موسسه مهاجرتی در اراک

موسسه مهاجرتی در اراک

برای بهره مندی از خدمات مشاوره موسسه مهاجرتی تراست در دفاتر ایران و کانادا، نیازی به مراجعه حضوری نیست و می توانید به صورت غیرحضوری از طریق تماس تلفنی یا اینترنتی مشاوره مهاجرتی دریافت نمایید. توجه داشته باشید که هم اکنون دفاتر ما در شهرهای تهران، کاشان، ونکوور و ریچموند فعال هستند. برای برقراری ارتباط می توانید مستقیما با شماره 02191302929 تماس حاصل فرمائید.

معتبرترین موسسه مهاجرتی در اراک

مهاجرت ایرانیان به کانادا در سال های اخیر به شدت افزایش یافته است. بسیاری از متقاضیان در جستجوی زندگی بهتر با اهداف مختلفی مانند تحصیل در کانادا، اخذ تابعیت کانادا، کار در کانادا و زندگی در کانادا، سرمایه گذاری در کانادا و غیره ، کانادا را به عنوان مقصد خود انتخاب می کنند.

اگر در اراک زندگی می کنید و می خواهید برای کارت PR کانادا اقدام کنید ، بهترین روش تماس با یک موسسه مهاجرتی در اراک است. وکلای ما در موسسه مهاجرتی تراست می توانند به شما کمک کنند تا درک درستی از وضعیت مهاجرت و پرونده ویزای خود داشته باشید. گروه مهاجرتی تراست همچنین به شما در سازماندهی هر آنچه برای زندگی در کانادا نیاز دارید، از حساب های بانکی گرفته تا بیمه درمانی ، کمک می کند.

موسسه مهاجرتی تراست یک آژانس مهاجرتی بدون مرز است. این بدان معنا است که می تواند به متقاضیان در هر کجای دنیا خدمات مهاجرت به کانادا را به شکل موثری ارائه نماید. برای اطمینان از تخصص و تجربه کاری وکلای ما در تراست کافی است با ما یک بار تماس بگیرید.

در صورتی که به خدمات حرفه ای یک موسسه مهاجرتی در اراک نیاز دارید، تیم باتجربه ما در موسسه مهاجرتی تراست می توانند به شما کمک کنند. اگر می خواهید به همراه خانواده خود از اراک به کانادا مهاجرت کنید ، کافی است با یک موسسه مهاجرتی در اراک که متخصص اخذ اقامت کانادا است در ارتباط باشید.

دولت کانادا راه های زیادی را برای متقاضیان مهاجرت به کانادا در نظر گرفته است. بنابراین می توانید از طریق یک یا چندین راه به کانادا مهاجرت کنید. با این حال پیدا کردن مناسب ترین مسیر مهاجرتی که ضمانت کننده منافع شما باشد بسیار مهم است. مشاورین موسسه تراست با توجه به شرایط تان بهترین مسیر مهاجرتی را به شما معرفی خواهند کرد.

خدمات موسسه تراست برای مهاجرت

تمامی پرونده های مهاجرتی موسسه تراست تحت نظارت مستقیم شروین مدنی، وکیل ارشد موسسه انجام می شود.

شروین مدنی وکیل ارشد موسسه تراست


 • وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا و دارای کد فعالیت در انجمن ICCRC
  (کد وکالت: RCIC# 506959)
 • عضو هیئت علمی کالج اشتون در رشته مهاجرت
 • سابقه فعالیت به عنوان آفیسر اداره مهاجرت
 • بیش از 10 سال سابقه وکالت امور مهاجرتی
 • تجربه کیس های موفق از بیش از ۲۰ ملیت مختلف
شروین مدنی

ویژگی‌ های وکیل موسسه مهاجرتی در اراک

1. وکیل قانونی مهاجرت به کانادا باید مجوزهای لازم را داشته باشد

برای جلوگیری از کلاهبرداری و نظارت بیشتر، دولت کانادا توصیه کرده برای پیگیری امور پرونده خود تنها از وکلا یا مشاورین مورد تایید اداره مهاجرت کانادا کمک گرفته شود.

این افراد که لازم است شهروند کانادا بوده یا اقامت دائم این کشور را داشته باشند پس از گذراندن دوره های آموزشی و شرکت در آزمون های مخصوص، مجوز لازم برای همکاری با اداره مهاجرت کانادا را دریافت می کنند و دائما تحت نظارت کانون مشاوران مهاجرت کانادا هستند.

 • در صورتی که از افرادی که مورد تایید اداره مهاجرت کانادا نباشند برای امور مهاجرتی خود کمک بگیرید، پرونده شما قابل دادرسی نخواهد بود.

برای بررسی اینکه آیا وکیل / مشاوری که با وی همکاری دارید مورد تایید اداره مهاجرت کانادا است یا خیر میتوانید به صفحه کالج مشاوران مهاجرت و شهروندی کانادا مراجعه نموده و نام مشاور خود را جستجو نمایید.

مجوز فعالیت شروین مدنی از اداره مهاجرت کانادا

توجه! هر فرد با هر عنوان و سابقه کاری (نماینده یا ایجنت مدارس و دانشگاه ها، موسسه کاریابی و…) در صورتی که عضو کانون مشاورین مهاجرت و شهروندی کانادا نباشد مورد تایید اداره مهاجرت کانادا نخواهد بود.

این روزها خیلی از افراد مدعی تعداد زیادی پرونده موفق هستند و در اینستاگرام کار می کنند یا دارای دفاتری در ایران و کانادا هستند اما کارشان قانونی نیست و اگر طی همکاری با آنها به مشکل برخوردید امکان پیگیری قضایی را نخواهید داشت.

حتما دقت داشته باشید که در صورتی که با یک موسسه مهاجرتی کار می کنید، قرارداد شما باید توسط مشاور قانونی مهاجرت صاحب امتیاز آن موسسه امضا شود و امضای افراد دیگر اعتباری نداشته و قابل پیگیری از مراجع قانونی نیست.

2. قرارداد وکیل مهاجرت باید منطبق با فرمت اعلام شده توسط ICCRC-CRCIC باشد

همه مشاورین/ وکلای قانونی مهاجرت به کانادا باید از قراردادی تبعیت کنند که مطابق با فرمت تاییده شده ICCRC-CRCIC باشد. یک قرارداد معتبر، یک قرارداد دو طرفه است و به نفع وکیل و موکل است و علاوه بر اطلاعات وکیل و موکل و کد وکیل، بندهای زیر را پوشش می دهد:

 • طرفین قرارداد (Definitions)
 • وظایف و مسئولیتهای وکیل / مشاور (RCIC Responsibilities and Commitment)
 • وظایف و مسئولیتهای موکل (Client Responsibilities and Commitments)
 • روش پرداخت (Billing method)
 • مبلغ و شرایط پرداخت (Payment Terms and Conditions)
 • برنامه پرداخت (Payment Schedule)
 • سیاست برگشت وجه (Refund Policy)
 • حل و فصل اختلافات (Dispute Resolution Related to the Code of Professional Ethics)
 • محرمانگی (Confidentiality)
 • فورس ماژور (Force Majeure)
 • سیاست تغییرات (Change Policy)
 • اتمام قرارداد (Termination)
 • انصراف (Discharge or Withdrawal of Representation)
 • قوانین حاکم (Governing Law)

در قرارداد باید سیاست های موسسه یا مشاور در قبال هر یک از این مسائل کاملا مشخص بوده و طبق قوانین اداره مهاجرت باشد.

مبلغ قرارداد یکی از مواردی است که باید در قرارداد ذکر شود، و از همان شروع کار مشخص باشد.

در صورتی که قرارداد وکیل یا مشاور شما منطبق با این فرمت نیست می توانید به او اعتراض نمایید.

3. وکیل مهاجرت نباید کارهای غیرقانونی انجام دهد

ارائه مدارک جعلی یکی از مصادیق بارز کارهای غیرقانونی در امر مهاجرت به شمار می رود.

برخی موسسات مهاجرتی اقدام به جعل اسناد و مدارک در جهت قوی تر شدن پرونده فرد می نمایند. این کار از هر نظر غیرقانونی است و در صورتی که آفیسر پرونده متوجه شود (که به احتمال خیلی زیاد متوجه می شود) علاوه بر اینکه پرونده شما ریجکت خواهد شد، برای شما مدتی محرومیت نیز در نظر گرفته می شود.

حتی در صورتیکه که بعد از دریافت اقامت دائم، دولت کانادا متوجه جعلی بودن مدارک شما گردد، ممکن است شما را از کانادا اخراج نماید.

توجه! ارسال دعوتنامه های صوری، جعل سند ملک، سابقه کاری، سند ازدواج / طلاق، خرید و فروش جاب آفر، ایده و طرح بیزنس و… جزء امور غیرقانونی محسوب می شوند.

4. وکیل مهاجرت باید در دسترس باشد

بعضی از وکیل ها به واسطه مشغله ای که دارند فرصت ارتباط گرفتن با کلاینت را ندارند و سوالات و مشکلاتی که برای کلاینت به وجود می آید را تنها از طریق مشاورانی که در ایران یا کانادا دارند می توان پیگیری کرد. اما در موسسه مهاجرتی تراست، از لحظه عقد قرارداد، کلاینت با مشاور در ارتباط مستقیم است و می تواند مسائل خودش را مطرح بکند و وکیل نیز به تمام گفتگوهای کلاینت و مشاور نظارت دارند.

5. دارای دفاتر فعال در ایران و کانادا باشد

اجباری برای حضور وکیل در کانادا یا ایران وجود ندارد. اما به طور کلی بهتر است که موسسه مهاجرتی هم در ایران و هم در کانادا در دسترس باشد.

