وکیل مهاجرت هنرمندان

وکیل مهاجرت هنرمندان

کار کردن در کشورهای پیشرفته دنیا می‌تواند یکی از آرزوهای دست نیافتنی موزیسین‌ها، هنرپیشه‌ها و تمام هنرمندانی باشد که رویای بزرگی را در سر خود می‌پرورانند، ولی نمی‌دانند باید از کجا شروع کنند و به چه مدارک و مواردی نیاز دارند. اینجاست که یک وکیل مهاجرت هنرمندان می‌تواند شما را به آرزویتان برساند و از ابتدا تا انتهای مسیر در کنار شما باشد.

وکیل مهاجرت هنرمندان

بهترین وکیل مهاجرت هنرمندان

وکیل مهاجرت هنرمندان، وکالت شما را به عنوان یک هنرمند در امر مهاجرت به خارج از کشور و اخذ ویزا بر عهده خواهد گرفت و در تمام مراحل در کنار شما حضور خواهد داشت. وکیل مهاجرت هنرمندان نسبت به سایر وکلا وظایف متفاوت‌تری دارد. قوانین گسترده و بسیار پیچیده مهاجرتی در کشورهای مختلف باعث شده افرادی که تخصصی در امور حقوقی ندارند، بتوانند از توانایی‌های فردی که به عنوان یک نماینده مهاجرتی (Immigration Representative) با وی قرارداد امضا می‌کنند، بهره‌مند شوند.

افراد زیادی مدعی هستند که می‌توانند برای شما ویزای مهاجرتی تهیه کنند. اما از کجا می‌توان اطمینان حاصل کرد که آن‌ها وکلای خوبی هستند؟ از آنجا که هر پرونده وکالتی کاملاً منحصر به همان فرد است، چگونه می‌توانید مطمئن شوید شخصی که انتخاب کرده‌اید، بهترین وکیل مهاجرت هنرمندان است؟ بسیاری از هنرمندان که قصد مهاجرت دارند در گوگل عبارت «مهاجرت هنرمندان» یا «بهترین وکیل برای مهاجرت هنرمندان» را جستجو می‌کنند.

در بسیاری از این تبلیغات قیمت‌های بسیار ناچیزی را می‌بینیم که تعجب ما را برمی‌انگیزد. ولی آیا می‌توان خدمات یک موسسه وکالتی را نسبت به قیمت خدماتی که ارائه می‌کند ارزیابی کرد؟ به عنوان مثال وقتی به بیماری خاصی دچار می‌شوید، آیا به دنبال ارزان ‌ترین خدمات پزشکی برای معالجه خود می‌گردید یا سعی می‌کنید بهترین پزشک را پیدا کنید که به شما بهترین خدمات را ارائه کند؟ انتخاب یک وکیل مهاجرتی هم دقیقاً مشابه همان است.

چه عواملی می‌تواند در انتخاب بهترین وکیل مهاجرتی برای هنرمندان مؤثر باشد؟ به جای آنکه به دنبال بزرگ‌ترین شرکت حقوقی که به تعداد زیادی پرونده رسیدگی می‌کند بگردید، به نفع شما است که به دنبال موسسه مهاجرت به خارج از کشور یا وکیل مهاجرتی بگردید که به صورت تخصصی در زمینه مهاجرت هنرمندان فعالیت می‌کند. مهاجرت یک دنیای پیچیده است که مدام تغییر می‌کند و یک وکیل مهاجرتی باید همواره اطلاعات خودش را در زمینه قوانین کشورها به ‌روز نگه دارد.

اگر قرار است پروسه مهاجرت شما با موفقیت همراه شود، باید نمایندگی مهاجرت خود را به وکیلی بسپارید که درصد موفقیت بالایی داشته و کاملاً قابل اعتماد باشد. با توجه به هزینه‌ای که برای خدمات مهاجرتی می‌پردازید، این حق شماست که بتوانید بهترین خدمات را دریافت کنید و در نهایت بتوانید در کشوری که دوستش دارید زندگی کاری خود را دنبال کنید. بهترین وکیل مهاجرت هنرمندان وکیلی است که با تمام قوانین مهاجرتی کشورها آشنایی داشته باشد و بتواند با تفسیر تمام قوانین مهاجرتی برای شما، راهکارهای مختلف مهاجرتی را ارائه کنند.

یک وکیل مهاجرتی باید به قوانین کشورها و سفارت خانه‌های آن‌ها کاملاً آشنا باشد و بر اساس همان قوانین پرونده مهاجرتی هنرمندان را تشکیل دهد. قانون مهاجرت گسترده و پیچیده است و از آنجا که آینده شغلی و زندگی آتی شما می‌تواند به دستان یک وکیل مهاجرت گره خورده باشد، انتخاب یک وکیل مهاجرت قابل اعتماد و خوب اهمیت ویژه‌ای دارد.

با یک وکیل یا موسسه مهاجرتی معتبر، تمام فرآیند مهاجرت شما به صورت کاملاً قانونی انجام خواهد شد و شما بدون نیاز به روش خطرناک پناهندگی می‌توانید شغل و حرفه خود را در کشور دیگری ادامه دهید. جمع‌آوری مدارک و پر کردن فرم‌های مختلف، بخش مهمی از فرآیند مهاجرت هنرمندان است و اگر از راهنمایی‌های یک وکیل مهاجرت خوب استفاده نکنید، احتمال اینکه مدارک ناقص شما ریجکت شود و تمام آرزوهای شما برای مهاجرت بر باد برود زیاد است.

بررسی قوانین اخذ ویزای کشورهای مختلف کار آسانی نیست و سر راه مهاجرت شما کاغذ بازی‌ های قانونی بسیار زیادی وجود دارد که بعید است بتوانید به تنهایی از پس آن‌ها برآیید. وکلای موسسه مهاجرتی تراست شما را در جریان آخرین قوانین مختلف جهان برای اخذ ویزای یک کشور خارجی خواهند گذاشت و می‌توانند به عنوان بهترین وکیل مهاجرت هنرمندان در کنار شما باشند. برای آنکه روند مهاجرتی بی‌دغدغه و بدون ریسکی داشته باشید، می‌توانید از خدمات دفتر مهاجرتی تراست استفاده کنید. با وجود وکلای با تجربه و حرفه‌ای ما در تراست که با تمامی روش‌های قانونی مهاجرت آشنا هستند هیچ جای نگرانی وجود ندارد و می‌توانید کار مهاجرت خود را با خیالی آسوده به آن‌ها بسپارید.

ویژگی های یک وکیل مهاجرتی خوب

 • از سوی دولت کشورها تأیید صلاحیت شده باشد.
 • پروانه موسسه حقوقی داشته باشد.
 • مجوز لازم را برای انجام امور حقوقی بین‌المللی اخذ کرده باشد.
 • با تمام قوانین سفارت‌خانه‌ها و کنسول‌گری‌ها آشنا باشد.

در این مسیر باید مراقب کلاهبرداران و سودجویانی نیز باشید که در قالب یک وکیل مهاجرتی هنرمندان تلاش می‌کنند راهکارهایی را به شما ارائه کنند و به جز تباه کردن سرمایه‌هایتان، هیچ سودی برای شما نخواهند داشت.

همچنین درباره موسسه مهاجرت به کانادا ، مشاوره اپلای و دلایل مهاجرت از ایران بخوانید.

خدمات وکیل مهاجرت هنرمندان

خدمات وکیل مهاجرت هنرمندان می‌تواند نقش اساسی در زندگی حرفه‌ای آینده شما داشته باشد. یک وکیل مهاجرت با توجه به بررسی قوانین و شرایط مهاجرت کشورهای گوناگون می‌تواند بهترین کمک را در تصمیم‌گیری شما ارائه کند. در این مسیر ممکن است با تبلیغات موسسات حقوقی مواجه شوید که هیچ تعهدی در این حوزه ندارند و بدون داشتن دانش کافی، تنها شما را از مسیری که دارید و انتخاب تأثیرگذاری که می‌توانید برای زندگی خود انجام دهید دور می‌کنند.

بنابراین اگر آینده برای شما مهم است و می‌خواهید شغل هنری‌تان را در یک کشور پیشرفته‌تر با آینده‌ای روشن‌تر ادامه دهید، باید توجه ویژه‌ای به خدماتی که یک وکیل مهاجرت هنرمندان به شما ارائه می‌کند داشته باشید. یک وکیل که در حوزه حقوق بین‌الملل فعالیت می‌کند، می‌تواند بهترین کمک را در به ثمر رساندن پرونده مهاجرتی هنرمندان ارائه کند. همچنین باید مطمئن شوید شرکت حقوقی یا وکیلی که قصد دارید از خدمات آن استفاده کنید، از تجربه کافی در این امر برخوردار است و پرونده‌های موفقیت آمیزی را مشابه پرونده شما به نام خود ثبت کرده است.

اگر می‌خواهید به عنوان یک هنرمند به یکی از کشورهای خارجی مهاجرت کنید، می‌توانید از طریق ویزای خود اشتغالی اقدام کنید. به عنوان مثال با توجه به قوانین کشور کانادا، اگر طی ۵ سال گذشته حداقل ۲ سال به صورت خود اشتغالی در یکی از زمینه‌های هنری فعالیت داشته‌اید، می‌توانید به عنوان یک هنرمند برای مهاجرت به کانادا اقدام کنید. در این صورت فرد می‌تواند رشته هنری خودش را در کشور کانادا نیز دنبال کند و کسب درآمد کند. اگر نسبت به قوانین مهاجرتی آگاه شوید و طبق آن‌ها رفتار کنید، چه در کنسولگری‌ها و چه در سفارت‌خانه‌ها با مشکلی مواجه نخواهید شد و پرونده مهاجرتی شما بدون هیچگونه نگرانی دنبال خواهد شد.

یکی از کشورهایی که به واسطه نظام حاکمیتی در رأس آن، حامی فعالیت فرهنگ‌های مختلف است و همچنین همواره ثابت کرده که میزبان خوبی برای هنرمندان از سراسر جهان است، کشور کانادا خواهد بود. اگر دارای سابقه فعالیت هنری به صورت خود اشتغالی در ایران بوده‌اید و از شرایط زیر برخوردارید، همین حالا می‌توانید از وکلای موسسه مهاجرتی تراست در حوزه تخصصی مهاجرت هنرمندان کمک بگیرید.

 • ۲ دوره ۱ ساله سابقه هنری به صورت خود اشتغالی
 • یا ۲ دوره ۱ ساله سابقه هنری در کلاس جهانی
 • یا ترکیبی از ۱ دوره حالت اول و ۱ دوره حالت دوم

مورد مهم دیگر این است که هنرمند متقاضی مهاجرت به کانادا باید به افسر مهاجرت اثبات کند که فعالیت‌های فرهنگی هنری وی در کانادا برای این کشور سودآور بوده و به اقتصاد کانادا کمک می‌کند. برای اثبات این قضیه فهرستی ۱۰۰ امتیازی در نظر گرفته شده است که هنرمند با کسب حداقل ۳۵ امتیاز از آن، می‌تواند شرایط ورود به کانادا را به دست آورد.

 • تجربه: ۳۵ امتیاز
 • آموزش: ۲۵ امتیاز
 • زبان انگلیسی یا فرانسوی: ۲۴ امتیاز
 • سن: ۱۰ امتیاز
 • سازگاری: ۶ امتیاز

مشاغل مرتبط با حوزه هنر

اگر تصمیمتان را برای مهاجرت به کانادا گرفته‌اید، در زیر فهرستی از تمام مشاغلی که با حوزه هنر مرتبط است را می‌توانید مشاهده کنید.

 • خوانندگی و نوازندگی موسیقی
 • آهنگسازی
 • بازیگری و طنزپردازی
 • مجری‌گری
 • مترجمی
 • نقاشی، مجسمه سازی و سایر هنرهای تجسمی
 • عکاسی
 • اپراتور دوربین فیلمبرداری
 • نویسندگی
 • روزنامه نگاری
 • ویراستاری
 • بایگانی
 • تکنسین گرافیک
 • تکنسین پخش
 • تکنسین ضبط صدا و فیلم
 • سایر مشاغل مرتبط در زمینه تصاویر متحرک و پخش
 • گویندگی
 • طراحی گرافیک
 • طراحی داخلی و تزئینات
 • طراحی پارچه، چرم و محصولات خز
 • طراحی صحنه تئاتر، مد و نمایشگاه
 • تکنسین بایگانی
 • مشاغل فنی موزه‌ها و گالری‌های هنری
 • تهیه کنندگی، کارگردانی و طراحی رقص
 • صنعت‌گری

بیشتر بخوانید

رشته هنر در کانادا

رشته عکاسی در کانادا

ویزای تحصیلی کانادا

خدمات وکیل مهاجرت هنرمندان

اهمیت و مزایای داشتن یک وکیل مهاجرت برای هنرمندان

هنرمندان با داشتن یک وکیل مهاجرتی حرفه‌ای از کلاهبرداری‌ها و اقدامات غیرقانونی سودجویان در امان خواهند بود و هیچ ضرر و زیانی آن‌ها را تهدید نخواهد کرد. حضور یک وکیل مهاجرت در کنار هنرمندان، آن‌ها را از تمام قوانین بین‌المللی در این امر آگاه می‌کند و می‌تواند وکالت آن‌ها در امور مختلف مهاجرتی را بر عهده بگیرد. از پیدا کردن و بهترین راه مهاجرت گرفته تا ترجمه اسناد و مدارک مهاجرتی شما، رزرو بلیط رفت و برگشت هواپیما، اخذ PR و حتی اجاره خانه شما در کشور جدید، همگی از جمله وظایفی است که می‌تواند بر عهده یک وکیل مهاجرت قرار بگیرد.

اگر تصور می‌کنید دانش کافی برای اخذ مهاجرت هنرمندی دارید و در این راه نیازی به یک وکیل مهاجرتی ندارید، باید هشدار دهیم که با اقدام بدون اطلاعات مناسب حقوقی فقط شانس پذیرفته شدن خود در کشور ثالث را کم می‌کنید. شما ممکن است تصور کنید که می‌توانید در ابتدا با یک ویزای توریستی به یک کشور بروید و قصد داشته باشید شغل هنری‌تان را در آن کشور ادامه دهید. اما این کار باعث بروز مشکلات زیادی می‌شود و هرگونه فعالیت شما غیرقانونی تلقی خواهد شد.

همچنین هر اشتباهی که در روند اخذ مهاجرت مرتکب شوید، هرچند کوچک هم باشد می‌تواند باعث رد شدن درخواست مهاجرت (به اصطلاح ریجکت شدن درخواست مهاجرت)‌ شما شود. و هر چقدر تعداد این ناکامی‌ها افزایش پیدا کند، کار شما سخت‌تر شده و شانس برنده شدن شما نیز در این فرآیند بسیار کمتر می‌شود. بنابراین حتماً توصیه می‌کنیم که یک وکیل مهاجرتی خوب را استخدام کنید تا مهاجرت شما قطعی و بدون دغدغه باشد.

در ادامه بررسی خواهیم کرد که به خدمت گرفتن یک وکیل مهاجرت خوب و حرفه‌ای چه مزایایی می‌تواند به همراه داشته باشد.

 • یک وکیل مهاجرت حرفه ‌ای از بروز اشتباهات جلوگیری می‌کند

جمع‌آوری صحیح مدارک، یکی از مهم‌ترین مراحل اخذ ویزا برای هنرمندانی است که به دنبال ادامه فعالیت حرفه‌ای خود در کشور دیگری هستند. آن‌ها اسناد و مدارک پیچیده‌ای هستند که با یک اشتباه کوچک باعث می‌شوند رویای شما نقش بر آب شود.

یک وکیل مهاجرت هنرمندان باتجربه می‌تواند مراحل اخذ ویزا را به صورت کاملاً قانونی و صحیح پیش ببرد و اجازه ندهد در این روند هیچ اشتباهی رخ دهد و بدون دغدغه شما را به رویاهایتان برساند.

 • یک وکیل مهاجرت هنرمندان دارای تجربه کافی است

یکی از مهم‌ترین مزیت‌های به خدمت گرفتن یک وکیل مهاجرت در حوزه هنرمندان، کمک به شما به عنوان یک حرفه‌‌ای برای «تبدیل کردن رویاهای دست نیافتنی به واقعیت» است. شخصی که قصد دارید از خدمات آن استفاده کنید، پیش از شما روی پرونده‌ی ده‌ها و صدها هنرمند دیگر که قصد مهاجرت از کشور را داشته‌اند کار کرده و تجربه ارزشمندی را به دست آورده است. به همین خاطر او می‌تواند بهترین شخصی باشد که باعث موفقیت آمیز بودن پرونده مهاجرتی شما شود.

 • یک وکیل مهاجرت می‌تواند روی قوانین مانور دهد

یک وکیل مهاجرت هنرمندان آشنایی کاملی با قوانین دارد و می‌تواند با مانور دادن روی آن‌ها، شما را به آنچه می‌خواهید برساند. یک وکیل حرفه‌ای می‌داند پرونده شما برای رسیدن به موفقیت به چه اسناد و مدارکی  نیاز دارد. شاید تصور کنید که به قدر کافی در این زمینه اطلاع دارید و می‌توانید بدون کمک گرفتن از یک وکیل مهاجرتی، پرونده خود را به جریان بیندازید. اما باید به این قضیه هم فکر کنید که کمبود اسناد مهم در پرونده شما یا آنکه ایرادهایی که سیستم‌های نظارتی پیچیده کشورها روی پرونده شما می‌گذارند، می‌تواند پرونده شما را به طور کامل رد کند. پس آیا ارزش این را دارد که با آینده خود قمار کنید؟

 • یک وکیل مهاجرت خوب، خلاقانه مشکلات را حل می‌ کند

فرقی نمی‌کند پرونده شما در چه وضعیتی هست، همیشه گزینه‌هایی پیش روی شما وجود دارد. نماینده مهاجرتی هنرمندان می‌تواند این گزینه‌ها را پیش روی شما قرار دهد تا بهترین انتخاب را داشته باشید. یک وکیل خوب می‌داند که شرایط دو مشتری هیچگاه با یکدیگر یکسان نیست؛ بنابراین باید بتواند خودش را با شرایط هر فرد وفق دهد و از مهارت‌های خود برای کمک به او در جهت عبور از موانع سر راه اخذ مهاجرت هنری، استفاده کند.

 • با مشاوره‌ های وکیل مهاجرت می ‌توانید یک شغل قانونی پیدا کنید

یکی از بزرگ‌ترین معضلات مهاجران کشورهای مختلف، پیدا کردن یک شغل قانونی است. یک وکیل مهاجرتی خبره می‌تواند در روند کاریابی، تعامل با روابط انسانی و جستجوی فرصت‌های شغلی به شما کمک کند. با راهنمایی‌هایی که وکیل مهاجرت به شما ارائه می‌کند، می‌توانید هنر خودتان را در قالب یک شغل کاملاً قانونی در یک کشور دیگر ادامه دهید.

همچنین درباره اپلای عکاسی ، اپلای رشته نقاشی و بهترین کشورها برای مهاجرت تحصیلی بخوانید.

ویژگی ‌های وکیل مهاجرت قابل اعتماد

وقتی به دنبال یک وکیل مهاجرت در امور هنرمندان می‌گردید یکی از عمده‌ترین سوالاتی که در ذهن شما شکل می‌گیرد، این است که یک وکیل مهاجرت قابل اعتماد چه ویژگی‌هایی می‌تواند داشته باشد، آیا آن وکیل یا موسسه وکالتی از صلاحیت کافی برای پرونده مهاجرتی شما برخوردار است یا خیر؟

اولین گامی که پیش روی شماست، پرس و جو از دوستان و آشنایانی است که تجربه مهاجرتی موفقی را توسط یک وکیل مهاجرتی به دست آورده‌اند و از عملکرد آن راضی بوده‌اند. تعریف و تمجید دیگر هنرمندانی که موفق به مهاجرت از کشور شده‌اند، نشانگر میزان رضایت‌مندی آن‌ها از عملکرد وکیل یا موسسه مهاجرتی مذکور و قابل اعتماد بودن آن است.

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های یک وکیل مهاجرت قابل اعتماد تجربه‌ی بالای آن است. قانون مهاجرت حوزه‌ای پیچیده است و فرآیندهایی که در این مسیر وجود دارد نیز بسیار پیچیده هستند. در نتیجه داشتن یک وکیل مهاجرت توان مند که بتواند با حداکثر کارایی (و البته کمترین هزینه ممکن) مشکل را حل کند، بسیار با ارزش است. شما می‌توانید از طریق وب‌سایت موسسه‌های مهاجرتی یا وب‌سایت‌های شخصی وکلا، عملکرد آن‌ها در حل پرونده‌ها و تجربیاتی که داشته‌اند را بررسی کنید. شما حتی می‌توانید مستقیماً با وی تماس بگیرید و از او بخواهید اگر تجربه‌ای شبیه به پرونده شما داشته است، آن را با شما به اشتراک بگذارد.

داشتن وب‌سایت معتبر یا فعالیت در فضای مجازی می‌تواند یکی دیگر از مواردی باشد که به شما در انتخاب بهترین وکیل مهاجرت هنرمندان کمک می‌کند. شما می‌توانید در فضای مجازی بین نظرات کاربران زیر پست‌های وکیل یا موسسه مهاجرتی گشتی بزنید و در مورد عملکرد آن اطلاعات سودمندی را به دست بیاورید. به طور مثال می‌توان به موسسه مهاجرتی تراست اشاره کرد که فعالیت گسترده‌ای در شبکه‌های اجتماعی داشته و دارای وب‌سایت معتبری است.

همچنین اگر شکایت‌هایی در سوابق وکلای مهاجرتی وجود داشته باشد، قطعاً در کانون وکلای دادگستری ثبت شده است. بنابراین اگر می‌خواهید یک وکیل مهاجرتی استخدام کنید، می‌توانید بررسی‌های لازم را پیش از سپردن پرونده خود به او انجام دهید.

وقتی یک وکیل مهاجرت هنرمندان ارتباط خودش را همیشه با وکلای مهاجرتی بین‌المللی حفظ کند، این نشانگر آن است که همواره در تلاش برای به‌روز کردن اطلاعات و آگاهی از تغییرات قوانین مهاجرتی کشورهای مختلف است. این تبادل اطلاعات می‌تواند عیار وکیل مهاجرتی را بالا ببرد و به او کمک کند در پرونده‌های مختلف موفق شود. زمانی که یک وکیل مهاجرتی با وکلای بین‌المللی در ارتباط باشد، اعتبار خودش را نیز افزایش می‌دهد و در نتیجه می‌تواند اعتماد مشتریان را بیشتر به خودش جلب کند.

درباره راحت ترین کشور برای مهاجرت ایرانیان ، بهترین کشور برای تحصیل و ویزای هنرمندان کانادا بخوانید.

اعتماد به وکلای مهاجرت تراست

بی‌شک فرآیند مهاجرت با توجه به در اختیار گذاشتن شخصی‌ترین و محرمانه‌ترین اطلاعات شما و البته پرداخت هزینه‌ای مشخص، امری خطیر است که دقت عمل بسیار بالایی را می‌طلبد. اعتماد به یک وکیل در حوزه مهاجرت، گام بسیار مهمی برای رسیدن به هدف نهایی یعنی مهاجرت از کشور و دنبال کردن فعالیت هنری در سایر کشورهای پیشرفته جهان از جمله کانادا است. در این راستا برای اعتمادسازی هر چه بیشتر هنرمندان متقاضی مهاجرت، توافق‌ نامه‌ای بین شما و وکلای مهاجرت تراست به صورت کتبی تنظیم خواهد شد و تمام مباحث بین شما و وکیل انتخابی مطرح می‌شود.

سپس می‌توانید از مشاور مهاجرتی خود بخواهید برنامه پیش رو برای آغاز فرآیند پرونده مهاجرتی شما را در اختیارتان بگذارد و به نوعی نقشه‌ی راه را به شما نشان دهد. شما می‌توانید ریز جزئیات، از چیستی و دلیل پرداخت انواع هزینه‌های مختلف گرفته تا تکمیل فرم‌ها و سایر مراحل اداری را از وکیل خود بخواهید برای شما روشن کند. برای دسترسی به اطلاعات کامل درباره هزینه ویزای کانادا ، هزینه مهاجرت به کانادا و هزینه زندگی در کانادا به لینک مرتبط به هر صفحه مراجعه کنید.

نماینده مهاجرتی شما در تمام طول مسیر باید در کنارتان باشد و شما را در جریان پیشرفت این فرآیند قرار دهد. همچنین بر اساس قوانین موجود، اگر بنا به هر دلیلی نخواستید همکاری شما با وکیل‌تان ادامه پیدا کند، وی موظف است ظرف مدت ۷ روز کاری تمام مدارک جمع‌آوری کرده را به شما بازگرداند.

اگر می‌خواهید در کمترین زمان ممکن فرآیند مهاجرت خود را طی کنید، تراست بهترین انتخاب شماست. مشاوران و وکلای ما در تراست با سال‌ها تجربه در زمینه‌ی مهاجرت از ابتدا تا انتهای مسیر همراه‌تان خواهد ماند. تراست همواره به دنبال جلب اعتماد شما مشتریان عزیز است. شما می‌توانید به‌راحتی و بدون هزینۀ خاصی برای بررسی شرایط خود برای اخذ اقامت کانادا با تراست تماس بگیرید و از مشاورۀ رایگان در این خصوص بهره‌مند شوید.

همچنین درباره آسان­ترین راه مهاجرت به کانادا ، مهاجرت کاری به کانادا بدون مدرک زبان و کار در کانادا بیشتر بخوانید.

مشاوره رایگان وکیل مهاجرت هنرمندان

اخذ ویزا و مهاجرت به یک کشور پیشرفته‌تر، می‌تواند فرصتی عالی برای تغییر مسیر زندگی هنرمندان در رشته‌های مختلف هنری باشد. پس همین حالا بدون پرداخت هیچگونه هزینه‌ای می‌توانید از امکان مشاوره رایگان موسسه مهاجرتی تراست برای ارزیابی شرایط خود جهت تشکیل پرونده مهاجرت بهره ببرید.

لازم به ذکر است که دفتر مرکزی موسسه مهاجرتی تراست در ونکوور کانادا قرار دارد و دفتر نمایندگی این موسسه در تهران نیز آماده خدمت رسانی به هموطنان است. شما همچنین در هر کجای ایران که باشید می‌توانید از خدمات این شرکت به صورت غیرحضوری بهره‌مند شوید. برای این کار می‌توانید با یکی از شماره تلفن‌های موسسه تراست تماس حاصل فرمایید یا همچنین با پر کردن فرم ارزیابی آنلاین، از مشاوره رایگان وکلای تراست در حوزه مهاجرت بهره ببرید. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید وارد وب‌سایت موسسه مهاجرتی تراست شوید.

درباره زندگی در خارج از کشور ، تحصیل در خارج از کشور و همچنین بورسیه‌ تحصیلی خارج از کشور بخوانید.

مشاوره رایگان وکیل مهاجرت هنرمندان

شماره وکیل مهاجرت هنرمندان

قابل توجه هنرمندان محترم داخل کشور: اگر به فکر مهاجرت از کشور برای ادامه دادن فعالیت خود در کشوری پیشرفته‌تر با امکاناتی بهتر هستید، ولی نمی‌دانید باید از کجا آغاز کنید و در طول این فرآیند به چه اسناد و مدارکی نیاز دارید که با درخواست مهاجرت شما موافقت شود، می‌توانید از طریق این لینک، با مشاوران تراست وقت مشاوره رزرو کنید و به صورت آنلاین مکاتبه کنید. البته پیشنهاد می‌کنیم اگر تا به حال از خدمات موسسه مهاجرتی تراست استفاده نکرده‌اید، ابتدا فرم ارزیابی رایگان ما را پر کنید تا مشاوره مفید تری داشته باشید.

بیشتر بخوانید

بهترین شهرهای کانادا برای تحصیل

کار در خارج از کشور

کاریابی در کانادا

سوالات متداول

آیا مهاجرت هنرمندان بدون وکیل مهاجرت ممکن است؟

برای آنکه به عنوان یک هنرمند بتوانید به کشور دیگری مهاجرت کرده و اقامت آن کشور را اخذ کنید، نیازمند آشنایی کامل با تمام قوانین مهاجرتی آن کشور هستید. اگر مطمئن هستید که درخواست شما پذیرفته می‌شود بدون وکیل مهاجرت هم می‌توانید درخواست خود را ارسال کنید. در غیر این صورت، با ریجکت شدن درخواست، شانس کسب آن کمتر می‌شود.

برای گرفتن اقامت دائم هنرمندان به وکیل مهاجرت نیاز است؟

در مسیر پیچیده‌ی کاغذ بازی‌های اداری شما در نقطه‌ای به یک وکیل مهاجرت هنرمندان نیاز پیدا خواهید کرد. استفاده از تجربیات یک وکیل مهاجرت هنرمندان نه تنها در وقت و هزینه شما صرفه جویی می‌کند، بلکه می‌تواند شانس پذیرفته شدن درخواست شما را هم افزایش داده و به شما کمک کند در مسیر درستی قدم بگذارید.

استخدام یک وکیل مهاجرت هنرمندان چه مزیتی برای آن‌ ها دارد؟

به هنرمند کمک می‌کند بعد از آنکه وارد کشور مورد نظر شد، یک شغل قانونی برای خودش دست و پا کند و از طریق آن به کسب درآمد بپردازد. استفاده از یک وکیل مهاجرت، اشتباهاتی که ممکن است در مسیر مهاجرت با آن‌ها روبرو شوید را از سر راه بر می‌دارد. شما به کمک یک وکیل مهاجرت هنرمندان می‌توانید بدون دغدغه و با اطمینان خاطر، منتظر تأیید شدن پرونده مهاجرتی خود بمانید.

شماره وکیل مهاجرت هنرمندان را چگونه به دست بیاوریم؟

دفتر مرکزی موسسه تراست در ونکوور کانادا مستقر است. هرچند این موسسه دارای دفتر نمایندگی در شهر تهران نیز هست؛ اما متقضیان همچنین می‌توانند با پر کردن فرم ارزیابی رایگان، منتظر دریافت ایمیل از طرف کارشناسان ما باشند یا با شماره واتساپ کانادا ۱۶۰۴۷۷۳۳۴۷۵ به صورت تلفنی با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنند.

شرایط و قوانین مربوط به استفاده از سایت و حریم خصوصی را مطالعه کرده ام
0 نظر
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات