بهترین دانشگاه‌ های مهندسی برق در کانادا

بهترین دانشگاه‌ های مهندسی برق در کانادا

تحصیل در یکی از معتبرترین دانشگاه‌های مهندسی برق در کانادا را می‌توان رویای تمامی علاقه‌مندان رشته مهندسی برق دانست. همان‌طور که همه می‌دانیم کشور کانادا به یکی از بهترین کشورها برای مهاجرت تحصیلی دانشجویان بین‌المللی تبدیل‌شده است. در این کشور شرایطی بسیار مطلوب برای تحصیل و زندگی دانشجویان فراهم می‌شود. دانشگاه‌های کانادا نیز منابع نامحدودی برای تحصیل در مقاطع مختلف در اختیار دانشجویان مهندسی برق قرار می‌دهند.

دانش و مهارت ارائه‌شده در دانشگاه‌های مهندسی برق این کشور متناسب با نیاز بازار کار و سازگار و قابل‌استفاده در شرایطی است که به تعاملات بین‌المللی نیاز دارد. به همین دلیل بر آن شدیم تا در این مقاله به معرفی بهترین دانشگاه‌های مهندسی برق در کانادا در سال 2021 بپردازیم و شرایط اخذ پذیرش و دریافت بورسیه از آن‌ها را بررسی کنیم.

لینک های مفید!

دانشگاه کارلتون

دانشگاه کارلتون یکی از معتبرترین دانشگاه‌های دولتی کشور کانادا محسوب می‌شود که در سال 1942 تأسیس‌شده است. رشته مهندسی برق در این دانشگاه در دو مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد به دانشجویان ارائه می‌شود. در مقطع کارشناسی این امکان برای دانشجویان فراهم‌شده است تا بتوانند مدارهای مختلفی را تکمیل کنند. همچنین در کلاس‌های آموزشی داوطلبانه شرکت داشته باشند. علاوه بر این فرصت همکاری در زمینه مرتبط با رشته تحصیلی در محوطه دانشگاه نیز برای دانشجویان فراهم‌شده است.

در مقطع کارشناسی ارشد این دانشگاه نیز دو برنامه علوم کاربردی MASc و مهندسی برق و کامپیوتر MEng در اختیار دانشجویان قرار می‌گیرد. دانشجویانی که قصد تحصیل در برنامه MASc دانشگاه‌های مهندسی برق در کانادا را دارند، باید یک پایان‌نامه تهیه و به دانشگاه ارائه دهند؛ اما دانشجویانی که در دوره MEng شرکت می‌کنند، تعداد خاصی از واحدهای درسی را مطابق با برنامه‌های درسی دانشگاه پاس می‌کنند. علاوه بر این دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد امکان استفاده از آزمایشگاه‌های مدرن و مجهز دانشگاه کارلتون را دارند و فرصت‌های همکاری متعددی از طرف ادارات دولتی کانادا نیز در به آن‌ها ارائه می‌شود.

اطلاعاتتوضیحات
سایت رسمی دانشگاهلینک
ددلاین اپلایترم پاییز: 1 آوریل
ترم بهار: 1 ژانویه
ترم زمستان: 15 اکتبر
شهریه تقریبی34221 دلار کانادا
رتبه در کانادا6
رتبه جهانی97
زبانانگلیسی
شهراتاوا – استان انتاریو

دانشگاه کنکوردیا

دانشگاه کنکوردیا یکی از جامع‌ترین دانشگاه‌های مهندسی برق در کانادا محسوب می‌شود که در شهر مونترال قرار دارد. این دانشگاه در سال ۱۹۷۴ تأسیس‌شده است و تمام رشته‌های تحصیلی آن به زبان انگلیسی تدریس داده می‌شوند.

رشته مهندسی برق در دانشگاه کنکوردیا در دو مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد برگزار می‌شود. دوره‌های کارشناسی ارشد این دانشگاه نیز در دو برنامه تحصیلی MASc و MEng در اختیار دانشجویان قرار می‌گیرد. علاوه بر این در این دانشگاه امکان تحصیل در مقاطع بالاتر نظیر دکترا برای دانشجویان مهندسی برق نیز فراهم‌شده است.

اطلاعاتتوضیحات
سایت رسمی دانشگاهلینک
ددلاین اپلای15 ژانویه
شهریه تقریبی10285 الی 11461 دلار کانادا
رتبه در کانادا21
رتبه جهانی477
زبانانگلیسی
شهرمونترال – استان کبک

دانشگاه مک گیل

دانشگاه مک گیل یکی از معتبرترین دانشگاه‌های مهندسی برق در کانادا محسوب می‌شود که در شهر مونترال قرار دارد. این دانشگاه در سال ۱۸۲۱ میلادی تأسیس‌شده است و امروزه به‌عنوان یکی از برترین مؤسسات آموزشی کشور کانادا شناخته می‌شود.

رشته مهندسی برق در دانشگاه مک گیل در دو مقطع کارشناسی ارشد و دکترا با استفاده از به‌روزترین و پیشرفته‌ترین امکانات آموزشی به دانشجویان ارائه می‌شود. در بخش مرتبط با رشته مهندسی برق و کامپیوتر این دانشگاه نیز مجهزترین و پیشرفته‌ترین آزمایشگاه‌های تجربی در اختیار دانشجویان قرار می‌گیرد تا دانشجویان بتوانند به طراحی و توسعه فناوری‌ها و دستگاه‌های جدیدتر بپردازند.

اطلاعاتتوضیحات
سایت رسمی دانشگاهلینک
ددلاین اپلای1 آگوست
شهریه تقریبی49142 دلار کانادا
رتبه در کانادا2
رتبه جهانی39
زبانانگلیسی و فرانسه
شهرمونترال

دانشگاه مک مستر

دانشگاه مک‌ مستر از دیگر دانشگاه‌های مهندسی برق در کانادا محسوب می‌شود که سالانه مطابق با معتبرترین سیستم‌های رتبه‌بندی در لیست 100 دانشگاه برتر دنیا قرار می‌گیرد. این دانشگاه یک دانشگاه پزشکی تحقیقاتی به‌حساب می‌آید که در سال 1887 در شهر آنتاریو تأسیس‌شده است.

دانشکده مهندسی دانشگاه مک‌ مستر از شهرت بالایی در زمینه مطالعات مهندسی برخوردار است. رشته مهندسی برق نیز در این دانشگاه در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا برگزار می‌شود.

مقطع کارشناسی ارشد مهندسی برق این دانشگاه دارای دو برنامه MASc و MEng است که تحصیل در هرکدام از آن‌ها مانند دیگر دانشگاه‌های مهندسی برق در کانادا دو سال طول می‌کشد. دانشجویانی که در دوره MASC مشغول به تحصیل می‌شوند، ملزم به تکمیل پایان‌نامه هستند؛ اما دانشجویان دوره Meng باید یک پروژه را تکمیل و به دانشگاه ارائه دهند.

اطلاعاتتوضیحات
سایت رسمی دانشگاهلینک
ددلاین اپلایپاییز و زمستان: 1 فوریه
بهار و تابستان: ورودی می تا 1 آپریل و ورودی ژوئن تا 15 می
شهریه تقریبی1200 الی 1400 دلار
رتبه در کانادا6
رتبه جهانی124
زبانانگلیسی
شهرهمیلتون استان انتاریو

دانشگاه کویینز

دانشگاه کویینز یکی از بهترین دانشگاه‌های مهندسی برق در کانادا محسوب می‌شود. این دانشگاه در سال ۱۸۴۱ در شهر کینگستون تأسیس‌شده است و با مؤسسات تحقیقاتی مختلفی در داخل و اطراف کشور کانادا همکاری دارد. علاوه بر این در زمینه رضایت دانشجویان رتبه دوم را در کانادا به خود اختصاص داده است و کمک‌های مالی بسیار زیادی در اختیار دانشجویان ممتاز خود قرار می‌دهد.

رشته مهندسی برق در این دانشگاه مانند اکثر دانشگاه‌های مهندسی برق در کانادا، در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد (دو برنامه MEng و MASC) و دکترا آموزش داده می‌شود. دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد در صورت انتخاب دوره MEng با پاس کردن تعداد واحدهای مشخص مهارت‌های مهندسی پیشرفته را در زمینه تخصصی خاص خود یاد می‌گیرند. آن دسته از دانشجویانی نیز که دوره MASc را انتخاب می‌کنند، ملزم به ارائه یک پایان‌نامه تحقیقاتی به دانشگاه هستند. علاوه بر این باید در دوره‌های سمینار شرکت کرده و ۴ دوره بلندمدت در مقطع کارشناسی ارشد را بگذرانند.

اطلاعاتتوضیحات
سایت رسمی دانشگاهلینک
ددلاین اپلای31 ژانویه
شهریه تقریبی45000 الی 64000 دلار
رتبه در کانادا9
رتبه جهانی251
زبانانگلیسی
شهرکینگستون استان انتاریو

دانشگاه رایرسون

از دیگر دانشگاه‌های مهندسی برق در کانادا می‌توان به دانشگاه رایرسون اشاره کرد. این دانشگاه در سال ۱۹۴۳ در استان انتاریو کانادا تأسیس‌شده است. هدف از تأسیس آن نیز آموزش و توسعه مهارت در تجارت بعد از جنگ جهانی دوم بوده است. در حال حاضر نیز به‌عنوان یکی از برترین مؤسسات تحقیق و نوآوری در کانادا شناخته می‌شود. رشته مهندسی برق و کامپیوتر در این دانشگاه با هدف پشتیبانی از برنامه‌های پیشرفته تحقیقاتی، همچنین آموزش علوم مرتبط به مهندسی در سه مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا ارائه می‌شوند.

اطلاعاتتوضیحات
سایت رسمی دانشگاهلینک
ددلاین اپلای20 ژانویه
شهریه تقریبی38429 دلار
رتبه در کانادا25
رتبه جهانی904
زبانانگلیسی
شهرتورنتو – استان انتاریو

دانشگاه کلگری

دانشگاه کلگری یکی از دیگر دانشگاه‌های مهندسی برق در کانادا محسوب می‌شود که در سال 1966 تأسیس‌شده است. این دانشگاه مطابق با رتبه‌بندی موسسه تایمز جزء 200 دانشگاه برتر دنیا محسوب می‌شود. رشته مهندسی برق در این دانشگاه نیز در دو مقطع کارشناسی ارشد و دکترا برگزار می‌شود.

مقطع کارشناسی دانشگاه کلگری شامل دو دوره MEng و MASc می‌شود. دوره MEng این دانشگاه به‌عنوان کوتاه‌ترین دوره‌های تحصیلی مهندسی برق شناخته می‌شود و به‌صورت پاره‌وقت برگزار می‌شود. دانشجویان با تحصیل در این دوره می‌توانند بعد از 8 ماه مدرک تحصیلات تکمیلی خود را دریافت کنند. در صورت انتخاب دوره MASc نیز ملزم به ارائه پایان‌نامه و تحقیق در یک زمینه مرتبط با رشته تحصیلی هستند.

اطلاعاتتوضیحات
سایت رسمی دانشگاهلینک
ددلاین اپلای15 مارس
شهریه تقریبی4914 الی 18899 دلار
رتبه در کانادا8
رتبه جهانی200
زبانانگلیسی و فرانسه  
شهرکلگری

همچنین بخوانید: مهندسی برق در کانادا و اپلای مهندسی برق

دانشگاه‌ های کانادا

 • شرایط اخذ پذیرش مدارک موردنیاز
 • ددلاین اپلای ترم‌های پاییز و بهار
 • میانگین شهریه در مقاطع مختلف

شرایط تحصیل در دانشگاه‌ های مهندسی برق در کانادا

شرایط تحصیل در رشته مهندسی برق در کانادا، متناسب با مقطع تحصیلی و دانشگاه انتخابی اندکی متفاوت است. بااین‌حال همه آن‌ها برای پذیرش دانشجویان از یک سری شرایط کلی پیروی می‌کنند که عبارتند از:

شرایط پذیرش در مقطع کارشناسی

 مقطع کارشناسی رشته مهندسی برق در کانادا بین 3 تا 4 سال طول می‌کشد و دانشجویان برای تحصیل در این مقطع باید از شرایط زیر برخوردار باشند:

 • داشتن مدرک دیپلم
 • داشتن مدرک پیش‌دانشگاهی
 • گذراندن پیش‌نیازهای دروس ریاضیات سال آخر دبیرستان نظیر فیزیک، حسابان، جبر، شیمی و انگلیسی

شرایط پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا

مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه‌های مهندسی برق در کانادا متناسب با نوع دوره و دانشگاه انتخابی 1 تا 3 سال طول می‌کشد. دانشجویان جهت اخذ پذیرش و تحصیل در این مقطع باید از شرایط زیر برخوردار باشند:

 • مدرک کارشناسی در زمینه یکی از رشته‌های الکترونیک، برق و یا سایر رشته‌های مرتبط با حداقل معدل تعیین‌شده از سمت دانشگاه
 • سابقه کاری در محیط‌های مرتبط با رشته مهندسی برق
 • سوابق کارهای پژوهشی نظیر شرکت در کنفرانس‌ها، مقالات، دوره‌های اینترنشیپ و …
 • چند توصیه‌نامه معتبر از طرف اساتید دانشگاه
 • برخی از دانشگاه‌ها نیز مدرک GRE را دانشجویان درخواست می‌کنند.

اخذ پذیرش مقطع دکترای مهندسی برق به‌صورت مستقیم از مقطع کارشناسی نیز برای دانشجویان ممکن است. به این شرط که از تجارب تحقیقاتی گسترده برخوردار باشند که در یک ژورنال علمی داوری شده به چاپ رسیده است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط و نحوه تحصیل در کانادا اینجا کلیک کنید.

مدارک زبان انگلیسی جهت اخذ پذیرش دانشگاه‌ های مهندسی برق در کانادا

متقاضیان تحصیل در رشته مهندسی برق کانادا علاوه بر ارائه مدارک تحصیلی باید یک مدرک معتبر زبان (که نشان‌دهنده تسلط آن‌ها به زبان انگلیسی است) را به دانشگاه ارائه دهند. این مدارک به‌صورت کلی شامل مدرک آیلتس، تافل و … می‌شود و حداقل نمره لازم در آن‌ها نیز متناسب با دانشگاه انتخابی متغیر است. حداقل نمره اخذشده در آزمون‌های زبان انگلیسی جهت پذیرش در برخی دانشگاه‌های کانادا به شرح زیر است:

دانشگاهتافلآیلتسسایر آزمون‌ها
دانشگاه تورنتوiBT:93
PBT:580
7.0MELAB: 85
دانشگاه بریتیش کلمبیاiBT:92
PBT:550
6.5MELAB: 85
دانشگاه مک گیلiBT:100
 PBT:600
7.0NA
دانشگاه مک مسترiBT:92
PBT:580
6.5CAEL:70
MELAB: 85
 PTE Academic:70
دانشگاه آلبرتاiBT:92
PBT:580
6.5PTE Academic:59
دانشگاه کلگریiBT:86
PBT:560
6.5PTE:59
دانشگاه واترلوiBT:80
PBT:560
6.5MELAB:80
CAEL:60
PTE:60

بیشتر بخوانید: آزمون تافل برای کانادا و مدرک زبان مورد نیاز برای تحصیل در کانادا

هزینه تحصیل در دانشگاه‌ های مهندسی برق در کانادا

 با توجه به قوانین شهروندی و مهاجرت به کانادا، دانشجویان بین‌المللی متقاضی تحصیل در دانشگاه‌های این کشور باید از بودجه کافی برای تأمین هزینه‌های قبل از ورود و زندگی در کانادا برخوردار باشند.

هزینه‌ های قبل از ورود به کانادا

هزینه‌های دانشجویان بین‌المللی متقاضی تحصیل در دانشگاه‌های مهندسی برق کانادا، قبل از ورود به کشور کانادا شامل موارد زیر می‌شود که عبارتند از:

هزینه‌هاهزینه (دلار)
هزینه درخواست112-90
هزینه درخواست ویزای کانادا235
بیمه سلامت607
هزینه آزمون آیلتس190-185
هزینه تافل250-160
هزینه GRE230-205
هزینه GMAT250
مسافرت هوایی1400-450

هزینه زندگی در کانادا

متقاضیان تحصیل در دانشگاه‌های مهندسی برق در کانادا باید حداقل بودجه‌ای معادل 7500 دلار در سال داشته باشند تا بتوانند هزینه‌های اولیه زندگی خود را که شامل امکانات اولیه اقامت، غذا، حمل‌ونقل، خرید کتاب و … به‌استثنای شهریه دانشگاه را فراهم کنند. علاوه بر این برای تأمین هزینه‌های زندگی همراه با همسر باید 3000 دلار درآمد اضافه را در اختیار داشته باشند.

ساختار اساس میانگین هزینه زندگی دانشجویان بین‌الملل در کشور کانادا به شرح زیر است:

هزینه‌هاهزینه (دلار)
محل اقامت570-190
کتاب‌ها و لوازم230
غذا (در هر وعده غذایی)20-8
حمل‌ونقل70
سایر هزینه‌های مرتبط115-55

بورسیه تحصیلی دانشگاه‌ های مهندسی برق در کانادا

دانشگاه‌های پیشرو کشور کانادا بورسیه‌ها و کمک‌هزینه‌های تحصیلی متعددی را به دانشجویان بین‌المللی اختصاص می‌دهد. این بورسیه‌ها به‌صورت معمول بر اساس شایستگی افراد و به دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد تعلق می‌گیرد و می‌توانند تمام یا بخشی از هزینه‌های تحصیلی دانشجویان را پوشش دهد. در ادامه به تعدادی از بورسیه‌های تحصیلی ارائه‌شده از طرف دانشگاه‌های برتر کانادا، به‌عنوان نمونه اشاره می‌کنیم.

دانشگاهنوع
بورسیه
مبلغ
بورسیه
دانشگاه تورنتوVanier Canada Graduate Scholarships37.700 دلار آمریکا در سال به مدت سه سال
دانشگاه تورنتو Ontario Graduate Scholarship 3800 دلار آمریکا برای هر دوره تحصیلی
دانشگاه مک گیلMcGill Engineering International Tuition Award20.330 دلار آمریکا
دانشگاه واترلوGraduate Research Studentship (GRS)سالانه 13.500 دلار آمریکا
دانشگاه بریتیش کلمبیاMasters Level Affiliated Fellowship132 الی 12.000 دلار آمریکا

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد بورسیه‌های تحصیلی دانشجویان بین‌الملل کانادا اینجا کلیک کنید.

کار پس از تحصیل در دانشگاه‌ های مهندسی برق در کانادا

با توجه به افزایش تقاضا برای مهندسین برق در کانادا، فارغ‌التحصیلان این رشته تحصیلی می‌توانند در مشاغل مختلفی در زمینه‌های متنوع مهندسی، پزشکی، تجارت، دولت، صنعت و … مشغول به تحصیل شوند.

متناسب با گفته دولت کانادا، در بازه زمانی 2017 تا 2026 انتظار می‌رود 1200 شغل جدید برای تکنسین‌های مهندسی برق و الکترونیک در این کشور ایجاد شود. از موردعلاقه‌ترین و محبوب‌ترین فرصت‌های شغلی کشور کانادا، برای فارغ‌التحصیلان رشته مهندسی برق می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

شغلمیزان
درآمد
پیمانکار برق و مخابرات55500 دلار آمریکا
بازرسان مهندسی و تنظیم‌کننده‌ها60.200 دلار آمریکا
مهندس برق48.500 دلار آمریکا
مهندس صنایع55.700 دلار آمریکا
اپراتور نیروگاه52.700 دلار آمریکا
مهندس خطوط برق و کابل54.800 دلار آمریکا
اپراتور سیستم‌های قدرت63.300 دلار آمریکا

کشور کانادا به‌عنوان کانون نوآوری شناخته می‌شود و با توسعه پایدار در زمینه بهره‌وری انرژی، چشم‌انداز شغلی بسیار وسیعی برای مهندسان برق دارد. مطابق با تحقیقات دانشگاه جورج تاون، فارغ‌التحصیلان رشته مهندسی برق دانشگاه‌های کانادا توسط شرکت‌های مشهوری نظیر تسلا، گوگل، فیس بوک، پاول کانادا، Curtiss-Wright Corporation، AECOM Stantec و … استخدام می‌شوند.

بیشتر بخوانید: تبدیل ویزای تحصیلی به کاری در کانادا

اطلاعات مهم دانشگاه های کانادا

جدول اطلاعات مهم دانشگاه های کانادا

دانشگاه/وبسایتبرنامه هاددلاینتوضیحات
اپلیکیشن
الزاماتشهریهبورسیه‌ها
و جوایز
وبسایت دانشگاه تورنتوبرنامه های دانشگاه تورنتوددلاین دانشگاه تورنتوتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه تورنتوالزامات دانشگاه تورنتوبورسیه ها و جوایز دانشگاه تورنتو
وبسایت دانشگاه بریتیش کلمبیابرنامه های دانشگاه بریتیش کلمبیاددلاین دانشگاه بریتیش کلمبیاتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه بریتیش کلمبیاالزامات دانشگاه بریتیش کلمبیاشهریه دانشگاه بریتیش کلمبیابورسیه ها و جوایز دانشگاه بریتیش کلمبیا
وبسایت دانشگاه مک گیلبرنامه های دانشگاه مک گیلددلاین دانشگاه مک گیلتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه مک گیلالزامات دانشگاه مک گیلشهریه دانشگاه مک گیلبورسیه ها و جوایز دانشگاه مک گیل
وبسایت دانشگاه مک مستربرنامه های دانشگاه مک مستر
وبسایت دانشگاه مونترالبرنامه های دانشگاه مونترالددلاین دانشگاه مونترالتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه مونترالالزامات دانشگاه مونترالبورسیه ها و جوایز دانشگاه مونترال
وبسایت دانشگاه آلبرتابرنامه های دانشگاه آلبرتاددلاین دانشگاه آلبرتاتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه آلبرتاالزامات دانشگاه آلبرتاشهریه دانشگاه آلبرتابورسیه ها و جوایز دانشگاه آلبرتا
وبسایت دانشگاه اتاوابرنامه های دانشگاه اتاواددلاین دانشگاه اتاواتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه اتاواالزامات دانشگاه اتاواشهریه دانشگاه اتاوابورسیه ها و جوایز دانشگاه اتاوا
وبسایت دانشگاه سایمون فریزربرنامه های دانشگاه سایمون فریزرددلاین دانشگاه سایمون فریزرالزامات دانشگاه سایمون فریزر
وبسایت دانشگاه واترلوبرنامه های دانشگاه واترلوددلاین دانشگاه واترلوتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه واترلوالزامات دانشگاه واترلوشهریه دانشگاه واترلوبورسیه ها و جوایز دانشگاه واترلو
وبسایت دانشگاه وسترن انتاریوددلاین دانشگاه وسترن انتاریوالزامات دانشگاه وسترن انتاریوشهریه دانشگاه وسترن انتاریوبورسیه ها و جوایز دانشگاه وسترن انتاریو
وبسایت دانشگاه دالهاوزیبرنامه های دانشگاه دالهاوزیتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه دالهاوزیالزامات دانشگاه دالهاوزیبورسیه ها و جوایز دانشگاه دالهاوزی
وبسایت دانشگاه لاوالبرنامه های دانشگاه لاوالددلاین دانشگاه لاوالتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه لاوالالزامات دانشگاه لاوالشهریه دانشگاه لاوالبورسیه ها و جوایز دانشگاه لاوال
وبسایت دانشگاه کویینزبرنامه های دانشگاه کویینزددلاین دانشگاه کویینزتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کویینزالزامات دانشگاه کویینزشهریه دانشگاه کویینزبورسیه ها و جوایز دانشگاه کویینز
وبسایت دانشگاه مانیتوبابرنامه های دانشگاه مانیتوباددلاین دانشگاه مانیتوباشهریه دانشگاه مانیتوبابورسیه ها و جوایز دانشگاه مانیتوبا
وبسایت دانشگاه ویکتوریابرنامه های دانشگاه ویکتوریاددلاین دانشگاه ویکتوریاتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه ویکتوریاالزامات دانشگاه ویکتوریاشهریه دانشگاه ویکتوریابورسیه ها و جوایز دانشگاه ویکتوریا
وبسایت دانشگاه یورکبرنامه های دانشگاه یورکددلاین دانشگاه یورکتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه یورکالزامات دانشگاه یورکشهریه دانشگاه یورکبورسیه ها و جوایز دانشگاه یورک
وبسایت دانشگاه گوئلفبرنامه های دانشگاه گوئلفددلاین دانشگاه گوئلفتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه گوئلفالزامات دانشگاه گوئلفشهریه دانشگاه گوئلفبورسیه ها و جوایز دانشگاه گوئلف
وبسایت دانشگاه ساسکاچوانبرنامه های دانشگاه ساسکاچوانددلاین دانشگاه ساسکاچوانتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه ساسکاچوانالزامات دانشگاه ساسکاچوانشهریه دانشگاه ساسکاچوانبورسیه ها و جوایز دانشگاه ساسکاچوان
وبسایت دانشگاه کارلتونبرنامه های دانشگاه کارلتونددلاین دانشگاه کارلتونتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کارلتونشهریه دانشگاه کارلتونبورسیه ها و جوایز دانشگاه کارلتون
وبسایت دانشگاه کنکوردیابرنامه های دانشگاه کنکوردیاددلاین دانشگاه کنکوردیاتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کنکوردیاالزامات دانشگاه کنکوردیاشهریه دانشگاه کنکوردیابورسیه ها و جوایز دانشگاه کنکوردیا
وبسایت دانشگاه مموریال نیوفاندلندبرنامه های دانشگاه مموریال نیوفاندلندددلاین دانشگاه مموریال نیوفاندلندتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه مموریال نیوفاندلندالزامات دانشگاه مموریال نیوفاندلندشهریه دانشگاه مموریال نیوفاندلندبورسیه ها و جوایز دانشگاه مموریال نیوفاندلند
وبسایت دانشگاه تکنولوژی انتاریوبرنامه های دانشگاه تکنولوژی انتاریوددلاین دانشگاه تکنولوژی انتاریوتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه تکنولوژی انتاریوالزامات دانشگاه تکنولوژی انتاریوشهریه دانشگاه تکنولوژی انتاریوبورسیه ها و جوایز دانشگاه تکنولوژی انتاریو
وبسایت دانشگاه کبک مونترالبرنامه های دانشگاه کبک مونترالتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کبک مونترالالزامات دانشگاه کبک مونترالشهریه دانشگاه کبک مونترالبورسیه ها و جوایز دانشگاه کبک مونترال
وبسایت دانشگاه رجاینابرنامه های دانشگاه رجایناددلاین دانشگاه رجایناتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه رجایناالزامات دانشگاه رجایناشهریه دانشگاه رجاینابورسیه ها و جوایز دانشگاه رجاینا
وبسایت دانشگاه وینزوربرنامه های دانشگاه وینزورالزامات دانشگاه وینزورشهریه دانشگاه وینزوربورسیه ها و جوایز دانشگاه وینزور
وبسایت دانشگاه لیکهدبرنامه های دانشگاه لیکهدددلاین دانشگاه لیکهدتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه لیکهدالزامات دانشگاه لیکهدشهریه دانشگاه لیکهدبورسیه ها و جوایز دانشگاه لیکهد
وبسایت دانشگاه رایرسونبرنامه های دانشگاه رایرسونددلاین دانشگاه رایرسونتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه رایرسونالزامات دانشگاه رایرسونشهریه دانشگاه رایرسونبورسیه ها و جوایز دانشگاه رایرسون
وبسایت دانشگاه سنت فرانسیس خاویربرنامه های دانشگاه سنت فرانسیس خاویرددلاین دانشگاه سنت فرانسیس خاویرتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه سنت فرانسیس خاویرالزامات دانشگاه سنت فرانسیس خاویرشهریه دانشگاه سنت فرانسیس خاویربورسیه ها و جوایز دانشگاه سنت فرانسیس خاویر
وبسایت دانشگاه بریتیش کلمبیای شمالیبرنامه های دانشگاه بریتیش کلمبیای شمالیددلاین دانشگاه بریتیش کلمبیای شمالیتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه بریتیش کلمبیای شمالیالزامات دانشگاه بریتیش کلمبیای شمالیشهریه دانشگاه بریتیش کلمبیای شمالیبورسیه ها و جوایز دانشگاه بریتیش کلمبیای شمالی
وبسایت دانشگاه شربروکتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه شربروک
وبسایت دانشگاه کلگریبرنامه های دانشگاه کلگریددلاین دانشگاه کلگریتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کلگریالزامات دانشگاه کلگریشهریه دانشگاه کلگریبورسیه ها و جوایز دانشگاه کلگری
وبسایت دانشگاه براکبرنامه های دانشگاه براکددلاین دانشگاه براکتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه براکالزامات دانشگاه براکشهریه دانشگاه براکبورسیه ها و جوایز دانشگاه براک
وبسایت دانشگاه آکادیابرنامه های دانشگاه آکادیاتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه آکادیاشهریه دانشگاه آکادیابورسیه ها و جوایز دانشگاه آکادیا
وبسایت دانشگاه آلگومابرنامه های دانشگاه آلگوماددلاین دانشگاه آلگوماتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه آلگوماالزامات دانشگاه آلگوماشهریه دانشگاه آلگومابورسیه ها و جوایز دانشگاه آلگوما
وبسایت دانشگاه آتاباسکابرنامه های دانشگاه آتاباسکاددلاین دانشگاه آتاباسکاتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه آتاباسکاالزامات دانشگاه آتاباسکاشهریه دانشگاه آتاباسکابورسیه ها و جوایز دانشگاه آتاباسکا
وبسایت دانشگاه بوثبرنامه های دانشگاه بوثددلاین دانشگاه بوثتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه بوثالزامات دانشگاه بوثشهریه دانشگاه بوثبورسیه ها و جوایز دانشگاه بوث
وبسایت دانشگاه براندونبرنامه های دانشگاه براندونددلاین دانشگاه براندونتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه براندونالزامات دانشگاه براندونشهریه دانشگاه براندونبورسیه ها و جوایز دانشگاه براندون
وبسایت دانشگاه منونایتبرنامه های دانشگاه منونایتددلاین دانشگاه منونایتتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه منونایتالزامات دانشگاه منونایتشهریه دانشگاه منونایتبورسیه ها و جوایز دانشگاه منونایت
وبسایت دانشگاه کیپ برتونبرنامه های دانشگاه کیپ برتونددلاین دانشگاه کیپ برتونتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کیپ برتونالزامات دانشگاه کیپ برتونشهریه دانشگاه کیپ برتونبورسیه ها و جوایز دانشگاه کیپ برتون
وبسایت دانشگاه کپیلانوبرنامه های دانشگاه کپیلانوتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کپیلانوالزامات دانشگاه کپیلانوشهریه دانشگاه کپیلانوبورسیه ها و جوایز دانشگاه کپیلانو
وبسایت دانشگاه کراندالبرنامه های دانشگاه کراندالتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کراندالالزامات دانشگاه کراندالشهریه دانشگاه کراندالبورسیه ها و جوایز دانشگاه کراندال
وبسایت کالج دانشگاهی دومینیکنالزامات کالج دانشگاهی دومینیکنشهریه کالج دانشگاهی دومینیکنبورسیه ها و جوایز کالج دانشگاهی دومینیکن
وبسایت دانشگاه هنر و طراحی امیلی کاربرنامه های دانشگاه هنر و طراحی امیلی کارددلاین دانشگاه هنر و طراحی امیلی کارتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه هنر و طراحی امیلی کارشهریه دانشگاه هنر و طراحی امیلی کاربورسیه ها و جوایز دانشگاه هنر و طراحی امیلی کار
وبسایت دانشگاه فرست نیشنزتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه فرست نیشنزبورسیه ها و جوایز دانشگاه فرست نیشنز
وبسایت کالج دانشگاهی هورنبرنامه های کالج دانشگاهی هورنددلاین کالج دانشگاهی هورنتوضیحات اپلیکیشن کالج دانشگاهی هورنالزامات کالج دانشگاهی هورنبورسیه ها و جوایز کالج دانشگاهی هورن
وبسایت دانشگاه کینگزوودبرنامه های دانشگاه کینگزوودتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کینگزوودالزامات دانشگاه کینگزوودشهریه دانشگاه کینگزوودبورسیه ها و جوایز دانشگاه کینگزوود
وبسایت دانشگاه پلی تکنیک کوانتلنبرنامه های دانشگاه پلی تکنیک کوانتلنددلاین دانشگاه پلی تکنیک کوانتلنتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه پلی تکنیک کوانتلنالزامات دانشگاه پلی تکنیک کوانتلنشهریه دانشگاه پلی تکنیک کوانتلنبورسیه ها و جوایز دانشگاه پلی تکنیک کوانتلن
وبسایت دانشگاه لارنتینبرنامه های دانشگاه لارنتینددلاین دانشگاه لارنتینتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه لارنتینالزامات دانشگاه لارنتینشهریه دانشگاه لارنتینبورسیه ها و جوایز دانشگاه لارنتین
وبسایت دانشگاه مک ایوانبرنامه های دانشگاه مک ایوانددلاین دانشگاه مک ایوان
وبسایت دانشگاه مونت آلیسونبرنامه های دانشگاه مونت آلیسونددلاین دانشگاه مونت آلیسونتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه مونت آلیسونالزامات دانشگاه مونت آلیسونشهریه دانشگاه مونت آلیسونبورسیه ها و جوایز دانشگاه مونت آلیسون
وبسایت دانشگاه مانت سنت وینسنتبرنامه های دانشگاه مانت سنت وینسنتددلاین دانشگاه مانت سنت وینسنتتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه مانت سنت وینسنتشهریه دانشگاه مانت سنت وینسنتبورسیه ها و جوایز دانشگاه مانت سنت وینسنت
وبسایت دانشگاه مونت رویالبرنامه های دانشگاه مونت رویالددلاین دانشگاه مونت رویالتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه مونت رویالالزامات دانشگاه مونت رویالشهریه دانشگاه مونت رویالبورسیه ها و جوایز دانشگاه مونت رویال
وبسایت موسسه تکنولوژی نیویورکبرنامه های موسسه تکنولوژی نیویورکددلاین موسسه تکنولوژی نیویورکتوضیحات اپلیکیشن موسسه تکنولوژی نیویورکالزامات موسسه تکنولوژی نیویورکشهریه موسسه تکنولوژی نیویورکبورسیه ها و جوایز موسسه تکنولوژی نیویورک
وبسایت دانشگاه نیپیسینگبرنامه های دانشگاه نیپیسینگددلاین دانشگاه نیپیسینگتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه نیپیسینگالزامات دانشگاه نیپیسینگشهریه دانشگاه نیپیسینگبورسیه ها و جوایز دانشگاه نیپیسینگ
وبسایت دانشگاه اکادبرنامه های دانشگاه اکادددلاین دانشگاه اکادتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه اکادالزامات دانشگاه اکادشهریه دانشگاه اکادبورسیه ها و جوایز دانشگاه اکاد
وبسایت دانشگاه ردیمربرنامه های دانشگاه ردیمرددلاین دانشگاه ردیمرتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه ردیمرالزامات دانشگاه ردیمرشهریه دانشگاه ردیمربورسیه ها و جوایز دانشگاه ردیمر
وبسایت دانشگاه سنت پاولبرنامه های دانشگاه سنت پاولددلاین دانشگاه سنت پاولتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه سنت پاولالزامات دانشگاه سنت پاولشهریه دانشگاه سنت پاولبورسیه ها و جوایز دانشگاه سنت پاول
وبسایت دانشگاه سنت ماریزبرنامه های دانشگاه سنت ماریزالزامات دانشگاه سنت ماریز
وبسایت دانشگاه سنت توماسددلاین دانشگاه سنت توماستوضیحات اپلیکیشن دانشگاه سنت توماسالزامات دانشگاه سنت توماسشهریه دانشگاه سنت توماسبورسیه ها و جوایز دانشگاه سنت توماس
وبسایت دانشگاه سنت استفانزبرنامه های دانشگاه سنت استفانزددلاین دانشگاه سنت استفانزتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه سنت استفانزالزامات دانشگاه سنت استفانزشهریه دانشگاه سنت استفانزبورسیه ها و جوایز دانشگاه سنت استفانز
وبسایت کالج دانشگاهی کینگزبرنامه های کالج دانشگاهی کینگزددلاین کالج دانشگاهی کینگزتوضیحات اپلیکیشن کالج دانشگاهی کینگزالزامات کالج دانشگاهی کینگزشهریه کالج دانشگاهی کینگزبورسیه ها و جوایز کالج دانشگاهی کینگز
وبسایت دانشگاه کالج کینگزبرنامه های دانشگاه کالج کینگزددلاین دانشگاه کالج کینگزتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کالج کینگزالزامات دانشگاه کالج کینگزشهریه دانشگاه کالج کینگزبورسیه ها و جوایز دانشگاه کالج کینگز
وبسایت دانشگاه تامسون ریورزبرنامه های دانشگاه تامسون ریورزددلاین دانشگاه تامسون ریورزتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه تامسون ریورزالزامات دانشگاه تامسون ریورزشهریه دانشگاه تامسون ریورزبورسیه ها و جوایز دانشگاه تامسون ریورز
وبسایت دانشگاه ترنتبرنامه های دانشگاه ترنتددلاین دانشگاه ترنتتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه ترنتالزامات دانشگاه ترنتشهریه دانشگاه ترنتبورسیه ها و جوایز دانشگاه ترنت
وبسایت دانشگاه ترینیتی وسترنبرنامه های دانشگاه ترینیتی وسترنددلاین دانشگاه ترینیتی وسترنتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه ترینیتی وسترنالزامات دانشگاه ترینیتی وسترنشهریه دانشگاه ترینیتی وسترنبورسیه ها و جوایز دانشگاه ترینیتی وسترن
وبسایت کالج دانشگاهی تیندالبرنامه های کالج دانشگاهی تیندالددلاین کالج دانشگاهی تیندالتوضیحات اپلیکیشن کالج دانشگاهی تیندالالزامات کالج دانشگاهی تیندالشهریه کالج دانشگاهی تیندالبورسیه ها و جوایز کالج دانشگاهی تیندال
وبسایت دانشگاه مونکتونددلاین دانشگاه مونکتونتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه مونکتونالزامات دانشگاه مونکتونشهریه دانشگاه مونکتونبورسیه ها و جوایز دانشگاه مونکتون
وبسایت دانشگاه کبک اوتاوایسبرنامه های دانشگاه کبک اوتاوایسددلاین دانشگاه کبک اوتاوایستوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کبک اوتاوایسالزامات دانشگاه کبک اوتاوایسشهریه دانشگاه کبک اوتاوایسبورسیه ها و جوایز دانشگاه کبک اوتاوایس
وبسایت دانشگاه سنت بونیفیسبرنامه های دانشگاه سنت بونیفیسددلاین دانشگاه سنت بونیفیستوضیحات اپلیکیشن دانشگاه سنت بونیفیسالزامات دانشگاه سنت بونیفیسشهریه دانشگاه سنت بونیفیسبورسیه ها و جوایز دانشگاه سنت بونیفیس
وبسایت دانشگاه کبک تراویس ریورزتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کبک تراویس ریورزشهریه دانشگاه کبک تراویس ریورزبورسیه ها و جوایز دانشگاه کبک تراویس ریورز
وبسایت دانشگاه کبک ریموسکیبرنامه های دانشگاه کبک ریموسکیتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کبک ریموسکیالزامات دانشگاه کبک ریموسکیشهریه دانشگاه کبک ریموسکیبورسیه ها و جوایز دانشگاه کبک ریموسکی
وبسایت دانشگاه سنت آنبرنامه های دانشگاه سنت آنددلاین دانشگاه سنت آنتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه سنت آنالزامات دانشگاه سنت آنشهریه دانشگاه سنت آنبورسیه ها و جوایز دانشگاه سنت آن
وبسایت دانشگاه کبک چیکوتیمیبرنامه های دانشگاه کبک چیکوتیمیددلاین دانشگاه کبک چیکوتیمیتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کبک چیکوتیمیالزامات دانشگاه کبک چیکوتیمیشهریه دانشگاه کبک چیکوتیمی
وبسایت دانشگاه آبیتیبی تمیسکامینگ کبکبرنامه های دانشگاه آبیتیبی تمیسکامینگ کبکددلاین دانشگاه آبیتیبی تمیسکامینگ کبکتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه آبیتیبی تمیسکامینگ کبکالزامات دانشگاه آبیتیبی تمیسکامینگ کبکشهریه دانشگاه آبیتیبی تمیسکامینگ کبکبورسیه ها و جوایز دانشگاه آبیتیبی تمیسکامینگ کبک
وبسایت دانشگاه کانادا وستبرنامه های دانشگاه کانادا وستبرای اطلاع از ددلاین، با دفتر دانشگاه تماس بگیرید: تماس با دانشگاه کانادا وستتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه کانادا وستالزامات دانشگاه کانادا وستشهریه دانشگاه کانادا وستبورسیه ها و جوایز دانشگاه کانادا وست
وبسایت دانشگاه لتبریجبرنامه های دانشگاه لتبریجددلاین دانشگاه لتبریجتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه لتبریجبورسیه ها و جوایز دانشگاه لتبریج
وبسایت دانشگاه پرنس ادواردبرنامه های دانشگاه پرنس ادواردددلاین دانشگاه پرنس ادواردتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه پرنس ادواردالزامات دانشگاه پرنس ادواردشهریه دانشگاه پرنس ادواردبورسیه ها و جوایز دانشگاه پرنس ادوارد
وبسایت دانشگاه وینیپگبرنامه های دانشگاه وینیپگددلاین دانشگاه وینیپگتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه وینیپگالزامات دانشگاه وینیپگشهریه دانشگاه وینیپگ
وبسایت کالج دانشگاهی شمالبرنامه های کالج دانشگاهی شمالددلاین کالج دانشگاهی شمالتوضیحات اپلیکیشن کالج دانشگاهی شمالالزامات کالج دانشگاهی شمالشهریه کالج دانشگاهی شمال
وبسایت دانشگاه فریزر ولیبرنامه های دانشگاه فریزر ولیددلاین دانشگاه فریزر ولیتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه فریزر ولیالزامات دانشگاه فریزر ولیشهریه دانشگاه فریزر ولیبورسیه ها و جوایز دانشگاه فریزر ولی
وبسایت دانشگاه ونکوور آیلندبرنامه های دانشگاه ونکوور آیلندددلاین دانشگاه ونکوور آیلندتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه ونکوور آیلندالزامات دانشگاه ونکوور آیلندشهریه دانشگاه ونکوور آیلند
وبسایت دانشگاه ویلفرد لوریهبرنامه های دانشگاه ویلفرد لوریهددلاین دانشگاه ویلفرد لوریهتوضیحات اپلیکیشن دانشگاه ویلفرد لوریهالزامات دانشگاه ویلفرد لوریهشهریه دانشگاه ویلفرد لوریهبورسیه ها و جوایز دانشگاه ویلفرد لوریه

مهاجرت تحصیلی به کانادا با موسسه تراست

دریافت وقت مشاوره اولیه

در این مرحله کافی است تا با یک تماس تلفنی و یا پر کردن فرم ارزیابی در سایت، یک وقت مشاوره از کارشناسان ما دریافت کنید

تنظیم قرارداد

بعد از تشریح کامل شرایط و خواسته های شما، راهنمایی های لازم از طرف کارشناس به شما داده خواهد شد و با عقد قرارداد، فرآیند اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی کانادا آغاز می شود

دریافت مدارک اولیه

در این مرحله کافی است مدارک خواسته شده را به کارشناس مجموعه تحویل دهید. در حالی که با خیالی آسوده به سایر کارهای خود می رسید، مطمئن هستید که کارشناسان تراست پیوسته در حال پیگیری کارهای شما هستند

معرفی فهرست دانشگاه ها

در این مرحله با توجه به شرایط شما فهرستی از دوره های موجود در رشته مورد علاقه تان در اختیار شما قرار می گیرد

اپلای دانشگاه کانادا و ارسال مدارک

در این مرحله، فرم های مورد نیاز دانشگاه مورد نظر شما تکمیل، و به همراه مدارک برای دانشگاه ارسال خواهند شد.

پرداخت شهریه و سایر هزینه ها

پس از اخذ پذیرش تحصیلی، شهریه دانشگاه پرداخت می شود. نکته جالب توجه این است که کارشناسان با تجربه تراست می توانند با توجه به شرایط شما، بیشترین مقدار ممکن از بورسیه تحصیلی را برای شما دریافت کنند. بنابراین ممکن است نیاز به پرداخت شهریه در ترم های بعدی را نداشته باشید.

دریافت نامه پذیرش

در این مرحله نامه پذیرش از دانشگاه در دستان شماست. به شما تبریک می گوییم! آماده تحصیل در کانادا شوید.

دریافت ویزای تحصیلی

در نهایت، با توجه به دریافت نامه پذیرش از دانشگاه، برای صدور ویزای تحصیلی کانادا اقدامات لازم برای شما انجام می شود

خدمات موسسه تراست برای پذیرش و ویزای تحصیلی

تمامی پرونده های مهاجرتی موسسه تراست تحت نظارت مستقیم شروین مدنی، وکیل ارشد موسسه انجام می شود.

 • ارائه چک لیست مدارک برای اخذ پذیرش
 • بررسی مدارک آماده شده توسط متقاضی
 • بررسی دانشگاه ها، کالج ها و مدارس
 • تعیین رشته موردعلاقه متقاضی
 • مکاتبه با دانشگاه ها، کالج ها و مدارس جهت اخذ پذیرش مشروط به ارائه مدرک زبان
 • آماده سازی CV و SOP
 • (در صورت داشتن همراه) ارائه چک لیست مدارک لازم برای ویزای همراه
 • انجام مکاتبات نهایی با دانشگاه ها، کالج ها و مدارس
 • ساخت پروفایل متقاضی در وب سایت دانشگاه، پرداخت شهریه و دریافت نامه پذیرش
 • تدوین استادی پلن
 • ارائه چک لیست مدارک لازم جهت اخذ ویزای متقاضی و ویزای همراه
 • ثبت نام بیومتریک
 • پیگیری پرونده متقاضی تا اخذ ویزا
 • راهنمایی درخصوص پیکاپ ویزا و لندینگ در کانادا

شروین مدنی وکیل ارشد موسسه تراست


 • وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا و دارای کد فعالیت در انجمن ICCRC
  (کد وکالت: RCIC# 506959)
 • عضو هیئت علمی کالج اشتون در رشته مهاجرت
 • سابقه فعالیت به عنوان آفیسر اداره مهاجرت
 • بیش از 10 سال سابقه وکالت امور مهاجرتی
شروین مدنی

پذیرش تحصیلی کانادا با تراست

درصد بالای پرونده های تحصیلی موفق
دریافت مشاوره از وکیل رسمی اداره مهاجرت

سوالات متداول

آیا کشور کانادا محل مناسبی برای مهندسان برق است؟

مهندسی برق یکی از پر متقاضی‌ترین مشاغل کشور کانادا محسوب می‌شود و مسیر اخذ اقامت دائم کانادا را برای متخصصان این رشته هموار می‌کند.

چه قدر طول می‌کشد تا در کانادا مهندس برق شویم؟

برای مهندس برق شدن در این کشور می‌توان در دوره‌ی BSEE (کارشناسی علوم مهندسی برق) یا رشته‌های مرتبط نظیر دوره BSCpE (لیسانس علوم مهندسی کامپیوتر) تحصیل کرد. تحصیل در این دوره‌ها مناسب با دانشگاه انتخابی 4 الی 5 سال زمان می‌برد.

آیا تحصیل در دانشگاه‌های مهندسی برق در کانادا دشوار است؟

رشته مهندسی برق جزء سخت‌ترین رشته‌های مهندسی است و مهم‌ترین دلیل سختی آن وجود تفکر انتزاعی در این زمینه است.

مراحل پذیرش دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد رشته مهندسی برق کانادا چه زمانی انجام می‌شود؟

به‌صورت معمول مراحلپذیرش دانشجویان بین‌المللی رشته مهندسی برق در این کشور در 3 ترم پاییز، زمستان و تابستان انجام می‌شود.

میزان شهریه مقطع کارشناسی ارشد رشته مهندسی برق کانادا چه قدر است؟

شهریه و هزینه تحصیل متناسب با دانشگاه انتخابی از 10000 دلار تا 34000 دلار در سال متغیر است.

دوره‌های برتر رشته مهندسی برق در کشور کانادا کدامند؟

از بهترین دوره‌های برگزارشده در دانشگاه‌های مهندسی برق در کانادا عبارتند از:
. تسلط بر بهینه‌سازی سیستم انرژی
. تجزیه‌وتحلیل مدار الکتریکی، الکترونیک، مهندسی برق.
. مهندسی بلندگو: نحوه طراحی کراس اوورهای بلندگو
. توزیع اصول مهندسی برق

با تحصیل در رشته مهندسی برق کانادا چه مهارت‌هایی کسب می‌کنیم؟

از مهم‌ترین مهارت‌های ضروری که دانشجویان با تحصیل در رشته مهندسی برق کانادا کسب می‌کنند، عبارتند از:
. مهارت حل مسئله به‌علاوه از نظم و انضباط.
. مهارت‌های تفکر خلاق
. مهارت‌های تفکر انتقادی
. مهارت‌های ارتباطی
. دانش‌مدار اولیه
. مهارت‌های عددی
. مهارت‌های سازمانی
. شوق یادگیری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رزرو وقت مشاوره
تماس

تمامی حقوق مادی و معنوی مطالب متعلق به موسسه مهاجرتی تراست می باشد. استفاده از مطالب برای موارد غیرتجاری بلامانع است.