طبیعی است که وکیلی که در کانادا زندگی می کند اطلاعات واقع بینانه تری را می تواند در اختیار شما قرار بدهد و از سمت اداره مهاجرت هم نظارت بیشتری انجام می گیرد. برخی خدمات مثل دریافت Atip نیز تنها برای کسانی که در کانادا حضور دارند امکان پذیر است.

اما از طرفی کشوری مثل کانادا اختلاف زمانی زیادی با ایران دارد. اگر موسسه مهاجرتی فقط در کانادا دفتر داشته باشد ممکن است با توجه به ساعات کاری متفاوت و تعطیلات متفاوت کار پرونده شما با تاخیر مواجه شود. داشتن دفتر و مشاور در ایران می تواند کار شما را تسریع نماید.

آشنایی با تیم مشاوره مهاجرت به کانادا در موسسه مهاجرتی تراست

مهمترین سوالی که باید از هر شرکت مهاجرتی بپرسید

مزایای انتخاب موسسه مهاجرتی در اراک

کانادا به دلیل سلامت اقتصادی و اجتماعی به طور گسترده یکی از کشورهای برتر برای مهاجرت محسوب می شود. مطالعات نشان می دهد که مردم کانادا از رضایت و شادی بالایی در زندگی خود برخوردار هستند. این را می توان به ماهیت توسعه یافته ساختار اجتماعی کانادا نسبت داد.

همچنین مشخص شده است که مردم کانادا ضمن داشتن فرصت های شغلی و درآمد عالی ، از تعادل میان کار و زندگی نیز برخوردار می شوند. اگر به خدمات شرکت مهاجرتی در اراک برای اخذ ویزای کانادا نیاز دارید ، موسسه مهاجرتی ما می تواند در این امر به شما کمک کند.

اگر به دنبال یک شرکت مهاجرتی در اراک می گردید همین الان با موسسه مهاجرتی تراست تماس بگیرید. آژانس مهاجرتی تراست به همه افراد در سراسر ایران کمک می کند تا از طریق برنامه های ویزا برای اقامت موقت و دائم کانادا درخواست دهند.

موسسه مهاجرتی تراست با ارائه مشاوره های آنلاین و حضوری جامع برای مهاجرت به کانادا طیف گسترده ای از راه حل ها را برای رسیدن متقاضیان به اهداف مهاجرتی خود در سراسر دنیا ارائه می دهد. ما یک تیم متشکل از وکلا و مشاوران مهاجرت کانادایی داریم و برای کمک به مشتریان در انجام مهاجرت سریع، روان و قانونی به کانادا کار می کنیم.

با کمک یک موسسه مهاجرتی در اراک ، شما از طیف کاملی از کمک های مهاجرت و راه حل های مشاوره ای برای تسهیل مهاجرت به کانادا از ایران بهره مند می شوید. مشاوران و وکلای مهاجرت ما در موسسه مهاجرتی تراست متعهد به تسریع روند مهاجرت شما به کانادا هستند.

ما یک تیم متشکل از متخصصان بسیار آموزش دیده داریم که در هر مرحله از روند مهاجرت به کانادا، شما و خانواده تان را از ابتدا تا انتها راهنمایی می کنند. همه هدف ما این است که ببینیم مشتریان ما اهداف خود را به خوبی در کانادا تحقق بخشیده اند. به همین دلیل است که هر مشاور مهاجرت در تیم ما تلاش می کند تا نیازها و خواسته های منحصر به فرد هر کدام از مشتریان را به خوبی درک کند.

ما تاکنون تقریباً با تمام انواع پرونده های قابل تصور در امر مهاجرت به کانادا سروکار داشته ایم و با موفقیت به آنها رسیدگی کرده ایم. موسسه مهاجرتی تراست در حوزه ‌های ویزای تحصیلی و کاریابی و سرمایه گذاری طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت دارد. دفاتر مرکزی این مؤسسه در کشور کانادا در شهر ونکوور و ریچموند قرار دارد. با این وجود برای رفاه حال شما هم‌وطنان عزیز دفاتری هم در تهران و سایر شهرستان‌ ها راه اندازی شده است تا شما بتوانید به راحتی با موکلان ساکن ایران نیز در ارتباط باشید.

شانس اخذ ویزا با استخدام وکیل مهاجرت

انواع موسسه مهاجرتی در اراک

کانادا کشوری است که در لیست بسیاری از مسافران دنیا قرار دارد. علاوه بر این کانادا یکی از پرطرفدارترین کشورها برای مهاجرت و اسکان دائمی است. اگر می خواهید برای تحصیل ، کار ، زندگی و یا حتی فقط برای گشت و گذار به کانادا بیایید ، باید ویزا بگیرید.

اخذ ویزای کانادا برای هر کدام از موارد فوق می تواند گیج کننده باشد ، به ویژه در شرایطی که قوانین و شرایط مهاجرت به کانادا هر ساله با تغییراتی همراه است. یک آژانس مهاجرت خوب در اراک می تواند اول از همه به شما بگوید که به کدام ویزا نیاز دارید و سپس به شما کمک کند تا تمام مدارک لازم برای اخذ ویزای مورد نظر را مرتب کنید.

همچنین اگر می خواهید بدانید که آیا شرایط ویزاهای خاصی مانند ویزای کارگران ماهر یا گزینه های پیوستن به خانواده را دارید یا خیر باید با یک دفتر مهاجرتی در اراک که در زمینه مهاجرت به کانادا تخصص دارد تماس بگیرید. در واقع قبل از هر اقدامی برای مهاجرت به کشور کانادا ابتدا باید اطمینان حاصل کنید که از تمام مدارک مورد نیاز برای صدور ویزای کانادا برخوردار هستید.

اگر برای زندگی ، کار یا تحصیل به کانادا سفر می کنید ، به مجوزهای خاصی نیاز خواهید داشت، برای اطلاع از این مجوزها با دفتر مهاجرتی در اراک تماس بگیرید. وکلای ما در موسسه مهاجرتی تراست ، خدمات مهاجرت را از کانادا به سراسر ایران نظیر تهران ، اصفهان ، اراک ، اهواز ، ارومیه و… ارائه می دهند. فقط کافی است از طریق راه های ارتباطی مندرج در این وب سایت با ما در تماس باشید.

درباره سوپر ویزای کانادا و ویزای مولتی کانادا بیشتر بدانید.

موسسه مهاجرتی در اراک برای تحصیل در کانادا

افرادی که به دنبال پردازش ویزای تحصیلی کانادا از اراک و سایر نقاط ایران هستند می توانند با موسسه مهاجرتی تراست تماس بگیرند. دفتر این موسسه در کانادا مستقر است، اما با این وجود خدمات آنلاین گسترده ای را به متقاضیان ویزای کانادا در سراسر جهان ارائه می دهد. در سایت این موسسه ارزیابی اولیه برنامه ویزای شما بدون هیچ هزینه ای انجام شده و پیگیری امور مهاجرتی شما زمان‌بندی می شود.

شما همچنین می توانید به کانال تلگرام و سایت بسیار تعاملی موسسه مهاجرتی تراست مراجعه کنید و از آخرین اطلاعات و اخبار مهاجرت به کانادا به راحتی با خبر شوید. برای ارتباط با کارشناسان مهاجرتی ما در هر زمان و مکان کافی است با ما تماس بگیرید.

اگر می خواهید در کمترین زمان ممکن و با حداقل هزینه در کانادا تحصیل یا کار کنید، وکلای ما در موسسه مهاجرتی تراست بهترین گزینه های ممکن را به شما ارائه می دهند. ما در مشاوره های آنلاین خود به این دو مرحله مهم توجه می کنیم: ابتدا درک مشخصات مشتری و سپس ارائه مشاوره حقوقی حرفه ای با توجه به نیازهای هر یک از مشتریان در گرفتن ویزا. بنابراین اگر به دنبال مشاوره حرفه ای و صادقانه برای مهاجرت به کانادا هستید با ما تماس بگیرید.

درباره هزینه مهاجرت به کانادا و هزینه ویزای کانادا بیشتر بدانید.موسسه تراست نمایندگی رسمی اغلب دانشگاه ‌های کانادا ، کالج‌ ها و همچنین مدارس کانادا را دریافت کرده است. بنابراین ما جهت اجرای آسان و ایمن روند درخواست مهاجرت تحصیلی شما به کانادا، از بروزترین روش ها برای موفقیت درخواست شما استفاده می کنیم.

تیم های ما هر هفته ده ها ساعت را صرف پاسخگویی به سوالات مهاجرتی شما از سراسر ایران می کنند تا تجربه مهاجرتی شما را به بهترین شکل ممکن افزایش دهند. وکلای ما در موسسه تراست خود را مستلزم ارائه خدمات حرفه ای مهاجرت به کانادا می دانند.

خدمات موسسه تراست برای پذیرش و ویزای تحصیلی

تمامی پرونده های مهاجرتی موسسه تراست تحت نظارت مستقیم شروین مدنی، وکیل ارشد موسسه انجام می شود.

 • ارائه چک لیست مدارک برای اخذ پذیرش
 • بررسی مدارک آماده شده توسط متقاضی
 • بررسی دانشگاه ها، کالج ها و مدارس
 • تعیین رشته موردعلاقه متقاضی
 • مکاتبه با دانشگاه ها، کالج ها و مدارس جهت اخذ پذیرش مشروط به ارائه مدرک زبان
 • آماده سازی CV و SOP
 • (در صورت داشتن همراه) ارائه چک لیست مدارک لازم برای ویزای همراه
 • انجام مکاتبات نهایی با دانشگاه ها، کالج ها و مدارس
 • ساخت پروفایل متقاضی در وب سایت دانشگاه، پرداخت شهریه و دریافت نامه پذیرش
 • تدوین استادی پلن
 • ارائه چک لیست مدارک لازم جهت اخذ ویزای متقاضی و ویزای همراه
 • ثبت نام بیومتریک
 • پیگیری پرونده متقاضی تا اخذ ویزا
 • راهنمایی درخصوص پیکاپ ویزا و لندینگ در کانادا

لینک های مفید مهاجرت تحصیلی

مرحله جمع آوری مدارک و برنامه ریزی

مرحله اقدام برای اپلای و پذیرش

مرحله ویزا و پس از آن

موسسه مهاجرتی در اراک برای کار در کانادا

کانادا فرصت های فراوانی را برای کارگران ماهر در سراسر جهان فراهم می کند و این یکی از مهم ترین دلایلی است که بسیاری از ایرانی ها برای ویزای کاری این کشور درخواست می دهند. اما با این حال سیستم مهاجرت به کانادا بر اساس یک چارچوب اساسی ساخته شده است و درخواست برای اخذ ویزای کاری کانادا چندان آسان نیست.

با استفاده از خدمات موسسه مهاجرت کاری در اراک می توانید اطلاعات کامل و منابع بسیار قابل اعتمادی را درباره مراحل مهاجرت کاری به کانادا و پردازش ویزای کاری کانادا به دست آورید.

تراست به عنوان یک موسسه مهاجرت کاری در اراک ، تهران ، اصفهان و سایر نقاط ایران فعالیت دارد. وکلای ما در موسسه مهاجرتی تراست به شما در گرفتن ویزای کاری کانادا و بررسی اینکه برای چه نوع ویزا باید اقدام کنید کمک می کنند.

اگر فکر می کنید که از معیارهای اخذ ویزای کاری کانادا برخوردار هستید ، همین الان فرم ارزیابی صلاحیت را در وب سایت تراست پر کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند. ما دائماً درخواست های مشتریان خود را از سراسر ایران کنترل می کنیم و در کوتاه ترین زمان ممکن به همه آنها پاسخ می دهیم.

قوانین مهاجرت کاری به کانادا گاهی اوقات بسیار پیچیده هستند، ولی نگران نباشید. چرا که تراست یک موسسه مهاجرت کاری در اراک و سایر نقاط ایران و جهان است که با وکلای با تجربه و حرفه‌ای خود تمامی روش‌ های قانونی اخذ ویزای کاری کانادا را به شما نشان می دهد. در صورتی که برای شروع روند درخواست ویزای کار کانادا آماده هستید ، گروه متخصصان ما در موسسه مهاجرتی تراست می توانند در تمام مراحل اخذ این ویزا شما را راهنمایی کنند.

خدمات موسسه تراست برای مهاجرت کاری

تمامی پرونده های مهاجرتی موسسه تراست تحت نظارت مستقیم شروین مدنی، وکیل ارشد موسسه انجام می شود.

 • ارائه چک لیست مدارک
 • انجام امور مربوط به انطباق مدارک
 • تهیه CV
 • بررسی بیزینس های موردنظر و شروع مکاتبات اولیه
 • انجام مکاتبات نهایی با کارفرمای کانادایی
 • اخذ تاییدیه LMIA
 • شروع مراحل اخذ ویزا
 • ثبت نام بیومتریک
 • پیگیری ویزای همراه
 • مشااوره متقاضی پس از ورود تا شروع پروسه اخذ PR

لینک های مفید مهاجرت کاری

موسسه مهاجرتی در اراک برای سرمایه گذاری در کانادا

انواع مختلفی از برنامه های مهاجرت تجاری به کانادا ، برای سرمایه گذاران خارجی مشتاق که مایل به شروع زندگی جدید در کانادا هستند ، ارائه شده است. البته هر فعالیت مهاجرت سرمایه گذاری تحت این برنامه ، نیازهای خاص خود را دارد و متقاضیان باید از کلیه معیارهای معمول مورد نیاز برای شروع برنامه مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری اطلاع داشته باشند.

تصمیم گیری در مورد مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری قطعا به تجربه و تخصص کافی نیاز خواهد داشت. یک موسسه مهاجرت سرمایه گذاری در اراک که به طور تخصصی بر روی ویزای سرمایه گذاری در کانادا کار می کند ، می تواند در این مسیر شما را یاری نماید.

اما قبل از هر اقدامی حتما اطمینان حاصل کنید که موسسه مهاجرتی مورد نظر شما در اراک دارای فعالیت کاملا مجاز و قانونی است و کلیه شرایط و ضوابط کاری آنها در وب سایت موسسه ذکر شده است. چرا که متاسفانه برخی از آژانس های مهاجرتی با مدارک جعلی سعی در کلاه‌برداری از متقاضیان ویزای سرمایه گذاری کانادا دارند.

تیم موسسه مهاجرتی تراست مجموعه ای از وکلا و مشاوران خبره است که تمام هدفشان طراحی و اجرای بهترین مسیر مهاجرتی برای شماست. مشاوران ما در موسسه مهاجرتی تراست با سابقه فعالیت طولانی در زمینه هر گونه درخواست ویزای کانادا ، می توانند کلیه اطلاعات و نکات کلیدی در مورد اخذ ویزای سرمایه گذاری کانادا را به متقاضیان مهاجرت به کانادا در سراسر کشور ارائه نمایند.

لینک های مفید مهاجرت سرمایه گذاری

سوالات پرتکرار!

راهنمای راه اندازی بیزینس های مختلف در کانادا

بهترین موسسه مهاجرتی در اراک

برنامه های مهاجرتی کانادا همیشه در حال تغییر است. به همین خاطر برای یک مهاجرت آسان و مطمئن قطعا به خدمات وکلای مهاجرت نیاز پیدا می کنید. وکلای موسسه مهاجرتی تراست در انواع برنامه های مهاجرت به کانادا از جمله برنامه های مختلف مهاجرت استانی این کشور مهارت ویژه ای دارند.

فعالیت موسسه تراست به عنوان یک موسسه حقوقی مهاجرتی در اراک ، تهران ، اهواز و سایر نقاط ایران بسیار گسترده است.این شرکت طیف وسیعی از خدمات مهاجرت به کانادا را به هموطنان ایرانی در سراسر کشور ارائه می دهد. ما در پشتیبانی از تمام مشتریانی که قصد اقامت در کانادا با طیف گسترده ای از اهداف مهاجرت را دارند؛ مانند اقامت کانادا (اقامت دائم) ، اقامت موقت (مجوزهای کار و تحصیل)، ویزاهای موقت، اسپانسرشیپ خانوادگی، نامزدی استانی، اکسپرس اینتری و … تخصص کافی داریم.

بزرگترین دلیل رد درخواست ویزای کانادا، خطای ارسال برنامه و عدم توانایی در اثبات مستندات است. در بسیاری از مواقع ، متقاضیان فقط یک فرصت برای به دست آوردن ویزای کانادا را دارند. بنابراین ما به عنوان یکی از ارائه دهندگان خدمات برتر مهاجرت در اراک ، اکیداً توصیه می کنیم با یک متخصص که در هر مرحله از مهاجرت از شما پشتیبانی می کند، مشورت نمایید.

دریافت مشاوره آنلاین از یک موسسه حقوقی مهاجرتی در اراک تصمیم مهمی است که برنامه مهاجرتی شما را تحت تأثیر زیادی قرار می دهد. بهترین وکیل مهاجرت در اراک؛ رضایت مشتریان خود را از کیفیت کار جهت رسیدن به نتیجه مثبت برای همه برنامه های مهاجرت تضمین می کند.

اگر می خواهید در جریان آخرین اخبار، روندها و فرصت های جدید مهاجرت به کانادا قرار بگیرید وب سایت و کانال تلگرام موسسه مهاجرتی تراست را دنبال کنید. کلیه فرآیندهای کاری این شرکت شفاف بوده و مشتریان ما در هر مرحله از آن مطلع و به روز می شوند.

متخصصان باتجربه ما می توانند بهترین راه مهاجرت به کانادا را به شما نشان دهند. به عنوان بهترین شرکت مهاجرتی در اراک و دیگر نقاط ایران و جهان، هدف شرکت ما این است که مشتریان بتوانند از طریق مهاجرت ساده ، ساختار یافته و مقرون به صرفه ، برنامه های خود را برای مهاجرت به کشور پیشرفته ای مانند کانادا تحقق بخشند.

برای دریافت مشاوره مهاجرت به کانادا و پیگیری روند اخذ ویزا نیاز نیست به صورت حضوری به دفتر ما مراجعه کنید. ما به عنوان یک موسسه مهاجرتی پیشرو از تمام مسیرهای جایگزین مشاوره حضوری مهاجرت برخوردار هستیم و بهترین راهکارهای مناسب را برای پیشرفت برنامه مهاجرتی به شما ارائه می دهیم.

درباره موسسه مهاجرت به کانادا ، موسسه مهاجرت به خارج از کشور و وکیل مهاجرت بیشتر بدانید.

پادکست بشنوید!

رادیو تراست

موضوع: معیارهای انتخاب بهترین موسسه مهاجرتی

خدمات موسسه مهاجرتی تراست در اراک

اگر در جستجوی بهترین وکیل مهاجرت در اراک به امید دریافت بهترین مشاوره مهاجرت به کانادا هستید، حتما باید از اعتبار موسسه مهاجرتی ، سوابق اثبات شده و توانایی پشتیبانی از شما در طول مراحل درخواست مطمئن شوید. وکلای ما در موسسه مهاجرتی تراست متعهد به ارائه جامع ترین و قابل اعتمادترین خدمات مهاجرتی ممکن هستند. برای اطمینان از دریافت مشاوره های آنلاین حرفه ای و قابل اعتماد مهاجرت به کانادا با ما در ارتباط باشید.

توجه شخصی و ویژه به شرایط منحصر به فرد هر مشتری و ارائه تجربه ای دلپذیر از مهاجرت برای آنها از اولویت های اصلی خدمات موسسه مهاجرتی تراست در اراک و سایر نقاط ایران است. اگر در مورد شرایط خاص پرونده مهاجرتی خود سوالی دارید به راحتی می توانید از طریق ایمیل ، چت آنلاین و تماس تلفنی با ما در ارتباط باشید.

ما در موسسه مهاجرتی تراست با استفاده از آخرین اطلاعات مربوط به قوانین مهاجرت فدرال با برنامه های معتبر و همینطور برنامه های مختلف نامزدی استانی (PNP) کار می کنیم. وکلای ما مشخصات هر کدام از مشتریان را به طور منحصر به فرد بررسی کرده و مناسب ترین استراتژی را برای دستیابی به اهداف مهاجرتی آنها با پشتیبانی از ابتدا تا انتها ارائه می دهند. دفتر موسسه مهاجرتی تراست در ونکوور کانادا مستقر می باشد اما با این وجود این شرکت کلیه خدمات ارزیابی و مشاوره را برای تمام برنامه های مهاجرت به کانادا در سراسر ایران ارائه می دهد.

لینک های مفید شرایط زندگی در کانادا

چرا موکلین به موسسه مهاجرتی تراست اعتماد کرده‌اند؟

 1. تراست توسط مشاورین قانونی مهاجرت کانادا و عضو انجمن ICCRC اداره می‌شود

  شروین مدنی با سال‌ها سابقه وکالت امور مهاجرت و دارای کد فعالدیت RCIC در انجمن ICCRC به عنوان وکیل ارشد مجموعه تراست مشغول به فعالیت‌اند. مشاورین موسسه تراست نیز از اساتید دانشگاه های کانادا و افراد دارای تجربه تحصیل کانادایی هستند و همین امر نیز باعث ارائه مشاوره‌های با کیفیت، کاربردی و ملموس به متقاضیان شده است.

 2. آمار پرونده‌های موفق ما بالاست

  مهاجرت مسیری دشوار و سرنوشت ساز است. ما افتخار می‌کنیم که در این مسیر پر فراز و نشیب همراه مورد اعتماد هزاران ایرانی برای رسیدن به سرمقصد آرزوهایشان بوده‌ایم. داشتن بیش از شش هزار پرونده موفق در زمینه‌های مختلف اعم از تحصیلی، کاری و سرمایه گذاری نتیجه تلاش شبانه روزی تیم تراست جهت موفقیت مشتریانش در مسیر مهاجرت بوده است.

 3. ما نماینده رسمی مراکز آموزشی مقاطع مختلف در کانادا هستیم

  موسسه تراست نمایندگی رسمی اغلب دانشگاه‌ها و کالج‌ها و همچنین مدارس کانادا را دریافت کرده است. در برخی موارد نیز این موسسه به عنوان نماینده کلیدی (Key Agent) با مراکز آموزشی کانادایی همکاری دارد، همین امر نیز موجب سهولت مکاتبات با مراکز آموزشی و همچنین اخذ پذیرش بدون هیچ واسطه‌ای را فراهم آورده است.

 4. تراست، مرجعی قابل اعتماد برای اخبار و اطلاعات مهاجرت است

  وب سایت موسسه تراست
  با توجه به این که موسسه مهاجرتی تراست به صورت تخصصی خدمات مهاجرت به کانادا را ارائه می‌دهد به جرائت می‌توان گفت این وب سایت کامل‌ترین مرجع فارسی زبان در حوزه ارائه اطلاعات مهاجرت، تحصیل، کار و زندگی در کاناداست. به روزترین اخبار مهاجرت کانادا، قوانین اخذ ویزا و روش های مهاجرتی کانادا را در می‌توانید در وب سایت موسسه تراست دنبال کنید. تراست از ابتدای تا انتهای پروسه‌ی مهاجرت همراه شماست تا بتوانید آینده موفق خود را رقم بزنید.
  شبکه های اجتماعی موسسه تراست
  آینده شما همین امروزِ افرادی است که پیش از شما اقدام نموده اند. همیشه شنیدن تجربیات افرادی که پیش از شما  مسیر مهاجرت را طی کرده اند آموزنده خواهد بود. ما در صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام تراست با تهیه ویدئوهای مختلف اعم از گفتوگو با افراد موفق ایرانی در کانادا، لایوهای پرسش و پاسخ با وکیل مهاجرت و.. سعی کرده ایم این تجربیات ارزشمند را به رایگان در اختیار مخاطبین قرار دهیم تا چراغ راهنمایی باشد برای طی کردن بهتر مسیر مهاجرت.

 5. هیچ فرصتی از دست نمی‌رود!

  دولت کانادا راه های زیادی برای متقاضیان مهاجرت به کانادا طراحی کرده است .ممکن است بیش از یک یا چند راه مهاجرتی برای شما وجود داشته باشد. اولین قدم شما، پیدا کردن مناسب ترین مسیر مهاجرتی است که منافع شما را به بهترین نحو تضمین کند. مشاورین موسسه تراست با توجه به شرایط تان بهترین مسیر مهاجرتی را به شما معرفی خواهند کرد و در این راستا تمامی فرصت های کاهش هزینه های مهاجرت، دریافت انواع بورسیه‌های تحصیلی و کمک هزینه‌ها با توجه به شرایط تان بررسی خواهد شد.

 6. به نظر ما وقت طلاست!

  دغدغه زمان برای بسیاری مهم است. ما ارزش ویژه‌ای برای وقت مشتریان خود قائل هستیم. مایه افتخار است که وکلا و مشاورین خبره ما با نهایت دقت، نتیجه دلخواه را در کمترین زمان ممکن برای مشتریان رقم می‌زنند. مهاجرت امری پر از استرس و نگرانی است؛ از این‌ رو تیم تراست، با انجام سریع و دقیق امور مهاجرتی مشتریان، به جای استرس، امید رسیدن به آرزوها را برایشان فراهم می‌ سازد.

 7. مشاورین تراست در تمام مراحل مهاجرت به کانادا همراه شما هستند!

  بدون دغدغه و با خیالی آسوده فرآیند مهاجرت خود را طی کنید. قوانین مهاجرت بسیار پیچیده است، ولی نگران نباشید. چراکه وکلای با تجربه و حرفه‌ای ما در تراست با تمامی روش‌های قانونی مهاجرت آشنا هستند و از ابتدا تا انتهای مسیر همراه‌تان خواهند بود.

 8. وکالت پرونده ‎ها با توجه به تجربه قبلی وکلا پذیرفته ‌می‌شود

  هر ماه تعداد بسیار زیادی تقاضا برای ارزیابی شرایط مهاجرت از سوی متقاضیان برای ما ارسال می‌شود. موسسه تراست بر مبنای اصول حرفه‌ای و اخلاقی فقط وکالت پرونده‌هایی را بر عهده می‌گیرد که به احتمال زیادی امکان موفق شدن و اخذ پذیرش و ویزا را داشته باشند.

 9. بهترین ها را به مشتری پیشنهاد می دهیم حتی به ضرر خودمان!

  با توجه به اصول و ارزش‌های سازمانی موسسه مهاجرتی تراست این قول را به مشتریانمان می‌دهیم که در ارائه خدمات و مشاوره‌ها تنها تابع هدفی که به دنبال کمینه کردن آن خواهیم بود هزینه‌های شماست و نیز تنها تابع هدفی که به دنبال بیشینه کردن آن هستیم منافع شما خواهد بود!

 10. توجه به جزئیات، عامل تمایز ماست!

  با توجه به حکم دادگاه فدرال کانادا وجود مغایرت و اطلاعات اشتباه در فرآیند مهاجرت اشتباهی بزرگ است! توجه به جزئیات و دقت فراوان در تنظیم پرونده های ارسالی به اداره مهاجرت می‌تواند متقاضیان مهاجرت را از بسیاری از عواقب پیش‌بینی نشده مصون دارد. وکلا و مشاورین تراست با ارائه اطلاعات صحیح و تکمیل تمامی مدارک موردنیاز به کمک متقاضی، به دقت و با وسواس فراوان پرونده مهاجرتی شما را دنبال می‌کنند.

 11. همواره در دسترس هستیم!

  آرمان تراست ایجاد محیطی سرشار از احترام به مشتری و ارائه خدمات برتر به مشتریان است، در همین راستا مشتریان تراست همواره از می توانند از طریق راه‌های مختلفی از جمله تماس، ارسال پیام و ایمیل با مشاورین تراست در ارتباط باشند. همواره سعی ما بر این است که چه در پاسخ به درخواست‌ها و چه در پیگیری‌ها خیالی آسوده و تجربه‌ای لذت بخش را برای مشتریانمان فراهم سازیم.

 12. دیوارهای تراست شیشه‌ای است!

  شفافیت در ارائه خدمات لازمه مشتری مداریست! در همین راستا موسسه تراست همواره شفافیت در خدمت رسانی و شفافیت در امور مرتبط به قرارداد و پرداخت‌های مالی را سرلوحه کار خود قرار داده است. شرح خدمات ارائه شده بابت هر پرداخت مالی برای مشتریان تراست به صورت کاملا شفاف مشخص است و همچنین موکلین به راحتی می‌توانند در هر مرحله از وضعیت پیشرفت امور مهاجرتی خود مطلع شوند.

فرصت مشاوره معتبر!

به راحتی می‌توانید برای بررسی شرایط خود برای مهاجرت با موسسه تراست تماس بگیرید و از مشاورۀ معتبر بهره‌مند شوید.

دیدگاهتان را بنویسید