مهندسی پلیمر در کانادا

رشته مهندسی پلیمر در کانادا

معرفی رشته مهندسی پلیمر در کانادا

تحصیل در رشته مهندسی پلیمر (polymer engineering) در کانادا، به مطالعه رشته‌ای از مهندسی می‌پردازد که طراحی، تحلیل و اصلاح مواد پلیمری از موضوعات اصلی آن است. مهندسی پلیمر حوزه‌های پتروشیمی، پلیمریزاسیون یا بسپارش، مطالعه ساختار و مشخصات پلیمر‌ها، ترکیب و پردازش پلیمر‌ها و توصیف پلیمر‌های اصلی و نیز روابط و کاربرد‌های مشخصات‌ ساختاری را در بر می‌گیرد.

پلیمرها موادی هستند که از زنجیره مولکول‌های طولانی و تکرار شونده تشکیل شده‌اند. مواد پلیمری دارای مشخصات منحصر به فردی هستند که این مشخصات، با توجه به نوع مولکول‌هایی که در کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند و یا چگونگی قرارگیری این مولوکول‌ها در کنار هم تعیین می‌شوند. به عنوان مثال، فرآیند واکنش مولکول‌های مونومر با یکدیگر در واکنشی شیمیایی به منظور تشکیل زنجیره‌های پلیمری یا شبکه‌های سه بعدی، پلیمریزاسیون یا بسپارش نامیده می‌شود.  

ممکن است در ابتدا این پرسش مطرح شود که آیا تحصیل در رشته مهندسی پلیمر در کانادا گزینه خوبی است؟ در پاسخ به این پرسش باید گفت که، در ادامه می‌توانید با توجه به نکاتی که برایتان آورده شده است و نیز، با توجه به علاقه، استعداد و شرایطی که دارید، درباره تحصیل در رشته مهندسی پلیمر در کانادا تصمیم‌گیری کنید. اما خوب است به این نکته توجه کنید که، بسیاری از دانشگاه ‌های کانادا از موقعیت بسیار ممتازی در جهان برخوردار هستند که تحصیل در آن‌ها می‌تواند آرزوی هر فردی باشد. بنابراین، در ادامه درباره تحصیل رشته مهندسی پلیمر در کانادا و برخی موضوعات مرتبط با آن، با تراست همراه باشید.

لینک های مفید!

مراحل اخذ پذیرش مهندسی پلیمر در کانادا

انگیزه مهاجرت به کانادا

مهم ترین و اولین قدم برای شروع فرآیند مهاجرت به کانادا تقویت انگیزه است. باید مطمئن شوید که آیا کانادا ارزش سختی هایش را دارد؟ با مهاجرت به کانادا چه چیزهایی را به دست می‌آورید؟ برای اولین و مهم ترین قدم خود وقت زیادی صرف کنید!!

با مراجعه به بخش تراست تی وی از تجربیات دیگران بهره‌مند شوید!

جسارت داشته باشید!

کانادا دهمین اقتصاد برتر جهان است. نیروی پیشرانه این اقتصاد مهاجران هستند. نا امید نشوید! با هر رزومه و هر تجربه ای در کانادا برای شما فرصتی وجود دارد! اولین قدم سخت ترین قدم است! کافیست جسارت داشته باشید و قدم اول را بردارید.

زمان بندی برای شرکت در آزمون های زبان

دو آزمون ایلتس و تافل برای نشان دادن تسلط بر روی زبان انگلیسی برای هر مرکز آموزشی اهمیت بالایی دارد و جزو مدارک ضروری جهت اخذ پذیرش محسوب می­ شود. فردی با سطح زبان خوب و متوسط تقریبا بین 3 تا 6 ماه و سطح زبان ضعیف حداقل یک سال باید وقت صرف­ کند تا به سطح مورد قبول دانشگاه ­های کانادا برسد.

رزومه و انگیزه نامه حرفه‌ای بنویسید.

یکی از مهم­ترین و تاثیرگذارترین بخش­ ها در گرفتن پذیرش از کمیته و جلب کردن نظر اساتید، آماده­ سازی یک رزومه و انگیزه نامه‌ حرفه­ ای است. وقت زیادی برای آن صرف کنید و هر چند وقت یکبار آن را آپدیت کنید.

تهیه مدارک مورد نیاز

یکی از مدارک مورد نیاز برای هر دانشگاه در مقطع ارشد و دکترا، داشتن توصیه نامه از اساتید که قبلا با آن­ها کار کرده ­اید یا درس داشته­ا ید، می باشد. توجه داشته باشید توصیه نامه خوب احتمال اخذ پذیرش را بسیار افزایش می دهد و تاثیر زیادی بر روی تصمیم کمیته پذیرش دارد. در این مرحله توصیه می کنیم اگر در دانشگاه دولتی تحصیل کرده اید اقدام به آزاد سازی مدرک خود از طریق سامانه سجاد نمایید.

یک اکسل تهیه کنید!

یک اکسل از مراکز آموزشی (دانشگاه، کالج یا مدرسه) و مدارک مورد نیاز آن‌ها، ددلاین اپلای، مبلغ مورد نیاز برای پرداخت اپ فی و نام اساتید مرتبط با حوزه­ ی تحقیق مورد علاقه­ ی خود تهیه کنید.

ما در تراست برای شما فایل اکسل کاملی در رابطه با اطلاعات مهم دانشگاه های کانادا تهیه کرده ایم که با مراجعه به لینک زیر و دانلود فایل، می توانید به صورت رایگان از اطلاعات مهم و کاربردی دانشگاه های کانادا برای پذیرش تحصیلی بهره مند شوید:

دانلود رایگان فایل اکسل اطلاعات دانشگاه های کانادا

ایمیل بزنید!

در این قسمت حتما باید به موضوع ایمیل، متن ایمیل و پیوست کردن سی وی دقت شود. تا جای ممکن از ایمیل تمپلیت استفاده نکنید! و با توجه به مهارت­ ها و حوزه تحقیقی خود استاد را متقاعد به خواندن ایمیل و جواب دادن کنید.

ناامید نشوید!!

رمز موفقیت صبر و داشتن امید است! در طول مسیر از مشورت دیگران استفاده کنید. خیلی از افراد شاید بیش از هزار ایمیل به اساتید مختلف داده و جواب نگرفته باشند، ولی ناامید نشده و ادامه دادند و موفق به دریافت پذیرش شده ­اند.

گرفتن پاسخ هایی امیدوار کننده!

رسیدن به این مرحله حاصل صبر و تلاش های شماست. تبریک می گوییم! بعد از پیدا کردن استاد یا گرفتن جواب­ های خوب و تشویق­ کننده به اپلای برای هر دانشگاه/کالج یا حتی جواب قطعی از استاد، باید شروع به پرکردن اپلیکیشن بکنید.

پرکردن اپلیکیشن مراکز آموزشی

پرکردن اپلیکیشن هر مرکز آموزشی یک سری مراحل دارد مانند : وارد کردن اطلاعات شخصی، وارد کردن مقاطع تحصیلی قبلی و آپلود ریز نمرات، ریپورت کردن نمرات زبان و جی آر ای، اپلود کردن سی وی و اس او پی، وارد کردن اطلاعات ریکامندرها و پرداخت اپ فی در مرحله ی آخر و سپس سابمیت کردن آن.

اخذ پذیرش از مراکز آموزشی

رویای شما به حقیقت می پیوندد! بعد از حدود دو ماه از ارسال اپلیکیشن فرم­ ها، نتایج پذیرش به افراد اعلام می­ شود که در صورت گرفتن پذیرش، هر فرد با توجه به معیارهای خود و نتایجی که از مراکز آموزشی دیگر می­ گیرد، آن را قبول یا رد می­ کند.

درخواست ویزای تحصیلی

بعد از اخذ مدرک پذیرش ، لازم است درخواست ویزای خود را سابمیت کنید. سعی و خطا نکنید! وکلای تراست در این مرحله آماده کمک به شما هستند.

آماده عزیمت به کانادا شوید!

بعد از اخذ ویزا، آماده ی عزیمت به کانادا شوید. تراست راهنمای جامعی برای عزیمت به کانادا برای شما آماده کرده است تا خوان هفتم را نیز بدون استرس پشت سر بگذارید!

اهمیت رشته مهندسی پلیمر در کانادا

از آنجایی که رشته مهندسی پلیمر با زندگی روزانه انسان‌ها سر و کار دارد، این رشته در بازار کار کشورها از جمله کشور کانادا، مورد توجه قرار گرفته است. مهندسان پلیمری که از سابقه تحصیلی خوبی برخوردار باشند، می‌توانند از موقعیت‌های شغلی خوبی در صنایع نفت و بنزین، صنایع پلیمر و صنایع لاستیک سازی در کانادا بهره‌مند شوند. در حقیقت، رشته مهندسی پلیمر به مطالعه موادی می‌پردازد که مشخصات بسیار کاربردی و متمایزی دارند. مشخصات مکانیکی مانند استقامت و پایداری حرارتی در مواد پلیمری از جمله ویژگی‌هایی هستند که می‌توانند در فناوری‌ها و بخش‌های مورد نیاز صنعتی مورد توجه قرار گیرند.

با توجه به ویژگی‌های یاد شده، در صنایعی مانند صنایع خودروسازی و صنایع هوافضا بسیار کاربردی هستند، کشور کانادا با برخورداری از این صنایع و نیاز روز افزون به پیشرفت در این بخش‌ها، نیازمند متخصصانی در حوزه‌های مرتبط و رشته مهندسی پلیمر در کانادا است.

درباره ویزای تحصیلی کانادا ، اعزام دانشجو به کانادا و تحصیل در کانادا بخوانید.

اهمیت رشته مهندسی پلیمر در کانادا

دانشگاه ‌های دارای رشته مهندسی پلیمر در کانادا

اگر قصد ادامه تحصیل در رشته مهندسی پلیمر در کانادا را دارید دانشگاه‌ واترلو و دانشگاه بریتیش کلمبیا گزینه‌های مناسبی برای آشنایی با این رشته تحصیلی هستند.

 • دانشگاه واترلو (University of Waterloo)

یکی از دانشگاه‌هایی که در رشته مهندسی پلیمر در کانادا، دوره کارشناسی ارشد برگزار می‌کند، دانشگاه واترلو است. به شکلی که، دانشگاه واترلو دوره تحصیلات تکمیلی بسیار خوبی در رشته تحصیلی علم و مهندسی پلیمر دارد. بنابر اعلام دانشگاه واترلو، این دانشگاه بیش از هر موسسه دیگری، فارغ‌التحصیل در رشته مهندسی پلیمر در کانادا داشته است. گروه پژوهشی پلیمر در این دانشگاه شامل 15 عضو هیأت علمی است. با مراجعه به سایت دانشگاه Waterloo، که نشانی آن در این لینک قرار داده شده است، می‌توانید اطلاعات بیشتری را دریافت کنید.

 • دانشگاه بریتیش کلمبیا (University of British Columbia)

دانشگاه بریتیش کلمبیا در دانشکده علوم اقدام به برگزاری دوره پژوهشی در حوزه شیمی پلیمر و مواد، در مقطع کارشناسی ارشد می‌کند. دانشکده شیمی دانشگاه British Columbia، یکی از پرچمداران رشته شیمی در سرتاسر دنیا است که محیط پژوهشی و آموزشی خوبی را در سطوح پیشرفته فراهم کرده است. یکی از گرایش‌هایی که می‌توانید برای پژوهش در کانادا در دانشگاه بریتیش کلمبیا انتخاب کنید، شیمی پلیمر و مواد است. این دانشکده بیش از 500 دانشجو در مقطع تحصیلات تکمیلی، عضو هیأت علمی و دانشجوی پست دکتری دارد. برای اطلاعات بیشتری می‌توانید به آدرس سایت دانشگاه به این لینک مراجعه کنید.

درباره کارشناسی ارشد در کانادا ، ددلاین دانشگاه های کانادا و تحصیل با مدرک دیپلم در کانادا بخوانید.

شرایط تحصیل در رشته مهندسی پلیمر در کانادا

 • دانشگاه واترلو

دوره تحصیلات تکمیلی در مقطع کارشناسی ارشد مهندسی شیمی در دانشگاه واترلو در سه حوزه برگزار می‌شود. این سه حوزه عبارت هستند از: مهندسی بیولوژیک، علوم و مهندسی پلیمر و مهندسی سیستم‌های فرآوری. برای شرکت در این دوره، دانشجویان باید مدرک کارشناسی با حداقل معدل برابر با میانگین 75 درصد در دو سال آخر تحصیلی را ارائه دهند. همچنین، دانشجویان لازم است تا رزومه تحصیلی خود را هنگام اپلای دانشگاه واترلو به همراه سایر مدارک ارسال کنند.

از دیگر شرایط شرکت در این دوره، ارائه حداقل نمره از یکی از امتحان‌های زبان تافل آی بی تی و یا آیلتس آکادمیک است. ارائه حداقل نمره 80 از امتحان تافل آی بی تی با حداقل نمره 22 در مهارت نوشتاری، حداقل نمره 18 در مهارت شنیداری و حداقل نمره 20 در سایر مهارت‌ها مورد نیاز است. همچنین، دانشجویان می‌توانند حداقل نمره 6.5 از امتحان آیلتس آکادمیک با حداقل نمره 6 در مهارت‌های نوشتاری و گفتاری را نیز به عنوان مدرکی مبنی بر آشنایی با زبان انگلیسی، به دانشگاه واترلو ارائه دهند. برای مشاهده جزئیات بیشتر از این دوره می توانید به این لینک مراجعه کنید.

درباره آزمون تافل برای کانادا ، مدرک زبان مورد نیاز برای تحصیل در کانادا و تحصیل در کانادا بدون مدرک زبان بیشتر بدانید.

 • دانشگاه بریتیش کلمبیا

ادامه تحصیل در رشته شیمی پلیمر و مواد در کانادا در دانشگاه بریتیش کلمبیا دارای دوره‌ای پژوهشی است. مطالعه مواد پلیمری که کاربردهایی مانند استفاده در سلول‌های خورشیدی، وسایل ذخیره هیدروژن، غشاها و یا وسایل مغناطیسی دارند، از جمله موضوعاتی هستند که در این دوره تحقیقاتی به آن توجه شده است. با توجه به اینکه این دوره پژوهشی در دانشکده شیمی دانشگاه بریتیش کلمبیا ارائه می‌شود، داوطلبان شرکت در این دوره می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر به نشانی این دانشکده در این لینک مراجعه کنند.

برای دسترسی به اطلاعات بیشتر درباره شرط معدل برای تحصیل در کانادا ، محاسبه GPA در کانادا و دوره زبان در کانادا روی لینک ‌های مرتبط کلیک کنید.

شرایط تحصیل در رشته مهندسی پلیمر در کانادا

شهریه و مدت زمان دوره ‌های آموزشی رشته مهندسی پلیمر در کانادا

 • دانشگاه واترلو

طول دوره تحصیلات تکمیلی در مقطع کارشناسی ارشد به مدت 3 الی 6 ترم تحصیلی و حدود 1 الی 2 سال در نظر گرفته شده است. دانشجویان می‌توانند در دوره تمام‌وقت و یا پاره‌وقت شرکت کنند. دانشجویان بین‌المللی برای شرکت در دوره کارشناسی ارشد تمام‌وقت، نیاز است تا مبلغی برابر با 13234 دلار را به عنوان شهریه پرداخت کنند. همچنین، برای مشاهده سایر هزینه‌های تحصیلی و زندگی در دانشگاه واترلو، می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

 • دانشگاه بریتیش کلمبیا

دانشجویان با شرکت در یکی از دوره های رشته شیمی در دانشگاه بریتیش کلمبیا، می توانند حوزه پژوهشی خود را در رابطه با شیمی پلیمر و مواد انتخاب کنند. بدین منظور، شهریه تحصیلی شرکت در دوره کارشناسی ارشد دانشگاه بریتیش کلمبیا، برای شرکت در دوره پژوهشی شیمی پلیمر و مواد که در دانشکده شیمی این دانشگاه نیز برگزار می‌شود، برای دانشجویان بین‌المللی مبلغی برابر با 8,952.27 دلار در سال اول تحصیلی تعیین شده است. همچنین، دوره کارشناسی ارشد دوره‌ای 2 ساله و دوره دکتری در این دانشگاه نیز، دور‌ ای 5 ساله است.

درباره وام دانشجویی کانادا ، زندگی دانشجویی در کانادا و هزینه تحصیل در کانادا بیشتر بخوانید.

بورسیه تحصیلی رشته مهندسی پلیمر در کانادا

ادامه تحصیل رشته مهندسی پلیمر در کانادا فرصت بسیار مناسبی برای استفاده از انواع بورسیه‌های تحصیلی در نظر گرفته شده است. به شکلی که علاوه بر بورسیه‌های ارائه شده در دوره‌های مختلف تحصیلی از طرف دانشگاه‌های کانادا، دولت کانادا نیز اقدام به ارائه بورسیه‌های تحصیلی به دانشجویان بین‌المللی کرده است. بنابراین، با توجه به مبالغ قابل توجهی که برای کمک هزینه دانشجویی در کانادا در نظر گرفته شده است، با دریافت یکی از انواع بورسیه‌ تحصیلی کانادا، از دغدغه‌های مالی دانشجویان تا اندازه زیادی کاسته خواهد شد. 

به عنوان مثال، دانشگاه واترلو کانادا اقدام به ارائه بورسیه‌های تحصیلی به دانشجویان بین‌المللی کرده است. یکی از بورسیه‌های در نظر گرفته شده برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در کانادا دانشگاه واترلو، بورسیه IMAE است که مبلغی به اندازه 2500 دلار برای هر ترم تحصیلی و قابل پرداخت تا حداکثر 5 ترم تحصیلی است. البته برخورداری از برخی بورسیه‌های تحصیلی دارای شرایطی است که در صورت برخورداری از شرایط، به دانشجویان تعلق خواهد گرفت. به عنوان مثال، بورسیه ذکر شده در بالا، برای گروهی از دانشجویان است که در دوره‌های پروژه محور این دانشگاه شرکت کرده باشند. البته این دانشگاه دارای بورسیه‌های مختلفی است که، برای مشاهده جزئیات بیشتر از بورسیه‌های تحصیلات تکمیلی در دانشگاه واترلو کانادا، می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

دانشگاه بریتیش کلمبیا نیز اقدام به ارائه بورسیه‌های بسیار متنوعی به دانشجویان متقاضی شرکت در دوره‌های این دانشگاه کرده است. به شکلی که امکان دریافت بورسیه‌های ارائه شده برای دانشجویان بین‌المللی در مقاطع تحصیلی مختلف وجود دارد. به عنوان مثال، بورسیه ارائه شده در هر سال تحصیلی به دانشجویان بین‌المللی مقطع کارشناسی در دانشگاه بریتیش کلمبیا، در صورتی که در بین 5 درصد از دانشجویان برتر سال تحصیلی باشند، مبلغی به اندازه 4 هزار دلار تعیین شده است. برای مشاهده فهرست کامل بورسیه‌های این دانشگاه، می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

همچنین درباره فاند تحصیلی کانادا ، تحصیل رایگان در کانادا و پذیرش کاندیشنال بخوانید.

بورسیه تحصیلی رشته مهندسی پلیمر در کانادا

کد مشاغل رشته مهندسی پلیمر در کانادا          

کد شغلی برای رشته مهندسی پلیمر در کانادا بر اساس طبقه بندی ملی مشاغل کانادا (NOC)، کد 2134 است. البته این کد شغلی تحت عنوان کد شغلی برای مهندسان شیمی در کانادا است که مشاغل دیگر مانند مهندسی پلیمر، مهندسی تصفیه فاضلاب و مهندسی بیوشیمی نیز در این گروه شغلی قرار می‌گیرند. برای مشاهده سایر مشاغلی که در این گروه شغلی قرار دارند و مطالعه جزئیات بیشتر، به این لینک مراجعه کنید.

درباره کار‌آموزی در کانادا ، تبدیل ویزای تحصیلی به کاری در کانادا و کار پس از تحصیل در کانادا بخوانید.

کد مشاغل رشته مهندسی پلیمر در کانادا

مسیر شغلی رشته مهندسی پلیمر در کانادا

مهندسان پلیمر با داشتن مدرک تحصیلی دانشگاهی می‌توانند به دنبال موقعیت‌های شغلی در یکی از صنایع صنایع نفت، پلیمر و لاستیک سازی باشند. برخورداری از مدرک کارشناسی و یا کارشناسی ارشد در رشته مهندسی پلیمر و یا یکی از رشته‌های مرتبط، برای اشتغال به کار در رشته مهندسی پلیمر در کانادا مورد نیاز است. همچنین، کسب مدرک مهندسی حرفه‌ای (P.Eng.) و گذراندن حداقل 3 سال دوره کاری تحت نظارت در این رشته تحصیلی، یکی دیگر از شرایط کار در کانادا در رشته مهندسی پلیمر است.

بیشتر بخوانید: درآمد در کانادا ، کار در کانادا ، قانون کار کانادا

سخن نهایی

تراست برای صرفه‌جویی در هزینه‌های شما مشتریان عزیز، به‌رایگان شرایط شما را برای مهاجرت ارزیابی می‌کند. همین حالا فرم ارزیابی رایگان تراست را تکمیل کنید تا متخصصان تراست شرایط شما برای مهاجرت را بررسی کنند. نتیجه در ایمیلی خدمتتان اعلام خواهد شد.

جدول اطلاعات مهم دانشگاه های کانادا

(جهت مشاهده همه ستون های جدول درون موبایل، جدول را به راست بکشید)

دانشگاه/وبسایتبرنامه هاددلاینتوضیحات
اپلیکیشن
الزاماتشهریهبورسیه‌ها
و جوایز
وبسایت دانشگاه تورنتوبرنامه های دانشگاه تورنتوددلاین دانشگاه تورنتوتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه تورنتوالزامات دانشگاه تورنتوبورسیه ها و جوایز دانشگاه تورنتو
وبسایت دانشگاه بریتیش کلمبیابرنامه های دانشگاه بریتیش کلمبیاددلاین دانشگاه بریتیش کلمبیاتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه بریتیش کلمبیاالزامات دانشگاه بریتیش کلمبیاشهریه دانشگاه بریتیش کلمبیابورسیه ها و جوایز دانشگاه بریتیش کلمبیا
وبسایت دانشگاه مک گیلبرنامه های دانشگاه مک گیلددلاین دانشگاه مک گیلتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه مک گیلالزامات دانشگاه مک گیلشهریه دانشگاه مک گیلبورسیه ها و جوایز دانشگاه مک گیل
وبسایت دانشگاه مک مستربرنامه های دانشگاه مک مستر
وبسایت دانشگاه مونترالبرنامه های دانشگاه مونترالددلاین دانشگاه مونترالتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه مونترالالزامات دانشگاه مونترالبورسیه ها و جوایز دانشگاه مونترال
وبسایت دانشگاه آلبرتابرنامه های دانشگاه آلبرتاددلاین دانشگاه آلبرتاتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه آلبرتاالزامات دانشگاه آلبرتاشهریه دانشگاه آلبرتابورسیه ها و جوایز دانشگاه آلبرتا
وبسایت دانشگاه اتاوابرنامه های دانشگاه اتاواددلاین دانشگاه اتاواتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه اتاواالزامات دانشگاه اتاواشهریه دانشگاه اتاوابورسیه ها و جوایز دانشگاه اتاوا
وبسایت دانشگاه سایمون فریزربرنامه های دانشگاه سایمون فریزرددلاین دانشگاه سایمون فریزرالزامات دانشگاه سایمون فریزر
وبسایت دانشگاه واترلوبرنامه های دانشگاه واترلوددلاین دانشگاه واترلوتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه واترلوالزامات دانشگاه واترلوشهریه دانشگاه واترلوبورسیه ها و جوایز دانشگاه واترلو
وبسایت دانشگاه وسترن انتاریوددلاین دانشگاه وسترن انتاریوالزامات دانشگاه وسترن انتاریوشهریه دانشگاه وسترن انتاریوبورسیه ها و جوایز دانشگاه وسترن انتاریو
وبسایت دانشگاه دالهاوزیبرنامه های دانشگاه دالهاوزیتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه دالهاوزیالزامات دانشگاه دالهاوزیبورسیه ها و جوایز دانشگاه دالهاوزی
وبسایت دانشگاه لاوالبرنامه های دانشگاه لاوالددلاین دانشگاه لاوالتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه لاوالالزامات دانشگاه لاوالشهریه دانشگاه لاوالبورسیه ها و جوایز دانشگاه لاوال
وبسایت دانشگاه کویینزبرنامه های دانشگاه کویینزددلاین دانشگاه کویینزتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کویینزالزامات دانشگاه کویینزشهریه دانشگاه کویینزبورسیه ها و جوایز دانشگاه کویینز
وبسایت دانشگاه مانیتوبابرنامه های دانشگاه مانیتوباددلاین دانشگاه مانیتوباشهریه دانشگاه مانیتوبابورسیه ها و جوایز دانشگاه مانیتوبا
وبسایت دانشگاه ویکتوریابرنامه های دانشگاه ویکتوریاددلاین دانشگاه ویکتوریاتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه ویکتوریاالزامات دانشگاه ویکتوریاشهریه دانشگاه ویکتوریابورسیه ها و جوایز دانشگاه ویکتوریا
وبسایت دانشگاه یورکبرنامه های دانشگاه یورکددلاین دانشگاه یورکتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه یورکالزامات دانشگاه یورکشهریه دانشگاه یورکبورسیه ها و جوایز دانشگاه یورک
وبسایت دانشگاه گوئلفبرنامه های دانشگاه گوئلفددلاین دانشگاه گوئلفتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه گوئلفالزامات دانشگاه گوئلفشهریه دانشگاه گوئلفبورسیه ها و جوایز دانشگاه گوئلف
وبسایت دانشگاه ساسکاچوانبرنامه های دانشگاه ساسکاچوانددلاین دانشگاه ساسکاچوانتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه ساسکاچوانالزامات دانشگاه ساسکاچوانشهریه دانشگاه ساسکاچوانبورسیه ها و جوایز دانشگاه ساسکاچوان
وبسایت دانشگاه کارلتونبرنامه های دانشگاه کارلتونددلاین دانشگاه کارلتونتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کارلتونشهریه دانشگاه کارلتونبورسیه ها و جوایز دانشگاه کارلتون
وبسایت دانشگاه کنکوردیابرنامه های دانشگاه کنکوردیاددلاین دانشگاه کنکوردیاتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کنکوردیاالزامات دانشگاه کنکوردیاشهریه دانشگاه کنکوردیابورسیه ها و جوایز دانشگاه کنکوردیا
وبسایت دانشگاه مموریال نیوفاندلندبرنامه های دانشگاه مموریال نیوفاندلندددلاین دانشگاه مموریال نیوفاندلندتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه مموریال نیوفاندلندالزامات دانشگاه مموریال نیوفاندلندشهریه دانشگاه مموریال نیوفاندلندبورسیه ها و جوایز دانشگاه مموریال نیوفاندلند
وبسایت دانشگاه تکنولوژی انتاریوبرنامه های دانشگاه تکنولوژی انتاریوددلاین دانشگاه تکنولوژی انتاریوتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه تکنولوژی انتاریوالزامات دانشگاه تکنولوژی انتاریوشهریه دانشگاه تکنولوژی انتاریوبورسیه ها و جوایز دانشگاه تکنولوژی انتاریو
وبسایت دانشگاه کبک مونترالبرنامه های دانشگاه کبک مونترالتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کبک مونترالالزامات دانشگاه کبک مونترالشهریه دانشگاه کبک مونترالبورسیه ها و جوایز دانشگاه کبک مونترال
وبسایت دانشگاه رجاینابرنامه های دانشگاه رجایناددلاین دانشگاه رجایناتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه رجایناالزامات دانشگاه رجایناشهریه دانشگاه رجاینابورسیه ها و جوایز دانشگاه رجاینا
وبسایت دانشگاه وینزوربرنامه های دانشگاه وینزورالزامات دانشگاه وینزورشهریه دانشگاه وینزوربورسیه ها و جوایز دانشگاه وینزور
وبسایت دانشگاه لیکهدبرنامه های دانشگاه لیکهدددلاین دانشگاه لیکهدتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه لیکهدالزامات دانشگاه لیکهدشهریه دانشگاه لیکهدبورسیه ها و جوایز دانشگاه لیکهد
وبسایت دانشگاه رایرسونبرنامه های دانشگاه رایرسونددلاین دانشگاه رایرسونتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه رایرسونالزامات دانشگاه رایرسونشهریه دانشگاه رایرسونبورسیه ها و جوایز دانشگاه رایرسون
وبسایت دانشگاه سنت فرانسیس خاویربرنامه های دانشگاه سنت فرانسیس خاویرددلاین دانشگاه سنت فرانسیس خاویرتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه سنت فرانسیس خاویرالزامات دانشگاه سنت فرانسیس خاویرشهریه دانشگاه سنت فرانسیس خاویربورسیه ها و جوایز دانشگاه سنت فرانسیس خاویر
وبسایت دانشگاه بریتیش کلمبیای شمالیبرنامه های دانشگاه بریتیش کلمبیای شمالیددلاین دانشگاه بریتیش کلمبیای شمالیتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه بریتیش کلمبیای شمالیالزامات دانشگاه بریتیش کلمبیای شمالیشهریه دانشگاه بریتیش کلمبیای شمالیبورسیه ها و جوایز دانشگاه بریتیش کلمبیای شمالی
وبسایت دانشگاه شربروکتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه شربروک
وبسایت دانشگاه کلگریبرنامه های دانشگاه کلگریددلاین دانشگاه کلگریتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کلگریالزامات دانشگاه کلگریشهریه دانشگاه کلگریبورسیه ها و جوایز دانشگاه کلگری
وبسایت دانشگاه براکبرنامه های دانشگاه براکددلاین دانشگاه براکتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه براکالزامات دانشگاه براکشهریه دانشگاه براکبورسیه ها و جوایز دانشگاه براک
وبسایت دانشگاه آکادیابرنامه های دانشگاه آکادیاتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه آکادیاشهریه دانشگاه آکادیابورسیه ها و جوایز دانشگاه آکادیا
وبسایت دانشگاه آلگومابرنامه های دانشگاه آلگوماددلاین دانشگاه آلگوماتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه آلگوماالزامات دانشگاه آلگوماشهریه دانشگاه آلگومابورسیه ها و جوایز دانشگاه آلگوما
وبسایت دانشگاه آتاباسکابرنامه های دانشگاه آتاباسکاددلاین دانشگاه آتاباسکاتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه آتاباسکاالزامات دانشگاه آتاباسکاشهریه دانشگاه آتاباسکابورسیه ها و جوایز دانشگاه آتاباسکا
وبسایت دانشگاه بوثبرنامه های دانشگاه بوثددلاین دانشگاه بوثتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه بوثالزامات دانشگاه بوثشهریه دانشگاه بوثبورسیه ها و جوایز دانشگاه بوث
وبسایت دانشگاه براندونبرنامه های دانشگاه براندونددلاین دانشگاه براندونتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه براندونالزامات دانشگاه براندونشهریه دانشگاه براندونبورسیه ها و جوایز دانشگاه براندون
وبسایت دانشگاه منونایتبرنامه های دانشگاه منونایتددلاین دانشگاه منونایتتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه منونایتالزامات دانشگاه منونایتشهریه دانشگاه منونایتبورسیه ها و جوایز دانشگاه منونایت
وبسایت دانشگاه کیپ برتونبرنامه های دانشگاه کیپ برتونددلاین دانشگاه کیپ برتونتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کیپ برتونالزامات دانشگاه کیپ برتونشهریه دانشگاه کیپ برتونبورسیه ها و جوایز دانشگاه کیپ برتون
وبسایت دانشگاه کپیلانوبرنامه های دانشگاه کپیلانوتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کپیلانوالزامات دانشگاه کپیلانوشهریه دانشگاه کپیلانوبورسیه ها و جوایز دانشگاه کپیلانو
وبسایت دانشگاه کراندالبرنامه های دانشگاه کراندالتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کراندالالزامات دانشگاه کراندالشهریه دانشگاه کراندالبورسیه ها و جوایز دانشگاه کراندال
وبسایت کالج دانشگاهی دومینیکنالزامات کالج دانشگاهی دومینیکنشهریه کالج دانشگاهی دومینیکنبورسیه ها و جوایز کالج دانشگاهی دومینیکن
وبسایت دانشگاه هنر و طراحی امیلی کاربرنامه های دانشگاه هنر و طراحی امیلی کارددلاین دانشگاه هنر و طراحی امیلی کارتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه هنر و طراحی امیلی کارشهریه دانشگاه هنر و طراحی امیلی کاربورسیه ها و جوایز دانشگاه هنر و طراحی امیلی کار
وبسایت دانشگاه فرست نیشنزتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه فرست نیشنزبورسیه ها و جوایز دانشگاه فرست نیشنز
وبسایت کالج دانشگاهی هورنبرنامه های کالج دانشگاهی هورنددلاین کالج دانشگاهی هورنتوضیحات اپلیکیشن کالج دانشگاهی هورنالزامات کالج دانشگاهی هورنبورسیه ها و جوایز کالج دانشگاهی هورن
وبسایت دانشگاه کینگزوودبرنامه های دانشگاه کینگزوودتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کینگزوودالزامات دانشگاه کینگزوودشهریه دانشگاه کینگزوودبورسیه ها و جوایز دانشگاه کینگزوود
وبسایت دانشگاه پلی تکنیک کوانتلنبرنامه های دانشگاه پلی تکنیک کوانتلنددلاین دانشگاه پلی تکنیک کوانتلنتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه پلی تکنیک کوانتلنالزامات دانشگاه پلی تکنیک کوانتلنشهریه دانشگاه پلی تکنیک کوانتلنبورسیه ها و جوایز دانشگاه پلی تکنیک کوانتلن
وبسایت دانشگاه لارنتینبرنامه های دانشگاه لارنتینددلاین دانشگاه لارنتینتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه لارنتینالزامات دانشگاه لارنتینشهریه دانشگاه لارنتینبورسیه ها و جوایز دانشگاه لارنتین
وبسایت دانشگاه مک ایوانبرنامه های دانشگاه مک ایوانددلاین دانشگاه مک ایوان
وبسایت دانشگاه مونت آلیسونبرنامه های دانشگاه مونت آلیسونددلاین دانشگاه مونت آلیسونتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه مونت آلیسونالزامات دانشگاه مونت آلیسونشهریه دانشگاه مونت آلیسونبورسیه ها و جوایز دانشگاه مونت آلیسون
وبسایت دانشگاه مانت سنت وینسنتبرنامه های دانشگاه مانت سنت وینسنتددلاین دانشگاه مانت سنت وینسنتتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه مانت سنت وینسنتشهریه دانشگاه مانت سنت وینسنتبورسیه ها و جوایز دانشگاه مانت سنت وینسنت
وبسایت دانشگاه مونت رویالبرنامه های دانشگاه مونت رویالددلاین دانشگاه مونت رویالتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه مونت رویالالزامات دانشگاه مونت رویالشهریه دانشگاه مونت رویالبورسیه ها و جوایز دانشگاه مونت رویال
وبسایت موسسه تکنولوژی نیویورکبرنامه های موسسه تکنولوژی نیویورکددلاین موسسه تکنولوژی نیویورکتوضیحات اپلیکیشن موسسه تکنولوژی نیویورکالزامات موسسه تکنولوژی نیویورکشهریه موسسه تکنولوژی نیویورکبورسیه ها و جوایز موسسه تکنولوژی نیویورک
وبسایت دانشگاه نیپیسینگبرنامه های دانشگاه نیپیسینگددلاین دانشگاه نیپیسینگتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه نیپیسینگالزامات دانشگاه نیپیسینگشهریه دانشگاه نیپیسینگبورسیه ها و جوایز دانشگاه نیپیسینگ
وبسایت دانشگاه اکادبرنامه های دانشگاه اکادددلاین دانشگاه اکادتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه اکادالزامات دانشگاه اکادشهریه دانشگاه اکادبورسیه ها و جوایز دانشگاه اکاد
وبسایت دانشگاه ردیمربرنامه های دانشگاه ردیمرددلاین دانشگاه ردیمرتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه ردیمرالزامات دانشگاه ردیمرشهریه دانشگاه ردیمربورسیه ها و جوایز دانشگاه ردیمر
وبسایت دانشگاه سنت پاولبرنامه های دانشگاه سنت پاولددلاین دانشگاه سنت پاولتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه سنت پاولالزامات دانشگاه سنت پاولشهریه دانشگاه سنت پاولبورسیه ها و جوایز دانشگاه سنت پاول
وبسایت دانشگاه سنت ماریزبرنامه های دانشگاه سنت ماریزالزامات دانشگاه سنت ماریز
وبسایت دانشگاه سنت توماسددلاین دانشگاه سنت توماستوضیحات اپلیکیشن دانشگاه سنت توماسالزامات دانشگاه سنت توماسشهریه دانشگاه سنت توماسبورسیه ها و جوایز دانشگاه سنت توماس
وبسایت دانشگاه سنت استفانزبرنامه های دانشگاه سنت استفانزددلاین دانشگاه سنت استفانزتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه سنت استفانزالزامات دانشگاه سنت استفانزشهریه دانشگاه سنت استفانزبورسیه ها و جوایز دانشگاه سنت استفانز
وبسایت کالج دانشگاهی کینگزبرنامه های کالج دانشگاهی کینگزددلاین کالج دانشگاهی کینگزتوضیحات اپلیکیشن کالج دانشگاهی کینگزالزامات کالج دانشگاهی کینگزشهریه کالج دانشگاهی کینگزبورسیه ها و جوایز کالج دانشگاهی کینگز
وبسایت دانشگاه کالج کینگزبرنامه های دانشگاه کالج کینگزددلاین دانشگاه کالج کینگزتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کالج کینگزالزامات دانشگاه کالج کینگزشهریه دانشگاه کالج کینگزبورسیه ها و جوایز دانشگاه کالج کینگز
وبسایت دانشگاه تامسون ریورزبرنامه های دانشگاه تامسون ریورزددلاین دانشگاه تامسون ریورزتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه تامسون ریورزالزامات دانشگاه تامسون ریورزشهریه دانشگاه تامسون ریورزبورسیه ها و جوایز دانشگاه تامسون ریورز
وبسایت دانشگاه ترنتبرنامه های دانشگاه ترنتددلاین دانشگاه ترنتتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه ترنتالزامات دانشگاه ترنتشهریه دانشگاه ترنتبورسیه ها و جوایز دانشگاه ترنت
وبسایت دانشگاه ترینیتی وسترنبرنامه های دانشگاه ترینیتی وسترنددلاین دانشگاه ترینیتی وسترنتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه ترینیتی وسترنالزامات دانشگاه ترینیتی وسترنشهریه دانشگاه ترینیتی وسترنبورسیه ها و جوایز دانشگاه ترینیتی وسترن
وبسایت کالج دانشگاهی تیندالبرنامه های کالج دانشگاهی تیندالددلاین کالج دانشگاهی تیندالتوضیحات اپلیکیشن کالج دانشگاهی تیندالالزامات کالج دانشگاهی تیندالشهریه کالج دانشگاهی تیندالبورسیه ها و جوایز کالج دانشگاهی تیندال
وبسایت دانشگاه مونکتونددلاین دانشگاه مونکتونتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه مونکتونالزامات دانشگاه مونکتونشهریه دانشگاه مونکتونبورسیه ها و جوایز دانشگاه مونکتون
وبسایت دانشگاه کبک اوتاوایسبرنامه های دانشگاه کبک اوتاوایسددلاین دانشگاه کبک اوتاوایستوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کبک اوتاوایسالزامات دانشگاه کبک اوتاوایسشهریه دانشگاه کبک اوتاوایسبورسیه ها و جوایز دانشگاه کبک اوتاوایس
وبسایت دانشگاه سنت بونیفیسبرنامه های دانشگاه سنت بونیفیسددلاین دانشگاه سنت بونیفیستوضیحات اپلیکیشن دانشگاه سنت بونیفیسالزامات دانشگاه سنت بونیفیسشهریه دانشگاه سنت بونیفیسبورسیه ها و جوایز دانشگاه سنت بونیفیس
وبسایت دانشگاه کبک تراویس ریورزتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کبک تراویس ریورزشهریه دانشگاه کبک تراویس ریورزبورسیه ها و جوایز دانشگاه کبک تراویس ریورز
وبسایت دانشگاه کبک ریموسکیبرنامه های دانشگاه کبک ریموسکیتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کبک ریموسکیالزامات دانشگاه کبک ریموسکیشهریه دانشگاه کبک ریموسکیبورسیه ها و جوایز دانشگاه کبک ریموسکی
وبسایت دانشگاه سنت آنبرنامه های دانشگاه سنت آنددلاین دانشگاه سنت آنتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه سنت آنالزامات دانشگاه سنت آنشهریه دانشگاه سنت آنبورسیه ها و جوایز دانشگاه سنت آن
وبسایت دانشگاه کبک چیکوتیمیبرنامه های دانشگاه کبک چیکوتیمیددلاین دانشگاه کبک چیکوتیمیتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کبک چیکوتیمیالزامات دانشگاه کبک چیکوتیمیشهریه دانشگاه کبک چیکوتیمی
وبسایت دانشگاه آبیتیبی تمیسکامینگ کبکبرنامه های دانشگاه آبیتیبی تمیسکامینگ کبکددلاین دانشگاه آبیتیبی تمیسکامینگ کبکتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه آبیتیبی تمیسکامینگ کبکالزامات دانشگاه آبیتیبی تمیسکامینگ کبکشهریه دانشگاه آبیتیبی تمیسکامینگ کبکبورسیه ها و جوایز دانشگاه آبیتیبی تمیسکامینگ کبک
وبسایت دانشگاه کانادا وستبرنامه های دانشگاه کانادا وستبرای اطلاع از ددلاین، با دفتر دانشگاه تماس بگیرید: تماس با دانشگاه کانادا وستتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کانادا وستالزامات دانشگاه کانادا وستشهریه دانشگاه کانادا وستبورسیه ها و جوایز دانشگاه کانادا وست
وبسایت دانشگاه لتبریجبرنامه های دانشگاه لتبریجددلاین دانشگاه لتبریجتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه لتبریجبورسیه ها و جوایز دانشگاه لتبریج
وبسایت دانشگاه پرنس ادواردبرنامه های دانشگاه پرنس ادواردددلاین دانشگاه پرنس ادواردتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه پرنس ادواردالزامات دانشگاه پرنس ادواردشهریه دانشگاه پرنس ادواردبورسیه ها و جوایز دانشگاه پرنس ادوارد
وبسایت دانشگاه وینیپگبرنامه های دانشگاه وینیپگددلاین دانشگاه وینیپگتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه وینیپگالزامات دانشگاه وینیپگشهریه دانشگاه وینیپگ
وبسایت کالج دانشگاهی شمالبرنامه های کالج دانشگاهی شمالددلاین کالج دانشگاهی شمالتوضیحات اپلیکیشن کالج دانشگاهی شمالالزامات کالج دانشگاهی شمالشهریه کالج دانشگاهی شمال
وبسایت دانشگاه فریزر ولیبرنامه های دانشگاه فریزر ولیددلاین دانشگاه فریزر ولیتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه فریزر ولیالزامات دانشگاه فریزر ولیشهریه دانشگاه فریزر ولیبورسیه ها و جوایز دانشگاه فریزر ولی
وبسایت دانشگاه ونکوور آیلندبرنامه های دانشگاه ونکوور آیلندددلاین دانشگاه ونکوور آیلندتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه ونکوور آیلندالزامات دانشگاه ونکوور آیلندشهریه دانشگاه ونکوور آیلند
وبسایت دانشگاه ویلفرد لوریهبرنامه های دانشگاه ویلفرد لوریهددلاین دانشگاه ویلفرد لوریهتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه ویلفرد لوریهالزامات دانشگاه ویلفرد لوریهشهریه دانشگاه ویلفرد لوریهبورسیه ها و جوایز دانشگاه ویلفرد لوریه

خدمات موسسه تراست برای پذیرش و ویزای تحصیلی

تمامی پرونده های مهاجرتی موسسه تراست تحت نظارت مستقیم شروین مدنی، وکیل ارشد موسسه انجام می شود.

 • ارائه چک لیست مدارک برای اخذ پذیرش
 • بررسی مدارک آماده شده توسط متقاضی
 • بررسی دانشگاه ها، کالج ها و مدارس
 • تعیین رشته موردعلاقه متقاضی
 • مکاتبه با دانشگاه ها، کالج ها و مدارس جهت اخذ پذیرش مشروط به ارائه مدرک زبان
 • آماده سازی CV و SOP
 • (در صورت داشتن همراه) ارائه چک لیست مدارک لازم برای ویزای همراه
 • انجام مکاتبات نهایی با دانشگاه ها، کالج ها و مدارس
 • ساخت پروفایل متقاضی در وب سایت دانشگاه، پرداخت شهریه و دریافت نامه پذیرش
 • تدوین استادی پلن
 • ارائه چک لیست مدارک لازم جهت اخذ ویزای متقاضی و ویزای همراه
 • ثبت نام بیومتریک
 • پیگیری پرونده متقاضی تا اخذ ویزا
 • راهنمایی درخصوص پیکاپ ویزا و لندینگ در کانادا

شروین مدنی وکیل ارشد موسسه تراست


 • وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا و دارای کد فعالیت در انجمن ICCRC
  (کد وکالت: RCIC# 506959)
 • عضو هیئت علمی کالج اشتون در رشته مهاجرت
 • سابقه فعالیت به عنوان آفیسر اداره مهاجرت
 • بیش از 10 سال سابقه وکالت امور مهاجرتی

خدمات موسسه تراست برای پذیرش و ویزای تحصیلی

تمامی پرونده های مهاجرتی موسسه تراست تحت نظارت مستقیم شروین مدنی، وکیل ارشد موسسه انجام می شود.

 • ارائه چک لیست مدارک برای اخذ پذیرش
 • بررسی مدارک آماده شده توسط متقاضی
 • بررسی دانشگاه ها، کالج ها و مدارس
 • تعیین رشته موردعلاقه متقاضی
 • مکاتبه با دانشگاه ها، کالج ها و مدارس جهت اخذ پذیرش مشروط به ارائه مدرک زبان
 • آماده سازی CV و SOP
 • (در صورت داشتن همراه) ارائه چک لیست مدارک لازم برای ویزای همراه
 • انجام مکاتبات نهایی با دانشگاه ها، کالج ها و مدارس
 • ساخت پروفایل متقاضی در وب سایت دانشگاه، پرداخت شهریه و دریافت نامه پذیرش
 • تدوین استادی پلن
 • ارائه چک لیست مدارک لازم جهت اخذ ویزای متقاضی و ویزای همراه
 • ثبت نام بیومتریک
 • پیگیری پرونده متقاضی تا اخذ ویزا
 • راهنمایی درخصوص پیکاپ ویزا و لندینگ در کانادا

شروین مدنی وکیل ارشد موسسه تراست


 • وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا و دارای کد فعالیت در انجمن ICCRC
  (کد وکالت: RCIC# 506959)
 • عضو هیئت علمی کالج اشتون در رشته مهاجرت
 • سابقه فعالیت به عنوان آفیسر اداره مهاجرت
 • بیش از 10 سال سابقه وکالت امور مهاجرتی

آزمون و خطا نکنید!

بجای صرف ساعات طولانی برای جستجو و انتخاب رشته و دانشگاه، به راحتی می توانید از کمک وکلای تحصیلی موسسه تراست بهره ببرید.

سوالات متداول

هزینه تحصیل در رشته مهندسی پلیمر در کانادا چقدر است؟

شهریه و هزینه‌های زندگی در کانادا با توجه به دانشگاه محل تحصیل، محل اسکان دانشجو، مقطع تحصیلی و مدت زمان دوره ای که در آن شرکت می‌کنید، متفاوت است. به عنوان مثال، برای تحصیل کارشناسی ارشد مهندسی در کانادا دانشگاه واترلو، علاوه بر شهریه شرکت در دوره تمام‌وقت که 13234 دلار تعیین شده است، هزینه‌های جانبی تحصیل نیز تقریباَ به اندازه 703 دلار عنوان شده است. همچنین، هزینه‌های زندگی برای تحصیل در دانشگاه واترلو کانادا، حدود 5380 دلار الی 6680 دلار در هر ترم تحصیلی برآورد می‌شود.   

شرایط دریافت بورسیه تحصیلی از دانشگاه های کانادا چگونه است؟

عموماَ برای دریافت بورسیه‌های تحصیلی، می‌توانید با مراجعه به سایت هر دانشگاه از شرایط دریافت هر بورسیه با خبر شوید. به عنوان مثال، برای دریافت بورسیه از دانشگاه بریتیش کلمبیا، نیاز است تا دانشجویان، شهریه شرکت در دوره را پرداخت کرده باشند. همچنین، ارائه مجوز ادامه تحصیل در رشته دانشگاهی مانند رشته مهندسی پلیمر در کانادا دانشگاه بریتیش کلمبیا، مورد نیاز است.
ذکر این نکته ضروری است که، برخی دانشگاه‌ها و موسسات آموزشی، همزمان با ارسال درخواست و اپلای دانشگاه کانادا، شرایط دانشجویان را برای دریافت بورسیه‌ به صورت خودکار مورد بررسی قرار می‌دهند. به عنوان مثال، چنانچه دانشجویانی که برای دانشگاه کارلتون کانادا اپلای می‌کنند و از معدل بسیار خوبی نیز برخوردار باشند، به صورت خودکار برای دریافت بورسیه‌های ورودی انتخاب می‌شوند. به شکلی که این دانشگاه بیش از 12 هزار بورسیه تحصیلی را به ارزشی در حدود 24 میلیون دلار در سال 2020، به دانشجویان اعطا کرده است.  

مزیت تحصیل در رشته مهندسی پلیمر در کانادا کدام است؟

کالج‌ها و دانشگاه‌های کانادا از معتبرترین دانشگاه‌ها و موسسات آموزشی در جهان هستند. به شکلی که تعداد زیادی از دانشگاه‌های این کشور همواره در فهرست بهترین موسسات آموزشی جهان قرار دارند.
با تحصیل در یکی از دانشگاه‌های کانادا در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری، از شانس بیشتری برای دریافت اقامت دائم در این کشور برخوردار می‌شوید.
کانادا کشوری با اقتصاد توسعه یافته است. به شکلی که بخش‌های متنوعی در اقتصاد این کشور وجود دارند که، همواره به فارغ‌التحصیلان دانشگاهی و متخصصان، برای رشد اقتصادی در صنایع مختلف این کشور نیازمند است. صنایع مرتبط با خودروسازی و هوافضا از جمله بخش‌هایی هستند که فارغ‌التحصیل رشته مهندسی پلیمر در کانادا می‌تواند در آن‌ها مشغول به کار شود.
ارائه بورسیه‌های تحصیلی بسیار زیاد و متنوع از دیگر امتیازات تحصیل در کانادا است.
با شرکت در یکی از دوره‌های تحصیلی، از مجهزترین و به روزترین امکانات پژوهشی و دانشگاهی جهان برخوردار خواهید شد.

درآمد رشته پلیمر در کانادا چقدر است؟

میانگین درآمد افرادی که در رشته پلیمر در کانادا مشغول به کار می‌شوند حدود 73606 دلار در سال است.

وظایف مهندس پلیمر در کانادا چیست؟

مهندس پلیمر در گسترش و توسعه پلاستیک‌ها فعالیت می‌کند. از دیگر وظایف مهندس پلیمر، ساخت پلیمرهای جدید و کار با مدلها و طراحی تجهیزات جدید به منظور پردازش این نوع مواد است.