وکیل مهاجرت در اصفهان

وکیل مهاجرت در اصفهان

بهترین وکیل مهاجرت در اصفهان

روند مهاجرت به کشورهای دیگر از جمله کانادا به این دلیل که متقاضی را با مباحث قوانین داخلی کشور مقصد رو به رو می‌کند جزء یکی از اقدامات حقوقی است که ویژگی بین‌المللی پیدا می‌کند. کشورهای مهاجرپذیر از جمله کانادا برای پذیرش مهاجر‌، قوانینی را در این زمینه تصویب کرده‌اند که رعایت نشدن هر یک از آن‌ها می‌تواند پرونده مهاجرتی متقاضی را با شکست مواجه کند. مسلمأ اکثر متقاضیان مهاجرت با قوانین کشورها در این زمینه آشنایی ندارند. بنابراین مراجعه به وکیل مهاجرت برای موفقیت در دریافت ویزای و مهاجرت به این کشور مورد نظر ضروری است. خوب حالا که به اهمیت داشتن وکیل مهاجرت پی بردید حتمأ این سوال برایتان به وجود آمده است که وکیل مهاجرت خوب چه وکیلی است؟ اصلأ چه طور وکیل مهاجرت پیدا کنم؟ و این که یک وکیل مهاجرت چه خدماتی ارائه می‌کند؟ قوانین مهاجرت بسیار پیچیده است، ولی اصلأ نگران نباشید؛ چرا که وکلای با تجربه و حرفه‌ای ما در تراست با تمامی روش‌های قانونی مهاجرت آشنا هستند و می‌توانید کار مهاجرت خود را به آنان بسپارید.

وکیل مهاجرت در اصفهان

پادکست بشنوید!

وظایف وکیل مهاجرت

رادیو تراست

موضوع : وظایف وکیل مهاجرت

موسسه مهاجرت در اصفهان

هموطنانی که در اصفهان سکونت دارند و می‌خواهند برای دریافت مشاوره و استفاده از خدمات حقوقی وکیل مهاجرت برخوردار بشوند می‌توانند از مشاورین موسسه مهاجرتی تراست استفاده کنند. البته دفتر اصلی موسسه مهاجرتی تراست در شهر ونکوور کانادا است و دفتر نمایندگی آن نیز در تهران فعالیت دارد. البته شما عزیزان می‌توانید از خدمات آنلاین و مشاوره تلفنی وکلای مهاجرتی موسسه تراست استفاده کنید. مطمئن باشید که تمام راهنمایی‎‌های لازم برای مهاجرت به کانادا را از طریق مشاوره تلفنی می‌توانید به دست بیاورید. تیم تراست برای رفاه حال متقاضیان، شرایط افراد برای مهاجرت را به رایگان بررسی می‌کند. همین حالا می‌توانید با متخصصان ما در تراست تماس بگیرید یا از طریق فرم ارزیابی رایگان اقدام کنید.

وکلا در موسسه مهاجرتی تراست، متقاضیان مهاجرت را با روش‌های مهاجرتی زیر آشنا می‌کنند و بهترین روش مهاجرت را پیش روی شما قرار می‌دهند:

 1. مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری
 2. مهاجرت از طریق تحصیل
 3. مهاجرت از طریق ازدواج
 4. مهاجرت از طریق کار
 5. مهاجرت از طریق اسپانسرشیپ
موسسه مهاجرت در اصفهان

بهترین وکیل مهاجرت در اصفهان

همه کسانی که قصد مهاجرت به کشورهای دیگر را دارند به دنبال یک وکیل با تجربه و آشنا به قوانین مهاجرتی هستند. اگر به‌دنبال بهترین وکیل مهاجرت در اصفهان هستید، وکیل ایده‌آل خود را در موسسه مهاجرتی تراست پیدا خواهید کرد. اصلأ چرا وکلا در تراست بهترین هستند؟

 1. چون وکلا در موسسه مهاجرتی تراست، سابقه به نتیجه رساندن هزاران پرونده مهاجرتی را دارند.
 2. به قوانین داخلی کشورهای مهاجرپذیر و از جمله کانادا در زمینه امور مهاجرتی آشنایی دارند.
 3. با توجه به شرایطی که شما در آن قرار گرفته‌اید و امکاناتی که برای مهاجرت در اختیار دارید، بهترین برنامه مهاجرتی را به شما پیشنهاد می‌دهند. لازم به ذکر است که برخی از متقاضیان با شرکت در برنامه مهاجرتی که شانس کمی در آن دارند وقت و هزینه خود را هدر می‌دهند این در حالی است که وکلا در موسسه مهاجرتی تراست به دلیل احترامی که برای وقت و هزینه مراجعین قائل هستند، شرایط شما را به دقت بررسی می‌کنند و برنامه مهاجرتی مناسب را پیشنهاد می‌دهند.
 4. راهنمایی‌های لازم را برای دریافت انواع ویزا ارائه می‌کنند. دریافت ویزا پروسه‌ای است که در آن باید مدارک متعددی را به سفارت کشور مورد نظر تحویل بدهید. اشتباه در ارسال و بارگذاری هر یک از این مدارک در سایت سفارت می‌تواند برنامه مهاجرتی را با تاخیر مواجه کند. همچنین بعد از تایید مدارک باید برای مصاحبه حضوری در سفارت حاضر شوید. درخواست بسیاری از متقاضیان در این مرحله به دلیل نداشتن اطلاعات لازم در مورد توضیحاتی که باید در جلسه مصاحبه به کارمند سفارت بدهند رد می‌شود. وکیل ما در موسسه تراست شما را با تمام جزئیات مربوط به مدارک و مصاحبه در سفارت آشنا می‌کند.

ویژگی‌های وکیل قابل اعتماد در اصفهان برای مهاجرت

 1. آشنایی با روند دریافت ویزای کشورهای مهاجرپذیر
 2. آشنایی با مقررات مهاجرتی کشورهای مختلف و از جمله کانادا
 3. برخورداری از تجربه کافی در پرونده‌های مهاجرتی
 4. دادن اطلاعات به متقاضی مهاجرت در مورد شرایط زندگی در کشورهای مختلف و از جمله کانادا

مزایای استفاده از وکیل مهاجرت در اصفهان

کسی‌که قصد مهاجرت به کانادا را داشته باشد وقتی از طریق وکیل مهاجرت پروسه دریافت ویزا را انجام بدهد در صورتی‌که در هر یک از مراحل با مشکلی رو به رو شود با خیال راحت می‌تواند پیگیری موضوع را به وکیل خود بسپارد. لازم است بدانید که اگر پرونده مهاجرتی در سفارت به هر دلیلی بسته شود، فقط وکیل مهاجرت است که از لحاظ قانونی می‌تواند در مراجع رسمی کشور مقصد پرونده را پیگیری کند. اگر وکیل مهاجرت نداشته باشید در صورت ایجاد هر گونه مشکلی باید مراحل را از ابتدا طی کنید اما با وجود وکیل مهاجرت او کار شما را تا زمان دریافت ویزا دنبال می‌کند.

شاید تعجب کنید اما با استفاده از وکیل مهاجرت می‌توانید در هزینه‌های خود برای مهاجرت صرفه‌جویی کنید. وقتی وکیل مهاجرت داشته باشید، در جریان دریافت ویزا، اشتباهات سایر متقاضیان را انجام نمی‌دهید و در نتیجه مجبور به طی کردن مراحل مهاجرت از ابتدا و پرداخت هزینه‌های اضافی نخواهید شد.

مزایای استفاده از وکیل مهاجرت در اصفهان

سابقه کار وکلای مهاجرتی موسسه تراست در اصفهان

وکلای مهاجرت در موسسه تراست با تجربه تحصیل در دانشگاه‌های معتبر و گذراندن دوره‌های آموزشی مرتبط و همچنین ورود به حیطه وکالت در امور مهاجرتی، جزء بهترین گروه‌های خدمات مشاوره و وکالت در مهاجرت به کشورهای مهاجرپذیر و از جمله کانادا هستند.

وکیل مهاجرت در اصفهان و مشاوره آنلاین

امروزه با گسترش شبکه‌های ارتباط از راه دور و با توجه به شیوع بیماری کووید 19، بسیاری از متقاضیان مهاجرت به دریافت خدمات مشاوره به صورت آنلاین تمایل دارند. موسسه مهاجرتی تراست با درک نیاز متقاضیان و برای رفاه آن‌ها خدمات مشاوره‌ای خود را به صورت آنلاین ارائه می‌کند. برای استفاده از مشاوره آنلاین همین حالا می‌توانید نوبت رزرو کنید. وکلای ما در موسسه تراست در خدمات شما هستند.

اعتماد به وکلای مهاجرت تراست

اگر برای دریافت ویزا و مهاجرت، به وکیل مهاجرت مراجعه کنید باید اطلاعات و مدارک خود را در اختیار او قرار بدهید. متأسفانه تعدادی از موسسه‌ها با انجام اعمال غیر قانونی، مدارک و اطلاعات مراجعین خود را در اختیار دیگران قرار می‌دهند و حتی بعضی از آن‌ها با کلاهبرداری، از متقاضیان مهاجرت اخاذی می‌کنند. اگر به دنبال موسسه‌ای هستید که با اطمینان خاطر بتوانید اطلاعات شخصی خود را در اختیار آن‌ها قرار بدهید، تراست گزینه مناسبی است.

وکلای ما در موسسه تراست اشخاص امانت‌داری هستند که در طی پروسه دریافت ویزا و مهاجرت، امین موکل خود هستند و با رعایت موازین اخلاقی از اطلاعات و مدارک آن‌ها حفاظت می‌کنند.

مشاوره رایگان وکیل مهاجرت در اصفهان

تمام اشخاصی که قصد مهاجرت به کشور دیگر را دارند باید در ابتدا از مطابقت شرایط خود با برنامه‌های مهاجرتی کشور مقصد و مدارک لازم برای دریافت ویزا مطلع بشوند. تراست برای صرفه‌جویی در هزینه‌های شما مشتریان عزیز، به رایگان شرایط شما را برای مهاجرت ارزیابی می‌کند. همین حالا فرم ارزیابی رایگان تراست را تکمیل کنید تا متخصصان تراست شرایط شما برای مهاجرت را بررسی کنند. نتیجه در ایمیلی خدمتتان اعلام خواهد شد.

مشاوره رایگان وکیل مهاجرت در اصفهان

وکیل مهاجرت در اصفهان و ارتباط با وکلای بین‌المللی

نکته‌ای که در زمان انتخاب وکیل مهاجرت باید به آن توجه داشته باشید این است که وکیل باید با وکلای بین‌المللی در ارتباط باشد. زیرا یک وکیل مهاجرت نمی‌تواند نسبت به قوانین تمام کشورها آگاهی داشته باشد. به همین دلیل هم باید با وکلای بین‌المللی در ارتباط باشد تا در صورت مراجعه شخصی که قصد مهاجرت به کشوری را دارد که وکیل از قوانین مهاجرتی آن مطلع نیست بتواند اطلاعات لازم را از همکاران خود دریافت کند. وکلای مهاجرت در موسسه تراست با برقراری ارتباط با سایر همکاران خود در کشورهای دیگر، راهنمایی‌های لازم را در خصوص مهاجرت به کشور مورد نظر در اختیار شما قرار می‌دهند.

هزینه وکیل مهاجرت در اصفهان

هزینه وکیل مهاجرت در اصفهان به عوامل متعددی بستگی دارد. از جمله کشوری که قصد مهاجرت به آن را دارید و مدت زمانی که وکیل برای انجام کارهای مهاجرتی موکل خود اختصاص می‌دهد.

اگر پرونده در سفارت با مشکل مواجه شود و وکیل در مراجع قانونی کشور مقصد اقامه دعوا کند، موکل علاوه بر پرداخت هزینه پیگیری قانونی باید حق‌الوکاله وکیل را نیز پرداخت کند.

 در موسسه تجارتی تراست با پرداخت هزینه معقول، خدمات مشاوره‌ای ارزنده برای مهاجرت دریافت می‌کنید.

آیا انتخاب موسسه مهاجرتی تراست یک تصمیم درست است؟

بله موسسه تراست با ارائه بهترین خدمات مشاوره‌ای در زمینه مهاجرت، بهترین انتخاب برای متقاضیان است.

وکیل مهاجرت در اصفهان برای دریافت اقامت دائم کشورهای خارجی

 1. باید برای ایالتی که در آن سکونت دارید درخواست اقامت دائم بدهید که این درخواست شامل موارد مهمی می‌شود که وکیل مهاجرت می‌تواند با تنظیم آن‌ شما را برای دریافت اقامت دائم یاری کند.
 2. بعد از ارسال درخواست ایالتی باید تقاضای خود را به اداره مهاجرت کشوری که در آن سکونت دارید ارسال کنید. مثلا در کانادا باید این درخواست را برای اداره IRCC یا همان اداره مهاجرت بفرستید. در این مرحله نیز شما قطعأ به راهنمایی‌های لازم برای تنظیم درخواست خود نیاز خواهید داشت. وکلای ما در موسسه تراست با تجربه تنظیم درخواست‌های بسیار زیاد برای اداره مهاجرت کشورهای مختلف از جمله کانادا برای دریافت کارت اقامت دائم راهنمایی‌های لازم را انجام می‌دهند.
وکیل مهاجرت در اصفهان برای دریافت اقامت دائم کشورهای خارجی

وکیل مهاجرت در اصفهان برای مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری

 سرمایه‌گذاری یکی از روش‌های مهاجرتی است که تعداد زیادی از هم‌وطنان برای دریافت ویزای کشورهای خارجی و نهایتا دریافت مجوز اقامت دائم از آن استفاده می‌کنند. تجار زیادی از ایران برنامه‌ریزی‌هایی را برای شروع یک سرمایه‌گذاری موفق در کشورهای خارجی دارند اما با مقررات سرمایه‌گذاری در کشورهای مقصد آشنا نیستند. معمولأ متقاضیان برای مهاجرت از طریق برنامه سرمایه‌گذاری باید مراحلی را طی کنند و مدارکی را برای سازمان یا اداره‌ای که مسوول صدور مجوز سرمایه‌گذاری است ارسال کنند. وکیل مهاجرت در این زمینه هم می‌تواند اطلاعاتی را در اختیار متقاضیان قرار بدهد.

وکیل مهاجرت در اصفهان برای مهاجرت از طریق تحصیل

مهاجرت از طریق دریافت ویزای تحصیلی در اصفهان یکی از روش‌های مهاجرتی است که بسیاری از دانشجویان برای مقاطع تحصیل تکمیلی به آن فکر می‌کنند. دریافت ویزای تحصیلی برای مهاجرت به سایر کشورها نیازمند طی شدن مراحل و ارائه مدارکی است که با توجه به دانشگاه انتخابی می‌تواند متفاوت باشد. شما می‌توانید با دریافت مشاوره از وکیل مهاجرت، دورنمایی از مهاجرت تحصیلی پیدا کنید و حتی برای انجام کارهای لازم در جریان مهاجرت نیز از راهنمایی وکیل مهاجرت استفاده کنید.

وکیل مهاجرت در اصفهان برای مهاجرت از طریق ازدواج

مهاجرت از طریق ازدواج یکی از روش‌های آسان برای اقامت در کشورهای اروپایی و کانادا است. به همین دلیل به یکی از گزینه‌های اولویت‌دار برای متقاضیان تبدیل شده است. در اکثر نظام‌های حقوقی اگر خانم با مردی که تبعه کشور دیگری است ازدواج کند، تابعیت دولت متبوع همسر خود را به دست می‌آورد. البته دولت‌ها با وضع قوانینی برای پذیرش مهاجرینی که از طریق ازدواج، مقیم می‌شوند؛ محدودیت‌ها و ضوابطی را در نظر گرفته‌اند. کسب اطلاع در مورد این مقررات نیازمند تسلط بر قانون کشور مقصد است. بدیهی است که یک شخص متقاضی برای مهاجرت به کشور دیگر، از قوانین آن در مورد اعطای تابعیت از طریق ازدواج اطلاع ندارند. بنابراین بهتر است که با کمک وکیل مهاجرت، شرایط خود را برای انتخاب این روش مهاجرتی بسنجند.

وکیل مهاجرت در اصفهان برای مهاجرت از طریق کار

اگر قصد دریافت ویزای کاری برای مهاجرت به کشور دیگر را دارید باید از برنامه‌ها و قوانین کشور مورد نظر برای پذیرش مهاجر از طریق اشتغال مطلع باشید. حتی در کشورهایی مانند کانادا، قوانین و برنامه‌های ایالات برای پذیرش مهاجر از طریق ویزای کاری متفاوت است بنابراین برای کسب اطلاع در مورد ضوابط و قوانین هر ایالات و برنامه‌های استانی که در حال حاضر برای پذیرش مهاجر فعال هستند می‌توانید روی وکیل مهاجرت حساب باز کنید.

وکیل مهاجرت در اصفهان برای مهاجرت از طریق اسپانسرشیپ

برخی از متقاضیان مهاجرت به سایر کشورها از جمله کانادا تمایل دارند که به همراه خانواده در کشور مقصد اقامت داشته باشند. این دسته از هم‌وطنان باید از طرح اسپانسرشیپ استفاده کنند. در مهاجرت خانوادگی باید یک شخص  به عنوان متقاضی اصلی درخواست خود را به سفارت بدهد و مشخصات همراهان خود را نیز در درخواست ذکر ‌کند. یعنی می‌توانید همسر، فرزند، پدر، مادر و سایر اشخاص مورد نظر خود را به عنوان همراه و خودتان را به عنوان اسپانسر به سفارت معرفی کنید. در این روش مهاجرتی باید تضمین کنید که در طول مدت زندگی در کشور مقصد از لحاظ مالی، اشخاص مذکور را حمایت می‌کنید. در واقع برای کارمند سفارت باید این اطمینان خاطر ایجاد شود که مهاجرت شما به همراه خانواده برای دولت، مشکل‌آفرین نخواهد شد. به این دلیل که در اکثر کشورهای مهاجرپذیر و از جمله کانادا اگر مهاجرین با مشکلات مالی مواجه بشوند ممکن است تعهداتی در این زمینه برای دولت ایجاد شود.

لازم به ذکر است که برخی از خانواده‌ها با به دنیا آوردن فرزندشان در یکی از کشورهای مدرن مانند کانادا، زمینه مهاجرت خانوادگی را برای خود در آینده فراهم می‌کنند. در این روش نیز باید مقرراتی که دولت‌ها برای اعطای تابعیت بر اساس نظام حقوقی حاکم در آن کشور نظر گرفته‌اند مورد توجه قرار بگیرد.

در روش مهاجرتی از طریق اسپانسرشیپ نیز مانند سایر روش‌ها قوانینی از سوی کشورها وضع شده است که اکثر متقاضیان از آن بی اطلاع هستند. وکلای با تجربه ما در موسسه تراست، شرایط شما را برای مهاجرت از طریق اسپانسرشیپ بررسی می‌کنند و بهترین راهکار را پیش روی شما قرار می‌دهند.

چرا موکلین به موسسه مهاجرتی تراست اعتماد کرده‌اند؟

 1. تراست توسط مشاورین قانونی مهاجرت کانادا و عضو انجمن ICCRC اداره می‌شود

  شروین مدنی با سال‌ها سابقه وکالت امور مهاجرت و دارای کد فعالدیت RCIC در انجمن ICCRC به عنوان وکیل ارشد مجموعه تراست مشغول به فعالیت‌اند. مشاورین موسسه تراست نیز از اساتید دانشگاه های کانادا و افراد دارای تجربه تحصیل کانادایی هستند و همین امر نیز باعث ارائه مشاوره‌های با کیفیت، کاربردی و ملموس به متقاضیان شده است.

 2. آمار پرونده‌های موفق ما بالاست

  مهاجرت مسیری دشوار و سرنوشت ساز است. ما افتخار می‌کنیم که در این مسیر پر فراز و نشیب همراه مورد اعتماد هزاران ایرانی برای رسیدن به سرمقصد آرزوهایشان بوده‌ایم. داشتن بیش از شش هزار پرونده موفق در زمینه‌های مختلف اعم از تحصیلی، کاری و سرمایه گذاری نتیجه تلاش شبانه روزی تیم تراست جهت موفقیت مشتریانش در مسیر مهاجرت بوده است.

 3. ما نماینده رسمی مراکز آموزشی مقاطع مختلف در کانادا هستیم

  موسسه تراست نمایندگی رسمی اغلب دانشگاه‌ها و کالج‌ها و همچنین مدارس کانادا را دریافت کرده است. در برخی موارد نیز این موسسه به عنوان نماینده کلیدی (Key Agent) با مراکز آموزشی کانادایی همکاری دارد، همین امر نیز موجب سهولت مکاتبات با مراکز آموزشی و همچنین اخذ پذیرش بدون هیچ واسطه‌ای را فراهم آورده است.

 4. تراست، مرجعی قابل اعتماد برای اخبار و اطلاعات مهاجرت است

  وب سایت موسسه تراست
  با توجه به این که موسسه مهاجرتی تراست به صورت تخصصی خدمات مهاجرت به کانادا را ارائه می‌دهد به جرائت می‌توان گفت این وب سایت کامل‌ترین مرجع فارسی زبان در حوزه ارائه اطلاعات مهاجرت، تحصیل، کار و زندگی در کاناداست. به روزترین اخبار مهاجرت کانادا، قوانین اخذ ویزا و روش های مهاجرتی کانادا را در می‌توانید در وب سایت موسسه تراست دنبال کنید. تراست از ابتدای تا انتهای پروسه‌ی مهاجرت همراه شماست تا بتوانید آینده موفق خود را رقم بزنید.
  شبکه های اجتماعی موسسه تراست
  آینده شما همین امروزِ افرادی است که پیش از شما اقدام نموده اند. همیشه شنیدن تجربیات افرادی که پیش از شما  مسیر مهاجرت را طی کرده اند آموزنده خواهد بود. ما در صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام تراست با تهیه ویدئوهای مختلف اعم از گفتوگو با افراد موفق ایرانی در کانادا، لایوهای پرسش و پاسخ با وکیل مهاجرت و.. سعی کرده ایم این تجربیات ارزشمند را به رایگان در اختیار مخاطبین قرار دهیم تا چراغ راهنمایی باشد برای طی کردن بهتر مسیر مهاجرت.

 5. هیچ فرصتی از دست نمی‌رود!

  دولت کانادا راه های زیادی برای متقاضیان مهاجرت به کانادا طراحی کرده است .ممکن است بیش از یک یا چند راه مهاجرتی برای شما وجود داشته باشد. اولین قدم شما، پیدا کردن مناسب ترین مسیر مهاجرتی است که منافع شما را به بهترین نحو تضمین کند. مشاورین موسسه تراست با توجه به شرایط تان بهترین مسیر مهاجرتی را به شما معرفی خواهند کرد و در این راستا تمامی فرصت های کاهش هزینه های مهاجرت، دریافت انواع بورسیه‌های تحصیلی و کمک هزینه‌ها با توجه به شرایط تان بررسی خواهد شد.

 6. به نظر ما وقت طلاست!

  دغدغه زمان برای بسیاری مهم است. ما ارزش ویژه‌ای برای وقت مشتریان خود قائل هستیم. مایه افتخار است که وکلا و مشاورین خبره ما با نهایت دقت، نتیجه دلخواه را در کمترین زمان ممکن برای مشتریان رقم می‌زنند. مهاجرت امری پر از استرس و نگرانی است؛ از این‌ رو تیم تراست، با انجام سریع و دقیق امور مهاجرتی مشتریان، به جای استرس، امید رسیدن به آرزوها را برایشان فراهم می‌ سازد.

 7. مشاورین تراست در تمام مراحل مهاجرت به کانادا همراه شما هستند!

  بدون دغدغه و با خیالی آسوده فرآیند مهاجرت خود را طی کنید. قوانین مهاجرت بسیار پیچیده است، ولی نگران نباشید. چراکه وکلای با تجربه و حرفه‌ای ما در تراست با تمامی روش‌های قانونی مهاجرت آشنا هستند و از ابتدا تا انتهای مسیر همراه‌تان خواهند بود.

 8. وکالت پرونده ‎ها با توجه به تجربه قبلی وکلا پذیرفته ‌می‌شود

  هر ماه تعداد بسیار زیادی تقاضا برای ارزیابی شرایط مهاجرت از سوی متقاضیان برای ما ارسال می‌شود. موسسه تراست بر مبنای اصول حرفه‌ای و اخلاقی فقط وکالت پرونده‌هایی را بر عهده می‌گیرد که به احتمال زیادی امکان موفق شدن و اخذ پذیرش و ویزا را داشته باشند.

 9. بهترین ها را به مشتری پیشنهاد می دهیم حتی به ضرر خودمان!

  با توجه به اصول و ارزش‌های سازمانی موسسه مهاجرتی تراست این قول را به مشتریانمان می‌دهیم که در ارائه خدمات و مشاوره‌ها تنها تابع هدفی که به دنبال کمینه کردن آن خواهیم بود هزینه‌های شماست و نیز تنها تابع هدفی که به دنبال بیشینه کردن آن هستیم منافع شما خواهد بود!

 10. توجه به جزئیات، عامل تمایز ماست!

  با توجه به حکم دادگاه فدرال کانادا وجود مغایرت و اطلاعات اشتباه در فرآیند مهاجرت اشتباهی بزرگ است! توجه به جزئیات و دقت فراوان در تنظیم پرونده های ارسالی به اداره مهاجرت می‌تواند متقاضیان مهاجرت را از بسیاری از عواقب پیش‌بینی نشده مصون دارد. وکلا و مشاورین تراست با ارائه اطلاعات صحیح و تکمیل تمامی مدارک موردنیاز به کمک متقاضی، به دقت و با وسواس فراوان پرونده مهاجرتی شما را دنبال می‌کنند.

 11. همواره در دسترس هستیم!

  آرمان تراست ایجاد محیطی سرشار از احترام به مشتری و ارائه خدمات برتر به مشتریان است، در همین راستا مشتریان تراست همواره از می توانند از طریق راه‌های مختلفی از جمله تماس، ارسال پیام و ایمیل با مشاورین تراست در ارتباط باشند. همواره سعی ما بر این است که چه در پاسخ به درخواست‌ها و چه در پیگیری‌ها خیالی آسوده و تجربه‌ای لذت بخش را برای مشتریانمان فراهم سازیم.

 12. دیوارهای تراست شیشه‌ای است!

  شفافیت در ارائه خدمات لازمه مشتری مداریست! در همین راستا موسسه تراست همواره شفافیت در خدمت رسانی و شفافیت در امور مرتبط به قرارداد و پرداخت‌های مالی را سرلوحه کار خود قرار داده است. شرح خدمات ارائه شده بابت هر پرداخت مالی برای مشتریان تراست به صورت کاملا شفاف مشخص است و همچنین موکلین به راحتی می‌توانند در هر مرحله از وضعیت پیشرفت امور مهاجرتی خود مطلع شوند.

شرایط و قوانین مربوط به استفاده از سایت و حریم خصوصی را مطالعه کرده ام
0 نظر
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات