاه آلگومابورسیه ها و جوایز دانشگاه آلگوما
وبسایت دانشگاه آتاباسکابرنامه های دانشگاه آتاباسکاددلاین دانشگاه آتاباسکاتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه آتاباسکاالزامات دانشگاه آتاباسکاشهریه دانشگاه آتاباسکابورسیه ها و جوایز دانشگاه آتاباسکا
وبسایت دانشگاه بوثبرنامه های دانشگاه بوثددلاین دانشگاه بوثتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه بوثالزامات دانشگاه بوثشهریه دانشگاه بوثبورسیه ها و جوایز دانشگاه بوث
وبسایت دانشگاه براندونبرنامه های دانشگاه براندونددلاین دانشگاه براندونتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه براندونالزامات دانشگاه براندونشهریه دانشگاه براندونبورسیه ها و جوایز دانشگاه براندون
وبسایت دانشگاه منونایتبرنامه های دانشگاه منونایتددلاین دانشگاه منونایتتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه منونایتالزامات دانشگاه منونایتشهریه دانشگاه منونایتبورسیه ها و جوایز دانشگاه منونایت
وبسایت دانشگاه کیپ برتونبرنامه های دانشگاه کیپ برتونددلاین دانشگاه کیپ برتونتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کیپ برتونالزامات دانشگاه کیپ برتونشهریه دانشگاه کیپ برتونبورسیه ها و جوایز دانشگاه کیپ برتون
وبسایت دانشگاه کپیلانوبرنامه های دانشگاه کپیلانوتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کپیلانوالزامات دانشگاه کپیلانوشهریه دانشگاه کپیلانوبورسیه ها و جوایز دانشگاه کپیلانو
وبسایت دانشگاه کراندالبرنامه های دانشگاه کراندالتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کراندالالزامات دانشگاه کراندالشهریه دانشگاه کراندالبورسیه ها و جوایز دانشگاه کراندال
وبسایت کالج دانشگاهی دومینیکنالزامات کالج دانشگاهی دومینیکنشهریه کالج دانشگاهی دومینیکنبورسیه ها و جوایز کالج دانشگاهی دومینیکن
وبسایت دانشگاه هنر و طراحی امیلی کاربرنامه های دانشگاه هنر و طراحی امیلی کارددلاین دانشگاه هنر و طراحی امیلی کارتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه هنر و طراحی امیلی کارشهریه دانشگاه هنر و طراحی امیلی کاربورسیه ها و جوایز دانشگاه هنر و طراحی امیلی کار
وبسایت دانشگاه فرست نیشنزتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه فرست نیشنزبورسیه ها و جوایز دانشگاه فرست نیشنز
وبسایت کالج دانشگاهی هورنبرنامه های کالج دانشگاهی هورنددلاین کالج دانشگاهی هورنتوضیحات اپلیکیشن کالج دانشگاهی هورنالزامات کالج دانشگاهی هورنبورسیه ها و جوایز کالج دانشگاهی هورن
وبسایت دانشگاه کینگزوودبرنامه های دانشگاه کینگزوودتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کینگزوودالزامات دانشگاه کینگزوودشهریه دانشگاه کینگزوودبورسیه ها و جوایز دانشگاه کینگزوود
وبسایت دانشگاه پلی تکنیک کوانتلنبرنامه های دانشگاه پلی تکنیک کوانتلنددلاین دانشگاه پلی تکنیک کوانتلنتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه پلی تکنیک کوانتلنالزامات دانشگاه پلی تکنیک کوانتلنشهریه دانشگاه پلی تکنیک کوانتلنبورسیه ها و جوایز دانشگاه پلی تکنیک کوانتلن
وبسایت دانشگاه لارنتینبرنامه های دانشگاه لارنتینددلاین دانشگاه لارنتینتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه لارنتینالزامات دانشگاه لارنتینشهریه دانشگاه لارنتینبورسیه ها و جوایز دانشگاه لارنتین
وبسایت دانشگاه مک ایوانبرنامه های دانشگاه مک ایوانددلاین دانشگاه مک ایوان
وبسایت دانشگاه مونت آلیسونبرنامه های دانشگاه مونت آلیسونددلاین دانشگاه مونت آلیسونتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه مونت آلیسونالزامات دانشگاه مونت آلیسونشهریه دانشگاه مونت آلیسونبورسیه ها و جوایز دانشگاه مونت آلیسون
وبسایت دانشگاه مانت سنت وینسنتبرنامه های دانشگاه مانت سنت وینسنتددلاین دانشگاه مانت سنت وینسنتتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه مانت سنت وینسنتشهریه دانشگاه مانت سنت وینسنتبورسیه ها و جوایز دانشگاه مانت سنت وینسنت
وبسایت دانشگاه مونت رویالبرنامه های دانشگاه مونت رویالددلاین دانشگاه مونت رویالتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه مونت رویالالزامات دانشگاه مونت رویالشهریه دانشگاه مونت رویالبورسیه ها و جوایز دانشگاه مونت رویال
وبسایت موسسه تکنولوژی نیویورکبرنامه های موسسه تکنولوژی نیویورکددلاین موسسه تکنولوژی نیویورکتوضیحات اپلیکیشن موسسه تکنولوژی نیویورکالزامات موسسه تکنولوژی نیویورکشهریه موسسه تکنولوژی نیویورکبورسیه ها و جوایز موسسه تکنولوژی نیویورک
وبسایت دانشگاه نیپیسینگبرنامه های دانشگاه نیپیسینگددلاین دانشگاه نیپیسینگتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه نیپیسینگالزامات دانشگاه نیپیسینگشهریه دانشگاه نیپیسینگبورسیه ها و جوایز دانشگاه نیپیسینگ
وبسایت دانشگاه اکادبرنامه های دانشگاه اکادددلاین دانشگاه اکادتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه اکادالزامات دانشگاه اکادشهریه دانشگاه اکادبورسیه ها و جوایز دانشگاه اکاد
وبسایت دانشگاه ردیمربرنامه های دانشگاه ردیمرددلاین دانشگاه ردیمرتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه ردیمرالزامات دانشگاه ردیمرشهریه دانشگاه ردیمربورسیه ها و جوایز دانشگاه ردیمر
وبسایت دانشگاه سنت پاولبرنامه های دانشگاه سنت پاولددلاین دانشگاه سنت پاولتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه سنت پاولالزامات دانشگاه سنت پاولشهریه دانشگاه سنت پاولبورسیه ها و جوایز دانشگاه سنت پاول
وبسایت دانشگاه سنت ماریزبرنامه های دانشگاه سنت ماریزالزامات دانشگاه سنت ماریز
وبسایت دانشگاه سنت توماسددلاین دانشگاه سنت توماستوضیحات اپلیکیشن دانشگاه سنت توماسالزامات دانشگاه سنت توماسشهریه دانشگاه سنت توماسبورسیه ها و جوایز دانشگاه سنت توماس
وبسایت دانشگاه سنت استفانزبرنامه های دانشگاه سنت استفانزددلاین دانشگاه سنت استفانزتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه سنت استفانزالزامات دانشگاه سنت استفانزشهریه دانشگاه سنت استفانزبورسیه ها و جوایز دانشگاه سنت استفانز
وبسایت کالج دانشگاهی کینگزبرنامه های کالج دانشگاهی کینگزددلاین کالج دانشگاهی کینگزتوضیحات اپلیکیشن کالج دانشگاهی کینگزالزامات کالج دانشگاهی کینگزشهریه کالج دانشگاهی کینگزبورسیه ها و جوایز کالج دانشگاهی کینگز
وبسایت دانشگاه کالج کینگزبرنامه های دانشگاه کالج کینگزددلاین دانشگاه کالج کینگزتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کالج کینگزالزامات دانشگاه کالج کینگزشهریه دانشگاه کالج کینگزبورسیه ها و جوایز دانشگاه کالج کینگز
وبسایت دانشگاه تامسون ریورزبرنامه های دانشگاه تامسون ریورزددلاین دانشگاه تامسون ریورزتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه تامسون ریورزالزامات دانشگاه تامسون ریورزشهریه دانشگاه تامسون ریورزبورسیه ها و جوایز دانشگاه تامسون ریورز
وبسایت دانشگاه ترنتبرنامه های دانشگاه ترنتددلاین دانشگاه ترنتتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه ترنتالزامات دانشگاه ترنتشهریه دانشگاه ترنتبورسیه ها و جوایز دانشگاه ترنت
وبسایت دانشگاه ترینیتی وسترنبرنامه های دانشگاه ترینیتی وسترنددلاین دانشگاه ترینیتی وسترنتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه ترینیتی وسترنالزامات دانشگاه ترینیتی وسترنشهریه دانشگاه ترینیتی وسترنبورسیه ها و جوایز دانشگاه ترینیتی وسترن
وبسایت کالج دانشگاهی تیندالبرنامه های کالج دانشگاهی تیندالددلاین کالج دانشگاهی تیندالتوضیحات اپلیکیشن کالج دانشگاهی تیندالالزامات کالج دانشگاهی تیندالشهریه کالج دانشگاهی تیندالبورسیه ها و جوایز کالج دانشگاهی تیندال
وبسایت دانشگاه مونکتونددلاین دانشگاه مونکتونتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه مونکتونالزامات دانشگاه مونکتونشهریه دانشگاه مونکتونبورسیه ها و جوایز دانشگاه مونکتون
وبسایت دانشگاه کبک اوتاوایسبرنامه های دانشگاه کبک اوتاوایسددلاین دانشگاه کبک اوتاوایستوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کبک اوتاوایسالزامات دانشگاه کبک اوتاوایسشهریه دانشگاه کبک اوتاوایسبورسیه ها و جوایز دانشگاه کبک اوتاوایس
وبسایت دانشگاه سنت بونیفیسبرنامه های دانشگاه سنت بونیفیسددلاین دانشگاه سنت بونیفیستوضیحات اپلیکیشن دانشگاه سنت بونیفیسالزامات دانشگاه سنت بونیفیسشهریه دانشگاه سنت بونیفیسبورسیه ها و جوایز دانشگاه سنت بونیفیس
وبسایت دانشگاه کبک تراویس ریورزتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کبک تراویس ریورزشهریه دانشگاه کبک تراویس ریورزبورسیه ها و جوایز دانشگاه کبک تراویس ریورز
وبسایت دانشگاه کبک ریموسکیبرنامه های دانشگاه کبک ریموسکیتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کبک ریموسکیالزامات دانشگاه کبک ریموسکیشهریه دانشگاه کبک ریموسکیبورسیه ها و جوایز دانشگاه کبک ریموسکی
وبسایت دانشگاه سنت آنبرنامه های دانشگاه سنت آنددلاین دانشگاه سنت آنتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه سنت آنالزامات دانشگاه سنت آنشهریه دانشگاه سنت آنبورسیه ها و جوایز دانشگاه سنت آن
وبسایت دانشگاه کبک چیکوتیمیبرنامه های دانشگاه کبک چیکوتیمیددلاین دانشگاه کبک چیکوتیمیتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کبک چیکوتیمیالزامات دانشگاه کبک چیکوتیمیشهریه دانشگاه کبک چیکوتیمی
وبسایت دانشگاه آبیتیبی تمیسکامینگ کبکبرنامه های دانشگاه آبیتیبی تمیسکامینگ کبکددلاین دانشگاه آبیتیبی تمیسکامینگ کبکتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه آبیتیبی تمیسکامینگ کبکالزامات دانشگاه آبیتیبی تمیسکامینگ کبکشهریه دانشگاه آبیتیبی تمیسکامینگ کبکبورسیه ها و جوایز دانشگاه آبیتیبی تمیسکامینگ کبک
وبسایت دانشگاه کانادا وستبرنامه های دانشگاه کانادا وستبرای اطلاع از ددلاین، با دفتر دانشگاه تماس بگیرید: تماس با دانشگاه کانادا وستتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کانادا وستالزامات دانشگاه کانادا وستشهریه دانشگاه کانادا وستبورسیه ها و جوایز دانشگاه کانادا وست
وبسایت دانشگاه لتبریجبرنامه های دانشگاه لتبریجددلاین دانشگاه لتبریجتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه لتبریجبورسیه ها و جوایز دانشگاه لتبریج
وبسایت دانشگاه پرنس ادواردبرنامه های دانشگاه پرنس ادواردددلاین دانشگاه پرنس ادواردتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه پرنس ادواردالزامات دانشگاه پرنس ادواردشهریه دانشگاه پرنس ادواردبورسیه ها و جوایز دانشگاه پرنس ادوارد
وبسایت دانشگاه وینیپگبرنامه های دانشگاه وینیپگددلاین دانشگاه وینیپگتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه وینیپگالزامات دانشگاه وینیپگشهریه دانشگاه وینیپگ
وبسایت کالج دانشگاهی شمالبرنامه های کالج دانشگاهی شمالددلاین کالج دانشگاهی شمالتوضیحات اپلیکیشن کالج دانشگاهی شمالالزامات کالج دانشگاهی شمالشهریه کالج دانشگاهی شمال
وبسایت دانشگاه فریزر ولیبرنامه های دانشگاه فریزر ولیددلاین دانشگاه فریزر ولیتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه فریزر ولیالزامات دانشگاه فریزر ولیشهریه دانشگاه فریزر ولیبورسیه ها و جوایز دانشگاه فریزر ولی
وبسایت دانشگاه ونکوور آیلندبرنامه های دانشگاه ونکوور آیلندددلاین دانشگاه ونکوور آیلندتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه ونکوور آیلندالزامات دانشگاه ونکوور آیلندشهریه دانشگاه ونکوور آیلند
وبسایت دانشگاه ویلفرد لوریهبرنامه های دانشگاه ویلفرد لوریهددلاین دانشگاه ویلفرد لوریهتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه ویلفرد لوریهالزامات دانشگاه ویلفرد لوریهشهریه دانشگاه ویلفرد لوریهبورسیه ها و جوایز دانشگاه ویلفرد لوریه

خدمات موسسه تراست برای پذیرش و ویزای تحصیلی

تمامی پرونده های مهاجرتی موسسه تراست تحت نظارت مستقیم شروین مدنی، وکیل ارشد موسسه انجام می شود.

 • ارائه چک لیست مدارک برای اخذ پذیرش
 • بررسی مدارک آماده شده توسط متقاضی
 • بررسی دانشگاه ها، کالج ها و مدارس
 • تعیین رشته موردعلاقه متقاضی
 • مکاتبه با دانشگاه ها، کالج ها و مدارس جهت اخذ پذیرش مشروط به ارائه مدرک زبان
 • آماده سازی CV و SOP
 • (در صورت داشتن همراه) ارائه چک لیست مدارک لازم برای ویزای همراه
 • انجام مکاتبات نهایی با دانشگاه ها، کالج ها و مدارس
 • ساخت پروفایل متقاضی در وب سایت دانشگاه، پرداخت شهریه و دریافت نامه پذیرش
 • تدوین استادی پلن
 • ارائه چک لیست مدارک لازم جهت اخذ ویزای متقاضی و ویزای همراه
 • ثبت نام بیومتریک
 • پیگیری پرونده متقاضی تا اخذ ویزا
 • راهنمایی درخصوص پیکاپ ویزا و لندینگ در کانادا

شروین مدنی وکیل ارشد موسسه تراست


 • وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا و دارای کد فعالیت در انجمن ICCRC
  (کد وکالت: RCIC# 506959)
 • عضو هیئت علمی کالج اشتون در رشته مهاجرت
 • سابقه فعالیت به عنوان آفیسر اداره مهاجرت
 • بیش از 10 سال سابقه وکالت امور مهاجرتی
شروین مدنی

شرایط خود را بسنجید!

نمی دانید از کجا شروع کنید؟ مشاوران ما برای راهنمایی شما آماده هستند!

سوالات متداول

چگونه می‌توانم در کانادا عکاس شوم؟

لیسانس هنرهای تجسمی با تخصص در عکاسی یا پایان دوره آموزش تخصصی عکاسی در دبیرستان، کالج یا آموزشگاه‌های آموزش تخصصی یا آموزش گسترده تحت نظارت یک عکاس معتبر مورد نیاز است.

کجا می‌توانم در کانادا عکاسی بخوانم؟

موسسات:
دانشگاه رایرسون
دانشگاه کنکوردیا
کالج فن شاو
کالج فلمینگ
کالج لمبتون
کالج  لاسال
دانشگاه کالج هنر و طراحی نوا اسکوشیا
کالج دورهام

آیا  رشته عکاسی در کانادا ارزش رفتن به دانشگاه را دارد؟

تجربه فنی که از مدرک عکاسی دریافت می‌شود ارزش آن را دارد. انواع مختلفی از سبک‌های نورپردازی و عکسبرداری وجود دارد که با آموزش صحیح عکاسی آن‌ها را یاد می گیرید. متتخصصان شما را تعلیم می‌دهند و نظارت می‌کنند تا با شغل و سبک خود تطبیق پیدا کنید.

فرصت‌های شغلی عکاسی در کانادا کدامند؟

نگاهی به این ده شغل عکاسی بی‌ندازید تا ایده‌هایی برای یافتن مسیر حرفه‌ای خود بدست آورید:
عکاس عروسی
عکاس تجاری
عکاس پرتره
عکاس سفر
عکاس سهام
خبرنگار عکس
عکاس ورزشی
عکاس حیات وحش

آیا یادگیری رشته عکاسی در کانادا سخت است؟

اگر می‌خواهید فقط عکس بگیرید، نه! آسان است. دوربین کوچکی تهیه وشروع کنید. کمی بیاموزید، فقط کافی است که تصاویر مناسب و معقول به نظر برسند و خوب باشند. اگر می‌خواهید واقعاً عکس‌های عالی بگیرید، یادگیری و کار زیادی برای انجام وجود.

آیا تحصیل کارشناسی ارشد عکاسی  در کانادا ارزش دارد؟

اگر به عنوان یک عکاس هنرهای زیبا کار می‌کنید، وزارت امور خارجه می تواند گالری‌ها و موسساتی را پیشنهاد دهد که کارهای شما را به نمایش بگذارند و بفروشند تا در حرفه‌ی خود اعتبار کسسب کنید. خارج از این زمینه، تجربه واقعی، حرفه‌ای بودن و نمونه کارهای عالی در این حرفه مهم‌ترین هستند.

تحصیل رشته عکاسی در کانادا چقدر هزینه دارد؟

در مقایسه با بسیاری از کشورها، تحصیل در کانادا بسیار مقرون به صرفه است. برای پوشش شهریه احتمالاً سالیانه به 20000 تا 30000 دلار کانادا نیاز خواهید داشت. این میزان در حد متوسط است و با توجه به موسسه و برنامه‌ای که در آن ثبت‌نام کرده‌اید متفاوت خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید