وکیل مهاجرتی در ارومیه

وکیل مهاجرتی در ارومیه

زمانی که تصمیم به مهاجرت می گیریم با مجموعه ای از قوانین پیچیده و مراحل طولانی رو به رو می شویم که نداشتن دانش و تخصص کافی در هر یک از آن ها می تواند منجر به هدر رفتن زمان و هزینه غیر قابل بازگشت شود. استفاده از وکیل مهاجرتی با تجربه و حرفه ای در یکی از موسسات مهاجرتی معتبر، گزینه ای است که با کمک آن می توانیم مسیر مهاجرت را بدون دغدغه و مشکل طی کنیم. آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که یک وکیل مهاجرتی خوب چه ویژگی هایی باید داشته باشد و یا اینکه چطور می توانید یک وکیل مهاجرتی خوب داشته باشید؟ در این مقاله ویژگی های یک وکیل خوب مهاجرتی را بررسی می نماییم و شما را با موسسه مهاجرتی تراست، یکی از بهترین و معتبر ترین موسسات مهاجرتی فعال در کشور، آشنا می کنیم.

وکیل مهاجرتی در ارومیه

اگرچه قوانین مهاجرت پیچیده است اما جای نگرانی نیست! وکلا و مشاوران حرفه ای و با تجربه ما در تیم تراست گرد هم آمده اند تا خدماتی کم نظیر در عرصه مهاجرت را ارائه دهند و همراه مطمئن شما در این مسیر باشند.

مزایای استفاده از خدمات وکیل مهاجرتی در ارومیه

بسیاری از مردم بر این باور هستند که با پرس و جو از دیگران و جستجو در اینترنت می توانند از تمام مراحل مهاجرت آگاهی یابند و خودشان کلیه اقدامات لازم را به تنهایی انجام دهند و نیازی به داشتن وکیل و پرداخت هزینه های وکالت وجود ندارد. اما تجربه نشان داده است که در اکثر موارد افراد به دلیل عدم آگاهی درست و دقیق از قوانین، شانس موفقیت در پروسه مهاجرت خود را از دست می دهند. چرا که در فرآیند مهاجرت، هر متقاضی با توجه به شرایط، نیاز ها و کمبود های خود دارای ویژگی های خاصی می باشد که با فرد دیگر متفاوت است؛ بنابراین شیوه پیگیری پرونده مهاجرتی او نیز باید متفاوت باشد. داشتن وکیل مهاجرتی به لحاظ قانونی اجباری نیست اما نداشتن آن می تواند به ضرر شما تمام شود. در ادامه به بررسی برخی از فواید اصلی برخورداری از خدمات وکیل مهاجرتی پرداخته ایم:

 • کاهش هزینه های مهاجرت

بر خلاف تصور بسیاری از متقاضیان مهاجرت، که استفاده از خدمات وکلای مهاجرتی را هدر دادن پول می دانند، تجربه ثابت کرده است که استفاده از وکیل مهاجرت می تواند هزینه های شما را تا حد قابل توجهی کاهش دهد. در صورتی که یک وکیل مهاجرتی با تجربه و حرفه ای داشته باشید، در طی مراحل دریافت ویزا، ارسال مدارک، نقل و انتقالات مالی و سایر اقدامات قضایی دچار اشتباه نمی شوید و در نتیجه مجبور به طی کردن دوباره مراحل و پرداخت هزینه های مجدد و اضافی نخواهید شد.

 • افزایش شانس موفقیت در مهاجرت

اگرچه تضمین صد درصد جهت پذیرش درخواست ویزا برای زندگی، تحصیل و کار در کانادا در بسیاری از موارد وجود ندارد اما استخدام یک وکیل مهاجرتی که تعداد بسیار زیادی پرونده مهاجرتی موفق در کانادا داشته است، می تواند ضامن قابل اعتماد شما برای اخذ پذیرش از کانادا باشد. وکلای تیم تراست با داشتن سابقه بیش از هزار پرونده مهاجرتی موفق برای متقاضیان مهاجرت به کانادا، می توانند نماینده با تجربه و برگ برنده شما در مسیر رقابتی مهاجرت باشند.

 • دانش و تخصص کافی

هنگام مهاجرت به کانادا معمولا با مراحل قانونی پیچیده ای رو به رو می شوید که عدم تسلط بر هر یک از این مراحل و قوانین می تواند پروسه مهاجرت شما را با مشکل جدی مواجه نماید. بنابراین به شما توصیه می کنیم به دنبال وکلا و مشاورانی حرفه ای باشید تا بتوانند راهنمای شما در این مسیر باشند. در غیر این صورت باید خطر رد شدن پرونده مهاجرتی خود را در نظر بگیرید.

 • برنامه زمانی را از دست ندهید!

هنگامی که یک وکیل مهاجرتی استخدام می کنید تا پرونده شما را پیگیری نماید، مسئولیت اطمینان از موجود بودن، صحیح بودن و تحویل به موقع تمام اسناد و مدارک بر عهده وی می باشد. فراموش کردن یک اقدام ضروری در بازه زمانی مشخص می تواند کل پرونده مهاجرتی شما را با خطر رد شدن رو به رو سازد اما استخدام یک وکیل مهاجرتی حرفه ای استرس این کار را از دوش شما بر می دارد.

 • پیگیری اقدامات قضایی

در بسیاری از موارد شما می توانید با اقامه دعوی در کشور مقصد و پیگیری های قضایی مشکلات ایجاد شده در قرآیند مهاجرت خود را برطرف نمایید. بدون شک در همچین زمینه ای به یک وکیل مهاجرتی حرفه ای نیاز دارید که بتواند کلیه مکاتبات را انجام دهد و از جزئیات پرونده مهاجرتی شما اگاه باشد.

مزایای استفاده از خدمات وکیل مهاجرتی در ارومیه

موسسه مهاجرتی معتبر در ارومیه

اگر شما هم در ارومیه زندگی می کنید و به دنبال یک موسسه مهاجرتی معتبر هستید می توانید از خدمات مشاوران و وکلای حرفه ای و باتجربه موسسه مهاجرتی تراست به صورت آنلاین و تلفنی بهره مند شوید. وکلای حرفه ای ما در تیم تراست تا کنون بیش از هزار پرونده مهاجرتی را با موفقیت به پایان رسانده اند و از ابتدا تا انتهای مسیر همراه شما خواهند بود. مشاوران و وکلای فعال در دفتر اصلی موسسه مهاجرتی تراست در شهر ونکوور کانادا و دفتر نمایندگی آن در شهر تهران، همه روزه پاسخگوی متقاضیان می باشند. در صورت برقراری تماس با مشاوران تیم تراست، شرایط اولیه شما برای مهاجرت به طور رایگان مورد ارزیابی قرار می گیرد.

هم اکنون می توانید با ما در تراست تماس بگیرید و یا از طریق تکمیل فرم ارزیابی رایگان در سایت موسسه مهاجرتی تراست، ما را از شرایط خود آگاه کنید. بدون شک راهنمایی های مشاوران حرفه ای ما، مسیر پیش روی شما برای مهاجرت را روشن و شفاف می سازند.

خدمات موسسه مهاجرتی معتبر برای انواع مهاجرت در ارومیه

یک موسسه مهاجرتی خوب باید تیمی متشکل از مشاوران و وکلای حرفه ای و با سابقه داشته باشد که بتوانند ابتدا شرایط شما را با توجه به قوانین کشور مقصد مورد ارزیابی قرار دهند و میزان موفقیت شما را پیش بینی نمایند سپس با توجه به شرایط، شیوه مهاجرتی مناسب که بالاترین شانس موفقیت را دارد و در کوتاه ترین زمان ممکن به نتیجه می رسد را پیشنهاد دهند.

روش های مهاجرتی مختلفی وجود دارند که هر یک دارای شرایط و قوانین خاص خود می باشند. وکلای با تجربه تیم تراست شما را با انواع این روش ها و جزئیات آن ها آشنا می کنند. روش های مهاجرتی متداول عبارتند از:

 • وکیل مهاجرتی برای مهاجرت از طریق تحصیل

مهاجرت از طریق دریافت ویزای تحصیلی در ارومیه از جمله پرطرفدار ترین روش های مهاجرتی می باشد که نیازمند طی شدن مراحل و ارائه مدارکی است که با توجه به دانشگاه مقصد متفاوت می باشد. وکیل مهاجرتی در ارومیه می تواند به طور دقیق شما را از تمام مراحل و اسناد و مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای تحصیلی آگاه سازد و مکاتبات لازم را در بازه های زمانی تعیین شده از سوی شما انجام دهد.

 • وکیل مهاجرتی برای مهاجرت از طریق کار

در صورتی که قصد مهاجرت از طریق دریافت ویزای کاری را دارید، باید بدانید که قوانین مربوط به مهاجرت با ویزای کاری نه تنها در کشور های مختلف بلکه در برخی موارد در ایالت های مختلف یک کشور نیز با یکدیگر متفاوت است. وکیل مهاجرتی با سابقه در ارومیه که به این قوانین آگاهی کامل داشته باشد می تواند برگ برنده شما برای مهاجرت از طریق ویزای کاری باشد.

 • وکیل مهاجرتی برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

سرمایه گذاری یکی از بهترین روش های مهاجرتی است که تعداد زیادی از ایرانیان برای دریافت ویزای کشور های خارجی و نهایتا دریافت اقامت دائم از آن استفاده می کنند. عدم آگاهی دقیق از مسیرهای قانونی سرمایه گذاری در هر کشور خارجی و امکان گرفتار شدن در دام موسسات کلاهبردار، می تواند آینده فرد سرمایه گذار را نابود سازد. داشتن وکیل مهاجرتی باسابقه که از قوانین سرمایه گذاری کشور مقصد آگاه باشد به شما کمک می کند تا یک سرمایه گذاری ایمن و مطمئن را تجربه نمایید.

 • وکیل مهاجرتی برای مهاجرت از طریق ازدواج

اگر تصمیم دارید که از طریق ازدواج مسیر مهاجرت خود را طی نموده و تابعیت دولت متبوع همسر خود را دریافت نمایید لازم است که به قوانین و محدودیت های کشور مقصد در این زمینه تسلط کافی داشته باشید. اقدام از طریق یک وکیل مهاجرتی معتبر در ارومیه که پرونده های این چنینی داشته است می تواند راهنمای خوب شما در این مسیر باشد.

 • وکیل مهاجرتی برای مهاجرت از طریق اسپانسرشیپ

در بسیاری از موارد، متقاضیان تمایل دارند که به همراه خانواده خود در کشور مقصد اقامت داشته باشند. در این حالت باید از طرح اسپانسرشیپ استفاده کنند که بر اساس آن یک نفر به عنوان متقاضی اصلی و اسپانسر در سفارت شناخته می شود و همسر، فرزند، پدر، مادر و سایر اشخاص مورد نظر خود را به عنوان همراه معرفی می نماید. این روش مهاجرت نیازمند پشت سر گذاشتن مراحلی است که در طی آن کارمند سفارت باید اطمینان یابد که شما در طول مدت زندگی در کشور مقصد اشخاص همراه را از لحاظ مالی سرپرستی می نمایید. در روش مهاجرتی از طریق اسپانسرشیپ نیز مانند سایر روش‌ ها قوانینی از سوی کشورها وضع شده است که اکثر متقاضیان از آن بی اطلاع هستند و برخورداری از راهنمایی های یک وکیل مهاجرتی مجرب می تواند ضامن موفقیت آن ها باشد.

وکلای با تجربه ما در موسسه مهاجرتی تراست، شرایط شما را برای مهاجرت بررسی می‌کنند و بهترین راهکار را پیش روی شما قرار می‌دهند.

خدمات موسسه مهاجرتی معتبر برای انواع مهاجرت در ارومیه

ویژگی های یک وکیل مهاجرتی خوب در ارومیه

یک وکیل مهاجرتی حرفه ای و قابل اعتماد باید دارای تجربه چندین پرونده موفق مهاجرتی در شیوه های مختلف مهاجرت باشد. وکیل مهاجرتی خوب کسی است که بتواند شرایط متقاضی را تجزیه و تحلیل نماید و استراتژی های منحصر به فرد و ابتکاری متناسب با شرایط و نیازهای خاص هر پرونده را ارائه دهد به گونه ای که متقاضی بیشترین شانس را برای اخذ پذیرش از کشور مقصد داشته باشد. در اینجا چند ویژگی از یک وکیل مهاجرتی خوب را بیان می کنیم.

 • برخورداری از دانش به روز در زمینه اخذ ویزا و قوانین روش های مختلف مهاجرتی
 • داشتن مهارت های ارتباطی قوی با سازمان ها و وکلای مهاجرتی بین المللی
 • داشتن روحیه خستگی ناپذیر در پیگیری پرونده های مهاجرتی
 • رعایت اصل صداقت و امانت داری در ارائه اطلاعات به متقاضی مهاجرت
 • جزئی نگر بودن و داشتن توانایی حل خلاقانه و ابتکاری مسائل موجود در پرونده های مهاجرتی

موسسه مهاجرتی خوب و قابل اعتماد در ارومیه

اگر شما هم در ارومیه زندگی می کنید و برای انجام مراحل پرونده خود به دنبال وکیل مهاجرتی خوب و قابل اعتماد هستید، بدون شک وکلای حرفه ای فعال در موسسه مهاجرتی تراست در ارومیه می توانند گزینه مناسبی برای شما باشند. با اطمینان خاطر پرونده مهاجرت خود را به وکلای تیم تراست بسپارید و مهاجرتی ایمن و آسان را تجربه کنید.

چه چیزی وکلای موسسه مهاجرتی تراست را از سایر وکلای مهاجرتی متمایز می سازد؟

 • وکلای حرفه ای ما در تیم تراست تا کنون سابقه به نتیجه رساندن بیش از هزار پرونده مهاجرتی را دارند که بسیاری از آن ها دارای شرایط پیچیده بودند و یا در ابتدا شانس به ظاهر کمی برای موقفیت داشتند اما توانستند به راحتی پذیرش خود را اخذ نمایند.
 • اعضای تیم تراست آشنایی و آگاهی کامل نسبت به قوانین مهاجرتی و داخلی کشور های مهاجرپذیر از جمله کانادا را دارند که یکی از برترین مقاصد مهاجرتی در جهان است.
 • دریافت ویزا فرآیندی زمانبر و دارای جزئیات است که اشتباه در ارسال و بارگذاری هر یک از مدارک آن در مراحل مختلف می تواند زحمات و هزینه های شما را هدر دهد. از این رو وکلای دقیق و منضبط موسسه مهاجرتی تراست، پرونده و مدارک شما را با دقت هرچه بیشتر جهت دریافت ویزا پیگیری می نمایند.
 • وکلای تیم تراست در تمام مراحل مصاحبه همراه شما هستند و با توجه به تجربه و آگاهی که دارند شما را گام به گام برای داشتن مصاحبه ای عالی آماده می سازند.
موسسه مهاجرتی خوب و قابل اعتماد در ارومیه

موسسه مهاجرتی با مشاوره رایگان در ارومیه

انتخاب شیوه مهاجرت، مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزا و برخورداری از سایر امکانات در کشور مقصد باید متناسب با شرایط و برخورداری های فرد متقاضی باشد. عدم آگاهی کامل از مطابقت شرایط خود با مقصد و برنامه مهاجرتی انتخابی می تواند تمام آینده شما را تحت تاثیر قرار دهد. تراست، موسسه مهاجرتی است که امکان بهره مندی از مشاوره رایگان جهت ارزیابی شرایط شما برای مهاجرت را فراهم نموده است. همین حالا با مشاوران ما در تراست تماس بگیرید و یا فرم ارزیابی رایگان تراست را تکمیل نمایید. متخصصان حرفه ای ما پس از ارزیابی شرایط شما، نتیجه را به صورت ایمیل برایتان ارسال می نمایند.

هزینه وکیل مهاجرتی خوب در ارومیه

هزینه تعیین شده از سوی موسسات مهاجرتی برای دریافت خدمات وکلای مهاجرتی به عوامل مختلفی از جمله نوع خدمات، روش مهاجرتی، بازه زمانی و قوانین کشور مقصد بستگی دارد. همچنین در صورتی که پرونده مهاجرتی شما نیاز به اقامه دعوی در کشور مقصد داشتن باشد باید حق الوکاله جداگانه به وکیل پرداخت نمایید.

موسسه مهاجرتی تراست در تلاش است تا بتواند شرایط مالی و پرداخت هزینه ها را به گونه ای رقم بزند که تمام متقاضیان مهاجرت بتوانند با پرداخت هزینه ای معقول و مقرون به صرفه از خدمات وکلای مهاجرتی این موسسه معتبر استفاده نمایند.

هموطنان عزیز ما در ارومیه در صورتی که تصمیم جدی برای مهاجرت دارید اما دچار سردرگمی و عدم اطمینان از مسیر انتخابی خود هستید هم اکنون با مشاوران ما در موسسه مهاجرتی تراست تماس بگیرید. شما می توانید در ارتباط با مشاوران تراست، شرایط خود را به طور رایگان ارزیابی نمایید و سایر مراحل را به وکلای باتجربه ما بسپارید. موسسه مهاجرتی تراست در تمام مراحل مهاجرت در کنار شما خواهد بود.

شرایط و قوانین مربوط به استفاده از سایت و حریم خصوصی را مطالعه کرده ام
0 نظر
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات