وکیل مهاجرت در ونک

آشنایی با تیم مشاوره مهاجرت به کانادا در موسسه مهاجرتی تراست

مهمترین سوالی که باید از هر شرکت مهاجرتی بپرسید

وکیل مهاجرت در ونک تهران

اگر با کسانی که فرایند مهاجرت به خارج از کشور را طی کرده اند صحبت کنید، به شما خواهند گفت که مهاجرت و قوانین آن کاری نیست که بخواهید به تنهایی انجام دهید. کاغذ بازی ها و پیچیدگی های پروسۀ مهاجرت چنان زیاد است که در نهایت به این نتیجه می رسید بهتر است با کمک وکیل مهاجرت، دست کم اطمینان بیابید که زحمات تان به نتیجه مطلوب خواهد رسید.

برای شما عزیزانی که ساکن ونک هستید و قصد دارید در همین منطقه وکیل مهاجرت مناسبی پیدا کنید، در این مقاله، تراست، بهترین موسسه مهاجرت به خارج از کشور، را معرفی می کنیم. تنها با یک تماس می توانید فرایند مهاجرت خود را شروع کنید.

همچنین بخوانید: موسسه مهاجرت به کانادا ، مشاوره اپلای ، دلایل مهاجرت از ایران

ویژگی‌ های یک وکیل مهاجرت به کانادا

1. وکیل قانونی مهاجرت به کانادا باید مجوزهای لازم را داشته باشد

برای جلوگیری از کلاهبرداری و نظارت بیشتر، دولت کانادا توصیه کرده برای پیگیری امور پرونده خود تنها از وکلا یا مشاورین مورد تایید اداره مهاجرت کانادا کمک گرفته شود.

این افراد که لازم است شهروند کانادا بوده یا اقامت دائم این کشور را داشته باشند پس از گذراندن دوره های آموزشی و شرکت در آزمون های مخصوص، مجوز لازم برای همکاری با اداره مهاجرت کانادا را دریافت می کنند و دائما تحت نظارت کانون مشاوران مهاجرت کانادا هستند.

 • در صورتی که از افرادی که مورد تایید اداره مهاجرت کانادا نباشند برای امور مهاجرتی خود کمک بگیرید، پرونده شما قابل دادرسی نخواهد بود.

برای بررسی اینکه آیا وکیل / مشاوری که با وی همکاری دارید مورد تایید اداره مهاجرت کانادا است یا خیر میتوانید به صفحه کالج مشاوران مهاجرت و شهروندی کانادا مراجعه نموده و نام مشاور خود را جستجو نمایید.

آموزش تصویری استعلام کد مشاور رسمی مهاجرت به کانادا با 3 کلیک!

مجوز فعالیت شروین مدنی از اداره مهاجرت کانادا

توجه! هر فرد با هر عنوان و سابقه کاری (نماینده یا ایجنت مدارس و دانشگاه ها، موسسه کاریابی و…) در صورتی که عضو کانون مشاورین مهاجرت و شهروندی کانادا نباشد مورد تایید اداره مهاجرت کانادا نخواهد بود.

این روزها خیلی از افراد مدعی تعداد زیادی پرونده موفق هستند و در اینستاگرام کار می کنند یا دارای دفاتری در ایران و کانادا هستند اما کارشان قانونی نیست و اگر طی همکاری با آنها به مشکل برخوردید امکان پیگیری قضایی را نخواهید داشت.

حتما دقت داشته باشید که در صورتی که با یک موسسه مهاجرتی کار می کنید، قرارداد شما باید توسط مشاور قانونی مهاجرت صاحب امتیاز آن موسسه امضا شود و امضای افراد دیگر اعتباری نداشته و قابل پیگیری از مراجع قانونی نیست.

2. قرارداد وکیل مهاجرت باید منطبق با فرمت اعلام شده توسط ICCRC-CRCIC باشد

همه مشاورین/ وکلای قانونی مهاجرت به کانادا باید از قراردادی تبعیت کنند که مطابق با فرمت تاییده شده ICCRC-CRCIC باشد. یک قرارداد معتبر، یک قرارداد دو طرفه است و به نفع وکیل و موکل است و علاوه بر اطلاعات وکیل و موکل و کد وکیل، بندهای زیر را پوشش می دهد:

 • طرفین قرارداد (Definitions)
 • وظایف و مسئولیتهای وکیل / مشاور (RCIC Responsibilities and Commitment)
 • وظایف و مسئولیتهای موکل (Client Responsibilities and Commitments)
 • روش پرداخت (Billing method)
 • مبلغ و شرایط پرداخت (Payment Terms and Conditions)
 • برنامه پرداخت (Payment Schedule)
 • سیاست برگشت وجه (Refund Policy)
 • حل و فصل اختلافات (Dispute Resolution Related to the Code of Professional Ethics)
 • محرمانگی (Confidentiality)
 • فورس ماژور (Force Majeure)
 • سیاست تغییرات (Change Policy)
 • اتمام قرارداد (Termination)
 • انصراف (Discharge or Withdrawal of Representation)
 • قوانین حاکم (Governing Law)

در قرارداد باید سیاست های موسسه یا مشاور در قبال هر یک از این مسائل کاملا مشخص بوده و طبق قوانین اداره مهاجرت باشد.

مبلغ قرارداد یکی از مواردی است که باید در قرارداد ذکر شود، و از همان شروع کار مشخص باشد.

در صورتی که قرارداد وکیل یا مشاور شما منطبق با این فرمت نیست می توانید به او اعتراض نمایید.

3. وکیل مهاجرت نباید کارهای غیرقانونی انجام دهد

ارائه مدارک جعلی یکی از مصادیق بارز کارهای غیرقانونی در امر مهاجرت به شمار می رود.

برخی موسسات مهاجرتی اقدام به جعل اسناد و مدارک در جهت قوی تر شدن پرونده فرد می نمایند. این کار از هر نظر غیرقانونی است و در صورتی که آفیسر پرونده متوجه شود (که به احتمال خیلی زیاد متوجه می شود) علاوه بر اینکه پرونده شما ریجکت خواهد شد، برای شما مدتی محرومیت نیز در نظر گرفته می شود.

حتی در صورتیکه که بعد از دریافت اقامت دائم، دولت کانادا متوجه جعلی بودن مدارک شما گردد، ممکن است شما را از کانادا اخراج نماید.

توجه! ارسال دعوتنامه های صوری، جعل سند ملک، سابقه کاری، سند ازدواج / طلاق، خرید و فروش جاب آفر، ایده و طرح بیزنس و… جزء امور غیرقانونی محسوب می شوند.

4. مشاور قانونی مهاجرت به کانادا باید دارای تجربه و تخصص لازم باشد

 • برای مهاجرت قانونی به کانادا می توانید از کمک وکلای مهاجرت یا مشاوران مهاجرت مورد تایید اداره مهاجرت کانادا استفاده نمایید.
 • وکلای مهاجرت باید علاوه بر مدرک لیسانس، مدرک کارشناسی ارشد حقوق مهاجرت و شهروندی را دریافت کرده باشند.
 • مشاوران قانونی مهاجرت نیز باید یک دوره حدودا یک ساله را طی کرده و مدرک دریافت نمایند.
 • در اغلب موارد از نظر دانش فنی و روال انجام کار فرقی بین وکیل و مشاور رسمی مهاجرت وجود ندارد.
 • در کنار دانش، تجربه نیز اهمیت زیادی دارد. داشتن پرونده های موفق نشان از تسلط مشاور و مجموعه بر قواعد مهاجرت است و اعتماد را برای کلاینت ساده تر می کند.

5. وکیل مهاجرت به کانادا باید شخصا پرونده شما را سابمیت کند

خیلی از وکلای نامدار مهاجرت صفر تا صد کار پیگیری مدارک و سابمیت ویزا را به کسانی می سپارند که در موسسه شان مشغول هستند و خود حتی در جریان پرونده شما هم قرار نمی گیرند.

یک وکیل / مشاور خوب کسی است که با اینکه از کارکنان خود کمک می گیرد اما در نهایت پرونده را خودش سابمیت کند. این موضوع حق شماست، چون شما به تجربه و تخصص آن فرد اعتماد کرده اید و نه به کسانی که برایش کار می کنند و ممکن است تازه کار باشند.

6. وکیل مهاجرت باید در دسترس باشد

بعضی از وکیل ها به واسطه مشغله ای که دارند فرصت ارتباط گرفتن با کلاینت را ندارند و سوالات و مشکلاتی که برای کلاینت به وجود می آید را تنها از طریق مشاورانی که در ایران یا کانادا دارند می توان پیگیری کرد. اما در موسسه مهاجرتی تراست، از لحظه عقد قرارداد، کلاینت با مشاور در ارتباط مستقیم است و می تواند مسائل خودش را مطرح بکند و وکیل نیز به تمام گفتگوهای کلاینت و مشاور نظارت دارند.

7. وکیل مهاجرت باید شفافیت را در تمامی مراحل رعایت کند

بعضی وکلا به هیچ عنوان اطلاعات ثبت شده برای کلاینت را در اختیار ایشان قرار نمی دهند و آن فرد را از روند انجام کار مطلع نمی کنند. در حالیکه در موسسه مهاجرتی تراست فرم هایی که قرار است سابمیت شوند در اختیار کلاینت قرار گرفته و توسط وی تایید می شوند.

اگر پرونده شما توسط یک فرد نامعتبر در حال پیگیری است ، برای بررسی دقیق وضعیت پرونده میتوانید درخواست Note Officer بدهید.

برای درخواست نوت آفیسر نیاز است که فردی که دارای اقامت و یا سیتیزن کانادا است این کار را به عنوان نماینده شما انجام دهد که شما بایستی رضایت نامه ای را طبق رضایت شما مبنی بر اینکه اطلاعات شما افشا شود را تاریخ بزنید و امضا کنید.

هزینه نوت آفیسر 5 دلار کانادا و مدت زمان تقریبی دریافت نوت آفیسر بین 30 الی 35 روز است.

آشنایی با آفیسرهای کانادا و نحوه تصمیم گیری آنها

خدمات موسسه تراست برای مهاجرت

تمامی پرونده های مهاجرتی موسسه تراست تحت نظارت مستقیم شروین مدنی، وکیل ارشد موسسه انجام می شود.

شروین مدنی وکیل ارشد موسسه تراست


 • وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا و دارای کد فعالیت در انجمن ICCRC
  (کد وکالت: RCIC# 506959)
 • عضو هیئت علمی کالج اشتون در رشته مهاجرت
 • سابقه فعالیت به عنوان آفیسر اداره مهاجرت
 • بیش از 10 سال سابقه وکالت امور مهاجرتی
 • تجربه کیس های موفق از بیش از ۲۰ ملیت مختلف
شروین مدنی

8. یک وکیل مهاجرت نباید وعده های غیر قانونی بدهد

فراموش نکنید که تنها افسر اداره مهاجرت کانادا است که می‌تواند درباره صدور ویزای کانادا تصمیم‌گیری کند؛ بنابراین، یک وکیل حرفه‌ای مهاجرت به کانادا هرگز درباره اخذ ۱۰۰ درصدی ویزای کانادا به شما تضمینی نخواهد داد.

تنها کاری که وکیل می تواند بکند این است که شرایط شما را به دقت بررسی کرده و اطلاعات تان را  به درستی سابمیت کند و به خوبی از شما در نامه دفاعیه وکیل دفاع نماید.

داشتن روابط و سابقه کار در اداره مهاجرت، سفارت و… نمی تواند باعث ضمانت ویزا شدن شما باشد.

ضمانت ویزا از نظر اداره مهاجرت کانادا غیرقانونی است! در همه قراردادهای تضمینی اخذ ویزا فقط ضمانت عودت وجه وجود دارد، که در اغلب آنها شرکت همه هزینه ها و سود خود را برداشته و در نهایت رقمی که به شما برمی گرداند کمتر از چیزی است که به او پرداخت کرده اید.

موسسه مهاجرتی تراست با رعایت اصول حرفه ای، قرارداد تضمینی ویزا ندارد!

دلیل این امر هم این است که از نظر ما، همه مشتری ها عضو خانواده تراست هستند و موفقیت شان برای ما حیاتی است!

ما قبل از قرارداد همه شرایط شما را بررسی می کنیم و فقط در صورتی پرونده شما را قبول می کنیم که از اخذ ویزای شما 90 درصد مطمئن باشیم و بعد از قرارداد برای موفقیت همه کلاینت های مان نهایت تلاشمان را می کنیم و کوچک و بزرگ بودن پرونده، روی عملکرد ما تاثیری ندارد. پس دلیلی هم ندارد که پول اضافه ای را از فرد دریافت کنیم و فقط شانس خودمان برای دریافت سود بیشتر را محک بزنیم!

توجه داشته باشید که بعضی موارد هستند که روی روش مهاجرتی که انتخاب می کنید و شانس اخذ ویزای شما تاثیر مستقیم دارند. برخی از شرکت های مهاجرتی وقتی می بینند فرد یکی از این شرایط مهم را ندارد برای اینکه مشتری خودشان را از دست ندهند آن شرط را از پیش پای فرد برمی دارند و به او تضمین اخذ ویزا را می دهند!

مثلا بعضی از روش ها نیاز به داشتن مدرک زبان دارند؛ مثل روش استارت آپ و این الزام از سمت اداره مهاجرت کانادا مشخص شده است، هیچکس نمی تواند به شما وعده بدهد که بدون داشتن مدرک زبان می توانید از این روش به کانادا مهاجرت کنید.

تضمین اخذ ویزای کانادا توسط وکیل مهاجرت

9. دارای دفاتر فعال در ایران و کانادا باشد

اجباری برای حضور وکیل در کانادا یا ایران وجود ندارد. اما به طور کلی بهتر است که موسسه مهاجرتی هم در ایران و هم در کانادا در دسترس باشد.

طبیعی است که وکیلی که در کانادا زندگی می کند اطلاعات واقع بینانه تری را می تواند در اختیار شما قرار بدهد و از سمت اداره مهاجرت هم نظارت بیشتری انجام می گیرد. برخی خدمات مثل دریافت Atip نیز تنها برای کسانی که در کانادا حضور دارند امکان پذیر است.

اما از طرفی کشوری مثل کانادا اختلاف زمانی زیادی با ایران دارد. اگر موسسه مهاجرتی فقط در کانادا دفتر داشته باشد ممکن است با توجه به ساعات کاری متفاوت و تعطیلات متفاوت کار پرونده شما با تاخیر مواجه شود. داشتن دفتر و مشاور در ایران می تواند کار شما را تسریع نماید.

10. دستمزد معقولی بابت ارائه خدمات دریافت کند

مبلغ مشخصی برای ارائه خدمات مهاجرتی توسط کانون مشاوران مهاجرت تعیین نشده است و به همین دلیل ممکن است دستمزدهایی که وکلای مهاجرت به کانادا برای انجام کارهای مهاجرتی اعلام می‌کنند با یکدیگر متفاوت باشد.

در اغلب موارد یک قیمت ثابت برای خدمات مهاجرتی وجود ندارد چون مقدار زمان و زحمتی که برای هر پرونده اختصاص می یابد متفاوت است که مشاور مهاجرتی باید دستمزدی متناسب با آن پرونده دریافت نماید. متاسفانه برخی موسسات قیمت های بسیار بالایی را برای یک پرونده به بهانه تضمین آن دریافت می نمایند که همانطور که در بندهای بالا ذکر شد غیرقانونی است. اما توجه داشته باشید از طرفی دستمزد پایین نیز ممکن است به قیمت کاهش کیفیت خدمات تمام شود. برخی موسسات انجام کار را بر عهده کارشناسان با سابقه کم می گذارند که باعث می شود نرخ دریافتی شان پایین باشد.

 برای اینکه متوجه شوید که آیا دستمزدی که مشاورتان قرار است دریافت کند متناسب است یا نه، حتما با چند موسسه مذاکره نمایید و جزییات خدمات را از آنها بپرسید تا بتوانید بهترین تصمیم را اخذ کنید.

در صورت همکاری با یکی از وکلای رسمی مهاجرت به کانادا از موسسه مهاجرتی تراست، تمامی خدمات ذکرشده در دسترس شما هم‌وطنان عزیز خواهد بود.

وکلای تراست به‌خوبی با قوانین و پیچیدگی‌های مهاجرت به کانادا آشنا هستند و اطلاعات درست و مطمئن را به‌راحتی در اختیار شما قرار خواهند داد. با توجه به این موضوع که وکلا و کارشناسان مجرب تراست در کشور کانادا اقامت دارند، به‌راحتی می‌توانید حتی بعد از ورود به کشور کانادا از راهنمایی‌ها و مشاوره‌های وکلای ما در تراست استفاده کنید.

با انجام کارهای مهاجرتی شما، به‌وسیله یکی از وکلای رسمی مهاجرت به کانادا در تیم تراست، به‌موقع در جریان آخرین پیشرفت‌های صورت گرفته در پرونده مهاجرتی خود قرار خواهید گرفت. همچنین، با در اختیار داشتن یک پنل کاربری اختصاصی در سایت تراست، همواره از آخرین اقدامات انجام‌شده در رابطه باکارهای مهاجرتی خود نیز مطلع خواهید شد. به شکلی که به‌راحتی می‌توانید پاسخ سؤالات خود را از طریق همین پنل کاربری دریافت کنید و در صورت نیاز به ارسال مدارک، می‌توانید به‌آسانی مدارک خود را نیز در این سیستم بارگذاری کنید.

پادکست بشنوید!

وظایف وکیل مهاجرت

مزایای داشتن یک وکیل مهاجرت در ونک

داشتن وکیل مهاجرت در موارد متعددی الزامی نیست، اما با کمک وکیل مهاجرت می توانید در وقت خود صرفه جویی کنید و زودتر به نتیجه برسید؛ همچنین وجود وکیل مهاجرت مانع یاس و نومیدی از موفقیت پرونده تان می شود. اگر بخواهید به تنهایی کارهای مهاجرت خود را انجام دهید، ممکن است اشتباهات جبران ناپذیری مرتکب شوید.

1. دانش و تخصص

در پروسه مهاجرت فرایندها و روال های قانونی بسیار پیچیده ای وجود دارند. اگر از این فرایندها و قوانین آگاهی ندارید، بهترین راه این است که از حرفه ای ها و متخصصان امر، یعنی وکلای مهاجرت کمک بگیرید. در غیر این صورت ممکن است درخواست تان رد شود و حتی مشکلات بزرگ تری برایتان پیش بیاید.

2. در تمام مراحل همه کارها را به موقع انجام می دهید

وقتی وکیل مهاجرت می گیرید، وظیفه اوست که اطمینان حاصل کند مدارک کامل، درست و به موقع ارائه شوند. وقتی خودتان برای مهاجرت اقدام کنید، ممکن است برخی شرایط مهم را جا بیندازید، اما وکیل مهاجرت حرفه ای تمام این کارها را به عهده می گیرد و تمام این استرس ها را از دوش شما بر می دارد.

3. شانس موفقیت بالا

با گرفتن وکیل مهاجرت، شانس موفقیت پرونده مهاجرت شما بالا می رود. وکیل مهاجرت احتمالات مختلف را در نظر می گیرد و هر آنچه ممکن است برای پرونده شما خوب یا بد باشد شناسایی می کند. در نتیجه پرونده ای برای شما تشکیل می دهد که شانس موفقیتش بالاتر است.

معمولاً پرونده‌های مهاجرتی که افرادی خودشان، بدون کمک وکلای مهاجرت، تشکیل داده اند پرونده هایی هستند که با مشکل مواجه می شوند. اگر به موسسه مهاجرت تراست مراجعه کنید و از راهنمایی های مشاوران و وکلای با تجربه و دلسوز ما استفاده کنید، از بروز هر اشتباهی جلوگیری خواهید کرد.

وکلای ما در موسسه مهاجرت تراست با به روز رسانی دانش و اطلاعات خود از جدیدترین تغییرات و شرایط مهاجرت با خبر می شوند. در نتیجه در شرایط حساسی مثل پاندمی ویروس کرونا، با قوانین جدید مهاجرت کشورهای مختلف آشنا می شوند. به عنوان مثال، به شرایط جدید مهاجرت به کانادا در زمان پاندمی کرونا در این لینک توجه کنید.

بنابراین، از آنجا که وکلای تراست از تغییرات و شرایط جدید آگاهی دارند، می توانند راهکارهای مناسب مهاجرت به هر کشوری را به شما ارائه دهند.

درباره مهاجرت به کانادا در کرونا ، اداره مهاجرت کانادا و ثبت نام آنلاین ویزای کانادا بخوانید.

خدمات وکیل مهاجرتی در ونک

وکیل مهاجرتی در ونک خدمات متعددی ارائه می کند؛ مهم ترین بخش خدمات مهاجرتی ما در تراست مشاوره تخصصی و جامع است؛ وکلای مهاجرتی تراست برای مشاوره هزینه دریافت نمی کنند و می توانید بدون هیچ هزینه ای از وکلای مهاجرتی ما مشاوره بگیرید.

هدف ما در تراست این است که با ساده کردن فرایند مهاجرت تا حد امکان، از استرس مشتریان عزیز خود بکاهیم. بر خلاف بسیاری، در تراست پول اولویت اصلی ما نیست، بلکه اولویت ما این است که به بهترین شکل ممکن نماینده و وکیل شما در مسیر مهاجرت باشیم.

در موسسه مهاجرتی تراست، یکی از روش های زیر را برای مهاجرت می توانید انتخاب کنید:

 • مهاجرت تحصیلی
 • مهاجرت کاری
 • مهاجرت از طریق سرمایه گذاری
 • مهاجرت از طریق اسپانسرشیپ
 • مهاجرت از طریق ازدواج

وکلای مهاجرتی تراست، با توجه به شرایط پرونده تان بهترین گزینه را به شما پیشنهاد خواهند داد.

بیشتر بدانید: مهاجرت به کانادا از طریق کار ، ویزای اسپانسرشیپ کانادا ، سرمایه گذاری در کانادا

شانس اخذ ویزا با استخدام وکیل مهاجرت

ویژگی های وکیل مهاجرت قابل اعتماد

با گرفتن وکیل مهاجرت خرجی بر خرج های دیگر مهاجرت خود اضافه خواهید کرد. اما گرفتن وکیل مهاجرت مزایای متعدد و قابل توجهی دارد؛ به همین دلیل بسیاری از متقاضیان مهاجرت ترجیح می دهند این روش را انتخاب کرده و این هزینه را بپردازند. ناگفته پیداست فقط در صورتی حاضر به پرداخت این هزینه هستید که مطمئن باشید وکیلی قابل اعتماد کار مهاجرت شما را به عهده بگیرد.

یک وکیل مهاجرت قابل اعتماد باید:

 • از کشور مورد نظر شناخت کافی داشته باشد
 • با روش های مهاجرتی کشور مورد نظر آشنا باشد و بهترین روش مهاجرتی را به شما پیشنهاد دهد
 • سابقه کاری خوب و پرونده های موفق زیادی داشته باشد
 • تجربه کاری در بخش های مختلف مهاجرت داشته باشد تا بتواند مشکلات احتمالی هر پرونده را پیش بینی کند. همچنین تجربه حل مشکلات احتمالی مختلف را داشته باشد.

برای دسترسی به جدیدترین اطلاعات درباره قوانین و روش های مهاجرت به کانادا، به لینک کانال تلگرام مهاجرت به کانادا مراجعه کنید.

موسسه مهاجرتی با بهترین وکیل مهاجرتی در ونک

تشکیل درست پرونده و پر کردن درست فرم ها نقش مهمی در فرایند اخذ ویزا و مهاجرت دارد. تعداد این فرم‌ها زیاد بوده و معمولاً پیچیده هستند. بدون کمک کارشناس با تجربه ممکن است اشتباهاتی مرتکب شوید که کل درخواست شما را برای همیشه به بن بست برساند.

در اینجاست که نیاز به کمک وکیل مهاجرت با تجربه را حس می کنید و به سراغ موسسات مهاجرتی می روید. توصیه ما به شما موسسه مهاجرتی تراست است. تراست بهترین موسسه فعال در زمینه مهاجرت است که دفتر مرکزی آن در شهر ونکوور کشور کانادا واقع شده و یک دفتر نیز در تهران دارد. اگر محل زندگی یا کارتان در ونک واقع شده و برای سادگی کارتان به دنبال موسسه مهاجرت در ونک هستید، تراست گزینه مناسب شماست؛ با تراست از هر کجای ایران و هر کجای شهر تهران می توانید تنها با یک تماس تلفنی یا به صورت آنلاین (از طریق گرفتن وقت مشاوره) با وکلای مهاجرتی تراست ارتباط بگیرید و فرایند پرونده مهاجرت خود را شروع کنید. بنابراین، اگر در جستجوی وکیل مهاجرت در ونک هستید، کافی است با وکلای مهاجرت تراست تماس بگیرید و با مشاوره تخصصی، اولین قدم در راه مهاجرت را بردارید.

هدف اصلی ما در تراست این است که به متقاضیان مهاجرت کمک کنیم تا کارهای مهاجرت خود را با موفقیت به سرانجام برسانند. تراست مفتخر است که توانسته در محیط رقابتی و پر چالش موسسات مهاجرتی همواره موفقیت‌های بزرگی به دست آورد و گوی سبقت را از دیگر موسسات مهاجرتی برباید؛ راز موفقیت ما در موسسه مهاجرتی تراست ارائه راه حل های دینامیک و مفید برای حل مسائل مختلف متقاضیان مهاجرت بوده است.

درباره راحت ترین کشور برای مهاجرت ایرانیان ، بهترین کشورها برای مهاجرت تحصیلی و بهترین کشور برای تحصیل بخوانید.

پادکست بشنوید!

رادیو تراست

موضوع: معیارهای انتخاب بهترین موسسه مهاجرتی

بهترین وکیل مهاجرت در ونک

در وهله اول، وکیل مهاجرت خوب کسی است که از خطا و اشتباه خودداری می کند. وکیل مهاجرت با تجربه مسیرهای درست مهاجرت را انتخاب می کند و نمی گذارد که هیچ خطا و اشتباهی مانع رسیدن شما به هدف شود.

وکیل مهاجرت خوب وکیلی است که تجربه پرونده های موفق را پشت سر خود داشته باشد؛ کسی که قبل از شما هزاران نفر را به آرزویشان رسانده است. فهمیدن و اشراف بر قوانین مهاجرت یک چیز است و اینکه بداند چگونه راهی برای موفقیت پرونده شما پیدا کند، چیزی دیگر.

وکیل مهاجرت خوب می تواند انتخاب هایی که پیش رو دارید را برایتان توضیح دهد. فرقی ندارد در چه شرایطی باشید، چه خطر دیپورت داشته باشید یا در موقعیت حساس و اضطراری دیگری باشید، در هر صورت انتخابی پیش رویتان است. وکیل مهاجرت این انتخاب ها را به شما معرفی و پیشنهاد می کند.

درباره وکیل ویزای استارتاپ کانادا ، وکیل مهاجرت پزشکان و وکیل مهاجرت هنرمندان بدانید.

وکیل مهاجرت خوب تفاوت زیادی در سرنوشت پرونده مهاجرت شما ایجاد خواهد کرد. بهترین وکیل مهاجرت، وکیلی سخت کوش، حرفه ای و صادق است و تنها هدفش کمک به شماست. پس سعی کنید از همان ابتدا به درستی تصمیم گیری کنید.

وکلای مهاجرت تراست از لحاظ تحصیلی، حرفه ای و مهارتی بهترین شرایط ممکن را دارند؛ با انتخاب موسسه مهاجرتی تراست، می توانید مطمئن باشید که پرونده تان را به بهترین وکلای ممکن سپرده اید و به بهترین نتیجه ممکن خواهید رسید.

وجه تمایز وکلای مهاجرت تراست از دیگران، اشراف کامل آن ها به موضوعات قانونی مهاجرت و باید و نبایدهای آن است. وکلای تراست دانش و تجربه خود را پس از سال ها تلاش بی وقفه در پیشبرد پرونده های مهاجرتی کسب کرده اند. با نگاه به سابقه وکلای تراست و بیش از شش هزار پرونده مهاجرتی که تا کنون به سرانجام رسانده اند، می توانید از سرنوشت پرونده خود مطمئن باشید. وکلای تراست بر این باور هستند که برای بهترین بودن باید نتیجه محور، صادق و پیگیر باشند.

همچنین درباره زندگی در خارج از کشور ، کار در خارج از کشور و بورسیه‌ تحصیلی خارج از کشور بخوانید.

مشاوره وکیل مهاجرت در ونک

تیم تراست برای رفاه حال و صرفه جویی در هزینه های مراجعان و مشترین خود، شرایط مهاجرت افراد را به صورت تخصصی بررسی می کند. برای مشاوره تخصصی وکیل مهاجرت در ونک، کافی است با مراجعه به سایت، فرم ارزیابی را پر کنید. نتیجه مشاوره از طریق ایمیل به آگاهی شما خواهد رسید.

دلیل استخدام مشاور رسمی مهاجرت به کانادا

شماره وکیل مهاجرت در ونک

همین حالا می توانید با متخصصان ما در تراست تماس بگیرید یا از طریق  فرم ارزیابی اقدام کنید. اگر قصد دارید از خدمات مشاوره آنلاین بهره ببرید، به بخش رزرو وقت مشاوره بروید و نوبت بگیرید. وکلای ما در موسسه تراست به بهترین شکل ممکن به صورت آنلاین به شما مشاوره خواهند داد.

شماره تماس های وکیل مهاجرت در ونک

 • دفتر تهران: 02191302929
 • دفتر ونکوور کانادا: 12502012020 (برای تماس با دفتر ونکوور، از اپلیکیشن واتس اپ استفاده کنید.)

اعتماد به وکلای مهاجرت تراست

آیا برایتان سوال است که می توانید به وکلای مهاجرت تراست اعتماد کنید یا خیر؟ برای ما قابل درک است که نگران امنیت مدارک خود باشید. اما همانطور که قبلاً گفتیم، وکلای مهاجرت تراست پایبند اصول اخلاقی و افرادی صادق هستند. در نتیجه، وقتی پرونده مهاجرت خود را به وکلای مهاجرت تراست می سپارید، مطمئن باشید که جای مدارکتان امن است و از آن ها سوء استفاده نخواهد شد.

نگرانی دیگری که در مراجعان خود مشاهده کرده ایم این بوده است که آیا وقت و هزینه ای که می گذارند به هدر نمی رود. با تشکیل پرونده مهاجرت در تراست، پول خود را در راه درست خرج می کنید چون وکلایی پیگیر و با وجدان کاری بالا به پرونده شما رسیدگی می کنند.

درباره آسان­ترین راه مهاجرت به کانادا ، اقامت کانادا و شهروندی کانادا بدانید.

لینک های مفید شرایط زندگی در کانادا

چرا موکلین به موسسه مهاجرتی تراست اعتماد کرده‌اند؟

 1. تراست توسط مشاورین قانونی مهاجرت کانادا و عضو انجمن ICCRC اداره می‌شود

  شروین مدنی با سال‌ها سابقه وکالت امور مهاجرت و دارای کد فعالدیت RCIC در انجمن ICCRC به عنوان وکیل ارشد مجموعه تراست مشغول به فعالیت‌اند. مشاورین موسسه تراست نیز از اساتید دانشگاه های کانادا و افراد دارای تجربه تحصیل کانادایی هستند و همین امر نیز باعث ارائه مشاوره‌های با کیفیت، کاربردی و ملموس به متقاضیان شده است.

 2. آمار پرونده‌های موفق ما بالاست

  مهاجرت مسیری دشوار و سرنوشت ساز است. ما افتخار می‌کنیم که در این مسیر پر فراز و نشیب همراه مورد اعتماد هزاران ایرانی برای رسیدن به سرمقصد آرزوهایشان بوده‌ایم. داشتن بیش از شش هزار پرونده موفق در زمینه‌های مختلف اعم از تحصیلی، کاری و سرمایه گذاری نتیجه تلاش شبانه روزی تیم تراست جهت موفقیت مشتریانش در مسیر مهاجرت بوده است.

 3. ما نماینده رسمی مراکز آموزشی مقاطع مختلف در کانادا هستیم

  موسسه تراست نمایندگی رسمی اغلب دانشگاه‌ها و کالج‌ها و همچنین مدارس کانادا را دریافت کرده است. در برخی موارد نیز این موسسه به عنوان نماینده کلیدی (Key Agent) با مراکز آموزشی کانادایی همکاری دارد، همین امر نیز موجب سهولت مکاتبات با مراکز آموزشی و همچنین اخذ پذیرش بدون هیچ واسطه‌ای را فراهم آورده است.

 4. تراست، مرجعی قابل اعتماد برای اخبار و اطلاعات مهاجرت است

  وب سایت موسسه تراست
  با توجه به این که موسسه مهاجرتی تراست به صورت تخصصی خدمات مهاجرت به کانادا را ارائه می‌دهد به جرائت می‌توان گفت این وب سایت کامل‌ترین مرجع فارسی زبان در حوزه ارائه اطلاعات مهاجرت، تحصیل، کار و زندگی در کاناداست. به روزترین اخبار مهاجرت کانادا، قوانین اخذ ویزا و روش های مهاجرتی کانادا را در می‌توانید در وب سایت موسسه تراست دنبال کنید. تراست از ابتدای تا انتهای پروسه‌ی مهاجرت همراه شماست تا بتوانید آینده موفق خود را رقم بزنید.
  شبکه های اجتماعی موسسه تراست
  آینده شما همین امروزِ افرادی است که پیش از شما اقدام نموده اند. همیشه شنیدن تجربیات افرادی که پیش از شما  مسیر مهاجرت را طی کرده اند آموزنده خواهد بود. ما در صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام تراست با تهیه ویدئوهای مختلف اعم از گفتوگو با افراد موفق ایرانی در کانادا، لایوهای پرسش و پاسخ با وکیل مهاجرت و.. سعی کرده ایم این تجربیات ارزشمند را به رایگان در اختیار مخاطبین قرار دهیم تا چراغ راهنمایی باشد برای طی کردن بهتر مسیر مهاجرت.

 5. هیچ فرصتی از دست نمی‌رود!

  دولت کانادا راه های زیادی برای متقاضیان مهاجرت به کانادا طراحی کرده است .ممکن است بیش از یک یا چند راه مهاجرتی برای شما وجود داشته باشد. اولین قدم شما، پیدا کردن مناسب ترین مسیر مهاجرتی است که منافع شما را به بهترین نحو تضمین کند. مشاورین موسسه تراست با توجه به شرایط تان بهترین مسیر مهاجرتی را به شما معرفی خواهند کرد و در این راستا تمامی فرصت های کاهش هزینه های مهاجرت، دریافت انواع بورسیه‌های تحصیلی و کمک هزینه‌ها با توجه به شرایط تان بررسی خواهد شد.

 6. به نظر ما وقت طلاست!

  دغدغه زمان برای بسیاری مهم است. ما ارزش ویژه‌ای برای وقت مشتریان خود قائل هستیم. مایه افتخار است که وکلا و مشاورین خبره ما با نهایت دقت، نتیجه دلخواه را در کمترین زمان ممکن برای مشتریان رقم می‌زنند. مهاجرت امری پر از استرس و نگرانی است؛ از این‌ رو تیم تراست، با انجام سریع و دقیق امور مهاجرتی مشتریان، به جای استرس، امید رسیدن به آرزوها را برایشان فراهم می‌ سازد.

 7. مشاورین تراست در تمام مراحل مهاجرت به کانادا همراه شما هستند!

  بدون دغدغه و با خیالی آسوده فرآیند مهاجرت خود را طی کنید. قوانین مهاجرت بسیار پیچیده است، ولی نگران نباشید. چراکه وکلای با تجربه و حرفه‌ای ما در تراست با تمامی روش‌های قانونی مهاجرت آشنا هستند و از ابتدا تا انتهای مسیر همراه‌تان خواهند بود.

 8. وکالت پرونده ‎ها با توجه به تجربه قبلی وکلا پذیرفته ‌می‌شود

  هر ماه تعداد بسیار زیادی تقاضا برای ارزیابی شرایط مهاجرت از سوی متقاضیان برای ما ارسال می‌شود. موسسه تراست بر مبنای اصول حرفه‌ای و اخلاقی فقط وکالت پرونده‌هایی را بر عهده می‌گیرد که به احتمال زیادی امکان موفق شدن و اخذ پذیرش و ویزا را داشته باشند.

 9. بهترین ها را به مشتری پیشنهاد می دهیم حتی به ضرر خودمان!

  با توجه به اصول و ارزش‌های سازمانی موسسه مهاجرتی تراست این قول را به مشتریانمان می‌دهیم که در ارائه خدمات و مشاوره‌ها تنها تابع هدفی که به دنبال کمینه کردن آن خواهیم بود هزینه‌های شماست و نیز تنها تابع هدفی که به دنبال بیشینه کردن آن هستیم منافع شما خواهد بود!

 10. توجه به جزئیات، عامل تمایز ماست!

  با توجه به حکم دادگاه فدرال کانادا وجود مغایرت و اطلاعات اشتباه در فرآیند مهاجرت اشتباهی بزرگ است! توجه به جزئیات و دقت فراوان در تنظیم پرونده های ارسالی به اداره مهاجرت می‌تواند متقاضیان مهاجرت را از بسیاری از عواقب پیش‌بینی نشده مصون دارد. وکلا و مشاورین تراست با ارائه اطلاعات صحیح و تکمیل تمامی مدارک موردنیاز به کمک متقاضی، به دقت و با وسواس فراوان پرونده مهاجرتی شما را دنبال می‌کنند.

 11. همواره در دسترس هستیم!

  آرمان تراست ایجاد محیطی سرشار از احترام به مشتری و ارائه خدمات برتر به مشتریان است، در همین راستا مشتریان تراست همواره از می توانند از طریق راه‌های مختلفی از جمله تماس، ارسال پیام و ایمیل با مشاورین تراست در ارتباط باشند. همواره سعی ما بر این است که چه در پاسخ به درخواست‌ها و چه در پیگیری‌ها خیالی آسوده و تجربه‌ای لذت بخش را برای مشتریانمان فراهم سازیم.

 12. دیوارهای تراست شیشه‌ای است!

  شفافیت در ارائه خدمات لازمه مشتری مداریست! در همین راستا موسسه تراست همواره شفافیت در خدمت رسانی و شفافیت در امور مرتبط به قرارداد و پرداخت‌های مالی را سرلوحه کار خود قرار داده است. شرح خدمات ارائه شده بابت هر پرداخت مالی برای مشتریان تراست به صورت کاملا شفاف مشخص است و همچنین موکلین به راحتی می‌توانند در هر مرحله از وضعیت پیشرفت امور مهاجرتی خود مطلع شوند.

همراه شما در تمام مراحل!

تراست بسیار مفتخر است که وکلای مجربی را در تیم خود دارد که در تمامی مراحل مهاجرت همراه شما هستند. همین حالا می‌توانید وقت مشاوره آنلاین یا تلفنی رزرو کنید.

سوالات متداول

چرا باید وکیل مهاجرت بگیرم؟

گرفتن وکیل مهاجرت به کسانی توصیه می شود که مطمئن نیستند واجد شرایط مهاجرت هستند یا خیر. همچنین اگر از مزایای هر روش و سایر شرایط مهاجرت مطمئن نیستید، باید وکیل مهاجرت بگیرید. از آنجا که وکیل مهاجرت تجربه و تخصص بالایی دارد، از دلایل رد شدن درخواست مهاجرت کشورهای مختلف آگاه است و از این رو می تواند پیش بینی کند که پرونده شما مشکل بالقوه ای دارد یا خیر. اگر وکیل شما تشخیص دهد پرونده تان به مشکل برخورد خواهد کرد، می تواند راه حل های ممکن را به شما نشان داده و مدارک لازم را از پیش در پرونده مهاجرت شما بگنجاند.

برای پیدا کردن وکیل مهاجرت مناسب به چه نکاتی توجه کنم؟

وکیل مهاجرت خوب مشخصات چندی دارد، از جمله با جزئیات و قوانین روش های مختلف مهاجرت آشنایی کامل دارد و قادر است مشکلات احتمالی پرونده مهاجرتی شما را پیش بینی و برای آن ها راه حل مقتضی را ارائه کند. یک راه مطمئن برای انتخاب وکیل مهاجرت خوب، توجه به سوابق و تجربه کاری اوست. با توجه به آمار پرونده های مهاجرتی موفق وکیل مورد نظرتان، می توانید مطمئن باشید که پرونده شما نیز با موفقیت به سرانجام می رسد. نکته حائز اهمیت دیگری که باید مد نظر قرار دهید این است که حتماً به دنبال وکلا و موسسات مهاجرتی خوش نام باشید. بنابراین در خصوص سابقه کلی موسسه مهاجرتی نیز جستجو کنید.

وکلای مهاجرت چه خدماتی می توانند به من ارائه دهند؟

وکلای مهاجرت می توانند در خصوص درخواست ویزا، کارت اقامت، گرفتن شهروندی و ملیت، دیپورت و کاریابی به شما مشاوره دهند. با کمک گرفتن از وکلای مهاجرت کار آزموده و با تجربه، پروسه مهاجرت تان ساده تر شده و استرس و نگرانی کمتری خواهید داشت.

آیا وکیل مهاجرت در تسریع پرونده مهاجرت نقش دارد؟

خیر، کار وکیل مهاجرت تسریع پرونده مهاجرت نیست، بلکه تشکیل پرونده درست، ارائه اطلاعات مقتضی و پیش بینی مشکلات احتمالی است. وکیل مهاجرت به خاطر دانش و تجربه ای که دارد، می تواند بهترین استراتژی را برای پرونده شما انتخاب کند یا بهترین گزینه های مهاجرتی را پیش روی شما قرار دهد. در نتیجه می تواند از تاخیرهای بی دلیل ناشی از عدم آگاهی و تخصص شما در حوزه مهاجرت و مسائل قانونی، پیشگیری کند.

آیا برای گرفتن شهروندی یک کشور، باید حتماً وکیل بگیرم؟

خیر، گرفتن وکیل مهاجرت برای درخواست شهروندی اجباری نیست. افراد معمولاً به این دلیل از خدمات وکیل مهاجرت برای گرفتن شهروندی و یا مهاجرت به شیوه های دیگر استفاده می کنند که بتوانند با اطمینان خاطر و بدون نگرانی و استرس کارهای مهاجرت خود را پیش ببرند.

آیا بهتر است که وکیل مهاجرت بگیرم؟

با توجه به اینکه وکلای مهاجرت با پروسه مهاجرت آشنایی کامل دارند و معمولاً قبل از شما چندین پرونده را به نتیجه رسانده اند، گرفتن وکیل مهاجرت روشی مطمئن تر برای شماست.

دیدگاهتان را بنویسید