بیزینس اسکول کانادا وست

بیزینس اسکول کانادا وست

دانشگاه کانادا وست (University Canada West) نخستین موسسه آموزشی غیرانتفاعی در بریتیش کلمبیا می باشد که به مرتبه دانشگاه ارتقاء یافته است. این دانشگاه در سال 2004 توسط دکتر دیوید استرانگ، دانشمند برجسته که بیش از یک دهه ریاست دانشگاه ویکتوریا را بر عهده داشت، به عنوان یک موسسه آموزشی خصوصی و غیرانتفاعی تاسیس شد و از آن زمان به ارائه دوره های حرفه ای در زمینه مدیریت کسب و کار و بازرگانی در مقاطع کارشناسی و تحصیلات تکمیلی می پردازد.

بیزینس اسکول کانادا وست در منطقه تجاری پر جنب و جوش مرکز شهر ونکوور واقع شده و دانشجویان بیش از 60 کشور جهان را در خود جای داده است. این مدرسه بازرگانی، برنامه های آموزشی و آماده سازی کسب و کار را در سطح کلاس جهانی همراه با بورسیه ها و امتیازات ویژه برای دانشجویان ممتاز ارائه می دهد. بیزینس اسکول کانادا وست در حال حاضر دارای بیش از 2000 دانشجو می باشد که در برنامه های آموزشی متنوع آن تحصیل می کنند.

درباره دانشگاه های کانادا و کالج های کانادا و همچنین دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم در کانادا بیشتر بخوانید.

مزیت تحصیل در بیزینس اسکول کانادا وست

موقعیت ایده آل این بیزینس اسکول در یکی از بهترین شهرهای جهان، شانس دانشجویان را برای به دست آوردن تجارب برجسته در عرصه صنعت بهبود می بخشد و آن ها را برای اشتغال حرفه ای پس از دانشگاه آماده می کند. سونی، مایکروسافت، آمازون و سایر شرکت های بین المللی همگی در ونکوور دفاتر فعالی دارند که می توانند پذیرای فارغ التحصیلان دانشگاه کانادا وست باشند.

بیزینس اسکول کانادا وست در تلاش است تا با ایجاد ارتباط موثر و نزدیک با مراکز تجاری و صنعتی ممتاز، امکان برگزاری دوره های کارآموزی در محیطی حرفه ای را برای دانشجویان خود تامین نماید و از این طریق فارغ التحصیلان خود را به رهبرانی متخصص در عرصه تجارت و کسب و کار تبدیل کند. دوره های ارائه شده در کانادا وست به دو شکل حضوری و آنلاین قابل دسترسی هستند بنابراین این بیزینس اسکول می تواند گزینه مناسبی باشد برای آن گروه از دانشجویانی که به دلیل برنامه کاری فشرده امکان تحصیل حضوری و تمام وقت را ندارند.

درباره کار‌آموزی در کانادا و مشاوره اپلای و همینطور تحصیل مجازی در کانادا بیشتر بخوانید

دوره های ارائه شده در بیزینس اسکول کانادا وست

دانشگاه کانادا وست (UCW) در بخش آموزش مهارت های تجاری خود، دو برنامه کارشناسی، یک برنامه کارشناسی ارشد و دوره های کوتاه آماده سازی جهت مدیریت کسب و کار را ارائه می دهد.

دوره های ارائه شده در بیزینس اسکول کانادا وست

کارشناسی تجارت

لیسانس تجارت (BCom) در بیزینس اسکول کانادا وست، دانش بنیادی گسترده ای از اصول تجارت معاصر و شیوه های آن را به شما ارائه می دهد. این دوره آموزشی شما را برای عضویت در یک مجموعه موفق تجاری و مدیریتی آماده می کند، جایی که شما می توانید نقش پررنگی در اقتصاد جهانی داشته باشید. مدرک دوره BCom مدرسه بازرگانی کانادا وست از سوی انجمن مدیران خبره کانادا (CIM) نیز تایید اعتبار شده است و به دانشجویان این دانشکده اجازه می دهد تا پس از فارغ التحصیلی به عضویت انجمن مدیریت و رهبری کانادا در آیند.

فارغ التحصیلان برنامه BCom بیزینس اسکول کانادا وست می توانند:

 • درک کاملی از شیوه های تجاری معاصر در همه زمینه های مدیریت کسب و کار داشته باشند.
 • بدانند که چگونه می توانند در یک محیط چند فرهنگی در مرز های بین المللی کار خود را به بهترین شکل انجام دهند.
 • از رویکرد های میان رشته ای برای حل مشکلات و ایجاد فرصت های جدید تجاری استفاده کنند.
 • از تفکر انتقادی برای تجزیه و تحلیل و تفسیر اطلاعات برای تصمیم گیری آگاهانه استفاده کنند.

کارشناسی ارتباطات در کسب و کار

کارشناسی هنر به کارگیری ارتباطات در تجارت (BA) یک برنامه میان رشته ای است که دانش شما را در زمینه رسانه، مطالعات فرهنگی و تجارت در کنار مهارت های نظری و عملی توسعه می دهد. روش های ارتباطی آموخته شده و برنامه های آموزشی در طول این دوره مربوط به مشاغل مربوط به نویسندگی حرفه ای، روزنامه نگاری، روابط عمومی، ارتباطات و تبلیغات است.

فارغ التحصیلان برنامه BA بیزینس اسکول کانادا وست قادر خواهند بود:

 • ارزیابی و تلفیق انواع ارتباطات تجاری را بیاموزند.
 • فنون و روش تحقیق را نشان دهند.
 • محتوای مناسب اخلاقی و قانونی را برای بازارهای تجاری مختلف تولید کنند.
 • رسانه و محتوا را برای برقراری ارتباط قانع کننده با مخاطبان خاص ادغام کنند.
 • روش های ارتباطی را برای حل مشکلات تجاری ارائه دهند.

درباره تحصیل در کانادا و ویزای تحصیلی کانادا و مدت زمان صدور ویزای تحصیلی کانادا بیشتر بدانید.

کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار

برنامه آموزشی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA) در دانشگاه کانادا وست، شما را برای رهبری در صحنه جهانی آماده می کند. این برنامه توسط ACBSP معتبر شناخته شده است. دانشجویان این دوره چالش برانگیز ترین شرایط را تجربه خواهند کرد و راه حل های عملی را برای مشکلاتی که با آن روبرو می شوند به کار می گیرند تا در نهایت بتوانند با تصمیم گیری آگاهانه خود، یک سازمان را به سوی موفقیت هدایت کنند.

همچنین بیزینس اسکول کانادا وست با موسسه بازاریابی دیجیتال (DMI) مشارکت حرفه ای دارد یعنی فارغ التحصیلان این مدرسه بازرگانی می توانند پس از اتمام موفقیت آمیز دوره مدیریت کسب و کار، علاوه بر کسب مدرک MBA از UCW ، در آزمون DMI’s Pearson VUE نیز شرکت کنند تا به عنوان یک بازاریاب دیجیتال حرفه ای نیز گواهینامه بگیرند.

دوره ارشد مدیریت کسب و کار در بیزینس اسکول کانادا وست به دو صورت حضوری و آنلاین ارائه می شود.

درباره رشته ام بی ای در کانادا و ارشد مجدد در کانادا و کارشناسی ارشد در کانادا بیشتر بخوانید.

ارشد حسابداری-مدیریت کسب و کار

دوره MBA-ACCA Pathway یکی دیگر از دوره های آموزشی ارائه شده توسط بیزینس اسکول کانادا وست در مقطع تحصیلات تکمیلی می باشد که هدف آن تلفیق دانش مالی با مدیریت بازرگانی است تا دانشجویان خود را برای موقیعت های شغلی برجسته تری آماده سازد. انجمن حسابداران خبره (ACCA) امکان شرکت در دوره MBA دانشگاه کانادا وست را برای دانشجویان و اعضای وابسته ACCA که می خواهند دانش حسابداری و مالی خود را با کسب مدرک تجاری در سطح کلاس جهانی بالا ببرند، فراهم نموده است. به این ترتیب دانشجویان بیزینس اسکول کانادا وست این فرصت را دارند تا با شرکت در این دوره امتحانات ACCA باقیمانده خود را در کنار مدرک UCW MBA خود به پایان برسانند و همزمان هر دو مدرک بین المللی را دریافت نمایند.

درباره رشته حسابداری در کانادا و پذیرش تحصیلی کانادا بیشتر بخوانید.

دوره های آماده سازی

بیزینس اسکول کانادا وست سه دوره کوتاه مدت را با هدف آماده سازی دانشجویان و فارغ التحصیلان سایر رشته های مرتبط که می خواهند وارد عرصه تجارت جهانی و بازاریابی شوند ارائه می دهد.

 • کارآفرینی با بلاکچین (BE)
 • مسئولیت مشارکت اجتماعی (CSR)
 • بازاریابی مجازی حرفه ای
دوره های ارائه شده در بیزینس اسکول کانادا وست

شرایط و مدارک تحصیلی مورد نیاز برای اخذ پذیرش از بیزینس اسکول کانادا وست

مقطع لیسانس

 • مدرک دیپلم
 • مدرک پیش دانشگاهی
 • حداقل معدل سطح C (2 در مقیاس 4.33) 
 • حداقل 21 سال سن

مقطع فوق لیسانس

 • مدرک لیسانس در رشته های مدیریت کسب و کار MBA یا تجارت BComm و یا معادل آن ها با حداقل معدل 3 در مقیاس 4.33
 • کسب حداقل نمره قابل قبول در آزمون GMAT یا GRE در 5 سال اخیر
 • حداقل 3 سال سابقه کار حرفه ای و یا مدیریتی
 • دارا بودن یک عنوان شغلی حرفه ای در کانادا یا معادل آن در سطح بین المللی (CPA, CA, CGA, CMA, CHRP….)

در صورت تمایل به ادامه تحصیل در هر یک از بیزینس اسکول های کانادا، برای آگاهی بیشتر از شرایط و مدارک لازم جهت اخذ پذیرش سریع و آسان می توانید با مشاوران حرفه ای ما در تیم تراست تماس حاصل فرمایید.

درباره مدارک مورد نیاز برای اپلای کانادا و محاسبه GPA در کانادا بیشتر بخوانید.

مدرک زبان انگلیسی مورد نیاز برای اخذ پذیرش در بیزینس اسکول کانادا وست

در صورتی که انگلیسی زبان اول شما نیست برای اخذ پذیرش در دانشگاه کانادا وست ملزم به ارائه گواهی پایان دوره زبان انگلیسی هستید. نمرات قابل قبول در هر یک از آزمون های بین المللی به شرح ذیل می باشند:

آزمونحداقل نمره قابل قبول
آیلتس آکادمیک6.5 نمره کل با حداقل 6.0 در مهارت نوشتن
تافل اینترنتی88 نمره کل با حداقل 20 در هر مهارت
PTE آکادمیک61 نمره کل با حداقل 60 در هر مهارت
CAEL70 نمره کل با حداقل 60 در هر مهارت
Duolingo110 نمره کل
Password6.5 نمره کل با حداقل 6.0 در مهارت نوشتن
Cambridge Test176 نمره کل
مدرک زبان انگلیسی مورد نیاز برای اخذ پذیرش در بیزینس اسکول کانادا وست

درباره اپلای بدون مدرک زبان و دوره زبان در کانادا و همچنین مدرک زبان مورد نیاز برای تحصیل در کانادا بیشتر بخوانید.

هزینه تحصیل در بیزینس اسکول کانادا وست

توجه داشته باشید که هزینه های اعلام شده از سوی دانشگاه کانادا وست صرفا شهریه تحصیل در دانشگاه است.

هزینه برنامه های آموزشی مقطع کارشناسی برای سال 2021 (دلار کانادا)

دانشجوتعداد دورهشهریه هر دورهشهریه سالیانهمجموع
بومی406968,352 (سال اول تا سوم) 2,784 (سال چهارم)27,840
بین المللی40174017,400 (سالیانه)69,600

هزینه برنامه های آموزشی مقطع کارشناسی ارشد برای سال 2021  (دلار کانادا)

 دانشجوتعداد دورهشهریه هر دورهشهریه سالیانهمجموع
بومی151,56014,040 (سال اول)  9,360(سال دوم)23,400
بین المللی152,34035,100 (سالیانه)35,100

درباره هزینه تحصیل در کانادا و زندگی دانشجویی در کانادا بیشتر بخوانید.

زمان اخذ پذیرش در بیزینس اسکول کانادا وست

دانشگاه کانادا وست برای کلیه‌ برنامه های آموزشی مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در چهار فصل پاییز (ماه اکتبر)، زمستان (ماه ژانویه)، بهار (ماه آوریل) و تابستان (ماه جولای) دانشجو می پذیرد.

درباره ددلاین دانشگاه های کانادا و اعزام دانشجو به کانادا بیشتر بخوانید.

بورسیه و کمک هزینه های تحصیلی در بیزینس اسکول کانادا وست

جوایز، بورسیه تحصیلی کانادا و کمک هزینه دانشجویی در کانادا به ویژه کمک هزینه های تحصیلی ورودی دانشگاه کانادا وست برای دانشجویان جدید متقاضی برنامه های کارشناسی یا کارشناسی ارشد UCW در دسترس است. در صورت واجد شرایط بودن می توانید فقط یک جایزه، بورس تحصیلی و یا کمک هزینه در هنگام ورود به دوره و یک جایزه دانشجوی در حین تحصیل را دریافت کنید. ارزش جایزه، بورسیه و یا کمک هزینه تحصیلی بیش از مبلغ شهریه دانشجویان نخواهد بود و در طول دوره تحصیلی اعمال می شود. از جمله کمک هزینه های تحصیلی که به طور خودکار دانشجویان بین المللی ورودی، متقاضی آن شناخته می شوند و نیازی به ثبت درخواست جداگانه ندارد عبارتند از:

بورسیه تحصیلی زبان دوم

این بورسیه ها برای دانشجویان بین المللی با نمره آیلتس آکادمیک 7.0 و حداقل 6.5 در همه مهارت ها می باشد.

ارزش این بورسیه برای دانشجویان مقطع کارشناسی 8000 دلار و در مقطع ارشد 4000 دلار است. حداقل معدل قابل قبول برای دریافت این کمک هزینه در کارشناسی 2.76 و در ارشد 3  می باشد.

بورسیه تحصیلی بنیانگذار کانادا وست

این بورسیه تحصیلی به ارزش حداکثر 2500 دلار هر سال به 20 نفر از شهروندان و ساکنین دائم کانادایی که در بیزینس اسکول کاندا وست ثبت نام نمایند، تعلق می گیرد. دانشجو برای کسب این کمک هزینه تحصیلی باید دارای مدرک دیپلم با معدل A باشد.

جایزه بنیاد MBA

این کمک هزینه برای دانشجویان بین المللی و داخلی است ، که توانایی رهبری و تعهد خود را نسبت به رشته انتخابی خود نشان می دهند. دانشجو برای اینکه واجد شرایط دریافت این جایزه باشد باید یک انگیزه نامه قوی ارائه دهد و برنامه آموزشی خود را در حداکثر 36 ماه با حداقل معدل 3 از 4.33 نمره به پایان برساند. ارزش این جایزه برای دانشجویان داخلی 3500 و برای دانشجویان بین المللی 5000 دلار کانادا می باشد.

بورسیه و کمک هزینه های تحصیلی در بیزینس اسکول کانادا وست

درباره کانال تلگرام اپلای کانادا و کانال تلگرام تحصیل در کانادا بیشتر بدانید.

کمک هزینه منطقه خاورمیانه

این کمک هزینه ورودی با شرایط ویژه ارائه می شود و هدف آن ارائه حمایت مالی از دانشجویانی است که مایل اند فرصت های آموزشی را در خارج از منطقه خاورمیانه دنبال کنند. تعداد محدودی کمک هزینه منطقه ای خاورمیانه در هر ترم به متقاضیان جدید برای پذیرش اعطا می شود. دانشجویان ایرانی می توانند از این کمک هزینه تحصیلی استفاده نمایند. ارزش این کمک هزینه در مقطع لیسانس 18900 و در ارشد 9720 دلار کانادا می باشد.

جایزه بین المللی رهبران دانشجو دانشگاه کانادا وست

مختص دانشجویان بین المللی می باشد که در هر یک از برنامه های آموزشی کارشناسی و ارشد این دانشگاه تحصیل می نمایند. مبلغ این جایزه برای مقطع کارشناسی و ارشد متفاوت بوده و در دو سطح تحصیلی بر اساس نمرات و رزومه تحصیلی دانشجو، ارائه می شود:

 • سطح اول: مبلغ 12000 دلار برای مقطع کارشناسی و 7000 دلار برای ارشد MBA
 • سطح دوم: مبلغ 8000 دلار برای مقطع کارشناسی و 5000 دلار برای ارشد MBA

برای آگاهی از سایر کمک هزینه ها و بورسیه های تحصیلی در بیزینس اسکول های کانادا و شرایط دریافت آن ها هم اکنون با مشاوران حرفه ای ما در تراست تماس بگیرید.

درباره تمدید ویزای تحصیلی کانادا و تبدیل ویزای توریستی کانادا به ویزای تحصیلی بیشتر بدانید.

محل اقامت دانشجویان بیزینس اسکول کانادا وست

در حال حاضر دانشگاه کانادا وست خوابگاه تحت پوششی را برای دانشجویان خود در نظر نگرفته است و دانشجویان می توانند از سایر واحد های اقامتی دانشجویی و پانسیون های شهر ونکوور برای اقامت خود استفاده نمایند.

در آخر تراست مفتخر است که مشتریان خود را با رضایت کامل به سوی مقصد خود راهی کند. شما می ‌توانید صفر تا صد کار مهاجرت خود را به وکلا و مشاوران متعهد و پیگیر بسپارید و دیگر هیچ نگرانی از این بابت نداشته باشید. برای تماس با وکلا و گرفتن مشاوره تخصصی می‌ توانید همین الان جلسه خصوصی رزرو نمایید.

شرایط و قوانین مربوط به استفاده از سایت و حریم خصوصی را مطالعه کرده ام
0 نظر
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات