وکیل مهاجرت پزشکان

وکیل مهاجرت پزشکان

وکیل مهاجرت برای پزشکان

معمولاً پزشکانی که قصد دارند از کشور مهاجرت کنند به دو دسته تقسیم می‌شوند. دسته اول پزشکانی هستند که می‌خواهند علیرغم مهاجرت به یک کشور دیگر، همچنان در ایران هم فعالیت خود را حفظ کنند. اما دسته دوم پزشکانی هستند که می‌خواهند به طور کلی به خارج از کشور مهاجرت کنند و در کشور میزبان به طبابت بپردازند. با هر هدفی که قصد مهاجرت دارید، فرآیند بسیار پیچیده با کاغذبازی‌های اداری فراوانی پیش روی شما است. اینجاست که یک وکیل مهاجرت پزشکان می‌تواند به شما کمک کند.

خدمات موسسه تراست برای مهاجرت

تمامی پرونده های مهاجرتی موسسه تراست تحت نظارت مستقیم شروین مدنی، وکیل ارشد موسسه انجام می شود.

شروین مدنی وکیل ارشد موسسه تراست


 • وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا و دارای کد فعالیت در انجمن ICCRC
  (کد وکالت: RCIC# 506959)
 • عضو هیئت علمی کالج اشتون در رشته مهاجرت
 • سابقه فعالیت به عنوان آفیسر اداره مهاجرت
 • بیش از 10 سال سابقه وکالت امور مهاجرتی
شروین مدنی

مجوز فعالیت شروین مدنی از اداره مهاجرت کانادا

پادکست بشنوید!

وظایف وکیل مهاجرت

درباره موسسه مهاجرت به کانادا و مشاوره اپلای و همچنین موسسه مهاجرت به خارج از کشور بیشتر بخوانید.

بهترین وکیل مهاجرت پزشکان

نتیجه‌ی قبول شدن یا ریجکت شدن مهاجرت می‌تواند روی زندگی پزشک و خانواده او به شدت تأثیرگذار باشد. پیچیدگی روند مهاجرت باعث می‌شود بسیاری از پزشکان به سمت استخدام یک وکیل در حوزه مهاجرت سوق پیدا کنند. قوانین دریافت ویزای کشورهای مختلف بسیار پیچیده است و حتی افرادی که اطلاعات حقوقی بسیار زیادی دارند، اما در رشته حقوق بین‌الملل تحصیل نکرده‌اند هم ممکن است در این مسیر نتوانند بدون در اختیار گرفتن وکیل مهاجرت از پس این کار برآیند. با این حال انتخاب بهترین وکیل مهاجرت پزشکان هم پیچیدگی خاص خودش را دارد. اگر می‌خواهید یک وکیل استخدام کنید، باید از صلاحیت او برای انجام این کار اطمینان پیدا کنید و علاوه بر این مطمئن شوید که هزینه‌ای به اندازه خدماتی که او ارائه می‌کند را به وی پرداخت می‌کنید.

آیا از همسایه‌تان می‌خواهید برق منزل شما را تعمیر کند یا از فروشگاه سر کوچه خود می‌خواهید فرم مالیاتی را برای شما پر کند؟ مسلماً برای هر یک از این امور پیش متخصص آن می‌روید. به همین دلیل برای امور مهاجرتی خود نیز باید به موسسه‌های مهاجرتی یا وکلایی مراجعه کنید که به صورت تخصصی در این حوزه فعالیت می‌کنند. متأسفانه بسیاری از افراد سودجو تلاش می‌کنند خودشان را به عنوان یک وکیل مهاجرتی جا زده و به شما این اطمینان را می‌دهند که پرونده مهاجرتی شما را بدون دغدغه تا رسیدن به هدف نهایی، یعنی مهاجرت تکمیل کنند. در خیلی از موارد این افراد بدون اطلاع از قوانین مختلف فرم‌های مربوط به مهاجرت شما را پر می‌کنند که گاهی می‌تواند حتی برای شما دردسر ساز هم باشد. وکلای مهاجرتی پزشکان در موسسه مهاجرتی تراست، وکلایی باتجربه و حرفه‌ای در این امر هستند که به لطف آشنایی با روش‌های مختلف قانونی مهاجرت می‌توانند پرونده شما را با خیالی آسوده و بدون دغدغه، با موفقیت به سرانجام برسانند.

درباره اپلای پزشکی بیشتر بخوانید.

به همین خاطر باید بدانید که حوزه مهاجرت چقدر قوانین پیچیده و خاصی دارد و تنها باید از یک وکیل مهاجرت بخواهید که پرونده شما را به جریان انداخته و آن را مدیریت کند. یک وکیل مهاجرت پزشکان باتجربه و خوب می‌تواند برای پرونده مهاجرت شما نقش اساسی داشته باشد. یک وکیل خوب همواره می‌کوشد تا بدون آنکه اجازه دهد هزینه هنگفتی بیهوده از جیب شما خرج شود، پرونده مهاجرت شما در تمام سناریو‌های ممکن در این راه پیروز شود. در عوض یک وکیل مهاجرت بد در حالی که تنها روی دست شما هزینه می‌گذارد، ممکن است در ارائه خدمات کوتاهی کند و به پرونده شما آسیبی وارد کند که کار مهاجرت‌تان را بسیار پیچیده کرده یا حتی برای چندین سال غیرممکن کند. بنابراین شما باید اطمینان پیدا کنید که بهترین وکیل مهاجرت پزشکان را به خدمت خواهید گرفت.

احتمالاً وقتی به دنبال یک وکیل معتبر برای پرونده مهاجرتی خود هستید، تلاش می‌کنید در اینترنت با جستجوی عبارت‌هایی همچون «بهترین وکیل مهاجرت پزشکان» یا «بهترین وکیل برای مهاجرت از ایران» به دنبال وکیلی بگردید که بتواند از پس پرونده‌ی شما برآید. اما چگونه می‌توان به آن وکیل یا موسسه مهاجرتی اعتماد کنید؟ توصیه می‌کنیم به مشاوره با یک وکیل بسنده نکنید، بلکه با چندین وکیل مختلف مشاوره اولیه داشته باشید و نتایج حاصل از مشاوره با آن‌ها را با یکدیگر مقایسه کنید. این به شما کمک می‌کند بتوانید بهترین وکیل را برای مهاجرت خود انتخاب کنید.

درباره راحت ترین کشور برای مهاجرت ایرانیان و بهترین کشورها برای مهاجرت تحصیلی و مهاجرت به خارج از کشور هم بخوانید.

آمار و تاریخچه هم می‌تواند کمک بسیار خوبی برای انتخاب بهترین وکیل مهاجرت پزشکان باشد. سعی کنید با بررسی رزومه وکلای مورد نظر خود، وکیلی را انتخاب کنید که پرونده‌های موفقیت آمیزی شبیه به کیس شما را در کارنامه خود ثبت کرده باشد. این کار باعث می‌شود بتواند از تجربیات گذشته خود برای جلو بردن پروسه پرونده مهاجرتی شما استفاده کند. یک وکیل مهاجرتی خوب همچنین از سوی دولت کشورها دارای تأیید صلاحیت است، پروانه موسسه حقوقی دارد، مجوز لازم برای انجام امور حقوقی بین‌المللی را اخذ و همچنین با تمام قوانین کنسول‌گری‌ها و سفارت‌خانه‌ها آشنایی کاملی دارد. روابط یک وکیل مهاجرتی با سایر وکلا در سطح بین‌المللی نیز می‌تواند درجه‌ی اعتبار آن را نشان دهد. به طور مثال وکیلی که با حقوقدانانی در خارج از کشور از سراسر جهان در ارتباط است، می‌تواند ثابت کند که به دنبال آشنایی با آخرین قوانین مهاجرتی در سایر نقاط جهان است.

درباره رشته پزشکی در کانادا و رشته مهندسی پزشکی در کانادا بیشتر بخوانید.

خدمات وکیل مهاجرت پزشکان

خدمات وکیل مهاجرت پزشکان

خدماتی که از یک وکیل مهاجرت پزشکان دریافت می‌کنید با آینده کاری شما گره خورده است. به طور کلی یک وکیل یا موسسه مهاجرتی در امور پزشکان می‌تواند با راهنمایی‌هایی که ارائه می‌کند و فراهم کردن هرآنچه پرونده شما برای رسیدن به موفقیت نیاز دارد، آینده درخشانی که در یک کشور پیشرفته برای خود و خانواده‌تان ترسیم کرده‌اید را به واقعیت تبدیل کند.

شما باید در مرحله انتخاب یک نماینده مهاجرتی برای خود باید به خدماتی که ارائه می‌کند توجه کنید. این مهم است که وکیل مورد نظر دارای چه سوابقی است، چقدر در پرونده‌هایی شبیه به کیس شما موفق بوده و آیا به صورت تخصصی در حوزه مهاجرت پزشکان فعالیت می‌کند یا خیر؟

شرایط اخذ ویزای کشورهای مختلف برای پزشکان سخت‌تر از مشاغل دیگر است. پزشکانی که قصد مهاجرت به کشورهای دیگر را دارند، نیازمند معادل‌سازی مدارک خود در کشور میزبان هستند که این پروسه در هر کشور با دیگری متفاوت است. اگر می‌خواهید به عنوان پزشک به یک کشور مهاجرت کنید، شما نمی‌توانید با ویزای توریستی وارد آن کشور شوید و سپس در دوره‌های تحصیلی شرکت کرده یا اقدام به فعالیت‌های پزشکی کنید. در ابتدای مسیر شما به اقامت حداقل یک ساله در کشور میزبان نیاز خواهید داشت تا رویه معادلسازی مدارک شما دنبال شود. برای این موضوع می‌توانید یا از طریق اخذ ویزاهای تحصیلی برای شرکت در دوره‌های تحصیلی مختلف یا همچنین روش‌های اخذ ویزای سرمایه‌گذاری اقدام کنید. ضمناً برای معادل سازی باید حتماً از سطح علمی بالایی در حوزه پزشکی برخوردار باشید.

درباره ویزای کانادا و ویزای تحصیلی کانادا و همچنین تبدیل ویزای تحصیلی به کاری در کانادا بیشتر بخوانید.

شما می‌توانید با ورود به وب‌سایت جهانی مدارس پزشکی، بررسی کنید که ببینید آیا مدارک تحصیلی پزشکی شما مورد تأیید جوامع جهانی است یا خیر. در صورتی که دانشگاهی که در آن تحصیل کرده‌اید جزو موارد پذیرش شده باشد، به شما اطلاع داده خواهد شد. برای اینکار ابتدا وارد سایت شوید. سپس جزئیاتی از جمله کشور و نام دانشگاهی که مدارکتان را از آنجا اخذ کرده‌اید را وارد کنید.

گام بعدی اخذ تأییدیه از انجمن پزشکی کانادا (MCC) است. برای اخذ این مجوز شما باید یک آزمون دو بخشی که از شما گرفته می‌شود را با موفقیت پشت سر بگذارید. سپس باید حداقل ۱۲ ماه برنامه آموزشی تحصیلات تکمیلی را در خاک کانادا بگذرانید. بخش نخست آزمون اخذ گواهی MCC حتی از داخل کشور نیز قابل انجام است، ولی برای انجام بخش دوم باید حتماً در کانادا حضور داشته باشید. بعد از گذراندن این آزمون دو مرحله‌ای، اکنون باید از مراجع تنظیم مقررات پزشکی ایالتی که قصد پذیرش در آن را دارید، گواهی را دریافت کنید.

یکی از مواردی که باعث جذاب شدن مهاجرت به کانادا برای پزشکان می‌شود، زبان رسمی این کشور است. کانادا دو زبان انگلیسی و فرانسوی را به عنوان زبان‌های رسمی خود می‌شناسد. اگر می‌خواهید در کانادا فعالیت پزشکی داشته باشید، باید ثابت کنید که زبان انگلیسی یا فرانسه شما به اندازه کافی خوب است که بتوانید به طور کامل با مراجعین و بیماران خود ارتباط برقرار کنید. این مهارت شما از طریق آزمون IELTS برای زبان انگلیسی و TEF برای زبان فرانسوی سنجیده خواهد شد.

درباره مدرک زبان مورد نیاز برای تحصیل در کانادا و دوره زبان در کانادا و آزمون تافل برای کانادا بیشتر بخوانید.

مهاجرت پزشکان از طریق تحصیل

مهاجرت پزشکان از طریق تحصیل

همانطور که گفته شد، به خاطر آنکه مدارک شغلی و تحصیلی کشور ما در بسیاری از نقاط جهان ارزش قانونی بالایی ندارد، پزشکان حتماً باید اقدام به معادل‌سازی مدارک خود در کشور میزبان کنند. یکی از روش‌هایی که پزشکان برای مهاجرت می‌توانند از آن بهره‌مند شوند، شرکت در دوره‌های تحصیلی است. در این مورد بهتر است با وکیل خود مشورت کنید تا بر اساس شرایطی که پرونده شما دارد، بهترین روش انتخاب شود.

درباره آزادسازی مدرک تحصیلی بیشتر بدانید.

همانطور که می‌دانید کانادا یکی از بهترین کشورها در جهان برای تحصیل است و دانشگاه‌های بین‌المللی بزرگی در آن فعالیت دارند. اغلب دانشکده‌های پزشکی در کانادا دارای زیرساخت‌ و امکانات فوق‌العاده‌ای هستند. این کشور ۱۷ دانشگاه پزشکی دارد که شما می‌توانید با تحصیل در آن‌ها مدارک خود را معادل‌سازی کنید. البته کشورهایی نظیر دانمارک و سوئد مدرک پزشکی ایران را قبول دارند، ولی برای اخذ ویزا باید حتماً زبان محلی این کشورها را به صورت کامل یاد بگیرید. در اینجا کشور کانادا به خاطر انتخاب زبان انگلیسی به عنوان زبان رسمی، گزینه جذاب‌تری برای پزشکان است.

درباره مدارک مورد نیاز برای اپلای کانادا و بهترین شهرهای کانادا برای تحصیل بیشتر بخوانید.

مهاجرت پزشکان از طریق سرمایه ‌گذاری

و اما اگر نمی‌خواهید در دوره‌های تحصیلی تکمیلی شرکت کنید، می‌توانید از طریق روش‌های سرمایه‌گذاری وارد عمل شوید. سرمایه‌گذاری یکی از بهترین و ساده‌ترین روش‌های اخذ اقامت برای تمام افرادی است که از وضعیت مالی خوبی برخوردارند و دغدغه مالی برای مهاجرت خود ندارند. البته توصیه ما به پزشکانی که با هدف فعالیت پزشکی در کشورهای دیگر قصد مهاجرت به آنجا دارند، استفاده از این روش نیست؛ با این حال سرمایه‌گذاری هم روش خوبی برای اخذ اقامت محسوب می‌شود. این سرمایه‌گذاری می‌تواند به صورت خرید ملک، کارآفرینی، خرید سهام شرکت‌ها و یا ثبت شرکت انجام شود.

برای آنکه بتوانید بهترین روش را برای مهاجرت خود انتخاب کنید، بهترین شخصی که می‌تواند به شما کمک کند یک وکیل مهاجرت پزشکان است. نماینده مهاجرت شما با بررسی کامل پرونده و دریافت تمام جزئیات از وضعیت شما، می‌تواند بهترین روش برای مهاجرت به یک کشور دیگر را جلوی پای شما بگذارد.

درباره ویزای سرمایه گذاری و ویزای سرمایه گذاری کانادا و همچنین ویزای بیزینس کانادا بیشتر بخوانید.

مزایای داشتن وکیل مهاجرت برای پزشکان

مزایای داشتن وکیل مهاجرت برای پزشکان

قوانین پیچیده و گیج‌کننده مهاجرت باعث می‌شود بسیاری از پزشکانی که قصد مهاجرت به کشورهای دیگر را دارند، از تصمیم خود پشیمان شوند. چرا که آن‌ها مطلع نیستند در این پروسه به چه مواردی نیاز است و باید چه مدارکی را گردآوری و برای مراجع مربوطه ارسال کنند. اینجاست که استخدام یک وکیل مهاجرت پزشکان می‌تواند بسیاری از مشکلات را حل کند تا هیچ موضوع مبهمی در این مسیر پیش روی شما نباشد. کافیست شما همه چیز را به نماینده مهاجرتی خود بسپارید. از ترجمه تمام مدارک شما گرفته تا رزرو کردن بلیت رفت و برگشت هواپیما و هر چیزی که فکرش را بکنید، بر عهده یک وکیل مهاجرت است.

اما به طور کلی استخدام کردن یک وکیل مهاجرت چه مزیت‌هایی دارد و چرا بهتر است که حتماً از یک وکیل یا موسسه مهاجرتی در این مسیر کمک بگیریم؟

۱- یک وکیل مهاجرت از مشکلات جلوگیری می‌کند

نماینده مهاجرتی شما می‌تواند در پر کردن صحیح برگه‌ها، جمع‌آوری مدارک و اخذ ویزا به شما کمک کند. بدون داشتن تخصص در این زمینه، فرصت‌های زیادی برای اشتباه کردن وجود دارد که می‌تواند باعث ریجکت شدن درخواست مهاجرت شما شود. یک وکیل باتجربه می‌تواند جلوی اشتباهات را بگیرد. با استخدام یک وکیل مهاجرت خوب، می‌توانید بدون دغدغه برای مهاجرت خود برنامه‌ریزی کنید.

۲- تجربیات کافی را در اختیار دارد

لازم است وکیلی را استخدام کنید که دانش و تجربه مربوط به حوزه تخصصی مهاجرت پزشکان را داشته باشد و پرونده‌های مهاجرتی با شرایطی مشابه شما را با موفقیت پشت سر گذاشته باشد.

۳- گزینه‌های موجود را برای شما شفاف می‌کند

هر فردی که قصد مهاجرت دارد، دارای شرایط خاص خودش است. وکیل مهاجرت می‌تواند تمام گزینه‌های موجود برای مهاجرت شما را شرح دهد تا اطمینان پیدا کنید آگاهی کاملی برای انتخاب دارید. اگر پرونده حساسی دارید و احتمال رد شدن درخواست مهاجرت شما بسیار زیاد است، هیچ جای ریسکی وجود ندارد و باید از تجربیات وکیل مهاجرت پزشکان استفاده کنید.

۴- در مورد قوانین مهاجرتی به شما مشاوره می‌دهند

حتی پس از اخذ مجوز کار یا اقامت دائم، هنوز هم انبوهی از قوانین خاص وجود دارد که مخصوص مهاجران یک کشور در نظر گرفته شده است. اگر در طول اقامت خود در کشور میزبان از این قوانین پیروی نکنید، ممکن است پیش از رسیدن تاریخ انقضا یا دریافت اقامت دائم از آن کشور اخراج شوید.

۵- به شما در پیدا کردن یک شغل قانونی کمک می‌کنند

یکی از مشکلاتی که مهاجران با آن دست و پنجه نرم می‌کنند، پیدا کردن یک شغل قانونی است. یک وکیل مهاجرتی خوب می‌تواند در طول طی شدن پروسه درخواست کار با ارتباط برقرار کردن با افسران روابط انسانی، فرصت‌های شغلی را برای شما دست و پا کند.

۶- مشکلات را خلاقانه برطرف می‌کند

تفاوتی ندارد پرونده مهاجرتی شما در چه مرحله و وضعیتی است، یک وکیل مهاجرتی همیشه گزینه‌های مختلفی را پیش پای شما می‌گذارد. این وکیل به عنوان نماینده قانونی باید بتواند خودش را با شرایط مختلف وفق دهد و از مهارت‌های خود برای به ثمر نشاندن پرونده مهاجرتی شما استفاده کند.

یک وکیل مهاجرتی آشنایی کاملی با قوانین مختلف دارد و با مانور روی آن‌ها می‌تواند به شما کمک کند به آنجه که می‌خواهید برسید. به طور مثال وی می‌داند که پرونده شما برای موفقیت آمیز بودن به چه اسناد و مدارکی نیاز خواهد داشت. توجه داشته باشید که نقص یا ایراد در پرونده‌ی شما شرایط پیچیده‌ای را برای مهاجرت به وجود می‌آورد و ممکن است درخواست شما ریجکت شود. اینجاست که نقش یک وکیل مهاجرت می‌تواند پررنگ باشد.

درباره مهاجرت به کانادا از طریق تخصص و آسان­ترین راه مهاجرت به کانادا بیشتر بخوانید

ویژگی‌ های وکیل مهاجرت قابل اعتماد

ویژگی‌ های وکیل مهاجرت قابل اعتماد

یکی از بزرگ‌ترین سوال‌هایی که ممکن است در ذهن هر پزشکی که به دنبال مهاجرت است شکل بگیرد، این است که چگونه باید به یک موسسه یا وکیل مهاجرتی اعتماد کرد و آیا وی از صلاحیت کافی برای اخذ مجوزهای لازم برخوردار است؟

یکی از راه‌های اعتماد کردن به یک وکیل یا موسسه مهاجرتی، پرس و جو از دوستان، اقوام و آشنایان شما است. شما می‌توانید از آن‌ها بخواهید تجربیاتی که در پرونده‌ی مهاجرتی خود به دست آورده‌اند را با شما به اشتراک بگذارند و به شما در انتخاب یک وکیل مهاجرتی راهنمایی کنند. وقتی تعریف‌ها از یک وکیل مهاجرتی زیاد باشد، نشان دهنده رضایتمندی بالای متقاضیان از آن است.

تجربه‌ی بالای یک وکیل مهاجرت می‌تواند دلیلی بر قابل اعتماد بودن آن باشد. فرآیندهایی که در مسیر اخذ مهاجرت پزشکی وجود دارد فوق‌العاده پیچیده است و قوانین مهاجرت نیز روز به روز در حال تغییر هستند. اینجاست که به خدمت گرفتن یک وکیل باتجربه که آگاهی کاملی نسبت به تمام قوانین مهاجرتی داشته باشد، ارزشمند است. اگر وکیلی ارتباطات بین‌المللی داشته باشد نیز، این ارتباطات به وی در حل پرونده‌های مختلف کمک خواهد کرد.

در اختیار داشتن یک وب‌سایت معتبر یا حضور فعال در فضای مجازی می‌تواند یکی دیگر از نشانه‌های اعتبار بالای یک وکیل یا موسسه مهاجرتی باشد. برای بررسی صفحه متعلق به آن در شبکه‌های اجتماعی می‌توانید نظراتی که زیر پست‌های آن نوشته شده است را بررسی کنید تا هم با سطح دانش آن و هم با رضایتمندی مشتریانش مطلع شوید. همچنین برخی از وکلا یا موسسه‌های مهاجرتی معتبر از وب‌سایت خود برای اشتراک گذاشتن پرونده‌های حقوقی که در آن پیروز شده‌اند با مشتریانشان استفاده می‌کنند. شما می‌توانید به وب‌سایت آن‌ها سر بزنید و ببینید چه تجربیاتی شبیه به پرونده شما داشته‌اند.

اعتماد به وکلای مهاجرتی تراست

از آنجا که برای مهاجرت باید اطلاعات محرمانه و شخصی خود را در اختیار وکیل مهاجرت قرار دهید و برای دریافت خدمات مبلغی را هم پرداخت می‌کنید، باید با دقت بالایی وکیل مهاجرت پزشکان خود را انتخاب کنید. یکی از راهکارهای مفیدی که می‌توانید در انتخاب بهترین وکیل مهاجرتی استفاده کنید، مشاوره اولیه با وکلای مختلف و بررسی نتیجه‌ی مشاوره با آن‌ها است.

قوانین مهاجرت بسیار پیچیده است، ولی اصلاً نگران نباشید؛ چراکه وکلای با تجربه و حرفه‌ای ما در تراست با تمامی روش‌های قانونی مهاجرت آشنا هستند و می‌توانید کار مهاجرت خود را به آنان بسپارید. در صورتی که قصد دارید در کمترین زمان ممکن پروسه مهاجرت خود را طی کنید، موسسه مهاجرتی تراست بهترین انتخاب برای شما خواهد بود. تراست افتخار دارد که مشتریان خود را با رضایت کاملی به سمت کشور مقصد راهی خواهد کرد. صفر تا صد فرآیند مهاجرت خود را به وکلا، مشاوران و کارشناسان مهاجرتی پزشکان تراست بسپارید و بدون دغدغه به سمت آینده درخشان خود قدم بردارید.

نماینده مهاجرتی شما در تمام طول فرآیند اخذ ویزا در کنار شما خواهد بود و شما را در جریان پیشرفت‌های حاصل شده قرار می‌دهد. ضمن آنکه هیچ نگرانی بابت مدارک شما وجود ندارد؛ اگر به هر دلیلی قصد ادامه همکاری با وکیل مهاجرت پزشکان تراست را نداشته باشید، وی موظف است طبق قوانین ظرف مدت ۷ روز کاری تمام مدارک‌تان را به شما بازگرداند.

مشاوره وکیل مهاجرت پزشکان

مشاوره وکیل مهاجرت پزشکان

مهاجرت به یک کشور با امکانات فراوان و فرهنگ غنی مانند کانادا، می‌تواند آرزوی زندگی آرمانی هر پزشکی باشد که این آرزو در موسسه مهاجرتی تراست توسط وکلای خبره ما به واقعیت تبدیل می‌شود. موسسه مهاجرتی تراست برای صرفه‌جویی در هزینه‌های شما مشتریان عزیز شرایط پزشکان برای مهاجرت را ارزیابی خواهد کرد. بنابراین همین حالا می‌تواند از طریق سایت تراست یک جلسه خصوصی مشاوره رزرو کنید.

دفتر مرکزی تراست در کشور کانادا واقع شده است، اما دفتر نمایندگی آن در ایران نیز در شهر تهران آماده خدمت‌رسانی به پزشکان و متقاضیان عزیز مهاجرت به کشور کانادا است. همچنین در هر کجای ایران که باشید می‌توانید با ورود به وب‌سایت موسسه مهاجرتی تراست از خدمات غیرحضوری این شرکت بهره‌مند شوید.

شماره تماس وکیل مهاجرت پزشکان

اگر به دنبال ادامه فعالیت پزشکی یا تحصیل تکمیلی خود در کشور کانادا هستید، همین حالا می‌توانید از طریق این لینک به صورت آنلاین با مشاوران موسسه مهاجرتی تراست ارتباط برقرار کنید و یا با شماره تماس واتساپ کانادا 12502012020 تماس حاصل کنید. همچنین شما می‌توانید از طریق این لینک یک وقت مشاوره با مشاوران تراست رزرو کنید. اما توصیه می‌کنیم برای جلو بردن هر چه بهتر فرآیند مهاجرت و ارائه مشاوره مفیدتر، در ابتدا فرم ارزیابی را پر کرده و برای ما ارسال کنید.

پادکست بشنوید!

رادیو تراست

موضوع: معیارهای انتخاب بهترین موسسه مهاجرتی

چرا موکلین به موسسه مهاجرتی تراست اعتماد کرده‌اند؟

 1. تراست توسط مشاورین قانونی مهاجرت کانادا و عضو انجمن ICCRC اداره می‌شود

  شروین مدنی با سال‌ها سابقه وکالت امور مهاجرت و دارای کد فعالدیت RCIC در انجمن ICCRC به عنوان وکیل ارشد مجموعه تراست مشغول به فعالیت‌اند. مشاورین موسسه تراست نیز از اساتید دانشگاه های کانادا و افراد دارای تجربه تحصیل کانادایی هستند و همین امر نیز باعث ارائه مشاوره‌های با کیفیت، کاربردی و ملموس به متقاضیان شده است.

 2. آمار پرونده‌های موفق ما بالاست

  مهاجرت مسیری دشوار و سرنوشت ساز است. ما افتخار می‌کنیم که در این مسیر پر فراز و نشیب همراه مورد اعتماد هزاران ایرانی برای رسیدن به سرمقصد آرزوهایشان بوده‌ایم. داشتن بیش از شش هزار پرونده موفق در زمینه‌های مختلف اعم از تحصیلی، کاری و سرمایه گذاری نتیجه تلاش شبانه روزی تیم تراست جهت موفقیت مشتریانش در مسیر مهاجرت بوده است.

 3. ما نماینده رسمی مراکز آموزشی مقاطع مختلف در کانادا هستیم

  موسسه تراست نمایندگی رسمی اغلب دانشگاه‌ها و کالج‌ها و همچنین مدارس کانادا را دریافت کرده است. در برخی موارد نیز این موسسه به عنوان نماینده کلیدی (Key Agent) با مراکز آموزشی کانادایی همکاری دارد، همین امر نیز موجب سهولت مکاتبات با مراکز آموزشی و همچنین اخذ پذیرش بدون هیچ واسطه‌ای را فراهم آورده است.

 4. تراست، مرجعی قابل اعتماد برای اخبار و اطلاعات مهاجرت است

  وب سایت موسسه تراست
  با توجه به این که موسسه مهاجرتی تراست به صورت تخصصی خدمات مهاجرت به کانادا را ارائه می‌دهد به جرائت می‌توان گفت این وب سایت کامل‌ترین مرجع فارسی زبان در حوزه ارائه اطلاعات مهاجرت، تحصیل، کار و زندگی در کاناداست. به روزترین اخبار مهاجرت کانادا، قوانین اخذ ویزا و روش های مهاجرتی کانادا را در می‌توانید در وب سایت موسسه تراست دنبال کنید. تراست از ابتدای تا انتهای پروسه‌ی مهاجرت همراه شماست تا بتوانید آینده موفق خود را رقم بزنید.
  شبکه های اجتماعی موسسه تراست
  آینده شما همین امروزِ افرادی است که پیش از شما اقدام نموده اند. همیشه شنیدن تجربیات افرادی که پیش از شما  مسیر مهاجرت را طی کرده اند آموزنده خواهد بود. ما در صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام تراست با تهیه ویدئوهای مختلف اعم از گفتوگو با افراد موفق ایرانی در کانادا، لایوهای پرسش و پاسخ با وکیل مهاجرت و.. سعی کرده ایم این تجربیات ارزشمند را در اختیار مخاطبین قرار دهیم تا چراغ راهنمایی باشد برای طی کردن بهتر مسیر مهاجرت.

 5. هیچ فرصتی از دست نمی‌رود!

  دولت کانادا راه های زیادی برای متقاضیان مهاجرت به کانادا طراحی کرده است .ممکن است بیش از یک یا چند راه مهاجرتی برای شما وجود داشته باشد. اولین قدم شما، پیدا کردن مناسب ترین مسیر مهاجرتی است که منافع شما را به بهترین نحو تضمین کند. مشاورین موسسه تراست با توجه به شرایط تان بهترین مسیر مهاجرتی را به شما معرفی خواهند کرد و در این راستا تمامی فرصت های کاهش هزینه های مهاجرت، دریافت انواع بورسیه‌های تحصیلی و کمک هزینه‌ها با توجه به شرایط تان بررسی خواهد شد.

 6. به نظر ما وقت طلاست!

  دغدغه زمان برای بسیاری مهم است. ما ارزش ویژه‌ای برای وقت مشتریان خود قائل هستیم. مایه افتخار است که وکلا و مشاورین خبره ما با نهایت دقت، نتیجه دلخواه را در کمترین زمان ممکن برای مشتریان رقم می‌زنند. مهاجرت امری پر از استرس و نگرانی است؛ از این‌ رو تیم تراست، با انجام سریع و دقیق امور مهاجرتی مشتریان، به جای استرس، امید رسیدن به آرزوها را برایشان فراهم می‌ سازد.

 7. مشاورین تراست در تمام مراحل مهاجرت به کانادا همراه شما هستند!

  بدون دغدغه و با خیالی آسوده فرآیند مهاجرت خود را طی کنید. قوانین مهاجرت بسیار پیچیده است، ولی نگران نباشید. چراکه وکلای با تجربه و حرفه‌ای ما در تراست با تمامی روش‌های قانونی مهاجرت آشنا هستند و از ابتدا تا انتهای مسیر همراه‌تان خواهند بود.

 8. وکالت پرونده ‎ها با توجه به تجربه قبلی وکلا پذیرفته ‌می‌شود

  هر ماه تعداد بسیار زیادی تقاضا برای ارزیابی شرایط مهاجرت از سوی متقاضیان برای ما ارسال می‌شود. موسسه تراست بر مبنای اصول حرفه‌ای و اخلاقی فقط وکالت پرونده‌هایی را بر عهده می‌گیرد که به احتمال زیادی امکان موفق شدن و اخذ پذیرش و ویزا را داشته باشند.

 9. بهترین ها را به مشتری پیشنهاد می دهیم حتی به ضرر خودمان!

  با توجه به اصول و ارزش‌های سازمانی موسسه مهاجرتی تراست این قول را به مشتریانمان می‌دهیم که در ارائه خدمات و مشاوره‌ها تنها تابع هدفی که به دنبال کمینه کردن آن خواهیم بود هزینه‌های شماست و نیز تنها تابع هدفی که به دنبال بیشینه کردن آن هستیم منافع شما خواهد بود!

 10. توجه به جزئیات، عامل تمایز ماست!

  با توجه به حکم دادگاه فدرال کانادا وجود مغایرت و اطلاعات اشتباه در فرآیند مهاجرت اشتباهی بزرگ است! توجه به جزئیات و دقت فراوان در تنظیم پرونده های ارسالی به اداره مهاجرت می‌تواند متقاضیان مهاجرت را از بسیاری از عواقب پیش‌بینی نشده مصون دارد. وکلا و مشاورین تراست با ارائه اطلاعات صحیح و تکمیل تمامی مدارک موردنیاز به کمک متقاضی، به دقت و با وسواس فراوان پرونده مهاجرتی شما را دنبال می‌کنند.

 11. همواره در دسترس هستیم!

  آرمان تراست ایجاد محیطی سرشار از احترام به مشتری و ارائه خدمات برتر به مشتریان است، در همین راستا مشتریان تراست همواره از می توانند از طریق راه‌های مختلفی از جمله تماس، ارسال پیام و ایمیل با مشاورین تراست در ارتباط باشند. همواره سعی ما بر این است که چه در پاسخ به درخواست‌ها و چه در پیگیری‌ها خیالی آسوده و تجربه‌ای لذت بخش را برای مشتریانمان فراهم سازیم.

 12. دیوارهای تراست شیشه‌ای است!

  شفافیت در ارائه خدمات لازمه مشتری مداریست! در همین راستا موسسه تراست همواره شفافیت در خدمت رسانی و شفافیت در امور مرتبط به قرارداد و پرداخت‌های مالی را سرلوحه کار خود قرار داده است. شرح خدمات ارائه شده بابت هر پرداخت مالی برای مشتریان تراست به صورت کاملا شفاف مشخص است و همچنین موکلین به راحتی می‌توانند در هر مرحله از وضعیت پیشرفت امور مهاجرتی خود مطلع شوند.

همراه شما در تمام مراحل!

تراست بسیار مفتخر است که وکلای مجربی را در تیم خود دارد که در تمامی مراحل مهاجرت همراه شما هستند. همین حالا می‌توانید وقت مشاوره آنلاین یا تلفنی رزرو کنید.

سوالات متداول

آیا مهاجرت پزشکان بدون وکیل مهاجرت ممکن است؟

قوانین سختگیرانه و پیچیده مهاجرت این اجازه را به شما نمی‌دهد تا در مورد آینده خود ریسک کنید و از مشاوره‌ی شخصی به جز یک وکیل مهاجرت برای مهاجرت به یک کشور دیگر استفاده کنید. ضمن آنکه خودتان هم هرچقدر اطلاعات حقوقی بالایی داشته باشید، مسلماً درک و شناخت شخصی که به صورت تخصصی در حوزه حقوق بین‌الملل فعالیت کرده را نخواهید داشت و ممکن است در مرحله‌ای از این فرآیند با مشکل مواجه شوید. توجه داشته باشید که حتی یک اشکال کوچک در پرونده شما می‌تواند درخواست مهاجرت‌تان را رد (ریجکت) کند و شانس کسب آن در تلاش‌های بعدی را هم بکاهد.

آیا کشورهای بزرگ جهان مدرک پزشکی ایران را قبول دارند؟

متأسفانه به جز دانمارک و سوئد هیچ کشور دیگری در جهان مدرک پزشکی ایران را معتبر نمی‌داند. بنابراین اگر می‌خواهید به کشوری به جز این دو کشور، مانند کانادا، آلمان، انگلستان و یا آمریکا مهاجرت کنید، ابتدا باید مدارکتان را معادل‌سازی کنید.

ساده‌ترین راه مهاجرت کاری پزشکان متخصص به کانادا چیست؟

ساده‌ترین راهی که پزشکان متخصص برای مهاجرت کاری به کانادا می‌توانند استفاده کنند، ورود با اخذ ویزای تحصیلی به کانادا و سپس معادل‌سازی مدرک پزشکی است. با این کار می‌توانند با شرکت در آزمون MCAT شانس استخدام و اشتغال به کار در کانادا را بالا ببرند.

چگونه شماره وکیل مهاجرت پزشکان را به دست بیاوریم؟

دفتر مرکزی موسسه تراست در ونکوور کانادا مستقر است. هرچند آن دارای دفتر نمایندگی در شهر تهران نیز هست. اما متقضیان همچنین می‌توانند با پر کردن فرم ارزیابی، منتظر دریافت ایمیل از طرف کارشناسان ما باشند یا شماره واتساپ کانادا 12502012020 به صورت تلفنی با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رزرو وقت مشاوره
تماس
تلفن ایران واتساپ کانادا پیج اینستاگرام

تمامی حقوق مادی و معنوی مطالب متعلق به موسسه مهاجرتی تراست می باشد. استفاده از مطالب برای موارد غیرتجاری بلامانع است.