بهترین دانشگاه‌ های مدیریت کانادا

بهترین دانشگاه‌ های مدیریت کانادا

تحصیل و اخذ پذیرش مدارس کسب‌وکار یا دانشگاه‌های مدیریت کانادا رویایی است که اکثر علاقمندان به این رشته تحصیلی به دنبال دستیابی به آن هستند. کشور کانادا از کشورهای توسعه یافته جهان محسوب می‌شود. این کشور به‌واسطه مهاجرپذیر بودن، کیفیت بالای زندگی، شرایط تحصیلی و کاری مطلوب برای مهاجران و … سال‌هاست که به یکی از محبوب‌ترین مقاصد مهاجرتی ایرانیان تبدیل‌شده است.

رشته مدیریت یا MBA نیز از پرطرفدارترین و پول‌سازترین رشته‌های کشور کانادا به حساب می‌آید که از بازار کار بسیار مناسبی در این کشور برخوردار است. لذا بر آن شدیم تا در ادامه مطلب معتبرترین دانشگاه‌های مدیریت کانادا را به شما معرفی و شرایط اخذ پذیرش و تحصیل در آن‌ها را در اختیار شما قرار دهیم.

همچنین بخوانید: MBA در کانادا و اپلای ام بی ای

لینک های مفید مهاجرت تحصیلی!

مرحله جمع آوری مدارک و برنامه ریزی

مرحله اقدام برای اپلای و پذیرش

مرحله ویزا و پس از آن

دانشکده مدیریت و بازرگانی سوبی

بیزینس اسکول سوبی sobey دانشکده مدیریت دانشگاه سانتر مایز است. این دانشکده در سال ۱۹۳۴ در مرکز شهر هلیفکس کشور کانادا تأسیس شد و جزء اولین دانشکده‌های مدیریت و بازرگانی کانادا به حساب می‌آید.

در این دانشکده دوره‌های مختلفی در اختیار دانشجویان قرار می‌گیرد که ازجمله آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • لیسانس تجارت (با ۱۰ گرایش مختلف مدیریت مالی، مدیریت کسب‌وکار جهانی، مدیریت بازرگانی، اقتصاد، مدیریت نیروی انسانی در روابط صنعتی، کارآفرینی، حسابداری، سیستم محاسباتی و اطلاعاتی و مطالعات کسب‌وکار عمومی)
 • همچنین ارشد مدیریت کسب‌وکار (MBA)
 • ارشد اقتصاد کاربردی
 • ارشد مدیریت اجرایی (EMBA)
 • ارشد مدیریت مالی (MF)
 • ارشد نوآوری و کارآفرینی حرفه‌ای (MTEI)
 • آموزش مدیریت کد آپ (CO-OP)
 • دکترای مدیریت
سایت رسمی دانشکده
لینک
نوع دانشگاهدولتی
ددلاین اپلای1 فوریه الی 15 ژوئن
شهریه تقریبی30541 دلار آمریکا
رتبه در کانادا10
رتبه جهانی200- 551
زبانانگلیسی
درصد دانشجویان بین‌المللی52 درصد
موقعیتشهر هلیفکس

دانشکده اچ ای سی مونترال

مدرسه کسب‌وکار  HEC Montrel دانشکده مدیریت دانشگاه مونترال کانادا است که به‌عنوان یکی از دانشگاه‌های مدیریت کانادا به‌صورت یک واحد مجزا فعالیت می‌کند. این دانشکده اولین دانشکده مدیریت در آمریکای شمالی محسوب می‌شود که در سال ۱۹۷۰ در بهترین شهر دانشجویی دنیا بنا شده است. دوره‌های مدیریت و بازرگانی مختلفی در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا در این دانشکده برگزار می‌شود که ازجمله آن‌ها می‌توان به دوره MBA، ارشد مدیریت MSC، تجارت بین‌المللی، دکترای مدیریت و … اشاره کرد.

سایت رسمی دانشکده
لینک
نوع دانشگاهدولتی
ددلاین اپلای1 ژوئن الی 15 ژانویه
شهریه تقریبی24940 دلار آمریکا
رتبه در کانادا9
رتبه جهانی140 -131
زبانانگلیسی و فرانسه
درصد دانشجویان بین‌المللی64 درصد
موقعیتاستان کبک – شهر مونترال

دانشکده مدیریت جان مولسون

دانشکده جان مولسون از دیگر دانشگاه‌های مدیریت کانادا محسوب می‌شود که سال‌هاست به‌صورت مداوم در لیست 10 دانشکده برتر مدیریت کانادا قرار دارد. این مدرسه کسب‌وکار، دانشکده دانشگاه کنکوردیا کانادا و اولین دانشگاه مدیریت شهر مونترال محسوب می‌شود. فعالیت آن از سال 1974 آغاز شده است و دوره‌های مختلفی را در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا مدیریت در اختیار دانشجویان خود قرار می‌دهد.

ازجمله این دوره‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • لیسانس تجارت (در گرایش‌های مختلفی نظیر اقتصاد، مدیریت منابع انسانی، مدیریت فناوری کسب‌وکار، امور مالی، مدیریت زنجیره تأمین و …)
 • همچنین لیسانس مدیریت کسب‌وکار
 • کارشناسی ارشد مدیریت
 • ارشد امور مالی
 • ارشد بازاریابی
 • ارشد مدیریت زنجیره تأمین
 • دکترای مدیریت کسب‌وکار
سایت رسمی دانشکده
لینک
نوع دانشگاهدولتی
ددلاین اپلای1 فوریه الی 1 ژوئن
شهریه تقریبی9756 دلار آمریکا
رتبه در کانادا8
رتبه جهانی120-111
زبانانگلیسی
درصد دانشجویان بین‌المللی49 درصد
موقعیتشهر مونترال

دانشکده مدیریت و بازرگانی سعودر Sauder

مدرسه کسب‌وکار سعودر از دیگر دانشگاه‌های مدیریت کانادا محسوب می‌شود که در زمینه مدیریت بازرگانی و تجارت از اعتبار بالایی در سطح جهانی برخوردار است. این دانشکده در پردیس پوینت گری دانشگاه بریتیش کلمبیا قرار دارد و دورهای مدیریت و بازرگانی خود را در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا برگزار می‌کند. از محبوب‌ترین رشته‌های تحصیلی این دانشکده می‌توان به رشته‌های مدیریت بازرگانی، کارآفرینی و نوآوری، مدیریت رفتار سازمانی و منابع انسانی قانون و تجارت و … اشاره کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دوره‌های آموزشی این دانشکده اینجا کلیک کنید.

سایت رسمی دانشکده
لینک
نوع دانشگاهدولتی
ددلاین اپلای1 دسامبر تا آخر فوریه برای ترم زمستان
شهریه تقریبی56835 دلار آمریکا
رتبه در کانادا7
رتبه جهانی120-111
زبانانگلیسی
درصد دانشجویان بین‌المللی46 درصد
موقعیتشهر ونکوور

دانشکده مدیریت آلبرتا

دانشکده مدیریت و کسب‌وکار دانشگاه آلبرتا در سال 1916 تأسیس‌شده است. این دانشکده از اولین دانشگاه‌های مدیریت کانادا به حساب می‌آید که موفق به دریافت اعتبار بین‌المللی AACSB شده است. علاوه بر این از دانشکده‌های پیشرو جهانی در زمینه آموزش و تحقیقات به حساب می‌آید که از 4 دپارتمان آموزشی و تحقیقاتی برخوردار است.

دوره‌ها و رشته‌های تحصیلی این دانشگاه در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا، همچنین به‌صورت دوره‌های آموزش اجرایی مادام‌العمر در اختیار دانشجویان قرار می‌گیرد. علاوه بر این مرکز کارآفرینی دانشگاه آلبرتا به‌واسطه ارتباطات گسترده خود با دانشگاه‌های مدیریت کانادا و مراکز صنعتی مختلف از تمام ایده‌های کارآفرینی دانشجویان پشتیبانی می‌کند و فرصت آشنایی با تیم‌های دانشجویی، مراکز صنعتی و کسب تجربه لازم برای ورود به بازار کار را در اختیار دانشجویان قرار می‌دهد.

سایت رسمی دانشکده
لینک
نوع دانشگاهخصوصی
ددلاین اپلای1 فوریه الی 1 ژوئن
شهریه تقریبی42479 دلار آمریکا
رتبه در کانادا6
رتبه جهانی110-101
زبانانگلیسی
درصد دانشجویان بین‌المللی43 درصد
موقعیتشهر ادمونتون

دانشکده تجارت Schulich

دانشکده شولیچ از دیگر دانشگاه‌های مدیریت کانادا محسوب می‌شود که سال‌هاست به‌صورت مداوم در لیست 10 دانشکده برتر مدیریت کانادا قرار دارد. این دانشکده فعالیت خود را از سال 1974 م به‌عنوان مدرسه کسب‌وکار دانشگاه یورک آغاز کرده است. در حال حاضر نیز در این دانشکده بیش از 20 برنامه تحصیلی در زمینه‌های متنوعی نظیر مطالعات سازمان، حسابداری، اقتصاد، تجزیه‌وتحلیل تجارت، بازاریابی و … در اختیار دانشجویان قرار می‌گیرد.

از مهم‌ترین دلایل شهرت دانشکده شولیچ در سطح جهان، می‌توان به ارائه برنامه‌های مدیریت و بازرگانی به‌صورت متنوع و منحصربه‌فرد اشاره کرد که در آن‌ها مباحث درسی همراه با تجربه عملی به دانشجویان آموزش داده می‌شود.

سایت رسمی دانشکده
لینک
نوع دانشگاهدولتی
ددلاین اپلای15 ژانویه الی 15 فوریه
شهریه تقریبی79900 دلار آمریکا
رتبه در کانادا5
رتبه جهانی83
زبانفرانسه و انگلیسی
درصد دانشجویان بین‌المللی47 درصد
موقعیتانتاریو

دانشکده مدیریت و بازرگانی اسمیت 

دانشکده تجارت اسمیت از دیگر دانشگاه‌های مدیریت کانادا به حساب می‌آید که در سطح جهان اعتبار بسیار بالایی دارد. این دانشکده، بیزنس اسکول دانشگاه کویینز است و به‌عنوان برجسته‌ترین مرکز مدیریت و بازرگانی کانادا شناخته می‌شود. از مهم‌ترین دلایل شهرت این دانشکده رویکردهای نوآورانه آن در زمینه ارائه آموزش‌های مدیریت و بازرگانی است که بر روی یادگیری تیمی و تجربی تمرکز دارد.

در این دانشکده دوره‌های مختلف رشته مدیریت و بازرگانی در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد برگزار می‌شود. دوره‌های کارشناسی مدیریت بازرگانی دانشکده اسمیت از معتبرترین برنامه‌های لیسانس تجاری ارائه‌شده در کشور کانادا به حساب می‌آیند. علاوه بر این در کنار برنامه‌های کارشناسی و کارشناسی ارشد یک برنامه MBA با رتبه عالی نیز در اختیار دانشجویان قرار می‌گیرد.

سایت رسمی دانشکده
لینک
ددلاین اپلای18 ژانویه الی 15 فوریه
شهریه تقریبی70101 دلار آمریکا
رتبه در کانادا4
رتبه جهانی78
زبانانگلیسی
درصد دانشجویان بین‌المللی40 درصد
موقعیتاستان انتاریو – شهر کینگستون

دانشکده تجارت آیوی Ivey

دانشگاه تجارت آیوی جزء قدیمی‌ترین دانشگاه‌های مدیریت کانادا به حساب می‌آید. این دانشکده اولین بیزنس اسکول آمریکای شمالی است که فعالیت خود را در سال ۱۹۵۰ به‌عنوان دانشکده کسب‌وکار دانشگاه وسترن آغاز کرد. از آن زمان تاکنون این دانشکده به‌واسطه تحقیقات گسترده و تجارب بازرگانی خود همواره جزء مراکز پیشرو در کانادا شناخته می‌شود. علاوه بر این به‌واسطه شیوه آموزش موردی که (Case method) که سبب می‌شود دانشجویان بهترین تجربه‌آموزشی را داشته باشند، در دنیا مشهور شده است.

برنامه‌های تحصیلی مدیریت و بازرگانی دانشکده آیوی در مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا برگزار می‌شود. از محبوب‌ترین این دوره‌ها می‌توان به مدیریت بازرگانی (HBA)، دوره‌های جهشی MBA برای فارغ‌التحصیلان رشته بازرگانی، کارشناسی ارشد مدیریت، دوره‌های مدیریت بازرگانی اجرایی، دکترای مدیریت بازرگانی و … را نام برد.

سایت رسمی دانشکده
لینک
ددلاین اپلای15 اکتبر الی 26 ژانویه
شهریه تقریبی81973 دلار آمریکا
رتبه در کانادا3
رتبه جهانی75
زبانانگلیسی
درصد دانشجویان بین‌المللی41 درصد
موقعیتانتاریو – شهر لندن کانادا

مدرسه کسب‌ و کار دسائتلز Desautels

بیزنس اسکول دسائتلز یکی از شناخته‌شده‌ترین و پویاترین دانشگاه‌های مدیریت کانادا محسوب می‌شود. این مدرسه کسب‌وکار فعالیت خود را در سال 1906 به‌عنوان دانشکده مدیریت دانشگاه مک گیل آغاز کرده است. در حال حاضر نیز یکی از 3 دانشکده برتر مدیریت کسب‌وکار و تجارت بین‌الملل در آمریکای شمالی به حساب می‌آید.

دوره‌های آموزشی دانشکده دسائتلز در دو مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در پردیس شهر مونترال کانادا و شهر توکیو در ژاپن برگزار می‌شوند. شیوه تدریس مباحث آموزشی این دانشکده نیز ترکیبی منحصربه‌فرد از تجربیات علمی برجسته‌ترین اساتید بخش صنعت، همراه با ارائه آخرین پژوهش‌های صورت گرفته در زمینه مدیریت کسب‌وکار است.

سایت رسمی دانشکده
لینک
ددلاین اپلای1 نوامبر الی 15 مارس
شهریه تقریبی65285 دلار آمریکا
رتبه در کانادا2
رتبه جهانی71
زبانانگلیسی
درصد دانشجویان بین‌المللی79 درصد
موقعیتشهر مونترال استان کبک

دانشکده مدیریت روتمن

بیزنس اسکول روتمن معتبرترین مدرسه کسب‌وکار کانادا محسوب می‌شود و در بین دانشگاه‌های مدیریت کانادا رتبه اول را به خود اختصاص داده است. این دانشکده فعالیت خود را در سال 1950 به‌عنوان موسسه مدیریت کسب‌وکار دانشگاه تورنتو آغاز کرد. از آن زمان تاکنون با تکیه بر اساتید مجرب و بخش تحقیقاتی خود، به بزرگ‌ترین و معتبرترین مرکز تحقیقاتی و آکادمیک جهان تبدیل‌شده است.

برنامه‌های درسی دانشکده روتمن در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا به دانشجویان عرضه می‌شود.

از محبوب‌ترین این برنامه‌ها می‌توان مدیریت بازرگانی تمام‌وقت MBA، مدیریت بازرگانی اجرایی بین‌الملل، برنامه ترکیبی مدیریت بازرگانی و داروسازی، کارشناسی ارشد امور مالی، دوره‌های دکترا و … اشاره کرد.

سایت رسمی دانشکده
لینک
ددلاین اپلایاکتبر هر سال
شهریه تقریبی89397 دلار آمریکا
رتبه در کانادا1
رتبه جهانی54
زبانانگلیسی
درصد دانشجویان بین‌المللی51 درصد
موقعیتتورنتو کانادا

دانشگاه‌ های کانادا

 • شرایط اخذ پذیرش مدارک موردنیاز
 • ددلاین اپلای ترم‌های پاییز و بهار
 • میانگین شهریه در مقاطع مختلف

شرایط تحصیل در دانشگاه‌ های مدیریت کانادا

 دانشگاه‌ها و مدارس کسب‌وکار کانادا دانشجویان خود را در سه مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا پذیرش می‌کنند. در ادامه مطلب شرایط پذیرش در هرکدام از این مقاطع تحصیلی را موردبررسی قرار می‌دهیم.

دوره‌های کارشناسی ارشد مدیریت کانادا یا Master in business administration در بین دانشجویان بین‌المللی بسیار محبوب است. تحصیل در این مقطع تحصیلی 1.5 الی 2 سال طول می‌کشد و شرایط تحصیل در آن متناسب دانشگاه انتخابی اندکی متفاوت است. بااین‌حال شرایط عمومی برای پذیرش دانشجو در تمامی دانشگاه‌های مدیریت کانادا عبارتند از:

 • مدرک لیسانس معتبر همراه با ریزنمرات تحصیلی
 • حداقل معدل GPA: 3.0
 • مدارک زبان انگلیسی معتبر: حداقل نمره تافل: 80/ حداقل نمره آیلتس: 6.5
 • حداقل نمره آزمون GMAT: 520
 • رزومه مناسب
 • معرفی‌نامه قابل‌قبول از اساتید معتبر

رشته مدیریت در مقطع دکترا با عنوان Ph.D یا DBA شناخته می‌شود و تحصیل در آن 3 تا 5 سال طول می‌کشد. اخذ پذیرش دانشکده‌های مدیریت کانادا در این مقطع تحصیلی بسیار رقابتی است و متقاضیان باید از شرایط زیر برخوردار باشند:

 • نمرات معدل بالا در مقطع کارشناسی ارشد
 • حداقل نمره آزمون GMAT: 600
 • حداقل نمره آیلتس: 7 / حداقل نمره تافل: 100
 • ارائه مقالات پژوهشی ISI
 • ارائه سوابق مدیریتی
 • 3 تا 5 سابقه کار
 • ارائه معرفی‌نامه از طرف 3 تن از اساتید دانشگاه

مقطع کارشناسی در دانشگاه‌های مدیریت کانادا BBA (مخفف شده عبارت Bachelor of Business Administration) نامیده می‌شود. طول این دوره 2 الی 4 است و با گرایش‌های مختلفی در دانشگاه‌های کانادا ارائه می‌شود. متقاضیان بین‌المللی برای اخذ پذیرش دانشگاه انتخابی خود و تحصیل در مقطع کارشناسی رشته مدیریت باید از شرایط و مدارک زیر برخوردار باشند:

 • داشتن مدرک دیپلم متوسطه
 • تمامی سوابق تحصیلی همراه با ریزنمرات
 • ارائه شناسنامه و مدارک هویتی
 • تسلط به زبان انگلیسی در حد آیلتس: 6.5 / یا تافل: 88
 • داشتن حداقل نمره 70 در آزمون CAEL
 • داشتن مدارکی که نشان‌دهنده تمکن مالی متقاضی برای زندگی در کانادا است.

بیشتر بخوانید: تحصیل در کانادا

بورسیه تحصیلی دانشگاه‌ های مدیریت کانادا

تحصیل در دانشگاه‌های بین‌المللی و آموزش دیدن در سطح جهانی بدون شک هزینه زیادی را طلب می‌کند. لذا دانشگاه‌های کانادا جهت کاهش هزینه‌های تحصیلی، بورسیه‌های مختلفی را به دانشجویان بین‌المللی خود ارائه می‌دهند. در ادامه به لیستی از این بورسیه‌های تحصیلی اشاره خواهیم کرد:

دانشگاهبورسیه
تحصیلی
مبلغ
بورسیه
دانشگاه تورنتو- دانشکده روتمنLester B. Pearson International Scholarship Programمقطع کارشناسی: 45457 دلار مقطع کارشناسی ارشد: پوشش تمامی هزینه‌های تحصیل و زندگی
دانشگاه یورک- دانشکده شولیچSeymour Schulich BBA/iBBA Entrance Scholarship Tanna H. Schulich BBA/iBBA Entrance Scholarship6776 دلار آمریکا
دانشگاه بریتیش کلمبیا- دانشکده سعودر Asia Top Talent Scholarships 10000 دلار آمریکا الی 35000 دلار آمریکا
دانشگاه کویئینز- دانشکده اسمیتPrincipal’s International Scholarship India19000 دلار آمریکا
دانشگاه مک گیل- دانشکده دسائتلزDr. Peter Briant Award for Entrepreneurshipمتغیر است.
دانشگاه مونترال- دانشکده اچ ای سیEntrance scholarships4000 دلار آمریکا
تمام دانشگاه‌های کاناداQS Undergraduate Scholarship Go Clean Scholarship Innovation in Education Scholarship1000 دلار کانادا
3500 دلار کانادا
500 دلار کانادا

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد بورسیه‌های تحصیلی دانشگاه‌های کانادا برای دانشجویان بین‌المللی اینجا کلیک کنید.

چگونه بورسیه تحصیلی کانادا بگیرم؟

کار پس از تحصیل در دانشگاه‌ های مدیریت کانادا

کشور کانادا در بین دانشجویان بین‌المللی به‌عنوان سرزمین فرصت های شغلی شناخته می‌شود. در این کشور طیف گسترده‌ای از مشاغل پردرآمد، متناسب با تخصص فارغ‌التحصیلان در بخش‌های مختلف صنعت وجود دارد. فارغ‌التحصیلان رشته مدیریت متناسب با مدرک تحصیلی خود در مقطع کارشناسی یا کارشناسی ارشد می‌توانند در این کشور مشغول به کار شوند.

 • مشاغل موجود برای فارغ‌التحصیلان مقطع کارشناسی مدیریت در کانادا

 فارغ‌التحصیلان مقطع کارشناسی مدیریت یا BBA در کانادا به‌صورت تقریبی 44837 دلار درآمد دارند. تفاوت دستمزد حقوق زنان و مردان در این کشور 1519 الی 16686 است. یک زن دارای مدرک کارشناسی BBA در این کشور تقریباً 29.577 الی 71.295 دلار درآمد دارد. درحالی‌که میزان حقوق فارغ‌التحصیلان مرد مقطع کارشناسی 31.096 الی 87.981 دلار است.

از پردرآمدترین مشاغلی که فارغ‌التحصیلان لیسانس دانشگاه‌های مدیریت کانادا می‌توانند در آن مشغول به کار شوند عبارت اند از:

عنوان شغلیمیانگین درآمد سالانه
به دلار کانادا USD
تحلیلگر مالی44.746
تحلیلگر بازاریابی45.499
حسابدار38.674
هماهنگ‌کننده بازاریابی32.608
کنترل‌کننده مالی62.183
حسابدار ارشد47.774
دستیار اداری48.533
حسابدار کارکنان34.124
متخصص بازاریابی38.690

بهترین شرکت‌ها برای استخدام فارغ‌التحصیلان BBA در کانادا نیز به شرح زیر است:

شرکت/ سازمانمیزان حقوق (USD)
Canadian Imperial Bank of Commerce (CIBC)86.450- 29.304
KPMG, LLP89485-28.058
Deloitte97.834-34.128
TD Canada76.599- 31.853
  BDO Dunwoody, LLP65.981- 28.061
 • مشاغل موجود برای فارغ‌التحصیلان مقطع کارشناسی ارشد

میانگین حقوق سالانه فارغ‌التحصیلان مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه‌های مدیریت کانادا متناسب با تخصص‌های موجود از 74000 تا 150000 دلار آمریکا متفاوت است. این فارغ‌التحصیلان متناسب با تخصص خود می‌توانند به‌عنوان مدیر توسعه کسب‌وکار، مدیر پروژه، دستیار فروش، مشاور مدیریت و … در سطح حرفه‌ای مشغول به کار شوند.

از مهم‌ترین شرکت‌های استخدام‌کنندگان فارغ‌التحصیلان این مقطع نیز می‌توان به شرکت‌های معتبری نظیر آمازون، Numera Analytics، HSBC، Deloitte، Accenture، Oliver Wyman و … اشاره کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مشاغل مرتبط با رشته مدیریت در کانادا اینجا کلیک کنید.

بیشتر بخوانید: تبدیل ویزای تحصیلی به کاری در کانادا و ویزای تحصیلی کانادا

طول مدت ویزای کار پس از تحصیل کانادا

اطلاعات مهم دانشگاه های کانادا

جدول اطلاعات مهم دانشگاه های کانادا

دانشگاه/وبسایتبرنامه هاددلاینتوضیحات
اپلیکیشن
الزاماتشهریهبورسیه‌ها
و جوایز
وبسایت دانشگاه تورنتوبرنامه های دانشگاه تورنتوددلاین دانشگاه تورنتوتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه تورنتوالزامات دانشگاه تورنتوبورسیه ها و جوایز دانشگاه تورنتو
وبسایت دانشگاه بریتیش کلمبیابرنامه های دانشگاه بریتیش کلمبیاددلاین دانشگاه بریتیش کلمبیاتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه بریتیش کلمبیاالزامات دانشگاه بریتیش کلمبیاشهریه دانشگاه بریتیش کلمبیابورسیه ها و جوایز دانشگاه بریتیش کلمبیا
وبسایت دانشگاه مک گیلبرنامه های دانشگاه مک گیلددلاین دانشگاه مک گیلتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه مک گیلالزامات دانشگاه مک گیلشهریه دانشگاه مک گیلبورسیه ها و جوایز دانشگاه مک گیل
وبسایت دانشگاه مک مستربرنامه های دانشگاه مک مستر
وبسایت دانشگاه مونترالبرنامه های دانشگاه مونترالددلاین دانشگاه مونترالتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه مونترالالزامات دانشگاه مونترالبورسیه ها و جوایز دانشگاه مونترال
وبسایت دانشگاه آلبرتابرنامه های دانشگاه آلبرتاددلاین دانشگاه آلبرتاتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه آلبرتاالزامات دانشگاه آلبرتاشهریه دانشگاه آلبرتابورسیه ها و جوایز دانشگاه آلبرتا
وبسایت دانشگاه اتاوابرنامه های دانشگاه اتاواددلاین دانشگاه اتاواتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه اتاواالزامات دانشگاه اتاواشهریه دانشگاه اتاوابورسیه ها و جوایز دانشگاه اتاوا
وبسایت دانشگاه سایمون فریزربرنامه های دانشگاه سایمون فریزرددلاین دانشگاه سایمون فریزرالزامات دانشگاه سایمون فریزر
وبسایت دانشگاه واترلوبرنامه های دانشگاه واترلوددلاین دانشگاه واترلوتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه واترلوالزامات دانشگاه واترلوشهریه دانشگاه واترلوبورسیه ها و جوایز دانشگاه واترلو
وبسایت دانشگاه وسترن انتاریوددلاین دانشگاه وسترن انتاریوالزامات دانشگاه وسترن انتاریوشهریه دانشگاه وسترن انتاریوبورسیه ها و جوایز دانشگاه وسترن انتاریو
وبسایت دانشگاه دالهاوزیبرنامه های دانشگاه دالهاوزیتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه دالهاوزیالزامات دانشگاه دالهاوزیبورسیه ها و جوایز دانشگاه دالهاوزی
وبسایت دانشگاه لاوالبرنامه های دانشگاه لاوالددلاین دانشگاه لاوالتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه لاوالالزامات دانشگاه لاوالشهریه دانشگاه لاوالبورسیه ها و جوایز دانشگاه لاوال
وبسایت دانشگاه کویینزبرنامه های دانشگاه کویینزددلاین دانشگاه کویینزتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کویینزالزامات دانشگاه کویینزشهریه دانشگاه کویینزبورسیه ها و جوایز دانشگاه کویینز
وبسایت دانشگاه مانیتوبابرنامه های دانشگاه مانیتوباددلاین دانشگاه مانیتوباشهریه دانشگاه مانیتوبابورسیه ها و جوایز دانشگاه مانیتوبا
وبسایت دانشگاه ویکتوریابرنامه های دانشگاه ویکتوریاددلاین دانشگاه ویکتوریاتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه ویکتوریاالزامات دانشگاه ویکتوریاشهریه دانشگاه ویکتوریابورسیه ها و جوایز دانشگاه ویکتوریا
وبسایت دانشگاه یورکبرنامه های دانشگاه یورکددلاین دانشگاه یورکتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه یورکالزامات دانشگاه یورکشهریه دانشگاه یورکبورسیه ها و جوایز دانشگاه یورک
وبسایت دانشگاه گوئلفبرنامه های دانشگاه گوئلفددلاین دانشگاه گوئلفتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه گوئلفالزامات دانشگاه گوئلفشهریه دانشگاه گوئلفبورسیه ها و جوایز دانشگاه گوئلف
وبسایت دانشگاه ساسکاچوانبرنامه های دانشگاه ساسکاچوانددلاین دانشگاه ساسکاچوانتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه ساسکاچوانالزامات دانشگاه ساسکاچوانشهریه دانشگاه ساسکاچوانبورسیه ها و جوایز دانشگاه ساسکاچوان
وبسایت دانشگاه کارلتونبرنامه های دانشگاه کارلتونددلاین دانشگاه کارلتونتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کارلتونشهریه دانشگاه کارلتونبورسیه ها و جوایز دانشگاه کارلتون
وبسایت دانشگاه کنکوردیابرنامه های دانشگاه کنکوردیاددلاین دانشگاه کنکوردیاتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کنکوردیاالزامات دانشگاه کنکوردیاشهریه دانشگاه کنکوردیابورسیه ها و جوایز دانشگاه کنکوردیا
وبسایت دانشگاه مموریال نیوفاندلندبرنامه های دانشگاه مموریال نیوفاندلندددلاین دانشگاه مموریال نیوفاندلندتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه مموریال نیوفاندلندالزامات دانشگاه مموریال نیوفاندلندشهریه دانشگاه مموریال نیوفاندلندبورسیه ها و جوایز دانشگاه مموریال نیوفاندلند
وبسایت دانشگاه تکنولوژی انتاریوبرنامه های دانشگاه تکنولوژی انتاریوددلاین دانشگاه تکنولوژی انتاریوتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه تکنولوژی انتاریوالزامات دانشگاه تکنولوژی انتاریوشهریه دانشگاه تکنولوژی انتاریوبورسیه ها و جوایز دانشگاه تکنولوژی انتاریو
وبسایت دانشگاه کبک مونترالبرنامه های دانشگاه کبک مونترالتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کبک مونترالالزامات دانشگاه کبک مونترالشهریه دانشگاه کبک مونترالبورسیه ها و جوایز دانشگاه کبک مونترال
وبسایت دانشگاه رجاینابرنامه های دانشگاه رجایناددلاین دانشگاه رجایناتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه رجایناالزامات دانشگاه رجایناشهریه دانشگاه رجاینابورسیه ها و جوایز دانشگاه رجاینا
وبسایت دانشگاه وینزوربرنامه های دانشگاه وینزورالزامات دانشگاه وینزورشهریه دانشگاه وینزوربورسیه ها و جوایز دانشگاه وینزور
وبسایت دانشگاه لیکهدبرنامه های دانشگاه لیکهدددلاین دانشگاه لیکهدتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه لیکهدالزامات دانشگاه لیکهدشهریه دانشگاه لیکهدبورسیه ها و جوایز دانشگاه لیکهد
وبسایت دانشگاه رایرسونبرنامه های دانشگاه رایرسونددلاین دانشگاه رایرسونتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه رایرسونالزامات دانشگاه رایرسونشهریه دانشگاه رایرسونبورسیه ها و جوایز دانشگاه رایرسون
وبسایت دانشگاه سنت فرانسیس خاویربرنامه های دانشگاه سنت فرانسیس خاویرددلاین دانشگاه سنت فرانسیس خاویرتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه سنت فرانسیس خاویرالزامات دانشگاه سنت فرانسیس خاویرشهریه دانشگاه سنت فرانسیس خاویربورسیه ها و جوایز دانشگاه سنت فرانسیس خاویر
وبسایت دانشگاه بریتیش کلمبیای شمالیبرنامه های دانشگاه بریتیش کلمبیای شمالیددلاین دانشگاه بریتیش کلمبیای شمالیتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه بریتیش کلمبیای شمالیالزامات دانشگاه بریتیش کلمبیای شمالیشهریه دانشگاه بریتیش کلمبیای شمالیبورسیه ها و جوایز دانشگاه بریتیش کلمبیای شمالی
وبسایت دانشگاه شربروکتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه شربروک
وبسایت دانشگاه کلگریبرنامه های دانشگاه کلگریددلاین دانشگاه کلگریتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کلگریالزامات دانشگاه کلگریشهریه دانشگاه کلگریبورسیه ها و جوایز دانشگاه کلگری
وبسایت دانشگاه براکبرنامه های دانشگاه براکددلاین دانشگاه براکتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه براکالزامات دانشگاه براکشهریه دانشگاه براکبورسیه ها و جوایز دانشگاه براک
وبسایت دانشگاه آکادیابرنامه های دانشگاه آکادیاتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه آکادیاشهریه دانشگاه آکادیابورسیه ها و جوایز دانشگاه آکادیا
وبسایت دانشگاه آلگومابرنامه های دانشگاه آلگوماددلاین دانشگاه آلگوماتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه آلگوماالزامات دانشگاه آلگوماشهریه دانشگاه آلگومابورسیه ها و جوایز دانشگاه آلگوما
وبسایت دانشگاه آتاباسکابرنامه های دانشگاه آتاباسکاددلاین دانشگاه آتاباسکاتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه آتاباسکاالزامات دانشگاه آتاباسکاشهریه دانشگاه آتاباسکابورسیه ها و جوایز دانشگاه آتاباسکا
وبسایت دانشگاه بوثبرنامه های دانشگاه بوثددلاین دانشگاه بوثتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه بوثالزامات دانشگاه بوثشهریه دانشگاه بوثبورسیه ها و جوایز دانشگاه بوث
وبسایت دانشگاه براندونبرنامه های دانشگاه براندونددلاین دانشگاه براندونتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه براندونالزامات دانشگاه براندونشهریه دانشگاه براندونبورسیه ها و جوایز دانشگاه براندون
وبسایت دانشگاه منونایتبرنامه های دانشگاه منونایتددلاین دانشگاه منونایتتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه منونایتالزامات دانشگاه منونایتشهریه دانشگاه منونایتبورسیه ها و جوایز دانشگاه منونایت
وبسایت دانشگاه کیپ برتونبرنامه های دانشگاه کیپ برتونددلاین دانشگاه کیپ برتونتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کیپ برتونالزامات دانشگاه کیپ برتونشهریه دانشگاه کیپ برتونبورسیه ها و جوایز دانشگاه کیپ برتون
وبسایت دانشگاه کپیلانوبرنامه های دانشگاه کپیلانوتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کپیلانوالزامات دانشگاه کپیلانوشهریه دانشگاه کپیلانوبورسیه ها و جوایز دانشگاه کپیلانو
وبسایت دانشگاه کراندالبرنامه های دانشگاه کراندالتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کراندالالزامات دانشگاه کراندالشهریه دانشگاه کراندالبورسیه ها و جوایز دانشگاه کراندال
وبسایت کالج دانشگاهی دومینیکنالزامات کالج دانشگاهی دومینیکنشهریه کالج دانشگاهی دومینیکنبورسیه ها و جوایز کالج دانشگاهی دومینیکن
وبسایت دانشگاه هنر و طراحی امیلی کاربرنامه های دانشگاه هنر و طراحی امیلی کارددلاین دانشگاه هنر و طراحی امیلی کارتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه هنر و طراحی امیلی کارشهریه دانشگاه هنر و طراحی امیلی کاربورسیه ها و جوایز دانشگاه هنر و طراحی امیلی کار
وبسایت دانشگاه فرست نیشنزتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه فرست نیشنزبورسیه ها و جوایز دانشگاه فرست نیشنز
وبسایت کالج دانشگاهی هورنبرنامه های کالج دانشگاهی هورنددلاین کالج دانشگاهی هورنتوضیحات اپلیکیشن کالج دانشگاهی هورنالزامات کالج دانشگاهی هورنبورسیه ها و جوایز کالج دانشگاهی هورن
وبسایت دانشگاه کینگزوودبرنامه های دانشگاه کینگزوودتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کینگزوودالزامات دانشگاه کینگزوودشهریه دانشگاه کینگزوودبورسیه ها و جوایز دانشگاه کینگزوود
وبسایت دانشگاه پلی تکنیک کوانتلنبرنامه های دانشگاه پلی تکنیک کوانتلنددلاین دانشگاه پلی تکنیک کوانتلنتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه پلی تکنیک کوانتلنالزامات دانشگاه پلی تکنیک کوانتلنشهریه دانشگاه پلی تکنیک کوانتلنبورسیه ها و جوایز دانشگاه پلی تکنیک کوانتلن
وبسایت دانشگاه لارنتینبرنامه های دانشگاه لارنتینددلاین دانشگاه لارنتینتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه لارنتینالزامات دانشگاه لارنتینشهریه دانشگاه لارنتینبورسیه ها و جوایز دانشگاه لارنتین
وبسایت دانشگاه مک ایوانبرنامه های دانشگاه مک ایوانددلاین دانشگاه مک ایوان
وبسایت دانشگاه مونت آلیسونبرنامه های دانشگاه مونت آلیسونددلاین دانشگاه مونت آلیسونتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه مونت آلیسونالزامات دانشگاه مونت آلیسونشهریه دانشگاه مونت آلیسونبورسیه ها و جوایز دانشگاه مونت آلیسون
وبسایت دانشگاه مانت سنت وینسنتبرنامه های دانشگاه مانت سنت وینسنتددلاین دانشگاه مانت سنت وینسنتتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه مانت سنت وینسنتشهریه دانشگاه مانت سنت وینسنتبورسیه ها و جوایز دانشگاه مانت سنت وینسنت
وبسایت دانشگاه مونت رویالبرنامه های دانشگاه مونت رویالددلاین دانشگاه مونت رویالتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه مونت رویالالزامات دانشگاه مونت رویالشهریه دانشگاه مونت رویالبورسیه ها و جوایز دانشگاه مونت رویال
وبسایت موسسه تکنولوژی نیویورکبرنامه های موسسه تکنولوژی نیویورکددلاین موسسه تکنولوژی نیویورکتوضیحات اپلیکیشن موسسه تکنولوژی نیویورکالزامات موسسه تکنولوژی نیویورکشهریه موسسه تکنولوژی نیویورکبورسیه ها و جوایز موسسه تکنولوژی نیویورک
وبسایت دانشگاه نیپیسینگبرنامه های دانشگاه نیپیسینگددلاین دانشگاه نیپیسینگتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه نیپیسینگالزامات دانشگاه نیپیسینگشهریه دانشگاه نیپیسینگبورسیه ها و جوایز دانشگاه نیپیسینگ
وبسایت دانشگاه اکادبرنامه های دانشگاه اکادددلاین دانشگاه اکادتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه اکادالزامات دانشگاه اکادشهریه دانشگاه اکادبورسیه ها و جوایز دانشگاه اکاد
وبسایت دانشگاه ردیمربرنامه های دانشگاه ردیمرددلاین دانشگاه ردیمرتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه ردیمرالزامات دانشگاه ردیمرشهریه دانشگاه ردیمربورسیه ها و جوایز دانشگاه ردیمر
وبسایت دانشگاه سنت پاولبرنامه های دانشگاه سنت پاولددلاین دانشگاه سنت پاولتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه سنت پاولالزامات دانشگاه سنت پاولشهریه دانشگاه سنت پاولبورسیه ها و جوایز دانشگاه سنت پاول
وبسایت دانشگاه سنت ماریزبرنامه های دانشگاه سنت ماریزالزامات دانشگاه سنت ماریز
وبسایت دانشگاه سنت توماسددلاین دانشگاه سنت توماستوضیحات اپلیکیشن دانشگاه سنت توماسالزامات دانشگاه سنت توماسشهریه دانشگاه سنت توماسبورسیه ها و جوایز دانشگاه سنت توماس
وبسایت دانشگاه سنت استفانزبرنامه های دانشگاه سنت استفانزددلاین دانشگاه سنت استفانزتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه سنت استفانزالزامات دانشگاه سنت استفانزشهریه دانشگاه سنت استفانزبورسیه ها و جوایز دانشگاه سنت استفانز
وبسایت کالج دانشگاهی کینگزبرنامه های کالج دانشگاهی کینگزددلاین کالج دانشگاهی کینگزتوضیحات اپلیکیشن کالج دانشگاهی کینگزالزامات کالج دانشگاهی کینگزشهریه کالج دانشگاهی کینگزبورسیه ها و جوایز کالج دانشگاهی کینگز
وبسایت دانشگاه کالج کینگزبرنامه های دانشگاه کالج کینگزددلاین دانشگاه کالج کینگزتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کالج کینگزالزامات دانشگاه کالج کینگزشهریه دانشگاه کالج کینگزبورسیه ها و جوایز دانشگاه کالج کینگز
وبسایت دانشگاه تامسون ریورزبرنامه های دانشگاه تامسون ریورزددلاین دانشگاه تامسون ریورزتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه تامسون ریورزالزامات دانشگاه تامسون ریورزشهریه دانشگاه تامسون ریورزبورسیه ها و جوایز دانشگاه تامسون ریورز
وبسایت دانشگاه ترنتبرنامه های دانشگاه ترنتددلاین دانشگاه ترنتتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه ترنتالزامات دانشگاه ترنتشهریه دانشگاه ترنتبورسیه ها و جوایز دانشگاه ترنت
وبسایت دانشگاه ترینیتی وسترنبرنامه های دانشگاه ترینیتی وسترنددلاین دانشگاه ترینیتی وسترنتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه ترینیتی وسترنالزامات دانشگاه ترینیتی وسترنشهریه دانشگاه ترینیتی وسترنبورسیه ها و جوایز دانشگاه ترینیتی وسترن
وبسایت کالج دانشگاهی تیندالبرنامه های کالج دانشگاهی تیندالددلاین کالج دانشگاهی تیندالتوضیحات اپلیکیشن کالج دانشگاهی تیندالالزامات کالج دانشگاهی تیندالشهریه کالج دانشگاهی تیندالبورسیه ها و جوایز کالج دانشگاهی تیندال
وبسایت دانشگاه مونکتونددلاین دانشگاه مونکتونتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه مونکتونالزامات دانشگاه مونکتونشهریه دانشگاه مونکتونبورسیه ها و جوایز دانشگاه مونکتون
وبسایت دانشگاه کبک اوتاوایسبرنامه های دانشگاه کبک اوتاوایسددلاین دانشگاه کبک اوتاوایستوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کبک اوتاوایسالزامات دانشگاه کبک اوتاوایسشهریه دانشگاه کبک اوتاوایسبورسیه ها و جوایز دانشگاه کبک اوتاوایس
وبسایت دانشگاه سنت بونیفیسبرنامه های دانشگاه سنت بونیفیسددلاین دانشگاه سنت بونیفیستوضیحات اپلیکیشن دانشگاه سنت بونیفیسالزامات دانشگاه سنت بونیفیسشهریه دانشگاه سنت بونیفیسبورسیه ها و جوایز دانشگاه سنت بونیفیس
وبسایت دانشگاه کبک تراویس ریورزتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کبک تراویس ریورزشهریه دانشگاه کبک تراویس ریورزبورسیه ها و جوایز دانشگاه کبک تراویس ریورز
وبسایت دانشگاه کبک ریموسکیبرنامه های دانشگاه کبک ریموسکیتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کبک ریموسکیالزامات دانشگاه کبک ریموسکیشهریه دانشگاه کبک ریموسکیبورسیه ها و جوایز دانشگاه کبک ریموسکی
وبسایت دانشگاه سنت آنبرنامه های دانشگاه سنت آنددلاین دانشگاه سنت آنتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه سنت آنالزامات دانشگاه سنت آنشهریه دانشگاه سنت آنبورسیه ها و جوایز دانشگاه سنت آن
وبسایت دانشگاه کبک چیکوتیمیبرنامه های دانشگاه کبک چیکوتیمیددلاین دانشگاه کبک چیکوتیمیتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کبک چیکوتیمیالزامات دانشگاه کبک چیکوتیمیشهریه دانشگاه کبک چیکوتیمی
وبسایت دانشگاه آبیتیبی تمیسکامینگ کبکبرنامه های دانشگاه آبیتیبی تمیسکامینگ کبکددلاین دانشگاه آبیتیبی تمیسکامینگ کبکتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه آبیتیبی تمیسکامینگ کبکالزامات دانشگاه آبیتیبی تمیسکامینگ کبکشهریه دانشگاه آبیتیبی تمیسکامینگ کبکبورسیه ها و جوایز دانشگاه آبیتیبی تمیسکامینگ کبک
وبسایت دانشگاه کانادا وستبرنامه های دانشگاه کانادا وستبرای اطلاع از ددلاین، با دفتر دانشگاه تماس بگیرید: تماس با دانشگاه کانادا وستتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کانادا وستالزامات دانشگاه کانادا وستشهریه دانشگاه کانادا وستبورسیه ها و جوایز دانشگاه کانادا وست
وبسایت دانشگاه لتبریجبرنامه های دانشگاه لتبریجددلاین دانشگاه لتبریجتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه لتبریجبورسیه ها و جوایز دانشگاه لتبریج
وبسایت دانشگاه پرنس ادواردبرنامه های دانشگاه پرنس ادواردددلاین دانشگاه پرنس ادواردتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه پرنس ادواردالزامات دانشگاه پرنس ادواردشهریه دانشگاه پرنس ادواردبورسیه ها و جوایز دانشگاه پرنس ادوارد
وبسایت دانشگاه وینیپگبرنامه های دانشگاه وینیپگددلاین دانشگاه وینیپگتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه وینیپگالزامات دانشگاه وینیپگشهریه دانشگاه وینیپگ
وبسایت کالج دانشگاهی شمالبرنامه های کالج دانشگاهی شمالددلاین کالج دانشگاهی شمالتوضیحات اپلیکیشن کالج دانشگاهی شمالالزامات کالج دانشگاهی شمالشهریه کالج دانشگاهی شمال
وبسایت دانشگاه فریزر ولیبرنامه های دانشگاه فریزر ولیددلاین دانشگاه فریزر ولیتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه فریزر ولیالزامات دانشگاه فریزر ولیشهریه دانشگاه فریزر ولیبورسیه ها و جوایز دانشگاه فریزر ولی
وبسایت دانشگاه ونکوور آیلندبرنامه های دانشگاه ونکوور آیلندددلاین دانشگاه ونکوور آیلندتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه ونکوور آیلندالزامات دانشگاه ونکوور آیلندشهریه دانشگاه ونکوور آیلند
وبسایت دانشگاه ویلفرد لوریهبرنامه های دانشگاه ویلفرد لوریهددلاین دانشگاه ویلفرد لوریهتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه ویلفرد لوریهالزامات دانشگاه ویلفرد لوریهشهریه دانشگاه ویلفرد لوریهبورسیه ها و جوایز دانشگاه ویلفرد لوریه

مهاجرت تحصیلی به کانادا با موسسه تراست

دریافت وقت مشاوره اولیه

در این مرحله کافی است تا با یک تماس تلفنی و یا پر کردن فرم ارزیابی در سایت، یک وقت مشاوره از کارشناسان ما دریافت کنید

تنظیم قرارداد

بعد از تشریح کامل شرایط و خواسته های شما، راهنمایی های لازم از طرف کارشناس به شما داده خواهد شد و با عقد قرارداد، فرآیند اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی کانادا آغاز می شود

دریافت مدارک اولیه

در این مرحله کافی است مدارک خواسته شده را به کارشناس مجموعه تحویل دهید. در حالی که با خیالی آسوده به سایر کارهای خود می رسید، مطمئن هستید که کارشناسان تراست پیوسته در حال پیگیری کارهای شما هستند

معرفی فهرست دانشگاه ها

در این مرحله با توجه به شرایط شما فهرستی از دوره های موجود در رشته مورد علاقه تان در اختیار شما قرار می گیرد

اپلای دانشگاه کانادا و ارسال مدارک

در این مرحله، فرم های مورد نیاز دانشگاه مورد نظر شما تکمیل، و به همراه مدارک برای دانشگاه ارسال خواهند شد.

پرداخت شهریه و سایر هزینه ها

پس از اخذ پذیرش تحصیلی، شهریه دانشگاه پرداخت می شود. نکته جالب توجه این است که کارشناسان با تجربه تراست می توانند با توجه به شرایط شما، بیشترین مقدار ممکن از بورسیه تحصیلی را برای شما دریافت کنند. بنابراین ممکن است نیاز به پرداخت شهریه در ترم های بعدی را نداشته باشید.

دریافت نامه پذیرش

در این مرحله نامه پذیرش از دانشگاه در دستان شماست. به شما تبریک می گوییم! آماده تحصیل در کانادا شوید.

دریافت ویزای تحصیلی

در نهایت، با توجه به دریافت نامه پذیرش از دانشگاه، برای صدور ویزای تحصیلی کانادا اقدامات لازم برای شما انجام می شود

لینک های مفید شرایط زندگی در کانادا

خدمات موسسه تراست برای پذیرش و ویزای تحصیلی

تمامی پرونده های مهاجرتی موسسه تراست تحت نظارت مستقیم شروین مدنی، وکیل ارشد موسسه انجام می شود.

 • ارائه چک لیست مدارک برای اخذ پذیرش
 • بررسی مدارک آماده شده توسط متقاضی
 • بررسی دانشگاه ها، کالج ها و مدارس
 • تعیین رشته موردعلاقه متقاضی
 • مکاتبه با دانشگاه ها، کالج ها و مدارس جهت اخذ پذیرش مشروط به ارائه مدرک زبان
 • آماده سازی CV و SOP
 • (در صورت داشتن همراه) ارائه چک لیست مدارک لازم برای ویزای همراه
 • انجام مکاتبات نهایی با دانشگاه ها، کالج ها و مدارس
 • ساخت پروفایل متقاضی در وب سایت دانشگاه، پرداخت شهریه و دریافت نامه پذیرش
 • تدوین استادی پلن
 • ارائه چک لیست مدارک لازم جهت اخذ ویزای متقاضی و ویزای همراه
 • ثبت نام بیومتریک
 • پیگیری پرونده متقاضی تا اخذ ویزا
 • راهنمایی درخصوص پیکاپ ویزا و لندینگ در کانادا

شروین مدنی وکیل ارشد موسسه تراست


 • وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا و دارای کد فعالیت در انجمن ICCRC
  (کد وکالت: RCIC# 506959)
 • عضو هیئت علمی کالج اشتون در رشته مهاجرت
 • سابقه فعالیت به عنوان آفیسر اداره مهاجرت
 • بیش از 10 سال سابقه وکالت امور مهاجرتی
شروین مدنی

پذیرش تحصیلی کانادا با تراست

درصد بالای پرونده های تحصیلی موفق
دریافت مشاوره از وکیل رسمی اداره مهاجرت

سوالات متداول

آیا برای اخذ پذیرش دانشگاه‌های کانادا در مقطع کارشناسی ارشد مدیریت به نمرات GRE و GMAT احتیاج داریم؟

بله، متقاضیان تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه‌های کانادا، متناسب با شرایط دانشگاه انتخابی خود باید در این آزمون‌ها نمره لازم را کسب کنند و مدارک آن را به دانشگاه ارائه دهند.

 شهریه مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه‌های مدیریت کانادا چه قدر است؟

هزینه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد مدیریت در کانادا متناسب با رشته انتخابی از 14000 الی 65000 دلار کانادا متغییر است.

هزینه تحصیل در مقطع کارشناسی مدیریت چه قدر است؟

هزینه تحصیل برای دانشجویان بین‌المللی متقاضی تحصیل در مقطع کارشناسی مدیریت، متناسب با دانشگاه انتخابی و محل آن از 25000 دلار تا 30000 دلار در سال متفاوت است.

آیا به دانشجویان بین‌المللی متقاضی تحصیل در رشته مدیریت در کشور کانادا، بورسیه تحصیلی تعلق می‌گیرد؟

بله، بورسیه‌های تحصیلی مختلفی به دانشجویان بین‌المللی متقاضی تحصیل در کشور کانادا تعلق می‌گیرد. این بورسیه از طرف دانشگاه‌های کانادا، دولت کانادا و تعدادی سازمان و آژانس خصوصی به دانشجویان تعلق می‌گیرد.

دوره‌های ارائه‌شده در دانشگاه‌های مدیریت کانادا چند نوع هستند؟

دوره‌های تحصیلی رشته مدیریت در سه نوع مختلف به دانشجویان عرضه می‌شوند که عبارتند از:
. دوره‌های تمام‌وقت: این دوره‌ها در فواصل زمانی منظم و از قبل تعیین‌شده برگزار می‌شوند و در بازه زمانی مشخص به پایان می‌رسند.
. دوره‌های پاره‌وقت: این دوره‌ها بیشتر از دوره‌های تمام‌وقت طول می‌کشند و بیشتر در زمانی ارائه می‌شوند که دانشجو بخواهد یک دوره دیگر را دنبال کند یا برای کسب درآمد یک شغل شبانه داشته باشد.
. دوره‌های آموزشی کو آپ: این دوره آموزشی منحصربه‌فرد به متقاضیان این امکان را می‌دهد تا در کنار دوره تحصیلی خود، یک شغل پردرآمد مرتبط با رشته تحصیلی خود داشته باشند. در واقع تحصیلات آکادمیک همراه با تجربه کاری یاد بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید